Savvy Minerals Booklet – CS

Page 1


AŤ JE VÁŠ DEN STEJNĚ

bezvadný JAKO VAŠE LÍČENÍ!

Praktická žena by nikdy neměla kvůli kráse slevit na kvalitě. Proto byla vyvinuta řada Savvy Minerals by Young Living™, která obsahuje pouze nejkvalitnější prvotřídní složky.

Kosmetika Savvy Minerals je barvená minerály přírodního původu, které splňují normy společnosti Young Living pro prvotřídní složení a nabízejí

nádherné, koncentrované barvy. Kosmetika řady Savvy Minerals by Young Living používá pudry na bázi minerálů, vyrobené z jemně mleté slídy, které umožňují

hladké a dokonalé nanášení. 2

Naše minerální pudry

neobsahují bismut ani mastek, což jsou levná, nekvalitní a

potenciálně pro pleť škodlivá plniva používaná jinými značkami minerálních líčidel.

Produkty řady Savvy Minerals byly vyvinuty stejně jako všechny naše produkty s prvořadým cílem, kterým je

kvalita, čistota a bezpečnost.


TIPY a TRIKY Nezalekněte se profesionálních postupů! Ukažte svou nejodvážnější tvář díky několika tipům a trikům, které vám pomohou vytvořit dokonalé kontury.

Naneste podkladový pudr,

Štětcem Blush Brush lehce

jak jste zvyklá, abyste

naneste bronzer podél

vytvořila stejnoměrný základ.

lícních kostí od středu líce k hornímu okraji ucha.

Bronzer naneste také podél

Vytvořte kontrast tím, že

linie vlasů – se zaměřením

zvolíte základ o jeden odstín

na spánky – a podél brady.

světlejší, než je vaše běžná

Tvář tak získá výraznější

barva. Naneste na střed čela,

tvar a rozměr. Zvýrazněte i

pod oči, na vrcholky lícních

svůj nos konturováním po

kostí, nad horní ret (tzv.

stranách a na špičce.

Amorův luk) a dolů po středu nosu a brady.

Čistým štětcem se dvěma

Nakonec tvář lehce

dávkami spreje Misting

poprašte tvářenkou, aby

Spray bronzer jemně

získala přirozený ruměnec.

rozetřete, aby nikde nezůstaly žádné ostré či nepřirozené linie.


VAŠE

základní KOSMETICKÉ NÁSTROJE B RU S H S E T

#21257

4


Tyto vysoce kvalitní štětce ze syntetických vláken jsou vyrobeny speciálně tak, aby udržely optimální množství produktu Savvy Minerals, takže vždy docílíte snadného nanášení a krásného vzhledu.

E Y E SH ADO W BRUSH Používá se k nanesení očních stínů a zvýraznění obočí

B LENDING BR USH Používá se k roztírání očních stínů Dá se rovněž použít ke konturování

F OU NDATIO N BRUSH Používá se k nanášení podkladového pudru Dá se rovněž použít pro bronzer

B LU SH BR U SH Používá se k nanášení tvářenky a bronzeru

V E I L BR U SH Používá se k aplikaci fixačního pudru Diamond Dust Veil

5


RYCHLÉ osvěžení! MI S T I NG S P R AY K dosažení bezvadného vzhledu použijte sprej Savvy Minerals Misting Spray. Sprej Savvy Minerals Misting Spray, obohacený esenciálními oleji s příznivými účinky pro pleť, jako je Geranium, Lavender a Rose, má vůni, která posiluje sebedůvěru, a složení, které vyživuje, zklidňuje a osvěžuje pleť. Nastříkejte ho na kosmetické štětce od Young Living

#22522

před nanesením pudru, abyste zvýraznila barvu, nebo ho použijte jako závěrečný krok své péče o pleť se Savvy Minerals pro dosažení svěžího, zářivého vzhledu.

Způsob použití ••

Nastříkejte pumpičkou 2–3 dávky spreje Misting Spray na kosmetický štětec a zlehka otřete přebytečné množství. Štětcem naberte minerální líčidlo. Naneste minerální líčidlo na obličej v požadovaném místě a opakujte aplikaci podle potřeby.

••

Viz specifické pokyny k použití podkladového pudru Savvy Minerals Foundation na straně 7 a pro „dramatické“ oční linky Savvy Minerals Eyeliner na straně 11.

