Katalog produktů 2019 – CS

Page 1

KATALOG PRODUKTÅ® 2019


Ví t ej t e v

YOUNG LIVING! Naším posláním je přinášet čisté a pravé esenciální oleje do každého domova na světě. Lidé odkudkoli hledají řešení, jak zlepšit svůj životní styl - tělesně, duchovně, emocionálně, duševně a finančně. Jsem šťastná, že vás mám jako člena Young Living, který nejenže objevuje sílu našeho poslání pro sebe, ale rovněž ji pomáhá předávat lidem ve svém okolí. Lidé mohou být svobodní, když jsou zdraví a mají možnost cestovat, učit a pomáhat těm, kteří to potřebují. Společnost Young Living nabízí každému a kdekoli příležitost dělat právě toto: cítit se dobře, objevit svůj skutečný potenciál a žít smysluplný život. Jsem opravdu nadšená, když sleduji rodiny, rodiče i děti, jak se spojují, aby využili této příležitosti a objevili pro sebe neuvěřitelné přínosy těchto produktů. Je to tak vzrušující období růstu. Jako světový vůdce v esenciálních olejích poskytujeme čisté esenciální oleje a přirozeně získané produkty prostřednictvím našeho patentovaného programu Seed to Seal a jeho tří pilířů: využití zdrojů, věda a normy. Můžete toho být součástí, pokud navštívíte naše vlastní farmy nebo partnerské farmy po celém světě.

Zveme členy jako jste vy, aby se zúčastnili našich jedinečných norem, neboť tak na vlastní oči spatří, jak nadšeně jsme oddáni kvalitě. Velmi si přejeme ukázat vám to, co tak milujeme. Tento katalog produktů představuje více než 20 let odhodlání pomáhat vám nalézt svobodu v podobě celoživotní pohody, kterou jste si představovali. My všichni v Young Living vynakládáme ohromné úsilí, abychom vám nabídli bezpečné a účinné produkty obohacené esenciálními oleji, které nahradí škodlivé chemikálie, které lze nalézt ve většině domovů a kanceláří. Cílem tohoto praktického, všestranného katalogu je pomoci vám rychle nalézt to, co hledáte, a pomoci vám objevit nové produkty, které jste dosud nevyzkoušeli. Naše produkty jsou zde, aby vám pomohly nalézt vaši cestu za svobodou a celkovou pohodou. Je to váš okamžik, kdy můžete zažít přínosy čiré podstaty přírody. Tyto produkty jsou vyvinuty pro každou součást vašeho života, aby podpořily vaše tělo, zklidnily rušné prostředí a povznesly vaši náladu. Čtěte dále, objevte nové oblíbené produkty a šiřte vaše nadšení pro Young Living.

Mary Young,

spoluzakladatelka a výkonná ředitelka (CEO) Young Living


Obsah 03. Náš záměr 05. Seed to Seal 07. Naše farmy 21. The D. Gary Young, Young Living Foundation 23. 5x5 25. Co jsou esenciální oleje? 25. Jak používat esenciální oleje

27.

P RO D UKT Y S E S ENCIÁ L NÍM I OLEJI 29. Jednodruhové esenciální oleje 39. Plus – doplňky stravy s esenciálními oleji 43. Směsi esenciálních olejů 52. Kuličkové aplikátory s esenciálními oleji 53. Masážní oleje 54. Kolekce esenciálních olejů 55. Difuzéry esenciálních olejů 57. Doplňky k esenciálním olejům

59.

77.

Z D R AVÍ A D O B R Á KOND I C E 79. NingXia Red 81. Slique 82. Základní výživa 86. Zdravé vaření

87.

KRÁSA 89. Savvy Minerals 95. ART 97. Péče o obličej

99.

S D Í L ENÍ Ž I VOT N Í H O S TYLU YL 102. Essential Rewards 103. Sady pro začátečníky 106. Vzdělávání 107. Index

V Y A VÁ Š D O MOV 61. Thieves 65. KidScents 67. Seedlings 69. Mýdla a sprchové gely 71. Péče o tělo 73. Péče o vlasy 74. Provence Collection

Pro nejaktuálnější ceny a dostupnost produktů se prosím podívejte do sekce produktů na YoungLiving.com.

Facebook.com/YoungLivingEurope Instagram.com/YoungLivingEuropeEO Twitter.com/YLEOEurope


Náš

ZÁMĚR

Young Living je v domácnostech všeobecně známý pojem, který je ceněný a uznávaný pro nesčetné přínosy, které lidstvu přináší. Jsme v čele novodobého hnutí za esenciální oleje, neboť jsme poháněni nejčistšími esenciálními oleji a produkty obohacenými oleji na světě, společně s naším závazkem pomáhat lidem k celoživotní pohodě. Celosvětová revoluce za zdravý životní styl poháněná svým záměrem je v plném proudu a Young Living je ve vedení.

Fort Nelson, Britská Kolumbie, Kanada Calgary, Alberta, Kanada Naples, Idaho, USA

St. Maries, Idaho, USA

Londýn, Spojené království Simiane-la-Rotonde, Francie

Split, Chorvatsko

White Swan, Washington, USA Lehi, Utah, USA

Mona, Utah, USA

Brampton, Ontario, Kanada

Tokio, Japonsko

Manolovo, Bulharsko

Tabiona, Utah, USA Maskat, Omán

Mexico City, Mexiko Victoria, Mexiko Big Island, Havaj, USA

Hongkong, Čína

Kanton, Čína

Ciudad Victoria, Tamaulipas, Mexiko

Tchaj-pej, Tchaj-wan

Bicol Region, Filipíny Taguig City, Filipíny

Chongon (Guayaquil), Ekvádor Guayaquil, Ekvádor

Kuala Lumpur, Malajsie Singapur

Tchaj-tung, Tchaj-wan

Manila, Filipíny Darwin, Austrálie

Jakarta, Indonésie

Kununurra, Austrálie Kapské Město, Jihoafrická republika Tatham, Austrálie Sydney, Austrálie

Globální ředitelství Young Living

Vlastní farma nebo destilerie Young Living

Mezinárodní kanceláře Young Living

Partnerská farma nebo destilerie Young Living

NAŠE VIZE

Přinést Young Living Essential Oils do každého domova na světě.


NAŠE POSLÁNÍ Společnost Young Living plní své poslání zajišťovat živoucí energii přírody - esenciální oleje. Stará se o komunity zabývající se péčí a objevováním, přičemž dokáže nadchnout ostatní pro hodnoty, jako jsou zdravý životní styl, cílevědomost a hojnost.


Společnost Young Living představila světu postup Seed to Seal jako symbol našeho závazku dodávat vaší rodině nejlepší esenciální oleje a produkty obohacené esenciálními oleji na světě. Náš slib Seed to Seal zajišťuje, že se s každým cíleným doplňkem stravy, s každým produktem pro péči o pokožku a s každým čistým esenciálním olejem, který použijete, těšíte z přínosů plynoucích z našich globálních zdrojů spojených s naší vedoucí pozicí v odvětví a s desetiletím inovací. A výsledek? Původní konečný produkt, o němž víte, že vznikl díky uvědomělému využití zdrojů, vědy a norem.

5


VYUŽITÍ ZDROJŮ

VĚDA

NORMY

Suroviny získáváme z našich vlastních farem i z partnerských farem a od dodavatelů certifikovaných na postup Seed to Seal, kteří dodržují naše Zásady partnerství. To nám umožňuje uvědoměle využívat zdroje s prioritním zaměřením na kvalitu, s citlivostí vůči dopadu na komunity a s ohledem na ekosystémy. Ve výsledku je tímto posílen váš pocit jistoty, když používáte naše produkty.

Kvalita našich produktů začíná na polích a je ověřena v laboratoři týmem pro výzkum a vývoj vybaveným zkušenostmi shromažďovanými již 180 let. Podle potřeby také předáváme vzorky produktů k testování ve dvou nezávislých, uznávaných a akreditovaných laboratořích. Naše čistá, účinná složení vyrábíme pro to, abychom vaší rodině poskytli produkty obsahující nejčistší a nejvyspělejší složky, které jsou k dispozici.

Jakožto společnost, která je v čele novodobého hnutí za esenciální oleje, jsme se zavázali současně k poslání, díky kterému svou činnost provádíme s odpovědností vůči životnímu prostředí od udržitelného získávání vzácných rostlin po zvýšení kvality života místních komunit a které překonává dosavadní hranice, aby splnilo místní environmentální předpisy. Vybíráme si partnery, které známe, abychom vyráběli čisté esenciální oleje a složky etickým a legálním způsobem, při nastavení nejvyšší normy udržitelnosti, které můžete důvěřovat.

Pro bližší informace o našich pilířích Seed to Seal navštivte SeedtoSeal.com.

6


Globální

FARMY Farmy Young Living jsou samostatnou součástí odvětví esenciálních olejů a stanovují normy pro destilaci esenciálních olejů. To je důvod, proč naše farmy pro výrobu esenciálních olejů sehrávají tak významnou úlohu v našem slibu Sead to Seal. Investovali jsme neskutečné množství zdrojů a nezměřitelnou spoustu času pro zajištění toho, aby byly tyto normy upřednostněny na každé z našich vlastních farem, na partnerských farmách a u dodavatelů certifikovaných na postup Seed to Seal, aby váš domov a rodina dostaly to nejlepší, co příroda nabízí.

L E VA N DU L OVÁ FA R M A S I M I A N E - L A - R O T O N D EFARMA DALMATIA AROMATIC S P L I T, C H O R VA T S K O

V krajině Dalmácie jsou jasně patrné její hluboké kulturní kořeny a je ideálním domovem rostliny smil. Proto byla založena tato farma a jejím záměrem bylo stát se udržitelným zdrojem oblíbeného oleje Helichrysum, od té doby se farma však dále rozrostla a pěstuje také další rostliny.

Oleje z této farmy: smil • šalvěj • jalovec • vavřín vznešený


LEVANDULOVÁ FARMA SIMIANE-LA-ROTONDE S I M I A N E - L A - RO T O N D E , F R A N C I E Levandulová farma Simiane-la-Rotonde společnosti Young Living leží v okouzlující Provence, francouzské oblasti, která je proslulá svou krásou, voňavými levandulovými poli a celosezónními letními festivaly. Tato farma, která je domovem naší každoroční události Lavender Harvest, se stala oblíbeným cílem milovníků esenciálních olejů, umělců a turistů toužících po odpočinku v úchvatné atmosféře tohoto jedinečného místa.

Oleje a plodiny z této farmy: levandule • šalvěj muškátová • rozmarýn lavandin • pšenice jednozr nka

FARMA BALKAN BOTANICAL M A N O L OVO, B U L H A R S KO

Farma Balkan Botanical, ležící v krásném Bulharsku, se připojuje k dalším pečlivě vybraným partnerským farmám Young Living jako malebné místo s bohatou historií, ideální pro pěstování prvotřídních rostlin. Farma Balkan Botanical se nachází v jedné z nejvýznamnějších oblastí světa v pěstování růží a specializuje se na pěstování růží mimořádné kvality. Nedávno rozšířila svou nabídku esenciálních olejů z této farmy o heřmánek římský a kozlík lékařský, aby posílila zásoby společnosti Young Living představující některé její nejoblíbenější produkty.

LEVANDULOVÁ FARMA ST. MARIES S T. M A R I E S , I D A H O , U S A

Naše farma St. Maries je místem, kde to všechno začalo! Gary Young si před několika desetiletími přivezl z Francie semínka čisté, pravé levandule a meduňky a zasadil je na 200 akrech půdy, na níž se nyní rozkládá tato krásná farma. Dnes se na této farmě pěstuje meduňka přírodním způsobem na více než 120 akrech půdy a farma se tak stala největším výrobcem meduňkového oleje na světě.

Oleje z této farmy:

Oleje z této farmy:

heřmánek římský • růže • kozlík lékařský

levandule • meduňka • vratič obecný z Idaho

10


FARMA NORTHERN LIGHTS F O RT N E L S O N , B R I T S K Á K O L U M B I E , K A N A D A

Po rozsáhlém pátrání a výzkumu v roce 2014 zakoupila společnost Young Living pozemek v Britské Kolumbii, Kanadě, aby zde vybudovala farmu Northern Lights jako hlavní zdroj esenciálního oleje ze smrku černého, který je důležitou složkou mnoha oblíbených směsí esenciálních olejů. Tato panenská půda neobsahuje žádné chemikálie ani umělá hnojiva.

11

KONA SANDALWOOD REFORESTATION PROJECT B I G I S L A N D , H AVA J , U S A

Partnerství společnosti Young Living na projektu Kona Sandalwood Reforestation Project je skvělým příkladem, jak se naše partnerství snaží zachovat kulturní hodnoty. V této lokalitě se těží pouze uhynulé nebo umírající santalové stromy, aby byla na ostrově zachována ekologická rovnováha a respektována hluboce zakořeněná víra Havajanů, že odpovědností lidstva je zachovat si úctu k půdě.

Oleje z této farmy:

Olej z této farmy:

smrk čer ný Norther n Lights • rojovník řebříček • smrk sivý

královský havajský santalovník


FARMA FINCA BOTANICA G U A YA Q U I L , E K V Á D O R

B udová ní t ét o f a r my a j e j í š p i č k o v é d e s t i l e r i e z a č a l o j a k o j e d e n z proj ekt ů vz ni kl ých z n e z l o m n é h o n a d š e n í G a r y h o Yo u n g a . D n e s t ropi cké podnebí G ua ya q u i l u n a p o m á h á v z k v é t á n í 2000 a k r ů ú ro d n é půdy s pol ečnos t i Young L i v i n g , c e l o ro č n í m s k l i z n í m a b u j n é v e g e t a c i .

Oleje a plodiny z této farmy: ylang ylang • březule vonná • verbena bílá • citronová tráva • eukalyptus modrý dorado azul • obaleň • oregano kubánské • rosa muerta • kardamon pelargonie • yzop • ishpingo • rozmarýn • ruta • tymián • vetiver • čokoláda


FARMA WHISPERING SPRINGS M O N A , U TA H , U S A

Farma Whispering Springs společnosti Young Living je ikonická levandulová farma nejen pro společnost Young Living, ale také pro hnutí za esenciální oleje a pro komunitu podporující zdravý životní styl. Tato levandulová farma se nachází nedaleko globálního ředitelství Young Living a pořádá události jako festival Lavender Day, konferenci Essential Oils and Animals Conference a festival Fall Festival Draft Horse Show and Rodeo.

Oleje z této farmy: levandule • yzop • šalvěj muškátová • máta pepr ná • zlatobýl jedle balzámová • meduňka • heřmánek římský • jalovec řebříček obecný • máta klasná • heřmánek pravý


LESNÍ FARMA HIGHLAND FLATS N A P L E S , I DA H O, U S A

Lesní farma Highland Flats je domovem krásných jehličnanů, z nichž se vyrábějí esenciální oleje inspirované touto úžasnou krajinou. Je místem každoročních projektů Winter Harvest a Spring Planting společnosti Young Living, které členům umožňují osobně se zapojit do postupu Seed to Seal ve venkovském, mírumilovném prostředí a zažít vzrušující práci v plně automatizované, špičkové destilerii esenciálních olejů, která je první na světě.

Oleje z této farmy: smrk pichlavý z Idaho • jedle balzámová z Idaho • borovice • borovice těžká z Idaho • zerav obrovský

FARMA DOWN UNDER SANDALWOOD KUNUNURRA, AUSTRÁLIE

Tato lokalita využívá pozoruhodný způsob ochrany vzácných santalových stromů před rostoucím indickým černým trhem a přiváží semena z Indie, aby se zasadila na této farmě. Jakmile jsou tyto stromy bezpečně zasazeny ve svém novém domově, pěstují se podle nejvyšších norem kvality, udržitelnosti a ekologické péče a ochrany v tomto odvětví.

REZERVACE OUTBACK BOTANICAL DA RW I N , A U S T R Á L I E

Pustina na severu Austrálie je zázemím pro australské cypřiše, které rostou v této lokalitě. Zakladatel této rezervace Outback Botanical využil etnobotanických znalostí z lékopisu australských domorodců a objevil novou, dnes patentovanou metodu destilace, jejímž výsledkem je esenciální olej Blue Cypress.

Olej z této farmy:

Olej z této farmy:

santalovník bílý

cypřiš modrý

14


RANČ SKYRIDER WILDERNESS TA B I O N A , U TA H , U S A

Tento ranč je jednou z našich nejmilovanějších lokalit, kde se mnoho globálních vedoucích Young Living již zúčastnilo pobytů a událostí. Tento ranč, ležící mezi kopci Tabiony, Utah, přirostl Garymu Youngovi k srdci. Je to místo, kde se daří naší jedinečné pšenici jednozrnce a kde se zkoumají destilační metody a nové rostliny.

Plodina z této farmy: pšenice jednozr nka

SPOLUPRACUJÍCÍ FARMA TAIWAN TC H A J - T U N G, TC H A J - WA N

Tuto spolupracující farmu ve skutečnosti tvoří provozy jednotlivých menších farem, z nichž je každý zaměřen na jiné oleje. Stejně jako každý jedinečný provoz má i každý olej svůj vlastní příběh a původ vypovídající o jejich zachování, generační historii a rodinném významu a také o vynalézavosti a inovacích, které byly nezbytné pro jejich vytvoření.

PARTNERSKÁ DESTILERIE LABBEEMINT W H I T E S WA N, WA S H I N G TO N, U S A

Partnerská destilerie Labbeemint vyrábí v tomto rodinném zařízení mátové oleje světové úrovně od čtyřicátých let 20. století. Úroveň bezkonkurenční pravdivosti a transparentnosti dodavatelského řetězce destilerie Labbeemint z ní dělá ideálního hlavního dodavatele máty peprné pro společnost Young Living.

Oleje z této farmy:

Oleje z této farmy:

citron eureka • hong kuai • xiang mao • kafrové dřevo

máta pepr ná • máta klasná

15


DESTILERIE ARABIAN FRANKINCENSE M A S K A T, O M Á N

Spol ečnos t Young L i vi n g j e p r v n í a j e d i n o u s p o l e č n o s t í n a s v ě t ě , kt er á des t i l uj e a vyvá ž í o l e j z o m á n s k é h o k a d i d l o v n í k u p o s v á t n é h o a př i ná š í j ej z á pa dní mu s v ě t u . K a d i d l o v n í k y ro d u Bo s w e l l i a s a c r a v t é t o obl a s t i m a j í s vou boha t o u h i s t o r i i , t ě ž í s e j i ž 5000 l e t . D n e s s e j e j i c h pr ys kyř i ce s bí r á s t ej ným z p ů s o b e m a p o d l e s t e j n é h o h a r m o n o g r a m u , t a kž e př í běh s t a r ý n ě k o l i k s t a l e t í p o k r a č u j e .

Olej z této farmy: kadidlovník pravý


FARMA AMANZI AMAHLE K A P S K É M Ě S TO, J I H OA F R I C K Á R E P U B L I K A

Farma a destilerie Amanzi Amahle, která má ředitelství v kopcích W itwatersrand v Jihoafrické republice, spolupracuje s místními pěstiteli v celé oblasti, aby vyrobila některé z našich nejoblíbenějších olejů. Toto partnerství poskytuje hodnotnou instruktáž a zdroje, které menší farmy potřebují k výrobě vysoce kvalitních esenciálních olejů, přičemž také vyvíjí úsilí svědomitě jednat s lidmi, půdou a zdroji.

