Maloobchodní katalog ROCK MACHINE 2019

Page 1


T ÉMĚŘ 20 L E T

dělí tyto dvě fotografie, ale zaměření a závazek zůstávají. Nahoře je Michal Maroši na cestě k pódiu Světového poháru v Mont Sainte Anne, Kanada, 1999. Vpravo Vojta Bláha brousí skálu v průběhu 3. kola EWS 2018 v Montagnes du Caroux ve Francii.


Naši jízdu jsme zahájili v jednom malém obchodě s koly již v roce 1994 s jednoduchým plánem: užít si skvělé chvíle s řídítky v rukou. Začátek byl poměrně skromný, zato s jistotou, že všechny cesty vedou nahoru a dolů. I po 25 letech, kdy celý cyklistický průmysl prochází velkou změnou, se stále držíme původní myšlenky. Náš tým se základnou na úpatí Beskyd neúnavně přináší nové nápady a originální řešení. Naše jízda je zábavná, ať už se jedná o víkendový výlet nebo o další závod Enduro World Series.

DALŠÍ KAPITOL A

Jako součást Bike Fun International slaví Rock Machine 25. výročí silnější, než kdy předtím. Se stabilním zázemím a nikdy nekončící chutí do nových dobrodružství stále inovujeme a otevíráme další kapitolu s důvěrou a odhodláním k jízdě o úroveň výš.

FLASH | elektrokola / 16 SPORT DRIVE | elektrokola / 30 EDGE | full & ht 27+ / 38 PEAK | carbon / 46 XC PERFORMANCE | mtb 29“ / 52 XC FUN | mtb 29/27,5/26“ / 58 XC FUN MANHAT | mtb 29/27,5“/ 64

WMN SERIES | dámská kola / 70 ANYROAD | gravel / 76 CROSS | krosová kola / 80 TEENS&KIDS | dětská kola / 86 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE / 104 PŘÍSLUŠENSTVÍ / 118 TESTCENTRA / 134 VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

3


4

ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


Slavíme 25 let a naši oslavenci jsou připraveni na velkou párty. Nachystali jsme čtyři limitované edice kol v decentním tmavém provední pro příležitost, kterých je v životě jen málo. BLIZZARD E90-27 25TH ANNIVERSARY, postavený na naší osvědčené platformě Floating Pivot Suspension (plovoucí čep zadní stavby), která kombinuje progresivní all-mountain geometrii a elektrický pohon Shimano E8000, je skutečný generátor úsměvů. Oceňovaná elektrická verze Blizzardu se zdvihy 140/130 mm se nezastaví před ničím a jakýkoliv mix tras nahoru i dolů Vám bude neobyčejně chutnat.

ST YLOVĚ V ČERNÉM Blizzard e90-27 25th Anniversary získal titul Grand Prix veletrhu ForBikes 2018.

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

5


Doby, kdy se baterie a pohonná jednotka implementovala do již vyráběného rámu, jsou navždy pryč. STO R M e60 25 TH ANNI V ERSARY je nejmladší člen naší e-flotily a představuje nový přístup. Vlastně jsme vytvořili náš rám Sharkspine EVO s osvědčenou geometrií kolem baterie a inovativní jednotky SportDrive, abychom získali největší zážitek z elektrifikované jízdy. Je na Vás, zda budete používat eStorm ke sportovním vyjížď kám, nebo k nové generací přepravy po městě.

NOVÝ STANDARD Storm e60-29 25th Anniversary získal titul Grand Prix veletrhu ForBikes 2018.

6

ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ8

ROCK MACHINE 25TH ANNIVERSARY COLLECTION


Dalším příchozím na párty je B LI Z Z ARD XCM 90-29 25 th Anniversary , který si dává rychlá alpská stoupání k snídani a sjezdy drtí s grácií, jak se sluší na člena rodiny Blizzardů. Tuhá zadní stavba, komfortní geometrie a odlehčené komponenty dělají z tohoto modelu perfektní nástroj pro Vaše další celodenní dobrodružství v sedle. Oholené nohy a lycra? No jasně a pořád to je Rock Machine.

JEN VÝŠE A VÝŠE

LEARN MORE VÍCE ATNA ROCKMACHINE.US/WMN ROCKMACHINE.US/CZ

9


Může chybět top barevná kombinace na nejprodávanější modelové řadě? Těžko. Proto je letos MANHATTAN v černém matu. Jistě, můžete ho nazvat úvodní modelovou řadou, ale MANHATTAN 90-29 25th ANNIVERSARY je postaven na úplně novém rámu Sharkspine s moderně střiženou geometrií, promyšlenou specifikací komponentů včetně Shimano Altus 2019 s 27 převody. Ideální volba pro ty, kteří chtějí nově prozkoumat také svět horské cyklistiky.

Z A HRANICE MĚSTA

10

ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍN Á Š E PA LE TA BAREV pochází z nejdůležitějšího zdroje - matky přírody. Skály, kameny, živá příroda a nespoutané živly jsou inspirací pro základní kombinace barev Rock Machine. Černá nikdy nevyjde z módy - to je jisté. Pro nás je více než logické, abychom také zdůraznili úzkou souvislost mezi naším jménem a neustále se měnící krajinou, kterou jedeme.

PŘIROZENÁ VOLBA 12

ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


oranžová

černá

břidlicově šedá

temně modrá

radioaktivní žlutá

šedá

břidlicově šedá

radioaktivní žlutá

černá

tmavě fialová

světle fialová

oranžová

petrolejově modrá

radioaktivní žlutá

černá VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

13


TECHNICKY ŘEČENO

JE TO V D E TAILEC H . Snažíme se o to, aby věci byly jednoduché. Jak ovšem tušíte, výroba kol je složitý úkol v době, kdy je standard téměř každým rokem nahrazen dalším standardem. Cestou od prvních návrhů po finální montáž vždy nastane mnoho situací, které važadují řešení. Na druhé straně - za každou ikonou je práce, která usnadňuje jízdu a život na dvou kolech.

14

TECHNOLOGIE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


Hydroforming umožňuje optimalizovat trubky s ohledem na nerovnoměrné rozložení sil působících na rám.

Optimalizuje funkčnost komponentů díky ideálnímu vedení, které se vyhýbá extrémním ohybům řadících lanek a brzdových hadic.

Dvoudílné prodloužení navržené speciálně pro spojení středního úseku dolní rámové trubky s horní a hlavovou rámovou trubkou, která zajišťuje maximální pevnost předního trojúhelníku.

Širší přední a zadní osy, které umožňují větší rozteč příruby náboje a tím pádem stabilnější, pevnější a odolnější výplet, zvyšují tuhost až o 35 %, čímž přispívají k bleskové akceleraci a preciznímu řízení.

Spojuje uložení pohonné jednotky a hlavního otočného čep. CNC opracované odlitky poskytují bezztrátový přenos výkonu a zvyšují tuhost v kritické části rámu.

Síla z vahadla se přenáší na tlumič prostřednictvím prvku Smart Link, který umožňuje maximální využití odpružení bez nežádoucího „zavírání” tlumiče v poslední třetině zdvihu.

Námi vyvinuté řešení inovované profilace trubek za pomocí pěti komor nám umožňuje navrhnout extra tuhé uložení baterie při zachování hmotnosti v rámci mezí.

Kromě navýšení torzní tuhosti rámů při zachování skvělé schopnosti absorbovat vibrace, nabízí i vysokou ovladatelnost kola díky maximálně nízko položené horní rámové trubce.

Spojení středu se spodní rámovou trubkou a řetězovými vzpěrami je klíčové pro dosažení maximální tuhosti.

Tímto řešením dojde ke zvětšení styčných ploch mezi horní a sedlovou trubkou a sedlovými vzpěrami. Jejich těsným provázáním vzniká konstrukční vazba vykazující zvýšenou odolnost vůči silám působícím za jízdy.

Systém odpružení s plovoucím uložením tlumiče specificky modifikovaný pro vyšší zdvihy a charakteristikou optimalizovanou pro jízdu nejen po náročných trailech.

Specifické tvarování horní rámové trubky hardtailů Rock Machine zvyšuje torzní tuhost rámu při zachování vysoké míry absorpce vibrací.

Umístění brzdového třmene uvnitř zadního trojúhelníku snižuje vibrace při brzdění a chrání třmen před poškozením kameny.

Elektrický systém Shimano STePS poskytuje vysoký výkon a dlouhou výdrž baterie pro širokou škálu cyklistických vyjížděk. Nízká hmotnost motoru a baterie umožňuje výrazně jednodušší ovládání kola a přináší úžasné zážitky z jízdy.

Kónická hlavová trubka s over-sized spodním ložiskem hlavového složení zajišťuje vysokou tuhost přední části rámu, dlouhou životnost a přesné vedení stopy.

Prohnutí sedlových vzpěr umožňuje vertikální flexi zadní stavby, čímž absorbuje vibrace a radikálně zvyšuje jízdní komfort.

ISCG05 je označení pro úchyty určené k montáži napínáku, vodítka řetězu nebo ochrany převodníku na rám.

Elektropohon od BFI. Sport Drive motor, baterie a elektronika zajišťuje vysoce efektivní řešení pro ekonomickou třídu e-biků.

Proměnný průřez spodní rámové trubky optimálně rozkládá síly v kriticky namáhaných místech a přispívá k vysoké pevnosti a dlouhé životnosti rámu.

Vedení kabelů uvnitř rámu zajišťuje čistý vzhled kola a chrání kabely před znečištěním - výsledkem je dlouhodobě přesné řazení s minimálními požadavky na údržbu.

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

15


Sledujte náš 25letý příběh - vybrali jsme několik modelů z naší soukromé síně slávy! Postavený na našem FPS systému odpružení je BLIZ Z A RD eLTD od svého uvedení na trh v roce 2017 stále vrcholem naší produkce. Unikátní konstrukční řešení navržená vlastním vývojovým týmem, ruku v ruce s propracovanými detaily, špičkovými komponenty a zlato černým lakem korunuje první čtvrtstoletí naší cesty. Mezi námi, tohle kolo je fakt z pekla;).

16

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


FLASH 2019 FLASH STePS HLAVNÍ PRVKY • Osvědčená konstrukce rámu Shark Spine EVO • Blizzard e29“ & e27,5“ 140/130 mm • Blizzard eLTD 170/140 mm • Metrické tlumiče Rock Shox Deluxe / Deluxe pružinové tlumiče • vidlice SR Suntour s integrovaným blatníkem • Elektronické řazení Shimano XT Di2 1 × 11 • 4 pístkové brzdy Magura & TRP & Tektro • teleskopické sedlovky ONE 125/150 mm • bezdušové ráfkyWTB, pneumatiky WTB s vysokou přilnavostí, sedlo WTB Volt • specifické řetězy KMC eBike • gripy ONE Ergo Lock-On

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

17


BLI Z Z A R D e 9 0 - 27 25 t h ANNIV ER S ARY BARVA matná černá/stříbrná/černá RÁM Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 ZDVIHY (P/Z) 140/130 mm VI DLI CE vzduchová Rock Shox Sector RL Tapered, 15 mm Boost P RU ŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE Debon Air/Motion Control RC TLUMIČ vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P ŘEVODY Di2 1×11, 34×11-46 zubů KLIKY S PŘEVODNÍKE M FC-E8050-B 34 zubů / kliky 165 mm MĚNI Č Shimano XT Di2 RD-M8050-DGS Shadow Plus BRZDY (P/Z) hydraulické 4 -pístkové Magura MT5, kotouč 180/180 mm NÁBOJE (P /Z) Bitex 15×110 mm / 12×148 mm Anti-Bite RÁFKY WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L ÁŠTĚ WTB Trail Boss 27,5×2,4“ TCS LFR Skin Wall VE LIKOSTI RÁMŮ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) C E N A 124 990 Kč

18

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

S YS TÉ M E L E KT RO PO HO NU Shimano STePS E8000 - středový motor BATER IE BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A CÍ J E DNO T KA BL DC* 36 V / 250 W / 70 Nm DO J E ZD až 100 km (ECO režim) M A X . RYCHLO S T E L . P O DP O RY 25 km/h DO S TUPNO S T K A PA CI T Y BAT E RI E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity DO BA DOBÍJ ENÍ na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h


BLI Z Z A R D e 5 0 - 27 BARVA matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 ZDVI HY (P/Z ) 130/130 mm V I D L I C E vzduchová SR Suntour Raidon 34 LO R Tapered, 15 mm Boost PRUŽE NÍ/T LUME NÍ V I D L I C E Air/hydraulic lock-out TLU M IČ vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir PŘEVODY 1×11, 34×11-46 zubů KL I KY S P ŘE VO D NÍKEM FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm M ĚNI Č Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus BRZ DY (P/Z ) hydraulické 4 -pístkové Tektro HD-M745, kotouč 180/180 mm NÁB OJ E (P/Z ) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm/FH-M6010-B 12×148 mm R Á FKY WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr PL ÁŠT Ě WTB Trail Boss Comp 27,5×2,4“ V EL I KO ST I R Á M Ů 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CEN A 99 990 Kč

S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

19


BL IZZ ARD e90-29 BA RVA lesklá stříbrná/černá/šedá RÁM Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 Z DV IHY (P / Z ) 140/130 mm V I DL I CE vzduchová Rock Shox Sector RL Tapered, 15 mm Boost P R UŽ EN Í / TLUM EN Í V I DL I CE Debon Air/Motion Control RC TLUM IČ vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E VO DY Di2 1×11, 34×11-46 zubů KL IKY S P Ř EVO DN Í KE M FC-E8050-B 34 zubů / kliky 165 mm M Ě N IČ Shimano XT Di2 RD-M8050-DGS Shadow Plus BR Z DY ( P / Z ) hydraulické 4 -pístkové Magura MT5, kotouč 180/180 mm N Á BO JE (P / Z ) Bitex 15×110 mm / 12×148 mm Anti-Bite RÁFKY WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š TĚ WTB Trail Boss 29×2,4“ TCS LFR Skin Wall V E L I KO S T I RÁM Ů 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CEN A 119 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E8000 - středový motor B AT E R I E BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 70 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

BL IZZ ARD e50-29 B A R VA matná černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 Z D V I H Y (P/ Z) 130/130 mm V I D L I C E vzduchová SR Suntour Raidon 34 LO R Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic lock-out T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×11, , 34×11-46 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm M Ě N I Č Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus B R Z DY (P/ Z) hydraulické 4 -pístkové Tektro HD-M745, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Trail Boss Comp 29×2,4” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 99 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

20

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


BL IZZ ARD INT e90-27+ B A R VA matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted PR-04 Z D V I H Y (P/ Z) 150/140 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Revelation RC Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Debon Air/Motion Control RC T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY Di2 1×11, , 34×11-46 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm M Ě N I Č Shimano XT Di2 RD-M8050-DGS Shadow Plus B R Z DY (P/ Z) hydraulické 4 -pístkové TRP Slate G-Spec HD-M820, kotouč 203/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB Scraper i35 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante 27,5×2,6” TCS LHG V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 129 990 Kč A KČNÍ CE NA 114 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E8000 - středový motor B AT E R I E BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 70 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

BL IZZ ARD INT e70-27+ LTD BA RVA matná fialová/neonově oranžová/světle fialová RÁM Alu 6061,T6 Multibutted PR-04 Z DV IHY ( P / Z ) 170/140 mm V I DL I CE vzduchová Rock Shox Yari RC, Tapered, 15 mm Boost P R U Ž EN Í / TLUM EN Í V I DL I CE Debon Air/Motion Control RC TLU M IČ pružinový Rock Shox Super Deluxe Coil RCT PŘ E VO DY 1×11, 34×11-46 zubů KL IKY S P Ř EVO DN Í KEM FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm M Ě N IČ Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus BR Z DY (P / Z ) hydraulické 4 -pístkové Magura MT5, kotouč 203/203 mm N Á BO JE ( P / Z ) ONE KT 15×110 mm / 12×148 mm RÁFKY WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š TĚ WTB Vigilante 27,5×2,6“ TCS LHG V EL I KO S T I RÁM Ů 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) CEN A 117 990 Kč A KČ N Í CE NA 104 990 Kč S YS TÉ M EL EKTR O P O H O NU Shimano STePS E8000 - středový motor BATER IE BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A CÍ JEDN O TKA BL DC* 36 V / 250 W / 70 Nm DO J E ZD až 100 km (ECO režim) M A X . RYCH LO S T EL . P O DP O RY 25 km/h DO S TUP N O S T K A PA C I T Y BAT E RI E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity DO BA DO BÍ JEN Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

21


BL IZZ ARD INT e50-27+ B A R VA matná černá/radioaktivní žlutá/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted PR-04 Z D V I H Y (P/ Z) 150/140 mm V I D L I C E vzduchová SR Suntour Aion 35 LO R Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic lock-out T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×11, 34×11-46 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm M Ě N I Č Shimano XT RD-M8000-DGS Shadow Plus B R Z DY (P/ Z) hydraulické 4 -pístkové Tektro HD-M745, kotouč 203/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB Scraper i35 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante 27,5×2,6” TCS LHG V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 104 990 Kč A KČNÍ CE NA 94 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E8000 - středový motor B AT E R I E BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 70 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

BL IZZ ARD INT e30-27+ B A R VA matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted PR-04 Z D V I H Y (P/ Z) 130/130 mm V I D L I C E SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×10, 34×11-42 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm M Ě N I Č Shimano Deore RD-M6000-GS Shadow Plus B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT40, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-MT400-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante Comp 27,5×2,3” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 91 990 Kč A KČNÍ CE NA 79 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

22

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


BL IZZ IN T e90-27+ B A R VA lesklá oranžová/radioaktivní žlutá/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted RM-12 V I D L I C E vzduchová SR Suntour Raidon 34 LO R Tapered, 15 mm Boost Z D V I H V I D L I C E 130 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×11, 34×11-46 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E8000-B 34 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano XT RD-M8000-DGS Shadow Plus B R Z DY (P/ Z) hydraulické Tektro HD-M745, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante 27,5×2,6” TCS LHG V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 104 990 Kč A KČNÍ CE NA 89 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E8000 - středový motor B AT E R I E BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 70 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

BL IZZ IN T e50-27+ B A R VA matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted RM-12 V I D L I C E SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost Z D V I H V I D L I C E 130 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×9, 34×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E8000-B 34 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano XT RD-M772-GS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-M365, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante 27,5×2,6” TCS LHG V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 94 990 Kč A KČNÍ CE NA 79 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E8000 - středový motor B AT E R I E BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 70 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

23


BLI Z Z INT e3 0 -2 7+ BARVA matná černá/petrolejově modrá/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted RM-12 VIDLI C E SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost Z DV IH V IDL ICE 130 mm PRUŽE NÍ/T LUME NÍ VI D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř EVO DY 1×9, 34×11-36 zubů KL I KY S PŘE VODNÍKE M FC-E6100 34 zubů / kliky 170 mm M Ě N IČ Shimano Altus RD-M2000 Shadow BRZ DY (P/Z ) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm NÁB OJ E (P/Z ) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-MT400-B 12×148 mm R ÁFKY WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L ÁŠT Ě WTB Vigilante Comp 27,5×2,3“ VELI KOST I RÁMŮ 17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL) C E NA 79 990 Kč A KČ N Í CEN A 69 990 Kč

24

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

S YS TÉ M EL E KT RO P O HO NU Shimano STePS E7000 - středový motor BATER IE BT-E8020 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A CÍ JED NO T KA BL DC* 36 V / 250 W / 60 Nm DO JEZ D až 100 km (ECO režim) M A X . RYCHLO S T E L . PO DP O RY 25 km/h DO S TU P N O S T K A PA CI T Y BAT E RI E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity DO BA DO BÍJ ENÍ na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h


BL IZZ e70-29 BA RVA matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá RÁM Alu 6061,T6 STePS Multibutted V IDL ICE vzduchová SR Suntour Raidon 34 LO R Tapered, 15 mm Boost Z DV IH V IDL ICE 120 mm P RU ŽE NÍ/T LU M E NÍ V I DL I CE Air/hydraulic lock-out P Ř EVO DY 1×11, 34×11-46 zubů KL I KY S PŘ E VO DNÍKE M FC-E8000-B 34 zubů / kliky 170 mm M Ě N IČ Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus BR Z DY (P / Z ) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á BO JE ( P / Z ) Shimano HB-M6010-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á FKY WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L ÁŠ T Ě WTB Trail Boss Comp 29×2,4“ V EL IKO S TI R Á M Ů 16“ (M), 18“ (L), 20“ (XL) CE NA 74 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E8000 - středový motor B AT E R I E BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 70 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

BL IZZ e50-29 B A R VA matná černá/radioaktivní žlutá/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost Z D V I H V I D L I C E 120 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×10, 34×11-42 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E6100 34 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Deore RD-M6000-GS Shadow Plus B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-MT400-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Trail Boss Comp 29×2,4” V E L I KO S T I R Á M Ů 16” (M), 18” (L), 20” (XL) CE NA 71 990 Kč A KČNÍ CE NA 64 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

25


TO R R ENT e90-29 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/tmavě modrá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E vzduchová SR Suntour Epixon-9 LO-R Z D V I H V I D L I C E 120 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×10, 38×11-42 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Deore RD-M6000-GS Shadow Plus B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Ranger Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 69 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

TO R R ENT e70-29 B A R VA matná černá/stříbrná/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E SR Suntour XCM-ATB LO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Acera RD-M3000 Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Ranger Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 64 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8010 Li-Ion 36 V / 14 Ah / 504 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2,5 h, na 100 % za 5 h

26

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


TO R R ENT e30-29 B A R VA matná černá/neonová červená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E SR Suntour XCM-ATB DS Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Dual 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 58 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8014 Li-Ion 36 V / 11.6 Ah / 418 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2 h, na 100 % za 4 h

TO R R ENT e30-27 B A R VA matná černá/neonově oranžová/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E SR Suntour XCM-ATB DS Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-M200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Dual 27,5×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 15” (S), 17” (M), 19” (L) CE NA 58 990 Kč S YS TÉ M EL EKTR O P O HO NU Shimano STePS E7000 - středový motor BATER IE BT-E8014 Li-Ion 36 V / 11.6 Ah / 418 Wh H N A CÍ JEDN O TKA BL D C* 36 V / 250 W / 60 Nm DO J E ZD až 100 km (ECO režim) M A X . RYCH LO S T EL . PO DPO RY 25 km/h DO S TUP N O S T K A PA CIT Y BAT E RI E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity DO BA DO BÍ JEN Í na 80 % za 2 h, na 100 % za 4 h

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

27


TO R R ENT JNR e30-27 B A R VA lesklá radioaktivní žlutá/červená/černá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E vzduchová SR Suntour XCR 32 Air LO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Dual 27,5×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 15” (S) CE NA 59 990 Kč A KČNÍ CE NA 49 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E7000 - středový motor B AT E R I E BT-E8014 Li-Ion 36 V / 11.6 Ah / 418 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 60 Nm D O J E Z D až 100 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2 h, na 100 % za 4 h

HEAT WAV E e30-29 B A R VA matná černá/stříbrná/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E SR Suntour XCM-ATB DS Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/Rebound adjust P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E5000 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Dual 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA 49 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E5000 - středový motor B AT E R I E BT-E8014 Li-Ion 36 V / 11.6 Ah / 418 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 40 Nm D O J E Z D až 125 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 60 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2 h, na 100 % za 4 h

28

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


CROS S RIDE e500 G/L B A R VA G : matná černá/cihlově červená/temně šedá L : matná černá/mentolově zelená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E SR Suntour NEX-E25 P LO Z D V I H V I D L I C E 63 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/ hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Acera RD-M3000 Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Riddler Comp 700×45C V E L I KO S T I R Á M Ů G : 18” (M), 20” (L), 22” (XL) L : 17” (M), 19” (L) CEN A 58 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E6100 - středový motor B AT E R I E BT-E8014 Li-Ion 36 V / 11.6 Ah / 418 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 40 Nm D O J E Z D až 145 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A P. B AT E R I E po 1 000 cyklech bez významné ztráty kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2 h, na 100 % za 4 h

CROS S RIDE e400 G/L B A R VA G : matná černá/stříbrná/temně šedá L : matná černá/stříbrná/bílá R Á M Alu 6061,T6 STePS Multibutted V I D L I C E SR Suntour NEX-DS Z D V I H V I D L I C E 63 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/Rebound adjust P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FC-E5000 38 zubů / kliky 170 mm M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Wedge 28×1,75” V E L I KO S T I R Á M Ů G : 18” (M), 20” (L), 22” (XL) L : 17” (M), 19” (L) CEN A 49 990 Kč S YS T É M E L E K T R O P O H O N U Shimano STePS E5000 - středový motor B AT E R I E B T- E 8 014 Li-Ion 36 V / 11.6 Ah / 418 Wh H N A C Í J E D N O T K A B L D C * 36 V / 250 W / 40 Nm D O J E Z D až 125 km (ECO režim) M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A P. B AT E R I E po 1 000 cyklech bez významné ztráty kapacity D O B A D O B Í J E N Í na 80 % za 2 h, na 100 % za 4 h VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

29


SPORT DRIVE

OD Z ÁKL ADU

30

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


JA KO J E P R O Č LOV Ě KA SRDCE , tak i motor je nejdůležitější částí elektrokola. Systém Sport Drive - baterie a středový motor - definoval ideální tvar rámu, který jsme postavili kolem pohonné jednotky. Symbióza systému Sport Drive s uživatelsky přívětivou směsí geometrie, technologie a estetiky rámu - to je výsledek kreativity holandských návrhářů a českých cyklistických specialistů v Kopřivnici, kterou lze dosáhnout pouze opravdovými milovníky elektrokol. Zapálení vývojáři z BFI znají různé potřeby různých skupin cyklistů a v kolekci Rock Machine používají dvě různé koncepce: jednu se středovým motorem a jednu s motorem v zadním náboji. Prostudujte výsledky vývoje na následujících stranách.


