Aukční katalog prosinec 2014

Page 13

013 COUBINE Otakar (1883 Boskovice na Moravě – 1969 Marseille) MONT VENTOUX Tuš na papíře, 23,5 x 31 cm, rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Coubine, vlevo dole Mont Ventoux. Autor viz T 1/583, 2/771, TD 112, V 1/483, 3/131, TB 22/34, B 3/212, 6/326, NEČVU 1/418, J. Siblík: O. Kubín, Praha 1980. 12 000 – 14 000 CZK / 444 – 519 € 9 000 CZK / 333 €

014 VERIS (ZAMAZAL) Jaroslav (1900 Vsetín – 1983 Praha) KUBISTICKÁ KOMPOZICE (KYTARA A STOJÍCÍ AKT ŽENY) Dvě kresby perem na papíře, 24 x 12 cm (každá kresba), rámováno v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Veris (každá kresba). Autor viz T 2/646, V 5/195, TB 36/392. 20 000 – 25 000 CZK / 741 – 926 € 16 000 CZK / 593 € 015

014

015 KOTÍK Pravoslav (1889 Slabce u Rakovníka – 1970 Praha) SEDÍCÍ AKT Barevné křídy na papíře, 50 x 34 cm, rámováno v paspartě pod sklem, signováno vpravo dole PK. Autor viz T 1/538, 2/769, TD 102, V 3/104, B 6/297, NEČVU 1/387. 12 000 – 15 000 CZK / 444 – 556 € 8 000 CZK / 296 €

006_029_Papiry_001_098.indd 11

20.11.14 15:22