Issuu on Google+

Oferta ważna:

13.03–19.03.2014 r. WWW.REAL.PL

Kabanos wieprzowy, drobiowy lub peperoni extra opak. 175 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 31,37 PLN**

5

49 opak.

Lody Algida śmietankowa ** Cena jednostkowa

różne rodzaje, opak. 1 l

6

99 opak.

1_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 1

9

99 kg

Kiełbasa podwawelska 1 kg, Dział Obsługi

Makaron 100% durum

świderki, spaghetti, nitki, opak. 500 g, 1 kg = 7,18 PLN**

3

59 szt.

Bogactwo błonnika świderki, spaghetti, opak. 500 g, 1 kg = 8,78 PLN**

4,39 / szt.

2/28/14 10:19 AM


Palma

Mleko UHT 1,5%

opak. 250 g, 1 kg = 5,56 PLN**

1 39 szt.

opak. 1 l

2 39

Serek wiejski opak. 200 g, 1 kg = 8,45 PLN**

1 69

szt.

szt.

Ser Mierzwiony plastry różne rodzaje, opak. 150 g, 1 kg = 23,27 PLN**

Twaróg Jogurt Miamu mu

różne smaki, opak. k. 125g, * 1 kg = 5,52 PLN**

0

69

3 49

opak. 200 g, 1 kg = 12,45 PLN**

2

49

szt.

szt.

szt.

Ser mozzarella opak. 250g, 1 kg = 19,96 PLN**

1 2

19 szt.

Jogurt naturalny

opak. 350 g, 1 kg = 3,40 PLN**

1

WWW.REAL.PL

2_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 2

69 szt.

Jogurt Polski różne smaki, opak. 350 g, 1 kg = 4,83 PLN**

4 99

opak.

Ser Salami

Javor

na wagę, 1 kg

na wagę, 1 kg

15 99 kg

20 00 kg

** Cena jednostkowa *

2/28/14 9:25 AM


Serduszko

różne smaki, opak. 125 g, 1 kg = 7,12 PLN**

0 89 szt.

Jogobella musli, 8 zbóż różne smaki, opak. 150 g, 1 kg = 8,60 PLN**

1 29 szt.

0

Ser Zottarella

Deser Belriso

3 49

1 79

różne rodzaje, opak. 125g, 1 kg = 27,92 PLN**

opak.

99 szt.

Serduszko z polewą

różne smaki, opak. 130 g, 1 kg = 7,62 PLN**

opak. 180 g, różne smaki, 1 kg = 9,94 PLN**

szt.

Deser Monte opak. 6x55 g, 1 kg = 13,79 PLN**

4 55

opak.

3

69 szt.

Philadelphia serek kanapkowy różne rodzaje, opak. 125 g, 1 kg = 29,52 PLN**

** Cena jednostkowa

3_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 3

3 2/27/14 12:48 PM


Kurka Wolna Jaja z wolnego wybiegu klasa M opak. 10 szt., 1 szt. = 0,67 PLN**

6 69

opak.

Smakowita Pajda 2 rodzaje, opak. 120 g, 1 kg = 26,27 PLN**

7

Kurka Wolna Jaja z wolnego wybiegu klasa L

29 opak.

opak. 10 szt. 1 szt. = 0,73 PLN**

Optima Cardio Max

opak. 225 g, 1 kg = 42,18 PLN**

Optima Cardio

opak. 225 g, 1 kg = 35,51 PLN**

Masło Masło Masł o Osełka Królewska Król Kr óle e

4

kg

opak. zmiennowagowe, 1 kg = 9,99 PLN**

WWW.REAL.PL

4_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 4

szt.

szt.

2 39

szt.

9

9 49 7 99

różne smaki, opak. 300 g, 1 kg = 7,97 PLN**

6 49

Twaróg półtłusty

szt.

Jogurt 7 zbóż

opak. opa p k. k. 3 300 g, 1 kg kg = 21,63 2 PLN**

99

2 89

szt.

2

29 szt.

Śmietana 18% opak. 350 g, 1 kg = 6,54 PLN**

2

29 szt.

Satino Panna Cotta różne smaki, opak. 140 g, 1 kg = 16,36 PLN**

1

29 szt.

Jogurt 7 zbóż Men różne smaki, opak. 150 g, 1 kg = 8,60 PLN**

** Cena jednostkowa

2/27/14 12:51 PM


Mieszanka chińska

opak. 450 g 1 kg = 11,09 PLN**

4 99

opak.

Mieszanka włoska i meksykańska opak. 450 g 1 kg = 8,87 PLN**

3 99

opak.

Pizza Passionata opak. 310/340 g, 1 kg = 19,32/17,62 PLN**

5 99 szt.

22 00 kg

Serek wiejski lekki opak. 150 g, 1 kg = 9,93 PLN**

3 29 szt.