POW ERFL EX 24 přenesl naše portfolio do doby elektrické. Tento zcela interně navržený a vyvinutý městský crossover byl předzvěstí směru, který změnil celé odvětví jednou pro vždy. Skvěle načasované – chytli jsme lithiový vlak v jeho rozjezdu, takže v aktuální kolekci napočítáte 40 elektrických modelů.

32

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


FLASH 2019 FLASH SPORT DRIVE HLAVNÍ PRVKY • Osvědčená geometrie rámu Shark Spine EVO • Sportovní pohon se středovým nebo zadním motorem • převody, hydraulické brzdy a náboje Shimano

• ráfky, pneumatiky a sedlo WTB • specifické řetězy KMC eBike • gripy ONE Ergo Lock-On

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

33


S TORM e 6 0 -2 9 2 5 t h ANNIV ER S ARY B A R VA matná černá/stříbrná/lesklá černá R Á M Alu 6061.T6 DAPU Multibutted V I D L I C E SR Suntour MOBIE25-COIL RLR Remote LO Z D V I H V I D L I C E 75 mm P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M DAPU Mid motor MD250S 38 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010 CL 15×100 mm / FH-M4050 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) CE NA s baterií 418 Wh 45 990 Kč, s baterií 504 Wh 49 990 Kč

34

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

S YS T É M E L E K T R O P O H O N U BFI Sport Drive - středový motor B AT E R I E Panasonic Li-Ion 36 V / 504 Wh - 14 A / 418 Wh - 11,6 Ah R E Ž I M Y E L . P O D P O RY 1 - 3 D O J E Z D až 100 km H N A C Í J E D N O T K A Dapu MD250S, 36 V / 250 W / 60 Nm M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 80 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í 2,5 h / 4A – 7,5 h / 2A (v závislosti na nabíječce a akumulátoru)


S TO R M e 6 0 - 29 B A R VA matná černá/stříbrná/temně šedá R Á M Alu 6061.T6 DAPU Multibutted V I D L I C E SR Suntour XCM-ATB DS Z D V I H V I D L I C E 100 mm P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M DAPU Mid motor MD250S 38 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Dual 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E NA s baterií 418 Wh 39 990 Kč, s baterií 504 Wh 43 990 Kč

S YS T É M E L E K T R O P O H O N U BFI Sport Drive - středový motor B AT E R I E Panasonic Li-Ion 36 V / 504 Wh - 14 A / 418 Wh - 11,6 Ah R E Ž I M Y E L . P O D P O RY 1 - 3 D O J E Z D až 100 km H N A C Í J E D N O T K A Dapu MD250S, 36 V / 250 W / 60 Nm M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 80 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í 2,5 h / 4A – 7,5 h / 2A (v závislosti na nabíječce a akumulátoru)

ALT E R NATIV N Í BA R EV N É KO M BIN A CE černá/stříbrná/neonově zelená, černá/stříbrná/petrolejově modrá, černá/stříbrná/červená

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

35


A LTER N ATIV N Í BA R EV NÁ KO M BI NA CE matná černá/stříbrná/růžová

C AT H E R INE e 6 0 -29 B A R VA matná černá/stříbrná/bílá R Á M Alu 6061.T6 DAPU Multibutted V I D L I C E SR Suntour XCM-ATB DS Z D V I H V I D L I C E 100 mm P Ř E V O DY 1×9, 38×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M DAPU Mid motor MD250S 38 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Dual 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L) CE NA s baterií 418 Wh 39 990 Kč, s baterií 504 Wh 43 990 Kč

CAT HE RI NE e60 -29 S YS T É M E L E K T R O P O H O N U BFI Sport Drive - středový motor B AT E R I E Panasonic Li-Ion 36 V / 504 Wh - 14 A / 418 Wh - 11,6 Ah R E Ž I M Y E L . P O D P O RY 1 – 3 D O J E Z D až 100 km H N A C Í J E D N O T K A Dapu MD250S, 36 V / 250 W / 60 Nm M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 80 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í 2,5 h / 4A – 7,5 h / 2A (v závislosti na nabíječce a akumulátoru)

36

FL ASH SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

CR O S S R IDE e 350 ( strana 37) S YS T É M E L E K T R O P O H O N U BFI Sport Drive - zadní motor B AT E R I E Panasonic Li-Ion 36 V / 504 Wh - 14 A / 418 Wh - 11,6 Ah R E Ž I M Y E L . P O D P O RY 1 – 3 D O J E Z D až 100 km H N A C Í J E D N O T K A Dapu M155, 36 V / 250 W / 40 Nm / senzor otáček M A X . RYC H L O S T E L . P O D P O RY 25 km/h D O S T U P N O S T K A PA C I T Y B AT E R I E po 1 000 cyklech 80 % z původní kapacity D O B A D O B Í J E N Í 2,5 h / 4A – 7,5 h / 2A (v závislosti na nabíječce a akumulátoru)


CR O SSRIDE e350 BA RVA matná černá/stříbrná/temně šedá RÁM Alu 6061.T6 Multibutted V IDL ICE SR Suntour NEX-E25 P ZDV I H V I DL I CE 50 mm PŘ E VO DY 1×8, 42×11-32 zubů KL IKY S P Ř EVO DN Í KE M DAPU ED2L 42 zubů M ĚNI Č Shimano Acera RD-M360-SGS BR Z DY ( P / Z ) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á BO JE (P / Z ) ONE KT Disc / DAPU Rear motor M155 RÁFKY WTB SX19 36 děr P L Á Š TĚ Freedom Wedge 28×1,75“ V EL I KO S T I RÁMŮ 18“ (M) 20“ (L) 22“ (XL) CEN A s baterií 418 Wh 34 990 Kč, s baterií 504 Wh 37 990 Kč A LTER N ATIV N Í BA R EV NÉ KO M BI NA CE matná černá/stříbrná/cihlově červená, matná černá/stříbrná/neonově zelená

CR O SSRIDE e350 L BA RVA matná černá/stříbrná/bílá RÁM Alu 6061.T6 Multibutted V IDL ICE SR Suntour NEX-E25 P ZDV I H V I DL I CE 50 mm PŘ E VO DY 1×8, 42×11-32 zubů KL IKY S P Ř EVO DN Í KEM DAPU ED2L 42 zubů M ĚNI Č Shimano Acera RD-M360-SGS BR Z DY (P / Z ) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á BO JE ( P / Z ) ONE KT Disc / DAPU Rear motor M155 RÁFKY WTB SX19 36 děr P L Á Š TĚ Freedom Wedge 28×1,75“ V EL I KO S T I RÁM Ů 17“ (M), 19“ (L) CEN A s baterií 418 Wh 34 990 Kč, s baterií 504 Wh 37 990 Kč A LTER N ATIV N Í BA R EVNÁ KO M BI NA CE matná černá/stříbrná/růžová

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

37


A DRENA L INE 700 0 byl náš první pokus proniknout do světa celoodpružených kol. Byl to námi v roce 1998 vyvinutý a testovaný bike a hned další rok získal pódium ve Světovém poháru v Mont Saint Anne v Kanadě. Jeho současní nástupci opět bojují o stupně vítězů na mezinárodní scéně.

38

EDGE SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


EDGE 2019 BLIZZARD HLAVNÍ PRVKY • Osvědčená geometrie rámu Shark Spine EVO • Boost standard: 15×110 přední, 12×148 zadní • převody SRAM Eagle 1×12 • středové složení SRAM DUB PressFit • ráfky WTB TCS 2,0 tubeless ready • sedlo WTB Volt X C M 2 9 : vidlice Rock Shox SID se zdvihem 120 mm • Metrický tlumič Rock Shox Deluxe • řidítka a sedlovka Race Face Next Carbon T R L 2 9 : vidlice Sektor Rock Shox se zdvihem 140 mm • Metrický tlumič Rock Shox Deluxe • 4 pístkové brzdy Shimano • teleskopická sedlovka ONE 125/150 mm 2 7 : vidlice Rock Shox Lyrik & Yari se zdvihem 170 mm • pružinový tlumič Rock Shox Super Deluxe s ovládáním TwistLock na řidítkách • 4 pístkové brzdy TRP & Tektro • teleskopická sedlovka ONE 125/150 mm

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

39


BLI Z Z A R D XCM 9 0- 29 25 t h ANNIV ER S ARY B A R VA matná černá/stříbrná/lesklá černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted BF-1606 Z D V I H Y (P/ Z) 120/120 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox SID RL Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DebonAir/Charger Damper T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM Descendant carbon Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM X01 Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické SRAM Level TLM, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Bitex Light 15×110 mm / 12×148 mm R Á F K Y WTB ST Light i23 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Race DNA 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 87 990 Kč

40

EDGE SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


B LIZZ A RD XC M 70-29 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/temně modrá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted BF-1606 Z D V I H Y (P/ Z) 120/120 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Sector RL Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DebonAir/Motion Control T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×12, 32×11-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM GX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM GX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-M6000, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Bitex 15×110 mm / 12×148 mm Anti-Bite R Á F K Y WTB ST i23 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Race DNA 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 61 990 Kč

B LIZZ A RD XC M 30-29 B A R VA matná černá/neonově oranžová/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted BF-1606 Z D V I H Y (P/ Z) 120/120 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Recon RL Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Solo Air/Motion Control T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i23 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 47 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

41


BL IZZ ARD 90-27 B A R VA matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted BF-1604 Z D V I H Y (P/ Z) 170/160 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Lyrik RC, Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DeabonAir/Charger Damper T L U M I Č pružinový Rock Shox Super Deluxe Coil RTRO remote LO P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM GX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM GX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické 4-pístkové TRP Trail SL HD-M825, kotouč 203/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Bitex 15×110 mm / 12×148 mm Anti-Bite R Á F K Y WTB ST Light i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante TCS LHG 27,5×2,5” / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,4” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 79 990 Kč

BL IZZ ARD 50-27 B A R VA matná fialová/neonově oranžová/světle fialová R Á M Alu 6061,T6 Multibutted BF-1604 Z D V I H Y (P/ Z) 170/160 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Yari RC, Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DebonAir/Motion Control T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické 4-pístkové Tektro HD-M745, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante Comp 27,5×2,3” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 59 990 Kč

42

EDGE SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


B L IZZ AR D TR L 90- 29 B A R VA lesklá stříbrná/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted BF-1605 Z D V I H Y (P/ Z) 140/140 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Sector RL Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DebonAir/Motion Control T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM GX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM GX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické 4-pístkové Shimano BR-MT520, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Bitex 15×110 mm / 12×148 mm Anti-Bite R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Trail Boss TCS LFR 29×2,4” Skin Wall V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 66 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

43


BLI Z Z A R D TR L 5 0 - 29 B A R VA matná černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted BF-1605 Z D V I H Y (P/ Z) 140/140 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Recon RL, Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í VIDLICE Solo Air/Motion Control T L U M I Č vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Trail Boss Race 29×2,4” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 53 990 Kč

44

EDGE SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


B LIZZ 70-27+ B A R VA lesklá stříbrná/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted Z D V I H 140 mm V I D L I C E vzduchová Rock Shox Sector RL Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DebonAir/Motion Control P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,6” V E L I KO S T I R Á M Ů 16” (M), 18” (L), 20” (XL) C E N A 37 490 Kč

B LIZZ 40-27+ B A R VA lesklá fialová/neonově oranžová/světle fialová R Á M Alu 6061,T6 Multibutted Z D V I H 130 mm V I D L I C E SR Suntour XCM 34 LO, Tapered, 15 mm Boost P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×11, 32×10-46 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SR Suntour Zeron-S Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM NX Long Cage B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr P L Á Š T Ě WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,6” V E L I KO S T I R Á M Ů 16” (M), 18” (L), 20” (XL) C E N A 23 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

45


TEA M 15 byl naším dalším jubilejním modelem. Karbonový rám a špičkové komponenty nikoho nepřekvapí. To, co z něj dělalo opravdový unikát, byly fialovo-oranžové barvy z dob prvního závodního týmu Rock Machine. A toto barevné schéma najdete také na vybraných modelech kolekce 2019!

46

PEAK SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


PEAK 2019 BLIZZ CRB HLAVNÍ PRVKY • Osvědčená geometrie rámu Shark Spine EVO • Boost standard: 15×110 přední, 12×148 zadní • Vidlice Rock Shox SID se 120 mm zdvihu & Sector se 130 mm zdvihu • zamykání vidlice z řidítek systémem Rock Shox TwistLock

• ráfky WTB TCS 2,0 tubeless ready • pláště WTB Nine Line & Trail Boss Race DNA 29×2,25“ • teleskopická sedlovka ONE 125/150 mm • sedlo WTB Volt • řazení SRAM Eagle 1×12 • středové složení SRAM DUB PressFit

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

47


BLI Z Z CR B 9 0 -2 9 B A R VA lesklá stříbrná/šedá/černá R Á M Carbon UD BF-MB05 V I D L I C E vzduchová Rock Shox SID RL Tapered, 15 mm Boost, remote LO Z D V I H V I D L I C E 120 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DebonAir/Charger Damper P Ř E V O DY 1×12, 34×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM Descendant carbon Eagle Boost 34 zubů M Ě N I Č SRAM X01 Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické SRAM Level TLM, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Bitex Light 15×110 mm / 12×148 mm R Á F K Y WTB ST Light i23 TCS 2,0 32 děr D R ÁT Y Sapim Race Black Butted P L Á Š T Ě WTB Nine Line Race DNA 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 79 990 Kč

48

PEAK SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


BLI Z Z CR B 7 0 -2 9 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/temně modrá R Á M Carbon UD BF-MB05 V I D L I C E vzduchová Rock Shox Reba RL, Tapered, 15 mm Boost, remote LO Z D V I H V I D L I C E 120 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Solo Air/Motion Control P Ř E V O DY 1×12, 34×11-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM GX Eagle Boost 34 zubů M Ě N I Č SRAM GX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-M6000, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Bitex 15x110 mm / 12×148 mm Anti-Bite R Á F K Y WTB ST i23 TCS 2,0 32 děr D R ÁT Y Sapim Race Black Butted P L Á Š T Ě WTB Nine Line Race DNA 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 53 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

49


BL IZZ CRB 50-29 B A R VA matná fialová/neonově oranžová/světle fialová R Á M Carbon UD BF-MB05 V I D L I C E vzduchová Rock Shox Sector RL, Tapered, 15 mm Boost Z D V I H V I D L I C E 130 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E DebonAir/Motion Control P Ř E V O DY 1×12, 32×11-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr D R ÁT Y Sapim Leader Black P L Á Š T Ě WTB Trail Boss Race DNA 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 45 990 Kč

BL IZZ CRB 30-29 B A R VA matná černá/petrolejově modrá/temně šedá R Á M Carbon UD BF-MB05 V I D L I C E vzduchová Rock Shox Recon RL, Tapered, 15 mm Boost, remote RL Z D V I H V I D L I C E 120 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Solo Air/Motion Control P Ř E V O DY 1×12, 34×11-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 34 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i23 TCS 2,0 32 děr D R ÁT Y Sapim Leader Black P L Á Š T Ě WTB Nine Line Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 39 990 Kč

50

PEAK SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


B L IZ Z C R B 70- 29 B ARVA matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Carbon UD BF-MB05 V I D L I C E vzduchová SR Suntour Aion 35 LO R Tapered, 15 mm Boost Z D V I H V I D L I C E 130 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 1×12, 32×10-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Race Face Aeffect Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM GX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické, Shimano BR-M396, kotouč 180/180 mm N Á B O J E (P/ Z) ONE KT CL 15×110 mm/12×148 mm R Á F K Y WTB Scraper i35 32H D R ÁT Y Sapim Leader Black P L Á Š T Ě WTB Vigilante TCS LHG / Trail Boss TCS LFR 27.5×2.65“ V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 52 990 Kč A KČ N Í C E N A 44 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

51


PE RFECT, náš top model z let 96/97, skvěle odráží trendy

konce devadesátých let. Leštěný rám z hliníkové slitiny, rohy na řídítkách, podkovy na brzdách a legendární RS Judy. Perfect byl lehkým bikem se sportovní geometrií pro každodenní použití. Jak vidno, některé trendy se cyklicky vrací. Stačí se podívat na boky pneumatik.

52

XC PERFORMANCE SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


XC PERFORM 2019 XC PERFORMANCE HLAVNÍ PRVKY • Osvědčená geometrie rámu Shark Spine EVO • vidlice Rock Shox Recon Fast black se zdvihem 120 mm • ráfky WTB SX19 • pláště WTB Nine Line 29×2,25“

• řazení SRAM Eagle 1×12 • středové složení SRAM DUB PressFit • převody Shimano 2×10, 2×9, 3×9 • přesmykače Shimano • hydraulické brzdy, středová složení a náboje Shimano

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

53


TOR R E NT 9 0 -2 9 1 × 12 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/temně modrá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E vzduchová Rock Shox Recon RL Tapered, 15 mm Z D V I H V I D L I C E 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Solo Air/Motion control + OneLoc remote lock out P Ř E V O DY 1×12, 34×11-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 34 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M6010 CL 15×100 mm / FH-M4050 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Race DNA 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL), 23” (XXL) C E N A 33 990 Kč

54

XC PERFORMANCE SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


TOR R E NT 9 0 -2 9 2× 11 B A R VA matná černá/neonově červená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E vzduchová Rock Shox Recon Silver TK Tapered, 15 mm, remote LO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Solo Air/TurnKey P Ř E V O DY 2×11, 38/28×11-40 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano SLX FC-M7000 38/28 zubů P Ř E S M Y K A Č Shimano SLX M Ě N I Č Shimano XT B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-M396, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-M618-B CL 15×100 mm/FH-M4050 CL QR R Á F K Y Weinmann U32 Disc Race 32 děr D ráty Sapim Galvanized Black P L Á Š T Ě Schwalbe Smart Sam 29×2,1“ V E L I KO S T I R Á M Ů 16,5” (M), 19” (L), 21,5” (XL) C E N A 32 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

55


TOR R E NT 7 0 -2 9 B A R VA matná černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E vzduchová SR Suntour Epixon RL-R, Tapered Z D V I H V I D L I C E 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic remote lock out P Ř E V O DY 2×10, 36/26×11-42 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-MT500 36/26 zubů P Ř E S M Y K A Č Shimano Deore FD-M6020 M Ě N I Č Shimano Deore RD-M6000 GS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL), 23” (XXL) C E N A 26 990 Kč

A LTER N ATIV N Í BA R EV N Á KO M BIN A CE matná černá/světle šedá/tmavě šedá

56

XC PERFORMANCE SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


TO R R ENT 50-29 B A R VA matná černá/neonově oranžová/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E vzduchová Rock Shox 30 stříbrná TK, Tapered Z D V I H V I D L I C E 100 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Solo Air/TurnKey + PopLoc remote lock out P Ř E V O DY 2×9, 36/22×11-42 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-MT210 36/22 zubů P Ř E S M Y K A Č Shimano Alivio FD-M4020 M Ě N I Č Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT201, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR /FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 23 990 Kč

A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE matná černá/neonově modrá/tmavě šedá

TO R R ENT 30-29 B A R VA matná černá/neonově červená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E vzduchová SR Suntour XCR 32 Air LO-R Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Air/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-MT210 40/30/22 zubů P Ř E S M Y K A Č Shimano Alivio FD-M4000 M Ě N I Č Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nine Line Comp 29×2,25” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 19 990 Kč

A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE matná černá/tmavě šedá/bílá VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

57


Team Ten byla XC raketa postavená k 10. výročí a výhradně pro závodní účely. Jeho předností byl opět rám z trubek Easton Sc7000 Scandium. Ve své první sezóně tak dostali tovární jezdci nástroj k dobytí prvních příček XCO i Maratonu v MČR a dosáhli na top 5 v klasikách, jako je Cape Epic nebo Transalp.

