Page 1

*«]XDU festat e fundvitit!

Zbuloni diçka të re!

1000 lekë ULJE kupon dhuratë hop.a

144 59 04 45

l

1000 www

.tops

en jen errjje në bler dhë s radh rra e rr

ulje

4. urt 201 28 Shk të kuponit. me deri më 1 Janarlexoni pjesën e pas m nga t sueshë e përfitimi

I rimburcion mbi kushtet

Më shu

më info

rma

shiko fq. 20

7000 lekë ULJE Seti i tenxhereve me presion on

shiko fq. 22

DHURATË Dormeo Set jorgan + jastëk k

shiko fq. 20

www.topshop.al

04 451 44 59

Ofertat të vlefshme: 15 Janar 2014.


Shtëpia Hekuri ri i zgjuar OLISO Edhe pse ju mund të mendoni se është ende herët, koha më magjike e vitit po afron! Sikurse dita po shkurtohet dhe nata po bëhet më e ftohtë, zemrat tona janë të mbushura me gëzimin që sjellin këto festa në gjirin e familjes edhe kënaqësinë në sytë e njerëzve që sjell hapja e dhuratave. Jeni kurioz të dini se çfarë kemi përgatitur për ju? Në brendësi do të gjeni një shumëllojshmëri produktesh që do t’ju nevojiten këtë fundvit. Zgjidhje për të gjithë shtëpinë tuaj, oferta speciale për të bërë blerjen tuaj më të thjeshtë si dhe një kupon 1,000 lekë për blerjen tuaj të rradhës duke kursyer që në fillim të saj. Të gjitha këto të mbledhura në një vend, kështu që nuk keni nevojë të shkoni diku tjetër apo të merakoseni për të përfituar nga uljet e fundvitit. Ne jua sjellim të gjitha këtu, tani! Relaksohuni dhe kënaquni me blerje nga ky katalog! Gëzuar Festat e Fundvitit!

3-17 7 Sporti Orbitrek Elite

18 - 19 Kuzhina vorChef FlavorChef

Print Media Manager

100% Garanci

?

Pyetje të përgjithshme Për çdo pyetje apo shqetësim në lidhje me produktet apo porosinë tuaj, telefononi në shërbimin e Kujdesit ndaj Klientit 04 451 44 92.

Lehtësojmë blerjen tuaj

1 22 - 31 Shëndeti & Bukuria Korse Zlimmy

www.topshop.al 04 451 44 59 dyqane Të gjitha produktet do t’ju dërgohen brenda afatit kohor 2-3 ditë pune nga dita që keni bërë porosinë nëpërmjet telefonit. Produktin e paguani në momentin që ju e merrni atë. Të gjitha çmimet janë në Lekë dhe përfshijnë TVSH. Të gjitha çmimet janë të vlefshme deri në 15.01.2014 ose deri në perfundim të produktit. Kosto e transportit nuk është e përfshirë në çmim. Fotot janë për qëllim ilustrimi. Ju kërkojmë ndjesë për ndonjë gabim të mundshëm printimi.

2

28 - 39


Ofert

speciale

Për të mos u humbur...

Dysheku Aloe Vera

Dhuratëë

Kombinimi i rehatisë me mbështetjen e duhur • • • • • •

Dizajni ortopedik për një gjumë të shëndetshëm dhe të rehatshëm. Dyshek i fortë që ju mundëson mbështetjen e duhur të shpinës suaj. Materiale cilësore për personat që vuajnë nga alergjitë. Mbulesa e dyshekut me CleanEffect ju mbron nga parazitët. Prekja e butë nga materiali Aloe Vera me të cilin është punuar. Doreza anësore për lehtësi përdorimi.

shih faqe 20

Rekomandohet:

• Nëse keni dhimbje shpine apo qafe • Nëse vuani nga alergjitë • Nëse dëshironi dyshek më të fortë • Nëse dëshironi dyshek cilësor me çmim ekonomik

Mundësi kreditimi

nga

I fortë

26,990 lekë*

I mesëm I butë

LARTËSIA

ANTIBAKTERIAL

*90x190 i disponueshëm në përmasa të ndryshme

ANATOMIK & ORTOPEDIK

Shpjegimi i çmimeve: Për të kuptuar çmimet më lehtë, këtu është një shpjegim i shkurtër: Çmimi i rregullt është shfaqur në ngjyrë të errët. lekë

xxxx

Dhe ky është rasti kur çmimi është me ulje:

xxxx lekë

xxxx lekë

Çmimet me të kuqe janë oferta ekskluzive për anëtarët tanë Club5*

xxxxx lekë

Në Club 5* përfiton më shumë… Kërkoni për ikonat e kuqe të zbuloni ofertat ekskluzive për anëtarët e Clu5*

50% ulje

Dhuratë

Telefono në 04 451 44 59 për tu anëtarësuar! 3


Shtëpia Dhura Dhuratë Nadia Comaneci:

Unë jua rekomandoj dyshekun Dormeo të gjithëve atyre që kërkojnë gjumë cilësor dhe që duan të zgjohen të çlodhur dhe të rinuar.

shih faqe 20

Dysheku Memory 2+12 Fresh Dyshek i freskët, mëngjes i freskët • 12cm Ecocell: për mbështetjen e duhur që trupi ka aq shumë nevojë • 2 cm me material MEMORY visco-elastik i cili është I bashkuar plotësisht me mbulesën e sipërme duke rritur në maksimum rehatinë gjatë gjumit • I përbërë nga materiale cilësore me veti vetajrosjeje, duke mundësuar një mjedis fjetjeje higjenik dhe pa lagështirë dhe ju nuk do djersini gjatë gjumit • Mbrojtje ndaj aromave të pakëndshme, ndaj alergjive dhe baktereve në sajë të mbrojtjes Clean Effect Silver.

nga

34,990 lekë*

*90x190 i disponueshëm në përmasa të ndryshme

I fortë 4

I mesëm I butë

www.dormeo.al

LARTËSIA ANTIBAKTERIAL

ANATOMIK & ORTOPEDIK

fb.com/Dormeo.Albania


Thelbi për një shtëpi të lumtur Dhura Dhuratë

shih faqe 20

Dysheku iMemory Silver Krijuar për t’ju përshtatur të gjithëve. • Argjëndi ka veti antistatike dhe antibakteriale për të ofruar një fjetje sa më të shëndetshme dhe larg alergjive. • Sfungjeri iMemory mbështjell trupin tuaj duke ju dhënë rehati dhe duke ju mundësuar një çlodhje pa stres. • Dy anët e dyshekut njëra e butë dhe tjetra e fortë, ju jep mundësinë të zgjidhni - thjesht ktheni dyshekun në anën e dëshiruar për ju. Për përmasat dopio falë ndarjes së dyshekut secili partner zgjedh fortësinë e preferuar.

8

60 nga

I fortë

I mesëm I butë

42,990

lekë*

*90x190 i disponueshëm në përmasa të ndryshme

SHTRESË E KTHYESHME

3 MBËSHTETJE zone

1 2

SHTRESË E DYFISHTË

04 451 44 59

5


Shtëpia P rmir soni gjumin gjat

Jorgani Car Carbon rbon

140 x 200 200, 200 x 200

• I ng ngroh ngrohtë, rohtë, të, i leh lehtë e të dh dhe e i bu butë uttë u dhe mu mund und n të për përdor përdoret dor do o et e gja gjatë atë ë gjithë vitit. • Mbushja me mikrofibrat Wellsleep ofron butësi dhe ajrosje të jorganit. • Mbulesat që lahen në 60°C do të përmbushin edhe standartet më rigoroze higjienike.

-20% 9,100 lekë

7,280 lekë

50 x 70cm

Jastëku Memosan Classic • Një jastëk klasik për një gjumë të thellë dhe të qetë. • Ofron mbështetje anatomike për kokën, shpinën, qafën, supet dhe relakson muskujt. • Ju mund të rregulloni lartësinë dhe butësinë duke shtuar ose hequr pjesët e materialit memory. • I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e gjumit.

4,490 lekë 6

www.dormeo.al

nat s!

Jorgani Silver

140 x 200, 200 x 200

• I përshtatshëm për të gjith gjithë hë ata që vuajnë nga alergj alergjitë g itë dh dhe he o ofro ofron f nn një jë ë mbrojt mbrojtje ojtje e ant antiba antibakteriale. akte t ri • Argjen Argjendi e di ofr o ofron on një ë ndjes nd ndjesi djes e i ffreskie reskie res kie dh dhe em mundëson un und n një gjumë sa më të shëndetshëm. • Mbushja me mikrofibrat Wellsleep ofron rehati, ngrohtësi dhe butësi të jashtëzakonshme.

