Issuu on Google+

Blogs Barret Films • http://barretfilms.tv/category/un-pais-de-llibre/ EL PAÍS. Valencià, llengua i imatge • http://lacomunidad.elpais.com/cinecine/2012/11/27/un-pais-llibre-programa-sobrenostra-literatura -captura_1 • http://lacomunidad.elpais.com/cinecine/2013/1/15/-un-pais-llibre-continua-endavant captura_2 GuionistasVLC • http://guionistasvlc.wordpress.com/2012/11/23/un-pais-de-llibre/ -captura_3b Actualidad Editorial • http://www.actualidadeditorial.com/un-pais-de-llibre-un-nuevo-programa-de-televisionpor-internet-para-promover-la-lectura-en-valenciano/ -captura_4 Calcetins desparellats- Jordi Lozano • http://calcetinsdesparellats.blogspot.com.es/2012/12/un-pais-de-llibre-unageografia.html -captura_5b • http://calcetinsdesparellats.blogspot.com.es/2013/01/ultimes-existencies-visita-un-paisde.html -captura_6 Gremi de Llibrers • http://www.gremidellibrers.com/index.php/noticies/272-un-pais-de-llibre captura_7 Núvol, El digital de Cultura • http://www.nuvol.com/noticies/un-pais-de-llibre/ -captura_8 Biblioteca IES Santa Margalida • http://bibliotecaiessantamargalida.blogspot.com.es/2012/12/un-pais-de-llibre.html captura_9 Cruïlla • http://2batausiasmarch.blogspot.com/2012/12/un-pais-de-llibre.html -captura_10 400 Colps-Escola Gavina • http://www.escolagavina.cat/400colps/?p=2687 -captura_11 Institució de les Lletres Catalanes • http://www20.gencat.cat/portal/site/CulturaDepartament/menuitem.4f810f50a62de38a5 a2a63a7b0c0e1a0/?vgnextoid=96d56790ded1a010VgnVCM1000000b0c1e0aRCRD& vgnextchannel=96d56790ded1a010VgnVCM1000000b0c1e0aRCRD&vgnextfmt=detall &contentid=c8557044de72b310VgnVCM2000009b0c1e0aRCRD -captura_12 Columna de Paper- Voro vendrell • http://columnadepaper.blogspot.com/2012/11/un-pais-de-llibre.html -captura_13


Beat-Observatori de l’edició digital • http://beatcat.blogspot.com.es/2012/11/es-presenta-un-programa-de-televisio.html captura_14 De què fa gust la lluna • http://deqfagustlalluna-ade.blogspot.com.es/2012/12/un-pais-de-llibre.html captura_15b Bromera • http://www.bromera.com/detall-noticia/items/un-pais-de-llibres-un-programainnovador.1162.html -captura_16 Biblioteca BBAA • http://bibliotecabbaa.blogs.upv.es/2012/12/04/un-pais-de-llibre/ -captura_17 Aitana Carrasco • http://aitaneta.blogspot.com.es/2012/12/lluny-un-pais-de-llibre.html -captura_18 Pebrella • http://pebrella.blogspot.com.es/2012/11/la-musica-un-pais-de-llibre.html -captura_19 Onada Edicions • http://premsaonada.blogspot.com.es/2012/12/un-pais-de-llibre-pel-baix-maestrat.html captura_20b Escola Valenciana • http://www.escolavalenciana.com/videos/detall/137/ultims -captura_21 Valldigna Digital • http://valldigna.blog.cat/archives/802368 captura_22 Tres Deu • http://www.tresdeu.com/2012/12/un-pais-de-llibre-dedicat-la-musica-en.html captura_23 Bromera de Lletres • http://bromeradelletres.blogspot.com.es/2012/11/un-nou-espai-televisiu-per-llibres.html captura_24


