Catalogus september 2018

Page 82

12-09 09.30, Kleingoed

Veiling september 2018

9047 Doos met Alfred Meakin aardewerken gebaksstel, Mason's aardewerk, Societe Ceramique aardewerk, Waechtersbach aardewerk, porseleinen mokkakopjes, Goebel aardewerken vogeltje etc 9048 Doos met kristallen vazen, gembercoupe, karaffen, en schaal 9049 2 Dozen met divers glaswerk

9050 Doos met glazen po's, apothekers- en laboratoriumglas

9051 Doos met boeken, singeltjes, koperwerk, barometer etc 9052 Doos met 19e eeuwse Engelse en Duitse boeken, lakwerk schaaltjes en dekselbakjes, en albasten plaquette 9053 9 Flessen oude wijnen

9054 Hollandse hanglamp naar antiek model 9055 Olieverfschilderij, ets, 2 litho's en gemengde techniek

9056 8 Stuks glazen vazen en flessen 35-100 cm hoog, en schaal 49 cm diameter 9057 Poster in lijst van Ear Frflex Points, 95x60 cm 9058 5 Diverse wanddecoraties

9059 Antieke koperen ketel met porseleinen hengsel en knop, koperen voetenkruik, zink met koperen kruik en ijzeren strijkbout

9060 Doos met tinnen klepkan, eikelkan, schenkkan, schotel, snotneus, blaker etc 9061 Naar oud model, 3 topografische kaarten, Orient, Nederland en Nieuwe ontdekkingen benoorden de Zuyd Zee 9062 2 Olieverfschilderijtjes w.o. Zwitsers landschap

9063 Doos divers bijou w.o. colliers

9064 2 Klassieke tafelkandelaren, 55 cm hoog 9065 Doos met Engels aardewerk waaronder Copland, Ridgway, Till & Sons, Noord Europese glazen vaas, bakelieten plateautje met metalen hengsel en 6 gekleurde glaasjes etc

woensdag 12 september 2018

9066 Doos divers glaswerk w.o. vazen en een steengoed kan met tinnen deksel 9067 Doos divers w.o. boek Anatomie 1888, kraankan, boekensteunen etc.

9068 2 Dozen Wedgwood serviesgoed

9069 3 Oude kaarten, KNAC Frankrijk, 41x77 cm, Nederland 65x55 cm en Radio-kaart van De Dag, 54x79 cm 9070 Koop diverse wanddecoraties

9071 Doos met divers porselein en en aardewerk

9072 Doos met gekleurde glazen vazen, koperen tabakspot, gipsen religieuze beelden en boek over geneeskunde uit 1914

9082 Wanddecoratie van Ad Arma, affiche wereldtentoonstelling Parijs 1900 Hulstkamp genever, en affiche tentoonstelling Joost Swarte Amsterdam 1984 9083 Doos met diverse aquarellen, etsen en litho's

9084 Doos met porselein en aardewerk waaronder Villeroy & Boch, Petrus Regout, Japans etc

9085 Doos met Grindley Engels aardewerken serviesgoed 9086 Doos met damast met roosmotief, Franse leliemotief, margrietmotief, en rozenbladmotief 9087 Doos met wanddecoraties, Hermle pendule en spiegeldienblad

9073 4 Klassieke geborduurde voorstellingen in goudkleurige lijsten

9088 Doos met damast met bijtjesmotief en haanmotief

9074 Doos met antiek porseleinen koffieservies

9089 Doos met diverse mineralen en edelstenen

9075 Monogram CT, 6 olieverfschilderijen zonder lijst 60,5x50,5 cm, 1 doek 50x40 cm in lijst, antieke olieverfschilderij zonder lijst 46x32 cm, houten goudkleurige schilderijlijst 68x55 cm, en 2 litho's 9076 Gesigneerd, Markus, Antoon, Omgeving Oosterbeek, tekening gedateerd 1946, 8,5x13,5 cm, gesigneerd Fast, Marijke, Granaatappel, ets 11x13 cm, en 3 antieke portretten, litho's 29,5x18,5 cm en 32,5x20 cm 9077 Doos divers aardewerk met blauw decor naar Delft w.o. kaststel en diverse sierborden 9078 Doos met divers bijou

9079 Doos met diverse porseleinen en aardewerken sierschotels

9080 Doos met wajangpoppen, bijou, 2 Indische olieverfschilderijen, Edor projector met filmpjes, en rode glazen vaas 55 cm hoog met veren

9081 Doos met kristal, glas, porselein, aardewerk en koperen wandbord

9090 Doos met diverse houten speelgoed, vissen, kandelaren, schaal etc, en doos met houten blaadjes, bureau accessoires, klok, 4 dozen cuisenaire methode de getallen in kleuren etc 9091 Gesigneerd Nocker, Frans de 1884-1955, verzameling van 12 werken gemengde techniek, en 1 olieverf op board 9092 Doos met diverse werken olieverf op doek en paneel 9093 â‚Ź 50 - â‚Ź 100 Gesigneerd Jan J Mottier, 25 diverse werken w.o. Marylin Monroe 9094 Koperen staande olielamp, model snotneus, 64 cm hoog en een oude verrekijker in foedraal

9095 Oude melkbus

9096 Doos met keramiek schotels, vazen, dekselpotten en hoge vazen 52 cm en 59 cm hoog 9097 Doos met wajangpoppen, houten olifantjes, Indisch houten bestoken beeld 71 cm hoog etc 9098 Doos met pendules en wekker