Page 1

Najpopularniejsze rasy psów do towarzystwa, dla których szkolenie psów w szkole szkolenia psów to bułka z masłem. Biszon – małe białe pieski, które urzekają swym czułym wzrokiem. Bolooczyk – kolejna rasa bardzo lubiana przez kobiety. Warto im poświęcid trochę więcej czasu podczas szkolenia. Boston terrier - ma w sobie coś z zadziorności terierów. Dlatego przy jego wychowywaniu trzeba byd konsekwentnym. Buldog francuski – to jedna z moich ulubionych ras psów. Są to bardzo pojętne pieski jeśli chodzi o szkolenie, jednak bywają w tym względzie osobniki wyjątkowe, czyli takie które stają się wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Cavalier King Charles Spaniel - o tych pieskach mówi się, że bywały na dworach królów i służyły za podnóżki  poza tym o Cavalierach piszą ludzie często, że są pozbawione agresji – czy to prawda? Nie wiem.

Chihuahua – ta rasa psów zasłynęła przez to, że jest bardzo mała. To chyba najmniejsze psy świata. Można je oczywiście wysłać na szkolenie psów i można je szkolić. Na wystawach psów zobaczycie dobrze wyszkolone psy tej rasy, które pięknie chodzą na smyczy przy nodze w trakcie wystawy.

Chioski grzywacz – to pies pozbawiony sierści. Chod istnieje jego odmiana z włosami (powder). Chioski grzywacz również miewa opinię trudnego w nauce przyswajania nowych sztuczek. Jednak nie jest to prawdą, bo psy te stosunkowo szybko się uczą i warto je posład na zajęcia szkolenia psów z posłuszeostwa.

Coton de Tulear – biały piesek z Madagaskaru – tak można o nim powiedzied. Jego główny urok to bardzo miękka sierśd, która przypomina nam kępkę bawełny. Bardzo miękka i biała sierśd jest niezwykle delikatna w dotyku i ludzie ulegają jej urokowi. Widuje się je na zawodach Agility zatem są to szybkie i mądre psy. Warto z nimi chodzid do szkoły szkolenia psów i prowadzid szkolenie psa w domu każdego dnia.

szkolenie psów do towarzystwa  

szkolenie psów z ras do towarzystwa.