Catalogus november 2020

Page 57

Juwelen, Aziatica en klein antiek 4101 € 50 - € 100 Porseleinen schaaltje, gemerkt met 6 karaktertekens, 6,5 cm hoog, 16,5 cm diameter

4102 € 150 - € 250 Rijkbewerkt hardstenen trekpotje met rijk decor van bloemen en lotusbloem op de deksel, China ca. 1900, 7 cm hoog 4103 € 350 - € 450 Jade collier in een ronde cloisonne doos met fraai decor, 5 cm hoog, 15,5 cm diameter 4104 € 40 - € 80 Bronzen cloisonne wierookbrander met hond op deksel, 24 cm hoog en 19e eeuwse porseleinen pot met floraal decor, 19 cm hoog 4105 € 50 - € 100 Porseleinen kom met polychroom decor met hanen, 6 cm hoog, 12,5 cm diameter, China ca. 1900 en een zeer dunne porseleinen kom met decor van bloemen en draak, 5,5 cm hoog, 12,5 cm diameter, China 20e eeuw 4106 € 40 - € 80 Oosters beeldje gemaakt van vele Chinese munten, titel Handstand, 28 cm hoog 4107 € 150 - € 200 Miniatuur beschildering op papier, mogelijk Tibet, 19e eeuw, 14x10 cm 4108 € 50 - € 100 2 porseleinen celadon schotels 28,5 en 18,5 cm diameter, 19e eeuwse porseleinen gemberpot met blauw wit decor van berglandschap, 12 cm hoog (chips standring) en bruine gecraqueleerde geglazuurde gecontourneerde schotel, 28 cm diameter 4109 € 50 - € 100 Porseleinen theebus met blauw decor, 14 cm hoog (chip), 2 Goudimari dekselvaasjes 19 cm hoog (deksel op vaas gelijmd), porseleinen theebusje met decor van vogels, 14 cm hoog en een Quanyin beeldje 18,5 cm hoog 4110 € 70 - € 100 2 Japanse Satsuma aardewerken orenvaasjes met afbeeldingen van vrouwen in landschap 18 cm hoog en 6 porseleinen Imari schalen met oortjes 23x19,5 cm 4111 € 150 - € 250 2 aardewerken schaaltjes in de Song stijl, 5 cm hoog, 11 cm diameter en 6 cm hoog, 15 cm diameter 4112 € 40 - € 80 Kavel diverse Oosterse objecten w.o. trekpotjes 4113 € 50 - € 100 Kavel met 7 diverse vaasjes, Nanking en Imari, grootste is 21 cm hoog 4114 € 50 - € 100 Porseleinen beeld van een zittende Boeddha, China 20e eeuw, 32 cm hoog

woensdag 18 november 2020

Veiling november 2020 4115 € 150 - € 250 Porseleinen bloempot met rijk polychroom decor van bloemen, 16 cm hoog, 23 cm diameter 4116