8,990 lekë

30 x 50cm

Jastëku Memosan Anatomic • Jastëku Anatomik i cilësisë së lartë 3D me ajrosje prej pambuku është gjithmonë i freskët dhe i thatë.  • Mbulesa e ventiluar dhe praktike mund të hiqet dhe të lahet në lavatriçe në 60 °C.   • Jastëku Anatomik është i shëndetshëm dhe i rehatshëm.  • Jastëku më popullor midis të gjithëve, ai ju jep një gjumë të ëmbël dhe lehtëson dhimbjet e qafës gjatë gjumit. 

3,490 lekë fb.com/Dormeo.Albania


Thelbi për një shtëpi të lumtur Thelbi për një shtëpi të lumtur

Shtresë dysheku Renew box 6cm

20% 10 ULJE

90x190 i disponueshëm në përmasa përm masa të ndryshme

12,990 lekë 11,690lekë Transformoni dyshekun tuaj ekzistues në një ambjent fjetjeje të rehatshëm dhe të shëndetshëm. Shtresa me argjënd të jonizuar parandalon riprodhimin e bakterieve dhe lufton krijimin e aromave të padëshiruara. • E përshtatshme për njerëzit që vuajnë nga alergjitë. • E paketuar në vakum për transport sa me të lehtë dhe higjenë maksimale. • Mund ta merrni kudo me vete.

Jastëk Anatomik

Dhuratë

Jastëk & Batanie Diamond Me batanijet dekorative Dormeo Diamonds ju mund të gëzoni ndjesinë e ngrohtë të batanijes. Jastëku dekorativ Dormeo Diamonds do të gjallërojë shtëpinë tuaj me ngjyrat atraktive të zgjedhura me kujdes i cili gjithashtu mund të përdoret për gjumë. Ky kombinim jastëk-batanije është i përkryer për ju, për shtratin, për dhomën e gjumit, për udhëtime, apo dhurata ideale për miqtë tuaj.

Ngjyrat e disponueshme

Çmimi për jastëkun Çmimi për batanijen 40x60cm 140x200cm

1,790 lekë

4,490 lekë 04 451 44 59

7


Shtëpia Batanije elektrike ngrohëse

dhe t sin h o r g n ese Ndjeje ledhatu rehatin ftohta! o dit t t k n

Këte dimër ju nuk do e ndjeni fare të ftohtit me batanijen elektrike Dormeo heated blanket. E përbërë me material shumë të butë në prekje, kjo batanije elektrike do t’ju ndihmojë të relaksoheni, do t’ju japë ngrohtë gjatë netëve të ftohta të dimrit. Është e pajisur me kontrollues me 9 nivele ngrohjeje që ju mundëson të zgjidhni temperaturën më të përshtatshme për ju. Batanija ngrohëse është një zgjidhje e përsosur për të gjithë ata që zakonisht kanë një qarkullim jo të mirë të gjakut në këmbë dhe duar dhe ju rrinë gjithmonë të ftohta. Vendoseni mbi krevat dhe filloni të relaksoheni. Doni të ngroheni duke parë TV apo në dhomën tuaj, batanija elektrike Dormeo është zgjedhja e duhur, duke ju mundësuar më tepër ngrohtësi, rehati dhe butësi. Kurseni energjinë elektrike gjatë dimrit për tu ngrohur. Batania elektrike Dormeo është e sigurtë në përdorimm, pasi ajo ka të përfshirë funksionin e mbinxehjes. Ju mund të zgjidhni mes 9 niveleve të temperaturës dhe kohëmatësin nga 1-9 orë ose maksimumin prej 12 orësh.

I RI 9,990 lekë

Batanija elektrike ngrohëse është e disponueshme në dimensionet 130x200 dhe në ngjyrë kafe-bezhë. Mund të lahet në lavatriçe.

8

www.dormeo.al

fb.com/Dormeo.Albania


Thelbi për një shtëpi të lumtur Thelbi për një shtëpi të lumtur

Valixhet Të disponueshme në tre përmasa të ndryshme, dallohen për dizajnin modern nga jashtë dhe organizimi nga brenda. Rrotat e tyre me rrotullim 360° përmirësojnë manovrimin dhe qëndrueshmërinë, ndërsa doreza teleskopike e bën tërheqjen e valixhes të lehtë dhe shumë të rehatshme.

-50%

E SIGURTË Sistem mbyllje me dryn të koduar.

Pushim et m bara dim ro re!

12,780 lekë

ZINXHIR I DURUESHËM

6,390 lekë*

4 RROTAT 360° Katër rrotat që rrotullohen 360° për shumë drejtime pa mundim.

REZISTENT NDAJ PLUHURAVE *Përmasën e vogël së valixhes (cabin size).

Çanta e shpinës

-50%

Brendësia e dizenjuar me kujdes për t’ju siguruar gjithçka ju duhet sa më afër. Xhepi anti vjedhje dhe teknologjia Air-x janë disa nga veçantitë e kësaj çante të mrekullueshme që përshtatet më së miri me kërkesat tuaja gjatë udhëtimit.

Çanta e saj Xhepat në përmasa të ndryshme janë dizenjuar për më shumë rregull.

ZGJEROHET

1,990 lekë NDARJE PËR LAPTOP

990 lekë

Çanta e tij XHEPI I DOKUMENTAVE

XHEPI ANTI VJEDHJE

5,580 lekë

2,790 lekë

Gjithçka që ju duhet është e dukshme dhe e lehtë për tu marrë.

1,990 lekë

990 lekë 04 451 44 59

9


Shtëpia NAVIGATOR LIFT-AWAY Shtëpia juaj më e pastër se kurdoherë, në çdo cep të saj! Fshesa thithëse Shark Navigator Lift-Away është fshesa me vakum më e manovrueshme dhe më e fuqishme që keni patur ndonjëherë. Pastroni më shpejtë, më lehtë dhe më mirë me Shark. Pastron në thellësi, e lehtë dhe nuk bën zhurmë. Shark Navigator Lift-Away është vërtetuar shkencërisht që redukton ekspozimin ndaj alergjenëve, duke ndaluar dhe bllokuar 99.9% të pluhurit dhe alergjenëve në brendësi të vakumit, dhe nuk i lejon të dalin në ajrin ku merrni frymë. Kjo është pajisja më e re kundër pluhurit në shtëpi dhe për ata që vuajnë nga alergjitë e ndryshme.

Super Ofertë Pastrim i s hpejt , i p rsosur dhe pa kim ikate!

Dhuratëë

fshesa me avull

34,990

lekë

Original Steam Mop Sepse ne besojmë në cilësinë e Shark ju ofrojmë garanci shtesë 2; 3 dhe 5 vjeçare duke filluar nga 2,990 lekë.

Me blerjen e fshesës thithëse Shark Navigator, ju merrni dhuratë fshesën për pastrim me avull Shark Original Steam Mop në vlerë 17,990 lekë. 10

www.topshop.al

fb.com/Top.Shop.Albania


Ndryshoni mënyrën si pastroni!

20% 10 ULJE

lekë 17,990 , 16,190lekë

Shark steam pocket mop Pastron në çdo cep! Fshesa me avull Shark Steam Pocket Mop pastron dhe higjenizon të gjitha llojet e dyshemeve më mirë, më shpejtë dhe më lehtë se çdo fshesë tjetër me avull. Pastroni pluhurat, lani dhe higjenizoni njëkohësisht dyshemetë me vetëm një pajisje. • Pastron dhe higjenizon me avull • Pastron më shpejt dhe me më efikasitet falë xhepit të dyfishtë me avull • Manovrohet lehtë • Tharja e shpejtë e dyshemesë mundësohet nga shtupa me mikrofibra

Shark steam pocket mop – aksesorët

mikrofibra standarte

mikrofibra për pluhurat

Sepse ne besojmë në cilësinë e Shark ju ofrojmë garanci shtesë 2; 3 dhe 5 vjeçare duke filluar nga 1,590 lekë.

mikrofibra trekëndëshe

Koka standarte e pastrimit me dy xhepa mikrofibrash, për pastrimin e njollave të gatimit deri te gjurmët e baltës. Koka trekëndëshe bashkë me dy xhepat e mikrofibrave është për pastrimin dhe higjenizimin e tualetit dhe banjos. Steam Duster për heqjen e pluhurave, pastrimin dhe higjenizimin e parketit tuaj. Do të merrni gjithashtu edhe avulloren Carpet Glider për të freskuar dhe për ti hequr erën e keqe tapeteve.

