Biletix Aylık Dergi |Aralık 2019

Page 1

MART ‘19

Aralık‘19

Mart ‘19

MART 2019

Karsu Türkiye Turnesi 5 - 20 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli ŞehirlerEdis 1 Aralık 2019 Volkswagen Arena, İstanbul

Edis, 49 kişilik ekibi ve 2 perdeden oluşan “Ân’a Veda” konseri ile dinleyicilerine özel bir performans sunmaya hazırlanıyor.

Nekropsi 20 - 21 Aralık 2019 Salon IKSV, İstanbul

İstanbul müzik sahnesinin progresif rock rüya takımı Nekropsi, iki akşam üst üste Salon İKSV’de.

3


Zeynep Bastık 7 Aralık 2019 Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

Christmas Market Four Seasons Bosphorus

Bu yılın en çok sevilen, en çok dinlenen isimlerinden Zeynep Bastık’ı henüz canlı dinlemediyseniz veya yeniden dinlemek istiyorsanız Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki bu özel konseri kaçırmayın.

20 - 29 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler Türkiye’de ilk kez eğlenceli konsepti, sunduğu nitelikli içerikleriyle; Christmas Market 20 – 29 Aralık tarihleri arasında Four Seasons Hotel Bosphorus’da! Christmas ruhundan mahrum kalmak istemeyenler bu etkinliği kaçırmasın.

Cem Adrian 15 Aralık 2019 - 2 Şubat 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Sınırları dışlayarak kendini “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan Cem Adrian, Türkiye turnesinde sevenleriyle buluşacak. Farklı şehirlerdeki konser tarihlerini web sitemizden inceleyebilirsiniz. 4


Eda Baba 6 Aralık 2019 Kadıköy Sahne, İstanbul

YouTube sayesinde müziğini milyonlara ulaştıran ve müzik piyasasında kendine sağlam bir yer edinen Eda Baba 6 Aralık’ta Kadıköy’deki müzikseverlerle buluşacak.

IF Performance Etkinlikleri 4 Aralık 2019 - 4 Mart 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

IF Performance Hall, Beşiktaş, Ataşehir, Ankara ve Eskişehir’de müzikseverleri yerli ve yabancı müzisyenlerle buluşturmaya devam ediyor. Unutmayın “Gece IF’te Biter!”

Büyük Ev Ablukada Fırtınayt 13 - 14 Aralık 2019 Dasdas, İstanbul

Bu yıl canlı performanslarıyla Türkiye’deki yeni nesil müziğin çıtasını yükselten Büyük Ev Ablukada, 13 ve 14 Aralık’ta iki akşam üst üste DasDas sahnesinde olacak. 5 5


Yeni Türkü 40.Yıl Senfonik Konseri 21 Şubat 2020 Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

Yeni Türkü senfonik bir konser ve sürpriz konuklarla Bostancı Gösteri Merkezi’nde 40. sanat yılını kutlayacak. Unutulmaz bir konser olacak, kaçırmayın.

Şebnem Ferah 11 Ocak 2020 Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

Söz konusu Şebnem Ferah’sa gerisi teferruattır! Kendisini 11 Ocak’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde canlı dinleyebilirsiniz. Kaçırmayın.

Bostancı Gösteri Merkezi’de Yıldızlar Geçidi 4 Aralık 2019 - 29 Mart 2020 Bostancı Gösteri Merkezi,İstanbul

6

Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek “Yıldızlar Geçidi” konserleri kapsamında bu sezon en güçlü isimleri dinleyeceğiz. Selda Bağcan, Gökhan Türkmen, Bülent Ersoy & Selin Ciğerci, Teoman, Hakan Altun ve çok daha fazlası için takipte kalın.


Evgeny Grinko 1 - 8 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Geçtiğimiz günlerde Yılın Bileti anketinde, sizlerin oylarıyla “En Beğenilen Yabancı Sanatçı” ödülüne layık görülen Evgeny Grinko, piyano başında müzikseverleri büyülemeye devam ediyor.

