Page 1

Klimatizácie pre Váš domov Produktový katalóg 2014

www.daikin.sk


Obsah Úvod ............................................................................................................ 3 Vlastnosti a popis funkcií ............................................................4-5 Nástenné jednotky ......................................................................6-15 Parapetné jednotky .................................................................. 16-19 Čističky vzduchu ........................................................................ 20-21 Kanálové jednotky ........................................................................... 22 Kazetové jednotky ........................................................................... 23 Podstropné a Flexi jednotky ...................................................... 24 Multi split jednotky.......................................................................... 25 Vlastnosti produktov a možnosti ovládania .............. 26-27

Cenník je platný od 1. apríla 2014. Všetky predchádzajúce cenníky sú neplatné. Všetky ceny sú uvedené v € bez DPH. Vyhradzujeme si právo na tlačové chyby a modelové zmeny.


Vytvorte si doma Perfect C°mfort! 90 rokov skúseností s klimatizačnými systémami DAIKIN je celosvetová jednotka na trhu v oblasti klimatizačných systémov ako pre domácnosti, tak aj pre veľké budovy a je jedným z hlavných výrobcov na trhu v oblasti vykurovania, klimatizácií, vzduchotechniky a chladiarenstva. Už od roku 1924 vyvíjame a vyrábame produkty určené pre dokonalú kontrolu vnútornej teploty, produkty ako pre chladenie, tak pre kúrenie. Sme jediný výrobca na svete, ktorý sa zaoberá kompletným vývojom a výrobou nielen klimatizácií, ale takisto aj vývojom nových ekologických chladív. Našim zákazníkom poskytujeme perfektný komfort vďaka vysokej kvalite produktov, čo potvrdzuje samotných 90 rokov nášho pôsobenia na tomto trhu. Ponúkame Vám naozaj široké portfólio klimatizačných jednotiek, ktoré pracujú v režime vykurovania a chladenia s najvyššími účinnosťami na trhu vďaka našej vlastnej invertorovej technológii pracujúcej na princípe tepelného čerpadla. Podľa Vašich preferencií sa môžte rozhodnúť pre jednotky s najmodernejším európskym dizajnom (EMURA), neviditeľné jednotky v podhľade (FDXS), komplexné vzduchotechnické jednotky (Ururu Sarara), jednotky s funkciou klasických radiátorov (NEXURA), či malé jednotky šetriace miesto v malých miestnostiach (CTXS/ FTXS). Všetky jednotky Vám zaistia Váš vlastný Perfect C°mfort.

Home C°mfort Expert Znalosti a skúsenosti na najvyššej možnej úrovni Naši partneri, ktorý môžu využívať názov Home C°mfort Expert (špecialista na komfort v interiéri) boli vybraní na základe prísneho výberového konania. Sú to partneri, ktorí sú špecialistami vo svojom odbore a sú výborne oboznámení s produktmi a technológiami Daikin a poskytujú prvotriedne služby. Vďaka špeciálnej podpore od spoločnosti Daikin sú Home C°mfort Experti a ich partneri schopní poskytnúť výhodnejšie ceny a lepšie služby ako iné inštalačné firmy. V ich exkluzívnych showroomoch si môžete prezrieť a vyskúšať vami preferovanú jednotku a pred jej kúpou sa s ňou do detailu zoznámiť. To znamená, že pre výber klimatizačných zariadení ste v tých najlepších rukách!

Čo je klimatizácia split a z čoho sa skladá? Splitová klimatizácia sa skladá z troch základných komponentov: vnútornej klimatizačnej jednotky umiestnenej v miestnosti, kde chceme riadiť teplotu, vonkajšej klimatizačnej jednotky umiestnenej vo vonkajšom prostredí a prepojovacieho potrubia s chladivom. Pri chladení sa energia z vnútornej jednotky prenáša chladiaci potrubím do jednotky vonkajšej a pri vykurovaní sa získava energia z vonkajšieho vzduchu a dopravuje sa potrubím do jednotky vnútornej. Hnacím motorom celého systému je kompresor a prenos energie je zaistený ekologickým chladivom, ktoré svoje skupenstvo mení z kvapalného na plynné. Celý systém môžete ovládať pomocou káblového alebo infra ovládača alebo pomocou smartphonu alebo tabletu. Viac informácií o možnosti ovládania nájdete na konci tejto brožúry.

22

Ak potrebujete klimatizovať viac miestností, môžete využiť systém multisplit, ktorý umožňuje napojiť na jednu vonkajšiu jednotku až 5 jednotiek vnútorných – ľubovoľných tvarov a výkonov s individuálnou reguláciou.

Daikin udáva trend pre úsporu energie Sezónna účinnosť jednotiek je povinný údaj, ktorý umožňuje konečnému užívateľovi urobiť si predstavu o celkovom účte za elektrinu za celé letné (SEER - sezónna účinnosť pri chladení) alebo zimné (SCOP – sezónna účinnosť pri vykurovaní) obdobie. Sme hrdí na to, že všetky naše produkty patria medzi najúspornejšie produkty na trhu a tým zaručujú konečnému užívateľovi značné prevádzkové úspory. SEZÓNNA ÚČINNOSŤ Chránime životné prostredie

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 3


HODNOTENIE KLIMATIZÁCIÍ Klimatizácie, ktoré zaisťujú najvyšší možný komfort, s najlepšími parametrami na trhu, s maximálnym počtom užívateľsky priateľských funkcií Klimatizácie so základnými parametrami a funkciami

INTELIGENTNÉ OKO – šetrí peniaze Inteligentné oko je vynikajúca vlastnosť pre úsporu energie, pretože Vie, kedy osoby opustia miestnosť, ale nechajú klimatizačnú jednotku zapnutú. Ak sa do miestnosti nikto nevráti do 20 minút, jednotka automaticky prejde do energeticky úsporného režimu s nižším vykurovacím alebo chladiacim výkonom ale stále pri udržaní komfortu v miestnosti.

VIACZÓNOVÉ INTELIGENTNÉ OKO – nepocítite žiadny prievan Jednotky vybavené viaczónovým Inteligentným okom poskytujú možnosť presmerovať výfuk vzduchu z jednotky mimo zónu s pobytom osôb. Predchádza sa tým zníženiu komfortu, ktorý môže byť spôsobený priamym fúkaním chladného vzduchu na osoby. Samozrejme je dostupná aj funkcia energeticky úsporného režimu v prípade, že sa v ani jednej zóne nezdržujú osoby dlhšie ako 20 minút.

20 MIN

Zóna 1

Zóna 2

REŽIM KOMFORTNÉHO PRÚDENIA VZDUCHU – komfort ako v lete, tak aj v zime Režim komfortného prúdenia vzduchu automaticky nastaví smer výfuku vzduchu tak, aby sa dosiahla čo najkomfortnejšia teplota vzduchu v miestnosti, a vzduch pri tom nebol vyfukovaný priamo na osoby.

3-D PRÚDENIE VZDUCHU – rovnaká teplota v celej miestnosti Jednotky so zabudovaným 3-D prúdením vzduchu majú možnosť presmerovať výfuk vzduchu nielen hore alebo dole ale aj doprava a doľava a to podľa požiadavky užívateľa alebo automaticky. Týmto sa dosiahne perfektná distribúcia vzduchu alebo Vám poskytne možnosť priameho nasmerovania výfuku vzduchu.

REŽIM ZVÝŠENÉHO VÝKONU – maximálny výkon, okamžitá pohoda Režim zvýšeného výkonu umožňuje dosiahnuť maximálny výkon jednotky jednoduchým stlačením tlačidla, pričom sa nemusíte obávať o Váš účet za elektrickú energiu ani v prípade ak by ste ho zabudli vypnúť. Tento režim Vám umožní vychladenie alebo vykúrenie miestnosti v čo najkratšom možnom čase a po 20 minútach sa jednotka automaticky prepne do normálneho režimu, čím predíde plytvaniu energiou.

EKONOMICKÝ REŽIM – komfort bez rizika výpadku poistiek Ekonomický režim umožňuje obmedziť maximálnu spotrebu energie klimatizačnej jednotky v prípade ak máte problém s ističom, ktorý často vypne ak zapnete ďalšie spotrebiče (napr. vysávač, mikrovlnnú rúru, atď.) alebo aj keď chcete len obmedziť spotrebu energie. Stále to však máte pod kontrolou a ak budete potrebovať znovu maximálny chladiaci alebo vykurovací výkon, môžete režim kedykoľvek vypnúť!

TICHÁ PREVÁDZKA VNÚTORNEJ JEDNOTKY – komfort cítite, ale nepočujete Jednotky s týmto režimom sú schopné dosiahnuť výnimočne nízku hlučnosť (19dBA) - porovnateľnú s pohybom lístia vo vánku. Táto funkcia je vhodná pre jednotky inštalované v spálni, pretože umožňuje nerušený spánok aj keď je jednotka zapnutá. 4 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


PREHĽAD VLASTNOSTÍ A FUNKCIÍ Na tejto dvojstránke nájdete prehľad s poznámkami všetkých funkcií a vlastností, ktoré naše jednotky ponúkajú. Na ďalších stranách sa dozviete, ktoré jednotky tieto funkcie ponúkajú.

TICHÁ PREVÁDZKA VONKAJŠEJ JEDNOTKY – nerušíte seba, ani susedov V niektorých prípadoch môžete mať obavy, aby ste v nočných hodinách nerušili hlukom svojich susedov - hlavne v husto zastavaných oblastiach alebo v radových domoch. Všetci máme predsa radi pri spánku ticho. Režim tichej prevádzky vonkajšej jednotky obmedzuje jej hlučnosť vonku, takže môžete nechať jednotku bežať aj v noci s pocitom, že nikoho nerušíte.

