Page 1

Jūsų skenuoklis Kaip tai veikia? 1

Skenavimo mygtukas Nukreipkite skenuoklį į kainos kodą ir paspauskite mygtuką. Pasigirdus pyptelėjimui, prekė atsiranda skenuoklio prekių sąraše ir tuomet prekę galite dėti į savo krepšelį.

2

Mygtukas „Pašalinti“

3

Apsipirkimo suma

Jei norite pašalinti prekę, spustelėkite ant ekrane esančio mygtuko „Pašalinti“. Nuskenuokite norimos pašalinti prekės kainos kodą ir grąžinkite prekę į lentyną.

Šiame laukelyje galite matyti visų nuskenuotų prekių bendrą sumą. Kalbos pasirinkimas Prekės kaina be nuolaidos

Jūsų vardas Prekės pavadinimas 50 % nuolaida su AČIŪ

2,49 € -1,25 €

Prekės pavadinimas PET (depozitas) 0,10 €

0,38 € 0,10 €

Nuolaida prekei Depozitas

Prekių kiekis krepšelyje Krepšelio nuolaidų suma Prekės Nuolaida Suma

2 1,25 € 1,72 € PAŠALINTI

Viskas paprasta Įsitikinkite, kad nuskenuojate kiekvieną prekę Jums reikia nuskenuoti kiekvieną prekę, kurią ketinate įsigyti. Jei skenuojate prekes su pasiūlymu „Du už vieno kainą“, tiesiog nuskenuokite dvi prekes, kad aktyvintumėte pasiūlymą. Kai perkate du ar daugiau tos pačios prekės vienetų, nuskenuokite kiekvieną prekės vienetą atskirai arba nuskenavę pirmą prekę pakoreguokite jos kiekį.

Paslaugos patikrinimai Kartais sistema SCAN&GO nurodys atlikti pirkėjo prekių krepšelio patikrinimą. Tuomet mūsų konsultantai norės nuskenuoti kelias Jūsų prekes, kad įsitikintų, jog visos prekės buvo nuskenuotos sėkmingai. Tam tikrais atvejais gali tekti nuskenuoti visas Jūsų krepšelio prekes. Nesijaudinkite, paslaugūs darbuotojai Jums padės tai padaryti greičiau.

Paspausti norint nuskenuoti prekę

Kg / Eur

Prekės su papildoma apsauga Nuskenuokite prekę su apsauga ir įdėkite ją atskirai nuo kitų prekių savo krepšelyje. Apsipirkimo pabaigoje, atsiskaitymo zonoje vienas iš konsultantų šią apsaugą nuims.

Kas yra SCAN&GO?

Paslauga tik su AČIŪ kortele

Tai yra MAXIMOS savarankiško apsipirkimo paslauga, leidžianti klientui pilnai kontroliuoti savo apsipirkimą. Šiuo apsipirkimo būdu galite greičiau apsipirkti parduotuvėse MAXIMA.

Atsiskaitymas tik banko kortele

Krepšelio suma atėmus nuolaidas Spausti, norint pašalinti prekę, kurią reikės nuskenuoti

IŠMANUS BŪDAS APSIPIRKTI GREIČIAU!


Kaip naudotis

1

3

Palikę skenuoklį tam skirtoje vietoje, SCAN&GO kasoje tiesiog nuskenuokite AČIŪ kortelę dar kartą, atsiskaitykite bankine kortele ir iki kito karto!

1

2

3

Nuskenuokite AČIŪ kortelę ir pasiimkite skenuoklį su Jūsų vardu.

