Page 1

Příjemná dovolená

Úsměv pod každou střechou pokoje, apartmány, vily


SOUKROMÉ UBYTOVÁNÍ V CHORVATSKU Chorvatsko je ideální zemí pro dovolenou ve vilách, apartmánech a v pokojích v soukromí. Tato brožura Vás povede na dovolenou do míst, která jsme pro vás vybrali kvůli jejich atraktivnosti, ale i kvůli těm, kteří jako zdejší hostitelé a domácí přijali již mnoho návštěvníků s vrozenou srdečností a bezprostředností; a přáli bychom si, abyste i vy měli možnost je pocítit. Mnozí návštěvníci pokládají za nejlepší způsob, jak poznat cizí zemi a její obyvatele, vstoupit přímo do jejich domovů a spřátelit se s nimi. Ve svém pokoji, apartmánu či vile máte volnost, jakou jste si přáli, máte možnost přijímat návštěvy přátel, s nimiž jste se poznali a spřátelili o dovolené, a současně můžete být v centru života v místě, které jste si vybrali pro svou dovolenou. Vždycky jsou blízko obchody, v nichž můžete nakoupit potraviny, chutné a za nepříliš vysoké ceny, z nichž si pak v apartmánu budete moci uvařit své jídlo. V restauracích jsou součástí nabídky i místní lákavé speciality. A je pravda, že vás taková dovolená přijde levněji než ubytování v hotelu ve stejném místě. Majitelé soukromých domů, postavených pro pronajímání na letní pobyty, zařídili své vily, apartmány a pokoje s takovým pohodlím a komfortem, který uspokojí i nejnáročnějšího hosta; přitom čistota je naprostou samozřejmostí. Pohostinnost majitelů těchto zařízení vytváří atmosféru, vystihující rčení "cítit se jako doma".

Chorvatsko

ROZMANITOST UBYTOVÁNÍ

2

V deseti oblatech Chorvatska, každé s vlastní charakteristikou, jistě najdete tu, která vám nejvíce vyhovuje. Brožura vás obecně informuje o možnostech, které tento druh dovolené poskytuje a podrobnější informace můžete získat na webových stránkách Turistického sdružení jednotlivého regionu nebo přímo v agenturách města či oblasti, které jste si vybrali pro dovolenou a jejichž seznam je na středních stránkách této brožury. Tato brožura obsahuje jako zvláštní přílohu i ceník ubytování.


ISTRIE KVARNER LIKA - KARLOVAC

4-11 12-18 19

DALMÁCIE - Zadarský region 20-25 STŘEDNÍ CHORVATSKO

DALMÁCIE - Šibenický region 26-29

SLAVONIE ZÁHŘEB

DALMÁCIE - Splitský region 30-37

STŘEDNÍ CHORVATSKO

44-45

SLAVONIE

46-47

ZÁHŘEB

48

INFORMACE

49

ISTRIE

KVARNER

LIKA - KARLOVAC DALMÁCIE ZADARSKÁ OBLAST DALMÁCIE ŠIBENICKÁ OBLAST DALMÁCIE SPLITSKÁ OBLAST

DALMÁCIE DUBROVNICKÁ OBLAST

Chorvatsko

DALMÁCIE - Dubrovnícký region 38-43

3


ISTRIE Největší jadranský poloostrov vaše nejbližší středomořské pobřeží

Istrie

Vzdálenost od některých evropských měst: Benátky 210 km, Vídeň 510 km, Mnichov 550 km, Budapešť 560 km, Bratislava 610 km.

4

K hlavním turistickým přednostem této oblasti patří především jejích 445 km velmi členitého pobřeží, čisté moře a upravené pláže podle výběru: kamenné plochy nebo oblázky, vhodné pro návštěvníky všech věkových kategorií, zvláště pro rodiny s dětmi, nebo tzv. divoké pláže stíněné nedotčenou vegetací a vyhovující těm, kdo hledají soukromí a intimitu. Istrijský poloostrov je bohatý na pozoruhodnosti, které stojí za

vidění, ať se jedná o kulturně historické památky, přírodní krásy nebo kulinářské požitky. V bohaté gastronomické nabídce istrijských dobrot vyniká obzvlášť pršut, který zdejší lidé pokládají za nejlepší na světě, dále polévka maneštra, domácí těstoviny fuži s lanýži, které představují vrchol istrijského kulinářství (lanýže jsou houby rostoucí pod zemí a hledají se za pomoci psů zvlášť k tomu vycvičených). Z dalších lahůdek je třeba ochutnat ústřice z Limského zálivu, tresku po istrijsku a krevety “na buzaru”. Vhodným suvenýrem z Istrie je láhev olivového oleje nebo láhev bisky, jedinečné istrijské pálenky-rakije. V Istrii je možno navštívit na 70 soukromých vinných sklepů a sklípků (podrumů), kde lze ochutnat

i koupit domácí vína - bílou malvaziji, červená vína teran nebo refošk, muškát a další. Poslední neděli v květnu se v Istrii koná Den otevřených vinných sklepů. Nabídka sportovních a rekreačních možností a programů je v Istrii velmi bohatá. Může se provozovat na 30 sportovních činností na souši, na moři nebo ve vzduchu. Milovníkům jízdy na kole je k dispozici na 60 cyklostezek podél pobřeží i ve vnitrozemí.

Savudrija Malá turistická osada severně od Umagu, typická svým majákem z r. 1826 a malým starým rybářským přístavem.


ITALY

SLOVENIA Savudrija Umag Buje

Buzet

Novigrad Tar-Vabriga Poreč Vrsar

Pazin Funtana Labin

Rovinj

Rabac

Vodnjan Fažana Pula Medulin

INFORMACE: Turistické sdružení župy Istrijské Pionirska 1 HR-52440 Poreč Tel.: +385 52 452 797 Fax: +385 52 452 796 E-mail: info@istra.hr www.istra.hr

Umag Leží na severozápadním pobřeží Istrie a představuje jakési zvláštní místo, kde se Chorvatsko setkává s Evropou. Je vzdálen jen 40 km od Terstu. Dominantou starého městského jádra je barokní kostel Panny Marie (Sveta Marija) z 18. stol. Je znám jako turistické sportovní středisko, neboť již po léta hostí četné hvězdy světového tenisu, které sem přijíždějí koncem července na turnaj ATP Croatia Open. I přilehlé vnitrozemí kolem Umagu skrývá dosud málo známé přitažlivé turistické objekty, mezi jiným terény pro skalní lezce a pro jeskyňáře. Milovníci jízdy na koni najdou v Umagu jízdárnu a jezdecké středisko. Mezi mnoha manifestacemi vyniká Umažské léto, Slavnost sv. Roka v nedaleké obci Brtonigla v polovině srpna a Dny varhan, které se konají na konci srpna v několika kostelích na varhanách ze 17. a 18. století.

Novigrad V istrijské historii je to poměrně “mladé” město, je mu “jen” 1 500 let. Staré městské hradby s věžemi ze 13. stol. lákají milovníky historických památek. Hitem léta je dvoudenní hudební festival, který se koná na městském náměstí na konci července.

Istrie

Nabídka ubytování v soukromí: 372 pokojů, 1373 apartmánů a 5 chat. Novigrad

5


Istrie 6

Tar – Vabriga

Poreč

Tar a Vabriga, původně samostatné obce, se postupně rozrůstaly, až se spojily v jeden správní celek. Naskýtá se tu výhled k severu na Novigrad a k jihu na Poreč. Život byl v tomto kraji vždy spojen s pěstováním olivovníků a vinné révy. Po vybudování nedaleké turistické osady Lanterna (3 km) na mořském pobřeží ožil kraj cestovním ruchem, což se projevilo i pronájmem pokojů a apartmánů. Bohatá je i zdejší nabídka sportování, návštěvníkům je k dispozici diskotéka a noční bar. Za letních měsíců se koncerty vážné hudby konají v kostele sv. Martina, a na začátku září se pořádá věhlasná turistická slavnost Tara.

Město proslavené svými kulturně historickými památkami je současně již po řadu let nejlépe upravenou turistickou destinací v Chorvatsku. Bohatému kulturnímu dědictví města dominuje Eufraziova bazilika ze 6. stol., v níž se v letních měsících konají koncerty klasické hudby. Lodní taxi zajišťují ve dne v noci dopravu na blízký ostrůvek Sveti Nikola. Plavba trvá jen několik minut, je ale možné úzký průliv mezi pevninou a ostrůvkem přeplavat. Tradiční setkání pěveckých sborů, konající se

o prvním červnovém víkendu a porečské anály, nejstarší chorvatská výstava, spolu s jazzovými večery během července a srpna, se těší velké pozornosti. Nabídka ubytování v soukromí: 124 pokoje, 1375 apartmánů a 120 rekreačních domů.


ITALY

SLOVENIA Savudrija Umag Buje

Buzet

Novigrad

Tar-Vabriga Poreč Vrsar

Funtana

Pazin Labin

Rovinj

Rabac

Vodnjan Fažana Pula Medulin

Funtana Obec ležící při cestě z Poreče do Vrsaru. Její význam v cestovním ruchu spočívá v rozsáhlé nabídce ubytování v soukromých domech a apartmánech a v mimořádně velkém počtu gastronomických zařízení, čímž obec získává v průběhu sezóny specifické postavení a velkou přitažlivost. V obci se pořádají četné umělecké výstavy, koncem srpna pak známá lidová slavnost - fešta svatého Bernarda.

Vrsar Turistická obec severně od Limského zálivu, z jejíhož starého městského jádra na kopci se naskýtá krásný výhled

Nabídka ubytování v soukromí: 171 pokoj, 572 apartmány a 2 rekreační domy. Poreč

Vrsar

Istrie

na četné ostrovy zdejšího souostroví. Vrsarské sportovní letiště nabízí vyhlídkové lety nad istrijským pobřežím s možností jeho zhlédnutí z ptačí perspektivy. Naturisté mohou využít pláž naturistické osady Koversada. Na okraji Vrsaru mohou turisté navštívit Park plastik a soch jednoho z nejvýznamnějších chorvatských sochařů, Dušana Džamonji. V letní sezóně se v kostele sv. Martina konají koncerty vážné hudby. Dvakrát měsíčně se na nábřeží pořádá lidová slavnost - fešta. Mezinárodní sochařská škola Montraker začíná koncem srpna a trvá celý měsíc.

7


Rovinj

Rovinj

Istrie

Mnozí ho pokládají za nejfotogeničtější a nejromantičtější město umělců. Jeho charakteristickou siluetu se zvonicí vytváří barokní kostel sv. Eufemie (Sveta Eufemija). Celé přímoří s 22 ostrovy je chráněnou přírodní oblastí, kterou je možno si prohlédnout při lodním výletě. V polovině srpna se koná dva dny trvající slavnost Rovinjská noc s bohatým kulturním a zábavním programem a s přebohatou gastronomickou nabídkou. Je to pěkný zážitek. 8

Nabídka ubytování v soukromí: 585 pokojů, 1.312 apartmánů a 8

rekreačních domů.

Fažana a Vodnjan Fažana je rybářské místo, kde se nachází přístav, odkud vyjíždí lodě na prohlídku do Národního parku Brijuni. Hosté se mohou pobavit na zábavách (fešta), které souvisí s rybami - jako jsou Fešta se sardelami a Fešta s brudetem. Deset kilometrů od Puly je místo Vodnjan s nejvyšší zvonicí na Istrii (60 m) vedle kostela sv. Blažeje, který uchovává i mumie světců. V půlce srpna se ve Vodnjanu koná Čmeláčí fešta (Bumbarska fešta).


ITALY

SLOVENIA Savudrija Umag Buje

Buzet

Novigrad Tar-Vabriga Poreč

Pazin Funtana

Vrsar

Labin

Rovinj

Rabac

Vodnjan Fažana

Pula Medulin

Pula V nejužší části Istrijského poloostrova leží největší město Istrie, Pula, která má téměř 60 tisíc obyvatel. Zajímavé putování za tisíciletou pulskou minulostí začíná a končí u římského amfiteátru z 1. stol. n. l., který je největší antickou stavbou na Istrii. Cílem výletu za město může být návštěva akvária v Puntižele nebo ostrovního národního parku Brijuni. Podmořský svět je možno si prohlédnout ze speciálního člunu se skleněným dnem. Četné restaurace poskytují špičkový

gastronomický zážitek. Návštěvník by v žádném případě neměl vynechat návštěvu antického amfiteátru - arény ve večerních hodinách, kdy se proměňuje v dějiště pozoruhodných představení - divadelních, operních a baletních, filmového festivalu a rockových koncertů i koncertů populární hudby. Město má spojení železniční, lodní i letecké. Nabídka ubytování v soukromí: 132 pokoje, 893 apartmány a 8 rekreačních domů. Vodnjan

Istrie

Pula

9


Premantura

Istrie

Medulin

10

Je vzdálen 10 km na jih od Puly a je typický dvěma bílými věžemi svého kostela, které se tyčí nad městečkem. Nedaleko od Medulinu odkryli archeologové antické město Nezakcij, hlavní město říše Histrijců a sídelní město jejich krále Epulona. Medulinské souostroví se skládá z 11 neobydlených ostrůvků, na nichž je možno bezprostředně zažít kouzlo a půvab nedotčené přírody. Jižně od Premantury leží mys Kamenjak, chráněná přírodní lokalita, známý svými velmi dobrými možnostmi koupání a cyklistickými stezkami. Návštěvníci si mohou též dopřát požitek z vyhlídkových letů z Medulinu do Puly a zpět. Prvního května se každoročně koná v Premantuře lidová Račí slavnost (Fešta od rakih) a 10. srpna slavnost sv. Vavřince (Fešta Lovrečeva). V Banjole

Medulin

je v letních měsících otevřena pro turisty mateřská školka Sunčica s provozem v několika cizích jazycích. Medulin je známé středisko cestovního ruchu, které spolu s okolními obcemi Pomer, Banjole, Premantura a Pješćana uvala nabízí různé možnosti ubytování v soukromých domech - v pokojích a v apartmánech. Nabídka ubytování v soukromí: 582 pokoje, 3 196 apartmánů a 40 rekreačních domů.

Rabac & Labin Na východním pobřeží Istrie, v krásné zátoce pod městečkem Labin leží středisko cestovního ruchu Rabac, který na svých četných oblázkových plážích umožňuje příjemný odpočinek a nabízí řadu výletů lodí na ostrovy

Cres, Krk a Ráb. Město Labin je místem setkávání sochařů a dalších výtvarných umělců. V Dubrově ve vnitrozemí v blízkosti Rabacu se rozkládá Park plastik, v němž je shromážděno přes 70 plastik z istrijského kamene. Kromě četných kulturních a zábavních pořadů se koncem července koná přehlídka původního místního folklóru, dále koncerty klasické hudby ve farním kostele v Labinu. V polovině srpna se v nedaleké obci Barban pořádají rytířské hry zvané Trka na prstenac, což je historická soutěž, při níž se jezdci na koních, kopiníci, snaží hrotem svého kopí zasáhnout nevelký kroužek - prsten, jinak též zvaný alka; první zmínka o této rytířské soutěži pochází z r. 1696. Nabídka ubytování v soukromí: 16 pokojů, 861 apartmán a 31 rekreační dům.


ITALY

SLOVENIA Savudrija Umag

Buje

Buzet

Novigrad Tar-Vabriga Poreč Vrsar

Pazin Funtana Labin

Rovinj

Rabac Vodnjan Fažana Pula

Medulin

Rabac

Istrijské vnitrozemí Ve vnitrozemí Istrie se nabízí ubytování ve starých kamenných i nových soukromých domech a domcích. V této oblasti vinohradů, olivových hájů a orné půdy si získala oblibu lovecká turistika a agroturistika. Většina vinných sklepů se nachází v této oblasti. Daleko od ruchu a shonu dopravních cest si mohou návštěvníci užívat zdejších pěších cest, cykloturistických stezek, rybaření v řekách, skalního lezení a jeskyňářských dobrodružství. Příjemné posezení je v malých hospůdkách, kde se podávají typická lokální jídla a domácí vína. Pazin

Buje - leží mezi řekami Mirna a Dragonja; Dragonja současně tvoří hranici se Slovinskem. Buzet - je rozložen na kopci nad úrodným údolím, kterým protéká řeka Mirna. Pazin - je hlavním střediskem istrijské župy; jeho opevněný zámekhrad je největší dochovanou pevnostní stavbou v Istrii.

Labin

Buje

Buzet

Istrie

Nabídka ubytování v soukromí: 46 pokojů, 26 apartmánů a 60 rekreačních domů.

11


KVARNER Přímoří, ostrovy, hory Pro všechny sezóny a důvody

Kvarner

Ičići

12

Kvarner je oblast s nejdelší turistickou tradicí v Chorvatsku. Již v 19. století jej navštěvovaly mnohé evropské korunované hlavy, významné osobnosti a známí umělci jako místo pro svůj odpočinek. Dnešní hosté vědí proč. Kvarner přestavuje mimořádnou přírodní litu, v níž členité pobřeží Chorvatského přímoří a malebné ostrovy vytvářejí jeden celek a v jehož zázemí se zvedají zelené kopce Gorského kotaru a Liky. Je to místo, kde se setkává kultura střední Evropy s kulturou Středomoří. Velmi dlouhou tradicí se tu může pochlubit i ubytování v soukromí. Obyvatelé Chorvatského přímoří, Gorského kotaru a Liky dobře vědí, jak návštěvníkovi ve svém domě vytvořit příjemné a uvolněné ovzduší, jak mu do jeho pokoje, apartmánu a bungalovu přenést trochu důvěrné atmosféry hostitelova

domácího prostředí. Toto domácí prostředí je vyhledáváno a oceňováno, takže není divu, že je v oblasti na 145 tisíc ubytovacích jednotek, z toho 65 tisíc rodinných.

Opatijská riviéra Opatijská riviéra v noci, to je téměř souvislý zářící pás letovisek; jejich světla svítí jako tisíce svatojánských mušek, které se usadily na pobřeží tam, kde se setkávají mořské vlny se svahy horského masivu Učka. Nejjasněji z těchto letovisek září Opatije, která bývá pro své vznešené vily, neoklasicistní hotely a krásně upravené parky nazývána “přímořským vídeňským dvorem”. Dnešní návštěvníci se tu po celý rok procházejí za tichého šelestu kamélií,

Lovran

Opatija

palem a magnólií po cestách, které kdysi byly oblíbenými promenádami králů a císařů, hrabat a arcivévodů. Někdejší vídeňský šarm a mondénnost je bude provázet při procházkách podél moře i na cestách k vilám v ostatních místech riviéry. Nabídka ubytování v soukromí: 841 pokoj, 814 apartmánů a 14 rekreačních domů. Turistické destinace: Opatija, Matulji, Ičići, Lovran, Medveja a Mošćenička Draga. Akce: Karnevaly v lednu a v únoru, Festival chřestu v dubnu, MEA Mittell Europe Abazzia v červnu, Dny třešní v červnu, Liburnia Jazz festival v červenci, Slavnost jedlých kaštanů v říjnu.


SLOVENIA

Opatija

Rijeka Ogulin Crikvenica Novi Vinodolski

Krk Cres

Krk

Cres Rab

INFORMACE: Turistické sdružení Přímořsko-goranské župy Nikole Tesle 2 HR-51410 Opatija Tel.: +385 51 272 988 Fax: +385 51 272 909 E-mail: kvarner@kvarner.hr www.kvarner.hr

Rijecká oblast Rijeka není jen dopravní, administrativní a hospodářské centrum Kvarneru. Rijeka je město velmi bohatého politického a kulturního dědictví, pokladnice fascinujících historických příběhů. Jen ve 20.stol. byla součástí sedmi států. Bylo zde vynalezeno torpédo, poprvé zde byla vyfotografována kulka v letu. V Rijece se narodili J.P. Kamov (největší chorvatský avantgardní spisovatel) a I. Zajc (otec chorvatské opery); z Rijeky se vydal do světa i dirigent L. Matačić. Průčelí rijeckých historizujících, secesních a modernistických domů připomínají své maďarské, rakouské, italské a chorvatské stavitele. Rijeku si můžete prohlédnout i při projížďce atraktivním Kostrena

dvoupatrovým otevřeným Turistickým autobusem s komentářem v deseti jazycích. Nabídka ubytování v soukromí: 137 pokojů, 125 apartmánů a 5 rekreačních domů.

Akce: Rijecký karneval v únoru, Mezinárodní festival malých scén v květnu, Mezinárodní plachtařská regata Fiumanka v červnu, Rijecké letní noci (červen/červenec), Léto na Gradinu (červen-září). Rijeka

Trsat

Rijeka

Kvarner

Turistické destinace: Rijeka, Kastav, Kostrena, Čavle, Bakar, Kraljevica a Jelenje.

13


Selce

Jadranovo

Kvarner

Crikvenická riviéra

14

Crikvenica je jedno z obzvlášť přitažlivých míst Kvarneru; vyrostla uprostřed zeleně na místě, kde se mořský vzduch mísí s horským. Již v 19. století byla místem navštěvovaným pro odpočinek a posílení ducha i těla. Z této doby pocházejí četné hotely a vily v historizujících slozích. Mezi váženými hosty nechyběly korunované hlavy, herečky a baronky, díky nimž si Crikvenica získala brzy pověst mondénního letoviska. Dnešní hosté vychutnávají sice atmosféru oněch starých časů, ale především si užívají ve všech letoviscích zdejší riviéry čistého, průzračného moře. Akce: Týden sportu a zábavy v červenci, Dny města Crikvenice, Rybářský týden v srpnu, Slavnosti na nábřeží v Selci v červenci a srpnu, Závody

Crikvenica

plachetnic “Selce open”, Dny města Jadranovo - “Jakubská noc” v červenci. Nabídka ubytování v soukromí: 1632 pokojů, 1633 apartmánů a 11 rekreačních domů.

Riviéra Novi Vinodolski Novi Vinodolski je město záviděníhodného kulturního dědictví. Je městem Vinodolského kodexu, nejstaršího chorvatského souboru zvykového práva ze 13. stol. Novi je i městem slavné rodiny Mažuranićů, která dokonce po dvě století zářila na chorvatském literárním nebi, v čele s básníkem a bánem Ivanem Mažuranićem. Novi je také městem turistů, kteří do něj a jeho blízkého okolí rádi přijíždějí pro jeho blahodárné

Novi Vinodolski

podnebí. A jak by nepřijížděli, když je na pobřeží riviéry čeká 22 kilometrů pláží a promenádních cest, a v lesnatém přilehlém vnitrozemí příroda, která zve k aktivnímu odpočinku a nabízí výhledy na četné kaštely šlechtické rodiny Frankopanů. Nabídka ubytování v soukromí: 886 pokojů, 1111 apartmánů a 63 rekreační domy. Turistické destinace: Crikvenica, Selce, Jadranovo, Dramalj, Novi Vinodolski, a Vinodolska. Akce: Harley Davidson v dubnu, Letní karneval v červenci, Vinodolské letní večery v červenci a srpnu, Vinodolská růžička v srpnu, “Dny fíků” v září.


