Page 1

NOWY PEUGEOT

PARTNER TEPEE


STYLISTYKA

NADWOZIA

WIĘCEJ WOLNOŚCI NIŻ KIEDYKOLWIEK WCZEŚNIEJ Już na pierwszy rzut oka Peugeot Partner Tepee jawi się jako prawdziwy Kombi Van o wyrazistej stylistyce nadwozia inspirującej do wypadów za miasto. Innowacyjne światła LED* do jazdy dziennej, nadają oryginalnego, dynamicznego i nowoczesnego wyglądu przedniej części nadwozia. Jego linia, natychmiast ujawnia wyjątkową przestronność kabiny i łatwość wsiadania, a zamontowane w samochodzie wyposażenie zwiastuje wyjątkową przyjemność

prowadzenia i spędzania czasu na jego pokładzie. Peugeot Partner Tepee zachęca do podróży za miasto, do relaksu na wolnej przestrzeni i w nieznanych dotąd miejscach. Peugeot Partner Tepee posiada trzy niezależne siedzenia tylne* (pięć niezależnych siedzeń w wersji 7 miejscowej**), częściowo przeszklony dach Zenith*, pokrywę bagażnika z niezależnie otwieraną szybą*, oraz wnętrze charakteryzujące się przestronnością. Dzięki silnikom HDi najnowszej

generacji, samochód oferuje wzorcową dynamikę, zarówno w mieście jak i w otwartym terenie, zapewnia także wysoki poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Peugeot Partner Tepee urzeczywistnia połączenie tego co pożyteczne z tym co piękne, tego co praktyczne z wysoka jakością, codzienności z wyjątkowością. *Dostępne w opcji w zależności od wersji. **Dostępne w opcji w wersji Outdoor i w standardzie w wersji Active 7 miejscowej.


PRAKTYCZNA

PRZESTRZEŃ

WSZECHSTRONNY CHARAKTER Peugeot Partner Tepee został tak zaprojektowany, aby towarzyszyć w długich i krótkich podróżach za miasto, jak również w codziennych przejazdach. Przestronne i dobrze oświetlone wnętrze kabiny, oferuje łatwy dostęp zarówno do przednich jak i tylnych siedzeń, przede wszystkim dzięki szerokim drzwiom przesuwnym*.

Dużych rozmiarów pokrywa bagażnika, o szerokim kącie otwarcia, zapewnia niczym nie ograniczony dostęp do pojemnej przestrzeni bagażowej, która jest w stanie pomieścić każdy ładunek. W konfiguracji 5 miejscowej bagażnik oferuje pojemność 675 litrów pod tylną półką oraz aż 1350 litrów do wysokości dachu. *Dostępne w opcji lub w standardzie, zależnie od wersji.

Hak holowniczy* Aby w pełni wykorzystać wszechstronny charakter Peugeot Partner Tepee, w tym również jego możliwości holownicze, dostępne są 3 wersje haków holowniczych: hak stały, hak składany i hak demontowany bez narzędzi.

Tylna szyba otwierana* Pokrywa bagażnika może być wyposażona w niezależnie otwieraną szybę*, która umożliwia łatwy dostęp do bagażnika, bez konieczności otwierania całej pokrywy, gdy pojazd jest zaparkowany na małej przestrzeni.

*Dostępne w opcji, zależnie od wersji

*Dostępne w opcji lub w standardzie, zależnie od wersji.


KOMFORTOWE

WNĘTRZE

1. Półka podsufitowa* Półka podsufitowa wyposażona jest w osłony przeciwsłoneczne oraz lampkę sufitową.Jej ażurowa obudowa, ma za zadanie ułatwić wyjmowanie przedmiotów, które są w niej przewożone.

2. Schowek po stronie kierowcy Umieszczony w desce rozdzielczej, za kierownicą, oferuje łatwy dostęp i praktyczną przestrzeń o pojemności 4 litrów.

3. Wejście USB Jest to złącze, umożliwiające podłączenie wszelkich urządzeń wyposażonych w przewód USB (dostępne w opcji z WIP Bluetooth®*).

