Catalogus april 2019

Page 50

18-04 19.00 uur Inboedelveiling Timed Online

Veiling april 2019

1511 Massief eiken lessenaar met 9 laadjes in nest en 1 lade onderin 101 cm hoog, 96 cm breed, 71 cm diep 1512 Wortelnotenfineer 1-deurs wandvitrinekastje 73 cm hoog, 68 cm breed 1513 Oude Kelim, 140x120 cm

€ 80 - € 120

1514 Eiken tafel met kruispootverbinding, 2 uitschuifbladen en los tussenblad, 73 cm hoog, totale bladmaat 155x84,5 cm 1515 € 40 - € 80 2 koperen wandlampjes gedragen door putti 36 cm hoog 1516 Staten Generael, door Henrik en de Weduwe van Dirk Boom, en Henrik Schelte anno 1703 in lederen kaft met koperen sluiting

1517 Polychroom tegeltableau, Die pleit om een koe, geeft er een toe...., buitenmaat 50x64 cm 1518 Klassieke 6-lichts metalen hanglamp 83 cm hoog, 59 cm diameter 1519 € 100 - € 200 Hindeloopen beschilderde ronde tafel op 3-poot, 74,5 cm hoog, 90 cm diameter met 4 stoelen, monogram RH 1520 Antieke houten spade voor turf, 95 cm

1521 3 diverse eiken armstoelen met gedraaid frame en biezen mat en eiken tafeltje met bestoken 9-kantig blad en getorst frame 67,5 cm hoog, 58 cm diameter blad 1522 Houten tafelschemerlamp met gestoffeerde kap 79,5 cm hoog

1523 Oud vurenhouten schoolbankje, 50 cm breed

1524 Houten bestoken paneel gemaakt als ode aan de Airborne luchtlanding van 17 september 1944 welke heeft plaatsgevonden op de landbouwgronden van de Jonkershoeve en Klein Amerika te Renkum, tekst op paneel Honni Soit Qui Mal Y Pense 72 cm hoog, 42 cm breed, 7,5 cm dik, en bestoken paneel met tekst Kennis Is Macht, en voorstellin van aap op varken, gedateerd 1982, 48 cm hoog, 47 cm breed, 12,5 cm dik 1525 € 100 - € 200 Hindeloopen beschilderde ronde tafel op 3-poot, 74,5 cm hoog, 90 cm diameter met 3 hoge en 1 lage armstoel, monogram RH

vrijdag 29 maart 2019

1526 € 100 - € 200 Hindeloopen beschilderde ronde tafel op 3-poot, 74,5 cm hoog, 90 cm diameter met 3 hoge en 2 lage armstoelen, monogram RH 1527 Glazen Art Deco hanglamp met touwconstructie 83 cm hoog, 38 cm diameter

1528 Eiken hoekstoeltje met biezen mat, bankje met biezen mat en hoge zijkanten 81 cm hoog, 57 cm breed, 43 cm diep, en eiken tafeltje met bestoken 9-kantig blad en gedraaid frame 63 cm hoog, 53 cm diameter blad 1529 Bruine schaapslederen armfauteuil

1530 Massief eiken kastje met klep aan de voorzijde, 59 cm hoog, 90 cm breed, 49 cm diep

1542 Antieke kleurenlitho met afbeelding van biddende meisjes 63,5x51,5 cm, buitenmaten lijst 77x65 cm 1543 Anoniem, Balletdanseres, doek 90x60 cm 1544 Art Deco houten gestoffeerd bankje met opbergruimte 54 cm hoog, 103,5 cm breed, 51,5 cm diep 1545 Grenenhouten spekkastje met deur en 4 laden met porseleinen knopjes, 138 cm hoog, 97 cm breed, 44 cm diep 1546 Eiken 1-deurs wandvitrinekastje 54 cm hoog, 57 cm breed

1531 Chinese rijkbestoken kamferkist 46 cm hoog, 88,5 cm breed, 43 cm diep

1548 Eikenhouten regulateur, merk Ansonia, 80 cm hoog

1532 Gesigneerd Emondt, Zonnebloemen, doek 120x80 cm

1549 Eiken 1-deurs wandvitrinekastje 65 cm hoog, 63 cm breed

1550 Eiken boekenkastje met lade 75,5 cm hoog, 60 cm breed, 35 cm diep

1551 Oosterse aardeweken bak met fraai decor, 26,5 cm hoog, 51x41 cm

1533 Wortelnotenfineer 2-delige kast met 2 klapdeuren en gebogen onderkast met klep, op klauwpoten 107,5 cm hoog, 106 cm breed, 51 cm diep (achterwand manco) -

1552 Gesigneerd Pieterse, H, Stilleven bloemen en fruit, maroufle 26,5x31,5 cm

1535 Jan Sirks (1885-1938) Stadsgezicht Zierikzee, kleurets 56x43 cm

1553 € 70 - € 120 Franse comtoiseklok met pauwendecor op kap en harpslinger

1534 Onduidelijk gesigneerd, Almelo haven, kleurenlitho 27,5x38 cm

1536 € 25 - € 50 Mahonie 3-laads wandkast met gebogen front en groen ingelegd leder blad 51 cm hoog, 114,5 cm breed, 51 cm diep 1537 2 Antieke ijzeren weegschalen met koperen bakken en diverse gewichten

1538 Notenhouten kast met bies in front, 2 lades en deuren, Formule meubelen Kempkes, 100 cm hoog, 87 cm breed en 46 cm diep 1539 Gesigneerd J C Floor, Gesluierde vrouwen, aquarel gedateerd 1993, 53x72 cm 1540 Anoniem, fleurrijke beschildering op zijde, 85x85 cm 1541 Wortelnoten 3-laads dubbelgebogen commode op klauwpoten 60,5 cm hoog, 64 cm breed, 35 cm diep

1554 Antiek porseleinen wandklokje 24x17 cm 1555 Ovaal mahoniefineer tafeltje op zuilen en voorzien van een lade, 85 cm hoog, 85x58 cm 1556 Ovale aardewerken jardiniere met polychroom kleuren en klassieke voorstelling op front 26 cm hoog, 36,5 cm breed, en aardewerken schotel Amieux Freres 23 cm diameter 1557 3 Eiken Mechelse bruin gestoffeerde stoelen

1558 Teakhouten tafeltje op kolompoot 74 cm hoog, ca. 46 cm diameter 1559 Zaanse klok met moonphase in eiken kast 77 cm hoog