„Savvy Minerals®“ produktų gidas – Young Living – LT

Page 1

„Savvy Minerals®“ produktų gidas


2

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


Skaitykite: V I S K A S A P I E „S AV V Y M I N E R A LS BY YOUNG LIVING®“

P. 4

PAS I R U OŠ K I T E D I E N A I : M A K I A ŽO PAG R I N DAS, M A K I A ŽO PAG R I N D O K R E M A S I R S K A I STA L A I !

P. 6

SPINDINČIOMS AKIMS: FA N TA ST I Š K A S A K I Ų T U Š A S I R STULBINANT YS AKIŲ ŠEŠĖLIAI!

P. 16

PRADĖKITE DIENĄ SU ŠYPSENA: LŪPŲ DA Ž AI, LŪPŲ B L I ZG I A I I R N E T I K !

P. 24

„S AV V Y M I N E R A LS ® “ M A K I A ŽO Į RA N K I Ų G I DAS

P. 32

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

3


Susipažinkite su „Savvy Minerals®“ išskirtinumu, industrijoje nustatant naują „švaraus grožio“ standartą! „Savvy Minerals®“ linijos produktai išryškina jūsų privalumus. Naudojant šiuos gaminius, nereikia leistis į kompromisus dėl kokybės, mat jie išgaunami atsakingais būdais, neatliekant bandymų su gyvūnais. Mūsų gaminius sudaro natūralios kilmės ingredientai bei eteriniai aliejai, o sudėtyje nėra parabenų ir ftalatų. Siūloma atspalvių įvairovė.

4

Šie kosmetikos gaminiai – sluoksniuojami, nepaliekantys dėmių ir užtikrinantys ilgalaikį efektą. Išryškinkite savo natūralų grožį – poros taps mažiau matomos bei oda taps glotnesnė ir gaivesnė. Neturime abejonių, jog makiažas turi drėkinti ir puoselėti odą bei išryškinti jos spindesį. Todėl mūsų kosmetikos gaminių linija „Savvy Minerals by Young Living®“ – išskirtinė. Nekantraujame, kol įsitikinsite patys! ®

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING


Pasitikėjimas savimi be

kompromisų

Visuomet žinokite, kad galite jaustis užtikrintai, naudodami „Savvy Minerals by Young Living®“ kosmetikos gaminius bei puoselėdami natūralų grožį.

Žingsnis po žingsnio Šioje brošiūroje rasite paprastas rekomendacijas, kaip kuo geriau išnaudoti puikius „Savvy Minerals®“ kosmetikos gaminius ir žingsnis po žingsnio susikurti neįtikėtiną įvaizdį! Nuo nepriekaištingo makiažo pagrindo... iki natūralaus akių ir lūpų grožio išryškinimo... Pasitelkę šį gidą, netruksite tapti „Savvy Minerals®“ makiažo ekspertais.

Atsakingai išgauti ingredientai

Natūraliai išgauti ingredientai

Netestuota su gyvūnais

Praturtinta eteriniais aliejais


Veidas Visi, kurie domisi makiažu, žino, kad tobulas įvaizdis priklauso nuo pagrindinių makiažo aplikacijos principų. Sekite rekomenduojamus 1–4 veiksmus ir sužinokite veido makiažo pagrindines rekomendacijas, kaip sukurti tolygų ir glotnų veido toną.

6

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


1 ŽINGSNIS

„Mattifying Primer“ makiažo pagrindo kremas Malonios konsistencijos „Savvy Minerals by Young Living® Mattifying Primer“ matinis makiažo pagrindo kremas užtikrins minimalų veido blizgėjimą ir makiažo fiksaciją – norimą įvaizdį išlaikysite ištisą dieną! Šluotinių sėklučių ir arbatmedžių eteriniais aliejais papildytas makiažo pagrindo kremas odai suteikia ilgalaikį matinį įspūdį ir sumažina matomus nelygumus. #31046

NAUDOJIMAS

Švarią, sudrėkintą odą padenkite plonu, tolygiu sluoksniu. Prieš tepdami skystą makiažo pagrindą ar pudrą, palaukite keletą minučių, kol įsigers makiažo pagrindo kremas.

