2Base Emlak Online Dergisi - Aralık 2019

Page 1

Aralık 2019

Emlak New evaluation report introduced in Turkey

Türkiye'de yabancı satışlarda değerlendirme raporu isteniyor Facebook ve Instagram'dan en iyi hikayeleri okuyun Alanya ve çevresindeki en iyi evlerimizi inceleyin


Muhteşem bir atmosfer ortamında lüks bir daire Yuksek 3 bedroom, Alanya Kargicak

89.000 €

Daireyi göster

Yuksek 3 bedroom Çok güzel dağ manzaralı. Güzel doğa manzarasının tadını çıkarın.

Elektrikli su ısıtıcısı. Balkonunda masa sandalye kurulu. Full mobilyalı, hoş ve lüks bir daire. Popüler bir rezidans dairesi, mutfağı açık renkte.

Sessiz, sakin ve doğal güzellikler ortasında. Toros dağlarının eteklerinde sessiz bir çevrede.

#Lüks #Bu-tatilEviniTestEdin #İndirimliEvler #EnIyiFiyatlar #TümAileIçinEtkinlikler #ManzaralıOda


2Base Design Iconer

Hoş geldiniz www.2base.com  æ

Yılın son dergisi artık hazır Dergimizin bu yılın son sayısı için yılın son ayının iyi olacağını düşündük ve hazırladık. Bu ayki baskımızı şu ana kadar ki diğer dergilerden daha interaktif hale getirdik ve pek çok video ekledik. Tüm videoları dergi içerisinde izleyebilir ve sonra kaldığınız yerden okumaya devam edebilirsiniz.Videoların nereden izlenebileceğini gösteren video oynatıcı simgesine dikkat ediniz.

æ

Mesela instagramda Alanya'daki günlük yaşamla ile ilgili hikayelerden yada berberin çalışmasını izleyip keyfini çıkarın. Dergimizin güzel yanlarından biri de bu konuların pek çoğunun bizim sosyal medya kanallarında yada web sayfamızda yayınlanmış olması. Ancak bütün bu sosyal medya kanalının takip edilmesinin ne kadar zor olduğunu da biliyoruz.Hayatta "2Base" sosyal medya kanallarını izlemekten daha önemli şeylerin olduğunu da biliyoruz. Tam da bunun için bütün bu farklı mecralardaki en iyi içerikleri tek bir yerde görebilmeniz için dergimizde topladık. Bütün bunların mevcut olduğu dergimizin tadını çıkarmanız dileği ile hepinize mutlu yıllar!

Candemir Özdemir 2Base Emlak 3


Merkezde çok hoş bir daire Orchide 1 bedroom, Alanya Merkez

Tüm şehir ayaklarınızın altında. Günlük yaşamı seyret.

Büyük ve hoş bir banyo. Popüler bir rezidans dairesi, mutfağı açık renkte.

Şehrin göbeğinde restaurant ve dükkanlarla iç içe. Kleopatra plajına çok yakın.

Ortak kullanımlı havuz ve güneş banyosu yapılabilinecek havuz çevresi. Ortak kullanım amaçlı fitness . kapıcı . Rezidansda 24 saat güvenlik.

Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Hem duş hem küvet.

#1YatakOdalıDaireler


57.000 € Daireyi göster


Antiocheia ad Cragum Adını Kommagene Kralı IV. Antiochus'dan alan bu bölge, Alanya'ya yaklaşık 1 saat uzaklıkta. Hem doğa harikası olması hem de görülmeye değer bir suya sahip olması nedeniyle son zamanlarda çok popüler olmuş bir yer. Ancak unutmayın, bir yerden sonra aracınızı bırakıp yürümeniz gerekmektedir.alanya2base

Bizi Instagram'da takip edin ve doğrudan cep telefonunuzda sunulan en güzel resimleri ve en iyi hikayelerimizi görün.

2Base Alanya Riviera

2Base

 Avsallar

Alanya Centrum

 Alanya

a Centrum ! Coming to Alany mingPool # unnyAlanya #Swim #2basealanya #S ey #RetroCity urk yat lan #a to ho #alanya #2basep #AlanyaSights

2Base

Lovely home in Avsa llar, near sandy beac hes! #AlanyaRiviera #alanya #Dishwasher #AirCon ditioning #Lift #EmeraldDream s

Oasis Club  Alanya

2Base KonakBeachClub

 Konakli

Oasis Club! ephoto #holidayHome #Cikcilli #Alanya #2Base #2bas

2Base Villa in Kargicak

 Kargicak

the gardens and close to Complex with green e yaIsTheBestPlac beach #alanya #Alan nya olidayAlanya #2baseala #TurkeyRealEstate #H #2 t base #PossibilityForInterne #BestPropertiesAlanya

8

Beautiful villa in Kar gicak! #2baseRealEstate #al anyaturkey #SwimmingP ool #BestWeatherInAlany a #PossibilityForInterne t


2Base

2Base Chrystal Nova

Elite 4

 Oba

 Cikcilli

Oba! lidayhome Welcome to ya # #Greatho a #cikcilliAlan photo #ChrystalNov Base #2Base #2 s me ho ay lid #1+1Lovelyho

2Base Uygun Cleopatra

 Cleopatra

Elite 4, with great vie w and near services #Cikcilli #Alanyum #E lite4Residence #2Base #2Basephoto #Seavie w

2Base Chrystal Nova

 Cikcili

Holiday Village, great place with view to Cleopatra Beach #UygunCleopatraII #Seaview #2Ba seph

oto

2Base New Project  Mahmut

for everybody! onderful holiday Best place for w olidaycomplex AlanyaCikcilli #H #Alanya #ChrystalNova# sephotos #2Base Ba #2 ts en rtm #VillasApa #Sun

lestateof-

oto #2baserea utlar #2baseph #AlanyaMahm tinmahmutlar jec pro ew #n e fic


Merkezde çok hoş bir daire Ersoy East 1+1, Alanya Doğu

52.000 €

Daireyi göster

Yeşil park alanına güzel bir manzara. Günlük yaşamı seyret. Merkeze, cuma pazarına ve plaja yürüme mesafesinde. Büyük bir markete yakın konumda. Oturma odasında klima. Ocak, fırın ve buzdolaplı Amerikan Mutfağı.

