Page 1

KÚPOU MATRACOV SEGUM PODPORUJETE KVALITNÚ SLOVENSKÚ PRÁCU

FIT LATEX micropocket

-25

H3 stredný

Nosnosť

120 kg

Výška

cca 26 cm

Odporúčaná podložka

pevný drevený alebo lamelový rošt (min. 28 lamiel)

eur 840,- eur

rozmer: 200 x 90 cm

10

KOMFORT A KVALITA LEŽANIA

Tvrdosť

630,-

rokov záruka

Dokonalý matrac. Nová generácia taštičkovej pružiny MICROPOCKET 2000 s 1100 pružinkami na m2 a 5-zónami tvrdosti je na oboch stranách čalúnená 5 cm vysokou platňou z latexovej peny, ktorá má najvyššiu elasticitu zo všetkých čalúnnických materiálov. Vďaka týmto vlastnostiam má matrac LATEX micropocket najvyššiu schopnosť dokonale sa prispôsobiť tvaru tela v každom jednom bode. Ak chcete dopriať svojmu telu dokonalý oddych, matrac LATEX micropocket je správna voľba.

POŤAHY TOP

Je to snímateľný prací poťah, ktorý možno prať do teploty 60°C. Povrch tvorí exkluzívna látka 300 g/m2 s výťažkom z rastliny Aloe Vera, ktorá je podšitá rúnom 300 g/m2 z dutého polyesterového vlákna. Poťah je vhodný pre alergikov a zároveň má antibakteriálne účinky. Zloženie látky priaznivo pôsobí na pokožku. Látky na výrobu poťahov nám dodávajú renomované nemecké firmy Bodet & Horst a Anton Cramer. Tieto látky sú medicínsky testované. Poťah s označením TOP sa štandardne vyrába so zipsom po celom obvode matraca, vďaka čomu je možné poťah rozdeliť na dve samostatné polovice. To prináša najmä tieto výhody: prať môžete len jednu polovicu poťahu a druhá zatiaľ plní svoju funkciu, polovicu poťahu pohodlne operiete v bežnej práčke, zjednodušuje sa manipulácia s poťahom.

FIT

Je to snímateľný prací poťah, ktorý môžete prať až do teploty 95°C. Povrch tvorí príjemne mäkká hrubá látka 320g/m2 z vysoko odolného a povrchovo zmäkčeného polyesterového vlákna, ktorá je podšitá rúnom až 350g/m2 z dutého polyesterového vlákna s vysokou odolnosťou pri praní. Vďaka kvalite použitých materiálov je možné tento návlek prať pri tak vysokej teplote, ktorá jednoznačne zahubí všetky baktérie a roztoče. SILVER PROTECT: úprava látky implementáciou nanočastíc striebra. Takto upravená látka má antibakteriálne účinky, ktoré zostávajú zachované aj po opratí. Preto je poťah vhodný najmä pre ľudí alergických na prach a roztoče a pre tých, ktorí vyžadujú vysokú mieru hygieny. SENSOLUTION: znamená výborné hydrofilné vlastnosti látky t.j. schopnosť odvádzať vlhkosť a pot. Táto látka veľmi rýchlo schne, vďaka čomu zabezpečuje trvalý vysoký komfort spania. Látky na výrobu poťahov nám dodávajú renomované nemecké firmy Bodet & Horst a Anton Cramer. Tieto látky sú medicínsky testované.

SILVER PROTECT SENSOLUTION

Poťah s označením FIT sa štandardne vyrába so zipsom po celom obvode matraca, vďaka čomu je možné poťah rozdeliť na dve samostatné polovice. To prináša najmä tieto výhody: prať môžete len jednu polovicu poťahu a druhá zatiaľ plní svoju funkciu, polovicu poťahu pohodlne operiete v bežnej práčke, zjednodušuje sa manipulácia s poťahom.

BIO 2

Je to snímateľný prací poťah, ktorý môžete prať do teploty 40°C. Povrch tvorí vysoko kvalitná látka 300 g/m zo 100 % bavlny, ktorá je podšitá rúnom 300 g/m2 z dutého polyesterového vlákna. Poťah je vhodný najmä pre ľudí citlivých na syntetické materiály. Látky na výrobu poťahov nám dodávajú renomované nemecké firmy Bodet & Horst a Anton Cramer. Tieto látky sú medicínsky testované.

MICRO

Je to snímateľný prací poťah, ktorý môžete prať do teploty 60°C. Povrch tvorí príjemne mäkká látka 200 g/m2 z moderného polyesterového vlákna, ktorá je podšitá rúnom 250 g/m2 z dutého polyesterového vlákna. Teplota prania 60°C je dostatočne vysoká teplota na zahubenie roztočov a baktérií, preto je tento poťah vhodný aj pre alergikov. Látky na výrobu poťahov nám dodávajú renomované nemecké firmy Bodet & Horst a Anton Cramer. Tieto látky sú medicínsky testované. Poťah s označením MICRO sa štandardne vyrába so zipsom po celom obvode matraca, vďaka čomu je možné poťah rozdeliť na dve samostatné polovice. To prináša najmä tieto výhody: prať môžete len jednu polovicu poťahu a druhá zatiaľ plní svoju funkciu, polovicu poťahu pohodlne operiete v bežnej práčke, zjednodušuje sa manipulácia s poťahom.