1

2

3

PRZYGODA W KOMFORTOWYCH WARUNKACH W kabinie Peugeot Partner Tepee, kierowca dysponuje dużym polem widzenia, podobnie jak pasażerowie, którzy mogą podziwiać i cieszyć się otaczającymi pejzażami. Regulowana pozycja kierownicy, regulowana wysokość siedzenia z podłokietnikiem*, dźwignia zmiany biegów w desce rozdzielczej, wszystkie te elementy wpływają na doskonałą ergonomię stanowiska kierowcy. Starannie dopracowany komfort akustyczny, pozwala swobodnie i komfortowo pokonywać długie trasy, w przyjemnym i cichym wnętrzu samochodu. Aby zapewnić dobre samopoczucie pasażerów, cztery nawiewy

wpuszczają świeże powietrze do kabiny. Peugeot Partner Tepee oferuje w wersji Active** ręczną klimatyzację, natomiast wyższy poziom komfortu, dostępny jest dzięki dwustrefowej automatycznej klimatyzacji w wersjach Outdoor** oraz Zenith**. Ponad to, Peugeot Partner Tepee posiada odtwarzacz CD MP3 WIP Sound* z zestawem głośnomówiącym WIP Bluetooth®***. Moduł USB Box dostępny wraz z systemem WIP Bluetooth®*** pozwala słuchać swojej ulubionej muzyki. Samochód posiada również bogate wyposażenia wspomagające kierowcę podczas jazdy, do którego należą między innymi: system pomocy w

parkowaniu z sygnalizacją dźwiękową i graficzną, automatyczne wycieraczki, automatycznie włączane światła mijania***. Dodatkowo, Peugeot Partner Tepee może być wyposażony w elektrycznie składane lusterka boczne*. Aby zapewnić bezpieczną podróż dzieci, dostępny jest elektryczny system blokowania drzwi*** sterowany za pomocą przycisku znajdującego się na desce rozdzielczej. W ramach dodatkowego wyposażenia, oferowany jest również system nawigacji satelitarnej WIP Nav***. Wraz z systemem, samochód wyposażony jest w 7-calowy ekran, który przekazuje informacje z nawigacji i pozwala śledzić właściwą trasę podróży. Mapa Europy, zapisana na karcie SD, może być

wyświetlana w formacie 2D lub w trybie widoku perspektywicznego – zależnie od wyboru dokonanego przez kierowcę. Zintegrowany z systemem zestaw głośnomówiący Bluetooth® umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych z wykorzystaniem osobistego telefonu komórkowego również wyposażonego w technologię Bluetooth®. Jeśli chcesz posłuchać swojej ulubionej muzyki, system WIP Nav umożliwia odtwarzanie płyt CD z muzyką, w formatach MP3 i WMA. * Dostępne w standardzie, zależnie od wersji. ** Dostępne w standardzie, zależnie od kraju przeznaczenia. *** Dostępne w opcji, zależnie od wersji.


ZAAWANSOWANA

MODULARNOŚĆ 1

2

3

4

1…2…3… ZRÓB MIEJSCE Zaprojektowany z myślą o długich podróżach i krótkich wypadach, modularny i funkcjonalny Peugeot Partner Tepee łatwo dostosowuje się do liczby pasażerów oraz gabarytów transportowanych przedmiotów. Jako pojazd modularny, Peugeot Partner Tepee w wersjach Outdoor i Zenith*, wyposażony jest w standardzie w 3 niezależne siedzenia w drugim rzędzie, 5 niezależnych siedzeń w 2 i 3 rzędzie w 7 miejscowej wersji Active. To innowacyjne jak na tą klasę samochodów rozwiązanie, pozwala na składanie poszczególnych siedzeń, w celu uzyskania większej lub bardziej praktycznej przestrzeni, zależnie od potrzeb.

1/2/3. Tylne siedzenia niezależne, składane i wyjmowane. Każde z tych siedzeń jest składane na wzór portfela i wyjmowane. W konfiguracji 5 miejscowej, obudowa oparcia siedzenia środkowego pełni rolę stolika z uchwytem na napoje, zapewniając komfortowe warunki podróżowania pasażerom na tylnych siedzeniach.