KAIP NAUDOTI? • Išblukina ir išlygina senatvines linijas, sukuriant tolygų paviršių makiažo pagrindui • Sumažina blizgesį, suteikia riebiai odai matinį įspūdį • Sudėtyje yra „Manuka“ ir „Tea Tree“ eterinių aliejų; prailgina makiažo pagrindo efektą • Sumažina matomus odos nelygumus

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

7


Skysta maskuojamoji priemonė Išraiškingiau, skaisčiau, nepriekaištingiau! Pagaminta iš natūraliai išgautų ingredientų, skysta maskavimo priemonė „Savvy Minerals® Liquid Concealer“ padeda paslėpti dėmeles, pašviesinti paakius ir paslėpti bet kokius odos netobulumus. Padengiama pageidaujama apimtis – nuo vidutinės iki pilnos. Be to, ši maskavimo priemonė glotnina ir drėkina odą.

NAUDOJIMAS

Gerai suplakite prieš naudojimą. Tepkite maskuojamąją priemonę tiesiai ant dėmelių ar odos nelygumų ir pirštų galiukais, kempinėle ar makiažo šepetėliu tolygiai padenkite odą.

KAIP NAUDOTI? • Kreminė, lengva formulė, tad priemonė lengvai pasidengia • Šviesi ir sodri formulė, užtikrinanti tolygumą • Maskuoja dėmeles ir spuogelius, pašviesina paakius ir paslepia trūkumus


Ar makiažo maskavimo priemonę tepti prieš ar po makiažo pagrindo?

?

Maskavimo priemonės taikymas priklauso nuo to, kurioje veido vietoje jis naudojamas. Jei norite uždengti ratilus po akimis, prieš makiažo pagrindą siūlome tepti maskuojamąją priemonę. Kad padengtumėte dėmeles ir spuogelius, tepkite maskuojamą priemonę po makiažo pagrindo.

2 ŽINGSNIS

Light 1 #29343

Light 2 #29349

Atraskite savąjį odos atspalvį Šaltas

Neutralus

Šiltas

Rausvas atspalvis, lengvai parausta

Rausvų ir gelsvų atspalvių derinys

Gelsvas arba alyvuogių atspalvis

Light 1; Medium 2

Light 2; Dark 1

Medium 1; Dark 2

Medium 1 #29356

Medium 2 #29363

Dark 1 #29369

Dark 2 #29372

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

9


3 ŽINGSNIS

Skystas makiažo pagrindas Pristatome skystą makiažo pagrindą „Savvy Minerals by Young Living Liquid Foundation“. Jį naudojant, oda atrodys spindinti ir jaunatviška. Gaminant šį veganišką produktą nebuvo atlikta bandymų su gyvūnais. Nuo vidutinės iki pilnos apimties skysto makiažo pagrindo sudėtyje – gryni ingredientai. Ši sodri formulė pasižymi kremine, lengva, sluoksniuojama tekstūra, kuri išgaunama iš odą švelninančių augalinių polimerų, kurie kondicionuoja odą, sukurdami glotnų, apsauginį sluoksnį.

NAUDOJIMAS

• Kreminė formulė, nuo vidutinio iki pilno padengimo, netestuota su gyvūnais • Formulėje yra savaime išsilyginančių augalinių polimerų, kurie drėkina odą • Sumažina matomus odos paraudimus

Gerai suplakite prieš naudojimą. Siekdami vidutinio padengimo, tepkite nedidelį kiekį nuo veido vidurio link išorės ir pirštų galiukais tolygiai paskirstykite. Tepkite keletą sluoksnių, jei siekiate pilnesnio maskavimo.