Balkonunda masa sandalye kurulu. Huzur verici ve rahatlatıcı mobilyalı bir daire, hemen taşınılabilinir. Denize ve merkeze yakin lüks daire. Binada asansör var. Çok hoş havuz bölümü . kapıcı . #1YatakOdalıDaireler


.com/2base/

2BASE FACEBOOK

Sahildeki Uyarılara Dikkat! Sahildaki uyarı bayraklarına dikkat! Alanya'da sonbaharda sahillerde güçlü dalgalar olabilir.Bu nedenle bayrakların rengine lütfen dikkat edelim. Kırmızı bayrak: Tehlikeli anlamına gelir ve yüzmek yasaktır. Çift kırmızı bayrak:Denize girmek kesinlikle yasaktır. Sarı bayrak: Deniz dalgalı ve dikkat edin. Mavi/Mor bayrak:Sahildeki deniz hayvanlarına dikkat edin. Yeşil bayrak:Deniz sakin ve güven içinde denize girebilirsiniz. Lütfen güvenlik kurallarına dikkat edin!

Alanya- Büyük bir çiçek bahçesi! Tüm yıl boyunca rengarenk açan çiçekler sayesinde kentimiz her zaman güzel görünüyor. Bu çiçek ve bitkiler yılda 2 kez değiştiriliyor ve şimdi kış çiçeklerinin zamanı geldi. Belediye binasının önünde her türlü renkten çiçekleri görebilirsiniz.

Kızıl Kule - Alanya'nın simgesidir. Alanya limanında, Kale'nin kuzey bölümünün denizle buluştuğu noktada bulunan Kızıl Kule, kalenin en göze çarpan bölümünü oluşturmaktadır. Alanya gezilerinde muhakkak gezilip görülmesi gereken yerlerinden biridir.

Yıldırım bizi ziyaret etti :) Onu tekrar görmek güzeldi! 11


Doğal güzellikler arasında çok güzel bir daire Sun Palace Apartments, Alanya Centre

90.000€ -135.000€

Daireyi göster

Şehrin göbeğinde restaurant ve dükkanlarla iç içe. Merkeze, cuma pazarına ve plaja yürüme mesafesinde.

Binada asansör var. Çok hoş havuz bölümü. Spor ve kondisyon kullanım amaçlı ortak alan. Ortak kullanım amaçlı sauna.

Huzur veren hoş bir banyosu olan güzel bir daire. Çok kaliteli geniş mutfak. kullanışlı balkonlarla Akdeniz akşamları için mükemmel.

#TümAileIçinEtkinlikler #Lüks #SahilPlajı


.com/2base/

11 Kasım 'Milli Ağaçlandırma Günü' ilan edildi. Daha yeşil Türkiye için 11 Kasım'da tüm yurtta 11 milyon fidan toprakla buluştu. 81 ildeki 2023 noktada fidanlar gelecek nesillere de nefes olacak. Detaylı bilgi:

Bugün Türkiye cumhuriyetinin kurulduğu gündür.Türkiye'deki en önemli günlerdendir ve coşkuyla kutlanır. Tüm bankalar,resmi kurumlar ve okullar tatil edilirler. Bugün birçok Türk bayrağı ve elbette Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu ve ilk cumhurbaşkanı olan Mustafa Kemal Atatürk'ün resimlerini göreceksiniz. Cumhuriyet Bayramınız Kutlu olsun!

Alanya Belediyesi’nin “Engelsiz Kent Alanya” sloganıyla hayata geçirdiği, Gökkuşağı Engelsiz Halk Plajı’nda yeni bir düzenleme yapıldı. Engelli bireylerin hiç kimseden destek almak zorunda kalmadan denize girmelerini sağlayacak engelsiz plaj asansörü Türkiye’de ilk kez hayata geçirildi.

Geçen sabah Cikcilli'deki dağ eteklerinde yangın çıktı. Birkaç dakika sonra bir itfaiyeci helikopter gönderildi ve yangın kısa sürede ortadan kaldırıldı ... İlgili kurumların hızlı mudahalesi ile yangının hemen söndürülmesi de taktir edilmeli. 13


Bizi Instagram'da takip edin ve doğrudan cep telefonunuzda sunulan en güzel resimlerimizi ve en iyi hikayelerimizi görün.

2Base

2Base

2Base

2Base

2Base


2Base

2Base

2Base

2Base

2Base


.com/2base/

2BASE FACEBOOK

Kumpir en sevilen ve en lezzetli sokak lezzetlerinin başında geliyor. Patatesin kumpire dönüşüp ülkemize gelmesi ise rivayete göre Bulgar göçmenleri tarafından gerçekleşmiştir. Aslında Dünya’nın pek çok yerinde kumpir benzeri lezzetler mevcuttur. Ancak bu kadar bol malzeme seçeneğiyle sadece ülkemizde yapılmaktadır. Acıktıysanız.....Afiyet olsun.

