Lyžování - Rakousko, Slovinsko, Francie, Itálie 2020/2021

Page 1

LYŽOVÁNÍ KOMPLETNÍ NABÍDKA NA WEBU

Rakousko, Slovinsko, Francie, Itálie, Turecko


Celosvětový poskytovatel technologií pro cestovní ruch

S ČEDOKEM SE REZERVACE LETENEK VYPLATÍ AMADEUS A ČEDOK TVOŘÍ BUDOUCNOST CESTOVNÍHO RUCHU

REZERVACE na WWW.LETENKY-CEDOK.CZ obchod@amadeus.com | www.amadeus.com


sko

2 – 2 1 Rakou

2 2 – 2 7 Slov

insko

Vážení a milí zákazníci, dostává se Vám do rukou nový zimní katalog zahraničních lyžařských zájezdů, ve kterém najdete výběr z naší kompletní nabídky, kterou jsme pro Vás připravili a zveřejnili na webových stránkách www.cedok.cz. Rádi bychom Vám nabídli lyžování v nejlepších evropských destinacích. Mezi nejoblíbenější patří Rakousko, které se hrdě honosí titulem „alpská velmoc“ a jehož nejznámější lyžařské areály Vám jistě nemusíme představovat. Jen o kousek dále se nachází malé, příjemné Slovinsko, které Vás naláká nejen přátelskými cenami, ale i nám blízkou slovanskou kulturou a velmi dobrými službami. Vedle slunné Itálie, kde v těch nejvyhlášenějších lyžařských oblastech nabízíme pobytové balíčky včetně skipasu, se po delší době do nabídky Čedoku vrátilo i lyžování ve Francii a doufáme, že i v této vzdálenější destinaci Vás naše nabídka příjemně překvapí.

28–39

F ra n c i

S potěšením Vám nabízíme naprostou novinku, exkluzivně pouze v Čedoku si můžete zakoupit letecké all inclusive zájezdy do nejmodernějšího lyžařského střediska Kayseri v Turecku. Věříme, že naše letošní nabídka lyžařských zájezdů uspokojí nejen vášnivé lyžaře a snowboardisty, ale na své si přijdou i ti z Vás, kteří vedle samotného lyžování vyhledávají i dobrou kuchyni, kvalitní wellness služby nebo různé mimolyžařské aktivity. Na našich webových stránkách www.cedok.cz nebo v mobilní aplikaci Čedoku můžete svou vysněnou dovolenou vybírat v pohodlí obývací pokoje, ale pokud dáváte přednost osobní konzultaci, budeme se na Vás těšit v některé z našich poboček. Věříme, že v našem katalogu najdete tu správnou inspiraci k výběru té pravé zimní dovolené. Děkujeme za Vaši důvěru a přejeme Vám mnoho lyžařských zážitků.

Vaše cestovní kancelář Čedok

c ko 5 0 – 5 3 Tu re

4 0 – 4 9 It á li e

e


T Ě Š Í

S E

N A

V Á S

AMBICIOZNÍ

RAKOUSKO O D

v katalogu na webu

Wildschönau

Seefeld

Sankt Anton am Arlberg Ischgl Galtür

R A K O U S K O

P R O

VÁS

Německo

Lichtenštejnsko

2

N ÁS

Pitztal

Brixental

Zillertal Mayrhofen Stubaital

Ötz Sölden

Saalbach– Hinterglemm

Maurach Kitzbühel

Dachstein West

Maria Alm

Zell am See Gerlos Kaprun

Flachau Bad Gastein

Švýcarsko Itálie

Obertauern Lungau Katschberg

Matrei Hintertux

Ramsau Schladming – Dachstein

Heiligenblut

Mölltal

Bad Kleinkirchheim Mallnitz Nassfeld

Slovinsko

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


POSUN DO JINÉ DIMENZE fitness center, saun, bazénů, ale také rozšíření gast­ ronomické nabídky. Promyšlený systém zasněžování dělá atraktivními i malá či střední níže položená stře­ diska. Rakušané jsou detailisté, a tak ve střediscích takřka nenajdete něco, co by nemělo své opodstat­ nění. Za vše ať promluví čísla: 400 lyžařských areálů, více než 7 000 km sjezdovek a více než 7 miliard eur investic do lyžování od roku 2000.

R A K O U S K O

Lyžování je v Rakousku už součástí národní DNA. Rakousko patří k světové lyžařské špičce. Rakušané příliš nerozšiřují počet svých lyžařských středisek, ale jdou cestou jejich chytrého propojování. Investováním do modernějších vleků, lanovek s vyhříváním, wifi či kabinek posouvají lyžování do jiné dimenze. Přitom pamatují na to, že lyžování není jen to, co se děje na lyžích na svahu. Investují do infrastruktury i do mimolyžařského vyžití. Horlivě pracují na modernizaci

296 184 910

3


R A K O U S K O

4

Bad Klein- Kitzbühel kirchheim

Nassfeld

Lyžování a lázně v jednom

Světový pohár i ski safari

V areálu slunce a nápadů

Jste­li vyznavači klidného životního tem­ pa, pak je pro vás Bad Kleinkirchheim v Korutanech ideálním místem. V tomto lázeňském městě pulzuje život v poma­ lejším tempu. A dokonce jako by i okolní hory vzaly tento styl za svůj. Jsou plné pohodových sjezdovek, na nichž se začíná žít až mezi desátou a jedenáctou. Ti, kteří se po pár jízdách unaví, si mohou odpo­ činout na relaxačních lehátkách rozsetých podél lyžařských tratí. Opravdovou výzvou pro lyžaře je i zdejší legendární černá sjezdovka s délkou 3 km a převýšením 842 m, jejímž patronem je místní rodák a olympijský vítěz ve sjezdu z Innsbrucku 1976 Franz Klammer. Lyžování lze zkombinovat s koupáním v termálních vodách ceněných kvůli obsahu zdraví prospěšných látek.

Více než 120letá lyžařská tradice, to je obrovská lyžařská arena nad městečkem Kitzbühel. Ač se toto městečko nachází v nadmořské výšce 800 m, sjezdovky se táhnou i do výšky kolem 2 000 m n. m. a občas bývají výzvou pro skvělé lyžaře. Jedním z důkazů je i historka o tom, že historie Světového poháru v alpském lyžo­ vání se zrodila právě v útulné dřevěnici Seidl Alm, který stojí u sjezdovky Streif. Ano, té sjezdovky na hoře Hahnenkamm, po které se jezdí jeden z nejobtížnějších sjezdů mužů v rámci Světového poháru. Okolí Kitzbůhelu nabízí kromě sjezdo­ vek také velkou plochu volného terénu i příkrých roklí, které lze překonat pomocí husté sítě lanovek. To je zase výzvou pro milovníky ski safari.

Nassfeld je největším a nejmodernějším lyžařským střediskem v Korutanech. Ač největší, je to příjemné středisko, které potěší všechny vyznavače středně těžkých sjezdovek. Blízkost Itálie lze vnímat i díky počasí celoročně bohatému na sluneční paprsky. Navzdory tomu má toto středisko dostatek sněhu, a to i díky specifickému sněhově příznivému mikroklimatu ovliv­ něnému vzduchem od Jadranu. Kromě špičkové nabídky všeho, co je spojeno s lyžováním a sněhem, Nassfeld vsadil na atrakce navíc. A zdá se, že neexistuje nápad, který by zde nešel realizovat. Třeba expresní servis lyží přímo na sjezdovce, jazykový kurz korutanštiny během cesty lanovkou, Karibik na sněhu nebo metalový festival. O nápadech pro děti ani nemluvě. Dobrým nápadem je i možnost zabruslit si na dlouhých nožích po dlouhých trasách zamrzlých Pressegger See a Weissensee.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Zell am See Zillertal – Kaprun

Dortík v nejvýše Vše na jednom položené kavárně místě

Nejdelší údolí plné sjezdovek

Nejmladší lyžařské středisko na nejvýše položeném ledovci v Rakousku, Pitztal, nabízí možnost téměř celoročního lyžování. Také proto je cílem mnoha reprezentač­ ních sjezdových týmů. Kromě lyžování na různorodých typech sjezdovek – od širo­ kých, rovných až po ty s velkým sklonem či boulemi – se můžete kochat úchvatnou krásou nejvyšších štítů tyrolských Alp. To umožňuje právě magická nadmořská výška 3 440 m n. m. A co takhle dát si k úžasné scenérii skvělou kávu nebo dor­ tík? Na vrcholu se totiž nachází nejvýše položená kavárna v Alpách s prostým názvem Cafe 3 440. A takový zážitek si nenechá ujít ani nelyžař. Do kavárny se dostanete Pitzexpressem – nejrychlejší „tunelovou“ lanovkou na světě. Ta překoná vzdálenost 3 786 m a převýšení 1 120 m za necelých 8 minut.

Zillertal je nejdelším rakouským údolím, které se táhne od řeky Inn až po největší rakouský ledovec Hintertux. Tento zillertal­ ský poklad jako jediný v Rakousku umož­ ňuje celoroční lyžování. Zillertal je rozdělen do tří větších a dvou menších středisek, která nabízejí až 500 km sjezdovek. Skvělá dopravní dostupnost nejen z Rakouska, ale také z České republiky dělá z tohoto údolí jednu z nejoblíbenějších lyžařských oblastí. Střediska i různé trasy jsou pro­ pojeny hustou sítí skibusů a vyhřívaných lanovek s bezplatnou wi­fi. Rájem pro rodiče s dětmi a začátečníky je nesporně vrchol hory Ahorn. Milovníci adrenalinu se zase mohou vydat z Übergangsjochu až do údolí. Dvojtisícové převýšení je novým rakouským rekordem.

296 184 910

Hledáte­li nekonečné možnosti zábavy na sněhu i mimo něj na jednom místě, pak se vydejte do střediska Zell am See. Z centra Kaprunu ležícího nedaleko Zell am See se nově dostanete supermoderní lanovkou přímo na ledovec Kitzsteinhorn s nadmoř­ skou výškou 3 029 m n m. Ten vám nabídne 41 km mírnějších tratí, ale také černou Black Mambu. A také sněhovou jistotu. Rodiny s dětmi či začátečníci se mohou rozlyžovat v menším areálu Mainkogel. A pak vyjet lanovkou přímo na Kitzsteinhorn. Stře­ disko Kaprun / Zell am See nabízí téměř 140 km sjezdových tratí. Na své si přijdou i snowboardisté, freeridisté či běžkaři. Po odložení lyží se můžete věnovat bruslení, hokeji, curlingu, snowraftingu, snowtu­ bingu, bláznivé bobové dráze, výpravě do ledové soutěsky nebo třeba wellness či romantice.

R A K O U S K O

Pitztal

5


11 850 Kč

od

3 noci

s llne s

Pobyt

WiFi

se pse

až do 3 let

|

Vzdál

R A KO U S KO  SA LC B U R S KO  K A P R U N – ZEL L A M S EE

Poloha: Luxusní hotel leží na kraji městečka Kaprun. Centrum a nákupní možnosti 1 km, Zell am See 6 km. Skibus u hotelu zdarma.

6

Vybavení: Recepce, restaurace, dětská herna, WiFi, knihovna, dobíjecí stanice pro elektromobily, úschova zavazadel, hotelové lobby s krbem. Parkoviště (zdarma), jídelna, bar, kavárna, vinný sklípek, vyhřívaná lyžárna.

N

yt z ob d

ost o en

P

KAPRUN

arma zd

m

1 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL TAUERN SPA

áš tip

PA usní S • Lux ální lázně é a term í hotelov třídn by o v r ž • P slu

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj Premium 31 m². Pokoje mají možnost přistýlky, vlastní koupelnu, WC, fén, župan, TV/sat., rádio, telefon, trezor, WiFi, minibar. Strava: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře 5chodové menu.

Oficiální klasifikace: ★★★★

Sport a zábava: Termální lázně a aquapark. K dispozici stolní tenis, kulečník, pronájem kol, vířivka, masáže, solárium, fitness, kardio, PANORAMA SPA s proskleným bazénem, vodní svět s vnitřními a venkovními bazény, sauny, Kneippův bazén, parní lázeň „Bergidyll“, odpočinkové prostory a sluneční terasa. V hotelu najdete rovněž dětské wellness.

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2TAU.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


se pse

|

Vzdál

P

Vybavení: Recepce, lobby bar, restaurace, salonek s krbem, internetový koutek, WiFi ve vstupní hale, místnost na obuv, lyžárna, parkování. Trezor (za poplatek).

5 490 Kč

od

4 noci

Ubytování: Útulné dvoulůžkové pokoje 25 m², Junior dvoulůžkové pokoje 33 m² s možností až 2 přistýlek s balkonem mají sprchu, WC, TV/sat., minibar, trezor, rádio a fén. K dispozici čtyřlůžkové apartmány Family.

N

Poloha: Hotel se nachází v klidné části města. Centrum Kaprunu je 200 m od hotelu. Lyžařský vlek Maiskogel je vzdálen 200 m a nově je propojen s ledovcem Kitzsteinhornem. Zastávka skibusu je 150 m – v pravidelných intervalech jezdí na ledovec i na Schmittenhöhe.

áš tip

ku lanov ky na • Pěši do centra l rsonáo ký pe • Čes eňské piv a plz

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, salátový bar, večeře výběrem ze 4chodového menu. Sport a zábava: Wellness – sauna, masážní sprcha, relaxační místnost, infračervená kabina a fitness. Lázeňské centrum s krytým bazénem Tauern Spa Kaprun 10 min. chůze.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

R A KO U S KO  SA LC B U R S KO  K A P R U N – ZEL L A M S EE

Pobyt

WiFi

yt z ob d

ost o en

s llne s

až do 6 let

|

KAPRUN

arma zd

m

200 m

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL ST. FLORIAN

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2STF.html

se pse

až do 6 let

|

|

Vzdál

Vybavení: 30 pokojů, restaurace, společenská místnost, snídaňová místnost, WiFi, lyžárna, udržovaná zahrada s bazénem a lehátky. Parkování (zdarma).

6 850 Kč

od

3 noci

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s 2 přistýlkami 20–25 m². Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, TV, trezorem, některé mají balkon. Přistýlky formou rozkládacího gauče. Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře o 4 chodech s výběrem až 20 hlavních jídel. Sport a zábava: Zrekonstruované wellness s bazénem, saunou, infračervenou saunou, bylinnou parní saunou a relaxační místností. Pro aktivní odpočinek fitness, stolní tenis, kulečník a šipky.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2VIC.html

N

Poloha: Hotel se nachází v Maishofenu, jen 2 km od břehu Zeller­ ského jezera a 5 minut jízdy od centra Zell am See. Centrum Maishofenu s restauracemi a nákupními možnostmi 600 m. Saalbach-Hinterglemm je 9 km daleko, Kaprun 17 km. Skibus 20 m od hotelu.

áš tipha

lo ělá po • Skv zi dvěma me edisky stř koje né po • Pěka nové ess welln

R A KO U S KO  SA LC B U R S KO  K A P R U N – ZEL L A M S EE

s llne s

Pobyt

WiFi

yt z ob d

ost o en

P

MAISHOFEN

arma zd

m

4 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL VICTORIA

7


Pobyt

arma zd

WiFi

yt z ob d

ost o en

Vzdál

P

se pse

až do 7 let

|

KAPRUN

Poloha: Rodinný pension má vynikající polohu na klidném místě, přesto nedaleko sportovního vyžití. Centrum Kaprunu pouhých 150 m. Restaurace, bary a obchody v bezprostřední blízkosti. Nástupní stanice lanovky na Maiskogel nově propojené s ledovcem Kitzsteinhorn 150 m. Skiareál Zell am See: 6 km. Skibus je vzdálen zhruba 40 m. Vybavení: Recepce, snídaňová místnost, lyžárna, vyhřívaná sušička bot, jídelna, WiFi a parkování zdarma.

4 550 Kč

od

N

R A KO U S KO  SA LC B U R S KO  K A P R U N – ZEL L A M S EE

150 m

ma ar p

m

lyžová

d

dítě ro

a ink

Nov

PENZION BERGHEIL

áš tip

stup a na v • Slevo lázní d n Spa Tauer

4 noci

Ubytování: Příjemné a prostorné jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje 18 m² s možností přistýlky. Vybavení pokojů: vlastní koupelna, vana/ sprcha, WC, balkon nebo terasa, radio, telefon, TV/sat., trezor (zdarma). Stravování: Snídaně formou bohatého bufetu. Sport a zábava: Hotelová sauna k dispozici po předchozím objednání, dále pára a solárium. Sleva 10 % na vstup do hotelových lázní Tauern Spa. Lyžařská škola a cvičný vlek se nachází před domem.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2PBR.html

We

s llne s

Pobyt

2 km

arma zd

WiFi

ost o en

lyžová

se pse

m

Vzdál

8

d

FILZMOOS

|

|

Poloha: Oblíbený hotel s rodinnou atmosférou se nachází v krásné přírodě uprostřed lesů nad městečkem Filzmoos. Skiareál Filzmoos 1,5 km daleko, skiareál Flachau poté 20 km. Skibus staví 20 m od hotelu. Vybavení: Recepce, hala/lobby, společenská místnost, WiFi (zdarma), úschovna lyží/kol, výtah, zimní zahrada, jídelna, bar, sluneční terasa, dětská herna, trezor (za poplatek), parkoviště u hotelu.