Serek Almette

różne smaki, opak. 150 g, 1 kg = 21,93 PLN**

** Cena jednostkowa

5_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 5

Ser Włoszczowski na wagę, 1 kg

Ser Alpener Włoszczowski na wagę, 1 kg

1 49 23 00 opak.

kg

5 2/26/14 2:33 PM


Szynka z kotła

7

Kabanos extra mini

99

różne rodzaje, opak. 180g, Dział Samoobsługi 1 kg = 44,39 PLN**

opak.

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

8

99 opak.

Kabanos Exlusive party

34

opak. 150g, Dział Samoobsługi 1 kg = 59,93 PLN**

Wędzonka z kotła

99

1 kg, Dział Obsługi

25 99

kg

kg

Salami wiedeńskie

szt. 185g, Dział Samoobsługi 1 kg = 59,41 PLN**

10

99 szt.

Kiełbasa polska dojrzewająca opak. 200 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 54,95 PLN**

10

Kurczak gotowany

7

99 opak.

99 opak.

Kiełbasa wiejska

1 kg, Dział Obsługi

opak. 300g, Dział Samoobsługi 1 kg = 26,63 PLN**

29

99 kg

49

99 kg

Sucha szlachecka 1 kg, Dział Obsługi

Sokoliki

Parówki z indyka

różne rodzaje, opak. 140 g, 1kg od 21,38 PLN**, Dział Samoobsługi

różne rodzaje, opak. 215g, Dział Samoobsługi 1 kg = 16,23 PLN**

3 49

2 99

opak.

opak.

Parówki Jedynki

różne rodzaje, opak. 200g, Dział Samoobsługi 1 kg = 19,95 PLN**

3 99

opak.

Pasztet domowy z indyka 1 kg, Dział Obsługi

9 6

99 kg

WWW.REAL.PL

6_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 6

Wędliny plasterkowane

różne rodzaje, opak. 120/140g, 1kg = 45,75/ 39,21 PLN**, Dział Samoobsługi

Parówki hot-dog

opak. 600g, Dział Samoobsługi 1 kg = 8,32 PLN**

4

99 opak.

Szynka babuni lub złocista Parówki hot-dog 1kg, Dział Obsługi

8,99 / kg

opak. 140/148g, 1 kg = 29,21/37,09 PLN**, Dział Samoobsługi

5 49

opak.

5 49

opak.

** Cena jednostkowa

2/28/14 9:31 AM


Kiełbasa żywiecka

Kabanosy

szt. 572 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 26,21 PLN**

opak. 180g, Dział Samoobsługi 1 kg = 41,61 PLN**

Szynka konserwowa

1 kg, Dział Obsługi

1 kg, Dział Obsługi

14 99

29 99

szt.

Kiełbasa z piersi kurczaka

kg

Kiełbasa z piersi kurczaka 1 kg, Dział Samoobsługi

21,99 / kg

opak. 400 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 24,98 PLN**

9

Szynka polska

1 kg, Dział Samoobsługi

26 99

opak.

Szynka konserwowa

szt. 570g, Dział Samoobsługi 1 kg = 26,30 PLN**

kg

4 79

szt.

opak.

35 99

opak. 200 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 23,95 PLN**

14 99

7 49

Szynka bez konserwantów

Parówki z szynki

Parówki z indykiem

różne rodzaje, opak. 200g, Dział Samoobsługi 1 kg = 12,45 PLN**

2 49

opak.

99 opak.

kg

Kiełbasa morlińska

opak. 600g, Dział Samoobsługi 1 kg = 16,65 PLN**

9 99

opak.

** Cena jednostkowa

7_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 7

Szynka litewska wieprzowa lub z indyka 1 kg, Dział Obsługi

28 99 kg

7 2/26/14 11:00 AM


Szynka konserwowa 1 kg, Dział Obsługi

19 99 kg

19 99 kg

4

opak.

Kabanosiki

różne rodzaje, opak. 120g, Dział Samoobsługi 1 kg = 41,58 PLN**

Szynka litewska

1 kg, Dział Obsługi

7 99

opak.

Pierogi

różne rodzaje, opak. 1 kg.

8 99

opak.

Paszteciki

Kiełbaski wiedeńskie

opak. 300g, Dział Samoobsługi 1 kg = 26,63 PLN**

7 99

różne rodzaje, opak. 200 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 17,45 PLN**

różne rodzaje, opak. 900 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 13,32 PLN**

11

99 opak.

opak. 400g, 1 kg = 7,48 PLN**

Kopytka 1kg,

6,99 / kg

3 49

opak.

Flaki krojone wołowe lub cielęce 1 kg,

12,99 / kg

Flaki

Smalec

opak.

opak. 260g, Dział Samoobsługi 1 kg = 30,73 PLN**

opak.

Flaki krojone

opak.

