Vlastní doprava - Česká republika 2021

Page 1

VLASTNÍ DOPRAVA KOMPLETNÍ NABÍDKA NA WEBU

Česká republika


®

THE

RITUAL OF KARMA Chraňte svou pokožku během dovolené s luxusními opalovacími krémy z řady The Ritual of Karma. Po aplikaci bude Vaše pokožka chráněná před UVA a UVB zářením a zároveň provoněná jemnou svěží vůní lotosu a vyživujícího bílého čaje.

Nakupujte na www.rituals.cz

YOUR BODY. YOUR SOUL. AMSTERDAM

PARIS

LONDON

NEW YORK

RITUALS.CZ

YOUR RITUALS.


4 –7 Praha chy a Střední Če

8–19 Krkonoše a Po dkrkonoší Český ráj, Jizerské hory

padní 20 –2 5 Severní a Zá Čechy

Vážení a milí zákazníci, rádi trávíte svou dovolenou u nás v Česku? Rádi poznáváte známé i neznámé kouty naší vlasti? V tom případě je pro Vás tento náš katalog tou pravou inspirací pro další letní sezónu. Minulé léto zažívalo cestování po Česku velký boom a Váš zájem o dovolenou strávenou „doma“ nás ujistil, že úsilí věnované do rozšíření naší nabídky tuzemských pobytů, stojí za to. Inspirovali jsme se letošní sezónou a připravili jsme pro Vás širokou nabídku dovolených v různých stylech – aktivním, relaxačním, poznávacím. Ve městech či na horách, pro dospělé a pro děti, na skok i na týden. Naši inspiraci jsme vložili právě do stránek katalogu, který se Vám nyní dostal do rukou.

26 –3 0 Šumav a, Lipno, Jižní Čechy

Připravili jsme mnoho novinek, na které se spolu s Vámi velmi těšíme. Vybírat můžete z rozšířené nabídky ubytování apartmánového typu, které se stalo hitem uplynulé sezóny. Velká část z Vás bude zajisté hledat inspiraci pro rodinnou dovolenou, proto jsme pro Vaše děti, naše malé klienty, připravili nový koncept dětského klubu, ve kterém se naši animátoři postarají o jejich zábavu a úsměvy. Na základě Vašich kladných ohlasů na tuzemské poznávací zájezdy, se i v další letní sezóně věnujeme těm z Vás, kteří si přejete Českou republiku poznat trochu důkladněji.

31–33

Věříme, že katalog, který nyní pročítáte, Vám přinese novou inspiraci k výběru Vaší příští letní dovolené. Naše kompletní nabídka tuzemských pobytů a poznávání je Vám k dispozici na webových stránkách www.cedok.cz nebo v mobilní aplikaci Čedok. Pokud však namísto listování katalogem nebo prohlížení nabídky na webu dáváte přednost osobní konzultaci, budeme se na Vás těšit na některé z našich téměř 40 poboček.

Východ ní a Vysoč Čechy ina

Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho krásných letních dovolenkových zážitků.

Michaela Zbejvalová Produktový manažer ČR

34– 41 Jeseníky a Beskydy

ájezdy oznávací z 4 6 – 47 P

4 2 – 4 5 Stře dní a Jižní

Morava


K RÁSY

DOM OVIN Y

ZNÁMÉ NEZNÁMÉ

ČESKO VYZKOUŠEJTE I VY

Bedřichov

Cvikov

Josefův Důl Harrachov

Jetřichovice

Špindlerův Mlýn

Děčín Malá Skála

Staré Splavy Místo

Liberec

Č E S K Á R E P U B L I K A

Karlovy Vary

2

Německo

Polsko

Pec pod Sněžkou

Nový Bor

Praha

Hrubá Skála

Jánské Lázně

Poděbrady

Zlaté Hory

Rychnov nad Kněžnou Ostružná

Mariánské Lázně Konopiště

Dětřichov

Lipová  -Lázně

Lázně Bělohrad

Kouty nad Desnou

Seč - Ústupky

Malá Morávka

Milovy Čeladná

Monínec Nové Město na Moravě Špičák

Kašperské Hory Srní Modrava

Hluboká nad Vltavou

Horní Planá

Telč

Blansko

Mušov Mikulov

Třeboň Přední Výtoň

Rožnov pod Radhoštěm

Rakousko

Velké Karlovice Luhačovice Pozlovice

Bílá Horní Bečva

Modrá u Velehradu Lednice

Slovensko

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


V Česku nenajdete moře ani velehory, ovšem co do rozmanitosti krás přírodních i architektonických nám mohou mnohé země závidět. Počtem 14 památek zařazených na seznam světového dědictví UNESCO výrazně předčíme většinu obdobně velkých států. Barvitá historie naší země zanechala na celém území množství hradů, nádherných zámků, malebných měst, ale i kulturní krajiny. Z přírodních krás zmiňme 4 úžasné národní parky, Krkonoše, Šumavu, České Švýcarsko a Podyjí. V katalogu však prezentujeme

296 184 910

i nabídku řady dalších oblíbených turisticky atrak­ tivních regionů, jako jsou Jizerské, Lužické a Krušné hory, Český ráj, Západočeské lázně, Jižní a Východní Čechy, Vysočina, Jeseníky, Beskydy, Střední i Jižní Morava. Krásy naší země stojí za detailní prozkoumá­ ní, málokdo zná ČR dokonale. K rostoucí popularitě poznávání tuzemska přispívá i neustále se lepšící návštěvnická infrastruktura, všude naleznete dosta­ tek vyžití pro rodiny s dětmi, zázemí pro relaxaci i sportovní aktivity.

Č E S K Á R E P U B L I K A

PŘÍRODNÍ RÁJ S OTISKY HISTORIE

3


1 800 Kč

od

1 noc

Pobyt

odní p

WiFi

|

se pse

|

Poloha: Hotel je situován na okraji Prahy v Čestlicích jako součást sportovně relaxačního komplexu Aquapalace Praha.

N

P

PRAHA

V

yt z ob d

až do 15 let

d a s ět

m

k/ ar To

mi

arma zd

bogán

dítě ro

ma ar p

Rodin

AQUAPALACE HOTEL PRAGUE

áš tiprytý

ětší k • Nejvquapark a orná • Výbonomie gastr škála ká • Široábavy z

Č E S K Á R E P U B L I K A     P R A H A A S T Ř E D N Í Č E C H Y

Vybavení: Recepce, restaurace, lobby bar, Vodní a Saunový svět, Spa centrum, Balneo & Medical, fitness s kardiozónou, minigolf, parkoviště.

4

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou nebo rodinné pokoje s 2 přistýlkami (pro děti palanda), klimatizace, minibar, čajový a kávový set, trezor, TV/sat., WiFi, vana, WC, fén, župan pro dospělé. Další typy pokojů na vyžádání. Stravování: Snídaně formou bohatého bufetu. Sport a zábava: Nejrozsáhlejší krytý aquapark ve střední Evropě – velké množství atrakcí ve 3 palácích Vodního světa, 20 tobogánů a skluzavek, divoká řeka, umělé vlnobití. Saunový svět – 14 různých saun, římské lázně a venkovní část. Balneo – oxygenoterapie, vodoléčba, elektroléčba, fyzioterapie. Spa centrum – masáže, kosmetika, Hammam, privátní vířivka se saunou.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VPA.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Rodin

s llne s

d a s ět

|

Poloha: Hotel je situován v historickém centru města Prahy, na pěší zóně ve spodní části Václavského náměstí.

1 560 Kč

od

N

Vybavení: Recepce, restaurace Plzeňská Rychta, lobby bar, konfe­ renční centrum, Thai & Wellness Club, prádelna, čistírna, garáž, hlídání dětí, kadeřnictví.

áš tip

ěsta ntru m • V ce é masáže k js • Tha

1 noc

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, junior nebo rodinné apartmá. Přistýlky jsou na vyžádání. Všechny pokoje jsou vybaveny seces­ ním nábytkem, telefonem, WiFi, TV/sat., minibarem, trezorem, hydromasážní vanou, sprchou, WC, fénem. Stravování: Snídaně formou bufetu. Sport a zábava: Thai & Wellness Club – thajské masáže, relaxační a wellness terapie, zábaly. V okolí – Staroměstské náměstí, Betlém­ ská kaple, Karlův most, Petřín, Pražský hrad, Vyšehrad, Národní muzeum.

Oficiální klasifikace: ★★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     P R A H A A S T Ř E D N Í Č E C H Y

|

PRAHA

We

arma zd

WiFi

a ink

mi

Nov

HOTEL AMBASSADOR – ZLATÁ HUSA

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HUS.html

se pse

až do 12 let

Poloha: Nově zrekonstruovaný hotel v americkém stylu se nachází v Praze 10, nedaleko stanice metra Strašnická, centrum města je dostupné cca 5 minut autem. Vybavení: Barception, lobby s obchůdky, check – in kiosky, klima­ tizace, WiFi, 6 konferenčních místností, samoobslužná úschovna zavazadel a bezpečnostní schránky, multifunkční gameroom s TV, tribunou a hrami, terasa, samoobslužná prádelna, fitness, parkoviště.

900 Kč

od

1 noc

Ubytování: Jednolůžkové až třílůžkové pokoje s Pop-artovou výzdobou jsou vybaveny WC, sprchou nebo vanou, smart TV/sat., telefonem, klimatizací a WiFi. Stravování: Snídaně formou bufetu. Sport a zábava: Díky dobré poloze hotelu jsou dostupné památky Prahy – Pražský hrad, Karlův most, Staroměstské náměstí, Prašná brána, Obecní dům, Vyšehrad a Strahovský klášter.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2SCP.html

296 184 910

N

|

áš tip

ba ýzdo -art v tra n • Pop e c ko • Blíz

Č E S K Á R E P U B L I K A     P R A H A A S T Ř E D N Í Č E C H Y

d a s ět

Pobyt

Rodin

WiFi

yt z ob d

P

PRAHA

arma zd

m

ma ar p

mi

a ink

dítě ro

Nov

COMFORT HOTEL PRAGUE CITY EAST

5


s llne s

ro seni

ss

ellne W

dné p ho

We

arma zd

WiFi

f

pob

y yt

ol

ory

G

SPA HOTEL FELICITAS

Poloha: Hotel leží přímo v srdci Poděbrad na lázeňské kolonádě s výhledem na centrální fontánu. Vybavení: Restaurace Fine Buffet by Lovas s kavárnou, WiFi, bazén s relax zonou, wellness centrum, kosmetika, půjčovna elektrokol a kolečkových bruslí. Součástí hotelu je moderní léčebné a reha­ bilitační centrum pro léčbu srdečních cévních chorob a nemocí pohybového aparátu.

4 990 Kč

od

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     P R A H A A S T Ř E D N Í Č E C H Y

V

|

PODĚBRADY

áš tip

litní • Kva nomie o gastr olonády ha u k s • Polo tní wellnes li • Kva

2 noci

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, vlastní koupelna se sprchou, WC, fén, TV, trezor, župan, pantofle. Stravování: Polopenze – bohaté snídaně i večeře formou bufetu v hotelové restauraci Fine Buffet by Lovas. Během večeří kuchaři při­ pravují minutkové pokrmy přímo před hostem. Možnost objednání plné penze na místě. Sport a zábava: Aktivity v okolí – turistika, cykloturistika, vyjížďka parníkem po Labi, golfové hřiště (3 km), přírodní koupaliště Jezero.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VWA.html

HOTEL BELLEVUE TLAPÁK ellne W

dn ho é

WiFi

dné p ho

V

V

pob

|

Poloha: V centru města na kolonádě, uprostřed lázeňského parku. Vybavení: Recepce, restaurace, výtah, WiFi, parkoviště. Ubytování: Rekonstruované dvoulůžkové pokoje WC, sprcha, TV/ sat., trezor. Další typy pokojů na vyžádání.

3 590 Kč

od

2 noci

Stravování: Dle programu – snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     P R A H A A S T Ř E D N Í Č E C H Y

ss

y yt

PODĚBRADY

o cykl pr

y ist

6

ro seni

ory

arma zd

áš tip

a poloh odná ci • Výh struk n o k e • Po r bídka ká na • Širo rogramů p

Sport a zábava: Hotel nemá vlastní balneoprovoz, procedury se vy­ konávají v sousedním Hotelu Libenský, případně v dalších objektech Lázní Poděbrady. Aktivity v okolí – cyklistické a in-line stezky, tenis, golf, parník po Labi, ZOO Chleby, Botanicus Ostrá. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VWE.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


d a s ět

o cykl pr

dn ho é

WiFi

Rodin

arma zd

y ist

a ink

mi

Nov

HOTEL MONÍNEC |

Poloha: Hotel leží na Javorové skále cca 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice.

5 600 Kč

od

Ubytování: Dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, WiFi.

N

Vybavení: Recepce, restaurace s terasou, Café bar, konferenční sál, konferenční salonek, parkoviště, wellness centrum, Aktivity park, bikepark, venkovní bazén, dětské hřiště, dětská herna.

áš tip

ark ivity p • Akt výhledy é n s • Krá do okolí

3 noci

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost objednání piknikového koše. Sport a zábava: Wellness centrum – bazén, vířivka, sauna, masáže. Aktivity park – vodní maxiskluzavka, kuličková dráha, půjčovna elektrokol, jízda na voru, paddleboard, aquazorbing, lanový park, tubing, discgolf, lukostřelba. Cykloturistika – v okolí je řada značených cyklotras. Golf – golfové hřiště Čertovo břemeno cca 4 km autem.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     P R A H A A S T Ř E D N Í Č E C H Y

V

|

MONÍNEC

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2MON.html

se pse

|

V

Vybavení: Restaurace Tee No. 19, restaurace Steak House St. Florian, golfové hřiště, Spa & wellness centrum, parkoviště.

1 245 Kč

od

1 noc

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky vybavené stylovým nábytkem, WC, sprchou nebo vanou, TV/sat., minibarem a trezorem. Stravování: Snídaně formou bufetu. Sport a zábava: Golf – k dispozici 45 jamek, půjčovna golfového vybavení. Spa & wellness centrum – venkovní a vnitřní bazén, vířivka, solná lázeň, Kneippův chodník, sauna, pára, inhalace, masáže, zábaly, koupele, solární louka, fitness.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2JKO.html

296 184 910

N

Poloha: Hotel se nachází 40 km jižně od Prahy. Jedná se o největší golfový resort v České republice.