3 890 Kč

od

3 noci

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard 24 m² s jednou přistýlkou a dvoulůžkový Family se 2 přistýlkami. Všechny pokoje jsou zařízeny ve světlém alpském stylu. Vybavení – vana/sprcha, WC, balkon nebo terasa, telefon. Na vyžádání dětská postýlka. Stravování: Polopenze – snídaně bufetová, večeře výběr z menu a salátový bufet. Sport a zábava: K odpočinku příjemné wellness, krytý bazén (8 × 5 m), sauna, solárium a parní kabina. Stolní tenis, kulečník a video místnost s TV. V okolí 50 km upravených zimních turistických tras.

N

R A K O U S K O     S A L C B U R S K O     S A L Z B U R G E R S P O R T W E LT

HOTEL ALPENKRONE

áš tip

obě uhod • Dlo ený hotel b lí ob

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2ALK.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


arma zd

WiFi

s llne s

až do 9 let

Vzdál

P

Poloha: Rodinný a sportovní hotel se nachází v nádherném prostředí s krásným výhledem. Má hlavní budovu a depandanci (20 m od hlavního domu). Hotel leží v nadmořské výšce 1 000 m, v centru lyžařského areálu Hochkönig. Skibus 100 m. Vybavení: Recepce, lobby, stylová restaurace, à la carte restaurace, bar, zimní zahrada s posezením, WiFi, zahrada s lehátky a slunečníky, dětský koutek, 3 výtahy, úschovna kol/lyží, půjčovna kol, parkoviště, nabíjecí stanice Tesla, garážová stání za poplatek. Ubytování: Apartmány a studia s kuchyňským koutem a balkonem/ terasou. Studio A pro 2 osoby 21 m², studio B pro 3 osoby 31 m² a apartmán pro 4 osoby. Pokoje mají vlastní příslušenství, fén, TV/sat., WiFi. Stravování: All inclusive. Sport a zábava: Wellness – panoramatický krytý bazén, prostorná sauna, relaxační místnost, solárium, finská i dětská sauna, pára a dobře zařízené fitness. Za příplatek masáže a kosmetické procedury.

6 850 Kč

od

3 noci

N

-

MARIA ALM

áš tip

ně kuchy y třídní • Prvo í pro rodin ln • Ideá s dětmi

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2MAP.html

R A KO U S KO  SA LC B U R S KO  H O C H KÖ N I G

yt z ob d

ost o en

900 m

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL MARCO POLO ALPINA

arma zd

WiFi

s llne s

až do 6 let

|

|

Vybavení: Vstupní hala, recepce, bar, společenská místnost, pivnice, výtah, restaurace, uzamykatelná úschovna lyží/snowboardů a parkování. Ubytování: Dvoulůžkový pokoj: ložnice s manželskou postelí, 25 m². Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami: ložnice s manželskou postelí a 2 skládacími postele, 30 m². Vybavení pokojů: TV/sat., telefon, radio, fén, trezor, župany k zapůjčení.

3 790 Kč

od

2 noci

N

Poloha: Hotel leží 200 m od centra. Kavárny a restaurace jsou cca 50 m daleko, nejbližší obchody 200 m od hotelu. Skibus do Zillertalarena, Wildkogelarena a Kitzbüheler Alpen 30 m.

áš tip

ní í míst ikajíc • Vynkuchyně rium • Sola

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně s vitálním koutkem, 4chodová večeře. Denně salátový bufet, 1× týdně tematický večer. Sport a zábava: Wellness 300 m2 – sauna a venkovní sauna, masáže, vířivka, parní lázeň a relaxační místnost. Překrásný vnitřní bazén 48 m2 s masážními tryskami a venkovní vyhřívaný bazén. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

R A KO U S KO  SA LC B U R S KO  W I L D KO G EL

yt z ob d

ost o en

Vzdál

KRIMML

P

10 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL KRIMMLERFÄLLE

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2KRI.html

296 184 910

9


6 690 Kč

od

4 noci

arma zd

WiFi

yt z ob d

ost o en

Vzdál

GOSAU

P

2 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

VITALHOTEL GOSAU s llne s

až do 6 let

|

|

Poloha: Hotel se nachází 500 m od centra. Kavárny a restaurace jsou 200 m daleko, nejbližší obchody asi 500 m. Skiareál Dachstein West 2 km a veřejný krytý bazén Gosau je 400 m.

10

N

R A KO U S KO  H O R N Í R A KO U S KO  DAC H S T E I N W E S T

Vybavení: Recepce, lobby, společenská místnost, WiFi v recepci a v hotelovém baru, restaurace, bar, vinný sklep, zimní zahrada, výtah, uzamykatelná úschovna kol/lyží, terasa s posezením, lehátky a slunečníky. Dětská herna, hřiště.

áš tip

otel inný h • Rod tenisové í n ř • Vnit kurty

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami 29 m²: manželská postel, rozkládací pohovka. Studio pro 4 os. 29 m²: manželská postel, rozkládací pohovka, balkon. Vybavení: vana/sprcha, WC, fén, TV, minibar, trezor. Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, večeře 3 chody a bufet s dezerty. Sport a zábava: Wellness 300 m² – sauna, finská sauna, tepidarium, infračervená kabina, relaxační místnost, vnitřní bazén (cca 28 m²). Dále fitness, stolní tenis, fotbálek, půjčení turistických hůlek, masáže, biliard, vnitřní tenisové kurty.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2GOS.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


se pse

až do 5 let

|

|

|

Vzdál

Poloha: Hotel po rekonstrukci se nachází nad lázeňským městem Bad Goisern, jehož centrum je vzdáleno 2 km. Hotel je 15 minut jízdy od lyžařského areálu Dachstein West. V zimě jezdí ke sjezdovkám skibus, zastávka před hotelem.

4 150 Kč

od

Vybavení: Recepce, restaurace, otevřené ohniště, WiFi, uzamykatelná lyžárna, výtah, parkování na pozemku zdarma, bar.

N

|

BAD GOISERN

áš tip

aleko • Nedlní lázně termá

2 noci

Ubytování: Krásné a velmi prostorné pokoje v alpském stylu. Jednolůžkový pokoj a dvoulůžkový pokoj s možností až 3 přistýlek, 35–38 m². Vybavení pokojů: TV, radio, sprcha/vana, WC, fén, balkon. Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu. Večeře 4chodová (polévka, salátový bufet, hlavní chod). Sport a odpočinek: Wellness 80 m² – pro děti od 12 let, parní lázeň, sauna, relaxační místnost, panormatická sauna, vířivka, kosmetické služby. Vnitřní bazén (10 × 6 m) s panoramatickým oknem. Termální lázně Bad Ischl 12 km.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

R A KO U S KO  H O R N Í R A KO U S KO  DAC H S T E I N W E S T

s llne s

Pobyt

WiFi

yt z ob d

P

ost o en

arma zd

m

15km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

ALPENHOTEL DACHSTEIN

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2ADA.html

We

se pse

až do 6 let

|

Vybavení: Recepce, lobby s krbem, restaurace, stylová restaurace Kaminstube, bar, sluneční terasa s posezením, WiFi, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, vyhrazené parkoviště. Pro děti venkovní dětské hřiště a herna.

6 850 Kč

od

3 noci

Ubytování: Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s přistýlkou jsou ve vesnickém stylu. Mají sprchu s WC, TV/sat., WiFi, fén, vlastní posezení a trezor. Stravování: Polopenze – snídaně mezinárodní bufet vč. nápojů a biokoutku. Servírovaná večeře s výběrem ze 2–3 hlavních jídel (1x vždy vegetariánské) salátový bufet, dezert, nápoje za poplatek. Sport a zábava: K dispozici kulečník, stolní tenis, wellness 120 m² – biosauna, venkovní sauna, parní lázeň, kabina s infračerveným zářením, multifunkční sprcha, relaxační místnost.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2KIE.html

N

Poloha: Hotel leží cca 3 km od centra Ramsau v nadmořské výšce 1 000 m. Skibus zastavuje 50 m od hotelu. Vstup na běžeckou stopu leží přímo u hotelu. Skiareál Schladming – Planai 5 km.

áš tip

ně kuchy orná • Výb šní sauna • Stře

R A KO U S KO  Š T Ý R S KO  S C H L A D M I N G – DAC H S T E I N

Vzdál

P

RAMSAU

s llne s

Pobyt

5 km

ma ar p

yt z ob d

ost o en

lyžová

m

d

dítě ro

a ink

Nov

HOTEL KIELHUBERHOF

11


8 490 Kč

od

3 noci

Pobyt

ané v br

yt z ob d

se pse

Vy

Přímo

s llne s

m

až do 3 let

py v stu

ně ce

ma ar p

dítě ro

u

svah na

We

FALKENSTEINER HOTEL SONNENALPE P

NASSFELD – SONNENALPE

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

|

|

|

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2FSO.html

Poloha: Exkluzivní hotel se nachází ve výšce 1500 m n. m. v lyžařském ráji Nassfeld. Tröpolach 12 km.

R A K O U S K O     K O R U TA N Y     N A S S F E L D

Ubytování: Komfortně zařízené dvoulůžkové pokoje s přistýlkou Superior, Deluxe a dvoulůžkové pokoje Comfort – sprcha, WC, balkon, telefon, TV/sat., trezor, lednice, fén . Prostornější dvoulůžkové pokoje s 3 přistýlkami Juniorsuite a Deluxe – obývací pokoj, ložnice, kávovar, lednice, fén, koupelna s vanou/sprchou, TV/sat. a trezor.

12

N

Vybavení: Recepce, restaurace, lobby s krbem, knihovna se spole­ čenskou místností, bar, výtahy, prádelní servis, WiFi, parkování, dětské hřiště a herna.

áš tip

PA usní S • Lux lázně a loha í n ělá po • Skvo u lyžová ím ř p

Stravování: Plná penze – bufetové snídaně a obědy, večeře výběr z menu o 5 chodech. Sport a zábava: Wellness a vodní svět Aquapura Spa 1700 m2 – součástí hotelu jsou lázně s venkovním vyhřívaným bazénem, vířivkou, dětským bazénem, skluzavkou. Saunový svět, masáže, kosmetika atd. Župany pro dospělé i děti, wellness obuv a osušky.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pobyt

s llne s

se pse

|

Vybavení: Recepce, lobby bar s krbem, WiFi, výtahy, panoramatická restaurace, zahrada, après ski bar i kavárna. Hotel má úschovnu i půjčovnu sportovního vybavení. Parkování a garáže.

7 390 Kč

od

3 noci

Ubytování: Unikátní moderní hotel nabízí dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky Delux nebo Superior s výhledem na hory – sprcha, samostatné WC s bidetem, balkon, útulné posezení, TV/sat., WiFi, fén, župan, minibar. Pro rodinu na vyžádání Junior Suite Mountain view – 2 osoby a 2 přistýlky. Stravování: Bohatá bufetová polopenze. U večeře středomořské a zdravé pokrmy. Nápoje za poplatek. Sport a zábava: Fitness, jóga a 2400 m² Acquapura SPA – svět lázní s vířivkou, vyhřívaným vnitřním bazénem s protiproudem a venkovním bazénem. Sauna, solarium, Kneippův chodník, masáže, kosmetické služby aj.

N

Poloha: Hotel leží 300 m od centra Tröpolachu u lanovky Millenium Express.

R A K O U S K O     K O R U TA N Y     N A S S F E L D

|

TRÖPOLACH

We

Přímo

arma zd

WiFi

svah na

m

a ink

u

Nov

FALKENSTEINER HOTEL & SPA CARINZIA

áš tip

oje é pok í n ignov • Des hlé moder sá • Roz wellness

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2FCA.html

We

arma zd

WiFi

s llne s

až do 7 let

Vzdál

NASSFELD –SONNLEITEN

|

|

Vybavení: Recepce, restaurace, WiFi, lobby, trezor, stylová restaurace pizzerie/bar, společenská místnost, sluneční terasa, dětský koutek, úschovna kol/lyží a lyžařských bot. Parkování (zdarma). Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek v pů­ vodní budově (Altbau): manželská postel, skládací postel, max. 3–4 dospělé osoby, 25 m². Dvoulůžkové pokoje a pokoj Comfort s 2 přistýlkami v nové budově (Neubau): manželská postel a dvě odd. postele, max. 2 dospělí + 2 děti, 20 m². Pokoje mají TV/sat., rádio, sprcha, WC a fén.

5 590 Kč

od

4 noci

N

Poloha: Hotel se nachází na samotě, uprostřed lyžařského střediska Nassfeld, v oblasti Sonnleiten. Nejbližší obchody 6 km. Tröpolach 16 km.

áš tip

ntru o v ce • Přímžování ly dné • Vhoodiny pro r

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně a večeře výběr ze 4 menu, salátový a dezertní bufet. Sport a zábava: Wellness 200 m² – finská sauna, infračervená kabina, relaxační místnost, vnitřní bazén 32 m2. Masáže, biliard, stolní fotbal a fitness.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

R A K O U S K O     K O R U TA N Y     N A S S F E L D

50 m

ma ar p

yt z ob d

ost o en

lyžová

P

d

dítě ro

a ink

Nov

ALPENHOTEL MARCIUS

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2MAR.html

296 184 910

13


990 Kč

od

2 noci

s llne s

Pobyt

WiFi

100 m

We

arma zd

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

FERIENDORF KIRCHLEITN GROSSWILD Vzdál

ST. OSWALD

-

Poloha: Apartmánová vesnička se nachází v St. Oswald, 4 km od centra Bad Kleinkirchheim. Nachází se téměř u sjezdovky. Kavárny a restaurace 100 m.

Ubytování: NockNatur Gipfel 55 m²: v 1. ložnici manželská postel. Ve 2. ložnici 2 pevná lůžka, přistýlky pro 2 os. NockBerge Tal a NockBerge Gipfel 35 m²: v ložnici 2 pevná lůžka, v obytné části rozkládací gauč. Max. 2 dospělí + 2 děti. NockNatur Tal 55 m²: 2 samostatné rozkládací gauče v obytné části. V 1. ložnici je

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2FEK.html

N

R A K O U S K O     K O R U TA N Y     B A D K L E I N K I R C H H E I M

Vybavení: Recepce, restaurace, bar Sportal (300 m), úschovna lyží/snowboardů, dětská herna. Parkování zdarma.

áš tip

a poloh orná • Výb lyžování u vá • Stynloinová prázd ka ič n ves

manželská postel. Ve 2. ložnici 2 pevná lůžka. Max. 6 dospělých. Vybavení: obývací pokoj, předsíň, kuchyňský kout, lednice, TV/sat., telefon, sprcha, samostatné WC, fén, některé balkon a kachlová kamna. Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Sauna s relaxačním koutkem. Termální lázně v Bad Kleinkirchheimu.

14

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


s llne s

Pobyt

WiFi

se pse

|

Vzdál

P

BAD KLEINKIRCHHEIM

|

Poloha: Rodinný hotel Kolmhof leží v centru města Bad Klein­ kirchheim, pouhé 3 minuty chůze od lanovky Mailbrunnbahn a nachází se v těsné blízkosti lázeňského komplexu St. Kathrein. Obchod s potravinami 200 m, skiareál 150 m, běžecká trať pak 100 m od hotelu. Vybavení: Recepce, lobby, WiFi, lyžárna, výtah. Parkoviště (zdarma)

5 350 Kč

od

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje standard s možností přistýlky (25 m²) koupelna, samostatné WC, TV, balkon. Hotel nabízí i prostornější dvoulůžkové pokoje (48 m²) s možností 2 přistýlek – hala, obývací pokoj, ložnice. Koupelna se sprchou a WC, TV/sat., balkon. Župany k dispozici.

2 noci

áš tip

ého zeňsk • U láomplexu k threin St.Ka

Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, večeře (4 chody, výběr z menu). Vegetariánské a dětské menu. Na vyžádání vysoká dětská židlička. Sport a zábava: Areál wellness 200 m² nabízí vyhřívaný venkovní bazén, vířivka, parní lázeň, saunu, finskou saunu, relaxační místnost a fitness.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

R A K O U S K O     K O R U TA N Y     B A D K L E I N K I R C H H E I M

až do 6 let

N

yt z ob d

ost o en

arma zd

m

150 m

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL KOLMHOF

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2KLM.html

s llne s

Pobyt

WiFi

se pse

až do 11 let

|

|

Vzdál

Vybavení: Recepce, lobby, knihovna, TV místnost, společenská místnost s krbem, lyžárna, výtah, restaurace, bar, terasa. WiFi a parkoviště (zdarma). Místnost pro děti, stolní tenis, půjčovna horských kol, obchod i půjčovna sportovního vybavení, zahrada.