Enllaços en Blogs L’Escola • http://blogs.ua.es/sommestres/2012/11/26/un-pais-de-llibre/ Filant Prim • http://filantprim-josepmanel.blogspot.com/2013/01/un-pais-de-llibre-capitol-5-el-zoodun.html Nausica • http://nausicanova.blogspot.com.es/2012/12/un-pais-de-llibre-la-canco-envalencia.html • http://nausicanova.blogspot.com.es/2012/12/un-pais-de-llibre-lluny.html • http://nausicanova.blogspot.com.es/2012/12/un-pais-de-llibre-columnes-de-paper.html • http://nausicanova.blogspot.com.es/2013/01/un-pais-de-llibre-el-mussol.html Monigote Valencia • http://monigotevalencia.org/2012/11/23/un-pais-de-llibre-1x01/ • http://monigotevalencia.org/2012/12/26/un-pais-de-llibre-capitol-3/ Librería Leolo • http://www.librerialeolo.com/prensa/un-pais-de-llibre/index.html Darabuc • http://darabuccatala.wordpress.com/2013/01/08/a-un-pais-de-llibre-embarbussamentsi-en-ricard-bonmati-10-gen/ La Xerinola • http://laxerinola.blogspot.com.es/2013/01/un-pais-de-llibre-capitol-5.html Eco de las voces • http://hermezosxxi.blogspot.com.es/2013/01/nou-capitol-de-un-pais-de-llibre.html Movook • http://es.movook.com/w/YGgboUSTE Esquirol poruc • http://esquirolporuc.wordpress.com/2013/01/02/lesquirol-poruc-de-nit-a-un-pais-dellibre/


Notícies Vilaweb • http://www.vilaweb.cat/noticia/4057850/20121123/pais-llibre-programa-televisiupromoure-publicacions-valencianes.html notícia_1 • http://www.vilaweb.cat/noticia/4062604/20121207/josep-vicent-frechina-darrer-capitolpais-llibre.html notícia_2 • http://www.vilaweb.cat/noticia/4067904/20121222/illustradora-aitana-carrasco-tercercapitol-pais-llibre.html notícia_3 • http://www.vilaweb.cat/noticia/4069492/20121229/voro-vendrell-recomanacionsmerce-climent-pais-llibre.html notícia_4 El Punt-Avui • http://www.elpuntavui.cat/ma/article/5-cultura/19-cultura/595405-el-sector-editorial-ilavl-impulsen-un-pais-de-llibre.html notícia_5b • http://www.elpuntavui.cat/noticia/article/13-comunicacio/20-comunicacio/595477-unpais-de-llibre.html notícia_6 Canal 9 • http://www.rtvv.es/va/cultura_i_oci/Pais-Llibre-fomentar-valenciadInternet_0_814718603.html notícia_7 El País • http://ccaa.elpais.com/ccaa/2012/11/21/valencia/1353527656_591296.html notícia_8b El Mundo • http://www.elmundo.es/elmundo/2012/11/22/valencia/1353573930.html notícia_9 Levante EMV • http://www.levante-emv.com/comunitat-valenciana/2012/11/22/librosprograma/953885.html notícia_10 Las Provincias • http://www.lasprovincias.es/agencias/20121121/comunitatvalenciana/comunitat/impuls an-programa-television-para-promocionar_201211211530.html notícia_11 Levante TV • http://www.levantetv.es/secciones/programa.jsp?pIdSeccion=44 notícia_12 Ahora Benissa • http://www.ahorabenissa.es/un-pais-de-llibre-para-fomentar-la-lectura-de-escritoresvalencianos/ notícia_13 Ahora Valencia • http://www.ahoravalencia.es/pais-llibre-tv/ notícia_14 Alicante Noticias • http://www.alicantenoticias.es/un-pais-de-llibre-para-fomentar-la-lectura-de-escritoresvalencianos/ notícia_15


Castellón Noticias • http://www.castellonnoticias.com/un-pais-de-llibre-para-fomentar-la-lectura-deescritores-valencianos/ noticia_16 El Diario • http://www.eldiario.es/espaivalencia/Proeses-terra-hostil_6_78102194.html noticia_17


Enllaços