áš tip

hotel bený • Oblí alitní v • K nomie o gastr

Č E S K Á R E P U B L I K A     P R A H A A S T Ř E D N Í Č E C H Y

Pobyt

pob

ellne W

dn ho é

byt Po y

|

ss

m

KONOPIŠTĚ

na zá

ku

o cykl pr

y yt

f

m

ol

y ist

G

GOLF & SPA RESORT KONOPIŠTĚ

7


2 070 Kč

od

2 noci

P

ŠPINDLERŮV MLÝN

o cykl pr

dn ho é

Rodin

WiFi

až do 6 let

d a s ět

V

yt z ob d

s llne s

y ist

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

We

HOTEL AQUAPARK |

|

N

Poloha: V klidné části Špindlerova Mlýna, 50 m od lanovky na Medvědín. Ideální výchozí bod pro pěší turistiku a cykloturistiku.

ky lanov aleko • Ned ní atrakce • Vod inná • Rodolená dov

Vybavení: Aquapark, restaurace, bazénové bistro, úschovna kol.

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, WC, sprcha, TV/sat., WiFi, lednička, trezor, fén, set na přípravu kávy.

8

áš tip

Stravování: Snídaně nebo polopenze formou bufetu. Při pobytu s polopenzí jsou v ceně 2 hodiny v Aquaparku denně. Sport a zábava: Cykloturistika – půjčovna kol a koloběžek přímo v areálu, cyklobus staví u hotelu. Pro děti – dětské hřiště, trampolína, zipline, malý dětský koutek v budově 1. Aquapark – bazén, vířivky, dětský bazén, tobogan, sauny, solná jeskyně, masáže.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VRG.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


|

P

ŠPINDLERŮV MLÝN

|

Poloha: V klidné části Špindlerova Mlýna nad Labskou přehradou, ve výšce 740 m. n. m. Vybavení: Restaurace Pinia a Labe, lobby Bar, wellness a fitness centrum, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště, půjčovna elektrokol.

1 700 Kč

od

N

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou (rozkládací křeslo 180 cm), některé s balkonem, sprcha, WC, fén, TV, trezor, varný set na kávu a čaj. Rodinné ubytování – 2 nepropojené pokoje vedle sebe či naproti sobě, bez propojovacích dveří.

áš tip

a • Slevý nákup asn za vč ační • Anim am progr

2 noci

Stravování: Polopenze – bufet nebo menu (dle obsazenosti). Sport a zábava: Pro děti – animační programy. Pro cyklisty je v okolí přes 100 km značených cyklotras. Wellness centrum – bazén, saunový svět, vířivka, masáže, solárium.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

Pobyt

dn ho é

WiFi

až do 12 let

se pse

V

yt z ob d

o cykl pr

s llne s

m

arma zd

y ist

dítě ro

ma ar p

We

HOTEL CLARION

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DCL.html

|

se pse

|

Poloha: V části Bedřichov, cca 500 m od centra Špindlerova Mlýna s výhledem na Kozí hřbety, Hromovku a Labskou přehradu.

Ubytování: Dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje se sprchou, WC, TV a WiFi.

2 120 Kč

od

2 noci

Stravování: Polopenze formou bufetu. Při malém obsazení hotelu je večeře s obsluhou (výběr z jídel). Jeden nápoj u večeře zdarma. Sport a zábava: Wellness centrum – bazén (zdarma v rámci provozních hodin), solárium, saunový svět, solná jeskyně, masáže, Kneippův chodník, odpočívárna, kolagenárium. Kulečník, biliár a bowling. Bobová dráha cca 850 m od hotelu.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VAS.html

296 184 910

N

Vybavení: Stylová restaurace, jídelna, wellness centrum, dětský koutek.

áš tip

a • Slevý nákup asn za vč litní • Kva ness well

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

ŠPINDLERŮV MLÝN

Pobyt

Rodin

WiFi

d a s ět

m

s llne s

mi

arma zd

We

WELLNESS HOTEL ASTRA

9


s llne s

Rodin

WiFi

yt z ob d

P

d a s ět

až do 6 let

|

ŠPINDLERŮV MLÝN

|

Poloha: V údolí Svatého Petra, s výhledem na Kozí hřbety, 15 min. chůze od centra Špindlerova Mlýna. Vybavení: Restaurace s barem, letní terasa, wellness centrum, půj­ čovna sportovního vybavení, úschovna kol. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, fén, TV, trezor, minibar. Rodinné apartmány – 2 oddělené ložnice pro maximálně 5 osob.

3 noci

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – 4 chody (polévka a salát formou bufetu, hlavní jídlo s výběrem, servírovaný dezert).

áš tip

a • Slevý nákup asn za vč litní • Kva ness well

Sport a zábava: Wellness centrum – bazén s protiproudem, masážní lavicí a chrličem vody, whirpool, Kneippův chodník, relaxační lehátka, masáže. V okolí je řada stezek vhodná pro cykloturistiku a turistiku. Tenisové kurty, bobová dráha, lanové dráhy. Oficiální klasifikace: ★★★+ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DOL.html

Pobyt

dné p ho

WiFi

se pse

m

ro seni

ory

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL STOH V

ŠPINDLERŮV MLÝN

|

|

Poloha: Hotel se nachází v malebném údolí Svatého Petra s vý­ hledem na Kozí hřbety. Ideální výchozí bod pro výlety do okolí. Vybavení: Stylová restaurace, lobby bar, fitness, dětská herna, biliár, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV/sat., fénem a WiFi připojením. Pokoje s balkonem jsou za příplatek na místě. Stravování: Polopenze – snídaně i večeře formou bufetu. Při menším počtu osob jsou večeře formou 3chodového menu.

1 300 Kč

od

2 noci

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

2 970 Kč

od

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

We

HOTEL OLYMPIE

áš tip

dí rostře inné p a • Rod ká turistik s rma a • Hor d z í ován • Park

Sport a zábava: Aktivity v okolí – lanové centrum, bobová dráha, tenis, squash, minigolf, rybolov, půjčovna kol a koloběžek, horská turistika a cykloturistika.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DST.html

10

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


1 900 Kč

od

2 noci

d a s ět

Pobyt

We

WiFi

yt z ob d

s llne s

se pse

m

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

Rodin

OREA RESORT SKLÁŘ až do 6 let

P

HARRACHOV

|

|

Poloha: V klidné části Harrachova na okraji lesa 700 m n. m.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje Deluxe a rodinné pokoje Deluxe pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Na pokojích je sprcha, WC, TV/sat., telefon, trezor, fén. V rodinném pokoji navíc rychlovarná konvice, župany a pantofle pro dospělé, dvě přistýlky nebo palandy, 0,7 l minerálky při příjezdu. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

N

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VSR.html

áš tip

a • Slevý nákup asn za vč ační • Anim am progr

Stravování: Snídaně nebo polopenze formou bufetu. Sport a zábava: Wellness centrum – bazén, sauna, vířivka, masáže. Animační programy pro děti. Aktivity v okolí – řada cyklotras a turistických tras, golf, lanové centrum, bobová dráha.

296 184 910

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

Vybavení: Restaurace, lobby bar, wellness centrum, fitness centrum, tenisový kurt, dětské hřiště, parkoviště, výtah, půjčovna kol, stolní tenis, biliár, dětský koutek.

11


1 620 Kč

od

2 noci

We

WiFi

s llne s

se pse

až do 10 let

P

HARRACHOV

|

|

Poloha: Hotel se nachází na mírném kopci cca 300 m od centra Harrachova.

N

yt z ob d

arma zd

m

dítě ro

ma ar p

Pobyt

WELLNESS HOTEL SVORNOST áš tip

a • Slevý nákup asn za vč bený • Oblíotel h

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

Vybavení: Restaurace, lobby, relaxační centrum, koutek pro děti, dva výtahy, půjčovna kol.

12

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, WC, sprcha, TV/sat.

Stravování: Snídaně nebo polopenze formou bufetu. Sport a zábava: V okolí jsou tenisové kurty, hřiště na minigolf, letní přírodní koupaliště, golfové hřiště. Turistika – lanovka na Čertovu horu cca 10 min. Relaxační centrum – krytý bazén (pro hotelové hosty zdarma), fitness, masáže, sauna, perličkové koupele. Dále je k dispozici stolní tenis, herna, dětský koutek, biliár.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VSV.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


P

HARRACHOV

|

|

Vybavení: Restaurace, bar, terasa, wellness centrum, dětský koutek. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje až se 2 přistýlkami (klasické lůžko nebo rozkládací gauč), sprcha, WC, TV, WiFi, trezor.

860 Kč

od

1 noc

Stravování: Snídaně nebo polopenze formou bufetu (při menším obsazení hotelu výběr z 5 menu)

N

Poloha: Hotel leží v klidném prostředí na břehu říčky Kamenice, cca 300 m od centra Harrachova.

áš tip

a • Slevý nákup asn dí za vč rostře inné p ro d o  R p • yty • Pobeniory s

Sport a zábava: V okolí je řada cyklostezek a turistických tras. Pří­ rodní koupaliště cca 20 minut chůze od hotelu. Wellness cent­rum – sauna, masáže, vířivé koupele, pára, infrasauna, parafinové zábaly, vodoléčba, dětské masáže a wellness služby i pro děti. Oficiální klasifikace: ★★★+ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

dné p ho

WiFi

až do 7 let

ro seni

V

yt z ob d

d a s ět

ory

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

Rodin

WELLNESS HOTEL HARRACHOVKA

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VHA.html

P

HARRACHOV

|

|

Vybavení: Restaurace, kavárna, venkovní terasa, herna, lobby bar, herna pro děti, školící místnost, WiFi, wellness centrum, úschovna kol.

1 520 Kč

od

2 noci

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje Superior s možností až 2 přistýlek, WC, vana, TV/sat., telefon, trezor, minibar, WiFi, čajový a kávový set. Další typy pokojů na vyžádání. Stravování: Snídaně nebo polopenze – snídaně formou bufetu, večeře 3chodové menu. Sport a zábava: Cykloturistika a turistika – v těsné blízkosti vede Včelí naučná stezka nebo turistická stezka k Mumlavským vodo­ pádům. Wellness centrum Luxury Mountain Spa – sauna, venkovní vířivka, parní lázeň – denně 1 hod. zdarma ve veřejných časech, masáže. Dále bilíár, šipky, stolní tenis.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HAR.html

296 184 910

N

Poloha: V klidné části Harrachova zvané Rýžoviště.

áš tip

odinyss e ně 2 h • Denp do welln u vst inná • Rodolená dov

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

ro seni

dné p ho

Rodin

WiFi

až do 12 let

d a s ět

V

yt z ob d

s llne s

ory

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

We

PYTLOUN WELLNESS HOTEL HARRACHOV

13


d a s ět

Pobyt

Rodin

WiFi

yt z ob d

P

se pse

až do 6 let

|

PEC POD SNĚŽKOU

|

Poloha: V centru střediska. Vybavení: Restaurace, SKY CLUB 18, sport a wellness centrum, půjčovna kol, kadeřnictví, biliár, dětský koutek, terasa s trampolínou, houpačkami a pískovištěm. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, WC, sprcha, telefon, TV/sat., minibar, fén, trezor. Rodinné pokoje jsou 2 pokoje propojené dveřmi, určené pro min. 2 dospělé osoby a max. 2 děti. Superior pokoje jsou ve vyšších patrech hotelu s výhledem, set na kávu a čaj, voda, župan a pantofle na pokoji.

1 560 Kč

od

3 noci

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

s llne s

m

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

We

HOTEL HORIZONT

áš tip

a • Slevý nákup asn za vč arma én zd • Baz

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří formou bufetu. Obědy pro seniory formou denního menu nebo svačinový balíček. Sport a zábava: Sport a wellness centrum – bazén s protiproudem, vířivkou, saunou a fitness. Kuželky, badminton, squash, ricochet a stolní tenis. V době prázdnin probíhají animační programy pro děti i dospělé. Turistika – lanovka cca 15 min. chůze od hotelu.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DHP.html

PEC POD SNĚŽKOU

|

d a s ět

Pobyt

s llne s

Rodin

We

WiFi

Nov

arma zd

se pse

m

14

a ink

mi

|

Poloha: Designový aparthotel se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou. Vybavení: Recepce, lobby, stylová restaurace, wellness centrum, dětská herna a herna pro teenagery a dospělé, venkovní dětské hřiště a venkovní gril, vinárna a vinotéka, úschovna kol, WiFi. Přímo v objektu je supermarket, lékárna a prodejna sportovních oděvů.

2 120 Kč

od

2 noci

Ubytování: Čtyři apartmánové domy propojené přes podzemní garáže. V každém objektu jsou použity čtyři styly interiérového designu: Glamour, Skandinávský, Krkonošský a Moderní. Designované apartmány s kuchyňskou linkou a kompletním vybavením – různé velikosti. Stravování: Bez stravy. Možnost snídaně za poplatek na místě. Obědy a večeře přímo v restauraci. Sport a zábava: Krkonošské wellness centrum – finská sauna, parní a bio sauna, vířivka, Kneippův chodník, odpočívárna se společnou částí s barem, masáže. V okolí – cyklostezky a turistické trasy, bobová dráha, lanový park.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

APARTMÁNY SVATÝ VAVŘINEC

áš tip

ta lokali bená • Oblí signové e • D ytování ub

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VAV.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


V

|

JANSKÉ LÁZNĚ

Poloha: Hotel se nachází v klidné části Janských Lázní cca 800 m od lázeňské kolonády.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, sprcha, WC, lednice, TV/sat.

1 500 Kč

od

N

Vybavení: Restaurace, bar, společenská místnost s kulečníkem a šipkami, sauna, vyhřívaný venkovní bazén, úschovna kol, tram­ polína, houpačky, pískoviště.

áš tip

y novk o u la • Přím í pro děti m e • Záz kovní tý ven • Kry bazén

2 noci

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře 3chodové menu. Sport a zábava: Turistika – nástupní stanice kabinové lanovky na Černou horu cca 200 m od hotelu, Stezka korunami stromů 500 m, lanový park 300 m. Koupání – bazén vyhřívaný solárními kolektory.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VLD.html

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

Pobyt

dn ho é

dné p ho

V

WiFi

se pse

m

y ist

o cykl pr

ro seni

ory

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL LUČNÍ DŮM

pob

V

JANSKÉ LÁZNĚ

|

|

Poloha: V centru města nedaleko lázeňské kolonády.

Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, TV/sat. Stravování: Dle programu – snídaně formou bufetu, oběd a večeře výběrem předem. Sport a zábava: Aquacentrum – termální bazén s protiproudem, masážními a perličkovými lůžky, saunami, parním boxem, vnitřní a venkovní vířivkou.

2 200 Kč

od

2 noci

N

Vybavení: Hotel je propojen spojovacími chodbami s Lázeňským Domem a Aquacentrem. Dále je zde jídelna a úschovna kol.

áš tip

arma én zd alita • Baz k lo á ben • Oblí

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

ss

ellne W

dné p ho

WiFi

ro seni

y yt

s llne s

ory

arma zd

We

HOTEL TERRA

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VTE.html

296 184 910

15


4 400 Kč

od

2 noci

ss

ellne W

dné p ho

WiFi

ro seni

pob

y yt

s llne s

ory

arma zd

We

SPA RESORT TREE OF LIFE V

LÁZNĚ BĚLOHRAD

Oficiální klasifikace: ★★★★

|

Poloha: Luxusní hotel je situován na břehu rybníka v Lázních Bělohrad.

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VWL.html

16

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje standard, balkon, WC, vana nebo sprcha, bidet, fén, klimatizace, TV/sat., trezor a minibar, WiFi, župan a pantofle. Dvoulůžkový pokoj je možné obsadit jednou osobou za příplatek. Dvoulůžkové pokoje Premium a prostorné apartmány s obývací částí a malou kuchyňkou za příplatek.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R K O N O Š E A P O D K R K O N O Š Í

Vybavení: Restaurace, lobby bar, Organic & Garden Spa, fitness, bazén, minigolf, půjčovna kol a Nordic Walking holí, tenisový kurt.

áš tipeň

rov oká ú • Vys služeb y balíčk ness • Well valitní • K nomie o gastr

Stravování: Dle programu – bohatý teplý i studený bufet. Kuchyně je zaměřená na lehká a zdravá jídla mezinárodní a české kuchyně. Sport a zábava: Organic & Garden Spa – severská sauna, Kneippův chodník, sanárium, parní lázeň, kabiny pro tichou relaxaci, venkovní vířivka. Relaxační bazén s podvodními tryskami a perličkovou lavicí.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

byt Po y

dn ho é

se pse

|

Vybavení: Zámecká restaurace, letní vyhlídková restaurace na druhém nádvoří, krčma, lovecký salonek, Wellness – Eden Spa, privátní open air whirlpool s výhledem na Skalní město, parkoviště, WiFi.

830 Kč

od

1 noc

N

Poloha: Hotel se nachází v zámeckém areálu zámku Hrubá Skála nedaleko Turnova uprostřed skal, turistických tras a cyklotras.

áš tip

ecké • Zámstředí pro bená • Oblí ta lokali

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje standard a ekonomy s možností přistýlky (gauč – pevné lůžko), LCD TV, minibar, trezor, protialergické ložní prádlo, WC, sprcha nebo vana. Pokoje s výhledem na Český ráj a Skalní město jsou za příplatek. Stravování: Snídaně formou bufetu. Fakultativně večeře – výběr z menu. Sport a zábava: Wellness – Eden Spa – finská sauna, parní lázeň whirlpool, Hammam, masáže, kosmetické ošetření. Turistika a cyklo­ turistika v Českém ráji.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     Č E S K Ý R Á J

WiFi

V

|

HRUBÁ SKÁLA

na zá

ku

o cykl pr

m

arma zd

m

a ink

y ist

Nov

EA ZÁMECKÝ HOTEL HRUBÁ SKÁLA

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VZH.html

|

Pobyt

dn ho é

dné p ho

WiFi

V

|

se pse

V

MALÁ SKÁLA

o cykl pr

m

ory

ro seni

y ist

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL SKÁLA |

Ubytování: Jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje, sprcha, WC, TV. Stravování: Snídaně a polopenze formou bufetu. Sport a zábava: Turistika – v okolí je mnoho značených turistických tras i cyklotras. Možnost zajištění splutí řeky Jizery. V dosahu hotelu tenisové kurty, lanové centrum.

1 140 Kč

od

2 noci

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VRD.html

296 184 910

N

Vybavení: Restaurace, bar, venkovní terasa s grilem, kulečník, sauna.

áš tip

otel inný h • Rod ro seniory p t y • Pob dění řeky • Sjíž Jizery

Č E S K Á R E P U B L I K A     Č E S K Ý R Á J

Poloha: Hotel se nachází v turistické obci Malá Skála, přímo na Zlaté stezce Českého ráje.

17


1 640 Kč

od

1 noc

d a s ět

Pobyt

We

WiFi

se pse

až do 13 let

P

LIBEREC

N

yt z ob d

s llne s

m

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

Rodin

WELLNESS HOTEL BABYLON |

|

áš tip

ála ká šk • Široábavy z apark • Aqu • ZOO

|

Poloha: Hotel je situován na okraji Liberce, v rámci relaxačního a zábavního komplexu Centrum Babylon.

Č E S K Á R E P U B L I K A     J I Z E R S K É H O R Y

Vybavení: Restaurace, bary, kavárny, salonky, lunapark, IQ park, aquapark, bowling, laser střelnice, wellness centrum, 18jamkový indoor Adventure golf.

18

Ubytování: Jedno až čtyřlůžkové pokoje, WC, sprcha/vana, TV/sat., WiFi, trezor, minibar (2 láhve vody při příjezdu zdarma na pokoj). Stravování: Snídaně nebo polopenze formou bufetu. Sport a zábava: Wellness centrum: sluneční louka, tepidárium, laco­ nium solná inhalace, bylinková inhalace, Kneippova koupel, sauna. V ceně pobytu vstupy: aquapark vč. saunového světa, lunapark, IQ park, IQ landie, 18jamkový indoor Adventure golf, ZOO Liberec.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VBA.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

o cykl pr

dn ho é

Rodin

WiFi

d a s ět

se pse

m

arma zd

y ist

a ink

mi

Nov

HOTEL PERLA JIZERY V

Poloha: Hotel se nachází v malebné horské vesničce Josefův Důl v Jizerských horách. Vybavení: Stylová restaurace s krbem, letní zahrádka, sauna, vířivka, altánek s grilem, dětský koutek, dětské hřiště, trezor na recepci, úschovna a půjčovna jízdních kol.

2 080 Kč

od

N

Ubytování: Dvoulůžkové, třílůžkové a rodinné pokoje pro 4 osoby, sprcha nebo vana, WC, lednice, fén a rádio.

2 noci

áš tip inná • Rodolená dov tika • Turis

Stravování: Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. K večeři v ceně nabídka vybraných nealko nápojů. Možnost vegetariánských jídel a speciálních diet. Sport a zábava: Cykloturistika – v okolí je řada cyklotras. Turistika – hotel je přímo na křižovatce značených turistických cest.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VRH.html

Č E S K Á R E P U B L I K A     J I Z E R S K É H O R Y

|

JOSEFŮV DŮL

Pobyt

dn ho é

WiFi

y ist

o cykl pr

se pse

m

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HORSKÝ HOTEL JELINEK V

|

|

Vybavení: Restaurace, jídelna, stylová vinárna, konferenční salonek, herna pro děti, sauna, stolní tenis, stolní kopaná, kulečník, trezor, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje, sprcha, WC, TV/ sat., WiFi. Stravování: Snídaně – zesílené kontinentální. Fakultativně doplatek na polopenzi – výběr ze dvou jídel.

1 280 Kč

od

2 noci

N

Poloha: Hotel se nachází u místní komunikace, v centru horského střediska Bedřichov v Jizerských horách.

áš tip

ta lokali bená • Oblí na zdarma au • 1× s

Sport a zábava: Přírodní koupaliště cca 200 m od hotelu. V okolí – řada turistických a cyklistických tras, tenis.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     J I Z E R S K É H O R Y

BEDŘICHOV

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VJE.html

296 184 910

19


1 860 Kč

od

3 noci

Pobyt

o cykl pr

dn ho é

Rodin

WiFi

d a s ět

se pse

m

arma zd

y ist

a ink

mi

Nov

LAKEPARK RESIDENCE V

STARÉ SPLAVY

|

|

Poloha: Moderní apartmány se nachází v klidném prostředí na břehu Máchova jezera. Ideální místo pro strávení rodinné dovolené, ale i aktivního odpočinku. Vybavení: Apartmány – moderní nábytek, TV, vybavený kuchyňský kout s troubou, lednice, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, kávo­ var, koupelna s vanou, ručníky, osušky a pračka. V residenci je kolárna, sauna. Součástí objektu jsou garáže pro parkování. Ubytování: Ubytování v apartmánech 2+kk nebo 3+kk. Všechny mají obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici, koupelnu a předsíň, balkon nebo terasu s venkovním posezením. Apartmány 3+kk mají navíc jednu ložnici a komoru.

Oficiální klasifikace: ★★★

20

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2LAK.html

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     S E V E R N Í Č E C H Y

Aktuální ceny na:

áš tip

torné • Prosrtmány apa a áchov • U M zera je

Stravování: Bez stravy – možnost dokoupení snídaně formou piknikového koše na místě. Sport a zábava: V okolí – tenisové kurty, golfové odpaliště, půjčovna a škola windsurfingu, rybolov, možnost projížďky na koních. Pro děti – park s dětským hřištěm, ZOOpark Doksy (cca 3,4 km).

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

ellne W

dné p ho

se pse

V

|

P

NOVÝ BOR

Vybavení: Restaurace, kavárna, letní terasa s jezírkem, dětské hřiště, salonky, sauna, wellness a balneocentrum, poskytování léčebných procedur. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, která je jako rozkládací křeslo (vhodné pro děti), sprcha nebo vana, WC, TV, trezor, minibar. Pokoje v prvním a druhém poschodí s balkonem, ve třetím bez balkonu. Hotel má výtah, bezbariérové pokoje jsou na vyžádání.

3 060 Kč

od

2 noci

N

Poloha: Hotel je situován v klidné části města v rozsáhlém parku, nedaleko centra.

áš tip

dí rostře mné p ceně e íj ř  P v • ness • Well ristika • Tu

Stravování: Polopenze – snídaně formou bohatého bufetu, večeře jsou servírované formou dvouchodového menu z jídelního lístku. Sport a zábava: Wellness a balneo centrum – multifunkční sauna, masáže, zábaly, vířivka, inhalační solná místnost. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     L U Ž I C K É H O R Y

yt z ob d

pob

m

ss

y yt

až do 12 let

ro seni

ory

d a s ět

mi

dítě ro

ma ar p

Rodin

PARKHOTEL MORRIS

www.cedok.cz/ dovolena/SC2VSL.html

Pobyt

Rodin

WiFi

|

d a s ět

se pse

|

Poloha: Na okraji města Cvikov v rekreační oblasti Lužických hor. Hotel byl zrekonstruován z části bývalého pivovaru.

Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje WC, sprcha, TV, minibar, trezor, WiFi. Pro děti možnost přistýlky. Pokoje pod střechou mají klimatizaci. Na vyžádání i rodinné suity pro 4–6 osob.

1 940 Kč

od

2 noci

Stravování: Snídaně formou bufetu. Večeře na místě – kvalitní gast­ ronomie, nabídka dle ročních období. Vlastní pivovar – spodně kvašená nepasterizovaná piva. Sport a zábava: V okolí – prohlídka pivovaru Cvikov, cyklotrasy a turistické trasy, půjčovna kol, tenisové kurty, přírodní koupaliště Sloup, Panská skála, ledová jeskyně Naděje, lesní divadlo, Skalní hrad a poustevna Sloup. Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VKL.html

296 184 910

N

Vybavení: Recepce, směnárna, restaurace Sladovna, pivovar, vlastní pekárna s prodejnou, parkoviště.

áš tip

varu a pivo hlídkarma o r  P • zd drink ome • Welc

Č E S K Á R E P U B L I K A     L U Ž I C K É H O R Y

CVIKOV

arma zd

m

a ink

mi

Nov

HOTEL KLEIS

21


V

Pobyt

|

Poloha: Hotel se nachází v samotném srdci národního parku České Švýcarsko. Vybavení: Restaurace s celodenním provozem, vinárna, salonek, stolní tenis, výtah, hřiště, úschovna kol, venkovní bazén, venkovní dětský bazén, sauna, terasa s občerstvením. Ve vedlejší budově je kuželník. Ubytování: Jedno až čtyřlůžkové pokoje se sprchou, WC, TV/sat. Některé dvoulůžkové pokoje mají zasklené lodžie. Ubytování může být jak v hlavní, tak i vedlejší budově.

2 190 Kč

od

3 noci

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze 4 jídel. Obědy je možné zakoupit na místě.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     Č E S K É Š V ÝC A R S K O

dn ho é

WiFi

dné p ho

V

|

se pse

m

JETŘICHOVICE

o cykl pr

y ist

ro seni

ory

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL BELLEVUE

áš tipalita

lok bená • Oblí zdarma a • 1× ík a saun kuželn ování • Parkarma zd

Sport a zábava: Turistika – obec Jetřichovice je jedním z výchozích turistických bodů v národním parku České Švýcarsko. Je možné navštívit Pravčickou bránu nebo skalní hrad Šaunštejn. Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VSF.html

dn ho é

dné p ho

yt z ob d

WiFi

V

P

|

Poloha: Hotel je umístěn v centru města, nedaleko zámku, přístavu výletních lodí a cyklostezky. Vybavení: Recepce, indická restaurace, výtah, letní předzahrádka. Ubytování: Jednolůžkové až čtyřlůžkové (rodinné pokoje) typu standard a superior, jeden pokoj pro tělesně postižené. Na pokojích WC, sprcha, TV/sat. Pokoje superior jsou po rekonstrukci a na vyžádání. Stravování: Snídaně formou bufetu. Večeře na místě nebo okolních restauracích.