4. Tylna kanapa składana 1/3 - 2/3 i wyjmowana.

7 MIEJSCOWY PEUGEOT PARTNER TEPEE W wersjach Access i Active, Peugeot Partner Tepee wyposażony jest w tylną kanapę ze składanym oparciem 1/3 - 2/3, która może być również w całości zdemontowana. Będąc samochodem funkcjonalnym, Peugeot Partner Tepee dysponuje obszernym bagażnikiem, którego pojemność wynosi od 675 litrów pod tylną półką, do 1350 litrów do wysokości dachu w konfiguracji 5 miejscowej oraz nawet do 3000 litrów w konfiguracji 2 miejscowej (po zdemontowaniu tylnych siedzeń) oferując tym samym przestrzeń spełniającą wszelkie potrzeby transportowe. * Wersja dostępna zależnie od kraju.

5 wygodnych siedzeń z tyłu, pozwoli zabrać na przejażdżkę wszystkie najbliższe osoby. Peugeot Partner Tepee w wersji 7 miejscowej** jest jeszcze bardziej przestronny i funkcjonalny. Dzięki 3 niezależnym siedzeniom w 2 rzędzie oraz 2 siedzeniom w 3 rzędzie, zamontowanym wyżej w porównaniu z przednimi siedzeniami, oferuje wszystkim pasażerom na pokładzie jednakowy komfort. Dostęp do tych miejsc jest wyjątkowo łatwy, dzięki zastosowaniu praktycznych systemów przesuwania i składania siedzeń. Przestrzeń pomiędzy 2 siedzeniami w trzecim rzędzie, umożliwia dzieciom swobodny dostęp do nich, również od

strony bagażnika. Wszystkie 5 siedzeń, jest składanych oraz wyjmowanych, dla jak największego komfortu i funkcjonalności w każdej sytuacji.

** Dostępne w opcji zależnie od wersji.


DACH

ZENITH 1

2

3

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z OTOCZENIEM Dach Zenith* dostępny w wyposażeniu Peugeot Partnera Tepee, oprócz specjalnie zaprojektowanego i oryginalnego designu, oferuje możliwość podziwiania kolorów nieba, poprzez 4 duże szyby, które jednocześnie zapewniają wyjątkowy poziom naturalnego

oświetlenia w kabinie. Pamiętając oczywiście o funkcjonalności, dach Zenith* posiada wiele pomysłowych i praktycznych schowków, jak na przykład: półkę nad przednią szybą, centralny schowek o przezroczystym dnie nad głowami pasażerów w 2 rzędzie, tylny schowek dostępny z wnętrza kabiny jak i od zewnątrz po otwarciu pokrywy bagażnika, które w inteligentny sposób porządkują i udostępniają przestrzeń pod dachem

samochodu. Dzięki tym rozwiązaniom, każdy pasażer, z dowolnego miejsca w kabinie dysponuje komfortowymi i praktycznymi schowkami. Dyskretny dyfuzor zapachu, działający w połączeniu z nawiewami powietrza w drugim rzędzie siedzeń, dba o przyjemną atmosferę w kabinie, według gustu użytkownika. * Dostępne w opcji zależnie od wersji.

1. Zewnętrzne relingi dachu Zenith, mogące utrzymać obciążenie do 80 kg, zwiększają możliwości transportowe, a dzięki swojej modularności, mogą być montowane zarówno wzdłuż jak i prostopadle do osi pojazdu.

2. Tylny schowek pod dachem, dostępny zarówno z wnętrza kabiny jak i od zewnętrz, zwiększa łączną pojemność dostępnych schowków.

3. Trzy nawiewy powietrza i dyfuzor zapachów, zapewniają dodatkowy komfort pasażerom podróżującym na tylnych siedzeniach.


PARTNER TEPEE

OUTDOOR 1

2

POCZUJ SIĘ JAK ODKRYWCA Z PEUGEOT PARTNER TEPEE OUTDOOR I FUNKCJĄ GRIP CONTROL®*

Wyposażony w specjalny typ zawieszenia oraz stylistykę samochodu terenowego*, Peugeot Partner Tepee Outdoor posiada wszelkie predyspozycje do pokonywania tras nie tylko z twardymi nawierzchniami. Aby ułatwić mu swobodę poruszania się w terenie, Peugeot Partner Tepee Outdoor został wyposażony w funkcję antypoślizgową Grip Control*, która poprawia jego właściwości jezdne w różnych warunkach: na śniegu, błocie lub piasku.