04 451 44 59

11


Shtëpia Kurseni

2,400 lekë

Në natyrë, për peshkim, kampim apo kudo qofshi. Blade Lock bën gjithçka. • Shumë e lehtë, e gjithanshme. Vendoset shpejt, hiqet shpejt. • Është e përshtatshme për gjithçka. • Thika e vetme në botë që shndërrohet nga një thikë gjuetie juetie në thikë ë prerëse në thikë filetimi në thikë për përdorim të përgjithshëm ithshëm dhe në sharrë pa asnjë lloj pengese. • Doreza është dizenjuar ergonomikisht dhe nuk rrëshqet. et. • Tehu prej çeliku special inoksi është dizenjuar për ekë 5,990 lekë të përballuar goditje dhe të qëndrojë sërish i mprehtë. lekë ekë

3,590

Sharra Jig Saw Sharra Jig Saw është një mjet pune i dizenjuar për të prerë drejtë dhe në formë të lakuar një shumëllojshmëri të materialeve te tilla si parket, dru etj. Ajo mund të përdoret edhe për shkurtimin apo prerjen e aluminit. Tehu i saj i ngushtë dhe profili i rregullueshëm ju japin kontroll të plotë gjatë gjithë kohës, pa u stresuar dhe për prerje preçize në çdo kohë.

1,990 lekë

Dritë me sensor 2 copë Mighty Light përmban sensor që zbulon errësirën dhe sensor lëvizje që bën të ndizet drita. Ajo përmban gjithashtu gradues kohe që fik dritën kur nuk ka lëvizje në frontin e sensorit. Ajo punon vetëm kur keni nevojë për të. Instalimi është i thjeshtë dhe i shpejtë.

PAGUAJ

1

MERR 2

• dritë super efikas LED - 30.000 orë • i papërshkueshëm nga uji • punon me bateri

2,900 lekë 12

Gjeni më shumë produkte online


Oliso Smart Iron

I RI jdeset q ku iv t a v uaj! ino pin t ri m t h s Heku he obat d p r rr

Sa e sa herë na ka ndodhur të harrojme hekurin në prizë dhe në nxitim e sipër edhe mbi rroba? Epo, një telash më pak, sepse me hekurin e zgjuar Oliso nuk kemi pse të shqetësohemi më!

Fituesi i çmimit për teknologjine iTouch® , e cila parandalon ngjitjen e hekurit në rroba apo djegiet kur harrohet ndezur. Me fuqi 1800 vat dhe avull të fuqishëm, të vazhdueshëm, horizontal dhe vertikal e bën këtë hekur të përsosur dhe të domosdoshëm për çdo shtëpi.

Auto fikja aktivizohet pas 8 minutash.

kontroll i fuqisë së avullit dhe temperaturës • • • • • • • • • •

mbushja me ujë, kapacitet 375ml

i kujdesshëm për detajet

I sigurtë – fitues i shumë çmimeve mbi sigurinë e pajisjeve elektroshtepiake Ergonomik, përshtatet për tu përdorur me shumë lehtësi I shpejtë – kursen deri në 30% të energjisë në ngrohje fillestare Ehsan Alipour, krijuesi: Mbushet lehtësisht me ujë “Thjesht nuk ka tjetër si ky. Teknologjia iTouch për të mos i djegur rrobat tuaja Asnjë hekur tjetër nuk mund Depozitë të madhe uji të punoj si hekuri jonë i Klasifikim i thjeshtë i materialeve të rrobave zgjuar”. I pajisur me dritë – kur behët jeshile është gati për tu përdorur Me veprim të trefishtë të avullit Sistem auto fikje lekë

15,990

www.topshop.al

04 451 44 59

13 00


Shtëpia Ventilatori Fan Heater Ventilatori për ngrohje është një pajisje që bën kalimin e ajrit mbi elementin e nxehtësisë. Kjo pajisje ngroh ajrin, i cili më pas del nga ventilatori duke ngrohur gjithë dhomën. Fan Heater mund të ngrohë sipërfaqen e një dhome më shpejt se një ngrohës i zakonshëm pa ventilim. • • • •

Është e thjeshtë dhe e lehtë për tu mbajtur falë dorezës së saj të brendshme. Punon si ngrohëse dhe ventilator. Ka mbrojtje kundër nxehtësisë Dritë për treguesin e energjisë

fuqia 0/1000/2000W sipërfaqja: 15-20 m2

2,490 lekë

Pastruesi i akullit Mos u mundoni me dërrasa, kaçavida apo mjete rrethanore, për pastrimin e akullit në xhamat e makinës suaj. Ju mund ta shkrini akullin nga xhami i çdo automjeti në pak sekonda. Kablli i gjatë mund të lidhet në çdo automjet në ndezësen e cigareve duke garantuar përdorimin në çdo dritare ose xham makine. Veshja e fortë e kësaj pajisjeje garanton përdorimin për shumë vite.

1,190 lekë

Instahang Mjet i ri revolucionar që do të zëvendësojë çekanin gozhdët, telat dhe grepa në shtëpi tuaj, duke ju lejuar të kurseni kohë dhe para. • I lehtë për t’u përdorur • Mbushet automatikisht vetë • Kunjat bëjnë vetëm një vrimë të vogël, kështu që nuk do të dëmtoni muret • Kunjat mbajnë deri në 4 kg secila • Xhep i fshehur për të mbajtur kunjat shtesë, kapset dhe grepat

Para

Jepini shije dhom s suaj

Kujdes: InstaHang nuk punon në muret e b betonit. tonit Ajo është menduar për përdorim në dru, suva ose kartonxhes.

14

3,990 lekë

Pas

Gjeni më shumë produkte online


Një pasije e vetme e cila mund të kryej punën e shumë paisjeve elektrike për prerje, zmerilim, nivelim dhe gërryerje. E bën punën tuaj me thjeshtë, më mirë dhe më shpejt. • • • • •

Përdoret për prerje, zmerilim, nivelim dhe gërryerje Të gjitha në një paisje nuk ka nevoje per mjete te tjera shtese E lehtë për t’u përdorur Tepër e sigurtë Kursen para

13,990 lekë

Heqje gozhdësh

Zmerilim

Grryerje

Pastrim pllakash

Punon mbi metale

Suva silikoni

Paketa përfshin: 1x paisja bazë Renovator; 1x 5 pjese vakumi; 1 x e-cut tehu sharrë; 1 x shqitës e-scraper; 1 x teh sharrë gjysëm rrethore 1 x mbartes Àno gjysem rrethor; 1x copë lustruese; 1x lemues; 9x nivele të ndryshme te letres zmerile; 1x çelës; 1x instruksione për përdorim; 1x kellef mbajtes

www.topshop.al

04 451 44 59

15


Shtëpia Space Bag Ruloni elektrik për lyerje përdor pompë për tju kursyer kohë dhe për të lyer vayhdimisht. Sistemi ka një presion maksimal për të siguruar një rrjedhje të qëndrueshme boje prej 450 ml në minutë, si dhe një buton për kontroll më të lehtë të rrjedhjes. • E shpejtë dhe e lehtë • Furnizim konstant me bojë dhe nuk pikon • Për lyerje unifrome • Për mure të brendshme dhe të jashtme

Tani, me qeset me vakum Space Bag, ju mund të krijoni më shumë hapsirë në raftet dhe në shtëpinë tuaj. Sistemoni rrobat, çarçafët, peshqirët dhe gjithçka tjetër që nuk e përdorni. Mund të përdoren në çdo stinë. Sistemoni çarçafet, bataniet dhe peshqirët brenda kubit me kapacitet të lartë!

Sistemi mund të përdoret me bojëra lateksi ose të holluara.

• mbyllen hermetikisht me vakum • vendosen kudo • mbajnë deri në 4 herë më shumë

um hapesir Krijoni m sh uaj. n sht pin t 2 x qese të mesme (45 x 57 cm) 2 x qese e madhe (54 x 85cm) 1 x qese XL (67 x 100cm) 1 x qese mbajtese (45 x 58 cm)

3,990 lekë

SASI E

LIMITUAR

Kurseni

4,000 lekë

9,990 lekë

5,990 lekë

Paketa përfshin: 3,9 m tubo Áeksible, një tubo zgjatuese; një tubo plastike të heqshme

RULONAT SCHITCKY Set Prej 3 Rulonësh Pastron menjëherë, lehtësisht dhe me efikasitet mbi çdo pëlhurë dhe çdo sipërfaqe. Heq qimet e kafshëve, leshin dhe pushin; heq pluhurin nga rrobat, palltot, gjithashtu nga dyshemeja apo edhe nga çdo sipërfaqe e ashpër. • Pastron menjëherë, lehtësisht dhe me efikasitet. • Të thjeshta në përdorim – mjafton ti shplani me ujë të ngrohtë. • E përbërë nga silikon special, për pëlhura leshi dhe kadife. lekë Përmasat: Ruloni 1 - Ø- 5.5 cm - Gjatësia- 10 cm Ruloni 2 - Ø- 5 cm - Gjatësia - 19 cm Ruloni 3 - Ø- 2 cm - Gjatësia- 7 cm Zgjatet deri në 81 cm.

