Page 1

PEUGEOT 2008


PILSĒTNIEKSPIEDZĪVOJUMU MEKLĒTĀJS Ar jauno krosoveru 2008 Peugeot tirgū ieved izskatīgu, spēcīgu un eleganta dizaina pilsētas automobili, kas aicina dzīvi izbaudīt ar pilnu krūti. Kompakts un ērts, daudzpusīgs un plašs - 2008 ir ideāls automobilis izbraucieniem ar ģimeni vai draugu kompānijā. Palutini sevi un izbaudi unikālu braukšanas pieredzi pie šī drošā un stimulējošā krosovera stūres.


NEBIJUSI BRAUKŠANAS PIEREDZE Peugeot ar 2008, apvienojot ar krosoveriem saistītu pieredzi un prasmes, piedāvā jaunu braukšanas pieredzi, pateicoties vadītāja vietai, kura ļauj ceļu redzēt pilnībā citādi. Tikko apsēdies pie 2008 stūres atklāsi, cik ergonomiska ir vadītāja vieta, cik ērti rokas stiepiena attālumā ir visi slēdži un vadības ierīces: kompaktā stūre nodrošina prasmīgu un precīzu manevrējamību, indikatori ir tieši skatu laukā un skārienjutīgais ekrāns* piedāvā intuitīvu tehnoloģiju. Klīrenss, aizsargi un Grip Control®** sistēma vadītājam liks saprast, ka viņš patiesi atrodas krosoveru pasaulē. *Standarta vai papildu aprīkojumā, vai nav pieejams- atkarībā no versijas. **Standarta vai papildu aprīkojumā, tikai ar manuālo pārnesumu kārbu un ar dzinējiem, kas lielāki par 92 ZS.


ELEGANCE UN SPĒKS 2008, kurš jau pirmajā tikšanās reizē rada modernu iespaidu, veiksmīgi savieto Peugeot stilistikas pamatprincipus, modernā SUV drosmi un spēku, kā arī pilsētas automobiļa kompaktumu. 2008 smalki veidotā dzinēja nodalījuma pārsegs rada vieglu, spēcīgu un aizsargājošu iespaidu. Jumta dinamiskā un elegantā līnija uzlabo sānskatu. Jumta loku, kurš paceļas virs aizmugures sēdekļiem, rotā it kā metālā iegriezts ekskluzīvs rotājums. Acu skatu piesasita arī spēcīgā un dinamiskā izskata aizmugures daļa. Virs ietilpīgā bagāžas nodalījuma ar zemo slieksni ir RCZ iedvesmots apaļīgs jumts. Platās aizmugures durvis ietver no sāniem virsbūvē iekļāvušies aizmugures lukturi ar trim “nagiem” no LED. Peugeot 2008 dinamisko ārējo izskatu vēl vairāk noslīpē jumta reliņu precīzais dizains. Lielās stiklotās virsmas, tai skaitā panorāmas jumts, rada plašuma sajūtu un nodrošina lielisku skatu uz apkārtni. *Standarta vai papildu aprīkojumā, vai nav pieejams- atkarībā no versijas.


ESI SVEICINĀTS GAISMĀ 2008 salonu raksturo eleganta un harmoniska atmosfēra, kur ir prasmīgi savietotas smalki apstrādātas dekoratīvās detaļas un lielisks apgaismojums. Instrumentu panelis ar zīdainu pārklājumu un hromētajiem rotājumiem aicina sev pieskarties. Lielais stikla panorāmas jumts* automobiļa iekštelpu atver ārējai pasaulei, radot salonā brīvu un īpaši gaismas bagātu noskaņu. Paaugstināto indikatoru zilais LED fona apgaismojums, stikla jumta LED gaismas*, kas sniedz maigi zilganu gaismu vai PEUGEOT LED TRACK griestu paneļa apgaismotais lāzera gravējums**rada īpašu gaismas vidi 2008 salonā. *Standarta vai papildu aprīkojumā, vai nav pieejams- atkarībā no versijas. **PEUGEOT LED TRACK jumta panelis ir pieejams tikai Allure līmenī.