Alanya Gazipaşa havaalanından toplam 27 noktaya uçuşlar var. Şuanda bu listeye İran da eklendi, Gazipaşa Tahran arasında direk uçuşlar başladı. Aşağıda ki linki tıklayarak Gazipaşadan tüm direkt uçuşları bulabilirsiniz: Detaylı bilgi

16

Aspendos antik tiyatrosunda '26 Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali' devam ediyor. Festivali'nin kapanışı 18 eylülde Murat Karahan’ın seslendireceği Gala Konser ile sona erecek. Detaylı bilgiyi buradan görebilirsiniz:


.com/2base/

Eğer yaparsan, iyi yap! Alanya şehri yaşlılara iki konteyner ev bağışladı. Evleri yaşanmazdı. Bir ev engelli oğluyla ailesine diğeri ise 82 yaşında bir kadına. Şimdi yaşayacak sağlıklı evleri var. Teşekkürler Alanya!

Carretta Carretta yumurtalarını Alanya sahil kumu üzerine koymak için yine buradalar. Plajda küçük çitlerle çevrili alanları gördüğünüzde lütfen oraya gitmeyin. Bu kumların altında küçük güzel carrettalar su kaplumbağaları bekliyorlar.

Deniz feneri günü, deniz fenerlerinin kıyı şeritlerinde sahip olduğu önemi hatırlamak için önemli bir gündür. Deniz fenerleri kıyılara yabancı tekneler geldiğinde onlara kaza yapmamaları için yol gösterirler. Aslında, Alanya'da çok fazla kullanılmamasına karşın 2 adet deniz feneri vardır. Bir tanede 18. yüzyılın ortalarında inşa edilmiş daha eski bir deniz feneri vardır. Daha yeni olanı oldukça yakın zamanda inşa edildi. Fenere girilemese de, yine de onlara doğru güzel bir yürüyüş yapabilir ve Alanya merkezin 360 derecelik manzarasına hayran olabilirsiniz.

17


Görkemli Surlar

Özellikle Ortaçağ döneminde çok popüler bir liman kenti olan Alanya, Mısır, Ceneviz, Venedikli gibi tacirleri ağırlıyordu. Kale ve surları tarihi yapılardır. Şehri koruma amacıyla yapılan bu surlar günümüzde de ayaktadır.Merkezde çok hoş bir daire Yazgi Kent 2+1, Alanya Mahmutlar

47.000€

Daireyi göster

Yeşil park alanına güzel bir manzara. Günlük yaşamı seyret. Merkeze yürüme mesafesinde. Plaja yürüme mesafesinde. Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Balkonunda masa sandalye kurulu.

Huzur verici ve rahatlatıcı mobilyalı bir daire, hemen taşınılabilinir. Buzdolabı, derin dondurucu ve ocaklı mutfak. Binada asansör var. Çok hoş havuz bölümü. kapıcı. Dinlenebilmek için mükemmel bir bahçe.


.com/2base/

2BASE FACEBOOK

Alanya'da hiç balık pazarında akşam yemeği yediniz mi? Çok iyi balık lokantaları var. Doğrudan restorandan sipariş verebilirsiniz veya balık pazarına gidip orada satın alıp ve ardından restorandan balık pişirmeyi isteyebilirsiniz :). Afiyet olsun!

Alanya'da yılın en sıcak zamanı geldi! Şimdi yaklaşık 35 derece. Lütfen plajdada dikkatli olun, çünkü rüzgar çok hoş ve biraz serin ama güneş hala çok sıcak! Bol miktarda su içmeyi unutmayın, doğru miktar böyle ölçülür "10 dereceye 1 litre su içilir".

Bir hafta önce Alanya'da kumsalda çekilen fotoğrafları paylaştık ama aynı zamanda .... Alanya dağlarında hala kar var. Bu fotoğraflar Alanya dağlarında Gökbel yolunda çekildi.

21


Yaz kış rahatlıkla kullanabileceğiniz daire H1, Alanya Batı

69.000 €

Daireyi göster

Yeşil park alanına güzel bir manzara. Güzel doğa manzaralı.

Kullanışlı balkonlarla Akdeniz akşamları için mükemmel.

Çok kaliteli ve popüler bir çevrede. Kleopatra plajına çok yakın.

Kuş bakışı manzaranın bilhassa akşam saatlerinde tadını çıkarın. Çok hoş havuz bölümü . Ortak kullanım amaçlı fitness. Rezidansda 24 saat güvenlik.

Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Elektrikli su ısıtıcısı. Ocak, fırın ve buzdolaplı Amerikan Mutfağı.


.com/2base/

Bu yıl gıda ile uğraşan 149 şirket Turuncu Hyjen bayrağını aldı. Bunlardan 38'i ilk defa alıyor. Bu yıl, Alanya belediyesinin bu bayrağını verdiği 16. yıl oldu. Belediye bu şirketleri yıl boyunca yapılan hijyen testleriyle kontrol etti. Bu yüzden bayrağın bulunduğu yerlerde yemek güvenle yiyebilirsiniz.

Syedra, Pamfiliya bölgesinde, günümüzde Türkiye'nin güney sahilinde, Alanya ve Gazipaşa kasabaları arasında yer alan antik bir liman kentiydi. Syedra, MÖ 7. yy'da yerleşmiş ve MS 13. yy'da terk edilmiştir. Kasabanın deniz seviyesinde bir limanı ve 400 m yukarısındaki bir üst kasabası vardı.