Opatija

Crikvenica Novi Vinodolski Krk Krk Cres

Cres

Rab

Mali Lošinj

Baška

Ostrov Krk Je mnoho důvodů, pro které bývá ostrov Krk nazýván "zlatým ostrovem". Prvním je jeho bohatství plodů přírody: panenský olivový olej, sluncem prozářená sklenka žlahtiny, proslulého zdejšího vína, jehňata pasoucí se u kamenných zídek - gromačí, nepokojná hejna ryb přilákaná světlem lamp rybářů. Druhým důvodem je, že Krk byl vždy centrem hlaholské bohoslužby a hlaholského písemnictví. Třetí důvod spočívá v bohatství autentických historických příběhů z ostrovů, které se dobře poslouchají mezi pozůstatky antických památek, v kaštelech Frankopanů nebo v muzejních sbírkách kláštera v Košljunu. Čtvrtým důvodem, pro který Krk dostal přívlastek "zlatý ostrov", je jeho bohatství turistických možností. Návštěvníci objevili ostrov již v 19. století a dodnes se s požitkem koupají v jeho skrytých zátokách, na jeho plážích, pochutnávají si na specialitách jeho kuchyně. Vrbnik

Nabídka ubytování v soukromí: 3853 pokoje, 4454 apartmány a 8 rekreačních domů. Turistické destinace: Omišalj, Njivice, Malinska, Krk, Punat, Baška, Vrbnik, Dobrinj a Šilo.

Jurandvor - Baška

Stara Baška

Kvarner

Akce: Vinofest v květnu, Letní pořady Krk v červenci a srpnu, Krčský jarmark v srpnu, KRK Rybářské dny v Puntu v červenci, Dny oliv v listopadu, “Černá ovce” v květnu, Kulturní léto Bašky - různé pořady, koncerty, zábavní programy, klapy, folklor, “Dny vína ostrova Krku” - Vrbnik v srpnu.

15


Kvarner

Cres

16

Veli Lošinj

Susak

Mali Lošinj

Ostrov Cres

Ostrov Lošinj

Cres je ostrov, který kdosi proměnil v koráb plující v čase. Tisíciletí se tu přírody nedotkla. Ta stále nabízí vůni svých aromatických středomořských bylin, let supa bělohlavého, ptáka, který vyhynul ve většině evropských zemí. Kráčet uličkami creských sídel znamená procházet branou do antického světa. Mnohá z nich jsou místa, která zaznamenala první lidské kroky před dvěma, třemi, ba i čtyřmi tisíci let! A když se k tomu přidá zdejší sýr, olivy, víno a pláže, kdo by chtěl takový koráb opouštět? Nabídka ubytování v soukromí: 268 pokojů, 463 apartmánů a 11 rekreačních domů.

Lošinj je miláčkem Slunce, jeden z nejslunnějších středomořských ostrovů. Ale projevila se na něm i lidská ruka, která zanechala dnešním návštěvníkům ostrova staleté borové lesy, parky a pravou klenotnici pokladů, dovezených z celého světa. Zdejší příznivé, mírné podnebí přilákalo v 19. století na ostrov rakouskou šlechtu, kterou ještě stále připomínají vznešené vily a hotely. Panstvo s modrou krví se s požitkem koupalo ve Sluneční, Stříbrné, Zlaté a dalších zátokách. Některé dnešní hosty dosud láká někdejší atmosféra doby šlechtických návštěvníků, jiní dávají přednost pozorování četných delfínů, kteří se prohánějí ve vodách kolem zdejších ostrovů.

Cres

Nabídka ubytování v soukromí: 370 pokojů, 1120 apartmánů a 18 rekreačních domů. Turistické destinace: Cres, Punta Križa, Valun, Lubenice, Beli, Martinšćica, Osor, Nerezine, Veli Lošinj a Mali Lošinj. Akce: Lošinjská regata první víkend v srpnu, Den delfínů v srpnu, Vůně a chutě Lošinje - manifestace během celého roku.


Rijeka Opatija

Crikvenica Novi Vinodolski Krk

Cres

Cres Rab Rab

Mali Lošinj

Ostrov Rab

Kvarner

Ráb je středomořský ostrov, který v létě nabízí návštěvníkům stovky atraktivních podnětů, v zimě pak svým klidem a příjemným podnebím blahodárně přispívá k uvolnění smyslů od velkoměstského ruchu a shonu. Na návštěvníky tu čekají idylické zálivy, písečné pláže, borové lesy, staleté parky, římské památky, románské zvonice. A pokud se chtějí vykoupat tak, jak je Pán Bůh stvořil, měli by vědět, že Ráb byl kolébkou jadranského naturismu, či nudismu, jak se dříve říkalo. Návrat k Adamově a Evině rouchu tu svého času podnítil osobním příkladem dokonce jeden z anglických králů. Nabídka ubytování v soukromí: 2120 pokojů, 3420 apartmánů a 19 rekreačních domů; Turistické destinace: Rab, Lopar, Kampor, Supetarska Draga, Barbat, Banjol; Akce: Rabská veselice v srpnu, Rabské rytířské hry, Rabské hudební večery - květen, červen, červenec, srpen.

Rab

17


Ravna Gora

Stara Sušica

Kvarner

Gorski kotar

18

V létě se obléká do zeleného, v zimě do bílého roucha. Gorski kotar je kraj, který nabízí odpočinek těm, kdo chtějí relaxovat v nefalšované přírodě a užívat si nádherného horského vzduchu. Na návštěvníky čekají zdejší lesoparky, chráněná území, přírodní a geomorfologické rezervace a jako nejpůsobivější zážitek - národní park Risnjak. Duši i tělu prospěje aktivní odpočinek u některé z kouzelných řek v Gorském kotaru nebo výstup na kteroukoli z proslulých vyhlídek či sestup do tajemného světa zdejších jeskyň. A samozřejmě se v mimosezónní době nabízí využití skvělých možností k provozování zimních sportů.

Nabídka ubytování v soukromí: 102 pokoje, 99 apartmánů a 29 rekreačních domů. Turistické destinace: Čabar, Delnice, Fužine, Lokve, Ravna Gora, Skrad, Vrbovsko, Mrkopalj a Brod Moravice. Akce: Závody v rybolovu “Zlatý pstruh” v květnu; Camo pokal a celostátní mistrovství v lukostřelbě v květnu; Evropský pohár v lukostřelbě “Camo pokal” na 3D terče v červnu; Horské auto závody “INA ČABAR 2009” v červenci; Léto ve Fužinách; Noc packalů v dubnu; POJ (Pěšky kolem jezera); BOJ (Bicyklem (na kole) okolo jezera) v srpnu; Samostřílový turnaj “Zelený vír” v srpnu; Dny štrúdlu v Zeleném víru v srpnu.


Karlovac Duga Resa

LIKA - KARLOVAC

Ogulin

Slunj

Plitvička jezera Otočac

Gospić

Pag

Velebit

Lika Stačí jednou navštívit Liku a dáme za pravdu Keltům, kteří prý nazvali tuto zemi likis, tj. krásná země, a toto přiléhavé označení, které se za tisíciletí proměnilo v dnešní jméno, nese tento hornatý kraj dodnes. Lika je kraj hustých lesů, rozsáhlých pastvin, průzračných vod, uchované původní staré typické architektury, pokrmů připravovaných z plodů vypěstovaných na ekologicky nezávadné půdě. Údolí řeky Gacky je tak krásné, až to člověku bere dech, a národní park Plitvická jezera, ten je pro kouzlo svých 16 jezer zapsán do seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Pohoří Velebit, z něhož se naskýtají jedinečné výhledy, je pro své mimořádné krásy nazýván "parkem národních parků". V jednom z těchto národních parků - Severním Velebitu, jsou pozoruhodné botanické a geomorfologické rezervace. Nabídka ubytování v soukromí: 1487 lůžek v různých zařízeních. Turistické destinace: Plitvička jezera, Gospić, Otočac.

Karlovac Karlovacký kraj plení krajinami, typickými pro větší část přechodu mezi rovinatými částmi Chorvatska a jeho hornatého území. Město Karlovac se zrodilo díky renesanční pevnosti, postavené ve tvaru šesticípé hvězdy. Dnes ji částečně tvarují parky a pěšiny podél stoletých kaštanů. Za městem se spěchá na setkání s aktivní rekreací na řekách Koraně, Kupě, Dobré a Mrežnici. A to znamená koupání, veslování, rybolov, plavbu na kánoích a kajacích, nebo klidné, uvolněné užívání dobrodiní, co nabízí spojení rurální krajiny a bohatého kulturního, převážně etno-dědictví. Že je to právě etno-dědictví, co přitahuje pozornost návštěvníků, o tom svědčí i město Ogulin. Kostýmované Klecké čarodějnice připomínají hodnoty místního lidového ústního podání a Ogulinský festival pohádek na tvorbu vyprávěčky Ivany Brlić-Mažuranić, “chorvatského Andersena”.

Malebný Pag si získává pozornost svou zvláštností. Severní část tohoto ostrova se vrývá do paměti svou pláží v Novalje, která vrací návštěvníka k nejzákladnějším živlům: moři, slunci a kameni. Pocit splynutí se skutečně neobvyklou přírodou ostrova navazuje na nabídku rovněž výjimečných delikates zdejší ostrovní kuchyně, včetně proslulého pažského sýra a pažského jehněčího masa. Nabídka ubytování v soukromí: 1200 pokojů a 2310 apartmánů. Turistické destinace: Novalja, Lun, Stara Novalja.

INFORMACIJE: Turistické sdružení Licko-senjské župy Budačka 12, HR-53000 Gospić, Tel./fax: +385 53 574 687 E-mail: tzz-licko-senjske@gs.t-com.hr, www.lickosenjska.com

Turistický úřad Ogulina, 047/532-278, tz-grada-ogulina@ka.t-com.hr

Turistické sdružení Karlovacké župy Ambroza Vraniczanya 6 HR-47000 Karlovac Turistický úřad Karlovac, tel: 047 615 115 Tel:047 615 320 e-mail: karlovac-touristinfo@ka.t-com.hr Fax: 047 601 415 Turistický úřad Slunj, tel: 047 777 630, e-mail: info@tzslunj.hr E-mail: info@htz.hr Turistický úřad obce Rakovica, 047 784-450, e-mail info@rakovica.hr www.tzkz.hr Turistický úřad Duga Rese, 047/844-752, info@tz-dugaresa.hr

Lika - Karlovac

Severní Pag

19


DALMÁCIE ZADARSKÝ REGION Svět ostrovů

Zadar

Zadar

Kumenat

Dalmácie - Zadarský region

Zadar – pevninská část

20

Je to kraj plný kontrastů a dosud neobjevených zákoutí, kraj s bohatou historií, starou přes tři tisíce let, kraj, kde leží Vranské jezero - největší přírodní jezero v Chorvatsku, kraj písečných pláží na místě někdejších lagun u Ninu, kraj nejvyšších klifů na Jadranu a Cerovackých krápníkových jeskyň. V tomto kraji nebo v jeho bližším okolí je dokonce pět národních parků a tři chráněné krajinné oblasti. Jedna z nich, pohoří Velebit, byla v r. 1978 prohlášena organizací UNESCO světovou rezervací biosféry. Před pobřežím, počínaje Velebitským průlivem přes ninskou lagunu až na Biogradské přímoří, je rozeseto na sto ostrovů. Čeká tu na vás kvalitní

Starigrad

Biograd

Sv. Filip i Jakov

ubytování v soukromí v obcích a městech středomořského rázu a chutná původní dalmatská kuchyně.

Podvelebitský kraj, Nin a rovinatá oblast kolem Vranského jezera

Turistické destinace: Zadar, Kožino, Petrčane, Bibinje, Sukošan.

Podvelebitský kraj se rozkládá tam, kde se pohoří Velebit setkává s mořem, tam, kde se v jednom dni můžete koupat na některé ze zdejších oblázkových pláží a vystupovat na hory. Při aktivním odpočinku, při skalním lezení a při horské turistice v národním parku Paklenica, při jízdě na raftu, na kánoi či kajaku na nedaleké krasové řece Zrmanji a jejím přítoku Krupě bude vaše dovolená zajímavější a plná dojmů.

Nabídka ubytování v soukromí: 1084 pokojů a 1188 apartmánů. Akce: Hudební večery ve sv. Donátu, červenec - srpen, Zadar snů mezinárodní festival nového divadla, začátek července, Zadarské divadelní léto – červenec a srpen.


Pag

Starigrad-Paklenica

Nin Knin Ugljan

Zadar

Dugi Otok Pašman Biograd Vransko j.

Okolí Ninu je vhodné pro dovolenou s dětmi; teplota moře ve zdejších mělčinách bývá vždy o několik stupňů vyšší než na otevřeném moři. Rovinatý kraj této oblasti je znám svým bohatstvím sladkovodních ryb. Při písečných a oblázkových plážích je hojnost lesního porostu. V Pašmanském průlivu jsou rozesety desítky ostrůvků, ideálních pro všechny druhy vodních sportů. V Pakoštanech působí již po léta francouzský Club Mediterraneé, Biograd je turistické a jachtařské středisko.

Turistické destinace: Starigrad – Paklenica, Seline, Tribanj, Rovanjska, Novigrad, Maslenica, Posedarje, Vinjerac, Ražanac, Rtina, Nin, Zaton, Vir, Privlaka, Sveti Petar, Turanj, Sveti Filip i Jakov, Biograd, Pakoštane, Drage. Nabídka ubytování v soukromí: 2910 pokojů a 1953 apartmánů.

Zrmanja

Dalmácie - Zadarský region

INFORMACE: Turistické sdružení župy Zadarské Sv. Leopolda Bogdana Mandića 1 HR-23000 Zadar Tel.: +385 23 315 107 Fax: +385 23 315 316 E-mail: tz-zd-zup@zd.t-com.hr www.zadar.hr

21


Dalmácie - Zadarský region

Kukljica

22

Ugljan

Preko

Zadarské souostroví

Pag

Kouzelný svět zadarských ostrovů je oblast nedotčené přírody. Pag, Ugljan, Pašman, Dugi otok, Silba, Molat, Premuda, Ist, Iž, Sestrunj, Rivanj, Rava, Zverinac, Vir, Vrgada jsou jen některé z 200 ostrovů a ostrůvků tohoto souostroví, seskupeného do čtyř pásů rovnoběžných s pobřežím.

Je to jadranský ostrov s nejčlenitějším pobřežím, dlouhým 280 km, s mnoha písečnými a oblázkovými plážemi, s kilometry kamenných zídek, s prastarými olivovníky a s opojnou vůní šalvěje. Jeho typickými produkty jsou pažský sýr, světoznámé krajky, sůl, jehněčí maso a bílá vína žutica a gegić. Město Pag, památka středověkého urbanismu, byl v 15. století postaven podle projektu proslulého stavitele a sochaře Juraje Dalmatince. Každoročně se tu v rámci akce Pažské léto pořádá pažský letní karneval, při němž se uplatňuje bohatství pažského lidového kroje.

Poljana

Kali

Nabídka ubytování v soukromí: 687 pokojů a 1140 apartmánů. Turistické destinace: Město Pag, Vlašići, Dinjiška, Šimuni, Povljana, Kolan, Mandre.


Pag

Pag Starigrad-Paklenica Nin Knin

Ugljan

Zadar

Dugi Otok Pašman

Biograd Vransko j.

Ugljan

Již po pět staletí se v Kukljici vždy 5. srpna koná na lodích a člunech tradiční procesí k poctě Panny Marie Sněžné; rybářské lidové slavnosti se pořádají i v dalších obcích. Nabídka ubytování v soukromí: 265 pokojů a 498 apartmánů. Turistické destinace: Kukljica, Kali, Preko, Sutomišćica, Lukoran, Ugljan.

Dalmácie - Zadarský region

Zelenému ostrovu proti Zadaru dominuje pevnost sv. Michala (Sveti Mihovil), odkud se naskýtá nezapomenutelný pohled na zadarské souostroví. Obdělávanou pahorkatinu ostrovního vnitrozemí protínají cyklistické stezky a cesty pro pěší. Rybářská tradice je patrná všude - v Preku, Kukljici, Ugljanu a na Ošljaku s malým původním rybářským přístavem. Na ostrůvku Galovac je třeba navštívit františkánský klášter. Statisíce olivovníků, z jehož plodů se získává olej výjimečné kvality, svědčí i dnes o tradici pěstování olivovníků, staré dva tisíce let.

23


Dalmácie - Zadarský region

Pašman

24

Brgulje

Božava

Pašman

Silba, Olib, Premuda, Ist, Molat a Iž

S ostrovem Ugljan jej spojuje most přes průplav Ždrelac a se Zadarem a Biogradem trajektové linky. Zvláštním zážitkem je procházka nebo jízda na horském kole stezkou provoněnou léčivými bylinami. Stezka prochází ve vnitrozemí celým ostrovem. Zajímavá je i návštěva benediktinského kláštera na kopci Čokovac a františkánského kláštera v obci Kraj. V této oáze klidu a míru, v níž nejsou hotely, vám přívětiví hostitelé nabídnou zdravé domácí kulinářské speciality.

a mnoho dalších nevelkých ostrůvků tvoří vlastně malé souostroví, kde stojí za to objevovat a prozkoumávat jejich přečetné nedotčené zátoky, jejich podmořský svět. V obci Veli Iž se koncem července koná tradiční slavnost - Iška fešta, jejíž součástí je volba ižského krále. Nabídka ubytování v soukromí: 341 pokojů a 322 apartmánů.

Sali

Veli Rat

Turistické destinace: Tkon, Kraj, Pašman, Barotul, Mrljane, Neviđane, Dobropoljana, Banj, Ždrelac. Silba, Olib, Premuda, Ist, Molat, Brgulje, Zapuntel, Veli Iž a Mali Iž.


Silba Pag

Olib Premuda Ist Molat

Starigrad-Paklenica Nin Knin

Iž Dugi otok

Ugljan

Zadar Pašman Biograd Vransko j.

Dugi otok Na tomto ostrově se nachází chráněná krajinná oblast zátoka Telašćica, jeden z největších a nejbezpečnějších přirozených přístavů na Jadranu. Zároveň je tu impozantní maják Veli Rat. Velmi působivé jsou útesy dosahující výšky až 160 metrů, táhnoucí se v délce kolem 10 km na západní straně ostrova, která je přivrácena k otevřenému moři. Začátkem srpna se v městečku Sali koná tradiční lidová slavnost Saljske užance (Salské zvyky a obyčeje), v jejímž rámci se pak pořádají dostihy oslů a na originální nástroje hraje tzv. oslí muzika.

Turistické destinace: Sali, Zaglav, Žman, Luka, Savar, Brbinj, Dragove, Božava, Soline, Verunić, Veli Rat.

Sali

Dalmácie - Zadarský region

Nabídka ubytování v soukromí: 193 pokojů a 253 apartmánů.

25


DALMÁCIE ŠIBENICKÝ REGION Obohaťte své zážitky z dovolené!

Visovac

Dalmácie - Šibenický region

Knínská tvrz

26

Sestrice

Oblast se rozkládá v severní Dalmácii. Na dvě části ji dělí hluboko zaříznuté kaňony řek Krky a Čikoly, Prokljanské jezero a Šibenický průliv. Řeka Krka má zvláštní význam pro zásobování vodou a pro svůj hydroenergetický potenciál, ale též pro své přírodní hodnoty, krásy a turistickou přitažlivost. Kromě Šibeniku jsou v oblasti města a obce: Knin, Drniš, Skradin a Vodice. V oblasti je důležitá přírodní cesta vedoucí od moře Kninskou branou do Liky a dále do vnitrozemí. Od Kninu až k moři se rozkládají severodalmatské roviny Bukovica a Ravni kotari. Skradinski buk

Tisno

Pirovac

Velký hospodářský význam má moře a pobřeží, které je nejlidnatější částí regionu. Na pobřeží se v mnohých místech rozvinul cestovní ruch, pro který je důležitý malebný původní ráz vesnic a měst a cenné architektonické dědictví. Zvlášť přitažlivé jsou v turistické nabídce zdejší národní parky, Krka a Kornati.


Kornat

Svilaja

Zaton Vodice

Zagora

ŠIBENIK Zlarin Primošten Rogoznica

Jezera

INFORMACE: Turistické sdružení župy šibenicko-kninské Fra N. Ružića b.b. HR-22000 Šibenik Tel.: +385 22 219 072 Fax: +385 22 212 346 E-mail: info@sibenikregion.com www.sibenikregion.com

Západní část regionu Díky svému bohatství a národnímu parku Kornati představuje jedinečnou pokladnici přírodních krás a původní kamenné architektury, která propůjčuje každému městu jedinečný a typický ráz historického celku s mnoha sakrálními a historickými památkami. Tradice rybolovu a stavby dřevěných lodí se zachovala do dneška. Asi jen málokde najdete původní, dnes již téměř zapomenuté Středomoří, jako v této části šibenického regionu.

Turistické destinace: Murter, Betina, Jezera, Tisno, Pirovac a Tribunj. Akce: Betina: Slavnost Dani Brganja, začátek srpna; Tisno: Hry na Korentu, začátek srpna; Murter: Panna od Tarca, první neděle v červenci, Regata „Latinsko idro“, konec září; Pirovac: Pirovacké léto; Tribunj: tradiční oslí závody, začátek srpna, Rybářská noc, konec července; Jezera: Jezerské dny moře - červenec/srpen. Tisno

Dalmácie - Šibenický region

Nabídka ubytování v soukromí: 1200 pokojů a 2900 apartmánů.

27


Šibenik

Krapanj

Šepurine

Střední část regionu Dalmácie - Šibenický region

Tam, kde řeka Krka a její národní park přetínají střední část regionu, leží město Šibenik s památkami gotického, renesančního a barokního umění. Katedrála sv. Jakuba (Sveti Jakov) a přilehlé staré jádro Šibeniku byly zařazeny do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Je to oblast, kde se ještě dnes udržuje tradice lovu mořských hub na ostrově Krapanj a zpracování korálů na ostrově Zlarin. V upravené zátoce se rozrostlo nejznámější středisko cestovního ruchu šibenického regionu - Vodice.

28

Nabídka ubytování v soukromí: 2050 pokojů a 3900 apartmánů. Vodice

Vodice

Turistické destinace: Šibenik, Vodice, Skradin, Zlarin, KrapanjBrodarica, Srima, Žaborić, Zaton, Prvić Luka, Kaprije a Žirje. Akce: Šibenik: Mezinárodní festival dětí - červen/červenec; Středověký trh v Šibeniku, konec září; Večery dalmatské šansony, konec srpna; ostrovy šibenického archipelagu - Bodulska pripetavanja (Ostrovní hry), červenec / srpen; Vodice: Vodická slavnost - srpen; Vodické léto červenec / srpen; Skradin: Setkání dalmatských klap - srpen Krapanj: Krapanjsko-brodarická slavnost - srpen Zlarin: Sardeláda - srpen


Svilaja Kornat

Zaton Vodice Šibenik Kaprije Zlarin Žirje

Zagora

Primošten Rogoznica

Rogoznica

Jižní část regionu Je to mozaika oblázkových zátok, kamenných rybářských vesnic v borových lesích, olivových hájích a mezi vinicemi. Tradice pěstování oliv a vinné révy je v této části regionu stará staletí. Nejproslulejším zdejším produktem je červené víno, primoštenský babić. V přilehlém vnitrozemí je velmi dobrá možnost poznat zdejší tradiční způsob života ve vesnicích v okolí Primoštenu. Primošten

Turistické destinace: Primošten, Rogoznica, Ražanj a Grebaštica. Akce: Primošten - Pouť a náboženská slavnost ke cti Panny Marie z přístavu;Primoštenske užance (Primoštenské obyčeje), začátek srpna; Primoštenské léto, červenec / srpen, 27.7., Rogoznica Rogoznická slavnost, začátek srpna; Grebaštica - Grebaštická noc, začátek srpna. Primoštenské zázemí

Dalmácie - Šibenický region

Nabídka ubytování v soukromí: 850 pokojů a 2350 apartmánů.