RAITS UN PRASMĪGS Pateicoties Grip Control®* vilces sistēmai, 2008 var tevi aizvest, kur vien vēlies, sniedzot nebijušu pieredzi. Gan smiltīs, gan sniegā, gan vasarā, gan ziemā - 2008 tevi nekad nepametīs nelaimē, un pārvarēs ikvienu šķērsli, kas parādīsies uz ceļa. Sadarbībā ar Mud and Snow** riepām Grip Control®* sistēma nodrošina, ka šis divriteņu piedziņas automobilis var tikt uz priekšu ikvienā situācijā. Gan sniegā, dubļos, gan arī smiltīs īpašs izvēles taustiņš tev ļauj izvēlēties konkrētajam ceļam vispiemērotāko režīmu: Ir pieejami 5 režīmi:

Standarts

Sniegs

Dubļi

Smiltis

ESP OFF

*Standarta vai papildu aprīkojumā, tikai ar manuālo pārnesumu kārbu un ar dzinējiem, kas lielāki par 92 ZS. **Dubļi un sniegs.


ĒRTS UN PAROCĪGS 2008 ir izmantota krosoveru segmentā jauna tipa uzbūve, tādēļ vadīšana kļūst intuitīva. Kad būsi ērti iekārtojies sēdeklī, atklāsi, ka vadīšana notiek ergonomiski, dabiski un droši. Tev nav jānovērš skats no ceļa, lai varētu aplūkot visus vadīšanai un komforta iestatījumiem nepieciešamos datus. AUDIO UN SAKARU SISTĒMAS Sākot ar Active aprīkojuma līmeni, instrumentu panelī tieši tava rokas stiepiena attālumā atrodas 7 collu skārienjutīgs ekrāns. Šis ekrāns sniedz pieeju daudzām funkcijām: radio, Bluetooth® brīvroku sistēma, mūzikas datņu atskaņošana caur USB vai streaming audio, borta dators, navigācija. Ar USB/jack kontaktligzdu var pievienot digitālās ierīces, viedtālruņus vai USB zibatmiņu. Izmantojot USB ligzdu, ierīces informācija tiek atainota daudzfunkcionālajā ekrānā, un dažādajām funkcijām var piekļūt ar taustiņiem uz stūres. Hifi JBL pakete Ja vēlies tuvāk iepazīties ar LIFESTYLE JBL pasauli un izbaudīt lielisku skaņu, 2008 tev piedāvā HIFI JBL sistēmu, kurā ietilpst divi instrumentu panelī un divi aizmugures durvīs esoši tweeter, četri durvīs esoši woofer un basa skanda. Visu sistēmu vada digitāls pastiprinātājs ar 10 kanāliem, kā jauda ir 240 W. Peugeot Connect Apps Peugeot Connect Apps, kurš darbojas ar skārienjutīgo ekrānu, lietotājam piedāvā īpašas iespējas, balstoties uz īpaši izmantošanai automobiļos paredzētajām lietotnēm. USB ligzdā ievietojot 3G interneta modemu, uz ekrāna parādās tādas lietotnes kā Michelin satiksmes informācija, tuvumā esošās stāvvietas, lētākās degvielas uzpildes stacijas, laika ziņas, Michelin norādījumi (sarkanais un zaļais), Dismoioù, TripAdvisor, ViaMichelin, MyPeugeot... 2008 realizē Peugeot mērķim sniegt dažādus sakaru pakalpojumus iespējami daudziem lietotājiem. PARK ASSIST PARKOŠANĀS PALĪDZĪBA Pateicoties šai automātiskajai sistēmai, automobiļa novietošana stāvvietā vairs nav problēma. Inteliģentā Park Assist sistēma izmēra brīvās vietas, un vada tavu automobili izmēru ziņā uz vislabāk piemēroto stāvvietu. Ultraskaņas sensori un stūre pārņem darbu un tavā vietā veic gan iebraukšanu, gan izbraukšanu no stāvvietas. Tavā ziņā atstāj gāzi un bremzēšanu, manuālās pārnesumu kārbas gadījumā arī pārnesumu maiņu un sajūgu. Iebraucot un izbraucot no stāvvietas, sistēma tev sniedz vizuālu informāciju un audio vēstījumus, lai manevrs notiktu iespējami droši. (1) Pieejams ar daudzfunkcionālo skārienjutīgo ekrānu, kas saistīts ar navigācijas ierīci. (2) Papildu aprīkojumā vai nav pieejams- atkarībā no versijas. (3) Šis pakalpojums par papildus samaksu ir pieejams 17 valstīs (Francija, Vācija, Lielbritānija, Itālija, Spānija, Portugāle, Beļģija, Šveice, Austrija, Nīderlande, Luksemburga, Zviedrija, Norvēģija, Somija, Dānija, Polija un Turcija). 2008 ar sārienjutīgo ekrānu īpašnieks - privātpersona līgumu noslēdz tieši ar Peugeot tīklu. Ar pakalpojuma vispārējiem nosacījumiem var iepazīties tirdzniecības pārstāvniecībā. (4) Nodod pakalpojuma pasūtīšanas laikā. (5) Pieejams 2013. gada otrajā pusē.


