Page 4

ALLERGIA Kliendikaart www.benu.ee

-20%

ALLERGIA

Hea pakkumine

5,98 €

2,15 €

4,78 €

1,72 €

ALYR TABLETID 10MG N7

YOSQIERO 5MG TABLETID N10 Toimeaine: desloratadiin Käsimüügiravim Näidustus: allergilise riniidi ja urtikaaria sümptomaatililine ravi. B11412278220 Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

MEREVESI

Aitab leevendada allergilist nohu

-15%

-20%

ALLERGIA LLERGIA

ALLERGIA

Toimeaine: tsetirisiin Käsimüügiravim Näidustus: täiskasvanud ja lapsed alates 6 aasta vanusest: - hooajalise ja aastaringse allergilise riniidi nasaalsete ja okulaarsete sümptomite leevendamine; - kroonilise idiopaatilise urtikaaria sümptomite leevendamine. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

-15%

NAHAALLERGIA

-20%

10,49 €

8,59 €

5,61 €

8,99 €

7,30 €

4,49 €

FLIXONASE NINASPREI 50MCG/1 ANNUS 60 ANNUST

QUIXX DAILY NINASPREI/ AEROSOOL 100ML Isotooniline (0,9%) ookeanivee aerosool: igapäevaseks nina hoolduseks – puhastab ja niisutab! Aitab leevendada sinusiidi, nohu, heinapalaviku, allergiatega seotud ninakinnisust.

-10%

Toimeaine: flutikasoon. Käsimüügiravim. Näidustus: heinapalavikust või teistest õhus lenduvatest allergeenidest (nt tolmulestad, hallitusseente eosed või loomade nahaosakesed) tingitud allergilise riniidi sümptomite leevendamine. Ravim on näidustatud täiskasvanutel alates 18 aasta vanusest. GlaxoSmithKline Eesti OÜ Tel: +372 6676 900 estonia@gsk.com. CHEE/FP/0002/17 /MAR. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

HYDROCORTISONE DAK 10MG/G SALV 10G Toimeaine: hüdrokortisoon. Käsimüügiravim. Näidustus: nahaärrituse või sügeluse lühiaegseks raviks. Hüdrokortisoon salv on ainus allergilist nahaärritust leevendav ravim käsimüügis. Sellega ravitakse lokaalselt putukahammustustest, kodukeemiast, koduloomadest, metalliga kokkupuutest ja teistest ärritajatest tulenevat allergilist nahalöövet. Tähelepanu! Tegemist on ravimiga. Enne tarvitamist lugege tähelepanelikult pakendis olevat infolehte. Kaebuste püsimise korral või ravimi kõrvaltoimete tekkimisel pidage nõu arsti või apteekriga.

-20%

-25%

3,79 €

3,49 €

EUCERIN PH5 NAHAHOOLDUSSARI

ALLERGOSTOP KREEM-PALSAM 42G Abistav kreem tundlikkusest tingitud nahavaevuste korral, vähendab naha sügelemist. Nahka puhastava, verevarustust ja nahaniiskust korrastava toimega.

Terve nahk on keha esimene ja parim kaitse keskkonnamõjude vastu. Aga ka terve nahk võib muutuda õrnaks ning kaitsevõime vähenedes kalduda kuivusele ja tundlikkusele. Eucerin pH5 Skin-Protection tooted toetavad naha loomulikke kaitsemehhanisme ning vähendavad keskkonnast tulenevat stressi. Tooted on ideaalselt sobivad tundlikule nahale ning regulaarsel kasutamisel muudavad selle pehmeks ja siledaks.

URIAGE XEMOSE JA BARIÉDERM – VÄGA KUIVA NAHA HOOLDUS Uriage dermakosmeetika aluseks on unikaalse koostisega termaalvesi Prantsuse Alpidest, mis sisaldab rikkalikult mineraalaineid ja mikroelemente. Uriage dermakosmeetika sobib ka väga tundlikule nahale, seetõttu leiab igaüks igas vanuses endale sobiva toote.

Tegemist on maksimaalsete jaemüügihindadega. Tavahinnad ja kaubavalik võivad apteegiti olla erinevad! Pakkumised kehtivad vaid BENU või Rimi kliendikaardiga 01.05.-31.05.2018 või kuni soodushinnaga tooteid jätkub.

Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Benu kliendileht mai 2018 veebi  
Advertisement