29


DALMÁCIE SPLITSKÝ REGION

Dalmácie - Splitský region

První historické letovisko

30

Střední část jadranského pobřeží od Mariny na severu po Gradac na jihu, kterou lemují vysoké hory, četné ostrovy a desítky kilometrů oblázkových pláží, se zeleným zázemím protkaným řekami Cetina a Jadro, je turistickou oblastí s dlouholetou a bohatou tradicí, historií a kulturou. Neobyčejné sepětí přírodních krás s antickými, starochorvatskými i románskými památkami a s lidovými stavbami, jež se na pobřeží i na ostrovech projevuje v mnoha městečkách i městských celcích, poskytuje návštěvníkům nejrůznější možnosti odpočinku a zábavy, ticho, které uspává, stejně jako hlučnou jižní atmosféru středomořských nocí. Právě

tady jsou dvě města zapsaná do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO - Trogir a Split, také pozůstatky města Salona, kdysi správního střediska římské provincie Dalmácie; dnes je to největší archeologická lokalita na východním pobřeží Jaderského moře. Tady je i největší počet vysoce kvalitních soukromých ubytovacích kapacit na celém Jadranu, je tu i to, co je zde všem společné - přirozenost a dobrosrdečnost hostitelů, jejich veselá, byť trochu hlučná nátura, nefalšovaná snaha poskytnout hostu to nejlepší. To je bohatství, které se při návratu domů nemůže uložit do kufru, ale naplňuje duši až do dalšího příjezdu.

Split Toto kulturní a hospodářské středisko střední Dalmácie s 300 tis. obyvateli, které vyrostlo v průběhu 1 700 let na pozůstatcích paláce římského císaře Diokleciána, je neopomenutelným místem setkání s antikou; město žije přitom současným rytmem 21. století. Když si římský císař vybral tuto příjemnou zátoku pro místo svého odpočinku, není třeba pochybovat, že to byla nejlepší možná volba. Historické jádro Splitu je pod ochranou UNESCO a svými mnoha muzei, galériemi a kulturními domácími i zahraničními akcemi láká návštěvníky z celého regionu na krátké jednodenní výlety i na delší pobyty.


Sinj Trilj

Trogir Marina

Solin Slatine

Čiovo

SPLIT

Stobreč Podstrana Omiš Imotski Baška Voda

Šolta Brač

Makarska Podgora

Hvar

Gradac

Vis

Nedaleko od ruchu velkého města jsou na jihu od Splitu obce Podstrana a Stobreč a na severu Slatine a další místa na ostrově Čiovo, kde je možno trávit dovolenou v klidu a tichu, s ubytováním v soukromí na samém mořském břehu. Oblast, která gravituje k městu, se vyznačuje kilometry překrásných písečných pláží, malebnými zátokami s porostem tamaryšků a borovic, kde se během dne odpočívá; v noci se pak v ulicích středomořského města oddává rušnému životu v četných restauracích a sklípcích při zábavě a hudbě pod širým nebem. I když je Split městem starobylé a složité historie, vtělené do kamene jeho staveb, v jeho dnešní krvi pulzuje mládí, hudba a sport, hluboce zakořeněné v současnosti i budoucnosti tohoto druhého největšího chorvatského města, které vám svou sympatickou hlučnou tvář odhalí již při prvním setkání. Pouze 9 námořních mil od Splitu Grohote - Šolta

INFORMACE: Turistické sdružení župy Split-Dalmácie Prilaz braće Kaliterna 10/1 HR-21001 Split Tel./fax: +385 21 490 032, 490 033, 490 036 E-mail: info@dalmatia.hr www.dalmatia.hr

Nabídka ubytování v soukromí: 1113 pokojů, 1359 apartmánů a 6 chat. Turistické destinace: Split, Solin, Stobreč, Podstrana, Slatine na ostrově Čiovo, ostrov Šolta. Akce: Marulićovy dny - duben, Sv. Dujam - svátek patrona města Splitu - květen, Svátek květin - květen, Splitské léto - červenec a srpen. Podstrana

Dalmácie - Splitský region

se nachází ostrov Šolta s mnoha malebnými zátokami a místy v uchované přírodě, s možnostmi ubytování v soukromí.

31


K. Stari

K. Štafilić

Dalmácie - Splitský region

Kaštelská riviéra

32

K. Gomilica

Kaštelská riviéra je již přes sto let známou a vyhledávanou turistickou destinací mezi Trogirem a Splitem. Charakterizuje ji sedm kaštelůpevností, které byly v pozdním středověku vybudovány na upravených březích Kaštelského zálivu a které jsou dnes součástí městských celků. Již v 19. století se tu rekreovali vážené a známé osobnosti; každá ze sedmi obcí se svým vlastním bohatým kulturním dědictvím stává nedílnou součástí bohaté historie, uchované mimo jiné v pozůstatcích a vykopávkách nedaleké Salony a hradu Klisu.

Klis

Nabídka ubytování v soukromí: 3100 pokojů, 410 apartmánů a 1 rekreační dům. Turistické destinace: Resnik, Kaštel Štafilić, Kaštel Novi, Kaštel Stari, Kaštel Lukšić, Kaštel Kambelovac, Kaštel Gomilica a Kaštel Sućurac. Akce: Po stopách chorvatských králů, Kaštelské kulturní léto červenec a srpen.


Sinj Trilj

Trogir Seget Okrug

Kaštela SPLIT

Čiovo

Marina

Omiš

Šolta

Baška Voda Brač

Makarska Podgora

Hvar

Gradac

Vis

Trogir

Trogirská riviéra Na území města Trogiru, ostrova Čiovo a na dalších ostrůvcích trogirského souostroví, jakož i na území dnešních obcí Mariny a Segetu vyrůstala již v antické době letní sídla. A tak je tomu i dnes, kdy tu tisíce lidí hledá možnost klidné dovolené. Město Trogir jako středisko této riviéry nalezlo již dávno díky svému bohatému kulturnímu dědictví místo na seznamu chráněných památek UNESCO. Jeho historické jádro zvěčnilo ve svých průčelích, v kostelech a dalších pamětihodnostech staletí jedinečnou uměleckou sílu, energii a inspiraci.

Turistické destinace: Marina, Okrug, Seget a Trogir. Akce: Trogirské kulturní léto – červenec a srpen. Seget

Marina

Okrug

Dalmácie - Splitský region

Nabídka ubytování v soukromí: 1300 pokojů, 3800 apartmánů a 34 rekreační domy.

33


Omiš

Trilj

Dalmácie - Splitský region

Omišská riviéra

34

Na místě, kde se řeka Cetina vlévá do moře, rozložilo se pod pevností vybudovanou na skalách malebné město Omiš a další místa jeho riviéry, která vždycky měla v rámci cestovního ruchu střední Dalmácie své pevné místo se zvláštní tradicí v soukromém ubytování. V současném pojetí cestovního ruchu se Omiš, ležící na březích řeky a na úpatí hor, stal synonymem aktivní dovolené všeho druhu.

Dalmatské záhoří Jen 30 km od Splitu, v zelené oáze mezi mořem a horami, se rozkládá

Sinj

tzv. Cetinská krajina a Zabiokovlje s městy Sinj, Trilj, Imotski a Vrgorac. Jsou to oblasti vynikající přírodními krásami v úrodné dolině řek Cetina a Jadro, v hlubokých závrtech jedinečných krasových jezer - Červeného a Modrého, a na skalních stěnách Biokova, nejvyššího horského masivu v jadranském přímoří. Záhoří je branou k teplému jihu, poskytuje požitek z horského prostředí a umožňuje rekreaci na jezerech, na řece Cetině a v chráněné krajinné oblasti Biokovo. Návštěvník pak může při kvalitním ubytování v soukromí vychutnávat v jednom dni příjemné teplo Středomoří a osvěžující dech kontinentu; a jistě neopomene i využít nabídky špičkových gastronomických specialit.

Imotski

Igrane

Nabídka ubytování v soukromí: Omišská riviéra: 1900 pokojů, 2600 apartmánů a 3 rekreační domy. Dalmatinska zagora: 41 pokoj. Turistické destinace Omišské riviéry: Krilo Jesenice, Dugi Rat, Omiš, Stanići, Ruskamen, Lokva Rogoznica, Mimice a Pisak, v Dalmatském záhoří: Sinj, Trilj, Imotski a Vrgorac. Akce: Omišský festival dalmatských klap - červenec, Omišské kulturní léto - červen, červenec a srpen, Sinjská alka - rytířská hra z r.1715 srpen, Imotski - skoky do Modrého jezera - červenec.


Sinj Trilj

Trogir Čiovo

SPLIT Jesenice

Dugi Rat Omiš

Šolta Brač

Imotski Brela Baška Voda

Makarska Tučepi Podgora

Hvar

Igrane

Vis

Gradac

Makarska

Živogošće

Makarská riviéra Řada osad a obcí pod pohořím Biokovo se 60 kilometry oblázkových pláží ve stínu borovic patří již tradičně ke špičkovým destinacím cestovního ruchu nejen ve střední Dalmácii, ale i v Chorvatsku. Cestovní ruch a především ubytování v soukromí, v obzvlášť kvalitních vilách, chatách, rodinných hotelech a apartmánech, jsou tu nedílnou součástí života, staleté tradice, současnosti i budoucnosti. Nad klidnou modří přímoří se tyčí pohoří Biokovo, chráněná krajinná oblast s "nohama ve vodě a s hlavou v oblacích". Střediskem riviéry je město Makarská s bohatou historií a s kulturními pamětihodnostmi, uchovanými v sakrálních klenotnicích a v muzeích. Brela

Turistické destinace: Brela, Baška Voda, Makarska, Tučepi, Podgora, Igrane, Živogošće a Gradac. Akce: kulturní léto a rybářské večery - červen, červenec a srpen, letní karneval v Makarské - srpen. Tučepi

Podgora

Baška Voda

Dalmácie - Splitský region

Nabídka ubytování v soukromí: 9300 pokojů, 5500 apartmánů a 8 rekreačních domů.

35

Ploče

Živogošće Zaostrog Gradac


Bol

Supetar

Blaca

Dalmácie - Splitský region

Ostrov Brač

36

Na dvacet městeček a obcí na Brači, největším dalmatském ostrově, láká již po desítky let návštěvníky svými přírodními krásami a harmonií. Dominantou ostrovní krajiny je neopakovatelný, široko daleko známý Zlatý mys (Zlatni rat) v Bolu, oblázková pláž jedinečné krásy, nad níž se vypíná věnec hor s Vidovou horou. Při pobytu na ostrově se ke spokojenosti s aktivně prožitou dovolenou připojuje i radost z poznání historického dědictví ostrova a jeho výjimečných hodnot. Tisíce lůžek v soukromých apartmánech a vilách jsou jen částí bohaté turistické nabídky Brače, jediného dalmatského ostrova s vlastním letištěm.

Komiža

Nabídka ubytování v soukromí: 570 pokojů, 2300 apartmánů a 43 rekreační domy. Turistické destinace: Bol, Milna, Postira, Povlja, Pučišća, Selca, Supetar a Sutivan. Akce: kulturní léto a rybářské večery - červenec, srpen a září, Blue Sun Bol Ladies Open (ITF) - duben.

Biševo

Vis

Ostrov Vis Ostrov Vis je ze všech chorvatských obydlených ostrovů nejdál od pevniny a jeho předností je nedotčená příroda, mimořádné krasové jevy (např. Modrá, Medvědí a Zelená jeskyně), antické vykopávky a starobylá architektonická jádra měst Komiža a Vis s mnohasetletou minulostí, úrodná údolí ve středu ostrova pokrytá vinicemi, sady jižního ovoce a palmami. Nabídka ubytování v soukromí: 159 pokojů, 554 apartmánů a 9 chat. Turistické destinace: Komiža, Vis. Akce: Kulturní léto a rybářské večery - červenec a srpen, září.


Trogir Čiovo

SPLIT Omiš

Šolta

Supetar Sutivan Milna Blaca

Postira

Brač

Baška Voda Pučišća

Bol

Povlja

Makarska

Selca

Stari Grad Vrboska Hvar Hvar Jelsa

Komiža

Sućuraj

Vis

Hvar

Ostrov Hvar

víno, zůstává Hvar symbolem pečlivě udržované tradice organizovaného cestovního ruchu, která tu trvá již stopadesát let. Nabídka ubytování v soukromí: 960 pokojů, 2600 apartmánů a 15 rekreačních domů. Turistické destinace: Hvar, Stari Grad, Jelsa, Vrboska a Sućuraj. Jelsa

Stari Grad

Vrboska

Sućuraj

Dalmácie - Splitský region

Akce: Hvar - Mezinárodní novoroční regata, 1. ledna; Hvar - Dny hvarského divadla, květen; Jelsa - Dny vína, červenec; Stari Grad Plavecký maratón Faros - srpen, Kulturní léto a rybářské večery - červen, červenec a srpen.

Je těžké rozhodnout, čím je ostrov Hvar krásnější – svou přítomností vyjadřovanou vřelým přijetím každého návštěvníka ostrova, nebo svou minulostí, kterou dosud dýchá celý tento ostrov, proslulý mimořádně mírným podnebím. Romantická skupina tzv. Paklených ostrovů se nachází před přístavem města Hvar, největšího místa na ostrově. Nejen příroda, ale i historie poznamenala tento ostrov a zanechala obyvatelům a návštěvníkům jako dědictví rozmanitá umělecká díla, nejtajnější tvůrčí vyjádření v kostelech, muzeích a na průčelích domů. Omamnou vůní a zářící fialovou barvou levandulových polí, hrozny, které sluneční paprsky proměňují v nejlepší

37

Gradac


DALMÁCIE DUBROVNICKÝ REGION Perla Jadranu

Dubrovnik

Dalmácie - Dubrovnický region

Dubrovník

38

Druhé nejkrásnější město na světě, pokud to první je vaše rodné město, je bezesporu Dubrovník. A pokud jste se narodili v Dubrovníku, máte dvojí výhodu, protože pak je pro vás Dubrovník dvojnásobně krásný. Nejde tu o krásu, která podléhá vlivu času nebo závisí na názoru návštěvníka. Jde o krásu, z níž se člověku tají dech, o krásu, která propůjčuje duši ty vyjadřovací prostředky, jež nepotřebují ani překlad, ani tlumočení. Dubrovník stojí před vámi jako jakýsi slovník všech klíčových pojmů, jako tlumočník, který tlumočí sám sebe a odkrývá i tajemství vašeho vlastního bytí. Čím více poznáváte toto

město, tím hlouběji pronikáte do tohoto tajemství, bez tohoto města by stavebnice světa byla ochuzena o kostku, kolem níž je nakreslen čarodějný kruh kouzla, které trvá, i když všechno ostatní pomine. (Luko Paljetak). Nabídka ubytování v soukromí: 1008 pokojů, 899 apartmánů a 13

rekreačních domů. Akce: Fešta sv. Vlaha (3. února), Dubrovnické letní hry (10. července - 25. srpna), festival komorní hudby "Julian Rachlin & Friends" (září).


Metković Korčula Pelješac Ston Slano Mljet

Šipan

DUBROVNIK

Konavle

Cavtat Prevlaka

Dubrovnik

Dva nejjižnější subregiony s úrodnými údolími, obklopenými z vnitrozemské strany horami a z přímořské vysokými skalami Konavle a plážemi kraje zvaného Župa Dubrovačka. Různorodá a hospodářsky využívaná krajina si po staletí zachovala harmonii přírodních krás a kultury venkovského způsobu života, původních kamenných staveb, atmosféry památek a sakrálních staveb a bohaté folklórní tradice, která svůj nejzdařilejší výraz našla v ženském lidovém kroji. O dovolené v Konavle nebo v obcích Župy Dubrovačké si nenechte ujít zábavní a kulturní akci Cavtatské a Župské léto - lidové písně zpívané sbory lidových zpěváků (klapy), rybářské večery, folklórní a hudební vystoupení. Nabídka ubytování v soukromí: 780 pokojů, 580 apartmánů a 15 rekreačních domů. Turistické destinace: Konavle - Cavtat, Molunat; Župa Dubrovačka - Kupari, Mlini, Plat, Soline , Srebreno. Akce: Cavtat: Karnevalové dny (únor – březen), Cavtatské léto (červen – září), Letní karneval (červenec), Setkání klap (pěveckých skupin) (září) Mlini: Župské léto (červen – září) Cavtat

Dalmácie - Dubrovnický region

INFORMACE: Turistické sdružení župy Dubrovnicko-neretvanské Cvijete Zuzorić 1/1 p.p. 259 HR-20001 Dubrovnik Tel.: +385 20 324 999 Fax: +385 20 324 224 E-mail: info@visitdubrovnik.hr www.visitdubrovnik.hr

Konavle a Župa Dubrovačka

39


Zaton

Klek

Blace

Dalmácie - Dubrovnický region

Dubrovnické přímoří a delta Neretvy

40

Dubrovnické přímoří se rozkládá od pramene řeky Ombly (též nazývané Rijeka Dubrovačka) na západ do zálivu Bistrina. Neretva se z divoké horské řeky mění v nejčlenitější říční deltu v Chorvatsku. Dlouho byly hlavním charakteristickým rysem delty bažiny a mokřady s bohatstvím ryb a bahenního ptactva, ale dnes je tu i intenzívní zemědělství s proslulými sady jižního ovoce. Lokality bohaté květeny a zvířeny jsou tu chráněny v ornitologických a ichtyologických rezervacích. Trsteno

Slano

Nabídka ubytování v soukromí: 894 pokojů, 502 apartmánů a 28 rekreačních domů. Turistické destinace: Dubrovnické přímoří - Rijeka Dubrovačka, Zaton, Orašac, Trsteno, Slano, delta Neretvy - Klek, Blace, Komarna, Duboka. Akce: masopustní průvody v lednu a únoru, přehlídka folklóru v Metkovići v květnu, závody původních zdejších lodí zvaných trupy v červenci, lodní maratón v srpnu, festival zábavné hudby v srpnu, Dny mandarinek v říjnu, Zatonské léto (červenec – srpen).


Orebić

Metković

Korčula

Pelješac Ston Mljet

Slano Trsteno DUBROVNIK

Konavle Cavtat Prevlaka

Žuljana

Trpanj

Podbuče Orebić

Pelješac

Pelješci pocházejí stejnojmenná nejkvalitnější červená vína Středomoří. Nabídka ubytování v soukromí: 1510 pokojů, 1352 apartmánů a 40 rekreačních domů. Turistické destinace: Ston, Prapratno, Dubrava, Brijesta, Žuljana, Drače, Sreser, Trpanj, Orebić, Kučište, Viganj, Lovište, Trstenik. Akce: Orebić: Karnevalové slavnosti (leden – březen), Kulturní léto (červen – září); Trpanj: Rybářské noci (červenec – srpen) Ston: Stonské léto (červenec – srpen) Drače

Trstenik

Sreser

Dalmácie - Dubrovnický region

Poloostrov Pelješac nabízí romantickou jadranskou krajinu s typickými oblázkovými břehy, olivovými háji, staletými cypřiši, svahy porostlými šalvějí. Z nejvyššího kopce Sveti Ilija (961 m) je nádherný široký výhled na ostrov Korčulu s přilehlými ostrůvky, na ostrovy Hvar, Vis, Mljet a Lastovo. Dvě malebná městečka Ston a malý Ston stojí na úžině mezi pevninou a hornatým poloostrovem. Právě tato dvě místa, která patřila k Dubrovnické republice, byla vedle Dubrovníku nejlépe opevněnými městy v Republice. Mohutné středověké hradby chránily místní saliny a rozsáhlé majetky Republiky na poloostrově. Mezi poloostrov a pevninu je vklíněn Malostonský záliv, mořská rezervace, kde se chovají ústřice, mušle a kvalitní druhy ryb. Ze svahů Dingače a Postupu na

41


Korčula

Koločep

Šipan

Elafitské ostrovy Dalmácie - Dubrovnický region

Rovnoběžně s Dubrovnickým přímořím se táhne skupina Elafitských ostrovů a ostrůvků, z nichž tři jsou trvale obydleny (Koločep, Šipan a Lopud). Nabídka ubytování v soukromí: 150 pokojů, 62 apartmány a 6 rekreačních domů. Turistické destinace: Koločep, Lopud, Suđurađ, Šipanska Luka.

42

Ostrov Korčula Ostrov Korčula, v jehož historii hrála významnou úlohu stavba lodí a kamenictví, byl osídlen již v mladší době kamenné. V době, kdy Řekové Lopud

Vela Luka

zakládali své kolonie na ostrově (4. a 3. stol. př. n. l.), se nazýval Korkyra Melaina (Černá Korčula), a to pro své husté lesy. Je nutno připomenout, že se tu narodil cestovatel Marko Polo. Nabídka ubytování v soukromí: 1280 pokojů, 1600 apartmánů, 310 chat. Turistické destinace: Korčula, Lumbarda. Zavalatica, Brna, Prižba, Vela Luka. Akce: Korčula: Marko Polo festival (červenec), námořní bitva Marka Pola (září), Návrat Marka Pola (poslední týden v květnu); Festival rytířských her (červenec – srpen); Lumbarda: Folklorní a rybářské večery (červenec – srpen)


Vela Luka

Orebić

Metković

Korčula

Korčula

Pelješac Ston

Lastovo

Mljet

Elafitski otoci DUBROVNIK Cavtat Prevlaka

Pasadur

Ostrovy Lastovo a Mljet

Nabídka ubytování v soukromí: 270 pokojů, 302 apartmánů a 16 rekreačních domů. Turistické destinace: Lastovo - Pasadur, Ubli, Zaklopatica, Lastovo, Skrivena Luka, Mljet - Pomena, Polače, Prožura, Okuklje, Saplunara. Akce: Lastovo: Masopust – maškarní ples (únor – březen); Představování masopustu (červenec – srpen); Jazz festival (začátek srpna). Lastovo

Dalmácie - Dubrovnický region

Ostrovy Lastovo a Mljet, vysunuté daleko na otevřené moře, jsou dva nejjižnější chorvatské ostrovy. Společné oběma je, že mají Velké a Malé jezero, i když se jezera vzájemně značně liší. Na Lastovu jsou to zátoky, na Mljetu zatopené krasové prolákliny, spojené úzkým kanálem s mořem. Lastovo se vyznačuje tím, že je na něm 47 polí, má 47 přilehlých ostrůvků, je na něm 47 kostelů. Na Mljetu zaujímá třetinu ostrova národní park, ostrov má zde velmi členité pobřeží, na větším jezeře je malý ostrůvek (ostrov na ostrově), značnou část ostrova pokrývají lesy halepské borovice a dubu, velmi hojná je makchie. Na Mljetu je mnoho kulturních památek.

43


STŘEDNÍ CHORVATSKO Zážitek uchované přírody

Střední Chorvatsko

Varaždin

44

Kumrovec

Je to pečlivě obdělávaná pahorkatina s přečetnými vinohrady a kvetoucími loukami, s lesy a zelenými mýtinami, kde kraj protínají řeky. Je to kraj mimořádně různorodý, v němž jako málokde jinde můžete zažít a poznat tak bohatou paletu přírodních krás a zvláštností. Pozoruhodný zážitek jsou pověsti a legendy, které se vyprávějí téměř o každém z mnoha zámků, starých hradů a tvrzí. Tady vás ovane duch minulosti a seznámíte se s bohatým kulturním dědictvím v mnoha sakrálních objektech, muzeích, galériích a sbírkách. Je to též kraj termálních pramenů a lázní, jakož i ideální kraj pro procházky přírodou, zejména pro milovníky lovu a rybaření, pro které je zážitkem bohatá autochtonní zvěř a nenarušené životní prostředí. Kromě velkého počtu kulturních událostí, zajímavých a atraktivních programů

Trakošćan

Veliki Tabor

si tento kraj nepochybně získá své návštěvníky i bohatou gastronomickou nabídkou, a to od domácích jídel na stolech v selských statcích po špičkové lahůdky připravené ze zvěřiny a pokrmy podle receptů našich babiček a starých chorvatských kuchařek. Nabídka ubytování v soukromí: 1909 lůžek. Turistické destinace: Samobor, Velika Gorica, Jastrebarsko, Dugo Selo, Vrbovec, Krašić, Kloštar Ivanić, Ivanić Grad, Križ, Zaprešić, Sveti Ivan Zelina, Čazma, Bjelovar, Sisak, Čigoć, Krapje, Topusko, Lekenik, Čakovec, Koprivnica, Đurđevac, Križevci, Molve, Kalinik, Daruvar, Krapina, Krapinske Toplice, Stubičke Toplice, Marija Bistrica, Varaždin, Varaždinske Toplice, Ludbreg i Trakošćan.