58

XC FUN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


XC FUN 2 0 1 9 H E AT WAV E & S TO R M H L AV N Í P RV K Y • geometrie rámu Shark Spine EVO • ráfky WTB SX19 • pláště WTB Ranger Comp 29×2,0“/27,5×2,0“ • hydraulické brzdy, středová složení a náboje Shimano

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

59


HEAT WAV E 90-29 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/temně modrá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-36 zubů M Ě N I Č Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT201, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Ranger Comp 29×2,0” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 17 490 Kč

A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE matná černá/neonově oranžová/temně šedá

HEAT WAV E 70-29 B A R VA matná černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Ranger Comp 29×2,0” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL), 23” (XXL) C E N A 15 990 Kč

60

XC FUN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


HEAT WAV E 90-27 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/temně modrá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-36 zubů M Ě N I Č Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT201, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Ranger Comp 27,5x2,0” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 17 490 Kč

HEAT WAV E 70-27 B A R VA matná černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Ranger Comp 27,5x2,0” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 15 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

61


STO R M 90-29 B A R VA matná radioaktivní žlutá/červená/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 EVO V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 14 990 Kč

STO R M 60-29 B A R VA matná neonově červená/radioaktivní žlutá/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 EVO V I D L I C E SR Suntour XCT Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×14-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro Novela, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) ONE KT Disc QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 12 490 Kč

62

XC FUN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


S TORM 90-27 B A R VA matná radioaktivní žlutá/červená/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 EVO V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 27,5×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 14 990 Kč

S TORM 60-27 B A R VA matná neonově červená/radioaktivní žlutá/čarná R Á M Custom Alu 6061,T6 EVO V I D L I C E SR Suntour XCT Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×14-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro Novela, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) ONE KT Disc QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 27,5×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 12 490 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

63


Rock Machine byl vždy spojován s gravity sektorem a A DRENA L INE 7 0 0 0 byl další sjezdový bike vyvinutý, postavený a testovaný interně. Tento čtyřčepový červeno-žlutý kousek se pravidelně účastnil Světového poháru i národních soutěží a domů přivezl nespočet špičkových výsledků.

64

XC FUN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


XC FUN MANH AT T 2 0 1 9 M A N H AT TA N H L AV N Í P RV K Y • geometrie rámu Shark Spine EVO • ráfky WTB SX19 • pláště WTB Ranger Comp 29×2,0“/27,5×2,0“ • sedlo WTB Volt • hydraulické brzdy, středová složení a náboje Shimano

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

65


M A N H AT TAN 9 0 -29 25 t h Anniversary B A R VA matná černá/stříbrná/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR /FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Ranger Comp 29×2,0” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 14 990 Kč

66

XC FUN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


MANH AT TAN 70- 29 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/temně modrá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E SR Suntour XCT Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring P Ř E V O DY 3×8, 42/34/24×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TX800 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y ONE J20S Disc Sport 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL), 23” (XXL) C E N A 12 490 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

67


M ANH AT TA N 40-29 B A R VA matná černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E SR Suntour XCE28P Z D V I H V I D L I C E 75 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake N Á B O J E ONE KT QR R Á F K Y O N E J19SZ Sport 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 29×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 9 990 Kč

M ANH AT TA N 90-27 B A R VA matná šedá/radioaktivní žlutá/tmavě modrá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring/hydraulic lock-out P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y ONE J20S Disc Sport 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 27,5×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 13 990 Kč

68

XC FUN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


MA NH AT TA N 70-27 B A R VA matná černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E SR Suntour XCT Z D V I H VIDLICE 100 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring P Ř E V O DY 3×8, 42/34/24×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TX800 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y ONE J20S Disc Sport 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 27,5×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 12 490 Kč

MA NH AT TA N 40-27 B A R VA matná černá/neonově modrá/temně šedá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E SR Suntour XCE28P Z D V I H V I D L I C E 75 mm P R U Ž E N Í / T L U M E N Í V I D L I C E Coil spring P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake N Á B O J E ONE KT QR R Á F K Y ONE J19SZ Sport 32 děr P L Á Š T Ě Freedom Transition 27,5×2,10” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L), 21” (XL) C E N A 9 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

69


Na fotografii nahoře je Catherine 9 0 z roku 2011. Snímek dokazuje, že se při vývoji dámských kol nezaměřujeme pouze na povrchové úpravy, gripy, sedla, volbu plášťů nebo barvu. Od roku 2004 vyvíjíme a vyrábíme dámská kola se specifickou geometrií, vybavená mimo jiné vzduchovými vidlicemi, která poskytují bikerkám perfektní posez a jistotu bezvadného cyklistického zážitku.

70

WMN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


WMN SERIES 2019 WMN SERIES HLAVNÍ PRVKY

• Osvědčená geometrie dámského rámu Shark Spine EVO • převody SRAM Eagle 1×12 • středové složení SRAM DUB PressFit • vidlice Rock Shox Recon Fast black se zdvihem 120 mm • převody Shimano 2×10, 2×9, 3×9 • přesmykače Shimano • hydraulické brzdy, středová složení a náboje Shimano • ráfky WTB SX19 • pláště WTB Nino Race 29×2,1“

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

71


C AT H E R INE C R B 30- 29 B A R VA lesklá šedá/mentolově zelená/temně šedá R Á M Carbon UD BF-MB05 V I D L I C E vzduchová Rock Shox Recon RL, Tapered, 15 mm Boost Z D V I H V I D L I C E 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách P Ř E V O DY 1×12, 32×11-50 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM NX Eagle Boost 32 zubů M Ě N I Č SRAM NX Eagle X-Horizon B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-MT400-B 15×110 mm / FH-M6010-B 12×148 mm R Á F K Y WTB ST i23 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nano Race 29×2,1” V E L I KO S T I R Á M Ů 17” (M), 19” (L) C E N A 39 990 Kč

72

WMN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


C ATHERINE 70-29 B A R VA matná černá/mentolově zelená/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E vzduchová SR Suntour Epixon RL-R, Tapered Z D V I H V I D L I C E 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách P Ř E V O DY 2×10, 36/26×11-42 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-MT500 36/26 zubů M Ě N I Č Shimano Deore RD-M6000 GS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nano Race 29×2,1” V E L I KO S T I R Á M Ů 15” (S), 17” (M), 19” (L) C E N A 26 990 Kč

C ATHERINE 30-29 B A R VA matná tmavě modrá/růžová/modrá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E vzduchová SR Suntour XCR 32 Air LO-R Z D V I H V I D L I C E 100 mm P Ř E V O DY 2×9, 36/22×11-36 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-MT210 36/22 zubů M Ě N I Č Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 180/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nano Comp 29×2,1” V E L I KO S T I R Á M Ů 15” (S), 17” (M), 19” (L) C E N A 18 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

73


CATHERINE 90-27 BA RVA matná šedá/mentolově zelená/temně šedá RÁM Alu 6061,T6 Multibutted EVO V IDL ICE SR Suntour XCM HLO ZDV I H V I DL I CE 100 mm P Ř E VO DY 3×9, 40/30/22×11-36 zubů KL IKY S P Ř EVO DN Í KE M Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů M Ě N IČ Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow BR Z DY ( P / Z ) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á BO JE (P / Z ) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á FKY WTB SX19 32 děr P L ÁŠ T Ě WTB Wolverine Comp 27,5×2“ V EL IKO S TI R Á M Ů 14“ (XS), 16“ (S), 18“ (M) CE NA 15 990 Kč

A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE temně šedá/fialová/šedá

CATHERINE 70-27 B A R VA matná černá/růžová/fialová R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E SR Suntour XCM HLO Z D V I H V I D L I C E 100 mm P Ř E V O DY 3×9, 40/30/22×11-32 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Wolverine Comp 27,5×2” V E L I KO S T I R Á M Ů 14” (XS), 16” (S), 18” (M) C E N A 13 990 Kč

A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE lesklá bílá/modrá/bronzová

74

WMN SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


C ATHERINE 60-27 B A R VA matná tmavě modrá/růžová/světle modrá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E SR Suntour XCT Z D V I H V I D L I C E 100 mm P Ř E V O DY 3×8, 42/34/24×11-34 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M310 B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro Novela, kotouč 160/160 mm N Á B O J E ONE KT Disc QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Wolverine Comp 27,5×2” V E L I KO S T I R Á M Ů 14” (XS), 16” (S), 18” (M) C E N A 11 990 Kč A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE bílá/růžová/šedá

C ATHERINE 40-27 B A R VA lesklá šedá/růžová/fialová R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E SR Suntour XCT Z D V I H V I D L I C E 100 mm P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×11-34 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/160 mm N Á B O J E ONE KT Disc QR R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Wolverine Comp 27,5×2” V E L I KO S T I R Á M Ů 14” (XS), 16” (S), 18” (M) C E N A 10 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

75


R AC ERIDE 1200, ukázkový příklad toho, že se silniční a MTB technologie stále více prolínají. Pro Rock Machine - značku zaměřenou primárně na horská kola, bylo více než logické osadit silničky pevnými osami a kotoučovými brzdami. Naše současná řada Gravelride, která ještě významněji propojuje tyto dva cyklistické světy, úspěšně čerpá z takto nabytých zkušeností.

76

ANYROAD SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


ANYROAD 2019 ANY ROAD HLAVNÍ PRVKY • Osvědčená geometrie rámu Shark Spine EVO • převody SRAM Apex 1×11 • hydraulické brzdy SRAM Apex • převody Shimano Tiagra 2×10 • hydraulické brzdy Shimano

• ráfky WTB STP i23 tubeless ready • pláště WTB ByWay Road Plus 650×47 • pláště WTB Riddler Race 700x37 • teleskopická sedlovka Kind Shock 65 mm • řetěz KMC X11EL Black Orange

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

77


GRAV E L R ID E 7 0 0 B A R VA matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E Custom Alu 6061,T6 P Ř E V O DY 1×11, 40×11-42 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M SRAM Apex XSYNC 40 zubů M Ě N I Č SRAM Apex 1 B R Z DY (P/ Z) hydraulické SRAM Apex, kotouč 160/140 mm N Á B O J E (P/ Z) ONE KT Disc 12×100 mm / 12×142 mm R Á F K Y WTB STP i23 32 děr P L Á Š T Ě WTB ByWay Road Plus TCS Tan Side Wall 650×47 V E L I KO S T I R Á M Ů 48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 56 cm (L), 58 cm (XL) C E N A 47 490 Kč

78

ANYROAD SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


GRAV ELRIDE 500 B A R VA matná černá/radioaktivní žlutá/temně šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E Custom Alu 6061,T6 P Ř E V O DY 2×10, 50/34×11-34 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M Shimano Tiagra FC-RS400 50/34 zubů M Ě N I Č Shimano Tiagra RD-4700 GS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-RS405, kotouč 160/140 mm N Á B O J E (P/ Z) ONE KT Disc 12×100 mm / 12×142 mm R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Riddler Race 700×37 V E L I KO S T I R Á M Ů 48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 56 cm (L), 58 cm (XL) C E N A 34 990 Kč

GRAV ELRIDE 200 B A R VA matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted EVO V I D L I C E Custom Alu 6061,T6 P Ř E V O DY 1×8, 40×11-34 zubů K L I K Y S P Ř E V O D N Í K E M FSA Vero Pro 1X 40 zubů M Ě N I Č Shimano Claris RD-2000 GS B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro MD-C550, kotouč 160/140 mm N Á B O J E (P/ Z) ONE KT Disc 12×100 mm / 12×142 mm R Á F K Y WTB SX19 32 děr P L Á Š T Ě WTB Nano Comp 700×40 V E L I KO S T I R Á M Ů 48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 56 cm (L), 58 cm (XL) C E N A 19 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

79


Nový tým, nové nápady, nová kola. V roce 2011 získala značka Rock Machine nového majitele a první počin nového vývojové oddělení byl W H I ZZ 9 0 . Médii výborně hodnocené kolo do bike parků se stalo základem pro sjezdové verze s vyšším zdvihem a nasbírané zkušenosti pak dopomohly k vývoji další generace odpružení s virtuálním čepem.

80

CROSS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


CROSS 2019 CROSS HLAVNÍ PRVKY • Nový design rámu Fun Factor s vnitřním vedením kabelů • vzduchová vidlice SR Suntour • převody a středová složení Shimano • hydraulické brzdy a náboje Shimano • pláště WTB Riddler 700×45 • gripy ONE Ergo Lock-On • sedlo Selle Royal Ariel

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

81


C ROS S R ID E 8 0 0 B A R VA matná šedá/tmavě modrá/radioaktivní žlutá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted V I D L I C E / Z D V I H vzduchová SR Suntour NCX-DS-AIR RL / 63 mm P Ř E V O DY 3×10, 44/32/24×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano Deore RD-T6000 SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT400, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y ONE J25D Disc Sport 32 děr P L Á Š T Ě WTB Riddler Race 700×37 V E L I KO S T I R Á M Ů 18” (M), 20” (L), 22” (XL) C E N A 24 990 Kč

82

CROSS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


C ROS S RIDE 700 B A R VA matná černá/temně šedá/šedá R Á M Alu 6061,T6 Multibutted V I D L I C E / Z D V I H vzduchová SR Suntour NCX-DS-AIR RL / 63 mm P Ř E V O DY 3×9, 48/36/26×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Deore RD-M591 SGS Shadow B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT201, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y ONE J20S Disc Sport 32 děr P L Á Š T Ě WTB Riddler Comp 700×37 V E L I KO S T I R Á M Ů 18” (M), 20” (L), 22” (XL) C E N A 18 990 Kč

C ROS S RIDE 500 B A R VA matná černá/temně šedá/cihlově červená R Á M Alu 6061,T6 Multibutted V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour NEX-DS HLO / 63 mm P Ř E V O DY 3×9, 48/36/26×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Acera RD-T3000 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y ONE J20S Disc Sport 32 děr P L Á Š T Ě WTB Riddler Comp 700×45C V E L I KO S T I R Á M Ů 18” (M), 20” (L), 22” (XL) C E N A 16 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

83


CR O SSRIDE 300 G/L B A R VA G : lesklá černá/temně šedá/neonově zelená, L : lesklá černá/šedá/mentolově zelená R Á M Alu 6061,T6 Multibutted V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour NEX HLO / 63 mm P Ř E V O DY 3×8, 48/36/26×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Acera RD-M360 SGS B R Z DY (P/ Z) hydraulické Shimano BR-MT200, kotouč 160/160 mm N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX505 CL QR / FH-TX505 CL QR R Á F K Y ONE J20S Disc Sport 32 děr P L Á Š T Ě Impac CrossPac 700×35C Reflective V E L I KO S T I R Á M Ů G : 18” (M), 20” (L), 22” (XL), L : 17” (M), 19” (L) C E N A 13 990 Kč

CR O SSRIDE 250 G/L B A R VA G : matná černá/temně šedá/petrolejově modrá, L : matná šedá/fialová/růžová R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour NEX HLO / 63 mm P Ř E V O DY 3×8, 48/36/26×11-32 zubů M Ě N I Č Shimano Acera RD-M360 SGS B R Z DY (P/ Z) ráfkovéTektro BR-855 V-brake N Á B O J E (P/ Z) Shimano HB-TX500 QR / FH-TX500 QR R Á F K Y ONE J19SZ Sport 32 děr P L Á Š T Ě Impac CrossPac 700×35C V E L I KO S T I R Á M Ů G : 18” (M), 20” (L), 22” (XL), L : 17” (M), 19” (L) C E N A 12 490 Kč

84

CROSS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


CR O SSRIDE 100 G/L B A R VA G : matná černá/temně šedá/neonově zelená, L : matná tmavě modrá/světle modrá/růžová R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour NEX HLO / 63 mm P Ř E V O DY 3×7, 48/36/26×14-34 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M310 B R Z DY (P/ Z) ráfkové Saccon Alloy V-brake N Á B O J E (P/ Z) ONE KT QR R Á F K Y ONE J19SZ Sport 32 děr P L Á Š T Ě Impac CrossPac 700×35C V E L I KO S T I R Á M Ů G : 18” (M), 20” (L), L : 17” (M), 19” (L) C E N A 10 990 Kč

CR O SSRIDE 75 G/L B A R VA G : lesklá černá/temně šedá/neonově modrá, L : lesklá mentolově zelená/bílá/šedá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour M3010 / 50 mm P Ř E V O DY 3×7, 48/36/26×14-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) ráfkové Saccon Alloy V-brake N Á B O J E (P/ Z) ONE KT QR R Á F K Y ONE J19SZ Sport 32 děr P L Á Š T Ě Impac CrossPac 700×35C V E L I KO S T I R Á M Ů G : 18” (M), 20” (L), L : 17” (M), 19” (L) C E N A 9 490 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

85


S pokračujícím vývojem horských kol, vznikla silná poptávka po kolech, co zvládnou všechno. Lehký, pevný, snadno ovladatelný a v pedálech efektivní A D R E N A LI NE 3500 byl náš první skutečný all-mountain. Výjezdy i sjezdy se na tomto biku staly dokonale vyváženou zábavou, takže není divu, že ho v lesích můžete potkat i dnes.

86

TEENS&KIDS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


TEENS&KIDS 2019 TEENS&KIDS HLAVNÍ PRVKY • Osvědčená geometrie rámu Shark Spine EVO • Jednopřevodník & specifické zpřevodování pro děti • Zadní měniče s krátkou kladkou • Brzdové páky v dětmi dosažitelné vzdálenosti od gripu

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

87


BL IZZ 2 6 B A R VA matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Custom Alloy Disc, pevná P Ř E V O DY 1×9, 32×11-36 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 Shadow B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm P L Á Š T Ě Schwalbe Crazy Bob 26×2,35” V E L I KO S T R Á M u 14” (XS) C E N A 10 990 Kč

BL IZZ 2 4 B A R VA matná břidlicově šedá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Custom Alloy Disc, pevná P Ř E V O DY 1×8, 28×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M310 B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm P L Á Š T Ě Schwalbe Crazy Bob 24×2,35” V E L I KO S T R Á M u 12,5” C E N A 9 990 Kč

88

TEENS&KIDS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


B LIZZ 20 B A R VA lesklá radioaktivní žlutá/neonová červená/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Custom Alloy Disc, pevná P Ř E V O DY 1×7, 28×12-28 zubů M Ě N I Č Shimano RD-FT35AD B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm P L Á Š T Ě Schwalbe Crazy Bob 20×2,10” V E L I KO S T R Á M u 10” C E N A 9 490 Kč

B LIZZ 16 B A R VA lesklá radioaktivní žlutá/neonová červená/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Hi-ten, pevná P Ř E V O DY 1×1, 28×16 zubů B R Z DY (P/ Z) ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster P L Á Š T Ě Deli SA 206 16×1,75” V E L I KO S T R Á M u 9” C E N A 5 750 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

89


T H U N DE R 2 6 B A R VA matná břidlicově šedá/neonově oranžová/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Custom Alloy, pevná P Ř E V O DY 1×9, 32×11-36 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M2000 Shadow B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š T Ě Schwalbe Hurricane 26×2” V E L I KO S T R Á M u 14” (XS) C E N A 10 250 Kč

A LT ERNAT I VNÍ BAR E V NÉ KO M B I NAC E lesklá šedá/růžová/fialová, LTD šedá/neonově oranžová/černá, šedá/radioaktivní žlutá/tmavě modrá

90

TEENS&KIDS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


T HU ND E R 24 B A R VA matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Custom Alloy, pevná P Ř E V O DY 1×8, 28×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano Altus RD-M310 B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š T Ě Schwalbe CX Comp 24x1,75” V E L I KO S T R Á M u 12,5” C E N A 9 250 Kč

ALT E R NAT I V NÍ B AR E VNÉ KO M B IN A CE lesklá šedá/růžová/fialová, LTD matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá, matná šedá/radioaktivní žlutá/tmavě modrá

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

91


T H U N DE R 2 0 BARVA matná petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V IDL ICE / Z DV IH Custom Alloy, rigid PŘ E VO DY 1×7, 28×12-28 zubů M ĚNI Č Shimano RD-FT35AD B R ZDY ( P / Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š TĚ Schwalbe CX Comp 20x1,75“ V E L I KO S T R Á M u 10“ CE NA 7 990 Kč

A LTER N ATIV N Í BA R EV N Á KO M BIN A CE lesklá šedá/růžová/fialová

92

TEENS&KIDS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


S TORM 26 MD B A R VA lesklá černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour XCT / 100 mm P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×14-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/160 mm P L Á Š T Ě Freedom Dual 26×2,1” V E L I KO S T I R Á M Ů 14” (XS), 16,5” (S) C E N A 9 990 Kč

S TORM 26 B A R VA lesklá šedá/radioaktivní žlutá/tmavě modrá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour XCT / 100 mm P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×14-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š T Ě Freedom Dual 26×2,1” V E L I KO S T I R Á M Ů 14” (XS), 16,5” (S) C E N A 8 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

93


STO R M 24 MD B A R VA lesklá černá/neonově zelená/temně šedá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour XCT JR24 / 50 mm P Ř E V O DY 1×7, 28×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY300D B R Z DY (P/ Z) mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/160 mm P L Á Š T Ě Freedom Gangster 24×1,95” V E L I KO S T R Á M u 12” C E N A 8 990 Kč

STO R M 24 B A R VA lesklá šedá/radioaktivní žlutá/tmavě modrá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour XCT JR24 / 50 mm P Ř E V O DY 1×7, 28×11-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY300D B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š T Ě Freedom Gangster 24×1,95” V E L I KO S T R Á M u 12” C E N A 7 990 Kč

94

TEENS&KIDS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


S TORM 20 BA RVA lesklá černá/neonově oranžová/temně šedá RÁM Custom Alu 6061,T6 V I DL I CE / ZDV I H SR Suntour XCT JR20 / 40 mm P Ř E VO DY 1×6, 28×14-28 zubů M ĚNI Č Shimano RD-FT35AD BRZDY (P/Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake PL ÁŠ T Ě Freedom Challenger 20×1,95“ V E L I KO S T R Á M u 10“ CE NA 7 490 Kč A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE lesklá tmavě červená/radioaktivní žlutá/černá lesklá oranžová/modrá/černá

S TORM 16 BA RVA lesklá petrolejově modrá/radioaktivní žlutá/černá RÁM Custom Alu 6061,T6 V I DL I CE / ZDV I H Hi-ten, pevná PŘ E VO DY 1×1, 28×16 zubů BRZDY (P/Z) ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster PL ÁŠ T Ě Deli SA 206 16×1,75“ V E L I KO S T R Á M u 9“ CE NA 5 490 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

95


S U RGE 2 4 BARVA matná modrá/červená/černá R ÁM hliníková slitina, hydroformovaný V IDL ICE / Z DV IH pružinová SR Suntour XCT JR24 / 50 mm PŘ E VO DY 3×7, 22/32/42×14-28 zubů PŘESMYKAČ Shimano FD-TY10 M Ě NI Č Shimano RD-TX35D BR Z DY ( P / Z ) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š TĚ Schwalbe Black Jack 24×1,9“ V E L I KO S T R Á M u 12“ CE NA 7 490 Kč

A LTER N ATIV N Í BA R EV N Á KO M BIN A CE lesklá červená/modrá/černá

96

TEENS&KIDS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


S U R GE 2 0 B A R VA lesklá červená/modrá/černá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Hi-Ten, pevná P Ř E V O DY 1×6, 32×14-28 zubů M Ě N I Č Shimano RD-FT35D B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š T Ě Deli SA207 20x1,75“ V E L I KO S T R Á M u 10” C E N A 6 750 Kč

ALT E R NAT I V NÍ B AR E VNÉ KO M B IN A CE antracitová šedá/bílá/radioaktivní žlutá, lesklá černá/žlutá/modrá, matná modrá/červená/černá