Pokrętło umieszczone na desce rozdzielczej umożliwia wybór odpowiedniego trybu jazdy, aby zapewnić bezpieczne i płynne poruszanie się na wybranym terenie. Dopełnienie standardowego wyposażenia, stanowi automatyczna klimatyzacja z niezależną regulacją temperatury, niezależne siedzenia** w drugim rzędzie oraz reflektory przeciwmgielne. *Dostępne w opcji. ** W standardzie, zależnie od kraju przeznaczenia.

1. Grip Control® 2. Peugeot Partner Tepee Outdoor, mocno podkreśla swój eksploracyjny charakter. Poprzez szeroką listwę ozdobną w dolnej części przedniego pasa nadwozia, światła LED do jazdy dziennej, reflektory przeciwmgielne otoczone chromowanymi pierścieniami, dodatkowe listwy boczne nadwozia, już z daleka rozpoznajemy Peugeot Partner Tepee Outdoor.


PARTNER TEPEE

FAMILY 1

2

3

4

POCZUJ SIĘ KOMFORTOWO, JAK U SIEBIE Dzięki specjalnej stylistyce tej wersji (pakiet look oraz dach Zenith dostępne w standardzie), Peugeot Partner Tepee w wersji Family* jawi się jako samochód rodzinny, charakteryzujący się szczególnym poziomem funkcjonalności i komfortu. Światła LED do jazdy dziennej, nadają mu dynamiczności i nowoczesności. Emblemat „Family” znajdujący się na drzwiach samochodu, wyróżnia tę wersję spośród pozostałych.

Wewnątrz, 3 niezależne siedzenia w drugim rzędzie oraz specjalny pakiet wyposażenia dla dzieci, zapewniają atrakcje, funkcjonalność i komfort dla wszystkich pasażerów w każdych warunkach.

1. Modularny i funkcjonalny, Peugeot Partner Tepee Family wyposażony jest fabrycznie w niezależne siedzenia w drugim rzędzie, które oprócz możliwości składania są także wyjmowane.

3. Żaluzje przeciwsłoneczne na bocznych drzwiach przesuwnych, ograniczają ilość światła naturalnego w kabinie, tworząc przytulną atmosferę.

* Dostępny zależnie od kraju.

2. Konsola środkowa Pomiędzy siedzeniami przednimi, znajduje się konsola zawierająca dodatkowy schowek. Konsola jest mocowana na podstawie, która zawiera 3 uchwyty na napoje.

4. Wszystkie elementy nadwozia pomalowane w tym samym kolorze, światła dzienne LED, chromowane pierścienie wokół świateł przeciwmgielnych - stylistyka Peugeot Partner Tepee łączy w sobie cechy elegancji i technologii.


PEUGEOT I

ŚRODOWISKO

NATURALNIE WYDAJNY I OSZCZĘDNY Dwa silniki benzynowe i trzy silniki Diesla, dostępne dla modelu Partner Tepee, tworzą bogatą ofertę jednostek napędowych. Wszystkie te silniki, zostały opracowane z wykorzystaniem najlepszych doświadczeń i wiedzy Peugeot. Pod każdym względem, dowodzą solidności i trwałości – dwóch kluczowych cech, na których zbudowana została renoma marki Peugeot. Odzwierciedlają one również zaangażowanie w rozwój pojazdów i technologii przyjaznych dla środowiska naturalnego. 1,6 VTI 98 KM Ekonomiczny w eksploatacji, dynamiczny i

elastyczny to najważniejsze cechy tego silnika benzynowego. 1,6 VTI 120 KM Silnik benzynowy charakteryzujący się elastyczną pracą oraz stosunkowo dużą mocą, oferujący komfort jazdy z wydajnością. 1,6 HDI 75 KM FAP Ten ekonomiczny Diesel z technologią „Common Rail” oferuje wyśmienite parametry jezdne nawet przy obciążeniu oraz dynamiczne przyspieszenie w niskich i średnich zakresach obrotów.