INFORMACE: Turistické sdružení města Samobor, Tel.: 01 3360 044, E-mail: tzg-samobor@zg.t-com.hr Turistické sdružení města Zaprešić, Tel.: 01 3310 309, E-mail: tz-zapresic@zg.t-com.hr Turistické sdružení města Jastrebarsko, Tel.: 01 6281 115, E-mail: tz-jastrebarsko@zg.t-com.hr Turistické sdružení města Čazma, Tel.: 043 772 086 Turistické sdružení města Sisak, Tel.: 044 522 655, E-mail: tzg-siska@sk.t-com.hr Turistické sdružení města Čakovec, Tel.: 040 313 319, E-mail: tzg-cakovca@ck.t-com.hr


Čakovec Varaždin

SLOVENIA

HUNGARY

Trakošćan Krapina

Koprivnica Marija Bistrica Bjelovar

Samobor Ivanić Grad Sisak

Kutina

Marija Bistrica

Turistické sdružení obce Krapinske Toplice, Tel.: 049 232 106, E-mail: tzo-krapinske-toplice@kr.t-com.hr Turistické sdružení obce Stubičke Toplice, Tel.: 049 282 727, E-mail: tzo@stubicketoplice.hr Turistické sdružení obce Marija Bistrica, Tel.: 049 468 380, E-mail: tzo-marija-bistrica@kr.t-com.hr Turistické sdružení města Koprivnica, Tel.: 048 621 433, E-mail: tzg-koprivnica@kc.t-com.hr Turistické sdružení města Varaždin, Tel.: 042 210 987, E-mail: tzg-varazdin@vz.t-com.hr Turistické sdružení města Varaždinske Toplice, Tel.: 042 633 133, E-mail: info@toplice-vz.hr Turistické sdružení města Bjelovar, Tel.: 043 243 944, E-mail: info@tzbbz.hr Turistické sdružení města Ivanić Grad, Tel.: 01 2881 591, E-mail:turistickazajednica@ivanicgrad.hr Turistické sdružení města Velika Gorica, Tel.: 01 6222 378, 6221 666, E-mail: tzvg@tzvg.hr Turistické sdružení města Vrbovec, Tel.: 01 2791 661, E-mail: tzvrbovec@tzzz.hr

Turistický úřad Đurđevac, tel.048/812-046, tzdjurdjevac@inet.hr Turistický úřad Križevci, tel.048/681-199 Turistický úřad Kalnik, tel.048/857-249 TZ úřad Molve, tel.048/892-024 TZ Tuhelj, tel.: 049/556-630, e-mail: tz.tuhelj@post.t-com.hr Turisticko-informační středisko Daruvar Trg kralja Tomislava 14, 43 000 Daruvar, Tel.: 043 331 382 E-mail: grad.daruvarturisticko.informativni.centar@bj.t-com.hr

Střední Chorvatsko

Turistické sdružení obce Krašić, Tel.: 01 62 70 910, E-mail: krasic@tzzz.hr Turistické sdružení obce Sveta Nedelja, Tel.: 01 3373 919, E-mail: tzg.sveta.nedelja@hi.t-com.hr Turistické sdružení Záhřebské župy, Tel.: 01 4873 665, E-mail: info@tzzz.hr

45


SLAVONIE Krotký kraj s duší

Slavonie

Vinkovci

46

Spačva

Kraj mezi řekami Sávou a Drávou, na východě ohraničený Dunajem, je chorvatskou obilnicí, která kromě zemědělských plodin nabízí i různé turistické možnosti. Tady je možno užívat darů přírody a plodů práce pilných hospodářů, poznat idylické, krásné a velké slavonské vesnice, navštívit dobrý sklípek a ochutnat špičková vína (Kutjevo, Djakovo, Ilok, Erdut, Feričanci, oblast Baranji), špičková vína lze ochutnat i v: Erdutu, Feričancích a v oblasti celé Baranji, pochutnat si na známých specialitách, např. kulenu, prohlédnout si království fauny v jedné z nejhodnotnějších přírodních rezervací, v Kopačkém ritu (chráněná krajinná oblast). Nebo

Osijek

Kopačevo

si jen užívat procházek ve stínu staletých dubů, účastnit se vinobraní, bohatých slavonských žní nebo některé z četných folklórních akcí (Djakovské výšivky, Vinkovacký podzim, Zlaté struny Slavonie). Malebné obce a výletní místa otevírají svoje poklady a umožňují nahlédnout do své bohaté minulosti, nabízejí příjemnou koupel a odpočinek v termálních lázních, zámky a dobře uchované životní prostředí při Drávě, Sávě a Dunaji. Širé roviny a zalesněné svahy Papuku a Bilogory jsou bohaté na různé druhy vysoké a nízké zvěře a jsou proto ideálními terény pro lov, rybaření v řekách, v četných říčních ramenech a v rybnících. Místní

Kaptol

lidé říkají, že i zdejší kraj, tak jako lidé, má širokou, ušlechtilou duši. Nabídka ubytování v soukromí: 1686 lůžek. Turistické destinace: Osijek, Vukovar, Bizovačke Toplice, Županja, Vinkovci, Đakovo, Požega, Slavonski Brod, Našice, Slatina, Orahovica, Pitomača, Virovitica.


HUNGARY

Virovitica Bizovac Našice

Daruvar Požega

Đakovo

OSIJEK Vukovar Vinkovci

Slavonski Brod

Kutjevo

INFORMACE: Turistické sdružení města Osijek, Tel.: 031 203 755, E-mail: grad-osijek@os.t-com.hr Turistické sdružení města Slavonski Brod, Tel.: 035 447 721, E-mail: info@tzgsb.hr Turistické sdružení města Požega, Tel.: 034 274 900, E-mail: tz-pozega@po.t-com.hr Turistické sdružení města Đakovo, Tel.: 031 812 319, E-mail: tz-grada-djakova@os.t-com.hr Turistické sdružení města Vinkovci, Tel.: 032 334 653, E-mail: turisticka.zajednica@vk.t-com.hr Turistické sdružení města Vukovar, Tel.: 032 442 889, E-mail: tz-vukovar@vk.t-com.hr Turistické sdružení města Našice, Tel.: 031 614 951, E-mail: tz-nasice@hi.t-com.hr Turistické sdružení města Virovitica, Tel.: 033 726 069, E-mail: tzvpz@vt.t-com.hr Turistické sdružení města Županja, Tel.: 032 830 299, E-mail: tz-zupanja@vk.t-com.hr Turistické sdružení obce Bizovac, Tel.: 031 675 112 E-mail: direktor@tzobizovac.hr Turistický úřad Slatina, Tel: 033 533-629 e-mail: tz-grada-slatine@vt.t-com.hr Turistický úřad Orahovica, Tel: 033-673-540 e-mail: tzgorahovica@tzgorahovica.hr

Slavonie

Papuk

47


ZÁHŘEB

Záhřeb

Chorvatská metropole

48

Záhřeb, chorvatská metropole, je staré středoevropské město s více než 900 lety psané historie. Město, známé svým zachovalým historickým jádrem, významnými obchodními, veletržními a sportovními akcemi, nabízí návštěvníkům množství různých programů. Pouze v Záhřebu se poledne oznamuje výstřelem z děla z Lotrščaku, je to jediné město na kontinentě, které má svou velrybu a také Maksimir - nejstarší šlechtěný park v Evropě a je mnoho dalších nej... Záhřebské ulice a náměstí jsou, tak jak je tomu ve všech velkých světových městech, stálým jevištěm mnoha atraktivních programů: Mezinárodní přehlídka folklóru, Mezinárodní výstava květin, Záhřebský

filmový festival, Festival světového divadla, Urbánní festival.... A to, co je méně známé a svým způsobem i skryté, je překrásná příroda a bohaté kulturní dědictví bezprostředního okolí Záhřebu, kde můžete objevovat krásu přírody a památky tisícileté chorvatské historie. Přijďte do Záhřebu - Záhřeb předčí Vaše očekávání! Nabídka ubytování v soukromí: 93 pokoje a 45 apartmánů.

INFORMACE: TIC Zagreb Tel.: +385 1 48 14 051 Fax: +385 1 48 14 056 E-mail: info@zagreb-touristinfo.hr www.zagreb-touristinfo.hr


Co znamená “soukromé ubytování” Ačkoli je v Chorvatsku všem známo, co znamená termín “soukromé ubytování”, v pravém slova smyslu je nepřesný. Tento název se začal používat od poloviny minulého století, kdy všechny ubytovací kapacity na území bývalého státu byly ve státním/společenském vlastnictví a začala výstavba rodinných víkendových domů, v nichž se část pokojů začala pronajímat hostům za úhradu. Od počátku devadesátých let, od změny politického a ekonomického systému v Chorvatsku, všechny ubytovací kapacity jsou v soukromém vlastnictví a jen malý počet hotelů je ještě pořád v procesu privatizace.

Kontaktování pronajímatelů – přímo, prostřednictvím cestovní kanceláře nebo úřadu turistického sdružení Hosté mohou rezervovat soukromé ubytování prostřednictvím cestovních agentur nebo přímo u ubytovatele. V pokračování tohoto textu je uveden podrobný seznam agentur, které zprostředkovávají tento druh ubytování. V místech, kde nejsou cestovní agentury jsou zařazeny údaje o úřadech místních turistických sdružení, která pomáhají v navazování kontaktu s pronajímateli soukromého ubytování. Ostatní údaje můžete získat od zastupitelství Chorvatského turistického sdružení, které působí ve vaší zemi nebo prostřednictvím Internetu na adrese www.chorvatsko.hr. Výběr z velkého počtu destinací na Internetu Nejobsáhlejší databáze nabídky soukromého ubytování je dostupná na internetových stránkách Chorvatského turistického sdružení www.croatia.hr a UHPA – Sdružení chorvatských cestovních kanceláří www.croatiatravel.org. Před seznam cestovních kanceláří podle regionů a měst jsou do této publikace zařazeny cestovní kanceláře, které na jednom místě nabízí různé druhy ubytování v mimořádně velkém počtu destinací. Nabídka atypického ubytování a aktivní dovolené Na uvedených internetových stránkách stejně jako na internetových adresách velkého počtu cestovních kanceláří z této publikace, najdete i jejich nabídky ubytování na venkově (agroturistika), v nekategorizovaných osamělých rybářských domcích, majácích (na osamělých ostrůvcích nebo pevnině), v horských chatách. Také najdete popisy sportovních a kulturních akcí a výletů pořádaných pro hosty, kterým zajišťují ubytování.

Hosté chorvatských cestovních kanceláří jsou chráněni stejně jako ve svých zemích Při výběru soukromého ubytování v Chorvatsku vám doporučujeme kontaktovat vaší důvěryhodnou agenturu nebo některou z agentur uvedených v této publikaci. Chorvatské cestovní kanceláře se licencují a pracují v souladu se Zákonem o poskytování služeb v cestovním ruchu, vydaným v roce 2007. Protože Zákon zavazuje kanceláře k činnosti v souladu s předpisy EU o organizování zájezdů, jsou tak klienti kanceláří, jak chorvatští, tak i zahraniční, chráněni stejným způsobem, jako v zemích-členech Evropské unie. Kromě toho se od září 2003 v Chorvatsku aplikuje i Zákon o ochraně spotřebitelů zcela v souladu s odpovídajícími normami EU. Podrobnější informace o ochraně cestujících si můžete přečíst na stránkách Asociace chorvatských cestovních kanceláří na adrese www.croatia-travel.org Všechny cestovní kanceláře v Chorvatsku dle zákona musí být členy Chorvatské hospodářské, respektive živnostenské komory. Kromě nich existují další dvě dobrovolná odborná sdružení - UHPA - Sdružení chorvatských cestovních kanceláří s 436 členy a UNPAH – Sdružení nezávislých cestovních kanceláří Chorvatska s 30 členy. Členství v těchto sdruženích jsou jednotlivě uvedena u každé členské cestovní kanceláře, protože začlenění v těchto sdruženích zajišťují turistům dodatečnou ochranu a spolehlivost služeb. Identifikační kód cestovní kanceláře je její legitimací Písmeno A v kódu znamená, že cestovní kancelář vlastní licenci pro pořádání zájezdů, písmeno B, že je registrována jako zprostředkovatel, písmeno C, že vlastní licenci a nabízí turistický servis včetně soukromého ubytování. Písmena AB znamenají, že je cestovní kancelář registrována pro pořádání a zprostředkování zájezdů současně.

Chorvatsko

V Chorvatsku je nabídka ubytování v soukromí o hodně bohatší než hotelová Kromě ubytování v hotelech, aparthotelech, hotelových komplexech, turistických apartmánech, penzionech a guest house, které se všechny zahrnují do objektů typu „hotel", v Chorvatsku asi 56.540 registrovaných domácností nabízí kolem 404.561 lůžek v kategorizovaných samostatných domech/vilách, apartmánech a pokojích. Všechny ubytovací objekty jsou kategorizovány v souladu se Zákonem o pohostinské činnosti, vydaným v roce 1995 a novelizovaným v roce 2006 a výkonnými směrnicemi, které vydalo Ministerstvo turizmu Chorvatské republiky. Podle tohoto zákona z roku 1995 fyzické osoby s neregistrovanou živností nebo s.r.o. mohou mít do 20 lůžek a po novelizaci Zákona z roku 2006 maximálně pouze 16 lůžek s termínem přizpůsobení 5 roků. To znamená, že jednotlivé objekty soukromého ubytování mohou být větší než např. penziony a hotely, pro které je směrnicemi o kategorizaci z roku 2002 stanoveno, že musí mít nejméně 10 lůžek. Proto při rezervaci např. apartmánu u nějaké agentury je nutné přesně označit, jestli se požaduje apartmán v rámci např. aparthotelu nebo v soukromém ubytování.


I

N

F

O

R

M

A

C

E

Když se nemůžete rozhodnout, v které destinaci strávit dovolenou, požádejte cestovní kancelář s velkou nabídkou, aby Vám ve vybraném termínu nabídly více míst – to Vám současně umožní i srovnání cen. A když se Vám nepodaří v seznamu destinací podle regionů nalézt cestovní kancelář nebo úřad turistického sdružení ve vybraném místě, umožňující navázání kontaktu s pronajímateli, nebo když vůbec nenajdete vybranou destinaci, kontaktujte cestovní kanceláře, které jsou uvedeny před seznamem podle regionů, bez ohledu na jejich sídlo.

CESTOVNÍ KANCELÁŘE NABÍZEJÍCÍ UBYTOVÁNÍ VE VELKÉM POČTU DESTINACÍ Počet destinací

Název agentury

ID kod

Provoz

Město

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

ADRIAGATE

HR-AB-21-060125823

celoročně

Split

21000

Zrinjsko-Frankopanska 62

+385 21 315180

+385 21 315179

info@adriagate.com

http://www.adriagate.com

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Zagreb

10000

Heinzelova 62a

+385 1 6102000

+385 1 6102018

heinzelova@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

ADRIATIC.HR

HR-AB-21-17010006236

celoročně

Split

21000

Washingtonova 5

+385 21 456456

+385 21 456789

info@adriatic.hr

http://www.adriatic.hr

ATLAS d.d. organizační složka Dubrovník

HR-AB-20-060000638

celoročně

Dubrovnik

20000

Sv. Đurđa 1

+385 20 442585

+385 20 323609

atlas.pile@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

SPLIT TOURS d.d.

HR-AB-21-060134800

celoročně

Split

21000

Boktulijin put b.b.

+385 21 352481

+385 21 352482

booking@splittours.hr

http://www.splittours.hr

ADRIATIC TRAVEL DESIGN d.o.o.

HR-AB-52-040190525

celoročně

Pazin

52000

Dubravica 2a

+385 52 617770

+385 52 617772

adriatic@travel-design.com

http://www.travel-design.com

EKLATA d.o.o.

HR-AB-21-060077916

celoročně

Split

21000

Osječka 11

+385 21 544232

+385 21 544232

eklata@eklata.com

http://www.eklata.hr

UHPA

TO ISLANDS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-21-060226108

celoročně

Split

21000

Ruđera Boškovića 27

+385 21 494809

+385 21 494820

info@adria-island.org

http://www.adria-island.org

UHPA

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Zagreb

10000

I Pile 1

+385 1 4805505

+385 1 6188681

generalturist@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Dubrovnik

20000

Obala Stjepana Radića 32

+385 20 313300

+385 20 419119

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr

UHPA

KOMPAS ZAGREB d.d.

HR-AB-01-080158822

celoročně

Zagreb

10000

Teslina 12

+385 1 4882504

+385 1 4811414

kompas@kompas.hr

http://www.kompas.hr

UHPA

DESIGNER PUTNIČKA AGENCIJA

HR-AB-52-92232256

celoročně

Pula

52100

Istarska 8

+385 52 522225

+385 52 492019

info@designer.com.hr

http://www.designer.com.hr

GLOBALTURIST d.o.o.

HR-B-51-040228210

celoročně

Kastav

51215

Trinajstići 99

+385 51 276677

+385 51 276707

info@globalturist.hr

http://www.globalturist.hr

UHPA

PANORAMA IMMOBILIARE & TURISMO d.o.o. HR-B-21-060200358

celoročně

Zagreb

10000

Gajeva 1

+385 1 4828803

+385 1 4828854

maljino@tin.it

http://www.panorama.hr

UHPA

PRESTIGE TOURS

HR-AB-22-15010005117

celoročně

Šibenik

22000

Vladimira Nazora 9

+385 22 219181

+385 22 219186

prestige.tours@si.t-com.hr

http://www.prestige-tours.net

TRAVELANA d.o.o.

HR-AB-51-040056691

celoročně

Rijeka

51000

Andrije Medulića 8

+385 51 212780

+385 51 336562

travelana@ri.t-com.hr

http://www.travelana.hr

UHPA

TREVITOURS d.o.o.

HR-AB-52-040124422

celoročně

Savudrija

52475

Bašanija 13

+385 52 759735

+385 52 759722

trevitours@yahoo.com

http://www.trevitours.net

UHPA

UNILINE d.o.o.

HR-AB-52-040046499

celoročně

Pula

52100

S. Dobrića 16

+385 52 390000

+385 52 215036

uniline@uniline.hr

http://www.uniline.hr

UHPA

CAPPELLI TOURIST AGENCY d.o.o.

HR-B-51-040123157

celoročně

Mali Lošinj

51550

Kadin b.b.

+385 51 231582

+385 51 231562

cappelli@cappelli-tourist.hr

http://www.cappelli-tourist.hr

UHPA

JADERATOURS d.o.o.

HR-AB-23-060052605

celoročně

Zadar

23000

Poljana pape Aleksandra lll 5/1 +385 23 251280

+385 23 251286

jaderatours@zd.t-com.hr

http://www.jaderatours.hr

MRSSI-COMP d.o.o.- ARGOS TRAVEL AGENCY HR-AB-23-060072506

celoročně

Zadar

23000

Put Murvice 17

+385 23 312011

argos.booking@zd.t-com.hr

více než 300 destinací

UHPA

200-300 destinací UHPA

100 - 200 destinací

51 - 100 destinací

31 - 50 destinací

Informace

21 - 30 destinací

+385 23 312111

UHPA UNPAH


Počet destinací

Název agentury

ID kod

Provoz

Město

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

OREBIĆ TOURS d.o.o.

HR-AB-20-9091

celoročně

Orebić

20250

Bana J. Jelačića 84a

+385 20 713367

+385 20 714385

orebic-tours@orebic-tours.hr

http://www.orebic-tours.hr

UHPA

SEA GATE

HR-AB-21-17010900138

celoročně

Trogir

21220

Bl. Augustina Kažotića 5

+385 21 797710

+385 21 884888

info@sea-gate.net

http://www.sea-gate.net

UHPA

TURISTIČKA AGENCIJA AQUARIUS

HR-AB-22-15060002370

01.05.-01.10.

Murter

22243

Hrvatskih vladara 21

+385 22 434151

+385 22 435866

aquarius-murter@si.t-com.hr

http://www.aquarius-adriatica.com

UHPA

ADAMO TRAVEL d.o.o.

HR-AB-23-110002322

celoročně

Sali

23281

Sali

+385 23 377208

+385 23 377160

info@adamo.hr

http://www.adamo.hr

AUTOTRANS d.o.o. Putnička agencija

HR-AB-51-040017902

celoročně

Rijeka

51000

Žabica 1

+385 51 660300

+385 51 334894

turizam@autotrans.hr

http://www.autotrans-turizam.com

UHPA

ELITE TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-09002185

celoročně

Dubrovnik

20000

Vukovarska 17

+385 20 358200

+385 20 358303

elite@elite.hr

http://www.elite.hr

UHPA

EUROADRIA TOURS d.o.o.

HR-AB-20-090007786

celoročně

Dubrovnik

20000

Metohijska 2

+385 20 313533

+ 385 20 313530

info@euroadria.hr

http://www.euroadria.hr

UHPA

MARLIN TOURS d.o.o.

HR-AB-23-060054875

celoročně

Zadar

23000

R. K. Jeretova 3

+385 23 305920

+385 23 305919

marlin-tours@zd.t-com.hr

http://www.marlin-tours.hr

UHPA

MERIDIEN TEN d.o.o.

HR-AB-21-060141472

celoročně

Split

21000

Zajčeva 7

+385 21 388951

+385 21 388954

info@meridien.hr

http://www.meridien.hr

UHPA

NIK d.o.o.

HR-AB-22-060021086

celoročně

Šibenik

22000

A. Šupuka 5

+385 22 200550

+385 22 200551

info@nik.hr

http://www.nik.hr

UHPA

SUNTURIST d.o.o.

HR-AB-53-0659517

celoročně

Novalja

53291

Kranjčevićeva b.b.

+385 53 661211

+385 53 661611

sunturist@gs.t-com.hr

http://www.sunturist.com

UHPA

TURISTIČKA AGENCIJA CYNTUS

HR-AB-21-0505969382819 celoročně

Dugi Rat

21315

Trg kralja Tomislava 5

+385 21 757802

+385 21 757803

cyntus@cyntus.com

http://www.cyntus.com

ADRIA-TOURS BOL

HR-AB-21- 060000935

celoročně

Bol

21420

Bračka cesta 10

+385 21 635966

+385 21 635977

adria-tours-bol@st.t-com.hr

http://www.adria-bol.hr

UHPA

AK TOURS d.o.o.

HR-AB-21-060215677

celoročně

Split

21000

Kneza Domagoja 12

+385 21 329183

+385 21 329184

info@ak-tours.hr

http://www.ak-tours.hr

UHPA

ALBATOURS

HR-AB-52-1612976368036 01.04.-30.09.

Pula

52100

Premanturska cesta 14

+385 52 382984

+385 52 382984

info@albatours.hr

http://www.albatours.hr

BRANA TOURS

HR-AB-53-09030200502

15.05.-15.09.

