Catalogus september 2017

Page 52

1595 Facetgeslepen spiegel in noten gestoken lijst met goudkleurige accenten 158 cm hoog, 67 cm breed

50-100

1596 Handgeknoopt willen kleed decor Kirman, 288x199 cm

1597 Klassiek bureau met fraai inlegwerk en lades, 97x51 cm bladmaat

100-150

1598 2 Aardewerken vazen met klassiek decor 40 cm hoog, vaas met polychroom klassiek polychroom decor 26 cm hoog,

en schenkkannetje met polychroom decor 20 cm hoog

40-80

1599 2 Antieke stoelen met steekwerk en gestoffeerde zitting 121 cm hoog

1600 Ges. Ulrik, O, Stilleven met kruik, steelpan, en diverse groente, doek gedateerd 1958, 65x81 cm

1601 Engels mahonie kabinet, 189 cm hoog, 136 cm breed, 60 cm diep

100-200

1602 Eiken met noten kussenkast 181 cm hoog, 166 cm breed, 59 cm diep

100-150

1603 Ghanees houten Ashanti kruk 43 cm hoog, 56 cm breed

1604 Gesigneerd Roy, Chris le 1884-1969, Valk, litho 57x41 cm

1605 Monogram HBW, Landschap met 2 gezichten en goudkleurig blad, houtskooltekening, 66x46 cm

50-100

1606 Gesigneerd Lejeune, Frank geb. 1952, Early Spring, kleurenlitho gedateerd 2010, 13/50, 67x90 cm

25-50

1607 2 Beschilderde glazen siervazen ca. 30 cm hoog

1608 Chinese rozenhouten 2-deurs kast met in de kast 3 laadjes en opbergruimte 178 cm hoog, 104 cm breed, 58,5 cm diep

100-200

1609 Mahonie salontafel 52 cm hoog, bladmaat 119x77 cm

1610 2 Oosterse pillows, kelimkleed 182x71 cm, en 3 kleden 113x63 cm, 85x75 cm, 63x62 cm

1611 3-delige mimiset met onyx

1612 Belouch handgeknoopt kleed, 170x104 cm

1613 Gestoffeerd bankstel met bloemen, 2,5-2-1-zits met hokker

250-500

1614 Onduidelijk gesigneerd, Bloemen, 3 Japanse Houtsneden met handinkleuring, 17,5x12,5 cm

50-100

1615 Noten voltaire met stoffering

1616 Eiken klepsecretaire 101 cm hoog, 85 cm breed, 44 cm diep

1617 Porseleinen beeldje van een stel bij piano, 25 cm hoog

20-40

1618 2 Glazen 3-lichts tafelkandelaren, 43 cm hoog

50-75

1619 Onduidelijk gesigneerd, Winters stadsgezicht met figuren, Parijs, doek naar oude meester, 60,5x90,5 cm

1620 14 Oude porseleinen apothekerspotten 11,5 cm /17,5 cm hoog

1621 Eiken groen gelakt 2-delige buffetkast met spiegel en facetgeslepen glas in deurtjes bovenkast

100-150

1622 Spiegel in eiken groen gelakte lijst 140 cm hoog, 82 cm breed

1623 Eiken groen gelakt theekastje met 1 deurtje, facetgeslepen glas, en los dienblad 78 cm hoog, 70 cm breed, 42 cm diep

40-80

1624 Mahonie speeltafeltje met rood vilt beplakt (2e blad ontbreekt)

1625 Antieke ijzeren wafelijzer 32,5 cm diameter, bonenmaler 24 cm diameter, en koperen wanddecoratie paardenhoofd 38x22,5 cm

1626 Kunststof varken in Belgische kleuren, 33 cm hoog, 50 cm lang

30-60

1627 2 Koperen melkkannen 58 cm en 45 cm hoog

1628 Chinees kastje met 2 deurtjes en 5 laadjes 78 cm hoog, 77 cm breed, 45 cm diep

75-100

1629 Notenfineer 19e eeuws kabinet 226 cm hoog, 144 cm breed, 54 cm diep

150-250

1630 Ges. Huitema, Anne, geb. 1941, Noord Wales, kleurets eigen druk VI/XXV, 44,5x51 cm, en ges. Wesseling, Els, Figuren,

linosnede, eigen druk III/IV en gedateerd 1991, 53,5x38 cm

1631 Eiken boekenkast met 3-deurs onderkast en open 3-schaps bovenkast 186 cm hoog, 114 cm breed, 38 cm diep

1632 Viool in koffer

1633 Lachenal & Co, defecte antieke Concertina in mahoniehouten fineer kist

1634 AML Schreeven Nijmegen signaalhoorn

1635 Couesnon & Cie, oude koperen trompet 52 cm

1636 Noten inklapbare schommelstoel met gebloemde stoffering

1637 Noten kastje met deurtje en 3 laadjes 75 cm hoog, 119 cm breed, 40,5 cm diep

1638 3 Tafelschemerlampen, 2 maal 77 cm hoog en 1 maal 74 cm hoog

1639 Religieus textiel wandkleed met beschilderd decor en tekst Mir Ist Alle Gewalt Gegeben Imm Himmel Und Auf Erden 173x72 cm

50-100

1640 Gesigneerd Hofstee, Ben, 3 glas in lood decoraties met voorstellingen en tekst Galenos gedateerd 1934, 118x53 cm,

Hippokrates, en Hygiea, alle drie in eiken raamwerk

1641 4 Oosterse handgeknoopte tassen 52,5x50 cm, 75x72 cm, 44x43 cm en 37x36 cm

1642 3 Karachi kleedjes 50x47 cm, 67x47 cm, en 68x47 cm