Page 1


WITAMY w świecie wyjątkowych toreb reklamowych dla Twojej marki. Dzięki staranności doboru toreb reklamowych w AllBag nasz produkt przestaje być wyłącznie przedmiotem użytkowym, lecz staje się przede wszystkim upominkiem o szczególnym charakterze. Nasze torby reklamowe powiedzą Klientowi znacznie więcej, niż najpiękniejsze słowa - wielka moc małych gestów to nasza specjalność. Wyjątkowa torba reklamowa zawsze wzbudza pozytywne emocje i wspiera najlepsze relacje z Klientem. W AllBag zwykłe torby nas nie zadowalają. Nieustannie poszukujemy ciekawszych, oryginalnych pomysłów. Nasze starannie wyselekcjonowane torby to gwarantowane podkreślenie indywidualności w połączeniu z wysoką jakością i najlepszą ceną. Możemy stworzyć każdą torbę reklamową zgodnie z Twoimi najwyższymi wymaganiami. Kreatywność to nasze drugie imię. Tworzymy wyjątkowe projekty, które zawsze są do Twojej dyspozycji. Powiedz nam jakiej torby reklamowej potrzebujesz a my zatroszczymy się o każdy szczegół. Za najwyższej klasy torbami stoi najwyższej klasy obsługa. Zanurz się w nowym Katalogu AllBag 2013 i pozwól się zaskoczyć. Ciesz się dobrym stylem - opakowanie, prestiż, reklama! Twój zespół Allbag.


AllBag czyli pomysł na biznes W związku z dynamicznie rozwijającym się rynkiem gospodarczym na świecie, powstaje coraz więcej firm – rośnie wzajemna konkurencja, co za tym idzie coraz większa potrzeba reklamy! Chcemy Państwu zaproponować pomysł na torby jako rewelacyjny nośnik reklamy.

AllBag - marketing kluczem do sukcesu Poprzez przeprowadzenie działań marketingowe na terenie Polski, Europy i krajów Azji udało nam się pozyskać idealnych producentów toreb reklamowych na świecie. Był to nasz priorytet w uzyskaniu najlepszej ceny połączonej z najwyższą jakością wykonywanych toreb. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w stanie wykonać każdą torbę reklamową począwszy od tanich toreb papierowych po ekskluzywne torby materiałowe z juty, nylonu, bawełny czy polipropylenu. Wybierając producentów zawsze zwracamy uwagę na strukturę gospodarczą danego kraju i dostępność materiału macierzystego by koszty produkcji były jak najmniejsze. Zachowanie ciągłości z naszymi partnerami sprawia, że nie straszne są dla nas niestandardowe projekty i ogromne ilości wykonywanych zleceń. Zawsze wybieramy najkorzystniejsze rozwiązanie dla naszych klientów. Od reszty producentów toreb reklamowych na świecie odróżnia nas fakt, że nie mamy żadnych kosztów eksploatacji i amortyzacji maszyn, dlatego jesteśmy w stanie dobrać idealny produkt połączony z bardzo atrakcyjną ceną.

Allbag – bezpieczeństwo i satysfakcja Priorytetem w naszym działaniu jest satysfakcja klienta, dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie spełniając wszelkie Państwa potrzeby. Zawsze przed wykonaniem danego zlecenia wysyłamy prototyp Państwa torby reklamowej w celu akceptacji lub ewentualnych poprawek, dzięki temu macie Państwo gwarancję otrzymania idealnej torby reklamującej Wasz wizerunek.

„Opakowanie, prestiż, reklama” - AllBag


papierowe Wytrzymałe ? Z całą pewnością ! Tanie ? Bez dwóch zdań ! Idealne na każdą okazję takie właśnie są torby papierowe. Torebki produkowane są w 100% z recyklingu, gramatura papieru od 35-220 g/m2. Papier, z którego robione są torby posiada atesty do kontaktu z żywnością. Wytrzymałość sklejenia podstawy i uchwytu to ok. 8-10kg. Torby oferujemy w rozmiarach od 80x65x190 mm do 500x200x600 mm. Nadruk na torebkach możemy wykonać przed złożeniem torebki ( druk z roli ) lub na gotowych torebkach metodą sitodruku. Minimalna ilość zamówienia torebek bez nadruku i z nadrukiem to tylko 100 sztuk.


TORBY FAŁDOWE 120x210 mm

35

0,25 l

150x300 mm 180x350 mm 200x360 mm

35 35 35

0,45 l 0,63 l 0,72 l

Cienki papier, wysokiej jakości nadruki oraz okienko PP, dzięki, któremu widać zawartość opakowania, nadają estetyki i smaku wyrobom. Ponadto zabezpieczają je przed nadmiernym wyschnięciem i utratą świeżości.