TÝŽDENNÝ ČASOVAČ – tešte sa domov na komfort ušitý na mieru Týždenný časovač umožňuje naprogramovať týždennú prevádzku jednotky, takže nemusíte jednotku zapínať a vypínať manuálne. Pre každý deň v týždni môžu byť naprogramované až 4 kroky. Jednotky bez týždenného časovača majú 24-hodinový časovač umožňujúci nastaviť jeden čas denne kedy sa jednotka zapne a jeden čas kedy sa vypne.

Program 1

Program 2

ON

OFF

ON

Program 3

Program 4

ON

OFF

ON

OFF

OFF

MOŽNOSŤ ON-LINE OVLÁDANIA – ovládajte svoju jednotku kedykoľvek a odkiaľkoľvek Jednotky s možnosťou On-line ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie nevyžaduje kúpu žiadneho zvláštneho príslušenstva, dostupná musí byť len lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má väčšina jednotiek dostupné príslušenstvo pre pripojenie do sofistikovanej domácej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BACNet alebo LON je cez Daikin DIII-Net tiež možné.

SAMOČISTIACI FILTER – zdravý vzduch bez nečistôt Vďaka filtrácii vzduchu pomocou fotokatalitického Titán-Apapatit filtra sa z miestnosti odstráni prach, pele a ďalšie alergény, ako sú zárodky plesní a roztočov. Dochádza tiež k zneškodneniu baktérií a vírusov a rozkladania pachov. Niektoré jednotky (napr. jednotka Ururu Sarara) vďaka technológii Flash Streamer dokážu tiež rozkladať nebezpečné chemické zlúčeniny, ako sú formaldehydy a ďalšie VOC zlúčeniny.

VHODNÁ PRE TECHNICKÉ CHLADENIE – tam, kde potrebujete chladiť celoročne Táto jednotka je vhodná pre tzv. „technické chladenie“ a môže pracovať v režime chladenia až do vonkajšej teploty -15 °C, ktorá je často vyžadovaná pre chladenie serverovní, transformátorovní alebo el. rozvodní. Je však potrebné zvoliť správne umiestnenie inštalácie, aby bolo zabezpečené dobré a efektívne prúdenie vzduchu. Funkcia technického chladenia nie je možná u MultiSplit systémov a u niektorých Sky Air aplikácií.

MULTI-SPLIT APLIKÁCIA – komfort pre celý dom pomocou jednej vonkajšej jednotky Táto vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

SKY AIR TWIN/TRIPLE/DOUBLE TWIN APLIKÁCIA – rovnaká teplota aj vo veľkoplošných miestnostiach Klimatizovanie samostatných veľkých priestorov nie je možné niekedy efektívne dosiahnuť použitím len jednej vnútornej jednotky. Sky Air Twin, Triple a Double-Twin aplikácie umožňujú rozdeliť výkon jednej jednotky medzi dve, tri alebo dokonca štyri menšie jednotky. Tým je možné v miestnosti dosiahnuť rovnomerné prúdenie a teplotu bez nutnosti použitia viacerých menších vonkajších jednotiek. Ikona označuje, že je možné použiť vonkajšiu jednotku pre takúto aplikáciu.

ČERPADLO KONDENZÁTU Táto jednotka má štandardne zabudované čerpadlo kondenzátu (prípadne ako voliteľné príslušenstvo – ak je uvedené). Odvod kondenzátu, ktorý vzniká pri chladení môže tak byť jednoducho napojený aj na potrubie umiestnené nad jednotkou. Originálne Daikin čerpadlá majú veľmi tichý chod, sú spoľahlivé a majú veľmi nízku spotrebu vďaka použitiu DC motorov.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 5


Riešenie pre maximálny komfort

6 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


URURU SARARA URURU SARARA FTXZ-N NÁSTENNÁ JEDNOTKA ÚČINNOSŤ VŠETKÝCH MODELOV

A+++ ná Vyrobe sku n v Japo

Špičková technológia ocenená radom cien so 6-stupňovou úpravou vzduchu s extrémne nízkou spotrebou energie. • Chladenie, vykurovanie, čistenie vzduchu, vetranie, vlhčenie a odvlhčovanie v jednej jedinej jednotke • Automatické čistenie filtra šetrí čas a zaručuje ďalšie prevádzkové úspory až 25% energie • 3-priestorové pohybové čidlo smeruje prúd vzduchu mimo zóny pobytu osôb a zabraňuje tak nepríjemnému pocitu prievanu • Rovnomerné rozvrstvenie teplôt vo všetkých častiach miestnosti vďaka Coanda efektu (špeciálne tvarovaným klapkám), 3D prúdeniu a dvojitému nasávaniu vzduchu (unikátne na trhu)

Najnižšie prevádzkové náklady vďaka najvyššej účinnosti na trhu ako pre chladenie, tak aj pre vykurovanie

Unikátny systém vetrania a zvlhčovania bez zásobníka na vodu

Perfektné rozloženie teploty bez pocitu prievanu až do vzdialenosti 12 m

Viacstupňové čistenie vzduchu odbúrava formaldehyd, pachy, alergény, baktérie a vírusy

Vnútorná jednotka

FTXZ25N

FTXZ35N

FTXZ50N

Chladiaci výkon

Min./Nom./Max.

kW

0.6/2.5/3.9

0.6/3.5/5.3

0.6/5.0/5.8

Vykurovací výkon

Min./Nom./Max.

kW

0.6/3.6/7.5

0.6/5.0/9.0

0.6/6.3/9.4

Sezónna účinnosť

Chladenie

(na základe EN14825)

Energetický štítok Pdesign

A+++ kW

SEER Ročná spotreba el. energie Vykurovanie (mierne klimatické pásmo)

kWh

Hlučnosť (akustický tlak)

Jednotka

5.00

9.00

8.60

136

203

92

Pdesign

A+++ kW

Ročná spotreba el. energie

kWh

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

3.50

4.50

5.60

5.90

5.73

5.50

1,100

1,427

831

295x798x372

Chladenie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

38/33/26/19

42/35/27/19

47/38/30/23

Vykurovanie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

39/35/28/19

42/36/29/19

44/38/31/24

RXZ35N

RXZ50N

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Vonkajšia jednotka Rozmery

3.50

9.54

Energetický štítok SCOP

Rozmery

2.50

RXZ25N

693x795x300

Chladenie

Vysoké otáčky

dBA

46

48

49

Vykurovanie

Vysoké otáčky

dBA

46

48

50

Prevádzkový rozsah

Chladenie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CDB

-10~43

Vykurovanie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CWB

-20~18

Pripojovacie rozmery

Dĺžka potrubí

Vonk.-Vnút. jedn. Max.

m

10

Prevýšenie

Vnút.-Vonk.jedn. Max.

m

8

A

16

Hlučnosť (akustický tlak)

Istenie - 50Hz

Odporúčané istenie (MFA)

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena

747,- / 635,-

805,- / 684,-

1.116,- / 949,-

Cena za set / Home Comfort Expert cena (Vnút.+Vonk. jednotka+Ovládač)

2.154,- / 1.831,-

2.446,- / 2.079,-

3.188,- / 2.710,-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 7


Zamilujte sa

8 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


DAIKIN EMURA DAIKIN EMURA FTXG-LW/S á v EÚ

NÁSTENNÁ JEDNOTKA

n Vyrobe

Účinnosť až

A+++ FTXG-LW

Geniálne spojenie krásy a technických parametrov si jednoducho zamilujete!

á v EÚ

n Vyrobe

• Navrhnutá v Európe spĺňajúc estetické požiadavky aj tých najnáročnejších klientov • Vďaka filtrácii vzduchu odstráni až 97% alergénov, preto dýchate iba zdravý, čistý vzduch

FTXG-LS

• 3D prúdenie vzduchu zaistí maximálne pohodlie v celom priestore • Dvojpriestorové inteligentné oko rozpozná výskyt osôb a chráni Vás tak pred nepríjemným pocitom prievanu • Ovládajte svoju jednotku z akéhokoľvek miesta a kedykoľvek pomocou Vášho smartphonu alebo tabletu s možnosťou týždenného programovania (voliteľné príslušenstvo)

19 dB

Veľmi vysoké účinnosti ako pri chladení, tak aj pri vykurovaní. Vnútorná jednotka

FTXG20LW

Chladiaci výkon

Min./Nom./Max.

Vykurovací výkon

Min./Nom./Max.

Sezónna účinnosť

Chladenie

(na základe EN14825)

1.3 /-/2.8

kW

1.3 /-/4.3

Ročná spotreba el. energie

FTXG25LW

kW

1.4 /-/5.0

1.7 /-/6.5

A++ 2.40

3.50

4.80

8.52

8.50

7.00

6.70

94

99

175

251

3.00

4.60

913

1,519

45/34/26/20

46/40/35/32

kW

2.10

Ročná spotreba el. energie

kWh

639

A+

2.70 4.60

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Chladenie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

Vykurovanie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

Vonkajšia jednotka

FTXG50LS

1.7 /-/5.3

A++

Hlučnosť (akustický tlak)

4.24

821 303x998x212 38/32/25/19

40/34/28/19

RXG20L

41/34/28/19

RXG20L

RXG25L

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoké otáčky/ Tichý režim

dBA

46/43

Vykurovanie

Vysoké otáčky/ Tichý režim

dBA

47/44

Prevádzkový rozsah

Chladenie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CDB

Vykurovanie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CWB

Istenie - 50Hz

FTXG50LW

2.30

kWh

Rozmery

Prevýšenie

FTXG35LS

1.3 /-/4.5

SCOP

Pripojovacie rozmery Dĺžka potrubí

FTXG35LW

1.4 /-/3.8

Energetický štítok

(mierne klimatické Pdesign pásmo)

FTXG25LS

1.3 /-/3.0

A+++

SEER

Vykurovanie

FTXG20LS

kW Energetický štítok Pdesign

Už nikdy studené nohy, žiadne nachladnutie, len perfektný komfort.

