Catalogus april 2019

Page 79

Woensdag

17 april

20.00 uur

Sluiting goud & zilver

Goud en Zilver Timed Online

Veiling april 2019

7001 € 100 - € 200 9-persoons verzilverd bestek, Williams en Roberts, bestaande uit 9 grote en 8 kleine messen, 9 fruitmesjes, 9 grote en kleine vorken en lepels, 9 taartvorkjes, 9 dessertlepels, aardappellepel, taartschep, 2 groentelepels en 2 sauslepels, in cassette 7002 € 50 - € 100 Gero verzilverd bestek, puntfilet, bestaande uit 12 grote en kleine vorken, 12 grote en 10 kleine lepels,12 grote en 10 kleine messen, 6-persoons visbestek, 13-delig opdienbestek, 4 messenleggers, alles in houten cassette (2 lepeltjes en een doosje met 6 dessert/fruitmesjes extra erbij) 7003 € 450 - € 650 Antieke schotel, 18e eeuws Bolivia, BWG, voorzien van gecontourneerde rand, met inscriptie op binnenzijde: Shell Bolivia aan J H W van Beek La Paz mayo 1960, diameter 32 cm, 1230 gram 7004 € 100 - € 200 Fraaie tafelkandelaar, gemerkt 800, rijkelijk versierd met acanthusbladeren en cartouches en staand op 4 sierlijke pootjes, 31 cm hoog, 590 gram (1 pootje ingescheurd, bovenstuk niet origineel) 7005 Ronde schotel, gemerkt 800, rijkelijk versierd met bladmotieven, diameter 32 cm 7006 Geslepen kristallen fruitmand op voet, gemerkt 800, diameter 23 cm

7007 2 Verzilverde fotolijstjes, met ajour gezaagde rand en rijkelijk versierd met floraal decor, 12x17 cm

7008 € 40 - € 80 3-delig ajourgezaagd specerijenset, bestaande uit 2 zoutvaatjes en een mosterdpotje, gemerkt 800, rijkelijk versierd met floraal decor, met zilver lepeltje en blauwglazen binnenbakjes (chipjes) 7009 € 30 - € 60 Djokja sigarettenetui, lucifersdoosjehouder en een schaaltje, rijkelijk versierd met floraal decor, 140 gram 7010 € 30 - € 60 Djokja zilveren miniatuur Riksja, gemerkt 800, 4x8 cm, 54 gram 7011 € 50 - € 100 Koopje van 14 miniaturen van dieren, waaronder zilver, bruto 272 gram 7012 € 50 - € 100 4-delig gelobde koffie en theeservies, gemerkt 800, bestaande uit koffiepot, theepot, suikerpot en melkkan, handgrepen versierd met drakendecor en staand op 4 klauwpoten 7013 3 kikkertjes, gemerkt 925, met groen geemaileerde rug, afmetingen 3 en 4 cm

dinsdag 26 maart 2019

7014 Rond verzilverd cabaret met gecontourneerde rand, EPNS, staand op 3 sierlijke pootjes met gravering van het Engels wapen en het Nederlands wapen van de voetbalpond en met de tekst: Presented by the Football Association to Koninklijke Nederlandsche Voetbalbond in commemoration of the 60-th Anniversary of its formation, diameter 31 cm 7015 Koopje van divers verzilverd, ajour gezaagd mandje, dienblaadje met ajour rand, schaaltje op voet, lepelvaasje en 4 likeurbekertjes 7016 2 Odeurflacons en 5 diverse doosjes, waaronder met cloisonnee

7017 Reisbuidel voor aan een gordel, vermoedelijk Persisch, rijkelijk versierd met floraal decor, geen keur, diameter 8 cm 7018 Verzilverde bowllepel met afneembare deksel op bak, 37 cm lang

7019 Verzilverde 5-lichts tafelkandelaar, rijkelijk versierd met bladmotieven, 28 cm hoog 7020 Godslamp, 3-armig, een wierookvat en een godslamp, waaronder gemerkt 800 7021 € 100 - € 200 3 Ikonen van Madonna met kind, Joris en de draak en het laatste avondmaal, buitenland, afmetingen 11x14 cm en 12x15 cm 7022 € 100 - € 200 2 Lijstjes met applique met daarop afbeeldingen van Madonna en de Paus, Italie, afmetingen 8x12 cm en 12x16 cm 7023 € 100 - € 200 3 Ikonen van Madonna met kind, buitenland gemerkt 925, afmetingen 12x14 cm en 16x18 cm 7024 € 50 - € 100 Koopje van 6 diverse reisikonen, waaronder Madonna met kind, buitenland, afmetingen 6x7 cm en 10x13 cm 7025 € 100 - € 200 3 Ikonen van Madonna met kind, buitenland, afmetingen15x18 cm en 18x22 cm 7026 € 100 - € 200 Indrukwekkende filigrain kruishanger, gemerkt 950, bezet met turkoois, 18x9 cm, aan lang collier, 120 cm lang, in cassette 7027 2 Wierookvaatjes, 15 cm hoog en een rozenwater sprenkelaar,14 cm hoog, allen gemerkt Damar 900, Turkije, rijkelijk versierd met bladmotieven, 524 gram

7028 Koopje religieus, waaronder wijwaterbakjes en een beeld van Madonna met kind (met los hoofd)

7029 Koopje bijou, waaronder colliers en armbanden

7030 Koopje divers, waaronder bijou, avondtasje en een theezeefje

7031 Koopje bijou, waaronder colliers

7032 € 80 - € 120 Engels zilver vestzakhorloge, B. Maw Beverley (loopt)incl. sleuteltje aan een zilveren chatelaine, met daaraan een horlogesleutel en 2 signetten, 24 cm lang 7033 Lasita heren polshorloge aan double band (uurwerk moet nagekeken worden) 7034 Koopje bijou, waaronder vele broches van oa vlinders en horloges 7035 6,5 paar manchetknopen, onedel

7036 2 broches en 2 ringen zonder keur, bruto 10,1 gram en 2 horlogen aan onedele band 7037 € 40 - € 80 Bicolor gouden ring, 14-krt, 4,8 gram, 20,75 mm, paar onedele manchetknopen van een vrachtwagen met hefbare laadbak en een Movado quartz horloge aan groene lederen band 7038 Koopje bijou, waaronder colliers en medailles

7039 Koopje van diverse edelsteentjes en een boekje : The Moe Diamond Weight Gauge uit 1951 7040 Koopje divers bijou, waaronder colliers

7041 14 diverse vestzakhorloges, waarvan 2 met ontbrekend glaasje en diverse zonder wijzers 7042 3 Diverse horloges, goudkleurig lang schakelcollier, gitten collier en een armbandje

7043 Koopje divers zonder keuren, waaronder filligrain doosje, schaaltjes, kurkentrekkers en divers schepwerk 7044 Koopje divers: Djokja schaaltje met hengsel, 4 miniatuur kandelaars en een vaasje, 2 fotolijstjes, handspiegel, vergrootglas, flessenstop, adressenboekje, servetband en een vingerdoekring