”Valse” adlı şarkısını canlı dinlediğinizde tüylerinizin diken diken olmasına hazırsanız, Evgeny’nin konserlerini kaçırmayın. Üstelik ünlü sanatçı bu yıl Türkiye turnesine çıkıyor. Kendisini bu yıl İstanbul’un yanı sıra Denizli, Ankara, Adana, Edirne ve Bursa gibi farklı şehirlerde dinleyebilirsiniz. 7


CRR Konser Salonu 2019/2020 Sezonu 4 - 29 Aralık 2019 CRR Konser Salonu, İstanbul

Emircan İğrek

Cemal Reşit Rey Konser Salonu, Aralık ayında da ulusal ve uluslararası birçok sanatçıyı ve grubu sahnesinde ağırlamaya devam ediyor. Klasik müzik seviyorsanız, bu konserler tam sizlik.

3 Aralık 2019 - 5 Mart 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Son dönemde yıldızı parlayan genç besteci, söz yazarı ve vokalist Emir Can İğrek, tüm Türkiye’deki dinleyicileriyle buluşmak üzere turneye çıkıyor. Farklı şehirlerde gerçekleşecek konserleri kaçırmayın.

Dada Salon Kabarett 4 Aralık 2019 - 10 Ocak 2020 Dada Salon Kabarett, İstanbul

Okan Bayülgen’in İstanbul’a kazandırdığı Dada Salon Kabarett’de konserler, kabareler, söyleşiler ve oyunlarla Aralık ayı dopdolu.

8

9


Haluk Levent Konserleri 1 Aralık 2019 - 22 Şubat 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Sanatçı kimliğinin yanı sıra yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleriyle de büyük beğeni toplayan Haluk Levent de bu yıl Türkiye turnesine çıkan isimlerden biri.

Mask Beach Etkinlikleri 4 - 27 Aralık 2019 Mask Beach, İstanbul

Beylikdüzü’ndeki sanatseverler Aralık’ta da Mask Beach’te eğlenmeye devam edecek. Rubato, Gökhan Tepe, Cem Adrian ve Melek Mosso Mask Beach sahnesinde olacak.

Jolly Joker Etkinlikleri 4 Aralık 2019 - 10 Nisan 2020 Jolly Joker, Çeşitli Şehirler Türkiye’nin dört bir yanındaki Jolly Joker sahneleri bu ay da dopdolu olacak. Farklı müzik türlerinin en güçlü isimleri yine Jolly Joker sahnelerinde müzikseverlerle buluşacak. Programın tamamını web sitemizden inceleyebilirsiniz.

9 9


Grand Pera Emek Sahnesi Etkinlikleri 6 Aralık 2019 - 11 Ocak 2020 Grand Pera Emek Sahnesi, İstanbul

Grand Pera Emek Sahnesi tarihin dokusu ile sanatseverlere unutulmayacak deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Mekandaki, konserleri, oyunları ve özel etkinlikleri mutlaka inceleyin.

Fazıl Say - Su ve Umut 21 Aralık 2019 Volkswagen Arena, İstanbul

Dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’ın şef Murat Cem Orhan yönetimindeki Fazıl Say Festival Orkestrası ile birlikte vereceği konserde Su (Water) Piyano Konçertosu ve son eserlerinden biri olan Umut (Hope) Senfonisi yer alıyor.

10

9


Biraz Sezen, Biraz Ben Deniz 4 - 20 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Deniz Seki, Sezen Aksu şarkılarını seslendireceği yeni konser serisi projesiyle önümüzdeki günlerde yine kendinden söz ettirecek. Ünlü şarkıcı, Türkiye’nin pek çok ilinde hayranlarıyla buluşacak.

Nilüfer 15 Şubat 2019 Bostancı Gösteri Merkezi, İstanbul

Nilüfer, sevilen şarkılarını 15 Şubat akşamı Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde seslendiriyor.