Mlčať je zlato. Vašu Emuru nebudete ani počuť.

Ovládajte vašu Emuru z vášho smartphonu – kedykoľvek a odkialkoľvek (*).

45/37/29/20

RXG25L

RXG35L

47/41/35/32

RXG35L

RXG50L

550x765x285

RXG50L

735x825x300 48/44 48/45

48/44

-10~46 -15~20

Vonk.-Vnút. jedn. Max.

m

20

30

Vnút.-Vonk.jedn. Max.

m

15

20

A

16

20

Odporúčané istenie (MFA)

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena

547,- / 465,-

654,- / 556,-

576,- / 490,-

688,- / 585,-

679,- / 577,-

815,- / 693,-

846,- / 719,-

1.010,- / 859,-

Cena za set / Home Comfort Expert cena (Vnút.+Vonk. jednotka+Ovládač)

1.460,- / 1.241,-

1.567,- / 1.332,-

1.537- / 1.306,-

1.649,- / 1.402,-

1.802,- / 1.532,-

1.938,- / 1.647,-

2.361,- / 2.007,-

2.525,- / 2.146,-

Pozn.: Ovládanie jednotky cez smartphone, tablet alebo PC je možné s príslušenstvom BRP069A41 za 51 €. Potrebné objednať pre každú vnútornú jednotku zvlášť.

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 9


Príjemný dizajn a komfort pre Váš domov

10 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


CTXS-K / FTXS-K/G CTXS-K / FTXS-K/G

é v EÚ

n Vyrobe

NÁSTENNÁ JEDNOTKA Účinnosť až

A++ FTXS20-25K / CTXS15-35K

é v EÚ

n Vyrobe

Užite si perfektné pohodlie v diskrétnom prevedení, ktoré sa perfektne hodí do každého interiéru • Elegantný, moderný dizajn pre akýkoľvek interiér a ochranu životného prostredia

FTXS35-50K

• Rovnomerné rozvrstvenie teploty v miestnosti vďaka Coanda efektu (špeciálne tvarovaným klapkám), 3D prúdeniu a špeciálnemu aerodynamickému tvaru jednotky

é v EÚ

n Vyrobe

• Ovládanie máte vo vašich rukách vďaka týždennému programu. Nastavte si svoj Perfect C°mfort

FTXS-G

• Najlepšia voľba pre Vašu spálňu. Jednotka tak tichá, že ju ani nebudete počuť

19 dB

Komfort ušitý na mieru, každý deň, každú hodinu, po celý týždeň

Už nikdy studené nohy, žiadne nachladnutie, len perfektný komfort

Zabudnite na baktérie, vírusy a pach. Užívajte si čistý vzduch

Mlčať je zlato. Vašu jednotku nebudete ani počuť

CTXS15K

CTXS35K

FTXS20K

FTXS25K

FTXS35K

FTXS42K

FTXS50K

FTXS60G

Chladiaci výkon

Min./Nom./Max.

kW

1.5/3.5

1.5/3.5

1.3/2.00/2.8

1.3/2.5/3.2

1.4/3.5/4.0

1.7/4.2/5.0

1.7/5.00/5.3

1.7/6.0/6.7

2.3/7.1/8.5

Vykurovací výkon

Min./Nom./Max.

kW

1.7/4.0

1.7/4.0

1.3/2.5/4.3

1.3/2.8/4.7

1.4/4.00/5.2

1.7/5.4/6.0

1.7/5.80/6.5

1.7/7.0/8.0

2.3/8.2/10.2

Sezónna účinnosť

Chladenie

2.00

2.50

3.50

4.20

5.00

6.00

7.10

7.40

7.90

7.47

5.58

5.28

111

164

Vnútorná jednotka

(na základe EN14825)

Energetický štítok Pdesign

A++

kW

SEER Ročná spotreba el. energie Vykurovanie

Dostupné len

kWh

(mierne klimatické Pdesign pásmo)

95

v kombinácii

Energetický štítok

kW

SCOP

Ročná spotreba el. energie

kWh

A 6.80 216

257

A++

s Multi split jednotkami

376

A+

2.30

2.50

3.60

4.77

4.93

4.85

675

710

1,039

FTXS71G

4.00

4.60

4.80

4.20 1,334

471 A

1,535

6.20

3.89

3.81

1,728

2,276

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

37/31/25/21 42/35/28/21 40/32/24/19 41/33/25/19 45/37/29/19 45/39/33/21 46/40/34/23 45/41/36/33 46/42/37/34

Vykurovanie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

38/33/28/21 41/36/30/21 40/34/27/19 41/34/27/19 45/39/29/19 45/39/33/22 47/40/34/24 44/40/35/32 46/42/37/34

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoké otáčky/ Tichý režim

dBA

46/-/43

48/-/44

48/44/-

49/46/-

52/-/49

Vykurovanie

Vysoké otáčky/ Tichý režim

dBA

47/-/44

48/-/45

48/45/-

49/46/-

52/-/49

Prevádzkový rozsah

Chladenie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CDB

Vykurovanie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CWB

289x780x215

Vonkajšia jednotka

RXS20L

Pripojovacie rozmery Dĺžka potrubí Prevýšenie Istenie - 50Hz

298x900x215

RXS25L

RXS35L

RXS42L

550x765x285

Dostupné len v kombinácii

290x1,050x250

RXS50L

RXS60L

735x825x300

-10~46 (-15~46 s možnosťou prevádzkového nastavenia do technických miestností) -15~18

s Multi split jednotkami

Vonk.-Vnút. jedn. Max.

m

20

30

Vnút.-Vonk.jedn. Max.

m

15

20.0

Odporúčané istenie (MFA)

RXS71F8 770x900x320

A

10

20

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena

Cena za set / Home Comfort Expert cena (Vnút.+Vonk. jednotka+Ovládač)

386,- / 328,-

536,- / 456,-

415,- / 353,-

452,- / 384,-

536,- / 456,-

641,- / 545,-

775,- / 659,-

967,- / 822,-

1.112,- / 945,-

1.128,- / 959,- 1.229,- / 1.045,- 1.445,- / 1.228,- 1.730,- / 1.471,- 1.955,- / 1.662,- 2.325,- / 1.976,- 2.673,- / 2.272,-

Pozn.: Viaczónové inteligentné oko majú jednotky FTXS35K, FTXS42K a FTXS50K.

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 11


Pre optimálnu vnútornú klímu ... a ešte niečo naviac

12 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


FTX-JV/GV FTX-JV/GV

é v EÚ

n Vyrobe

NÁSTENNÉ JEDNOTKY Účinnosť až

A+

Táto jednotka má jednu úlohu, ktorú plní dokonale: poskytnúť Vám tú pravú tepelnú pohodu, po ktorej túžite. Vlastne, dokáže toho oveľa viac. • Šetrí energiu bez obmedzenia vášho C°mfortu – vďaka pohybovému čidlu* • Stlačte tlačidlo COMFORT, uvoľnite sa a relaxujte. Žiadny prievan, len perfektný C°mfort pre každého* • Čistí vzduch od baktérií, vírusov a alergénov • Perfektná aj pre vykurovanie - vďaka pracovnému rozsahu a nízkej spotrebe

až do -15 °C

Požadovaná teplota vo všetkých kútoch miestnosti

Zohreje Vás – aj pri mrazivých teplotách

FTX20JV

FTX25JV

FTX35JV

FTX50GV

FTX60GV

FTX71GV

kW

1.3/2.0 /2.6

1.3/2.5 /3.0

1.3/3.3 /3.8

1.7/5.0 /6.0

1.7 /6.0 /6.7

2.3 /7.10 /8.5

kW

1.3/2.5 /3.5

1.3/2.8 /4.0

1.3/3.5 /4.8

1.7/5.8 /7.7

1.7 /7.0 /8.0

2.3 /8.20 /10.2

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon

Min./Nom./Max.

Vykurovací výkon

Min./Nom./Max.

Sezónna účinnosť

Chladenie

(na základe EN14825)

Energetický štítok Pdesign

A+

kW

2.00

kWh

124

SEER Ročná spotreba el. energie Vykurovanie (mierne klimatické pásmo)

2.50 5.63

Energetický štítok Pdesign

Zabudnite na baktérie, vírusy a pach. Užívajte si čistý vzduch

Vyrobené v Európe, pre Európu. To je garancia kvality!

