Catalogus februari 2019

Page 88

06-02 09.00 uur Kleingoed

Veiling februari 2019

9049 2 Dozen met divers sieraardewerk

9050 Doos met divers kristal en glas

9051 Doos met antieke aardewerken tegels

9052 Oosterse lakwerk dozen, dienblaadje en nest doosjes 9053 2 PeDe wandkoffiemolens en DE wandkoffiemolen

9054 Doos met diverse houten bestoken beeldjes, objecten en wandversiering

9055 Doos met gehamerd en bewerkte tinnen schaaltjes, rookstel, inktpot, beker beeld etc 9056 2 Dozen met plate- en chromen theelichtjes

9057 Doos met Indisch houtsnijwerk, verrekijker in foedraal, tafelklokje, messing bronzen beeldjes etc 9058 Doos met Engels aardewerk

9059 Doos met 9 antieke ijzeren strijkijzers

9060 2x gesigneerd Piket, 2x ongesigneerd, 4 Portretten, pastel 60x42 cm, 51x41 cm, 45x28 cm en 41,5x24 cm 9061 3 Diverse koperen ketels

9062 5 Tafelschemerlampen, 77 tot 23 cm hoog 9063 5 Sierglazen vazen 29, 40, 45, 50 en 60 cm hoog, en schaal 30 cm diameter 9064 Kunststof tuinkabouter met lantaarn in de hand 80 cm hoog 9065 3 Dozen met diverse wanddecoraties

9066 12 Diverse wanddecoraties waaronder aquarel, etsen, litho's en tegel

9067 Oude prent Gezigt op de Kerklaan te Velp en 2 olieverfschilderijen 9068 3 Dozen met Sola 90 en Sola 100 hotelzilveren schaaltjes, ijscoupes, bestek etc voor V&D gemaakt 9069 3 Antieke ijzeren haardstellen met messing bewerkte grepen en 2 haardbokken

woensdag 6 februari 2019

9070 Doos met houten kistje met plate bestek, 2-delige serie Vondel's volledige dichtwerken uit 1866, 2 Indische houten beelden, Afrikaans bronzen beeld etc 9071 Doos met divers tin waaronder Gero en R Bjornstad 9072 4 Indische houten bestoken panelen 46,5x18,5 cm, 49x29,5 cm, 31x67 cm, 30,5x64 cm, spiegel 61x34,5 cm en bestoken decoratie van 2 verliefde personen 69,5x17,5 cm

9073 Koperen doofpot, 3 Oosterse kannen, hengselbak en melkkan

9074 Gitarr Zither en Rauner Zither

9075 Doos met goudsteen kommen, biscuitporseleinen beeld, Gold Imari porselein, grote schaal 45x51 cm, beschilderd houten ei, vaasjes, speksteen etc 9076 Doos met diverse aardewerken tegels en tegeltableaus 9077 Doos divers w.o. prent George Braque, 2 glazen vaasjes, 23 likeurkarafjes in klederdracht w.o. Bols, oude PTT telefoon, bord en een design hanglampje 9078 2 Dozen met antieke aardewerken tegels 9079 Doos met Royal Sphinx aardewerken dekselvaas, gipsen crucifix, porseleinen beeldje, dekselpotje, kunststof beeldengroepje paarden en 3 wanddecoraties 9080 Doos met diverse wanddecoraties

9081 Doos met 7 karaffen met stop, 2 dekselpotten, 2 bonbonmandjes en 2 bakjes, kristal en glas

9082 Koop divers Afrikaanse voorwerpen w.o. ritueel kapmes Azande stam, Zuid Soedan / Congo, schuiforakel, masker Tshokawe stam, beker Bakuba, zittend mannetje Bakuba stam en Katangees Kruis 9083 3 Antieke kleurgravures met de voorstellingen; Gezicht van het NieuweZyds-Huyszitten-Aalmoesniers-Huys, tot Amsterdam, 26,5x33,5 cm, Gezicht van de Noorder-Markt en Kerk, tot Amsterdam 26,5x34,5 cm en Gezicht van de Nieuw Gebouwde Muyder-Poort, tot Amsterdam 27x34,5 cm

9084 Doos met hotelzilveren dekschalen, bestek, sauskommen en ovale schaal

9085 7 Glazen met gegraveerd monogram op hoge voet 19,5 cm hoog 9086 Doos met tinnen eikelkannen, maatkannen, kandelaren, lepelrek met lepels etc

9087 Doos met porseleinen poppen en oude knuffelbeer 69 cm hoog

9088 Doos met divers gedreven geel koper waaronder spiegel, bakken, borstelwandhouders etc

9089 Doos met koperen blaker, puddingvorm, poffertjespan, aker, telefoon, kaarsendover etc 9090 Doos met divers rood koperwerk

9091 Doos met antieke strijkbout, weegschaal, olielamp, sprayer, melkkan etc 9092 Doos met oude tinnen koffiepotten, schotels, kandelaren, maatkannen, pullen, strooiers etc 9093 Antieke ijzeren schippertje hanglamp (elektrisch gemaakt)

9094 2 Dozen met divers geel koperwerk

9095 Houten kerfsnee wandkapstok 60 cm breed en 3 wandrekjes/kopjesrek

9096 13 Diverse houten bestoken panelen en wanddecoraties 9097 Doos met divers koperwerk waaronder brassero, ketels, kolenkit, schaal etc

9098 6 Wanddecoraties waaronder olieverf, ets, textiel, pastel en 2 glas in lood ruiten 9099 Koop van 7 diverse wanddecoraties

9100 Doos met 10 Tichelaar Makkum aardewerken ingelijste tegels met afbeeldingen van soldaten, schepen en bloemen 9101 Doos met Chinees en Japans porseleinen schotels en vazen 9102 Doos met koperen kandelaren , blaker, snotneus, kammenbakje, borstels etc