7114 Zilveren fruitschaal op voet, meesterteken D F Ehnle Den Haag, jaarletter 1849, 590 gram, 9,5 cm hoog, 28,5x23 cm
200-400
7115 Geslepen kristallen bonbonschaaltje (chipjes) met daaraan een zilveren beugel, jaarletter 1855, 18x11 cm
25-50
7116 Fraaie geslepen kristallen presenteermand (chipjes) met daaraan een zilveren beugel, onduidelijk meesterteken, 29x20 cm
100-200
7117 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. Maekay and Chris Holm, 1878, 12 cm
150-300
7118 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. John Rolle Edenburgh, ca. 1750, 12 cm
150-300
7119 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. Meester onbekend, ca. 1830, 12 cm
150-300
7120 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. Samuel Margas Londen, ca. 1780, 13,5 cm
150-300
7121 Odeurflacon met gouden montuur en dop (incl. stopje). Dop rijkelijk versierd met bladmotieven (waarvan 1 los), 13 cm lang, in foedraal
50-100
7122 Zilver pillendoosje, jaarletter 1863 met gegraveerde deksel en sierlijke rand, 6x5 cm, een geribd zilver pillendoosje, jaarletter 1837
met schild op deksel, 4x4 cm
7123 Zilver vierkant pepermuntdoosje, J Wendels Schoonhoven, jaarletter 1905, met gegraveerd decor, 5x5 cm
50-100 50-100
7124 Rijkelijk bewerkt zilver lodereindoosje naar antiek model, jaarletter 1964, 4 cm hoog en een zilver lodereindoosje,
J P Sperna Weiland Schoonhoven, jaarletter 1860, 4x2 cm
30-60
7125 Odeurflacon met 14-krt gouden montuur en dop (incl. stopje), 9 cm hoog
50-100
7126 Zilveren geribde snuifdoos, jaarletter 1857, met gegraveerde deksel, 8x4 cm
30-60
7127 Verguld zilveren Pyxis / hostidoosje voor het bezoeken van zieken. Op de bovenzijde afbeelding van het laatste Avondmaal,
in de deksel gravering Corpus Domini nostri Jesu Christi custodiat animam tuam in vitam aeternum. Amen. Versierde fries op
de onderkant. Binnenin rondom het doosje met afbeelding van Christus portretten van de 4 evangelisten. Ca. 1900, 8x4,8 cm
100-200
7128 Zilveren tabaksdoos, jaarletter 1850, deksel fraai gedecoreerd met gegraveerd floraal decor, 13x8 cm, 160 gram
75-125
7129 Zilveren geribd sigarettendoos, met belastingteken 1814-1893, 7x11 cm, 170 gram
30-60
7130 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. Henry Cowper, Londen, 1782, 13 cm
150-300
7131 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. Meester onbekend, ca. 1830, 11,5 cm
150-300
7132 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. John Bridge Londen, 1823, 14 cm
150-300
7133 Antieke zilveren rammelaar met fluitje en bellen en voorzien van bloedkoralen greep. Meesterteken Y&W, jaarletter 1846, 16 cm
150-300
7134 12-persoons zilver bestek, Gerritsen Zeist, jaarletters 1909,1910,1923 parelfilet, bestaande uit 12 kleine en grote vorken en lepels,
6 grote messen met zilver heft en 18-delig opdienbestek, gewicht zonder de messen en kaasschaaf 4500 gram
7135 Oude wandelstok met zilveren knop, 95 cm
1000-1250 50-75
7136 Geslepen kristallen presenteerschaal met daaraan een zilveren beugel, J M van Kempen en Zonen Voorschoten, jaarletter 1884,
met parelrand, diameter 31 cm (chipje)
25-50
7137 Geslepen kristallen presenteerschaal (chipjes) met daaraan een fraai ajour gezaagd versierd zilveren hengsel, jaarletter 1876, diameter 30 cm 75-125 7138 2 Zilveren breinaaldenkokers, Cabboes Leeuwarden, 19e eeuws, 15 en 24 cm lang
25-50
7139 Antieke zilveren tasbeugel, gemerkt met stadskeur Steenwijk, 1806, rijkelij versierd met figuren en dieren, 16 cm breed, 184 gram
100-200
7140 Zilveren tasbeugel, jaarletter 1921, ajour gezaagd (scharnier defect)
30-60
7141 Zilveren tasbeugel, Herbert Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1918, versierd met figuren, 16 cm breed
30-60
7142 Geborduurde avondtas aan zilveren beugel, Herman Hooijkaas Schoonhoven, jaarletter 1926, ajour gezaagd met floraal decor,
16 cm breed en een zilveren tashaak
7143 Engels zilveren beursje, Birmingham, jaarletter 1915, 13x9 cm en een zilver beursje, Birmingham, jaarletter 1913, met magneetsluiting, 10x7 cm
40-80 30-60
7144 Zilveren tasbeugel, jaarletter 1920, versierd met figuren, 13 cm breed, een zilveren tasbeugel uit 1879, 9 cm breed, een kralenbeursje
aan zilveren beugel, 8 cm breed en een zilveren tashaak
7145 2 Zilveren suikerstrooiers, jaarletters 1873 en 1893 en een zilveren pasteischep, jaarletter 1893,76 gram
30-60 40-80
7146 Zilveren gelegenheidslepel. jaarletter 1835 met paard op top, 20 cm en een zilveren gelegenheidslepel, jaarletter 1840
met 2 figuren op top, 18 cm, 90 gram
25-50
7147 Zilveren sauslepel, jaarletter 1869, zilveren jamlepel, jaarletter 1918 en een zilveren schep, jaarletter 1915, 100 gram
25-50
7148 6 Zilveren theelepeltjes, jaarletter 1973 en 6 zilveren taartvorkjes, jaarletter 1967, met getorste en gegraveerde steel, 126 gram
25-50
7149 Koop van 12 diverse zilveren lepels en 10 diverse zilveren vorken, 19e eeuws, 1080 gram
250-500
7150 3 Zilveren couverts, H A Schuss Amsterdam, jaarletter 1860,J M van Kempen en Zonen, jaarletter 1900 met parelfilet en een
met jaarletter 1892, 360 gram
80-120
7151 Zilver theezeefje, Zaanlandse Zilversmederij Amsterdam 1920-1990 met zilver lekbakje, zilveren roomlepel, jamlepel, 2 schepjes
en 12 zilveren theelepeltjes met bloemen op top, 228 gram
40-80
7152 4 Diverse zilveren lepels en 5 diverse zilveren vorken, jaarletters 1817, 1860, 1876 en 1920, 482 gram
100-200
7153 Zilveren groentelepel, jaarletter 1949, zilveren vleesvork, jaarletter 1905 en een zilver kaasmesje, jaarletter 1953, 210 gram
30-60