155

A++

kW

SCOP Ročná spotreba el. energie

kWh

A

B

3.30

5.00

6.00

7.10

5.66

5.63

5.37

4.97

204

311

391

A+

500 A

2.20

2.40

2.80

4.60

4.80

4.67

4.50

4.14

4.08

3.88

6.20 3.81

660

747

945

1,578

1,730

2,276

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

39/33/25/22

40/33/26/22

41/34/27/23

43/39/34/31

45/41/36/33

46/42/37/34

Vykurovanie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

39/34/28/25

40/34/28/25

41/35/29/26

42/38/33/30

44/40/35/32

46/42/37/34

Pripojovacie rozmery

Kvapalina

OD

mm

Plyn

OD

mm

Odvod kondenzu

OD

mm

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoký/Nízky

dBA

46/-

48/-

47/44

49/46

52/49

Vykurovanie

Vysoký/Nízky

dBA

47/-

48/-

48/45

49/46

52/49

Prevádzkový rozsah

Chladenie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CDB

Vykurovanie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CWB

Dĺžka potrubí

Vonk.-Vnút. jedn. Max.

m

15

30

Prevýšenie

Vnút.-Vonk.jedn. Max.

m

12

20

A

16

20

Vonkajšia jednotka

Pripojovacie rozmery Istenie - 50Hz

283x770x198

6.35 9.5

12.7

15.9

18

RX20JV

Odporúčané istenie (MFA)

290x1,050x238

RX25JV

RX35JV

RX50GV

550x658x275

RX60GVB

735x825x300

10~46

RX71GVB 770x900x320

-10~46 -15~18

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena

329,- / 280,-

358,- / 304-

422,- / 359,-

560,- / 476,-

673,- / 572,-

796,- / 677,-

Cena za set / Home Comfort Expert cena (Vnút.+Vonk. jednotka+Ovládač)

822,- / 699,-

896,- / 762,-

1.055,- / 897,-

1.400,- / 1.190,-

1.682,- / 1.430,-

1.991- / 1.692,-

* Pozn.: Pohybové čidlo a šD prúdenie vzduchu majú jendotky FTX-GV, ekonomický režim majú len jednotky FTX-JV.

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 13


Komfort vo svojej najjednoduchšej podobe

14 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


FTXV-AB FTXV-AB

né Vyrobe e v Čín

NÁSTENNÁ JEDNOTKA Účinnosť až

A+

Okamžité pohodlie stlačením jedného tlačítka, za bezkonkurenčnú cenu. • Plochá, štýlová jednotka pre akýkoľvek interiér • 4 chytré, komfortné funkcie: Odvlhčovanie, HOT štart, Turbo a X-Fan (vysušenie výmenníka) • Užívateľsky priateľské ovládanie

V režime chladenia dosahuje účinnosť až A+.

Jednoduché ovládanie. Všetko pre Váš komfort.

Min./Nom./Max.

Vykurovací výkon

Min./Nom./Max.

Sezónna účinnosť

Chladenie

(na základe EN14825)

FTXV25AB

FTXV35AB

FTXV50AB

FTXV60AB

0.6/2.65/3.2

0.6/3.4/3.9

1.26/5.2/6.0

2.53/6.25/6.8

kW

0.8/2.8/3.6

0.88/3.84/4.4

1.12/5.65/6.8

2.53/6.75/7.6

5.2

6.25

325

429

Energetický štítok Pdesign

A+ kW

2.65

3.4

kWh

166

213

kW

2.8

3.2

3.80

3.92

SEER Ročná spotreba el. energie Vykurovanie

Jednotka

Hlučnosť (akust. tlak) Chladenie

Ročná spotreba el. energie

kWh

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

Vonkajšia jednotka Rozmery

Jednotka

Hlučnosť (akust. tlak) Chladenie Prevádzkový rozsah

Vysoké otáčky

dBA

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CDB

Vykurovanie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CWB

Prevýšenie

1,032

4.5

1,143

1,658

2,137

298x940x200

315x1,007x219 51/47/42/39

41/39/34/28

42/40/35/30

48/43/40/35

RXV25AB

RXV35AB

RXV50AB

RXV60AB

955x700x396

980x790x427

56

58

776x540x320 51

53 18 ~ 43 -10 ~ 24

Vonk.-Vnút. jedn. Max.

m

Vnút.-Vonk.jedn. Max.

m

10.0

Hz / V

Napájanie z vnútornej jednotky

Fázy / Frekvencia / Napätie

5.8 3.804.60

275x845x180

mm

Chladenie

Pripojovacie rozmery Dĺžka potrubí Napájanie

Výška x Šírka x Hĺbka

5.1 A

SCOP

Rozmery

A

5.6

Energetický štítok

(mierne klimatické Pdesign pásmo)

Chytré funkcie pre lepšiu účinnosť a vyšší komfort.

kW

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon

Zhodnoťte svoju investíciu. Vynikajúci pomer cena/ výkon.

15

25

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena

269,- / 228,-

292,- / 248,-

436,- / 370,-

530,- / 450,-

Cena za set / Home Comfort Expert cena (Vnút.+Vonk. jednotka+Ovládač)

671,- / 570,-

730,- / 620,-

1.089,- / 925,-

1.324,- / 1.125,-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 15


To najlepšie z dvoch svetov... ... zabalené v štýlovom dizajne

16 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


NEXURA NEXURA FVXG-K PARAPETNÁ JENDOTKA

á v EÚ

n Vyrobe

Sálavé teplo

Účinnosť až

A++

Jedinečné riešenie na trhu – to najlepšie pre kúrenie zabalené do štýlového dizajnu. Bez kompromisu. Perfect C°mfort sála do celého vášho domova. • Unikátny sálavý panel sála to najpríjemnejšie teplo, kedykoľvek počas chladných dní • Umiestnená podľa Vašich predstáv - zapustená do steny, voľne zavesená alebo na podstavci • Teplo pocítite, ale nezačujete – vďaka veľmi tichej prevádzke • Elegantný dizajn – zaujímavý interiérový doplnok vášho domova

19 dB

Sálavé teplo

Jedinečná jednotka, jedinečné funkcie, jedinečný pocit sálavého tepla.

Atraktívny dizajn s možnosťou umiestnenia podľa Vašich predstáv – vstavaná, zavesená alebo umiestnená voľne do priestoru.

Mlčať je zlato. Vašu jednotku nebudete ani počuť.

Zabudnite na baktérie, vírusy a pach. Užívajte si čistý vzduch

FVXG25K

FVXG35K

FVXG50K

Chladiaci výkon

Min./Nom./Max.

kW

1.3/2.5/3.0

1.4/3.5/3.8

1.7/5.0/5.6

Vykurovací výkon

Min./Nom./Max.

kW

1.3/3.4/4.5

1.4/4.5/5.0

1.7/5.8/8.1

Sezónna účinnosť

Chladenie

2.50

3.50

5.00

6.53

6.48

5.41

134

189

Vnútorná jednotka

(na základe EN14825)

Energetický štítok Pdesign

A++ kW

SEER Ročná spotreba el. energie Vykurovanie

kWh

Energetický štítok

(mierne klimatické Pdesign pásmo)

A

A++ kW

SCOP

Ročná spotreba el. energie

kWh

324

A+

2.80

3.10

4.65

4.00

4.60 4.18

842

1,087

1,543

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

38/32/26/23

39/33/27/24

44/40/36/32

Vykurovanie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

39/32/26/22/19

40/33/27/23/19

46/40/34/30/26

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoké otáčky/ Tichý režim

dBA

46/43

Vykurovanie

Vysoké otáčky/ Tichý režim

dBA

47/44

Chladenie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CDB

Vykurovanie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CWB

Dĺžka potrubí

Vonk.-Vnút. jedn. Max.

m

20

30

Prevýšenie

Vnút.-Vonk.jedn. Max.

m

15

20

A

16

20

Vonkajšia jednotka

Prevádzkový rozsah Pripojovacie rozmery Istenie - 50Hz

600x950x215

RXG25L

Odporúčané istenie (MFA)

RXG35L

RXG50L

550x765x285

735x825x300 48/44 48/45

48/44

10~463.50 -15~20

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena

679,- / 592,-

828,- / 704,-

1.198,- / 1.018,-

Cena za set / Home Comfort Expert cena (Vnút.+Vonk. jednotka+Ovládač)

1.658,- / 1.409,-

1.951,- / 1.658,-

2.713,- / 2.306,-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 17


Komfort 24 hodín, 7 dní v týždni, v modernom balení

18 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


FVXS-F FVXS-F é v EÚ

PARAPETNÁ JEDNOTKA

n Vyrobe

Účinnosť až

A+

24/7 C°mfort s prevenciou proti studeným nohám. Príjemný pocit tepla po celom tele. • Zabudnite na studené nohy, užívajte si príjemný teplý vánok na vašej podlahe. • Malá a kompaktná – ideálna pre umiestnenie pod okno • Ideálna distribúcia teploty v miestnosti vďaka funkcii premenlivého prúdenia vzduchu • Tichý spoločník, ktorý vás nebude rušiť

115 mm

Požadovaná teplota vo všetkých kútoch miestnosti.

až do -15 °C

95 mm

Možnosť inaštalácie na stenu alebo čiastočne do steny.

FVXS25F

FVXS35F

FVXS50F

kW

1.3/2.5/3.0

1.4/3.5/3.8

1.4/5.0/5.6

kW

1.3/3.4/4.5

1.4/4.5/5.0

1.4/5.8/8.1

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon

Min./Nom./Max.

Vykurovací výkon

Min./Nom./Max.

Sezónna účinnosť

Chladenie

(na základe EN14825)

Energetický štítok Pdesign

A+ kW

SEER Ročná spotreba el. energie Vykurovanie

kWh

Energetický štítok

(mierne klimatické Pdesign pásmo)

Jednotka

2.50

3.50

5.00

5.74

5.60

5.89

152

219

A+ kW

SCOP

Rozmery

Komfort ušitý na mieru, každý deň, každú hodinu, celý týždeň.

Zohreje Vás – aj pri mrazivých teplotách.

Ročná spotreba el. energie

kWh

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

297

A

2.60

2.90

4.20

4.56

3.93

3.80

1,033

1,546

798

600x700x210

Chladenie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

38/32/26/23

39/33/27/24

44/40/36/32

Vykurovanie

Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

dBA

38/32/26/23

39/33/27/24

45/40/36/32

Rozmery

Jednotka

Výška x Šírka x Hĺbka

mm

Hlučnosť (akustický tlak)

Chladenie

Vysoké ot/ Nízke ot./ Tichý režim

dBA

46/-/43

48/-/44

48/44/-

Vykurovanie

Vysoké ot/ Nízke ot./ Tichý režim

dBA

47/-/44

48/-/45

48/45/-

Prevádzkový rozsah

Chladenie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CDB

Vykurovanie

Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max.