More info 2019 plaj sezonumuza başladık! Güneşin ve plajların tadını çıkarmak için Alanya'ya hoş geldiniz, unutmayin bizimle birlikte harika daireleri ve villaları bakabilirsiniz.

23


Doğal güzellikler ortasında süper bir villa Elit Kestel Villa 8, Alanya Kestel

189.000 €

Daireyi göster

Şahane bir deniz manzarası. Güzel doğa manzarasının tadını çıkarın. Sakin ve sessiz bir çevrede. Çok yakında market. Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Banyoda küvet.

Amerikan mutfak içinde ocak, fırın, buzdolabı ve kahve makinesi olan. Çok değişik tv kanalları. Çok hoş havuz bölümü . Çok geniş çatı terası. kapıcı. Dinlenebilmek için mükemmel bir bahçe. #SahilPlajı #EnIyiFiyatlar #ManzaralıOda


.com/2base/

2BASE FACEBOOK

Bu yıl dut ağaçları iyi bir hasat verdi. Şimdiden dondurcuda saklayarak sıcak yaz günlerinde smutty hazırlamak için iyi bir meyve kaynağı sağlayabilirsiniz.

Alanyada hazırlanacak 10 bin 500 kişilik aşureyi vatandaşlara ikram edilecek. 12 Eylül Perşembe günü saat 13.30’da Atatürk Anıtı önünde başlayacak aşure ikramı.

Biz sadece gayrimenkul satmıyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin rahatını da önemsiyoruz. Bugün Alanya'da yeni bir mülk sahibi ilk kez evlerine geliyor. Dairelerde klimalar bizim tarafımızdan açıldığı için güzel bir buket ve hoş bir serinlik ile karşılaşacaklar :)

Alanya'da şehri temiz tutmak için çok para harcanıyor. Böylece burada yaşamak ya da tatil yapmak daha güzel bir hale geliyor. Lütfen, plajdaysanız, dağda veya şehirdeyseniz çöplerinizi çöp kutularına atmayı unutmayınız, teşekkürler! 25


Organik Ürünler

Günümüzde organik ürünlerin tüketimi arttı. Gerçek organik ürün bulmak zor olsada Alanya bu konuda şanslıdır. Birçok organik market bulunmakta ve ürün çeşitliliği çok fazladır. Geçen aylarda bununla ilgili bir video hazırladık. İzlemek için tıklayınız.Muhteşem manzaralı lüks villa California Villa, Alanya Kargicak

269.000 €

Daireyi göster

Nefesinizi kesecek bir deniz manzarası. Muhteşem bir dağ manzarası.

Huzur verici ve rahatlatıcı mobilyalı bir daire, hemen taşınılabilinir.

Sessiz, sakin ve doğal güzellikler ortasında. Toros dağlarının eteklerinde sessiz bir çevrede. Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Banyoda Jakuzi. Ocak, fırın ve buzdolaplı Amerikan Mutfağı.

Kuş bakışı manzaranın bilhassa akşam saatlerinde tadını çıkarın. Çok hoş özel havuz. Çiçekleri ve meyve ağaçları olan çok hoş bir bahçe. kapıcı . #ManzaralıOda #EnIyiFiyatlar


2Base Design Iconer

www.2base.com æ

Döner "2Base ekibi olarak sık sık tüketiriz :)"

Türkler döneri çok sever. Genci yaşlısı herkes tüketir. Genelde kuzu eti veya tavuk eti tercih edilir. Dinlendirilmiş et dikey bir şişe geçirilir. Sürekli dönen et, ateşle pişer. Döner bir kebap türüdür. Gördüğünüz et toplam 300kg Üstelik fiyatlar uygun. Yanına en çok ayran tercih edilir. Pişmiş et kesilip ekmek veya pideye konulur. Döner içinde tercihe göre salata, ketçap, mayonez ve patates konur. 2Base ekibi olarak sık sık tüketiriz :) Paket servisi ile evinize döner sipariş edebilirsiniz. Döner ve ekmeği tazedir. Afiyet olsun!

29


Pazar Alışverişleri

Alanya'da hemen her gün farklı noktalarda pazar yerleri kurulmaktadır. Burada taze ve çok çeşitli ürünler satılır. Meyvesebze,peynir,zeytin gibi market ürünlerinin yanı sıra ayakkabı, mont gibi giyim ürünleri de satılmakta.Yeni, çok güzel bir daire merkeze yürüme mesafesinde

1+1 apartment in Avsallar, Alanya Avsallar

Şahane bir deniz manzarası. Güzel havuz manzaralı. Merkeze, cuma pazarına ve plaja yürüme mesafesinde. Sakin ve sessiz bir çevrede. Popüler bir rezidans dairesi, mutfağı açık renkte. kullanışlı balkonlarla Akdeniz akşamları için mükemmel.