Oleje z této farmy: kajeput střídavolistý • eukalyptus úzkolistý • citron • pomeranč • grapefruit


FARMA GIHNDAGUN Tatham, Austrálie Jako nejnovější výrobce esenciálního oleje Tea Tree společnosti Young Living se Gihndagun - což znamená „úcta zemi“ - pyšní 100 akry úrodné půdy, která je obdělávána pouze pomocí zcela přírodní dřevní biomasy, dřevěných třísek a přirozeně vyvinutých hnojiv. Plodinám jsou dodávány živiny pomocí závlahové vody, která je zachycena a znovu použita, a také pomocí vody získané s povolením z přírodních potoků a řek.

Olej z této farmy: kajeput střídavolistý

FARMA FINCA VICTORIA

LESNÍ FARMA HAPPY PILI

Ciudad Victoria, Mexiko

Bicol Region, Filipíny

Farmu Finca Victoria tvoří 2400 akrů úrodné půdy s 50 sady ručně obdělávaných ovocných stromů. Čerstvá kůra z limetek a grapefruitů je na místě lisována za studena k výrobě esenciálních olejů té nejvyšší kvality. Protože je tato farma zařízením s nulovým odpadem, všechny přebytečné části ovoce poslouží dobrému účelu.

Lesní farma Happy Pili, vybrána jako partnerská farma pro uvědomělé metody sklizně, je hlavní dodavatel esenciálního oleje Elemi pro společnost Young Living. Díky znalostem o tom, jak legálně a udržitelně získávat tuto drahocennou rostlinu, poskytuje tato farma řádné mzdy zaměstnancům a chrání přírodní zdroje.

Oleje z této farmy:

Olej z této farmy:

limetka • grapefruit

elemi

18


Seed to Seal

PRINCIPY PARTNERSTVÍ Vynakládáme značné prostředky na to, abychom poskytovali co nejčistší oleje. Čistota začíná na farmě a my jsme hrdí, že získáváme esenciální oleje z našich vlastních farem, partnerských farem a od dodavatelů certifikovaných na postup Seed to Seal. Na těchto místech přijali náš program Zásady partnerství Seed to Seal, aby nám pomohli zajistit čistotu našich olejů v každém místě dodavatelského řetězce. Ve společnosti Young Living věříme, že na pravosti záleží. Zveme vás, abyste v rámci vaší cesty za zdravým životním stylem objevili, jak čisté, pravé esenciální oleje tvoří podstatu toho, kým jsme.

Prověřené vztahy Naše dva týmy, nákupní a výkonný, osobně vybírají renomované dodavatele prvotřídních rostlin a již desítky let s nimi budují vztahy. Tyto vztahy soustavně pěstujeme a rozšiřujeme.

Specifikace Seed to Seal Všechny farmy ať už partnerská farma, dodavatel certifikovaný na postup Seed to Seal, nebo naše vlastní farmy - podepisují prohlášení, že budou dodržovat naše přísné specifikace Seed to Seal.

Závazné dohody

Přísné testování

Průběžné audity

Tato podepsaná prohlášení k Seed to Seal podkládáme právně závaznými smlouvami, na jejichž základě musí naši partneři těmto prohlášením dostát.

Vynaložili jsme miliony dolarů na špičkovou laboratoř s nejmodernějšími testovacími nástroji a na tým výzkumných pracovníků světové úrovně. Pokud podle zjištění tohoto týmu nevyhoví produkt od některého dodavatele našim náročným normám, nikdy ho nepřijmeme do skladu.

Kromě testování ověřuje společnost Young Living kvalitu olejů prostřednictvím nezávislých auditů našeho dodavatelského řetězce. Naše propracovaná globální nákupní síť slouží k tomu, abychom našim členům přinášeli špičkové produkty, a na zavedení tohoto objektivního procesu kontrol jsme hrdí.

Proč tr váme na těchto náročných a nákladných postupech? Protože ve společnosti Young Living se celkový smysl nepodřizuje hospodářskému výsledku. Zaměřujeme se na to, abychom ze světa učinili lepší místo tím, že budeme šířit příznivé účink y čistých esenciálních olejů. Pokud rodinám neposk ytneme skutečnou kvalitu, neposk ytneme jim ani r yzí příznivé účink y. Více o těchto přínosech se dozvíte na SeedtoSeal.com. 19


KONA SANDALWOOD REFORESTATION PROJECT 20


Posílení jedinců. Překonávání limitů. Maximální zvýšení potenciálu. Nadace D. Gary Young, Young Living Foundation je zavázána umožnit jedincům dosáhnout svého potenciálu a překonat omezení poskytnutím možnosti zdravého životního stylu a vzdělání strádajícím komunitám.

Představujeme si svět, ve kterém jsou dětem poskytovány zdroje a možnosti nezbytné k tomu, aby se z nich stali sebevědomí a samostatní vedoucí, kteří mohou převzít kontrolu nad svým vlastním zdravím, zaopatřit své rodiny a pozitivně ovlivnit své komunity.

Od okamžiku, kdy D. Gary Young založil v roce 2009 nadaci, se soustředíme na otevření nových možností tak, že poskytujeme nástroje a zdroje těm, jejichž potřebám se nedostává téměř žádné pozornosti. Naše poslání a vize nám slouží jako kompas pro poskytování dlouhodobých řešení.


N A Š E P RO J E K T Y A PA RT N E Ř I

R E B U I L D N E PA L

YO U N G L I V I N G A C A D E M Y V E K V Á D O RU

HOPE FOR JUSTICE

SOLE HOPE

A F R I C A N H E A RT S C O M M U N I T Y O RG A N I S AT I O N

H E A L I N G FA I T H U G A N DA

V roce 2015 si obrovská zemětřesení v Nepálu vyžádala téměř 9000 obětí, zničila přes 900 000 domovů a miliony lidí se tak ocitly bez střechy nad hlavou. V horské vesničce Yarsa, kterou zemětřesení úplně zničilo, nadace buduje a renovuje 112 domů. Už jsme opravili základní školu a přestavujeme ji na naši druhou Young Living Academy!

Stěžejní projekt nadace v Chongonu v Ekvádoru je domovem našeho programu Sponsor a Child. Akademie, vybudovaná v roce 2009 zakladatelem společnosti Young Living a předsedou rady, D. Garym Youngem, a spoluzakladatelkou a výkonnou ředitelkou, Mary Young, nyní vzdělává 350 žáků od mateřské školy až po střední školu a dosahuje vynikajících výsledků. Skutečnost je taková, že většina dětí v Ekvádoru běžně nedokončí ani osmý ročník a pouze 20 procent místních studentů dokončí střední školu. Akademie si udržuje docházku na 97 procentech a školu každoročně úspěšně absolvuje celých 100 procent našich studentů!

Posláním Hope for Justice je zastavit obchodování s lidmi a novodobé otroctví v naší generaci. Nadace Young Living Foundation se k tomuto boji připojuje finacováním školy Hope for Justice Shine Career School v městě Phnompenh v Kambodži, kde mohou dívky zachráněné před nucenou prostitucí chodit do školy a splnit si své sny téměř v každé pracovní oblasti, kterou si vyberou!

Tisíce dětí a dospělých v Ugandě je napadeno parazitujícím hmyzem zvaným písečné blechy. Samičí blecha se zavrtá do chodidla a v konečné fázi může způsobit infekci ohrožující život. Ještě horší je skutečnost, že osoby napadené písečnými blechami jsou často vyloučeny z vlastních rodin a komunit. Sole Hope nabízí naději, zdravější život a osvobození od nemocí nohou, což lze uskutečnit díky vzdělávání, zajištění práce a lékařské pomoci. Jedním z nejpřednějších cílů organizace je pomoci dětem a dospělým, aby se zbavili písečných blech a zabránili další nákaze.

Organizace African Hearts řídí záchranný program určený dětem žijícím v chudinské čtvrti Kisenyi, která je považována za největší chudinskou čtvrť v Ugandě a jednu z největších v celé Africe. Nadace zdvojnásobila účinnost záchranného programu chudinské čvrti provozovaného organizací African Hearts, když zvýšila počet jídel dodávaných hladovějícím dětem z původních tří dnů v týdnu na pět dnů a rozšířila prostor v jejich přechodných domovech, které nyní pojmou 40 dětí – což je nárůst o 200 %.

Organizace Healing Faith Uganda zajišťuje vzdělávání, prevenci a léčbu malárie v odlehlých vesnicích. Malárie zabije v Africe každých 60 vteřin jednoho člověka a je na tomto kontinentu hlavní příčinou úmrtí dětí do pěti let. Díky novému středisku D. Gary Young, Young Living Foundation Malaria Center bude tato organizace moci nabídnout 80 000 osobám – téměř 100 denně – snadný přístup k léčbě malárie.

Na stránce YoungLivingFoundation.org zjistíte, jak se můžete také zapojit.


Young

Living

FIVE x FIVE P Ě T L E T, P Ě T H L AV N Í C H C Í L Ů , J E D E N M O C N Ý Z Á VA Z E K

Společnost Young Living není jenom průkopníkem novodobého hnutí za esenciální oleje - jsme už po 25 let v čele odvětví a ještě nekončíme. Jak se dostáváme k našemu výročí čtvrt století, i nadále se soustředíme na odvážně cíle, které mění svět. V tomto průkopnickém duchu se seznamte se závazkem 5x5. Tento závazek 5x5 nejen znovu definuje naši roli jako vůdce v odvětví, ale také pozvedne pozitivní

PĚT LET, PĚT HLAVNÍCH CÍLŮ, JEDEN MOCNÝ ZÁVAZEK.

dopad společnosti Young Living na zemi, komunity a rodiny po celém světě. Společnost Young Living se zavazuje, že od začátku roku 2019 po příštích pět let rozšíří vizi našeho zakladatele, D. Garyho Younga, V příštích pěti letech se společnost Young Living zavazuje: těmito pěti vzájemně propojenými způsoby:

PODPOŘIT

pětkrát více lidí díky nadaci D. Gary Young, Young Living Foundation

OTEVŘÍT

každý rok nejméně pět nových trhů

DOSÁHNOUT

nulového odpadu v pěti letech jako ochranáři země

DOSTAT SE

během pěti let do pěti milionů domácností

VYBUDOVAT

každý rok nejméně pět vlastních nebo partnerských farem

23


PODPOŘIT

P Ě T K R Á T V Í C E L I D Í D Í K Y NA DAC I D. G A RY YO U N G, YO U N G L I V I N G F O U N DAT I O N

Nadace v současné době každý rok mění tisíce životů podporou strádajících, včetně osvobození žen a dětí od obchodu s lidmi, a poskytuje rodinám prostředky pro prevenci malárie. Věříme v podporu lidí, takže se v příštích pěti letech zavazujeme k pětinásobnému počtu životů, které změníme díky nadaci.

DOSÁHNOUT

N U L OV É H O O D PA D U V P Ě T I L E T E C H JA KO O C H R A N Á Ř I Z E M Ě

Máme pocit pokory díky naší zodpovědnosti a zviditelnění jako ekologický vůdce odvětví a bereme ochranu naší planety vážně. V příštích pěti letech posuneme naše globální postupy do pozice nulového odpadu a budeme usilovat o nahrazení naší uhlíkové stopy prostřednictvím naší obrovské sítě partnerských a vlastních farem.

VYBUDOVAT

K A Ž D Ý RO K N E J M É N Ě P Ě T V L A S T N Í C H N E B O PA RT N E R S K Ý C H FA R E M

Naší vášní je spolupracovat s přírodou, abychom vám přinesli nejčistší produkty na Zemi. Naše farmy jsou podstatou našeho závazku Seed to Seal a navždy budou součástí naší DNA. Pomáhají nám budovat stabilnější a lépe řízený dodavatelský řetězec, umožňují nám zůstat v popředí výzkumu esenciálních olejů a podporují naše členy díky znalostem o tom, kde se jejich oleje zrodily. Každý rok po příštích pět let vybudujeme pět nebo více těchto krásných, vlastních nebo partnerských farem.

OTEVŘÍT

K A Ž D Ý RO K N E J M É N Ě P Ě T N OV Ý C H T R H Ů

S každým novým trhem, který Young Living otevře, otevíráme dveře zdravému životnímu stylu a podpoře pro nové členy na tomto trhu a pro talentované nové zaměstnance, jejichž vášní je přinášet pozitivní vliv. Protože naším posláním je umožnit více lidem než kdy dříve zažít celoživotní pohodu prostřednictvím toho, aby se stali součástí rodiny Young Living, po následujících pět let otevřeme každý rok nejméně pět nových trhů.

DOSTAT SE

BĚHEM PĚTI LET DO PĚTI MILIONŮ DOMÁCNOSTÍ

Jak rozšiřujeme náš pozitivní vliv prostřednictvím filantropie, ekologické iniciativy, nových farem a nových trhů, vzrůstá také náš dosah. Gary Young zasvětil svůj život přinesení esenciálních olejů do každého domova na světě. Protože jsme zavázáni zásadně rozšířit tuto vizi, zavazujeme se, že v průběhu pěti let pronikneme do dalších 5 milionů domácností.


CO JSOU

ESENCIÁLNÍ OLEJE? Esenciální oleje, s láskou získávané z rostlin, bylin a stromů, které se pěstují na farmách nebo rostou volně,

jsou koncentrované rostlinné extrakty získané pečlivou parní destilací, lisováním za studena nebo navrtáním stromu ke sběru pryskyřice. Tyto čisté esenciální oleje jsou mnohem silnější než rostliny, z nich se získávají. Nabízíme stovky jednodruhových olejů, směsí olejů a produktů obohacených oleji, z nichž každý obsahuje optimální hladinu specifických, přirozeně se vyskytujících složek esenciálních olejů ke zvýšení jejich síly. Ať oleje používáte v aromaterapii, k osobní péči, nebo při péči o domácnost, všechny stránky každodenního života lze obohatit zařazením esenciálních olejů!

Jak používat esenciální oleje

A RO M AT I C K É P O U Ž I T Í

Použijte esenciální k povznesení nálady.

oleje

aromaticky

• Rozetřete 2-3 kapky esenciálního oleje mezi dlaněmi a inhalujte. • Kápněte pár kapek esenciálního oleje do misky s horkou vodou. Skloňte hlavu nad miskou a přehoď te si přes hlavu ručník. Hluboce a pomalu dýchejte. • Používejte vaše oblíbené esenciální oleje v našich difuzérech. POZNÁMKA: Vždy si přečtěte pokyny k použití na jednotlivých etiketách.

LOKÁLNÍ POUŽITÍ

VNITŘNÍ POUŽITÍ

Řadu esenciálních olejů lze bezpečně a s příznivými účinky používat přímo na pokožku.

Jestliže užíváte naše doplňky stravy řady Plus obsahující esenciální oleje, vyzkoušejte tyto tipy:

• Naneste 2-3 kapky esenciálního oleje přímo na požadované místo a vmasírujte. Opakujte podle potřeby. Vždy dodržujte pokyny pro ředění uvedené na etiketě.

• Kápněte několik kapek vašeho vybraného oleje/olejů Plus do želatinové kapsle, zapijte vodou a polkněte.

VAROVÁNÍ: Esenciální oleje jsou velmi silné a některé mohou dráždit pokožku. Dojde-li k podráždění, použijte na postižené místo ke zředění olej Young Living V-6 nebo jakýkoli čistý rostlinný olej. Oleje a směsi, jejichž základem je citrus, mohou způsobit dočasnou fotosenzitivitu.

• Kápněte 1-2 kapky vašeho vybraného oleje/olejů Plus do sklenice s vodou, NingXia Red, šťávou, jogurtem, oblíbeným sladidlem či rostlinným mlékem a vypijte. • Kápněte 1-2 kapky vašeho vybraného oleje/olejů Plus (k dochucení) do jídel, když vaříte.


ESENCIÁLNÍ OLEJE A P RO D U K T Y OBOHACENÉ OLEJI Čisté, pravé esenciální oleje jsou základem všeho, co Young Living dělá. Nabízíme produkty ve čtyřech kategoriích, které jsou určené k obohacení a usnadnění vašeho každodenního života:

ESENCIÁLNÍ OLEJE

V Y A V Á Š D O M OV

Nechte je proniknout do vašeho těla, mysli a ducha a objevte čistý, zakotvený život, po kterém jste toužili. Jednodruhové esenciální oleje, směsi nebo vlastní extrakty vnášejí do vašeho života nový rozměr zdravého životního stylu.

Udržujte vaši rodinu a domov v čistotě a chráněný pomocí přírodních produktů, které jsou skvělé pro každodenní použití. Naše prostředky pro péči o domácnost obsahují složky, které požadujete, ale jsou bez těch, které nechcete.

Esenciální oleje najdete na str. 27.

Produkty řady Vy a váš domov najdete na str. 59.

Z D R AV Í A D O B R Á KO N D I C E

KRÁSA

Uspokojte výživové potřeby vašeho těla a přitom potěšte vaše chuťové pohárky. Tato řada výživových doplňků a zdravých pochutin je plná možností, které bude milovat celá vaše rodina.

Odhalte svůj přirozený, zářivý půvab díky naší radě produktů pro osobní péči obohacených esenciálními oleji. Vyzkoušejte očistu, výživu, hydrataci a další účinky produktů, které neobsahují žádné škodlivé a nebezpečné chemikálie.

Produkty řady Zdraví a dobrá kondice najdete na str. 77.

Produkty řady Krása najdete na str. 87. 26PRODUKTY

S ESENCIÁLNÍMI OLEJI Esenciální

oleje

jsou

podstatou

společnosti

Young

Living

a základem naší řady produktů. Prolistujte si naše produkty a objevte univerzální, mocné esenciální oleje a směsi vyvíjené s vědomím našeho příslibu Seed to Seal a najděte esenciální oleje, které jsou správné právě pro vás.


JEDNODRUHOVÉ

ESENCIÁLNÍ OLEJE Díky více než 20 letům výzkumů a zkušeností zdokonalila společnost Young Living patentované normy Seed to Seal, aby zaručila, že jsou naše esenciální oleje těmi nejkvalitnějšími na trhu. Toto odhodlání dosáhnout dokonalosti je hlavní důvod, proč naše esenciální oleje vynikají nad jinými a proč mají takový náskok v kvalitě, kterou můžete pocítit z každé lahvičky.


