Catalogus veiling februari 2020

Page 91

Woensdag

12 februari

09.00 uur

Kleingoed

12-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2020

9000 Koekoeksklokje, ca. 40 cm hoog (kuif 2delig) 9001 4 zeefdrukken b.u. Ad van Hassel, Marjolijn van Ginkel, Ann Vanaeken en Jos Bamps

9002 4 opgerolde schoolkaarten met de onderwerpen Oost-Nederland, Grrot Brittannie en Ierland, In Siberische vlakte en Jartallen 9003 Jan Peeters (1912-1992) Vaas met bloemen en koffiekopje op tafel, gemengde techniek op papier, gedateerd 1983, 58x42 cm (barstje in glas), en naakt zittende vrouw, aquarel, gedateerd 1952, 44x30,5 cm 9004 3 Oosterse handgeklnoopte kleedjes 47x45 cm, 59x45 cm en 119x77 cm en aardewerken bloempot met guirlande versiering 25,5 cm hoog, 30,5 cm diameter

9005 Incompleet metalen kinderfornuisje, Art Deco lampje (incompleet) Oosterse vissenkom 20e eeuw en een aardewerken beeld van een Oosterse krijger50 cm hoog 9006 7 gekleurde glazen vazen, verschillende modellen 19,5-55 cm hoog 9007 10 Petromax stormlampen

9008 10 Petromax stormlampen

9009 35 stormlampen

9010 Oosterse koperen bewerkte potten, hengselbak, schotel en schenkkan

9011 4 wandklokken wo. Zaanse klok, zonneklok (ruitje en klepel manco), Tempus Fugit (klepel manco) en polychroom gekleurde wandklok

9012 Divers koperwerk waaronder puddingvormen, ketels etc en metalen ketel

9013 Koop divers b.u. aardewerken eend, Hindeloopen naaigarenkistje met inhoud, aardewerken Wiebo Lublink schaal, dienblad met inlegwerk, koperen ketel, Herda bureaulampje en Schwarzwalder barometer

9014 Doos porselein b.u. Lladro porseleinen beelden met schade no. 1227, 1611, 4553, 1015 en 4917, Ladybird Nightingale (tak kapot), Courting Cranes (schade pluimen), Little Duck (chipje staart), Dove (snavel kapot) en Dog Butterfly (vlinder manco), periode 1970-1990, hoogste 22 cm hoog, Bing Grondahl Brown Bear 9 cm hoog en Royal Copenhagen Guinea Fowl Turkey 14 cm hoog 9015 Doos met Cona koffiemachine, kristallen bowlschaal met lepel en glazen coupe met geetst vogeldecor 9016 Doos met porseleinen kop en schotels Rosenthal, borden, schaal met gedecoreerde voorstelling, en divers aardewerk

9017 Doos Lladro porselein kerstcollectie bu, vier kerstballen, zes kerstbellen, twee keer Kindeke Jezus (een aan hanger), twee keer kerstboom (een mist piek), soldaathanger en treinhanger 9018 Doos met porseleinen beschilderde fruitschaal (restauratie aan voet), sten leeuwenbeeldje, Engels porseleinen beeldjes, Wade Engels porseleinen vaasje pegasus, Japans aardewerken theepot en Satsuma japanse theepot olifantmodel 9019 Doos Lladro porselein w.o. Lladro Society, plaquettes, sleutels en schotels 9020 € 50 - € 100 Doos porseleinen Royal Albert Lady Hamilton Bone China servies, b.u. 3 kleine kop en schotels, 7 grote kop en schotels, 7 gebaksbordjes, een gebakschaal, koffie en thee schaal en bakje 9021 Doos met Aziatisch brons, cloisonne, tin, porselein, been en waaier 9022 Doos met divers porselein en aardewerk 9023 Doos met glazen en schaal in Jugendstil stijl, glazen schaal met goudkleurige versierde band, glazen vaas met groene lijnen en bruin vaasje met blauwe lijnen 9024 Doos met koperwerk, plate, ovaal houten Scwarzwalder bestoken doosje, tafelstel, Art Deco kandelaren etc 9025 Doos met antieke houten theekistjes, Oosterse houten doosjes met mozaiek inlegwerk, houten boekensteunen en documentenkist

9026 Doos met divers porselein en aardewerk 9027 Doos met divers porselein

woensdag 12 februari 2020

9028 35 kristallen geslepen glazen uit drinkservies

9029 Doos met plafondlampje, koperen ketel, cloisonne vaas, kristallen geslepen schaal in koperen montuur, aardewerken schaal in metalen montuur, WMF Jugendstil tinnen vaasje en oude blikken trommeltjes 9030 Doos met aardewerken en glazen vogelbeelden, tegels in lijst, glazen vaas en porseleinen schotel 9031

€ 40 - € 80

Doos Royal Copenhagen Denmark 14 porseleinen borden door Pauline Ellison omstreeks 1975, "The Hans Christian Andersen plates", met afbeeldingen van diverse sprookjes -

9032 Doos met Aziatisch houtsnijwerk, lakdoosjes en cloisonne

9033 Doos met divers porselein en aardewerk 9034 Doos met gekleurde pastaglazen stopflesjes, dekselbakjes, vaasje, schaaltje, verstuiver, blauwe siervaas en ruitjeskristal 9035 Doos met divers Duits- en Frans porselein waaronder KPM, ontwerp Trude Petri en Limoges 9036 Doos met diverse gekleurde en beschilderde karaffen waaronder Art Deco, Brockway, Boheems en gekleurd glazen toiletstel 9037 Doos met bijou

9038 Doos met oude Engelse aardewerken schaal van T&R Boote en schotels waaronder Booths etc

9039 Doos divers glaswerk b.u. presse papiers, gekleurde vaasjes en kristal 9040 Koop diverse antieke 18e eeuwse Hollandse aardewerken tegels meest met afbeeldingen van cupido's 9041 Verzameling 18e/19e eeuwse aardewerken tegels met afbeeldingen van soldaten, figuren, oud Hollandse spelen en tegel 27x23 cm -

9042 Doos divers glaswerk b.u. Crystal Maastricht iriserende schaal en 5 kleurglazen vazen