Shopper for best urban 1

Page 1

SHOPPER


Що це? Мобільний додаток для Android або iPhone

Що він вміє робити? Допомагає робити «розумні покупки», заощаджуючи користувачу час та кошти

SHOPPER SHOPPER


Можливості для користувача (beta-версія) 1

Доступ до реальних цін в базі. Користувач може перевірити відповідність цифр, вказаних на цінниках, мінімізувати «сюрпризи» на касі, зняти або сфотографувати цінник для пред’явлення в якості доказу для поверення різниці в ціні.

2

Найдешевша пропозиція на товар та інформація про нього в конкретній торговій точці. Програма можу вирахувати найкращу ціну 1 л молока 2,5% жирності при різних обсягах упаковки та надати інформацію про нього за штрихкодом.

3

Визначення найдешевших пропозицій на товари у найближчих магазинах. Це можна робити відповідно до списку найближчих торгових точок, або після автоматичного визначення місця перебування, або за маршрутом руху з пункту «А» до пункту «Б».

4

Формування найвигіднішого «кошику». Програма знаходить оптимальний магазин для придбання набору продуктів відповідно до списку.

5

Прокладання маршруту найближчими магазинами. Найвигідніші покупки для тих, для кого гроші важать більше, ніж час.


Алгоритми вибору (beta-версія) кращий результат Між магазинами в межах досяжності на певний товар (min, max, медиана)

Між різними ТМ автоматично

ОПТИМІЗАЦІЯ ВИБОРУ

інші результати гіпермаркети та далекі магазини


Алгоритм роботи додатку (beta-версія) список товарів дані GPS комфортна зона переміщення

база цін мережа 1 база цін мережа 2 база цін мережа 3

база цін мережа n

ТЕРМИНАЛ КОРИСТУВАЧА

СЕРВЕР краща цінова пропозиція додатковий функціонал

мінімальні функції для ЗАПУСКУ РОБОЧОГО ДОДАТКУ


Додатковий функціонал інформація про акції, спецпропозиції

інформація про товар за штрихкодом

замість рекламних газет

замість сканерів у торговому залі та скандалів на касі

пропозиція спробувати нові продукти

продуктовий будильник

замість промоутерів та POSM

замість «розумного холодильника»


середньотермінова перспектива

+ АНАЛІЗ ВИБОРУ

запитів до сервера, ТМ, цінової категорії, необхідних товарів

РЕАЛЬНИХ ПОКУПОК автоматичне підключення до всіх програм лояльності; створення єдиної програми лояльності

ВІДВІДУВАНЬ

регулярність та періодичність відвідувань торгових мереж, довжини та вартості чеку в кожній точці


Можливості для користувача (просунутий рівень) 1

Визначення стандартного набору товарів. Проограма аналізує покупки, які регулярно повторюються — це близько 40-60% товарів.

2

Повідомлення про знижки та акційні пропозиції. Магазин проводить акцію — програма надсилає повідомлення про магазин, де вона проходить, та її умови.

3

Адаптація до смаків і можливостей користувача. Стандартна програма лояльності — це список всіх акцій, навіть непотрібних; мобільний додаток дозволить виокремлювати з них ті, які відповідають смакам та можливостям користувача.

4

Нагадування про необхідність придбання певних товарів. Програма вираховує періодичність придбання улюблених товарів та нагадує про те, що вони можуть закінчуватися.


Алгоритм роботи додатку база мережа 1

Сервер

список товарів

база мережа 2 ОБРОБНИК

база мережа 3

база мережа n

переваги бажання покупки

адаптовані пропозиції

покупки мережа 1 покупки мережа 2 покупки мережа 3

покупки мережа n

координати GPS комфортна зона переміщення

ТЕРМИНАЛ КОРИСТУВАЧА краща цінова пропозиція

АКАУНТ КОРИСТУВАЧА

додатковий функціонал номер телефону або e-mail ідентифікатор програм лояльності


Потенціал Описаний набір функцій програми — оптимальний для сьогоднішньої ситуації вимушеного скорочення витрат. З настанням стабільніших часів у споживачів зміняться потреби і бажання. Тоді будуть потрібні принципово нові решення. Ідея мобільного додатку має необхідний адаптивний потенціал для майбутньої соціальної та ринкової ситуації.