Pasirinkę savo odos toną, tiesiog suraskite sau tinkamą atspalvį, pasirinkdami iš šviesių, vidutinių ar tamsių atspalvių.

Blyškiausi atspalviai, greičiausiai oda lengvai nudega saulėje

Ivory (N3) #27551

Buff (W4) #27556

Fresh Beige (C6) #27561

Natural Beige (N7) #28647

Jūsų oda – įdegusi su šiltais aukso ar alyvuogių atspalviais

Pirmiausia suraskite savo atspalvį pasitelkę mūsų patarimus žemiau. Nustatykite, ar jūsų atspalvis yra šaltas, šiltas ar neutralus, tada ieškokite atitinkamos raidės (pvz., C10) atspalvio pavadinime.

Šviesus / Light

Veidas nepriekaištingai padengiamas tik tuo atveju, jei makiažo pagrindo atspalvis tinka jūsų odos tonui. Pasitelkus keletą paprastų patarimų, atrasti tinkamą makiažo pagrindo atspalvį taps paprasta.

Vidutinis / Medium

kas tinka

ATRASKITE,

Porcelain (C1) #27509

Sand Beige (W8) #28648

Honey (C10) #28605

Tan (N11) #28649

Caramel (W12) #28650

Šaltas / Cool (C)

Truffle (C14) #28651

Gelsvas arba alyvuogių atspalvis

Neutralus / Neutral (N) Rausvų ir gelsvų atspalvių derinys

Tamsiausių odos atspalvių diapazonas

Šiltas / Warm (W)

Tamsus / Deep

Rausvas atspalvis, lengvai parausta

Pecan (N15) #28652

Hazelnut (W18) #28681

Cocoa (N24) #28684

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

11


3 ŽINGSNIS

Makiažo pagrindo pudra Nesvarbu, ar naudojate makiažo pagrindo pudrą kaip pirminį žingsnį kurdami įmantrų įvaizdį, ar naudojate ją vieną, siekdami natūralesnio įspūdžio... tai, ką siūlome, jums tikrai patiks. Ši „Savvy Minerals®“ linijos ilgai išliekanti makiažo pagrindo pudra pagaminta iš natūralios kilmės mineralinių ingredientų. Žavingai atrodysite nuo ankstaus ryto iki pat vakaro. Sluoksniuojama formulė reiškia, kad galite veidą padengti lengvai arba pilnai. Ši pudra nepriekaištingai nuglunda ant veido, atrodo natūraliai bei paslepia odos nelygumus ir spuogelius.

NAUDOJIMAS

• Paslepia poras, odos nelygumus ir spuogelius • Sugeria riebalų perteklių odos paviršiuje, priemonė puikiai veikia ištisą dieną • Sudėtyje nėra talko, bismuto, parabenų, ftalatų, petrochemikalų ar sintetinių kvapiklių

Siekdami geriausių rezultatų, naudokite makiažo pagrindo šepetėlį. Įberkite nedidelį kiekį makiažo pagrindo pudros į indelio dangtelį. Pasukiokite šepetėlį dangtelyje, kad pasemtumėte pudros. Tada švelniai nukratykite priemonės perteklių pastuksendami šepetėliu. Sukamaisiais judesiais tepkite veidą makiažo pagrindu, kol spalva susilies, tepdami pakartotinai, kad išgautumėte norimą padengimą. Norėdami pilniau padengti veidą, galite sumaišyti makiažo pagrindo pudrą su pasirinktu drėkinamuoju kremu ar serumu.

12

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


Cool No. 1 #22508

Cool No. 2 #22509

Cool No. 3 #22510

Warm No. 1 #22505

Warm No. 2 #22506

Warm No. 3 #22507

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

13


Skaistalai Kas gi geriau byloja apie natūralų, jaunatvišką grožį, jei ne dailiai paraudę skruostai? „Savvy Minerals by Young Living® Blush“ skaistalai pagaminti iš smulkiai sumaltų, mineralinių ingredientų, kurie lemia sklandžią, prabangią aplikaciją. Siūlomi įvairūs atspalviai, todėl tinka įvairiems odos tonams. Skleiskite sveiką, jaunatvišką spindesį, pasitelkę šiuos skaistalus.