2 99

8_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 8

szt. 525 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 20,93 PLN**

Kiełbasa gospodarza

Galarety lub Jajko w szynce

8 99

3 49

WWW.REAL.PL

Kiełbasa żywiecka

szt.

różne rodzaje, opak. 1 kg

Kopytka

opak.

10 99

Krokiety

różne rodzaje, opak. 250 g, 1 kg = 13,96 PLN**

8

99

różne rodzaje, szt. 200 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,95 PLN**

różne rodzaje, opak. 800/900 g, 1kg od 8,74 PLN**, Dział Samoobsługi

2 99

6 99

szt.

opak.

** Cena jednostkowa

2/27/14 1:15 PM


4

Włoskie paluszki chlebowe

49

oliwa, czarna oliwka 1 opak. = 100g 1 kg = 44,90 PLN**

opak.

Sałatka warzywna a'la gyros

opak. 280 g, 1 kg = 14,25 PLN**

3 99

opak.

Sałatka polska opak. 280 g, 1 kg = 10,68 PLN**

2

4

99 opak.

49 opak.

Sałatka warzywna a'la kebab opak. 280 g, 1 kg = 16,04 PLN**

Grzanki Crostini

czosnkowe , ze szczypiorkiem, śródziemnomorskie 1 opak. = 100g 1 kg = 49,90 PLN**

4

3

99 opak.

Paluszki włoskie

00 opak.

oliwa, pizza, czosnek, rozmaryn 1opak. = 125g 1 kg = 24,00 PLN**

Spody do pizzy 1 szt. = 140g, 1 kg = 21,36 PLN**

2 99

Wafle

toffi, paprykowe 1 opak. = 100g 1 kg = 16,90 PLN**

opak.

1 69

opak.

Podpłomyki

karmelowe, malinowo-jogurtowe 1 opak. = 145g 1 kg = 13,79 PLN**

2 00

opak.

** Cena jednostkowa

9_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 9

3 99

opak.

Bułka tarta ekologiczna 1 opak. = 500g 1 kg = 7,98 PLN**

5 99

opak.

Amerykańskie ciasteczka żurawinowe 1 opak. = 230g 1 kg = 26,04 PLN**

9 2/28/14 9:40 AM


Wrapsy

original, multigrain, mediterranean, suszone pomidory/bazylia. 1 opak. = 150g, 1 kg = 53,27 PLN**

3

49 opak.

7 99

opak.

Hot Dog Bun Boys 1 opak. = 248g 1 kg = 14,07 PLN**

Chleb krojony z pieca

Chleby Fitness

2 99

3 49

1 szt. = 600g 1 kg = 4,98 PLN**

3 99

opak.

Hamburger Bun Boys 6 x 50g

szt.

1 opak. = 300g 1 kg = 13,30 PLN**

1 opak.= 360g 1 kg = 9,69 PLN**

opak.

Sękacz tradycyjny tacka

Chleb wiejski 1 szt. = 1000g 1 kg = 4,99 PLN**

4 99

1 opak. = 200g 1 kg = 23,95 PLN**

4 79

szt.

opak.

Sękacz w polewie tacka

Chleb królewski 1 szt. = 600g 1 kg = 4,98 PLN**

2 10

99 szt.

1 opak. = 200g 1 kg = 25,95 PLN**

3

WWW.REAL.PL

10_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 10

99 opak.

Chleb tostowy

pszenny, pełnoziarnisty, 3 ziarna, maślany 1 opak. = 500g 1 kg = 7,98 PLN**

5 19

opak.

29 99 kg

Sękacz królewski mini w polewie 1 kg ,luz

** Cena jednostkowa

2/28/14 1:09 PM


Kawa rozpuszczalna Privat Kaffee

Kawa mielona Privat Kaffee

African Blue, Brazil Mild, Guatemala Grande, opak. 100 g, 1 kg = 169,90 PLN**

African Blue, Brazil Mild, Guatemala Grande, opak. 250 g, 1 kg = 51,96 PLN**

16 99

12 99

opak.

opak.

3W CENIE2

1999 zł 2 zł

10 zł

4 zł

15 zł

kolory piktogram: 20/100/0/10 tlo moduł: 4/20/0/2 kolory piktogram: 100/20/0/10 tlo moduł: 20/4/0/2

8 zł

kolory piktogram: 60/0/100/10 tlo moduł: 12/0/20/2

kolory piktogram: 0/45/100/0 tlo moduł: 0/5/20/0

kolory piktogram: 62/100/0/11 tlo moduł: 6/7/0/0

20 zł

kolory piktogram: 39/100/100/0 tlo moduł: 0/11/14/0

0

79

opak.

kupując 3 opak.

KAŻ KAŻDY ŻDY Y PRODUKT KT

Love & Cherry, Frutti di Mare Wiśnie w likierze, Excellent Pralines Vobro

0

66

puszka od 290 do 350 g, 1 kg od 57,11 do 68,93 PLN**

opak.

kupując 3 opak.