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI 1. Nepavyksta pradėti apsipirkimo su SCAN&GO? Prašom pasitikrinti, ar Jūs esate atlikę šiuos veiksmus: a ar Jūs esate aktyvinę AČIŪ kortelę; b sutikę su naujomis bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) taisyklėmis; c ar esate įvedę el. pašto adresą arba telefono numerį. 2. Kaip man atnaujinti savo AČIŪ paskyrą, kad galėčiau naudotis SCAN&GO? Jūs galite tvarkyti savo duomenis, prisijungę prie asmeninės AČIŪ paskyros www.maxima.lt/aciu. Jeigu norite pasikonsultuoti, kaip išspręsti problemą, susijusią su SCAN&GO, prašom kreiptis nemokama MAXIMOS infolinija 8 800 20 050. 3. Ar galiu už prekes sumokėti grynaisiais? SCAN&GO galite atsiskaityti tik bankine kortele. 4. Ar galiu naudoti savo pirkinių krepšį? Taip. 5. Kai aš nuskenuosiu savo pirkinius, ar galiu juos dėti į savo pirkinių maišelį? Taip. 6. Kaip nuskenuoti sveriamas prekes, pvz., vaisius ir daržoves? Parduotuvėje yra savitarnos svarstyklės. Jomis galite pasverti sveriamas prekes ir atsispausdinti brūkšninį kodą, kurį turite nuskenuoti skenuokliu.

2

7. Kaip nuskenuoti prekes, kurios be brūkšninio kodo, pvz., bandeles? Parduotuvėje esančiose savitarnos svarstyklėse galite atsispausdinti brūkšninį kodą, kuri galėsite nuskenuoti skenuokliu.

Skenuokite prekes ir dėkite į savo maišelį. Prie kasos jų nereikės iškrauti.

8. Ką daryti, jei nuskenuoti prekės brūkšninio kodo nepavyksta? Šią prekę atskirkite nuo kitų Jūsų prekių ir vėliau paprašykite personalo pagalbos SCAN&GO apmokėjimo zonoje. 9. Kaip pabaigti apsipirkimą SCAN&GO? Jūs turite palikti skenuoklį tam skirtoje vietoje, prieš įžengdami į SCAN&GO apmokėjimo zoną. Tuomet galite prieiti prie laisvo apmokėjimo terminalo, nuskenuoti AČIŪ kortelę, ekrane patvirtinti, kad nuskenavote visas pasirinktas prekes, ir sumokėti. Nepamirškite pasiimti kasos kvito, nes ant jo esantį brūkšninį kodą reikės nuskenuoti prie vartelių, norint išeiti.

Kg / Eur

?

Nėra brūkšninio kodo ant prekės? Jei kainos kodo nerandate ant pačios prekės, ją galite atspausdinti pirkėjų svarstyklėmis. Pasvėrę norimą prekę, pvz. bandeles, atspausdinkite lipduką su brūkšniniu kodu ir užklijavę lipduką jį nuskenuokite.

Paslauga veikia tik su AČIŪ ir bankine kortele. Neturite AČIŪ kortelės? Įsigykite ją bet kuroje MAXIMOJE. Naujos AČIŪ kortelės kaina tik 1,45 EUR.

10. Ar aš galiu sumokėti už prekes bet kurioje kasoje ar tik SCAN&GO mokėjimo zonoje? Eikite į SCAN&GO mokėjimo zoną. Čia esančios kasos yra specialiai skirtos SCAN&GO sistemai. 11. Ką reiškia, kad Jums reikalinga dalinė pirkinių krepšelio patikra? Personalas prieis prie Jūsų, jie patikrins dalį pirkinių. Jei patikrinti pirkiniai bus nuskenuoti teisingai, tęsite apmokėjo procesą, jei patikrinti pirkiniai bus nuskenuoti neteisingai – personalas Jums padės dar kartą nuskenuoti visas Jūsų prekes viso pirkinių krepšelio patikros kasoje. 12. Ką reiškia, kad Jums reikalinga viso pirkinių krepšelio patikra? Personalas lauks Jūsų viso pirkinių krepšelio patikros kasoje ir padės dar kartą nuskenuoti visas Jūsų prekes. 13. Kodėl atliekama viso pirkinių krepšelio arba dalinė patikra? Patikrinimus atliekame, norėdami padėti Jums įsitikinti, kad visas prekes nuskenavote teisingai.

Profile for MAXIMA LT

Scan&Go naudojimosi instrukcija  

Išmanus būdas apsipirkti greičiau!

Scan&Go naudojimosi instrukcija  

Išmanus būdas apsipirkti greičiau!