4 450 Kč

od

4 noci

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami. V pokojích klimatizace, topení a vlastní sociální zařízení. Většina pokojů má balkon s krásným výhledem. Hosté mohou využít trezor, minibar, telefon, fén, TV/sat., rádio a WiFi. Stravování: Polopenze – bohatá bufetová snídaně s bio koutkem, odpolední svačina, večerní menu vč. předkrmů a salátového bufetu. Sport a zábava: Finská bylinková sauna, vířivka, solárium, parní lázeň, infračervená kabina, relaxační místnost a fitness. Masáže a zábaly. Krytý bazén Tauernbad vzdálen 300 m.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2FER.html

N

Poloha: Rodinný hotel se nachází v Národním parku Vysoké Taury. Nejbližší obchody jsou zhruba 100 m daleko. Skibus je vzdálen 50 m. Skiareál Ankogel 4 km, Mölltalský ledovec 23 km.

áš tip

od i obch ovna ským ř • Půjč a ž y l s ením vybav

R A K O U S K O     K O R U TA N Y     A N K O G E L

yt z ob d

ost o en

P

MALLNITZ

arma zd

m

3 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

FERIENHOTEL ALBER

15


We

|

Poloha: Hotel se nachází na vyvýšeném místě nad městem Kitzbühel a nabízí překrásný výhled na Kitzbühelské Alpy. Centrum je vzdálené 10 minut chůze. Skiareál Kitzbühel/Kirchberg 1,5 km. Vybavení: Recepce 24h, lobby, restaurace, bar, lyžárna, WiFi, terasa, wellness centrum, fitness, parkování (zdarma). Hotel nabízí bezbariérové ubytování.

áš tipel

ot m usní h • Luxramatický o s panbazénemm e led a výhměsto na ühel. z it K b

1 noc

Ubytování: Pokoje jsou moderní a hotel se zaměřuje na špičkovou kvalitu, například mají hosté k dispozici individuální volbu polštářů dle svých potřeb. Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek. Vybavení: vlastní koupelna, WC, fén, TV/sat., trezor, telefon, minibar, župany a wellness obuv. Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, večeře výběr z menu. Sport a zábava: Hotelové wellness centrum, které nabízí luxusní střešní krytý bazén, suchou a parní saunu, venkovní finskou saunu s jedinečným výhledem, solárium a posilovnu. Dále kosmetické služby a masáže.

s llne s

Pobyt

We

WiFi

yt z ob d

P

ost o en

arma zd

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2LEB.html

se pse

m

500 m

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

až do 6 let

Vzdál

KIRCHBERG IN TIROL

R A KO U S KO  T Y RO L S KO  K IT ZB Ü H EL

3 350 Kč

od

|

|

Poloha: Hotel se nachází v klidné oblasti. Centrum města s nákupními možnostmi je vzdáleno 700 m. Skibus pár kroků od hotelu. Skiareál Kitzbühel/Kirchberg 500 m daleko. Menší areál Gaisberg 550 m. Vybavení: Recepce, lobby, prodej skipasů, obývací místnost s TV/sat., zimní zahrada, dětská herna, úschovna lyží a bot, 3 výtahy, jídelna, à la Carte restaurace, bar, kavárna, terasa, pivní zahrádka, trávník s lehátky, WiFi, veřejné parkování (zdarma).

4 890 Kč

od

3 noci

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj a třílůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek. Vybavení pokoje: vana/sprcha, sociální zařízení, fén, možnost zapůjčení županu, většinou balkon nebo terasa, pohovka, rádio, telefon, TV, trezor (zdarma).

N

R A KO U S KO  T Y RO L S KO  K IT ZB Ü H EL

až do 11 let

LIFTHOTEL

16

s llne s

N

Vzdál

P

|

KITZBÜHEL

arma zd

WiFi

2 km

ma ar p

yt z ob d

lyžová

ost o en

d

dítě ro

a ink

Nov

HOTEL SCHLOSS LEBENBERG

áš tip

ý řívann ý vyh é • Novkovní baz ven sauna nková • Byli

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, večere výběrem ze 4 menu, polévkový bufet, salátový a dezertní bar. Sport a zábava: Hotelové wellness 300 m² – 2× parní koupel, bylinková a finská sauna, infračervená kabina, relaxační místnost. Hotel má nový venkovní bazén. Masáže, solárium, šipky, biliard.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2LIF.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


n pro Je

ané v br

WiFi

ost o en

se pse

m

dospěl

é

5 km

py v stu

ně ce

arma zd

lyžová

d

Pobyt

HOTEL BERETTA Vzdál

Vy

Vybavení: Recepce, společenská místnost, WiFi, pizzerie, restau­ race a hotelový bar. Uzamykatelná úschovna lyží a snowboardů. K dispozici biliard, šipky, stolní fotbal a parkování (zdarma).

1 990 Kč

od

2 noci

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj 17–20 m2 – ložnice s manželskou postelí. Pokoj má TV, rádio, vlastní sociální zařízení (sprcha/vana), fén, balkon.

áš tip

uze el po • Hotdospělé pro alita ná lok • Klid

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně a večeře 6 chodů. Sport a zábava: V Maurachu (15 km) veřejný krytý bazén Atoll Achensee. Dalším tipem na výlet je Swarovski Kristallwelten a Schwaz Planetarium. Informace: Zdarma Achenseecard s výhodami a slevami. Hotel je určen pouze dospělým osobám.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2BET.html

R A KO U S KO  T Y RO L S KO  AC H EN S EE

Poloha: Hotel se nachází v obci Achenkirch, pouhých 5 min. jízdy od jezera Achensee a lanovky Christlum. Je 3 km od centra města, skiareál Christlum je vzdálen 5 km, 15 km skiareál Rofan a 20 km od skiareálu Karwendal (Zwölferkopf). Běžkařská trať začíná u hotelu, skibus zhruba 30 m.

N

ACHENKIRCH

|

se pse

|

Vybavení: Recepce, vstupní hala, après ski bar, WiFi, společenská místnost s TV, dětský koutek (oddělen skleněnou stěnou od společenské místnosti), výtah, úschovna sportovního vybavení, půjčovna lyžařského vybavení, hlídané parkoviště a zahrada s krásnou terasou.

1 390 Kč

od

1 noc

N

Poloha: Ideální poloha hotelu 150 m od centra a pouhých 500 m od jezera Achensee, lanovka Rofan je vzdálená 30 m od hotelu, skiareál Christlum 11 km a další lanovka Kernwendel 5 km daleko. Skibus 20 m od hotelu.

áš tip

hotelě t bený • Oblívělém mís na sk

Ubytování: Pokoje jsou příjemně zařízené, dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají koupelnu, WC, TV/sat., WiFi, župany a osušky do wellness. Přistýlky jsou formou rozkládacího gauče. Stravování: Polopenze – bufetové snídaně včetně nápojů, večeře servírované menu s výběrem ze 2 hlavních jídel. Zpravidla servírovaný předkrm a dezert, salátový bufet, nápoje za poplatek. Sport a zábava: Hotel nabízí finskou saunu a relaxační koutek s lehátky. Nabídka masáží za poplatek.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

R A KO U S KO  T Y RO L S KO  AC H EN S EE

MAURACH

s llne s

Pobyt

WiFi

Přímo

arma zd

m

u

svah na

We

ALPENHOTEL EDELWEISS

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2EDL.html

296 184 910

17


We

arma zd

WiFi

yt z ob d

s llne s

až do 3 let

|   |

NIEDERAU

Poloha: Hotel se nachází 800 m od centra Niederau. Má hlavní a vedlejší budovu, která je vzdálená 200 m. Kavárny a restaurace 50 m od hotelu. Skibus přímo u ubytování. Vybavení: Recepce, lobby, dvě TV místnosti, WiFi, úschovna zava­ zadel, vyhřívaná lyžárna, výtah, restaurace, bar, terasa, parkoviště.

4 990 Kč

od

3 noci

Ubytování: Rozmístění pokojů je hlavní budově i depandanci. Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou v depandanci. V hlavní budově: Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou Standard 20 m2 a dvoulůžkový pokoj Superior 1 přistýlkou 32 m2. V nabídce rovněž jednolůžkový pokoj 15 m2. Vybavení pokojů: koupelna, WC, balkon/terasa, rádio, telefon, TV/sat., trezor. Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, večeře 3 chody, salátový bufet. Sport a zábava: Wellness – sauna, parní lázeň, relaxační místnost, vnitřní bazén (70 m2), infračervená kabina, solárium, masáže a hotelové hudební večery.

N

ost o en

Vzdál

áš tip

ha í polo ti ktivn • Atraímo napro př dovkám sjez

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2HAR.html

We

arma zd

WiFi

4 km

ma ar p

yt z ob d

lyžová

ost o en

d

dítě ro

a ink

Nov

HOTEL LEAMWIRT P

Vzdál

s llne s

až do 3 let

HOPFGARTEN IM BRIXENTAL

|

|

Poloha: Hotel Leamwirt se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Wilder Kaiser Brixental (cca 4 km). Hotel nabízí nabízí skibus zdarma ke kabinové lanovce Hohe Salve. Vybavení: Recepce, restaurace, WiFi, bar, wellness zázemí, sluneční terasa, parkování. Hotel má bezplatnou úschovu lyžařské výbavy přímo u lanovky. Ubytování: Pěkně vybavené dvoulůžkové pokoje Casual a Superior s možností až 2 přistýlek mají vlastní koupelnu, WC, trezor, minibar, TV/sat., fén, terasu či balkon.

2 490 Kč

od

1 noc

N

R A KO U S KO  T Y RO L S KO  S K I J U WEL ALPBAC HTAL WI LDSC H Ö NAU

100 m

ma ar p

P

lyžová

dítě ro

d

R A KO U S KO    T Y R O L S KO   S K I W E LT W I L D E R K A I S E R B R I X E N TA L

HARMONY HOTEL HARFENWIRT

áš tipní

roč ovní • Celo enk aný vhledem ý vyhřív v s bazén ý program by elov • Hotčetně hud v ce a tan

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, večeře čtyřchodové menu, salátový bufet. Nápoje za poplatek. Sport a zábava: Wellness – bazén vyhřívaný venkovní, sauna a aromatická sauna, infračervená kabina, masážní lehátka, relaxační místnost. Několikrát týdně hotel pořádá zábavný program vč. hudby a tance. Děti se mohou zabavit v herně nebo na hřišti. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2LEA.html

18

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


arma zd

WiFi

s llne s

až do 6 let

Vzdál

P

|

HART IM ZILLERTAL

|

|

|

-

Poloha: Hotel leží v městečku Hart im Zillertal a skládá se ze dvou vzájemně propojených budov. Zastávka skibusu je 50 m. Skiareál Spieljoch 4 km.

Ubytování: Hotel nabízí ubytování v rodinném pokoji 30 m² pro 2 os. s 2 přistýlkami – 2 pokoje oddělené posuvnými dveřmi, ložnice + obývací pokoj s rozkládacím gaučem/palandou. Dvoulůžkový pokoj Standard 23 m² a Superior 23 m² s možností přistýlky, dvoulůžko + vysoká postel/pohovka. V nabídce též Suite pro 6 os. Vybavení – vana/sprcha, WC, fén, některé pokoje balkon/terasu, rádio, TV/sat., WiFi, trezor. Jednolůžkové pokoje možné.

12 990 Kč

od

N

Vybavení: Recepce, lobby, restaurace, bar, WiFi, dětský koutek, společenská místnost s krbem, výtahy, zahrada s lehátky. Parkoviště (zdarma).

áš tip

í nkovn tý i ve • Kry bazén d hle ný vý • Kráso údolí d

týden

Stravování: All inclusive. Sport a zábava: Wellness – krytý i venkovní bazén, parní kabina, finská sauna, relaxační místnost, solárium, hudební večery, šipky, stolní fotbal.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

R A K O U S K O     T Y R O L S K O     Z I L L E R TA L

yt z ob d

ost o en

4 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL HOPPET

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2HOP.html

s llne s

Pobyt

WiFi

1 km

We

arma zd

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

HOTEL MALERHAUS Vzdál

|

|

Vybavení: Recepce, lobby, restaurace, bar, terasa, úschovna lyží a snowboardů, sušička lyžařských bot, parkování. Ubytování: Hotel nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje 20–30 m2. A dvoulůžkové pokoje až s 2 přistýlkami 20–30 m2 – manželská postel, jednolůžko/pohovka. Vybavení: TV, rádio, telefon, trezor, sprcha/vana, WC, fén, balkon/terasa.

9 990 Kč

od

4 noci

Stravování: Polopenze rozšířená. Bufetová snídaně, obědový bufet/ menu a 4chodová večeře s výběrem z menu. Sport a zábava: Wellness 200 m2 – finská sauna, infračervená kabina, parní lázeň, relaxační místnost, masáže. K dispozici bowling, fitness, šipky i stolní tenis. Asi 300 m od hotelu jsou nové termální lázně Erlebnistherme Zillertal.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2MAL.html

296 184 910

N

Poloha: Hotel se nachází 5 min od městečka Fügen. Kavárny a res­ taurace jsou přímo u hotelu, nejbližší obchody 200 m. Skibus staví před hotelem a jezdí do lyžařského areálu Spieljoch.

áš tip

ní laxač ělé re • Skv zázemí zně ální lá ž • Term poblí

R A K O U S K O     T Y R O L S K O     Z I L L E R TA L

FÜGEN

19


Pobyt

se pse

až do 11 let

Vzdál

P

|

Poloha: Rodinný hotel se nachází v městské části Reith asi 5 km od centra Seefeldu. Klidná lokalita uprostřed překrásné přírody. Turistické informace 300 m od hotelu. Zastávku skibusu do lyžařských areálů Rosshütte a Gschwandtkopf najdete přímo u hotelu. Vybavení: Recepce, restaurace, lobby, úschovna lyží, zahrada a terasa. Parkování (zdarma). Trezor zdarma na pokoji a recepci. Půjčovna horských kol.

4 150 Kč

od

N

SEEFELD

R A KO U S KO  T Y RO L S KO  S EEFELD

arma zd

WiFi

5 km

ma ar p

yt z ob d

ost o en

lyžová

m

d

dítě ro

a ink

Nov

HOTEL REITHERHOF

áš tip

ar pní b • Skleá muzika ál a živ erson livý p • Peč

3 noci

Ubytování: Pěkně vybavené pokoje zařízené ve venkovském stylu. Dvoulůžkový pokoj s 1 přistýlkou: 20 m2, manželská postel a rozkládací pohovka. V pokojích – TV/sat. WiFi, sprcha/vana, WC, fén, některé pokoje mají balkon. Stravování: Polopenze – snídaně formou bohatého bufetu, večeře je 4chodová a salátový bufet. Sport a zábava: Hotelová infrasauna. Zhruba 5 km daleko je to k veřejnému krytému bazénu, který nabízí zábavu bez ohledu na počasí.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2RES.html

Vzdál

|

We

s llne s

až do 5 let

|

Poloha: Alpenhotel se nachází v srdci údolí Stubai, přímo u zastávky skibusu. Leží na klidném místě nedaleko centra obce Fulpmes. Vzdálenost od lyžařského areálu 1,5 km. Ledovec je zhruba 30 min. jízdy. Vybavení: Recepce, restaurace s otevřeným krbem, lobby, terasa, výtah, WiFi, bar, úschovna lyží/kol, parkování zdarma u hotelu. Hotel zajišťuje prodej skipasů a půjčovnu kol.

9 390 Kč

od

3 noci

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje 30 m2 s možností až 2 přistýlek a dvoulůžkové pokoje Eco 20 m2. Pokoje jsou vybaveny jemnými přírodními materiály, některé mají volně stojící vanu či sprchu, WC. Vybavení pokoje: ložnice, obývací pokoj, kachlová kamna, telefon, TV, balkon, trezor, pantofle a župan. Stravování: Polopenze – snídaně formou bufetu, k večeři 4chodové menu. Sport a zábava: Hotel nabízí příjemné wellness s bazénem, vířivkou a saunou. Infračervená kabina, turecká lázeň, parní koupel, více druhů masáží a fitness.

N

R A K O U S K O     T Y R O L S K O     S T U B A I TA L

20

P

FULPMES

arma zd

WiFi

2 km

ma ar p

yt z ob d

lyžová

ost o en

d

dítě ro

a ink

Nov

ALPENHOTEL TIRELHOF

áš tip

kojíchna m • V po vá ka lo h c ka mné • Příjeness well

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2TIR.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


s llne s

Pobyt

WiFi

yt z ob d

ost o en

arma zd

se pse

m

3 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL SEPPL až do 5 let

Vzdál

P

ST. LEONHARD – WEISSWALD

|

|

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami 25 m² – s balkonem na jih, umístěný v depandanci. Dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami 20–25 m² v hlavní budově. Vybavení: sprcha/vana, WC, TV/sat., telefon, rádio, fén.