Princessa

różne smaki, opak. od 33 do 35 g, cena regularna 0,99 PLN** 1 kg od 28,29 do 30,00 PLN** kupując 3 opak. 1 kg od 18,86 do 20,00 PLN**

Baton Lion

różne rodzaje, opak. od 40 do 42 g, cena regularna 1,19 PLN** 1 kg od 28,33 do 29,75 PLN** kupując 3 opak. 1 kg od 18,81 do 19,75 PLN** Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

opak. od 290 do 330 g, 1 kg od 60,57 do 68,93 PLN **

Nescafe Dolce Gusto

różne rodzaje, opak. od 100 do 270 g, 1 kg od 74,04 do 199,90 PLN**

Bombonierka Advocat Vobro opak. 270 g, 1 kg = 74,04 PLN** ** Cena jednostkowa

11_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 11

Frutti di Mare Vobro opak. 355 g, 1 kg = 56,31 PLN**

19 99

opak.

11 2/28/14 9:43 AM


Miód Bartnik

gryczany, lipowy, nektarowo/spadziowy i kremowany, opak. 400 g, 1 kg = 27,48 PLN**

10 99

Płatki Nestle Fitness

opak.

różne rodzaje, opak. 425 g, 1 kg = 16,45 PLN**

6 99

opak.

Baton Fitness Nestle

różne smaki, opak. 23,5 g, cena regularna

1 45

opak.

1 kg = 63,04 PLN** / za 1 opak.**

drugi produkt

0 73

opak.

1 kg = 46,38 PLN** / za 2 opak.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

5 99

opak.

Krem czekoladowo -miodowy Miodelka opak. 220 g, 1 kg = 27,23 PLN**

Miód lipowy CD opak. z dozownikiem 250 g, 1 kg = 35,96 PLN**

Chipsy Lay's

8,99 / opak.

CD Miód wielokwiatowy opak. 1 kg

8 12

99 opak.

CD Miód

akacjowy i gryczany, opak. 370 g, 1 kg = 24,30 PLN**

15

WWW.REAL.PL

12_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 12

99 opak.

różne rodzaje, opak. od 140 do 150 g, 1 kg od 22,60 do 24,22 PLN**,

Chrupki Cheetos

3 39

1 69

opak.

różne rodzaje, opak. od 80 do 100 g, 1 kg od 16,90 do 21,13 PLN**

opak.

Listki wielozbożowe Sunbites różne smaki, opak. 100 g, 1 kg = 26,90 PLN**

2 69

opak.

** Cena jednostkowa

2/26/14 2:27 PM


Przyprawa uniwersalna Warzywko

Pesto

genovese, rosso, opak. od 190 do 200g 1 kg od 59,95 do 63,11 PLN**

opak. 200 g, 1 kg = 11,45 PLN**

11 99

2 29

szt.

szt.

Sos do dań

Vegeta Natur

aubergine, bolognese, opak. 400 g, 1 kg = 29,98 PLN**

opak. 300g 1 kg = 26,63 PLN**

11 99

7 99

szt.

szt.

Przyprawa do potraw

opak. 500 g, 1 kg = 17,98 PLN**

4 99 szt.

Makaron

wybrane formy, opak. 500 g, 1 kg = 9,98 PLN**

3 69 szt.

Makaron

wybrane formy, opak. 500 g, 1 kg = 7,38 PLN**

Kurki lub podgrzybki marynowane

meksykańska, z kukurydzą, yd dzą dz zzą ą, z kuskusem, opak. 160 g, g, 1 kg = 56,19 PLN**

10 99

8 99

szt.

szt.

Ogórki konserwowe

Chrzan lub ćwikła z chrzanem

Zasmażane warzywa do obiadu

wybrane smaki, słoik 640g, po odcieku 290g, 1 kg = 18,93 PLN**

Tuńczyk w kawałkach

marchewka, buraczki lub kapusta, opak. 480 g,1 kg = 7,27 PLN**

2 29

3 49

5 49

14 99

szt.

szt.

** Cena jednostkowa

13_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 13

szt.

Sałatka z tuńczykiem y

opak. 250 g, po odcieku od 140 do 150 g, 1 kg od 73,27 do 78,50 PLN**

kasztelański, z jabłkiem, z żurawiną, słoik 175 g,1 kg = 13,09 PLN**

8 99

szt.

w oliwie z oliwek, w sosie własnym, opak. 3 x 80 g, po odcieku 156 g 1 szt. = 96,09 PLN**

opak.

Tuńczyk w kawałkach

w oliwie z oliwek, w sosie własnym, opak. 160 g, po odcieku od 104 do 112 g, 1 kg od 82,05 do 88,37 PLN**

9 19 szt.