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

97


CATHERINE 26 B A R VA matná šedá/mentolově zelená/temně šedá R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H SR Suntour XCT / 100 mm P Ř E V O DY 3×7, 42/34/24×14-34 zubů M Ě N I Č Shimano RD-TY500D B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š T Ě Impac Crosspac 26×2” V E L I KO S T I R Á M Ů 14” (XS), 16,5” (S) C E N A 8 990 Kč

A LTER N ATIV N Í BA R EVNÁ KO M BI NA CE matná tmavě modrá/růžová/modrá

CATHERINE 24 BA RVA matná tmavě modrá/růžová/modrá RÁM Custom Alu 6061,T6 V IDL ICE / Z DV IH SR Suntour XCT JR24 / 50 mm P Ř E VO DY 1×7, 28×14-34 zubů M Ě N IČ Shimano RD-TY300D BRZDY (P/Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š TĚ Impac Crosspac 24×2“ V E L I KO S T R Á M u 12“ CEN A 7 990 Kč

A LTER N ATIV N Í BA R EV NÁ KO M BI NA CE lesklá růžová/bílá/fialová

98

TEENS&KIDS SERIES ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


C ATHERINE 20 B A R VA lesklá růžová/bílá/fialová R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Hi-ten, pevná P Ř E V O DY 1×6, 28×14-28 zubů M Ě N I Č Shimano RD-FT35AD B R Z DY (P/ Z) ráfkové Tektro BR-855 V-brake P L Á Š T Ě Impac Crosspac 20×1,75” V E L I KO S T R Á M u 10“ CE NA 7 490 Kč A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE matná tmavě modrá/růžová/modrá, lesklá mentolově zelená/bílá/šedá

C ATHERINE 16 B A R VA lesklá růžová/bílá/fialová R Á M Custom Alu 6061,T6 V I D L I C E / Z D V I H Hi-ten, pevná P Ř E V O DY 1×1, 28×16 zubů B R Z DY (P/ Z) ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster P L Á Š T Ě Deli SA 206 16×1,75” V E L I KO S T R Á M u 9“ CE NA 5 490 Kč A LT E RNAT I V NÍ BA RE V NÁ KO M BI NA CE lesklá mentolově zelená/bílá/šedá

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

99


2019 GEOMETRIE MODELOVÁ ŘADA

FLASH STePS

MODEL

BLIZZARD e27

VELIKOST RÁMU (“)

BLIZZARD e29

BLIZZARD INT e27+

BLIZZ INT e27+

BLIZZ e29

TORRENT e29 / HEATWAVE e29

TORRENT e27 / TORRENT JNR e27*

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

16” (M)

18” (L)

20” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

15” (S)

17” (M)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

415

456

500

415

456

500

415

456

500

415

460

500

415

460

500

432

473

533

381

432

473

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

605

630

650

605

630

650

605

630

650

605

630

650

605

630

650

602

623

640

565

585

605

STACK (MM)

626

626

626

626

626

626

626

626

626

621

621

621

625

625

639

629

639

648

577

586

595

REACH (MM)

426

451

471

426

451

471

426

451

471

427

452

472

425

450

466

410

428

442

393

399

417

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

434,4

434,4

434,4

449,4

449,4

449,4

434,4

434,4

434,4

431,5

431,5

431,5

450

450

450

465

465

465

465

465

465

ROZVOR KOL (MM)

1185

1210

1230

1200

1225

1245

1185

1210

1230

1161

1186

1206

1180

1205

1227

1126

1148

1165

1101

1110

1131

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

74

74

74

74

74

74

74

74

74

74

74

74

74

74

74

73

73

73

74

73

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

66

66

66

66

66

66

66

66

66

67

67

67

67

67

67

69

69

69

69

69

69

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

120

120

120

120

120

120

123

123

123

120

120

120

120

120

120

120

130

140

110

120

130

DÉLKA VIDLICE (MM)

564

564

564

564

564

564

564

564

564

541

541

541

543

543

543

510

510

510

490

490

490

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

51

51

51

51

51

51

51

51

51

51

51

51

51

51

51

46

46

46

46

46

46

PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

20

20

20

20

20

20

20

20

20

35

35

35

35

35

35

55

55

55

35

35

35

19” (L)

VELIKOST STŘEDOVÉHO POUZDRA (MM) VNITŘNÍ PRŮMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.57B-1)

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.57B-1)

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

27,2

27,2

27,2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

31,8

31,8

31,8

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.9M/CUP/TH/NO.7B)

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.9M/CUP/TH/NO.7B)

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.9M/CUP/TH/NO.7B)

DÉLKA TLUMIČE (MM)

210

210

ZDVIH TLUMIČE (MM)

50

50

55

BODY HW –12,7*8 / SHAFT HW – 20*6

BODY HW –12,7*8 / SHAFT HW – 20*6

BODY HW –12,7*8 / SHAFT HW – 20*6

HARDWARE TLUMIČE (MM)

12x148 THRU AXLE BOOST

ZADNÍ OSA (MM)

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.9M/CUP/TH/NO.7B)

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.9M/CUP/TH/NO.7B)

210

12x148 THRU AXLE BOOST

12x148 THRU AXLE BOOST

12x148 THRU AXLE BOOST

10x135 QR

12x148 THRU AXLE BOOST

10x135 QR

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

760

760

760

760

760

760

760 / 780

760 / 780

760 / 780

760

760

760

760

760

760

720

720

720

680

680

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

50

60

60

50

60

60

45 / 40

45 / 40

45 / 40

45 / 40

45 / 40

45 / 40

45

45

45

70

70

90

65

65

65

DÉLKA KLIK (MM)

165

165

165

165

165

165

165

165

165

170

170

170

170

170

170

170

170

170

170

170

170

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

390

440

440

390

440

440

350 / 385

350 / 385

350 / 385

350 / 385

350 / 385

350 / 385

350 / 390

350 / 390

350 / 390

350

350

350

350 (300)

350

350

MODELOVÁ ŘADA

FLASH STePS

MODEL

CROSSRIDE e500, e400

FLASH SPORTDRIVE CROSSRIDE e500L, e400L

680

EDGE

STORM e29 / CATHERINE e29

CROSSRIDE e350

CROSSRIDE e350 L

BLIZZARD XCM 29

BLIZZARD TRL 29

18” (S)

20” (M)

22” (L)

17” (M)

19” (L)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)*

18” (S)

20” (M)

22” (L)

17” (M)

19” (L)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

457

508

559

431

483

432

473

533

457

508

559

431

483

432

473

533

415

460

500

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

580

600

620

580

600

602

623

640

580

600

620

580

600

602

623

640

602

630

650

STACK (MM)

628

628

646

628

646

625

635

635

603

603

619

603

603

604

613

618

598

607

611

REACH (MM)

388

408

422

388

402

411

429

446

396

416

429

396

416

429

447

462

431

456

474

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

455

455

455

455

455

460

460

460

465

465

465

465

465

437

437

437

433

433

433

ROZVOR KOL (MM)

1103

1123

1144

1103

1124

1142

1164

1181

1090

1110

1130

1090

1110

1142

1163

1180

1167

1196

1216 74

VELIKOST RÁMU (“)

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

73

73

73

73

73

73

73

73

74

73

73

74

73

74

74

74

74

74

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

69

69

69

69

69

69

69

69

70

70

70

70

70

69

69

69

67

67

67

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

140

140

160

140

160

120

130

130

140

140

160

140

160

105

115

120

105

115

120

DÉLKA VIDLICE (MM)

480

480

480

480

480

510

510

510

460

460

460

460

460

531

531

531

551

551

551

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

45

45

45

45

45

46

46

46

45

45

45

45

45

51

51

51

51

51

51

PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

65

65

65

65

65

45

45

45

55

55

55

55

55

30

30

30

20

20

20

VELIKOST STŘEDOVÉHO POUZDRA (MM)

PRESS FIT / 92

PRESS FIT / 92

VNITŘNÍ PRŮMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

IHS 1-1/8" (FSA No.10 )

IHS 1-1/8" (FSA No.10 )

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.57B-1)

IHS 1-1/8" (FSA No.10 )

IHS 1-1/8" (FSA No.10 )

IHS 1-1/8" *1,5" (FSA NO.57)

IHS 1-1/8" *1,5" (FSA NO.57)

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

DÉLKA TLUMIČE (MM)

50

55

BODY HW –12,7*8 / SHAFT HW – 20*6

BODY HW –12,7*8 / SHAFT HW – 20*6

ZDVIH TLUMIČE (MM) HARDWARE TLUMIČE (MM) ZADNÍ OSA (MM)

10x135 QR

10x135 QR

10x135 QR

12x148 THRU AXLE BOOST

10x135 QR

12x148 THRU AXLE BOOST

680

680

680

680

760

760

760

780

780

70

65

80

80

65

80

60

60

60

40

40

40

170

170

170

175

175

170

175

175

175

175

175

175

175

350

350

350

350

350

350

350

400 / 390

400 / 440

400 / 440

390

440

440

680

680

680

680

680

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

65

80

80

65

65

70

70

DÉLKA KLIK (MM)

170

170

170

170

170

170

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

350

350

350

350

350

350

GEOME TRIE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

10x135 QR 680

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

100

210

210

720 / 20 rise 720 / 20 rise 720 / 20 rise

780


MODELOVÁ ŘADA

EDGE

MODEL

BLIZZARD 27

BLIZZ 27+

PEAK

XC PERFORMANCE

XC FUN

BLIZZ CRB 29

TORRENT 29

HEATWAVE 29 / STORM 29

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

16” (M)

18” (L)

20” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

23” (XXL)*

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

23” (XXL)*

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

415

460

500

406

457

508

432

473

533

432

473

533

584

431

483

533

584

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

602

630

650

612

633

650

602

623

640

602

623

640

655

593

612

623

634

STACK (MM)

591

600

609

618

618

627

624

634

643

639

648

657

667

618

623

642

642

REACH (MM)

433

458

474

423

424

444

411

430

443

406

425

437

451

396

422

427

438

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

425

425

425

427

427

427

429

429

429

435

435

435

435

450

450

450

450

ROZVOR KOL (MM)

1162

1190

1211

1150

1151

1174

1135

1157

1175

1110

1132

1150

1166

1084

1124

1136

1147

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

74

74

74

73

73

73

73

73

73

73

73

73

73

72,3

73

73

73

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

65

65

65

67

67

67

69

69

69

69

69

69

69

71

70

70

70

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

110

120

130

115

115

125

110

120

130

110

120

130

140

110

120

140

140

DÉLKA VIDLICE (MM)

552

552

552

540

540

540

531

531

531

530

530

530

530

503

503

503

503

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

37

37

37

51

51

51

51

51

51

45

45

45

45

45

45

45

45

PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

5

5

5

35

35

35

45

45

45

55

55

55

55

53

53

53

53

VELIKOST RÁMU (“)

VELIKOST STŘEDOVÉHO POUZDRA (MM) VNITŘNÍ PRŮMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

PRESS FIT / 92

PRESS FIT / 92

PRESS FIT / 92

IHS 1-1/8" *1,5" (FSA NO.57)

IHS 1-1/8"-1,5" (FSA NO.9M/CUP/TH/NO.7B)

BSA BC 1.37*24 / 73

BSA BC 1.37*24 / 68

IHS 1-1/8" *1,5" (FSA NO.57)

IHS 1,5/1-1/8" (FSA DX PRO2, 36°/45°ACB)

IHS 1-1/8" (50*44)

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

27,2

27,2

27,2

27,2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

31,8

31,8

31,8

31,8

DÉLKA TLUMIČE (MM)

230

ZDVIH TLUMIČE (MM) HARDWARE TLUMIČE (MM) ZADNÍ OSA (MM)

65 BODY HW –12,7*8 / SHAFT HW – 20*6 12x148 THRU AXLE BOOST

12x148 THRU AXLE BOOST

12x148 THRU AXLE BOOST

10x135 QR

10x135 QR

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

780

780

780

760

760

760

760

760

760

720

720

720

720

700/740

700/740

700/740

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

40

40

40

40

40

40

60

80

80

70

90

90

100

70

70

90

90

DÉLKA KLIK (MM)

175

175

175

175

175

175

175

175

175

170

175

175

175

170

175

175

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

390

440

440

350 / 390

350 / 440

350 / 440

400 / 390

400 / 440

400 / 440

350

400

400

400

350

350

350

350

MODELOVÁ ŘADA

XC FUN

MODEL

HEATWAVE 27 / STORM 27

VELIKOST RÁMU (“)

* 23” (XXL):

* 23” (XXL):

Dostupné pouze pro Torrent 70-29.

Dostupné pouze pro Heatwave 70-29 / Storm 90-29.

WMN SERIES MANHATTAN 29

CATHERINE CRB 29

MANHATTAN 27

CATHERINE 29

CATHERINE 27

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

17” (M)

19” (L)

21” (XL)

23” (XXL)*

17" (M)

19" (L)

21" (XL)

17" (M)

19" (L)

15" (S)

17" (M)

19" (L)

14" (XS)

16" (S)

18" (M)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

431

483

533

431

483

533

584

431

483

533

432

473

381

432

473

355

406

457

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

564

590

610

593

612

623

634

564

590

610

602

623

584

602

623

545

560

580

STACK (MM)

595

608

618

607

621

640

640

588

606

606

624

634

630

639

648

589

589

598

REACH (MM)

365

378

401

400

422

427

438

384

405

425

411

430

391

406

425

368

383

401

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

445

445

445

450

450

450

450

440

440

440

429

429

435

435

435

430

430

430

ROZVOR KOL (MM)

1059

1085

1106

1 084

1123

1134

1146

1055

1082

1102

1135

1157

1091

1110

1132

1 042

1055

1078

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

73

73

73

72,3

73

73

73

73

73

73

73

73

73

73

73

73,3

73,3

73,3

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

71

71

71

71

70

70

70

71

71

71

69

69

69

69

69

70

70

70

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

120

130

140

100

120

140

140

100

120

130

110

120

100

110

120

110

110

120

DÉLKA VIDLICE (MM)

490

490

490

503

503

503

503

490

490

490

531

531

530

530

530

490

490

490

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

42

42

42

45

45

45

45

42

42

42

51

51

45

45

45

42

42

42

PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

45

45

45

53

53

53

53

45

45

45

45

45

55

55

55

41

41

41

VELIKOST STŘEDOVÉHO POUZDRA (MM)

BSA BC 1.37*24 / 68

BSA BC 1.37*24 / 68

VNITŘNÍ PRŮMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

700/740

BSA BC 1.37*24 / 68

IHS 1-1/8" (50*44)

IHS 1-1/8" (50*44)

PRESS FIT / 92

IHS 1-1/8" (50*44)

IHS 1,5/1-1/8" **

BSA BC 1.37*24 / 73

BSA BC 1.37*24 / 73

IHS 1-1/8" *1,5" (FSA NO.57)

IHS 1-1/8" (50*44)

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

30,9

30,9

30,9

30,9

30,9

27,2

27,2

27,2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

34,9

34,9

34,9

34,9

34,9

31,8

31,8

31,8

DÉLKA TLUMIČE (MM) ZDVIH TLUMIČE (MM) HARDWARE TLUMIČE (MM) ZADNÍ OSA (MM) ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

10x135 QR

10x135 QR

12x148 THRU AXLE BOOST

10x135 QR

10x135 QR

700/740

700/740

700/740

680

680

680

680

680

680

680

760

760

720

720

720

660

660

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

70

70

90

70

70

90

90

70

70

90

60

70

70

70

90

70

70

70

DÉLKA KLIK (MM)

170

175

175

170

175

175

175

170

175

175

175

175

170

170

175

170

170

175

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

350

350

350

350

350

350

350

350

350

350

400

400

350

350

400

300

300

350

** (FSA DX PRO2, 36°/45°ACB)

660

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

101


2019 GEOMETRIE MODELOVÁ ŘADA

ANYROAD

CROSS

MODEL

GRAVELRIDE

CROSSRIDE G

VELIKOST RÁMU (“/CM)

48 cm (XS)

50 cm (S)

53 cm (M)

56 cm (L)

58 cm (XL)

18" (M)

20" (L)

22" (XL)*

17" (M)

19" (L)

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

480

500

530

560

580

457

508

559

431

483

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

535

550

565

580

600

580

600

620

580

600

STACK (MM)

566

577

596

615

629

616

616

634

616

634

REACH (MM)

373

379

383

392

402

391

412

426

404

406

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

430

430

430

430

430

450

450

450

450

450

ROZVOR KOL (MM)

1018

1023

1033

1049

1063

1085

1105

1126

1097

1106 73

CROSSRIDE L

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

74

73,5

73

73

72,5

73

73

73

74

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

71

71,5

71,5

71,5

71,5

70

70

70

70

70

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

130

140

160

180

195

140

140

160

140

160

DÉLKA VIDLICE (MM)

415

415

415

415

415

475

475

475

475

475

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

45

45

45

45

45

45

45

45

45

45

PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

65

65

65

65

65

55

55

55

55

55

BSA BC 1.37*24 / 73

BSA BC 1.37*24 / 68

VELIKOST STŘEDOVÉHO POUZDRA (MM)

IHS 1-1/8" (50*44)

IHS 1-1/8" (TH-NO.42/ABC-MT)

VNITŘNÍ PRŮMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

BSA BC 1.37*24 / 73 IHS 1-1/8" (50*44)

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

10x135 QR

12x142 THRU AXLE

ZADNÍ OSA (MM)

10x135 QR

ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

440

440

460

460

460

660

660

660

660

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

75

75

75

75

90

65

80

80

65

80

172,5

172,5

175

175

175

170

175

175

170

175

350

350

350

350

350

350

350

350

300

300

THUNDER 20

STORM 26 CATH. 26

STORM 26 CATH. 26

STORM 26 CATH. 24

STORM 20 CATH. 20

DÉLKA KLIK (MM) DÉLKA SEDLOVKY (MM)

MODELOVÁ ŘADA

TEENS & KIDS

MODEL

BLIZZ 26

BLIZZ 24

BLIZZ 20

BLIZZ 16

THUNDER 26

THUNDER 24

660

STORM 16 CATH. 16

14" (XS)

12,5"

10"

9"

14" (XS)

12,5"

10"

14" (XS)

16" (S)

12"

10"

9"

DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY (MM)

355

320

255

230

355

320

255

355

419

300

255

225

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. (MM)

545

510

460

400

545

510

460

545

564

465

450

382

DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR (MM)

430

410

355

280

415

400

350

430

430

410

360

280

ROZVOR KOL (MM)

1071

1008

871

735

1007

971

870

1051

1043

940

853

682

ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY (°)

73,5

73,5

72

73

73

73

73

73

72

73

71

71

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY (°)

67

68

68

69

71

70,5

70

70

71

70

71

71

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY (MM)

115

100

100

100

115

115

110

110

110

105

100

100

DÉLKA VIDLICE (MM)

420

400

350

270

410

380

330

470

470

405

350

278

PŘEDSAZENÍ VIDLICE (MM)

40

45

28

28

40

40

38

40

40

45

45

20

PROPAD STŘEDOVÉ OSY (MM)

40

25

15

5

40

20

10

35

35

25

0

5

VELIKOST RÁMU (“)

VELIKOST STŘEDOVÉHO POUZDRA (MM) VNITŘNÍ PRŮMĚR HLAVOVÉ TRUBKY

BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC BSA BC 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1.37*24 / 68 1-1/8" (41*34)

1-1/8" (41*34)

1-1/8" (41*34)

1-1/8" (37*30)

1-1/8" (41*34)

1-1/8" (41*34)

1-1/8" (41*34)

1-1/8" (50*44)

1-1/8” (50*44)

PRŮMĚR SEDLOVKY (MM)

30,9

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

27,2

PRŮMĚR SEDLOVÉ SVORKY (MM)

34,9

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

31,8

10x135 QR

10x135 QR

10x135 QR

10x114 Nutted

10x135 QR

10x135 QR

10x135 QR

10x135 QR

10x135 QR

10x135 QR

10x114 Nutted

620/R30

600/R30

560/R30

460/R60

620/R30

600/R30

560/R30

620/R20

620/R20

560/R20

560/R20

460/R60

DÉLKA PŘEDSTAVCE (MM)

35

35

35

35

35

35

35

60

60

60

60

40

DÉLKA KLIK (MM)

160

140

127

102

160

140

127

170

170

140

140

102

DÉLKA SEDLOVKY (MM)

350

300

230

220

350

300

230

300

300

300

300

220

ZADNÍ OSA (MM) ŠÍŘKA ŘÍDÍTEK (MM)

102

GEOME TRIE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

1-1/8" (41*34)

1-1/8" (41*34)

1-1/8" (37*30)

EFEKTIVNÍ DÉLKA HORNÍ TR. REACH ÚHEL SEDLOVÉ TRUBKY DÉLKA SEDLOVÉ TRUBKY

DÉLKA HLAVOVÉ TRUBKY

DÉLKA VIDLICE

STACK

ÚHEL HLAVOVÉ TRUBKY DÉLKA ŘETĚZOVÝCH VZPĚR ROZVOR KOL

PROPAD STŘEDOVÉ OSY

PŘDSAZENÍ VIDLICE


VÝHODY RÁMOVÝCH VELIKOSTÍ U RÁMŮ SHARKSPINE EVO

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

103


2019 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE FLASH STePS

BLIZZARD e90-27 25th Anniversary

BLIZZARD e50-27

BLIZZARD e90-29

BLIZZARD e50-29

BLIZZARD INT e90-27+

BLIZZARD INT e70-27+ LTD

BLIZZARD INT e50-27+

BARVA

matná černá/stříbrná/černá

matná břidlicově šedá/ radioaktivní žlutá/černá

lesklá stříbrná/černá/šedá

matná černá/neonově zelená/ temně šedá

matná břidlicově šedá/ neonově oranžová/černá

matná fialová/neonově oranžová/světle fialová

matná černá/neonově zelená/ temně šedá

RÁM

Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 Alu 6061,T6 Multibutted RM-20 Alu 6061,T6 Multibutted PR-04 Alu 6061,T6 Multibutted PR-04 Alu 6061,T6 Multibutted PR-04

VIDLICE

vzduchová Rock Shox Sector RL vzduchová SR Suntour Raidon vzduchová Rock Shox Sector RL vzduchová SR Suntour Raidon vzduchová Rock Shox Revela- vzduchová Rock Shox Yari RC, Tapered, 15 mm Boost 34 LO R Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost 34 LO R Tapered, 15 mm Boost tion RC Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost

vzduchová SR Suntour Aion 35 LO R Tapered, 15 mm Boost

ZDVIH (P/Z)

140/130 mm

130/130 mm

140/130 mm

130/130 mm

150/140 mm

170/140 mm

150/140 mm

PRUŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE

Debon Air/Motion Control RC

Air/hydraulic lock-out

Debon Air/Motion Control RC

Air/hydraulic lock-out

Debon Air/Motion Control RC

Debon Air/Motion Control RC

Air/hydraulic lock-out

TLUMIČ

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

pružinový Rock Shox Super Deluxe Coil RCT

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

KLIKY S PŘEVODNÍKEM

FC-E8050-B 34 zubů / kliky 165 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm

FC-E8050-B 34 zubů / kliky 165 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm

MĚNIČ

Shimano XT Di2 RD-M8050DGS Shadow Plus

Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus

Shimano XT Di2 RD-M8050DGS Shadow Plus

Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus

Shimano XT Di2 RD-M8050DGS Shadow Plus

Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus

Shimano XT RD-M8000-DGS Shadow Plus

ŘAZENÍ

Shimano XT Di2 SW-M8050 Firebolt

Shimano XT SL-M8000 Rapid- Shimano XT Di2 SW-M8050 fire Plus Firebolt

Shimano XT SL-M8000 Rapid- Shimano XT Di2 SW-M8050 fire Plus Firebolt

Shimano XT SL-M8000 Rapid- Shimano SLX SL-M7000 Rapidfire Plus fire Plus

KAZETA

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

ŘETĚZ

KMC X11eT Turbo Power

KMC X11eS Sport Power

KMC X11eT Turbo Power

KMC X11eS Sport Power

KMC X11eT Turbo Power

KMC X11eT Turbo Power

KMC X11eS Sport Power

BRZDY (P/Z)

hydraulické 4 -pístkové Magura hydraulické 4 -pístkové Tektro hydraulické 4 -pístkové Magura hydraulické 4 -pístkové Tektro hydraulické 4 -pístkové TRP Slate hydraulické 4 -pístkové Magura hydraulické 4 -pístkové Tektro MT5, kotouč 180/180 mm HD-M745, kotouč 180/180 mm MT5, kotouč 180/180 mm HD-M745, kotouč 180/180 mm G-Spec HD-M820, kot. 203/180 mmMT5, kotouč 203/203 mm HD-M745, kotouč 203/180 mm

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

FSA DX PRO No,9M/CUP/CC/ NO,12B

FSA No,9M/No,7B

FSA DX PRO No,9M/CUP/CC/ NO,12B

FSA No,9M/No,7B

FSA No,9M/No,7B

FSA DX PRO No,9M/CUP/CC/ NO,12B

FSA No,9M/No,7B

PEDÁLY

-

-

-

-

-

-

-

PŘEDNÍ NÁBOJ

Bitex 15×110 mm

Shimano HB-MT400-B 15×110 mmBitex 15×110 mm

Shimano HB-MT400-B 15×110 mmShimano HB-M6010-B 15×110 mm ONE KT 15×110 mm

ZADNÍ NÁBOJ

Bitex 12×148 mm Anti-Bite

Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Bitex 12×148 mm Anti-Bite

Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm ONE KT 12×148 mm

Shimano FH-M6010-B 12×148 mm

RÁFKY

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB Scraper i35 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB Scraper i35 32 děr

DRÁTY

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

PLÁŠTĚ

WTB Trail Boss 27,5×2,4" TCS LFR Skin Wall

WTB Trail Boss Comp 27,5×2,4" WTB Trail Boss 29×2,4" TCS LFRWTB Trail Boss Comp 29×2,4" Skin Wall

WTB Vigilante 27,5×2,6" TCS LHG

WTB Vigilante 27,5×2,6" TCS LHG

WTB Vigilante 27,5×2,6" TCS LHG

PŘEDSTAVEC

Race Face Aeffect 35 mm

Alloy 35 mm

Race Face Aeffect 35 mm

Alloy 35 mm

Race Face Aeffect 35 mm

Race Face Aeffect 35 mm

Alloy 35 mm

ŘIDÍTKA

Race Face Aeffect 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

Race Face Aeffect 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

Race Face Aeffect 35 mm riser

Race Face Aeffect 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

GRIPY

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

SEDLOVKA

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

ONE Sport

SEDLO

WTB Volt 142

RM Peak Race

WTB Volt 142

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

PŘEVODY

Di2 1×11

1×11

Di2 1×11

1×11

Di2 1×11

1×11

1×11

VELIKOSTI

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

HMOTNOST

21,5 kg / 17" (M) včetně baterie 22,3 kg / 17" (M) včetně baterie 21,7 kg / 19" (L) včetně baterie 22,5 kg / 19" (L) včetně baterie 24,2 kg / 19" (L) včetně baterie 24,7 kg / 19" (L) včetně baterie 24,5 kg / 19" (L) včetně baterie Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 18

104

SPECIFIKACE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 19

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 20

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 20

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 21

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 21

Shimano HB-M6010-B 15×110 mm

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 22


FLASH STePS

BLIZZARD INT e30-27+

BLIZZ INT e90-27+

BLIZZ INT e50-27+

BLIZZ INT e30-27+

BLIZZ e70-29

matná břidlicově šedá/ radioaktivní žlutá/černá

lesklá oranžová/ radioaktivní žlutá/černá

matná petrolejově modrá/ radioaktivní žlutá/černá

matná černá/petrolejově modrá/matná břidlicově šedá/ temně šedá neonově oranžová/černá

BLIZZ e50-29

TORRENT e90-29

TORRENT e70-29

matná černá/radioaktivní žlutá/ matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/stříbrná/ temně šedá tmavě modrá temně šedá

Alu 6061,T6 Multibutted PR-04 Alu 6061,T6 Multibutted RM-12 Alu 6061,T6 Multibutted RM-12 Alu 6061,T6 Multibutted RM-12 Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost

vzduchová SR Suntour Raidon SR Suntour XCM 34 LO 34 LO R Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost

SR Suntour XCM 34 LO Tapered, 15 mm Boost

vzduchová SR Suntour Raidon SR Suntour XCM 34 LO 34 LO R Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost

vzduchová SR Suntour Epixon-9 LO-R

SR Suntour XCM-ATB LO

130/130 mm

130 mm

130 mm

120 mm

120 mm

100 mm

130 mm

120 mm

Coil spring/hydraulic lock-out Air/hydraulic lock-out

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Air/hydraulic lock-out

Coil spring/hydraulic lock-out Air/hydraulic lock-out

Coil spring/hydraulic lock-out

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

-

-

-

-

-

-

-

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 165 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 170 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 170 mm

FC-E6100 34 zubů / kliky 170 mm

FC-E8000-B 34 zubů / kliky 170 mm

FC-E6100 34 zubů / kliky 170 mm

FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm

FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm

Shimano XT RD-M772-GS Shadow

Shimano Altus RD-M2000 Shadow

Shimano SLX RD-M7000-GS Shadow Plus

Shimano Deore RD-M6000-GS Shimano Deore RD-M6000-GS Shimano Acera RD-M3000 Shadow Plus Shadow Plus Shadow

Shimano Deore SL-M6000 Rapidfire Plus

Shimano SLX SL-M7000 Rapid- Shimano Altus SL-M2000 fire Plus RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano XT SL-M8000 Rapid- Shimano Deore SL-M6000 fire Plus Rapidfire Plus

Shimano Deore SL-M6000 Rapidfire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano CS-HG500-10 11-42 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Shimano CS-HG201-9 11-36 zubů

Shimano CS-HG201-9 11-36 zubů

Sunrace MS8-11 11-46 zubů

Shimano CS-HG500-10 11-42 zubů

Shimano CS-HG500-10 11-42 zubů

Shimano CS-HG201-9 11-36 zubů

KMC X10e EPT

KMC X11eT Turbo Power

KMC X9e EPT

KMC X9e EPT

Shimano Deore RD-M6000-GS Shimano XT RD-M8000-DGS Shadow Plus Shadow Plus

KMC X11eS Sport Power

KMC X10e EPT

KMC X10e EPT

KMC X9e EPT

hydraulické Shimano BR-MT40, hydraulické Tektro HD-M745, kotouč 180/180 mm kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BR-M365, hydraulické Shimano BRkotouč 180/180 mm MT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/180 mm

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E8000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

FSA No,9M/No,7B

FSA No,9M/No,7B

FSA No,9M/No,7B

FSA No,9M/No,7B

FSA No,9M/No,7B

FSA No,9M/No,7B

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

-

-

-

-

-

-

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Shimano HB-MT400-B 15×110 mmShimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-MT400-B 15×110 mmShimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-MT400-B 15×110 mmShimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano FH-MT400-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-MT400-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-MT400-B 12×148 mm Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

WTB Vigilante Comp 27,5×2,3" WTB Vigilante 27,5×2,6" TCS LHG

WTB Vigilante 27,5×2,6" TCS LHG

WTB Vigilante Comp 27,5×2,3" WTB Trail Boss Comp 29×2,4"

WTB Trail Boss Comp 29×2,4"

WTB Ranger Comp 29×2,25"

WTB Ranger Comp 29×2,25"

Alloy 35 mm

Race Face Aeffect 35 mm

Alloy 35 mm

Alloy 35 mm

Alloy 35 mm

Alloy 35 mm

ONE Sport R 31,8 mm

ONE Sport R 31,8 mm

Alloy 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

Alloy 35 mm riser

Alloy 35 mm riser

Race Face Ride 35mm riser

Alloy 35 mm riser

ONE Sport R flat

ONE Sport R flat

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Sport

teleskop Race Face Aeffect 125 ONE Sport mm Dropped Post

ONE Sport

teleskop ONE 125 mm Dropped ONE Sport Post

ONE Sport R

ONE Sport R

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

RM XCP Race

RM XCP Race

1×10

1×11

1×9

1×9

1×11

1×10

1×10

1×9

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

16" (M), 18" (L), 20" (XL)

16" (M), 18" (L), 20" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

25,3 kg / 19" (L) včetně baterie 23,0 kg / 19" (L) včetně baterie 23,3 kg / 19" (L) včetně baterie 24,2 kg / 19" (L) včetně baterie 21,2 kg / 19" (L) včetně baterie 22,4 kg / 19" (L) včetně baterie 21,0 kg / 19" (L) včetně baterie 21,5 kg / 19" (L) včetně baterie Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 22

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 23

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 23

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 24

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 25

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 25

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 26

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 26

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

105


2019 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE FLASH STePS

TORRENT e30-29

FLASH SPORT DRIVE

TORRENT e30-27

TORRENT JNR e30-27

HEATWAVE e30-29

CROSSRIDE e500 G/L

CROSSRIDE e400 G/L

STORM e60-29 25th Anniversary

matná černá/stříbrná/ temně šedá

G: m atná černá/cihlově červená/temně šedá L: m atná černá/mentolově zelená/temně šedá

G: matná černá/stříbrná/temně matná černá/stříbrná/ šedá lesklá černá L: matná černá/stříbrná/bílá

BARVA

matná černá/neonová červená/ matná černá/neonově oranžová/lesklá radioaktivní žlutá/ temně šedá temně šedá červená/černá

RÁM

Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061,T6 STePS Multibutted Alu 6061.T6 DAPU Multibutted

VIDLICE

SR Suntour XCM-ATB DS

SR Suntour XCM-ATB DS

vzduchová SR Suntour XCR 32 SR Suntour XCM-ATB DS Air LO

SR Suntour NEX-E25 P LO

SR Suntour NEX-DS

SR Suntour MOBIE25-COIL RLR Remote LO

ZDVIH (P/Z)

100 mm

100 mm

100 mm

100 mm

63 mm

63 mm

75 mm

PRUŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Air/hydraulic lock-out

Coil spring/Rebound adjust

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/Rebound adjust

Coil spring/hydraulic lock-out

TLUMIČ

-

-

-

-

-

-

-

KLIKY S PŘEVODNÍKEM

FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm

FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm

FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm

FC-E5000 38 zubů / kliky 170 mm

FC-E6100 38 zubů / kliky 170 mm

FC-E5000 38 zubů / kliky 170 mm

DAPU Mid motor MD250S 38 zubů

MĚNIČ

Shimano Altus RD-M2000 Shadow

Shimano Altus RD-M2000 Shadow

Shimano Altus RD-M2000 Shadow

Shimano Altus RD-M2000-SGS Shimano Acera RD-M3000 Shadow Shadow

Shimano Altus RD-M2000-SGS Shimano Altus RD-M2000-SGS Shadow Shadow

ŘAZENÍ

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

KAZETA

Shimano CS-HG201-9 11-36 zubů Shimano CS-HG201-9 11-36 zubů Shimano CS-HG201-9 11-36 zubů Shimano CS-HG200-9 11-36 zubů Shimano CS-HG201-9 11-36 zubů Shimano CS-HG200-9 11-36 zubů Shimano CS-HG200-9 11-36 zubů

ŘETĚZ

KMC X9e EPT

KMC X9e EPT

KMC X9e EPT

KMC X9e EPT

KMC X9e EPT

KMC X9e EPT

BRZDY (P/Z)

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BR-M200, hydraulické Shimano BRkotouč 180/160 mm MT200, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E7000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E5000 Middle Drive Unit

Shimano STePS E6100 Middle Drive Unit

Shimano STePS E5000 Middle Drive Unit

DAPU

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No.10 Semi-Cartrige

PEDÁLY

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

VP-831P

PŘEDNÍ NÁBOJ

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-M6010 CL 15×100 mm

ZADNÍ NÁBOJ

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-M4050 CL QR

RÁFKY

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

DRÁTY

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Stainless Black

Sapim Black

Sapim Stainless Black

Sapim Black

Sapim Stainless Black

PLÁŠTĚ

Freedom Dual 29×2,10"

Freedom Dual 27,5×2,10"

Freedom Dual 27,5×2,10"

Freedom Dual 29×2,10"

WTB Riddler Comp 700×45C

Freedom Wedge 28×1,75"

WTB Nine Line Comp 29×2,25"

PŘEDSTAVEC

ONE Sport 31,8mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

ŘIDÍTKA

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

Alloy rised

ONE Sport flat

Alloy rised

Alloy rised

GRIPY

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

SEDLOVKA

ONE Sport R

ONE Sport R

ONE Sport R

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

SEDLO

RM XCP Race

RM XCP Race

Velo Sport Junior

RM XCF Sport

Selle Royal Ariel / Freccia

Selle Royal 3050 HRN

WTB Volt 142

PŘEVODY

1×9

1×9

1×9

1×9

1×9

1×9

1×9

VELIKOSTI

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

15" (S), 17" (M), 19" (L)

15" (S)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

G: 18” (M) 20” (L) 22” (XL), L: 17” (M), 19” (L)

G: 18” (M) 20” (L) 22” (XL), L: 17” (M), 19” (L)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

HMOTNOST

22,5 kg / 19" (L) včetně baterie 21,5 kg / 17" (M) včetně baterie 21,0 kg / 15" (S) včetně baterie 22,0 kg / 19" (L) včetně baterie 20,7 kg / 18" (M) včetně baterie 21,3 kg / 18" (L) včetně baterie 23,5 kg / 19" (L) včetně baterie Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 27

106

SPECIFIKACE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 27

KMC X9e EPT

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 28

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 28

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 29

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 29

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 34


FLASH SPORT DRIVE

STORM e60-29

EDGE

CATHERINE e60-29

matná černá/stříbrná/temně šedá matná černá/stříbrná/bílá matná černá/stříbrná/ matná černá/stříbrná/růžová petrolejově modrá matná černá/stříbrná/červená mat. černá/stříbrná/neonově zelená

CROSSRIDE e350 G/L

BLIZZARD XCM 90-29 25TH ANNIVERSARY

G: mat. černá/stříbrná/temně šedá matná černá/stříbrná/ G: mat. černá/stř./cihlově červená lesklá černá G: mat. černá/stř./neonově zelená L: matná černá/stříbrná/bílá L: matná černá/stříbrná/růžová

BLIZZARD XCM 70-29

BLIZZARD XCM 30-29

BLIZZARD 90-27

BLIZZARD 50-27

matná šedá/radioaktivní žlutá/temně modrá

matná černá/neonově oranžová/temně šedá

matná břidlicově šedá/ radioaktivní žlutá/černá

matná fialová/neonově oranžová/světle fialová

Alu 6061,T6 Multibutted BF-1606

Alu 6061,T6 Multibutted BF-1604

Alu 6061,T6 Multibutted BF-1604

Alu 6061.T6 DAPU Multibutted Alu 6061.T6 DAPU Multibutted Alu 6061.T6 Mu ltibutted

Alu 6061,T6 Multibutted BF-1606

Alu 6061,T6 Multibutted BF-1606

SR Suntour XCM-ATB DS

SR Suntour XCM-ATB DS

SR Suntour NEX-E25 P

vzduchová Rock Shox SID RL Tapered, 15 mm Boost

vzduchová Rock Shox Sector RL vzduchová Rock Shox Recon RL vzduchová Rock Shox Lyrik RC, vzduchová Rock Shox Yari RC, Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost

100 mm

100 mm

50 mm

120/120 mm

120/120 mm

120/120 mm

170/160 mm

170/160 mm

Coil spring/Rebound adjust

Coil spring/Rebound adjust

Coil spring/Rebound adjust

DebonAir/Charger Damper

DebonAir/Motion Control

Solo Air/Motion Control

DeabonAir/Charger Damper

DebonAir/Motion Control

-

-

-

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

pružinový Rock Shox Super Deluxe Coil RTRO remote LO

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

DAPU Mid motor MD250S 38 zubů

DAPU Mid motor MD250S 38 zubů

DAPU ED2L 42 zubů

SRAM Descendant carbon Eagle SRAM GX Eagle Boost 32 zubů SRAM NX Eagle Boost 32 zubů SRAM GX Eagle Boost 32 zubů SRAM NX Eagle Boost 32 zubů Boost 32 zubů

Shimano Altus RD-M2000-SGS Shimano Altus RD-M2000-SGS Shimano Acera RD-M360-SGS Shadow Shadow

SRAM X01 Eagle X-Horizon

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Eagle Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Eagle Trigger Shifter

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano SL-M310 RapidFire Plus

SRAM GX Eagle X-Horizon

SRAM NX Eagle X-Horizon

SRAM GX Eagle X-Horizon

SRAM NX Eagle X-Horizon

Shimano CS-HG200-9 11-36 zubů Shimano CS-HG200-9 11-36 zubů Shimano HG31-8 11-32 zubů

SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 zubů SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 zubů SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 zubů SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 zubů SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 zubů

KMC X9e EPT

KMC X9e EPT

KMC X8

SRAM GX Eagle

SRAM NX Eagle

SRAM NX Eagle

SRAM NX Eagle

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

hydraulické SRAM Level TLM, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRM6000, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické 4-pístkové TRP Trail hydraulické 4-pístkové Tektro SL HD-M825, kot. 203/180 mm HD-M745, kotouč 180/180 mm

DAPU

DAPU

NCTE w/ senzor otáček

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

FSA No.10 Semi-Cartrige

FSA No.10 Semi-Cartrige

FSA No.10 Semi-Cartrige

FSA Orbit 1,5E ZS No,57E

FSA Orbit 1,5E ZS No,57E

FSA Orbit 1,5E ZS No,57B

FSA Orbit 1,5E ZS No,57E

FSA Orbit 1,5E ZS No,57B

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

-

-

-

-

-

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

ONE KT Disc

Bitex Light 15×110 mm

Bitex 15×110 mm

Shimano HB-MT400-B 15×110 mmBitex 15×110 mm

Shimano HB-M6010-B 15×110 mm

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

DAPU Rear motor M155

Bitex Light 12×148 mm

Bitex 12×148 mm

Shimano FH-M6010-B 12×148 mmBitex 12×148 mm

Shimano FH-M6010-B 12×148 mm

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 36 děr

WTB ST Light i23 TCS 2,0 32 děrWTB ST i23 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i23 TCS 2,0 32 děr

WTB ST Light i29 TCS 2,0 32 děrWTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

Sapim Black

Sapim Black

Sapim stříbrná

Sapim Race Black Butted

Sapim Race Black Butted

Sapim Leader Black

Sapim Leader Black

Freedom Dual 29×2,10"

Freedom Dual 29×2,10"

Freedom Wedge 28×1,75"

WTB Nine Line Race DNA 29×2,25"

WTB Nine Line Race DNA 29×2,25"

WTB Nine Line Comp 29×2,25" WTB Vigilante TCS LHG 27,5×2,5" WTB Vigilante Comp 27,5×2,3" / Trail Boss TCS LFR 27,5×2,4"

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

Race Face Turbine 35 mm

Race Face Ride 35 mm

Race Face Ride 35 mm

Race Face Aeffect 35 mm

Alloy rised

Alloy rised

Alloy rised

Race Face Next carbon 35 mm riserRace Face Ride 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

Race Face Aeffect 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

SRAM Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

karbonová Race Face Next

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

Race Face Ride XC

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

RM XCF Sport

ONE WXC

Selle Royal 3050 HRN

WTB Volt 142

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

1×9

1×9

1×8

1×12

1×12

1×12

1×12

1×12

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L)

G: 18" (M) 20" (L) 22" (XL), L: 17” (M), 19” (L)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

13,6 kg / 17" (M)

14,0 kg / 17" (M)

14,7 kg / 17" (M)

15,0 kg / 17" (M)

23,1 kg / 19" (L) včetně baterie 23,1 kg / 19" (L) včetně baterie 21,5 kg / 18" (L) včetně baterie 12,1 kg / 17" (M) Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 35

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 36

SRAM NX Eagle

Sapim Leader Black

Race Face Aeffect 35 mm

Detailní specifikace elektro pohonu jsou na straně 37 VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

107


2019 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE EDGE

PEAK

BLIZZARD TRL 90-29

BLIZZARD TRL 50-29

BLIZZ 70-27+

BLIZZ 40-27+

BLIZZ CRB 90-29

BLIZZ CRB 70-29

BARVA 1

lesklá stříbrná/černá

matná černá/neonově zelená/ temně šedá

lesklá stříbrná/černá

lesklá fialová/neonově oranžová/světle fialová

lesklá stříbrná/šedá/černá

matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná fialová/neonově temně modrá oranžová/světle fialová

BARVA 2

-

-

-

-

-

-

-

RÁM

Alu 6061,T6 Multibutted BF-1605

Alu 6061,T6 Multibutted BF-1605

Alu 6061,T6 Multibutted

Alu 6061,T6 Multibutted

Carbon UD BF-MB05

Carbon UD BF-MB05

Carbon UD BF-MB05

VIDLICE

vzduchová Rock Shox Sector RL vzduchová Rock Shox Recon RL, vzduchová Rock Shox Sector RL SR Suntour XCM 34 LO, TaTapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Boost pered, 15 mm Boost

vzduchová Rock Shox SID RL Ta-vzduchová Rock Shox Reba RL, vzduchová Rock Shox Sector pered, 15 mm Boost, remote LO Tapered, 15 mm Boost, remote LO RL, Tapered, 15 mm Boost

ZDVIHY (P/Z)

140/140 mm

140/140 mm

140/- mm

130/- mm

120 mm

PRUŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE

DebonAir/Motion Control

Solo Air/Motion Control

DebonAir/Motion Control

Coil spring/hydraulic lock-out DebonAir/Charger Damper

TLUMIČ

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

vzduchový Rock Shox Deluxe RT DebonAir

-

-

KLIKY S PŘEVODNÍKEM

SRAM GX Eagle Boost 32 zubů SRAM NX Eagle Boost 32 zubů SRAM NX Eagle Boost 32 zubů SR Suntour Zeron-S Boost 32 zubů-

-

-

MĚNIČ

SRAM GX Eagle X-Horizon

SRAM GX Eagle X-Horizon

SRAM NX Eagle X-Horizon

ŘAZENÍ

SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Trigger Shifter

KAZETA

SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 z. SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 z. SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 z. Sunrace MS8-11 11-46 z.

SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 z. SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 z.