11


Moda Kayıkhane Etkinlikleri 4 - 27 Aralık 2019 Moda Kayıkhane, İstanbul

Tarihi Moda İskelesi’nin yanında, deniz kenarında bulunan Moda Kayıkhane, iddialı konserlerle İstanbul’un gece hayatına yeni bir soluk getirmeye devam ediyor.

Kıraç 6 - 13 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Müzik kariyerinde 21. yıla giren, bir çok sinema filmine de müzik yapmış, rock müziğin farklı isimlerinden Kıraç güçlü yorumuyla sahnede. 9

Livaneli ile Sevdalım Hayat (Şarkıları & Hikayeleri) 7 Aralık 2019 - 22 Şubat 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Zülfü Livaneli, bugüne dek yaptığı film müzikleri ile şarkılarının hikayelerini ve anılarını bu kez Livaneli Filarmoni Orkestrası eşliğinde anlatacak. 12

9


Hayal Kahvesi Aqua Florya Etkinlikleri 6 Aralık 2019 - 25 Ocak 2020 Aqua Florya Hayal Kahvesi, İstanbul

Yeşilköy’deki müzikseverlerin uğrak noktası olan Hayal Kahvesi Aqua Florya, Aralık ayında da Merve Özbey, Emir Can İğrek, Fatma Turgut, Selami Şahin gibi sevilen isimleri ağırlamaya devam ediyor.

Babylon Etkinlikleri 3 Aralık 2019 - 11 Nisan 2020 Babylon, İstanbul

Her türden müziğin en iyi yerli ve yabancı temsilcilerini her zaman olduğu gibi bu ay da Babylon’da dinleyebilirsiniz. Programı mutlaka inceleyin.

13

13


The Wall Saloon & Performance Etkinlikleri 5 Aralık 2019 - 25 Ocak 2020 The Wall Saloon & Performance, İstanbul

Kadıköy’deki The Wall Saloon & Performance, konserler, partiler, şovlar ve bağımlılık yapan Pub’ıyla kültür sanat tutkunlarını ağırlıyor.

Dorock XL Kadıköy Konserleri 2 Aralık 2019 - 31 Ocak 2020 Dorock XL Kadıköy, İstanbul

Dorock XL Kadıköy, rock müziğin önde gelen isimlerinin yanı sıra farklı müzik tarzlarının önemli isimleri Aralık ayında da ağırlamaya devam ediyor.

14


Sıla 6 Aralık 2019 - 14 Şubat 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

“Geçtiğimiz günlerde Yılın Bileti anketinde, sizlerin oylarıyla bu yıl da “”En Beğenilen Kadın Sanatçı”” ödülüne layık görülen Sıla hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Tüyleri diken diken eden sesi ve güçlü sahne performansıyla Sıla’yı önümüzdeki günlerde İstanbul ve Ankara’da dinleyebilirsiniz. Çoğu konserinin biletleri günler öncesinden tükendiği için, biletlerinizi şimdiden almanızı tavsiye ediyoruz.

15


YILIN BİLETİ 2019’un En Beğenilenleri Burada! 24 ülkede aynı anda gerçekleşen ve bu yıl beşincisi düzenlenen “Yılın Bileti” oylamasında 2019’un en beğenilenlerini siz seçtiniz! Sahne sanatları ve müzik kategorileri olmak üzere toplam 7 farklı ödül sahiplerini buldu.

Sahne Sanatları Kategorisi

En Beğenilen Müzikal:

Alice Müzikali

En Beğenilen Tiyatro Oyunu:

Zengin Mutfağı

En Beğenilen Stand-up/ Komedi Sanatçısı:

Kaan Sekban

16


YILIN BİLETİ Müzik Kategorisi En Beğenilen Yabancı Sanatçı:

Evgeny Grinko

En Beğenilen Festival:

Trakya Müzik Festivali – Erikli

En Beğenilen Erkek Sanatçı:

Tarkan

En Beğenilen Kadın Sanatçı:

Sıla

En Beğenilenleri daha detaylı incelemek için QR kodu okutabilirsiniz.

