Page 1


Kompanija „MIRRA“ yra grožio ir sveikatos fitoprodukcijos gamintojas ir platintojas. Kompanija savo produkcijai gaminti vartoja tik augalin÷s kilm÷s medžiagas ir jūros produktus, nenaudoja dažiklių ir aromatizatorių.

Kompanija sukūr÷ ir gamina labai įvairią produkciją — kosmetinius kremus, gelius ir balzamus, losjonus ir plaukų šampūnus, kvapų mišinius, priemones vonioms, biologinius maisto papildus, burnos ertm÷s sveikatingumo ir higienos priemones, lytinių santykių harmonizavimui skirtas priemones, parfumeriją. Pagrindin÷ produkcijos žaliava — augalin÷s kilm÷s sud÷tin÷s dalys, turinčios daugybę gydomųjų savybių. Kosmetiniai kremai ir balzamai, biologiniai papildai ir kiti šių augalinių komponentų pagrindu sukurti produktai turi stiprų gydomąjį ir nesukelia nepageidautino šalutinio poveikio. Plačiai naudojami ir jūros produktai. Pagrindin÷s kompanijos mokslin÷s-gamybin÷s laboratorijos įsteigtos Taikomosios mikrobiologijos centro (Maskvos srityje, Obolensko mieste) — vienos iš biotechnologijos, mikrobiologijos ir virusologijos srityse pirmaujančių mokslinių šalies įstaigų — baz÷se.


PlaÄ?iau


 Tai vienas iš pirmųjų firmos gaminių, ligi šiol neužleidžiančių savo pozicijų n÷ vienam kitam nei pagal veiklumą, nei pagal pritaikymo spektrą. Taigi: jis minkština padus ir kulnis, gydo suskilimus, mažina prakaitavimą, apsaugo nuo grybelio, tinimo. Kojų sveikata nesiskundžiantiems jis reikalingas visiems tiems, kurie lanko baseiną ir pirtį, nes jame yra komponentų, profilaktiškai apsaugančių nuo grybelio ir, žinoma, neleisiančių išdžiovinti odos. Dar šis kremas padeda nuo sinusito, bronchito, anginos, o veiksmingumą lemia formul÷s komponentai, kurie paprastai tokio veiklumo ir tokiais kiekiais į kosmetiką nededami. Yra gerų rezultatų gydant gilius rankų odos skilin÷jimus. Kojų kremas pašalina hematomas po venoktomijos, padeda greitai susigerti poodin÷ms kraujosrūvoms sumušus minkštus audinius. Pirma tepamas Miralgino balzamas, o po 15 minučių — Kojų kremas. Padeda nusideginus. Skausmą nuramina per 5–7 minutes.


PlaÄ?iau


Priemon÷ nagams stiprinti 

Veikimas: Preparatas, padengiantis odą pl÷vele, švelniai ir ilgai veikia rankų ir kojų nagus, pagerindamas jų būklę ir išvaizdą. Normalizuodama medžiagų (tame tarpe makro- ir mikroelementų, aminorūgščių) apykaitą, taip pat reguliuodama PH, priemon÷ užtikrina įvairiapusį gydomąjį poveikį, atkuria natūralią nagų spalvą ir struktūrą, šalina įvairius defektus (trapumą, sluoksniavimąsi, nelygų paviršių), skatina jų augimą. Naudojimas: Ant sausų nuvalytų nagų ir gretimų audinių užlašinti pipete arba užtepti šepet÷liu truputį priemon÷s ir leisti išdžiūti. Jei reikia, užtepti antrą sluoksnį. Po to lakuoti dekoratyviniu laku netikslinga. Laikyti ant nagų per naktį arba 3-5 valandas. Priemon÷s efektyvumas padid÷ja nakties metu, tai siejasi su bioritminiu nagų augimo ir maitinimosi ypatumu. Pl÷vel÷ lengvai nuplaunama vandeniu. 2000 m. balzamas buvo apdovanotas aukso ir platinos medaliais ,,XXI amžiaus kokyb÷s ženklas" tarptautin÷je parodoje-konkurse "Visos Rusijos ženklas (III tūkstantmetis)".


Plačiau

Plačiau


Priešuždegiminis kompleksas su gydomųjų purvų ir augalų ekstraktais TONUS-PLIUS PVeikimas: Normalizuoja odos ir gretimų audinių apykaitos procesus, mažina raumenų, sąnarių, stuburo skausmus, suteikia jiems lankstumo. Skiriama neurologinių osteochondroz÷s remisijos stadijos apraiškų, kojų traumų liekamųjų reiškinių, varikozinio venų išsipl÷timo profilaktikai, fiziniam nuovargiui mažinti.Naudojimas: Suaugusiesiems vonia ruošiama 50 g (du valgomuosius šaukštus) priemon÷s ištirpinant 100-150 litrų 36-38°C vandens. Vonios trukm÷ 10-15 minučių. Vaikams pakanka 20-25 g priemon÷s į 100-150 litrų 36-38°C vandens. Vonios trukm÷ 6-8 minut÷s. Vonios ,,Tonus plius" rekomenduojamos 1-2 kartus per savaitę.


Valomasis kompleksas su gydomųjų purvų ir augalų ekstraktais 

Veikimas: Aktyvina apykaitos procesus odoje, slopina uždegimo reiškinius, valo ir maitina odą, slopina perš÷jimą, mažina prakaitavimą, reguliuoja vandens ir druskų apykaitą, turi baktericidinį poveikį. Įvairių alerginių reakcijų profilaktikai skiriamos vonios. Taip pat galima daryti voneles kojoms grybelinių ligų profilaktikai, kojų prakaitavimo profilaktikai, kompresams esant pūslelinei ir kt. Naudojimas: Suaugusiesiems vonia ruošiama 50 g (du valgomuosius šaukštus) priemon÷s ištirpinant 100-150 litrų 36-38°C vandens. Vonios trukm÷ 10-15 minučių. Vaikams pakanka 20-25 g priemon÷s į 100-150 litrų 36-38°C vandens. Vonios trukm÷ 6-8 minut÷s. Vonios ,,Tonus plius" rekomenduojamos 1-2 kartus per savaitę.


PlaÄ?iau


Raminamasis kompleksas su gydomųjų purvų ir augalų ekstraktais 

Veikimas: Padeda atsipalaiduoti, ramina nervų sistemą, mažina arterinį spaudimą, gerina miegą, mažina protinį ir fizinį nuovargį, gerina kraujotaką. Veiksmingas organizmui prisitaikant prie ryškaus klimato, laiko juostų pasikeitimo ir pan. Skiriamas neurozių (padid÷jusio jaudrumo, dirglumo), hipertonijos, išemin÷s širdies ligos bei kitų streso sukeltų susirgimų profilaktikai. Naudojimas: Suaugusiesiems vonia ruošiama 50 g (du valgomuosius šaukštus) priemon÷s ištirpinant 100-150 litrų 36-38°C vandens. Vonios trukm÷ 10-15 minučių. Vaikams pakanka 20-25 g priemon÷s į 100-150 litrų 36-38°C vandens. Vonios trukm÷ 6-8 minut÷s. Vonios ,,Tonus plius" rekomenduojamos 1-2 kartus per savaitę.


Mirra katalogas  

Natūrali rusiška produkcija