1 200 Kč

od

2 noci

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     Č E S K É Š V ÝC A R S K O

se pse

V

DĚČÍN

o cykl pr

m

až do 5 let

ro seni

y ist

arma zd

ory

dítě ro

ma ar p

Pobyt

HOTEL ČESKÁ KORUNA

áš tip

avu i příst zkost ta • V blí ená lokali b • Oblí daleko • Ne aparku aqu

Sport a zábava: Nedaleko hotelu řada cyklotras a turistických tras. Plavecký areál Děčín cca 10 minut chůze od hotelu.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VSE.html

22

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


2 060 Kč

od

2 noci

Pobyt

dn ho é

WiFi

|

|

|

Poloha: Hotel je situován v krásné přírodě Krušných hor v blízkosti lesů.

N

P

MÍSTO

se pse

V

yt z ob d

až do 12 let

o cykl pr

m

d a s ět

y ist

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

Rodin

PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTEJN áš tip

a zdarm ness dí • Well ostře r p é n • Klid

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje superior s možností jedné přistýl­ ky jsou vybaveny TV/sat., telefonem, trezorem, WiFi, vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), čajovým a kávovým setem s rychlovarnou konvicí. Za příplatek pokoje superior s balko­nem nebo rodinné pokoje deluxe mezonetového typu až pro čtyři osoby. Na vyžádání bezbariérové pokoje. Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře formou 4chodového menu bez nápojů. Možnost zakoupení obědů (bez nápojů). V hotelovém lobby baru jsou podávány tapas zdarma. Sport a zábava: Wellness centrum – relaxační bazének, finská a infra sauna, vířivka, masáže. Turistika – v okolí je řada značených turistických tras a cyklotras. Zoopark Chomutov, hrad Hasištejn.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HAS.html

Č E S K Á R E P U B L I K A     K R U Š N É H O R Y

Vybavení: Restaurace, lobby bar, herna, herna pro děti, wellness centrum, letní terasa, parkoviště.

23


3 900 Kč

od

2 noci

s llne s

Rodin

WiFi

d a s ět

až do 6 let

P

MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

|

|

|

|

Poloha: Falkensteiner Hotel Grand MedSpa je největší hotel v centru lázeňského města Mariánské Lázně. Budova hotelu byla navržena a postavena v secesním stylu a až do současnosti neztratila nic ze svého původního kouzla.

N

yt z ob d

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

We

FALKENSTEINER HOTEL GRAND MEDSPA áš tip

lní inerá tní m • Vlas pramen é zeňsk litní lá • Kva služby

Č E S K Á R E P U B L I K A     Z Á PA D N Í Č E C H Y

Vybavení: Recepce, restaurace, lobby bar, 5× výtah, knihovna, letní terasa s opalovacími lehátky, úschovna kol, parkoviště, lázeňské a saunové centrum, vlastní minerální pramen.

24

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje Standard, dvoulůžkové pokoje Superior, dvoulůžkové pokoje Delux, suite. Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV/sat., fénem, rádiem, telefonem, psacím stolem, županem a osuškami do sauny. Stravování: Rozšířená polopenze – snídaně formou bufetu, lehký oběd, večeře formou bufetu nebo výběrem z menu. Sport a zábava: Lázeňské a saunové centrum – vyhřívaný venkovní bazén, bazén se solí z Mrtvého moře, několik druhů saun, parní lázeň, masáže, léčebné procedury. Aktivity v okolí – tenis, golfové hřiště, squash, jízda v kočáře.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2MED.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


až do 12 let

ro seni

dné p ho

WiFi

s llne s

P

KARLOVY VARY

|

|

Poloha: V historickém centru lázeňského města, v blízkosti Mlýnské kolonády a památek.

2 445 Kč

od

N

Vybavení: Pět budov propojených v komplex Astoria a 300 metrů vzdálená budova Art Deco Wolker. Restaurace, balneoprovoz, WiFi, wellness centrum, půjčovna kol, parkoviště.

áš tip

ebné • Léčcedury pro litní • Kvažby slu

2 noci

Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV/ sat., chladnička, telefon, rádio, trezor, WiFi. Možnost ubytování v hotelu Astoria nebo budově Art Deco Wolker. Některé pokoje mají výhled na Mlýnskou kolonádu (Comfort Plus). Stravování: Polopenze formou bufetu. Sport a zábava: Wellness – bazén s protiproudem, finská, bylinková a aroma sauna, odpočívárna. Balneo – hydroterapie, léčebná tělesná terapie, fyzikální terapie, masáže, inhalace, oxygenoterapie, zubní irigace, termoterapie, pitná kúra. V okolí – turistika, nordic walking, cykloturistika.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2JKA.html

Č E S K Á R E P U B L I K A     Z Á PA D N Í Č E C H Y

V

yt z ob d

arma zd

ory

dítě ro

ma ar p

We

ASTORIA HOTEL & MEDICAL SPA

|

|

Poloha: Hotel s kombinací čistého moderního designu, rodinné atmo­sféry, luxusu a pohodlí se nachází v samotném srdci Karlových Varů. Vybavení: Recepce, restaurace, lounge bar, WiFi, balneo a wellness centrum, fitness, terasa, bazén, sauny, floating. Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje, LCD TV, minibar, trezor, WiFi, WC, sprcha, fen, rychlovarná konvice, župan a pantofle. Většina pokojů má malý francouzský balkón. Pokoje typu Lux a Junior Suite jsou na vyžádání.

5 050 Kč

od

2 noci

áš tip

lužby litní s • Kva í wellness n s u • Lux inná • Rodosféra atm

Stravování: Snídaně formou bohatého bufetu. Za příplatek polo­ penze nebo plná penze, také formou bufetu. Sport a zábava: Wellness centrum – plavecký bazén, finská a bio sauna, tepidarium, parní kabina, privátní saunové suity, floatingový bazén, nordic walking, aquagymnastika, jóga, lázeňské služby a balneologie. V nabídce je více než 100 léčebných, wellness a kosmetických procedur a rituálů.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     Z Á PA D N Í Č E C H Y

KARLOVY VARY

s llne s

N

arma zd

We

a ink

WiFi

Nov

LUXURY SPA & MEDICAL WELLNESS HOTEL PREZIDENT

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2PRE.html

25


|

Pobyt

dn ho é

V

yt z ob d

dné p ho

V

|

se pse

m

P

SRNÍ

y ist

až do 12 let

o cykl pr

ro seni

ory

d a s ět

mi

dítě ro

ma ar p

Rodin

HOTEL SRNÍ |

Vybavení: Restaurace, jídelna, snack bar, salonek, vyhřívaný plavecký bazén, sauna, masáže, dětský koutek, výtah, půjčovna a úschovna kol. Ubytování: Nově zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, některé s balkonem. Třílůžkové apartmány s přistýlkou a balkonem. Na pokojích je sprcha, fén, WC, rádio, TV/sat., telefon, minibar a trezor.

3 090 Kč

od

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     Š U M AVA

Poloha: V centru rekreační obce, uprostřed NP Šumava. Hotel a depandance jsou od sebe vzdáleny cca 200 m.

áš tip

obě l uhod • Dlobený hote lí ob arma én zd • Baz

2 noci

Stravování: Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Sport a zábava: Možnost využití sportovní haly v depandanci. Turistika – v okolí je řada značených turistických tras. Návštěvnické centrum Srní – výběh s vlky, naučná stezka.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DSR.html

We

WiFi

dné p ho

P

SRNÍ

ro seni

se pse

V

yt z ob d

až do 12 let

s llne s

m

arma zd

ory

dítě ro

ma ar p

Pobyt

DEPANDANCE HOTELU SRNÍ |

|

26

Vybavení: Restaurace, společenský sál, stolní tenis, sportovní hala, lezecká stěna, výtah, fitness, m-squash, multi-sportovní simulátor VISUAL SPORTS, laserová střelnice.

2 740 Kč

od

2 noci

Ubytování: Zrekonstruované dvoulůžkové pokoje s přistýlkou, některé s balkonem. Na pokojích je sprcha, WC, rádio, TV/sat., telefon.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     Š U M AVA

Poloha: V centru rekreační obce, uprostřed NP Šumava. Hotel a depandance jsou od sebe vzdáleny cca 200 m.

áš tip

í hala rtovn • Spo s zdarma s e • Fitn

Stravování: Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. V závislosti na obsazenosti se hosté stravují i v hlavní budově hotelu. Sport a zábava: Možnost využití bazénu v hlavní budově. Návštěv­ nické centrum Srní – výběh s vlky, naučná stezka. Sportovní hala – badminton, futsal, volejbal, tenis, florbal, basketbal. Multi-sportovní simulátor – golf, fotbal, hokej, ragby, basketbal, kriket.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DDS.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


2 310 Kč

od

2 noci

d a s ět

Pobyt

Rodin

WiFi

yt z ob d

s llne s

se pse

m

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

We

OREA RESORT HORIZONT až do 6 let

P

ŠPIČÁK

Oficiální klasifikace: ★★★★

|

Poloha: V CHKO Šumava, na jižním svahu vrchu Pancíř nedaleko centra Železné Rudy.

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DHS.html

Vybavení: Recepce, restaurace, lobby bar s letní terasou, dětský koutek, spa centrum s bazénem, fitness centrum s kardiozónou, dětské hřiště, minigolf, 2 výtahy, parkoviště.

áš tip

a • Slevý nákup asn za vč ace • Anim

Stravování: Snídaně nebo polopenze formou bufetu. Sport a zábava: Spa centrum – bazén s protiproudem a masáž­ními tryskami, sauna, římské vonné lázně, Kneippův chodník, relaxační místnost, solárium, masáže. Animační programy v hotelu pro celou rodinu. Aktivity v okolí – cykloturistika a turistika, sportovní areál s lanovým centrem.

296 184 910

Č E S K Á R E P U B L I K A     Š U M AVA

N

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností přistýlky, sprcha, WC, fén, TV/sat., chladnička, trezor, set na čaj a kávu.

27


pob

|

Poloha: Lázeňský hotel v anglickém stylu se nachází v historickém centru Kašperských hor.

2 400 Kč

od

2 noci

Vybavení: Restaurace, konferenční salonek, bazén, letní terasa, sauna, balneoprovoz, energetický a meditační park, úschovna kol, půjčovna společenských a parkových her, parkoviště.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     Š U M AVA

KAŠPERSKÉ HORY

ss

ellne W

n pro Je

dospěl

y yt

s llne s

é

We

PARKHOTEL KAŠPERSKÉ HORY – ŠUMAVSKÉ LÁZNĚ áš tip

í park itačn • Med arma d én z • Baz

Stravování: Dle programu – snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze tří hlavních chodů. Sport a zábava: Šumavské bylinné lázně – koupele, zábaly, masáže, různé druhy terapií (fytoterapie, klimoterapie, pohybová terapie, hydroterapie, termoterapie, speleoterapie). K dispozici je tenisový kurt, pétanque, kroket, badminton.

Oficiální klasifikace: ★★★+ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DSL.html

Pobyt

dn ho é

dné p ho

WiFi

|

V

|

se pse

m

V

MODRAVA

o cykl pr

y ist

ro seni

ory

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL MODRAVA

Poloha: V horské obci a rekreačním středisku Modrava, v rámci Národního parku Šumava.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (plno­ hodnotné lůžko). Na pokojích sprcha, WC, TV/sat. Stravování: Snídaně nebo polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr ze dvou jídel.

1 340 Kč

od

2 noci

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     Š U M AVA

Vybavení: Restaurace, sauna, vířivka, půjčovna horských kol a elektrokol, výtah, dětský koutek, kulečník, letní terasa, parkoviště.

áš tip

féra tmos inná a blast o • Rod bená • Oblí i hotel

Sport a zábava: Turistika a cykloturistika v okolí – hora a rozhledna Poledník, pramen Vltavy, hrad Kašperk, Tříjezerní slať – rašeliniště.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DMO.html

28

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

o cykl pr

dn ho é

Rodin

WiFi

d a s ět

se pse

m

arma zd

y ist

a ink

mi

Nov

EA HOTEL NA JEZEŘE V

HORNÍ PLANÁ

|

|

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, TV/sat., telefon, WiFi. Apartmány a rodinné vily až pro 6 osob na vyžádání.

1 040 Kč

od

áš tip

enské • U Lip ady přehr ála šk á k o • Šir aktivit

1 noc

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu. Dle obsazenosti hotelu večeře formou bufetu nebo výběrem z jídelního lístku. Sport a zábava: V okolí – Areál Lipno, bobová dráha, Vodní ráj Aquaworld Lipno, in-line stezky, plavba parníkem po Lipenské přehradě, bowling, golf. Od hotelu vede cyklostezka na hranice Bavorska nebo druhou stranou k hranicím Rakouska. Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     L I P N O

Vybavení: Recepce, restaurace, směnárna, úschovna zavazadel, fitness, sauna, tenisové kurty, půjčovna kol, víceúčelové hřiště, půjčovna pramic a kanoí, biliár, stolní tenis, parkoviště, dětské hřiště.

N

Poloha: Hotel se nachází v rekreační oblasti Lipenské přehrady s výhledem na přehradu a přímým vstupem z udržované pláže do vody.

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HNJ.html

o cykl pr

dn ho é

arma zd

WiFi

a ink

y ist

Nov

DESIGN PENZION VEJROVNA V

Poloha: Designový penzion se nachází na klidném místě, uprostřed krásné přírody, nedaleko vodní nádrže Lipno. Budova pochází z roku 1828 a jedná se o původní kompletně zrekonstruovanou hájenku. Vybavení: Recepce, restaurace, vinný sklep, vinotéka.

2 120 Kč

od

2 noci

Ubytování: Stylově zařízené dvoulůžkové apartmány s možností přistýlky, WC, sprcha, podlahové vytápění, velmi kvalitní matrace a ložní prádlo. Stravování: Snídaně formou bufetu. Sport a zábava: Kolem penzionu se rozprostírá pět hektarů pozemků a lesů. Nejbližší obec: Přední Výtoň (cca 2 km), vodní nádrž Lipno (cca 2 km), Lipno nad Vltavou – aquapark, Stezka korunami stromů (cca 8 km), Frymburk (cca 15 km), Český Krumlov (cca 45 km).