1,6 HDI 92 KM FAP Ponadprzeciętna dynamika na starcie i w trakcie jazdy, przy ograniczonych kosztach eksploatacyjnych to najważniejsze cechy tego silnika. 1,6 HDI 115 KM FAP Silnik ten oferuje idealny kompromis pomiędzy wydajnością i komfortem jazdy a oszczędnością i ochroną środowiska.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA Osiągi Silniki

Troska o przyszłość naszej planety jest jednym z najważniejszych wyzwań. TECHNOLOGIA e-HDi Peugeot wprowadza do gamy Partner Tepee technologię e-HDi w postaci systemu Stop & Start najnowszej generacji. Wyłącza on automatycznie silnik, kiedy pojazd zatrzyma się na czerwonym świetle lub przed znakiem STOP. Technologia e-HDi, zapewnia szczególną łagodność rozruchu w chwili, kiedy kierowca zapragnie ruszyć w dalszą drogę. e-HDi to skuteczne rozwiązanie pod względem obniżenia zużycia paliwa oraz emisji CO2. Technologia współpracuje z ręczną zautomatyzowaną skrzynią 6-cio biegową*, która zapewnia optymalne parametry jazdy w każdych warunkach. *Dostępne również z manualną skrzynią biegów, zależnie od kraju.

FILTR CZĄSTEK STAŁYCH (FAP) Technologia HDi, wymyślona i opracowana przez PSA Peugeot Citroen, jest od 2000 roku montowana z wydajnym systemem oczyszczania spalin – Filtrem Cząstek Stałych (FAP). Peugeot był pierwszym producentem, który zdecydował się wyposażać fabrycznie w ten system, niektóre ze swoich modeli samochodów. Filtr obniża ilość emitowanych do atmosfery stałych cząstek sadzy do wielkości na granicy mierzalności (0,004 g/km). Filtr FAP jest elementem samooczyszczającym się, służącym do oczyszczania spalin w silnikach Diesla. Dzięki zastosowaniu tej technologii, silniki Diesla stały się silnikami ekologicznymi.

Moc maks. (KM – Obr/min)

Zużycie paliwa** w litrach / 100 km

Moment maks. W cyklu miejskim

W cyklu poza miejskim

W cyklu mieszanym

Emisja CO2 (g/km)

1,6 VTI 98 KM

98 / 6000

152 / 3500

9,6

5,7

7,1

164

1,6 VTI 120 KM

120 / 6000

160 / 4250

9,6

6,0

7,3

169

1,6 HDi 75 KM

75 / 4000

185 / 1500

6,2

4,8

5,3

139

1.6 HDi FAP 92 KM

92 / 4000

230 / 1750

5,5

4,6

4,9

129

1.6 e-HDi FAP 92 KM*

92 / 4000

230 / 1750

5,5

4,6

4,9

129

1.6 e-HDi FAP BMP6 92 KM*

92 / 4000

230 / 1750

5,1

4,5

4,8

125

1.6 HDi FAP 115 KM

115 / 3600

240 / 1500

6,1

4,9

5,3

139

*Z systemem Stop & Start, w zależności od kraju. **Zgodnie z dyrektywą 99/100/CE, w wersji 5 miejscowej. Oznaczenie Blue Lion wyróżnia wersje pojazdów o najniższej emisji CO2. Wartości zużycia paliwa, podane w tabeli poniżej są wartościami homologowanymi na podstawie przepisów prawa europejskiego obowiązującego wszystkich producentów i wszystkie samochody osobowe sprzedawane w Europie. Wartości te pozwalają na porównanie pojazdów i ułatwiają dokonanie odpowiedniego wyboru. - Zużycie paliwa w cyklu miejskim jest uzyskiwane na trasie miejskiej po przejechaniu ok. 4 km - Zużycie paliwa w cyklu pozamiejskim jest uzyskiwane na trasie pozamiejskiej po przejechaniu ok. 7 km. - Zużycie paliwa w cyklu mieszanym jest uzyskiwane na całej trasie miejskiej i pozamiejskiej, po przejechaniu ok. 11 km. Wartości te są uzyskiwane w ściśle określonych warunkach (temperatura, masa, na hamowni podwoziowej itp.), przy założeniu łagodnego i elastycznego stylu jazdy . Rzeczywiste warunki ruchu drogowego, warunki atmosferyczne, stan obciążenia pojazdu, styl jazdy, ciśnienie w oponach, obecność bagażnika dachowego (nawet bez ładunku), intensywne używanie klimatyzacji i/lub ogrzewania, stan techniczny pojazdu, mogą być przyczyną uzyskiwania innych wartości spalania od wartości homologowanych. Porady dotyczące Jazdy Ekologicznej, która pozwoli na uzyskanie najlepszych osiągów pojazdu są dostępne na stronie www.peugeot.com.