IETILPĪGS UN DAUDZVEIDĪGS 2008 piedāvātās pārvadāšanas iespējas nodrošina maksimālu lietošanas ērtumu. Aizmugures sēdekļu pasažieriem ir daudz telpas un iespēju. Bagāžas pārsegs ar kustīgu aizmugures daļu nodrošina pieeju bagāžas nodalījumiem no aizmugures sēdekļiem arī braukšanas laikā, neliekot piecelties no sēdekļiem. No ārpuses lielajam bagāžas nodalījumam piekļūt ir tikpat vienkārši - četrstūrveida durvju atvere ir plata, sliekšņa augstums ir tikai 60 cm; bagāžas nodalījuma slieksni pret nodilšanu aizsargā inoxist līste*. 2/3 1/3 nolokāmais aizmugures sēdeklis ļauj mainīt bagāžas nodalījuma tilpumu zem bagāžas plaukta diapazonā no 360 dm³** (VDA 211 norma) līdz 1 194 dm³** (VDA 211 norma) tikai ar vienu rokas kustību. Pietiek nospiest muguras balsta augšpusē esošo taustiņu, un paliekt muguras balstu uz priekšu - sēdekļa daļa automātiski pavirzās zem muguras balsta. Bagāžas nodalījumā esošo priekšmetu izmantošanu vienkāršo piecas sliedes, kuras sākas pie priekšējiem sēdekļiem. Priekšmetus var droši nostiprināt ar sešiem āķiem. Līdz sīkākajām detaļām praktiskā bagāžas nodalījuma sānos ir nostiprināšanas siksnas un bagāžas tīkls. * Standarta vai papildu aprīkojumā atkarībā no versijas. **Novietne ar tilpumu 22 dm³ (VDA 211 norma) zem bagāžas nodalījuma pamatnes.


DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 Peugeot izmanto visas savas tehnoloģiskās prasmes un pieredzi, lai samazinātu dzinēju degvielas patēriņu un CO2 izmešus. Jaunās paaudzes 3 cilindru dzinēji Šie jaunās paaudzes dzinēji nodrošina būtiski zemāku degvielas patēriņu un CO2 izmešus, vienlaicīgi nodrošinot laba līmeņa veiktspēju. 1,2 l eVTi benzīna dzinēja CO2 izmeši ir tikai 99 g/km (1)*. eHDi un eVTi Stop & Start tehnoloģija 2008 piedāvā Stop&Start tehnoloģiju gan ar dīzeļa dzinējiem (eHDi), gan ar benzīna dzinējiem (eVTi*). Ātrā, efektīvā un klusā sistēma ļauj kontrolēt degvielas patēriņu un CO2 izmešus, un vadīšana kļūst būtiski patīkamāka, pateicoties tam, ka dzinējs ātri apstājas un atkārtoti iedarbojas, kā arī tam, ka darbs ir bez vibrācijas. (1) Homologēšanā. *Pieejams 2013. gada otrajā pusē.

