Catalogus september 2019

Page 54

Sluiting Inboedelveiling Timed Online

Veiling september 2019

1689 Handgeknoopt Oosters kleed 184x124 cm

1709 Bronzen zittende Boeddha, 26 cm hoog

1690 Mahonie ovale salontafel met gecontourneerde rand, op kolompoot 54,5 cm hoog, blad 126x79 cm

1710 Notenhouten 5-lichts kroonluchter 70 cm hoog, 73 cm diameter

1691 Oude Indische sirih stel, bestaande uit houten bak met koper montuur 30 cm diameter, 28 cm hoog, met messing bakjes

1692 Handgeknoopt zijden kleedje met Chinees decor, 92x62 cm 1693 IJzeren boekenpers 29 cm hoog, 43x35 cm 1694 € 40 - € 80 Anoniem, koperen wandlamp in de vorm van een masker, 35 cm hoog 1695 Oude lederen club met kopspijkers afgewerkt (slijtage)

1696 4 beuken Art Deco eetkamerstoelen met rieten matten 1697 Krokodillenlederen tas en 3 etuis

1698 Oosters handgeknoopt kleed met slijtage 184x153 cm

1711 Eiken tafeltje met 2 laden, 75 cm hoog, 90x50 cm

1712 € 80 - € 120 2 Nieuwe tafelschemerlampen op glazen voet en witte geplooide kap, 60 cm hoog 1713 Oude koetslamp met muurbeugel in de vorm van een bit, 48 cm hoog

1714 Map met antieke kleurgravures, etsen, tekeningen, aquarel, steendruk, litho's etc 1715 Map met oude gravures, etsen, litho's, zeefdruk, steendruk, kranten etc en map Oud "s Gravenhage met 24 facsimile's 1716 2 mappen met etsen, litho's, houtsnedes, aquarel, tekeningen etc 1717 Noten voltaire met licht velours stoffering 1718 Eiken theekastje met los dienblad en facetgeslepen ruitjes, 76 cm hoog, blad 65x45 cm

1699 Noten wandtafel met 2 laden 70 cm hoog, 107 cm breed, 31 cm diep

1719 Gemerkt Casper D, messing buste van Oosterse dame, genummerd 153/200, SA 25, 28 cm hoog

1700 4 antieke kistjes b.u. 1 eiken kistje, 2 noten kistjes met beslag en 1 fraai zwart kistje met koper beslag, breedste is 44 cm

1720 Dresden 2-delige porseleinen 3 lichts kandelaar met bloemen en zittende Cupido, 44 cm hoog (lichte schade aan bloembladeren)

1701 Hallamp ca. 110 cm hoog

1721 Ovale koperen Art Deco 3-lichts hanglamp met stoffering 38 cm hoog, 83x52 cm

1702 3 klassieke noten eetkamerstoelen met roze stoffering 1703 Ronde noten jaren 60 tafel 75 cm hoog, blad 105,5 cm diameter, met tuimel tussenblad 50 cm 1704 Shiraz handgeknoopt kleedje, 80x70 cm 1705 € 100 - € 150 Thaise bronzen Boeddhabeeld 68,5 cm hoog 1706 € 50 - € 100 Thais bronzen beeld van zittende Boeddha 37 cm hoog 1707 € 100 - € 200 Thais bronzen Boeddhabeeld 53 cm hoog 1708 € 50 - € 100 Thais bronzen beeld van zittende Boeddha 35 cm hoog

woensdag 4 september 2019

1722 Mettler Zwitsere weegschaal in groen metalen kast, type B6H26, weegvermgen maximaal 100 g, 55 cm hoog, 25 cm breed, 48 cm diep 1723 Becker's Sons NV Baarn, weegschaal 43 cm hoog, 46,5 cm breed 1724 2 Noten stoelen en een idem armstoel met blauwe stoffering

1725 Noten eetkamertafel staand op taps toelopende poten, 73 cm hoog en bladmaat 119x89 cm

1726 2 houten kistjes Matador-Haus Wien, voor proeven met wrijvingselectriciteit, jaar 1924, afmeting kistjes 14,5 cm hoog, 35x14 cm

1727 5 Oosterse handgeknoopte pillows en tasje 27x21 cm, 41x41 cm, 53x51 cm, 64x58 cm, 74x59 cm en 78x75 cm

1728 IJzeren rol voor speculaasmachine voor modelleren speculaasjes, rol 14 cm breed, 19,5 cm diameter 1729 Ronde noten salontafel met geschulpte rand 50,5 cm hoog, 89 cm diameter 1730 Noten kolompoottafeltje 60,5 cm hoog, blad 86,5 cm diameter

1731 2 Oosterse handgeknoopte kleedjes, Luri tas 68x53 cm en Hamadan tas 45x45 cm 1732 2 houten Oosterse lakwerk sierborden, 50 cm diameter 1733 Ronde eiken salontafel met blad met opstaande rand, getorst onderstel en webbing ingelegd onderschap 58,5 cm hoog, blad 79 cm diameter

1734 Oosterse bronzen gong 37 cm diameter, in teakhouten houder 36 cm hoog, 45x45 cm 1735 Eiken armstoel met steekwerk en gebloemde stoffering

1736 5 maal divers textiel, 3 maal Paisley shawl, 184x130 cm, 104x102 cm, 264x103 cm, Ikat doek 165x110 cm en een Franse shawl

1737 Neyret Frerres geweven zijden voorstelling naar een schilderij van A Perez in 3 kleuren, Frankrijk, 24,5x31,5 cm 1738 Hollands eiken halvemaantafeltje met 2 laadjes, 73 cm hoog, 67 cm breed, 33 cm diep 1739 2 Chinese stenen beelden van man en vrouw, gesigneerd ET Cauto 43,5 cm en 45 cm hoog 1740 Franse koperen comtoiseklok met adres Brechard a Chamelet op geemailleerde wijzerplaat, rijkversierd front, harpslinger en stoel 1741 € 50 - € 100 Antieke haantjesklok met wit geemailleerde wijzerplaat met vouwslinger 1742 Pierre Bidault Charleroi wandklok 26 cm diameter