Ortak kullanım alanlarıda çocuk oyun alanı, tenıs kortu ve araba parkı bulunmaktadır. Çok hoş havuz bölümü ve su kayağı . Spor ve kondisyon kullanım amaçlı ortak alan. Kaliteye önem verenler için ideal, bağlantı yollarına erişilmesi kolay. #ManzaralıOda #SahilPlajı #1YatakOdalıDaireler


56.500 € Daireyi göster


Ăœcretsiz gayrimenkul deÄ&#x;erleme


Evinizi satmayımı düşünüyorsunuz? O zaman 2Base emlak en doğru seçim. 2003 ten beri Türkiye'de gayrimenkul satıyoruz ve tarafsız gayrimenkul değerlemesi yapıyoruz.Böyle bir düşünceniz var ise lütfen 2Base ile irtibata geçiniz. Pazarlama satışı - Üçretsiz maliyeti Emlak satışta olduğu sürece 2Base ye herhangi bir emlak yayınlama ücreti ödemezsiniz. Ajanslar bizim yerel Emlakcı Pazarlama Bu yerel emlakçılar yüzlerce içerir. Güvenli ve Güvenlikli koşullarda Hem satıcı hem alıcı ikisi için

Bu,mülkiyetin Satışı nasıl yapabilirim Daha sonra boyutu, kalitesi, konumu ve genel piyasa koşullarına göre mülkünüzün bir değerlendirme yapılacaktır. Ayrıntıları kabul ettikten sonra biz kendi müşterilerimize hem de mülkiyet pazarlama ve yerel Emlakcılarımızla bizim geniş ağ üzerinden pazarlamaya başlayacaktır. Bu İskandinavya, İngiltere, Almanya, Rusya ve Türkiye gibi ülkelerden ilgilenen alıcılar internet üzerinden pazarlanmaya sunulacaktır. Tatil evi potansiyel alıcılar tarafından görülecektir ve nihayet yeni ve mutlu sahibine satışı kısa bir süre sonra olacaktır. Web sayfamıza giderek istek formu doldurunuz. Bu adımdan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Web Sayfasına git2Base Design Iconer

www.2base.com æ

Daha büyük bir eve geçiş Alanyada küçük bir eviniz mi var? Daha büyük,kullanışlı daha geniş başka bir evinizin olmasını istiyorsanız.Aynı anda iki eviniz olsun istiyorsanız. Yukarıdaki soruların cevabı ise "EVET" ise 2Base Emlak Ofisi size yardımcı olabilir. Yeni bir yatırım zaman diyorsanız 2Base olarak size yardımcı olmanın bir parçası olmamızı istiyorsanız.

Web sayfamıza giderek istek formu doldurunuz. Bu adımdan sonra sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Artık tam -deneyli ekibimizle. Deneyimli kadrosuyla Sizi karşılamaya her zaman hazırız. Deneyimli Ekip 2Base Emlak Ofisi müşterilerimiz için doğru ürünü bulma deneyimi 10 yıldan beri vardır. Biz güvenli ödeme süreçleri ve hizmetlerin yüksek düzeyde yapmaya inanıyoruz.

Web Sayfasına git

37


İncekum Orman Kampı

Alanya-İncekum bölgesinde bulunan denize sıfır bu orman alanında kamp yapmayı ve doğayı sevenler için bir alan oluşturulmuştur. Burada hem temiz denize girebilir hem de çadır kurarak kamp yapabilirsiniz. Üstelik çadırınız olmasa bile burada hazır çadırlar bulunmakta. Geceleri yıldızlar çok belirgindir.Merkezde çok hoş bir daire Dana Residence, Alanya Cikcilli

Güzel havuz manzaralı. Güzel bahçe manzaralı. Şehrin göbeğinde restaurant ve dükkanlarla iç içe. Merkeze, cuma pazarına ve plaja yürüme mesafesinde. Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Amerkan mutfak ve içerisinde ocak, fırın, buzdolabı ve bulaşık makinesi .

Balkonunda masa sandalye kurulu. Huzur verici ve rahatlatıcı mobilyalı bir daire, hemen taşınılabilinir. Binada asansör var. Çok hoş havuz bölümü . Çiçekleri ve meyve ağaçları olan çok hoş bir bahçe. kapıcı.


69.000 € Daireyi göster


Doğal yaşamın içinde bulunan sitedeki daire

Alcon Villa, Alanya Kargicak

Çok güzel dağ manzaralı. Güzel doğa manzarasının tadını çıkarın.

Kullanışlı balkonlarla Akdeniz akşamları için mükemmel.

Sessiz ve sakin bir çevrede. Büyüleyici Toros dağlarının eteklerinde.

Ortak kullanımlı havuz ve güneş banyosu yapılabilinecek havuz çevresi. Sıcak yaz akşamlarında kullanabilinecek ızgara-barbekü alanı. Çiçekleri ve meyve ağaçları olan çok hoş bir bahçe. kapıcı.

Oturma odasında ve yatak odalarında klima. İki tane duş. Amerkan mutfak ve içerisinde ocak, fırın, buzdolabı ve bulaşık makinesi .


99.000 € Daireyi göster


Sakin ve doğal güzellikler arasında lüks daire Green Villa, Alanya Tosmur

270.000 €

Daireyi göster

Güzel doğa manzarasının tadını çıkarın. Güzel havuz manzaralı. Sakin ve sessiz bir çevrede. Çok yakında market. Kapalı havalarda kullanılmak için elektrikli su ısıtıcısı. Çok değişik avrupa tv kanalları. Açık renk fayans kullanılmış hoş bir banyo. Full mobilyalı, hoş ve lüks bir daire.

Çok hoş havuz bölümü . Özel yüzme havuzu. Sıcak yaz akşamlarında kullanabilinecek ızgara-barbekü alanı. Dinlenebilmek için mükemmel bir bahçe. #İndirimliEvler


2Base Design Iconer

www.2base.com æ

Hamaksia Antik Kent

"Giderken fotoğraf makinenizi almayı unutmayın."

