Catalogus april 2019

Page 34

16-04 19.00 uur Kunst en Antiek 582

Veiling april 2019

Leo de Jong (1931-) Compositie zonder titel, olieverf op blik uit 1986, 21,5x21,5 cm

600 Arno Mertens (1966-) Compositie met titel Coral Reef, doek uit 2004, 116x91 cm

617 € 50 - € 100 Jan Verschueren (1962-) Strijdwagen, ijzer met kramiek, 73 cm hoog, 77 cm lang

583 Leo de Jong (1931-) Object, gemengde techniek van verf en blik uit 1985, 30x30 cm

601 € 200 - € 400 Wilfried van den Boorn (1951-) Surrealistisch landschap met figuren met titel Stad vol dromers, doek gedateerd 1976, 130x100 cm

618 € 250 - € 500 Jan Staals (1943-) Porzano, Carara marmer, inclusief sokkel 130 cm hoog

584 Ed Dukkers (1923-1996) Janine, doek 35x30 cm

€ 100 - € 150

585 € 80 - € 120 Jan Moerbeek (1947-) Ongerijmde gedachtes, doek gedateerd 1998, 40x30 cm 586 € 200 - € 400 Koen Delaere (1970-) Compositie zonder titel, acryl en alkyd op doek 50x70 cm 587 Jos van Beek (1945-) Landschap Barr Schotland, doek 50x50 cm 588 € 100 - € 200 Jan Martens (1943-) Compositie zonder titel, doek 140x120 cm 589 € 100 - € 200 Ed Dukkers (1923-1996) Toegeschreven, Compositie zonder titel, doek 60x70 cm 590 Anoniem, Compositie, doek 60x60 cm

591 Wagner Harms (1941-) Compositie, doek 60x60 cm

592 Ton van den Hoogen (1948-) Compositie zonder titel, paneel 54x95 cm of 95x54 cm 593 Jos van Beek (1945-) Compositie zonder titel, doek 60x60 cm 594 Jos van Beek (1945-) Compositie met titel Onopvallend altijd daar, doek 50x50 cm

595 Anoniem, Compositie met vele kleuren, doek 50x45 cm 596 Victor Wilkins (0-) Compositie zonder titel, doek 50x50 cm 597 € 100 - € 200 Wim Motz (1900-1977) Stilleven met peren, doek 55x60 cm 598 € 250 - € 500 Wim Motz (1900-1977) Compositie doek uit 1966, 130x140 cm 599 € 250 - € 500 Kantcho Kanev (1957-) Compositie met titel Step, doek gedateerd 2004, 140x125 cm

dinsdag 16 april 2019

602 € 80 - € 140 Ilmari Tapiovaara schommelstoel, 84 cm hoog, 69 cm diep 603 4-deurs wenge dressoir met rvs plint 79 cm hoog, 206 cm breed, 45 cm diep 604 Theo Niermeijer (1940-2005) Figure, ijzer, 64 cm hoog

605 Moderne glazen pyramidevormige tafelschemerlamp 36 cm hoog, 26,5x26,5 cm 606 Theo Niermeijer (1940-2005) Oud schroot, ijzer, 42 cm hoog

607 € 200 - € 400 Peter Eugene Ball (1943-) Zonder titel, sculptuur met hout, koper en andere materialen uit 1995, totaal 82 cm hoog 608 Onduidelijk gesigneerd, 2 plexiglas objecten, recht en krom 33 cm lang

609 € 200 - € 400 Wout Maters (1931-) Asian Sign, brons, Unica, 57 cm hoog, 53 cm breed 610 Mattie Schilders (1951-) De woestijn als oceaan I, doek uit 2006, 50x50 cm 611 € 200 - € 400 Miriam Severijns (1963-) Staand figuur met titel Zande Secret VIII, keramiek, kaneel, 140 cm hoog 612 € 200 - € 400 Wijnand Zijlmans (1953-) In between, graniet 165 cm hoog, 12x11 cm 613 Attie Leerschool (1921-1985) Keramiek figuur, 43 cm hoog

614 € 200 - € 400 Koen Delaere (1970-) Compositie zonder titel, acryl en alkyd op doek 50x70 cm

619 € 400 - € 800 Andre van der Linden (1954-) Het accoord, brons en RVS staand op natuurstenen sokkel, totaal 160 cm hoog 620 € 100 - € 150 Jan Verschueren (1962-) Sjamaan, schroot, keramiek en doek, 92 cm hoog (vinger gelijmd) 621 € 750 - € 1.000 Wim Rijvers (1927-2010) Earth and Fire, brons uit 1989, Unica, inclusief natuurstenen sokkel 133 cm hoog 622 € 500 - € 750 Michael Demeulenmeester (1978-) Compositie met titel Ik wil mijn broer terug, doek 180x150 cm 623 € 100 - € 200 Design staande schemerlamp met 5 armen, verchroomd frame, ca. 210 cm hoog 624 € 200 - € 400 Wim Rijvers (1927-2010) Voorbij de wolken, brons op natuurstenen sokkel, 161 cm hoog 625 Gevleugeld figuur, gemengde techniek met keramiek, hout en metaal, 77 cm hoog

626 € 100 - € 150 Vittorio Introini (1935-) Rood lederen design fauteuil, ontwerp Vitorrio Introini voor Saporiti Italia, model P60 627 Metalen cascade 7-lichts bol hanglamp, in hoogte verstelbaar, +/- 145 cm hoog 628 Chromen cascade 5-lichts staaf hanglamp met glazen kapjes, 148 cm hoog 629 € 50 - € 100 Vintage metaal met kunststof hang/pendellamp 90 cm hoog, kap 40 cm diameter 630 Space Age kunststof hanglamp met metaal montuur 90 cm hoog, 50,5 cm diameter

615 € 80 - € 120 Jaren 70 staande lamp met verstelbare bol, ontwerp F Ligtelijn voor Raak, 120 cm hoog

631 € 50 - € 100 Aluminium Artemide hanglamp, ontwerp G.M. Scutella, model Pirce, 23 cm hoog, 67 cm breed en 69 cm diep, verstelbare snoerlengte tot 180 cm

616 € 100 - € 200 Roland Menten (1955-) Slakkengang, composiet, 75 cm hoog

632 € 200 - € 400 Toon Slegers (1929-) Stapling, brons 66 cm hoog, 65x38 cm