BASIL

BERGAMOT

Ocimum basilicum

Citrus aurantium bergamia

BLACK PEPPER

BLUE TANSY

Piper nigrum

Tanacetum annuum

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

350008

15 ml

350308

15 ml

361108

5 ml

308408

5 ml

Esenciální olej Basil má svěží, bylinnou vůni, která může být zklidňující a osvěžující. Zřeď te jej olejem Young Living V-6 nebo jiným nosným olejem, pokud jej nanášíte přímo na požadované oblasti. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Bergamot má lehkou, citrusovou vůni, která může být současně povznášející i uvolňující, když je rozptylována. ZPŮS OB POUŽITÍ |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

CARROT SEED

CEDARWOOD

Daucus carota

Cedrus atlantica

Olej Black Pepper krásně voní, když je použit aromaticky. Inhalujte jej přímo pro jeho osvěžující vůni, nebo jej doplňte dalšími oleji, jako je Peppermint, Wintergreen nebo Clove. ZPŮSOB POUŽIT Í | |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

Olej Blue Tansy může sloužit k výživě pleti nebo pomoci zklidnit unavené tělo, když se použije při masáži. Pokud je použit aromaticky, slouží k povzbuzení a inspiraci a také dodá každému prostoru čistou, ovocnou vůni. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

CINNAMON BARK

CISTUS

Cinnamomum verum

Cistus ladanifer

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

308108

5 ml

350908

15 ml

351508

5 ml

351808

5 ml

Olej Carrot Seed, získaný destilací semínek divoké mrkve, má lehce sladkou vůni se zemitými, bylinnými tóny. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Esenciální olej Cedarwood může díky své hřejivé, balzámové vůni pomoci vytvořit uklidňující a příjemnou atmosféru, když je rozptylován. Přidejte esenciální olej Cedarwood do svých oblíbených produktů pro péči o pleť a naneste lokálně, nebo vmasírujte do pokožky hlavy pro zdravý vzhled vlasů. ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Olej Cinnamon Bark má ostrou a kořeněnou vůni, o níž se říká, že uvolňuje pocity hojnosti. Mary tento olej používá aromaticky pro jeho hřejivé, lákavé tóny.

Olej Cistus je ztotožňován s biblickou Sáronskou růží a jeho medově zabarvená vůně je zklidňující a povznášející.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně. F OTOSE N Z ITIVITA: Po aplikaci produktu nevystavujte pokožku nejméně 12 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření.

Z Ř E DĚ NÍ: Při lokálním použití je nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu.

L O KÁLN Í: Naneste přímo na pokožku. Možná bude nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu.

V NITŘ NÍ P OU Ž ITÍ (P L U S): Pro použití se podívejte na etiketu.

A R OM ATIC K É : Inhalujte přímo nebo použijte difuzér Young Living.

Vždy si přečtěte bezpečnostní pokyny na jednotlivých etiketách. Obal produktu se může lišit od vyobrazení v tomto Katalogu produktů.

30


CITRONELLA Cymbopogon nardus

CLARY SAGE

CLOVE

COPAIBA

Salvia sclarea

Syzygium aromaticum

Copaifera reticulata

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

532308

5 ml

352108

15 ml

352408

15 ml

343108

15 ml

Esenciální olej Citronella je ideální pro rozptylování v interiérech k osvěžení vzduchu. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Clary Sage má bylinné aroma, o němž se říká, že dokáže vytvořit klidné a relaxační prostředí.

Olej z hřebíčku je důležitou složkou směsi olejů Thieves od Young Living a vyznačuje se teplou a lákavou vůní.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Pryskyřice získaná ze stromu kopaiva v Brazílii je destilována parou, čímž se získá esenciální olej Copaiba, který je známý svou vysokou hladinu beta-karyofylenu a sladkou vůní. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

CYPRESS

DILL

DORADO AZUL

ELEMI

Cupressus sempervirens

Anethum graveolens

Hyptis suaveolens

Canarium luzonicum

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

353008

15 ml

353608

5 ml

359808

5 ml

354008

15 ml

Olej Cypress má svěží, bylinnou vůni, která může posílit pocit bezpečí a uzemnění. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Esenciální olej Dill vzniká destilací celé rostliny a říká se, že je uklidňující, když se použije aromaticky. Tento olej lze smíchat s olejem Roman Chamomile pro větší zážitek z jakéhokoli relaxačního, aromatického prožitku. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

31

|

Olej Dorado Azul je jedinečný esenciální olej z Ekvádoru, exkluzivně pro Young Living. Jeho svěží vůně je ideální pro aromatické a lokální použití.

Elemi patří do stejné čeledi rostlin jako kadidlovník a myrha a tradičně se používá na podporu vzhledu pleti.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

ZPŮSOB POUŽIT Í |

|


EUCALYPTUS BLUE

EUCALYPTUS GLOBULUS

EUCALYPTUS RADIATA

FENNEL

Eucalyptus bicostata

Eucalyptus globulus

Eucalyptus radiata

Foeniculum vulgare

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

359708

5 ml

353908

15 ml

353808

15 ml

354208

15 ml

Eukalyptus modrý se pěstuje a destiluje na farmě Young Living v Ekvádoru. Tento esenciální olej má vysoký obsah eukalyptolu, který má uklidňující a povzbudivou vůni, když je rozptylován. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Eucalyptus Globulus má zemitou, svěží vůni a pro své čisticí vlastnosti se používá v celé řadě produktů pro péči o pleť. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Esenciální olej Eucalyptus Radiata je oblíbený pro svou svěží, ostrou a ovocnou vůni, díky níž je ideální pro masáže po fyzické aktivitě. Rozptylujte olej Eucalyptus Radiata k vytvoření stimulujícího a osvěžujícího prostředí. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Fennel má sladkou, kořeněnou vůni, která má dlouhou historii jako prostředek povzbuzující pocity uzemnění. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

FRANKINCENSE

GERANIUM

GERMAN CHAMOMILE

GINGER

Boswellia carterii

Pelargonium graveolens

Matricaria recutita

Zingiber officinale

KÓD

VEL IKOST

KÓD

V E L I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

354908

5 ml

354808

15 ml

355408

15 ml

308608

5 ml

355708

5 ml

Esenciální olej Frankincense rozptylujte během meditace, pomůže vám ke zklidnění a soustředění, nebo jej přidejte do vašich produktů pro osobní péči, abyste dosáhli zářivější pleti.

Esenciální olej Geranium se získává parní destilací vonných květů a listů pelargonie a vydává vůni, která povzbuzuje pokojné, duchovní pocity.

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Olej German Chamomile má zklidňující vůni, která pomáhá vyvolat pocity klidu a trpělivosti. Tento olej lze nanášet nezředěný nebo jej použít na požadované oblasti jako součást masáže.

Olej Ginger lze pro jeho hřejivou, povzbudivou vůni přidat do masážního oleje Ortho Sport Massage Oil určeného k masážím po cvičení.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

32

|


GRAPEFRUIT

HELICHRYSUM

HINOKI

HONG KUAI

Citrus paradisi

Helichrysum italicum

Chamaecyparis obtusa

Chamaecyparis formosensis

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

356008

15 ml

356308

5 ml

307308

5 ml

465708

5 ml

Olej Grapefruit má nádherně povznášející citrusovou vůni. Projasněte váš domov ranním rozptylováním esenciálního oleje Grapefruit. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

Olej Helichrysum, který je skvělý pro rozptylování při studiu či při psaní domácích úkolů, má povzbudivou vůni, která by neměla chybět v žádné domácnosti. ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Olej Hinoki se získává z japonského cypřiše a má bohatou, oživující citrusovou vůni, která může zvýšit duchovní uvědomění. Esenciální olej Hinoki byl v dávných dobách používán k osvěžení duše.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

IDAHO BALSAM FIR

IDAHO BLUE SPRUCE

JADE LEMON

JASMINE

Abies balsamea

Picea pungens

Citrus limon eureka var. formensensis

Jasminum officinale

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Hong Kuai má příjemnou vůni, která prohlubuje prožitek relaxace. Používá se také jako osvěžovač vzduchu nebo pánská kolínská voda.

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

331608

15 ml

309308

5 ml

468508

5 ml

356908

5 ml

Olej Idaho Balsam Fir má dřevitou a osvěžující vůni. Rozptylujte jej pro uzemňující a uklidňující vůni. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Idaho Blue Spruce je exkluzivní olej destilovaný na lesní farmě Highland Flats společnosti Young Living. Tento pozoruhodný esenciální olej obsahuje vysoký podíl alfa-pinenu a limonenu a vyznačuje se příjemnou a relaxační vůni věčně zeleného jehličí. ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Olej Jade Lemon má jedinečnou citronovo-limetkovou vůni, která je příjemná a povznášející. Rozptylujte jej pro skvělou, bohatou vůni, která je současně čistá a lákavá. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Jasmine je považován za exotický a romantický, podporuje zdravý vzhled pleti a používá se v několika produktech pro osobní péči společnosti Young Living. Sladká a květová vůně oleje Jasmine uvolňuje mysl a posiluje sebedůvěru. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně. Jasmine je spíše čistá silice či esence než esenciální olej.

33


JUNIPER

KUNZEA

Juniperus osteosperma

Kunzea ambigua

LAVENDER

LEDUM

Lavandula angustifolia

Ledum groenlandicum

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

357208

15 ml

23623

5 ml

357508

15 ml

357908

5 ml

Zemitá a dřevitá vůně oleje Juniper vytváří klidnou atmosféru, když je rozptylován. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Kunzea má podobné vlastnosti a použití jako olej Tea Tree, ale nabízí příjemnější vůni a jemnější pocit, když je nanesen lokálně. Když je rozptylován, vytváří relaxační atmosféru a při vdechování nabízí osvěžení. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Lavender je oblíbený esenciální olej, milovaný po staletí pro svou zklidňující, konejšivou vůni. Když je olej Lavender rozptylován, naplní jakoukoli místnost čistou a svěží vůní. Je také relaxačním doplňkem produktů pro péči o tělo nebo do koupele. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

LEMON

LEMON MYRTLE

LEMONGRASS

Citrus limon

Backhousia citriodora

Cymbopogon flexuosus

Olej Ledum se tradičně používal jako podpora toku energie. Je jednou z klíčových složek ve směsích esenciálních olejů Juva Cleanse a GLF. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

LIME Citrus aurantifolia

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

357808

15 ml

307908

5 ml

358208

5 ml

358108

15 ml

307408

15 ml

Olej Lemon je díky obsahu přirozeně se vyskytující látky limonen hlavní složkou mnoha oblíbených produktů obohacených esenciálními oleji. Pro svou osvěžující vůni se Lemon po celém světě přidává do čisticích prostředků a mýdel. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

Svěží vůně oleje Lemon Myrtle je povznášející a osvěžující, proto může pomoci pročistit mysl. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

|

Esenciální olej z citronové trávy je hlavní složkou směsi Purification a masážního oleje Ortho Sport Massage Oil. Esenciální olej Lemongrass lze používat samostatně nebo jej smíchat s jinými doplňujícími oleji, které společně pomohou povzbudit smysly.

Olej Lime má úžasně lehkou a povznášející aromatickou vůni. Rozptylujte jej pro povzbuzení pozitivní nálady. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

34


MARJORAM

MELISSA

MYRRH

MYRTLE

Origanum majorana

Melissa officinalis

Commiphora myrrha

Myrtus communis

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

358408

15 ml

358908

5 ml

359308

15 ml

359508

5 ml

Olej z majoránky je klíčový olej používaný při metodě Raindrop Technique a lze jej použít také při masáži po cvičení.

Olej Melissa má trávověcitronovou vůni, která je příjemná, povznášející a povzbudivá.

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

NORTHERN LIGHTS BLACK SPRUCE NUTMEG Myristica fragrans

Picea mariana

Olej Myrrh se pyšní dlouholetou historií použití při péči o pleť díky svým hydratačním vlastnostem při čištění suché pokožky. Tento olej byl velmi cenný v biblických dobách a má vůni, která přináší hlubší duchovní vnímání.

Olej Myrtle má povznášející vůni, která je příjemná, když je rozptylována. Má rovněž vlastnosti, které při lokální aplikaci pomáhají zkrášlit a posílit vzhled zdravě vypadající pleti.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

OCOTEA

ORANGE

Ocotea quixos

Citrus sinensis

|

ZPŮSOB POUŽIT Í |

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

531308

5 ml

359908

15 ml

355608

5 ml

360208

15 ml

Esenciální olej Northern Lights Black Spruce pochází z farmy Northern Lights společnosti Young Living v Britské Kolumbii v Kanadě. Rozptylujte tuto bohatou, dřevitou a osvěžující vůni během meditace pro navození svěží, aromatické atmosféry. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

35

|

Olej Nutmeg má hřejivou, kořeněnou vůni, která povznáší a dodává energii. Olej Nutmeg se dobře kombinuje s dalšímu oleji, jako jsou Orange, Clary Sage, jakýkoli z olejů Eucalyptus a Ginger. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Ocotea, získávaný destilací z ekvádorského stromu, má komplexní vůni, která je známá svými schopnostmi čistit pleť. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Olej Orange je oblíbený pro použití v difuzéru a aromatické použití. Může být zklidňující a přináší pocity inspirace. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.


OREGANO Origanum vulgare KÓD

VEL I KO ST

360508

15 ml

Esenciální olej z oregana je klíčovým olejem při metodě Raindrop Technique a vyznačuje se silnou, bylinnou vůní. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Pinus sylvestris KÓD

VEL I KO ST 15 ml

Esenciální olej Pine má osvěžující a posilující vůni. Když je tento olej rozptylován, má zklidňující vůni. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

PATCHOULI

PEPPERMINT

Bursera graveolens

Pogostemon cablin

Mentha piperita

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

360708

5 ml

360808

15 ml

361408

15 ml

Olej Palo Santo má inspirující vůni a lze jej rozptylovat pro vyčištění a osvěžení vzduchu. Lze jej také využít při masáži po fyzické aktivitě. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

PINE 361808

PALO SANTO

|

|

Esenciální olej Patchouli lze použít lokálně ke zlepšení vzhledu suché pleti a rovněž je ideálním doplňkem, když jej přidáte do vašich oblíbených produktů pro péči o pleť. Rozptylujte tento olej pro zklidňující, relaxační a klidnou vůni. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Olej Peppermint lze použít lokálně k ochlazení pokožky nebo rozptylovat pro vůni, která dodá pocit klidu. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

RAVINTSARA

ROMAN CHAMOMILE

ROSE

Cinnamomum camphora

Chamaemelum nobile

Rosa damascena

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

362008

5 ml

351208

5 ml

362308

5 ml

Olej Ravintsara má příjemnou a čistou vůni, obvykle je využíván při meditacích a má vlastnosti čisticí pleť. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

|

Olej Roman Chamomile má sladkou, bylinnou vůni, která může pomoci vytvořit poklidnou atmosféru, užitečnou zejména pro neposedné děti. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Olej Rose má nádhernou vůni, která podporuje pocity příjemné sebereflexe. K naplnění jedné 5ml lahvičky oleje je zapotřebí destilovat deset kilogramů okvětních lístků růží. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

36


ROSEMARY

ROYAL HAWAIIAN SANDALWOOD

SACRED FRANKINCENSE

SAGE

Rosmarinus officinalis

Santalum paniculatum

Boswellia sacra

Salvia officinalis

KÓD

VEL I KO ST

362608

15 ml

Rozmarýn je známá bylinka se silnou dřevitou vůní, která může podpořit pocit čistoty. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

474610

5 ml

355008

5 ml

363208

15 ml

Olej Royal Hawaiian Sandalwood má bohatou, sladkou, teplou a dřevitou vůni, která je smyslná a romantická. ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Esenciální olej Sacred Frankincense je získáván destilací pryskyřice ze stromu kadidlovníku Boswellia sacra. Tento olej je ideální pro všechny, kteří touží nastoupit duchovní cestu a dosáhnout vyšších zážitků v meditacích. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Olej Sage má silnou, kořeněnou, pročišťující a povznášející vůni, když je rozptylován. Tradičně se používá pro své čisticí vlastnosti. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

SPEARMINT Mentha spicata KÓD

VEL I KO ST

363808

5 ml

TANGERINE

TEA TREE

Citrus reticulata

Melaleuca alternifolia

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

15 ml

358708

15 ml

365008

15 ml

Esenciální olej Tangerine je oblíben pro svou příjemnou, sladkou citrusovou vůni.

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

37

Thymus vulgaris

364408

Olej Spearmint je jemnější než olej Peppermint a vyznačuje se povzbuzující vůní, která povznáší a uklidňuje. |

THYME

ZPŮS OB POUŽITÍ |

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

Olej Tea Tree, známý také pod názvem Melaleuca Alternifolia, se pro své čisticí vlastnosti často používá při péči o pleť. ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Tymián je klíčovou složkou masážního oleje Ortho Ease Massage Oil a je skvělý při masáži po cvičení. Říká se, že při aromatickém použití přináší pocit naplnění. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|


VALERIAN

VETIVER

WINTERGREEN

XIANG MAO

Valeriana officinalis

Vetiveria zizanoides

Gaultheria procumbens

Cymbopogon citratus

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

364808

5 ml

365108

5 ml

365808

15 ml

465808

5 ml

Olej Valerian se získává destilací kořene rostliny a vydává jedinečnou vůni, která uklidňuje a uzemňuje. Použijte jej lokálně na zátylek nebo na chodidla.

Vetiver má zemitou a uzemňující vůni. Rozptylujte tento jedinečný esenciální olej po celém domě pro jeho zklidňující a relaxační vůni.

Osvěžující mátová vůně oleje Wintergreen povzbuzuje a oživuje. Je skvělým doplňkem tělových mlék, která se nanáší po fyzické aktivitě.

Xiang Mao se tradičně využívá k osvěžení vzduchu v domácnostech, k projasnění mysli a k hydrataci pokožky.

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

ZPŮS OB POUŽITÍ |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

YLANG YLANG Cananga odorata KÓD

VEL I KO ST

365908

15 ml

Esenciální olej Ylang Ylang se dokonale hodí pro rozptylování, abyste si vychutnali jeho romantickou a uvolňující sladkou květinovou vůni. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

38


PLUS

D O P L Ň K Y S T R AV Y S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

Oleje v naší řadě doplňků stravy s esenciálními oleji Plus jsou ideální pro použití v kuchyni. Ať jsou přidány do jídla jako lahodná jiskra koncentrované chuti, nebo použity v tobolkách, nezapomeňte si prohlédnout staré a nové oblíbence této části.

F OTOSE N Z ITIVITA: Po aplikaci produktu nevystavujte pokožku nejméně 12 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření. L O KÁLN Í: Naneste přímo na pokožku. Možná bude nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu.

Z Ř E DĚ NÍ: Při lokálním použití je nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu. V Ů NĚ : Inhalujte přímo nebo použijte difuzér Young Living. V NITŘ NÍ P OU Ž ITÍ (P L U S): Pro použití se podívejte na etiketu.


CARDAMOM +

CINNAMON BARK +

CLOVE +

FENNEL +

Elettaria cardamomum

Cinnamomum verum

Syzygium aromaticum

Foeniculum vulgare

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

563408

5 ml

558508

5 ml

562008

5 ml

563608

5 ml

Olej Cardamom+, získaný parní destilací ze semen kardamonu, dokonale zachycuje vonné a svěží vlastnosti tohoto dobře známého koření. Jeho charakteristická chuť se běžně přidává do sladkých i slaných pokrmů a je také hřejivým kořeněným doplňkem horkých nápojů.