14

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


4 ŽINGSNIS

Charisma #25210

Serene #25209

Passionate #22490

Smashing #22491

NAUDOJIMAS

Rekomenduojama skaistalus tepti šepetėliu. Padengę veidą makiažo pagrindu, į indelio dangtelį įberkite nedidelį kiekį skaistalų. Įmerkite šepetėlį į skaistalus ir švelniai bakstelėkite šepetėlio kotą, kad nupurtytumėte produkto perteklių. Tepkite skaistalus ties skruostų viršutinėmis dalimis bei skruostikauliais (žr. Iliustraciją dešinėje). Padenkite tolygiai braukdami link išorės. Palaipsniui tepdami priemonę, jos nepadaugindami susikursite norimą atspalvį.

KAIP NAUDOTI? • Sluoksniuojama spalva, užtikrinanti natūralų spindesį • Išryškina natūralų švytėjimą • Pagaminta iš smulkiai sumaltų ingredientų, kad aplikacija būtų nepriekaištinga


Akys Akys – tai langas į sielą. Todėl drąsiai ryškinkite akių grožį, pasitelkę „Savvy Minerals®“ makiažo priemones! Kad maksimaliai atskleistumėte natūralų švytėjimą ir pagyvintumėte akių makiažą, atlikite 5–6 veiksmus. Sužinokite visas subtilybes – nuo žavingų šešėlių atspalvių iki rekomendacijų, kaip paversti blakstienas neatsispiriamomis.

16

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


Akių šešėliai Nesvarbu, ar mėgstate paprastą „kasdienį“ makiažą, o gal norite sukurti dramatišką vakarinį įvaizdį... mūsų siūlomi sodrių pigmentų akių šešėliai neabejotinai taps jūsų mėgstamiausiais. Šie akių šešėliai, pagaminti iš smulkiai sumaltos mineralinės bazės, užtikrina sklandų pasidengimą ir ilgalaikę fiksaciją. Būdų atrodyti žavingai – begalė!

1

2

3

4

5

5 ŽINGSNIS

• Siūlomi sodrūs atspalviai, kuriuos sluoksniuodami susikursite norimą įvaizdį • Gerai maišosi, tad galite kurti įvairialypį, daugiamatį įvaizdį • Smulkiai sumalta mineralinė bazė užtikrina sklandų ir lengvą gaminio naudojimą

Geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų akių šešėliai tinkamai pasidengtų ir išsilaikytų ištisą dieną, yra akių vokų paruošimas. Pradėkite patepdami akių vokus makiažo pagrindu arba maskuojamąja priemone ir švelniai patapšnokite.

Kalbant apie spalvų pritaikymą, geriausia pradėti naudojant neutralios spalvos šešėlius, artimus jūsų odos tonui. Naudokite švelnų šepetėlį su šereliais, kad tolygiai padengtumėte odą ir užtikrintumėte maksimalią fiksaciją.

Norėdami dar labiau išryškinti akis, išryškinkite atmerkus akis matomą voko liniją. Šią liniją patepkite vidutinio atspalvio šešėliu ir suliekite naudodami švelnų šepetėlį su šereliais. Tamsiausia spalva tepkite ties apatine blakstienų linija ir suliekite link išorinio kampo.

Jei norisi dramatiškiau, tamsias ir ryškias spalvas tepkite ties išoriniais akies kraštais. Švelniai ištęskite link voko linijos, jei norite susikurti dūminių akių įspūdį. Jei atspalvis per tamsus, galite grįžti prie pradinio neutralaus atspalvio ir maišyti šešėlius, kad sukurtumėte natūralų gradientą.