17


SAHNE SAHNE

Uğur Yücel - Azınlıkta Kaldık 30. Yıl Gösterileri 4 Aralık 2019 - 5 Nisan 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Yakın tarihten hikayeleri kendine has üslubuyla hicvederek anlatan Uğur Yücel yıllar sonra tiyatro sahnesinde sevenleriyle buluşuyor. Etkisinden kolay kurtulamayacağınız bir performans.

Hedda Gabler 19 - 23 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Yaşamaya değer bir amaç bulamazsak “can sıkıntısı” bizi yavaş yavaş korkunç işkencelerle paramparça eder. Demet Evgar’ın başrollerinde yer aldığı Ibden’in oyunu can sıkıntısının trajedisi üzerine nevrotik bir parçalanma hikayesi.

18


SAHNE

Metot 6 - 7 Aralık 2019 Çevre Tiyatrosu, İstanbul

Bir iş görüşmesinde, işi kapmak için çeşitli sınavlardan geçirilen dört kişinin çabasını anlatan Metot yeniden sahnede!

Evlat 13 Aralık 2019 - 31 Ocak 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Onur Saylak, Cem Yiğit Üzümoğlu, Sezin Akbaşoğulları, Şükran Ovalı, Esra Bağışgil, Burakcan Doğan gibi güçlü oyuncular tarafından sahnelenen Evlat, Türkiye turnesine çıkıyor. Turne takvimine web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Erkek Arkadaşım Bir Feminist 4 - 28 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Sonunda, feminizm üzerine bir oyun! Feminist bir erkek ve topluma inancını kaybetmiş bir kadının tanışma hikayesi.

19


SAHNE SAHNE Bülent Bey’in Hikayesi 6 Aralık 2019 - 1 Nisan 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler,

Hikayesiyle sevilen animasyon Ters Yüz’ü anımsatan Bülent Emrah Parlak’ın tek kişilik oyunu izlenmesi gereken bir performans.

Yarına Davet Nazım Hikmet 17 - 23 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, İstanbul

Tek cümleyle özetleyelim: Yetkin Dikinciler Nazım Hikmet rolünde!

Duru Ataşehir Kültür ve Sanat Etkinlikleri 2 - 22 Aralık 2019 Duru Ataşehir, İstanbul

Duru Tiyatro’nun Ataşehir’deki yeni sahnesinde sevilen oyunlar ve konser performansları yer alıyor. 20


SAHNE

Don Kişot’um Ben 13 - 25 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler Yel değirmenlerinin karşısında tek başına savaşan Don Kişot “Deliliğe direndiğim için bilge oldum” diyor. Cervantes’in ölümsüz eseri modern dünyada da etkisini yitirmediği gibi her dönem daha da öne çıkan bir metne dönüşmüş durumda.

Ozan Güven’in başrollerini ve dramaturjisini üstlendiği oyun ilk sezonundan seyircilerin büyük ilgisiyle karşılaştı. Şarkılar, maskeler, kılık değiştirmeler ile şenlenen bu oyunu siz de mutlaka izleyin.

21


SAHNE SAHNE

Aldırma Gönül 11 Aralık 2019 - 18 Ocak 2020 UNIQ Hall, İstanbul

Sabahattin Ali’nin heyecanlarının, aşklarının, hüzünlerinin, hasretlerinin; kısaca hayatından kesitlerin sahnelendiği ve şiirlerinden bestelenmiş sevilen şarkılarının söylendiği “Aldırma Gönül”, Ferhat Göçer’in performansıyla Uniq Hall Sahnesi’nde seyircisiyle buluşuyor.

Merinos AKKM Tiyatro Sezonu 6 Aralık 2019 - 10 Ocak 2020 Osmangazi Salonu, Bursa

Bursa’nın yepyeni mekanı Merinos AKKM programında Evgeny Grinko, Mark Eliyahu, Karsu konserleri, Aşk Geçmişim, Kürk Mantolu Madonna ve Don Kişot’um Ben oyunları yer alıyor.