13 2/27/14 1:55 PM


Makaron

Sosy gotowe,

krajanka, opak. 250 g, 1 kg = 7,96 PLN**

wybrane rodzaje, opak. 500 g, 1 kg = 8,38 PLN**

1 99

4 19

szt.

szt.

Koncentrat pomidorowy opak. 200 g, 1 kg = 14,95 PLN**

2

6

99 szt.

49 szt.

Dania gotowe pulpety, klopsy, fasolka po bretońsku, gołąbki, słoik 600g, 1 kg = 10,82 PLN**

2

69 szt.

1

Makaron

tagliatelle wstążka 6 mm, tagliatelle wstążka 12 mm, opak. 400 g, 1 kg = 6,73 PLN**

Tortellini,

99 szt.

Makaron

świderki, pióra, kolanka, muszelki, opak. 400g, 1 kg = 4,98 PLN**

Łosoś w sosie pomidorowym Graalki

z mięsem, grzybami, opak. 250 g, 1 kg = 18,76 PLN**

a'la ketchup, a'la pizza, puszka 100 g, 1 kg = 49,90 PLN**

4 69

4 99

szt.

szt.

Makaron Primo Gusto

bucatini, muszla duża, rurka skośna, spaghetti, opak. 500 g 1 kg = 7,18 PLN**

3 59 szt.

14

Makaron tagliolini,

opak. 500 g, 1 kg = 7,38 PLN**

Pomidory krojone

wybrane rodzaje, opak. 390 g, 1 kg = 8,44 PLN**

3 69 3 29

WWW.REAL.PL

14_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 14

szt.

szt.

Tuńczyk sałatkowy w oleju, w sosie naturalnym, opak. 185 g, 1 kg = 21,57 PLN**

3 99 szt.

Szprot Winter

w oleju, w pomidorach, opak. 110 g, 1 kg = 36,27 PLN**

3 99 szt.

Sałatka pikantna lub paprykarz szczeciński opak. 130 g, 1 kg = 15,31 PLN**

1 99 szt.

** Cena jednostkowa

2/27/14 1:57 PM


Ryż

biały długi, naturalny, parboiled, opak. 4 x 100 g, 1 kg = 6,48 PLN**

2 59 szt.

Sól morska

drobna, gruboziarnista opak. 900 lub 1000 g, 1 kg od 2,99 do 3,32 PLN**

2 99 szt.

Sól

kamienna, warzywna jodowana, opak. 1000 g

1 29 szt.

Kasza

gryczana, biała, jęczmienna, opak. 4x100 g lub 8x100 g, 1 kg od 4,36 do 8,73 PLN**

3 49 szt.

Amino zupa do gotowania

Olej słonecznikowy, but. 1 l

18 99 6 99 szt.

szt.

szt.

Sos Amino

szt.

szt.

but. 3 l, 1 l = 6,33 PLN**

3 19

szt.

1 09

28 99

Olej słonecznikowy

wybrane rodzaje, opak. od 22 g do 69 g, 1 kg od 46,23 do 145,00 PLN**

05

wybrane rodzaje, opak. od 27 do 43 g, 1 kg od 25,35 do 40,37 PLN**

but. 5 l, 1 l = 5,80 PLN**

Fixy Knorr 2w1

wybrane rodzaje, opak.od 37 do 59 g, 1 kg od 17,80 do 28,38 PLN**

1

Olej Kujawski

1 29 szt.

** Cena jednostkowa

15_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 15

Amino zupa do zalania

wybrane rodzaje, opak. od 57 do 66 g, 1 kg od 19,55 do 22,63 PLN**

Majonez Hellmann's

Fix Knorr

5 99

2 49

babuni, oryginalny, light, tatarski słoik 420 ml, 1 kg = 14,00 PLN**

szt.

wybrane rodzaje, opak. od 33 do 65 g, 1 kg od 38,31 do 75,45 PLN**

szt.

15 2/27/14 2:10 PM


Ketchup

łagodny, pikantny, pomidory malinowe, opak. 450 g, 1 kg = 9,09 PLN**

4 09 szt.

7 49 szt.

7

Gulasz angielski puszka 300 g, 1 kg = 24,97 PLN**

19 szt.

Kurczak w rosole,

opak. 420 g, 1 kg = 17,12 PLN**

Dania gotowe,

Sosy

wybrane rodzaje, słoik 350 g, 1 kg = 8,54 PLN**

9

99 szt.

1

Szynka Premium,

opak. 300 g, 1 kg = 33,30 PLN**

69 szt.

Pasztet drobiowy klasyczny, z pieczarkami, z pomidorami, z papryką, opak. 110g , 1 kg = 15,36 PLN**

2 99 szt.

Ogórki konserwowe

wybrane rodzaje, słoik 580 g, 1 kg = 9,12 PLN**

słoik 875 g, po odcieku 475 g, 1 kg = 11,35 PLN**

5 29

5 39

szt.

szt.