2,990

16

Gjeni më shumë produkte online


Orë me zile Twin Bell Clock Llampë me lente zmadhimi Llampë me lente zmadhimi e cila ndriçon, zmadhon tekstin 3 herë më shumë dhe krahu i saj është i rregullueshëm sipas dëshirës tuaj. • Ideale për ata që pelqejnë leximin dhe që kanë hobi qëndisjen dhe punimet e dorës. • Dizajni shumë i përdorshëm dhe pa kordon elektrik ju jep mundësinë ta merrni me vete kudo ku ju uleni. • Pesha e saj është e lehtë dhe ju mund ta merrni me vete kudo - në shtëpinë e pushimit, në verande apo ne çdo cep të shtëpisë tuaj që nuk ka shumë ndriçim.

zgjatet

Tre dizenjo të mahnitshme -, bleta, bretkosa dhe nuse pashke. Orë perfekte për fëmijët tuaj ku zgjimi do të jetë shumë më i lehtë me një nga orët me zile binjake! • Tre dizenjo të ndryshme -, bleta, bretkosa dhe nuse pashke. • Zgjim më të bukur dhe më të lehtë me një nga orët me zile binjake! • Punon me 1 bateri - nuk kurdiset dhe është shumë e besueshme

1,690 lekë

1,990 lekë

Stompeez & Wuggle pets! Pantoflat me personalitet.

SUPER OFERTË

!

ati Të gjithë fëmijët përdorin pantofla, pse mos të kenë Super Reh pantofla të mahnitshme? Çdo pantofël stompez do të ngrejnë kokën, krahët madje do të tim! Super Argë si! hapin edhe gojën e tyre sa herë që fëmijët tuaj do të ecin apo kërcejnë, ë

per Kënaq t a ! r të Bu

Pantolat Stompez janë të buta ,të ngrohta dhe shumë të rehatshme për fëmijët tuaj Su

Supe

Thjesht duke ecur, lodruar apo kërcyer & ato vijnë në jetë!

Growling Dragon për djem & Perky Puppy për vajza. Dhuratë

2x Pellushë Wuggle me e zinxhir në vlerë 1,990 lekë

www.topshop.al

QENUSHI NGRE VESHËT lekë kë 3 3,990 ,9 990 lek

DRAGOI HAP GOJËN përmasat: 28-30, 31-33, 34-36

04 451 44 59

17


Sport

Ktheje ecjen në sport

Walkmaxx Running Shoes Zbuloni një dimension të ri komforti kur ecni, bëni joga apo vraponi. Përjetoni ndjesinë e të ecurit zbathur, të projektuar në atleten moderne që kombinohet me të gjitha veshjet tuaja të përditshme. • Shtresa e jashtme e shollës me fleksibilitet të lartë dhe rezistente ndaj përdorimit të vazhdueshëm përkulet përgjatë çdo lëvizjeje të këmbëve tuaja. • Materiali i jashtëm i përforcuar garanton një qëndrim të fortë dhe fleksibël si dhe respirim të shkëlqyer. • Rrit qarkullimin e gjakut

Rrit R i aktivitetin e muskujve

Vetëajrosje

Dhuratë

7,490 lekë Përmasat: 37-42 Ngjyrat e disponueshme: të bardha, të zeza Dhuratëë

Atlete Maxxtone

1x Orë Chronomaxx në vlerë 2,490 lekë

Leisure Shoe Byzylyk Walkmaxx

të preferuarat

Përmasat: 36-40

tuaja

5,990 lekë

5,490 lekë * Me blerjen e atleteve Maxxtone apo Leisure ju do të për‫ޞ‬toni dhuratë byzylykun me 14 gurë kristali.

18

Vetëajrosje Ndjesia e të ecurit zbathur

www.topshop.al

Rrit aktivitetin e muskujve

Përmasat: 37-40 Ngjyrat e disponueshme: të bardha, të zeza

fb.com/Top.Shop.Albania


Orbitrek Elite

Stërvitje e shëndetshme kardiovaskulare! • • • • •

Vë në lëvizje pjesën e sipërme dhe të poshtme të trupit Mund të përmirësoni ekuilibrin gjatë kohës që ushtroheni E thjeshtë për të matur progresin Nuk do ta ndjeni lodhjen Zë 0.5 m2 vend mbi dysheme (94x52 cm)

me funksion

• Në monitor do të mund të kontrolloni shpejtësinë, distancën, kaloritë dhe kohën • Përcaktoni nivelin e intesitetit të stërvitjes

Eliptik

Orbitrek është një trajner eliptik që stimulon lëvizjen natyrale të trupit për një stërvitje efektive dhe të rehatshme kardiovaskulare.

27,990 lekë Sepse ne besojmë në cilësinë e Orbitrek ju ofrojmë garanci shtesë 1 vjeçare në vlerë 1,990 lekë.

Bun & Thigh Wave

Pajisja e fitnesit që do transformojë trupin tuaj! Është e shpejtë, e lehtë për t'u përdorur që ndihmon për formimin e muskujve te barkut, ju jep vithet dhe kofshët që ju keni kërkuar gjithmonë. • Stërvitje me sistem qëndror ekskluziv • Krah-për-krah, mocioni lateral • Njësoj si të bësh surf, por pa u lagur • Të stërvitesh duke u argëtuar • I përshtatshëm për të gjithë

Me l kundje

Ulje

20%

Ultimate curve shaper

Forconi krahët tuaj, eleminoni shtresat e barkut në vetëm disa minuta në ditë. Kërceni dhe rrotullohuni, në këmbë apo ulur, për atë pamje të kraharorit që ju keni kërkuar gjithmonë, me Ultimate Curve Shaper! • • • •

Tonifikon krahët dhe supet Djeg kaloritë dhe dhjamin Ije dhe bel të hollë Skalit gjoksin dhe muskujt

9,990 lekë

7,990 lekë

2,990 lekë

Ulje

40%

1,790 lekë 04 451 44 59

19 00


Gëzuar festat

Dhurata dhe surpriza pr a spe s speciale pe eciale për jju!

përr

w w w.to p

pë p ërr jju! ë ju u!

59 04 45144

shop.al

1000

Dhuratë

rje n në blerje d hë s dh ad e rra

ulje

4. Shkurt 201 ar deri më 28 e të kuponit. ëm nga 1 Jan pjesën e pasm

I rimbursueshkushtet e përfitimit lexon

Më shumë

informacion

i

mbi

Me çdo blerje nga Katalogu, ne ju zbresim 1000 lekë në blerjen tuaj të parë në 2014! Ju do merrni kuponin tuaj personal me vlerë 1000 lekë, i rimbursueshëm në Janar dhe Shkurt të vitit të ardhshëm për Çdo porosi në vlerë minimale 5000 lekë.

Blini tiganin Frypan Delimano 28 cm + Kapakun prej Qelqi Pyrex 28 cm dhe ne ju dhurojmë tiganin e thellë Wok 28cm DHURATË

6,490 lekë

10% J ëk Jastëk ë dh dhe h jjorgan Dormeo

produkt d kt Për më të privilegjuarit, pjesë e komunitetit Club 5* ju ofrojmë 10% ULJE në çdo produkt të zgjedhjes suaj. Ulja aplikohet per te gjitha produktet pa oferte. Telefono tani 04 451 44 59 për tu anëtarësuar SOT, pasi në Club 5* përfiton më shumë! Kërko për më tepër oferta në faqet e tjera të katalogut.

20

www.topshop.al

Dhe me blerjen e secilit prej dyshekëve Dormeo ju do të merrni dhuratë jastëk dhe jorgan Dormeo. Me blerjen e çdo dysheku Dormeo tek, ju do të merrni 1 jastëk dhe 1 jorgan 140x200cm, ne vlerë 18,000 lekë DHURATË & me blerjen e çdo dysheku Dormeo dopio ju do të merrni 2 jastëkë dhe 1 jorgan 200x200cm, në vlerë 28,000 leke DHURATË. Për përzgjedhjen e dyshekëve shiko faqet 3 – 5.

fb.com/Top.Shop.Albania


PRODUKTET E SEZONIT!

Mbajtëse amaretash Dekoroni tavolinën tuaj ! Një aksesor për të servirur dhe dekoruar tavolinën tuaj, me dy pjata qelqi të lidhura me njera tjetrën me një bosht metalik. Të dekoruara në mënyrë estetike. Dimensionet e saj ju lejonë të jeni kreativ në servirje.

Cupcake secret Ëmbëlsira me surpriza të shijshme! Material silikon, nuk ngjit, lahet në lavastovilje, forma ruan sekretin tuaj të ëmbël.

Përmasat: · Pjata e poshtme: 22.8cm, · Pjata e sipërme: 17.9 cm, · Lartësia 1.9 cm

Ju mundëson 2 mënyra për të fshehur: • duke fshehur përbërës si cokollatë, lajthi, arra, etj., përpara se ta piqni. • Ëmbëlsira surprizë në brendësi dhe e mbuloni pudingun tuaj të preferuar, pas pjekjes.