BENZĪNA

DĪZEĻA

Degvielas patēriņš (l/ 100 km)*

Dzinēji

Pārnesumu kārba

Pilsētā

Šosejas

Vidējais

CO2

1.2 l VTi 82 Zs

BMP5

6,0

4,3

4,9

114

1.6 l VTi 120 Zs

BMP5

7,7

4,8

5,9

135

1.4 l HDi FAP 68 Zs

BMP5

4,6

3,6

4,0

104

BMP6

4,1

3,6

3,8

98

BMP5

4,7

3,6

4,0

103

BMP6

4,7

3,6

4,0

105

1.6 l eHDi FAP 92 Zs Stop & Start

1.6 l eHDi FAP 114 Zs Stop & Start

*Atbilstoši direktīvai 99/100/CE. (1) Homologēšanā. Dzinējs pieejams 2013. gada otrajā pusē. Augstāk esošajā tabulā minētie degvielas patēriņa rādītāji atbilst Eiropas normām, kuras tiek piemērotas visiem Eiropā pārdodamo automobiļu ražotājiem un automobiļiem. Šie rādītāji ļauj automobiļus salīdzināt un izdarīt pareizo izvēli. Degvielas patēriņa rādītājs pilsētā ir iegūts, veicot apm. 4 km garu pilsētas braucienu. Šosejas degvielas patēriņš ir iegūts apmēram 7 kilometru gara šosejas brauciena laikā. Vidējais degvielas patēriņš atbilst šo divu braucienu (apmēram 11 km) vidējam rādītājam. Šie rādītāji ir iegūti apstākļos, kas atbilst stingrām normām (temperatūra, masa, izmēģinājuma brauciena pārbaudes spriedzes īpašības utt.), un ļoti mierīga brauciena gadījumā. Atkarībā no reālajiem satiksmes apstākļiem, vides nosacījumiem, braukšanas slodzes, braukšanas stila, riepu spiediena, jumta rāmja (pat nenoslogota), klimata kontroles un/ vai apsildes izmantošanas un automobiļa stāvokļa reālais degvielas patēriņš var atšķirties no tabulā esošajiem rādītājiem. Padomus taupīgai braukšanai atradīsi adresē www.peugeot.lv.


KALPOJOT DROŠĪBAI 2008 aktīvā un pasīvā drošība ļauj tev pilnībā uzticēties savam automobilim, vienlaicīgi atstājot tev tiesības nepieciešamības gadījumā ņemt grožus savās rokās. Bremzēšanas sistēma un ESP Visām 2008 versijām ir augsta līmeņa aktīvā drošība, pateicoties ESP trajektorijas kontroles sistēmai. ESP sistēmā ietilpst riteņu pretbloķēšanas sistēma (ABS), vilces kontrole (ASR), elektroniskais bremzēšanas spēka sadalītājs (EBV un CBC), ārkārtas bremzēšana (AFU), dzinēja apstāšanās kavētājs (MSR) un inteliģentā vilces kontrole*, kas ļauj optimizēt 2008 kustību uz priekšu sliktas saķeres gadījumā. Braukšanas uzsākšanas no slīpuma palīdzība (Hill Assist) Šī sistēma ļauj, iedarbinot automobili uz slīpuma, to apmēram 2 sekundes noturēt uz vietas, lai tu pagūtu kāju pārcelt no bremžu pedāļa uz gāzes pedāli.

*Pieejams 2008 versijām ar Grip Control®. **Standarta vai papildu aprīkojumā, atkarībā no versijas. Adaptīvie lukturi** Gan tuvo, gan tālo lukturu izmantošanas gadījumā šī funkcija ļauj priekšējiem miglas lukturiem apgaismot līkuma iekšpusi, ja braukšanas ātrums ir zem 40 km/ h (pilsētas ielās, līkumainos ceļos, krustojumos, parkošanās laikā...). Drošības spilveni Sadursmes gadījumā pasažierus aizsargā 6 drošības spilveni: 2 priekšējie drošības spilveni, 2 sānu drošības spilveni un 2 drošības aizkari.

