Page 1

RLN_11 2013-08-21

Laikraščio komanda

1


Aktualijos Turgaus atidarymas Neseniai serverio vadovybė visus nustebino savo planuojamu žaidėju turgumi. Turgus bus skirtas visiem žaidėjam kurie turės ką parduoti. Norint patekti į turgų reikia užpildyti nedidelę anketą ir turėti 10.000 litų vietai išsipirkti. Turgų prižiūrės super administratoriai ir pavaduos paprasti turintys leidimą administratoriai. Turgus turėtu dirbti vieną dieną per savaitę ir sulaukti daug lankytojų. Jame bus galima pardavinėti mašinas, žolę, ginklus ir kitka. Turguje yra keleta taisyklių kaip turėtų elgtis pardavėjai ir pirkėjai tačiau jos nesuvaržo žmonių. Turgaus vieta buvo paskelbta buvusi automanų bazė priešais Teleloto, kuri vėl bus atgaivinta nuo žaidėjų šurmulio. TAD TURGUJE VISI LAUKIAMI ŠEŠTADIENĮ 21:00 VALANDĄ !!

Straipsnis Justino Alcapone, nuotraukos Vytauto Cepo

2


Adminai Naujasis administratorius Justas_Wade Neseniai vykusiuose administratorių atrankose, administratoriaus postą gavo Justas_Wade. Kol kas pirmosios dienos sekasi gerai, administratoriai draugiški, nedaug žaidėjų pažeidžiančių taisykles. Administratorius jau spėjo pagauti kelis nusižengėlius bei juos nubausti. Justas_Wade yra gan aktyvus serverio žaidėjas tad jį galite pastebėti baudžianti kitus ar rengianti įdomius event`us. Serverio manymu šis žaidėjas tikrai buvo vertas administratoriaus posto ir žaidėjų manymu jis susitvarkys su pareigomis. Kaip ir visada atsiranda „heiteriu“ tačiau Justas per daug dėmesio į juos nekreipia. Paklausus kokia buvo pirmoji mintis tapus administratoriumi jis atsakė „Nebuvo jokios minties, tiesiog šiaip pasidžiaugiau dėl savęs, apgalvojau viską ir tiek“. Paklausus ko gi jis linki serveriui ateityje jis šypsodamasis linkėjo serveriui tobulėti ir plėstis toliau, o jo žaidėjams nestokoti geros nuotaikos, nenaudoti pagalbinių programų ir gerai praleisti laiką. Straipsnis Justino Alcapone, nuotrauka taip pat

3


. Nelaimes Dingęs vyriškis Pirmadienį ryte, Rugpjūčio 19 dieną, Los Santos Policijos Departamente, buvo gautas pranešimas apie galimai dingusį vyrą. Šeima dingusio vyro pasigedo praėjus visai nakčiai, nes vyras dažnai grįždavo labai vėlai. Ryte tik prašvitus iš karto nukeliavo į LSPD ofisą ir pranešė apie dingusį jos vyrą. Jo ūgis apie 192 cm., normalaus kūno sudėjimo, tamsių plaukų, žalių akių. Kaip žinoma iš artimųjų vyras labai mėgo lankytis kazino ir manoma, kad jis buvo labai prasilošęs ir įklimpęs į skolas. Pareigūnai reagavo labai greitai ir iškart pradėjo veikti. Pirmiausia pradėta ieškoti, ties dingusiojo namų kvartalo – LSPD darbuotojai nieko nerado. Pradėta šukuoti gretimame rajone esantį mišką, į pagalbą buvo pasitelkta greito reagavimo būrio „SWAT“ pagalba. Bet paieška, taipogi buvo nesėkminga. Bet Policija nenuleidžia rankų ir ieško toliau dingusio vyro.