3 noci

áš tip

áš tip

í nkovn vá ve cuzzi ja • Stylo a a saun chyně ělá ku • Skv

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně vč. biokoutku, odpolední svačina, večeře servírované s výběrem ze 4–5 hlavních jídel. Nápoje za poplatek. Sport a zábava: Wellness – vnitřní a venkovní bazén, jacuzzi ve skalní jeskyni, bio a finská sauna, parní lázeň a infračervená kabina, fitness, kosmetika a masáže. Dále bowling, diskotéka, šipky, stolní tenis a fotbálek.

s llne s

Pobyt

WiFi

yt z ob d

P

ost o en

arma zd

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XAT2SEP.html

se pse

m

100 m

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL PIZ

Oficiální klasifikace: ★★★★

R A K O U S K O     T Y R O L S K O     P I T Z TA L

8 490 Kč

od

N

Vybavení: Recepce, vstupní hala, WiFi, restaurace, bar, místnost s TV, sluneční terasa s posezením, úschovna lyží/lyžařských bot, výtah, parkoviště, dětské hřiště.

N

Poloha: Hotel leží v klidném horském prostředí a skládá se z hlavní budovy a depandance (50 m daleko). Centrum St. Leonhard im Pitztal 1,5 km. Ledovec Pitztal 4 km, skibus 60 m.

až do 6 let

Vzdál

ST. LEONHARD – MANDARFEN

|

|

Vybavení: Recepce, restaurace a zimní zahrada, vyhlášený apres ski bar, společenská místnost, sluneční terasa s lehátky, dětský koutek a dětské hřiště. WiFi, trezor, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, parkoviště, garážové stání. Ubytování: 25 útulně a komfortně zařízených pokojů. Dvoulůžkový pokoj až s 2 přistýlkami: manželská postel, pohovka, sprcha/vana, WC, TV/sat., trezor, telefon, balkon.

15 990 Kč

od

7 nocí

y novk ha u la ovce • Poloaleko led r ý ba a ned lášen • Vyhztaler Alm it P

Stravování: Polopenze – snídaně bohatý bufet vč. nápojů. Večeře je zpravidla výběr z menu (ze 2–3 hlavních jídel s přílohou), polévka, desert, salátový bufet, nápoje za poplatek. Sport a zábava: Sauna, pára, infrakabina, relaxační koutek s lehátky, herna, kulečník, stolní tenis. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

R A K O U S K O     T Y R O L S K O     P I T Z TA L

Poloha: Stylový hotel se nachází v nadmořské výšce 1680 m v centru městečka. Leží hned vedle dolní stanice lanovky Rifflsee ve středisku St. Leonhard im Pitztal. Skibus na ledovec 120 m.

www.cedok.cz/ dovolena/XAT2PIZ.html

296 184 910

21


RÁ D O

P Ř E KVA P Í

NEOBJEVENÉ

SLOVINSKO V Y B R Á N O

Č E D O K E M

LYŽOVÁNÍ, KTERÉ NADCHNE Slovinsko se navzdory své nevelké dvoumilionové populaci dokázalo prosadit na různých polích, a to i v oblasti lyžování. Na slovinském území je menší část masivu Alp než v sousedním Rakousku či Itálii, a přece nabízí skvělé lyžařské podmínky, ačkoliv jsme je u nás ještě úplně neobjevili. Středisko Kranjska Gora se může pochlubit sjezdovkami Světového poháru. Z jejího stínu vystupuje středisko Krvavec, které je

Rakousko

považováno za nejlepší ve Slovinsku. Své by o tom mohlo říct hodně dobrých slovinských sjezdařů. Ale také skokané na lyžích, kteří se připravují hlavně v Pla­ nici, nebo běžkaři, kteří trénují zejména v Pokljuce či Planici. Slovinsko svými lyžařskými i mimolyžařskými možnostmi rozhodně nadchne.

v katalogu na webu

Kranjska Gozd Gora Martuljek

S L O V I N S K O

Bovec

22

Itálie

Vogel

Bohinj

Krvavec

Chorvatsko

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Kranjska Gora Pro ty, co umějí i odpočívat

Dokonale propojené sjezdovky Dvě hory, údolí, převýšení jen 500 m a 30 km sjezdovek. Krvavec není největším ani nejvýše položeným slovinským stře­ diskem, ale je považován za nejlepší. Díky členitosti svahů a různorodosti sjezdovek se areál zdá na pohled mnohem větší. Na své si přijdou začátečníci, „střední třída“ i zdatní lyžaři, kteří budou překvapeni náročností černých sjezdovek. Sjezdovky jsou v tomto areálu tak dokonale propojené, že nabízejí mnoho variant sjezdů. Stačí jim na to jenom jedna nebo dvě lanovky. Ve středisku je během všedních dnů klidný provoz. Ten se lehce zvýší o víkendu díky lyžařům z neda­ lekého hlavního města Lublaně. Svou dávku adrenalinu tu také naleznou snowboardisté, skialpinisté i milovníci sněžnic. A též výhle­ dů. Za bezoblačného počasí lze dohlédnout do Julských Alp nebo k moři.

Vogel – Bohinj Lyžování nad jezerem Bohijnské jezero je podle mnoha cestova­ telů jedno z nejkrásnějších míst v Slovinsku. Nad ním se táhne hlavní hřeben Julských Alp. Tento nádherný obraz je prvním, co uvidí návštěvník lyžařského střediska Vogel. Pro většinu to znamená lásku na první pohled. Zdejší sjezdovky jsou někdy krátké a nepříliš strmé, proto středisko vyhledávají zejména začátečníci a rodiny s dětmi. Ale i zkušenější lyžaři si přijdou na své třeba při zdolávání 7 km dlouhé tratě Žagarjev graben nebo nejfrekventovanější modré sjezdovky Orlove glave. Kromě své krásy se Vogel může pochlubit také tím, že je sněhově nejspolehlivějším slovinským střediskem.

S L O V I N S K O

Kranjska Gora je neznámějším a technic­ ky nejmodernějším slovinským lyžařským střediskem. Ač stojí v nadmořské výšce jen 810 m, disponuje 500metrovým pře­ výšením a 20 km sjezdovek, konají se v něm závody světového poháru v sla­ lomu a obřím slalomu. Přispívá k tomu i poměrně studené klima se spolehlivým lyžováním. Lyžaři různých výkonnostních stupňů si mohou vybrat ze sjezdovek všech „rozměrů“ a obtížností. K velké popularitě tohoto střediska určitě přispívá také celá škála polyžařského vyžití. Čtyřhvězdičkové hotely, wellness, vířivky, sauny, ale také mnoho barů, hospůdek či místní kasino. Kranjska Gora je zkrátka luxusní středisko pro ty, kteří umějí po lyžování i odpočívat.

Krvavec

296 184 910

23


3 290 Kč

od

2 noci

/

s llne s

Pobyt

WiFi

se pse

až do 12 let

Vzdál

GOZD MARTULJEK

|

|

S LOV I N S KO  J U L S K É A L PY  K R A N J S K A G O R A

Poloha: Hotelový resort leží ve středisku Gozd Martuljek. Centrum s restauracemi a nákupními možnostmi 4 km. Lyžařské středisko Kranjska Gora 5 km, světoznámý sportovní komplex Planica Nordic Centre 12 km.

24

N

yt z ob d

P

ost o en

arma zd

m

5 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL ŠPIK 3* ALPSKI RESORT ŠPIK 4* áš tip

en • Jedenějších blíb telů z nejo ských ho slovin ash kurty • Squ

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XSO2SPI.html

Vybavení: Recepce, lobby, restaurace, výtah, noční bar, konferenční prostory, sluneční terasa, aquacentrum, fitness, za poplatek kadeřnický salon, dětské hřiště, úschovna kol/lyží, parkoviště. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje v alpském stylu s možností až 2 přistýlek 20 m2, mají: koupelnu, fén, WC, TV/sat., WiFi, minibar. Pokoje jsou příjemně zařízené na úrovni 3*, pokoje 4* jsou po rekonstrukci a mají balkon. Stravování: Polopenze – bufetová. Lze dokoupit plnou penzi.

Oficiální klasifikace: ★★★★

Sport a zábava: Hotelové aquacentrum, whirpool, finská, turecká a bylinná sauna, relaxační část s lehátky, relaxační bazén s vodo­ pádem a masážními lavicemi, bazén s protiproudem, dětský bazén. Za poplatek masáže, hřiště na squash, tenis, košíkovou.

Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XSO2ARS.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


py v stu

Vy

KRANJSKA GORA

Vybavení: Restaurace, výtah, bary, WiFi, parkování na pozemku, sauna, wellness, společenské místnosti, konferenční prostory, sluneční terasa, prodejna suvenýrů a sportovních potřeb, kasino, aquacentrum, za poplatek trezor na recepci, úschovna kol a sportovních potřeb.

2 790 Kč

od

2 noci

N

Poloha: Hotel se 118 pokoji se pyšní překrásnými výhledy a polohou přímo v centru střediska u sjezdovky.

áš tip

ha í polo ktivn • Atra luzavka ss • Sk é wellne sk a dět

Ubytování: Pohodlně a stylově zařízené dvoulůžkové pokoje mají vlastní koupelnu, WC, kabelovou TV, WiFi, telefon, minibar, trezor. Většina z nich má balkon. Stravování: Polopenze – formou bohatého bufetu. Za příplatek možno dokoupit plnou penzi. Sport a zábava: Aquacentrum a wellness Larix – bazény, vířivky, vodotrysky, dětský bazén s hračkami, skluzavka. Za poplatek solárium, masáže, turecká a infrasauna, kosmetické procedury.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

S LOV I N S KO  J U L S K É A L PY  K R A N J S K A G O R A

s llne s

ané v br

WiFi

Přímo

arma zd

ně ce

u

svah na

We

HOTEL RAMADA RESORT (LARIX)

www.cedok.cz/ dovolena/XSO2LAR.html

py v stu

Vzdál

Vy

KRANJSKA GORA

|

|

Vybavení: Recepce, restaurace, pizzerie, bar, terasa, zahrada, WiFi (zdarma), lyžárna, parkoviště před hotelem (zdarma). Hotel zajišťuje prodej skipasů.

2 750 Kč

od

2 noci

Ubytování: Standardní dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek (rozkládací pohovka – vhodná pro 2 děti nebo 1 dospělou osobu), vybavení: koupelna (sprcha/vana, WC), kabelová TV, WiFi, telefon, minibar, trezor. Dětská postýlka možná na vyžádání a za poplatek. Stravování: Polopenze – formou bufetu. Za příplatek možno dokoupit plnou penzi. Sport a zábava: Vstup 1× denně do Aqua Larix centra a wellness (ve vedlejším hotelu Larix) – zdarma bazén, vířivky, vodotrysky, dětský bazén, skluzavka. Solárium, masáže, sauna, kosmetické procedury za poplatek.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XSO2PRS.html

N

Poloha: Hotel je situován přímo v centru střediska, nedaleko letní sáňkařské dráhy a lanovky. Nákupní možnosti a restaurace 50 m.

áš tip

l eapoa n erie N • Pizzlová čajov a stys piánem

S LOV I N S KO  J U L S K É A L PY  K R A N J S K A G O R A

s llne s

ané v br

WiFi

ost o en

150 m

arma zd

ně ce

lyžová

d

We

RAMADA HOTEL + SUITES (PRISANK)

25


s llne s

Pobyt

WiFi

ost o en

200 m

arma zd

se pse

m

lyžová

d

We

HOTEL KOMPAS

Poloha: Kvalitní hotel s překrásnými výhledy leží na okraji střediska přímo u Ramada resortu. Nachází se 200 m od centra a je v těsné blízkosti sjezdovek, přesto obklopen hotelovou zahradou. Vybavení: Restaurace, recepce, konferenční místnost, bar, prádelna, úschovna kol/lyží, WiFi, wellness, bazén, dětská herna, parkoviště, výtah a půjčovna kol. V hotelu najdeme bar a diskotéku. Ubytování: Pěkné, moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky – koupelna, fén na vlasy, WC, kabelová TV, WiFi, telefon. Některé pokoje s balkonem s výhledem na jezero či do parku. Dětská postýlka možná na vyžádání.

2 690 Kč

od

N

S LOV I N S KO  J U L S K É A L PY  K R A N J S K A G O R A

Vzdál

|

KRANJSKA GORA

áš tip

ý baven ěle vy • Skv hotel lastní ino, v • Kasiskotéka d

2 noci

Stravování: Polopenze formou bufetu. Možnost dokoupit plnou penzi. Sport a zábava: Příjemně zařízené wellness – krytý vyhřívaný bazén s dětskou částí, dětský bazén, tobogán, vířivka, 2 sauny, masáže. Pro aktivní odpočinek fitness, stolní tenis, kulečník, dětské hřiště, squashový kurt.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XSO2KOM.html

KRVAVEC

|

|

s llne s

Pobyt

yt z ob d

Skipa

Přímo

ma ar p

P

se pse

až do 6 let

|

|

Poloha: Hotel Krvavec se nachází na známé hoře Krvavec v obci Cerklje na Gorenjskem. Jezero Bled 35 km daleko, skiareál Krvavec 10 m. Vybavení: Recepce, restaurace, venkovní après ski bar u sjezdovky, taverna s TV, sluneční terasa s posezením, WiFi, trezor, menší fitness, úschovna lyží/lyžařských bot, úschovna zavazadel. Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek mají vlastní koupelnou, WC, fén, TV/sat. a WiFi. K dispozici větší rodinné pokoje až pro 6 os. Z pokojů je krásný výhled na vrcholy KamniškoSavinjských Alp a údolí Kokra. Přistýlky formou rozkládací pohovky.

7 290 Kč

od

4 dny se skipasem

N

S L O V I N S K O     K A M N I C K O - S AV I N J S K É A L P Y     K R VAV E C

ceně

m

sv

dítě ro

26

u

svah na

We

HOTEL KRVAVEC

áš tip

litní • Kva nomie o gastr í otřídn • Prvo a p loh

Stravování: Snídaně. Možnost dokoupení bufetové polopenze s pestrou nabídkou lokálních pokrmů. Sport a zábava: Relaxace ve wellness – infrasauna, vnitřní a venkovní finská sauna, relaxační koutek. Biliard, stolní fotbal. Informace: Přístup ideálně kabinovou lanovkou (8–17 h), následně sedačkovou lanovkou/skútrem/vlečkou. Možnost pobytu se skipasem v ceně.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XSO2KRV.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Pla

We

WiFi

ost o en

2 km

s llne s

um tin

d a s ět

mi

arma zd

lyžová

d

Rodin

ECOHOTEL BOHINJ Vzdál

|

|

Ubytování: Příjemné dvoulůžkové pokoje Superior a Executive s možností 1 přistýlky a některé s balkonem. Dále rodinný pokoj pro 2 os. s 2 přistýlkami. V pokojích koupelna (vana/sprcha, WC, fén), TV/sat., telefon, WiFi. Dětská postýlka možná na vyžádání a za poplatek.

2 990 Kč

od

2 noci

N

Vybavení: Klimatizovaná recepce, restaurace, terasa, kavárna, bar, WiFi, kino, seminární místnosti, hlídané parkoviště (zdarma), směnárna, trezor a lyžárna. Hotel nabízí bezbariérový vstup.

áš tip

N

Poloha: Luxusní hotel se nachází v Julských Alpách 6 km od jezera Bohinj. Leží na okraji největšího národního parku Slovinska NP Triglav. Skiareál Kobla 2 km, skiareál Vogel 11 km.

áš tip

apark • Aquzavkami lu k s se v ceně ky logic • Ekoný hotel r t e š

Stravování: Snídaně – formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze. Sport a zábava: Hotel nabízí vlastní vnitřní i venkovní Aquapark se skluzavkami, bazény a vířivkou. V horním patře se nachází exkluzivní bazén a sauny (za poplatek a pouze pro dospělé). Dále hotel nabízí masáže, lázeňské centrum, kosmetiku, fitness a bowling.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XSO2ECO.html

S LOV I N S KO  J U L S K É A L PY  VO G E L

|

BOHINJSKA BISTRICA

s llne s

až do 4 let

|

Poloha: Hotel se nachází u Bohinjského jezera v samém srdci Julských Alp. V blízkém okolí potraviny, informační centrum, obchod. Zhruba 27 km daleko je známé jezero Bled. Skiareál Vogel 5 km, 100 m od hotelu skibus. Vybavení: Recepce, hala/lobby, kavárna, restaurace se zimní zahradou, výtah, terasa s posezením, wellness, WiFi (ve společných prostorách), parkoviště (zdarma). Dále k dispozici úschovna lyží, prádelna, čistírna. Ubytování: Dvoulůžkový pokoj 20 m2 s možností 1 přistýlky – min. 2 osoby, max. 3 osoby. Vybavení: koupelna (sprcha/vana, WC), fén, kabelová TV, telefon, lednička (za poplatek), balkon.