Olej Cinnamon Bark+ je vaše tajná zbraň v kuchyni! Obsahuje 100% olej Cinnamon Bark a stačí pár kapek, aby povznesl chuť vašich pokrmů do vyšších dimenzí. ZPŮS OB POUŽITÍ |

| Použijte

při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

Hřebíček je důležitou složkou ve směsi olejů Thieves od Young Living. Olej Clove+ je destilovaný koncentrát toho samého důvěrně známého hřebíčku s ostrou chutí, který se v kuchyních používá tisíce let. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

Olej Fennel+ je známý svou charakteristickou lékořicovou chutí. Zkuste jej použít místo čerstvého fenyklu nebo do nápojů a čajů po jídle. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

GINGER +

LAVENDER +

LEMON +

LEMONGRASS +

Zingiber officinale

Lavandula angustifolia

Citrus limon

Cymbopogon flexuosus

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

558808

5 ml

559008

5 ml

562508

5 ml

562608

5 ml

Olej Ginger+, používaný v kuchyni jako dochucovalo a také jako doplněk stravy, je výjimečný a univerzální olej, který je skvělé mít při ruce. Jeho přínosy lze přičíst přirozeně se vyskytujícím složkám zingiberenu a beta-felandrenu.

Ačkoli je běžněji používaný ve sladších receptech, přínosy oleje Lavender+ jsou oceňovány i u slaných jídel. Levandule je někdy obsažena ve slavném provensálském koření společně s majoránkou, tymiánem, oreganem a rozmarýnem.

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

ZPŮS OB POUŽITÍ |

| Použijte

při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

| Použijte při

vaření nebo užívejte vnitřně.

Lemon+ je skvělý olej, který dokáže dodat intenzivní, dynamickou chuť mnoha jídlům. Díky svému univerzálnímu použití ve sladkých i slaných receptech si toto ovoce získalo oblibu v kuchyních celého světa. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně.

Jemná citrusová chuť oleje Lemongrass+ obohatí spoustu pokrmů – zejména asijské kuchyně. Pro pitný režim můžete také přidat pár kapek do sklenice vody nebo šálku horkého čaje, budete překvapeni jeho výtečnou chutí. ZPŮSOB POUŽIT Í | | Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

40


PLUS

Dodejte vašemu dni chuť s řadou Plus od Young Living! Řada olejů Plus, od výrazných a bylinných až po zemité a kořeněné, umožní vylepšení vašeho jídla a nápojů pouhou kapkou čistého esenciálního oleje.

Tolik způsobů na každý den

Limonáda Lavender + Dodejte náboj svěží chuti vaší oblíbené domácí limonádě díky 4 kapkám Lemon + nebo přidejte 1 kapku Lavender + pro důmyslnnou, chutnou proměnu.

Váš nejlepší začátek. Ať si vyberete proteinové koktejly nabité energií, nebo lahodnou základní snídani, neexistuje snadnější způsob, jak okamžitě projasnit vaše ráno, než použít chuť produktů Plus!

Chutné pamlsky a dekadentní zákusky. Mátové brownies, pomerančové čokoládové košíčky, skořicový ovocný dip – existuje tolik způsobů, jak obohatit vaše neodolatelné recepty a uspokojit chuť na sladké pomocí zdravějších alternativ.

Toužíte po přírodní chuti? Přidáním produktů Plus do vody a oblíbených nápojů jim snadno dodáte chuť a podpoříte váš zdravý životní styl.

Podává se večeře! Dnes večer zjednodušte vaši zdravou večeři – a získejte tak více času pro rodinu – nahrazením koření a bylin snadněji použitelnými oleji řady Plus.


NUTMEG + Myristica fragrans

ORANGE +

OREGANO +

PEPPERMINT +

Citrus sinensis

Origanum vulgare

Mentha piperita

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

563308

5 ml

562708

5 ml

559408

5 ml

562808

5 ml

Olej Nutmeg+ nabízí teplou, nostalgickou chuť a vůni, ať ho použijete při pečení perníku nebo vmícháte do čaje. Použijte ho, abyste vašim oblíbeným receptům dodali špetku sladké a kořeněné chuti. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

Olej Orange+ má čistou, osvěžující chuť zahrnující přirozeně obsaženou složku limonen. Použijte ho při pečení, kde dodá štiplavou příchuť vyvažující sladkost zákusků a dortů. Lze jej také velmi dobře kombinovat s dalšími ovocnými chutěmi, proto je skvělým doplňkem do vody, smoothies a NingXia Red. ZPŮS OB POUŽITÍ |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně.

ROSEMARY +

TANGERINE +

Rosmarinus officinalis

Citrus reticulata

Vaření s olejem Oregano+ je skvělý způsob, jak dodat oblíbeným jídlům kořeněnou a pikantní chuť a současně svůj jídelníček doplnit příznivými účinky čistého esenciálního oleje. Také obsahuje přirozeně se vyskytující složku karvakrol. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

THIEVES +

Výrazná chuť oleje Peppermint je vítána v nejteplejších letních dnech a nejchladnějších zimních nocích. Olej Peppermint+ je svěžím přídavkem do vody během cvičení nebo do bylinného čaje po dni venku a je užitečnou stálicí, kterou je dobré mít po ruce pro pečení a vaření. ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně.

THYME + Thymus vulgaris

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

562908

5 ml

563008

5 ml

563108

5 ml

559708

5 ml

Olej Rosemary+ propůjčí každému pokrmu, do něhož je přidán, jedinečnou bylinnou chuť. Tento olej je oblíbený jako doplněk stravy pro svůj přirozený obsah eukalyptolu a alfa-pinenu. Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Použijte

při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

Olej Tangerine+ je jednou z nejsladších chutí ze všech našich citrusových olejů Plus. Olej Tangerine+, který propůjčuje komplexní citrusovou vůni slaným pokrmům i zákuskům, je výrazným, štiplavě lahodným obohacením kuchyně a obsahuje přirozeně se vyskytující limonen.

Thieves+ je patentovaná směs, která dodá teplou chuť jídlům a nápojům. Tato směs nabízí také přirozeně se vyskytující složky limonen, eugenol a eukalyptol.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

SL OŽENÍ: |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

hřebíček, skořicová kůra, rozmarýn, citron, eukalyptus úzkolistý

Olej Thyme+ můžete použít namísto sušeného koření do oblíbených jídel a je vždy snadno po ruce. Obsahuje přirozeně se vyskytující složky, například thymol, para-cymen a gama-terpinen, díky nimž je ideálním doplňkem stravy každého životního stylu. ZPŮSOB POUŽIT Í | | Použijte při vaření nebo užívejte vnitřně. Před požitím vždy zřeďte nosným olejem.

42


SMĚSI

ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Jestliže esenciální oleje fungují v harmonii, jejich spojený účinek může znamenat velkou změnu. Naše směsi jsou výsledkem dlouhých let přísného testování a praktického používání, z nichž vzešly synergicky působící směsi vzájemně se doplňujících olejů, které lze použít v každé oblasti vašeho života.

F OTOSE N Z ITIVITA: Po aplikaci produktu nevystavujte pokožku nejméně 12 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření. L O KÁLN Í: Naneste přímo na pokožku. Možná bude nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu.

Z Ř E DĚ NÍ: Při lokálním použití je nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu. V Ů NĚ : Inhalujte přímo nebo použijte difuzér Young Living. V NITŘ NÍ P OU Ž ITÍ (P L U S): Pro použití se podívejte na etiketu.


3 WISE MEN

ABUNDANCE

ACCEPTANCE

AROMAEASE

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

342608

15 ml

330008

15 ml

330308

5 ml

474908

5 ml

Směs 3 Wise Men obsahuje esenciální oleje ze santalového dřeva, kadidlovníku, myrhy a dalších a je vyvinuta k posílení pocitů úcty a duchovního uvědomění. SLO Ž EN Í |

olej ze sladkých mandlí, královský havajský santalovník, jalovec, kadidlovník, smrk černý, myrha Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Abundanceje směsí olejů z pomeranče a zázvoru, které používaly dávné kultury k zajištění blahobytu a posílení radosti a míru.

Směs Acceptance díky obsahu esenciálních olejů z koriandru a pelargonie povzbuzuje při aromatickém použití pocity uznání vlastní ceny.

S LOŽE NÍ |

SL OŽENÍ |

pomeranč, hřebíček, skořicová kůra, kadidlovník, zázvor, smrk černý, pačuli, myrha ZPŮS OB POUŽITÍ |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a podle potřeby lokálně naneste na požadované oblasti.

olej ze sladkých mandlí, kadidlovník, královský havajský santalovník, pelargonie, vratič obecný, neroli, koriandr, bergamot, ylang ylang, kafrová limetka, cypřiš modrý, davana, jasmín, heřmánek pravý, růže, grapefruit, mandarinka, máta klasná, citron, obaleň ZPŮSOB POUŽIT Í |

AromaEase má chladivou, mentolovou vůni a obsahuje účinné složky esenciálních olejů, které přispívají ke zklidňující vůni. SL OŽENÍ |

máta peprná, máta klasná, zázvor, kardamon, fenykl ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

AROMA LIFE

AROMA SIEZ

AUSTRALIAN KURANYA

AWAKEN

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

330608

15 ml

330908

15 ml

25675

5 ml

331208

15 ml

Aroma Life používá esenciální oleje z majoránky a ylang ylang, které dobijí vaši duši energií a vytvoří pocit spojení.

Klíčová směs Young Living Aroma Siez v sobě slučuje zklidňující a relaxační vlastnosti levandule a máty peprné.

SLO Ž EN Í |

olej ze sezamových semen, cypřiš, smil, ylang ylang, majoránka

S LOŽE NÍ |

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

bazalka, levandule, cypřiš, majoránka, máta peprná ZPŮS OB POUŽITÍ |

Přidejte směs Australian Kuranya do vaší denní péče o pleť, abyste zlepšili přirozenou záři a omezili vzhled nedokonalostí pleti, jemných vrásek a opuchlosti. SL OŽENÍ |

|

myrtovník citronový, kunzea, cypřiš modrý, santalovník bílý, fenykl, baksie, eukalyptus úzkolistý, kajeput střídavolistý ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Awaken je směs pěti jiných směsí. Awaken má odborně vyvinuté složení, které pomůže zajistit neomezený potenciál při aromatickém použití, a představuje první krok vpřed, jestliže chcete v životě učinit pozitivní změny. SL OŽENÍ |

Joy, Present Time, Harmony, Forgiveness, Dream Catcher ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

44


BRAIN POWER

BELIEVE

CITRUS FRESH

BUILD YOUR DREAM

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

466108

15 ml

331308

5 ml

483408

5 ml

331808

15 ml

Směs Believe obsahuje esenciální oleje ze smrku pichlavého z Idaho, jedle balzámové z Idaho, kadidlovníku a dalších, které mohou při aromatickém použití povzbudit pocity síly a víry. SLO Ž EN Í |

smrk pichlavý z Idaho, jedle balzámová z Idaho, kadidlovník, koriandr, bergamot, ylang ylang, pelargonie Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

CLARITY

Brain Power je směs esenciálních olejů bohatých na seskviterpeny – jako královský havajský santalovník, cypřiš modrý a kadidlovník – podporující při aromatickém použití smysl pro čistotu a soustředěnost.

Směs Build Your Dream, do níž D. Gary Young vybral esenciální oleje spjaté s naší historií, při aromatickém použití posiluje a rozjasňuje mysl, aby vám pomohla při hledání způsobu, jakým uskutečnit vaše sny.

Směs Citrus Fresh, obsahující svěží, výrazné vůně pěti citrusových esenciálních olejů a navíc mátu klasnou, je ideální jako inspirující osobní parfém nebo pro rozptylování a osvěžení každého interiéru.

S LOŽE NÍ |

SL OŽENÍ |

SL OŽENÍ |

královský havajský santalovník, meduňka, smil, cedrové dřevo, cypřiš modrý, kadidlovník, levandule ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

levandule, kadidlovník pravý, meduňka, cypřiš modrý, hong kuai, smrk pichlavý z Idaho, ylang ylang, Dream Catcher, Believe, lotos modrý

pomeranč, grapefruit, mandarinka, mandarinka, citron, máta klasná ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

COMMON SENSE

COOL AZUL

DIGIZE

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

332108

15 ml

309108

5 ml

539908

15 ml

332408

15 ml

Clarity je směsí esenciálních olejů z bazalky, rozmarýnu a máty peprné a dalších, které společně vytvářejí vůni navozující jasnou a pozornou mysl. SLO Ž EN Í |

bazalka, heřmánek římský, kardamon, pelargonie, bergamot, rozmarýn, citron, ylang ylang, máta peprná, jasmín, palmarosa, koriandr Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně. 45

Esenciální olej Common Sense je patentovaná směs esenciálních olejů Young Living ve složení, které zvyšuje schopnosti racionálního rozhodování a vede tak ke zlepšení zdravého životního stylu, záměru a hojnosti. S LOŽE NÍ |

kadidlovník, ylang ylang, obaleň, zlatobýl, ruta, dorado azul, limetka ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Naneste směs Cool Azul lokálně, pocítíte voňavou chladivost, nebo použijte po fyzické aktivitě pro osvěžující a chladivý pocit. SL OŽENÍ |

libavka, máta peprná, šalvěj, oregano kubánské, kopaiva, niaouli, levandule, cypřiš modrý, elemi, vetiver, kmín luční, dorado azul, oregano, heřmánek pravý ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Jedinečná a patentovaná směs esenciálních olejů Young Living DiGize je spojením esenciálních olejů z pelyňku, zázvoru, máty peprné, jalovce, fenyklu, citronové trávy, anýzu a pačuli. SL OŽENÍ |

pelyněk, zázvor, máta peprná, jalovec, fenykl, citronová tráva, anýz, pačuli ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|


DRAGON TIME

EN-R-GEE

DREAM CATCHER

ENDOFLEX

KÓD

VEL IKO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

332708

15 ml

333008

15 ml

333608

15 ml

333308

15 ml

Vůně směsi Dragon Time je určena k vyvolání příjemných emocí u žen, zejména během jejich menstruačního cyklu. Tato směs se doporučuje mladým i zralým ženám.

Směs Dream Catcher je určena k načerpání energie z příjemných snů, jestliže ji použijete aromaticky. Pomůže vám uskutečnit vaše touhy a setrvat na cestě k úspěchu.

SLO ŽEN Í |

S LOŽE NÍ |

šalvěj muškátová, levandule, řebříček obecný, fenykl, majoránka, jasmín ZPŮ SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

královský havajský santalovník, mandarinka, ylang ylang, pepř černý, bergamot, jalovec, anýz, pelargonie, kafrová limetka, cypřiš modrý, davana, jasmín, heřmánek pravý, růže, grapefruit, mandarinka, máta klasná, citron, obaleň ZPŮS OB POUŽITÍ |

En-R-Gee je regenerující směs čistých esenciálních olejů z rozmarýnu, jalovce, citronové trávy a dalších, která má povznášející a posilující vůni.

EndoFlex je směs esenciálních olejů z máty klasné, pelargonie a dalších, která vytváří uklidňující a harmonické prostředí, když je rozptylována.

SL OŽENÍ |

rozmarýn, muškátový oříšek, pepř černý, jalovec, jedle balzámová z Idaho, citronová tráva, hřebíček

SL OŽENÍ |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

máta klasná, olej ze sezamových semen, pelargonie, heřmánek pravý, šalvěj, myrta, muškátový oříšek Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

EXODUS II

FORGIVENESS

GENTLE BABY

GLF

KÓD

VEL IKO ST

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

333808

5 ml

333908

5 ml

334508

15 ml

334008

15 ml

Směs Exodus II obsahuje oleje, které zahrnují rostliny používané ve starověku k různým praktikám blahodárným pro zdraví. Tato vůně inspirovaná historií se obvykle nanáší na chodidla před spaním. SLO Ž EN Í |

olivový olej, myrha, kasie, skořicová kůra, puškvorec, smrk černý Northern Lights, yzop, vetiver, kadidlovník Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Forgiveness obsahuje vůni, která podporuje schopnost odpouštět sobě i druhým a zbavit se negativních emocí, což je důležitá součást osobního růstu. S LOŽE NÍ |

olej ze sezamových semen, meduňka, andělika, bergamot, pelargonie, levandule, ylang ylang, kadidlovník, citron, palmarosa, jasmín, smil, královský havajský santalovník, heřmánek římský, růže, koriandr ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Gentle Baby je konejšivá směs esenciálních olejů s vůní, která přináší pocit klidu matkám i dětem. SL OŽENÍ |

koriandr, pelargonie, palmarosa, levandule, ylang ylang, heřmánek římský, bergamot, citron, jasmín, růže ZPŮSOB POUŽIT Í |

GLF je směs esenciálních olejů ze smilu, máty klasné a celerových semen. SL OŽENÍ |

grapefruit, rojovník, smil, yzop, celer, máta klasná ZPŮSOB POUŽIT Í |

Zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

46

|


GRATITUDE

GROUNDING

HIGHEST POTENTIAL

HARMONY

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

334608

5 ml

334808

5 ml

335108

15 ml

337308

5 ml

Posilujte vděčnost a uvítejte ve vašem životě požehnání. Povznášející vůně směsi Gratitude vzbuzuje pocit citového i duchovního pokroku. SLO Ž EN Í |

jedle balzámová z Idaho, kadidlovník, koriandr, myrha, ylang ylang, bergamot, smrk černý Northern Lights, vetiver, pelargonie Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Grounding je vyvážená směs vůní používaná k vyvolání pocitů jasného pochopení a k podpoře duchovního rozvoje.

Harmony je směs čistých esenciálních olejů, které obsahují vůně určené k povznášejícím aromatickým zážitkům.

Směs Highest Potential využívá povznášející a inspirující síly cypřiše modrého a dalších vůní čistých esenciálních olejů.

S LOŽE NÍ |

SL OŽENÍ |

SL OŽENÍ |

jedle bílá, borovice, andělika, smrk černý, cedrové dřevo, jalovec, ylang ylang ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

pelargonie, andělika, bergamot, levandule, smrk černý, ylang ylang, královský havajský santalovník, yzop, palmarosa, šalvěj levandulolistá, růže, kadidlovník, jasmín, citron, pomeranč, heřmánek římský, koriandr ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

cypřiš modrý, ylang ylang, jasmín, cedrové dřevo, pelargonie, levandule, smrk černý Northern Lights, kadidlovník, královský havajský santalovník, jedle bílá, vetiver, skořicová kůra, davana, růže, heřmánek pravý, vratič obecný, grapefruit, mandarinka, máta klasná, citron, obaleň ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

IMMUPOWER

CHRISTMAS SPIRIT

JOY

INNER CHILD

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

331508

15 ml

336308

15 ml

336008

5 ml

337208

15 ml

Prožívejte po celý rok pozitivní energii svátečních dnů díky vůním esenciálních olejů z pomeranče, skořicové kůry a smrku černého ve směsi Christmas Spirit. SLO Ž EN Í |

smrk černý

pomeranč, skořicová kůra,

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

47

ImmuPower je účinná směs esenciálních olejů s vůní, která povzbuzuje pozitivní energii. S LOŽE NÍ |

yzop, saturejka horská, cistus, kafrovník lékařský, kadidlovník, oregano, hřebíček, kmín, dorado azul ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Sladkou vůni směsi Inner Child lze využít aromaticky, aby vás povzbudila ke spojení s vlastním já.

Vůně směsi Joy vyvolává při rozptylování pocit romantiky, blaženosti a tepla. Při použití jako parfém vybízí k sounáležitosti.