°CWB

Pripojovacie rozmery

Dĺžka potrubí

Vonk.-Vnút. jedn. Max.

m

-

20

30

Prevýšenie

Vnút.-Vonk.jedn. Max.

m

-

15

20

Hlučnosť (akustický tlak)

RXS25L

Vonkajšia jednotka

Istenie - 50Hz

Odporúčané istenie (MFA)

RXS35L 550x765x285

RXS50L 735x825x300

-10~46 -15~18

A

10

20

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena

575,- / 473,-

660,- / 561,-

852,- / 724,-

Cena za set / Home Comfort Expert cena (Vnút.+Vonk. jednotka+Ovládač)

1.334,- / 1.134,-

1.569,- / 1.334,-

2.032,- / 1.727,-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 19


MC70L ČISTIČKA VZDUCHU

Čistý vzduch, pretože Daikin sa stará 6-stupňová filtrácia baktérií, vírusov, prachu a alergénov v prekvapujúco malom balení. Vyvinutá pre ochranu vášho zdravia. • 6-stupňová filtrácia rozpúšťa formaldehyd a odstraňuje prach, peľ, baktérie, alergény tak dobre ako odstraňuje aj zápach • Prenosná a ľahká, ponúka maximálnu flexibilitu umiestnenia • Nie je potrebná žiadna inštalácia, okamžite je pripravená pre vaše používanie • Super tichá prevádzka pre pokojný spánok celej vašej rodiny

MC70L

Jednotka Veľkosť miestnosti Opláštenie

m2

Biela Výška x Šírka x Hĺbka

mm

576x403x241

Prevádzka čistenia vzduchu Turbo/H/M/L/Tichý režim

m3/h

420/285/210/130/55

Rozmery

Jednotka

Hmotnosť

Jednotka

Ventilátor

Prietok vzduchu

Hlučnosť

Prevádzka čistenia vzduchu

8.5

Prevádzka čistenia vzduchu Príkon

Turbo/H/M/L/Tichý režim

dBA

48.0/39.0/32.0/24.0/16.0

Turbo/H/M/L/Tichý režim

kW

0.065/0.026/0.016/0.010/0.007

Metóda odstraňovania pachov

Flash streamer / Titánium apatit fotokatalytický filter / Deodorizačná kazeta

Spôsob ničenia baktérií

Flash streamer / Titánium apatit fotokatalytický filter

Spôsob ostraňovania prachu Napájanie

46

Farba

Plazma ionizér / Elektrostatický filter pre odstraňovanie prachu

Fázy/ Napätie

V

1~/220-240/220-230

482,- / 410,-

Cena Cena za čističku MC70L / Home Comfort Expert cena

Filtre v čističke je potrebné čistiť/vymienať podľa odporúčaní v obslužnom manuále. Súčasťou dodávky sú aj náhradné vzduchové filtre. V prípade požiadavky na výmenu je možné si ich objednať pod označením KAC017A4E v hodnote 113 € bez DPH.

Daikin zožal úspechy aj v oblasti čistenia vzduchu: Britská organizácia alergikov schválila účinnosť Daikin čističiek a spoločnosť TÜV Nord potvrdila ich účinnosť.

20 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT


ČISTIČKY VZDUCHU

MCK75J ČISTIČKA VZDUCHU SO ZVLHČOVANÍM

Čistička vzduchu a zvlhčovač v jednom Užívajte si pohodlie v zdravom a čistom prostredí vďaka našej čističke Ururu.

• Zabudovaná nádrž na vodu pre okamžité zvlhčovanie • Monitorovanie a zobrazenie prachového a pachového znečistenia • 6 filtrov pre výmenu už súčasťou balenia • Nie je potrebná žiadna inštalácia, okamžite je pripravená pre vaše používanie

MCK75J

Jednotka Typ

Voľne stojaca

Veľkosť miestnosti Opláštenie

m2

Čierna (N1) (Farba panelu: strieborná)

Rozmery

Jednotka

Hmotnosť

Jednotka

Ventilátor

Prietok vzduchu

Hlučnosť (akustický tlak)

Prevádzka čistenia vzduchu

mm

Výška x Šírka x Hĺbka

590/395/268

kg

11.0

Prevádzka čistenia vzduchu Turbo/H/M/L/Tichý režim

m3/h

450/330/240/150/60

Turbo/H/M/L/Tichý režim

m3/h

450/330/240/150/120

Turbo/H/M/L/Tichý režim

dBA

50/43/36/26/17

Zvlhčovanie

Turbo/H/M/L/Tichý režim

dBA

50/43/36/26/23

Príkon

Turbo/H/M/L/Tichý režim

kW

0.084/0.037/0.020/0.013/0.012

Zvlhčovanie

Turbo/H/M/L/Tichý režim

ml/h

600/470/370/290/240

Zvlhčovanie

Zvlhčovanie

46

Farba

Objem vodného zásobníka

l

4.0

Vzduchový filter

Propylénová sieť s katechínom

Prevádzka čistenia vzduchu Príkon

Turbo/H/M/L/Tichý režim

kW

Metóda odstraňovania pachov Spôsob ostraňovania prachu Napájanie

Označenie / Fázy / Frekvencia / Napätie

0.081/0.035/0.018/0.011/0.008 Flash streamer / Titán apatit fotokatalytický filter / Deodorizačná kazeta Plazma ionizér / Elektrostatický odstraňovač prachu

Hz / V

Typ

VM / 1~ / 50/60 / 220-240/220-230 Čistička vzduchu so zvlhčovaním

Cena Cena za čističku so zvlhčovaním MCK75J / Home Comfort Expert cena

579,- / 492,-

Filtre v čističke je potrebné čistiť/vymienať podľa odporúčaní v obslužnom manuále. Súčasťou dodávky sú aj náhradné vzduchové filtre. V prípade požiadavky je možné si filtre na výmenu objednať pod označením: 1. sada náhradných filtrov (7 filtrov) – KAC988 v hodnote 96 € bez DPH 2. Náhradný zvlhčovací filter (1 filter) – KNME998 v hodnote 54 € bez DPH

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 21


KANÁLOVÉ JEDNOTKY

FDXS-F (9)

é v EÚ

n Vyrobe

KANÁLOVÁ JEDNOTKA Účinnosť až

A+

Perfektný komfort, ktorý nevidíte, len cítite Žiadne jednotky v miestnosti si nešimnete, len pocítite príjemné prostredie u vás doma. Krásny interiér a Perfect C°mfort bez kompromisu. • Naozaj neviditeľná jednotka, ktorá sa vďaka nízkej výške hodí kamkoľvek • Maximálne prevádzkové úspory vďaka novému invertorovému riadeniu ventilátorov • Okamžitý komfort vďaka jednoduchému ovládaniu • Veľmi tichá prevádzka zaručuje nerušený C°mfort aj v noci Pozn.: Cena jednotky je bez ovládača, ktorý je potrebné doobjednať. Káblový ovládač BRC1E52 – 129 €, infra ovládač BRC4C65 – 129 €.

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon Min./Nom./Max. Vykurovací výkon Min./Nom./Max. Energetický štítok Sezónna účinnosť Chladenie (na základe EN14825) Pdesign SEER Ročná spotreba el. energie Energetický štítok Vykurovanie (mierne klimatické Pdesign pásmo) SCOP Ročná spotreba el. energie Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Chladenie Vysoký/Nom./Nízky Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoký/Nom./Nízky

kW kW kW kWh kW kWh mm dBA dBA

Vonkajšia jednotka

Rozmery Hlučnosť (akustický tlak) Prevádzkový rozsah Pripojovacie rozmery Istenie - 50Hz

Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Chladenie Vykurovanie Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Chladenie Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max. Vykurovanie Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max. Dĺžka potrubí Vonk.-Vnút. jedn. Max. Prevýšenie Vnút.-Vonk.jedn. Max Odporúčané istenie (MFA)

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena Cena za set / Home Comfort Expert cena (vnútorná+vonkajšia jedn.)

mm dBA dBA °CDB °CWB m m A € €

FDXS25F FDXS35F 1.3/2.4/3.0 1.4/3.4/3.8 1.3/3.2/4.5 1.4/4.0/5.0 A+ A 2.40 3.40 5.63 5.21 149 228 A+ 2.60 2.90 4.24 3.88 858 1,047 200x750x620 35/33/27 35/33/27

FDXS50F9 FDXS60F 1.7/5.0/5.3 1.7/6.0/6.5 1.7/5.8/6.0 1.7/7.0/8.0 A+ A 5.00 6.00 5.72 5.51 306 381 A 4.00 4.60 3.93 3.80 1,425 1,693 200x1,150x620 38/36/30 38/36/30

RXS25L RXS35L 550x765x285 46/-/43 48/-/44 47/-/44 48/-/45

RXS50L RXS60L 735x825x300 48/44/49/46/48/45/49/46/-10~46 -15~18

-

20 15

30 20 20

16 375,- / 319,1.152,- / 979,-

471,- / 400,1.380- / 1.173,-

750,- / 638,1.930,- / 1.641,-

974,- / 828,2.332,- / 1.982,-

FBQ-C8 KANÁLOVÁ JEDNOTKA Účinnosť až

A+ Perfektný komfort, ktorý nevidíte, len cítite V miestnosti si nevšimnite žiadne jednotky, len pocítite príjemné prostredie vo vašom domove. Krásny interiér a Perfect C°mfort bez kompromisov. • Jednoduché uvedenie do prevádzky vďaka automatickému nastaveniu prietoku vzduchu • Maximálne prevádzkové úspory vďaka novému invertorovému riadeniu ventilátorov • Veľmi tichá jednotka zabezpečuje komfort aj v nočných hodinách • Možnosť prepojenia s nadradenými systémami • Silný výkon ventilátora ponúka širokú škálu možností umiestnenia jednotky Pozn.: Cena jednotky je bez ovládača, ktorý je potrebné doobjednať. Káblový ovládač BRC1E52 – 129 €, infra ovládač BRC4C65 – 129 €.