Ryż basmati

opak. 4x100 g, 1 kg = 10,48 PLN**

4 19 szt.

Zupy „Jak u mamy”

wybrane rodzaje opak. od 40 g do 46 g, 1 kg od 58,48 do 67,25 PLN**

2 69 szt.

Bulion

drobiowy, warzywny, opak.od 108 do 135 g, 1 kg od 19,93 do 24,91 PLN**

2 69 szt.

Fix "Pomysł na ..."

wybrane rodzaje, opak. od 25 do 89 g, 1 kg od 29,10 do 103,60 PLN**

2 59 szt.

2

99 szt.

WWW.REAL.PL

16_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 16

prażona, w pięć minut, opak. 4x100 g lub 2x100 g, 1 kg od 7,48 do 14,95 PLN**

Ryż

Ryż

biały, naturalny, opak. 4 x 100 g, 1 kg = 5,98 PLN**

risotto, trzy kolory, opak. 2x100 g, 1 kg = 22,45 PLN**

2 39

4 49

szt.

16

Kasza gryczana

szt.

** Cena jednostkowa

2/26/14 11:16 AM


2

49 szt.

Napoje energetyczne Rockstar

różne rodzaje, puszka 0,25 l, 1 l = 9,96 PLN**

8

1 99

Pepsi Cola, Mirinda, 7UP,

79 opak.

szt.

różne rodzaje, 2 x 2 l, PET, 1 l = 2,20 PLN**

Napój niegazowany Roko White

różne rodzaje, PET 0,4 l, 1 l = 4,98 PLN**

Napoje Jupik

różne rodzaje, PET 0,33 l, 1 l = 4,82 PLN**

1 59 szt.

Soki marchwiowo -owocowe Leon różne rodzaje, saszetka 0,2 l, 1 l = 7,95 PLN**

1 59 szt.

Hoop Cola

różne rodzaje, PET 2 l, 1 l = 1,50 PLN**

2 99 szt.

** Cena jednostkowa

17_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 17

17 2/26/14 11:13 AM


1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

Wybór z gatunku przyjemnych. Spróbuj nowych gatunków Żywca. Wybierz s wój ulubiony i zagłosuj na zywiec.com.pl

2

99 szt.

Piwo Żywiec

4 69

Bock, Marcowe, Białe, 0,5 l but.zw., 1 l = 5,98 PLN**

szt.

Żywiec.Najlepsze przed Tobą.

Napoje Nestea

różne rodzaje, PET 1,5 l, 1 l = 3,13 PLN**

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

Piwo Okocim Radler

3 49 szt.

18

Piwo Somersby

dwa smaki, 0,4 but. bzw., 0,5 l puszka, 1 l = 8,73PLN** 1 l = 6,98 PLN**

WWW.REAL.PL

18_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 18

10 99

opak.

Piwo Okocim Radler dwa smaki, 4 x 0,5 l puszka, 1 l = 5,50 PLN**

dwa smaki, 0,5 l but.zw., 1 l = 4,58 PLN**

2 29 szt.

** Cena jednostkowa

2/26/14 11:52 AM


Krem do ciała Cleo Multimilk

różne rodzaje, opak. 250 ml 1 l = 55,96 PLN**

13 99 szt.

Balsam do ciała Felce Azzurra

1 49

różne rodzaje, opak. 400 ml 1 l = 37,48 PLN**

Woda smakowa gazowana Magnesia

szt.

szt.

Karma dla kota Gourmet Gold

44

drewniany, opak. 7 l, 1 l = 1,71 PLN**

89

11 99

szt.

Sucha karma dla kota Purina One

różne rodzaje, opak. 800 g, 1 kg = 13,11 PLN**

różne smaki, opak. 10 kg, 1 kg = 4,50 PLN**

99 opak.

** Cena jednostkowa

19_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 19

10

szt.

Żwirek dla zwierząt Uniwersalny

różne smaki, puszka 85 g, 1 kg = 22,24 PLN**

Sucha karma dla psa Friskies

różne rodzaje, opak. 400 ml 1 l = 22,48 PLN**

14 99 8 99

różne smaki, 1,5 l PET , 1 l = 0,99 PLN**

1

Płyn do kąpieli i pod prysznic Cleo Multimilk

49 opak.

Żwirek drewniany dla kota Cat's Best

zbrylający, opak. 2 x 5L , miska ceramiczna GRATIS 1 l = 3,00 PLN**

29

opak.

Żwirek drewniany dla kota Cat's Best Nature Gold

95

zbrylający , dla kotów z długą sierścią , opak. 5 L, łopatka GRATIS 1 l = 4,00 PLN**

19 99

opak.

opak.