SL OŽENÍ |

pomeranč, jasmín, smrk černý, mandarinka, královský havajský santalovník, neroli, ylang ylang, citronová tráva

SL OŽENÍ |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

bergamot, citron, palmarosa, ylang ylang, růže, pelargonie, jasmín, heřmánek římský, koriandr, mandarinka |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.


JUVAFLEX

JUVA CLEANSE

LADY SCLAREOL

LIGHT THE FIRE

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

339508

15 ml

337508

15 ml

337608

15 ml

530408

5 ml

Juva Cleanse je prvotřídní směs čistých esenciálních olejů obsahující přirozeně se vyskytující složky neryl acetát, gamakurkumin a alfa-pinen. SLO Ž EN Í |

semínka

smil, rojovník, celerová

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

JuvaFlex je se svou kombinací esenciálních olejů z fenyklu, pelargonie, rozmarýnu, heřmánku římského, vratiče obecného a smilu povznášející a mírumilovnou směsí, která je ideální pro rozptylování nebo lokální nanesení pro zlepšení vzhledu citlivé pleti. S LOŽE NÍ |

olej ze sezamových semen, fenykl, pelargonie, rozmarýn, heřmánek římský, vratič obecný, smil ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Rozptylte tuto směs pro inspirující vůni v jakémkoli prostředí nebo ji přidejte do oleje Young Living V-6 pro lokální nanesení.

SL OŽENÍ |

koriandr, pelargonie, vetiver, pomeranč, šalvěj muškátová, bergamot, ylang ylang, královský havajský santalovník, šalvěj levandulolistá, jasmín, smrk pichlavý z Idaho, máta klasná, cypřišek tupolistý ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

SL OŽENÍ |

verbena bílá, smrk černý Northern Lights, muškátový oříšek, kasie, obaleň, turanka kanadská, citron, pepř černý, cypřišek tupolistý ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

M-GRAIN

MAGNIFY YOUR PURPOSE

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

576608

5 ml

338808

15 ml

338708

15 ml

337708

5 ml

Tuto směs esenciálních olejů, vyvinutou pro kongres 2016 International Grand Convention, lze nosit jako přitažlivý parfém, použít s masážním olejem nebo rozptylovat, kdy vám pomůže znovu se zaměřit na takový život, jaký byste chtěli prožít!

Longevity obsahuje velmi účinnou směs esenciálních olejů, která pomáhá podpořit mladistvý vzhled pleti.

SLO Ž EN Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

pomeranč, královský havajský santalovník, muškátový oříšek, limetka, smrk pichlavý z Idaho, smrk černý Northern Lights, ylang ylang, kadidlovník, máta peprná Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

S LOŽE NÍ |

tymián, hřebíček, pomeranč, kadidlovník ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně, kde je potřeba.

LONGEVITY

LIVE YOUR PASSION

Lady Sclareol je směs olejů vyvinutá obzvláště pro ženy za účelem zvýšení ženské přirozenosti a při rozptylování poskytuje relaxační prožitek.

|

M-Grain přináší chladivý dotek, jestliže tento olej nanesete na šíji a ramena. SL OŽENÍ |

bazalka, levandule, heřmánek římský, majoránka, máta peprná, smil ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

Vůně naší směsi esenciálních olejů Magnify Your Purpose stimuluje kreativitu, touhu, soustředěnost a motivaci, při aromatickém použití vás podporuje, abyste převzali iniciativu. SL OŽENÍ |

královský havajský santalovník, muškátový oříšek, zázvor, pačuli, šalvěj, skořicová kůra, koriandr, bergamot, ylang ylang, pelargonie ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně. 48

|


MELROSE

MISTER

MOTIVATION

PANAWAY

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓD

VE LIKOST

337808

15 ml

338108

15 ml

338408

5 ml

339108

5 ml

339008

15 ml

Melrose je směs esenciálních olejů se silnými čisticími vlastnostmi, které podporují zdravý vzhled pleti.

Směs olejů Mister, vytvořená pro muže, má povznášející účinek, když je rozptylována. S LOŽE NÍ |

olej ze sezamových semen, šalvěj, levandule, máta peprná, fenykl, myrta, řebříček

SLO Ž EN Í |

rozmarýn, hřebíček, kajeput střídavolistý, niaouli | | Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

PEACE & CALMING

PEACE & CALMING II

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Mocná vůně směsi Motivation může povzbudit činorodost a pocit úspěšně vykonané práce, je-li rozptylována.

Naneste směs PanAway kdykoli po cvičení na krk nebo záda pro zklidňující a stimulující aromatický zážitek.

SL OŽENÍ |

heřmánek římský, smrk černý, ylang ylang, levandule

SL OŽENÍ |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

PURIFICATION

máta peprná

libavka, hřebíček, smil, |

Zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste na požadované oblasti pokožky nebo jej použijte při masáži.

R.C.

KÓD

VEL IKOST

KÓD

V E L I KO ST

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓD

VE LIKOST

339808

5 ml

339308

15 ml

532708

5 ml

339908

15 ml

340908

5 ml

340508

15 ml

Směs Peace & Calming vytvoří konejšivou a relaxační atmosféru, je-li rozptylován, přidán do koupele nebo použit během meditace a cvičení jógy. Při lokálním nanesení může směs Peace & Calming zlepšit vzhled pleti a podpořit její zdravý zářivý půvab. SLO Ž EN Í |

mandarinka, ylang ylang, vratič obecný, pomeranč, pačuli Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

49

Tato patentovaná směs vydává uvolňující a příjemnou vůni, když je inhalována nebo rozptylována. Zřeď te a naneste ji lokálně pro hydrataci a zkrášlení vzhledu.

Sladká, osvěžující vůně směsi Purification okamžitě prostoupí a zneutralizuje vzduch. Naneste ji lokálně, abyste si venku užili pohyb bez nepříjemných pocitů.

S LOŽE NÍ |

mandarinka, pomeranč, ylang ylang, pačuli, heřmánek pravý, vetiver, cistus, bergamot, kasie, davana, smrk černý Northern Lights

SL OŽENÍ |

ZPŮS OB POUŽITÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

citronová tráva, rozmarýn, kajeput střídavolistý, myrta, citronela, lavandin ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Směs R.C. je ideálním doplňkem oleje Young Living V-6, při masáži společně vytvoří lázeňskou atmosféru. Může také nahradit Aroma Siez v metodě Raindrop Technique. SL OŽENÍ |

eukalyptus kulatoplodý, eukalyptus úzkolistý, eukalyptus citronový, myrta, smrk černý, máta peprná, borovice, levandule, majoránka, cypřiš ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|


RAVEN

RELEASE

RELIEVE IT

RUTAVALA

KÓD

VEL IKO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

340208

15 ml

340808

15 ml

341108

15 ml

341908

5 ml

Raven je očistnou směsí esenciálních olejů z kafrovníku lékařského, máty peprné, eukalyptu úzkolistého a dalších. Raven při lokálním nanesení na hruď a hrdlo vyvolává chladivý pocit. SLO ŽEN Í |

kafrovník lékařský, máta peprná, eukalyptus úzkolistý, libavka, citron ZPŮ SO B P O U Ž I T Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

SACRED MOUNTAIN

Release je směs s relaxační vůní, s níž se lze snadněji zbavit hněvu a frustrace. Při rozptylování také podporuje harmonii a vyváženost. S LOŽE NÍ |

ylang ylang, olivový olej, lavandin, pelargonie, královský havajský santalovník, vratič obecný, kafrová limetka, cypřiš modrý, davana, jasmín, heřmánek pravý, růže, grapefruit, mandarinka, máta klasná, citron, obaleň

Relieve It je příjemně uvolňující vyvážená kombinace čistých esenciálních olejů ze smrku černého, pepře černého a dalších, které společně vkládají své zklidňující účinky do jediné užitečné směsi k lokálnímu nanášení.

RutaVaLa je zklidňující směs ruty, kozlíku lékařského a levandule, která při rozptylování umocňuje pocity uvolnění.

SL OŽENÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

smrk černý, pepř černý, yzop, máta peprná ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

SARA

SCLARESSENCE

ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

|

SL OŽENÍ |

ruta,

levandule, kozlík lékařský,

ZPŮSOB POUŽIT Í |

SENSATION

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

341408

15 ml

341708

5 ml

341808

15 ml

342008

5 ml

Sacred Mountain je směs olejů ylang ylang a jehličnanů, která evokuje uvědomění si posvátnosti přírody a při rozptylování podporuje pocity síly, vlastních schopností, uzemnění a ochrany. SLO Ž EN Í |

ylang ylang, smrk černý, jedle balzámová z Idaho, cedrové dřevo

Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

SARA je směs olejů z pelargonie, ylang ylang, růže, vratiče obecného a dalších, které vydávají vůni určenou ke zklidnění v obtížných chvílích nebo při citových potížích. S LOŽE NÍ |

olej ze sladkých mandlí, ylang ylang, pelargonie, levandule, pomeranč, kafrová limetka, cypřiš modrý, davana, jasmín, heřmánek pravý, růže, grapefruit, mandarinka, máta klasná, citron, obaleň, vratič obecný, cedrové dřevo, lotos bílý

|

SclarEssence podporuje celkový zdravý životní styl díky vlastnostem čistých esenciálních olejů, mimo jiné olejů ze šalvěje muškátové a fenyklu.

Sensation je kombinací čistého esenciálního z oleje ylang ylang, koriandru a dalších, které při rozptylování společně posilují pocity lásky a náklonnosti.

SL OŽENÍ |

šalvěj muškátová, fenykl, šalvěj levandulolistá, máta peprná

SL OŽENÍ |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

ylang ylang, jasmín, pelargonie, bergamot, koriandr |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

50


STRESS AWAY

SHUTRAN

THIEVES

THE GIFT

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

VE LIKOST

483508

15 ml

463008

15 ml

650008

5 ml

342308

15 ml

Shutran, posilující směs esenciálních olejů určená speciálně pro muže, aby zvýšila jejich pocit mužnosti a sebevědomí, je skvělá jako kolínská voda, která svou vůní přitahuje muže i ženy. SLO ŽEN Í |

smrk pichlavý z Idaho, obaleň, ylang ylang, cypřišek tupolistý, koriandr, davana, levandule, cedrové dřevo, citron, smrk černý Northern Lights ZPŮ SO B P O U Ž I T Í |

|

Směs Stress Away je náš první produkt, který obsahuje jedinečnou kombinaci čistých esenciálních olejů z limetky a vanilky. Díky své vůni, která je dokonalou směsí tropického a citrusového ovoce, je směs Stress Away jedinečně uvolňující a příjemná.

The Gift je směs sedmi olejů z dávných dob, které byly využívány celá staletí pro své zklidňující vlastnosti. Tato směs byla inspirována fiktivní postavou Shutrana z novely The One Gift, jejímž autorem je zakladatel společnosti Young Living, D. Gary Young.

Směs esenciálních olejů Thieves se inspirovala legendou o čtyřech francouzských lupičích z 15. století, kteří vytvořili speciální aromatickou kombinaci hřebíčku, rozmarýnu a dalších bylin. Thieves je velmi účinná směs obsahující přirozeně se vyskytující složky limonen, eugenol a eukalyptol.

S LOŽE NÍ |

kopaiva, limetka, cedrové dřevo, vanilka, obaleň, levandule

SLOŽENÍ |

SL OŽENÍ |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

jedle balzámová z Idaho, kadidlovník pravý, jasmín, smrk černý Northern Lights, myrha, vetiver, cistus ZPŮSOB POUŽIT Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

ZPŮS OB POUŽITÍ |

Použijte 2–4 kapky dvakrát denně na oblast šíje nebo na zápěstí.

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

TRANSFORMATION

TRAUMA LIFE

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

hřebíček, skořicová kůra, rozmarýn, citron, eukalyptus úzkolistý ZPŮSOB POUŽIT Í |

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

WHITE ANGELICA

VALOR

KÓD

VEL I KO ST

KÓ D

VE LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓ D

V E LI KO S T

KÓD

VE LIKOST

306008

15 ml

635008

5 ml

343008

5 ml

342808

5 ml

343208

15 ml

Transformation obsahuje olej ze smrku pichlavého z Idaho, březule vonné a obaleně. Tyto účinné esenciální oleje vás při rozptylování posílí, abyste nahradili negativní předsudky povznášejícími myšlenkami. SLO Ž EN Í |

citron, kadidlovník pravý, královský havajský santalovník, máta peprná, kardamon, šalvěj muškátová, smrk pichlavý z Idaho, březule vonná, obaleň Z P Ů SO B P O U Ž I T Í |

| Rozptylujte, inhalujte přímo nebo

zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně. 51

kadidlovník, davana, kafrová limetka, královský havajský santalovník, smrk černý, růže, kozlík lékařský, pelargonie, levandule, smil

Směs esenciálních olejů Valor patří mezi nejprodávanější oleje a také byla oblíbenou směsí zakladatele společnosti Young Living, D. Garyho Younga. Přinese vám pocit přílivu energie a povznesenou náladu, jestliže ji nanesete na zápěstí, hruď, týl a chodidla, nebo ji přidáte do sprchového základu Bath & Shower Gel Base od Young Living.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

SL OŽENÍ |

Trauma Life je přírodní směs čistých esenciálních olejů ze santalového dřeva, smilu, růže a dalších, vyvinutá na podporu v období těžkých emočních zmatků a hledání sebe sama. S LOŽE NÍ |

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo zřeďte olejem Young Living V-6 a naneste lokálně.

|

kokosový olej, smrk černý, vratič obecný, kadidlovník, kafrové dřevo, pelargonie ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.

Směs White Angelica obsahuje čisté esenciální oleje z meduňky a bergamotu. Při rozptylování podporuje pocity ochrany a bezpečí a lze ji použít jako ochranu před negativní energií. SL OŽENÍ |

olej ze sladkých mandlí, bergamot, meduňka, pelargonie, ylang ylang, růže, myrha, královský havajský santalovník, yzop, koriandr, smrk černý ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Rozptylujte, inhalujte přímo nebo naneste lokálně.


KULIČKOVÉ APLIKÁTORY S ESENCIÁLNÍMI OLEJI Tyto kuličkové aplikátory s krásnými moderními etiketami se skvěle hodí k tomu, abyste si na cestách mohli užívat esenciální oleje, které milujete. Buď te připraveni, protože pokračujeme v rozšiřování našich nových obalů a etiket pro vaše oblíbené oleje a produkty obohacené oleji.

BREATHE AGAIN ROLL-ON KÓD 3528525

VELIKOST 10 ml

Breathe Again Roll-On obsahuje čtyři druhy eukalyptového esenciálního oleje, včetně oleje z eukalyptu modrého, který se pěstuje a destiluje na farmě Young Living v Ekvádoru. S LOŽE NÍ |

kokosový olej, eukalyptus brazilský, eukalyptus kulatoplodý, eukalyptus úzkolistý, eukalyptus modrý, vavřín vznešený, máta peprná, kopaiva, myrta, cypřiš modrý, šípek Z P ŮS OB POUŽITÍ |

DEEP RELIEF ROLL-ON KÓ D 3534525

V E LI KO S T 10 ml

KÓD 4471500

VELIKOST 10 ml

THIEVES ROLL-ON KÓD 24396

VELIKOST 10 ml

RutaVaLa Roll-On od Young Living je patentovaná směs esenciálních olejů z ruty, kozlíku lékařského a levandule, která má zklidňující a uvolňující vůni. S LOŽE NÍ |

kokosový olej, ruta, kozlík lékařský, levandule ZPŮS OB POUŽITÍ |

Podle potřeby hojně naneste na zápěstí, spánky, šíji nebo kamkoli jinam.

Předem naředěný a připravený k použití, takže kuličkový aplikátor můžete natřít a jste připraveni vyrazit! Zamilujete si jeho příjemnou a konejšivou vůni. S LOŽE NÍ |

kokosový olej, hřebíček, citron, skořicová kůra, eukalyptus úzkolistý, rozmarýn ZPŮS OB POUŽITÍ |

Podle potřeby hojně naneste na zápěstí nebo zátylek.

3529525

Použijte dřevitou, povzbudivou vůni směsi Valor Roll-On kdykoli a kdekoli potřebujete voňavé dodání odvahy před důležitou prezentací, cvičením nebo prvním dojmem.

VELIKOST

S LOŽE NÍ |

VALOR ROLL-ON KÓD

10 ml

SL OŽENÍ |

máta peprná, kokosový olej, jedle balzámová z Idaho, hřebíček, vetiver, libavka, citron, smil, kopaiva, dorado azul ZPŮSOB POUŽIT Í |

Podle potřeby hojně naneste na spánky, zátylek nebo kamkoli potřebujete.

Podle potřeby hojně naneste

na hruď a šíji.

RUTAVALA ROLL-ON

Deep Relief Roll-On, smíchán s esenciálním olejem z máty peprné, má při lokálním nanesení chladivý efekt. Svěží vůně této směsi je povzbuzující a relaxační, proto by neměla chybět ve sportovní tašce, abyste ji mohli používat při cvičení.

STRESS AWAY ROLL-ON

Stress Away Roll-On je jedinečná lehká směs esenciálních olejů z vanilky, limetky, kopaivy a dalších, která má uvolňující vůni. SL OŽENÍ |

4472525

kopaiva, limetka, cedrové dřevo, vanilka, obaleň, levandule

V E LI KO S T

ZPŮSOB POUŽIT Í |

KÓ D

10 ml

TRANQUIL ROLL-ON KÓ D 3533525

V E LI KO S T 10 ml

Podle potřeby hojně naneste na zápěstí, spánky, šíji nebo kamkoli jinam.

Použijte příjemnou vůni levandule, cedrového dřeva a heřmánku římského pohodlně s aplikátorem Tranquil RollOn, kamkoli se vydáte. SL OŽENÍ |

kokosový olej, levandule, cedrové dřevo, heřmánek římský ZPŮSOB POUŽIT Í |

Podle potřeby hojně naneste na zápěstí nebo zátylek.

kokosový olej, smrk černý, vratič obecný, kadidlovník, kafrové dřevo, pelargonie ZPŮS OB POUŽITÍ |

Podle potřeby hojně naneste na zápěstí nebo zátylek. 52


MASÁŽNÍ OLEJE Dodejte účinkům masáže zcela nový rozměr díky naší řadě masážních olejů. Jedinečné směsi esenciálních olejů v našich masážních olejích umějí povznést váš zážitek z masáže do nových výšin.

CEL-LITE MAGIC MASSAGE OIL KÓD

Cel-Lite Magic Massage Oil tonizuje a vyživuje pokožku díky čistým rostlinným olejům, vitamínu E a pravým esenciálním olejům. Olej z grapefruitu může pomoci zlepšit vzhled pokožky a olej z jalovce pomůže pokožku vyčistit. S LOŽE NÍ |

kokosový olej, olej z hroznových jader, grapefruit, cedrové dřevo, šalvěj muškátová, cypřiš, jalovec, olej z pšeničných klíčků, olej ze sladkých mandlí, olivový olej

303508

VELIKOST 236 ml

KÓ D

| kokosový olej, libavka, olej z hroznových jader, máta peprná, jalovec, eukalyptus kulatoplodý, eukalyptus úzkolistý, tymián, citronová tráva, majoránka, vetiver, olej z pšeničných klíčků, olej ze sladkých mandlí, olivový olej S LOŽE NÍ

KÓD 303308

VEL IKOST 236 ml

levandule, šalvěj, řebříček obecný, fenykl, šalvěj muškátová, ylang ylang, olej z pšeničných klíčků, olej ze sladkých mandlí, olivový olej, jasmín

V E LI KO S T 236 ml

ZPŮSOB POUŽIT Í | Jemně vmasírujte do podbřišku a dolní

zpevnit a tonizovat. Před použitím dobře protřepejte.