Oferujemy torby wykonane z papieru o gramaturze 35 g/m2 białego lub brązowego, z nadrukiem flexograficznym do 6 kolorów w technologii CMYK oraz z okienkiem PP z folii perforowanej lub nie.

Torby z przeznaczeniem m.in. na:

wyroby ciastkarskie piekarnicze kurczaki pieczone hamburgery

zapiekanki leki alkohole słodycze

TORBY KLOCKOWE Torby klockowe produkowane są z papieru o gramaturze 70 g/m2. Są to torby z przeznaczeniem na wszystkie artykuły sypkie i małe gadżety. Posiadają atesty na kontakt z żywnością, dlatego torby klockowe idealnie nadają się również na pakowanie produktów spożywczych. Torby klockowe stały się bardzo modne w branżach informacyjnych. Dzięki możliwości zadrukowania 100% powierzchni idealnie nadają się jako alternatywa dla gazet, ulotek czy ogłoszeń.


TORBY PAPIEROWE Z UCHWYTEM PŁASKIM 600 sztuk 500 sztuk 350 sztuk 250 sztuk 250 sztuk

Torebki produkowane są w 100% z recyklingu, gramatura papieru od 70 do 100 g/m2. Papier, z którego robione są torby posiada atesty do kontaktu z żywnością. Wytrzymałość sklejenia podstawy i uchwytu to ok. 5-8kg. Torby oferujemy w rozmiarach od 180x90x230 mm do 320x220x245 mm.

Nadruk na torebkach możemy wykonać przed złożeniem torebki (druk z roli) lub na gotowych torebkach metodą sitodruku. Minimalna ilość zamówienia torebek bez nadruku i z nadrukiem to tylko 100 sztuk.

Kraft biały

Papier KRAFT o gramaturze od 80 do 100 g/m2 (bielony chlorem) z przeznaczeniem do produkcji toreb pakowych wytrzymujących ciężar 8 kg.

Kraft brązowy

Papier KRAFT o gramaturze od 70 do 100 g/m2 (niebielony chlorem) Papier gładki o wysokiej wytrzymałości ze specjalnym przeznaczeniem do produkcji toreb.

Makulaturowy

Papier makulaturowy pochodzący w 100 % z recyklingu (niebielony chlorem) o gramaturze 70 g/m2.

Mocowanie uchwytu Rączka papierowa składana w 3 częściach o szerokości 19 mm, wklejana zarówno wewnątrz jak i zewnątrz torby.

Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze torby, istnieje możliwość wyboru własnego koloru rączki od 50 tys. sztuk.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice offsetowej w rozdzielczości 2540 dli (liniatura 175). Zadruk do 100% powierzchni torby. Wykonywany w technice sitodruk wykorzystując farby wodne. Kolory nadruku w systemie CMYK, HKS, Pantone. Do papierów niepowlekanych kolory dostępne w systematyce kolorów: Pantone U.

Od ilości 100 sztuk.


TORBY PAPIEROWE Z UCHWYTEM SKRĘCANYM 70/125 70/125 70/125 70/125 70/125 70/125 70/125 70/125 70/125

Torby produkowane są z papieru w 100% pochodzącego z recyklingu. Torby białe wykonane są z papieru bielonego chlorem. Wszystkie nasze torby papierowe można używać w kontakcie z żywnością. Torby te posiadają gramaturę od 70 do 125 g/m2. Jesteśmy w stanie wyprodukować torby o minimalnym rozmiarze 180x90x210 mm nawet do 500x200x600 mm.

70/125 70/125

Nadruki na torbach papierowych z uchwytem skręcanym wykonujemy za pomocą techniki sitodruk nakładając farbę na gotowe torby, flexodruk - nadruk z roli przy produkcji toreb, offset - nadruk cyfrowy w rozdzielczości 2540 dpi.

Kraft biały (gładki i prążkowany)

Kraft brązowy (gładki i prążkowany)

Papier KRAFT o gramaturze od 80 do 120 g/m2 (bielony chlorem) z przeznaczeniem do produkcji toreb pakowych wytrzymujących ciężar 12 kg. Papier KRAFT o gramaturze od 70 do 120 g/m2 (niebielony chlorem) Papier gładki o wysokiej wytrzymałości ze specjalnym przeznaczeniem do produkcji toreb.

Mocowanie uchwytu Rączka papierowa skręcana z dwóch arkuszy papieru o grubości 5 mm, wklejana wewnątrz torby.

Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze torby, istnieje możliwość wyboru własnego koloru rączki od 15 tys. sztuk.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice offsetowej w rozdzielczości 2540 dli (liniatura 175). Zadruk do 100% powierzchni torby. Wykonywany w technice sitodruk wykorzystując farby wodne. Kolory nadruku w systemie CMYK, HKS, Pantone. Do papierów niepowlekanych kolory dostępne w systematyce kolorów: Pantone U.

Od ilości 100 sztuk.


TORBY PAPIEROWE Z UCHWYTEM SKRĘCANYM 80/120 80/120 80/120 80/120

Torby produkujemy z papieru o gramaturze od 80 do 120 g/m2. Posiadają uchwyt skręcany wklejany wewnątrz torby. Posiadamy 9 kolorów toreb papierowych: bordowy, ciemnobrązowy, czarny, czerwony, granatowy, pomarańczowy, ciemnozielony, jasnozielony i żółty. Torby kolorowe posiadamy w 4 rozmiarach, od 240x100x360 mm do rozmiaru 400x180x390 mm.

Nasze torby kolorowe produkujemy zarówno na podkładzie papieru białego i brązowego, dając Państwu jeszcze większą możliwość wyboru barwy nałożonej APLI. Torby te są pokrywane APLĄ w 100%.

Kraft biały (gładki)

Kraft brązowy (gładki i prążkowany)

Papier KRAFT o gramaturze od 100 do 120 g/m2 (bielony chlorem) z przeznaczeniem do produkcji toreb prezentowych, informacyjnych wytrzymujących ciężar 15 kg. Papier KRAFT o gramaturze od 80 do 110 g/m2 (niebielony chlorem). Papier gładki o wysokiej wytrzymałości ze specjalnym przeznaczeniem do produkcji toreb.

Mocowanie uchwytu Rączka papierowa skręcana z dwóch arkuszy papieru o grubości 5 mm, wklejana wewnątrz torby.

Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze papieru torby (KRAFT brązowy - brązowy uchwyt, KRAFT biały - biały uchwyt). istnieje możliwość wyboru własnego koloru rączki od 15 tys. sztuk.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice offsetowej w rozdzielczości 2540 dpi (liniatura 175). Zadruk do 100% powierzchni torby. Wykonywany w technice sitodruk wykorzystując farby wodne. Kolory nadruku w systemie CMYK, HKS, Pantone. Do papierów niepowlekanych kolory dostępne w systematyce kolorów: Pantone U.

Od ilości 100 sztuk.


prestigowe Elegancja ? Przede wszystkim ! Solidne wykończenie ? Naturalnie ! Modny design takie właśnie są torby prestigowe. Torebki składane ręcznie oraz maszynowo z arkuszy. Gramatura papieru od 90-250g/m2. Każda torebka prestige posiada : uchwyt sznurkowy, usztywniane dno i zakładki górne. Seria eco prestige wyróżnia się tym że jest zrobiona bez pokrywania papieru laminatem przez co są ekologiczne. Torby laminowane cechują się tym że są bardzo sztywne dzięki laminowaniu. Nałożony laminat może być błyszczący lub matowy. Nadruki na tych torebkach wykonujemy metodą offset już od ilości 100 sztuk. Torby oferujemy w rozmiarach już od 100x50x100 mm do 500x200x700 mm, większość to jest produkcja pod indywidualne zamówienie.


TORBY PRESTIGOWE 90/210 170x70x250 mm

90/210 90/210 90/210

Torby składane są z papieru o gramaturze od 90 do 210 g/m2. Posiadają wzmacniane dno i zakładki górne. Przy większych ilościach torby prestige składane są maszynowo w 90%. Praca człowieka ogranicza się tylko i wyłącznie do dodania uchwytu do torebki.

Torby prestige dostępne są dla Państwa w 5 kolorach. Torby te idealnie nadają się jako prestiżowy nośnik reklamy, co powoduje, że wiele firm używa ich jako gadżet reklamowy na targach.

Kraft biały (gładki)

Kraft brązowy (gładki i prążkowany)

Papier KRAFT o gramaturze od 100 do 210 g/m2 (bielony chlorem) z przeznaczeniem do produkcji toreb reklamowych, odzieżowych, na alkohol, wytrzymujących ciężar 16 kg. Papier KRAFT o gramaturze od 90 do 210 g/m2 (niebielony chlorem). Papier gładki o wysokiej wytrzymałości ze specjalnym przeznaczeniem do produkcji toreb reklamowych, prezentowych, informacyjnych.

Mocowanie uchwytu Przewlekany przez wzmocnioną zakładkę górną. Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze torby.