6


SEZNAMTE SE

se svým společníkem FOUNDAT I O N Použijte náš univerzální dlouhotrvající podkladový pudr Savvy Minerals Foundation jako základ pro bezvadný vzhled. Díky

100 - Cool No. 1

101 - Cool No. 2

102 - Cool No. 3

#22508

#22509

#22510

200 - Warm No. 1

201 - Warm No. 2

202 - Warm No. 3

#22505

#22506

#22507

hladkému složení s možností vrstvení se snadno nanáší jako podklad s jemným až plným krytím a překrásně se spojí s každým odstínem pleti. Současně také zmírní vzhled vad a skvrn.

Způsob použití

300 - Dark No. 1

301 - Dark No. 2

302 - Dark No. 3

303 - Dark No. 4

#22511

#22512

#22513

#22514

1. Na štětec Foundation Brush stříkněte 2-3 dávky spreje Savvy Minerals Misting Spray. 2. Do víčka odsypte malé množství podkladového pudru Savvy Minerals Foundation. 3. Krouživým pohybem naberte podkladový pudr na štětec. 4. Klepnutím štětcem o hranu víčka odstraňte přebytečný produkt. 5. Naneste pudr krouživými pohyby na tvář. Opakujte kroky 1-4 k dosažení požadovaného krytí.

7


ZÍSKEJTE zářivý vzhled, JAKÝ CHCETE

B RONZER

Dodejte pleti přirozený, opálený nádech díky tomuto minerálnímu pudru ze slídy. Savvy Minerals Bronzer se dá vrstvit a překrásně se spojí do teplých nebo chladných podtónů pro dramatickou konturu nebo lehký náznak barvy.

500 - Crowned All Over

501 - Summer Loved

#22495

#22492

Způsob použití 1. Nastříkejte pumpičkou 2 dávky spreje Savvy Minerals Misting Spray na štětec Blush Brush a zlehka otřete přebytečné množství. 2. Do víčka skleničky odklepněte malé množství Savvy Minerals Bronzer. 3. Krouživým pohybem naberte pudr na štětec Blush Brush a přebytečný produkt sklepněte do víčka. 4. Bronzer nanášejte na místa, kam by přirozeně dopadalo slunce, nebo tam, kde chcete zvýraznit kontury. Více informací viz str. 3. 8


DOSÁHNĚTE ZÁŘIVÉHO VZHLEDU S tvářenkou B LUSH Naše tvářenka se snadno nanáší a dodá pleti perfektní ruměnec, který vydrží po celý den! Toužíte-li po romantickém růžovém nádechu nebo po mladistvé zářivosti, dodejte své pleti zdravý a zářivý vzhled pomocí tvářenky Savvy Minerals Blush.

504 - Smashing

503 - I Do Believe You're Blushin'

502 - Passionate

#22491

#22489

#22490

Způsob použití 1. Po aplikaci podkladového pudru nasypte do víčka malé množství tvářenky Savvy Minerals Blush. 2. Naberte pudr krouživým pohybem na štětec Blush Brush. 3. Nanášejte jej od líček a postupujte směrem ven k lícním kostem a spánkům.

9


DODEJTE OČÍM třpyt

E YESH ADOW

Dodejte svým očím výraz a působivost pomocí našich očních stínů Savvy Minerals Eyeshadow! S bohatými odstíny a univerzálními barvami můžete vykouzlit jakýkoli vzhled, přirozený nebo výrazný!

400 - Best Kept Secret

401 - Residual

402 - Wanderlust

403 - Spoiled

Matný #22499

Třpytivý #22500

Třpytivý #22503

Třpytivý #22502

404 - Crushin'

405 - Determined

406 - Diffused

407 - Unscripted

Třpytivý #22498

Třpytivý #22497

Matný #22496

Matný #22556

Způsob použití 1. Naberte oční stíny Savvy Minerals Eyeshadow na štěteček Eyeshadow Brush. 2. Přebytečné množství produktu sklepněte ze štětečku. 3. Naneste jej na víčka a vrstvěte nebo roztírejte, dokud nedosáhnete požadovaného 10

vzhledu!


V mžiku E YELI NER

DOKONALÁ

Oční linky Savvy Minerals Eyeliner, vyrobené z minerálních přísad, jsou ideální pro citlivou pleť a mají dlouhotrvající, vysokou barevnou sytost, takže jsou všestranně vhodné pro libovolný vzhled, od neutrálního po dramatický.

Způsob použití JEMNÝ VZHLED 1. Pro jemný, každodenní vzhled naneste oční linky Savvy Minerals Eyeliner za sucha. 2. Odklepněte požadované množství pudru do víčka, naberte pudr na štěteček a pak jeho násadkou lehce poklepejte o okraj víčka, abyste sklepli přebytečné množství.