990 lekë

2,490 lekë

Mbajtëse qiriri qeramike Krijoni atmosferë romantike! Oil burner Ceramic është e bërë me material qeramike shumë cilësore, e cila do i japë një atmosferë të këndshme dhe aromatike shtëpisë suaj. Një dhuratë ideale për familjarët apo miqtë tuaj.

Paketimi përmban vetëm 1 copë me dizenjo të caktuar. E cila nuk ka një emërtim të caktuar, për këtë arsye ju do merrni një nga dizenjot e reklamuara.

290 lekë

Dekoruese ëmbëlsirash Dekoroni ëmbëlsirat tuaj pa bërë pis! Seti me 4 shishe Decorating Bottles 4pcs Set i disponueshëm në 4 përmasa të ndryshme, ju mundëson që të përdorni aq krem sa ju duhet. Shtoni ëmbëlsirën e shkrirë në shishe dhe më pas shtypni për të dekoruar. · përfshin gjithçka ju duhet për të dekoruar ëmbëlsirat · 4 shishe dekoruese për shije të ndryshme · mund ta përdorni për dekorimin e tortës së ditëlindjes

599 lekë 04 451 44 59

21 00


Kuzhina Seti i Tenxhereve me Presion Delimano Tempo Presto Family Set është shumë më tepër sesa tenxheret e zakonshme me presion, pasi ato janë dizenjuar për t’u përshtatur me funksione të ndryshme të gatimit, në sajë të kapakëve me xham qelqi të ndryshueshëm dhe pajisjeve shtesë, duke shërbyer në këtë mënyrë si një set multifunksional gatimi. Kapaku i veçantë me vakum krijon brenda tenxheres një rënie trysnie, gjë e cila i mundëson ushqimit tashmë të gatuar të ruhet i freskët deri në 5 ditë. • Gatimi me presion • Skuqje/zierje/pjekje/ngrohje • Gatimi me avull • Gatimi I makaronave • Ruajtja dhe marinimi nën vakum

Rekomandohet: Për të gjitha familjet, si dhe personat e zënë me punë.

Gatim me presion , Vlim i ngad alt dhe m shum ...

Kurseni

7,000 lekë

24,990 lekë

1 17,990 lekë GATIM I SHPEJTË

GATIME TË SHËNDETËSHME

LAHET LEHTË

EKOLOGJIK

KURSEN ENERGJI

MATERIAL ÇELIK

Krahasimi i kohëve të gatimit Gullash Mish viçi

Paketa përfshin: 1 x tenxhere 7L, 1 x kapak presioni, 1 x kulluese e mesme, 1 x kapak qelqi, 1 x kulluese për makarona.

Fasule Perime Patate

sugjeron Gatim i zakonshëm Gatim në presion

Thikë qeramike

-60%

Konsumi i energjisë Gatim i zakonshëm

Gatim në presion Kursim deri

60%

Kyocera Delimano Ceramica 7,5 см

22

www.delimano.al

4,750 lekë 1,890lekë

fb.com/Delimano.Albania


Këtu fillon shija e gatimit

Tenxherja Gourmet 8në1 Tenxherja Gourmet 8 në 1 me veshje qeramike e përshtatshme për çdo familje. Gatuan lehtë, shpejtë dhe në 8 mënyra të ndryshme, nga supa deri tek ëmbëlsirat, duke kursyer 30% të kohës.

VESHJE QERAMIKE që lahet lehtësisht

GRADUES TEMPERATURE 60о deri 250оC KOHËMATËS 120 minuta

Dhuratë

· Vëllimi i madh - për 6 deri në 8 persona · Pastrim i lehtë mjafton një kalim sfungjeri

GATIME TË SHËNDETSHME

JETËGJATË

LAHET ET LEHTË

EKOLOGJIK

FUNKSIONE

KOSHI PËR SKUQJE: me dorezë

· Dhuratë - seti me 13 thika Tv Air Wave, në vlerë 6,990 lekë

14,990 lekë

RRJETA AVULLIT: gatim i shëndetshëm

sugjeron Cutting Board Bamboo - Dërrasë prerëse bambu me 3 pjesë

Përmasat: 38 х 29 см 30 х 23 см 20 х 15 см

Tong Bamboo - kapëse bambu

Natura Utensils - lugë druri për gatim 5 pjesë

1,490 lekë kë 1,990 llekë

490 lekë

990 lekë 04 451 44 59

23


Kuzhina Dry Cooker Ceramica Fh

100% produkt Italian

Ideal për të gjithë ata që duan të jetojnë shëndetshëm, duke gatuar shëndetshëm. Tigani për gatim me avull me kapak ø 26 cm • Formë inovative, stil italian. • Në pjesën e mesme është e pajisur me vrima të vogla, përmes së cilit qarkullon ajrin e nxehtë. • Qarkullimi i ajrit brenda tiganit mundëson gatimin e ushqimeve në mënyrë të njëtrajtshme nga të gjitha anët. • "Gatim bio" - gatim me pak yndyrë. • Kapak qelqi Pyrex me dorezë dhe me vend të përshtatshëm për vendosje të lehtë dhe të qëndrueshme të lugës.

P

4,990 lekë

ull! me av im t a rg

Kapak qelqi, me mbaj a tëse luge

Dorezë ergonomike

Dore ezë me termosensor osenssor

Dh Dhuratë

Material qeramikë

m me avull

Dorezë që hiqet

· Dhuratë 2x peceta kuzhine me vlerë 1,990 lekë.

Tregues i koh s LCD

sugjeron

Water Filter Jug Ndjeni shijen natyrale të ujit • Ujë te pastër, shëndetshëm dhe të shijshëm • Zvogëlon elementët helmues • Shijoni sërisht shijen natyrale të ujit • E lehtë në përdorim • E lehtë për tu çmontuar • E lehtë për tu larë • Për të ndryshuar filtrin është e thjeshtë • Dizajn i bukur për kuzhinën tuaj

2,490 lekë 24

www.delimano.al

Kapaciteti total: 2.4L Kapaciteti i gypit: 1L Uji i filtruar: 1.2L Jetëgjatësia e filtrit: 160L

çmimi për filtrin zëvendësues

690 lekë

fb.com/Delimano.Albania


Këtu fillon shija e gatimit

Tava Festivo Temperaturat mund të vendosen nga 60-2100C; Lehtësi në pastrim. Material rezistent ndaj nxehtësisë; Materiale të reja, inovative dhe ekologjike Ideale për familjet të vogla, studentët dhe këdo që dëshiron shijen e ushqimit të pjekur në skarë; • Sipërfaqe e mjaftueshme gatimi për të gjithë familjen; • • • • •

7,990 lekë

Dhuratë raatëë

Pjekje

JETËGJATË

LAHET LEHTË

EKOLOGJIKE

Skarë

• Dhuratë libri i gatimit me mbi 60 receta në shqip në vlerën 500 lekë

5 XXL

FUNKSIONE

SIPËRFAQE

Avull

toni Komple uaj! nt kuzhin

sugjeron

Electrical Salt & Papper Mill Mbajtëse kripe & piperi elektrike LET’S BAKE TOGETHER Forma gatimi 15 forma të ndryshme ëmbëlsirash për të dizenjuar gjurmë të duarve, të këmbëve, zemra, rosak, qenush, kocka të mëdha dhe të vogla, flutura, mollë, dardhë, vezë edhe kurora.

1,290 lekë

Unico Pizza Cutter Thikë pice

Delimano unico pizza cutter është një aksesor që çdo kuzhinë duhet ta ketë. Dizenjuar për tu përshtatur me enët e kuzhinës Delimano. Moderne dhe e lehtë për tu përdorur.

Përmasat: 24 х 8 x 1,7 см

990 lekë

• Përcaktoni se sa të imët do e grini piperin dhe kripën • E pajisur me dritë në fund • Grirëse qeramike për kripë deti që i reziston korrezionit • Punon me bateri Përmasa: Ø 65 х 215 мм

1,490 lekë

04 451 44 59

25


Kuzhina ni mirë për s hijo

Mg2+

ɌȿɏɇɈɅɈȽɂə e patentuar

gnez të shtua

Përmban një teknologji të patentuar të veçantë Mg2 +, e cila jo vetëm pastron ujin, por edhe e mineralizon atë. Magnezi përmirëson shijen e ujit, ndihmon për të lehtësuar stresin dhe tensionin e muskujve, përmirëson përqendrimin dhe ka një ndikim të mirë në sistemin kardiovaskular. • 4 gradët e filtrimit, zvogëlojnë përqendrimin e grimcave gelqerore • kapaciteti filtrues 120 litra ujë • largon deri në 98% të materies organike dhe klorit

min ak të eralit hk ɉȺɌȿɇɌɈȼȺɇȺ Teknologjia

ma

Kana e ujit Pure Aqua Filtrues i ujit të pijshëm pasuruar me magnez!

r

S

uj t hum s r! M past t m pijsh

Rekomandohet

për familjet me fëmijë të vegjël dhe personat me imunitet të dobët

ujë mineral

lloji i ujit

3,490 lekë

Kana filtruese ujë burimi

çmimi i filtrit:

ujë i filtruar

1,590 lekë

thellësi e ujit nëntokësor

Paketa përfshin:

ujë rubineti cilësi e ulët

1. Kana e ujit 2.5 litra. 2. filtër 1 copë. cilësi mesatare

cilësi shumë e mirë

cilësi e shkëlqyer

cilësia e ujit

sugjeron

Cutlery Starter Set 30copë Lugë, pirunj dhe thika për servirje Mahnisni të ftuarit tuaj me setin për sërvirje Delimano. Konturet dhe forma e tyre i japin një pamje të rafinuar tavolinës tuaj.