1 290 Kč

od

1 noc

ápoje čeři n • K vev ceně zera ha u je • Polo

Stravování: Snídaně. Možnost dokoupit bufetovou polopenzi i plnou penzi. K večeři v ceně nápoje (víno, pivo, nealkoholické nápoje). Sport a zábava: Hotel nabízí krytý bazén, fitness, bylinkovou saunu, relaxační místnost a masáže. Aquapark & Wellness Bohinj vzdálen 5 km.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

S LOV I N S KO  J U L S K É A L PY  VO G E L

Vzdál

RIBČEV LAZ

arma zd

WiFi

yt z ob d

ost o en

P

5 km

ma ar p

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL JEZERO BOHINJ

www.cedok.cz/ dovolena/XSO2JEB.html

296 184 910

27


O

K O

U

Z

L

Í

V Á S

ŠPIČKOVÁ

FRANCIE Č E D O K

T I P

Portes du Soleil

Švýcarsko

Espace San Bernardo Paradiski Trois Vallées

Les Sybelles

Mont Thabor

F R A N C I E

Alpe d’Huez Les 2 Alpes

28

Tignes Val d’Isere

Itálie

Foret Blanche

v katalogu na webu

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Absolutní špičkou nejenom v evropské, ale také svě­ tovém měřítku je Francie. Jednotlivá střediska nabízí i několik set kilometrů nejkvalitnějších sjezdovek. Každé středisko pamatuje také na freeridery, běžkaře, snowboardisty a další. V jakémkoliv středisku si svou sjezdovku najde ten, co stojí na lyžích prvně, rekreační lyžař i další Alexis Pinturault. Francouzi neponechávají nic náhodě. Ani vysoká nadmořská výška dnes už nezaručí jistotu sněhové pokrývky. Proto se správci místních lyžařských středisek vrhli na sofistikované

296 184 910

způsoby umělého zasněžování. Neustále investují do modernizace přepravních zařízení. Neskutečný je také systém ubytování. Francouzi se snaží, abyste ze dveří vykročili rovnou na sjezdovku a abyste lyže museli zout jen u vstupu do kabinkové lanovky. Ačkoliv mnohá střediska jsou luxusně vybavená, pořád si můžete vybrat od nejlevnějších až po totální top resorty. Už ani nemluvě o après ski a gastronomii.

F R A N C I E

ZE DVEŘÍ ROVNOU NA SJEZDOVKU

29


Tignes – Paradiski Val d´Isère

Trois Vallees

Závodní areál pro všechny

2 olympijská střediska v 1 skipasu

Možná vám název Tignes – Val d´Isère moc neříká. Jednou částí tohoto lyžařské­ ho areálu je však oblast Val d´Isère. Ano, zde se odehrávaly závody Olympijských her v roce 1992, světový šampionát FIS ve sjezdovém lyžování 2009, ale také dalších asi 150 závodů světových pohárů ve sjezdu, lyžařské akrobacii, v jízdě na snowboardech či v boulích. Druhou částí tohoto areálu je oblast Tignes s rozlohou 10 000 ha. Tignes je zase známá fanouškům adrenalinových sportů. Celá oblast Tignes – Val d´Isère nabízí 300 km prosluněných sjezdových tratí s kvalitním sněhem pro začátečníky i pro ty, kteří se nezaleknou černých sjezdovek s převýšením 1 200 m. Lyžaře na sjezdovky dostane asi 100 lano­ vek a vleků, které se stále víc a víc moder­ nizují. Mimochodem, středisko nese název po skvělém francouzském lyžaři, místním rodákovi Jean­Claude Killym, držiteli 3 zla­ tých olympijských medailí.

Lyžařská oblast Paradiski s celkovými 425 km sjezdovek zahrnuje světoznámá střediska Les Arcs a La Plagne. Obě se od sebe liší. Sportovnější Les Arcs Vás zaujme členitými terény ve stínu Aiguille Rouge (3 226 m) a stejnojmennou černo­červenou sjezdovkou s převýšením 2 026 m, která Vás dovede do vesničky Villaroger. La Pla­ gne Vás uchvátí širokými a přehlednými sjezdovkami, které vyhovují začátečníkům i expertům. Ubytování v dosahu sjezdovek je zde samozřejmostí. Jako adrenalinovou specialitu vřele doporučujeme večerní jízdu v olympijské bobové dráze. Obě střediska jsou navzájem propojena dvoupatrovou kabinou Vanoise Express, která pojme najednou až 200 osob.

Největší propojená lyžařská oblast na světě

F R A N C I E

Francouzská oblast Tří údolí je největší pro­ pojenou lyžařskou oblastí na světě a nabízí 600 km sjezdovek všech úrovní. Zláká Vás údolí prestižního Courchevelu s vlast­ ním letištěm, luxusními hotely a chalety nebo centrálně položené údolí Méribelu a Mottaretu s majestátním vrcholem Mont Vallon (2 952 m)? Nebo údolí Belleville se sportovně založeným střediskem Les Menuires a nejvýše položeným střediskem Val Thorens (2 300 m)? Skipasy je možné koupit na jednotlivá střediska či údolí, ale jen skipas Trois Vallées Vám dá úplnou volnost a ukáže to nejlepší z celé oblasti. Nejvyšší sportovní, ubytovací a relaxač­ ní kvalita všech částí oblasti Tří údolí je nezpochybnitelná a čeká jen na Vaše osobní prověření.

30

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Les 2 Alpes Forêt Blanche

Svahy zalité sluncem

Největší lyžařský 185 km sjezdovek ledovec v Evropě za hubičku

Pod majestátním vrcholem Pic Blanc (3 330 m) najdete 250 km sjezdových tratí, které uspokojí všechny kategorie lyžařů a snowboardistů. V nižší nadmořské výšce naleznete mírnější sjezdovky pro začáteč­ níky, nejvýše položené terény jsou naopak ideální pro zkušené lyžaře. Přímo z vrcholu Pic Blanc můžete sjet po nejdelší černé sjezdovce v Evropě „Sarenne“ (délka 16 km s převýšením téměř 2 000 m) nebo po vyhlášené sjezdovce „Le Tunnel“ procháze­ jící 200 m osvětleným tunelem vyhloube­ ným ve skále. Samotné Alpe d´Huez není z jihu stíněné žádným horským masivem, proto zde využijete prosluněné sjezdovky až do pozdního odpoledne.

Les 2 Alpes je moderní středisko v masivu La Meije na úpatí největšího lyžařského ledovce v Evropě Mont de Lans (kde lze mj. navštívit 120 m dlouhou ledovcovou jeskyní s nádhernými sochami z ledu). Lyžařský areál s 225 km sjezdovek ocení začátečníci i náročnější lyžaři. Zóna Fre­ estyle Land o rozloze 200 ha, disponující U­rampou, boardercrossem i spoustou skoků a zábradlí různých stupňů obtížnosti, učaruje lyžařům i snowboardistům. Na své si ale přijdou i vyznavači freeridu a volných terénů. Večer Vás bude lákat vyhřívaný venkovní bazén, sauna, fitness centra, bary, stylové restaurace či diskotéky, v průběhu dne zase paragliding, speedriding nebo třeba vyhlídkový let vrtulníkem.

296 184 910

Propojením sousedních středisek Risoul a Vars vznikla lyžařská oblast La Forêt Blanche se 185 km sjezdovek. Severo­ východní orientace svahů a nadmořská výška 1 650–2 750 m zajišťují dobré sně­ hové podmínky po celou sezónu. Najdete zde převážně modré a červené sjezdovky, ale velkým lákadlem je jedna z nejtěžších sjezdovek v Evropě – černá „La Coni“ se sklonem 43° na prvních 200 metrech. Ne náhodou leží v její těsné blízkosti trať pro rychlostní sjezdové lyžování se sklonem až 95 %, která každoročně ožívá na přelomu března a dubna. Nejoblíbenější sjezdovou tratí je zde červená sjezdovka s názvem Olympique s převýšením 920 m vedoucí do vesničky Vars Sainte Marie.

F R A N C I E

Alpe d´Huez

31


14 690 Kč

od

týden se skipasem

Pobyt

arma zd

ceně

WiFi

100 m

sv

Skipa

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

CGH FERME DU VAL CLARET Vzdál

TIGNES VAL CLARET 2100

-

Poloha: Komfortní residence je 100 m od sjezdovek, v blízkosti obchodů, skibusu a 200 m od centra Val Claret. Vybavení: Recepce, výtah, lyžárna, 1× WiFi připojení (další připojení za poplatek), zavazadlová místnost, kryté parkování.

32

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XFR2VAC.html

áš tip

ness é well platnnerské z e  B t • v par ci Nevada en resid usní • Luxmány apart

N

F R A N C I E     T I G N E S   / VA L D´I S È R E     T I G N E S

Ubytování: Ve všech apartmánech je v obývací části vybavený jídelní a kuchyňský kout (nádobí, varná deska, lednice, trouba, myčka, kávovar, rychlovarná konvice, mixér), koupelna a WC, fén, TV/ sat., balkon, povlečení, ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňky).

Apartmán 4 (35 m2) a apartmán pro 6 (cca 50 m2). Apartmány 8 cabine (cca 70 m2) a 8+ (cca 70 m2) mají navíc další koupelnu a WC. Strava: Bez stravy. Sport a zábava: Wellness v 300 m vzdálené residenci CGH Nevada (krytý bazén, parní sauna a kardio centrum). Masáže a kosmetické služby (za poplatek).

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


WiFi

s llne s

Pobyt

arma zd

ceně

Skipa

Přímo

u

sv

se pse

m

svah na

We

ODALYS EDENARC  -

ARC 1800

Ubytování: Moderní prostorné apartmány v alpském stylu. Možnost ubytování 2 až 6 osob (36–84 m2). Vybavení apartmánů: prostor na spaní, pohovka, plně vybavená kuchyň, lednice, myčka, TV, rádio, sprcha/vana, WC, WiFi, balkon či terasa. Možnost objednání dětské stoličky a postýlky, některé pokoje jsou vybaveny krbem, pokoje pro více osob mají oddělené ložnice.

7 990 Kč

od

týden se skipasem

áš tip

je pokom e torné • Prosstním krb s vla

Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Wellness nabízí vnitřní vyhřívaný bazén propojený s venkovním bazénem, saunu, parní saunu, hammam (parní lázeň) a velké fitness.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XFR2EDE.html

F R A N C I E     PA R A D I S K I     L E S A R C S

Vybavení: Recepce, restaurace, dětský klub, WiFi, uzamykatelná lyžárna, prádelna (za poplatek), kryté parkoviště (za poplatek).

N

Poloha: Krásná residence která se nachází v Arc 1800, v oblasti Savoy ve francouzských Alpách a skládá se ze 3 budov. Nachází se 400 m od centra střediska s přímým přístupem ke sjezdovkám.

Pobyt

ceně

se pse

-

Vybavení: Recepce, výtah, uzamykatelná lyžárna, kryté parkoviště (za poplatek). Ubytování: Plně vybavené apartmány v alpském stylu. Možnost ubytování ve studiích a apartmánech pro 2 až 6 osob (22–35 m2). Vybavení pokojů: obývací prostor, odpovídající počet ložnic, plně vybavený kuchyňský kout, nádobí, mikrovlnná trouba, myčka, lednice, sprcha/vana s WC, většina pokojů má balkon.

6 690 Kč

od

týden se skipasem

N

Poloha: Tradiční residence se nachází v oblasti Savoie ve fran­ couzských Alpách, v centru střediska Belle Plagne, s přímým přístupem ke sjezdovkám. Většina pokojů je orientována na jih.

áš tip

né ostup ově d í • Cenubytován ěší p kosti v blíz zóny

Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Bazén, kluziště a fitness centrum ve středisku Belle Plagne za poplatek.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

F R A N C I E     PA R A D I S K I     L A P L A G N E

BELLE PLAGNE

sv

Skipa

Přímo

svah na

m

a ink

u

Nov

ODALYS LICORNE

www.cedok.cz/ dovolena/XFR2LIC.html

296 184 910

33


Pobyt

ceně

Skipa

Přímo

sv

se pse

-

MOTTARET

Poloha: Residence se nachází v centru střediska s přímým přístupem ke sjezdovkám. Nabízí ubytování v dřevěných chatách situovaných v nadmořské výšce 1800 m v městečku Méribel. Supermarket 100 m. Vybavení: Recepce, WiFi (za poplatek), výtah, uzamykatelná lyžárna, biliard, placené kryté parkoviště, ubytovací areál nabízí několik obchodů a restaurací. Donáška pečiva a prádelna (za poplatek).

7 790 Kč

od

N

F R A N C I E     T R O I S VA L L É E S     M O T TA R E T

svah na

m

a ink

u

Nov

ODALYS HAMEAU DU MOTTARET

áš tip

í ktivn • Atrauprostřed a h polo Tří údolí

týden se skipasem

Ubytování: Plně vybavené apartmány v horském stylu. Možnost ubytování pro 2 až 9 os. (18–70 m2). Vybavení pokojů: patrová postel, lůžka, TV, rádio, plně vybavený kuchyňský kout, lednice, mikrovlnka, sprcha/vana, WC, většina pokojů má balkon. Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Ve středisku bazén, kluziště, lezecká stěna, wellness centrum za poplatek.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XFR2HAM.html

LES MENUIRES 1850

ceně

WiFi

arma zd

We

sv

Skipa

Přímo

svah na

s llne s

-

Poloha: Residence je u sjezdovky v části Brelin, propojena se 100 m vzdáleným centrem Les Menuires. Skládá se ze 2 budov vzdálených 150 m, které jsou vzájemně propojené krytou galerií. Vybavení: Recepce, výtah, lyžárna, základní WiFi (vyšší rychlost za poplatek), parkování je pro hosty zdarma. Ubytování: Studio pro 2 až 4 os. v obývací části rozkládací sedačka pro 2 os., spací kout s 1 lůžkem, balkon. Dále apartmány různé typologie pro 2 až 6 os. – v obývací části rozkládací sedačka pro 2 os., 2 ložnice se 2 lůžky/kabina na spaní. Zpravidla balkon. Vybavení: v obývací části jídelní a kuchyňský kout (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač), fén, koupelna a WC, povlečení, ručníky, TV/sat., trezor. Dětské vybavení k zapůjčení. Strava: Bez stravy. Sport a zábava: Menší krytý bazén.

8 390 Kč

od

týden se skipasem

N

F R A N C I E     T R O I S VA L L É E S     L E S M E N U I R E S

34

a ink

u

Nov

SOLEIL VACANCES LES MENUIRES

áš tip

dné • Vhoupiny k s pro s ka Le í n tředis • Do suires spoje n m e M výtahe

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XFR2SOL.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


12 690 Kč

od

týden se skipasem

VAL THORENS

ceně

arma zd

WiFi

sv

Skipa

svah na

Přímo

a ink

u

Nov

VILLAGE MONTANA  -

Poloha: Residence se skládá ze 3 budov. Dvě z nich se nacházejí u sjezdovky (Montana Premier a Valbel) a třetí budova (Montana Soleil) 50 m od sjezdovky. Residence je v blízkosti obchodů a centra. Vybavení: Recepce, výtah, lyžárna s vysoušeči bot, WiFi, zavazadlová místnost, parkování.

áš tip

nce ezide usní r bavené • Lux vy y litně • Kvaapartmán

kout (nádobí, vařič, lednice, trouba, mikrovlnná trouba, myčka, kávovar, mixér), koupelna a WC, fén, TV/sat., trezor, povlečení, ručníky. V obývací části rozkládací sedačka pro 1 os., odpovídající počet ložnic/kabina oddělená posuvnou stěnou s rozkládací sedačkou pro 2 os. nebo 2 lůžka. Strava: Bez stravy.

Oficiální klasifikace: ★★★★

Sport a zábava: Za poplatek lze využívat wellness vedlejší residence Les Bains du Montana za poplatek (krytý bazén, vířivka, parní sauna, bylinná čajovna).

Aktuální ceny na:

296 184 910

www.cedok.cz/ dovolena/XFR2MON.html

F R A N C I E     T R O I S VA L L É E S     VA L T H O R E N S

N

Ubytování: Příjemné apartmány různé typologie pro 2–6 os. (32 – 66 m2). Ve všech apartmánech vybavený jídelní a kuchyňský

35


10 390 Kč

od

týden se skipasem

ceně

s llne s

Pobyt

Skipa

50 m

sv

We

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

CGH CRISTAL DE L’ ALPE Vzdál

-

Poloha: Velmi dobře umístěnou residenci najdete 50 m od lanovky a 200 m od sjezdovek, v centru střediska a blízkosti obchodů.

FR ANCIE  ISÈRE  ALPE D' H U EZ

Vybavení: Recepce, výtah, lyžárna s vysoušeči bot, 1× WiFi (další připojení za poplatek), zavazadlová místnost, kryté placené parkování. Možnost objednání ranního pečiva.

36

N

ALPE D' HUEZ

áš tip

ení apůjčravu rma z • Zdaení na přípue aj. zaříz tte, fond racle

Ubytování: Residence nabízí apartmány různých typologií pro 2–10 os. (35–75 m2) součástí je jídelní a kuchyňský kout (nádobí, sklokeramická varná deska, lednice, multifunkční trouba, myčka, kávovar, rychlovarná konvice, mixér, topinkovač), koupelna a WC, fén, TV/sat., povlečení, ručníky, balkon. Některé apartmány mohou být patrové, větší apartmány mají navíc další koupelnu a WC.

Oficiální klasifikace: ★★★★

Strava: Bez stravy.

Aktuální ceny na:

Sport a zábava: Wellness zázemí (krytý bazén, parní sauna a kardio centrum). Masáže, kosmetické služby a kulečník za poplatek.

www.cedok.cz/ dovolena/XFR2CRI.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


ceně

Skipa

200 m

sv

Pobyt

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

ODALYS CHRISTIANIA Vzdál

-

ALPE D' HUEZ

Vybavení: Uzamykatelná lyžárna, kryté parkoviště (za poplatek). Rezidence nabízí placenou prádelnu a příjemný salonek k posezení.