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon Min./Nom./Max. Vykurovací výkon Min./Nom./Max. Energetický štítok Sezónna účinnosť Chladenie (na základe EN14825) Pdesign SEER Ročná spotreba el. energie Energetický štítok Vykurovanie (mierne klimatické Pdesign pásmo) SCOP Ročná spotreba el. energie Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Model Dekoračný panel Farba Rozmery Výška x Šírka x Hĺbka Chladenie Vysoký/Nom./Nízky Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoký/Nom./Nízky

kW kW kW kWh kW kWh mm

mm dBA dBA °CDB °CWB m m A

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena Cena za set / Home Comfort Expert cena (vnútorná+vonkajšia jedn.)

€ €

FBQ50C8 1.7/5.0/5.3 1.7/5.5/6.0 A+ 4.90 5.85 293

3.50 5.97 205 A+ 2.90 3.93 1,033

FBQ60C8 1.7/5.7/6.5 1.7/7.0/8.0 5.70 5.72 349 A

4.35 3.85 1,584

4.60 3.80 1,693 300x1,000x700 BYBS71DJW1

300x700x700 BYBS45DJW1 Biela (10Y9/0.5) 55x800x500 37/29 37/29

mm dBA dBA

Vonkajšia jednotka Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Chladenie Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Prevádzkový rozsah Chladenie Okolní prostř. Min.~Max. Vykurovanie Okolní prostř. Min.~Max. Dĺžka potrubí Vonk.-Vnút. jedn. Max. Pripojovacie rozmery Prevýšenie Vnút.-Vonk.jedn. Max. Istenie - 50Hz Odporúčané istenie (MFA)

22 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT

FBQ35C8 1.4/3.40/3.9 1.3/4.00/5.0

RXS35L 550x765x285 48/-/44 48/-/45

55x1,100x500

RXS50L

RXS60L 735x825x300

48/44/48/45/-10~46 -15~18

20 15

49/46/49/46/-

30 20.0 -

1.000,- / 850,1.909,- / 1.623,-

1.014,- / 862,2.194,- / 1.865,-

1.097,- / 932,2.455,- / 2.087,-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.


KAZETOVÉ JEDNOTKY

FCQG-F KAZETOVÁ JEDNOTKA Účinnosť až

A++ 360° komfort s najvyššou účinnosťou Perfektný komfort distribuovaný do všetkých strán rovnomerne zaistí maximálne pohodlie kdekoľvek v miestnosti . • Unikátny 360° výfuk poskytuje oveľa vyšší komfort ako klasické 4-výfukové jednotky • S použitím samočistiaceho panelu môžete dosiahnuť úsporu až 30 % na prevádzkových nákladoch (možnosť objednať ako voliteľné príslušenstvo) • Ochrana proti nepríjemnému prievanu a ochrana proti pocitu studených nôh je zabezpečená čidlom osôb a čidlom snímania teploty pri podlahe (možnosť objednať ako voliteľné príslušenstvo) • V prípade umiestnenia jednotky pri stene je možné uzavrieť jednu výfukovú klapku a upraviť tak prúdenie vzduchu podľa Vašich potrieb (voliteľné príslušenstvo) * Pozn.: Uvedená cena je vrátane štandardného bieleho dekoračného panelu so šedými lamelami BYCQ140D v hodnote 232 €. K dispozícii je aj dekoračný panel bielymi lamelami v hodnote 261 € alebo biely samočistiaci dekoračný panel BYCQ140DG v hodnote 419 € (len v kombinácii s BRC1E52B). Pozn.: Cena jednotky je bez ovládača, ktorý je potrebné doobjednať. Káblový ovládač BRC1E52 – 129 €, infra ovládač BRC7FA532F – 156 €.

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon Min./Nom./Max. Vykurovací výkon Min./Nom./Max. Energetický štítok Sezónna účinnosť Chladenie (na základe EN14825) Pdesign SEER Ročná spotreba el. energie Energetický štítok Vykurovanie (mierne klimatické Pdesign pásmo) SCOP Ročná spotreba el. energie Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Model Dekoračný panel Farba Rozmery Výška x Šírka x Hĺbka Chladenie Vysoký/jmen./nízký Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoký/jmen./nízký

kW kW

FCQG35F 1.3/3.4/4.0 1.3/4.20/5.2

kW

FCQG50F 1.7/5.0/5.3 1.7/6.00/6.0 A++ 5.00 6.48 270

3.50 6.35 193

kWh

FCQG60F 1.7/5.7/5.7 1.7/7.0/7.0 5.70 6.22 321 A+ 4.71 4.00 1,646

A++ kW

3.32 4.90 949

kWh mm

mm dBA dBA

Vonkajšia jednotka Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Chladenie Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Okolní prostř. Min.~Max. Prevádzkový rozsah Chladenie Vykurovanie Okolní prostř. Min.~Max. Dĺžka potrubí Vonk.-Vnút. jedn. Max. Pripojovacie rozmery Prevýšenie Vnút.-Vonk.jedn. Max. Istenie - 50Hz Odporúčané istenie (MFA)

mm dBA dBA °CDB °CWB m m A

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena Cena za set / Home Comfort Expert cena (vnútorná+vonkajšia jedn.+BYCQ140D dek. panel)

€ €

4.36 4.29 1,426 204x840x840 BYCQ140D/BYCQ140DW/BYCQ140DG* Biela (RAL 9010) 60x950x950 / 950x60x950 / 145x950x950 31/29/27 33/31/28 31/29/27 33/31/28

RXS35L 550x765x285 48/-/44 48/-/45

RXS50L

RXS60L 735x825x300

48/44/48/45/-10~46 -15~18

49/46/49/46/-

20 15

30 20.0 -

725,- / 616,1.906,- / 1.620,-

754,- / 641,2.206,- / 1.875,-

778,- / 661,2.408,- / 2.047,-

Cena senzoru osôb a senzoru podlahovej teploty je124 €,- a objednáva sa zvlášť ako BRYQ140A a je možné ho kombinovať len s káblovým ovládačom BRC1E52.

FFQ-C KAZETOVÁ JEDNOTKA Účinnosť až

A++ Dizajn & génius v jednom Špičkový dizajn, jednoduchá inštalácia – perfektne sadne do eurorastru 60x60, úplne plochý dekoračný panel bez presahov. • Prvá jednotka na trhu, ktorá presne sadne do štandardného rastrového podhľadu 60x60 • V prípade umiestnenia jednotky pri stene je možné uzavrieť jednu výfukovú klapku a upraviť tak prúdenie vzduchu podľa Vašich potrieb (voliteľné príslušenstvo). • Ochrana proti nepríjemnému prievanu a ochrana proti pocitu studených nôh je zabezpečená čidlom osôb a čidlom snímania teploty pri podlahe (možnosť objednať ako voliteľné príslušenstvo) * Pozn.: Uvedená cena je vrátane plochého bieleho dekoračného panelu BYFQ60CW v cene 153 €. Na výber je aj strieborno/ biely dekoračný panel BYFQ60CS za 164 €. Pozn.: Cena jednotky je bez ovládača, ktorý je potrebné doobjednať. Káblový ovládač BRC1E52 – 129 €, infra ovládač BRC7F530W – 157 €. Cena senzoru osôb a senzoru podlahovej teploty je 124 € a objednáva sa zvlášť ako BRYQ140A a je možné ho kombinoať len s káblovým ovládačom BRC1E52.

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon Min./Nom./Max. Vykurovací výkon Min./Nom./Max. Energetický štítok Sezónna účinnosť Chladenie (na základe EN14825) Pdesign SEER Ročná spotreba el. energie Energetický štítok Vykurovanie (mierne klimatické Pdesign pásmo) SCOP Ročná spotreba el. energie Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Model Dekoračný panel Farba Rozmery Výška x Šírka x Hĺbka Chladenie Vysoký/Nom./Nízky Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoký/Nom./Nízky

kW kW

FFQ35C 1.4/3.4/4.0 1.3/4.20/5.1

FFQ50C 1.7/5.0/5.3 1.7/5.8/6.0

3.40 6.32 188

5.00 5.93 295 A 3.84 3.90 1,378

A++ kW kWh

2.50 6.11 143

kWh mm

mm dBA dBA mm dBA dBA °CDB °CWB m m A

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena Cena za set / Home Comfort Expert cena (vnútorná+vonkajšia jedn.+BYFQ60CW dek. panel)

€ €

FFQ60C 1.7/5.7/6.5 1.7/7.0/8.0 A+

A+ kW

Vonkajšia jednotka Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Chladenie Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim Okolní prostř. Min.~Max. Prevádzkový rozsah Chladenie Vykurovanie Okolní prostř. Min.~Max. Dĺžka potrubí Vonk.-Vnút. jedn. Max. Pripojovacie rozmery Prevýšenie Vnút.-Vonk.jedn. Max. Odporúčané istenie (MFA) Istenie - 50Hz

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

FFQ25C 1.4/2.50/4.0 1.3/3.20/5.1

2.31 4.24 763

5.70 5.71 349 A+ 3.96 4.04 1,373

3.10 4.10 1,059 260x575x575 BYFQ60CW/BYFQ60CS/BYFQ60B3* Biela (N9.5)/biela (N9.5) + strieborná/biela (RAL9010) 46x620x620 / 620x46x620 / 55x700x700 31/28.5/25 34/30.5/25 39/34/27 43/40/32 31/28.5/25 34/30.5/25 39/34/27 43/40/32 RXS25L RXS35L 550x765x285 46/-/43 48/-/44 47/-/44 48/-/45