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VEJ.html

296 184 910

áš tip

á volen ná do • Klid á příroda n • Krás osti Lipna zk • V blí

Č E S K Á R E P U B L I K A     L I P N O

|

N

PŘEDNÍ VÝTOŇ

29


dn ho é

WiFi

se pse

m

o cykl pr

y ist

arma zd

Pobyt

HOTEL ZÁVIŠ Z FALKENŠTEJNA V

Poloha: Hotel se nachází přímo v centru Hluboké nad Vltavou, v blízkosti státního zámku Hluboká. Vybavení: Restaurace, dětský koutek, terasa, vinárna Šatlava, výtah, parkoviště.

2 600 Kč

od

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í Č E C H Y

HLUBOKÁ NAD VLTAVOU

áš tip

hotel bený • Oblí dávaná le • Vyhlokalita

3 noci

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV/sat., WiFi, minibar, trezor, rychlovarná konvice. Stravování: Dle programu – snídaně formou bufetu, večeře servírované. Sport a zábava: Aktivity v okolí – projížďka lodí, cykloturistika, golf a minigolf, tenis, bowling, volejbal, adrenalin park, ZOO Ohrada.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2JZF.html

HOTEL ZLATÁ HVĚZDA Pobyt

ellne W

kální Lo

WiFi

pob

se pse

m

ss

y yt

eci sp al

ity

arma zd

TŘEBOŇ

30

Vybavení: Restaurace s nabídkou regionálních specialit, bar, bowling, wellness centrum, půjčovna a úschovna kol, výtah. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, WC, sprcha, TV/sat., telefon, fén, WiFi, trezor, minibar.

2 585 Kč

od

2 noci

Stravování: Dle programu – snídaně formou bufetu, večeře výběrem z menu. Sport a zábava: Wellness centrum – vířivka, koupele, masáže, infra a finská sauna, rašelinové termoobklady. Aktivity v okolí – cykloturistika, turistika, rybolov, prohlídka pivovaru Regent, zámek Třeboň.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í Č E C H Y

Poloha: Hotel se nachází na náměstí v historickém jádru města, nedaleko zámku a rybníku Svět.

áš tip

í ionáln • Regchyně ku bený • Oblíotel h

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2JZH.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

ellne W

se pse

|

V

RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

Poloha: Hotel se nachází těsně pod Orlickými horami, kousek od města Rychnov nad Kněžnou.

Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, WiFi, TV, minibar, trezor. Apartmány a dětská postýlka jsou na vyžádání. Pokoje jsou v hlavní budově hotelu nebo v cca 25 m vzdálené depandanci.

2 560 Kč

od

N

Vybavení: Restaurace, přírodní amfiteátr, vinárna, kavárna, kon­ gresový sál, fitness, relaxační bazénové centrum, kosmetický salon, půjčovna kol a koloběžek, minigolf, multifunkční hřiště.

2 noci

áš tip

hotel bený • Oblí a vířivka n é • Baz zdarma

Stravování: Dle programu – snídaně i večeře formou bufetu (do 20 osob výběrem z menu). Možnost vegetariánské nebo BIO stravy. Sport a zábava: Relaxační bazénové centrum – bazén s protiproudem, vířivka, Kneippův chodník, sauna, pára, solární louka, masáže, koupele. Cykloturistika – v okolí řada cyklostezek. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HWB.html

Č E S K Á R E P U B L I K A     V ÝC H O D N Í Č E C H Y

dn ho é

V

dné p ho

pob

m

y ist

ss

y yt

o cykl pr

ro seni

ory

d a s ět

mi

Rodin

HOTEL STUDÁNKA

d a s ět

o cykl pr

dn ho é

s llne s

Rodin

We

WiFi

arma zd

y ist

a ink

mi

Nov

KONGRES HOTEL JEZERKA |

|

|

Vybavení: Restaurace, vinárna, terasa, wellness a Akva – Fit centrum, vnitřní a venkovní sportoviště, dětské hřiště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, TV, WiFi, telefon a balkon. Apartmá (2 místnosti) v jednom pokoji dvě pevná lůžka a v obývací místnosti rozkládací sedací souprava (možnost dvou přistýlek). V relaxačním apartmá je místo sprchy vířivá vana.

3 290 Kč

od

2 noci

N

Poloha: Moderní hotel v srdci CHKO Železné hory, v blízkosti pře­ hrady Seč.

áš tip

ná ovole it inná d • Rod škála aktiv ká ss • Širo tní wellne li • Kva

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře polévka nebo předkrm, hlavní jídlo (výběrem ze 4 jídel), bufetový salátový stůl. Možnost doplatku na plnou penzi, obědy výběrem z menu. Sport a zábava: Wellness – sauny, Kneippova lázeň, tepidárium, odpočívárna, bar, bazén s protiproudem, hotelový bazén (slaná voda), vířivka. Indoor aktivity – golfový trenažér, 3D laserová střelnice, fitness, bowling, squash, krytá střelnice.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     V ÝC H O D N Í Č E C H Y

V

SEČ – ÚSTUPKY

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2DJE.html

31


800 Kč

od

1 noc

Pobyt

dn ho é

WiFi

|

|

N

yt z ob d

se pse

V

P

MILOVY

o cykl pr

m

až do 6 let

d a s ět

y ist

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

Rodin

OREA RESORT DEVĚT SKAL

áš tip

dí ostře né pr • Klid imace • An

Poloha: Hotel se nachází v klidném prostředí u Milovského rybníka v CHKO Žďárské vrchy. Vybavení: Restaurace 9 skal, lobby bar, bazén, sauna, multifunkční sportoviště, biliár, minigolf, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, půjčovna horských kol a koloběžek.

Č E S K Á R E P U B L I K A     V Y S O Č I N A

Ubytování: Zrekonstruované dvoulůžkové pokoje Classic a Deluxe mají sprchu, WC, TV, telefon a balkon. Na vyžádání přistýlka a rodinný pokoj.

32

Oficiální klasifikace: ★★★

Stravování: Snídaně nebo polopenze – snídaně a večeře formou bufetu nebo večeře formou 3chodového menu bez nápojů (dle sezony).

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HVY.html

Sport a zábava: Multifunkční sportoviště – volejbal, tenis, badminton, košíková, minifotbal. V okolí cca 160 km značených cyklotras. Pro děti – dětský klub a animační programy.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

o cykl pr

s llne s

dn ho é

We

WiFi

arma zd

se pse

m

a ink

y ist

Nov

HOTEL SKI (VYSOČINA ARÉNA) V

|

NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ

|

1 300 Kč

od

1 noc

Ubytování: Standardní a Superior pokoje, WC, sprcha nebo vana, TV/sat., telefon a WiFi. Některé pokoje mají balkon. Superior pokoje jsou zrekonstruované. Na vyžádání apartmány nebo bungalovy.

áš tip

alita ná lok • Klid vní vyžití o t r • Spo

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří. Večeře je v závislosti na obsazenosti servírované 3chodové menu nebo formou bufetu. Sport a zábava: Wellness centrum – bazén s protiproudem, masážní tryska, chrlič, Kneippův chodník, vířivka. Saunový svět – finská a par­ ní sauna, tepidárium, solárium. Cykloturistika a turistika – v okolí řada značených tras. V blízkosti hotelu se nachází sportovní areál Vysočina Aréna.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     V Y S O Č I N A

Vybavení: Recepce, restaurace, lobby bar, terasa, wellness centrum, fitness, saunový svět, úschovna kol, minigolf, tenisové kurty, parko­ viště, bezplatná WiFi.

N

Poloha: Hotel se nachází v srdci Vysočiny, uprostřed krásné přírody.

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2SHV.html

HOTEL U ČERNÉHO ORLA dné p ho

dn ho é

|

Vybavení: Restaurace, salonky, letní předzahrádka, taneční místnost s parketem, WiFi, výtah, sauna, vířivka, fitness, půjčovna kol, parkoviště.

1 400 Kč

od

2 noci

Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, sprcha nebo vana, WC, TV/sat., telefon, minibar, trezor. Bezbariérový pokoj na vyžádání. Stravování: Snídaně formou bufetu. Fakultativně doplatek na polo­ penzi, večeře výběrem z jídelního lístku. Sport a zábava: V okolí – Vodní Ráj v Jihlavě, plavba po Dalešické přehradě, Dalešický pivovar, turistika, cykloturistika.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHC.html

296 184 910

N

Poloha: Hotel se nachází v historickém centru památkové zóny města Telč.

áš tip

í ktivn • Atrastředí pro o • Přím tru v cen

Č E S K Á R E P U B L I K A     V Y S O Č I N A

WiFi

V

V

TELČ

ro seni

ory

o cykl pr

y ist

arma zd

33


Pobyt

WiFi

s llne s

MALÁ MORÁVKA

se pse

m

arma zd

We

HOTEL KAMZÍK |

|

|

Vybavení: Restaurace a bar, wellness centrum, půjčovna horských kol, dětská herna, bazén, lanové centrum s dětským hřištěm. Ubytování: Dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje Standard, sprcha, WC, TV, fén, lednice.

1 990 Kč

od

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

Poloha: Na okraji horské obce Karlov pod Pradědem, v nadmořské výšce 720 m.

áš tip

ná ovole inná d rma d o  R a • én zd • Baz

2 noci

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, bohaté rautové večeře. Sport a zábava: Wellness centrum – vnitřní a venkovní vířivky, infra, finská, parní a bio sauna, ochlazovací jezírko, masáže. Sportovní centrum – tělocvična pro sálové sporty, workout hřiště, posilovna, tenis, stolní tenis, bowling. V okolí je řada značených turistických tras a cyklotras.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HKA.html

Pobyt

dn ho é

WiFi

dné p ho

V

V

|

se pse

m

MALÁ MORÁVKA

y ist

o cykl pr

ro seni

ory

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL NEPTUN |

34

Vybavení: Recepce, restaurace, terasa, lobby bar, wellness centrum, fitness, dětská herna, stolní tenis, půjčovna horských kol, venkovní bazén s brouzdalištěm, WiFi, kulečník, minigolf, dětské hřiště, venkovní hřiště, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje a čtyřlůžkové rodinné pokoje (studia) s balkonem nebo bez balkonu. Studia jsou dva dvoulůžkové pokoje se společnou předsíní. Na všech pokojích sprcha, WC, TV.

1 680 Kč

od

2 noci

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

Poloha: V atraktivní rekreační oblasti Hrubého Jeseníku ve středisku Malá Morávka, poblíž lázní Karlova Studánka.

áš tip

ná ovole inná d kalita d o  R • lo bená • Oblí

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr ze dvou až tří hotových jídel. Sport a zábava: Wellness – sauna, vířivka. V okolí – cyklotrasy, turistické trasy a stezky, elektrárna Dlouhé Stráně, lázně Karlova Studánka, Slezský Semmering. Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HNP.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


/

Pobyt

dn ho é

WiFi

y ist

o cykl pr

se pse

m

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

AREÁL SKILAND V

|

OSTRUŽNÁ

|

830 Kč

od

Ubytování: Apartmány až pro 7 osob – předsíň, obývací pokoj se dvěma lůžky, v patře další dva pokoje, sprcha, WC, TV, kuchyňský a jídelní kout, vařič, mikrovlnná trouba, konvice. Hotel – dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a dvoulůžkové pokoje superior, sprcha, WC, TV, konvice. Penzion – dva samostatné pokoje propojené chodbičkou, WC, sprcha, TV.

N

Vybavení: V rámci areálu je možné ubytování v apartmánech, pen­ zionu nebo hotelu. Recepce v hotelu, restaurace se zmrzlinovým barem, WiFi, úschovna kol, půjčovna sportovního vybavení, dětské hřiště a koutek, trampolína, kuželky, tenisové kurty, hřiště na volejbal a nohejbal, bowling, kulečník, stolní fotbal, parkoviště.

2 noci

áš tip

žití ála vy ká šk • Širo ná příroda • Krás

Stravování: Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze na místě. Sport a zábava: V okolí – expozice hudebních nástrojů, bobová dráha, turistika a cykloturistika.

Oficiální klasifikace: ★★/★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2PSO.html

Pobyt

dn ho é

dné p ho

V

|

Vybavení: Výtah, restaurace s kavárnou, stylová hospůdka, venkovní terasa s vlastním výčepem a grilem, dětské hřiště, WiFi, úschovna kol, 2 konferenční místnosti, opalovací lehátka, finská sauna, parkoviště. Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, WC, sprcha, TV/sat., lednice, WiFi. Apartmány až pro 3 osoby mají navíc balkon nebo terasu a set na přípravu kávy a čaje.

1 500 Kč

od

2 noci

N

Poloha: V samém srdci Jesenicka obklopen kopci a lesy ve velice klidné části Dětřichov, přibližně 3 km od centra města Jeseník.

áš tip

tika loturis edí • Cyk tř s o r né p • Klid

Stravování: Snídaně formou bufetu, na místě možnost zakoupení polopenze a plné penze. Sport a zábava: V okolí – Rejvíz, Rychlebské stezky, vodní elektrárna Dlouhé Stráně, zřícenina hradu Kobrštejn, hustá síť cyklostezek a turistických tras.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

|

se pse

V

WiFi

ory

DĚTŘICHOV

o cykl pr

m

ro seni

y ist

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

CYKLOHOTEL STARÝ MLÝN

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

Poloha: V klidném rekreačním středisku, cca 10 km od města Jeseník.

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2SML.html

296 184 910

35


|

Poloha: V rekreační oblasti Lipová-lázně, nedaleko lázeňského města Jeseník. Vybavení: Recepce, restaurace s terasou, dětský koutek, wellness centrum, privátní wellness zóna, relaxační centrum, výtah, více­ účelové hřiště, půjčovna kol, koloběžek a elektrokol, dětské hřiště, discgolf, WiFi, parkoviště.