Alanya'da bir çok antik kent bulunur. Bunlardan biri de Hamaksia'dır. Alanya'nın 6 km. batısındaki Elikesik Köyü'nün içerisinde yer alır. Yerliler buraya "Sinek kalesi" der. Buranın geçmişi antik romaya kadar dayanır. Araçlarla bir yere kadar gidip sonrasını yürümelisiniz. Özellikle yıkılmış harabeler görünmeye değer. Giderken fotoğraf makinenizi almayı unutmayın! Alanya manzarası muhteşem. Ve biraz şansla, yerel kaplumbağaları göreceksiniz. Hamaxia bölgedeki en güzel ya da en büyük antik kent değil. Ancak diğerlerine göre çok daha sakin ve daha az ziyaret edilmiştir. Kendi kahvenizi, atıştırmalıklarınızı ve güzel bir kitabınızı getirin. Sonra gölgede bir nokta bulup, ortamın tadını çıkarın. Son bir hatırlatma. Antik kent'e varmak biraz yorucu ve yollar iyi değil.Dikkatli olmayı unutmayın! İyi eğlenceler! 45


Akşam Yemeği

Birçok şık ve kaliteli mekanlara sahip olan Alanya, özellikle akşam yemeği için sahillere yakın olan ve lezzetli yemekleri olan restoranlarıyla ünlüdür. Lezzetli yemeğinizi yerken günbatımını veya muhteşem renklere sahip Akdeniz'i izleyebilirsiniz.Doğal güzellikler ve sakin bir ortamda Harmony nr 6, Alanya Cikcilli

48.900 €

Daireyi göster

Çok güzel dağ manzaralı. Güzel doğa manzarasının tadını çıkarın.

Huzur verici ve rahatlatıcı mobilyalı bir daire, hemen taşınılabilinir.

Sakin ve sessiz bir çevrede. Sessiz ve sakin bir çevrede. Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Ocak, fırın ve buzdolaplı Amerikan Mutfağı. Balkonunda masa sandalye kurulu.

Binada asansör var. Çok hoş havuz bölümü. kapıcı. Dinlenebilmek için mükemmel bir bahçe. #İndirimliEvler


2Base Design Iconer

www.2base.com æ

Avena Mountain Boutique hotel

"Burası çok sessiz ve güzel. Yıldızlar daha çok parlak."

Toros dağlarında güzel bir vadide Avena Dağ Butik Otel'i bulacaksınız. Buraya Kovallari Vadisi denmekte ve küçük Türktaş köyü yakınında bulunur. Alanya'dan buraya arabayla yaklaşık 1 saat sürmekte. Özellikle dağ yamaçlarında yollar küçük ve keskin dönüşler bulunur. Vadide oldukça güzel meyve ağaçları küçük evler, uçurumlar ve yerel yaşam alanları var. Avena Mountain Boutique hotel'de sadece 9 oda bulunmakta. Neredeyse evinizde gibi hissedeceksiniz. Sonsuz vadi ve manzaraya sahip güzel bir havuzu bulunur. Yüzmek, rahatlamak ve soğuk bir içeceğin tadını çıkarmak için mükemmel bir yer. Burada servis edilen yiyeceklerin çoğu bahçelerinden yetiştirilmiştir. Oldukça taze ve lezzetli! Farklı farklı oda boyutları mevcut. Aileler içinse çift odalı seçenekleri bulunmakta. Muhteşem bir yürüyüş alanı var. Otelin yakınında yürüyebileceğiniz eski bir Roma değirmeni var. Birkaç saatinizi mutlaka ayırın. Otele vardığınızda farklı bir dünyaya girdiğinizi düşüneceksiniz. Burası çok sessiz ve güzel. Yıldızlar daha çok parlak. Alanya'nin hızlı yaşamından bunaldıysanız burası sizin için ideal. Burayı seveceksiniz. - Biz çok sevdik!


BİZİM BLOG

Turkeyblog.2base.com

Türkiye'de yeni değerlendirme raporu sunuldu Bu yılın başlarında, Türkiye'de bir mülkü alırken veya satarken yeni bir uzmanlık raporu sunuldu. Bu, sertifikalı bir değerlendiricinin işlem gören mülkü değerlemesi gerektiği anlamına gelir. Bu değer daha sonra resmi mülk değerlendirmesi olarak kullanılır ve tapu işleminde harç bedelini hesaplamak için kullanılır. Tarihsel olarak Türkiye'de kamu mülkiyeti değerleri ve değerlendirmeleri gerçek piyasa değerlerinden ve işlem gören değerlerden çok daha düşük olmuştur. Bu yeni raporu getirmenin ardındaki fikir, kamu mülkiyeti değerlendirmesi ile piyasa değerleri arasındaki boşluğu kapatmaktır. Yeni uyum, diğer örnekler arasında aynı alandaki mülkün, binanın, benzer özelliklerin ayrıntılı bir tanımından oluşur. Şimdiye kadar ilgi çekici bir şekilde bu rapor, yalnızca yabancıların satıcı veya alıcı olarak dahil olduğu mülk işlemleri için zorunludur.