RXS50L RXS60L 735x825x300 48/44/49/46/48/45/49/46/-10~46 -15~18

-

20 15

30 20.0 -

625,- / 531,1.582,- / 1.345,-

659,- / 560,1.748,- / 1.486,-

678,- / 576,2.038,- / 1.732,-

780,- / 663,2.318,- / 1.970,-

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 23


PODSTROPNÉ A FLEXI JEDNOTKY

FHQ-C PODSTROPNÁ JEDNOTKA Účinnosť až

A++

Šetriaca miesto a účinná Jednotka vhodná na montáž do rohov a úzkych priestorov. FHQ je perfektná voľba pre priestory bez podhľadu. • Potrebný servisný priestor je len 30 mm • Vhodná pre novostavby aj staršie budovy • Vynikajúca distribúcia vzduchu aj vmiestnostiach o výške 3,8 m • Uhol výfuku vzduchu dosahuje až 100°

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon Nom. Vykurovací výkon Nom. Sezónna účinnosť Chladenie

kW kW

(na základe EN14825)

kW

Rozmery Hlučnosť (akustický tlak)

Energetický štítok Pdesign SEER Ročná spotreba el. energie Energetický štítok Vykurovanie (mierne klimatické Pdesign pásmo) SCOP Ročná spotreba el. energie Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Chladenie Vysoký/Nom./Nízky Vykurovanie Vysoký/Nom./Nízky

kWh kW kWh mm dBA dBA

Vonkajšia jednotka Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka mm Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim dBA Chladenie Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim dBA °CDB Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max. Prevádzkový rozsah Chladenie Vykurovanie °CWB Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max. m Dĺžka potrubí Vonk.-Vnút. jedn. Max. Pripojovacie rozmery Prevýšenie m Vnút.-Vonk.jedn. Max Istenie - 50Hz Odporúčané istenie (MFA) A

Pozn.: Cena jednotky je bez ovládača, ktorý je potrebné doobjednať. Káblový ovládač BRC1E52 – 129 €, infra ovládač BRC7G53 – 308 €

Cena Cena za vnútornú jednotku / Home Comfort Expert cena Cena za set / Home Comfort Expert cena (vnútorná+vonkajšia jedn.)

€ €

FHQ35C 3.40 4.00 B 3.40 4.89 243 3.10 3.98 1.090.75 36/34/31 36/34/31

FHQ50C 5.00 6.00 A 5.00 5.48 320 A 4.35 3.74 1.627.83 235x960x690 37/35/32 37/35/32

FHQ60C 5.70 7.20 A 7.20 5.54 360

RXS50L

RXS60L

RXS35L 550x765x285 48/-/44 48/-/45

5.07 3.50 2.026.36 37/35/33 37/35/33

735x825x300 48/44/48/45/-10~46 -15~18

49/46/49/46/-

20 15 16 1.012,- / 860,2.107,- / 1.791,-

30 20 20 1.036,- / 881,2.216,- / 1.884,-

1.113,- / 946,2.471,- / 2.100,-

FLXS-B FLEXI JEDNOTKY Účinnosť až

A

Flexibilné riešenie vašich požiadaviek Už žiadne prekážky pri inštalácii, keďže táto jednotka poskytuje maximálnu flexibilitu. C°mfort doručený na vašu stenu alebo na váš strop. Vy rozhodujete. • Flexibilný dizajn na vašu stenu alebo strop • Vynikajúca distribúcia vzduchu zabezpečuje pohodlie v celej miestnosti • Nezáleží na počasí, vo vašom domove je pohodlie • Ovládajte jednotku cez tablet alebo smatphone s voliteľným online controllerom

Infračervený ovládač je súčasťou dodávky vnútornej jednotky

Vnútorná jednotka Chladiaci výkon Min./Nom./Max. Vykurovací výkon Min./Nom./Max. Energetický štítok Sezónna účinnosť Chladenie (na základe EN14825) Pdesign SEER Ročná spotreba el. energie Energetický štítok Vykurovanie (mierne klimatické Pdesign pásmo) SCOP Ročná spotreba el. energie Rozmery Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka Chladenie Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim Hlučnosť (akustický tlak) Vykurovanie Vysoký/Nom./Nízky/Tichý režim

kWh

FLXS25B 1.2/2.5/3.0 1.2/3.4/4.5 A 2.50 5.19 169

kW

2.50

kWh mm dBA dBA

921

kW kW kW

Vonkajšia jednotka

Rozmery Hlučnosť (akustický tlak) Prevádzkový rozsah Pripojovacie rozmery Istenie - 50Hz

Jednotka Výška x Šírka x Hĺbka mm Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim dBA Chladenie Vykurovanie Vysoké ot./Nízke ot./Tichý režim dBA °CDB Chladenie Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max. Vykurovanie °CWB Tepl. vonk. vzduchu Min.~Max. m Dĺžka potrubí Vonk.-Vnút. jedn. Max. Prevýšenie m Vnút.-Vonk.jedn. Max Odporúčané istenie (MFA) A

37/34/31/28 37/34/31/29

FLXS35B9 FLXS50B 1.2/3.5/3.8 0.9/4.9/5.3 1.4/4.0/5.0 0.9/6.1/7.5 B A 3.50 4.90 4.87 5.25 252 326 A 2.90 4.20 3.80 1,068 1,546 490x1,050x200 38/35/32/29 47/43/39/36 46/36/33/30 46/41/35/33

RXS25L RXS35L 550x765x285 46/-/43 48/-/44 47/-/44 48/-/45 -10~46 -15~18 20 15 10

RXS50L 735x825x300 48/44/48/45/-

30 20 20

FLXS60B 6.0 7.0

Dostupné len v kombinácii s Multi split vonk. jednotkou

48/45/41/39 47/42/37/34

Dostupné len v kombinácii s Multi split vonk. jednotkou

Cena

Daikin cena vnitřní jedn. vč. infra ovladače/ Home Comfort Expert cena Cena za set / Home Comfort Expert cena (vnútorná+vonkajšia jedn+ovládač)

24 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT

€ €

536,- / 456,1.313,- / 1.116,-

633,- / 538,1.542- / 1.311,-

914,- / 777,2.094,- / 1.780,-

1.146,- / 974,-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.


MULTI SPLIT JEDNOTKY MXS

Multi split vonkajšie jednotky Až 5 vnútorných jednotiek na 1 vonkajšiu Štandardne je na jednu vonkajšiu jednotku napojená jedna vnútorná. Na Multi split vonkajšiu jednotku ale môžete napojiť až 5 vnútorných jednotiek. Pozrite si širokú škálu vašich možností v tabuľke nižšie. Multi split vonkajšie jednotky aj s funkciou vykurovania 2MXS40H

2MXS50H

3MXS40K

3MXS52E

3MXS68G

4MXS68F

4MXS80E

Chladiaci výkon

Vonkajšie jednotky kW

4.0

5.0

4.0

5.2

6.8

6.8

8.0

9.0

Vykurovací výkon

kW

4.4

5.7

4.4

6.8

8.6

8.6

9.6

10.4

2

2

2~3

2~3

2~3

2~4

2~4

2~5

kW

6.0

8.5

7.0

9.0

11.0

11.0

14.5

15.6

A+

A+

A++

A++

B

B

A

A

4.0

5.0

4.0

5.2

6.8

6.8

7.2

7.0

5.87

5.95

6.49

6.53

4.62

4.62

5.27

5.41

239

295

216

279

516

516

478

454

A

A

A

A

A

A

A

A

kW

3.0

4.1

4.5

4.6

4.4

4.4

4.1

4.3

3.91

3.80

3.69

3.80

3.80

3.80

3.80

3.80

kWh

1067

1539

1690

1681

1636

1636

1517

1577

Počet připojitelných jednotek Max. počet pripojiteľných vnút. jednotiek Sezónna účinnosť

Chladenie

(na základe EN 14825) pri najnepriaznivejšej kombinácii

Energetický štítok Pdesign

kW

SEER A.E.C. Vykurovanie

kWh

Energetický štítok Pdesign SCOP A.E.C.