22


SAHNE

On Küçük Zenci 6 Aralık 2019 - 22 Şubat 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Yeşilçam’ın unutulmaz aktörlerinden Ediz Hun, klasik bir Agatha Christie hikayesiyle ilk kez sahnede!

Etekler ve Pantolonlar 2 - 29 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Kız kıza gidilecek oyun arayanlara! İlişkilerini sorgulayan iki kadının hikayesi Nurseli İdiz ve Nergis Kumbasar’ın oyunculuklarıyla anlatılıyor.

Plastik Aşklar 4 Aralık 2019 - 15 Ocak 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Birbirine tamamen zıt noktalarda duran iki kadının, kendileriyle barışmaya çalışmasından nasıl leziz bir komedi çıkar?

23


SAHNE SAHNE Red Light Kışı 21 Aralık 2019 Kadıköy Boa Sahne, İstanbul

Amsterdam’ın meşhur Red Light sokağında geçen hüzünlü bir modern zaman masalı!

Beylikdüzü Atatürk ve Sanat Merkezi Etkinlikleri 6 Aralık 2019 - 6 Şubat 2020 Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi, İstanbul

Birbirinden güzel tiyatro oyunları ve konserler Beylikdüzü AKSM sahnesinde!

Akasya Kültür Sanat Etkinlikleri 1 Aralık 2019 - 11 Ocak 2020 Akasya Kültür Sanat, İstanbul

Prömiyer, Romatizma, Gönder Gelsin, At Gözlüğü, Hangisi Karısı, Hepimiz Biriz, Hayat Kime Güzel?, Metin Uca - Bunu mu Demek İstedim? oyunları Akasya sahnesinde! 24


SAHNE

Tatbikat Sahnesi 1 - 24 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Tatbikat Sahnesi bünyesinde önemli tiyatro oyunlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kendine has oyun seçimleriyle kendi kitlesini oluşturan Tatbikat sahnesinde bu sezon da yine iddialı oyunlar tiyatroseverleri bekliyor. Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği Nina-İçi Doldurulmuş Martıların Hassasiyeti, Yeniden Dokunan Hayatlar, Oksimoron ve Bir Delinin Hatıra Defteri oyunlarını Ankara ve İstanbul’da Aralık boyunca izleyebilirsiniz. Oyunların gösterim tarihleri ve biletler için web sitemizi ziyaret edin.

25 25


SAHNE SAHNE A-Normal 11 -26 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler Bir iş görüşmesine gitmişken psikiyatri kliniğinde uyanan genç bir kız kendisini uluslararası bir soruşturmanın içinde bulur. Peki bir iş görüşmesi ne kadar yoldan çıkabilir?

Emlakçıyı Beklerken 2 - 14 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Düzenbaz bir emlakçıya bırakılan daire anahtarının etrafında gelişen bol karakterli bu komedide gülmek garanti.

Hep Sonradan 25 Aralık 2019 UNIQ Hall, İstanbul

Türkiye’nin en güçlü sesleri arasında yerini almış sanatçı Ahmet Kaya’nın hem eserlerinin hem de yaşamından kesitlerin de yer aldığı tiyatro oyunu ‘Hep Sonradan’ı kaçırmayın. 26


SAHNE

Aşk Geçmişim 12 Aralık 2019 - 30 Ocak 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Sezonun en farklı romantik komedilerinden Aşk Geçmişim Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu’nun oyunculuklarıyla dikkat çekiyor.

BKM Mutfak Her Yerde 4 - 20 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

BKM Mutfak komedi oyunları ve stand-up gösterileri ile Türkiye turnesinde! Bu sezonda herkese göre bir kahkaha var.

27


SAHNE SAHNE

Esaretin Bedeli 26 - 27 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler Kerem Alışık, Kaan Taşaner gibi güçlü oyuncuların sahnelediği oyunu bu sezon da farklı şehirlerde izleyebilirsiniz. Gösterim tarihleri ve biletler web sitemizde sizi bekliyor.