Rodzaj uchwytu

Sznurek syntetyczny PP (polipropylen) z zabezpieczonymi końcówkami. Sznurek bawełniany z zabezpieczonymi końcówkami (grubość 5mm). Tasiemka syntetyczna - możliwość wyboru od nakładu 100 sztuk.

Długość uchwytu

Uchwyt krótki - 2 x 35cm - standardowa długość wg rozmiaru torby. Uchwyt długi - 2 x 70cm - standardowa długość wg rozmiaru torby.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice offsetowej w rozdzielczości 2540 dpi (liniatura 175). Zadruk do 100% powierzchni torby. Wykonywany w technice sitodruk wykorzystując farby wodne. Kolory nadruku w systemie CMYK, HKS, Pantone. Do papierów niepowlekanych kolory dostępne w systematyce kolorów: Pantone U.

Zakładki

Zakładka górna wzmocniona tekturką o gramaturze od 280 do 450 g. Dno torby usztywniane białą lub brązową wkładką o gramaturze od 350 do 900 g.

Od ilości 100 sztuk.


TORBY LAMINOWANE 120x80x350 mm

150/250

3,4 l

220x80x280 mm

150/250 150/250 150/250

4,5 l 6,2 l

390x100x430 mm

150/250 150/250

15,8 l 16,8 l 27,4 l

Torby laminowane cechują się tym że są bardzo sztywne dzięki laminowaniu. Nałożony laminat może być błyszczący lub matowy. Nadruki na tych torebkach wykonujemy metodą offset już od ilości 100 sztuk. Torby oferujemy w rozmiarach już od 100x50x100 mm do 500x200x700 mm, większość to jest produkcja pod indywidualne zamówienie.

Torby laminowane dostępne są dla Państwa w standardzie w 8 kolorach. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj torby laminowanej.

Karton 150 - 250g (biały gładki)

Karton biały o gramaturze od 150 do 250 g/m2 (papier jednostronnie kredowany). Kartony o wysokiej sztywności i wytrzymałości na zaginanie. Stosowane jako: torby bez laminatów, torby laminowane, złocenia, lakier UV.

Mocowanie uchwytu Przewlekany przez wzmocnioną zakładkę górną. Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze torby.

Rodzaj uchwytu

Sznurek syntetyczny PP (polipropylen) z zabezpieczonymi końcówkami. Sznurek bawełniany z zabezpieczonymi końcówkami (grubość 5mm). Tasiemka syntetyczna - możliwość wyboru od nakładu 100 sztuk.

Długość uchwytu

Uchwyt krótki - 2 x 35cm - standardowa długość wg rozmiaru torby. Uchwyt długi - 2 x 70cm - standardowa długość wg rozmiaru torby.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice offsetowej w rozdzielczości 2540 dpi (liniatura 175). Zadruk do 100% powierzchni torby. Wykonywany w technice sitodruk wykorzystując farby wodne. Kolory nadruku w systemie CMYK, HKS, Pantone. Do papierów niepowlekanych kolory dostępne w systematyce kolorów: Pantone C.

Wykończenie

Lakier despersyjny (bez laminatu). Lakier błyszczący. Lakier matowy.

Zakładki

Zakładka górna wzmocniona tekturką o gramaturze od 280 do 450 g. Dno torby usztywniane białą lub brązową wkładką o gramaturze od 350 do 900 g.

Od ilości 100 sztuk.


materiałowe Ekologicznie ? Oczywiście ! Pojemność ? Owszem ! Dla każdego takie są właśnie torby materiałowe. Wykonane są z bardzo popularnego materiału jakim jest bawełna, polipropylen czy juta. Torby produkowane są w krajach azjatyckich gdzie koszt materiału i koszt robocizny jest zdecydowanie niższy niż w Polsce. Te wszystkie cechy torebki ekologicznej sprawiają że za dobrą cenę możemy kupić torebkę która jest wytrzymała i posłuży nam kilka dobrych lat, dbając przy tym o środowisko. Torby posiadamy w kilku standardowych rozmiarach z długim lub krótkim uchwytem. Gramatura materiału od 60-350 g/m2. Nadruki możemy wykonywać przed składaniem torebki oraz na gotowej torebce dlatego jak i terminy jak i minimalna ilość zamówienia jest bardzo przystępna.


TORBY BAWEŁNIANE Kolor ecru ecru czarny

35 cm 35 cm 70 cm

Nasze torby bawełniane produkowane są w Indiach z naturalnej surówki bawełnianej. Posiadamy w ciągłym stanie magazynowym torby bawełniane w kolorze ecru i czarnym. Torby te występują w standardowym rozmiarze 380x420 mm z różną długością uchwytu.

Jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa każdą torbę bawełnianą od 100 do 296 g/m2. Na torbach możemy nadrukować każdy rodzaj nadruku, począwszy od jednokolorowych ornamentów, po pełno kolorowe nadruki w systemie CMYK.

Surówka bawełniana Czysta surówka bawełniana w kolorze naturalnym. (kolor ecru)

Gramatura torby od 100 do 296 g/m2.

Mocowanie uchwytu Wszyty wewnątrz torby, zakończony overlock`iem. Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze torby.

Rodzaj uchwytu

Rączka bawełniane o szerokości 25mm.

Długość uchwytu

Uchwyt krótki - 2 x 50cm - standardowa długość wg rozmiaru torby. Uchwyt długi - 2 x 70cm - standardowa długość wg rozmiaru torby.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice sitodruk farbami wodnymi. Wykonywany w technice cyfrowej. Zadruk do 100% powierzchni torby.

Wykończenie

Przeszycia wewnętrzne całej krawędzi torby.

Od ilości 100 sztuk.


TORBY POLIPROPYLENOWE Uchwyt

Torby polipropylenowe cieszą się dużym powodzeniem na rynku Polskim. Ich cena i jakość spowodowały, że torby polipropylenowe stały się główną alternatywą dla toreb bawełnianych. Do Państwa dyspozycji dajemy gotowe torby o wymiarach 360x420 mm i 300x150x350 mm o gramaturze 100 g/m2.

Torby polipropylenowe produkujemy w Chinach, gdzie mamy możliwość wykonania 400 000 sztuk miesięcznie. Możemy stworzyć każdą torbę non-woven od rozmiary 180x220 mm do 450x50x450 mm począwszy od gramatury 60 g/m2 do gramatury 180 g/m2.

Polipropylen (8 kolorów)

Materiał polipropylen nietkany o gramaturze od 60 do 180 g/m2. Stosowany do produkcji: toreb zakupowych, toreb reklamowych.

Mocowanie uchwytu Wszyty wewnątrz torby. Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze torby.

Rodzaj uchwytu

Rączka polipropylenowa o szerokości 25mm.

Długość uchwytu

Uchwyt krótki - 2 x 45cm - standardowa długość wg rozmiaru torby. Uchwyt długi - 2 x 60cm - standardowa długość wg rozmiaru torby.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice sitodruk farbami wodnymi. Wykonywany w technice cyfrowej. Zadruk do 100% powierzchni torby.

Wykończenie

Przeszycia wewnętrzne całej krawędzi torby.

Od ilości 100 sztuk.


TORBY Z JUTY 110x90x400 mm 300x150x350 mm 400x200x400 mm

220/350 220/350 220/350

200 sztuk 200 sztuk 200 sztuk

50 cm 50 cm 50 cm

Torby ekologiczne wielokrotnego użytku z juty. Juta to w pełni biodegradowalny materiał pochodzenia roślinnego o splocie płóciennym. Torby wykonane z juty charakteryzują się elegancją i wytrzymałością.

Inne wymiary na specjalne życzenie klienta. Istnieje możliwość wykonania nadruku w postaci logo firmy lub też napisu reklamowego. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość wykonania torby jak i nadruku.

Juta (natural)

Materiał juta o gramaturze od 220 do 350 g/m2. Stosowany do produkcji: toreb zakupowych, toreb reklamowych.

Mocowanie uchwytu Wszyty zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz torby. Kolory uchwytu

Standardowo kolor uchwytu jest w kolorze torby.

Rodzaj uchwytu

Rączka bawełniane. Rączka z juty.

Długość uchwytu

Uchwyt krótki - 2 x 50cm - standardowa długość wg rozmiaru torby. Uchwyt długi - 2 x 70cm - standardowa długość wg rozmiaru torby.

Nadruk reklamowy

Wykonywany w technice sitodruk farbami wodnymi. Wykonywany w technice cyfrowej. Zadruk do 100% powierzchni torby.

Wykończenie

Przeszycia wewnętrzne całej krawędzi torby.

Od ilości 100 sztuk.


by e r o T row ie p a p


Torby laminow ane


by we r o T ało ri e t ma


TORBY POLIPROPYLENOWE TORBY Z JUTY


TORBY Z ZAMSZU

Nasze poz ostałe realizacje

ą s ie

w e ki

Ta

y b tor

n ś ła

g a llB

A

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


Allbag Katalog 2013  

Katalog zawierający opisy wszystkich produktów naszej firmy.

Advertisement