Ortho Ease Massage Oil je zklidňující směs rostlinných a esenciálních olejů, včetně oleje z libavky, máty peprné, jalovce a majoránky.

SL OŽENÍ | kokosový olej, olej z hroznových jader,

3034521

Z P ŮS OB POUŽITÍ | Masírujte do míst, která je nutné

ORTHO EASE MASSAGE OIL

Dragon Time Massage Oil, doporučovaný mladým i zralým ženám, je speciální směsí zklidňujících a uvolňujících vůní esenciálních olejů z levandule, ylang ylang, jasmínu a dalších povznášejících esenciálních olejů.

DRAGON TIME MASSAGE OIL

části zad. Před použitím dobře protřepejte.

Ortho Sport Massage Oil kombinuje čisté rostlinné oleje s esenciálními oleji z libavky, máty peprné, tymiánu a oregana.

ORTHO SPORT MASSAGE OIL

SL OŽENÍ |

kokosový olej, olej z hroznových jader, libavka, máta peprná, oregano, eukalyptus kulatoplodý, elemi, olej z pšeničných klíčků, vetiver, citronová tráva, olej ze sladkých mandlí, tymián, olivový olej

KÓ D 303208

V E LI KO S T 236 ml

Z P ŮS OB POUŽITÍ | Podle potřeby jemně vmasírujte

ZPŮSOB POUŽIT Í | Důkladně vmasírujte do částí těla

po cvičení.

do částí těla. Před použitím dobře protřepejte.

RELAXATION MASSAGE OIL KÓD

Relaxation Massage Oil je směsí speciálně vybraných rostlinných olejů se zklidňujícími vůněmi esenciálních olejů z levandule, mandarinky, koriandru a máty klasné pro maximální uvolnění a odpočinek. S LOŽE NÍ |

kokosový olej, olej z hroznových jader, mandarinka, levandule, máta klasná, ylang ylang, máta peprná, koriandr, bergamot, olej z pšeničných klíčků, olej ze sladkých mandlí, olivový olej, pelargonie

3037521

VEL IKOST 236 ml

Z P ŮS OB POUŽITÍ | Podle potřeby jemně vmasírujte

do pokožky. Před použitím dobře protřepejte.

YOUNG LIVING V-6 KÓD

KÓD

303108

3030500

VELI KOST

VEL IKOST

236 ml

944 ml

53

Olej Young Living V-6 lze použít k vytvoření vlastních masážních olejů nebo ke zředění esenciálních olejů používaných na citlivou pokožku. SLOŽENÍ | kokosový olej, olej ze sezamových semen,

olej z hroznových jader, olej ze sladkých mandlí, olej z pšeničných klíčků, olej ze slunečnicových semen, olivový olej ZPŮSOB POUŽITÍ | Pro přímé použití smíchejte 1 kapku esenciálního oleje s 1–8 čajovými lžičkami oleje Young Living V-6. Pro lokální nanesení přidejte 15–30 kapek esenciálního oleje do 1/8–1/4 šálku s olejem Young Living V-6. Silnější oleje (např. Cinnamon Bark, Clove, Oregano) vyžadují větší zředění než jemnější oleje. Před použitím dobře protřepejte.

SENSATION MASSAGE OIL KÓ D 3036521

V E LI KO S T 236 ml

Sensation Massage Oil navozuje a podněcuje romantické pocity a mladistvý elán díky úžasně namíchaným esenciálním olejům z ylang ylang, jasmínu, pelargonie a dalších. Tato speciální směs zanechá na pokožce pocit sametové hebkosti. SL OŽENÍ |

kokosový olej, olej z hroznových jader, ylang ylang, jasmín, koriandr, pelargonie, bergamot, olej z pšeničných klíčků, olej ze sladkých mandlí, olivový olej ZPŮSOB POUŽIT Í | Podle potřeby štědře vmasírujte do pokožky. Před použitím dobře protřepejte.


KOLEKCE ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ Dovolte našim odborně sestaveným kolekcím, aby vás dovedly k harmonii a zdravému životnímu stylu. Tento výběr esenciálních olejů a směsí usnadňuje volbu nejlepších produktů Young Living pro vaše jedinečné potřeby.

30 OIL COLLECTION KÓD 464108

Tato kolekce 30 Oil Collection, obsahující 15 jednodruhových olejů a 15 směsí, je skvělá pro začátečníky i pro ty, kdo si chtějí obnovit kolekci esenciálních olejů. Kolekce obsahuje klasické jednodruhové oleje a některé z našich nejoblíbenějších patentovaných směsí a přináší vám 30 oblíbenců YL v jednom praktickém obalu! * Oleje se mohou lišit podle ročního období a dostupnosti. Společnost Young Living si vyhrazuje právo nahradit oleje stejné nebo vyšší hodnoty.

Kolekce Feelings obsahuje šest směsí esenciálních olejů, které při rozptylování povznášejí a povzbuzují pocity duševní pohody.

FEELINGS KÓD 312508

OBS AH | Šest 5ml lahviček:

OILS OF ANCIENT SCRIPTURE KÓ D 19343

OBSAH | Deset 5ml lahviček: Aloes (Royal Hawaiian Sandalwood), Cassia, Cedarwood, Cypress, Frankincense, Hyssop, Myrrh, Myrtle, Onycha, Rose of Sharon (Cistus)

KÓD 313708

Raindrop Technique je kombinace pravosti esenciálních olejů Young Living se zásadami správné masáže. Součástí balení je podrobný návod. O BS AH |

Devět 5ml lahviček: Aroma Siez, Basil, Cypress, Marjoram, Oregano, Peppermint, Thyme, Valor II, Wintergreen. Dvě 236ml masážní lahvičky: Ortho Ease, Young Living V-6 a podrobný návod

Everyday Oils je ideální sadou pro začátečníky, která obsahuje 10 z našich nejuniverzálnějších esenciálních olejů.

EVERYDAY OILS KÓ D 369508

Harmony, Forgiveness, Inner Child, Present Time, Release, Valor

RAINDROP TECHNIQUE

Sada Oils of Ancient Scripture obsahuje 10 olejů z nejvýznamnějších rostlin, bylin, materiálů a pryskyřic v bibli – od cypřiše (Izajáš 44:14) až po Sáronskou růži (Píseň Šalomounova 2:1). Tato sada naplněná osvěžující vůní myrty a cedrového dřeva a bohatou vůní kadidlovníku a myrhy je sestavena tak, abyste si mohli vychutnat a užít nádherné vůně a fascinující historii těchto vzácných, čistých esenciálních olejů.

OBSAH |

Deset 5ml lahviček: Frankincense, Lavender, Lemon, Peppermint, Tea Tree, PanAway, Purification, Thieves, Stress Away, Joy

ACTIVE & FIT KIT KÓ D 21918

Roztočte vaše cvičení! Náš výbor Young Living složený z tváří značky a atletů se spojil, aby navrhl tuto fitness sadu, která je první svého druhu. OBSAH |

přenosné nylonové pouzdro, Cool Azul Sports Gel 100 ml, Copaiba 5 ml, Deep Relief 5 ml, Peppermint 5 ml, Thieves 5 ml, Eucalyptus Radiata 5 ml, 3 x AromaGlide Roller Fitments

54


DIFUZÉRY ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ

Přeměňte váš domov, kancelář nebo osobní prostor ve vaši osobní aromaterapeutickou oázu! Naše elegantně navržené difuzéry vám umožní prosytit každou část vašeho prostoru esenciálními oleji, abyste se cítili jako ve skutečných lázních, kamkoli vás osud zavane.

55


ARIA ULTRASONIC DIFFUSER KÓ D (U K ) 452408

KÓD (EU ) 4524502

Aria je spojením nejnovějších objevů v ultrazvukové technologii a užitečných funkcí, například dálkového ovládání, přehrávání hudby, zabudovaných uklidňujících zvuků a LED světla. Uvnitř difuzéru Aria je umístěna ultrazvuková destička, která vibruje více než milionkrát za vteřinu, čímž proměňuje vodu a olej v páru, jež se rozptyluje do ovzduší.

AROMALUX ATOMIZING DIFFUSER KÓ D ( U K ) 469508

KÓ D ( E U ) 4695502

ZAHRNUJE |

Thieves 15 ml Připevněte 5ml nebo 15ml lahvičku esenciálního oleje k vrcholku atomizéru a zvolte požadované nastavení. Veškeré informace o použití najdete v brožuře s návodem.

Z AHR NUJ E |

Lemon 5 ml, Peppermint 5 ml Z P ŮS OB POUŽITÍ | Naplňte nádobu vodou a přidejte 15–20 kapek vybraného esenciálního oleje, případně několika olejů. Veškeré informace o použití najdete v brožuře s návodem.

DEWDROP DIFFUSER KÓ D (U K ) 533008

KÓD (EU ) 5330502

Dewdrop Diffuser od Young Living plní několik funkcí: funguje jako zvlhčovač, atomizér a aromatický difuzér v jediném, snadno použitelném produktu. Dewdrop Diffuser od Young Living, navržený pro vlastní nastavení a s nepřetržitým rozptylem po dobu až čtyř hodin, s automatickým vypnutím a ovládáním podle denního světla, dokáže dodat jakémukoli místu lázeňskou atmosféru.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

LANTERN DIFFUSER KÓ D ( U K ) 23702

KÓ D ( E U ) 23701

Z AHR NUJ E |

Lavender 5 ml, Citrus Fresh 5 ml Naplňte nádobu vodou (doporučuje se voda z vodovodu nebo pramenitá voda) o pokojové teplotě, přidejte 8–12 kapek vybraného esenciálního oleje, případně několika olejů, a zapněte difuzér. Veškeré informace o použití najdete v brožuře s návodem.

RAINSTONE ULTRASONIC DIFFUSER KÓ D (U K ) 533108

KÓ D (EU ) 5331502

CAR VENT DIFFUSER

Pro použití, bezpečnost a péči se podívejte do návodu k obsluze difuzéru Lantern.

USB DIFFUSER KÓ D 5224501

KÓ D ( R E F I LL C A RT R I D G ES ) 5228500

( ŠE DÝ ) 25201

Rozptylujte vaše oblíbené esenciální oleje v přístroji USB Diffuser od Young Living, ať jste kdekoli. Použijte ho se vaším notebookem, v autě, v kanceláři nebo jej vezměte s sebou na cesty. Je mobilní, kompaktní a tichý, s možnostmi nastavení intervalů rozptylu 10, 30 nebo 60 vteřin. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Naplňte lahvičku esenciálním olejem, vložte ji do přístroje USB Diffuser a poté zapojte difuzér do zdířky USB. Veškeré informace o použití najdete v brožuře s návodem.

Tangerine 5 ml, Thieves 5 ml Z P ŮS OB POUŽITÍ | Naplňte jej dostatečným množstvím vody z vodovodu nebo minerální vody o pokojové teplotě, přidejte 8–10 kapek esenciálního oleje a zapněte difuzér. Veškeré informace o použití najdete v brožuře s návodem.

25193

Lavender 5 ml, Citrus Fresh 5 ml

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Z AHR NUJ E |

(R Ů Ž OV É Z L ATO )

Doplňte vaše dekorace a dostaňte se do nálady s difuzérem Lantern. Tato senzační lucerna s detaily z vybraného kovu a skla promění jakoukoli místnost tím, že prostoupí vzduch vůní vašeho oblíbeného esenciálního oleje, a pro hosty představuje teplé a příjemné pozvání. ZAHRNUJE |

Z P ŮS OB POUŽITÍ |

Rainstone Diffuser od Young Living je kombinací nejvyspělejší ultrazvukové technologie a tradičních čínských uměleckých dovedností se spoustou funkcí, mezi něž patří nepřetržité rozptylování po dobu až 8 hodin, nastavení podle denního světla, ionizátor pohlcující záporné ionty a dálkové ovládání.

AromaLux, kombinace atomizéru, čističky vzduchu a difuzéru, je nejúčinnějším způsobem, jak díky esenciálním olejům vytvořit příznivé prostředí. AromaLux, navržený D. Garym Youngem a nabízený výhradně společností Young Living, je výsledkem zásad patentovaného designu, technologie a funkcí, které usnadňují a zintenzivňují zážitky z vůně.

Vneste do vašeho auta příjemné vůně esenciálních olejů Young Living díky difuzéru Car Vent Diffuser! Tento jednoduchý, stylový difuzér - dostupný v šedé barvě a v barvě růžového zlata - využívá vatové polštářky, které vstřebávají olej, a klimatizaci nebo topení z větrání, aby vaše auto naplnil aromatickým prospěchem esenciálních olejů. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Nakapejte 6-8 kapek esenciálního oleje na jeden z připojených vatových polštářků. Veškeré informace o použití najdete v brožuře s návodem. 56


DOPLŇKY K ESENCIÁLNÍM OLEJŮM Povzneste vaše zážitky z esenciálních olejů do absolutní harmonie. Naše doplňky, které zahrnují vše od pevných kufříků po barevně označené štítky lahviček, vám usnadní uchovávat vaše vzácné esenciální oleje v úhledném uspořádání.

30 OIL CASE KÓD 4936500

AROMAGLIDE ROLLER FITMENTS KÓD 4578

ESSENTIAL OIL SAMPLE BOTTLES KÓD 319408

OIL BOTTLE CAP LABELS KÓD 3939

57

Tento přenosný kufřík na esenciální oleje vám umožní stylově přepravit až 30 esenciálních olejů nebo směsí. Kufřík je vyroben z pevné EV pěny a je opatřen odolnou rukojetí a pěnovou výstelkou, která během přepravy zajistí a ochrání každou lahvičku.

Proměňte mnohé z vašich oblíbených esenciálních olejů Young Living ve snadno použitelný kuličkový aplikátor s vyspělou patentovanou technologií kuličkových vložek AromaGlide. Každá vložka je přizpůsobena tak, aby ji bylo možné vložit do lahvičky o objemu 5 ml nebo 15 ml s označením „Sb“ na dně. Obsahuje 10 vložek a uzávěrů AromaGlide.

Tyto lahvičky na vzorky esenciálních olejů jsou pohodlným a jednoduchým způsobem, jak předávat vzorky esenciálních olejů přátelům, rodině a potenciálním zákazníkům nebo členům. Naplňte tyto prázdné 2ml lahvičky esenciálním olejem dle vašeho výběru a vezměte je s sebou na cesty. Všech 25 lahviček je opatřeno víčky a kroužky proti kapání.

Tyto barevně označené štítky přesně padnou na každý uzávěr 5ml nebo 15ml lahvičky s esenciálním olejem. V olejích tak budete mít dokonalý přehled a rychle a snadno najdete správnou lahvičku.

AROMA CAROUSEL KÓ D 4832521

CLEAR VEGETABLE CAPSULES KÓ D 3193

GLASS OIL DROPPERS KÓ D 3810

VITASSAGE SE STORAGE CASE KÓ D 4625

Aroma Carousel je jedinečný stojánek na vzorky, na němž můžete praktickým a pohodlným způsobem vystavit deset vašich oblíbených esenciálních olejů Young Living. Tento stojan je skvělým nástrojem při neformálních setkáních a domácích seminářích, neboť usnadňuje sdílení esenciálních olejů s dalšími zájemci. Stojan je vybaven pipetami pro snadné plnění, s nimiž lze oleje snadno přenést do 2ml lahviček, které jsou rovněž součástí produktu.

Tyto průhledné rostlinné tobolky jsou skvělým způsobem, jak denně užívat oleje řady Plus. Tyto tobolky jsou ideální pro vegetariány, diabetiky nebo osoby s jinými omezenými či dietními režimy. Jsou vyrobeny z pullulanu, bezpečného polysacharidu rozpustného ve vodě.

Tato kapátka od Young Living nabízejí praktický způsob, jak z lahvičky dostat přesné množství esenciálního oleje, které potřebujete. Osvědčí se také v případě, že potřebujete z nádoby difuzéru odstranit přebytečný olej.

Vitassage, vynález D. Garyho Younga, zapojuje do prožitku z masáže esenciální oleje Young Living dávkováním až tří různých olejů současně, přičemž tři kuličky z nerezové oceli masírují bolavé a unavené svaly.


Vytvořte si z domova

OÁZU Díky výjimečnému designu a modernímu vzhledu je difuzér Lantern Diffuser jedinečným doplňkem jakékoli místnosti vašeho domova.

Směs do difuzéru Citrus Dream 3 kapky oleje

3 kapky oleje

3 kapky oleje

1 kapka oleje

LAVENDER BERGAMOT GRAPEFRUIT YLANG YLANG


VY A VÁŠ DOMOV Váš domov je vaše svatyně - místo, kde s rodinou a přáteli vytváříte celoživotní drahocenné vzpomínky. Tyto mocné produkty obohacené esenciálními oleji poskytují bezpečná řešení, která fungují tak, jak zamýšlela příroda. Váš domov, od čisticích prostředků, které používáte, až po zubní pastu v toaletní skříňce, byl měl být místem, kde celkový zdravý životní styl začíná.THIEVES Jedinečná směs Thieves od Young Living se inspirovala legendou o čtyřech francouzských lupičích z 15. století, kteří vytvořili speciální aromatickou kombinaci hřebíčku, rozmarýnu a dalších bylin. Naše řada produktů Thieves přináší do vašeho domova bezpečné alternativy, takže můžete nahradit škodlivé chemikálie přírodními recepturami, které skvěle účinkují a úžasně voní.


Směs esenciálních olejů Thieves byla inspirována legendou o čtyřech francouzských lupičích z 15. století, kteří vytvořili speciální aromatickou směs z hřebíčku, rozmarýnu a dalších bylin, kterou pak používali při okrádání mrtvých a umírajících. Thieves je velmi účinná směs obsahující přirozeně se vyskytující složky limonen, eugenol a eukalyptol.

THIEVES KÓD 342308

VEL IKOST 15 ml

Thieves AromaBright Toothpaste, využívající sílu směsi esenciálních olejů Thieves, může pomoci zajistit čisté zuby a dásně. Jelikož tato zubní pasta neobsahuje fluorid, syntetická barviva ani konzervanty, je skvělou volbou pro celou rodinu. Má chuť čerstvé máty a dodá dlouhodobě svěží dech.

THIEVES AROMABRIGHT TOOTHPASTE KÓ D 3039521

V E LI KO S T 118 g

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Čistěte si zuby ráno a večer a nejlépe také po každém jídle.