1 900 Kč

od

2 noci

Ubytování: Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje Standard a Superior, čtyřlůžkové rodinné pokoje a apartmány LUX. Na pokojích WC, sprcha, fén, WiFi, TV, trezor, telefon, minibar. Pokoje Superior a apartmány LUX mají navíc balkon.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

dn ho é

dné p ho

Rodin

V

|

LIPOVÁ - LÁZNĚ

o cykl pr V

WiFi

ro seni

y ist

d a s ět

ory

s llne s

mi

arma zd

We

WELLNESS HOTEL HELIOS

áš tip

um centr ness á • Well í dovolen ivn • Akt

Stravování: Snídaně nebo polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná s výběrem ze tří menu, v den nástupu bez výběru. Sport a zábava: Wellness, relaxace – vyhřívaný bazén, saunový svět, vířivka, koloroterapie, muzikoterapie, masáže, oxygenoterapie. V okolí – turistika, cykloturistika.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHE.html

|

dn ho é

dné p ho

Rodin

WiFi

V

LIPOVÁ - LÁZNĚ

o cykl pr V

ro seni

y ist

d a s ět

ory

s llne s

mi

arma zd

We

HOTEL TOČ |

Vybavení: Recepce, restaurace s terasou, dětský koutek, relaxační centrum, výtah, víceúčelové hřiště, minigolf, dětské hřiště, minifitness, stolní tenis, WiFi, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje Standard a Superior, WC, sprcha, fén, WiFi, TV. Apartmány na vyžádání. Stravování: Snídaně nebo polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírovaná s výběrem ze tří menu, v den nástupu bez výběru.

1 700 Kč

od

2 noci

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

Poloha: V klidné části lázeňské obce Lipová-lázně, v rámci Wellness a kongres resortu Helios.

áš tip

ná ovole ivní d • Akt ellness • W

Sport a zábava: Relaxační centrum – finská a bylinková sauna, vířivka, masáže, muzikoterapie, odpočinková zóna. V okolí – turistika, cykloturistika.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HTO.html

36

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

dn ho é

WiFi

se pse

m

o cykl pr

s llne s

y ist

arma zd

We

HOTEL PRADĚD THAMM V

ZLATÉ HORY

|

|

Ubytování: Dvoulůžkové a třílůžkové pokoje, sprcha, WC, TV, WiFi, minibar, telefon, fén.

2 150 Kč

od

2 noci

Stravování: Snídaně formou bohatého teplého i studeného bufetu. Polopenze výběrem ze dvou jídel, vč. polévky nebo předkrmu je možná za příplatek.

N

Vybavení: Restaurace, Thamm bar, bowling, wellness centrum, výtah, WiFi, parkoviště.

áš tip

tika • Turis darma z ness ll e • W ování • Parkarma zd

Sport a zábava: Wellness – bazén s protiproudem, vířivka, finská a bylinná parní sauna, ochlazovací bazén, relaxační zóna, masáže. V okolí – cyklotrasy a turistické trasy, Zlatokopecký skanzen, park Ztracené město Rosenau.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

Poloha: V krásné panenské přírodě podhůří Jeseníků v obci Zlaté Hory, blízko řady přírodních i kulturních památek.

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HPT.html

Pobyt

dn ho é

Rodin

WiFi

o cykl pr

se pse

m

d a s ět

y ist

s llne s

mi

arma zd

We

HOTEL DLOUHÉ STRÁNĚ V

KOUTY NAD DESNOU

|

|

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Čtyřlůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (2 dvoulůžkové pokoje, v jednom 2 přistýlky, společná předsíňka). Na pokojích sprcha, WC, TV.

1 990 Kč

od

2 noci

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběrem ze tří jídel předem. Sport a zábava: Wellness centrum – krytý bazén, vířivka, infrasauna, vytápěné keramické lavice. Fitness, bowling, stolní tenis a biliár. V okolí je řada turistických tras a cyklotras, které začínají přímo u hotelu. Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HDS.html

296 184 910

áš tip

ta lokali s bená • Oblí vé wellnes elo • Hot

Č E S K Á R E P U B L I K A     J E S E N Í K Y

Vybavení: Komplex dvou ubytovacích budov propojených spo­ jovacím podchodem. Restaurace, wellness centrum, půjčovna horských kol, výtah, parkoviště, volejbalové a víceúčelové hřiště.

N

Poloha: Hotel se nachází v obci Loučná nad Desnou v nadmořské výšce 600 m, v CHKO Jeseníky.

37


|

|

pob

Pobyt

ellne W

Rodin

WiFi

ss

se pse

m

VELKÉ KARLOVICE

d a s ět

y yt

s llne s

mi

arma zd

We

SPA HOTEL LANTERNA

Poloha: V rámci Resortu Valachy v CHKO Beskydy, v údolí Lesková.

Ubytování: Moderní dvoulůžkové pokoje Standard a Suite s možností přistýlky nebo propojení dvou pokojů (vhodné pro rodiny). Na všech pokojích je sprcha, WC, LCD TV/sat., minibar, trezor, fén, WiFi, župan, osuška, přezůvky do L-spa.

3 980 Kč

od

2 noci

Stravování: Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     B E S K Y DY

Vybavení: Restaurace & Café Lanterna, zážitková restaurace Vyhlíd­ ka, dětský koutek, relaxační centrum L-Spa, výtah, parkoviště.

áš tip

á lášen • Vyhronomie t s a a g zdarm ness • Well

Sport a zábava: Relaxační L-Spa centrum – bazén s vodními atrak­ cemi, saunový svět, masáže, Beauty salon. Možnost zdarma využít wellness centrum hotelu Horal s termálními bazény (3,5 km – zdarma shuttle servis). V okolí je řada turistických tras pro příznivce nordic walkingu, turisty a cyklisty.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VLA.html

|

|

Pobyt

dn ho é

Rodin

WiFi

o cykl pr

se pse

m

d a s ět

y ist

s llne s

mi

arma zd

We

WELLNESS HOTEL HORAL V

38

Poloha: V Resortu Valachy v CHKO Beskydy, na okraji Velkých Karlovic, v blízkosti slovenských hranic. Vybavení: Čtyři rezidence, restaurace, Sport bar s bowlingem, relaxační centrum Wellness Horal, parkoviště, golfové hřiště Horal, tenisový kurt, dětské hřiště.

4 380 Kč

od

2 noci

Ubytování: Zrekonstruované rezidence A, B, C – superior. Dvou­ lůžkové pokoje Standard, na vyžádání dvoulůžkové rodinné pokoje se dvěma přistýlkami (sedací souprava). Na pokojích sprcha, WC, TV/sat., telefon, WiFi, minibar, trezor.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     B E S K Y DY

VELKÉ KARLOVICE

áš tip

azény ální b • Term ss zdarma ne • Well

Stravování: Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. Sport a zábava: Relaxační centrum Horal – tři slané termální bazény, saunový svět, kardio fitness, venkovní a vnitřní vířivka, tepidárium, masáže. Do 200 m od hotelu je půjčovna segway a elektrokol. Pro děti – Kulíškova naučná stezka, Stezka valašských strašidel a pohádkových bytostí.

Oficiální klasifikace: ★★★+ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VHO.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

dn ho é

Rodin

WiFi

o cykl pr

se pse

m

d a s ět

y ist

s llne s

mi

arma zd

We

HOTEL BAUER V

|

BÍLÁ

|

Ubytování: Dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje v hlavní budově. Na pokojích sprcha, WC, fén, TV, WiFi.

2 970 Kč

od

3 nocí

Stravování: Snídaně – formou bufetu. Na místě možnost dokoupení večeří výběrem z dvouchodového menu.

N

Vybavení: Restaurace, Horská jizba, Bufet / Pizzeria, wellness centrum, parkoviště, dětská herna, dětský park, půjčovna elektrokol, koloběžek, horských kol a sjezdových kol na singletrails.

áš tip

tmi y s dě rodin l • Pro bený hote • Oblí

Sport a zábava: Wellness centrum – bazén s protiproudem, masážní trysky, vodní hřib, odpočinková zóna, terasa, vířivka, saunový svět, thajské masáže. V okolí je řada turistických tras a cyklotras. Aktivity v okolí – obora s lesní zvěří, Stezka beskydských pašeráků, Bílánská promenáda, Lysá hora. Oficiální klasifikace: ★★★+ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VHB.html

Pobyt

dn ho é

Rodin

WiFi

o cykl pr

se pse

m

d a s ět

y ist

s llne s

mi

arma zd

We

HOTEL MESIT

Č E S K Á R E P U B L I K A     B E S K Y DY

Poloha: V údolí horské říčky Bílá, 521 m. n. m., v centru obce.

V

HORNÍ BEČVA

|

|

Ubytování: Jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje s možností dvou přistýlek. Na pokojích WC, vana, TV, WiFi, trezor, lednice. Stravování: Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

2 560 Kč

od

2 noci

áš tip

arma én zd • Baz alíčky b s nes • Well ený hotel b • Oblí

Sport a zábava: Wellness – krytý bazén, vířivka, sauna, masáže, pedikúra, manikúra. Aktivity v okolí – cyklostezky, jízda na koni, turistika, rybaření, koupání v přehradě Horní Bečva.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     B E S K Y DY

Vybavení: Recepce, restaurace, denní bar, terasa, krytý bazén, wellness, půjčovna horských kol a koloběžek, výtah, tenisový kurt, herna pro děti, dětský koutek, stolní tenis, parkoviště.

N

Poloha: Hotel se nachází uprostřed krásné přírody v CHKO Beskydy, nedaleko přehrady Horní Bečva.

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VME.html

296 184 910

39


2 915 Kč

od

2 noci

Pobyt

o cykl pr

f

dn ho é

G

WiFi

ol

se pse

m

s llne s

y ist

arma zd

We

TEE HOUSE ČELADNÁ V

ČELADNÁ

|

|

|

N

Poloha: V srdci beskydských hor, součástí resortu Golf Čeladná.

áš tip

• Golf tel o erní h o • M d tivní • Ak olená dov

Vybavení: Recepce, restaurace, bar s venkovním posezením, WiFi, golfová hřiště, kongresová hala, wellness centrum, půjčovna elektrokol, úschovna kol, parkoviště.

Č E S K Á R E P U B L I K A     B E S K Y DY

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, fén, TV, klimatizace, minibar, župany a pantofle, trezor, set na přípravu kávy a čaje, balkon. Pro rodiny s dětmi možnost propojených pokojů.

40

Stravování: Snídaně formou bufetu. Sport a zábava: Golf – 2 PGA golfová hřiště – The Old Course a The New Course, půjčovna golfového vybavení, výuka s trenérem pro začátečníky i pokročilé hráče, vnitřní a venkovní tréninkové plochy, simulátory pro výuku golfu. Wellness – vyhřívaný bazén, parní a finská sauna, masáže. V okolí – turistika, cykloturistika, Boboffka, Stezka Valaška.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2TEE.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

dn ho é

dné p ho

se pse

V

Rodin

o cykl pr

m

ro seni

y ist

d a s ět

ory

s llne s

mi

We

HOTEL EROPLÁN V

|

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

|

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací křeslo), sprcha, WC, LCD TV/sat., telefon, minibar, trezor, WiFi.

1 780 Kč

od

2 noci

Stravování: Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří na místě.

áš tip

ná ovole ivní d • Akt ellness • W

Sport a zábava: Wellness – vířivka, finská a parní sauna, infrasauna, ochlazovací lázeň, masáže. V okolí – zábavní park Gibon, bowling, pivní lázně, přírodní koupaliště, ranč Bučiska, pohankový mlýn Šmajstrla, Valašské muzeum v přírodě, cyklotrasy, turistické trasy, golfové hřiště, tenisové kurty. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     B E S K Y DY

Vybavení: Recepce, restaurace, terasa, wellness centrum, výtah, půjčovna horských kol a trekingových holí, parkoviště.

N

Poloha: V podhůří Beskyd na okraji městečka Rožnov pod Radhoštěm, v blízkosti proslulého skanzenu Valašského muzea v přírodě.

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VBB.html

Pobyt

dn ho é

|

V

Vybavení: Recepce, restaurace s terasou, kavárna Atrium, rehabi­ litační zařízení, vnitřní a venkovní bazén, fitness, tenisový kurt, volejbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště, automatická kuželna se dvěma dráhami, WiFi, výtah, parkoviště.

2 040 Kč

od

2 noci

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky (pro dítě), sprcha, WC, TV/sat., WiFi, balkon. Stravování: Snídaně nebo polopenze – snídaně formou bufetu, večeře výběr ze tří jídel. Sport a zábava: Rehabilitační centrum – vyhřívaný krytý plavecký bazén, sauna, masáže, vodoléčba. V okolí – zábavní park Gibon, bowling, pivní lázně, přírodní koupaliště, ranč Bučiska, Valašské muzeum v přírodě, cyklotrasy, turistické trasy, golfové hřiště.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2VBF.html

296 184 910

N

Poloha: Uprostřed lesoparku města Rožnov pod Radhoštěm, cca 20 minut pěší chůze do centra města.

áš tip

hotel bený • Oblí ní balíčky č a x • Rela

Č E S K Á R E P U B L I K A     B E S K Y DY

dné p ho

V

WiFi

se pse

m

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM

o cykl pr

y ist

ro seni

ory

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

BESKYDSKÝ HOTEL RELAX

41


až do 5 let

ro seni

dné p ho

Rodin

WiFi

|

P

LUHAČOVICE - POZLOVICE

|

Poloha: Hotel je situován v klidné části Luhačovic, nedaleko Pozlovické přehrady a cca 20 minut pěší chůze od luhačovické kolonády. Vybavení: Restaurace Atmosféra, wellness centrum, Dětský ráj, vnitřní plavecký bazén, fitness, WiFi, parkoviště.

4 240 Kč

od

N

yt z ob d

d a s ět

V

Č E S K Á R E P U B L I K A     S T Ř E D N Í M O R AVA

s llne s

ory

arma zd

mi

dítě ro

ma ar p

We

WELLNESS HOTEL POHODA

áš tip

hotel bený • Oblí alita k lo ná • Klid eňské • Láz byty po

2 noci

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, LDC TV/sat., WiFi, minibar, telefon, balkon nebo francouzské okno. Stravování: Polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Sport a zábava: Wellness centrum – finská, bylinková a parní solná sauna, tepidárium, vířivka, vířivý bazén, relaxační zóna. Dětský ráj – nově vybudované dětské hřiště s odpočinkovou zónou, posezením i občerstvením. V okolí je řada turistických a cyklistických tras.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HWD.html

ro seni

dné p ho

Rodin

WiFi

d a s ět

ory

s llne s

mi

arma zd

We

LÁZEŇSKÝ & WELLNESS HOTEL NIVA |

Poloha: V klidné části nad luhačovickou přehradou, cca 1500 m pěší chůze od lázeňské kolonády a centra Luhačovic. Vybavení: Vnitřní bazén se slanou vodou, venkovní bazén, wellness centrum, fitness, půjčovna kol, dětský koutek, stolní tenis, relaxační a zdravotní centrum, WiFi, parkoviště.