19 2/27/14 2:31 PM


Przekąska dla psa Pedigree Dentastix mini, opak. 110g, 1 kg = 42,64 PLN**

Sucha karma dla psa Chappi

4 69

różne smaki, opak. 3 kg, 1 kg = 4,00 PLN**

opak.

Przekąska dla psa Pedigree Rodeo, różne smaki , opak. 70g, 1 kg = 37,00 PLN**

Sucha karma dla kota Butcher's różne smaki, opak. 2 kg 1 kg = 4,50 PLN**

8 99

opak.

Karma dla psa Butcher's

Sucha karma dla psa Butcher's

różne smaki, opak. 1200 g, 1 kg = 3,58 PLN**

różne smaki, opak. 10 kg, 1 kg = 3,50 PLN**

4 29

34 95

szt.

Łapki kurze, opak. 3 szt , 1 szt. = 0,67 PLN**

2 00

opak.

Paszteciki, opak. 100g , 1 kg = 20,00 PLN**

2 00

opak.

Przekąska dla psa Polkarm Szyjki drobiowe, opak. 45 g , 1 kg = 44,44 PLN**

2 00

opak.

Przekąska dla psa Polkarm Ucho , opak. 1 szt , 1 szt. = 2,00 PLN**

2 20

WWW.REAL.PL

20_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 20

opak.

opak.

Karma dla kota Whiskas

różne smaki, opak. 4 x 100 g , 1 kg = 12,50 PLN**, 4 x 85 g, 1 kg = 14,71 PLN**

5 00

opak.

Przekąska dla psa Polkarm

Przekąska dla psa Polkarm

2 59 11 99

00 opak.

opak.

Żwirek silikonowy dla kota Casti

naturalny, opak. 3,8 l, 1 l = 3,42 PLN**

12 99

opak.

Żwirek bentonitowy dla kota Casti zbrylający, różne zapachy, opak. 5 l, 1 l = 1,80 PLN**

8

99 opak.

Żwirek drewniany Casti niezbrylający, opak. 7 l, 1 l = 1,57 PLN**

10 99

opak.

** Cena jednostkowa

2/27/14 1:10 PM


Płyn do płukania tkanin Silan

Płyn do prania Perwoll

różne rodzaje, opak. 2 l, 1 l = 6,50 PLN**

46

99 opak.

Proszek lub żel do prania Persil Expert

12 99

6

szt.

różne rodzaje, opak. 500ml 1 l = 13,58 PLN**

szt.

różne rodzaje, proszek opak. 4,8 kg, 1 kg = 9,79 PLN**, żel opak. 4,38l, 1 l = 10,73 PLN**,

Zawieszka do toalet Bref

różne rodzaje, tabletki + odświeżacz

Płyn do mycia szyb Clin

22 99

szt.

Zestaw Somat

79

różne rodzaje, opak. 3 l, 1 l = 7,66 PLN**

34 99 zest.

różne rodzaje, opak. 50 g, 1 kg = 100,00 PLN**

różne rodzaje, opak. 750ml, 1 l = 6,67 PLN**

5 00

5 00

opak.

Środki do czyszczenia Cillit Bang

22 99

11 99

szt.

Proszek, płyn lub odplamiacz do prania ubranek dziecięcych Lovela

różne zapachy, urządzenie + zapas

biały, color, proszek opak. 1,8 kg, 1kg = 11,66 PLN**, płyn opak. 1,5l, 1 l = 13,99 PLN**, odplamiacz opak. 1l,

17 99

20 99

opak.

** Cena jednostkowa

21_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 21

opak.

szt.

Odplamiacz do tkanin Vanish regular, white, opak. 2 l, 1l = 11,49 PLN** opak. 500g 1kg = 45,98 PLN**

Odświeżaczz powietrza Air Wick Freshmatic I-Motion

Żel do WC Bref

różne rodzaje, piana opak. 600 ml, 1l = 19,98 PLN*, spray opak. 750ml, 1l = 15,99 PLN**,

szt.

Proszek lub pianka do dywanów Vanish proszek opak. 650g, 1kg = 28,14 PLN**, pianka opak. 600ml, 1l = 30,48 PLN**,

29 99

opak.

Tabletki do zmywarki Finish regular, lemon, różne rodzaje

18 29 szt.

21 2/28/14 12:41 PM


Ręcznik kuchenny Velvet Najdłuższy

Ręcznik kuchenny Mola Giant XL opak. 2 rolki, 1 rolka = 5,99 PLN**

11

opak. 2 rolki, 1 rolka = 2,99 PLN**

99

6 89

opak.

opak.

Papier toaletowy Mola

Papier P i ttoaletowy l t Mola Feel Good

opak. 24 rolki, 1 rolka = 0,83 PLN**

różne rodzaje, opak. 8 rolek, 1 rolka = 1,00 PLN**

19

7

99 opak.

8

99 opak.