S L OŽE NÍ |

hřebíček, skořicová kůra, rozmarýn, citron, eukalyptus úzkolistý

THIEVES CLEANSING SOAP KÓD 367908

VELIKOST 99,25 g

Thieves Cleansing Soap nabízí ultra čisticí sílu včetně účinku čistých esenciálních olejů. Toto tuhé mýdlo obsahující legendární směs olejů Thieves je ideální k čištění pokožky. Z P ŮS OB POUŽITÍ |

THIEVES DENTAL FLOSS KÓ D

KÓ D

4463560

4464560

MNO ŽS T V Í

MNO ŽS T V Í

x 1 (1 ks)

x 3 (3 ks)

Namydlete. Umyjte. Opláchněte.

Zubní nit Thieves Dental Floss je vyrobena z pevných vláken, která jsou odolná vůči roztřepení, lehce kloužou mezi zuby a dostanou se i do těžko dostupných míst. Tato vysoce odolná nit, která je dvakrát napuštěna, poskytuje dvě vrstvy esenciálních olejů a nabízí dvojitou ochranu pro osvěžení vašeho dechu. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Určeno ke každodennímu použití

podle potřeby.

THIEVES DENTAROME ULTRA TOOTHPASTE KÓD 20197

VELIKOST 113,4 g

Thieves Dentarome Ultra Toothpaste využívá sílu směsi olejů Thieves, které zvyšují její čisticí účinek, přičemž chladivá chuť esenciálního oleje z máty peprné zajistí mimořádně svěží dech. Tato zubní pasta, vyrobená ze složek přírodního původu, výborně odstraní nečistoty a odhalí veselejší, svěžejší a zářivější úsměv!

THIEVES DISH SOAP KÓ D 535008

V E LI KO S T 355 ml

ZPŮS OB POUŽITÍ |

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Čistěte si zuby a dásně důkladně ráno i večer.

THIEVES FOAMING HAND SOAP KÓD

KÓD

367408

364308

M NO ŽST VÍ

MN OŽ STVÍ

x 1 (1 ks)

x 3 (3 ks)

Umyjte si pokožku mýdlem Thieves Foaming Hand Soap. Díky obsahu esenciálních olejů z citronu a pomeranče a směsi Thieves společně s dalšími přírodními složkami je šetrnou a účinnou alternativou k běžným mýdlům. Včetně pumpičky. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Stříkněte si pěnu na ruce, namydlete a poté důkladně opláchněte.

Prostředek na nádobí Thieves Dish Soap se složkami přírodního původu účinně umyje vaše nádobí i bez chemických látek, barviv a syntetických přísad. Esenciální oleje Young Living – směs Thieves, olej z citronu eureka a bergamotu – působí s dalšími složkami na rostlinné bázi, aby bylo vaše nádobí třpytivě lesklé a čisté.

Rozpusťte malé množství prostředku v teplé tekoucí vodě. Podle potřeby přidejte další prostředek.

THIEVES FRESH ESSENCE PLUS MOUTHWASH KÓ D 368308

V E LI KO S T 236 ml

Ústní voda Thieves Fresh Essence Plus Mouthwash je účinná díky směsi esenciálních olejů Thieves a zuby i dásně jsou po jejím použití neuvěřitelně čisté. Tato ústní voda od Young Living obsahuje složky přírodního původu, je bezpečná a účinná, aniž by obsahovala líh, syntetická barviva či umělé příchuti. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Vyplachujte si ústa 1 polévkovou lžící nebo naplněným uzávěrem od této ústní vody po dobu 30–60 vteřin nebo podle potřeby. Vždy si přečtěte bezpečnostní pokyny na jednotlivých etiketách. Obal produktu se může lišit od vyobrazení v tomto Katalogu produktů.

62


Thieves Household Cleaner kombinuje rostlinné složky přírodního původu a zajišťuje výjimečnou sílu a účinnost při domácím úklidu a čištění. Tento víceúčelový roztok lze použít prakticky na každý povrch u vás doma nebo v kanceláři. Je bezpečný pro všechny členy vaší rodiny, včetně dětí a domácích zvířat.

THIEVES HOUSEHOLD CLEANER KÓD

KÓD

374308

447508

VELI KOST

VEL IKOST

428 ml

1,8 L

THIEVES LAUNDRY SOAP KÓ D 534908

V E LI KO S T 947 ml

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Z P ŮS OB POUŽITÍ |

KÓD 5138550

M NOŽ STVÍ x 30

Vychutnejte si svěží, povzbuzující chuť Thieves Mints. Přírodní složení bez cukru obsahuje sílu směsi esenciálních olejů Thieves a oleje z máty peprné a je zdravou alternativou pro osvěžení dechu. Z PŮS OB POUŽITÍ |

Pokyny k použití najdete

na etiketě produktu.

Podle potřeby používejte při úklidu domova. Řeďte nebo použijte přímo, potřebujete-li maximální účinnost. Doporučené poměry ředění jsou uvedeny na etiketě.

THIEVES MINTS

Prací prostředek Thieves Laundry Soap se složením na rostlinné bázi šetrně a přirozeně vypere vaše oblečení. Přírodní enzymy a účinné esenciální oleje dodávají tomuto složení sílu a vaše oděvy budou po vyprání svěží, čisté a prostoupené lehkou citrusovou vůní.

THIEVES SPRAY KÓ D

KÓ D

326508

326608

MNO ŽS T V Í

MNO ŽS T V Í

x 1 (1 ks)

x 3 (3 ks)

Thieves Spray je cestovní čisticí sprej, který se ideálně hodí k čištění malých povrchů. Tento sprej lze použít na dveřní kliky, úchyty, záchodová prkénka a další. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Podle potřeby nastříkejte na povrchy, abyste je očistili.

Podle potřeby rozpusťte 1 bonbon

v ústech.

THIEVES + KÓD 563108

VELIKOST 5 ml

Thieves+ je patentovaná směs, která dodá teplou chuť jídlům a nápojům. Tato směs nabízí také přirozeně se vyskytující složky limonen, eugenol a eukalyptol. S LOŽE NÍ |

hřebíček, skořicová kůra, rozmarýn, citron, eukalyptus úzkolistý ZPŮS OB POUŽITÍ |

při vaření nebo užívejte vnitřně.

THIEVES WATERLESS HAND PURIFIER KÓD 514208

VELIKOST 225 ml

63

| Použijte

Praktický cestovní čistič rukou Thieves Waterless Hand Purifier dlouho vydrží a je obohacen přírodním olejem z máty peprné, který napomáhá očistě rukou. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Používejte jej každý den k mytí rukou tak často, jak je zapotřebí.

THIEVES WATERLESS HAND PURIFIER KÓ D

KÓ D

362108

362208

MNO ŽS T V Í

MNO ŽS T V Í

x 1 (1 ks)

x 3 (3 ks)

Praktický, cestovní čistič rukou Thieves Waterless Hand Purifier dlouho vydrží a je obohacen přírodním olejem z máty peprné, který napomáhá očistě rukou. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Používejte jej každý den k mytí rukou tak často, jak je zapotřebí.


Čistý domov začíná u

THIEVES! Víceúčelový čisticí prostředek

Hloubkově čisticí tekutý písek

Silný odmašťovací přípravek

Řada Thieves od Young Living, jejímž základem je jedna z našich nejoblíbenějších směsí, nabízí čisticí prostředky s účinnými složkami přírodního původu, které zajišťují vysoký čisticí účinek a zároveň jsou šetrné a bezpečné pro každého člena rodiny.

Smíchejte 1 plný uzávěr Thieves Household Cleaner a 2–3 šálky vody ve sklenici nebo nádobě s rozprašovačem z nerezové oceli. Štědře nastříkejte na povrchy a utřete do čista.

Smíchejte jedlou sodu a Thieves Household Cleaner tak, aby vznikla hustá pasta. Směs naneste čistým hadříkem nebo houbou na povrch a důkladně jej vydrhněte. Opláchněte.

Vmíchejte 1 plný uzávěr Thieves Household Cleaner do 1 šálku vody. Roztok naneste hadříkem tam, kde potřebujete odstranit nánosy nečistot. Až bude mastnota odstraněna, otřete povrch čistým, navlhčeným hadříkem.

TIP

Kápněte 4–5 kapek každého z olejů Thieves a Peppermint do vlněné kuličky pro sušičky a vhoď te ji do sušičky k osvěžení prádla.KIDSCENTS

Naše řada KidScents je kolekce produktů obohacených esenciálními oleji, která je zaměřena na nejčastější problémy dětí. Tyto patentované směsi jsou bezpečnými alternativami srovnatelných produktů běžně dostupných v regálech mnoha obchodů. Vy i vaši nejmenší si zamilujete naše směsi esenciálních olejů určené pro děti!

GENEYUS KÓD 531008

VELIKOST 5 ml

KIDSCENTS SHAMPOO KÓD 3686

VELIKOST 214 ml

TUMMYGIZE KÓD 530508

VELIKOST 5 ml

GeneYus je vynikající směs pro rozptylování, působí blahodárně na mysl, aby se lépe soustředila. S LOŽE NÍ |

kokosový olej, kadidlovník pravý, cypřiš modrý, cedrové dřevo, smrk pichlavý z Idaho, březule vonná, meduňka, smrk černý Northern Lights, olej ze sladkých mandlí, bergamot, myrha, vetiver, pelargonie, královský havajský santalovník, ylang ylang, yzop, koriandr, růže Z PŮS OB POUŽITÍ | | Doporučené podání je určeno dětem ve věku 2–12 let. Produkt může být použit pouze spolehlivým dospělým nebo pod jeho dohledem. Lokální: 2–4 kapky přímo na požadované místo. Zředění není nutné, s výjimkou nejcitlivější pokožky. Používejte podle potřeby. Aromatické: Rozptylujte až 1 hodinu třikrát denně.

KidScents Shampoo neobsahuje žádné syntetické parfémy, barviva ani škodlivé látky. Přírodní složky v tomto šamponu – aloe, methylsulfonylmethan, heřmánek a esenciální oleje z mandarinky a citronu – účinně a šetrně čistí bez podráždění pokožky. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Naneste malé množství šamponu na vlasy. Vytvořte pěnu, následně opláchněte.

TummyGize je relaxační, zklidňující směs, kterou můžete nanášet na dětská bříška. S LOŽE NÍ |

kokosový olej, máta klasná, máta peprná, mandarinka, fenykl, anýz, zázvor, kardamom ZPŮS OB POUŽITÍ |

|

Doporučené podání je určeno dětem ve věku 2–12 let. Produkt může být použit pouze spolehlivým dospělým nebo pod jeho dohledem. Lokální: 2–4 kapky přímo na požadované místo. Zředění není nutné, s výjimkou nejcitlivější pokožky. Používejte podle potřeby. Aromatické: Rozptylujte až 1 hodinu třikrát denně.

Lokálním použitím směsi Owie zlepšíte vzhled pokožky vašeho dítěte.

OWIE KÓ D 530808

V E LI KO S T 5 ml

SL OŽENÍ |

kokosový olej, jedle balzámová z Idaho, kajeput střídavolistý, smil, elemi, cistus, cypřišek tupolistý, hřebíček ZPŮSOB POUŽIT Í |

|

Doporučené podání je určeno dětem ve věku 2–12 let. Produkt může být použit pouze spolehlivým dospělým nebo pod jeho dohledem. Lokální: 2–4 kapky přímo na požadované místo. Zředění není nutné, s výjimkou nejcitlivější pokožky. Používejte podle potřeby. Aomatické: Rozptylujte až 1 hodinu třikrát denně.

KIDSCENTS SLIQUE TOOTHPASTE KÓ D 4574

V E LI KO S T 114 g

Kidscents Slique Toothpaste obsahuje směsi esenciálních olejů Thieves a Slique Essence k šetrnému čištění a ochraně zubů. Čištění s touto bezpečnou a účinnou směsí může podpořit zdravé zuby bez použití fluoridu, barviv, syntetických barev, umělých příchutí a konzervantů. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Použijte ráno, večer a po jídle, aby byl váš úsměv vždy zdravý a zářivý.

FOTOSE NZ ITIV ITA : Po aplikaci produktu nevystavujte pokožku nejméně 12 hodin přímému slunečnímu nebo ultrafialovému záření. L OK Á L NÍ: Naneste přímo na pokožku. Možná bude nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu. Z Ř E DĚ NÍ: Při lokálním použití je nutné zředění. Pro použití se podívejte na etiketu. V Ů NĚ : Inhalujte přímo nebo použijte difuzér Young Living. V NITŘ NÍ P OU Ž ITÍ (P L U S): Pro použití se podívejte na etiketu.

66


SEEDLINGS

67


SEEDLINGS BABY LOTION KÓD 20443

VELIKOST 113 g

Hydratujte delikátní pokožku miminka díky Seedlings Baby Lotion, jehož složení na rostlinné bázi lehce voní díky uklidňující vůni čistých esenciálních olejů. Toto jemné mléko se do pokožky vašeho miminka rychle vstřebá a zanechá ji hydratovanou, jemnou a hebkou.

SEEDLINGS BABY OIL KÓ D 20378

V E LI KO S T 75 ml

Naneste malé množství na vaše ruce. Promněte ruce, aby se olej zahřál, a jemně ho vmasírujte do dětské pokožky. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Vymáčkněte malé množství na vaše ruce. Promněte ruce, aby se mléko zahřálo, a potom ho jemně vmasírujte do dětské pokožky. ZPŮS OB POUŽITÍ |

SEEDLINGS BABY WASH & SHAMPOO KÓD 20408

VELIKOST 236 ml

Seedlings Baby Wash & Shampoo jemně čistí pokožku a vlasy vašeho miminka a zanechá je čisté, hebké a jemně vonící díky vůni čistých esenciálních olejů. Neobsahuje sulfáty, vysušující složky, nedráždí oči a je připravené ke hře při koupeli.

Namočte vlasy a pokožku teplou vodou. Naneste malé množství na mokrou žínku nebo ruku a jemně napěňte po celém těle a pokožce hlavy. ZPŮS OB POUŽITÍ |

SEEDLINGS DIAPER CREAM KÓD 20403

VELIKOST 57 g

Seedlings Baby Oil, vyvinutý speciálně pro kojence, hydratuje, zklidňuje a vyživuje delikátní pokožku díky složkám na rostlinné bázi a esenciálním olejům. Používejte olej během dne nebo jako součást večerní péče, abyste podpořili pokojný spánek díky jeho klidné, relaxační vůni.

SEEDLINGS BABY WIPES KÓ D 20437

MNO ŽS T V Í x 72

Seedlings Baby Wipes využívají přívětivé složení a čisté esenciální oleje pro jemné vyčištění a uklidňující vůni. Tyto ubrousky, vyrobené z pevného, přesto jemného materiálu, důkladně čistí, zatímco zanechávají pokožku svěží a jemnou.

Po každém použití víčko pevně uzavřete, aby se zachovala vlhkost. Nesplachujte. Uchovávejte při pokojové teplotě. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Seedlings Diaper Cream od Young Living je vyroben ze 100 procent přirozeně získaných složek, včetně 100 procent čistých esenciálních olejů. Tento hustý krém vonící po levanduli zklidňuje při dotyku, chrání delikátní pokožku vašeho miminka a působí jako fyzická bariéra před vlhkem.

Umyjte oblast plen a nechte uschnout. Hojně naneste krém při každé výměně plen, především večer nebo kdykoli jsou mokré pleny ponechány delší dobu. Z PŮS OB POUŽITÍ |

68


MÝDLA A

SPRCHOVÉ GELY Věnujte vaší pokožce péči, jakou si zasluhuje! Objevte náš bohatý výběr koupelových a tělových produktů, ideálně splňujících všechny potřeby vaší pokožky. Tato řada, obohacená esenciálními oleji Young Living, pomůže oživit vaši ranní očistu.


BATH & SHOWER GEL BASE KÓD 3751500

VELIKOST 236 ml

Bath & Shower Gel Base od Young Living je skvělý způsob, jak dodat pokožce živiny a zároveň ji umýt. Přidejte pár kapek vašeho oblíbeného jednodruhového esenciálního oleje nebo směsi do gelového základu a vytvořte si tak vlastní koupelový nebo sprchový gel.

DRAGON TIME BATH & SHOWER GEL KÓ D 3739500

V E LI KO S T 236 ml

ZPŮS OB POUŽITÍ |

Tento zklidňující a napětí zmírňující sprchový gel je kombinací přípravku Bath & Shower Gel Base od Young Living a esenciálních olejů z pelargonie, mandarinky, šalvěje lékařské a šalvěje muškátové. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Namydlete, umyjte se a opláchněte.

Přidejte 5–15 kapek jednoho či více esenciálních olejů do 230 ml gelového základu.

EVENING PEACE BATH & SHOWER GEL KÓD 3742500

VEL IKOST 236 ml

MORNING START BATH & SHOWER GEL KÓD 3745500

VEL IKOST 236 ml

Evening Peace Bath & Shower Gel osvěží pokožku a pomůže zklidnit mysl. Esenciální oleje z koriandru, bergamotu, ylang ylang a pelargonie vyvolávají pocity klidné vyrovnanosti a uvolnění, odstraňují stres a napětí. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Namydlete, umyjte se a opláchněte.

Morning Start Bath & Shower Gel vám pomůže, abyste se každý den cítili osvěženi díky síle čistých esenciálních olejů. Máta peprná, citronová tráva a rozmarýn povznášejí a dodávají energii, zatímco jalovec pročistí pokožku. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Namydlete, umyjte se a opláchněte.

LAVENDER BATH & SHOWER GEL KÓ D 5202500

V E LI KO S T 236 ml

SENSATION BATH & SHOWER GEL KÓ D 3748500

V E LI KO S T 236 ml

Lavender Bath & Shower Gel, obohacený čistým olejem z levandule, čistí a osvěžuje pokožku. Neobsahuje syntetické konzervační látky a obsahuje složky rostlinného původu, například kokosový olej a badyán. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Namydlete, umyjte se a opláchněte.

Sensation Bath & Shower Gel obsahuje několik čistých esenciálních olejů, například z ylang ylang a jasmínu, které mají zklidňující a relaxační účinky. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Namydlete, umyjte se a opláchněte.

70


Lavender Foaming Hand Soap čistí a zvláční vaše ruce, které po umytí nebudou suché ani podrážděné. Toto mýdlo, obohacené esenciálním olejem z levandule, vitamínem E a aloe vera, je účinné a dostatečně šetrné i k té nejcitlivější pokožce.

LAVENDER FOAMING HAND SOAP KÓD

KÓD

443008

443108

M NO ŽST VÍ

MN OŽ STVÍ

x 1 (1 ks)

x 3 (3 ks)

THIEVES FOAMING HAND SOAP KÓ D

KÓ D

367408

364308

MNO ŽS T V Í

MNO ŽS T V Í

x 1 (1 ks)

x 3 (3 ks)

Umyjte si pokožku mýdlem Thieves Foaming Hand Soap. Díky obsahu esenciálních olejů z citronu a pomeranče a směsi Thieves společně s dalšími přírodními složkami je šetrnou a účinnou alternativou k běžným mýdlům. Včetně pumpičky. ZPŮSOB POUŽI TÍ | Stříkněte si pěnu na ruce, namydlete a poté důkladně opláchněte.

Včetně pumpičky. Z P ŮS OB POUŽITÍ |

Stříkněte si pěnu na ruce, namydlete a poté důkladně opláchněte.