Senj

53270

I. Lenkovića 10/1

+385 53 881367

+385 53 881367

info@brana-tours.hr

http://www.brana-tours.hr

EUROTOURS

HR-AB-21-1706040088

celoročně

Makarska

21300

Ante Starčevića 50

+385 21 679556

+385 21 679556

eurotours-makarska@st.t-com.hr

http://www.eurotours-makarska.com

HVAR TRAVEL

HR-B-21-060189661

01.04.-01.10.

Split

21000

Odakova 26

+385 21 531463

+385 21 531590

info@hvar-travel.com

http://www.hvar-travel.com

UHPA

ISTRA LINE - PORTUN d.o.o.

HR-AB-52-040078004

celoročně

Poreč

52440

Partizanska 2

+385 52 432339

+385 52 432116

privat@istraline.hr

http://www.istraline.hr

UHPA

JURČEVIĆ & Co. d.o.o.

HR-AB-21-060015514

celoročně

Trogir

21220

Put Čarijića 83 - Seget Donji

+385 21 894475

+385 21 894475

jurcevic@st.t-com.hr

http://www.jurcevic.hr

UHPA

KALIPSO d.o.o.

HR-AB-20-060083277

celoročně

Dubrovnik

20000

Iva Dulčića 25

+385 20 436508

+385 20 436508

info@kalipso.hr

http://www.kalipso.hr

KATURBO d.o.o.

HR-AB-51-040118168

01.04.-30.10.

Rab

51280

Markantuna de Dominisa 5

+385 51 724495

+385 51 777015

katurbo-tourist-agency@ri.t-com.hr

http://www.katurbo.hr

LAGUNA

HR-AB-22-15010005193

01.05.-01.10.

Primošten

22202

Tepli bok 25

+385 22 643000

+385 22 570558

info@laguna-primosten.hr

http://www.laguna-primosten.hr

LOŠINJSKA PLOVIDBA - TURIZAM d.o.o.

HR-C-51-040031636

celoročně

Mali Lošinj

51550

Riva lošinjskih kapetana 8

+385 51 233040

+385 51 231611

losinjplov-turizam@ri.t-com.hr

http://www.lostur.net

UHPA

MAESTRAL

HR-AB-21-17010000419

celoročně

Split

21000

R. Boškovića 13/15, Kaleta II

+385 21 470944

+385 21 470980

maestral1@st.t-com.hr

http://www.travel.maestral.hr

UHPA

MAREA d.o.o.

HR-AB-51-040012939

celoročně

Ičići

51414

Poljanska cesta 21

+385 51 705620

+385 51 704290

marea@marea.hr

http://www.marea.hr

UHPA

MAREMONTI - ISTRA d.o.o.

HR-AB-52-040159710

celoročně

Pula

52100

Trg I. Istarske brigade 1

+385 52 384000

+385 52 384001

maremonti-istra@pu.t-com.hr

http://www.maremonti-istra.hr

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Makarska

21300

Obala kralja Tomislava 15

+385 21 616010

+385 21 615327

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

M-TRAVELTOURISTSERVICE

HR-AB-21-17010006136

01.05.-31.09.

Stomorska

21432

Veli Dolac 15

+385 21 718309

+385 21 718310

info@m-tts.com

http://www.m-tts.com

UHPA

MULTILINGUA

HR-AB-52-3103980366205 celoročně

Roč

52425

Roč 30

+385 52 649742

+385 52 687138

visitistria@yahoo.com

http://www.visitistria.net

PRUDENS LINE d.o.o.

HR-AB-51-040150745

celoročně

Opatija

51410

Nova cesta 142 a

+385 51 718940

+385 51 718657

prudens@prudens-line.hr

http://www.prudens-line.hr

TURISTIČKA AGENCIJA RUŽMARIN d.o.o.

HR-AB-21-060219029

celoročně

Omiš

21310

Put skalica 5

+385 21 756656

+385 21 756657

uprava@ruzmarin.hr

http://www.ruzmarin.hr

VALSIKA d.o.o.

HR-B-51-040182689

01.04.-01.10.

Rab

51280

Palit 426a

+385 51 726040

+385 51 726040

valsika@post.t-com.hr

http://www.valsika.hr

VERITAS d.o.o.

HR-AB-52-040076566

celoročně

Labin

52220

Sv. Katarine 4

+385 52 885007

+385 52 852757

veritas@pu.t-com.hr

http://www.istra-veritas.hr

VIATOR TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-090019859

celoročně

Dubrovnik

20000

Sv. Križa 3

+385 20 313140

+385 20 313140

mail@dubrovnikviator.com

http://www.dubrovnikviator.com

11 - 20 destinací

7 - 10 destinací

UHPA

Informace

UHPA


S E Z N A M Oblast

Město

C E S T O V N Í C H

K A N C E L A Ř Í

P O D L E

O B L A S T Í

A

D E S T I N A C Í

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

52100 Banjole

KAMIKTOURS d.o.o.

HR-AB-52-040174380

celoročně

Kamik 6

+385 52 393000

+385 52 393001

kamiktours@istra-kamik.com

http://www.istra-kamik.com

52420 Buzet

ISTRIANA TRAVEL

HR-AB-52-91307724

celoročně

Vrh 28

+385 52 667022

+385 52 667022

istriana.travel@ri.t-com.hr

http://www.istrianatravel.hr

52212 Fažana

PUTNIČKA AGENCIJA BONSAI

HR-B-52-91791596

celoročně

Puljska cesta 1

+385 52 521216

+385 52 521152

sonja.sugar@pu.t-com.hr

http://www.istra.com/bonsai

52212 Fažana

R.I.S.T. - TOURS d.o.o.

HR-AB-52-040116435

01.05.-01.10.

Vodnjanska 48

+385 52 521341

+385 52 383126

rist-tours@rist-tours.com

http://www.rist-tours.com

52450 Funtana

LINET d.o.o.

HR-AB-52-040012545

01.01.-01.12.

Ribarska 2

+385 52 445012

+385 52 445090

linet@pu.t-com.hr

http.//www.istra.com/linet

52450 Funtana

PUTNIČKA AGENCIJA FUNTANA

HR-B-52-18011101424

01.06.-20.09.

Istarska 2a

+385 52 445045

+385 52 445045

jelena.davidovic@pu.t-com.hr

http://www.jelena.hr

52464 Kaštelir

Turistické sdružení obce Kaštelir-Labinci

Kaštelir 113

+385 52 463140

+385 52 463141

info@tz-kastelirlabinci.hr

http://www.tz-kastelirlabinci.hr

52220 Labin

AD MAJORA d.o.o.

HR-AB-52-040114997

celoročně

Trg labinskih rudara 4

+385 52 880472

+385 52 853472

info@istra-admajora.com

http://www.istra-admajora.com

52220 Labin

PUTNIČKA AGENCIJA TURIST RAVNI

HR-C-52-18010901019

01.06.-20.09.

Ravni 2b

+385 52 877152

+385 52 877152

vigor.skopac@pu.t-com.hr

http://www.istra.com/ravni

52220 Labin

VERITAS d.o.o.

HR-AB-52-040076566

celoročně

Sv. Katarine 4

+385 52 885007

+385 52 852757

veritas@pu.t-com.hr

http://www.istra-veritas.hr

52203 Medulin

NOVA TOURS

HR-B-52-91415667

celoročně

Burle 1

+385 52 393112

+385 52 393114

simo.vukoje@pu.t-com.hr

http://www.nova-tours.hr

52203 Medulin

NOVASOL TURISTIČKA AGENCIJA d.o.o.

HR-AB-52-040199070

celoročně

Brajdine b.b.

+385 52 381814

+385 52 381799

info@novasol.hr

http://www.novasol.com

52424 Motovun

MONTONA TOURS d.o.o.

HR-AB-52-040191831

celoročně

Kanal 10

+385 52 681970

+385 52 616409

info@montonatours.com

http://www.montonatours.com

52466 Novigrad

EPOCA TURIZAM d.o.o.

HR-AB-52-040190200

celoročně

Murvi 2

+385 52 726311

+385 52 726163

epoca1@pu.t-com.hr

http://www.epocatourism.com

52466 Novigrad

KOMPAS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-52-040130960

celoročně

Gradska vrata 11

+385 52 726383

+385 52 726384

novigrad@kompas-travel.com

http://www.kompas-travel.com

52466 Novigrad

KREVATIN TOURS d.o.o.

HR-AB-52-040168464

celoročně

V. Nazora 17

+385 52 757192

+385 52 726126

info@adriatic.cc

http://www.adriatic.cc

52466 Novigrad

RAKAM TRADE d.o.o.

HR-AB-52-040118504

10.04.-30.10.

Gradska vrata 45

+385 52 757047

+385 52 757047

rakam@pu.t-com.hr

http://www.rakam-trade.hr

52000 Pazin

ADRIATIC TRAVEL DESIGN d.o.o.

HR-AB-52-040190525

celoročně

Dubravica 2a

+385 52 617770

+385 52 617772

adriatic@travel-design.com

http://www.travel-design.com

52000 Pazin

FUTURA TRAVEL

HR-AB-52-18031201448

celoročně

25. rujna 42

+385 52 621045

+385 52 621045

pazin@futura-travel.hr

http://www.futura-travel.hr

52440 Poreč

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Mate Vlašića 20

+385 52 433871

+385 52 433872

porec@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

52440 Poreč

ANITOURS

HR-A-52-040124070

01.04.-01.10.

Anke Butorac 3

+385 52 427069

+385 52 434969

anitours@parenzo.com

http://www.parenzo.com

52440 Poreč

APARTMANI ADRIATIC d.o.o.

HR-B-52-040030049

01.04.-15.10.

Trg slobode 2a

+385 52 452663

+385 52 452187

info@apartmani-adriatic.hr

http://www.apartmani-adriatic.hr

52440 Poreč

APARTMANI ADRIATIC d.o.o.

HR-B-52-040030049

01.04.-15.10.

Rade Končara b.b.

+385 52 452189

+385 52 427420

novo-naselje@apartmani-adriatic.hr

http://www.apartmani-adriatic.hr

Člen

Informace

ISTRIE

UHPA

UHPA

UHPA


Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

52440 Poreč

APARTMANI ADRIATIC d.o.o.

HR-B-52-040030049

01.04.-15.10.

Špadići b.b.

+385 52 452190

+385 52 427071

spadici@apartmani-adriatic.hr

http://www.apartmani-adriatic.hr

52440 Poreč

ARLEN d.o.o.

HR-AB-52-040051245

celoročně

Vukovarska 26

+385 52 453145

+385 52 434819

arlen@arlen.hr

http://www.arlen.hr; http://www.istra2007.com

52440 Poreč

ATLAS d.d. organizační složka Poreč

HR-AB-20-060000638

celoročně

Eufrazijeva 63

+385 52 434933

+385 52 451109

poslovnica.porec@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

52440 Poreč

ELITE TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-09002185

celoročně

Vukovarska 19

+385 52 423222

+385 52 423223

porec@elite.hr

http://www.elite.hr

52440 Poreč

EURO 92 d.o.o.

HR-AB-52-040009332

celoročně

Anke Butorac 29

+385 52 453153

+385 52 453154

euro92@pu.t-com.hr

http://www.euro92.hr

52440 Poreč

FIORE TOURS d.o.o.

HR-AB-52-040009121

celoročně

Mate Vlašića 6

+385 52 431397

+385 52 434075

info@fiore.hr

http://www.fioretours.com

UHPA

52440 Poreč

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Obala maršala Tita 19

+385 52 451188

+385 52 451123

ninoslav.luk@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

52440 Poreč

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Partizanska 4

+385 52 451455

+385 52 451929

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www.bookcroatia.eu

UHPA

52440 Poreč

ISTRA LINE - PORTUN d.o.o.

HR-AB-52-040078004

celoročně

Partizanska 2

+385 52 432339

+385 52 432116

privat@istraline.hr

http://www.istraline.hr

UHPA

52440 Poreč

LUCKY TRAVEL d.o.o.

HR-AB-52-040033687

celoročně

Bračka 39-41

+385 52 434050

+385 52 431688

lucky-travel@pu.t-com.hr

http://www.lucky-travel.hr

UHPA

52440 Poreč

MARE

HR-AB-52-040106132

01.04.-01.10.

Partizanska 2

+385 52 427365

+385 52 432065

mare-ta@pu.t-com.hr

http://www.istra.com/mare

52440 Poreč

TEAMAR d.o.o.

HR-AB-52-040126510

01.04.-01.10.

Mate Vlašića 23

+385 52 432529

+385 52 431824

teamar@pu.t-com.hr

http://www.teamar.hr

UHPA

52100 Pula

A.T.I. d.o.o.

HR-AB-52-040155102

20.04.-30.09.

Zadarska 15

+385 52 223400

+385 52 217644

info@ati-pula.com

http://www.ati-pula.com

UHPA

52100 Pula

ALBATOURS

HR-AB-52-1612976368036 01.04.-30.09.

Premanturska cesta 14

+385 52 382984

+385 52 382984

info@albatours.hr

http://www.albatours.hr

52100 Pula

ATLAS d.d. organizační složka Pula

HR-AB-20-060000638

celoročně

Starih statuta 1

+385 52 393040

+385 52 393041

atlas.pula@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

52100 Pula

BRIONI d.d. PULA

HR-AB-52-040040677

celoročně

Šijanska cesta 4

+385 52 501860

+385 52 501850

turizam@brioni.hr

http://www.brioni.hr

UHPA

52100 Pula

COMMODORE CRUISES d.o.o.

HR-AB-52-040093326

celoročně

Riva 14

+385 52 211631

+385 52 219091

info@commodore-cruises.hr

http://www.commodore-travel.hr

UHPA

52100 Pula

DESIGNER PUTNIČKA AGENCIJA

HR-AB-52-92232256

celoročně

Istarska 8

+385 52 522225

+385 52 492019

info@designer.com.hr

http://www.designer.com.hr

52100 Pula

EDO d.o.o. Pula

HR-AB-52-040081750

celoročně

Narodni trg 9

+385 52 222207

+385 52 218488

edo@pu.t-com.hr

http://www.edosport.com

52100 Pula

GAIA TRAVEL d.o.o.

HR-B-52-040115885

celoročně

Tomasinijeva 24

+385 52 215299

+385 52 382518

info@gaiatravel.hr

http://www.gaiatravel.hr

52100 Pula

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Cararrina 4

+385 52 218487

+385 52 212710

darija.celic@generalturist.com

http://www.generalturist.com

52100 Pula

KOMPAS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-52-040130960

celoročně

Starih statuta 4

+385 52 212511

+385 52 211592

pula@kompas-travel.com

http://www.kompas-travel.com

52100 Pula

LANG - international d.o.o.

HR-AB-52-040051261

celoročně

Flanatička 11

+385 52 212926

+385 52 215060

lang-international@pu.t-com.hr

http://www.lang-international.com

52100 Pula

MAREMONTI - ISTRA d.o.o.

HR-AB-52-040159710

celoročně

Trg I. Istarske brigade 1

+385 52 384000

+385 52 384001

maremonti-istra@pu.t-com.hr

http://www.maremonti-istra.hr

52100 Pula

PUTNIČKA AGENCIJA ARENATURIST

HR-AB-52-040162280

celoročně

Splitska 1

+385 52 529400

+385 52 529401

kristijan@arenaturist.hr

http://www.arenaturist.hr

UHPA

UHPA

UHPA, UNPAH

UHPA

UHPA

UHPA

Informace

Oblast


Informace

Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

52100 Pula

UNILINE d.o.o.

HR-AB-52-040046499

celoročně

S. Dobrića 16

+385 52 390000

+385 52 215036

uniline@uniline.hr

http://www.uniline.hr

52221 Rabac

AD MAJORA d.o.o.

HR-AB-52-040114997

celoročně

Slobode 21

+385 52 872472

+385 52 872472

info@istra-admajora.com

http://www.istra-admajora.com

52221 Rabac

ATLAS RABAC d.o.o.

HR-AB-52-040143393

celoročně

Hotel Castor - Rabac b.b.

+385 52 872268

+385 52 872958

atlas-rabac@pu.t-com.hr

http://www.atlas-istra.hr

UHPA

52221 Rabac

KOMPAS RABAC-LABIN d.o.o.

HR-AB-52-040028355

celoročně

Slobode b.b.

+385 52 856599

+385 52 856473

info@kompas-istra.com

http://www.kompas-istra.com

UHPA

52221 Rabac

UNILINE d.o.o.

HR-AB-52-040046499

celoročně

Hotel Mediteran - Rabac b.b.

+385 52 880900

+385 52 880901

rabac@uniline.hr

http://www.uniline.hr

UHPA

52425 Roč

MULTILINGUA

HR-AB-52-3103980366205 celoročně

Roč 30

+385 52 649742

+385 52 687138

visitistria@yahoo.com

http://www.visitistria.net

52210 Rovinj

ATLAS d.d. organizační složka Rovinj

HR-AB-20-060000638

celoročně

Hotel Park - V. Nazora b.b.

+385 52 813463

+385 52 840618

poslovnica.rovinj@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

52210 Rovinj

BEMAX d.o.o.

HR-AB-52-040021423

celoročně

G. R. Carli 1

+385 52 815112

+385 52 815122

bemax@pu.t-com.hr

52210 Rovinj

BUDIŠA d.o.o.

HR-B-52-040118230

01.04-31.10.

Stjepana Radića 31

+385 52 811420

+385 52 830501

mabudisa@inet.hr

52210 Rovinj

COUNTRY CLUB d.o.o.

HR-AB-52-040131399

celoročně

Rovinjsko selo 31

+385 52 848549

+385 52 848383

country-club@pu.t-com.hr

http://www.country-club.hr

UHPA

52210 Rovinj

COUNTRY CLUB d.o.o.- ISTRALINE

HR-AB-52-040131399

celoročně

Vrata na obali 1

+385 52 811209

+385 52 848383

country-club@pu.t-com.hr

http://www.country-club.hr

UHPA

52210 Rovinj

FUTURA TRAVEL

HR-AB-52-18031201448

celoročně

M. Benussi 2

+385 52 817281

+385 52 817282

futura-travel@pu.t-com.hr

http://www.futura-travel.hr

52210 Rovinj

KOMPAS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-52-040130960

celoročně

Obala maršala Tita 5

+385 52 813211

+385 52 813478

rovinj@kompas-travel.com

http://www.kompas-travel.com

52210 Rovinj

NATALE d.o.o.

HR-B-52-040116259

celoročně

Carducci 4

+385 52 813365

+385 52 813365

info@rovinj.com

http://www.rovinj.com

52210 Rovinj

T.A. PETRA

HR-AB-52-18010200157

celoročně

Matije Vlačića 22

+385 52 821159

+385 52 812880

diving-center-petra@pu.t-com.hr

http://www.divingpetra.hr

52210 Rovinj

TARGET TRAVEL

HR-AB-52-040153571

01.06.-30.09.

Tina Ujevića 12

+385 52 817354

+385 52 817354

target@hi.t-com.hr

http://www.target-travel.info

UHPA

52210 Rovinj

UNILINE d.o.o.

HR-AB-52-040046499

celoročně

Francesca Sponge Uspera 8

+385 52 816159

+385 52 815489

rovinj@uniline.hr

http://www.uniline.hr

UHPA

52210 Rovinj

VILINTOURS d.o.o.

HR-AB-52-040009574

celoročně

Trg Ulika 16

+385 52 816699

+385 52 816313

vilintours@pu.t-com.hr

http://www.vilintours.hr

52475 Savudrija

LAUMAR d.o.o.

HR-B-52-040070083

celoročně

Zambratija b.b.

+385 52 759412

+385 52 759602

laumar@laumar.hr

http://www.laumar.hr

52475 Savudrija

TREVITOURS d.o.o.

HR-AB-52-040124422

celoročně

Bašanija 13

+385 52 759735

+385 52 759722

trevitours@yahoo.com

http://www.trevitours.net

52475 Savudrija

TURISTIČKA AGENCIJA SIRENE d.o.o.

HR-B-52-040089490

celoročně

Trg Marije i Line 9, Bašanija

+385 52 759541

+385 52 759541

info@sirene.hr

http://www.sirene.hr

52465 Tar

ADRENALIN

HR-AB-52-18011101826

celoročně

Brajde 21

+385 52 463274

+385 52 463273

adrenalin@hi.t-com.hr

http://www.adrenalin-tar.hr

52470 Umag

ARIELLA d.o.o.

HR-B-52-11378600

celoročně

Kubertoni b.b.

+385 52 756228

+385 52 756228

agenzia-ariella@agenzia-ariella.hr

http://www.agenzia-ariella.hr

52470 Umag

KOMPAS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-52-040130960

celoročně

Trgovačka 13

+385 52 741613

+385 52 741388

umag@kompas-travel.com

http://www.kompas-travel.com

52470 Umag

PLAVO MORE d.o.o.

HR-AB-52-040027990

celoročně

Trgovačka 3a

+385 52 752740

+385 52 752800

plavo-more@pu.t-com.hr

http://www.plavo-more.hr

UHPA

UHPA

UHPA UNPAH

UHPA


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

52470 Umag

PUTOKAZ d.o.o.

HR-AB-52-11083800

celoročně

Trgovačka 1

+385 52 741844

+385 52 741805

putokaz@pu.t-com.hr

http://www.putokaz.hr

52470 Umag

TURISTIČKA AGENCIJA PARTNER

HR-AB-52-040115262

celoročně

Pozioi 18

+385 52 720014

+385 52 720164

info@istrapartner.hr

http://www.istrapartner.hr

52463 Višnjan

Turistické sdružení obce Višnjan

Trg slobode 1

+385 52 449142

+385 52 449142

info@istria-visnjan.com

http://www.istria-visnjan.com

52215 Vodnjan

Turistické sdružení obce Vodnjan

Narodni trg 3

+385 52 511700

+385 52 511700

info@istria-vodnjan.com

http://www.istria-vodnjan.com

52450 Vrsar

APARTMANI ADRIATIC d.o.o.

HR-B-52-040030049

01.04.-15.10.

Obala maršala Tita 6

+385 52 441338

+385 52 428042

vrsar@apartmani-adriatic.hr

http://www.apartmani-adriatic.hr

51523 Baška

AVENTURA

HR-AB-51-91625149

celoročně

Zvonimirova 194

+385 51 856774

+385 51 856774

aventura@ri.t-com.hr

http://aventura-baska.com

51523 Baška

PDM GULIVER d.o.o.

HR-C-51-040108291

01.03.-01.10.

Kralja Zvonimira 98

+385 51 856004

+385 51 856004

pdm-guliver@ri.t-com.hr

http://www.pdm-guliver.hr

51523 Baška

PRIMATURIST d.o.o. BAŠKA

HR-B-51-040009847

celoročně

Kralja Zvonimira 98

+385 51 856132

+385 51 856971

primaturist@ri.t-com.hr

http://www.primaturist.hr

51523 Baška

TURISTIČKA AGENCIJA ARA

HR-B-51-040063109

01.04.-30.09.

E. Geistlicha 38

+385 51 856298

+385 51 864004

ara@ri.t-com.hr

http://www.touristoffice-ara.hr

51253 Bribir

Turistické sdružení obce Vinodolski

Bribir 1

+385 51 248730

+385 51 248730

info@tz-vinodol.hr

http://www.tz-vinodol.hr

51557 Cres

AUTOTRANS d.o.o. Cestovní kancelář

HR-AB-51-040017902

celoročně

Zazid 4

+385 51 572050

+385 51 573183

cres@autotrans.hr

http://www.autotrans-turizam.com

UHPA

51557 Cres

PUTNIČKA AGENCIJA CROATIA

HR-AB-51-040030387

celoročně

Cons 10

+385 51 573053

+385 51 572036

agencija@cres-travel.com

http://www.cres-travel.com

UHPA

51557 Cres

TURIST BIRO CRES

HR-B-51-040017236

celoročně

Cons 11

+385 51 571161

+385 51 571163

bookingcres@tbcres.com

http://www.cresanka.hr

51557 Cres

TURIST BIRO VALUN

HR-C-51-040017236

01.04.-15.10.