Jei naudojate matinių ir žvilgančių atspalvių mišinį, pagrindą sukurkite naudodami matinius šešėlius, prieš tepdami žvilgančio tono šešėlius ties vokų centru – ši gudrybė puikiai tinka vakarėliams ar stulbinančiam vakariniam įvaizdžiui.

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

17


5 ŽINGSNIS

Atraskite savąjį svajingą atspalvį Mėlynos, žalios, šviesiai rudos... nesvarbu, kokios spalvos jūsų akys, pasirinkę tinkamus akių šešėlius, galite kaskart hipnotizuoti aplinkinius savo žvilgsniu. Pasitelkę mūsų rekomendacijas, atraskite tai, kas jums tinka!

18

Rudos akys

Žalios akys

Bronzos, vario spalvos, tamsiai violetinė

Violetinė, tamsiai raudona

Pavieniai šešėliai: Determined, Crushin’, Diffused, Unscripted, Residual, Best Kept Secret

Pavieniai šešėliai: Unscripted, Diffused, Determined, Crushin’, Residual, Best Kept Secret

Paletės: Golden Hour, Natural Quartz, Sahara Sunset

Paletės: Natural Quartz, Royal Winter

Mėlynos akys

Šviesiai rudos akys

Rusva, pilka, šiltos metalų (aukso, bronzos) spalvos

Aukso, bronzos spalvos, žalia

Pavieniai šešėliai: Determined, Spoiled, Crushin’, Residual, Best Kept Secret

Pavieniai šešėliai: Determined, Spoiled, Crushin’, Residual, Best Kept Secret

Paletės: Sahara Sunset, Golden Hour, Royal Winter, Natural Quartz

Paletės: Golden Hour, Natural Quartz, Sahara Sunset

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


AR ŽINOJOTE?

Kiekvienas iš šių sodrių atspalvių gali būti sluoksniuojamas ir ilgai naudojamas; be to, nepriekaištingai pasidengia.

Best Kept Secret #22499 Matte nude

Residual #22500 Blyškus, žvilgantis smėlio atspalvis

Akių šešėliai

Spoiled #22502 Rusvai rausvas, lengvai žvilgantis atspalvis

Crushin’ #22498 Lengvai žvilgantis, persiko atspalvis

Unscripted #22556 Matinis, šiltas, violetinis atspalvis Diffused #22496 Matinis, tamsiai violetinis atspalvis Determined # 2 2 497 Vidutinio tamsumo rudas, žvilgantis atspalvis

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

19


paletės

Akių šešėlių

< Golden Hour #34240

Natural Quartz > # 2 5 76 2

< Royal Winter #25757

Sahara Sunset > #25755

20 SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


5 ŽINGSNIS

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

21


Blakstienas storinantis tušas

„Savvy Minerals® Volumising Mascara“ blakstienų tušas pagamintas iš natūraliai išgautų ingredientų ir augalinių pluoštų. Jis suteikia blakstienoms daugiau išraiškingumo ir apimties, tad blakstienos bus sveikos ir atrodys nepriekaištingai. Grynos formulės gaminys sukurtas neatliekant bandymų su gyvūnais. Sudėtyje yra kedrų ir rozmarinų eterinių aliejų, kurie maitina blakstienas. Banguoti pluoštai šepetėliui suteikia unikalią formą, taip užtikrinama tinkamo kiekio produkto aplikacija, nepaliekant gumulėlių, produkto likučių ir netepant. #33485

22

Blakstienas ilginantis tušas

Atsisveikinkite su sintetiniais gaminiais, verčiau rinkitės natūralius produktus! „Savvy Minerals® Lengthening Mascara“ blakstienų tušas pagamintas naudojant blakstienoms naudingus ingredientus, tarp kurių – levandų aliejus, argininas, natūralūs augaliniai pluoštai ir karnaubo vaškas. Gryna, sodrių pigmenų formulė užtikrina, jog tušas padengiamas tolygiai, be gumulėlių ar produkto likučių, o blakstienos atrodo ilgesnės ir pilnesnės.