Odświeżacze powietrza Ambi Pur różne zapachy, urządzenie + wkład, do samochodu, spray opak. 300 ml, 1l = 33,30 PLN**,

9

Papier toaletowy Velvet Podwójna Rolka

99

opak. 4 rolki, 1 rolka = 2,00 PLN**

99 opak.

Papier toaletowy Velvet Najdłuższy opak. 4 rolki, 1 rolka = 2,00 PLN**

8 99

opak.

Płyn lub kapsułki do prania Vizir różne rodzaje, płyn opak. 1,3l, 1l = 13,45 PLN**, kapsułki opak. 15 szt.,

17 49

opak.

szt.

Żel lub płyn do prania Ariel

różne rodzaje, żel opak. 1,23 l, 1 l = 14,63 PLN**, płyn opak. 1,4 l, 1l = 12,85 PLN**,

17 99 szt.

Tabletki do zmywarki Fairy różne rodzaje, All In One opak. 26 szt., Platinum opak. 20 szt.,

17 49

opak.

22

WWW.REAL.PL

22_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 22

** Cena jednostkowa

2/27/14 2:38 PM


Wkładki higieniczne Bella Herbs

Krem do pielęgnacji twarzy Bielenda Biotechnologia

różne rodzaje, opak. 60 szt.

6 49

różne rodzaje, opak. 50 ml, 1 l = 299,80 PLN**

opak.

14 99 szt.

Olejek do kąpieli Bielenda

różne rodzaje, opak. 400 ml, 1 l = 32,48 PLN**

12 99 szt.

12,99 /szt.

Krem do twarzy Bielenda Olejek Arganowy opak. 50 ml 1 l = 239,80 PLN**

11 99

Chusteczki do higieny intymnej Cleanic różne rodzaje, opak. 10 szt.,

3

Krem pod oczy Bielenda Biotechnologia różne rodzaje, opak. 15 ml, 1 l = 866,00 PLN**

99 opak.

Chusteczki do demakijażu Cleanic różne rodzaje, opak. 10 szt.,

3 49

opak.

** Cena jednostkowa

23_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 23

5 99

szt.

szt.

Płatki kosmetyczne Cleanic Pure Effect

2 99

Mydło w płynie Eva Natura

opak.

różne rodzaje, opak. 500 ml, 1 l = 11,98 PLN**

4 99

opak.

Chusteczki uniwersalne Velvet 2 rodzaje, opak. 170 szt.

3 99

opak.

Podpaski higieniczne Bella Herbs różne rodzaje, opak. 12 szt.

Chusteczki uniwersalne Velvet różne rodzaje, opak. 130 szt.

opak. 120 szt.,

3 99

opak.

3

59 opak.

Chusteczki higieniczne Velvet różne rodzaje, opak. 9 x 10 szt.

2

59 opak.

Chusteczki higieniczne A... Psik opak. 9 x 10 szt.

23 2/27/14 2:41 PM


Krem do twarzy Celia De Luxe

różne rodzaje, opak. 50 ml 1 l = 179,80 PLN**

8 99

Maszynki do golenia Wilkinson Quattro

szt.

3 rodzaje, opak. 3 szt., 1 szt. = 5,00 PLN**

14 99

opak.

Maszynka do golenia Wilkinson Xtreme 3

9

99 szt.

Masło do ciała Perfecta Spa różne rodzaje, opak. 225 ml, 1 l = 44,40 PLN**

różne rodzaje, opak. 3 + 1 szt., 1 szt. = 2,79 PLN**

13 99 szt.

Peeling do ciała Perfecta Spa różne rodzaje, opak. 225 ml, 1 l = 62,18 PLN**

10 99

opak.

Krem do twarzy Kolastyna Gen Młodości

różne rodzaje, opak. 50 ml 1 l = 319,80 PLN**

15 99 szt.

Woda po goleniu STR8 różne rodzaje, opak. 50 ml, 1 l = 359,80 PLN**

17 99 szt.

Dezodorant w naturalnym spray'u STR8

różne rodzaje, opak. 85 ml, 1 l = 176,35 PLN**

14 99

Dezodora Dezodorant ran ra nt w naturalnym l spray'u Nike

różne rodzaje, opak. 75 ml, 1 l = 199,87 PLN**

14 99 szt.

szt.

** * Cena C jjednostkowa d tk k

Oferta handlowa nr 12/2014

www.real.pl 24_1006815 BRAND KAT. FOOD KWADRAT KW12 24

Wszystkie ceny w gazetce zawierają podatek VAT. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Sprzedaż tylko w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniom gospodarstwa domowego. Przepraszamy za ewentualne błędy drukarskie. Promocja „Drugi za 1 grosz” oraz akcja „Weź więcej wydaj mniej” dotyczy max. 20 szt. produktów na 1 paragonie, w dowolnym miksie wariantów, jeśli nie określono innaczej.

2/26/14 3:27 PM


Real 13 19