7 190 Kč

od

N

Ubytování: Plně vybavené pokoje v alpském stylu. Možnost ubytování 2 až 6 osob (25–35 m2). Vybavení pokojů: patrová postel, postel, plně vybavený kuchyňský kout, lednice, myčka, sprcha/ vana, toaleta, většina pokojů má balkon a kávovar.

áš tip

né oloželitní oko p • Vys isko – kvaíh d n stře řírodní s p jší očně • Nár dovky sjez

týden se skipasem

Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Ve středisku 2 vyhřívané bazény z toho jeden venkovní, sauna, venkovní kluziště, služby jsou za poplatek.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

FR ANCIE  ISÈRE  ALPE D' H U EZ

Poloha: Residence se nachází v centru střediska Alpe d‘Huez, 150 metrů od nákupního centra Bergers a je poblíž lyžařských vleků, které jsou pár minut chůzí.

www.cedok.cz/ dovolena/XFR2CHR.html

ceně

s llne s

Pobyt

Skipa

50 m

sv

We

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

ODALYS OURS BLANC Vzdál

Poloha: Příjemná residence se nachází v centru střediska, s přímým přístupem ke sjezdovkám, naproti lanovce Diable. Potraviny, obchody a restaurace jsou v docházkové vzdálenosti. Vybavení: Recepce, krytý bazén, sauna a parní sauna za příplatek, uzamykatelná lyžárna, výtah, fitness. Kryté parkoviště a prádelna jsou za poplatek. Ubytování: Velmi hezky vybavené světlé studia a apartmány. Možnost ubytování 2 až 10 osob (23–60 m2). Vybavení pokojů: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, odpovídající počet ložnic, patrová postel, plně vybavený kuchyňský kout, lednice, mikrovlnná trouba, myčka, sprcha/vana, WC, většina pokojů má balkon, WiFi (za poplatek). Apartmán 10 os. má dvě WC. Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Krytý vyhřívaný bazén, sauna, pára. Ve středisku kluziště, bowling, squash, sáňkařská dráha pro děti (služby jsou za poplatek).

296 184 910

6 990 Kč

od

týden se skipasem

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XFR2OUR.html

áš tip

ní ytová vé ubnem lo y t  S é • s bazunou a sa

FR ANCIE  ISÈRE  LES 2 ALPES

-

N

LES 2 ALPES

37


8 490 Kč

od

týden se skipasem

LES 2 ALPES

ceně

Rodin

sv

Skipa

Přímo

svah na

d a s ět

mi

a ink

u

Nov

RESIDENCE ALBA  -

Poloha: Velmi příjemnou residenci Alba najdete 50 m od lanovky Vallée Blanche a sjezdoveksjezdovek. Nachází se 450 m od centra střediska v blízkosti obchodů a skibusu.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XFR2ALB.html

Vybavení: Recepce, výtah, lyžárna s vysoušeči bot, WiFi za poplatek, zavazadlová místnost, venkovní parkování (zdarma), kryté parkování je za poplatek. Ubytování: Ve všech apartmánech je v obývací části vybavený jídelní a kuchyňský kout (nádobí, varná deska, lednice, trouba, myčka, kávovar, rychlovarná konvice), koupelna a WC, fén, TV/ sat., povlečení, ručníky, balkon či terasa. Apartmán 4 (cca 44 m2),

ání bytoivLes t litní u • Kvadnější čás50 v kli Alpes 16 é 2 storn i proá • Velm m ny apart

N FR ANCIE  ISÈRE  LES 2 ALPES

38

áš tip

apartmán 6 (cca 60 m2), apartmán 6+ (cca 81 m2), apartmán 8 (cca 91 m2), apartmán 10 (cca 115 m2) – v obývací části rozkládací sedačka pro 2 osoby, příslušný počet ložnic. Apartmány 6–10 os. mají navíc další koupelnu a WC. Dětská postýlka a židlička zdarma. Strava: Bez stravy.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


s llne s

Pobyt

ceně

Skipa

100 m

sv

We

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

ODALYS PRA SAINTE MARIE Vzdál

Vybavení: Recepce, uzamykatelná lyžárna, placené kryté parkoviště, prádelna (za příplatek).

4 490 Kč

od

týden se skipasem

Ubytování: Krásné, plně vybavené studia a apartmány jsou v alpském stylu. Možnost ubytování 2 až 6 osob (23–53 m2). Vybavení pokojů: obývací pokoj s rozkládacím gaučem, odpovídající počet ložnic s lůžky či palandou, plně vybavený kuchyňský kout, mikrovlnná trouba, lednice, sprcha/vana, toaleta, většina pokojů má balkon a myčku nádobí. WiFi lze za poplatek.

N

Poloha: Příjemná residence se nachází v části střediska Vars Sainte Marie. Je 100 m od sjezdovky a dojezdové sedačky.

áš tip

rudšía n • Nejp ovka sjezd stní sjezd rychlo lympijské roti o e • Nap sjezdovc Vars

Stravování: Bez stravy. Sport a odpočinek: Hotelové zázemí nabízí krytý bazén 80 m2, parní saunu, posilovnu (některé služby za poplatek). Ve středisku sáňkařská dráha pro děti.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XFR2PRA.html

F R A N C I E     F O R Ê T B L A N C H E     VA R S

-

VARS SAINTE MARIE

arma zd

Pobyt

ceně

WiFi

150 m

sv

Skipa

lyžová

ost o en

d

se pse

m

a ink

Nov

ECRIN DES NEIGES Vzdál

-

Vybavení: Recepce, výtah, lyžárna, zavazadlová místnost, venkovní parkování (zdarma), WiFi. Ubytování: Ve všech apartmánech v obývací části je vybavený jídelní a kuchyňský kout (příbory a nádobí, vařič, lednice, minitrouba, myčka), TV, koupelna a WC, balkon nebo terasa, povlečení, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu). V nabídce apartmány různých typologií: Apartmán 4 (cca 32 m²), apartmán 6 (cca 40 m²) v kabině palanda, apartmán 6+ (cca 45 m²) má navíc další koupelnu.

5 290 Kč

od

týden se skipasem

N

Poloha: Příjemná residence Ecrin des Neiges se nachází 150 m od sjezdovky v části Vars Les Claux v dosahu obchodů a zhruba 500 m od centra.

áš tip

nivá i příz ídka • Velm á nab v o n ce

Strava: Bez stravy. Sport a zábava: V lyžařském středisku 7 snowparků různých obtížností, červená sjezdovka „Olympique“, noční lyžování. Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

F R A N C I E     F O R Ê T B L A N C H E     VA R S

VARS LES CLAUX

www.cedok.cz/ dovolena/XFR2ECR.html

296 184 910

39


N A B Í D K A

P O H O DY

OBLÍBENÁ

ITÁLIE NÁMI OBLÍBENÉ

Rakousko Valle Isarco

Švýcarsko Livigno Bormio Val di Fassa Civetta

Santa Caterina Val di Fiemme Marilleva Ponte di Passo Legno del Tonale

I TÁ L I E

Aprica

40

v katalogu na webu

San Martino di Castrozza

Monte Bondone

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


DENNÍ DÁVKA ZÁŽITKŮ která je v jiných lyžařských zemích nepředstavitelná. Příznivé ceny v luxusních hotelích a apartmánech vykompenzují i to, že lyžaři za lyžováním musejí chvilku cestovat. Italové myslí také na to, co se děje po skončení lyžování, a hodně investují do služeb a mimolyžařského vyžití. Denní dávka zážitků je vždy podtržena výtečnou italskou gastronomií.

I TÁ L I E

Lyžařská střediska v Itálii se nemohou pochlubit tako­ vou nadmořskou výškou jako ve Francii či Rakousku. Mohou však nabídnout nádherné hory, slunečné počasí či dennodenně dokonale upravené sjezdovky a propracovaný systém zasněžování. Italská stře­ diska zaznamenala za poslední období velký nárůst lyžařů. Stojí za ním také investování do modernizace sedačkových, kabinkových lanovek i vleků. Lyžaři v Itálii oceňují velmi rozumnou cenovou strategii,

296 184 910

41


I TÁ L I E

42

Livigno

Bormio/Santa Val di Fassa Caterina e Carezza

Malebné městečko s obrovskými sjezdovkami

Sousedé a jejich výzvy

Údolí otevřené všem

Sousední střediska Bormio a Santa Cateri­ na budou v roce 2026 dějištěm sjezdových soutěží mužů na Zimní olympiádě. Bor­ mio je středověké kamenné město ležící pod horou Cima Bianca (3 025 m). Právě 10kilometrový sjezd z této hory s 1 800 m převýšením je výzvou pro náročné. Sjezd má vícero variant a jednou z nich je také zdolat respektovanou černou sjezdovku Stelvio. V Bormiu lze navštívit i termální lázně nebo další z široké infrastruktury nelyžařských aktivit. Sousední Santa Cate­ rina má podobně jako Bormio různorodou nabídku finančně výhodných ubytovacích kapacit. Její výzvou je 3,7 km dlouhá čer­ veno­černá sjezdovka vybudovaná před MS v roce 2005. Santa Caterina nabízí dlouhou lyžařskou sezonu s výjimečnými podmínkami zejména v jarních měsících. Kromě klasických sjezdovek tu lze najít hodně skialpinistických tras, freeridových terénů i 5 okruhů bílé stopy.

Val di Fassa je nádherné údolí, které navazuje na Val di Fiemme a končí pod nejvyššími štíty centrálních Dolomit. Val di Fassa je domovem několika středně velkých areálů propojených lanovkami či skibusem. Nejnavštěvovanější je Belvedere Col Rodella. Klidnější je „lyžařská hou­ pačka“, která vznikla propojením areálů Ciampac a Buffaure, a rodinným areálem je stranou ležící Carezza. Kromě toho je údolí Val di Fassa napojeno na okruh Sella Ronda, což dává možnost velkolepého skisafari – až 500 km propojených sjezdovek na lyžích. Na své si ovšem přijdou i milovníci lyžování ve volném terénu, kterého si ve Val di Fassa užijí do sytosti. Ve srovnání s dalšími středisky v rámci okruhu Sella Ronda jsou ta ve Val di Fassa nejméně finančně náročná.

Už samotné parametry – poloha v 1 800 m n. m. a vrcholy vysoké 2 700 m n. m. – naznačují, že malebné italské městečko Livigno nemá problém se sněhem. A proti případným rozmarům počasí zde bojují sněžnými děly. Alpské kopce nad Livignem nabízejí hustou síť červených, černých, ale i sjezdovek pro začátečníky nebo děti. Šíře volného terénu umožňuje věnovat se také freeridu či freestylu. Pro běžce je špičko­ vě připravených 60 km lyžařských stop. Většina hotelů a apartmánů se nachází v pěší vzdálenosti od lanovek nebo skibusů. Livigno patří mezi nejžádanější evropská lyžařská střediska. Svědčí o tom také to, že se sem velké procento lidí ještě alespoň jednou vrátí.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Tonale/Ponte Marilleva/ di Legno Folgarida

Špičková připravenost

To, co nemá jeden, má druhý

Rodinný areál s výzvami

Val di Fiemme je nejoblíbenějším italským střediskem mezi českými lyžaři. A není to jen kvůli tomu, že téměř celá trasa k jeho svahům vede po dálnici. Lyžařská oblast zahrnuje 4 větší a 4 menší areály, ve kte­ rých si každý určitě najde svůj oblíbený profil tratě. Prim hraje nekonečné množství červených sjezdovek. Své trasy si ovšem najdou i děti a začátečníci, ale také špič­ koví lyžaři, kteří mají rádi „černé výzvy“. Všechny sjezdovky jsou umně propojeny skibusy, moderními lanovkami a vleky. Val di Fiemme každý rok hostí mezinárodní závody v klasickém lyžování a zdejší bílá stopa je připravena i pro rekreační běž­ kaře. O nic nejsou ochuzeni ani vyznavači sáňkování nebo snowboardisté. Středisko si udržuje lyžařský nadstandard i co do připravenosti tratí. Všechny terény jsou pod neustálým dohledem sněžních děl a rolbařů.

To, co nemá jeden skiareál, má druhý, a naopak. Tak by se dalo charakterizovat spojené středisko Tonale / Ponte di Legno, Když se ke „zdvojeným“ výhodám přidá i třítisícový ledovec Presena s celoročním přídělem sněhu, jste v jednom z nejrůzno­ rodějších italských areálů. Na zmíněný ledo­ vec lyžaře vyveze nová kabinková lanovka. Odsud se dá pokračovat do sedla Passo Paradiso, odkud vede strmá černá trať až do Tonale. Z ledovce se lze také vydat free­ ridovým sjezdem až do průsmyku a odtud pokračovat až k Ponte di Legno. Freerideři si ovšem najdou i přehršle dalších volných terénů. Toto dvojstředisko má skvělé sně­ hový podmínky díky 100% zasněžování. A také široký výběr ubytování blízko všech lyžařských možností. V rámci různorodosti se lze proletět Zip Linem, podívat se na multimediální expozici věnovanou 1. světové válce nebo si užít koncert v ledové stavbě Ice Dome pro 200 návštěvníků.

Spojená střediska Marilleva a Folgarida nabízejí zejména terény pro rodiny s dět­ mi a začátečníky. Navíc cenově příjemné ubytovací jednotky jsou velice blízko sjezdovkám. Tato lyžařská arena nabízí sice na italské poměry jen 57 km tratí, ale díky provázaností se sousedními středisky Madonna di Campiglio a Pinzola jejich délka vzroste na 150 km. Kromě cvičných luk či příjemných červených tras, jsou zde i tři černé výzvy pro náročné. Až 97 % areálu je uměle zasněžováno a všechny tratě spojuje velký počet kabinkových nebo sedačkových lanovek. Snowboardisté mohou snít své medailové sny ve špičko­ vém snowparku v Marillevě o velkorysé velikosti 14 000 m2, který hostil v roce 1999 MS ve snowboardingu.

I TÁ L I E

Val di Fiemme

296 184 910

43


Vzdál

P

|

BORMIO

WiFi

arma zd

s llne s

až do 8 let

|

Poloha: Nedávno postavený hotel na klidném místě obklopený loukami se nachází 350 m od centra Bormia. Skiareál Bormio cca 1,5 km a skibus 100 m. Vybavení: Recepce, lobby s TV a DVD, WiFi, bar, restaurace, kon­ gresový sál pro 70 osob, dětský koutek, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, parkoviště, garážová stání, hotelový mikrobus. Ubytování: Velmi pěkně zařízené standardní dvoulůžkové až čtyř­ lůžkové pokoje mají vlastní koupelnu, WC, TV/sat., telefon, trezor, WiFi a minibar. Možné zajistit rodinný pokoj – propojené dva dvoulůžkové pokoje.

11 990 Kč

od

N

I TÁ L I E     A LTA VA LT E L L I N A     B O R M I O

ma ar p

yt z ob d

ceně

Skipa

ost o en

1 km

sv

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL SANT ANTON

áš tip

kalita aná lo • Žádedaleko zní n lá lních termá

týden se skipasem

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, večeře servírované výběrem z menu 3-4 hlavní jídla, salátový bufet. Nápoje za poplatek. Hotel pořádá 1x týdně tematické večery. Sport a zábava: Vířivka až pro 4 os., sauna, pára, turecká lázeň, hydromasážní vana, relaxační koutek s lehátky, masáže, kosmetické služby. Jen 4 km od termálních lázních Bagni Vecchi.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2HSA.html

Vzdál

44

WiFi

arma zd

s llne s

až do 6 let

|

|

Poloha: Příjemný čtyřpatrový hotel s rodinnou atmosférou se nachází v Trepalle. Skiareál Livigno/Mottolino je vzdálen 500 m, skiareál Livigno/Carosello 8 km. Skibus pouhých 50 m od hotelu. Za dobrých sněhových podmínek lze volným terénem na lyžích dojet až k hotelu. Vybavení: Recepce, bar, restaurace, společenská místnost, sluneční terasa s lehátky, WiFi, hotelový trezor, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště (zdarma). Půjčovna lyží 400 m.

11 390 Kč

od

týden se skipasem

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek v alpském stylu mají vlastní koupelnu, WC, TV/sat., telefon, fén, trezor, WiFi. Pokoje jsou po částečné rekonstrukci. Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, bohatá večeře výběrem ze 2 až 3 hlavních jídel s přílohou, menší salátový bufet. Nápoje za poplatek. Sport a zábava: K odpočinku malá sauna, turecká lázeň, vířivka, relaxační koutek s lehátky.

N

I TÁ L I E     A LTA VA LT E L L I N A     L I V I G N O

LIVIGNO – TREPALLE

ma ar p

yt z ob d

Skipa

ost o en

ceně

P

500 m

sv

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL 2000

áš tip

ně kuchay orná • Výb skvělá vín a

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2H20.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


4 990 Kč

od

týden se skipasem

s llne s

až do 8 let

|

|   -

Poloha: Hotel a residence leží v Santa Caterina. Centrum obce je vzdálené 200 m. Do skiareálu Santa Caterina 30 m, skibus po okolí u hotelu, skibus do Bormia 250 m.