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

#33495


6 ŽINGSNIS

• Tai neerzinanti, natūralios kilmės ingredientais paremta formulė, švelni akims ir blakstienoms • Banguoto pluošto šepetėlis lemia, kad nesusidaro gumulėliai, nelieka nepageidaujamų produkto likučių ar dėmių • Sluoksniuojama formulė, užtikrinanti išraiškingesnį žvilgsnį ir didesnę blakstienų apimtį

NAUDOJIMAS

Taip pat siūlome Natūralus blakstienų tušas #24331

Tepkite blakstienų tušu viršutines ir apatines blakstienas, nuo blakstienų šaknų iki galiukų. Naudokite šepetėlio galiuką, jog užteptumėte sunkiau pasiekiamas vietas. Leiskite blakstienų tušui išdžiūti, prieš tepdami kitą sluoksnį, jog suteiktumėte blakstienoms daugiau apimties ir ilgio. Jei norite, kad blakstienos išties atrodytų efektingai, tuomet galite derinti ir tepti tiek ilginantį, tiek storinantį blakstienų tušą.

• Be gumulėlių, nepalieka nepageidaujamų produkto likučių ar dėmių • Maksimalus efektas: šepetėliu pakeliamos, išryškinamos ir užriečiamos blakstienos • Sluoksniuojama formulė užtikrina ilgesnes blakstienas

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

23


Lūpos Bet kokio makiažo paskutinis akcentas – lūpos. Sekite 7–10 žingsnius, kad sužinotumėte, kaip sukurti nepriekaištingai putlių lūpų įspūdį. Galite rinktis iš atspalvių ir formulių, tinkančių kiekvienam odos tonui ir progai, todėl patys patyrinėkite – ir drąsiai gundykite neatsispiriamomis lūpomis.

24 SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


7 ŽINGSNIS

„Poppy Seed Lip Scrub“ lūpų šveitiklis Naudodami lūpų šveitiklį „Poppy Seed Lip Scrub“, galėsite mėgautis švelniomis lūpomis. Šis švelnus lūpų šveitiklis maitina ir drėkina lūpas – tinkamas naudoti prieš tepant pamėgtą lūpų blizgį ar lūpų dažus. #25046

• Švelniai nuvalo negyvas odos ląsteles

NAUDOJIMAS

• Užtepkite žirnio dydžio kiekį priemonės ant lūpų; šveiskite masažuodami mažais sukamaisiais judesiais. Norėdami pašalinti, naudokite drėgną medvilnės diskelį. • Dienos metu patepkite įprastai naudojamą produktą lūpoms. O vakare prieš miegą lūpas patepkite drėkinančiu balzamu.

• Užtikrina lūpų švelnumą ir glotnumą • Paruošia lūpas prieš tepant lūpų dažus ar blizgį

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

25


8 ŽINGSNIS

„Lip Luxe“ „Lip Luxe“ – sodrus, prabangus lūpų blizgis, sukurtas naudojant išskirtinį 19 aliejų mišinį, įskaitant prabangų pelargonijų eterinį aliejų, taip pat drėkinamuosius sezamų, saulėgrąžų, simondsijų ir taukmedžio aliejus. „Lip Luxe“ lūpų blizgis ypač drėkina ir lūpoms suteikia blizgesio, be to, sudėtyje yra antioksidantų, tad lūpos atrodys švelnios ir lygios. #33147

NAUDOJIMAS

Tepkite lūpas, kad jos išsyk atrodytų spindinčios ir būtų sudrėkintos. Galite šį blizgį tepti vieną arba ant pamėgtų „Savvy“ linijos lūpų dažų, kad papildomai drėkintumėte lūpas ir jos žvilgėtų.

