JUUNI 2013

Page 5

·U U D ISED · JK Welco Elekter II Duubelmeeskond kohtus mai- ning juunikuu jooksul kuue vastasega ja sai kirja neli võitu, ühe viigi ning ühe kaotuse. Alustuseks alistati väravaterohkes lahingus 5:4 Tartu Tammeka III. Kohtumine kulges nagu sõit Ameerika mägedel: kui võõrustajad läksid 8. minutil juhtima, vastasid sellele kiirelt A. Joosep Jr. ja penalti realiseerinud M. Pähn, ent poolajavileks suutsid Tammeka mehed siiski 2:2 viigi tabloole tekitada. Mängu teises pooles tegid ilma samad mehed: esimesena skooris taas M. Pähn, seejärel jälle A. Joosep. Karin Raamatu suureks rõõmuks sai jala valgeks ka maailma üks kuulsamaid ilma kuklata jalgpallureid ehk P. Raamat ning kuigi ka Tammeka sahistas korra veel meie võrke, läks teenitud võit elektrikute saldosse. Pärast nädalast mängupausi tuli Welco duublil liigaliidrite vahel peetud lahingus vastu võtta 0:2 kaotus Võrumaa FC Aspeni käest. Vendade Valtnate asemel juhendas meeskonda konksutaja M. Pähn, ent rohketest võimalustest hoolimata ei suutnud elektrikud asendustreeneri rõõmuks väravat lüüa ja mäng otsustati vastaste poolt. Järgmisena käis Welco II Kaagveres külas FC Merkuuril ja meie endisel peatreeneril Boriss Hrabrovil. Kohtumise tõmbas käima esimese veerandtunniga kaks väravat kõmmutanud O. Vare ning teise poolaja alguses kirjutas Welco 400. värava enda nimele Elektriarve statistik M. Soplepmann. Kuigi ka kodumeeskond sai kirja kaks tabamust, sai duubel Kaagverest tagasi sõita siiski võidupunktidega. Mai viimasel päeval peetud lahingus alistasid mustavalged mehed külla sõitnud FC Elva II võistkonna 3:0. Lisaks R. Suurmetsa kahele ja A. Joosep Jr ühele väravale teenis kohtumises rohkelt tähelepanu oma selle hooaja debüüdi teinud jätkuvalt ehtne ja hea Kikkapea. Welco ajaloo 400. värava tähistus Ilmselt legendaarse Mirko oskuste aupaistele puhkama jäänud duubelmeehk kikkauss hed ei osanud järgmises mängus ilma kunagise filigraanse peatreenerita end leida ja nii teeniti TÜ Fauna vastu 1:1 viik. Welco ainukese värava autoriks oli teise Lubi vennana elektrikute ridadesse jõudnud M. Lubi. Kevadhooaja viimases mängus ei näidanud Welco mehed vastaste vastu mingit armu ja FC Tartu II alistati 6:0. Vastased suutsid mängu farsiks pöörata kõigest kolme minutiga, kui esmalt viis 42. minutil O. Vare Welco juhtima ning seejärel teenis FC Tartu mängija punase kaardi ja elektrikute kasuks määratud penalti realiseeris M. Pähn. Teisel poolajal mustavalgete domineerimine jätkus ja jala said valgeks nii A. Reiljan, R. Suurmets kui A. Joosep Jr. Kevadringi lõppedes hoiab duubelmeeskond liigas II kohta, esimene tabelirida jäi selle taha, et FC Aspen on Welcost ühe värava vähem endale lüüa lasknud.

JK Welco Elekter III Elektrikute rahvaliiga meeskonnal on praeguseks hetkeks ette näidata kolm võitu ja üks viik. Esmalt alistati hooaja avakohtumises 6:3 SK Rahu meeskond. Avapoolajal suudeti kaks korda kaotusseisust välja tulla ja ka teisel poolajal jäädi tagaajaja rolli, ent seejärel viis Eesti seltskonnaajakirjanduses ka Kristjan Kasearuna tuntud R. Rokk Welco 5:3 ette. Elektrikute viimase värava lõi T. Kolk, eelnevalt sahistasid vastaste võrke korra J. Luik ning kaks korda M. Raamat, Järgmisena võeti 2:1 võit Vana Hea Puuri vastu, kui mängu alguses avas skoori taaskord el capitan Rokk. Welco meeste poolt skooris esimese poolaja keskel Tartu basseinipidude esikorraldaja M. Raamat ja kuigi VHP suutis auvärava ära lüüa, lõppes pingeline kohtumine elektrikute võiduga. Juuni alguses toimunud lahingus võitis Welco III seisuga 6:2 külla tulnud JK Betula satsi. Elektrikute poolt said väravad kirja nii varasemates mängudes skoorinud M. Raamat ja R. Rokk kui ka O.-M. Lunge, H. Järv ja A. Kõrts (ühe tabamuse kõmmutasid Betula mehed ise enda võrku). Senises viimases mängus pidi meie rahvaliiga meeskond leppima selle hooaja esimese viigiga, kui kohtumine FC Tartuga lõppes 1:1. Sealjuures sai Welco III eest värava kirja rahvaliiga debüüdi teinud S. „Sigur” Valtna, kes viis elektrikute tiimi A. „And1” Orase eeltööst juhtima.