ŘETĚZ

SRAM NX Eagle

BRZDY (P/Z)

SRAM NX Eagle X-Horizon

SRAM NX Long Cage

120 mm

130 mm

Solo Air/Motion Control

DebonAir/Motion Control

SRAM Descendant carbon Eagle SRAM GX Eagle Boost 34 zubů SRAM NX Eagle Boost 32 zubů Boost 34 zubů SRAM X01 Eagle X-Horizon

SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Eagle Trigger Shifter

SRAM NX Eagle

KMC X11

SRAM GX Eagle

SRAM NX Eagle

SRAM NX Eagle

hydraulické 4-pístkové Shimanohydraulické Shimano BRBR-MT520, kotouč 180/180 mm MT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/180 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/180 mm

hydraulické SRAM Level TLM, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRM6000, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/160 mm

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

Shimano BB-MT500-PA

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

SRAM BB DUB PF92

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

FSA Orbit 1,5E ZS No,57E

FSA Orbit 1,5E ZS No,57B

FSA No,9/No,7B

FSA No,9/No,7B

FSA DX PRO2

FSA DX PRO2

FSA DX PRO2

PEDÁLY

-

-

-

-

-

-

-

PŘEDNÍ NÁBOJ

Bitex 15×110 mm

Shimano HB-M6010-B 15×110 mm Shimano HB-MT400-B 15×110 mmShimano HB-MT400-B 15×110 mmBitex Light 15×110 mm

Bitex 15x110 mm

Shimano HB-MT400-B 15×110 mm

ZADNÍ NÁBOJ

Bitex 12×148 mm

Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Shimano FH-M6010-B 12×148 mm Bitex Light 12×148 mm

Bitex 12x148 mm

RÁFKY

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

WTB ST Light i23 TCS 2,0 32 děrWTB ST i23 TCS 2,0 32 děr

WTB ST i29 TCS 2,0 32 děr

DRÁTY

Sapim Leader Black Butted

Sapim Leader Black

Sapim Black

Sapim Black

Sapim Race Black Butted

Sapim Race Black Butted

Sapim Leader Black

PLÁŠTĚ

WTB Trail Boss TCS LFR 29×2,4"WTB Trail Boss Race 29×2,4" Skin Wall

WTB Vigilante TCS LHG / Trail WTB Vigilante TCS LHG / Trail WTB Nine Line Race DNA Boss TCS LFR 27,5×2,6" Boss TCS LFR 27,5×2,6" 29×2,25"

WTB Nine Line Race DNA 29×2,25"

WTB Trail Boss Race DNA 29×2,25"

PŘEDSTAVEC

Race Face Aeffect 35 mm

Race Face Aeffect 35 mm

Race Face Chester 35 mm

Alloy 35 mm

Race Face Turbine 35 mm

Race Face Ride 35 mm

Race Face Affect 35 mm

ŘIDÍTKA

Race Face Aeffect 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

Alloy 35 mm riser

Race Face Next carbon 35 mm riserRace Face Ride 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

GRIPY

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

SEDLOVKA

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125/150 mm Dropped Post

teleskop ONE 125 mm Dropped Zoom Alloy Post

Race Face Next carbon

Race Face Ride XC

ONE 125 mm Dropped Post

SEDLO

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

RM Peak Race

WTB Volt 142

RM Peak Race

RM Peak Race

POČET RYCHLOSTÍ

1×12

1×12

1×12

1×11

1×12

1×12

1×12

VELIKOSTI RÁMŮ

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

16" (M), 18" (L), 20" (XL)

16" (M), 18" (L), 20" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

HMOTNOST

13,3 kg / 17" (M)

14,6 kg / 17" (M)

12,8 kg / 16" (M)

13,5 kg / 16" (M)

10,2 kg / 17" (M)

11,1 kg / 17" (M)

12,1kg / 17" (M)

108

SPECIFIKACE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

SRAM NX Eagle

SRAM NX Eagle X-Horizon

BLIZZ CRB 50-29

Shimano FH-M6010-B 12×148 mm


PEAK

BLIZZ CRB 30-29

XC PERFORMANCE

BLIZZ CRB 50-27+

TORRENT 90-29 1×12

XC FUN

TORRENT 90-29 2×11

TORRENT 70-29

TORRENT 50-29

TORRENT 30-29

HEATWAVE 90-29

matná černá/petrolejově modrá/matná petrolejově modrá/ratemně šedá dioaktivní žlutá/černá

matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově červená/ matná černá/neonově zelená/ temně modrá temně šedá temně šedá

-

-

-

-

matná černá/světle šedá/tmavě matná černá/neonově modrá/ šedá tmavě šedá

matná černá/tmavě šedá/bílá

matná černá/neonově oranžová/ temně šedá

Carbon UD BF-MB05

Carbon UD BF-MB05

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061.T6 Multibutted

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

vzduchová Rock Shox Recon RL, vzduchová SR Suntour Aion 35 vzduchová Rock Shox Recon RL Rock Shox Recon Silver TK Tapered, 15 mm Boost, remote RL LOR Tapered, 15 mm Boost Tapered, 15 mm Tapered, 15mm, remote LO

vzduchová SR Suntour Epixon RL-R, Tapered

vzduchová Rock Shox 30 stříbrná TK, Tapered

vzduchová SR Suntour XCR 32 SR Suntour XCM HLO Air LO-R

120 mm

130/- mm

120 mm, lock-out s ovládáním 100mm na řidítkách

120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách

100 mm, lock-out s ovládáním 100 mm na řidítkách

100 mm

Solo Air/Motion Control

Air/hydraulic lock-out

Solo Air/Motion control + OneLoc remote lock out

Air/hydraulic remote lock out

Solo Air/TurnKey + PopLoc remote lock out

Coil spring/hydraulic lock-out

Solo Air/TurnKey

matná černá/neonově oranžová/matná černá/neonově červená/ matná šedá/radioaktivní žlutá/ temně šedá temně šedá temně modrá

Air/hydraulic lock-out

SRAM NX Eagle Boost 34 zubů Race Face Aeffect Boost 32 zubů

SRAM NX Eagle Boost 34 zubů Shimano SLX FC-M7000 38/28T Shimano FC-MT500 36/26 zubů Shimano FC-MT210 36/22 zubů Shimano FC-MT210 40/30/22 zubů

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

-

-

-

Shimano SLX FD-M7025

Shimano Deore FD-M6020

Shimano Alivio FD-M4020

Shimano Alivio FD-M4000

Shimano Acera FD-M3000

SRAM NX Eagle X-Horizon

SRAM GX Eagle X-Horizon

SRAM NX Eagle X-Horizon

Shimano XT RD-M8000 GS Shadow Plus

Shimano Deore RD-M6000 GS Shadow

Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow

Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow

Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow

Shimano Acera SL-M3010 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

SRAM NX Eagle Trigger Shifter SRAM GX Eagle Trigger Shifter SRAM NX Eagle Trigger Shifter Shimano SLX SL-M7000 Rapid- Shimano Deore SL-M6000 Fire Plus RapidFire Plus SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 z. SRAM XG-1275-12 Eagle 10-50 z. SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 z. Shimano CS-M7000-11 11-40T Shimano HG500-10 11-42 z.

Shimano HG201-9 11-36 z.

Shimano HG201-9 11-36 z.

Shimano HG201-9 11-36 z.

SRAM NX Eagle

SRAM GX Eagle

KMC X9

KMC X9

KMC X9

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/160 mm

hydraulické, Shimano BR-M396, hydraulické Shimano BRkotouč 180/180 mm MT400, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BR-M396 hydraulické Shimano BRkotouč 180/160 MT400, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT201, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT201, kotouč 180/160 mm

SRAM BB DUB PF92

Race Face BB PF92

SRAM BB DUB BSA

Shimano SM-BB52

Shimano SM-BB52

Shimano SM-BB52

Shimano SM-BB52

Shimano BB-UN100

FSA DX PRO2

FSA DX PRO2

FSA Orbit 1,5E ZS No,57B

FSA Orbit 1.5E ZS No.57B

FSA Orbit 1,5E ZS No,57B

FSA Orbit 1,5E ZS No,57B

FSA Orbit 1,5B ZS No,57B

FSA No,10 Semi-Cartrige

-

-

-

Marwi SP-610

-

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

SRAM NX Eagle

KMC X11

KMC X10

Shimano HB-MT400-B 15×110 mm ONE KT CL 15×110 mm

Shimano HB-M6010 CL 15×100 mmShimano HB-M618-B CL 15x110mmShimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano FH-M6010-B 12×148 mm ONE KT CL 12×148 mm

Shimano FH-M4050 CL QR

Shimano FH-M4050 CL

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

WTB ST i23 TCS 2,0 32 děr

WTB Scraper i35 32 děr

WTB SX19 32 děr

Weinmann U32 Disc Race 32H

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

Sapim Leader Black

Sapim Leader Black

Sapim Galvanized Black

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized Black

Sapim Galvanized Black

Sapim Galvanized Black

Sapim Leader

WTB Nine Line Comp 29×2,25" WTB Vigilante TCS LHG / Trail WTB Nine Line Race DNA Boss TCS LFR 27,5×2,65” 29×2,25"

Schwalbe Smart Sam 29x2.10“

WTB Nine Line Comp 29×2,25" WTB Nine Line Comp 29×2,25" WTB Nine Line Comp 29×2,25" WTB Ranger Comp 29×2,0"

Race Face Ride 35 mm

Race Face Chester 35 mm

ONE Sport XC 31,8 mm

ONE Sport R 31,8mm

ONE Sport XC 31,8 mm

ONE Sport XC 31,8 mm

ONE Sport XC 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

Race Face Ride 35 mm riser

Race Face Ride 35 mm riser

ONE Sport XC flat

ONE Sport R flat

ONE Sport XC flat

ONE Sport XC flat

ONE Sport XC flat

ONE Sport flat

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on dual density ONE MTB Lock-on kraton-gel

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

Race Face Ride XC

Race Face Aeffect 125 mm Dropped Post

ONE Sport XC

ONE Sport R

ONE Sport XC

ONE Sport XC

ONE Sport XC

ONE Sport

RM Peak Race

RM Peak Race

RM XCP Race

RM XCP Race

RM XCP Race

RM XCP Race

RM XCP Race

RM XCF Sport

1×12

1×12

1×12

2×11

2×10

2×9

3×9

3×9

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17” (M), 19” (L), 21” (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL), 23" (XXL)17“ (M), 19“ (L), 21“ (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL), 23" (XXL)17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

12,3 kg / 17" (M)

12,8 kg / 19” (L)

12,7 kg / 17" (M)

13,2 kg / 17" (M)

14,2 kg / 17" (M)

14,3 kg / 17" (M)

13,8 kg / 17” (M)

13,9 kg / 17" (M)

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

109


2019 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE XC FUN

HEATWAVE 70-29

HEATWAVE 90-27

BARVA 1

matná černá/neonově zelená/ temně šedá

BARVA 2 RÁM

STORM 90-29

STORM 60-29

STORM 90-27

STORM 60-27

matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově zelená/ temně modrá temně šedá

matná radioaktivní žlutá/ červená/černá

matná neonově červená/ radioaktivní žlutá/černá

matná radioaktivní žlutá/ červená/černá

matná neonově červená/ radioaktivní žlutá/čarná

-

-

-

-

-

-

-

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Custom Alu 6061,T6 EVO

Custom Alu 6061,T6 EVO

Custom Alu 6061,T6 EVO

Custom Alu 6061,T6 EVO

VIDLICE

SR Suntour XCM HLO

SR Suntour XCM HLO

SR Suntour XCM HLO

SR Suntour XCM HLO

SR Suntour XCT

SR Suntour XCM HLO

SR Suntour XCT

ZDVIH VIDLICE

100 mm

100 mm

100 mm

100 mm

100 mm

100 mm

100 mm

PRUŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring

KLIKY S PŘEVODNÍKEM

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů

PŘESMYKAČ

Shimano Altus FD-M2000

Shimano Acera FD-M3000

Shimano Altus FD-M2000

Shimano Altus FD-M2000

Shimano FD-TY500

Shimano Altus FD-M2000

Shimano FD-TY500

MĚNIČ

Shimano Altus RD-M2000 SGS Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow

Shimano Altus RD-M2000 SGS Shimano Altus RD-M2000 SGS Shimano RD-TY500D

ŘAZENÍ

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus

KAZETA

Shimano HG200-9 11-32 z.

Shimano HG201-9 11-36 z.

Shimano HG200-9 11-32 zubů

Shimano HG200-9 11-32 zubů

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano HG200-9 11-32 zubů

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

ŘETĚZ

KMC X9

KMC X9

KMC X9

KMC X9

KMC Z51

KMC X9

KMC Z51

BRZDY (P/Z)

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT201, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

mechanické Tektro Novela, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

mechanické Tektro Novela, kotouč 180/160 mm

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

PEDÁLY

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

PŘEDNÍ NÁBOJ

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

ONE KT Disc QR

Shimano HB-TX505 CL QR

ONE KT Disc QR

ZADNÍ NÁBOJ

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

ONE KT Disc QR

Shimano FH-TX505 CL QR

ONE KT Disc QR

RÁFKY

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

DRÁTY

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

PLÁŠTĚ

WTB Ranger Comp 29×2,0"

WTB Ranger Comp 27,5x2,0"

WTB Ranger Comp 27,5x2,0"

Freedom Transition 29×2,10"

Freedom Transition 29×2,10"

Freedom Transition 27,5×2,10" Freedom Transition 27,5×2,10"

PŘEDSTAVEC

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ŘIDÍTKA

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

Alloy rised

Alloy rised

Alloy rised

Alloy rised

GRIPY

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

SEDLOVKA

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

SEDLO

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

POČET RYCHLOSTÍ

3×9

3×9

3×9

3×9

3×7

3×9

3×7

VELIKOSTI RÁMŮ

17" (M), 19" (L), 21" (XL), 23" (XXL)17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

HMOTNOST

14,5 kg / 17” (M)

14,5 kg / 17" (M)

14,2 kg / 17" (M)

14,5 kg / 17" (M)

14,2 kg / 17" (M)

14,5 kg / 17" (M)

110

SPECIFIKACE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

14,3 kg / 17” (M)

HEATWAVE 70-27

Shimano Altus RD-M2000 SGS Shimano RD-TY500D


XC FUN

WMN SERIES

MANHATTAN 90-29 25th Anniversary

MANHATTAN 70-29

MANHATTAN 40-29

matná černá/stříbrná/černá

matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově zelená/ temně modrá temně šedá

-

-

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

SR Suntour XCM HLO 100 mm

MANHATTAN 90-27

MANHATTAN 70-27

MANHATTAN 40-27

CATHERINE CRB 30-29

CATHERINE 70-29

matná šedá/radioaktivní žlutá/ matná černá/neonově zelená/ tmavě modrá temně šedá

matná černá/neonově modrá/ temně šedá

lesklá šedá/mentolově zelená/ matná černá/mentolově zelená/ temně šedá temně šedá

-

-

-

-

-

-

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Carbon UD BF-MB05

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

SR Suntour XCT

SR Suntour XCE28P

SR Suntour XCM HLO

SR Suntour XCT

SR Suntour XCE28P

vzduchová Rock Shox Recon RL, vzduchová SR Suntour Epixon Tapered, 15 mm Boost RL-R, Tapered

100 mm

75 mm

100 mm

100 mm

75 mm

120 mm, lock-out s ovládáním 120 mm, lock-out s ovládáním na řidítkách na řidítkách

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring

Coil spring

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring

Coil spring

Solo Air/Motion Control

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů

Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů

Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů

SRAM NX Eagle Boost 32 zubů Shimano FC-MT500 36/26 zubů

Shimano Altus FD-M2000

Shimano FD-TY700

Shimano FD-TY700

Shimano FD-TY500

-

Shimano Deore FD-M6020

Shimano RD-TY500D

SRAM NX Eagle X-Horizon

Shimano Deore RD-M6000 GS Shadow

Air/hydraulic remote lock out

Shimano FD-TY500

Shimano Altus FD-M2000

Shimano Altus RD-M2000 SGS Shimano RD-TX800 SGS

Shimano RD-TY500D

Shimano Altus RD-M2000 SGS Shimano RD-TX800 SGS

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano SL-M310 RapidFire Plus

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus SRAM NX Eagle Trigger Shifter Shimano Deore SL-M6000 RapidFire Plus

Shimano HG200-9 11-32 zubů Shimano HG31-8 11-34 zubů

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano HG200-9 11-32 zubů

Shimano HG31-8 11-34 zubů

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

SRAM PG-1230-12 Eagle 11-50 Shimano HG500-10 11-42 zubů zubů

KMC X9

KMC Z51

KMC Z51

KMC X9

KMC Z51

KMC Z51

SRAM NX Eagle

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

ráfkové Tektro BR-855 V-brake hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

ráfkové Tektro BR-855 V-brake hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 180/160 mm

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

SRAM BB DUB PF92

Shimano SM-BB52

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA DX PRO2

FSA Orbit 1,5E ZS No,57B

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

-

-

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

ONE KT QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

ONE KT QR

Shimano HB-MT400-B 15×110 mmShimano HB-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

ONE KT QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

ONE KT QR

Shimano FH-M6010-B 12×148 mmShimano FH-TX505 CL QR

WTB SX19 32 děr

ONE J20S Disc Sport 32 děr

ONE J19SZ Sport 32 děr

ONE J20S Disc Sport 32 děr

ONE J20S Disc Sport 32 děr

ONE J19SZ Sport 32 děr

WTB ST i23 32 děr

WTB SX19 32 děr

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Leader Black

Sapim Galvanized Black

WTB Ranger Comp 29×2,0"

Freedom Transition 29×2,10"

Freedom Transition 29×2,10"

Freedom Transition 27,5×2,10" Freedom Transition 27,5×2,10" Freedom Transition 27,5×2,10" WTB Nano Race 29×2,1"

WTB Nano Race 29×2,1"

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

Race Face Ride 35 mm

ONE Sport XC 31,8 mm

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

Race Face Ride 35 mm riser

ONE Sport XC flat

ONE MTB dual density kraton-gel

ONE MTB dual density kraton-gel

ONE MTB dual density kraton-gel

ONE MTB dual density kraton-gel

ONE MTB dual density kraton-gel

ONE MTB dual density kraton-gel

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

Race Face Ride XC

ONE Sport XC

WTB Volt 142

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

RM XCF Sport

WTB KODA 142

ONE WXC

3×9

3×8

3×7

3×9

3×8

3×7

1×12

2×10

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL), 23" (XXL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L), 21" (XL)

17" (M), 19" (L)

15" (S), 17" (M), 19" (L)

14,4 kg / 17" (M)

14,8 kg / 17" (M)

14,0 kg / 17" (M)

14,6 kg / 17" (M)

14,7 kg / 17" (M)

13,8 kg / 17" (M)

12,0 kg / 17" (M)

12,9 kg / 17" (M)

Shimano SL-M310 RapidFire Plus

KMC X10

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

111


2019 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE WMN SERIES

ANYROAD

CATHERINE 30-29

CATHERINE 90-27

BARVA 1

matná tmavě modrá/růžová/ modrá

BARVA 2 RÁM VIDLICE

CATHERINE 60-27

CATHERINE 40-27

GRAVELRIDE 700

matná šedá/mentolově zelená/ matná černá/růžová/fialová temně šedá

matná tmavě modrá/růžová/ světle modrá

lesklá šedá/růžová/fialová

matná břidlicově šedá/neonově matná černá/radioaktivní oranžová/černá žlutá/temně šedá

-

temně šedá/fialová/šedá

lesklá bílá/modrá/bronzová

bílá/růžová/šedá

-

-

-

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

vzduchová SR Suntour XCR 32 SR Suntour XCM HLO Air LO-R

SR Suntour XCM HLO

SR Suntour XCT

SR Suntour XCT

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

ZDVIH VIDLICE

100 mm

100 mm

100 mm

100 mm

100 mm

-

-

PRUŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE

Air/hydraulic lock-out

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring

Coil spring

-

-

KLIKY S PŘEVODNÍKEM

Shimano FC-MT210 36/22 zubů Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-MT100 40/30/22 zubů

Shimano FC-TY501 42/34/24 zubů

Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů

SRAM Apex XSYNC 40 zubů

Shimano Tiagra FC-RS400 50-34 zubů

PŘESMYKAČ

Shimano Alivio FD-M4020

Shimano Acera FD-T3000

Shimano Altus FD-M2000

Shimano FD-TY700

Shimano FD-TY500

-

Shimano Tiagra FD-4700

MĚNIČ

Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow

Shimano Deore RD-M592 SGS Shadow

Shimano Altus RD-M2000 SGS Shimano Altus RD-M310

Shimano RD-TY500D

SRAM Apex 1

Shimano Tiagra RD-4700 GS

ŘAZENÍ

Shimano Acera SL-M3010 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus SRAM Apex Hydro R11

KAZETA

Shimano HG201-9 11-36 zubů

Shimano HG201-9 11-36 zubů

Shimano HG200-9 11-32 zubů

Shimano HG31-8 11-34 zubů

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

SRAM XG-1130-11 11-42 zubů Shimano CS-HG500-10 11-34 zubů

ŘETĚZ

KMC X9

KMC X9

KMC X9

KMC Z51

KMC Z51

KMC X11EL

BRZDY (P/Z)

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 180/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

mechanické Tektro Novela, kotouč 160/160 mm

mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/160 mm

hydraulické SRAM Apex, kotouč hydraulické Shimano BR160/140 mm RS405, kotouč 160/140 mm

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

Shimano SM-BB52

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

SRAM GXP XR

Shimano BB-RS500

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

FSA Orbit 1,5B ZS No,57B

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA Orbit C-40 No,42/ACB

FSA Orbit C-40 No,42/ACB

PEDÁLY

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

-

-

PŘEDNÍ NÁBOJ

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

ONE KT Disc QR

ONE KT Disc QR

ONE KT Disc 12×100 mm

ONE KT Disc 12×100 mm

ZADNÍ NÁBOJ

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

ONE KT Disc QR

ONE KT Disc QR

ONE KT Disc 12×142 mm

ONE KT Disc 12×142 mm

RÁFKY

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB SX19 32 děr

WTB STP i23 32 děr

WTB SX19 32 děr

DRÁTY

Sapim Galvanized Black

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Leader Black

Sapim Leader Black

PLÁŠTĚ

WTB Nano Comp 29×2,1"

WTB Wolverine Comp 27,5×2"

WTB Wolverine Comp 27,5×2"

WTB Wolverine Comp 27,5×2"

WTB Wolverine Comp 27,5×2"

WTB ByWay Road Plus TCS Tan WTB Riddler Race 700×37 Side Wall 650×47

PŘEDSTAVEC

ONE Sport XC 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport HX 31,8 mm

ONE Sport SL 31,8 mm

ONE Sport SL 31,8 mm

ŘIDÍTKA

ONE Sport XC flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

Alloy Compact Gravel

Alloy Compact Gravel

GRIPY

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

ONE MTB Lock-on

Velo StickyGel

Velo StickyGel

SEDLOVKA

ONE Sport XC

ONE Sport SL

ONE Sport SL

ONE Sport

ONE Sport

Kind Shock Lev-Integra 65 mm ONE Sport Dropped Post

SEDLO

ONE WXC

ONE WXC

ONE WXC

ONE WXC

ONE WXC

RM Peak Race

RM Peak Race

POČET RYCHLOSTÍ

2×9

3×9

3×9

3×8

3×7

1×11

2×10

VELIKOSTI RÁMŮ

15" (S), 17" (M), 19" (L)