26

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


Lūpų dažai „Savvy Minerals®“ lūpų dažai, specialiai sukurti tam, kad išryškintų jūsų unikalų, natūralų lūpų grožį, leidžia sukurti stulbinamą KA I P N A įspūdį. U D OGalite T I ? drąsiai sluoksniuoti. Šie lūpų dažai pagaminti iš natūralios kilmės ingredientų, neatliekant bandymų su gyvūnais. Kreminės tekstūros ir įvairiausių atspalvių lūpų dažai jūsų lūpoms suteiks optimalų blizgesį, spalvą ir žavesį. Jei pageidaujate, paruoškite lūpas naudodami lūpų šveitiklį „Poppy Seed Lip Scrub“. Tuomet tepkite lūpų dažus, kad išgautumėte norimą lūpų atspalvį.

9 ŽINGSNIS

Bedazzled #25035 Alyvinis atspalvis

I Dare You #25033 Koralų oranžinis atspalvis

Mic Drop #25030 Šviesiai rožinis atspalvis

Sweet Life #25034 Ryškiai rožinis atspalvis

Wish #22520 Rusvai rausvas atspalvis

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

27


atspalvį

Atraskite savąjį Atraskite savo odos atspalvį, kad sužinotumėte, kurie iš mūsų siūlomų „Savvy Minerals®“ lūpų dažų jums labiausiai tinka!

Šviesus / Light

Vidutinis / Medium

Tamsus / Deep

Blyškiausi atspalviai, greičiausiai oda lengvai nudega saulėje

Jūsų oda – įdegusi su šiltais aukso ar alyvuogių atspalviais

Tamsiausių odos atspalvių diapazonas

Odos tonas

Šviesus / Light

Vidutinis / Medium

Tamsus / Deep

Miela

Neutralu

Seksualu

Mic Drop Sweet Life

I Dare You

Wish

Mic Drop Bedazzled

I Dare You Wish

Bedazzled Mic Drop

I Dare You Wish

Bedazzled Sweet Life

Mic Drop

28 SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


9 ŽINGSNIS

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

29


30 SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


Lūpų blizgis

10 ŽINGSNIS

„Savvy Minerals®“ lūpų blizgis suteikia žvilgesio ir išryškina pageidaujamą lūpų apimtį bei sukuria natūralų įspūdį. Šis blizgis ne tik glotniai padengia lūpas ir nepalieka jų lipnių, bet ir drėkina bei švelnina. Lūpos atrodys ryškesnės ir pilnesnės.

Embrace #22515 Rusvai rausvas atspalvis

Headliner #25042 Šviesiai rožinis atspalvis

Anchors Aweigh #25041 Oranžinis-rausvas atspalvis

NAUDOJIMAS

Galite naudoti šią priemonę vieną arba tepti ją ant viršaus, jau užtepę „Savvy Minerals by Young Living®“ lūpų dažus, kad suteiktumėte papildomo blizgesio ir žavesio. SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

31


„Essential Brush Set“ šepetėlių rinkinys #21257 Tobulas „Savvy Minerals by Young Living®“ makiažo linijos produktų palydovas. Rinkinį sudaro: Makiažo pagrindo šepetėlis Skaistalų šepetėlis Kontūro suliejimo šepetėlis Šešėlių šepetėlis Makiažo fiksavimo šepetėlis 32

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®


Makiažo įrankiai

Maskavimo Šepetėlis #25339

Kontūravimo Šepetėlis #25338

Bronzanto Šepetėlis #25355

Akių kontūro Šepetėlis #25356

Pilnos apimties makiažo pagrindo šepetėlis #25754

Maišymo kempinė #25067

Visi „Savvy Minerals®“ šepetėliai pagaminti iš aukštos kokybės sintetinių pluoštų, skirtų išlaikyti optimalų produktų kiekį, palengvinti makiažo aplikaciją bei sukurti maloniai prabangų pojūtį.

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®

33


34

SAVVY MINERALS by YOUNG LIVING ®