Page 1

Корпорація Науковий парк КНУ імені Тараса Шевченка


Засновники

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут біохімії ім.О.В.Палладіна НАН України, Інститут електрозварювання ім. Є.О.Патона НАН України, Інститут металофізики ім. Г.В.Курдюмова НАН України, Інститут мікробіології та вірусології ім. Д.К.Заболотного НАН України, Інститут органічної хімії НАН України, Інститут прикладної фізики НАН України, Інститут проблем матеріалознавства ім. І.М.Францевича НАН України, Інститут проблем реєстрації інформації НАН України, Інститут теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України, Національний університет харчових технологій


Мета

Поєднання можливостей освіти, науки, виробництва і бізнесу шляхом координації виконання інноваційних проектів наукового парку його учасниками та партнерами, для прискорення розробки, впровадження у виробництво наукоємної конкурентоспроможної високотехнологічної продукції і спрямування взаємоузгоджених дій на задоволення потреб внутрішнього ринку і нарощування експортного потенціалу України


Хто ми? Науковий Парк займається коммерціалізацією перспективних інноваційних проектів українських вчених в галузі природничих наук, технології матеріалів, приладобудування та інформаційних технологій (IT).

рішучі інноваційні наполегливі освічені


Місія Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка» полягає в просуванні та комерціалізації інтелектуальних і технологічних проектів у галузі теоретичних і прикладних наук. Серед його цілей організація конференцій і нарад, спрямованих на розвиток і покращення відносин між наукою і бізнес-світом в Україні.


Основні напрямки діяльності: 1. Інкубація стартап та спіноф компаній 2. Комерціалізація результатів досліджень у галузях:

o IT o Системний підхід і прийняття рішень для моделювання процесів Кіотського протоколу o Нано-технології в екології o Матеріалознавство o Здоров’я людини o Лазерна інтерферометрія o Геофізичні дослідження джерел сланцевого газу o Інноваційні технології виробництва спирту для біопалива і для продовольчих потреб o Особливості води

3. Організація зустрічей та тренінгів, зокрема, з Міжнародною Організацією по забороні хімічної зброї (Нідерланди)


наші цінності інноваційність

професіоналізм відданість ідеї довіра чесність

співпраця

ефективність


наші принципи

1. Ми формуємо середовище, у якому люди можуть проявити свої здібності 2. Ми прагнемо досягати максимальних результатів при оптимальному використанні ресурсів 3. Ми відкриті до співробітництва 4. Ми поєднуємо можливості освіти, науки та бізнесу 5. Ми знаходимо оптимальні рішення як для інвесторів, так для науковців 6. Ми дотримуємось морально-етичних принципів у своїй діяльності 7. Ми робимо свій вклад у розвиток науки та бізнесу на благо українського народу


цільова аудиторія Наукові співробітники, аспіранти, студенти

Інвестори

Громадскість

Державні структури


Основа логотипу - червоний корпус, адже Науковий Парк є підрозділом університету. Також присутній латинський вислів «Honor et Gloria» який в перекладі означає «Честь і Слава»

логотип


логотип

не допускається зменшення елементів логотипа

не допускається зміна кольору логотипа

не допускається поворот логотипа

не допускається спотворення логотипа


ОСНОВНІ ЕЛЕМЕНТИ Червоний - сміливий, енергійний та еффектний колір. Використовується у всіх комунікаціях. Червоний колір завжди має бути однаковим. Це PANTONE 485C.

ОСНОВНІ кольори бренду

PANTONE 485C

PANTONE 11 0601 TCX

PANTONE PROCESS BLACK C


фірмовий стиль

ФІРМОВИЙ БЛАНК

ВІЗИТКА


вимоги до графічних елементів

Графічні елементи уособлюють в собі дух науки, намагання до вдосконалення та культивації нових ідей. Елементи витримані у фірмових кольорах. Надається перевага геометричним фігурам. Наукове спрямування дає право на використання графічних зображень з будь-яких сфер інтелектуальної діяльності людини.


Шрифти

Шрифти підібрані згідно з тематикою. Без засічок, строгі, не підлягають деформуванню.

FUTURIS EUROFURENCE Intro

У 1901 році Вільгельм Рентген отримав першу Нобелівську премію з фізики, відкривши короткохвильове електромагнітне випромінювання в 1895 році.

Aa У 1901 році Вільгельм Рентген отримав першу Нобелівську премію з фізики, відкривши короткохвильове електромагнітне випромінювання в 1895 році.

Аа У 1901 році Вільгельм Рентген отримав першу Нобелівську премію з фізики, відкривши короткохвильове електромагнітне випромінювання в 1895 році.

АА


рекл


лама


дизайн ін


нтер'єру


ВЕБ


Брендбук  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you