Valun b.b.

+385 51 571161

+385 51 571163

bookingcres@tbcres.com

http://www.cresanka.hr

51260 Crikvenica

KLEK TOURS d.o.o.

HR-AB-51-040117171

celoročně

Braće Brozičević 6

+385 51 241977

+385 51 242324

klek-tours@ri.t-com.hr

http://www.klek-tours.com

51260 Crikvenica

T.A. ADRIA TOURS

HR-BC-51-040107088

celoročně

Braće Sobol 16

+385 51 785305

+385 51 785085

tibor-tours@ri.t-com.hr

http://www.tibor-tours.hr

51306 Čabar

Turistické sdružení města Čabar

Narodnog oslobođenja 2

+385 51 821042

+385 51 821137

tz-cabar@gorskikotar.hr

51300 Delnice

Turistické sdružení města Delnice

Lujzinska 44

+385 51 812156

+385 51 812156

delnice@gorskikotar.com

http://www.tz-delnice.hr

51514 Dobrinj

PARALELA TOURS d.o.o.

Klimno b.b.

+385 51 853216

+385 51 850504

paralela-tours@ri.t-com.hr

http://www.paralela-klimno.com

51322 Fužine

Turistické sdružení obce Fužine

Sv. Križa 2

+385 51 835163

+385 51 830000

info@tz-fuzine.hr

http://www.tz-fuzine.hr

51414 Ičići

MAREA d.o.o.

HR-AB-51-040012939

celoročně

Poljanska cesta 21

+385 51 705620

+385 51 704290

marea@marea.hr

http://www.marea.hr

UHPA

51215 Kastav

GLOBALTURIST d.o.o.

HR-B-51-040228210

celoročně

Trinajstići 99

+385 51 276677

+385 51 276707

info@globalturist.hr

http://www.globalturist.hr

UHPA

51500 Krk

AUREA INTERNATIONAL d.o.o.

HR-AB-51-040113488

celoročně

Vršanska 26 L

+385 51 221277

+385 51 221007

aurea1@ri.t-com.hr

http://www.aurea-krk.hr

UHPA

KVARNER

01.05.-01.10.

Informace

HR-C-51-040069956

UHPA


Informace

Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

51500 Krk

T.A. AZUR

HR-AB-51-91851203

celoročně

Josipa Pupačića 1

+385 51 880765

+385 51 880766

info@azur-krk.com

http://www.azur-krk.com

51415 Lovran

dmc LOVRANA 1873 d.o.o.

HR-AB-51-040186725

celoročně

Stari grad 1

+385 51 294910

+385 51 294911

lovrana@lovranske-vile.com

51550 Mali Lošinj

CAPPELLI TOURIST AGENCY d.o.o.

HR-B-51-040123157

celoročně

Kadin b.b.

+385 51 231582

+385 51 231562

cappelli@cappelli-tourist.hr

http://www.cappelli-tourist.hr

UHPA

51550 Mali Lošinj

LOŠINJSKA PLOVIDBA - TURIZAM d.o.o.

HR-C-51-040031636

celoročně

Riva lošinjskih kapetana 8

+385 51 233040

+385 51 231611

losinjplov-turizam@ri.t-com.hr

http://www.lostur.net

UHPA

51550 Mali Lošinj

LOŠINJSKA PLOVIDBA - TURIZAM d.o.o.

HR-C-51-040031636

celoročně

Privlaka b.b.

+385 51 231426

+385 51 232278

losinjplov-turizam@ri.t-com.hr

http://www.lostur.net

UHPA

51511 Malinska

VALTURIST d.o.o.

HR-C-51-040135060

01-04.-31.10.

Dubašljanska 136

+385 51 858742

+385 51 869094

info@valturist.hr

http://www.valturist.hr

51556 Martinščica

TURISTIČKA AGENCIJA MARTINŠĆICA

HR-AB-51-04025785

01.04.-31.10.

Martinšćica 37

+385 51 574107

+385 51 574107

agencija-zeca@ri.t-com.hr

http://www.apartments-cres-lošinj.com

51416 Medveja

Turistické sdružení místa Medveja

Medveja b.b.

+385 51 291296

+385 51 291296

tzm.medveja@ri.t-com.hr

51417 Mošćenička Draga

ANNALINEA d.o.o.

HR-AB-51-040072407

celoročně

Stari grad 1

+385 51 737207

+385 51 737400

annalinea@ri.t-com.hr

http://www.annalinea.hr

UHPA

51417 Mošćenička Draga

ANNALINEA d.o.o.

HR-AB-51-040072407

celoročně

Sv. Petar b.b.

+385 51 737895

+385 51 737506

annalinea@ri.t-com.hr

http://www.annalinea.hr

UHPA

51250 Novi Vinodolski

PUTNIČKA AGENCIJA SUNCE

HR-AB-51-08010101579

celoročně

Šenoina 12

+385 51 245269

+385 51 245269

info@agencija-sunce.com

http://www.agencija-sunce.com

51250 Novi Vinodolski

VETA -TRADE d.o.o.

HR-B-51-040038711

celoročně

Istarska 18

+385 51 791291

+385 51 244076

veta-trade@ri.t-com.hr

http://www.veta-trade.hr

51410 Opatija

ADRIANA TRAVEL d.o.o.

HR-AB-51-040129049

celoročně

Antuna Mihića 3

+385 51 272088

+385 51 271164

info@adrianatravel.com

http://www.adrianatravel.com

51410 Opatija

ATLAS d.d. organizační složka Opatija

HR-AB-20-060000638

celoročně

Maršala Tita 116/2

+385 51 271855

+385 51 271562

poslovnica.opatija@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

51410 Opatija

KATARINA LINE d.o.o.

HR-AB-51-040009767

celoročně

Maršala Tita 75/1

+385 51 603400

+385 51 271372

info@katarina-line.hr

http://www.katarina-line.hr

UHPA

51410 Opatija

KATARINA LINE d.o.o.

HR-AB-51-040009767

celoročně

Maršala Tita 71

+385 51 718868

+385 51 718868

poslovnica@katarina-line.hr

http://www.katarina-line.hr

UHPA

51410 Opatija

KOMPAS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-52-040130960

celoročně

Maršala Tita 110/2

+385 51 271912

+385 51 271173

opatija@kompas-travel.com

http://www.kompas-travel.com

51410 Opatija

KVARNER TOURISTIK

HR-AB-51-040084201

celoročně

Maršala Tita 162

+385 51 703723

+385 51 703724

office@kvarner-touristik.com

http://www.kvarner-touristik.com

51410 Opatija

PRUDENS LINE d.o.o.

HR-AB-51-040150745

celoročně

Nova cesta 142 a

+385 51 718940

+385 51 718657

prudens@prudens-line.hr

http://www.prudens-line.hr

51410 Opatija

UNILINE d.o.o.

HR-AB-52-040046499

celoročně

Grand Hotel Adriatic, Maršala Tita 256

+385 51 715110

+385 51 715109

kvarner@uniline.hr

http://www.uniline.hr

UHPA

51521 Punat

MARINA TOURS d.o.o.

HR-AB-51-040044220

celoročně

Obala 81

+385 51 854375

+385 51 854340

info@marina-tours.hr

http://www.marina-tours.hr

UHPA

51521 Punat

PUNAT TOURS

HR-B-51-040007597

celoročně

Obala 94

+385 51 854104

+385 51 855580 punattours@hoteli-punat.hr

http://www.hoteli-punat.hr

UHPA

51280 Rab

AUTOTRANS d.o.o. Putnička agencija

HR-AB-51-040017902

celoročně

P.C. Mali Palit b.b.

+385 51 774929

+385 51 774931

rab@autotrans.hr

http://www.autotrans-turizam.com

UHPA

51280 Rab

KATURBO d.o.o.

HR-AB-51-040118168

01.04.-30.10.

Markantuna de Dominisa 5

+385 51 724495

+385 51 777015

katurbo-tourist-agency@ri.t-com.hr

http://www.katurbo.hr

51280 Rab

KRISTOFOR d.o.o.

HR-AB-51-11033600

celoročně

P.C. Mali Palit 70

+385 51 725543

+385 51 724811

info@kristofor.hr

http://www.kristofor.hr

UHPA

UHPA


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

51280 Rab

RAB - EKO d.o.o.

HR-AB-51-040066476

01.04.-15.10.

Kampor 357

+385 51 776671

+385 51 776272

rab-eko@ri.t-com.hr

http://www.rab-eko.hr

51280 Rab

VALSIKA d.o.o.

HR-B-51-040182689

01.04.-01.10.

Palit 426a

+385 51 726040

+385 51 726040

valsika@post.t-com.hr

http://www.valsika.hr

51000 Rijeka

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Adamićeva 5b

+385 51 321074

+385 51 321075

rijeka@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

51000 Rijeka

FRODO d.o.o. putnička agencija YACHT BASE

HR-B-51-040057081

celoročně

Trg Ivana Koblera 2

+385 51 211223

+385 51 327085

info@yacht-base.com

http://www.yacht-base.com

UHPA

51000 Rijeka

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Trg 128.brigade HV-a 8

+385 51 212900

+385 51 331496

biserka.kon@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA UHPA

51000 Rijeka

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Andrije Medulića 8

+385 51 210760

+385 51 315194

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr http://www.bookcroatia.eu

51000 Rijeka

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Andrije Medulića 6

+385 51 210750

+385 51 315193

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www.bookcroatia.eu

UHPA

51000 Rijeka

JADROAGENT d.d.- PUTNIČKA AGENCIJA

HR-AB-51-040005097

celoročně

Trg I. Koblera 2

+385 51 336376

+385 51 337910

travel@jadroagent.com

http://travel.jadroagent.hr

UHPA

51000 Rijeka

JADROAGENT d.d.- PUTNIČKA AGENCIJA

HR-AB-51-040005097

01.05.-01.10.

Trg Ivana Koblera 2

+385 51 211276

+385 51 335172

ja-travel@jadroagent.hr

http://travel.jadroagent.hr

UHPA

51000 Rijeka

OVEST DESTINATION CROATIE

HR-AB-51-040201524

celoročně

Pehlin 23a

+385 51 260372

+385 51 329236

croatie@ovest.com

http://www.ovest.com

UHPA

51000 Rijeka

RI AK TOURS

HR-AB-51-040115932

celoročně

Verdieva 6

+385 51 312312

+385 51 312333

ri-ak-tours@ri.t-com.hr

http://www.ri-ak-tours.hr

UHPA

51000 Rijeka

SOLEN d.o.o.

HR-AB-51-040140115

celoročně

Jelačićev trg 1/III

+385 51 330198

+385 51 330284

info@solen.hr

http://www.solen.hr

UHPA

51000 Rijeka

TRAVELANA d.o.o.

HR-AB-51-040056691

celoročně

Andrije Medulića 8

+385 51 212780

+385 51 336562

travelana@ri.t-com.hr

http://www.travelana.hr

UHPA

51266 Selce

SELEX d.o.o. SELCE

HR-B-51-040060359

celoročně

Trg palih boraca 28

+385 51 768081

+385 51 768082

selex@ri.t-com.hr

http://www.selex.hr

51266 Selce

TURISTIČKA AGENCIJA SUNRISE

HR-B-51-08010100694

01.04.-31.10.

Španskih boraca 33

+385 51 764151

+385 51 764151

sunrise@ri.t-com.hr

http://www.sunrise.hr

51266 Selce

VIKTORIA

HR-B-53-08010102148

15.05.-30.09.

Emila Antića b.b.

+385 51 768188

+385 51 768190

viktoriacroatia@net.hr

http://www.viktoriacroatia.com

51515 Šilo

PUTNIČKA AGENCIJA TINA

HR-B-51-1352164

01.05.-30.09.

Nova cesta 45

+385 51 852303

+385 51 852303

agencija-tina@ri.t-com.hr

http://www.atina.hr

51551 Veli Lošinj

ASL AGENCY d.o.o.

HR-AB-51-040117753

celoročně

Obala maršala Tita 17

+385 51 236256

+385 51 236256

info@island-losinj.com

http://www.island-losinj.com

51551 Veli Lošinj

PALMA d.o.o.

HR-C-51-1151339

01.04.-15.10.

Vladimira Nazora 22

+385 51 236179

+385 51 236222

palma@losinj.com

http://www.losinj.com

51516 Vrbnik

MARE TOURS

HR-AB-51-91982081

celoročně

Pojana 4

+385 51 604400

+385 51 604401

info@mare-vrbnik.com

http://www.mare-vrbnik.com

Trg Sv. Jurja 6

+385 53 776798

+385 53 776798

info@tzplitvice.hr

http://www.tzplitvice.hr

53230 Korenica

Turistické sdružení obce Plitvička Jezera

53291 Novalja

BALTIK d.o.o.

HR-A-01-3670511

celoročně

Lunski put 54

+385 53 663260

+385 53 663260

baltik@zg.t-com.hr

http://www.croatiaholidays.com.hr

UHPA

53291 Novalja

SUNTURIST d.o.o.

HR-AB-53-0659517

celoročně

Kranjčevićeva b.b.

+385 53 661211

+385 53 661611

sunturist@gs.t-com.hr

http://www.sunturist.com

UHPA

Informace

LIKA - KARLOVAC


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

53270 Senj

BRANA TOURS

HR-AB-53-09030200502

15.05.-15.09.

I. Lenkovića 10/1

+385 53 881367

+385 53 881367

info@brana-tours.hr

http://www.brana-tours.hr

53270 Senj

KOMET d.o.o.

HR-C-53-020026406

celoročně

Ive Senjanina 21

+385 53 881261

+385 53 881261

komet@gs.t-com.hr

http://www.adrialin.de

53270 Senj

SENIA TOURS d.o.o.

HR-C-53-020004097

01.06.-01.10.

Obala kralja Zvonimira b.b.

+385 53 882114

+385 53 882114

senia-tours@gs.t-com.hr

http://www.seniatours.com

53297 Stara Novalja

Turistické sdružení místa Stara Novalja-ostrov Pag

Kaštel b.b.

+385 51 651077

+385 51 651077

tzm-stara-novalja@gs.t-com.hr

http://www.tzstaranovalja.hr

47250 Duga Resa

Turistické sdružení města Duga Resa

Park dr. Franje Tuđmana 2

+385 47 844752

+385 47 844752

info@tz-dugaresa.hr

http://www.tz-dugaresa.hr

47000 Karlovac

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Trg Josipa Broza 4

+385 47 412111

+385 47 412110

karlovac@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

47000 Karlovac

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Zrinjski trg 4

+385 47 615199

+385 47 615398

ivancica.podkrajac@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

47000 Karlovac

STAR TURIST d.o.o.

HR-AB-47-020036682

celoročně

Matka Laginje 1

+385 47 645600

+385 47 645610

info@starturist.hr

http://www.starturist.hr

UHPA

47300 Ogulin

Turistické sdružení města Ogulin

Bernardina Frankopana 2

+385 47 532278

+385 47 532278

tz-grada-ogulina@ka.t-com.hr

http://www.tz-grada-ogulina.hr

47245 Rakovica

Turistické sdružení obce Rakovica

Rakovica 6

+385 47 784450

+385 47 784039

info@rakovica.hr

http://www.rakovica.hr

47240 Slunj

Turistické sdružení města Slunj

Braće Radića 7

+385 47 777630

+385 47 777630 info@tz-slunj.hr

http://www.tz-slunj.hr

Informace

DALMÁCIE – ZADARSKÁ OBLAST 23272 Kali-otok Ugljan

Turistické sdružení obce Kali

Kali

+385 23 282406

+385 23 282406

info@kali.hr

http://www.kali.hr

23251 Kolan-otok Pag

Turistické sdružení místa Kolan a Mandre

Trg Kralja Tomislava

+385 23 698290

+385 23 698290

info@tzkolan-mandre.com

http://www.tzkolan-mandre.com

23271 Kukljica-otok Ugljan Turistické sdružení obce Kukljica

Kukljica b.b.

+385 23 373276

+385 23 373842

kukljica@kukljica.hr

http://www.kukljica.hr

23312 Novigrad

Turistické sdružení obce Novigrad

Trg kralja Tomislava 1

+385 23 375051

+385 23 375390

tzo-novigrad@zd.t-com.hr

http://www.novigrad-dalmacija.hr

23250 Obrovac

Turistické sdružení obce Obrovac

Obala hrvatskog časnika Senada Župana b.b.

+385 23 689871

+385 23 689870 d.koscic@net.hr

23250 Pag

MARICOM d.o.o.

HR-AB-23-020015803

01.06.-15.09.

S. Radića 8

+385 23 612266

+385 23 611331

maricom@zd.t-com.hr

http://www.pag-tourist-service.hr

23250 Pag

MERIDIJAN 15 d.o.o.

HR-AB-23-020021969

celoročně

A. Starčevića 1

+385 23 612162

+385 23 612161

meridijan-15@zd.t-com.hr

http://www.meridijan15.hr

23211 Pakoštane

LAURANA TOURS

HR-B-23-13060100403

celoročně

Ulica neznanog junaka 2, Drage

+385 23 635644

+385 23 635402

info@lauranatours.com

http://www.lauranatours.com

23211 Pakoštane

LINEA M.S. d.o.o.

HR-AB-23-060162862

01.05.-01.10.

A. Stepinca 62

+385 23 381736

+385 23 381736

linea@zadar.net

23249 Povljana

P & M d.o.o.

HR-B-23-040106671

15.04.-15.10.

Stjepana Radića 33

+385 23 692054

+385 23 692054

pmdoo@inet.hr

http://www.pm-povljana.hr

23281 Sali

ADAMO TRAVEL d.o.o.

HR-AB-23-110002322

celoročně

Sali

+385 23 377208

+385 23 377160

info@adamo.hr

http://www.adamo.hr

23244 Starigrad

Turistické sdružení obce Starigrad

Trg Tome Marasovića 1

+385 23 369255

+385 23 369245 info@rivijera-paklenica.hr

http://www.rivijera-paklenica.hr

UHPA


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

23275 Ugljan-otok Ugljan Turistické sdružení místa Ugljan

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Ugljan b.b.

+385 23 288011

+385 23 288011

info@ugljan.hr

http://www.ugljan.hr

zadar@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

23000 Zadar

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Trg tri bunara 1

+385 23 628975

+385 23 628979

23000 Zadar

CROATIA EXPRESS - divize Železniční pohostinství d.o.o.

HR-AB-01-080211348

celoročně

Široka ulica b.b.

+385 23 250502

+385 23 250499

Člen

http://www.zug.hr

UHPA

http://www.generalturist.com

UHPA

23000 Zadar

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Obala kneza Branimira 1

+385 23 318997

+385 23 311644

tatjana.mikelenic-mateljan@generalturist.com

23000 Zadar

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Natka Nodila 7

+385 23 251015

+385 23 251005

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www.bookcroatia.eu

UHPA

23000 Zadar

JADERATOURS d.o.o.

HR-AB-23-060052605

celoročně

Poljana pape Aleksandra lll 5/1

+385 23 251280

+385 23 251286

jaderatours@zd.t-com.hr

http://www.jaderatours.hr

UHPA

23000 Zadar

KOMPAS d.o.o.

HR-AB-21-060008589

celoročně

Natka Nodila 9

+385 23 254304

+385 23 254 305 zadar@kompas.t-com.hr

http://www.kompas-travel.com

23000 Zadar

MARLIN TOURS d.o.o.

HR-AB-23-060054875

celoročně

R. K. Jeretova 3

+385 23 305920

+385 23 305919

marlin-tours@zd.t-com.hr

http://www.marlin-tours.hr

23000 Zadar

MRSSI-COMP d.o.o.- ARGOS TRAVEL AGENCY

HR-AB-23-060072506

celoročně

Put Murvice 17

+385 23 312111

+385 23 312011

argos.booking@zd.t-com.hr

UHPA UNPAH

DALMÁCIE – ŠIBENICKÁ OBLAST 22244 Betina

LEVANT INFO SERVIS

HR-AB-22-15010004189

01.06.-21.09.

Dolac 93A

+385 22 434271

+385 22 435709

info@levant.hr

http://www.levant.hr

22300 Knin

TURISTIČKA AGENCIJA JASNA

HR-AB-22-15060600136

celoročně

Šuškova 5

+385 22 663277

+385 22 663771

utojasna@globalnet.hr

http://www.utojasna.eu

UHPA

22243 Murter

KORNATTURIST

HR-AB-22-15060002882

15.05.-01.10.

Hrvatskih vladara 2

+385 22 435855

+385 22 435853

kornatturist@kornatturist.hr

http://www.kornatturist.hr

UHPA

22243 Murter

TURISTIČKA AGENCIJA AQUARIUS

HR-AB-22-15060002370

01.05.-01.10.

Hrvatskih vladara 21

+385 22 434151

+385 22 435866

aquarius-murter@si.t-com.hr

http://www.aquarius-adriatica.com

UHPA

22213 Pirovac

MAKIRINA TURIST d.o.o.

HR-AB-22-060183275

celoročně

Trg Domovinskog rata 1

+385 22 467764

+385 22 466828

makirina-turist@si.t-com.hr

http://www.holiday-makirina.hr

22202 Primošten

DALTOURS

HR-AB-22-15010004083

01.04.-15.10.

Dalmatinska 7a

+385 22 571572

+385 22 571571

booking@daltours.com

http://www.daltours.com

22202 Primošten

LAGUNA

HR-AB-22-15010005193

01.05.-01.10.

Tepli bok 25

+385 22 643000

+385 22 570558

info@laguna-primosten.hr

http://www.laguna-primosten.hr

22202 Primošten

NIK d.o.o.

HR-AB-22-060021086

celoročně

Trg Stjepana Radića 1

+385 22 571730

+385 22 571200

primosten@nik.hr

http://www.nik.hr

22202 Primošten

ROZARIO d.o.o.

HR-AB-22-29267

01.06.-01.10.

Topli bok 27

+385 22 571020

+385 22 571020

radojka.baljkas@si.t-com.hr

http://www.agencija-rozario.com

22222 Skradin

Turistické sdružení města Skradin

Trg Male Gospe 3

+385 22 771329

+385 22 771336 tz-skradin@si.t-com.hr

http://www.skradin.hr

22000 Šibenik

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Trg Pavla Šubića I.1

+385 22 200330

+385 22 216761

slavica.skovrlj@generalturist.com

http://www.generalturist.com

22000 Šibenik

MAGTOURS d.o.o.

HR-AB-22-100002410

celoročně

Draga 2

+385 22 201150

+385 22 201155

info@magtours.com

22000 Šibenik

NIK d.o.o.

HR-AB-22-060021086

celoročně

A. Šupuka 5

+385 22 200550

+385 22 200551

info@nik.hr

http://www.nik.hr

22000 Šibenik

PRESTIGE TOURS

HR-AB-22-15010005117

celoročně

Vladimira Nazora 9

+385 22 219181

+385 22 219186

prestige.tours@si.t-com.hr

http://www.prestige-tours.net

UHPA

UHPA

UHPA

Informace

UHPA


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

22240 Tisno

NIK d.o.o.

HR-AB-22-060021086

celoročně

Ive Vodopije 1

+385 22 438909

+385 22 438909

tisno@nik.hr

http://www.nik.hr

UHPA

22212 Tribunj

MORSKI RAK d.o.o.

HR-AB-22-060046947

celoročně

Uličine 34

+385 22 446229

+385 22 446229

morski-rak@si.t-com.hr

http://www.morskirak.com

UHPA

22212 Tribunj

SAMI - TRIBUNJ d.o.o.

HR-AB-22-060059943

01.06 - 01.10.