Kurseni

2,000 lekë

• me dizenjo elegante • lahen në pjatalarëse • nuk ndryshken • materiale të cilësisë së lartë prej çeliku inox 18/8 Paketa përfshin: 6x lugë gjelle; 6x pirunj të mëdhenj; 6x thika; 6x Lugë kafeje; 6x pirunj ëmbëlsirash

26

www.delimano.al

9,990 lekë 7,990lekë fb.com/Delimano.Albania


Këtu fillon shija e gatimit 2

1

Coffee Maker

1

Smoothie Maker

Chopper

Mikser për frutat

4,990 lekë

Shijoni pijet e shëndetshme në mengjes apo koktejlet e ftohta gjatë mbrëmjes • Përzjerje ushqyese dhe të shijshme për të gjithë familjen • Copëton akullin me lehtësi

2

4

3 Coffee Pot

• • • •

Makineri kafeje

6,490 lekë

Filtër i përhershëm Kapaciteti i 12 filxhanë Kanë që e mban të ngrohtë kafen Ideale për dhuratë

3

Xhezve elektrike

3,490 lekë

• Një kapacitet prej 250 ml • Bazament ngrohëse me çelik inox • Bazë e rrotullueshme 360 ° C

4

5 Hand Mixer

• • • •

5 • • • • •

Grirëse Perimesh

Tehe të mprehtë Buton për të kontrolluar shpejtësinë Lahet me lehtësi I thjeshtë në përdorim

2,990 lekë

lekë Rrahëse për gatim 3,490

Rrahëset prej çeliku që nuk ndryshken 5 nivele shpejtësie Funksion Turbo Lahet me lehtësi I thjeshtë në përdorim

04 451 44 59

27


Kuzhina Seti Ceramica Prima+ TOP Kompleti i 6 enëve për gatim të shpejtë dhe më të shëndetshëm • Sipërfaqe qeramike që nuk ngjit • Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe temperaturave të larta • Sipërfaqe e lëmuar • E lehtë për ti pastruar • Dorezë ergonomike me termo-sensor Paketa përfshin: cm, 1x Tenxhere shumë e thellë 20cm, 1x Kapak Qelqi 20cm, 2 m, 24c m 1x Kapak Qelqi 28cm, 1x Tigan 24cm, 1x Tigan 28cm, 1x Tigan i thellë 28cm.

17,990 lekë

Roasters Set

Trio Pan Set

Seti tavës Ceramica Prima + Roasters 1 x Roaster - Tavë 35x25cm, 1 x Roaster - Tavë 31x23cm

Seti i tiganeve Ceramica Prima + Trio Pan 1x Frypan - Tigan 28cm, 1x Frypan - Tigan 24cm, 1x Glass Lid - Kapak Qelqi 24cm

9,990 lekë

Starter Set

9,990 lekë 100% produkt Italian

Seti fillestar Ceramica Prima + për të gjitha gatimet tuaja. Tani ju mund të gatuani ushqime të shëndetshme për veten tuaj dhe për njerëzit tuaj të dashur! Mund të porosisni edhe kapakë shtesë. • ushqimi ruhet i pasur në minerale dhe vitamina • mundësojnë gatim me më pak yndyrë, por më shumë shije • shumë rezistentë ndaj gërvishtjes, gërryerjes dhe temperaturave të larta Paketa përfshin: Casserole - Tenxhere e thellë 20 cm; Glass lid - Kapak qelqi 20cm; Skillet - Tenxhere 24 cm; Frypan - Tigan 20 cm.

28

www.delimano.al

12,990 lekë

fb.com/Delimano.Albania


Këtu fillon shija e gatimit CERAMICA PRIMA+ e mir m e m Shije k vaj m pa

Me blerjen e 2 produkteve në faqen 29, ju për‫ޞ‬toni përparësen Delimano për vetëm 500 lekë*. ROASTER - Tavë

GRILL PAN - Tigan Zgarë

25x35 cm

5,990 lekë FRY PAN - Tigan

6,490 lekë

24 cm

FRY PAN - Tigan

2,990

28 cm

WOK - Tigan i thellë

20 cm

20 cm

lekë

lekë

2,990

20 cm

4,990 lekë WOK - Tigan i thellë

3,990 lekë

CASSEROLE - Tenxhere e thellë

24 cm

28x28 cm

F FRY PAN - Tigan

3,490 lekë

SKILLET - Tenxhere e cekët

4,490 lekë PANCAKE - Tigan krepash

25 cm

28 cm

4,990 lekë SAUCEPAN Tigan Salce

2,990 lekë GLASS LID - Kapak qelqi pyrex

16 cm

3,490 lekë

20/24/28 cm

1,490 lekë

* Produkti përparëse Delimano Apron, ofrohet me çmim promocional. Çmimi i rregullt është 1,490 Lekë.

04 451 44 59

29


Kuzhina I RI

Seti me 3 tasa qelqi Set ideal për çdo kuzhinë Ky set përfshin 3 tasa qelqi me kakap plastik dhe janë të përshtatshëm dhe ideal për çdo kuzhinë. Me ketë set ju do të merrni 3 tasa të dimensiove të ndryshme. Tasi i vogël ka një volum prej 400 ml dhe tasi i madh 1650 ml. Secili tas është transparent dhe ju mund të shikoni lehtësisht se çfarë ka brënda saj, pa pasur nevojë për të hequr kapakun.

1,290 lekë

Eggies Nuk ka qënë asnjëherë më e lehtë te kesh vezë shumë të zier dhe pa lëvozhgë. Mos harxhoni më kohë dhe nerva duke qeruar lëvozhgët e vezëve. Thjesht zieni të bardha vezësh të shëndetetshme ose vezë me 2 të verdha, çfarëdo që ju dëshironi. Madje ju mund të shtoni kripë, piper apo çdo gjë që ju doni para se ta zieni.

ziej

1,590 lekë thyej

Paketa përfshin: e; 6x aksesorë për zierjen e vezëve; 1x aksesor për ndarjen.

hape

Super Mincer & Cookie Maker Ky grirës mishi i jashtëzakonshëm, mjafton të vendosni mishin në grirës dhe të rrotulloni levën për të filluar grirjen e mishit. Kombinon funksionalitetin e tre pajisjeve të kuzhinës në një të vetme. • 3 në 1 – grirës mishi, biskota-bërës, salçiçe bërës. • me bazë me presion vakumi për qëndrueshmëri • 2 thika prerëse për grirje të imët ose të trashë • çmontohet lehtë për tu pastruar • montohet lehtë

2,490 lekë

30

Mënyra më e lehtë dhe më e shpejtë për të blerë


Flavor Chef Sistem me 6 funkione në 1, i cili ju bën të kurseni kohë dhe para ndërkohe që gatuani vakte të shëndetshme dhe të shijshme. Flavor chef kombinon në mënyrë të shkëlqyer 3 aspekte të gatimit të shëndetshëm: Kohën, Temperaturën dhe Teknikën. Thjesht përcaktoni kohën dhe temperaturën, mbylleni Flavor chef dhe pajisja e veçantë e gatimit do kujdeset për Teknikën. S’do keni më vakte që duhen gatuar sërish ose të pagatuara mirë. Kjo teknikë e veçantë e gatimit mbështjell ushqimet tuaja nga fillimi në fund dhe nga të gjitha anët duke ruajtur shijen dhe duke krijuar vakte te përkryera. • • • •

Gatim nga të gjitha anët Siperfaqja 2 faqeshe që nuk ngjit . Gatuan me një pike vaj ose fare pa yndyrë Ideale per te pergatitur mengjese, dreka, darka apo embelsira • U shton shije ushqimeve, duke përgatitur bifteke të njomë dhe të mrekullueshem, etj. • Mund te gatuani mish, peshk, pule, oriz, perime, pizza, sanduiçe, petulla dhe shumë të tjera në një pajisje të vetme.

P r gatime t

shum llojshme

si në

TV 14,990 lekë

Thika Miracle Blade

Revolving Food

Thika praktike shumëpërdorimshme e bërë prej çeliku gjerman që nuk ndryshket. Pret gjithçka, e domosdoshme për çdo kuzhinë.