INTELIGENTNE

BEZPIECZEŃSTWO Peugeot Partner Tepee jest osobowym vanem, który oferuje użytkownikom najnowocześniejsze wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom. UKŁAD HAMULCOWY Wyposażony w wentylowane tarcze o średnicy 283 mm z przodu i pełne tracze o średnicy 268 mm z tyłu, Peugeot Partner Tepee, oferuje bardzo skuteczne hamowanie w każdych warunkach. System ABS, uniemożliwiając zablokowanie kół, pozwala zapanować na trajektorią jazdy podczas nagłego hamowania. Elektroniczny Rozdzielacz Siły Hamowania (REF) steruje siłą hamowania niezależnie na poszczególnych kołach, co jest szczególnie przydatne podczas hamowania na zakrętach. Z kolei system Wspomagania Hamowania Awaryjnego (AFU), zwiększa ciśnienie w układzie, a w efekcie siłę hamowania, skracając drogę hamowania pojazdu. W razie nagłego hamowania, automatycznie włączają się światła awaryjne, ostrzegając innych kierowców i tym sam zmniejszając ryzyko kolizji. Dostępny w opcji, system ESP (Elektronicznej Kontroli Stabilności), utrzymuje - w granicach praw fizyki - pojazd na obranym przez kierowcę torze jazdy, w przypadku gdy komputer pojazdu wykryje elementy nad- lub podsterowności podczas pokonywania zakrętu. ESP występuje z systemem ASR, który uniemożliwia poślizg kół w razie utraty przyczepności.

ZAGŁÓWKI Oparcie foteli i zagłówki zostały pomyślane tak, aby podążać za ruchem ciała w przypadku zderzenia i ograniczyć jego skutki. PODUSZKI POWIETRZNE Poza poduszkami powietrznymi przednimi kierowcy i pasażera, Peugeot Partner Tepee może zostać wyposażony w boczne poduszki powietrzne i poduszki kurtynowe*. * Dostępne w opcji, zależnie od wersji wyposażenia.

MOCOWANIA ISOFIX Punkty mocowania systemu Isofix, umieszczone na styku siedziska i oparcia zewnętrznych siedzeń w drugim rzędzie, pozwalają zamontować fotelik dziecięcy bez konieczności przypinania go pasami bezpieczeństwa.

SYSTEM POCHŁANIANIA ENERGII UDERZENIA W przypadku zderzenia czołowego, bezpieczeństwo kabiny zapewniają trzy strefy rozpraszania i pochłaniania energii – dolna, środkowa i górna, których zadanie polega na kierowaniu przepływu energii w kierunku tylnej części samochodu. W razie zderzenia bocznego, energia przenoszona jest przez podwozie samochodu. Peugeot Partner Tepee został tak zaprojektowany, aby energię uderzenia z tyłu pochłaniać stopniowo, najpierw przez odkształcenie tylnej belki wzmocnienia, a następnie elementów podwozia. W przypadku dachowania, wysoka wytrzymałość nadwozia, zapewnia bezpieczną przestrzeń dla pasażerów i kierowcy. Konstrukcja nadwozia, została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ograniczyć konsekwencje zderzenia z pieszym. Z kolei, łamana kolumna kierownicy, chroni kierowcę przed dodatkowymi urazami.