50

Diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye'de de daha yüksek bir kamu mülkü değerlendirmesi, mülk sahibi için daha fazla harca eşittir. Türk makamlarının halka açık değerlendirmeler ve işlem gören değerler arasında köprü kurmak istemesi durumunda, mantıksal adım işlem yapılıp yapılmadıklarına bakılmaksızın tüm mülkleri yeniden değerlendirmek olacaktır. Ne yazık ki, eğer "siyasi intihar" ve hükümet bunun için bu yeni raporu adım adım uygulamaya koymuşsa ve bazı sebeplerden dolayı yabancılar tarafından satılan veya satın alınan mülklerle başlamayı seçtiyse, bu kategori altına girecektir. Bununla birlikte, bunun çoğu zaman uyruklu olmamak üzere tüm mülk ticaretlerine uygulanacağına inanılmaktadır. Ayrıca, birkaç yıl içinde alınıp satılmadıklarına bakılmaksızın tüm mülklerin yeniden değerlendirilmesi gerekmeyecek.


Doğal yaşamın içinde bulunan sitedeki daire Sultan 3 Apartments, Alanya Mahmutlar

49.900 €

Daireyi göster

Alanya kalesine muhteşem bir manzara. Şehire kuş bakışı bir manzara. Sessiz ve sakin bir çevrede. Çevrede yürüyüş yapılabilecek çok güzel doğal ortamlar var. Çok değişik tv kanalları. Büyük ve hoş bir banyo. Çok kaliteli geniş mutfak.

Kullanışlı balkonlarla Akdeniz akşamları için mükemmel. Ortak kullanımlı havuz ve güneş banyosu yapılabilinecek havuz çevresi. Ortak kullanım amaçlı fitness . #TümAileIçinEtkinlikler #İndirimliEvler #EnIyiFiyatlar #ManzaralıOda


Denizin hemen yanında lüks daire Club Konak Villa, Alanya Konakli

57.000 €

Daireyi göster

Yeşil park alanına güzel bir manzara. Güzel bahçe manzaralı. Denizin hemen yanında sessiz ve sakin bir ortamda. Büyük bir markete yakın konumda. Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Büyük ve hoş bir banyo.

Popüler bir rezidans dairesi, mutfağı açık renkte. kullanışlı balkonlarla Akdeniz akşamları için mükemmel. Çok hoş havuz bölümü . Çok geniş çatı terası. kapıcı. Rezidansda 24 saat güvenlik. #SahilPlajı #İndirimliEvler


2Base Design Iconer

www.2base.com æ

Türk Berberleri

"Sıcakkanlı bir karşılama ile ağırlayan berberler müşterilerine dostlarıymış gibi davranırlar."

Türk Berberleri her mahallede bulunur. Sıcakkanlı bir karşılama ile ağırlayan berberler müşterilerine dostlarıymış gibi davranırlar. Türk berberinin en belirgin özelliği sizinle sürekli sohbet etmeleridir. Her berberde bir usta bir de çırak bulunur. Çıraklar bu işi öğrenmek için küçük yaşta başlarlar. Müşterinin isteklerine göre saç ve sakal kesimi yaparlar. Masaj ve çay ikram ederek rahatlamanızı sağlarlar. Temel amaç müşterinin rahatlamasını sağlamak. Saç sakal kesimlerinde tercihe göre jilet veya makine kullanılır. Yakma yöntemi sık kullanılır. Pamuğu yakıp yüzde bulunan tüyler yakarak temizlenir. Merak etmeyin. Berber naptığını bilir. Denemenizi tavsiye ederiz!


Şehrin Işıkları

Sahilleri, turistlik yerleri, tarihi alanları dışında Alanya'nın en bilinen özelliği gece hayatının çok aktif olmasıdır. Güneşin batmasıyla sokaklar ve mekanlar daha da dolmaya ve müzik sesleri daha da yükselmeye başlar.Alanyanın dünyaca ünlü kleopatra plajında lüks daire Yali apartment Damlatas, Alanya Merkez

56.000 €

Daireyi göster

Günlük yaşamı seyret. Şehrin göbeğinde restaurant ve dükkanlarla iç içe. Kleopatra plajına çok yakın. Oturma odasında klima. Mutfakta tüm beyaz eşyalar dahil.

Çok değişik tv kanalları. Huzur verici ve rahatlatıcı mobilyalı bir daire, hemen taşınılabilinir. Denize ve merkeze yakin lüks daire. #SahilPlajı


Tarihi Lezzet: Türk Kahvesi

Türk kahvesi çok eski bir lezzettir. Geçmişi Osmanlı İmparatorluğu'nun bile öncesine dayanır. UNESCO Türk Kahvesi lezzetini korumaya değer listesine eklemiştir.


Alanyanın dünyaca ünlü Families with children love Alanya. kleopatra plajında lüks daire The climate here is perfect for both smaller and bigger children and the list of activities for children is long and Dadaslar apartment, Alanya Merkez exiting. For older children we have go-carting, paintball, cinema, tree climbing € (parkour), ATV excursions and much more.

50.000

Younger children will surely enjoy all the playgrounds in and around Alanya. Last couple of years the municipality has put a lot of work into building small parks with playgrounds all around Alanya. As a foreigner you should not be afraid to take advantage of this, even if you might be the only foreigner there. Trust us when we say, that the local parents and kids will be more than happy to see a foreign face on their playground.

Daireyi göster

Even playgrounds might not meet European safety rules 100% it is very close and generally speaking the equipment and facilities are safe and extremely well looked after. So next time you visit Alanya with a kid try out the local playground - we are sure you will like it.

Günlük yaşamı seyret. Şehrin göbeğinde restaurant ve dükkanlarla iç içe. Merkeze, restaurantlara, alış veriş yerlerine yürüme mesafesinde şahane bir daire. Oturma odasında klima.