Grirëse djathi Revolving Food Processor është një aksesor që nuk mund ti mungojë kuzhinës suaj. Grini në çast djathin për makarona, hudhrat apo çokollatë për ëmbëlsira.

Më i shituri

990 lekë www.topshop.al

1,990 lekë

990 lekë 04 451 44 59

31


Kuzhina

Shëndeti & Bukuria

True Cover I pasuruar me Vitamin A & E, gjithashtu përmban kamomil, aloe dhe livando që janë me efekt qetësues për përdorim të përditshëm. Mbulon jo vetëm shenjat në fytyrë, por edhe në trup. True Cover ka përmbajtje sferash lluksoze mëndafshi të cilat mbulojnë difektet. Sferat mbushin kanalet, rrudhat dhe poret e mëdha për të dhuruar një pamje të përsosur ndërkohë që pigmentet që reflektojnë dritën krijojnë një ton lëkure edhe më të njëtrajtshëm. Zhdukini rrudhat në lëkurën tuaj! Bëjini duart tuaja të duken vite më të reja! Mbuloni shenjat e sikletshme të lindjes! Mbuloni deri edhe njolla të mëdha. • rezistent ndaj fshirjes dhe fërkimit • rezistent ndaj ujit

6,990 lekë

Paketa përfshin: 2 x shishe me nuance - 15ml (pamje porcelani /natyrale/ tone ulliri) 1 x aksesorin kompakt 2 në 1 me pasqyrë 1 x pastruesin e makijazhit-44ml

ur e buk m i n se Duku rheq t em

Depilator 2N1

Ageless Wonder

Të gjitha e dimë se sa të bezdisshme janë qimet e padëshiruara. Me depilator 2n1 të cilin mund ta merrni kudo me vete një problem më pak. I pajisur me 2 koka të ndryshme dhe kontroll të fuqisë. • praktike • e sigurtë • me depilator 2in1 te cilin mund ta merrni kudo me vete do te keni nje problme me pak

Pamje e bukur dhe tërheqëse me sistemin dhe teknologjine më të re për tendosjen dhe tërheqjen e muskujve të fytyrës që zhduk shenjat e plakjes. Ageless me impuls elektrik të butë arrin shtresat e thella të lëkurës, stimulon qarkullimin e gjakut dhe stimulon tkurrjen e muskujve të fytyrës. • tonifikon fytyrën • lëkurë më të butë dhe më të lëmuar • redukton rrudhat • ngre rreth zonës së syve

3,990 32

lekë

Ky sistem është i përshtatshëm për pjesën poshtë syve, mjekrën, sipër vetullave, faqet dhe mollezat.

Keni pyetje? Na kontaktoni…

2,490 lekë


Një korse e jashtëzakonshme dhe e padallueshme e cila fsheh kilet e tepërta menjëherë! Këto mbathje janë të rehatshme, seksi dhe fshehin dhjamin e tepërt duke ju dhuruar një trup të tonifikuar, të hollë në pak sekonda! Mbathjet Zlimmy janë dizenjuar pa qepje, përshtaten përsosmërisht, vishen lehtësisht gjatë gjithë ditës dhe natës.

mje r nj pa p le a e id ta! Veshja p r fes e m h s e ullu t mrek

• • • • • • •

Në N ë dy sti stile - periizo zom ma dhe mbathje klasike Del elik ikate dhe e st stiil fe femëror Bel për tu patu atur zili në pak sekonda Forma ma per perffekte menjëherë Shtres Sht resa e dyfishtë sheshon bar barkun kun dhe beli elin n Bark i sheshtë për pamje Ba e të mrekulluesh eshme Vishen lehtësisht gjatë të gji gjith thë kohës th ës

E paduksshme n n rroba!

Kurseni

3,600 lekë

8,990 lekë

5,390 lekë

elegante

veshje delikate

qepje pa tel

limmy pal Z 4 i n r e M in e 1! n mim Përmasat: S/M; L/XL Material: Polyamide 87% dhe Elastane 13% Paketa përfshin:

2x perizoma ne ngjyrë bezhë dhe të zezë 2x mbathje klasike në ngjyrë bezhë dhe të zezë

www.topshop.al

04 451 44 59

33


Kuzhina

Shëndeti & Bukuria Shiriti i Gjurit Dr. Levine Qetëson dhimbjet reumatizmale dhe nga tejlodhja.

Ulje

Qetëson dhimbjet e gjunjëve Shiriti magnetik i gjurit: • ndihmon në lehtësimin e dhimbjeve në gjunj pa operacion • nuk pengon në lëvizje dhe përmirëson qarkullimin • çmpirje të nyjeve & lehtëson dhimbjet • mirëmban duke reduktuar presionin. • shiriti i pershatet me lehtesi cdo mase

50%

1,990 lekë

Më i shituri

990 lekë

Ndjehuni të Çliruar nga dhimbjet Shiriti magnetik Dr. Levine është i disponueshëm edhe për dhimbjet e kyçeve të dorës. Çmimi është 1,990 lekë.

Red Fusion Komforti tamam aty ku ju duhet! Lehtëson dhe relakson muskujt e lodhur dhe tensionin e trupit. Përdor kristalet natyrale për të ngrohur duke lehtësuar në pak sekonda. Thjesht aktivizoni kristalet duke shtypur diskun. • • • •

mund ta vishni me mbajtësen e vet.

ngroh në pak sekonda mban ngrohtësi deri në 2 orë 100% e ripërdorshme përdoret në të gjithë trupin: qafë, shpatulla, shpinë, kyce, gjunj, muskuj të përgjithshëm dhe dhimbjet menstruale.

Paketa përfshin: mbeshtjellsa, rripi Iso Soft, 2 ngrohese per duart

2,490 lekë

Slim ‘N Trim

Pamje perfekte duke zvogëluar përmasat e belit tuaj. Bini nga pesha dhe hiqni centimetra nga beli me pëlhurën me avull. Është super e përshtatshme, përdoret gjatë stërvitjes. Përmirëson pozicionin e trupit. Rripi ka 5 mbyllje me zinxhir për tu përshtatur me të gjitha masat e trupit.

VIDEO Online PARA 34

PAS

Keni pyetje? Na kontaktoni…

2,490 lekë


Produkti i vetëm origjinal në Shqipëri

Kosmodisk Classic Set

Dhuratë

• Krejtësisht natyral - pa ilaçe apo kimikate • I rehatshëm dhe tërësisht i përshtatshëm • Pa rrezik / Kthim i garantuar parash - brenda 60 ditëve Ne ua rekomandojmë veçanërisht njerëzve të cilët janë më të rrezikuar nga dëmtimet apo dhimbjet e shpinës, grave shtatëzëna, shoferëve profesionistë, punonjësve të zyrave apo në laboratore, etj.

PJESA E GJATË për të gjithë shtyllën kurrizore

8,490 lekë

Program Ushtrimesh Kosmodisk!

Ngroh, lehtëson dhe relakson muskujt e lodhur qetëson dhimbjet dhe shqetësimet!

PJESA E SHKURTËR për pjesën e poshtme të shpinës

7,000 lekë

osmodisk Blej setin K 0 lek vet m 7,00

Kosmodisk Classic Set është shumë praktik, lehtësisht i adaptueshëm ndaj çdo trupi për shkak të formës së tij unike me sistem përshtatës dhe i rehatshëm për tu vënë. Gjatë përdorimit të Kosmodisk ju do të mund të shijoni avantazhet e relaksit kur punoni, i jepni makinës, bëni ushtrime, udhëtoni, pushoni apo flini…

Si mund të ndihmojë Kosmodisk? Rezultatet më të mira arrihen kur e mbani Kozmodisk minimumi 3 orë në ditë për një periudhë 21 ditore. Kosmodisk funksionon në sajë të formës së tij unike dhe nuk përdor energji shtesë, si magnetë apo bateri. Është 100% i sigurtë dhe natyral. KOSMODISK® mund të kombinohet me shumë metoda terapeutike tradicionale apo alternative.

1

MEDALJE E ARTË k

1

MEDALJE E ARTË k

1

MEDALJE E ARTË

1

MEDALJE E ARTË k

1

k

* Produktin origjinal Kosmodisk mund ta për‫ޞ‬toni duke e porositur në numrin e telefonit 04 451 44 59, duke klikuar ne website-n zyrtar www.kosmodisk.al apo duke vizituar dyqanin më të afërt Top Shop / Dormeo, adresat e të cilëve i gjeni në faqe 38.

www.kosmodisk.al

04 451 44 59

35


Kuzhina

Shëndeti & Bukuria Slim ‘N Lift Aire Bra Pamje perfekte dhe më shumë vetë-besim në çdo situatë. Slim n ‘Lift Aire Bra është një lehtësim për trupin tuaj pasi ajo nuk pickon, nuk shtrëngon dhe nuk lë shenja në lëkurë. Slim n’lift Aire Bra ju garanton pamje elegante edhe me rroba të ngushta. Shiriti i gjerë dhe kupat e buta do të mbulojnë kraharorin ndërsa korniza garanton mbështetje më të mirë dhe rehati.