Straipsnis Oskaro Malinausko. nuotrauka Allen Stauton

4


. Nelaimes Baigiantis sezonui skenduolių skaičius nemažėja Vasarai einant į pabaigą dar atsiranda vandens aukų. Kad ir anądien, Santa Marijos paplūdimyje gelbėtojams teko gelbėti skęstantį vyrą, tačiau jis neišgyveno. Pasak gelbėtojų apie 2 valandą dienos, prie gelbėtojų budelės pribėgo vyriškis šaukiantis pagalbos. Jis garsiai rėkė: „Padėkit draugas skęsta!!!“ pasakojo gelbėtojas. Gelbėtojai suskubo padėti skenduoliui ir vienas iš drąsiausiųjų šoko į vandenį. Išvilkus vyriškį į krantą buvo daromas dirbtinis kvėpavimas, žmonės iškvietė greitąją, tačiau veltui. Gydytojai konstatavo vyriškio mirtį. Vyras kuris buvo pribėgęs prie budelės kaip paaiškėjo buvo skenduolio draugas. Jis sakė, kad jie buvo susilažinę kuris daugiau nuplauks. Mirusiojo draugas sėkmingai nuplaukė sutartą atstumą, tačiau jo draugui plaukiant paskutinius metrus sutraukė mėšlungis ir jis pradėjo skęsti. Tuo metu gelbėtojai budelėje planavo budėjimo planą, kai juos sutrikdė šauksmai. Skenduolis buvo Aurimas_Umas - eilinis miesto gyventojas kuris tiesiog norėjo pralenkti draugą ...

Straipsnis Justino Alcapone, nuotrauka Allen Stauton

5


Nelaimes Žmonai teks tenkintis spermos banku Prieš kelias valandas į gaisrininkų brigadai pranešta apie vyrą prispaustą metalinės plokštės. Atvažiavus į įvykio vietą prie garažo laukė nukentėjusiojo žmona. Ji parodė kur vyras randasi ir stebėjo ką darys gelbėtojai. Gaisrininkai pradėjo kelti plokštę tačiau ji buvo per sunki ir teko pasikviesti daugiau pajėgų. Po ilgo gelbėjimo proceso vyras buvo ištrauktas, bet jis pradėjo skųstis genitalijų skausmais. Gaisrininkų pagalba jis buvo pristatytas į arčiausią ligoninė, kur jam buvo nustatyta, kad jo „klynas apmiręs“. Gydytojai apžiūrėję, jau nieko nebegalėjo padėti nes po plokšte vyras praleido 3 valandas. Jam buvo atlikta operacija siekiant nenupjauti genitalijų. Operacija pavyko, bet vyras nebegalės turėti vaikų, tad ir jo žmona nukentėjo. O plokštė buvo naudojama namo interjerui pakeisti, bet vyriškis nežinojo, kad ji tokia sunki, kol ji neatsidūrė ant jo tarpkojo.

Straipsnis Justino Alcapone nuotrauka Igno Apple

6


Kriminalai Siautejantys vagys Mieste siautėja plešikai, niekas jų nežino, jie dirba slaptai. Jau buvo apvogė 7 žmones. Pasak žmonės pavogė brangiausius daigtus, aksesuarus. Per 2 savaites buvo apvgoti 4 žmonės. Jei turite galimybių prašome nusipirkti dūjų balionėlį ar šeip kokį ginklą saviginai. Apie apiplešimus papasakos Benas, kuris patyrė tai. „Aš miegojau , ir staiga išgirdau kaip kažkas įsibrovė į mano namus, staigiai pasiėmiau beisbolo lazdą, bet jų buvo 3, o aš vienas. Jie mane surišo, ir apsvaigino, todėl nieko nebegalėjau padaryti, mačiau kaip jie vogė brangiausius daigtus, išsivežė viską brangiausią, netgi ir televizorių, kitą dieną aš atsibudau ligoninėj, kaimynė iškviete policiją, nes išgirdo triukšmus.“ Asmuo buvo smarkiai sužalotas, lūžo ranka, ir buvo daug mėlynių. Jei matote kanors įtartino prašome pranešti policijai.