Donja riva 17

+385 22 447128

+385 22 446260

sami-tribunj@si.t-com.hr

22211 Vodice

MK TURIZAM d.o.o.

HR-AB-22-060061673

celoročně

Lasan Ante Kabalera 3

+385 22 444480

+385 22 440888

info@mkturizam.com

http://www.mkturizam.com

UHPA

22211 Vodice

NIK d.o.o.

HR-AB-22-060021086

celoročně

Artina 1

+385 22 441730

+385 22 441730

vodice@nik.hr

http://www.nik.hr

UHPA

22232 Zlarin

IVANTE TOURS

HR-AB-22-080338464

celoročně

Obala boraca 8

+385 22 200433

+385 22 200434

info@ivante.hr

http://www.ivante.hr

UHPA

Informace

DALMÁCIE – SPLITSKÁ OBLAST 21320 Baška Voda

AS ADRIA SERVICE d.o.o.

HR-AB-21-060126529

celoročně

Podluka 21

+385 21 620704

+385 21 620720

as-adria@vip.hr

http://www.as-adria.hr

UHPA

21320 Baška Voda

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

10.04.-10.12.

Obala Sv. Nikole 29

+385 21 620463

+385 21 620055

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21420 Bol

ADRIA-TOURS BOL

HR-AB-21- 060000935

celoročně

Bračka cesta 10

+385 21 635966

+385 21 635977

adria-tours-bol@st.t-com.hr

http://www.adria-bol.hr

UHPA

21420 Bol

BOL TOURS d.o.o.

HR-AB-21-060106759

celoročně

Vladimira Nazora 18

+385 21 635693

+385 21 635 695 bol-tours@st.t-com.hr

http://www.boltours.com

21420 Bol

KARAN d.o.o. PUTNIČKA AGENCIJA MORE

HR-B-21-060226165

01.04.-01.10.

Vladimira Nazora 28

+385 21 642050

+385 21 642049

info@more-bol.com

http://www.more-bol.com

UHPA

21322 Brela

AS ADRIA SERVICE d.o.o.

HR-AB-21-060126529

celoročně

Biskupa Bijankovića 1

+385 21 618393

+385 21 618393

as-adria@vip.hr

http://www.as-adria.hr

UHPA

21322 Brela

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Trg A. Stepinca b.b.

+385 21 618122

+385 21 618679

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21328 Drašnice

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Turist biro Drašnice

+385 21 626456

+385 21 626456

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21333 Drvenik

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Drvenik

+385 21 628033

+385 21 628250

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21315 Dugi Rat

TURISTIČKA AGENCIJA CYNTUS

HR-AB-21-0505969382819 celoročně

Trg kralja Tomislava 5

+385 21 757802

+385 21 757803

cyntus@cyntus.com

http://www.cyntus.com

21450 Hvar

ATLAS HVAR

HR-AB-21-17010101161

celoročně

Obala b.b.

+385 21 741911

+385 21 741422

info@atlas-hvar.hr

http://www.atlas-hvar.hr

21450 Hvar

HVAR ADVENTURE - BAŠTUN d.o.o.

HR-AB-21-060209806

celoročně

Obala b.b.

+385 21 717813

+385 21 717813

info@hvar-adventure.com

http://www.hvar-adventure.com

UHPA

21450 Hvar

HVAR TRAVEL

HR-B-21-060189661

celoročně

Dolac b.b.

+385 21 717426

+385 21 531590

reservation@hvar-travel.com

http://www.hvar-travel.com

UHPA

21450 Hvar

PANORAMA IMMOBILIARE & TURISMO d.o.o.

HR-B-21-060200358

celoročně

Dolac b.b.

+385 21 717473

+385 21 718899

maljino@tin.it

http://www.panorama.hr

UHPA

21465 Jelsa

ATLAS d.d. organizační složka Jelsa

HR-AB-20-060000638

celoročně

Obala b.b.

+385 21 761038

+385 21 761245

21300 Makarska

AS ADRIA SERVICE d.o.o.

HR-AB-21-060126529

celoročně

Ante Starčevića 48

+385 21 611062

+385 21 611062

as-adria@vip.hr

http://www.as-adria.hr

21300 Makarska

ATLAS d.d. organizační složka Makarska

HR-AB-20-060000638

celoročně

Kačićev trg 9

+385 21 617038

+385 21 616343

atl.makarska@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

http://www.atlas-croatia.com UHPA


Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

21300 Makarska

BAKROS TOURS d.o.o.

HR-AB-21-060150094

celoročně

Kralja Zvonimira 7

+385 21 613885

+385 21 611666

bakros-tours@st.t-com.hr

http://www.bakros-tours.hr

21300 Makarska

ELITE TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-09002185

celoročně

Dr. A. Starčevića 32

+385 21 679466

+385 21 679467

makarska@elite.hr

http://www.elite.hr

21300 Makarska

EUROTOURS

HR-AB-21-1706040088

celoročně

Ante Starčevića 50

+385 21 679556

+385 21 679556

eurotours-makarska@st.t-com.hr

http://www.eurotours-makarska.com

+385 21 695750

+385 21 678602

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www.bookcroatia.eu

Člen

UHPA

21300 Makarska

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Poslovni centar “Sv. Nikola”, Kipara Meštrovića 2a

21300 Makarska

KOMPAS d.o.o.

HR-AB-21-060008589

celoročně

Šetalište kralja Tomislava 17

+385 21 615411

+385 21 615522

kompas@kompas.t-com.hr

http://www.kompas-travel.com

21300 Makarska

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Obala kralja Tomislava 15

+385 21 616010

+385 21 615327

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21300 Makarska

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Neretvanskih knezova 2

+385 21 615264

+385 21 615327

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21430 Maslinica

M-TRAVELTOURISTSERVICE

HR-AB-21-17010006136

celoročně

Maslinica b.b.

+385 21 659108

+385 21 659108

info@m-tts.com

http://www.m-tts.com; http://www.solta-mtts.hr

UHPA

21310 Omiš

ADRIATURIST

HR-AB-21-17060500248

celoročně

Trg kralja Tomislava 4

+385 21 862550

+385 21 862550

adriaturist@st.t-com.hr

http://www.adriaturist.hr

21310 Omiš

TURISTIČKA AGENCIJA RUŽMARIN d.o.o.

HR-AB-21-060219029

celoročně

Put skalica 5

+385 21 756656

+385 21 756657

uprava@ruzmarin.hr

http://www.ruzmarin.hr

21327 Podgora

BARBARELA

HR-AB-21-17010400062

01.05.-01.10.

Branimirova obala 15

+385 21 625032

+385 21 625032

barbarela-agency@barbarela-agency.com http://www.barbarela-agency.com

21327 Podgora

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Branimirova obala 75

+385 21 625199

+385 21 625022

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

21312 Podstrana

ATLAS d.d. organizační složka Split-Podstrana

HR-AB-20-060000638

celoročně

Hotel Le Meridien Lav - Grljevačka 2a

+385 21 494900

+385 21 494900

atlastours.lav@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

21410 Postira-otok Brač

Turistické sdružení obce Postira

Postira b.b.

+385 21 632966

+385 21 632966

tzo-postira@st.t-com.hr

http://www.dalmacija.net/postira

21434 Rogač

M-TRAVELTOURISTSERVICE

HR-AB-21-17010006136

celoročně

Obala Sv.Tereze b.b.

+385 21 654232

+385 21 654256

info@m-tts.com

http://www.m-tts.com; http://www.solta-mtts.hr

21000 Split

ADRIAGATE

HR-AB-21-060125823

celoročně

Zrinjsko-Frankopanska 62

+385 21 315180

+385 21 315179

info@adriagate.com

http://www.adriagate.com

21000 Split

ADRIATIC.HR

HR-AB-21-17010006236

celoročně

Washingtonova 5

+385 21 456456

+385 21 456789

info@adriatic.hr

http://www.adriatic.hr

UHPA

21000 Split

AK TOURS d.o.o.

HR-AB-21-060215677

celoročně

Kneza Domagoja 12

+385 21 329183

+385 21 329184

info@ak-tours.hr

http://www.ak-tours.hr

UHPA

21000 Split

ATLAS d.d. organizační složka Split

HR-AB-20-060000638

celoročně

Nepotova 4

+385 21 343055

+385 21 362012

poslovnica.split@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

21000 Split

EKLATA d.o.o.

HR-AB-21-060077916

celoročně

Osječka 11

+385 21 544232

+385 21 544232

eklata@eklata.com

http://www.eklata.hr

UHPA

21000 Split

ELITE TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-09002185

celoročně

Kralja Zvonimira 14

+385 21 482746

+385 21 317300

split@elite.hr

http://www.elite.hr

UHPA

21000 Split

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Trumbićeva obala 12

+385 21 398220

+385 21 388220

pera.maras@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

21000 Split

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Obala Lazareta 3

+385 21 345183

+385 21 347056

zdenko.boric@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

21000 Split

GH d.o.o.

HR-AB-21-060224348

celoročně

Dosud 4

+385 21 879140

+385 21 879065

dalmazia@ghimpresaturistica.com

http://www.ghimpresaturistica.com

UHPA

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www.bookcroatia.eu

UHPA

21000 Split

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Trg Franje Tuđmana 3/1

+385 21 317224

+385 21 317216

UHPA

UHPA

UHPA

UHPA

Informace

Oblast


Informace

Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

21000 Split

HVAR TRAVEL, GALERA d.o.o.

HR-B-21-060189661

01.04.-01.10.

Odakova 26

+385 21 531463

+385 21 531590

info@hvar-travel.com

http://www.hvar-travel.com

UHPA

21000 Split

IBCI d.o.o. SPLIT

HR-AB-21-060120581

celoročně

Lučica 4

+385 21 323333

+385 21 323332

ibci-holidays@ibci.hr

http://www.ibci.hr

UHPA

21000 Split

JADROAGENT d.d.- PUTNIČKA AGENCIJA

HR-AB-51-040005097

celoročně

Trg Hrvatske bratske zajednice 3

+385 21 338228

+385 21 338210

pax.split@jadroagent.t-com.hr

http://travel.jadroagent.hr/

UHPA

21000 Split

KATARINA LINE d.o.o.

HR-AB-51-040009767

celoročně

Zrinsko-Frankopanska 1

+385 21 321858

+385 21 360017

split@katarina-line.hr

http://www.katarina-line.hr

UHPA

21000 Split

KOMPAS d.o.o.

HR-AB-21-060008589

celoročně

Hotel Marjan - Branimirova obala 5

+385 21 398206

+385 21 398207

split@kompas.t-com.hr

http://www.kompas-travel.com

21000 Split

KOMPAS ZAGREB d.d.

HR-AB-01-080158822

celoročně

Obala Lazareta 3

+385 21 323300

+385 21 323303

kompas-split@kompas.hr

http://www.kompas.hr

UHPA

21000 Split

MAESTRAL

HR-AB-21-17010000419

celoročně

R. Boškovića 13/15, Kaleta II

+385 21 470944

+385 21 470980

maestral1@st.t-com.hr

http://www.travel.maestral.hr

UHPA

21000 Split

MAGELLAN - PUTNIČKA AGENCIJA d.o.o.

HR-AB-21-060176704

celoročně

Plinarska 2

+385 21 339025

+385 21 394629

magellan@magellan.hr

http://www.magellan.hr

UHPA

21000 Split

MARANTA d.o.o.

HR-AB-21-060027237

celoročně

Trg Hrvatske bratske zajednice 2

+385 21 323895

+385 21 317710

maranta@st.t-com.hr

http://www.maranta.hr

UHPA

21000 Split

MERIDIEN TEN d.o.o.

HR-AB-21-060141472

celoročně

Zajčeva 7

+385 21 388951

+385 21 388954

info@meridien.hr

http://www.meridien.hr

UHPA

21000 Split

M-TRAVELTOURISTSERVICE

HR-AB-21-17010006136

celoročně

Narodni trg 13 / Pjaca

+385 21 348259

+385 21 271923

split@m-travelonline.com

http://www.m-travelonline.com

UHPA

21000 Split

PANTURIST d.d.

HR-AB-31-030024392

celoročně

Obala kneza Branimira 8

+385 21 317465

+385 21 398227

dragica.skare@panturist.hr

http://www.panturist.hr

UHPA

21000 Split

SPLIT TOURS d.d.

HR-AB-21-060134800

celoročně

Boktulijin put b.b.

+385 21 352481

+385 21 352482

booking@splittours.hr

http://www.splittours.hr

UHPA

21000 Split

SPLIT TOURS d.d.

HR-AB-21-060134800

celoročně

Obala Lazareta 3

+385 21 352553

+385 21 352482

booking@splittours.hr

http://www.splittours.hr

UHPA

21000 Split

SPLIT TOURS d.d.

HR-AB-21-060134800

celoročně

Gat Sv. Duje b.b.

+385 21 352533

+385 21 352482

booking@splittours.hr

http://www.splittours.hr

UHPA

21000 Split

ST - SPEKTAR d.o.o.

HR-AB-21-0681636

celoročně

Kavanjinova 5 / I

+385 21 362344

+385 21 344022

st-spektar@st.t-com.hr

21000 Split

TARANTELA d.o.o.

HR-AB-21-060163332

celoročně

Domovinskog rata 27 a

+385 21 332459

+385 21 358707

tarantela@st.t-com.hr

21000 Split

TO ISLANDS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-21-060226108

celoročně

Ruđera Boškovića 27

+385 21 494809

UHPA http://www.tarantela.hr

UHPA

+385 21 494820 info@adria-island.org

http://www.adria-island.org

UHPA

21000 Split

TURISTIČKI BIRO d.d. SPLIT

HR-AB-21-060039914

celoročně

Obala Hrvatskog narodnog preporoda 12

+385 21 347100

+385 21 347271

turist.biro.split@st.t-com.hr

http://www.turistbiro-split.hr

21000 Split

UNILINE d.o.o.

HR-AB-52-040046499

celoročně

Hotel Marjan, Obala kneza Branimira 8 +385 21 343000

+385 21 343138

dalmacija@uniline.hr

http://www.uniline.hr

UHPA

21000 Split

ZLATNI KOLUT d.o.o.

HR-AB-21-060187299

celoročně

A. Mihanovića 8a/2

+385 21 322069

+385 21 322068

welcome@zlatni-kolut.hr

http://www.zlatni-kolut.hr

UHPA

21432 Stomorska

M-TRAVELTOURISTSERVICE

HR-AB-21-17010006136

01.05.-31.09.

Veli Dolac 15

+385 21 718309

+385 21 718310

info@m-tts.com

http://www.m-tts.com, http://www.solta-mtts.hr

UHPA

21400 Supetar

ATLAS d.d. organizační složka Supetar

HR-AB-20-060000638

celoročně

Prilaz perivoju 3

+385 21 635233

+385 21 635707

edita.rendic@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

21220 Trogir

ATLAS TROGIR d.o.o.

HR-AB-21-060157318

celoročně

Obala kralja Zvonimira 10

+385 21 881374

+385 21 884744

atlas.trogir@st.t-com.hr

http://www.atlas-trogir.hr

UHPA

21220 Trogir

AVENTUR d.o.o.

HR-AB-21-060049409

celoročně

Put brodograditelja 1

+385 21 882388

+385 21 882388

aventur@aventur-agency.com

http://www.aventur-agency.com

UHPA


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

21220 Trogir

JURČEVIĆ & Co. d.o.o.

HR-AB-21-060015514

celoročně

Put Čarijića 83 - Seget Donji

+385 21 894475

+385 21 894475

jurcevic@st.t-com.hr

http://www.jurcevic.hr

UHPA

21220 Trogir

SEA GATE

HR-AB-21-17010900138

celoročně

Bl. Augustina Kažotića 5

+385 21 797710

+385 21 884888

info@sea-gate.net

http://www.sea-gate.net

UHPA

21325 Tučepi

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Kraj 45

+385 21 623300

+385 21 623300

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21236 Vrlika

Turistické sdružení města Vrlika

30. svibnja 3

+385 21 827460

+385 21 827460

tz@vrlika.hr

21334 Zaostrog

MARIVATURIST d.d.

HR-AB-21-060015725

celoročně

Fra Andrije Kačića Miočića b.b.

+385 21 629018

+385 21 629018

agencija@marivaturist.hr

http://www.marivaturist.hr

UHPA

21329 Živogošće

BRAJKOVIĆ TRAVEL d.o.o.

HR-C-21-060043498

01.05.-15.10.

Blato 1

+385 21 628753

+385 21 628754

brajkovic-travel@st.t-com.hr

http://www.zivogosce.com

UHPA

21329 Živogošće

HOLIDAY d.o.o.

HR-AB-21-060156956

01.05.-01.10.

Luka 5

+385 21 537237

+385 21 627115

holiday@holiday.hr

http://www.holiday.hr

DALMÁCIE – DUBROVNICKÁ OBLAST ANTARES TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-090004038

celoročně

Vlaha Paljetka 2

+385 20 479707

+385 20 479705

antares.travel@du.t-com.hr

http://www.antarestravel.hr

20210 Cavtat

ATLAS d.d. organizační složka Cavtat

HR-AB-20-060000638

celoročně

Trumbićev put 2

+385 20 479031

+385 20 478464

atlas.cavtat@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

20000 Dubrovnik

ATLAS d.d. organizační složka Dubrovník

HR-AB-20-060000638

celoročně

Sv. Đurđa 1

+385 20 442585

+385 20 323609

atlas.pile@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

20000 Dubrovnik

ATLAS d.d. organizační složka Dubrovník Gruž

HR-AB-20-060000638

01.05.-31.10.

Obala Stjepana Radića 1

+385 20 418001

+385 20 418330

atlas.gruz@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

20000 Dubrovnik

AURORA MARIS d.o.o.

HR-AB 20-020018115

celoročně

Metohijska 2

+385 20 313444

+385 20 313445

info@auroramaris.com

http://www.auroramaris.com

UHPA

20000 Dubrovnik

DUBROVNIK PARTNER d.o.o.

HR-AB-20-060039094

celoročně

Vukovarska 26

+385 20 448180

+ 385 20 358008 partner@dubrovnikpr.com

http://www.dubrovnikpr.com

UHPA

20000 Dubrovnik

DUBROVNIK PREMIUM SERVICES d.o.o.

HR-B-20-090012046

celoročně

Kardinala Stepinca 62

+385 20 437010

+385 20 435530

info@dubrovnik-ps.com

http://www.dubrovnik-ps.com

UHPA

20000 Dubrovnik

ELITE TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-09002185

celoročně

Vukovarska 17

+385 20 358200

+385 20 358303

elite@elite.hr

http://www.elite.hr

UHPA

20000 Dubrovnik

ELITE TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-09002185

celoročně

Obala Ivana Pavla ll

+385 20 313178

+385 20 313180

katarina.piljic@elite.hr

http://www.elite.hr

UHPA

20000 Dubrovnik

EUROADRIA TOURS d.o.o.

HR-AB-20-090007786

celoročně

Metohijska 2

+385 20 313533

+ 385 20 313530 info@euroadria.hr

http://www.euroadria.hr

UHPA

20000 Dubrovnik

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Obala Stjepana Radića 24

+385 20 432974

+385 20 418997

http://www.generalturist.com

UHPA UHPA UHPA

mato.frankovic@generalturist.com

20000 Dubrovnik

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Obala Stjepana Radića 32

+385 20 313300

+385 20 419119 ivona.busic@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www.bookcroatia.eu

20000 Dubrovnik

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Obala Stjepana Radića 32

+385 20 313313

+385 20 419129

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www. bookcroatia.eu

20000 Dubrovnik

KALIPSO d.o.o.

HR-AB-20-060083277

celoročně

Iva Dulčića 25

+385 20 436508

+385 20 436508

info@kalipso.hr

http://www.kalipso.hr

20000 Dubrovnik

KOMPAS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-52-040130960

celoročně

Sv. Dominika 7

+385 20 322191

+385 20 322192

dubrovnik@kompas-travel.com

http://www.kompas-travel.com

20000 Dubrovnik

MEDITERRANEAN EXPERIENCE DMC

HR-AB-20-0900012087

celoročně

Ćira Carića 3

+385 20 436846

+385 20 436847

sales@mediterranean-experience.hr

http:// www.mediterranean-experience.hr

UHPA

UHPA

Informace

20210 Cavtat


Oblast

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

20000 Dubrovnik

VIATOR TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-090019859

celoročně

Sv. Križa 3

+385 20 313140

+385 20 313140

mail@dubrovnikviator.com

http://www.dubrovnikviator.com

20260 Korčula

ELITE TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-09002185

celoročně

Trg Pomirenja b.b.

+385 20 716503

+385 20 711710

korcula@elite.hr

http://www.elite.hr

UHPA

20260 Korčula

MARKO POLO TOURS d.o.o.

HR-AB-20-060095486

celoročně

Biline 5

+385 20 715400

+385 20 715800

info@korcula.com

http://www.korcula.com

UHPA

20260 Korčula

POSTRANSKI DVORI d.o.o.

HR-AB-20-06153669

celoročně

Šetalište Frana Kršinića 94

+385 20 711901

+385 20 716723

postranski.dvori@du.t-com.hr

http://www.korcula-bella.com

20267 Kučište

MOREŠKA d.o.o.

HR-AB-20-19220

celoročně

Viganj 191/1

+385 20 719079

+385 20 719048

moreska@du.t-com.hr

http://www.pansionbalota.com

Lastovo-otok 20290 Lastovo

Turistické sdružení obce Lastovo

Pjevor b.b.

+385 20 801018

+385 20 801018

tz-lastovo@du.t-com.hr

http://www.lastovo-tz.net

20250 Orebić

OREBIĆ TOURS d.o.o.

Bana J. Jelačića 84a

+385 20 713367

+385 20 714385

orebic-tours@orebic-tours.hr

http://www.orebic-tours.hr

20232 Slano

Turistické sdružení obce Dubrovačko primorje

Trg Ruđera Boškovića 1

+385 20 871236

+385 20 871555 tzo-dubrovacko-primorje@du.t-com.hr

Turistické sdružení obce Smokvica

Brna 500

+385 20 832255

+385 20 832188

tzo-smokvica@brna.hr

http://www.brna.hr

20272

Město

Smokvica-otok Korčula

HR-AB-20-9091

celoročně

Člen

UHPA

20270 Vela Luka

ADRIA TRAVEL

HR-AB-20-090008131

celoročně

Ulica 56 br.10

+385 20 814200

+385 20 814098

korcula@korcula.info

http://www.yacht-charter.com.hr

UHPA

20270 Vela Luka

NOVASOL TURISTIČKA AGENCIJA d.o.o.

HR-AB-52-040199070

celoročně

Obala 4 13

+385 20 813531

+385 20 813539

info@novasol.hr

http://www.novasol.com

UHPA

43000 Bjelovar

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Trg Stanka Vraza 2

+385 43 241195

+385 43 220553

bjelovar@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

40000 Čakovec

ADRIATOURS d.o.o.

HR-AB-40-070054191

celoročně

Ivana Mažuranića 2

+385 40 313233

+385 40 314156

info@adriatours-ck.hr

http://www.adriatours-ck.hr

UHPA

40000 Čakovec

KOMPAS ZAGREB d.d.

HR-AB-01-080158822

celoročně

Kralja Tomislava 14

+385 40 313333

+385 40 313444

kompas-cakovec@kompas.hr

http://www.kompas.hr

UHPA

40000 Čakovec

MURA d.o.o.

HR-AB-40-070048863

celoročně

Športska 6/A

+385 40 328671

+385 40 328672

info@mura-travel.hr

http://www.mura-travel.hr

UHPA

49231 Hum na Sutli

Turistické sdružení obce Hum na Sutli

Hum na Sutli 175

+385 49 341047

+385 49 341095

turisticka.zajednica@humnasutli.hr

http://www.humnasutli.hr

42240 Ivanec

Turistické sdružení města Ivanec

Trg hrvatskih Ivanovaca 9b

+385 42 404870

+385 42 784284

info@ivanec-turizam.hr

http://www.ivanec-turizam.hr

48000 Koprivnica

MARBIS d.o.o.