PEUGEOT CONNECT SOS Peugeot ir vienkāršojis piezvanīšanu uz ārkārtas tālruņa numuru Eiropā. Kad ikviena minūte ir svarīga, vari paļauties uz PEUGEOT CONNECT SOS* sistēmu. Automātiska zvanīšana uz ārkārtas palīdzības numuru: kad atveras drošības spilveni vai aktivizējas pirotehniskās sistēmas, automātiski, bez vadītāja iejaukšanās, zvana uz ārkārtas palīdzības numuru. PEUGEOT CONNECT SOS * identificē automobiļa atrašanās vietu, sazinās ar automobilī esošajiem pa tālruni un informē glābšanas dienestu. Tālruņa saruna var norisināties īpašnieka dzimtajā valodā. Manuāla zvanīšana uz ārkārtas palīdzības tālruni: ja automobiļa vadītājs ir kritiskas situācijas upuris vai liecinieks (slimības saasinājums, savainojums), viņš var ātri sazināties ar PEUGEOT CONNECT SOS* pakalpojumu. Šim nolūkam viņam vienkārši 3 sekundes jātur nospiests taustiņš SOS uz instrumentu paneļa. PEUGEOT CONNECT SOS* šobrīd ir pieejams 13 Eiropas valstīs (Francija, Vācija, Itālija, Spānija, Portugāle, Beļģija, Luksemburga, Nīderlande, Šveice, Austrija, Lielbritānija, Polija un Dānija). *Papildu aprīkojumā. PEUGEOT CONNECT SOS ir pieejams bez maksas visos 2008 modeļos ar Peugeot Connect bloku, ar nosacījumu, ka pakalpojums ir pasūtīts vienlaicīgi ar automobili un saskaņā ar tirdzniecības pārstāvniecībā piedāvātajiem vispārējiem lietošanas nosacījumiem.


2008 AKSESUĀRI Iepazīsties ar 2008 tematiskajām precēm, kas būs eleganti pavadoņi ceļojumu laikā.

Soma: oranža āda un brūns TEP

Soma: brūna āda un brūns TEP

Soma: pelēka āda un brūns TEP

Higiēnas piederumu soma: Higiēnas piederumu soma: oranža āda brūna āda

Higiēnas piederumu soma: pelēka āda

Planšetdatora soma: oranža āda

Planšetdatora soma: pelēka āda

2008 atslēgu piekariņš

Planšetdatora soma: brūna āda

Termokrūze: šokolādes brūna

Pildspalva: brūna, metāliska


VIRSBŪVES KRĀSAS UN DISKI 2008 krāsu klāstā ir plašs metālisku, perlamutra un parasto krāsu piedāvājums. Vari arī no plašā disku klāsta izvēlēties tieši savam 2008 piemērotos. 15’’EnjoliveurIode(1)

16’’EnjoliveurSilice(2)

16’’EnjoliveurStrontium(2)

16’’Rouediamantée HydreGrisDiliumBrillant*(3)

16’’Rouediamantée HydreGrisTenMat(4)

Gris Artense* Gris Platinium* Brun Makaha*

METĀLISKA KRĀSA

Noir Perla Nera

PERLAMUTRA KRĀSA

Spirit Grey

Bleu Virtuel

Blanc Nacré

PARASTA KRĀSA

Blanc Banquise

(1) Standarta aprīkojumā vai nav pieejamsatkarībā no versijas. (2) Standarta aprīkojumā vai nav pieejamsatkarībā no versijas un dzinēja. (3) Standarta vai papildu aprīkojumā, vai nav pieejams- atkarībā no versijas. (4) Standarta vai papildu aprīkojumā - atkarībā no versijas, tikai ar Grip Control®. *Metāliskas krāsas

17’’Rouediamantée EridanGrisAnthraMat(4)