áš tip

ká ě širo t imáln • Maxybavenos v ro dné p • Vhoupiny sk

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na:

Vybavení: Recepce, lobby, WiFi, restaurace, pizzerie, bar, TV místnost, kongresový sál, sluneční terasa, dětský koutek, trezor, úschovna lyží/lyžařských bot, výtahy, parkoviště, garážová stání.

www.cedok.cz/ dovolena/XIT2H3S.html

Ubytování: Ubytování v hotelových pokojích pro 2–4 os. nebo v prostorných apartmánech residence různých typologií pro 2–8 os. Pokoje mají vlastní koupelnu, WC a většinou balkon, TV/sat., telefon, fén, minibar. Apartmány mají navíc kuchyňský kout. Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, večeře výběr z 3 menu, nápoje za poplatek. Apartmány bez stravy. Sport a zábava: Bazén 8x4 m, vířivka, vodopád, oddělená část pro děti. Finská sauna, pára, ochlazovací lázeň, solárium, relaxační místnost, kneippův chodník, posilovna. Masáže, kosmetika, služby za poplatek.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2R3S.html

I TÁ L I E     A LTA VA LT E L L I N A     S A N TA C AT E R I N A

|

N

P

SANTA CATERINA

arma zd

WiFi

ma ar p

yt z ob d

ceně

Skipa

Přímo

sv

dítě ro

u

svah na

We

HOTEL A RESIDENCE 3 SIGNORI

45


8 390 Kč

od

týden se skipasem

5 km

ceně

arma zd

We

sv

WiFi

lyžová

Skipa

d

ost o en

a ink

Nov

HOTEL A CLUBRESIDENCE VERONZA s llne s

Oficiální klasifikace: ★★★

Vzdál

46

|

|

www.cedok.cz/ dovolena/XIT2HRV.html

|   -

Poloha: Komplex s hlavní budovou s dependancí, které jsou navzájem propojeny chodbou, leží v Centro Vacanze Veronza 2 km od centra. Skiareál Alpe Cermis 5 km, skibus 100 m. Vybavení: Recepce, společenská místnost, restaurace, bar, WiFi, sluneční terasa, taverna s projekcí, dětské animační programy, trezor, úschovna lyží, výtahy, parkoviště, garáže, pračka, sušička, minimarket. Ubytování: Hotelové pokoje pro 2-4 os. a apartmány v residenci až pro 5 os. Pokoje mají TV/sat., telefon, fén, trezor, některé balkon. Apartmány navíc kuchyňský kout.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2CRV.html

N

I TÁ L I E     D O L O M I T I S U P E R S K I     VA L D I F I E M M E   –   O B E R E G G E N

CARANO

Aktuální ceny na:

áš tip

outekí ský k t • Dětdáním dě lí s h

Stravování: Polopenze – bufetová snídaně, bohatá bufetová večeře. Nealkoholické nápoje a víno v ceně. Apartmány bez stravy. Sport a zábava: Bazén s dětskou částí, vířivka, sauna, velká bio­ sauna, pára, multifunkční sprcha, solárium, masáže, lázeňské kúry, kosmetika. Dále posilovna, šipky, stolní tenis, stolní fotbal. Zdarma dětský park na sněhu Cermislandia ve skiareálu Alpe Cermis.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


s llne s

Vzdál

|

PENIA DI CANAZEI

|

Poloha: Hotel leží v Penia di Canazei v údolí Fassa, 200 m od centra. Skiareál Ciampac/Buffaure – Sella Ronda 600 m, skiareál Belvedere/Sella Ronda 3 km, místní skibus 20 m (omezený provoz), skibus 250 m.

10 190 Kč

od

N

Vybavení: Recepce, lobby, společenská místnost, restaurace, pizzerie, bar, dětský koutek, videohry, WiFi, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, parkoviště (1 auto/apartmán). Garážová stání, pračka a sušička (za poplatek).

áš tip

p ý vstu • Volnellness w do ro dné p • Vhoy s dětmi in d o r

týden se skipasem

Ubytování: Studio pro 2 os. – 20 m² – obývací pokoj s manželskou postelí, kuchyňský kout. Studio až pro 4 os. – 28 m² – obývací pokoj se zpravidla odděleným kuchyňským koutem a manželskou postelí, vstupní hala s 1 lůžkem/skříňovou palandou. Vybavení: koupelna, WC, TV/sat., telefon, fén, trezor, WiFi, balkon či terasa. Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Bazén 12,5 × 6 m s lehátky, sauna, aromatická pára, atypická ledová lázeň, multifunkční sprcha, relaxační koutek. Biliard, stolní fotbal.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

I TÁ L I E     D O L O M I T I S U P E R S K I     VA L D I FA S S A E C A R E Z Z A

arma zd

ceně

WiFi

600 m

sv

We

lyžová

Skipa

d

ost o en

a ink

Nov

APARTHOTEL PRINCESS

700 m

ceně

arma zd

We

sv

WiFi

lyžová

Skipa

d

ost o en

a ink

Nov

RESIDENCE PEZ GAJARD s llne s

Vzdál

SAN MARTINO DI CASTROZZA

-

Vybavení: Recepce, bar, společenská místnost s pecí, společenská místnost s TV, WiFi, hotelový trezor, prádelna, úschovna lyží a lyžařských bot, výtahy, parkoviště (zdarma), garážové stání.

6 390 Kč

od

týden se skipasem

Ubytování: Residence nabízí ubytování v apartmánech různé typologie pro 2–8 os. Apartmány mají odpovídající počet ložnic, přistýlky, vybavenou kuchyňku, koupelnu a WC. Apartmány pro 8 os. mají 2 koupelny. Dále TV/sat., telefon, fén, možnost trezoru a v některých myčka nádobí. Vyjma 1 apartmánu všechny disponují balkonem. Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Bazén 10 × 6 m, vířivka, finská sauna, pára, atypická ledová lázeň, 2× multifunkční sprcha, horské sluníčko, relaxační koutek s lehátky, masáže, kosmetické služby, menší posilovna.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2RPG.html

N

Poloha: Příjemná residence leží v nadmořské výšce 1467 m v San Martino di Castrozza, jehož centrum je vzdálené 150 m. Skiareál Col Verde 700 m, skiareál Tognola a Passo Rolle zhruba 1 km. Skibus se nachází 150 m od residence.

áš tip é

dn • Vhoupiny k pro s loha rá po a • Dobleko centr a d ne lyžování i

I TÁ L I E     D O L O M I T I S U P E R S K I     S A N M A R T I N O  –  PA S S O R O L L E

www.cedok.cz/ dovolena/XIT2APR.html

47


WiFi

We

arma zd

ceně

Skipa

ost o en

100 m

sv

s llne s

se pse

m

lyžová

d

Pobyt

RESIDENCE CIVETTA Vzdál

-

Poloha: Příjemná residence se nachází v centru obce Zoldo Alto u sedačkové lanovky (na horu Pecol) a zároveň poblíž lyžařských vleků, které jsou součástí oblasti Dolomiti Superski. Do centra s obchody a restauracemi je to 100 m. Skiareál Civetta pouhých 100 m. Vybavení: Recepce, lobby, společenská místnost s TV, herna, dětský koutek, WiFi ve většině společných prostor, hotelový trezor, minimarket, úschovna lyží a lyžařských bot, 2× výtah, parkoviště.

6 890 Kč

od

N

I TÁ L I E     D O L O M I T I S U P E R S K I   C I V E T TA

VAL DI ZOLDO – PECOL

áš tip

osahu ším d • V psěkiareálu é SPA • Novntrum ce

týden se skipasem

Ubytování: Residence poskytuje ubytování v apartmánech různé typologie. Od MONO 2–3 os. 34 m² až po prostorné apartmány pro 6–8 os. 60–80 m². Vybavení apartmánů: obývací pokoj, kuchyňský kout, lednice, TV/sat., fén, trezor, mikrovlnka, rychlovarná konvice, WiFi a TV. Mají zpravidla balkon. Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Nově vybudované wellness – sauna, pára, 2× multifunkční sprcha, relaxační koutek s lehátky, kosmetika. Služby jsou za poplatek.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

48

FOLGARIDA

ceně

|

arma zd

We

sv

WiFi

svah na

Skipa

a ink

Přímo

Nov

HOTEL ALASKA u

s llne s

|

Poloha: Hotel Alaska se nachází v lyžařském rezortu Folgarida, uprostřed pohoří Brenta, asi 1 km od centra města. V bezprostřední blízkosti se nachází skiareál Marilleva/Folgarida. Vybavení: Recepce, lobby, společenská místnost, restaurace (s grilem), terasa, après ski bar u sjezdovky, bar s TV, 2× týdně piano bar, WiFi, herna pro děti, uvítací přípitek, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, parkoviště, garážová stání (za poplatek).

15 690 Kč

od

týden se skipasem

Ubytování: Hotel nabízí 46 zrekonstruovaných pokojů, které nabízí krásný výhled. Dvoulůžkový pokoj Komfort s 2 přistýlkami a rodinný pokoj Family pro 4 os. Vybavení pokojů: TV/sat., telefon, fén, trezor, WiFi, zpravidla balkon. Stravování: Polopenze – snídaně formou mezinárodního bufetu včetně nápojů, servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů, 3 hlavních jídel s přílohou a 5 dezertů, salátový bufet. Nápoje za poplatek a 1× týdně typicky místní večeře. Sport a zábava: Hotel nabízí k odpočinku finskou saunu a páru.

N

ITÁLI E S KI R AMA DO LO M ITI ADAM ELLO B R ENTA MARI LLE VA – FO LGARI DA

www.cedok.cz/ dovolena/XIT2RCI.html

áš tip

valita oká k • Vysslužeb appy ka gr ích utnáv tn • Ochjiných místů k či produ

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2HAL.html

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


|

-

Poloha: Krásný hotel v Tonale 700 m od centra. Skiareál Tonale/ Ponte di Legno pouhých 100 m. Hotel se nachází mezi národními parky Stelvio a Adamello. Vybavení: Recepce, lobby, společenská místnost, bar, restaurace, americký bar, WiFi, diskotéka, prostor pro úschovu zavazadel, dětský koutek, miniklub, animační programy, videohry. Nechybí úschovna lyží a lyžařských bot, výtahy, parkoviště a garáže.

12 390 Kč

od

týden se skipasem

áš tip

eři k več a • Víno zdarm

Ubytování: Příjemné dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek mají vlastní koupelnu, WC, fén, často balkon, TV/sat., telefon, trezor, WiFi. Možnost velkých pokojů až pro 6 osob. Stravování: Polopenze – bohatá bufetová snídaně, večeře výběr z široké nabídky, tříchodové menu. Voda a víno v ceně, ostatní nápoje za poplatek. Sport a odpočinek: Finská sauna, horské sluníčko, relaxační koutek s lehátky a hudbou, masáže, kosmetika, menší fitness, šipky, stolní fotbal. V rámci relaxačního centra jsou zdarma ručníky a osušky.

Oficiální klasifikace: ★★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2HCP.html

50 m

ceně

arma zd

We

sv

WiFi

lyžová

Skipa

d

ost o en

a ink

Nov

RESIDENCE JOLLY RESORT s llne s

Vzdál

-

Poloha: Příjemná a moderní residence se nachází v Ponte di Legno, jehož centrum je vzdálené 400 m. Obchody, bary a restaurace cca 200 m. Skiareál Tonale/Ponte di Legno 50 m. Vybavení: Recepce, lobby, výtahy, dětský koutek, restaurace a bar s TV. WiFi, úschovna lyží a lyžařských bot, parkoviště. Ubytování: Residence poskytuje ubytování v apartmánech různé typologie. MONO pro 2–3 os. 30 m² až po apartmány pro 6 os. 55–65 m², apartmány nabízejí kuchyňský kout, lednici, TV/sat., fén, trezor, mikrovlnku. Apartmány mají často balkon či terasu. Některé mají samostatný vchod zvenku.

6 990 Kč

od

týden se skipasem

N

PONTE DI LEGNO

áš tip

lita í loka ktivn • Atra á jeskyně • Soln

Stravování: Bez stravy. Sport a zábava: Hosté mohou využívat relaxačního zázemí – vířivka, finská sauna, pára, multifunkční sprcha, solná jeskyně, masáže, kosmetické služby, posilovna. Služby jsou za poplatek.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/XIT2RJO.html

296 184 910

ITÁLIE SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA TONALE – PONTE DI LEGNO

až do 8 let

ITÁLIE SKIRAMA DOLOMITI ADAMELLO BRENTA TONALE –PONTE DI LEGNO

s llne s

N

Vzdál

P

|

TONALE

arma zd

WiFi

ma ar p

yt z ob d

ceně

Skipa

ost o en

100 m

sv

dítě ro

lyžová

d

We

HOTEL CLUB PIANDINEVE

49


V Y C H U T N E J T E

S I

PŘEKVAPIVÉ

TURECKO N A Š E

I N S P I R A C E

T U R E C K O

LETNÍ ZEMĚ ZIMNÍCH RADOVÁNEK

50

Spojení horkých letovisek s lyžováním na sněhu bylo donedávna možné jen v pohádkách. V Turecku využili to, co tam už dávno měli – věčný sníh na úpatí sopky Erciyes vysoké 3 917 m. Od skvělého nápadu po dnes je to 102 km. Přesně takovou délku mají všechny sjezdovky v tureckém lyžařském středisku Kayseri. Můžeme spekulovat, zda postupně budeme

svědky lyžování i v jiných vysloveně letních exotických zemích. Místo toho bychom si spíše měli užít novou nabídku lyžování v Turecku. Možná nám přátelé uvěří až po tom, co shlédnou fotky, nebo se sami vydají do letních destinacích plných zimních radovánek.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


Kayseri - Erciyes Černé moře

Řecko

Kayseri–Erciyes

Středozemní moře

296 184 910

Sýrie

Nikoho nepřekvapí to, že Turecko nabízí širokou škálu letních dovolených. Ale víte, že v Turecku si lze špičkově zalyžovat? Na úpatí nejvyšší sopky Kappadokie Erciyes (3 917 m n. m.) se nachází nejmodernější turecké lyžařské středisko Kayseri. Nabízí neuvěřitelných 102 km sjezdovek. Na takové ploše si přijdou na své začátečníci, na které se už těší certifikovaní instruktoři, rodiny s dětmi, ale také skuteční profesionálové, a to z řad lyžařů i snowboardistů. Sjezdov­ ky se spouštějí dolů z výšky 3 360 m n. m. a třeba Divan a Hacilar mají sklon nejmé­ ně 60°. Ti, kteří upřednostní turistiku nebo skituristiku, se mohou kochat výhledem na Černé a Středozemní moře, který se nabízí z vrcholu sopky Erciyes. Středisko je zároveň skvělým startovním bodem pro návštěvu nádherné Kappadokie. Večer si mohou všichni dopřát bazén, saunu nebo skvělou tureckou kuchyni.

T U R E C K O

Nečekaně skvělé lyžování

51


19 550 Kč

od

letecky  týden se skipasem

MIRADA DEL LAGO ceně

arma zd

WiFi

sv

Skipa

Přímo

Pouz

KAYSERI

svah na

u

ku do

Č ev e

|

Poloha: Hotel se nachází v blízkosti vleků, cca 600 m od centra Erciyes, ve výšce cca 2200 metrů nad mořem. Nejbližší obchody a bary jsou od hotelu vzdálené cca 600 m. Letiště je vzdálené pouze cca 30 km.

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/ASR2LAG.html

Vybavení: Výtah, vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, lobby bar, obchod, konferenční místnost. Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), WiFi, TV/sat., telefonem a minibarem. Dětská postýlka je možná na vyžádání.

52

N

T U R E C K O     K AY S E R I     E R C I Y E S

Strava: Light All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu s vybranými nealkoholickými nápoji. K obědu a večeři vybrané pivo a víno. 6denní skipas v ceně (požadovaná kauce je cca 35 EUR/osoba).

áš tip

auna én a s hyně • Baz í kuc n íd ř t • Prvo

Sport a zábava: Stolní tenis, šipky, mini klub. Za poplatek: půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, úschovna lyžařského vybavení, prádelna, půjčovna aut.

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


GRAND ERAS sv

ceně

arma zd

WiFi

Skipa

Přímo

|

KAYSERI

Vybavení: Výtah, lobby, 24h recepce, restaurace, vyhřívaná úschovna lyží, parkoviště. WiFi zdarma v areálu hotelu. Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), WiFi, TV/sat., telefonem a minibarem. Dětská postýlka je možná na vyžádání.

17 050 Kč

od

letecky  týden se skipasem

N

Poloha: Hotel se nachází v blízkosti lyžařských vleků, cca 200 m od centra Erciyes, ve výšce cca 2200 metrů nad mořem. Nejbližší bary a obchody jsou vzdálené cca 200 m od hotelu. Od Letiště v Kayseri je hotel vzdálený pouze cca 30 km.