00088 ALBERO_PRUZINOVE_A4+3mm.indd 1-2

ODOLAJÚ AJ VAŠIM DEŤOM Kvalita pružinového matracu je daná samotnou pružinou a materiálom použitým na čalúnenie. V tejto akciovej ponuke sme vybrali vždy ten najlepší matrac pre jednotlivý typ pružiny a ponúkame vám ho za najnižšiu cenu vo svojej kategórii.

KÚPOU MATRACOV SEGUM PODPORUJETE KVALITNÚ SLOVENSKÚ PRÁCU Štúdio zdravého spánku SEGUM OC KORZO, Pestovateľská 13, 821 04 Bratislava Tel.: 02 / 32 14 44 78 • E-mail: obchod@segum.sk Po-Ne: 10.00 - 19.00 hod.

www.segum.sk

Štúdio zdravého spánku SEGUM ALBERO nábytok, Bosákova 5, 851 04 Bratislava Tel.: 02 / 20 70 23 92 • E-mail: obchod@albero.sk Po-Pi: 10.00 - 19.00 a So-Ne: 10.00 - 18.00 hod.

PRUŽINOVÉ MATRACE

Zľava platí na všetky rozmery a typy poťahov.

2/25/13 3:51 PM


KÚPOU MATRACOV SEGUM PODPORUJETE KVALITNÚ SLOVENSKÚ PRÁCU

BIO SUPER kokos

-14

139,-

eur 162,- eur

rozmer: 200 x 90 cm

428,-

eur 535,- eur

rozmer: 200 x 90 cm

-20

5

KOMFORT A KVALITA LEŽANIA

KÚPOU MATRACOV SEGUM PODPORUJETE KVALITNÚ SLOVENSKÚ PRÁCU

TOP KOMFORT multipocket KOMFORT A KVALITA LEŽANIA

rokov záruka

Tvrdosť

H3 stredný

Tvrdosť

H3 stredný/ H4 stredne tvrdý

Nosnosť

110 kg

Nosnosť

120 kg

Výška

cca 18 cm

Výška

cca 22 cm

Odporúčaná podložka

pevný drevený alebo nepolohovateľný lamelový rošt (min. 28 lamiel)

Odporúčaná podložka

pevný drevený alebo lamelový rošt (min. 28 lamiel)

Pružinové Bonell jadro je čalúnené na oboch stranách klasickou gumokokosovou doskou a vyššou vrstvou peny KOMFORT s vysokou hustotou, vďaka čomu je matrac komfortný a dobre kopíruje tvar tela.

Zľava platí na všetky rozmery a typy poťahov.

MICRO KOMFORT punktoflex KOMFORT A KVALITA LEŽANIA

-15

311,-

eur 367,- eur

rozmer: 200 x 90 cm

3

roky záruka

Taštičková pružina MULTIPOCKET, počet pružiniek 600/m2, je čalúnená čisto prírodnými materiálmi. Matrac má na každej strane inú tvrdosť. Jedna strana je čalúnená platňou z latexovej peny a pružnou gumokokosovou doskou menšej hrúbky. Druhá strana matraca je čalúnená platňou z latexovej peny výšky až 4 cm, ktorá ešte viac zvýši komfort ležania a vďaka technológii pružiny MULTIPOCKET dokonale kopíruje tvar tela.

552,-

eur 737,- eur

rozmer: 200 x 90 cm

10 rokov záruka

-25

Zľava platí na všetky rozmery a typy poťahov.

TOP RELAX micropocket KOMFORT A KVALITA LEŽANIA

Tvrdosť

H3 stredný/ H4 stredne tvrdý

Tvrdosť

H3 stredný/ H4 stredne tvrdý

Nosnosť

120 kg

Nosnosť

120 kg

Výška

cca 20 cm

Výška

cca 24 cm

Odporúčaná podložka

pevný drevený alebo lamelový rošt (min. 28 lamiel)

Odporúčaná podložka

pevný drevený alebo lamelový rošt (min. 28 lamiel)

Stredne tvrdý až tvrdší matrac s 5-zónovou taštičkovou pružinou PUNKTOFLEX, počet taštičiek 256/m2. Tvrdšia strana je čalúnená platňou z latexovej peny a pružnou gumokokosovou doskou. Druhá strana matraca je čalúnená len platňou z latexovej peny. Matrac najlepšie kopíruje tvar tela spomedzi matracov s taštičkovou pružinou Punktoflex.

00088 ALBERO_PRUZINOVE_A4+3mm.indd 3-4

Najlepší matrac s novou generáciou taštičkových pružín MICROPOCKET a variabilnou tvrdosťou strán. Nová taštičková pružina MICROPOCKET 2000 s 1100 pružinkami na m2 a 5-zónami tvrdosti je čalúnená čisto prírodnými materiálmi. Matrac má na každej strane inú tvrdosť. Jedna strana je čalúnená platňou z latexovej peny výšky až 5 cm, ktorá poskytuje vysoký komfort ležania a vďaka technológii pružiny MICROPOCKET najdokonalejšie kopíruje tvar tela. Druhá strana matraca je čalúnená platňou z latexovej peny a pružnou gumokokosovou doskou menšej hrúbky. Táto strana je tvrdšia.

2/25/13 3:52 PM

pružinové matrace  

pruzinove matrace, cena, zlava

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you