17’’Rouediamantée EridanNoirBrillant(4)


INTERJERI Interjeru klāstā ietilpst alcantara, ādas un tekstila interjeri. 1. Alcantara Rio Light Brundy 2. Tekstils Shangaï Light Brundy 3. Tekstils Oxford Mistral 4. Āda Claudia Mistral* (1) 5. Tekstils Tokyo Brundy 6. Tekstils Tokyo Mistral 7. Tekstils Berlin Mistral *Standarta vai papildu aprīkojumā, vai nav pieejams- atkarībā no versijas. (1) Sēdekļi ar ādas un citu materiālu pārklājumiem. Sīkāka informācija cenrādī.

4

2

7

1

6

3

5


LISAVARUSTUS

TiRDZNiECīBAs UN APkOPEs Tīkls UN PAKALPOJUMI

MÜÜGI- JA TEENINDUSVÕRK NING TEENUSED

15’’ Draco vieglmetāla diski

16’’ Cetus vieglmetāla diski

DOWNTOWN FLASH CITRUS ROTĀJUMI

Izlemjot par labu Peugeot, jūsu rīcībā ir plašs pakalpojumu tīkls, kuru raksturo pilnīga pievēršanās jums, visu nepieciešamo iekārtu esamība un pakalpojumu neapstrīdama kvalitāte – tas viss jūsu lielāka apmierinājuma nodrošināšanai. Jūs vienmēr varat būt drošs, ka kontaktējoties ar savas nozares profesionāļiem – jūs uzklausīs, izpratīs jūsu vajadzības, un atradīs risinājumus. Peugeot ir viss, kas nepieciešams, lai iegūtu Kui valid , saadilgstošai oma käsutusse uzticību un Peugeot’ radītu pamatus sadarbībai.ka suure müügi- ja teenindusvõrgu, mille kvaliteetse teeninduse, müüdava

varustuse ning pakutavate lisateenustega sa kindlasti rahule jääd. Sa võid olla alati kindel, et sind kuulab ära spetsialist, kes mõistab sinu vajadusi ja need ka tõhusalt täidab. Piisavalt põhjuseid, et alustada pikaaegset suhet.

JŪSU SIRDSMIERA NODROŠINĀŠANAI

DOWNTOWN ORANGE ROTĀJUMI

rAŽOTĀJA GArANTIJA Papildus garantijai pret slēptajiem MEELERAHU TAGAMISEKS(1) defektiem, PEUGEOT automobiļiem piešķir 3 gadu vai 100 000 kilometru nobraukuma garantiju izslēdzošo nosacījumu TOOTJA(izņ. GARANTII gadījumā) visiem ražošanas defektiem Peugeotpret poolt pakutav kvaliteet : eelno jaunā automobiļa nodošanas jums vai ised müügivõrgus, kaheaastane varujūsu pārstāvim datumam.

osade ja töö garantii Prantsusmaal, piiramatu läbisõit ja 12 aastane PEUGEOT ASSISTANCE roostegarantii(2). Ja, esot Eiropā, nonāc negaidītā situācijā,

duseni – sina ise valid oma sõidukile vajamineva hoolduse taseme ja PEUGEOT ASSISTANCE Peugeot kvaliteedigarantii on alati Kui sattud Prantsusmaal või mujal sinu käsutuses. Sul on täielik valikuEuroopas(3) (Euroopa Ühendus ja vabadus. veel 12 riiki või territoriaalset üksust) VĒL VAIRĀK PRIEKA viibides ootamatusse olukorda, võid helistadaBUTIKS 24 tundi ööpäevas ja 365 PEUGEOT INTErNETS PEUGEOT Peugeot butikāPeugeot atradīsit Assistance’sse. visu päeva aastas Visu ar Peugeot saistīto informāciju 24 stundas diennaktī un 365 dienas gadā tev ir iespēja piezvanīt Peugeot Assistance.