Vahşet Tanrısı 7 Aralık 2019 - 21 Ocak 2020 Çeşitli Mekanlar, İstanbul

Hayal ettiğimiz kişiler olamadık. Mutluluk taklidi yapan, özlemini duyduğumuz anne babalar olmaktan uzak yalnızlarız ve bizi anlatan bu oyun müthiş komik öyle mi?

28


SAHNE

Teftişör 4 - 24 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Beşiktaş Kültür Merkezi bu sezon yine çok eğlenceli! Güldür Güldür Show, Yılmaz Erdoğan ve Çok Güzel Hareketler 2 ve Ata Demirer Gazinosu’nu BKM’de izleyebilirsiniz.

Kral 2 Aralık 2019 - 15 Ocak 2020 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Tiyatro Martı, absürd tiyatronun en güzel örneklerinden Eugene Ionesco’nun “Kral Ölüyor” oyunu ile Türkiye turnesinde!

29


SAHNE SAHNE

İzmir’in Kızları 24 - 26 Ocak 2020 UNIQ Hall, İstanbul

Türk pop müziğinin en değerli söz yazarı ve şarkıcılarından biri olan Sezen Aksu’nun, dinlemekten hiç sıkılmadığımız o güzel şarkıları titizlikle hazırlanan bir proje ile tiyatro sahnesinde olacak. 30

Projenin oyuncu kadrosu ve içeriği en az Minik Serçe’nin şarkılarının sahnelerde yer alacak olması kadar heyecan verici. Yeni yılın ilk ayında, UNIQ Hall’de seyircilerine merhaba diyecek olan müzikli oyun İzmir’in Kızları, içimizi ısıtacak bir Ege kasabasında geçiyor. Oyuncu kadrosunda müziğe olan yeteneği ile de göz dolduran genç ve başarılı oyuncu Gökçe Bahadır, usta tiyatro oyuncusu Derya Alabora, çeşitli projelerde severek takip ettiğimiz Olgun Toker, Burak Sevinç, Parla Şenol, Nihan Büyükağaç ve Seda Akman yer alıyor. Most Production’nın yapımcılığında sahnelenecek olan ve Serdar Saatman’ın yazdığı İzmir’in Kızları’nın yönetmeni Gaye Cankaya, müzik direktörü ise Murat Cem Orhan. Ocak ayında belki hava soğuk olacak ama bu proje kesinlikle izleyenlerin içini ısıtacak.


SAHNE

Alice Müzikali 19 Aralık 2019 - 26 Nisan 2020 Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi İstanbul

Yılın Bileti anketinde En Beğenilen Müzikal seçilen Alice bu sezon da sizi tavşan deliğinden aşağı davet ediyor.

Yapı Kredi 75. Yıl: Fame Müzikali 10 - 15 Aralık 2019 Zorlu PSM - Turkcell Sahnesi İstanbul

Heybetli bir müzikal izlemek isteyenlere! Hep birlikte “I’m Gonna Live Forever” söylemeye var mısınız?

31


SAHNE SAHNE

BKM Tiyatro’da 2 Aralık 2019 - 29 Ocak 2020 Beşiktaş Kültür Merkezi, İstanbul

Gülmek isteyenler için doğru adres yine BKM. Tiyatronun lokomotif etkinlikleri bu ay da sahnede.

Pera Müzikali 1 Aralık 2019 - 12 Ocak 2020 Türker İnanoğlu Maslak Show Center, İstanbul

Müjdat Gezen’in yönettiği bu yepyeni müzikalde sürpriz oyuncuların, dansçıların ve mehter takımının yer aldığı 110 kişilik bir kadro sahnede.

32


AİLE World Sömestr Çocuk Şenliği 18 Ocak 2020 Volkswagen Arena, İstanbul

“World Sömestr Çocuk Şenliği” çocuklara doyasıya eğlence, oyunlar, gösteriler ve kahkaha dolu bir gün vadediyor.