Eyeliner 408 - Jet Setter #22504

3. Začněte na vnitřní straně oka; naneste prášek nad linku řas a pokračujte směrem ven.

KOUŘOVÉ OČI 1. Pro kouřový vzhled naneste oční linky za sucha a rozetřete je houbovou špičkou aplikátoru, kouskem vaty nebo pomocí štětečku Eyeshadow Brush.

D R A M AT I C K Ý V Z H L E D 1. Stříkněte na štěteček na oční stíny sprej Savvy Minerals Misting Spray nebo ho navlhčete ve vodě a přebytečnou vodu vymačkejte, aby byl štěteček pouze vlhký. 2. Zlehka na štěteček naberte pudr na oční linky. 3. Začněte na vnitřní straně oka, naneste prášek nad linku řas a pokračujte směrem ven. 4. Pro výraznější vzhled můžete oční linky Savvy Minerals Eyeliner také nanést na dolní linku řas. 11


KOUZELNÝ Multitasker! OČNÍ LINKY OČNÍ STÍNY ŘASENKA NA OBOČÍ

Multitasker 409 - Dark Brown

MULTI TAS KE R

#22523

Konečným krokem ve zdokonalení vašeho vzhledu je zdůraznit a rozzářit vaše oči. Náš Savvy Minerals Multitasker s hlubokým tmavým odstínem s bohatou pigmentací zastoupí hned tři produkty: oční linky, oční stíny a řasenku na obočí!

Způsob použití 1. Do víčka skleničky odklepněte malé množství Savvy Minerals Multitasker. 2. Naberte štětcem prášek Multitasker, potom lehkým klepnutím násadou štětečku o bok víčka odstraňte přebytečné množství produktu. 3. Naneste zlehka, kde je třeba, a podle přání vrstvěte a roztírejte barvu. Oční linky: Naneste za sucha na linii řas pro decentnější vzhled, nebo se zvlhčením pro přesné a působivější zvýraznění. Oční stíny: Naneste do ohybu víčka, abyste mu dodali rozměr. Řasenka na obočí: Ztmavte a vyplňte obočí pomocí malého štětečku a řiď te se přitom přirozeným tvarem svého obočí. 12


Nádech

DOKONALOSTI VEIL Rozjasněte svůj bezvadný vzhled pomocí fixačního pudru Savvy Minerals Veil v odstínu Diamond Dust. Fixační pudr Veil s rozjasňujícím složením se snadno nanáší, zvýrazňuje barvu pleti a vyhlazuje jemné vrásky a póry, takže pleť získá zářivý, zafixovaný vzhled. Tento dlouhotrvající pudr absorbuje přebytečný olej, takže podkladový pudr dobře drží, a dodá vám zářivý vzhled po celý den!

Veil 505 - Diamond Dust #22524

Způsob použití 1. Do víčka skleničky odklepněte malé množství fixačního pudru Savvy Minerals Veil. 2. Krouživým pohybem naberte pudr na štětec Veil Brush a přebytečný produkt sklepněte. 3. Lehkým poprášením dodáte pleti obličeje hebkost.

13


RTĚNKA PRO

každý vzhled L I P S T IC K Dopřejte svým rtům nádech bohaté 602 - Daydream #22519

barvy s odstíny, které jim dodají přesně to pravé množství lesku a plnosti! Rtěnka Savvy Minerals Lipstick se lehce roztírá, má krémovou konzistenci, která rty zvlhčuje, dodává jim plnější vzhled a umocňuje jejich přirozenou krásu.

604 - Wish #22520

Způsob použití 1. Zvlhčete rty pomocí balzámku 605 - Uptown Girl #22521

Young Living Lip Balm, abyste vyplnila linky a vyhladila rty (volitelné). 2. Nanášejte rtěnku Savvy Minerals Lipstick na rty, dokud nedosáhnete

603 - On A Whim #22567

14

dokonalého krytí.


ZAMILUJTE SI SVŮJ

lesk na rty

LI P G LO S S Jednoduchý, ale skvostný! Náš lesk na rty Savvy Minerals Lip Gloss přírodního původu dodá barvu a lesk v několika tazích. Tyto lesky na rty s bezvadným nanášením vám dodají přirozené, jemně až středně syté krytí!

Způsob použití 1. Použijte tento nádherný lesk samotně pro přirozený vzhled nebo jej naneste na rtěnku Savvy Minerals Lipstick pro dramatičtější dojem.

601 - Embrace

600 - Abundant

#22515

#22517

15


Více informací o řadě Savvy Minerals a dalších exkluzivních esenciálních olejích, směsích a produktech najdete na stránce YoungLiving.com.

Více informací zjistíte u tohoto člena společnosti Young Living:

Building 11, Chiswick Park, 566 Chiswick High Road, London W4 5YS #24602 CS v.1