Straipsnis Vyčio Vyčiausko, nuotrauka Allen Stauton

7


Kriminalai Nuo ligoninės stogo vyriškis šaudė nekaltus žmones Penktadienį baisi nelaimė prie Medicinos Departamento. Žinomas ginklų ekspertas Vardas Pavardė su ak-47 nuo Medicinos departamento stogo šaudė į nekaltus žmonės. Vytis Vyčiauskas nužudė 13 žmonių ir net 23 sužeidė. Žmonės buvo apimti baimės, skausmo, nusivylimo. Jie matė savo akyse kaip beširdis Vytis žudė žmonių giminaičius, vaikus. Į įvykio vietą atskubėjo pilną pareigūnų buvo iškviestas net specialus būrys S.W.A.T. Vaikinas vis tiek nepabūgo daugybes pareigūnų ir toliau šaudė, susprogdino daugybės žmonių mašinų. O vėliau kai baigės žmogžudžiui kulkos ir pamatęs, kad jis sugautas tiesiog nušoko nuo pastato ir užsimušė. Los Santos miesto gyventojai pirmą kartą patyrę tokia katastrofišką nelaimę. Kaukė mašinos, degė medikų darbo aikštelė, daugybę mirusių vaikų.

Straipsnis Neilo Zibor, nuotrauka Allen Stauton

8


Pramogos Ekstrėmalios ir nelegalios lenktynės įvyko 2013-08-18 dieną. Buvo susirinkusių begalė mašinų, greitų ir lėtų, gražių ir lowriderių. Lenktynės laimėjo garsusis turtuolis Rokas_Lisauskas. Po lenktynių suvažiavo daug Policijos, prasidėjo gaudynės, vyko susišaudymai. Mirė 8 policininkai ir buvo sugauti 5 lenktynininkai. Lenktynininkai tvirtino, jog viskas buvo legalu ir teigė jog jie ten nedalyvavo. Kiti lenktynininkai pabėgo. Vis dar tiriama, ir stengiamasi sugauti juos. Už nelegalias lenktynes gresia teisių atemimas ir 1500 valandų viešūjų darbų.

Straipsnius Vyčio Vyčioko, nuotrauka Tomo Fabrego

9


Anekdotai Šefas darbuotojui: – Jūs atleidžiamas, nes darbo metu miegojote. – Tačiau direktoriau, juk aš ne vienintelis taip darau. – Žinau, bet jūs vienintelis tai darėte su mano žmona. Atvyksta du žemaičiai į Prancūziją ir nueina į vietinę parduotuvę. Vienas sako kitam: – Žė, žė, a nori parodysiu kaip aš moku prancūziškai? – Nu davai. Priėjo pirmasis prie kasininko ir sako: – Le sveisto Kasininkas paduoda sviesto. -Le dešrikės Kasininkas paduoda dešros -Le dounos Kasininkas paduoda duonos. O tas ir pradeda girtis: – A matai, sakiau, kad moku prancūziškai. O kasininkas ir sako: – Le nebūčiau le žemaitis, le šūdą gautum Kalbasi du draugai. Vienas sako: – Mano šuo vakar numirė. – Ką, taip paprastai? – Ne, bl*t, su specialiaisiais efektais…

10


Komanda Laikraščio vadovas, readaktorius, dizaino kūrėjas, maketo kūrėjas - Vytautas Cepas Rašytojai: Vytis_Vyčiokas, Neilas_Zibor, Justinas_Alcapone Fotografai: Vytautas_Cepas, Allen_ Stauton, Ignas_Apple, Tomas_Fabregas Dėkojame: Evaldui Kergiui, Arnui Lisauskui, Justui Wade ir visiems bent kiek prisidėjusiems prie laikraščio kūrimo. Truputį apie laikraščio ateitį Kažkaip kai aš atėjau į admin girdėjau daug kalbų, kad laikraštis pasidarys neaktyvus, bus kaip su Stasiūnu ir pnš. NE! Laikraštį aš paėmiau ne dėl admin posto, kaip kad daugelis kalbėjo, tiesiog man atėjus į laikraštį daug kas ragino bandyti į admin. Na žinoma dabar artėja mokslo metai ir dėl pačio admin laikraščio greitis sulietės, bet nedaug.. Jeigu buvo 100 km/h liks 80-70 km/h.

11

Rln 11  
Rln 11  
Advertisement