PEUGEOT CONNECT SOS* Automatyczne połączenie alarmowe : w przypadku aktywowania poduszek powietrznych lub pirotechnicznych napinaczy pasów bezpieczeństwa, pojazd bez ingerencji kierowcy, automatycznie wysyła sygnał alarmowy, który umożliwia zlokalizowanie samochodu, nawiązanie połączenia telefonicznego z osobami znajdującymi się w pojeździe i wysłanie stosownych służb ratunkowych. Połączenie alarmowe, może zostać uruchomione ręcznie. W tym celu, wystarczy wcisnąć (na 3 sekundy) przycisk SOS, umieszczony na desce rozdzielczej.

Usługa PEUGEOT CONNECT SOS*, dostępna jest we wszystkich pojazdach wyposażonych w system Peugeot Connect, pod warunkiem zaakceptowania warunków użytkowania systemu, w chwili zamawiania pojazdu. System PUEGEOT CONNECT SOS*, jest aktualnie dostępny : we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Belgii, Luksemburgu, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii. W 2012 roku usługa zostanie uruchomiona również w Danii i Polsce.

ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE Z FUNKCJĄ DOŚWIETLANIA ZAKRĘTÓW* Dla większego bezpieczeństwa i optymalnej widoczności, Peugeot Partner Tepee, jest wyposażony w ramach Pakietu Widoczność, w reflektory przeciwmgielne z funkcją oświetlania zakrętów. System ten, działa przy włączonych światłach mijania, włączając automatycznie światła przeciwmgielne po stronie zgodnej z kierunkiem skrętu kierownicy.

PEUGEOT CONNECT ASSISTANCE Przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, zapewnia możliwość połączenia z PEUGEOT ASSISTANCE, po wciśnięciu przycisku „Lew”. Dzięki informacjom wysyłanym przez pojazd (pozycja GPS, numer VIN, przebieg, alerty usterek mechanicznych), PEUGEOT ASSISTANCE może wysłać odpowiednio przygotowaną pomoc drogową, do miejsca w którym się znajdujesz*.

* Funkcja dostępna tylko z Pakietem Widoczność.

Peugeot lub warunkom podpisanej umowy serwisowej.

REGULATOR / OGRANICZNIK PRĘDKOŚCI* Regulator prędkości utrzymuje stałą prędkość bez konieczności naciskania pedału przyspieszenia przez kierowcę. Natomiast ogranicznik prędkości ogranicza prędkość samochodu do zaprogramowanej wartości.

ZABEZPIECZENIE PRZECIWKRADZIEŻOWE Peugeot Partner Tepee posiada rozwiązania ograniczające ryzyko kradzieży pojazdu lub bagaży, które się w nim znajdują. Samochód, został wyposażony w centralny zamek montowany w standardzie, natomiast zrezygnowano z guzików blokujących drzwi. Przycisk sterowania centralnym zamkiem z wnętrza kabiny, umieszczono na desce rozdzielczej. Zamek centralny, aktywuje się automatycznie podczas jazdy, gdy prędkość samochodu przekroczy 10 km/h. Od zewnątrz, centralny zamek sterowany jest za pomocą przycisków na pilocie zdalnego sterowania. W opcji, istnieje możliwość zamontowania alarmu.

*Dostępny w opcji, w zależności od wersji.

* Interwencja PEUGEOT CONNECT ASSISTANCE podlega warunkom umowy gwarancyjnej


KOLORY NADWOZIA

TAPICERKI

LAKIERY METALIZOWANE Nocciola

Rich Oak

Niebieski Kyanos*

Szary Aluminium

Szary Fer

Zielony Persamos

LAKIERY NIEMETALIZOWANE

Tapicerka Reseau (dla wersji Access)

*Niedostępny z opcją Pakiet Look i w wersji Allure. **Niedostępny w w wersji Outdoor. Biały Banquise

Czarny Onyx**

Czerwony Ardent**

Wykończenie Erable / Tapicerka Spa (dla wersji Outdoor i Allure)

FELGI i KOŁPAKI

WYMIARY

Kołpak Atacama 15” Dla wersji Access (z silnikiem benzynowym), Zenith, Family oraz Outdoor z Grip Control*.

Kołpak Nateo 15” dla wersji Access (z silnikiem Diesla), Active, Family. Dla wersji Outdoor z Grip Control* lub ze skrzynią biegów zautomatyzowaną lub w opcji 7 miejscowej.