3 400 Kč

od

2 noci

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj Standard s možností přistýlky a dvoulůžkový pokoj Executive. Na pokojích sprcha, WC, TV, WiFi, telefon. V Executive je navíc lednice, župan, fén, varná konvice. Většina pokojů má balkon. Na vyžádání apartmán Suite Deluxe.

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     S T Ř E D N Í M O R AVA

V

42

LUHAČOVICE - POZLOVICE

áš tip ebné • Léčcedury pro páry • Pro

Stravování: Polopenze – snídaně formou bohatého bufetu, večeře výběrem z menu. Sport a zábava: Wellness – široká nabídka wellness a léčebných procedur, finská, lesní a bylinková sauna, římská pára, liščí nora s masáží nohou, vířivka, Kneippova lázeň.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HWE.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


V

2 300 Kč

od

2 noci

Ubytování: Prostorné dvoulůžkové pokoje Standard a Delux, sprcha, WC, TV/sat., WiFi, trezor, fén, kávovar. Většina pokojů má krásné výhledy na historické dominanty Mikulova nebo Pálavské vinice.

N

Vybavení: Restaurace Bellevue, Pivovarská restaurace s terasou, vinárna, vinný sklep, wellness centrum, WiFi, kongresové centrum, parkoviště.

áš tip

N

Poloha: Nedaleko historického centra města Mikulov.

áš tip

ovar tní piv • Vlas s centrum s e n a • Well ká turistik řs • Vina

Stravování: Snídaně formou bufetu. Sport a zábava: Wellness centrum – bazén a vířivky s výhledem, privátní zážitkové koupele, saunový svět, perličková vana, masáže, zábaly, kosmetika, pedikúra. Řada cyklotras a turistických tras v okolí.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHK.html

Pobyt

kální Lo

dn ho é

V

|

Poloha: V samotném srdci Lednicko-valtického areálu, cca 200 m od zámku Lednice. Vybavení: Zahradní restaurace, pizzerie Ristorante, vinný sklep, privátní wellness, venkovní bazén, tenisový kurt, půjčovna kol, WiFi, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje Standard a Deluxe nebo rodinné pokoje, sprcha nebo vana, WC, TV/sat., WiFi, trezor, fén. Pokoje s balkonem na vyžádání.

2 360 Kč

od

2 noci

ta lokali bená • Oblí n zdarma é • Baz

Stravování: Snídaně formou bufetu. Sport a zábava: Wellness – vířivka, infrasauna, finská sauna, masáže. V okolí – zámek Lednice, plavba na loďkách, cykloturistika, turistika, projížďky na koních. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í M O R AVA

WiFi

se pse

m

LEDNICE

eci sp al

ity

o cykl pr

y ist

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL GALANT LEDNICE

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í M O R AVA

Pobyt

kální Lo

dn ho é

WiFi

|

se pse

m

|

MIKULOV

eci sp al

ity

o cykl pr

y ist

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL GALANT MIKULOV

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHL.html

296 184 910

43


o cykl pr

dn ho é

y ist

WiFi

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL TERMAL MUŠOV V

|

|

Poloha: Hotel s minerální léčivou vodou je situován na břehu Novomlýnských nádrží s krásnými výhledy na Pálavu. Vybavení: Restaurace, terasa, vinotéka, venkovní gril, dětské hřiště, wellness centrum, úschovna a půjčovna kol, WiFi, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje Komfort s možností přistýlky (v hlavní budově nebo v dependanci cca 30–50 m od hotelu) na pokojích je sprcha, WC, TV, telefon, lednička, trezor, terasa nebo balkon, WiFi.

2 noci

Stravování: Snídaně formou bufetu. Obědy a večeře za poplatek na místě. Sport a zábava: Wellnes – venkovní termální bazén s minerální sirnatou vodou s blahodárnými účinky na pohybové ústrojí, srdce a regeneraci kůže. Finská sauna, aromatická sauna, relaxační místnost. V okolí – Aqualand Moravia, Wake Park, Archeopark Pavlov, zámek Mikulov, sportovní rybolov, cykloturistika, turistika.

áš tip

ální • Teramzén b í fortn í • Kom ván ubyto

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHF.html

V

MODRÁ U VELEHRADU

|

eci sp al

kální Lo

dn ho é

Rodin

WiFi

o cykl pr

ity

d a s ět

y ist

s llne s

mi

arma zd

We

HOTEL SKANZEN |

Poloha: Hotel je součástí turistického komplexu Skanzen Modrá, který se skládá z Centra Slováckých tradic, terária, Archeoskanzenu Modrá a sladkovodní expozice Živá voda. Vybavení: Recepce, restaurace, kavárna, vinotéka s možností degustace, muzeum vinařství, dětské hřiště, wellness centrum, půjčovna koloběžek, úschovna kol, WiFi, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové až třílůžkové pokoje s možností přistýlky, sprcha, WC, fén, TV/sat., WiFi.

1 720 Kč

od

2 noci

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í M O R AVA

2 040 Kč

od

N

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í M O R AVA

MUŠOV

áš tip

alita ná lok lená • Klid vo o d inná • Rod

Stravování: Snídaně formou bufetu, fakultativně doplatek polopenze nebo plné penze. Sport a zábava: Wellness – vířivka, finská, parní nebo bylinková sauna, turbo sprchy s ochlazovacím vodopádem, relax zóna. V kom­ plexu – vinná nebo pálenková stezka, muzeum vinařství, vyhlídková trasa s Pratury. V okolí – Buchlovice, Velehrad, Buchlov, turistické trasy a cyklostezky. Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHP.html

44

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

dné p ho

Rodin

WiFi

ro seni

se pse

m

d a s ět

ory

s llne s

mi

arma zd

We

WELLNESS HOTEL PANORAMA V

|

Vybavení: Restaurace, Nebeská terasa, výtah, dětská herna, úschov­ na kol, WiFi, místnost pro maminky (přebalování, mikrovlnná trouba, konvice), wellness centrum, Fit park pro dospělé, venkovní bazén s tobogánkem, parkoviště.

1 840 Kč

od

2 noci

N

Poloha: Rodinný hotel v krásné přírodě Moravského krasu, cca 3 km od centra města, v městské části Češkovice.

áš tip

ná ovole inná d tek d o  R • kou • ZOO

Ubytování: Dvou až třílůžkové pokoje Classic, sprcha, WC, TV, led­ nička, WiFi, telefon. Dvoulůžkové pokoje Superior mají navíc trezor, některé klimatizaci. Přistýlka je na vyžádání. Stravování: Snídaně a polopenze – snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběrem. Sport a zábava: Wellness – bazén se slanou vodou a protiproudem, vířivka, parní a finská sauna, infrasauna, Kneippova koupel, infralouka, masáže. V létě pro děti animační program. Turistika a cykloturistika v Moravském krasu.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í M O R AVA

|

BLANSKO

www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHS.html

Pobyt

dn ho é

WiFi

se pse

m

o cykl pr

y ist

d a s ět

mi

arma zd

Rodin

HOTEL SKALNÍ MLÝN V

|

|

Poloha: V CHKO Moravský kras, poblíž propasti Macocha a Pun­ kevních jeskyní s lodičkami, v blízkosti lanovky na Macochu.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje, některé s možností přistýlky, sprcha, WC, TV/sat., rádio, telefon. Třílůžkové pokoje a mezonetové rodinné pokoje na vyžádání.

1 420 Kč

od

2 noci

Stravování: Snídaně nebo polopenze – snídaně formou bufetu, večeře – výběr ze tří hlavních jídel a moučník. Sport a zábava: V okolí – cykloturistika a turistika, lanové centrum, kurzy speleologie, Singletrail, aquapark.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/SCZ2HHT.html

296 184 910

N

Vybavení: Recepce, restaurace, terasa, rybárna, finská sauna, půjčovna koloběžek, úschovna kol.

áš tip

ta lokali á bená • Oblí á dovolen inn • Rod

Č E S K Á R E P U B L I K A     J Í Ž N Í M O R AVA

BLANSKO

45


DO SRDCE JIŽNÍCH ČECH CHÝNOV | TÁBOR | TŘEBOŇ | ČESKÉ BUDĚJOVICE | KLEŤ | ČESKÝ KRUMLOV | ZLATÁ KORUNA | PÍSEK | BLATNÁ | ORLÍK | ZVÍKOV | TEMELÍN | HLUBOKÁ | ČERVENÁ LHOTA

6 009 Kč

od

CENA ZAHRNUJE: • dopravu autokarem • 4 noclehy v hotelu*** se snídaní • plavba lodí Orlík – Zvíkov • prohlídka pivovaru s ochutnávkou • ubytovací taxu • průvodce po dobu zájezdu

5 DNÍ

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/ XCZ0302.html

TO NEJLEPŠÍ ZE SEVERNÍ MORAVY LITOMYŠL | BOUZOV | OLOMOUC | DLOUHÉ STRÁNĚ | VELKÉ LOSINY | ROŽNOV POD RADHOŠTĚM | PUSTEVNY | LYSÁ HORA | HUKVALDY | OSTRAVA

Č E S K Á R E P U B L I K A     P OZ N ÁVA C Í Z Á J E Z DY

CENA ZAHRNUJE: • dopravu autokarem po trase zájezdu • 4 noclehy v hotelu*** se snídaní • průvodce po dobu zájezdu • exkurze elektrárny Dlouhé stráně

46

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/ XCZ0309.html

5 539 Kč

od

5 DNÍ

JIŽNÍ MORAVA NEJEN ZA VÍNEM TELČ | BÍTOV | ZNOJMO | LEDNICKO-VALTICKÝ AREÁL | MIKULOV | PASOHLÁVKY | NOVÉ MLÝNY | VRANOV NAD DYJÍ | TŘEBÍČ

5 919 Kč

od

CENA ZAHRNUJE: • dopravu autokarem po trase zájezdu • 4 noclehy v hotelu*** se snídaní • průvodce po dobu zájezdu • turistický vláček ve Znojmě • ochutnávka vína v Mikulově 5 DNÍ

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/ XCZ0308.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


POHÁDKOVÉ ČESKO PLNÉ ZÁBAVY PRO DĚTI PERNŠTEJN | ZRUČ NAD SÁZAVOU | PODLESÍČKO | ZOO JIHLAVA | PEKLO ČERTOVINA | ŠIKLŮV MLÝN | MORAVSKÝ KRAS

5 639 Kč

od

CENA ZAHRNUJE: • dopravu autokarem • 4 noclehy v hotelu*** se snídaní • vstup do wellness centra (1 h denně) • prohlídka Punkevních jeskyní (s projížďkou lodičkou) • průvodce po dobu zájezdu 5 DNÍ

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/ XCZ0310.html

ZA KRÁSAMI ČESKOSASKÉHO ŠVÝCARSKA MĚLNÍK | KOKOŘÍN | ČESKÁ LÍPA | BEZDĚZ | MÁCHOVO JEZERO | ŘÍP | HŘENSKO | LABSKÉ PÍSKOVCE | PLOSKOVICE | PRAVČICKÁ BRÁNA

CENA ZAHRNUJE: • dopravu autokarem po trase zájezdu • 4 noclehy v hotelu*** se snídaní • průvodce po dobu zájezdu Aktuální ceny na:

5 639 Kč

od

5 DNÍ

ČESKÝ RÁJ A KRKONOŠE ČESKÝ RÁJ | JIČÍN | HRUBÁ SKÁLA | JEŠTĚD | HARRACHOV | KUKS | BABIČČINO ÚDOLÍ | OPOČNO | SAFARI PARK | LIBEREC | LES KRÁLOVSTVÍ

CENA ZAHRNUJE: • dopravu autokarem po trase zájezdu • 5 noclehů v hotelu*** s polopenzí • průvodce po dobu zájezdu Aktuální ceny na:

6 109 Kč

od

296 184 910

6 DNÍ

www.cedok.cz/ dovolena/ XCZ0304.html

Č E S K Á R E P U B L I K A     P OZ N ÁVA C Í Z Á J E Z DY

www.cedok.cz/ dovolena/ XCZ0305.html

47


DŮLEŽITÉ INFORMACE A PODMÍNKY PRO ÚČAST NA ZÁJEZDU/POBYTU Podmínky účasti na zájezdech nebo pobytech a vzájemná práva a povinnosti, které vznikají mezi klientem a naší cestovní kanceláří a jsou i obsahem smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o zajištění pobytu příp. jiné smlouvy uzavírané s Čedokem, jsou stanoveny zejména vedle popisů a obsahu služeb u zájezdů/pobytů v tomto katalogu nebo na www.cedok.cz , příslušnou smlouvou, Všeobecnými smluvními podmínkami cestovní kanceláře Čedok a.s. platnými a účinnými ke dni uzavření smlouvy (dále i „VSP“). Obsahem příslušné smlouvy jsou i další informace a podmínky k poskytovaným službám, na něž je ve smlouvě resp. VSP zákazník upozorněn/odkázán. Seznamte se proto, prosím, ještě před DÉLKA A ROZSAH ZÁJEZDU Délka zájezdu je vyjádřena v katalogu počtem dní. Do celkového počtu dní trvání zájezdů jsou zahrnuty i dny určené pro cestu do místa pobytu a zpět, a to i v pří­ padě, kdy je doprava orga­ nizována v pozdních noč­ ních či ranních hodinách.

uzavřením příslušné smlouvy nebo před závazným objednáním/ rezervací služeb prostřednictvím elektronických prostředků se všemi uvedenými informacemi a podmínkami poskytovaných služeb Čedoku. V níže uvedených informacích a podmínkách k poskytovaným službám získáte základní důležité informace. Úplné a aktuální Důležité informace a podmínky pro účast na zájezdu/pobytu, jakož i další důležité dokumenty a informace jsou zveřejněny na www.cedok.cz/obchodni-podminky a rovněž jsou i k dispozici ve všech provozovnách cestovní kanceláře Čedok a.s. i u všech externích prodejců služeb cestovního ruchu zajišťovaných Čedokem.