17’’ Pyxis vieglmetāla diski

VIRSBŪVES ROTĀJUMI

DURVJU SLIEKŠŅA LĪSTE

INTERJERA ROTĀJUMI

BAGĀŽAS NODALĪJUMA SLIEKŠŅA LĪSTE

JUMTA RELIŅI

VELOSIPĒDA TURĒTĀJS UZ PIEKABES ĀĶA

DOWNTOWN FLASH PINK ROTĀJUMI

AIZMUGURES BAMPERA PĀRSEGS

BAGĀŽAS NODALĪJUMA PAMATNE

www.peugeot.lv Mūsu mājas lapā atradīsi sīkāku informāciju par Peugeot 2008, varēsi savu automobili konfigurēt atbilstoši savām vēlmēm, kā arī iepazīties ar individuālo aprīkojumu, tehniskajiem rādītājiem, papildus aprīkojumu un apkopi.

PEUGEOT KLIENTU LĪGUMI Lai jūs varētu braukt ar mierīgu sirdi, Peugeot papildus garantijai piedāvā arī profilakses kopšanu un apkopi – trīs unikālas un individuālas paketes, lai jūs PEUGEOT CONTRATS PRIVILEGES varētu braukt bez raizēm. No klientu Garantiipikendus, ennetamine ja atbalsta līdz automobiļa salabošanai hooldus problēmu – kolm gadījumā, unikaalset iespējamo no ja personaalsetdetaļu abinõud, mis līdz tagavad muretu nodilušo nomaiņas apkopei. Jūs varat izvēlēties tieši savam sõidu. Autoabist rikke automobilim parandamiseni, nepieciešamās izdarāmās darbības. Un tam kulunud osade vahetamisest hoolvienmēr ir Peugeot garantija.

nepieciešamo papildu aprīkojumu un piederumus, kas ir izstrādāti īpaši Peugeot. Piedāvājam jums arī plašu zīmola SINU RÕÕMUKS produktu klāstu, kas iepriecinās jūs PEUGEOT BOUTIQUE pašus, bet būs arī labi piemēroti dāvanām. Suur valik Peugeot tarvikuid ja origi-

atradīsit internetā, mūsu mājas lapās: www.peugeot.com www.peugeot.lv

“rELAIS VErTS AUTO” Peugeot un tā tīkls ļoti nopietni izturas pret visu, kas saistīts ar vides saudzēšanu. Ar to saistībā esam izveidojuši programmu „Vidi saudzējoša utilizācija“ („Les relais Verts Auto”), kas nodarbojas ar automobiļu

remonta laikā radušos atkritumu savākšanas, šķirošanas, utilizācijas un atkārtotas lietošanas organizēšanu, ko veic šī pakalpojuma sniegšanā specializējušies pakalpojuma sniedzēji.

naalvarustust, mis on mõeldud just sinu auto jaoks. Samuti leiad siit erinevaid Peugeot tooteid kingiks endale võiSAUDZĒŠANAS teistele. VIDES VĀRDĀ

PEUGEOT INTERNET Tutvu Peugeot kodulehega aadressil : http://www.peugeot.ee.

PEUGEOT OrIĢINĀLO rEZErVES DAĻU PIEDĀVĀJUMS Kvalitāte, drošība un izturība- visas mūsu piedāvātās Peugeot oriģinālās rezerves PEUGEOT ASSURANCE KINDLUSdaļas ir jūsu drošības nodrošināšanai tiek pakļauta stingrai kontrolei un TUSLEPING(4) pārbaudei. Peugeot tīklam pievienojušos Peugeot Assurance kindlustupārstāvniecību piedāvātājāmon oriģinālajām sleping,daļām mistiek katab kõik viena riskid ja on rezerves piemērota gada garantija. seotud Peugeot müügivõrgu eksklusi-

ivteenustega: asendusautod juhul, kui sinu auto on kasutuskõlbmatu, kahjunõuete esitamine müügiesinduses, auto tasuta äravedu… Peugeot Assurance ühendab endas Peugeot müügivõrgupoolse osaluse suure kindlustusfirmaga sõlmitud lepingu eelistega. Peugeot MĒrĪŠANA Assurance’ga KLIENTA APMIErINĀTĪBAS lähemalt tutvumiseks küsi informatUzņēmums TNS Emor var tev piezvanīt pēc darbnīcas siooni oma müüginõustajalt. apmeklējuma. Atbildot uz viņu uzdotajiem jautājumiem, sniegsi savu ieguldījumu Peugeot pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā.