Alaaddin Müzikali 21 - 28 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, İstanbul

Her yaştan izleyicinin keyifle izleyeceği Alaaddin Müzikali’ni Balıkesir ve İstanbul’da izleyebilirsiniz.

Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali 1 - 29 Aralık 2019 Çeşitli Mekanlar, Çeşitli Şehirler

Niloya Sürpriz Yumurta Müzikali yeni maceralar, eğlenceli şarkılar ve sürpriz karakterlerle çocuklara muhteşem bir zaman dilimi sunuyor.

33


AİLE

Madame Tussauds Madame Tussauds İstanbul

Merkezi Londra’da yer alan, 250 yıllık tarihe sahip dünyaca ünlü Madame Tussauds İstanbul, 70’den fazla ismin balmumu figürlerini ziyaretçilere sunuyor.

1001 Sanat Çocuk Oyunları 1 Aralık 2019 - 2 Şubat 2020 Çeşitli Mekanlar, İstanbul

1001 Sanat’ın sevilen çocuk oyunlarını Aralık ayı boyunca şehrin farklı mekanlarında izleyebilirsiniz.

34


AİLE

Museum of Illusions Istanbul 31 Aralık 2019 Museum of Illusions Istanbul

Büyüleyici illüzyonların yer aldığı Museum of Illusions, aklınızı başınızdan alacak optik illüzyonlar ve hologramlarla sizi bambaşka bir deneyime çağırıyor.

Flying Superkids Uçan Yumurcaklar 25 - 30 Ocak 2020 Türker İnanoğlu Maslak Show Center, İstanbul

Danimarka Krallığı’ndan çıkan dünyada türünün tek örneği olan eşsiz bir gösteri! Daha önce Amerika, Japonya, Güney Afrika, Dubai, Yunanistan, Kanada, Lübnan ve Finlandiya gibi birçok ülkede izleyicilerle buluşan şova harika bir ışık şöleni eşlik ediyor. 35


EĞİTİM

MSA Workshopları Aralık 2019 Mutfak Sanatları Akademisi, İstanbul

Mutfakta zaman geçirmeyi seven herkesin favorisi olan Mutfak sanatları Akademisi, lezzetli workshoplarına Aralık ayında da devam ediyor. Programa göz atmayı unutmayın.

The School of Life İstanbul’da Yolculuk Başlıyor 4 Aralık 2019 - 12 Mayıs 2020 Çeşitli Mekanlar, İstanbul

The School of Life İstanbul, yetkin ve deneyimli akademik kadro ve konuşmacılar ile meraklı ve açık görüşlü bireyleri buluşturuyor.

36


EĞİTİM

Eataly Workshopları Aralık 2019 Eataly Mutfak Atölyesi İstanbul

Eataly Mutfak Atölyesi workshopları ile İtalyan mutfağının tüm inceliklerini keşfedebilirsiniz.

İntema Yaşam Akademi Workshopları Aralık 2019 Mutfak Sanatları Akademisi, İstanbul

İntema Yaşam Akademi’nin ilham veren yemek atölyelerinde mutfak tutkunları, yerel ve global yemek kültürlerini öğreniyor.

37


SPOR

SAHNE Eurasia Airshow 2020 25 - 26 Nisan 2020 Uluslarası Antalya Havalimanı

Türkiye’nin şova dayalı ilk ve en büyük havacılık organizasyonu Eurasia Airshow 2020 ile nefes kesici uçuş gösterileri ve dünya rekorlarına tanıklık etmeye hazır mısınız?

Motobike İstanbul 2020 20 -23 Şubat 2020 İstanbul Fuar Merkezi

Bu yıl 12. kez düzenlenecek Motobike İstanbul, İstanbul Fuar Merkezi’nde motosiklet ve bisiklet tutkunlarıyla en yeniyi buluşturmaya hazırlanıyor.

38youtube.com/biletix


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.