Amerikan mutfaklı ve bar masalı. Çok değişik tv kanalları. Denize ve merkeze yakin lüks daire. Binada asansör var. kapıcı . #1YatakOdalıDaireler #SahilPlajı


Thor Alanya'da!

Geçen haftalarda hava çok yağmurlu ve bol şimşekliydi. O kadar yoğunduki şimşeklerin fotoğrafını çekmek mümkün oldu. Alanya'da bu tür hava olayları yılda birkaç kez gerçekleşir.


Doğal yaşamın içinde bulunan sitedeki daire

Families with children love Alanya.

The climate here is perfect for both smaller and bigger children and the list of activities for children is long and Olive City 2+1, Alanya Cikcilli exiting. For older children we have go-carting, paintball, cinema, tree climbing (parkour), ATV excursions and much € more.

89.000

Younger children will surely enjoy all the playgrounds in and around Alanya. Last couple of years the municipality has put a lot of work into building small parks with playgrounds all around Alanya. As a foreigner you should not be afraid to take advantage of this, even if you might be the only foreigner there. Trust us when we say, that the local parents and kids will be more than happy to see a foreign face on their playground.

Daireyi göster

Even playgrounds might not meet European safety rules 100% it is very close and generally speaking the equipment and facilities are safe and extremely well looked after. So next time you visit Alanya with a kid try out the local playground - we are sure you will like it.

Yeşil park alanına güzel bir manzara. Çok yakında market. Muhteşen geniş bir daire etrafında alışveriş imkanı bol. Oturma odasında ve yatak odalarında klima. Bir çift kişilik yatak, iki tek kişilik yatak. Hem duş hem Jakuzi. Yatak takımları, perde ve mutfak malzemeleri dahil.

Ortak kullanım alanlarıda çocuk oyun alanı, tenıs kortu ve araba parkı bulunmaktadır. Elektrik kesintilerinde kullanabilinecek jeneratör. Çok hoş havuz bölümü . Spor ve kondisyon kullanım amaçlı ortak alan. #TümAileIçinEtkinlikler


2Base Design Iconer

www.2base.com æ

Alanya'nın Kalbi

"Bir yandan güzel Alanya manzarasını izlerken diğer yandan gün batımını izleyebilirsiniz."

Deniz Feneri alanya'nın simgesidir. Alanya'nın kalbinde bulunan fenerin temeli 1880'lerde atıldı. 2010'lu yıllarda tekrar yenilendi. Alanya Kalesi ile bütünleşmiştir. Mutlaka uğramanız gereken bir yer. Özellikle akşamları yürüyüş yapmak için ideal bir yer Tabi fotoğrafçılar içinde. Bir yandan güzel Alanya manzarasını izlerken diğer yandan gün batımını izleyebilirsiniz. Fener'e ulaşım yaya yoluyla yapılmakta. Fener'i tüm yıl boyunca ziyaret edebilirsiniz! İyi eğlenceler!


2Base Design Iconer

www.2base.com æ

SİZİN & BİZİM HAKKIMIZDA Emlak sahibi olarak sizin için ne yapabiliriz? Yabancı alıcılara tatil evleri satmakta uzmanlaşmış belkide en deneyimli emlakçı olarak size en geniş servis yelpazesi sunmaktayız. - Özel satıcı ve müteahhitlerden oluşturulan en iyi ve en seçkin gayrimenkuller listesi - İlk görüşmeden itibaren dürüst ve güvenilir bilgi akışı. - En iyi satış sonrası servisleri, denetleme servisleri ve online alış veriş servisleri gibi. Biz bütün durumları kapsamaktayız. 2Base Emlak Ofisi gayrimenkulunuz ile ilgili tüm durumları kapsamaktadır ve sadece satmaya değil satış sonrası servis konularına da odaklanırız. Biz güvenli ve ekonomik koşullar sunmaktayız, yerel tuzaklara düşmemenizi sağlarız, size geniş yelpazemizdeki gayrimenkulleri sunarız, satış sonrası tüm servisleri sunarız bu da size büyük, uluslararası ve güçlü bir organizasyonun sunduğu tüm avantajlara erişmenizi sağlar.

62

GEÇMİŞİMİZ Şirketimiz 2003 yılında kuruldu. O zamanlar yabancı alıcılarla ilgili emlak sektörü çok yeniydi. O zamandan bu yana çok şey değişti. Yüzlerce – belkide binlerce – emlak ofisi bizim bölgeye geldiler ve gittiler. Biz halen buradayız hatta bizim değerli ekibimiz de halen aynı kişilerden oluşmaktadır ve onlar bize bugün olduğumuz güçlü ve profesyonel şirket olmamızda yardım ettiler.


2Base Design Iconer

www.2base.com æ

Kısaca Şirketimiz...

Güvenilir,

tarafsız, yenilikçi,

en iyi teklifli,

en kapsamlı servis hizmetleri,

güleryüzlü, şeffaf,

dengeli, detaycı, bilgilendirici.

63


Bizi ziyaret edin Siz bizi kapısı herkese açık ve herkesin bir fincan kahve ile karşılandığı Alanya'nın şehir merkezimizdeki modern ofisimizde bulabilirsiniz.. -Candemir Özdemir

64


2Base Emlak Çangal Sokak NO:12 07400 Alanya Turkey UK: +90 242 511 78 99 IE: +353 1 443 3978 TR: +90 242 511 78 99 www.2base.com www.my2base.com tr@2base.com

65Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.