14" (XS), 16" (S), 18" (M)

14" (XS), 16" (S), 18" (M)

14" (XS), 16" (S), 18" (M)

14" (XS), 16" (S), 18" (M)

48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 56 cm (L), 58 cm (XL)

48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 56 cm (L), 58 cm (XL)

HMOTNOST

13,9 kg / 17" (M)

14,0 kg / 16" (S)

14,2 kg / 16" (S)

14,2 kg / 16" (S)

14,0 kg / 16" (S)

11,2 kg / 53 cm (M)

11,0 kg / 53 cm (M)

112

SPECIFIKACE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

CATHERINE 70-27

GRAVELRIDE 500

Shimano Tiagra ST-RS405 Dual Control

KMC X10


ANYROAD

CROSS

GRAVELRIDE 200

CROSSRIDE 800

CROSSRIDE 700

CROSSRIDE 500

CROSSRIDE 300 G/L

matná petrolejově modrá/ radioaktivní žlutá/černá

matná šedá/tmavě modrá/ radioaktivní žlutá

matná černá/temně šedá/šedá

matná černá/temně šedá/ cihlově červená

-

-

-

Alu 6061,T6 Multibutted EVO

Alu 6061,T6 Multibutted

Alu 6061,T6 Multibutted

Custom Alu 6061,T6

vzduchová SR Suntour NCXDS-AIR RL

-

TEENS&KIDS

CROSSRIDE 100 G/L

CROSSRIDE 75 G/L

G: lesklá černá/temně šedá/ G: matná černá/temně šedá/ neonově zelená, L: lesklá černá/ petrolejově modrá, L: matná šedá/mentolově zelená šedá/fialová/růžová

G: matná černá/temně šedá/ neonově zelená, L: matná tmavě modrá/světle modrá/ růžová

G: lesklá černá/temně šedá/ neonově modrá, L: lesklá mentolově zelená/bílá/šedá

-

-

-

-

-

Alu 6061,T6 Multibutted

Alu 6061,T6 Multibutted

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

vzduchová SR Suntour NCXDS-AIR RL

SR Suntour NEX-DS HLO

SR Suntour NEX HLO

SR Suntour NEX HLO

SR Suntour NEX HLO

SR Suntour M3010

63 mm

63 mm

63 mm

63 mm

63 mm

63 mm

50 mm

Air/hydraulic remote lock out

Air/hydraulic remote lock out

Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring/hydraulic lock-out Coil spring

FSA Vero Pro 1X 40 zubů

Shimano FC-T551 44/32/24 zubů

Shimano FC-M371 48/36/26 zubů

Shimano FC-M371 48/36/26 zubů

Shimano FC-TY501 48/38/28 zubů

Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů

Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů

Shimano FC-TY301 48/38/28 zubů

-

Shimano Deore FD-T6000

Shimano Altus FD-M370

Shimano Altus FD-M370

Shimano FD-TY710

Shimano FD-TY710

Shimano FD-TY510

Shimano FD-TY510

Shimano Claris RD-2000 GS

Shimano Deore RD-T6000 SGS Shimano Deore RD-M591 SGS Shadow Shadow

Shimano Acera RD-T3000 SGS

Shimano Acera RD-M360 SGS

Shimano Acera RD-M360 SGS

Shimano Altus RD-M310

Shimano RD-TY500D

Microshift SB-R480

Shimano Deore SL-M6000 RapidFire Plus

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano SL-M310

Shimano ST-EF65 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-RS35 Revoshift

Shimano Claris CS-HG50-8 11-34 zubů

Shimano HG500-10 11-34 zubů Shimano HG200-9 11-32 zubů

Shimano HG200-9 11-32 zubů

Shimano HG31-8 11-32 zubů

Shimano HG31-8 11-32 zubů

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

KMC Z51

KMC X10

KMC X9

KMC X9

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z51

mechanické Tektro MD-C550, kotouč 160/140 mm

hydraulické Shimano BRMT400, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT201, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

hydraulické Shimano BRMT200, kotouč 160/160 mm

ráfkovéTektro BR-855 V-brake ráfkové Saccon Alloy V-brake

ráfkové Saccon Alloy V-brake

FSA RPM BB7420 BSA

Shimano SM-BB52

Shimano BB-UN26

Shimano BB-UN26

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

FSA Orbit C-40 No,42/ACB

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

-

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-813 Non-Slip

Marwi SP-813 Non-Slip

Marwi SP-813 Non-Slip

ONE KT Disc 12×100 mm

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX505 CL QR

Shimano HB-TX500 QR

ONE KT QR

ONE KT QR

ONE KT Disc 12×142 mm

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX505 CL QR

Shimano FH-TX500 QR

ONE KT QR

ONE KT QR

WTB SX19 32 děr

ONE J25D Disc Sport 32 děr

ONE J20S Disc Sport 32 děr

ONE J20S Disc Sport 32 děr

ONE J20S Disc Sport 32 děr

ONE J19SZ Sport 32 děr

ONE J19SZ Sport 32 děr

ONE J19SZ Sport 32 děr

Sapim Leader Black

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Leader

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

WTB Nano Comp 700×40

WTB Riddler Race 700×37

WTB Riddler Comp 700×37

WTB Riddler Comp 700×45C

Impac CrossPac 700×35C Reflective

Impac CrossPac 700×35C

Impac CrossPac 700×35C

Impac CrossPac 700×35C

ONE Sport SL 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

ONE Sport OV 31,8 mm

Alloy Compact Gravel

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

ONE Sport flat

Velo StickyGel

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Ergo Lock-on

ONE Sport

ONE Sport SL

ONE Sport SL

ONE Sport SL

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

ONE Sport

RM Peak Race

Selle Royal Ariel

Selle Royal Ariel

Selle Royal Ariel

Selle Royal 3050 HRN

Selle Royal 3050 HRN

Selle Royal 3050 HRN

Selle Royal 3050 HRN

1×8

3×10

3×9

3×9

3×8

3×8

3×7

3×7

48 cm (XS), 50 cm (S), 53 cm (M), 56 cm (L), 58 cm (XL)

18" (M) 20" (L) 22" (XL)

18" (M) 20" (L) 22" (XL)

18" (M) 20" (L) 22" (XL)

G: 18" (M) 20" (L) 22" (XL), L: 17" (M), 19" (L)

G: 18" (M) 20" (L) 22" (XL), L: 17" (M), 19" (L)

G: 18" (M) 20" (L), L: 17" (M), 19" (L)

G: 18" (M) 20" (L), L: 17" (M), 19" (L)

11,4 kg / 53 cm (M)

12,6 kg / 18" (M)

13,6 kg / 18" (M)

13,9 kg / 18" (M)

14,4 kg / 18" (M)

14,0 kg / 18" (M)

13,8 kg / 18" (M)

13,7 kg / 18" (M)

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

CROSSRIDE 250 G/L

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

113


2019 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE TEENS&KIDS

BLIZZ 26

BLIZZ 24

BLIZZ 20

BLIZZ 16

THUNDER 26

THUNDER 24

THUNDER 20

BARVA 1

matná břidlicově šedá/ radioaktivní žlutá/černá

matná břidlicově šedá/ radioaktivní žlutá/černá

lesklá radioaktivní žlutá/ neonová červená/černá

lesklá radioaktivní žlutá/ neonová červená/černá

matná břidlicově šedá/ neonově oranžová/černá

matná petrolejově modrá/ radioaktivní žlutá/černá

matná petrolejově modrá/ radioaktivní žlutá/černá

BARVA 2

-

-

-

-

lesklá šedá/růžová/fialová

lesklá šedá/růžová/fialová

lesklá šedá/růžová/fialová

BARVA 3

-

-

-

-

LTD šedá/neonově oranžová/ černá

LTD matná petrolejově modrá/ radioaktivní žlutá/černá

BARVA 4

-

-

-

-

šedá/radioaktivní žlutá/ tmavě modrá

matná šedá/radioaktivní žlutá/ tmavě modrá

RÁM

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

VIDLICE

Custom Alloy Disc, rigid

Custom Alloy Disc, rigid

Custom Alloy Disc, rigid

Hi-ten rigid

Custom Alloy, rigid

Custom Alloy, rigid

Custom Alloy, rigid

ZDVIH VIDLICE

-

-

-

-

-

-

-

PRUŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE

-

-

-

-

-

-

-

KLIKY S PŘEVODNÍKEM

WheelTop M32 32 zubů

WheelTop M32 28 zubů

WheelTop M32 28 zubů

Lide DJ521 28 zubů

WheelTop M32 32 zubů

WheelTop M32 28 zubů

WheelTop M32 28 zubů

PŘESMYKAČ

-

-

-

-

-

-

-

MĚNIČ

Shimano Altus RD-M2000 Shadow

Shimano Altus RD-M310

Shimano RD-FT35AD

-

Shimano Altus RD-M2000 Shadow

Shimano Altus RD-M310

Shimano RD-FT35AD

ŘAZENÍ

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano SL-M310 RapidFire Plus

Shimano SL-RS45 Revoshift

-

Shimano Altus SL-M2000 RapidFire Plus

Shimano SL-M310 RapidFire Plus

Shimano SL-RS45 Revoshift

KAZETA

Shimano HG-201-9 11-36 zubů Shimano HG-31-8 11-34 zubů

Shimano HG-200-7 12-28 zubů 16 zubů

Shimano HG-201-9 11-36 zubů Shimano HG-31-8 11-34 zubů

Shimano HG-200-7 12-28 zubů

ŘETĚZ

KMC X9

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z410

KMC X9

KMC Z51

BRZDY (P/Z)

mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm

mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm

mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/140 mm

ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster

ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

Thun Topaz

Thun Topaz

Thun Topaz

Thun GO

Thun Topaz

Thun Topaz

Thun Topaz

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

CH290TBW

CH290TBW

CH290TBW

CH800B

CH290TBW

CH290TBW

CH290TBW

PEDÁLY

Marwi SP-400

Marwi SP-400

Marwi SP-202

Marwi SP-201

Marwi SP-400

Marwi SP-400

Marwi SP-202

PŘEDNÍ NÁBOJ

ONE KT Disc

ONE KT Disc

ONE KT Disc

Steel 16H

ONE KT

ONE KT

ONE KT

ZADNÍ NÁBOJ

ONE KT Disc

ONE KT Disc

ONE KT Disc

Coaster 28H

ONE KT

ONE KT

ONE KT

RÁFKY

ONE J19SD Disc Sport 24 děr

ONE J19SD Disc Sport 24 děr

ONE J19SD Disc Sport 24 děr

ONE J20C 16H / 28 děr

ONE J19SD Sport 24 děr

ONE J19SD Sport 24 děr

ONE J19SD Sport 20 děr

DRÁTY

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

PLÁŠTĚ

Schwalbe Crazy Bob 26×2,35"

Schwalbe Crazy Bob 24×2,35"

Schwalbe Crazy Bob 20×2,10"

Deli SA 206 16×1,75"

Schwalbe Hurricane 26×2"

Schwalbe CX Comp 24x1,75"

Schwalbe CX Comp 20x1,75"

PŘEDSTAVEC

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Steel/Alloy 22,2 mm

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

ŘIDÍTKA

Alloy rised

Alloy rised

Alloy rised

Steel rised

Alloy rised

Alloy rised

Alloy rised

GRIPY

Velo Junior grip

Velo Junior grip

Velo Junior grip

Widek Transparent Kids

Velo Junior grip

Velo Junior grip

Velo Junior grip

SEDLOVKA

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Steel

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

SEDLO

Velo Sport Junior

Velo Sport Junior

Velo Junior

Velo Junior

Velo Sport Junior

Velo Sport Junior

Velo Junior

POČET RYCHLOSTÍ

1×9

1×8

1×7

1×1

1×9

1×8

1×7

VELIKOSTI RÁMŮ

14" (XS)

12,5"

10"

9"

14" (XS)

12,5"

10"

HMOTNOST

11,9 kg

10,5 kg

9,8 kg

9,2 kg

10,0 kg

9,7 kg

8,8 kg

114

SPECIFIKACE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

KMC Z51


TEENS&KIDS

SURGE 24

SURGE 20

lesklá šedá/radioaktivní žlutá/ lesklá černá/neonově oranžová/ lesklá petrolejově modrá/ tmavě modrá temně šedá radioaktivní žlutá/černá

matná modrá/červená/černá

lesklá červená/modrá/černá

-

-

lesklá tmavě červená/ radioaktivní žlutá/černá

-

lesklá červená/modrá/černá

antracitová šedá/bílá/radioaktivní žlutá

-

-

-

lesklá oranžová/modrá/černá

-

-

lesklá černá/žlutá/modrá

-

-

-

-

-

-

-

matná modrá/červená/černá

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061.T6

Custom Alu 6061.T6

SR Suntour XCT

SR Suntour XCT

SR Suntour XCT JR24

SR Suntour XCT JR24

SR Suntour XCT JR20

Hi-ten rigid

pružinová SR Suntour XCT JR24 Hi-Ten rigid

100 mm

100 mm

50 mm

50 mm

40 mm

-

50 mm

-

Coil spring

Coil spring

Super soft coil spring

Super soft coil spring

Super soft coil spring

-

Super soft coil spring

-

Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů

Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů

WheelTop M32 28 zubů

WheelTop M32 28 zubů

WheelTop M32 28 zubů

Lide DJ521 28 zubů

SR Suntour CW-XCCT202 22/32/42 zubů

WheelTop M32 32T

Shimano FD-TY500

Shimano FD-TY500

-

-

-

-

Shimano FD-TY10

-

Shimano RD-TY500D

Shimano RD-TY500D

Shimano RD-TY300D

Shimano RD-TY300D

Shimano RD-FT35AD

-

Shimano RD-TX35D

Shimano RD-FT35D

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-RS45 Revoshift

Shimano SL-RS45 Revoshift

Shimano SL-RS35 Revoshift

-

Shimano SL-RS45 Revoshift

Shimano SL-RS45 Revoshift

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano TZ20-6 14-28 zubů Freewheel

16 zubů

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel

Shimano TZ21-7 14-28 zubů Freewheel

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z410

KMC Z50

KMC Z50

STORM 24 MD

STORM 26 MD

STORM 26

lesklá černá/neonově zelená/ temně šedá

lesklá šedá/radioaktivní žlutá/ lesklá černá/neonově zelená/ tmavě modrá temně šedá

-

-

-

STORM 24

STORM 20

STORM 16

mechanické Tektro MD-M280, ráfkové Tektro BR-855 V-brake mechanické Tektro MD-M280, kotouč 160/160 mm kotouč 160/160 mm

ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster

ráfkové, Tektro BR-855 V-brake ráfkové, Tektro BR-855 V-brake

Shimano BB-UN100

Shimano BB-UN100

Thun Topaz

Thun Topaz

Thun Topaz

Thun GO

Thun Topaz 120K

Thun Topaz

FSA No,10 Semi-Cartrige

FSA No,10 Semi-Cartrige

CH281TC

CH281TC

CH281TC

CH800B

CH281TC

CH281TC

Marwi SP-610

Marwi SP-610

Marwi SP-400

Marwi SP-400

Marwi SP-202

Marwi SP-201

Marwi SP-400

Marwi SP-400

ONE KT Disc QR

ONE KT QR

ONE KT Disc QR

ONE KT QR

ONE KT QR

Steel 16H

ONE Freewheel type

ONE Freewheel type

ONE KT Disc QR

ONE KT QR

ONE KT Disc QR

ONE KT QR

ONE KT QR

Coaster 28H

ONE Freewheel type

ONE Freewheel type

ONE J19SD Disc Sport 32 děr

ONE J19SD Sport 32 děr

ONE J19SD Disc Sport 24 děr

ONE J19SD Sport 24 děr

ONE J19SD Sport 24 děr

ONE J20C 16H / 28 děr

Weinmann ZAC 20, 24 děr

Weinmann ZAC 20, 24 děr

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Freedom Dual 26×2,1"

Freedom Dual 26×2,1"

Freedom Gangster 24×1,95"

Freedom Gangster 24×1,95"

Freedom Challenger 20×1,95"

Deli SA 206 16×1,75"

Schwalbe Black Jack 24×1,90“

Deli SA207 20x1,75“

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Steel/Alloy 22,2 mm

HL Corp 25,4 mm

HL Corp 25,4 mm

Steel rised

Steel rised

Steel rised

Steel rised

Steel rised

Steel rised

Steel rised

Steel rised

Velo Junior grip

Velo Junior grip

Velo Junior grip

Velo Junior grip

Widek Transparent Kids

Widek Transparent Kids

Velo Junior grip

Widek Transparent Kids

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Steel

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

Velo Sport Junior

Velo Sport Junior

Velo Sport Junior

Velo Sport Junior

Velo Junior

Velo Junior

Velo Sport Junior

Velo Junior

3×7

3×7

1×7

1×7

1×6

1×1

3×7

3×6

14" (XS), 16,5" (S)

14" (XS), 16,5" (S)

12"

12"

10"

9"

12”

10”

15,3 kg

14,6 kg

12,6 kg

12,0 kg

10,8 kg

9,3 kg

12,0 kg

9,6 kg

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ

115


2019 KOMPLETNÍ SPECIFIKACE TEENS&KIDS

CATHERINE 26

CATHERINE 24

CATHERINE 20

CATHERINE 16

BARVA 1

matná šedá/mentolově zelená/ lesklá růžová/bílá/fialová temně šedá

lesklá růžová/bílá/fialová

lesklá růžová/bílá/fialová

BARVA 2

matná tmavě modrá/růžová/ modrá

matná tmavě modrá/růžová/ modrá

matná tmavě modrá/růžová/ modrá

lesklá mentolově zelená/bílá/ šedá

BARVA 3

-

-

lesklá mentolově zelená/bílá/ šedá

-

RÁM

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

Custom Alu 6061,T6

VIDLICE

SR Suntour XCT

SR Suntour XCT JR24

Hi-ten rigid

Hi-ten rigid

ZDVIH VIDLICE

100 mm

50 mm

-

-

PRUŽENÍ/TLUMENÍ VIDLICE

Coil spring

Super soft coil spring

-

-

KLIKY S PŘEVODNÍKEM

Shimano FC-TY301 42/34/24 zubů

WheelTop M32 28 zubů

WheelTop M32 28 zubů

Lide DJ521 28 zubů

PŘESMYKAČ

Shimano FD-TY500

-

-

-

MĚNIČ

Shimano RD-TY500D

Shimano RD-TY300D

Shimano RD-FT35AD

-

ŘAZENÍ

Shimano ST-EF500 EZ Fire Plus Shimano SL-RS45 Revoshift

Shimano SL-RS35 Revoshift

-

KAZETA

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano MF-TZ500-7 14-34 zubů Freewheel

Shimano TZ20-6 14-28 zubů Freewheel

16 zubů

ŘETĚZ

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z51

KMC Z410

BRZDY (P/Z)

ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfkové Tektro BR-855 V-brake ráfková Saccon Alloy V-brake / Coaster

STŘEDOVÉ SLOŽENÍ

Thun Topaz

Thun Topaz

Thun Topaz

Thun GO

HLAVOVÉ SLOŽENÍ

FSA No,10 Semi-Cartrige

CH290TBW

CH290TBW

CH800B

PEDÁLY

Marwi SP-610

Marwi SP-400

Marwi SP-202

Marwi SP-201

PŘEDNÍ NÁBOJ

ONE KT QR

ONE KT QR

ONE KT QR

Steel 16H

ZADNÍ NÁBOJ

ONE KT QR

ONE KT QR

ONE KT QR

Coaster 28H

RÁFKY

ONE J19SD Sport 32 děr

ONE J19SD Sport 24 děr

ONE J19SD Sport 24 děr

ONE J20C 16H / 28 děr

DRÁTY

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

Sapim Galvanized

PLÁŠTĚ

Impac Crosspac 26×2"

Impac Crosspac 24×2"

Impac Crosspac 20×1,75"

Deli SA 206 16×1,75"

PŘEDSTAVEC

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Alloy 25,4 mm

Steel/Alloy 22,2 mm

ŘIDÍTKA

Steel rised

Steel rised

Steel rised

Steel rised

GRIPY

Velo Comfort Junior

Velo Junior grip

Widek Transparent Kids

Widek Transparent Kids

SEDLOVKA

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Alloy

HL Corp Steel

SEDLO

Velo Sport Junior

Velo Sport Junior

Velo Junior

Velo Junior

POČET RYCHLOSTÍ

3×7

1×7

1×6

1×1

VELIKOSTI RÁMŮ

14" (XS), 16,5" (S)

12"

10"

9"

HMOTNOST

13,8 kg

11,6 kg

9,6 kg

9,3 kg

116

SPECIFIKACE ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

Výrobce elektrokol, kol a příslušenství značky Rock Machine své produkty neustále vyvíjí a vyhrazuje si právo měnit specifikace včetně barev i bez předchozího upozornění. Údaje a vyobrazení v tomto katalogu mají pouze informativní charakter, jsou zcela nezávazné a nevyvolávají žádné právní účinky. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy anio potvrzení obsahu smlouvy uzavřené v jiné než písemné formě. Uvedené informace a vyobrazení jsou platné v okamžiku vydání tohoto katalogu. O nejvhodnější specifikaci produktu se poraďte se svým prodejcem. Doporučujeme konkrétní podrobnosti prodiskutovat s prodejcem, zejména pokud výběr závisí na některé z nabízených funkcí. Důkladně si přečtěte návod k obsluze a dobře poznejte vlastnosti a schopnosti vybraného produktu.


Cykl

Asistence

nic vás nezabrzdí

Nehoda není náhoda a pro všechny „náhody“ je tady Cyklo Asistence.

Když vás během jízdy potká KARAMBOL

PORUCHA

NEHODA

Cyklo Asistence se postará o vás i vaše kolo. Stačí zavolat na jedno telefonní číslo a my: • zajistíme odvoz 3x do 50 km • zajistíme opravu drobného defektu na místě • proplatíme půjčení náhradního kola, koloběžky nebo elektrokola Vztahuje se na kola, elektrokola, koloběžky a elektro-koloběžky.

Ve variantách Jednotlivec • cena 379 Kč/rok

Rodina • cena 599 Kč/rok

• možnost připojištění vybité baterie u e-kola za 119 Kč/rok - pro jednotlivce a 199 Kč/rok - pro rodinu

Nyní jednodušší a rychlejší prodej díky čárovému kódu. Více informací u vašich prodejců nebo na webové stránce www.cykloasistence.cz

Pojišťovna AWP P&C Česká republika - odštěpný závod je Pojistitelem tohoto produktu. Asistenční společnost AWP Solutions ČR a SR, s. r. o. je zprostředkovatelem služeb Pojistitele, pro pojišťovnu vyřizuje likvidační služby a provoz asistenční platformy. Obě společnosti vystupují vůči koncovým zákazníkům pod značkou Allianz Assistance.