€ 100 - € 150

Rijk gedecoreerd lakwerk schaaltje, China ca. 1880, 2,5 cm hoog, 25x16,5 cm 4117 € 50 - € 100 3 porseleinen schotels met polychroom decor van vele bloemen en dieren, China ca. 1900, 20,5, 22,5 en 26 cm diameter 4118 € 100 - € 150 Aziatische bronzen cloisonne vaas met vogel en bloemdecor en oren 30 cm hoog, 21 cm diameter en cloisonne vaas met bloemdecor, banden met golfrelief en oren 23,5 cm hoog, 16 cm diameter, beide vazen staan los op een houten voet 4119 € 50 - € 100 2 Aziatische cloisonne dekselvazen, 20e eeuw 32,5 cm hoog 4120 € 400 - € 800 Houten gesneden beeld met resten van polychroom beschildering, China 18e eeuw, 35 cm hoog 4121 € 20 - € 40 Indisch houten bestoken beeldengroep 22 cm hoog en beeld van figuur met klewangs 19,5 cm hoog 4122 € 20 - € 40 2 Chinese glazen snufbottles met afbeeldingen van vier vrouwen 9 cm hoog 4123 € 50 - € 100 3 Oosterse geglazuurde kommen met blauw decor, 6 cm hoog, 16 cm diameter 4124 € 30 - € 60 Bamboe penseelpot met fraai relief decor, 16 cm hoog, 13,5 cm diameter 4125 € 150 - € 250 Bronzen vaas met rood geemailleerd decor, Japan ca. 1875, 30 cm hoog 4126 € 30 - € 60 Rond aardewerken schaaltje op 3 pootjes, 5 cm hoog, 14 cm diameter 4127 € 40 - € 80 Oosterse kwast voor kalligrafie, China, 20e eeu, 44 cm lang 4128 € 200 - € 400 Bronzen Jain, India, vermoedelijk 19e eeuw, 19,5 cm hoog 4129 € 25 - € 50 2 spekstenen beeldjes van vogels op een rots, 28 cm hoog (1 vogel gelijmd) 4130 € 25 - € 50 Aziatisch bronzen beeld van Ganesha 14,5 cm hoog, 16 cm breed 4131 € 50 - € 100 Papier mache masker, Azie, ca. 1900, 15,5x13 cm

4132 € 40 - € 80 Cloisonne vaas met oren, 24 cm hoog en 2 cloisonne vazen 17,5 cm hoog, ca. 1900 4133 € 100 - € 200 Jade wierookpot met oren, 6,5 cm, 9 cm diameter 4134 € 30 - € 50 Kutani porseleinen schotel met voorstelling van vogels in landschap 30,5 cm diameter, 2 Satsuma aardewerken vaasjes met voorstelling van vele figuren 12,5 cm hoog (1vaasje met schade aan standring) en 2 gelobde porseleinen schotels met voorstelling van figuren in landschap (1 schotel met zichtbare tikschade aan achterzijde) 4135 € 30 - € 50 Babcock's Mah Jongg spel in houten kistje 4136 € 30 - € 60 2 Imari schotels met bloemdecor, Japan 19e eeuw, 22 cm diameter 4137 € 30 - € 60 3 Oosterse gestileerde sierschalen, 32, 35 en 22 cm diameter 4138 € 100 - € 200 Natuurstenen tablet in keramiek doos met parelmoer inlegewerk 5,5 cm hoog, 26x20 cm 4139 € 50 - € 100 2 Oosterse porseleinen puntvaasjes 22,5 cm hoog, cloisonne ei op houten sokkeltje 19 cm hoog, roodlak bewerkt ei 10,5 cm hoog, jade object 8,5x4,5 cm, porseleinen schaaltje 10 cm diameter en zwart gelakt paneel met parelmoer inlegwerk 40x15 cm 4140 € 50 - € 100 Coromandel bestoken buste van Djalinese vrouw 30 cm hoog, coromandel Yogiman 11,5 cm hoog, coromandel bestoken kistje met floraal decor, 20 cm breed, polychroom geverfd houten masker van kikker 15,5 cm hoog en houten lepel 38 cm 4141 € 100 - € 150 Mahjong spel in houten kistje 4142 € 20 - € 40 Indisch coromandelhouten bestoken beeld van dame 41,5 cm hoog en 2 beelden van dames 29,5 cm hoog 4143 € 150 - € 250 Onduidelijk gesigneerd, Paarden aan de rivier, aquarel op zijde, met bewerkte ivoren rol, Japan ca. 1900, rol is 63 cm breed. totaal 118 cm lang, totaal 340 gram. Met certificaat 4144 € 100 - € 200 Chinese rol met rijk decor van vele figuren, 90x59 cm 4145 € 800 - € 1.000 19e eeuwse Oosterse beschildering van figuren, 70x52 cm 4146 € 50 - € 100 Fraaie Tanka, Tibet 20e eeuw, 69x50 cm

3 VEILINGCATALOGUS DERKSEN |