Taraščice 15

+385 48 240520

+385 48 626670

marbis@kc.t-com.hr

http://www.marbis.hr

49000 Krapina

Turistické sdružení města Krapina

Magistratska 11, p.p. 22

+385 49 371330

+385 49 371330

tzg-krapina@kr.t-com.hr

49217 Krapinske Toplice

Turistické sdružení obce Krapinske toplice

Zagrebačka 4

+385 49 232106

+385 49 232106 tzo-krapinske-toplice@kr.t-com.hr

49295 Kumrovec

Turistické sdružení obce Kumrovec

Cesta Lijepe naše 6a

+385 49 502044

+385 49 502044

49246 Marija Bistrica

Turistické sdružení obce Marija Bistrica

Zagrebačka b.b.

+385 49 468380

+385 49 301011 tz@info-marija-bistrica.hr

48327 Molve

Turistické sdružení obce Molve

Trg kralja Tomislava 32

+385 48 892024

+385 48 892024

opcina-molve@kc.t-com.hr

44250 Petrinja

Turistické sdružení města Petrinja

Vladimira Nazora 16

+385 44 813876

+385 44 815431

tzg-petrinje@sk.t-com.hr

Informace

STŘEDNÍ CHORVATSKO

HR-AB-48-010010842

celoročně

turisticka.zajednica.opcine.kumrovec@ kr.t-com.hr

http://www.kumrovec.hr http://www.www.info-marija-bistrica.hr

http://www.tzg-petrinja.hr

UHPA


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

10430 Samobor

BALTIK d.o.o.

HR-A-01-3670511

celoročně

Tatjane Marinić 13

+385 1 3366173

+385 1 3364650

baltik@zg.t-com.hr

http://www.croatiaholidays.com.hr

44000 Sisak

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

I. K. Sakcinskog 21

+385 44 535577

+385 44 535566

sisak@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

49244 Stubičke Toplice

Turistické sdružení obce Stubičke Toplice

Viktora Šipeka 24     

+385 49 282677

+385 49 283404 tzo@stubicketoplice.hr

http://www.stubicketoplice.hr

49215 Tuheljske Toplice

POTEPUH d.o.o.

HR-AB-49-080598784

celoročně

Tuhelj 26

+385 49 556833

+385 49 556851

info@potepuh.hr

http://www.potepuh.hr

42000 Varaždin

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Trg slobode 12

+385 42 313660

+385 42 313675

varazdin@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

42000 Varaždin

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Trg kralja Tomislava 7

+385 42 210148

+385 42 311463

vlatka.erceg@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

42000 Varaždin

LILY TOURS

HR-AB-42-05010000412

celoročně

Pavlinska 3

+385 42 321110

+385 42 321110

lily-tours@vz.t-com.hr

http://www.lily-tours.com

UHPA

42000 Varaždin

P.A. KOLUMBO d.o.o.

HR-AB-42-070056453

celoročně

A. Mihanovića 8

+385 42 212260

+385 42 214470

kolumbo@vz.t-com.hr

http://www.kolumbo.hr

UHPA

42000 Varaždin

P.A. VENERA d.o.o.

HR-AB-42-070062271

celoročně

I. Cankara 1a

+385 42 301751

+385 42 301761

info@venera-tours.hr

http://www.venera-tours.hr

UHPA

42000 Varaždin

RELAX TURIZAM d.o.o.

HR-AB-21-080181898

celoročně

Ivana Kukuljevića 28

+385 42 492653

+385 42 492654

varazdin@relax-turizam.hr

http://www.relax-turizam.hr

UHPA

Trg Slobode 16

+385 42 633133

+385 42 205635

info@toplice-vz.hr

http://www.toplice-vz.hr

Trg slobode 1

+385 49 466995

+385 49 466995

antoma@kr.t-com.hr

http://www.antoma.hr

42223 Varaždinske Toplice Turistické sdružení města Varaždinske Toplice 49250 Zlatar

ANTOMA d.o.o. ART TURIZAM - turistička agencija

HR-AB-49-080179086

celoročně

Člen UHPA

UHPA

UHPA

SLAVONIE 31327 Bilje

Turistické sdružení obce Bilje

Kralja Zvonimira 10

+385 31 751480

+385 31 751481 info@tzo-bilje.hr

http://www.tzo-bilje.hr

31222 Bizovac

Turistické sdružení obce Bizovac

Sunčana 39

+385 31 685185

+385 31 685188

http://www.tzobizovac.hr

31540 Donji Miholjac

Turistické sdružení města Donji Miholjac

Trg A. Starčevića 2

+385 31 633103

+385 31 633103

tzdm@tz-donjimiholjac.hr

http://www.tz-donjimiholjac.hr

31400 Đakovo

ORION TOURS d.o.o.

HR-AB-31-030030367

celoročně

Pavićeva 39

+385 31 812336

+385 31 812337

orion-tours@os.t-com.hr

http://www.orion-tours.hr

31000 Osijek

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Hrvatske Republike 18

+385 31 215976

+385 31 215984

osijek@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

31000 Osijek

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Kapucinska 39

+385 31 211501

+385 31 211503

suzana.kovacevic@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

31000 Osijek

KOMPAS ZAGREB d.d.

HR-AB-01-080158822

celoročně

Šetalište kardinala Franje Šepera 8F

+385 31 212077

+385 31 212078

kompas-osijek@kompas.hr

http://www.kompas.hr

UHPA

31000 Osijek

PANTURIST d.d.

HR-AB-31-030024392

celoročně

Kapucinska 19

+385 31 214388

+385 31 214152

turizam@panturist.hr

http://www.panturist.hr

UHPA

34000 Požega

Turistické sdružení města Požega

Trg sv. Trojstva 1

+385 34 274900

+385 34 274901

tz-pozega@po.t-com.hr

http://www.pozega-tz.hr

33520 Slatina

Turistické sdružení města Slatina

Trg sv. Josipa 1

+385 33 553629

+385 33 553629

tz-grada-slatina@vt.t-com.hr

35000 Slavonski Brod

ATLANTIS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-01-080289885

celoročně

Slavonija 1/III

+385 35 442411

+385 35 441276

croatia@atlantis-travel.hr

http://www.atlantis-travel.hr

UHPA

35000 Slavonski Brod

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Trg pobjede 29

+385 35 448598

+385 35 448596

vlasta.krpan@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

Informace

UHPA


Oblast

Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Matije Gupca 32

+385 31 656200

+385 31 651408

info@tz-valpovo.com

http://www.tz-valpovo.com

Člen

31550 Valpovo

Turistické sdružení města Valpovo

32100 Vinkovci

MARE PANONIUM tours d.o.o.

HR-AB-32-030027952

celoročně

Hrvatskih kraljeva 16

+385 32 333644

+385 32 333664

agencija@mare-panonium-tours.hr

http://www.mare-panonium-tours.hr

UHPA

32100 Vinkovci

POLET d.o.o., P.A.POLET

HR-AB-32-030031058

celoročně

Trg kralja Tomislava 1

+385 32 308938

+385 32 308938

agencija@polet.hr

http://www.polet.hr

UHPA

32000 Vukovar

DANUBIUMTOURS

HR-AB-32-16010001977

celoročně

Trg Republike Hrvatske 1

+385 32 445455

+385 32 445457

danubiumtours@vu.t-com.hr

http://www.danubiumtours.hr

UHPA

32270 Županja

POLET d.o.o., P.A.POLET

HR-AB-32-030031058

celoročně

Veliki kraj 53

+385 32 831889

+385 32 831889

polet@polet.hr

http://www.polet.hr

UHPA

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Masarykova 3

+385 1 4855070

+385 1 4855069

masarykova@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Tkalčićeva 44

+385 1 4852750

+385 1 4811808

tkalciceva@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Savska 56

+385 1 6177075

+385 1 6177192

savska@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Heinzelova 62a

+385 1 6102000

+385 1 6102018

heinzelova@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

10090 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Avenija Dubrava 241

+385 1 2992522

+385 1 2992559

dubec@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Sarajevska 6

+385 1 6601807

+385 1 6601823

sarajevska@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Praška 10

+385 1 4833502

+385 1 4833504

praska@centarputovanja.net

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Avenija Dubrovnik 16 - Avenue Mall

+385 1 6397000

+385 1 6397001 avenuemall@centarputovanja.hr

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

adriatica.net - CENTAR PUTOVANJA

HR-AB-01-080427370

celoročně

Škorpikova 34 - King Cross

+385 1 3475800

+385 1 3475801

http://www.centarputovanja.net

10000 Zagreb

ALKA TOURS d.o.o.

HR-AB-01-080428776

celoročně

Avenija M. Držića 4

+385 1 6040362

+385 1 6184020 info@alka-tours.hr

http://www.alka-tours.hr

UHPA

10000 Zagreb

ATLANTIS TRAVEL d.o.o.

HR-AB-01-080289885

celoročně

Petrinjska 59

+385 1 4811155

+385 1 4818914

zagreb@atlantis-travel.hr

http://www.atlantis-travel.hr

UHPA

10000 Zagreb

ATLAS d.d. podružnica Zagreb

HR-AB-20-060000638

celoročně

Trg N. Š. Zrinskog 17

+385 1 4807300

+385 1 4873049

booking.zrinjevac@atlas.hr

http://www.atlas-croatia.com

10000 Zagreb

CROATIA EXPRESS - divize Železniční pohostinství d.o.o.

HR-AB-01-080211348

celoročně

Teslina 4

+385 1 4811842

+385 1 4811920

croatia-express-pa@zg.t-com.hr

http://www.zug.hr

UHPA

10000 Zagreb

CROATIA EXPRESS - divize Železniční pohostinství d.o.o.

HR-AB-01-080211348

celoročně

Tomislavov trg 17

+385 1 4922224

+385 1 4922230

croatia-express2@zg.t-com.hr

http://www.zug.hr

UHPA

10000 Zagreb

CROATIA EXPRESS - divize Železniční pohostinství d.o.o.

HR-AB-01-080211348

celoročně

Tomislavov trg 12

+385 1 4556227

+385 1 4573238

croatia-express3@zg.t-com.hr

http://www.zug.hr

UHPA

10000 Zagreb

DESIGNER PUTNIČKA AGENCIJA

HR-AB-52-92232256

celoročně

Nova Ves 54

+385 1 4667097

+385 1 4667097

info@designer.com.hr

http://www.designer.com.hr

10000 Zagreb

DOLIA TRAVEL PUTNIČKA AGENCIJA

HR-AB-01-080526921

celoročně

Preradovićeva 9

+385 1 5555872

+385 1 5555871

info@doliatravel.hr

http://www.doliatravel.hr

UHPA

10000 Zagreb

EMA TOURS d.o.o.

HR-AB-01-080184970

celoročně

Nova cesta 60/V

+385 1 4830885

+385 1 4835916

ema-tours@zg.t-com.hr

http://www.ema-tours.hr

UHPA

10000 Zagreb

EVISTAS d.o.o.

HR-AB-01-080141366

celoročně

Augusta Šenoe 28

+385 1 4839554

+385 1 4839543

evistas@zg.t-com.hr

http://www.evistas.hr

Informace

ZÁHŘEB

kingcross@centarputovanja.net

UNPAH


Město

Název agentury

ID kod

Provoz

Ulice a číslo

Tel

Fax

E-mail

Webové stránky

Člen

10000 Zagreb

FILIDA - PUTNIČKA AGENCIJA d.o.o.

HR-AB-01-080484246

celoročně

Selska 92 b

+385 1 4616520

+385 1 4616521

info@filidatravel.hr

http://www.filidatravel.hr

UHPA

10000 Zagreb

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

I Pile 1

+385 1 4805505

+385 1 6188681

generalturist@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

10000 Zagreb

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Ilica 1

+385 1 4812990

+385 1 4816753

sinisa.lukac@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

10000 Zagreb

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Praška 5

+385 1 4807655

+385 1 4807678

emina.marusic@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA

10000 Zagreb

GENERALTURIST d.o.o.

HR-AB-01-080004689

celoročně

Bogovićeva 6

+385 1 4873121

+385 1 4873119

bogoviceva@generalturist.com

http://www.generalturist.com

UHPA UHPA

10000 Zagreb

GULLIVER TRAVEL d.o.o.

HR-AB-20-060060226

celoročně

Alexandera von Humboldta 4b

+385 1 4920701

+385 1 4920702

gulliver@gulliver.hr

http://www.gulliver.hr, http://www.bookcroatia.eu

10000 Zagreb

JADRANSKI LUKSUZNI SERVISI d.o.o.

HR-AB-51-090003643

celoročně

Kršnjavoga 1, Hotel Westin

+385 1 4886777

+385 1 4886770

andrea.grospic@als.hr

http://www.als.hr

UHPA

10000 Zagreb

KOMPAS ZAGREB d.d.

HR-AB-01-080158822

celoročně

Teslina 12

+385 1 4882504

+385 1 4811414 odmor@kompas.hr

http://www.kompas

UHPA

10000 Zagreb

KOMPAS ZAGREB d.d.

HR-AB-01-080158822

celoročně

Trg N. Š. Zrinskog 14

+385 1 4878777

+385 1 4878769

aleksandra.puksar@kompas.hr

http://www.kompas.hr

UHPA

10000 Zagreb

KOMPAS ZAGREB d.d.

HR-AB-01-080158822

celoročně

Gajeva 6

+385 1 4811536

+385 1 4811938

goranka.sorak@kompas.hr

http://www.kompas.hr

UHPA

10000 Zagreb

KONTAKT d.o.o.

HR-AB-01-080057963

celoročně

Gundulićeva 3

+385 1 4830737

+385 1 4830735

kontakt@zg.t-com.hr

http://www.kontakttours.hr

UHPA

10000 Zagreb

LIBERTAS TRAVEL d.o.o

HR-AB-01-080590715

celoročně

Domjanićeva 12

+385 1 2444074

+385 1 2339994

libertas@libertastravel.hr

http://www.libertastravel.hr

UHPA

10000 Zagreb

OBZOR PUTOVANJA d.o.o.

HR-AB-01-080117107

celoročně

Teslina 5

+385 1 6160242

+385 1 6160240

obzor@croatiaairlines.hr

http://www.croatiaairlines.hr/obzor/

UHPA

10000 Zagreb

OLYMPTOURS d.o.o.

HR-AB-01-080045535

celoročně

Avenija grada Vukovara 74

+385 1 6112712

+385 1 6118082

olymptours@olymp.hr

http://www.olymp.hr

UHPA

10000 Zagreb

OLYMPTOURS d.o.o.

HR-AB-01-080045535

celoročně

A. Hebranga 25

+385 1 4855680

+385 1 4855681

olymptours@olymp.hr

http://www.olymp.hr

UHPA

10000 Zagreb

PANORAMA IMMOBILIARE & TURISMO d.o.o.

HR-B-21-060200358

celoročně

Gajeva 1

+385 1 4828803

+385 1 4828854

maljino@tin.it

http://www.panorama.hr

UHPA

10000 Zagreb

PEKAS.INFO TURISTIČKA AGENCIJA

HR-B-01-21010124690

celoročně

Platana 10

+385 1 6187456

+385

info@pekas.info

http://www.pekas.info

10000 Zagreb

SAI TOURS d.o.o.

HR-AB-01-080548503

celoročně

Primorska 1

+385 1 3757525

+385 1 3906677

sai1@saitours.hr

http://www.saitours.hr

10000 Zagreb

SAMOBORČEK TURIST d.o.o.

HR-AB-01-080334092

Kaptol 6

+385 1 4819180

+385 1 4819181

samoborcek@samoborcek.hr

http://www.samoborcek.hr

10000 Zagreb

UNILINE d.o.o.

HR-AB-52-040046499

celoročně

Baštijanova 12

+385 1 3633110

+385 1 3633343

branchzagreb@uniline.hr

http://www.uniline.hr

UHPA

10000 Zagreb

ŽUTI MAČAK, ski & surf

HR-AB-01-63248

celoročně

Palmotićeva 23/Il

+385 1 4880610

+385 1 4880612

info@zutimacak.hr

http://www.zutimacak.hr

UHPA

Vážení, prosíme Vás, abyste si pro svoje pohodlí a dodržování zákona ověřili, zdali jste řádně přihlášeni během celého svého pobytu, tj. ode dne příjezdu do dne odjezdu. Vaše ověření je obzvláště důležité a nutné pokud trávíte svoji dovolenou v soukromém ubytování a to kvůli kvalitě poskytovaných služeb, Vaší bezpečnosti a znemožňování nelegálních činností těch hostitelů, kteří nejsou v souladu se zákonem registrováni pro poskytování ubytovacích služeb. Předem Vám děkujeme za spolupráci a přejeme Vám příjemný pobyt. Vaše Chorvatské turistické sdružení

UHPA

Uvedený seznam kanceláří se zakládá na informacích získaných od úřadu UHPA - Asociace chorvatských cestovních kanceláří a zrevidovaných dne 27. července 2007. Navštivte www.croatia-travel.org nebo kontaktujte UHPA Sdružení chorvatských cestovních kanceláří (Crnčićeva 42, 10000 Zagreb - tel.: +385 1 230 4992, 230 3145; e-mail: uhpa@uhpa.hr) kvůli rezervaci ubytování a zájezdů.

Informace

Oblast


Z A S T U P I T E L S T V Í A P O B O Č K Y C H O R VAT S K É H O T U R I S T I C K É H O S D R U Ž E N Í V Z A H R A N I Č Í Hrvatska turistička zajednica Iblerov trg 10/IV, p.p. 251 10000 Zagreb, Hrvatska Tel.: +385 1 46 99 333 Fax: +385 1 45 57 827 E-mail: info@htz.hr Internet: www.chorvatsko.hr

Tel.: +39 06 32 11 03 96

Croatian National Tourist Office

Fax: +39 06 32 11 14 62

New York 10118

E-mail: officeroma@enteturismocroato.it

350 Fifth Avenue, Suite 4003, U.S.A.

Kroatische Zentrale für Tourismus 1010 Wien Am Hof 13, Österreich Tel.: +43 1 585 38 84 Fax: +43 1 585 38 84 20 E-mail: office@kroatien.at

Fax: +420 2 2221 0793

Narodowy Ośrodek Informacji Turystycznej

E-mail: infohtz@iol.cz, info@htz.cz

Republiki Chorwacji, 00-675 Warszawa

Tel.: +1 212 279 8672 Chorvatské turistické sdružení

Fax: +1 212 279 8683

11000 Praha 1, Krakovská 25, Česká republika

E-mail: cntony@earthlink.net

Tel.: +420 2 2221 1812

Chorvátske turistické združenie 82109 Bratislava Trenčianska 5, Slovenská republika Tel.: +421 2 55 562 054

Kroatische Zentrale für Tourismus 60311 Frankfurt Kaiserstrasse 23, Deutschland Tel.: +49 69 23 85 350 Fax: +49 69 23 85 35 20 E-mail: info@visitkroatien.de

Informace

Kroatische Zentrale für Tourismus 80469 München Rumfordstrasse 7, Deutschland Tel.: +49 89 22 33 44 Fax: +49 89 22 33 77 E-mail: kroatien-tourismus@t-online.de Ente Nazionale Croato per il Turismo 20122 Milano Piazzetta Pattari 1/3, Italia Tel.: +39 02 86 45 44 97 Fax: +39 02 86 45 45 74 E-mail: info@enteturismocroato.it Ente Nazionale Croato per il Turismo 00186 Roma, Via Dell’Oca 48, Italia

Fax: +421 2 55 422 619 E-mail: infohtz@chello.sk

IPC Business Center, ul. Koszykowa 54, Polska Tel.: +48 22 828 51 93 E-mail: info@chorwacja.home.pl Kroatiska Turistbyrån 11135 Stockholm Kungsgatan 24, Sverige

1053 Budapest, Magyar u. 36, Magyarország

Tel.: +46 853 482 080

Tel./Fax: +36 1 266 65 05,

Fax: +46 820 24 60

+36 1 266 65 33

E-mail: croinfo@telia.com

E-mail: info@htz.hu

75116 Paris, 48, avenue Victor Hugo, France Tel.: +33 1 45 00 99 55 Fax: +33 1 45 00 99 56 E-mail: infos.croatie@wanadoo.fr

Hrvaška turistična skupnost 1000 Ljubljana Gosposvetska 2, Slovenija Tel.: +386 1 23 07 400 Fax: +386 1 23 07 404 E-mail: hrinfo@siol.net

Fax: +48 22 828 51 90

Horvát Idegenforgalmi Közösség

Office National Croate de Tourisme

Хорватское туристическое соовщество 123610 Moscow Krasnopresnenskaya nab. 12 office 1502, Russia Tel.: +7 495 258 15 07 Fax: +7 495 258 15 08 E-mail: HTZ@wtt.ru

Kroatisch Nationaal Bureau Voor Toerisme 1081 GG Amsterdam Nijenburg 2F, Netherlands Tel.: +31 20 661 64 22 Fax: +31 20 661 64 27 E-mail: kroatie-info@planet.nl

Croatian National Tourist Office London W6 9ER,

Office National Croate du Tourisme

2 Lanchesters, 162-164 Fulham

1000 Bruxelles

Palace Road, United Kingdom

Vieille Halle aux Blés 38, Belgique

Tel.: +44 208 563 79 79

Tel.: +32 255 018 88

Fax: +44 208 563 26 16

Fax: +32 251 381 60

E-mail: info@croatia-london.co.uk

E-mail: info-croatia@scarlet.be

Kroatische Zentrale für Tourismus 8004 Zürich Badenerstr. 332, Switzerland Tel.: +41 43 336 20 30 Fax: +41 43 336 20 39 E-mail: info@kroatien-tourismus.ch Oficina de Turismo de Croacia 28001 Madrid Calle Claudio Coello 22, esc.B,1°C, España Tel.: +34 91 781 55 14 Fax: +34 91 431 84 43 E-mail: info@visitacroacia.es

Vydavatel HRVATSKA TURISTIČKA ZAJEDNICA Chorvatské turistické sdružení Za vydavatele Mr. NIKO BULIĆ Redaktor SLAVIJA JAČAN OBRATOV VEDRAN MATOŠIĆ Texty připravila RUŽICA MIKAČIĆ Návrh MARIO BRZIĆ Fotografie ARCHIVES HTZ TZIŽ, TZPGŽ, TZZŽ TZŽŠK, TZŽSD, TZDNŽ MARIO BRZIĆ ANDRIJA CARLI DAVOR ŠARIĆ IVAN ANTOLIĆ Grafická úprava STUDIO TEMPERA, Split Tisk Tiskara Meić Záhřeb, 2008

Dánsko Aktivity vyřizuje agentura VAGABOND 3460 Birkerod Bregenrodvej 132 Tel.: +45 70 266 860 Fax: +45 48 131 507 E-mail: info@altomkroatien.dk クロアチア政府観光局 Ark Hills Executive Tower N 613 Akasaka 1-14-5, Minato-ku, Tokyo 107-0052 Tel.: + 81 (0)3 6234 0711 Fax.: + 81 (0)3 6234 0712 E-mail: info@visitcroatia.jp

Vydavatel nenese odpovědnost za eventuální nepřesnosti týkající se informací zde uvedených, stejně jako za možné změny, ke kterým by mohlo dojít.


Příjemná dovolená  
Příjemná dovolená  

Chorvatsko je ideální zemí pro dovolenou ve vilách, apartmánech a v pokojích v soukromí. Tato brožura Vás povede na dovolenou do míst, která...

Advertisement