STUPNICE KVALITY UBYTOVÁNÍ CK ČEDOK Velmi jednoduché ubytování s jednoduchým vybavením

OBSAZENOST POKOJŮ  Dospělá osoba  Dítě V katalogu uvádíme u jed­ notlivých ubytovacích kapa­ cit informaci o variantách obsazenosti jednotlivých pokojů. Pokud je v hotelu k dispozici více typů po­ kojů, je uváděn zpravidla nejčastěji využívaný typ pokoje. V popisu ubyto­ vacích jednotek u jednot­ livých hotelů jsou pro lepší orientaci uvedeny základní možnosti obsazenosti po­ kojů zkratkami typu 2+0, 2+1, 2+2. První číslovka znamená maximální počet pevných lůžek, druhá maxi­ mální počet přistýlek v po­ koji. Uvedené zkratky mají pouze informativní cha­ rakter. Přesnou konfiguraci jednotlivých pokojů včet­ ně možnosti ubytování dětí naleznete na www.cedok.cz u jednotlivých hotelů. UBYTOVÁNÍ Vzhledem k tomu, že vní­ mání kvality i označování kategorie ubytování se mo­ hou v jednotlivých zemích významně lišit, užívá Če­ dok pro hodnocení ubyto­

48

Jednoduché ubytování určené pro méně náročné turisty

• Běžný turistický standard ubytování

Kvalitní ubytování vyšší standard

Luxusní ubytování

Zmenšený symbol (půl symbolu) – vyšší kvalita základního stupně

vacích zařízení jak vlastní stupnici kvality služeb, tak i oficiální klasifikaci. V pří­ padě, že ubytovací kapaci­ ta nemá oficiální klasifikaci v rámci dané destinace, je příslušná ubytovací kapa­ cita uváděna taktéž bez oficiální klasifikace. Vlast­ ní stupnice kvality služeb vyjadřuje pouze názor Če­ doku na kvalitu ubytování tak, jak se jeví z hlediska standardu středoevrop­

ského cestovatele. Upo­ zorňujeme, že kvalita uby­ tování v apartmánech není totožná s hotelem. Kvalita služeb v apartmánech je zpravidla nižší než v hote­ lích. Čedok nemůže ovlivnit některé skutečnosti: • ve výjimečném případě, nikoli však vinou naší CK, může dojít k překnihová­ ní ubytovacího objektu. V takovém případě Vám bude poskytnuto jiné

ubytování shodné či vyš­ ší kategorie. doba určená k ubyto­ vání a opuštění pokoje nebo apartmánu je sta­ novena hotelem tak, aby mohl být proveden řádný úklid. Pokud není uvede­ no jinak, v ČR je nástup na pobyt od 14 hod. dovolená je pro mno­ hé turisty spojena s bo­ hatým nočním životem. V ubytovacích objektech nemůže naše CK zajistit absolutní klid. ačkoli se turistické de­ stinace snaží ve většině případů provádět veš­ kerou údržbu a staveb­ ní činnost v ubytovacích zařízeních či blízko nich mimo hlavní sezónu, může v místě pobytu v jakékoli době docházet ke stavební či jiné tech­ nické činnosti. Na tuto skutečnost nemá CK Če­ dok žádný vliv a nemůže ji nijak ovlivnit. ubytovací zvyklosti se mohou lišit od běžného standardu České repub­ liky. Pro některé destina­ ce jsou typické poměr­ ně malé rozměry pokojů a úsporné řešení lůžek formou paland nebo vy­ souvacího lůžka z úlož­ ného prostoru. přistýlka nemusí být vždy pevné lůžko, ale např. rozkládací lehátko, rozkládací křeslo, gauč, nebo palanda. V někte­ rých destinacích může být jedna přistýlka spo­ lečná pro dvě děti.

• ve vybraných hotelích a pokojích nabízíme i možnost ubytování dí­ těte na společném lůžku s rodiči. Dítě nemá své vlastní lůžko ani přistýlku. • při ubytování jednoho klienta ve dvoulůžkovém pokoji se účtuje přípla­ tek za neobsazené lůžko. Standardní jednolůžko­ vý pokoj je vždy menších rozměrů. • bazény mohou být do­ časně mimo provoz. • v některých hotelích (ze­ jména vyšší kategorie) je vyžadováno formální oblečení. • fotografie ­ubytovacích kapacit uvedených v ka­ talogu jsou ilustrační a nemusí vždy korespon­ dovat s pokojem, který je klientovi na místě při­ dělen. Přidělování kon­ krétních ubytovacích kapacit provádí zásadně provozovatel ubytovací­ ho zařízení. PLÁŽOVÉ SLUŽBY Údaje o vzdálenosti pláže vyjadřuje nejkratší vzduš­ nou vzdálenost pláže od hranice areálu s ubytova­ cím objektem. STRAVOVÁNÍ Rozsah čerpání služeb v příletový a odletový den je omezen. Dochází-li v od­ letový den k uvolnění po­ kojů v poledních hodinách, nelze vyžadovat služby all inclusive po tomto limitu, byť nástup do hotelu pro­ běhl ve večerních hodinách

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


příletového dne. Při čerpá­ ní služeb all inclusive v ho­ telích nižších kategorií (3* a méně) je třeba počítat, že rozsah stravování může být skromnější. Při nástupu do hotelu a odjezdu z něj v atypických časech může být jídlo nahrazeno balíč­ kem na cestu nebo jiným typem občerstvení. DOPRAVA Letecká přeprava je zajiš­ těna formou charterových letů nebo na pravidelných linkách. V důsledku vytíže­ ní letových tras se charte­ rové lety v Evropě realizují převážně v nočních hodi­ nách. V souladu s platný­ mi mezinárodními předpisy a dohodami nemůže naše cestovní kancelář ovlivnit případné změny letec­ ké společnosti, typu leta­ dla, letového řádu a tra­ sy (včetně mezipřistání). V některých případech na­ stávají změny jen několik hodin před odletem. Dél­ ka trvání zájezdu vychází z platného letového řádu v době zpracování kata­ logu. Letecký dopravce je oprávněn v důsledku po­ větrnostních, technických, nebo jiných vlivů nezávis­ lých na vůli dopravce pře­ pravu odložit, zrušit, nebo předčasně ukončit. Váhový limit pro leteckou přepra­ vu zavazadel je odlišný dle jednotlivých dopravců. Pří­ padná nadváha je zpoplat­ něna dle aktuálních ceníků leteckých společností. In­ formace na vyžádání sdělí prodejci zájezdů. Na vět­ šině letů je občerstvení na palubách nabízeno zpravi­ dla za poplatek a cestující je platí přímo v letadle pa­ lubnímu personálu. Autokarovou přepravu zajišťujeme buď vlastními autokary, nebo dopravními prostředky osvědčených

autobusových společností a rovněž využíváme i na­ bídky autokarové dopravy jiných CK. Naše CK používá na svých cestách autoka­ ry v dálkové úpravě, kte­ rá obvykle zahrnuje video a nabídku teplých a stude­ ných nápojů. Do vzdáleněj­ ších míst pak i klimatizaci a WC. Všechna místa v au­ tokaru mají stejnou hodno­ tu a nelze požadovat slevu z ceny při přidělení místa, které klientovi nevyhovu­ je. V případě nízkého zá­ jmu o dopravu svozem do centrálního odjezdového místa nebo na tuzemské le­ tiště/z tuzemského letiště může být doprava zrušena. V tomto případě bude kli­ entům vrácena částka, kte­ rou za službu uhradili. DELEGÁTI Pokud v pobytovém stře­ disku funguje střediskový delegát, bude Vás po příjez­ du kontaktovat a bude Vám nápomocen v místě pobytu. Doporučujeme využívat pro řešení veškerých záležitos­ tí především úřední hodi­ ny nebo telefonické spoje­ ní pro případ mimořádné události. PRŮVODCI Všechny poznávací zájezdy Čedoku, není-li uvedeno ji­ nak, mají svého průvodce. VÝLETY Výlety nabízené v katalogu za podmínky účasti předem stanoveného minimálního počtu zájemců mohou být provázeny česky mluvícím průvodcem. Pro doprodej výletů „na poslední chví­ li“ přímo na místě pobytu může být stanovena niž­ ší cena, než je uvedená v katalogu. PROHLÍDKY A VÝKLAD Není-li výslovně v itineráři poznávacích zájezdů uve­

deno, že program obsahu­ je prohlídku s místním prů­ vodcem, pak doprovodný průvodce Čedoku podává zpravidla výklad jen v auto­ karu (řada států zakazuje průvodcům CK provádět tuto průvodcovskou činnost bez místního živnosten­ ského povolení). Konkrétní prohlídky jednotlivých loka­ lit po výstupu z autokaru probíhají individuálně bez přímého průvodcovského výkladu. CENY SLUŽEB Základní cena je uvedená na webových stránkách www.cedok.cz u konkrét­ ního zájezdu. Tato cena nezahrnuje fakultativní služby, nepovinné příplat­ ky a případné slevy. Základ­ ní cena a zákazníkem za­ koupené fakultativní služby tvoří cenu zájezdu ve smy­ slu zákona. Všechny ceny uvedené v tomto katalogu jsou uvedeny v Kč a za jed­ nu osobu. Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvede­ no jinak, se rozumí do do­ vršení věku dítěte, kdy roz­ hodujícím je u zahraničních zájezdů/pobytů věk dítěte v den příletu/návratu do vlasti a v ČR den nástupu na zájezd/pobyt. Není-li u le­ teckých zájezdů uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let, které nečerpají žádné služ­ by, hradí pouze poplatek 990 Kč. Tyto děti nemají ná­ rok na místo v dopravním prostředku. Cena od platí vždy v rámci nabízené se­ zóny v nejlevnějším termí­ nu, nejlevnějším typu poko­ je a je již ponížena o slevu za včasný nákup platnou při zakoupení zájezdu v lednu a únoru 2021. PASOVÉ A VÍZOVÉ FORMALITY Udělení víz spadá do kom­ petence příslušných zastu­

pitelských úřadů. Není-li vízum klientovi uděleno, vízový poplatek propadá a CK tento poplatek ne­ vrací. Rovněž tak nemů­ že refundovat cenu zájez­ du, pokud klient stornuje zájezd z titulu neudělení vstupního víza, popřípadě je-li z určité země vyhoš­ těn. Podmínky pro uděle­ ní a platnost víz se mohou během roku měnit a kon­ zulární úřad není povinen nás o tom informovat. Do­ poručujeme proto ověřit si informace vždy předem na www.mzv.cz a na konkrét­ ním zastupitelském úřadě. Občanům třetího státu, kte­ ří mají vízovou povinnost, doporučujeme, aby si veš­ keré informace týkající se vízové povinnosti a důležité skutečnosti s tím spojené zjistili ještě před zakoupe­ ním zájezdu. Pokud si tako­ vý klient neopatří víza pro cílové nebo tranzitní země a je ze zájezdu vyloučen, nese veškeré náklady za storno zájezdu. V případě neudělení víza platí Vše­ obecné smluvní podmínky Čedoku a.s. Upozorňujeme na to, že vycestovat mimo EU je možné pouze s plat­ ným pasem, nikoli na ob­ čanský průkaz, a to ani když ho cílová země akceptuje. Podmínky vstupních a vízo­ vých formalit do zemí uve­ dených v tomto katalogu naleznete na www.mzv.cz. Klienti, kteří jsou příslušníci jiných států než EHP, jsou povinni se informovat o ví­ zové povinnosti u zastupi­ telských úřadů zemí, kam cestují, a potřebná víza si zajistit. VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE ČEDOK A.S. Před tím, než učiníte závaz­ nou objednávku, nebo před uzavřením smlouvy o zájez­ du nebo smlouvy o zajiště­

ní pobytu se seznamte se Všeobecnými smluvními podmínkami cestovní kan­ celáře Čedok a.s. VSP jsou nedílnou součástí uvede­ ných smluv uzavíraných s Čedokem a obsahují pro Čedok i zákazníky závaz­ né podmínky, mj. zejmé­ na způsob úhrady ceny, vč. časového rozvrhu, odstou­ pení od smlouvy a výši od­ stupného (stornopoplatků), změny dohodnutých pod­ mínek, uplatňování práv z odpovědnosti za vady, odpovědnost za škodu a újmu, informace o ochra­ ně a zpracování osobních údajů zákazníků. VÝHRADA ZMĚNY PODMÍNEK Nabídku v tomto katalogu připravujeme se značným předstihem. V době mezi vydáním katalogu a sjed­ náním smlouvy o zájezdu proto mohou nastat nové okolnosti, které mají vliv na podmínky realizace zájezdu. Naše CK Vás proto bude in­ formovat o aktuálních pod­ mínkách před sjednáním smlouvy o zájezdu. Změna programu u zahra­ ničních zájezdů vyhraze­ na. Minimální počet osob pro realizaci zájezdů je 35 u autokarových a 15 u letec­ kých zájezdů, není-li uvede­ no jinak. Ceny uvedené v tomto ka­ talogu byly kalkulovány dle kurzů platných k 26. 11. 2020. Údaje uvedené v tomto ka­ talogu jsou platné ke dni uzávěrky, tj. k 15. 12. 2020. Čedok si vyhrazuje právo na jejich změnu. Tiskové chyby jsou vyhrazeny.

ÚDAJE UVEDENÉ V KATALOGU BYLY ZPRACOVÁNY NA ZÁKLADĚ INFORMACÍ DOSTUPNÝCH A PLATNÝCH V DOBĚ JEHO ZPRACOVÁNÍ. Čedok si vyhrazuje právo na jejich změnu. Tiskové chyby v katalogu jsou vyhrazeny. DTP: UNITY GDG, s.r.o | Tisk: Walstead Moraviapress s.r.o. | Foto: iStock, Shutterstock, archiv Čedoku | © 2021 Čedok a.s., veškerá práva vyhrazena.

296 184 910

49


MŮJ ČEDOK NOVÁ KLIENTSKÁ ZÓNA VŠE O VAŠÍ DOVOLENÉ NA JEDNOM MÍSTĚ

Co Můj Čedok nabízí?

Rychlý přístup ke všem rezervacím

Rychlý přístup k informacím

Online platba

Online odbavení

Online dokoupení doplňkových služeb

Historie vašich nákupů

ZAREGISTRUJTE SE NA CEDOK.CZ/MUJ-CEDOK