PAGUAJ

1 MERR 3

Ulje

Zbu lo e t d ni rehatin ukurit bukur !

20% 5,490 lekë

4,390 lekë

përmasat: S, M, L, XL, XXL, XXXL, mund të lahet në lavatriçe

Bravo Second Skin Të dalësh jashtë ditët e ftohta të dimrit, është një mendim i tmerrshëm. Jemi me fat, e kemi nje zgjidhje, Bravo Second Skin do të lehtësojë veshjet e rënda të dimrit me peshën e lehtë dhe materialin revolucionar i cili rregullon temperaturën. Me Bravo Second Skin ju do të ndjeheni rehat dhe e ngrohtë, pa marre parasysh se sa ftohte është. Muskujt janë të mbrojtur nga dhimbjet apo shqetësimet që shkaktohen nga i ftohti. Ju mund të luftoni të ftohtin pa nevojën e shtresave të rënda të cilat ju mundojnë gjate dites.

PAGUAJ

1 MERR 2

• Përshtatet në trupin tuaj si një lekurë e dytë dhe gjithmonë rifiton formën e saj • Thahet 3 herë më shpejt se pambuku dhe nuk rrudhoset • Mund të zgjatet mbi ose nën bel për të mbajtur ngrohtë pjesën e vitheve & ijeve • Është unisex, mund të përdoret nga femrat dhe meshkujt • Perfekte për tu veshur nën rroba • Lahet në lavatriçe Rekomandohet: Për të gjitha familjet, si dhe personat e zënë me punë.

Ngjyrat e disponueshme: E bardhë, E zezë Masat e disponueshme: E vogël, E mesme, E madhe

36

Keni pyetje? Na kontaktoni…

Leht soh e tra uni nga rro sha t ba dimrit t

4,490 lekë


Çokollatat për dobësim Slimmies Humbisni peshën tuaj duke ngrënë çokollatë. Shije natyrale, ju ndihmonn të ngopeni më shpejt, duke ngrënë më pak. Dieta nuk ka qënë kurrë kaq e lehtë dhe asnjëherë nuk ka shijuar kaq shumë. 60 çokollata. • efektive • natyrale • ju ndihmon të ngopeni më shpejt, duke ngrënë më pak • ju ndihmon të mbani në nivelin e duhur kolesterolin

e duk ! i n u soh ollata b o D n cok ngr

Ndihuni: • të mrekullueshme • me vetbesim • në formë

Ulje U Ul llje jjee

440% 0% 3,990 lekë

Ofert speciale

Body fat monitor Matja e nivelit të yndyrës në trup.

vet m 800 lek Me blerjen e Çokollatave Slimmies për dobësim, ju mund të merrni Body Fat Monitor që shërben për matjen e nivelit të yndyrës në trup për vetëm 800 lekë, nga çmimi i rregullt që është 1,990 lekë.

Provoni çokollatën dietike dhe supën me perime. Ju do të arrini rezultate të dukshme në pamje. Wellneo go4slim Wellneo Milk Milk ShaShake Dietike

Wellneo go4slim Supë me perime dietike S

1,290 lekë www.topshop.al

• Humbni dhe mbani në kontroll peshën tuaj, Hunë mënyrë efikase dhe të shijshme. • Shumë proteina, pak kalori dhe e në vitamina dhe minerale. pasuruar Sh • Minimizon urinë dhe nevojën për sheqer. pa

 Mi she

1,290 lekë 04 451 44 59

37


Shëndeti & Bukuria Hot Air Styler Stiloni flokët tuaj në pak minuta

6

or ses ak

t

ysh ndr

m!

Flokët janë gjysma e bukurisë për femrat! Nëse ju doni flokë me onde të mëdha, të mesme, kaçurrela, të drejta - tani mund të zgjidhni ti stiloni flokët tuaj si të doni në çast me një pajisje të vetme. Me 2 nivele nxehtësie dhe me opsionin e ftohjes, ju do të keni flokë që duken bukur pa i dëmtuar ato.

5,990 lekë

SASI E

LIMITUAR

Dhuratë Me blerjen e stiiluesit të flokëve Hot Air Styler, ju do të përfitoni dhuratë kremin e ditës Ivyss në vlerë 1990 lekë, për një lëkurë pa rrudha. Kremërat Ivyss për një lëkurë më të re në 4 javë, mund ti blini edhe më vete me çmim promocional prej 3,490 lekë, e cila përfshin kremin e ditës dhe të natës. Redukton rrudhat në mënyrë natyrale deri në 30% me qelizat e mollës. Produkt zvicerian.

Na vizitoni në dyqanet tona! Tiranë DORMEO - Bulevardi “Gjergj Fishta”pranë ish-ekspozitës, Kulla 1, kati 1, 068 40 87 899 TOP SHOP / DORMEO - Rr. “Sami Frashëri” kulla Metropol kati 1, 04 451 44 94 TOP SHOP - Qendra Tregtare Univers, 068 90 22 855 TOP SHOP / DORMEO - Qendra Tregtare TEG kati -2, 068 90 40 163 TOP SHOP / DORMEO - Komuna e Parisit, Qendra Tregtare Kristal 068 90 22 851 TOP SHOP / DORMEO - Rruga 5 Maji, Qendra Tregtare Kristal 3, kati -1 TOP SHOP - ish-Bllok, përballë Kollonat 068 90 22 852 DORMEO - Qendra Tregtare Univers 068 90 22 856 Durrës DORMEO - Rr. “Skëndërbeg” pranë Procredit Bank 068 90 22 857 TOP SHOP - Qendra Tregtare BlueStar 068 90 22 858 Fier TOP SHOP - Bulevardi “Jakov Xoxa” 068 90 22 853

38

TOP SHOP - Qendra Tregtare ETC 068 20 20 205 Vlorë TOP SHOP - Bulevardi Skelë pranë Veneto Bank 068 90 22 854 Korçë TOP SHOP - Bulevardi Shën Gjergji, pranë bonbonerisë 066 60 22 166 Berat TOP SHOP / DORMEO - Përballë Bashkisë 067 29 98 330 Lushnje TOP SHOP / - Pranë Bashkisë 069 56 28 500 Elbasan TOP SHOP - Rr. “Brigada 17” 068 23 39 005 Shkodër TOP SHOP / DORMEO - Pranë Tregut Valutor pallat i ri kati 2 067 20 61 111 Lezhë TOP SHOP - L. “Besëlidhja” përballë çerdhes 1 067 20 61 111

Keni pyetje? Na kontaktoni…


Club 5*

Përfitimet Ekskluzive përfshijnë: shumllojshmëri kuponash për çdo rast bli produkte cilësore me çmime fantastike ulje çmimi posaçërisht për ju çdo muaj produkte ekskluzive prioritet në shpërndarjen e produkteve llotari e përvitshme për një udhëtim çift

“Asnjëherë nuk kisha menduar se mund të kursej kaq shumë që në blerjen time të parë, kaq e thjeshtë për t’u antarësuar”. anëtare e Club 5*

rbon me 30% in Dormeo Ca Zgjidhni jorgan t për të gjithë anëtarët Club ish do ULJE ekskluziv të, i lehtë dhe rmeo është i bu r festat pë e ziv 5*. Jorgani Do lu sk htë. Ofertë ek rmeo. për më ju mbajë ngro për jastëkët Do he 59 ed it vit nd e fu ni në 04 451 44 acion telefono shumë inform

20 lekë

Kurseni

2,700%

Anëtarësohu tani në Club dhe shijo përfitimet e një blerjeje të zgjuar SOT!

www.topshop.al

9,100 lekë 6,390lekë

Dhurata për antarët e rinj 04 451 44 59

39


Mos humbisni... NAVIGATOR LIFT-AWAY Me fshesen thithese Shark Navigator Shtëpia juaj më e pastër se kurdoherë, në çdo cep të saj! Dhuratë D

Super Ofertë rsosur pejt , i p h s i im r t Pas ikate! dhe pa kim Fshesa me avull Original Steam Mop

34,990 lekë

shih faqe 10

Edhe një tjetër super ofertë Humbja e peshës nuk ka shijuar kurrë kaq shumë Dobësohuni duke ngrënë çokollatë. • efektive • natyrale • ju ndihmon të ngopeni më shpejt, duke ngrënë më pak

3,990 lekë shih faqe 37 Me blerjen e Çokollatave Slimmies për dobësim, ju mund të merrni Body Fat Monitor që shërben për matjen e nivelit të yndyrës në trup për vetëm 800 lekë, nga çmimi i rregullt që është 1,990 lekë.

04 451 44 59

www.topshop.al

Leht sojm blerjen tuaj! Zbuloni diçka të re!

në dyqane

Katalogu i dimrit 2013  
Advertisement