áš tip

yně í kuch ikajíc n é z • Vyn a tý b • Kry

Strava: Light All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu s vybranými nealkoholickými nápoji. K obědu a večeři vybrané lokální pivo a víno. 6denní skipas v ceně (požadovaná kauce je cca 35 EUR/osoba). Sport a zábava: Večerní představení, diskotéka, SPA centrum. Za poplatek: půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení. Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na:

T U R E C K O     K AY S E R I     E R C I Y E S

Pouz

svah na

u

ku do

Č ev e

www.cedok.cz/ dovolena/ASR2ERA.html

MIRADA DEL MONTE ceně

arma zd

WiFi

sv

Skipa

Přímo

Pouz

KAYSERI

svah na

u

ku do

Č ev e

|

Ubytování: Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky s vlastním příslušenstvím (koupelna, WC, fén), WiFi, TV/sat., telefonem a minibarem. Dětská postýlka je možná na vyžádání.

15 990 Kč

od

letecky  týden se skipasem

Strava: Light All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu s vybranými nealkoholickými nápoji. K obědu a večeři vybrané lokální pivo a víno. 6denní skipas v ceně (požadovaná kauce je cca 35 EUR/osoba). Sport a zábava: Herna, diskotéka. Za poplatek: půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, úschovna lyžařského vybavení, prádelna.

296 184 910

Oficiální klasifikace: ★★★ Aktuální ceny na: www.cedok.cz/ dovolena/ASR2MON.html

áš tip

ha í polo ktivn nsfer • Atra a r t rma a • Zda ski centr do

T U R E C K O     K AY S E R I     E R C I Y E S

Vybavení: Vstupní hala, recepce, restaurace, lobby bar, úschovna lyžařského vybavení, WiFi.

N

Poloha: Hotel se nachází cca 200 m od centra Erciyes, ve výšce cca 2200 metrů nad mořem. Nejbližší bary a obchody jsou vzdálené cca 200 m od hotelu. Od Letiště v Kayseri je hotel vzdálený pouze cca 30 km.

53


DŮLEŽITÉ INFORMACE A PODMÍNKY PRO ÚČAST NA ZÁJEZDU/POBYTU Podmínky účasti na zájezdech nebo pobytech a vzájemná práva a povinnosti, které vznikají mezi klientem a naší cestovní kanceláří a jsou i obsahem smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o zajištění pobytu příp. jiné smlouvy uzavírané s Čedokem, jsou stanoveny zejména vedle popisů a obsahu služeb u zájezdů/pobytů v tomto katalogu nebo na www.cedok.cz , příslušnou smlouvou, Všeobecnými smluvními podmínkami cestovní kanceláře Čedok a.s. platnými a účinnými ke dni uzavření smlouvy (dále i „VSP“). Obsahem příslušné smlouvy jsou i další informace a podmínky k poskytovaným službám, na něž je ve smlouvě resp. VSP zákazník upozorněn/odkázán. Seznamte se proto, prosím, ještě před DÉLKA A ROZSAH ZÁJEZDU Délka zájezdu je vyjádřena v katalogu počtem dní. Do celkového počtu dní trvání zájezdů jsou zahrnuty i dny určené pro cestu do místa pobytu a zpět, a to i v případě, kdy je doprava organizována v pozdních nočních či ranních hodinách

uzavřením příslušné smlouvy nebo před závazným objednáním/ rezervací služeb prostřednictvím elektronických prostředků se všemi uvedenými informacemi a podmínkami poskytovaných služeb Čedoku. V níže uvedených informacích a podmínkách k poskytovaným službám získáte základní důležité informace. Úplné a aktuální Důležité informace a podmínky pro účast na zájezdu/pobytu, jakož i další důležité dokumenty a informace jsou zveřejněny na www.cedok.cz/obchodni-podminky a rovněž jsou i k dispozici ve všech provozovnách cestovní kanceláře Čedok a.s. i u všech externích prodejců služeb cestovního ruchu zajišťovaných Čedokem.

STUPNICE KVALITY UBYTOVÁNÍ CK ČEDOK Velmi jednoduché ubytování s jednoduchým vybavením

OBSAZENOST POKOJŮ  Dospělá osoba  Dítě V katalogu uvádíme u jednotlivých ubytovacích kapacit informaci o variantách obsazenosti jednotlivých pokojů. Pokud je v hotelu k dispozici více typů pokojů, je uváděn zpravidla nejčastěji využívaný typ pokoje. V popisu ubytovacích jednotek u jednotlivých hotelů jsou pro lepší orientaci uvedeny základní možnosti obsazenosti pokojů zkratkami typu 2+0, 2+1, 2+2. První číslovka znamená maximální počet pevných lůžek, druhá maximální počet přistýlek v pokoji. Uvedené zkratky mají pouze informativní charakter. Přesnou konfiguraci jednotlivých pokojů včetně možnosti ubytování dětí naleznete na www.cedok.cz u jednotlivých hotelů. UBYTOVÁNÍ Vzhledem k tomu, že vnímání kvality i označování kategorie ubytování se mohou v jednotlivých zemích významně lišit, užívá Čedok pro hodnocení ubyto-

54

Jednoduché ubytování určené pro méně náročné turisty

• Běžný turistický standard ubytování

Kvalitní ubytování vyšší standard

Luxusní ubytování

Zmenšený symbol (půl symbolu) – vyšší kvalita základního stupně

vacích zařízení jak vlastní stupnici kvality služeb, tak i oficiální klasifikaci. V případě, že ubytovací kapacita nemá oficiální klasifikaci v rámci dané destinace, je příslušná ubytovací kapacita uváděna taktéž bez oficiální klasifikace. Vlastní stupnice kvality služeb vyjadřuje pouze názor Čedoku na kvalitu ubytování tak, jak se jeví z hlediska standardu středoevrop-

ského cestovatele. Upozorňujeme, že kvalita ubytování v apartmánech není totožná s hotelem. Kvalita služeb v apartmánech je zpravidla nižší než v hotelích. Čedok nemůže ovlivnit některé skutečnosti: • ve výjimečném případě, nikoli však vinou naší CK, může dojít k překnihování ubytovacího objektu. V takovém případě Vám bude poskytnuto jiné

ubytování shodné či vyšší kategorie. doba určená k ubytování a opuštění pokoje nebo apartmánu je stanovena hotelem tak, aby mohl být proveden řádný úklid. Pokud není uvedeno jinak, v ČR je nástup na pobyt od 14 hod. dovolená je pro mnohé turisty spojena s bohatým nočním životem. V ubytovacích objektech nemůže naše CK zajistit absolutní klid. ačkoli se turistické destinace snaží ve většině případů provádět veškerou údržbu a stavební činnost v ubytovacích zařízeních či blízko nich mimo hlavní sezónu, může v místě pobytu v jakékoli době docházet ke stavební či jiné technické činnosti. Na tuto skutečnost nemá CK Čedok žádný vliv a nemůže ji nijak ovlivnit ubytovací zvyklosti se mohou lišit od běžného standardu České republiky. Pro některé destinace jsou typické poměrně malé rozměry pokojů a úsporné řešení lůžek formou paland nebo vysouvacího lůžka z úložného prostoru. přistýlka nemusí být vždy pevné lůžko, ale např. rozkládací lehátko, rozkládací křeslo, gauč, nebo palanda. V některých destinacích může být jedna přistýlka společná pro dvě děti.

• ve vybraných hotelích a pokojích nabízíme i možnost ubytování dítěte na společném lůžku s rodiči. Dítě nemá své vlastní lůžko ani přistýlku. • při ubytování jednoho klienta ve dvoulůžkovém pokoji se účtuje příplatek za neobsazené lůžko. Standardní jednolůžkový pokoj je vždy menších rozměrů. • bazény mohou být dočasně mimo provoz. • v některých hotelích (zejména vyšší kategorie) je vyžadováno formální oblečení. • fotografie ­ubytovacích kapacit uvedených v katalogu jsou ilustrační a nemusí vždy korespondovat s pokojem, který je klientovi na místě přidělen. Přidělování konkrétních ubytovacích kapacit provádí zásadně provozovatel ubytovacího zařízení. PLÁŽOVÉ SLUŽBY Údaje o vzdálenosti pláže vyjadřuje nejkratší vzdušnou vzdálenost pláže od hranice areálu s ubytovacím objektem. STRAVOVÁNÍ Rozsah čerpání služeb v příletový a odletový den je omezen. Dochází-li v odletový den k uvolnění pokojů v poledních hodinách, nelze vyžadovat služby all inclusive po tomto limitu, byť nástup do hotelu proběhl ve večerních hodinách

Kompletní nabídku naleznete na www.cedok.cz


příletového dne. Při čerpání služeb all inclusive v hotelích nižších kategorií (3* a méně) je třeba počítat, že rozsah stravování může být skromnější. Při nástupu do hotelu a odjezdu z něj v atypických časech může být jídlo nahrazeno balíčkem na cestu nebo jiným typem občerstvení. DOPRAVA Letecká přeprava je zajištěna formou charterových letů nebo na pravidelných linkách. V důsledku vytížení letových tras se charterové lety v Evropě realizují převážně v nočních hodinách. V souladu s platnými mezinárodními předpisy a dohodami nemůže naše cestovní kancelář ovlivnit případné změny letecké společnosti, typu letadla, letového řádu a trasy (včetně mezipřistání). V některých případech nastávají změny jen několik hodin před odletem. Délka trvání zájezdu vychází z platného letového řádu v době zpracování katalogu. Letecký dopravce je oprávněn v důsledku povětrnostních, technických, nebo jiných vlivů nezávislých na vůli dopravce přepravu odložit, zrušit, nebo předčasně ukončit. Váhový limit pro leteckou přepravu zavazadel je odlišný dle jednotlivých dopravců. Případná nadváha je zpoplatněna dle aktuálních ceníků leteckých společností. Informace na vyžádání sdělí prodejci zájezdů. Na většině letů je občerstvení na palubách nabízeno zpravidla za poplatek a cestující je platí přímo v letadle palubnímu personálu. Autokarovou přepravu zajišťujeme buď vlastními autokary, nebo dopravními prostředky osvědčených

autobusových společností a rovněž využíváme i nabídky autokarové dopravy jiných CK. Naše CK používá na svých cestách autokary v dálkové úpravě, která obvykle zahrnuje video a nabídku teplých a studených nápojů. Do vzdálenějších míst pak i klimatizaci a WC. Všechna místa v autokaru mají stejnou hodnotu a nelze požadovat slevu z ceny při přidělení místa, které klientovi nevyhovuje. V případě nízkého zájmu o dopravu svozem do centrálního odjezdového místa nebo na tuzemské letiště/z tuzemského letiště může být doprava zrušena. V tomto případě bude klientům vrácena částka, kterou za službu uhradili. DELEGÁTI Pokud v pobytovém středisku funguje střediskový delegát, bude Vás po příjezdu kontaktovat a bude Vám nápomocen v místě pobytu. Doporučujeme využívat pro řešení veškerých záležitostí především úřední hodiny nebo telefonické spojení pro případ mimořádné události. PRŮVODCI Všechny poznávací zájezdy Čedoku, není-li uvedeno jinak, mají svého průvodce. VÝLETY Výlety nabízené v katalogu za podmínky účasti předem stanoveného minimálního počtu zájemců mohou být provázeny česky mluvícím průvodcem. Pro doprodej výletů „na poslední chvíli“ přímo na místě pobytu může být stanovena nižší cena, než je uvedená v katalogu. PROHLÍDKY A VÝKLAD Není-li výslovně v itineráři poznávacích zájezdů uve-

deno, že program obsahuje prohlídku s místním průvodcem, pak doprovodný průvodce Čedoku podává zpravidla výklad jen v auto­ karu (řada států zakazuje průvodcům CK provádět tuto průvodcovskou činnost bez místního živnostenského povolení). Konkrétní prohlídky jednotlivých loka­ lit po výstupu z autokaru probíhají individuálně bez přímého průvodcovského výkladu. CENY SLUŽEB Základní cena je uvedená na webových stránkách www.cedok.cz u konkrétního zájezdu. Tato cena nezahrnuje fakultativní služby, nepovinné příplatky a případné slevy. Základní cena a zákazníkem zakoupené fakultativní služby tvoří cenu zájezdu ve smyslu zákona. Všechny ceny uvedené v tomto katalogu jsou uvedeny v Kč a za jednu osobu. Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodujícím je u zahraničních zájezdů/pobytů věk dítěte v den příletu/návratu do vlasti a v ČR den nástupu na zájezd/pobyt. Není-li u leteckých zájezdů uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let, které nečerpají žádné služby, hradí pouze poplatek 990 Kč. Tyto děti nemají nárok na místo v dopravním prostředku. Cena od platí vždy v rámci nabízené sezóny v nejlevnějším termínu, nejlevnějším typu pokoje a je již ponížena o slevu za včasný nákup platnou při zakoupení zájezdu v lednu a únoru 2020. PASOVÉ A VÍZOVÉ FORMALITY Udělení víz spadá do kompetence příslušných zastu-

pitelských úřadů. Není-li vízum klientovi uděleno, vízový poplatek propadá a CK tento poplatek nevrací. Rovněž tak nemůže refundovat cenu zájezdu, pokud klient stornuje zájezd z titulu neudělení vstupního víza, popřípadě je-li z určité země vyhoštěn. Podmínky pro udělení a platnost víz se mohou během roku měnit a konzulární úřad není povinen nás o tom informovat. Doporučujeme proto ověřit si informace vždy předem na www.mzv.cz a na konkrétním zastupitelském úřadě. Občanům třetího státu, kteří mají vízovou povinnost, doporučujeme, aby si veškeré informace týkající se vízové povinnosti a důležité skutečnosti s tím spojené zjistili ještě před zakoupením zájezdu. Pokud si takový klient neopatří víza pro cílové nebo tranzitní země a je ze zájezdu vyloučen, nese veškeré náklady za storno zájezdu. V případě neudělení víza platí Vše­ obecné smluvní podmínky Čedoku a.s. Upozorňujeme na to, že vycestovat mimo EU je možné pouze s platným pasem, nikoli na občanský průkaz, a to ani když ho cílová země akceptuje. Podmínky vstupních a vízových formalit do zemí uvedených v tomto katalogu naleznete na www.mzv.cz. Klienti, kteří jsou příslušníci jiných států než EHP, jsou povinni se informovat o vízové povinnosti u zastupitelských úřadů zemí, kam cestují, a potřebná víza si zajistit. VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE ČEDOK A.S. Před tím, než učiníte závaznou objednávku, nebo před uzavřením smlouvy o zájezdu nebo smlouvy o zajiště-

ní pobytu se seznamte se Všeobecnými smluvními podmínkami cestovní kanceláře Čedok a.s. VSP jsou nedílnou součástí uvedených smluv uzavíraných s Čedokem a obsahují pro Čedok i zákazníky závazné podmínky, mj. zejména způsob úhrady ceny, vč. časového rozvrhu, odstoupení od smlouvy a výši odstupného (stornopoplatků), změny dohodnutých podmínek, uplatňování práv z odpovědnosti za vady, odpovědnost za škodu a újmu, informace o ochraně a zpracování osobních údajů zákazníků. VÝHRADA ZMĚNY PODMÍNEK Nabídku v tomto katalogu připravujeme se značným předstihem. V době mezi vydáním katalogu a sjednáním smlouvy o zájezdu proto mohou nastat nové okolnosti, které mají vliv na podmínky realizace zájezdu. Naše CK Vás proto bude informovat o aktuálních podmínkách před sjednáním smlouvy o zájezdu. Změna programu u zahraničních zájezdů vyhrazena. Minimální počet osob pro realizaci zájezdů je 35 u autokarových a 15 u leteckých zájezdů, není-li uvedeno jinak. Ceny uvedené v tomto katalogu byly kalkulovány dle kurzů platných k 31. 7. 2020. Údaje uvedené v tomto katalogu jsou platné ke dni uzávěrky, tj. k 31. 7. 2020. Čedok si vyhrazuje právo na jejich změnu. Tiskové chyby jsou vyhrazeny.

ÚDAJE UVEDENÉ V KATALOGU BYLY ZPRACOVÁNY NA ZÁKLADĚ INFORMACÍ DOSTUPNÝCH A PLATNÝCH V DOBĚ JEHO ZPRACOVÁNÍ. Čedok si vyhrazuje právo na jejich změnu. Tiskové chyby v katalogu jsou vyhrazeny. DTP: UNITY GDG, s.r.o | Tisk: ORTIS Drukarnia Sp. z o.o. | Foto: iStock, Shutterstock, archiv Čedoku | © 2020 Čedok a.s., veškerá práva vyhrazena.

296 184 910

55


MŮJ ČEDOK NOVÁ KLIENTSKÁ ZÓNA VŠE O VAŠÍ DOVOLENÉ NA JEDNOM MÍSTĚ

Co Můj Čedok nabízí?

Rychlý přístup ke všem rezervacím

Rychlý přístup k informacím

Online platba

Online odbavení

Online dokoupení doplňkových služeb

Historie vašich nákupů

ZAREGISTRUJTE SE NA CEDOK.CZ/MUJ-CEDOK


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.