Потенціал Кілька напрямів можливого застосування мобільного додатку в майбутньому:

1 2 3

поширення на інші міста і країни, продаж додатку зв кордон;

4

нові можливості для банків: підключення до програми та надання споживчих мікрокредитів (особливих умов) на суму, яку користувач щомісяця або щотижня витрачає в супермаркетах (вираховуючи очікувані прибутки)

5

оновлення принципів маркетингу для виробників та рітейлу: можливість приділяти більше уваги якості, свіжості товарів, чіткішій логістиці коштом здешевлення дизайну упаковки, мінімізації традиційної реклами, спрощення мерчендайзингу тощо.

адаптація програми для іноземців, які приїздять в Україну; новий рівень зручності для покупців: заміна всіх пластикових карток магазинів, які беруть участь в програмі (ідентифікація особи може відбуватися за логіном, номером мобільного, чіпом мобільного, кодовим словом);


Навіщо це користувачам 1 2 3 4

Заощадження на різницях у цінах між однаковими товарами в різних мережах

5 6

Орієнтування та інформація про торгові точки за координатами GPS

Пропозиції, адаптовані до потреб і можливостей користувача Навігатор акційних пропозицій — користувач знає, де і яка саме акція відбувається Інформація про будь-який товар у будь-якому магазині: дистанційно та безпосередньо в торговій точці (наявність, ціна, вага, скан штрих-кода)

Нагадування про покупку товарів та пропозиція додаткових (шампунь+кондиціонер)

Актуальні ціни з реальної бази: жодних сюрпризів на касі! Рівноцінні пропозиції: жодних маніпуляцій зі «зменшеною упаковкою»! Релевантність: товари з потрібного цінового сегменту та додаткові!


Навіщо це мережам 1

Донесення інформації про акційні пропозиції, знижки, розпродажі: а. ефективніше за рекламну в поштових скриньках та голосові повідомлення б. робота з найбільш активною та платоспроможною ЦА с. відстеження переглядів та ефективності, вимірюваність маркетингових дій

2 3

Інформація про магазини на мапі та навігація

4 5 6

Можливість запросити покупців у потрібні магазини мережі та розвантажити інші

7 8

Більше можливостей для заощадження на акціях - більше імпульсних покупок

Новий рівень чесної конкуренції та надання споживачу найкращих пропозицій створення реальної лояльності замість дорогих маніпуляцій

Аутсорсинг програм лояльності — здешевлення їхньої розробки та підтримки Доступ до баз конкурентів – впровадження акцій, які не перетинаються, оптимальний вибір часу для спецпропозицій, заощадження на роботі відділу моніторингу

Зменшення витрат на традиційну рекламу


Соціальна користь 1 2 3 4 5

Чесна конкуренція між магазинами — зменшення можливостей для спекуляцій. Людина отримує більшу можливість вибору, вибір стає прорахованим та обдуманим. Заощадження коштів — максимум можливостей навіть при зниженні рівня життя. Зменшення інформаційного шуму. Екологічні переваги: менше пластикових карток, непотрібних газет, бордів, POSM.


А якщо мережі не відкриють бази? шлях

1

Добровільний — мережі відкривають бази та підключаються до системи. Роз’яснення переваг через Асоціацію рітейлерів України.

шлях

2

Примусовий — узаконення відкриття баз у межах державного тренду з відкриття даних. Вплив через ГС на АКМУ, ВР, інші держоргани.

шлях

3

Поступове втягування учасників «знизу». Паралельне об’єднання дрібних ТТ, постачальників, спеціалізованих мереж. Створення альтернативної мережі, конкурента великих рітейлерів. Мережі побачать переваги та самі запропонують долучитися до програми. Це не відмова від мереж. Це зменшення їхнього диктату, розширення можливостей та створення рівних умови для всіх учасників ринку.


Дякую за увагу! Костюченко Ірина saggit2004@yandex.ua 068 360 03 33 Споживчий моніторинг


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.