Cursal woodworking machinery_slide.1_PL

Page 1

CURSAL_slide.1


MISJA

NASZA HISTORIA

CURSAL_slide.1

FIRMA CURSAL ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W 1977 R. I OD TEGO CZASU POZOSTAJE W RĘKACH RODZINY CURTOLO.

JESTEŚMY NAJLEPSI W CIĘCIU DREWNA. We włoskim świecie produkcyjnym, firma Cursal jest postrzegana jako pierwszy producent elektronicznych pił ukosowych, należących do kategorii najbardziej poszukiwanych maszyn, w których firma wyspecjalizowała się zarówno z konstrukcyjnego jak i technologicznego punktu widzenia.

Ponad 40-letni okres działalności firmy, to okres codziennych wyzwań, realizowanych z determinacją, energią i pasją.. Firma Cursal powstała w północno-wschodnich Włoszech, w regionie, gdzie przedsiębiorczość wiąże się z odpowiedzialnością i efektywnością, gdzie z wielkiego wyczucia rodzi się zaskakująca rzeczywistość przemysłowa. Obecnie firma Cursal to dynamiczny zespół złożony z 20 osób, doskonale wyspecjalizowanych w sektorze drzewnym, oddanych i zaangażowanych w rozwój firmy w realiach regionu Veneto. Cursal to marka, od lat rozpoznawalna we Włoszech i za granicą, to symbol gwarancji, jakości i efektywności działania pilarek z automatycznym załadunkiem i rozładunkiem. Nieustannie rozwijamy się, wsłuchując się w wymagania klientów.

2/8


CO OFERUJEMY

CURSAL_slide.1

ELEKTRONICZNE PIŁY UKOSOWE Prędkość i maksymalna precyzja Trak tartaczny Dociskacze Optyczny skaner ubytków Aktualizowane na bieżąco oprogramowanie

PÓŁAUTOMATYCZNE PILARKI Do małych, średnich i dużych przekrojów pni Doskonałe do półproduktów i podobnych Odpowiednie akcesoria Projektowanie w 3D Elastyczność

AUTOMATYCZNE ŁADOWARKI I ROZŁADOWYWARKI Nieprzerwany załadunek i rozładunek Bieżąca paletyzacja Synchronizacja z pilarkami Cursal

3/8


CO OFERUJEMY

CURSAL_slide.1

WSPARCIE TECHNICZNE Oferujemy Państwu wielojęzyczne wsparcie techniczne Pomoc telefoniczną, mailową i wideokonferencje Pomoc w konserwacji maszyn i dostawę części zamiennych

INNOWACYJNOŚĆ Analizy na życzenie klientów Współpraca z wyspecjalizowanym działem technicznym Spersonalizowane rozwiązania projektowe

4/8


WW

CURSAL_slide.1

NASZE ATUTY GŁĘBOKA WIARA W SIŁĘ TKWIĄCĄ W LUDZIACH

PROFESJONALIZM

PASJA

NIEZAWODNOŚĆ

INNOWACYJNOŚĆ

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

PERSONALIZACJA

JAKOŚĆ

5/8


DZIE JESTEŚMY

CURSAL_slide.1

CURSAL TO OBECNIE FIRMA Z PONAD 3600 LINIAMI PRACUJĄCYMI NA ŚWIECIE I PRĘŻNA SIEĆ SPRZEDAŻOWA DZIAŁAJĄCA NA RÓŻNYCH KONTYNENTACH. Od 1992 r. firma Cursal działa w jednym z obszarów przemysłowych, położonych w północno-wschodnich Włoszech, u stóp zielonych wzgórz Prosecco (Unesco). W regionie, firma Cursal jest znana nie tylko z powodu oferowanych maszyn, ale również dzięki reputacji jej właściciela Pana Giuseppe Curtolo, weterana branży drzewnej, aktywnie wspierającego działania aktywacyjne w regionie. Z biegiem lat firma Cursal stała się jednym z najbardziej wiarygodnych dostawców wśród włoskich klientów. Mała firma rzemieślnicza prowadzona początkowo przez 2 osoby i obsługująca jedynie klientów krajowych, stała się dzisiaj znanym we Włoszech i za granicą dostawcą maszyn do przemysłu drzewnego z imponującą siecią KLIENTÓW CURSAL.

6/8


PRODUKCJA I USŁUGI SPERSONALIZOWANE ROZWIĄZANIA Firmę Cursal tworzą ludzie, których łączy profesjonalizm, umiejętne i cierpliwe interpretowanie oczekiwań produkcyjnych klienta, co z kolei umożliwia dostarczanie niestandardowych rozwiązań. Nasze maszyny są jak ubrania szyte na miarę przez najlepszych krawców.

NIEUSTANNE POSZUKIWANIA Cursal to awangardowa firma, przeprowadzająca wiele badań i analizo ferująca rozwiązania i zaawansowane technologie, z myślą o wersji 4.0.

DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY Różnica tkwi w szczegółach: standardowa linia może pracować i ulec uszkodzeniu, natomiast linia zbudowana z pieczołowicie dobranych szczegółów będzie pracować dłużej i efektywniej.

CURSAL_slide.1

WYSOKA JAKOŚĆ Firma Cursal od dawna dba o jakość swoich produktów i to od zawsze było dla niej opłacalne, bowiem rozsławiło firmę jako producenta oferującego doskonałej jakości produkty w doskonałej cenie. Produkty Cursal w szybkim czasie amortyzują się. Cursal produkuje maszyny długowieczne; a pierwsza piła ukosowa pracuje już od ponad 30 lat.

BEZPIECZNA PRACA Bezpieczeństwo pracy to już nie opcja, firma Cursal stosuje odpowiednie systemy zabezpieczające, przez co znacznie ogranicza liczbę wypadków.

SERWIS Klienci mają do dyspozycji zespół specjalistów gotowych rozwiązywać każdy problem techniczny. Oferta zawiera zrównież umowy na konserwację i dostawę części zamiennych. Obecnie wsparcie techniczne wydaje się być opcją, ale tak nie jest w przypadku Cursal, która od dziesięcioleci pomaga swoim klientom.

7/8


ZNAWCY SEKTORA DRZEWNEGO WYBIERAJĄ CURSAL ODKRYJ ŚWIAT MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA NA CURSAL.COM

CURSAL_slide.1

Cursal S.r.l. Via Bradolini 38/a - 31020 San Fior (TV) - ITALY

Tel. +39 0438 400963 Fax +39 0438 401851 Mail info@cursal.com


CURSAL_slide.1

DZIĘKUJEMY


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.