Catalogus november 2018

Page 71

Goud en Zilver Timed Online 7078 € 150 - € 250 4-delig Zilver theeservies, Amsterdams keur, jaarletter 1959, bestaande uit melkkannetje, suikerpot met deksel, theepot met greep en knop van pallisander en een rechaud, versierd met gegraveerd decor, bruto 1240 gram 7079

€ 20 - € 40

Zilveren servetband, een vingerdoekring, zilver kinderschuivertje en een geboortebeker, gemerkt 800, 132 gram 7080 € 30 - € 60 Zilveren geboortebeker, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1887, met gegraveerd decor op buitenzijde, 7 cm hoog, 58 gram 7081 € 75 - € 125 Antieke Chinese schotel, Famille Verte, 27 cm diameter met Hollandse zilveren beugel, jaarletter 1905, met parelfilet 7082 € 75 - € 125 2 Zilveren tafelkandelaren, Fa Hanco Amsterdam, jaarletter 1948, 15 cm hoog, bruto 778 gram 7083 Kristallen bonbonschaal met zilveren opengewerkte hengsel, jaarletter 1864. 20 cm diameter 7084 Geslepen kristallen schaaltje, model zwaan, met zilveren vleugels en kop,13 cm hoog 7085 Kristallen schaaltje met zilveren beugel, ca. 1900, 17 cm diameter 7086 2 Geslepen kristallen karaffen met stop in houten houder met zilveren greep, staand op 4 bolpootjes, (kettingen en 1 houder voor stop manco) 7087 Bonbonsschaaltje op zilveren voet, 13 cm hoog 7088 € 20 - € 40 Miniatuur dienblad, 16x9 cm, met suiker en melkkannetje, gemerkt 800, 94 gram 7089 € 30 - € 60 Ruitjesgeslepen presenteerschaal, met zilveren beugel versierd met parelfilet, diameter 26 cm, een ruitjesgeslepen melkkannetje en lepelvaasje met zilver montuur,9 cm hoog 7090 € 40 - € 80 Koopje van geslepen kristal met zilver (chipjes),bestaande uit suikerstrooier, 2 zoutvaatjes met zilveren lepeltjes en een mosterdpotje met suikerschepje 7091 € 30 - € 60 Geslepen kristallen schaaltje met zilveren beugel, 8x11 cm en een zilver bonbonschaaltje, D J Aubert Den Haag, jaarletter 1996, 925/1000, 7x12 cm, 84 gram

vrijdag 2 november 2018

Veiling november 2018 7092 Mosterdpotje met zilver montuur en lepeltje en een peper of zoutstrooier met zilver montuur, 13 cm hoog 7093 Geslepen kristallen suikerpotje met zilver montuur en beugel met parelrand, diameter 10 cm 7094 Glazen 19e eeuws odeurflacon, met zilver applique en dop (stopje niet origineel), in foedraal 7095 € 40 - € 80 Zilveren lodereindoosje, Jacob Kooiman Schoonhoven, jaarletter 1865, geribd decor 7096 Vierkant zilver pillendoosje met gegraveerd decor, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1855, 26 gram

7097 € 75 - € 125 Zilver doosje, Cornelis Oostrom Schoonhoven, jaarletter 1847, met gegraveerd decor van een schildje op deksel, 4x7 cm, 38 gram 7098 € 50 - € 100 Antiek zilver pillendoosje, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1830, met gravering op deksel, waaronder initialen, diameter 5 cm, 22 gram 7099 € 25 - € 50 Geslepen vaasje op zilveren voet, 15 cm hoog, een tafelstrooier met zilveren dop, 11 cm hoog en 2 amandel geslepen zoutvaatjes op zilver voetje (chipjes), 7 cm hoog 7100 € 40 - € 80 Zilver lodereindoosje, Jacob Kooiman Schoonhoven, jaarletter 1867, met gegraveerd decor 7101 Zilveren lodereindoosje, Paulus Riddersma Cabbies Leeuwarden 18361859, met decor, 4 cm hoog (deksel sluit niet goed) 7102 Geslepen kristallen schaaltje met zilveren beugel, jaarletter 1894, diameter 13 cm, 2 ruitjes kristal geslepen zoutvaatjes met zilveren lepeltjes, diameter 5 cm en 2 miniatuur strooiers met zilveren dop, 4 cm hoog 7103 € 40 - € 80 Geslepen kristallen kaasstolp op onderschotel en met zilveren dop, diameter 18 cm (chipjes) 7104 Geslepen kristallen koekbus op onderschotel met deksel versierd met zilveren dop, diameter 8 cm (chipjes)

7105 € 30 - € 60 6 Zilveren oestervorkjes met parelrand, Kon. Begeer Utrecht, 3 maal jaarletter 1910 en 3 maal 1911, 168 gram

7106 € 40 - € 80 Zilveren sauslepel, wed H van der Ree, jaarletter 1860 (steel 2x gesoldeerd), een zilveren klontjestang,jaarletter 1817, suikerschep met 9 bijbehorende theelepeltjes, jaarletter 1920 en een losse suikerschep, 156 gram 7107 € 40 - € 80 Koopje van divers zilver schepwerk, waaronder theelepeltjes, een klontjestang en een schaar, 282 gram 7108 € 30 - € 60 12 Zilveren theelepeltjes P Baardwijk Schoonhoven, jaarletter 1924 en een suikerschep, 138 gram 7109 Geschulpt sierschaaltje van blauw opaline glas, op zilver voetje, 6 cm hoog 7110 € 40 - € 80 Zilver lepeldoosje, rijkelijk versierd met jachttaferelen, staand op 4 sierlijke pootjes, 14x5 cm, 182 gram 7111 3-delig Engels zilveren speceijenhouder, Birmingham, jaarletter 1899 en 2 nagelpolijsters, Birmingham, jaarletters 1912 en 1927 7112 € 25 - € 50 6 Zilveren lepeltjes, onduidelijk meesterteken, jaarletter 1829 en 4 zilvern Biedermeier lepeltjes, wed Hendrik van der Ree Schoonhoven, jaarletter 1875, met gegraveerd decor, 78 gram 7113 € 30 - € 60 Zilveren sigarettendoos, B W van Eldik Zutphen, jaarletter 1920, met gedreven decor van muzikanten en figuren en zijkanten vesierd met floraal decor, 11x7 cm, 198 gram 7114 € 150 - € 250 2 Engelse zilveren bekers, Londen, jaarletter 1974, copy van The Mayflower Goblet, gelimiteerde oplage, 465/500 en 466/500, uitgave Harrods London, 16,5 cm hoog 7115 € 40 - € 80 Zilver tuitzeefje in de vorm van een emmertje en een zilver tuitzeefje met gedreven decor, 19e eeuw, 40 gram 7116 € 250 - € 500 Verzameling van 8 diverse kurkentrekkers, waaronder zilver en elpenbeen, erotiek en hartvormig en Walter Bosse 7117 € 30 - € 60 Zilveren tafelkandelaar, 925/1000, met versierde voet, 17 cm hoog (voet gedeukt) 7118 € 75 - € 125 Geslepen kristallen coupe op zilveren voet en met zilveren deksel, versierd met parelrand, deksel gegraveerd met 1e Prijs Kegelwedstrijd te Harderwijk 1905, 32 cm hoog