118

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

PŘÍSLUŠENSTVÍ


E DGE

Peak

IN -MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky v různých barvách, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání a jednoduchá úprava popruhů díky ROCK STRAP systému, 20 ventilačních otvorů, vel. S/M 54-60 cm a M/L 58-61 cm, bezpečnostní standart CE 1 290 Kč

IN-MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky ve 2 barvách, road/MTB vzhled, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání ROCK STRAP, 24 ventilačních otvorů, vel. S/M 54-58 cm a M/L 58-61 cm, 230 g, bezpečnostní standart CE 990 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ/ACCESSORIES

119


CAT HE RINE

FL ASH JUNIOR

IN-MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky ve 2 barvách, road/MTB vzhled, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání ROCK STRAP, 24 ventilačních otvorů, vel. S/M 54-58 cm a M/L 58-61 cm, 230 g, bezpečnostní standart CE 990 Kč

IN-MOULD technologie, 2 vyměnitelné štítky ve 2 barvách, obvodový upínací systém HEAD LOCK, 3 nastavitelné polohy výšky, zapínání ROCK STRAP, 12 ventilačních otvorů, reflexní prvky v zadní části, vel. S 50-54 cm, bezpečnostní standart CE 790 Kč


FL ASH KID

EDGE PHOTOCHROM ATIC

OUT-MOULD technologie, obvodový upínací systém HEAD LOCK, zapínání ROCK STRAP, 6 ventilačních otvorů, reflexní prvky v zadní části, vel.: XS 44-48 cm, bezpečnostní standart CE 390 Kč

fotochromatická skla, tmavost skla se přizpůsobuje intenzitě světla, 100% UV filtr, větrací otvory na skle zabraňují zamlžování, polykarbonátová skla jsou odolná vůči nárazům, kompozitní plast rámečku odolá velkému zatížení, grip na koncích nožiček a nosníku zabraňuje sklouznutí brýlí • perfektně sedí v kombinaci s přilbou Rock Machine Edge 1 590 Kč

EDGE skvělá ochrana před slunečním zářením díky sklům REVO kat. 3, 100% UV filtr, větrací otvory na skle zabraňují zamlžování, polykarbonátová skla jsou odolná vůči nárazům, kompozitní plast rámečku odolá velkému zatížení, grip na koncích nožiček a nosníku zabraňuje sklouznutí brýlí • pevný ochranný obal s možností uskladnění náhradních skel • perfektně sedí v kombinaci s přilbou Rock Machine Edge 690 Kč

121

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ/ACCESSORIES

121


PE A K skvělá ochrana před slunečním zářením díky sklům REVO kat. 3, 100% UV filtr, polykarbonátová skla jsou odolná vůči nárazům, kompozitní plast rámečku odolá velkému zatížení, grip na koncích nožiček zabraňuje sklouznutí brýlí 290 Kč

n á hradní dr ž á k pro F8 náhradní držák s bezdrátovým senzorem a magnetem 299 Kč

COMPU T ER F5 drátový computer s multifunkčním displejem a voděodolným tělem. aktuální rychlost | denní vzdálenost | celková vzdálenost | hodiny 12/24 | průměrná rychlost 395 Kč

COMPU T E R F8 bezdrátový computer s multifunkčním displejem a voděodolným tělem. aktuální rychlost | denní vzdálenost | celková vzdálenost | hodiny 12/24 | průměrná rychlost | maximální rychlost | doba jízdy | speed pacer - porovnávání rychlosti 76 9 K č

n á hradní dr ž á k pro F5 náhradní držák s kabeláží a magnetem 13 9 K č

122

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


hydrapack

PERFORM A NCE

Elegantní batoh s 2 l vodním rezervoárem, do kterého se vám vejdou základní věci a voda na delší bikové vyjížďky. Součástí batohu jsou 3 kapsy na zip, hrudní a bederní pás, úchyty na hadičku, praktický úchyt např. na pláštěnku, nebo bundu, reflexní poutko na blikačku a další reflexní prvky. Ve spodní zazipovací kapse je umístěna integrovaná pláštěnka. • Objem rezervoáru: 2 l • Úložný prostor: 10 l 990 Kč

odolný materiál nylon fiber glass, výborné uchycení, pro lahve o ø 73 - 74,5 mm, 38 g 210 K č

SPORT odolný materiál nylon fiber glass, pravostranné vkládání lahve, výborné uchycení, pro lahve o ø 73 - 74,5 mm, 38 g 19 9 K č

saddle bag Podsedlová brašna s „T“ držákem pro jednoduchou a rychlou montáž. • kompatibilní držák s většinou klasických sedel 3 3 0 K č malá 400 ml

3 49 K č střední 550 ml

3 9 9 K č velká 800 ml

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ/ACCESSORIES

123


TOUR

Flash 0,6 l

hliníkové tělo, pravostranné vkládání lahve, snadná manipulace, pro lahve o ø 73 - 74,5 mm, 45 g 230 Kč

revoluční uzávěr od společnosti Tacx, snadné otevření i uzavření, certifikát BPA-Free, recyklovatelný materiál 19 9 K č

PERFORM A NCE 0,6 l odolný materiál, snadné plnění, recyklovatelný BPA-Free plast od značky Tacx, vhodné pro mytí v myčce 110 K č

CA NIBA L 6 mm silné hliníkové tělo, pro lahve o ø 73 - 74,5 mm, 66 g 12 0 K č

124

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


PE RFORM A NCE 0, 85 l

R ACE LOCK

odolný materiál, snadné plnění, recyklovatelný BPA-Free plast od značky Tacx, vhodné pro mytí v myčce 12 0 K č

délka 128 mm, hliníková objímka, jednoduchá instalace 18 5 K č

E NDURO

T E A M SILICONE

TOUR LOCK

délka 128 mm, povrch ze dvou směsí, hliníková objímka 289 Kč

délka 130 mm, 100% silikon s paměťovým efektem, výborně pohlcuje otřesy, jednoduchá údržba 399 Kč

délka 125 mm, ergonomické tvarování, povrch ze dvou směsí, hliníková objímka 320 Kč

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ/ACCESSORIES

125


SOF T Y

TOU R

délka 128 mm, ergonomicky tvarované pěnové grypy 18 5 K č

délka 125 mm, ergonomické tvarování, povrch ze dvou směsí 18 5 K č

ERGO TOURIS T

ergonomický tvar pro eliminaci bolesti zápěstí, integrovaná alu objímka proti otočení, protiskluzový materiál, délka: 138 mm, hmotnost: 260 g/ks 350 Kč

R ACE délka 128 mm, dvoubarevná směs 12 9 K č

R ACE CA RBON ergonomické tvarování, hliníková objímka, karbonové tělo, délka 120 mm, hmotnost 55/ks 990 Kč

ONE LOCK délka 130 mm, plastová objímka, jednoduchá instalace 320 Kč

126

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ


SPORT

TOU RIS T

FL ASH

ergonomické tvarování, hliníkové tělo, délka 110 mm, hmotnost 85 g/ks 399 Kč

ergonomické tvarování, pogumované tělo, délka 126 mm, hmotnost 70 g/ks 19 9 K č

přední hliníkové dobíjecí světlo. 3 Watt Super Bright White LED 200 lm, funkce: 100% výkon (1,5 hod.) | 50% výkon (2,5 hod.), flash (2,5 hod.), baterie Li-Pol (3.7V 480mAh), micro USB konektor 399 Kč

BELIZE Přední bateriové světlo. 4 diody pro perfektní viditelnost, funkce: svícení (70 hod.) | blikání (120 hod.) | stroboskopický efekt,

3 ks baterie AAA součástí balení 149 K č

ROOK IE

TOU R

ergonomické tvarování, hliníkové tělo, délka 110 mm, hmotnost 95 g/ks 399 Kč

hliníkové tělo, délka 105 mm, hmotnost 62 g/ks 18 9 K č

RUBY A LU Zadní blikačka vyrobená CNC technologií. Voděodolné tělo, červená dioda o výkonu 13 Lux, 2 funkce: trvalé svícení (50 hod.) | blikání (150 hod.),

2 ks baterie 3032 součástí balení 19 9 K č

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ/ACCESSORIES

127


RUBY USB

MULTI 14

FLOOR PLUS

Zadní USB blikačka vyrobená CNC technologií. Voděodolné tělo, červená vysocesvítivá dioda, 4 funkce: svícení | tlumené svícení | blikání | pomalé blikání, výdrž až 18 hod. 299 Kč

CNC Al bočnice, obsahuje: nýtovač řetězu, imbusy 2/3/4/5/6/8 mm, torx T25, plochý a křížový šroubovák PH2, centrklíče 14/15/16G/T30 (mavic) 399 Kč

Profesionální nožní hustilka s duální hlavou. Tělo „Steel Technology“ vyrobené z kvalitní oceli Manometr umístěn v horní části pumpy. Ergonomické pogumované T držadlo. Podstavec vyroben z oceli v kombinaci s technologií NYLON GLASS FIBER plněný skelnými vlákny. 990 Kč

MULTI 10 kompozitní bočnice, obsahuje: imbusy 2/2,5/3/4/5/6/8 mm, torx T25, plochý a křížový šroubovák PH2 19 9 K č

DOU BLE FL ASH Zadní blikačka s 2 extrémně svítivými diodami, funkce: svícení (30 hod.) | blikání (55 hod.) | stroboskop (90 hod.), 2 ks baterie AAA součástí balení 19 9 K č

128

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

SHOCK hustilka na vidlice a tlumiče s přesným manometrem, vybavená zpětným ventilem pro odpouštení tlaku a výkyvnou hlavou. Maximální tlak 300 psi. 899 Kč


FLOOR

A LU MINI

EC O MINI

univerzální hlava (av, dv, fv), tělo z nylonových vláken, ergonomické „T“ držadlo, podstavec vyroben technologií NYLON GLASS FIBER (plněné skelnými vlákny), max. tlak 120 psi, výška 60 cm, hmotnost 686 g 379 Kč

univerzální hlava (av, dv, fv), tělo z eloxovaného hliníku 6063, gumová krytka hlavy proti nečistotám, max. tlak 120 psi, délka 22 cm, hmotnost 118 g, držák na rám 270 Kč

kompaktní, ultralehká, z odolného plastu, univerzální hlava (av, dv, fv), prostor v rukojeti na nářadí, nebo lepení, max. tlak 80 psi, délka 23 cm, držák na rám 110 K č

A LU DUA L MINI dualní hlava (av, dv, fv), tělo z kvalitního hliníku 6063, výklopná ergonomicky tvarovaná rukojeť, max. tlak 120 psi, délka 25 cm, držák na rám 415 K č

A LU MTb MINI PLUS teleskopický píst, univerzální hlava (av, dv, fv), gumová krytka hlavy proti nečistotám, tělo a aretační páčka z kvalitního hliníku 6063, max. tlak 120 psi, hmotnost 124 g 6 75 K č

ECO MINI PLUS kompaktní, ultralehká, z odolného plastu, univerzální hlava (av, dv, fv), gumová krytka hlavy proti nečistotám, max. tlak 120 psi, hmotnost 18 cm, držák na rám 16 8 K č

Z ÁMEK 1800×12 mm vinylový potah lanka, odsouvací kryt vložky zámku proti nečistotám, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 240 Kč

Z ÁMEK 1800× 8 mm vinylový potah lanka, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, odsouvací kryt vložky zámku proti nečistotám, 4 bezpečnostní klíče, 1 led klíč 19 9 K č

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ/ACCESSORIES

129


Z ÁMEK 1500×10 mm

e-bike 26 -28”

SL AV E

vinylový potah lanka, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 149 K č

tělo ze slitiny hliníku, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 26“ - 28“ 2 49 K č

luxusní stojan s hliníkovým tělem s širokou plastovou podpěrou, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 24“ - 29“ 220 Kč

Z ÁMEK 650× 8 mm vinylový potah lanka, odsouvací kryt vložky zámku proti nečistotám, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 149 K č

e-bike m-mount 26 -29” tělo ze slitiny hliníku, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 26“ - 29“, 40 mm 269 Kč

flexi 26 -28” tělo ze slitiny hliníku, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 24“ - 29“ 299 Kč

Z ÁMEK 650×12 mm vinylový potah lanka, držák pro uchycení na rám, nebo sedlovku, 4 bezpečnostní klíče 12 9 K č

m-mount 26 -29” tělo ze slitiny hliníku, pro krosová kola, montáž přímo na rám, vhodný pro většinu rámů jízdních kol 24“ - 28“ 299 Kč

130

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

QUICK tělo z hliníkové slitiny, nastavení velikosti bez použití nářadí, vhodný pro dětská kola 16“ - 20“ 175 K č


MTB lehké blatníky z tvrdého plastu, pro velikost kol 26“ - 29“ 19 9 K č

BR ZDOV Ý KOTOU Č FLOATING 16 0/180 MM

dres freeride trail

unašeč z Al 7075, kotouč z vysoce tepelně odolné oceli 410 STAINLESS STEEL, povrchová úprava finish 42HRC, ultra-light design, výborné chlazení, vysoká účinnost za všech podmínek, výborná tvarová stálost, hmotnost 106/146 g, šrouby součástí balení 8 6 9 / 1 12 5 K č

lehké provedení bez zipů a kapes, camouflage design, 90 % polyester, 10 % elastan 1 250 Kč

NEOPRÉ NOV Ý CHR ÁNIČ zamezuje kontaktu řetězu a rámu, rozměry 9,5 - 10,5×26 cm 15 9 K č

BR ZDOV Ý KOTOU Č 16 0/180 MM kotouč z vysoce tepelně odolné oceli 410 STAINLESS STEEL, povrchová úprava finish 42HRC, ultralight design, skvělé chlazení, hmotnost 92/112 g, šrouby součástí balení 299 / 350 Kč

kraťasy trail 2 kapsy vpředu se zipem a 2 vzadu se suchým zipem, pružný materiál softshell a shield 1 75 0 K č

VÍCE NA ROCKMACHINE.US/CZ/ACCESSORIES

131


dres xc flash

dres flash wmn

anatomické tvarování RACE fit, kombinace 3 materiálů pro nejlepší pocit při jízdě, 3 kapsy v zadní části, zakončení dresu silikonovými páskami 1 550 Kč

anatomický dámský střih, materiál Micro-Modrian , 1 kapsa na zip v zadní části, volný spodní lem 1 290 Kč

kraťasy xc flash

kraťasy flash wmn

anatomické tvarování Race fit, 4D Body Map sedací výstelky, materiály Vega a Ceylon 1 75 0 K č

132

PŘÍSLUŠENST VÍ ROCK MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ

anatomické tvarování Woman Race fit, 4D Body Map sedací výstelky, materiály Vega a Ceylon 1 550 Kč

rukavice prospeed prodyšný svršek, prošitá ergonomická dlaňová část kombinovaná s gelem absorbujícím vibrace a nárazy, pohodlné zakončení s pevnou manžetou na suchý zip 359 Kč


Nebojte se do toho pořádně šlápnout. Zaplatíme jakékoliv poškození kola i krádež! Naše pojištění kol a elektrokol vám pomůže

při krádeži kola z volného prostranství, auta či nosiče na kola

když kolo poškodíte následkem nehody nebo při přepravě

v případě, že vám kolo zničí neznámý vandal

Platí v České republice i po celém světě.

epa Dressler, Doporučuje P mist světa dvojnásobný v biketrialu

www.ervpojistovna.cz


T E S T C E N T R U M RO C K M AC H I N E ? K D E K O L I V N A D O S A H R U K Y.

Lipno Centrum lipnocentrum.cz

Půjčovna, prodejna a servis sportovního vybavení Lipno Centrum nabízí kromě kol a elektrokol Rock Machine i široký sortiment kvalitního sportovního vybavení a možnost rezervace sportovního vybavení předem.

134 TESTCENTRA MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ ROCK

Lipensko je doslova protkáno sítí cyklostezek a cyklotras. Půjčovna Lipno Centrum leží takřka přímo na trase jedné z nejzajímavějších, cyklostezky Jezerní. Poblíž najdeme také singletrail Frymburk, okruh s umělým i přírodním singletrailem, který se dá zkombinovat s lesními cestami na hřebenu mezi Frymburkem a Lipnem. Užijí si na něm děti i příležitostní cyklisté na běžném horském kole, ale i zkušení bikeři, kteří si zde najdou velké množství skoků.


Bikecentrum Libverda bikecentrumlibverda.cz

Bikecentrum Libverda nabízí k testování kompletní portfolio celoodpružených kol i trailové hardtaily Rock Machine. Využít můžete komplexních služeb pro cyklisty. Občerstvení, sociální zázemí včetně sprch, základní servis a mytí kol, parkování, nebo úschovu Vašeho kola po dobu testování. Součásti Bikecentra je také stanice Horské služby. Bikecentrum je umístěno na jednom ze tří nástupních míst na Singltrek pod Smrkem, který se nachází na začátku lázeňského městečka ve směru od Hejnic na konci stezek Hejnického hřebenu. Patří jednoznačně k těm nejkrásnějším v celé destinaci.

Singltrek Centrum rentabike.singltrekpodsmrkem.cz

Zázemí Test Centra v nastupním místě Singltreku nabídne cyklistické zázemí včetně myčky kol, obchodu s cyklistickými potřebami a oblečením, sprchy, WC, ale také občerstvení s restaurací, dětské hříště s pumptrekem a kemp. Singltrek centrum leží v srdci celé oblasti. V nástupním místě na koupališti v Novém Městě pod Smrkem.

Singltrek pod Smrkem singltrekpodsmrkem.cz

Singltrek pod Smrkem se stal první destinací stezek značky Singltrek v ČR a Je unikátním místem pro vyznavače terénní cyklistiky. Koho lákají kvalitní vrstevnicové akorát na kolo široké jednosměrné stezky, budované šetrně vůči přírodě a poskytující maximální požitek z jízdy, ten se tu prostě najde. Singltreky jsou zasazeny pod majestátní horu Smrk do překrásné divoké přírody severních svahů Jizerských hor, vyprojektovaný velšským designérem stezek Dafyddem Davisem. Stezky Singltreku vedou mezi skalami, bučinami, po krajích lesů i v jejich srdci, místy s krásnými výhledy do krajiny. Singltrek pod Smrkem v současné době nabízí trasy v celkové délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti. Své si tu najde každý, od rodin s malými dětmi po zkušené trailové jezdce. VÍCE NA ROCKMACHINE.US

135


Bike Park Kyčerka kycerka-bikepark.cz

Testcentrum je vybavené kompletním portfoliem celoodpružených kol, trailovými hardtaily i elektrokoly značky Rock Machine. Půjčovna nabízí také dětská a turistická kola, koloběžky a terénní sjezdové koloběžky. Součástí Bike Parku je dřevěný pumptrek. Při výjezdu možno použít vlek s jednoduchým zachycením kola.

Bike Park Kyčerka je součástí, a zároveň centrálním zázemím Rock Machine Bike resortu Valašsko a nabízí velkou škálu cyklistických tras včetně unikátního projektu gravity trailů. Tento cyklistický resort je největším svého druhu v České republice a stabilně patří mezi největší bike resorty v ČR. Jedinečností parku je možnost vyžití rodin s dětmi, xc/enduro jezdců, ale i freeridových bikerů. Bike Park je umístěn na jižním svahu v údolí Pluskovec (700 m.n.m.) v krásném prostředí Beskyd v obci Velké Karlovice. Disponuje kotevním vlekem (905 m) a nabízí možnost stylového pohoštění v nově sroubené valašské hospůdce a s příjemným personálem, který neodmítne žádného bikera.

Půjčovna elektrokol DR SPORT

Objevte náš největší národní park Krkonoše z pohodlí sedla elektrokola. Elektrokola vám zajistí pomoc až na 60 kilometrů jízdy ve vysokohorském terénu. Při projížď kách v podhůří Krkonoš, kde je terén méně náročný, je dojezd až 110 kilometrů. Elektrokola tak mažou rozdíly mezi trénovaným a netrénovaným cyklistou a jsou také výborným řešením pro páry z nichž jeden je fyzicky méně zdatný a chce se druhému vyrovnat.

drsport.cz

Půjčte si elektrokola Rock Machine v centrální části Krkonoš. K dispozici jsou kola horská i trekingová pro všechny věkové kategorie dámské, pánské i dětské.

Horský hotel Soláň **** hotelsolan.cz

Hotelový komplex nabízí k zapůjčení různé typy elektrokol, které nejlépe oceníte při projíď kách v krásném prostředí Beskyd.

136 TESTCENTRA MACHINE KOLEKCE K 25. VÝROČÍ ROCK

Elektrokolo je zkrátka příležitost, jak si užít krásy hor. Zábava, příroda, zdraví. To chcete!

Nachází se v malebném prostředí s nejkrásnějším pohledem na Javorníky. Komfortní ubytování nabízí v nadstandardně vybavených pokojích ve světlém dřevě. Nezapomenutelné výhledy a jedinečný pohled na vrcholky Javorníků v srdci Beskyd si nejlépe užijete v sedle elektrokola Rock Machine z hotelové půjčovny. Ve Wellness & Spa Soláň zažijte zasloužené chvíle uvolnění a odpočinku při masáži, či v saunovém světě.


Testcentrum elektrokol hotel DUO

Testcentrum leží uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy s nejvyšším vrcholem Lysou horou (1 324 m n. m.) a nejnižším bodem Rožnovské Bečvy u Zubří (350 m n. m.). Výškový rozdíl téměř 1 000 m znamená pořádnou porci stoupání pro prověření výdrže elektrokol.

testujbike.cz

Největší testcentrum elektrokol Rock Machine v ČR se svojí flotilou 30 kol Rock Machine Blizz e70 27+ doplněných o celoodpružené pluskové modely Blizzard ležící uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy.

Půjčovna kol a elektrokol Ruma Sport rumasport.cz

Bikeresort Valašsko je cyklisty hojně vyhledáván pro více než 350 kilometrů MTB tras. Blízký Singletrail Bike park Kyčerka, Singletrails Bílá a Bike aréna Vsetín představují pro cyklistu doslova zemi zaslíbenou.

V cyklopůjčovně Ruma Sport si můžete vypůjčit a otestovat dostatek především horských kol a elektrokol Rock Machine. Využít můžete také rezarvačního systému.

Půjčovna kol Kola Kolman kolakolman.cz

Půjčovna a servis kol ve známé vinařské obci Dolní Dunajovice leží nedaleko Mikulova a kromě půjčení kol Rock Machine nabízí i cenné informace k vinařské cykloturistice.

Ze sedla kola objevíte krásu sluncem zalité krajiny vinařů s množstvím krásných cyklostezek vedoucích mezi vinicemi s četnými zastávkami u vinných sklípků kde zažijete přátelskou atmosféru při setkání s vinaři. Ať už si k vyjížďce vyberete horské, nebo krosové kolo, zážitek z akce je zaručený.

VÍCE NA ROCKMACHINE.US

137


#InTrailWeTrust © Bike Fun International, 2018. All rights reserved. rockmachine.us Oficiální distributor: CYKLOMAX, spol. s r.o., Pardubická 504, 533 52 Srch, tel.: +420 466 944 023, e-mail: cyklomax@cyklomax.cz, www.cyklomax.cz

CZ