Kołpak Grenade 16” dla wersji Outdoor i Allure.

Felga aluminiowa Arenal 16”, w opcji dla wersji Active, Outdoor, Family i Allure.

Wykończenie Bise / Tapicerka Cadasca bleu (dla wersji Active i Family)

Wykończenie Matinal / Tapicerka Cadasca beige (dla wersji Active i Family)


AKCESORIA

UMOWY SERWISOWE OPTIWAY

POZNAJ OFERTĘ WYBRANYCH AKCESORIÓW DLA PEUGEOT PARTNER TEPEE DOSTĘPNYCH W SIECI PEUGEOT.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje umów: “Przedłużenie Gwarancji" dzięki której okres ważności gwarancji może być przedłużony na kolejne 3 lata. Felgi aluminiowe 17” Jordan Felgi ze stopów lekkich są podstawowym elementem personalizacji samochodu. Felgi dostarczane są bez śrub, i nakładek.

Uchwyt na rowery mocowany haku holowniczym Praktyczny w częstym użytkowaniu, łatwy i szybki montaż. Należy przewidzieć zainstalowanie tablicy z oświetleniem sygnalizacyjnym.

Uchwyt na narty mocowany do relingów Bagażnik ten, umożliwia transport 4 lub 6 par nart lub nart i deski snowboardowej.

System nawigacji satelitarnej z uchwytem mocowania Dzięki specjalnemu systemowi mocowania, możesz korzystać z urządzenia w samochodzie lub zabrać je ze sobą w razie potrzeby.

Uchwyt zestawu głośnomówiącego Jest to budowa z przesuwaną pokrywą, zawierająca mocowanie dla zestawu głośnomówiącego Parrot MKi9200. Dodatkowo, za pomocą przewodów, można tu podłączyć odtwarzacz MP3, iPhone’a lub dysk USB.

www.peugeot.pl Aby poznać pełną ofertę Peugeot znajdź nas w internecie na naszej stronie, gdzie można skonfigurować samochód dopasowany do Państwa potrzeb.

“Przedłużenie Gwarancji Plus Obsługa" łącząca korzyści z dwóch w/w umów.

“Utrzymanie” zapewniającą bezpłatne wykonanie przeglądów okresowych oraz wymianę części zużywających się eksploatacyjnie.

WSZYSTKO, CO NALEŻY WIEDZIEĆ O ORYGINALNYCH CZĘŚCIACH ZAMIENNYCH Peugeot to jednorodny i spójny zespół elementów, zaprojektowanych i zdefiniowanych przez markę, aby zagwarantować Państwu jednocześnie bezpieczeństwo i niezawodność. Ta doskonała zgodność części jest owocem kunsztu

Fotelik dziecięcy Romer Duo + Isofix 3 punkty mocowania Testowane i homologowane, spełniają najbardziej surowe normy bezpieczeństwa (Homologacja europejska ECE R44).

“Obsługa” zapewniającą bezpłatne wykonanie przeglądów okresowych Peugeot.

i doświadczenia firmy Peugeot. Dlatego też Peugeot udziela swojej gwarancji wyłącznie na Oryginalne Części Zamienne Peugeot.

KTO SFINANSUJE ZAKUP TWOJEGO PEUGEOT Kredyt Peugeot od 4 kwietnia 2005 roku jest oferowany przez Banque PSA Finance Oddział w Polsce należący do Grupy PSA Peugeot Citroën. Banque PSA Finance oferuje

swoje usługi finansowe w 23 krajach świata i jest częścią drugiego co do wielkości koncernu samochodowego w Europie. Banque PSA Finance Oddział

w Polsce łączy w sobie międzynarodowe doświadczenie wraz ze znajomością polskich realiów prawno-finansowych, co pozwala oferować produkty

kredytowe na zakup samochodów odpowiadające najbardziej wymagającym klientom.


PP/DM - czerwiec 2012 nakład 10 000

Miejsce na pieczątkę koncesjonera

www.peugeot.pl

Peugeot Partner Tepee  
Peugeot Partner Tepee  
Advertisement