Cena vonkajšej jednotky / Home Comfort Expert cena €

5MXS90E

1.121,- / 953,-

1.372,- / 1.166,- 1.314,- / 1.117,- 1.461,- / 1.242,- 1.796,- / 1.527,- 1.908,- / 1.622,- 2.243,- / 1.907,- 2.467,- / 2.097,-

3MXS40K

3MXS52E

Pripojiteľné vnútorné jednotky FTXG20LS

Home Comfort Expert cena za vnútornú jednotku € 556,-

FTXG25LS

585,-

FTXG35LS

693,-

Jednotky Emura nástenné jednotky

Nástenné jednotky

Nexura parapetné jednotky

Parapetné jednotky

Flexi jednotky

Podstropné jednotky

Kazetové jednotky s kruhovým výfukom Kazetové jednotky 600x600

Kanálové jednotky

2MXS40H

2MXS50H

3MXS68G

4MXS68F

4MXS80E

5MXS90E

FTXG50LS

859,-

FTXG20LW

465,-

FTXG25LW

490,-

FTXG35LW

577,-

FTXG50LW

719,-

CTXS15K

328,-

CTXS35K

456,-

FTXS20K

353,-

FTXS25K

384,-

FTXS35K

456,-

FTXS42K

545,-

FTXS50K

659,-

FTXS60G

822,-

FTXS71G

945,-

FTX20JV

280,-

FTX25JV

304,-

FTX35JV

359,-

FVXG25K

592,-

FVXG35K

704,-

FVXG50K

1.018,-

FVXS25F

473,-

FVXS35F

561,-

FVXS50F

724,-

FLXS25B

456,-

FLXS35B9

538,-

FLXS50B

777,-

FLXS60B

974,-

FHQ35C

860,-

FHQ50C

881,-

FHQ60C FCQG50F

946,616,641,-

FCQG60F

661,-

FCQG35F

FFQ25C

531,-

FFQ35C

560,-

FFQ50C

576,-

FFQ60C

663,-

FDXS25F

319,-

FDXS35F

400,-

FDXS50F9

638,-

FDXS60F

828,-

FBQ35C8

850,-

FBQ50C8

862,-

FBQ60C8

932,-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 25


Prehľad funkcií jednotiek Ururu Sarara R32

Nová Emura

Funkcie jednotiek

Nástenné jednotky

FTXZ-N

FTXG-LW/S

CTXS-K / FTXS20~25K

INTELIGENTNÉ OKO

9

9

9

9

9 (1)

VIACZÓNOVÉ INTELIGENTNÉ OKO

9

9

-

9

-

REŽIM KOMFORTNÉHO PRÚDENIA VZDUCHU

9

9

9

9

9

3-D PRÚDENIE VZDUCHU

9

9

9

9

9 (1)

REŽIM ZVÝŠENÉHO VÝKONU

9

9

9

9

9

EKONOMICKÝ REŽIM

9

9

9

9

9 (2)

TICHÁ PREVÁDZKA VNÚTRONEJ JEDNOTKY

9

9

9

9

9

TICHÁ PREVÁDZKA VONKAJŠEJ JEDNOTKY

9

9

9

9

9

-

9

9

9

-

24-HODINOVÝ ČASOVAČ

9

9

9

9

9

FILTRÁCIA VZDUCHU

9

9

9

9

9

MOŽNOSŤ ON-LINE OVLÁDANIA

9

9

9

9

9 (1)

VHODNÁ PRE TECHNICKÉ CHLADENIE

-

-

9

9

-

MULTI-SPLIT APLIKÁCIA

-

9

9

9

Len na 2MXS

SKY AIR TWIN/TRIPLE/DOUBLE TWIN APLIKÁCIA

-

9

-

-

-

ČERPADLO KONDENZÁTU

-

9

-

-

-

TÝŽDENNÝ ČASOVAČ

FTXS35~50K / FTXS-G

FTX-JV/GV

FT

1) FTX-GV | 2) FTX-JV

Prehľad ovládačov a príslušenstva Ovladače a příslušentsví

Cena €

FTXZ-N

FTXG-LW/S

CTXS-K / FTXS20~25K

FTXS35~50K

FTXS-G

FTX-JV

FTX-GV

Online Ovládač

3

-

3

-

-

-

275,- / 234,-

3

3

-

3

KBRC01A dotykový LCD ovládač

175,- / 149,-

KBRCS01A zjednodušený nástenný ovládač

427,- / 363,-

3 3 3 3

-

-

3 3 3 3

3 3 3 3

-

3 3 3 3

-

3

3(1)

3

3

3(1)

3

-

-

-

-

-

-

Štandard

Štandard

Štandard

Štandard

Štandard

Štandard

Štandard

-

3 3

3 3

3 3

3 3

3 3

3 3

Cena na vyžádání

KLIC-DD

KLIC-DD

KLIC-DD(1)

KLIC-DD

KLIC-DD

KLIC-DD(1)

KLIC-DD

RTD-RA

RTD-RA

RTD-RA(1)

RTD-RA

RTD-RA

RTD-RA(1)

RTD-RA

292,- / 248,-

-

-

3

-

-

3

-

BRP069A41

Wi-Fi Online Ovládač II

KKRP01A

Online Ovládač

59,- / 50,-

-

Online Ovládač I a príslušenstvo

KKRPM01A externá montážna krabička

56,- / 48,-

KKRPW01A sada Wi-Fi kábla s napájaním

63,- / 54,-

Káblové diaľkové ovládanie BRC944

Káblový diaľkový ovládač

115,- / 98,-

BRC1D52

Káblový diaľkový ovládač

115,- / 98,-

BRC1E52A

Káblový diaľkový ovládač

151,- / 128,-

BRC1E52B

Káblový diaľkový ovládač

151,- / 128,-

Infračervené diaľkové ovládanie Príslušenstvo ku káblovému diaľkovému ovládaniu

BRCW901A03 3 m kábel pre diaľkový ovládač BRC944

23,- / 20,-

BRCW901A08 8 m kábel pre diaľkový ovládač BRC944

215,- / 183,-

Ostatné príslušenstvo Adaptér pre rozhranie KNX protokolu Adadptér pre rozhranie ModBus protokolu KRP980A1 rozširujúca PCB doska pre port S21

1) s KRP980A1 | 2) Súčasťou tejto jednotky nie je ovládanie. Káblový alebo infra ovládač je potrebné objednať zvlášť | 3) KLIC-DD 187 € | 4)KLIC-DI 211 € | 5)RTD-RA 277 € | 6)RTD-NET 233 €

26 | JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.


PREHĽAD FUNKCIÍ PRODUKTOV / OVLÁDAČOV A PRÍSLUŠENSTVA

Nexura

Podstropné jednotky

Tenké kanálové jednotky

Kanálové jednotky

Kazetové jednotky s kruhovým výfukom

Kazetové jedn. s plochým dekoračným panelom

Podstropné jednotky

Flexi jednotky

TXV-AB

FVXG-K

FVXS-F

FDXS-F(9)

FBQ-C8

FCQG-F

FFQ-C

FHQ-C

FLXS-B

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Voliteľné

Voliteľné

-

-

-

9

9

-

-

-

-

-

9

-

-

-

-

-

-

-

-

-

9

9

9

-

-

-

-

-

9

-

9

9

-

-

-

-

-

-

9

9

9

-

-

-

-

-

9

-

9

9

-

-

-

-

-

9

-

9

9

S káblovým ovládačom

S káblovým ovládačom

9

S káblovým ovládačom

S káblovým ovládačom

-

9

9

9

S infračerveným ovládačom

S infračerveným ovládačom

S infračerveným ovládačom

S infračerveným ovládačom

S infračerveným ovládačom

9

-

9

9

-

-

-

-

-

9

-

9

9

-

-

-

-

-

9

-

-

-

9

9

9

9

9

9

-

9

9

9

9

9

9

9

9

-

-

-

9

9

9

9

9

-

-

-

-

-

9

9

9

Voliteľné

-

FTXV-AB

FVXG-K

-

Štandard

FVXS-F

FDXS-F(9)

FBQ-C8

FCQG-F

FFQ-C

FHQ-C

FLXS-B

-

-

3

3

-

-

-

-

-

3

3 3 3 3

3 3 3 3

-

-

-

-

-

3 3 3 3

3

3

-

-

-

-

-

3

-

-

3(2) 3(2) 3(2)

3(2) 3(2) 3(2)

3(2) 3(2) 3(2)

3(2) 3(2) 3(2)

3(2) 3(2) 3(2)

-

Štandard

Štandard

BRC4C65(2)

BRC4C65(2)

BRC7FA532F(2)

BRC7EB530W/ BRC7F530 (W/S)(2)

BRC7G53(2)

Štandard

3 3

3 3

3 3

-

-

-

-

3 3

KLIC-DD

KLIC-DD

KLIC-DI

KLIC-DI

KLIC-DI

KLIC-DI

KLIC-DI

KLIC-DD

RTD-RA

RTD-RA

RTD-NET

RTD-NET

RTD-NET

RTD-NET

RTD-NET

RTD-RA

-

-

-

-

-

-

-

-

Vyhradzujeme si právo na zmenu technických údajov. Uvedené ceny sú doporučené ceny bez DPH.

-

BRP069A41 užívateľské rozhranie

KBRC01A

BRC1E52A/B

BRC944

JEDNOTKA PRE VÁŠ PERFECT C°MFORT | 27


Daikin kompletné riešenie na kľúč Vám poskytne:

Aktuálna publikácia slúži iba na informatívne účely a nepredstavuje záväznú ponuku spoločnosti Daikin Europe N.V.. Spoločnosť Daikin Europe N.V. zostavila obsah tohto letáku podľa svojich najlepších vedomostí. Nedáva ani výslovnú, ani implicitnú záruku za úplnosť, presnosť, spoľahlivosť alebo vhodnosť na určitý účel jeho obsahu a tu prezentovaných produktov a služieb. Technické údaje sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Spoločnosť Daikin Europe N.V. otvorene odmieta akúkoľvek zodpovednosť za akékoľvek priame alebo nepriame škody v širšom slova zmysle, vyplývajúce z alebo vzťahujúce sa k používaniu a/alebo interpretácii tohto letáku. Celý obsah je chránený autorskými právami spoločnosti Daikin Europe N.V.

Spoločnosť Daikin Europe N.V. sa podieľa na programe Eurovent pre certifikáciu klimatizačných jednotiek (AC), kvapalinového chladenia (LCP), VZT jednotiek (AHU) a izbového klimatizačného zariadenia (FCU). Pozrite si pokračujúcu platnosť certifikátu na webovej stránke: www.eurovent-certification.com alebo www.certiflash.com

DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE – SLOVAKIA, s.r.o. Galvaniho 15/C, SK-821 04 Bratislava Tel.: +421 / 2 / 57 10 32 11, Fax: +421 / 2 / 57 10 32 99 e-mail: office@daikin.sk, www.daikin.sk

Hce brochure 2014 svk web  
Hce brochure 2014 svk web  
Advertisement