PEUGEOT – UZŅĒMĒJU rĪCĪBĀ Peugeot nozīmē arī jaunu pieeju pakalpojumu piedāvāšanā uzņēmumiem ar autoparku. Neatkarīgi no autoparka sastāva, piedāvājam jums: autoparka PEUGEOT ORIGINAALVARUOSAD transportlīdzekļu piedāvājumu, finanšu Kõik Peugeot originaalvaruosad on risinājumus, apkopi un administrēšanu. läbinud ranged testid ja ongaidīsim seega Papildu informācijas saņemšanai kvaliteetsed, ohutud ning vastujūs tuvākajā Peugeot tirdzniecības pārstāvniecībā. pidavad. Varuosade ja töögaran-

tii Peugeot müügivõrgus on üks aasta. PEUGEOT PROFESSIONNEL FRANCE Uudne kompetents autoparkide hooldamise alal. Olenemata sellest, milline on sinu autopark, pakume sulle sõidukite valikut, finantseerimist, hooldust, juhtimist… Pöördu oma Peugeot esindusse.

KLIENDI RAHULOLU UURING Firma IPSOS võib sulle helistada paar päeva pärast töökoja külastust. Neile küsimustele vastates annad oma panuse Peugeot teenuste kvaliteedi parandamisele.

Attiecībā uz līgumu, garantiju un pakalpojumu piemērošanas nosacījumiem, visa atbilstošā dokumentācija ir jums pieejama tuvākajā Peugeot tirdzniecības pārstāvniecībā

Käesolevas kataloogis kajastatud teave ja illustratsioonid põhinevad käesoleva teabelehe koostamise hetkel teadaolevatel tehnilistel andmetel. Kirjeldatud varustus on olenevalt mudeliversioonist saadaval kas põhi- või lisavarustusena. Peugeot jätkuva tootearenduspoliitikat silmas pidades tuleb valmis olla selleks, et tootja võib igal ajahetkel muuta oma tooteid puudutavaid tehnilisi andmeid, varustatust, lisavarustuse valikut ja pakutavat värvigammat. Kahjuks ei võimalda praegused fotode trükkimiseks kasutatavad tehnikad päris täpselt värvide toone esile tuua. Igasuguste täiendavate täpsustuste või täiendava teabe saamiseks ootame teid lähimasse Peugeot müügiesindusse. Käesolevas kataloogis toodud teabe reprodutseerimine ilma Automobiles Peugeot vastavasisulise selgesõnalise loata on keelatud.

Šajā katalogā ietvertā informācija un atainotās ilustrācijas balstās uz šīs informācijas lapas sastādīšanas brīdī zināmajiem tehniskajiem datiem. Aprakstītais aprīkojums atkarībā no modeļa versijas ir pieejams vai nu pamata vai papildu aprīkojumā. Ņemot vērā pastāvīgo Peugeot produktu attīstīšanas politiku, ir jābūt gatavam tam, ka ražotājs jebkurā brīdī var mainīt ar saviem produktiem saistītos tehniskos datus, papildu aprīkojuma klāstu un piedāvāto krāsu gammu. Diemžēl pašreizējās fotogrāfiju drukai izmantojamā tehnika neļauj pietiekami precīzi atainot krāsu toņus. Lai iegūtu jebkādus papildu precizējumus vai papildu informāciju, gaidīsim jūs tuvākajā Peugeot tirdzniecības pārstāvniecībā. Šajā katalogā esošās informācijas reproducēšana bez Automobiles Peugeot atbilstoša satura skaidras atļaujas ir aizliegta.

Peugeot 2008  
Peugeot 2008  

Peugeot 2008

Advertisement