VELIKOST

Thieves Cleansing Soap nabízí čisticí sílu včetně účinku čistých esenciálních olejů. Toto tuhé mýdlo obsahující legendární směs olejů Thieves je ideální k čištění pokožky.

99,25 g

Z P ŮS OB POUŽITÍ |

THIEVES CLEANSING SOAP KÓD 367908

Štědře jej použijte na celé tělo při koupeli ve vaně nebo ve sprše.

PÉČE O TĚLO

Oslňte díky produktům připraveným ze složek rostlinného původu obohaceným esenciálními oleji, po nichž prahne vaše pokožka a vlasy - nejsou mezi nimi žádné, které by nechtěly. Naše řada péče o tělo nabízí pečlivě vyvinutá tělová mléka, přípravky na vlasy, cílenou péči o pleť a další produkty, aby vás udržovaly svěží a krásné od hlavy k patě bez škodlivých chemikálií.

AROMAGUARD MEADOW MIST DEODORANT KÓD 375208

VEL IKOST 42 g

Přírodní deodoranty Young Living jsou alternativou komerčních produktů, která neobsahuje hliník. AromaGuard Meadow Mist Deodorant obsahuje kokosový olej, včelí vosk, vitamín E a čisté esenciální oleje, jako jsou oleje z citronu a levandule. ZPŮS OB POUŽITÍ |

denně.

71

Používejte

AROMAGUARD MOUNTAIN MINT DEODORANT KÓ D 375308

V E LI KO S T 42 g

AromaGuard Mountain Mint Deodorant od Young Living nabízí přírodní vlastnosti kokosového oleje, včelího vosku a vitamínu E, které pokožku přirozeně zklidňují. Tento deodorant, obohacený esenciálními oleji z citronu, rozmarýnu a dalších, je ideální alternativou k produktům obsahujícím hliník. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Používejte denně.


BON VOYAGE KIT KÓD 469908

Bon Voyage Kit nabízí 10 produktů pro osobní péči od Young Living v atraktivní tašce s vlastním designem. Všechny produkty mají cestovní velikost, jsou praktické a ideální ke sdílení vašich oblíbených produktů. Z P ŮS OB POUŽITÍ |

GENESIS HAND & BODY LOTION KÓD 3706500

VEL IKOST 245 g

COOL AZUL SPORTS GEL KÓ D 543608

V E LI KO S T 100 ml

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Najdete u jednotlivých produktů.

Genesis Hand & Body Lotion je ultra hydratační krém obsahující kokosový olej a další přírodní rostlinné látky. Pomáhá zklidnit a vyživovat suchou, dehydrovanou pokožku. Je obohacen čistými esenciálními oleji, mimo jiné z pelargonie, palmarosy a bergamotu, které podporují hebkost a zdraví pokožky.

Cool Azul Sports Gel obsahuje plných 10 procent čistých esenciálních olejů v každé 100ml tubě. Kromě hydratace pokožky se náš sportovní gel vyznačuje zchlazujícími účinky směsi esenciálních olejů z máty peprné, oregana kubánského a dorado azul s mentolem a kafrem.

Před použitím dobře protřepejte. V hojném množství vetřete a vmasírujte do pokožky. Po použití si umyjte ruce.

LAVADERM COOLING MIST KÓ D 324908

V E LI KO S T 59 ml

LavaDerm, vyvinutý z šetrných složek, včetně esenciálního oleje z levandule a aloe, využívá jemné složení, které osvěžuje a lehce hydratuje pokožku, čímž podporuje její zdravý stav. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Lokálně nastříkejte na požadovaná místa. Opakujte každých 10–15 minut podle potřeby.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

Naneste na celé tělo k hydrataci pokožky. Ke každodennímu použití.

LAVENDER HAND & BODY LOTION KÓD 5201500

VEL IKOST 226 ml

Lavender Hand & Body Lotion, obsahující esenciální olej z levandule a další rostlinné složky, hydratuje a chrání pokožku před nepřízní prostředí a má dlouhodobé hydratační účinky. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Používejte podle potřeby k hydrataci dehydrované pokožky.

113 g

V E LI KO S T 15 ml

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Použijte 2–4 kapky dvakrát denně na oblast šíje. Pro vyšší účinnost naneste dvakrát denně 1–2 kapky po délce předloktí.

esenciálními oleji Young Living.

KÓD 514808

KÓ D 458108

Progessence Phyto Plus obsahuje pečlivě vyvážený poměr extraktu smldince chlupatého a vitamínu E na podporu zdravého vzhledu pokožky a esenciální olej z kadidlovníku, který pomáhá vyhladit jemné vrásky.

Sandalwood Moisture Cream má mimořádné hydratační schopnosti a je obohacen čistými

SANDALWOOD MOISTURE CREAM VELIKOST

PROGESSENCE PHYTO PLUS

Z P ŮS OB POUŽITÍ |

Šetrně vmasírujte na tvář, šíji a další požadovaná místa. Používejte denně po vyčištění a tonizování pleti.

72


PÉČE O VLASY

Věnujte vašim vlasům péči, jakou si zasluhují! Naše produkty pro péči o vlasy jsou vyrobeny z bezpečných ingrediencí přírodního původu za postupů šetrných k životnímu prostředí, proto se nemusíte obávat, že byste do vašich vlasů vpravili jakékoli nežádoucí toxické látky. Naše řada péče o vlasy, obohacená našimi účinnými esenciálními oleji, pomůže oživit vaši ranní očistu.

COPAIBA VANILLA MOISTURIZING SHAMPOO KÓD

Copaiba Vanilla Moisturising Shampoo je bohatý, výživný a hydratační mycí přípravek pro suché nebo poškozené vlasy. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Používejte jej denně k hydrataci suchých nebo poškozených vlasů.

MIRAH LUSTROUS HAIR OIL KÓ D 24468

V E LI KO S T 53 ml

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Naneste malé množství na suché nebo vlhké vlasy, od poloviny po konečky.

COPAIBA VANILLA MOISTURIZING CONDITIONER KÓ D

5194550

5195550

VEL IKOST

V E LI KO S T

295 ml

295 ml

LAVENDER MINT DAILY SHAMPOO KÓD 5191550

Lavender Mint Daily Shampoo představuje oživující čisticí směs pro každodenní péči, vhodnou pro všechny typy vlasů. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Používejte jej denně k očistě a výživě vlasů.

LAVENDER MINT DAILY CONDITIONER KÓ D 5192550

VELIKOST

V E LI KO S T

295 ml

295 ml

LAVENDER VOLUME SHAMPOO KÓD 5100500

VELIKOST 236 ml

73

Lavender Volume Shampoo citlivě myje a vyživuje jemné vlasy. Přidané rostlinné extrakty, vitamíny a esenciální oleje odstraňují nánosy nečistot a současně dodávají vlasům objem. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Používejte jej denně k mytí a posílení vlasů.

Mirah Lustrous Hair Oil je univerzální víceúčelový pomocník, který lze použít jako pomůcku pro úpravu účesu nebo jako vlasovou kúru. Olej je vytvořen pro všechny typy vlasů, je perfektní pro zjemnění konečků a dodání lesklého zakončení. Obsahuje hydratační arganový, monoi a habešský olej.

LAVENDER VOLUME CONDITIONER KÓ D 5102500

V E LI KO S T 236 ml

Copaiba Vanilla Moisturising Conditioner je bohatý výživný a hydratační kondicionér pro suché nebo poškozené vlasy. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Používejte jej denně k hydrataci suchých nebo poškozených vlasů.

Lavender Mint Daily Conditioner představuje oživující hydratační směs pro každodenní péči, vhodnou pro všechny typy vlasů. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Používejte jej denně k očistě a výživě vlasů.

Lavender Volume Conditioner šetrně pečuje o jemné vlasy a doplňuje Lavender Volume Shampoo. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Používejte jej denně k mytí a posílení vlasů.


PROVENCE COLLECTION

S potěšením vám nabízíme kolekci Provence Collection Young Living exkluzivně pro Evropu – jedinečnou řadu vyrobenou z bylin zasazených, vypěstovaných a sklizených na naší francouzské farmě v Simiane-la-Rotonde za dodržení našich zásad Seed to Seal. Upozorňujeme, že tyto produkty jsou sezonní, tudíž je jejich dostupnost ve značné míře závislá na počasí, stavu půdy a dalších faktorech. Po vyprodání těchto produktů získáme další zásoby až z příští sklizně.

74


CLARY SAGE FLORAL WATER KÓD

KÓD

503606

503706

VELIKOST

VELIKOST (REFILL)

120 ml

250 ml

ROSEMARY FLORAL WATER

Tato aromatická květová voda Clary Sage Floral Water z naší farmy v Simiane-la-Rotonde je skvělým způsobem jak vyčistit vaši pleť, a když ji na sebe během dne stříknete, poskytne vám příjemnou vůni.

Tato oživující květová voda má povzbuzující vůni – skvěle dodá energii a dobrou náladu a je obzvláště účinná, když ji

LAVENDER FLORAL WATER KÓ D

KÓ D

502806

502906

V E LI KO S T

VELIKOST (REFILL)

120 ml

250 ml

LAVENDER ESSENTIAL WATER

použijete jako osvěžující vlasové tonikum.

KÓD

KÓD

503406

503506

VELI KOST

VELIKOST (REFILL)

VELIKOST (REFILL)

120 ml

250 ml

250 ml

LAVENDER HONEY KÓD 22170

VELIKOST 500 g

LAVENDER DRY FLOWERS KÓD

KÓD

504006

504406

VELI KO ST

VEL IKOST

100 g

250 g

KÓD 504506

VELI KO ST 500 g

75

Ozvláštněte váš stůl kouzlem Provence z naší levandulové farmy Simiane-la-Rotonde produktem Young Living Lavender Honey! Krémová konzistence a jemně květová chuť je ideální pro oslazení čaje a do pečiva nebo slaných pokrmů. Zkuste přidat polévkovou lžíci do medovo-hořčičné salátové zálivky, nebo ho zkombinujte se sýrem feta nebo sýrem s modrou plísní, kterým dodá lehkou a autentickou sladkost.

Sušené levandulové květy z naší farmy ve francouzské Provenci jsou ideální do dekoračních vonných směsí, můžete si vyrobit vaše vlastní voňavé sáčky nebo je lze také použít na svatbě místo házení rýže.

KÓ D 503106

NICOLAS DIFFUSER KÓ D 504206

LAVENDER EINKORN PILLOW KÓ D

KÓ D

504606

504806

P O LŠ TÁ Ř E K ZA K R K

H R A NAT Ý P O LŠ TÁ Ř E K

Květinová voda Lavender Floral Water může pomoci zklidnit a osvěžit, obzvláště dobře účinkuje na mastnou a problematickou pleť.

Naše Lavender Essential Water obsahuje všechny aromatické molekuly samotného esenciálního oleje a také květinovou vodu. Tato kombinace obnoví původní aroma rostliny a nabídne krásnou a dlouhotrvající vůni pro osvěžení vašeho domova.

Tento estetický difuzér nepotřebuje k rozptylování vašich oblíbených esenciálních olejů elektřinu. Nicolas Diffuser využívá přirozeného odpařování při pokojové teplotě, tudíž je levný a naprosto ekologický. Je vyroben ze stoprocentně recyklovatelných materiálů a lze jej snadno přepravovat.

Tyto užitečné polštářky jsou vyrobeny z pšeničných plev a plněny levandulovými květy z naší farmy v Simiane-la-Rotonde. Lze je snadno přepravovat, proto je jejich nevtíravá a uvolňující levandulová vůně skvělým společníkem na cestách.


G a ry ’s Tr u e G r i t

EINKORN GRANOLA Tato granola je díky křupavým kouskům smíchaným se sušenou kustovnicí Ningxia Wolfberries perfektní k zabalení s sebou, ať jdete kamkoli!


ZDRAVÍ A DOBRÁ KONDICE Opravdový zdravý životní styl vychází zevnitř a naše řada Zdraví a dobrá kondice nabízí optimální výživu se vzpruhou v podobě esenciálních olejů, která vám pomůže vydat se na cestu. Dosáhněte svých snů s potravinami a doplňky, které podnítí váš elán, uspokojí nutriční potřeby a omámí chuťové buňky!NINGXIA RED

Už déle než 700 let se v severozápadním regionu Číny známém jako Ningxia pěstuje prvotřídní kustovnice. Kustovnice, známá také jako goji, má bohaté výživové složení. NingXia Red je náš účinný nápoj ze šťáv vytvořený tak, aby pomohl dodat energii, oživit a doplnit energetické zásoby těla i mysli. Tato lahodná, patentovaná směs složená z čistých esenciálních olejů, pyré z kustovnice Ningxia a dalšího ovoce dodá tělu životně důležité fytonutrienty.


NINGXIA DRIED WOLFBERRIES KÓD 636008

Ningxia Dried Wolfberries je vynikající jako svačinka, výborně se hodí do smoothie nebo k dozdobení misky s jogurtem či cereáliemi. Dodá chuť, konzistenci a výživné hodnoty řadě vašich oblíbených potravin či receptů.

NINGXIA NITRO KÓ D 306408

MNO ŽS T V Í 14 x 20 ml

ZPŮSOB POUŽIT Í |

NingXia Nitro můžete konzumovat přímo z tuby nebo smíchat s 60–120 ml nápoje NingXia Red nebo se 120 ml vody.

Z P ŮS OB POUŽITÍ |

Snězte ¼ šálku (cca 4 polévkové lžíce) podle chuti. Přidejte do pečiva, cereálií, salátu, studentské směsi atd.

NINGXIA RED KÓD

KÓD

3042560

3044560

M NOŽST VÍ

MN OŽ STVÍ

2 x 750 ml

4 x 750 ml

KÓD

KÓD

3045560

3046560

M NOŽST VÍ

MN OŽ STVÍ

6 x 750 ml

8 x 750 ml

Náš ovocný nápoj NingXia Red obsahuje pyré z celých plodů kustovnice NingXia, směs šťáv z borůvek, černých jeřabin, třešní, granátových jablek a švestek, extrakt ze stévie, extrakt z hroznů, čistý extrakt z vanilky a esenciální oleje z pomeranče, yuzu, citronu a mandarinky.

KÓD

M NOŽST VÍ

MN OŽ STVÍ

30 x 60 ml

60 x 60 ml

POU Ž ITÍ |

Vypijte 60 ml 2x denně.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

3071521

MNO ŽS T V Í x 12

M NOŽST VÍ

Tato cestovní balení zajistí stejně účinné přínosy nápoje NingXia Red v jediné 60ml porci, která se snadno vejde do kabelky, batohu či tašky. Každá krabice obsahuje 30, 60 nebo 90

90 x 60 ml

jednotlivých balení k jednomu použití.

3523560

ZP Ů SO B

KÓ D

3526560

KÓD

KÓ D 4710560

NINGXIA ZYNG

KÓD

Obsahuje dvě 750ml láhve NingXia Red a 30 sáčků k jednomu použití.

NINGXIA RED COMBO PACK

Vypijte 60 ml 2x denně.

NINGXIA RED SINGLES 3525560

NingXia Nitro, jedinečná směs esenciálních olejů, bylinných extraktů a dalších vybraných složek, podporuje kognitivní pozornost a dobrou kondici. Obsahuje kombinaci přirozeně se vyskytujícího kofeinu a D-ribózy a je skvělou vzpruhou pro tělo i mysl.

Máte málo energie? Dejte si NingXia Zyng! Tento lehký, perlivý nápoj vnese do organismu příliv energie posílené patentovanou směsí esenciálních olejů z černého pepře a limetky, pyré z kustovnice a extraktem z bílého čaje. Také obsahuje niacin, který pomáhá omezit pocity únavy a vyčerpání. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Vypijte jednu plechovku podle chuti. Podávejte nejlépe chlazené.

Vždy si přečtěte bezpečnostní pokyny na jednotlivých etiketách. Obal produktu se může lišit od vyobrazení v tomto Katalogu produktů.

80


SLIQUE

Díky jedinečné kombinaci exotických složek a účinných esenciálních olejů ve směsi Slique můžete vykročit správným směrem - ke zdravějšímu a šťastnějšímu já! Jestliže jsou produkty Slique doplněny správnou výživou a pohybem, dokážou udržet správnou hmotnost a dodají nutriční podporu.

SLIQUE BARS KÓD 5024521

M NOŽ STVÍ x6

SLIQUE TEA KÓD 4572523

M NOŽ STVÍ x 25

81

Z kombinace exotického ovoce, ořechů a vědeckých objevů na základě přístupu dvojího zaměření na sytost se zrodila ideální funkční a výživná svačinka Slique Bars. Z P ŮS OB POUŽITÍ |

Konzumujte před jídlem nebo mezi jídly s 340 ml vody, abyste zahnali pocit hladu.

Slique Tea je exotický nápoj složený z prášku kadidlovníku a dalších přírodních složek, které vám pomohou podpořit vaše cíle, co se týče váhy. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Přiveďte k varu 230 ml vody. Vložte jeden sáček do šálku a zalijte vodu. Nechte nejméně 3 minuty vyluhovat.

SLIQUE ESSENCE KÓ D 458608

V E LI KO S T 15 ml

Slique Essence je kombinací účinných esenciálních olejů s extraktem ze stévie v jedinečné směsi, kterou lze kombinovat s dalšími produkty Slique. SL OŽENÍ |

grapefruit, mandarinka, citron, máta klasná a obaleň s extraktem ze stévie


ZÁKLADNÍ

VÝŽIVA

Vitamíny a minerální látky jsou dva základní pilíře zdravé stravy. Ze samotné stravy však ne vždy získáme dostatečné množství těchto důležitých živin. Naše praktická řešení ve formě multivitamínových doplňků stravy představují biologicky dostupné vitamíny a minerální látky získané z potravin a obsahují bohatství účinných esenciálních olejů, které vám dodají podporu, kterou potřebujete.


5-DAY NUTRITIVE CLEANSE KÓD 489008

Pětidenní očistná kúra 5-Day Nutritive Cleanse může pomoci usnadnit šetrnou a současně efektivní očistu těla vedoucí ke zlepšení celkového zdraví a tělesné pohody. V této kolekci najdete NingXia Red, Balance Complete a Digest & Cleanse. Z P ŮS OB POUŽITÍ |

BLM KÓD 323408

M N OŽ STVÍ x 90

DETOXZYME KÓD 320308

M N OŽ STVÍ x 180

BALANCE COMPLETE KÓ D 329208

V E LI KO S T 750 g

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Přidejte 2 odměrky do 230 ml studené vody nebo mléka a rozmixujte dohladka. Pro zvýšení chuti přidejte ovoce nebo oleje řady Plus.

Najdete u jednotlivých produktů.

BLM je kombinací jedle balzámové z Idaho a hřebíčku s patentovanou směsí methylsulfonylmethanu a snadno vstřebatelného glukosaminu a kolagenu. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Vážíte-li méně než 54 kg, užívejte 1 tobolku 3x denně. Máte-li 54–91 kg, užívejte 1 tobolku 4x denně. Máte-li více než 91 kg, užívejte 1 tobolku 5x denně.

Tobolky Detoxzyme obsahují účinné enzymy na vegetariánské bázi, které se podílejí na trávení, odvádějí toxické látky z těla a podporují pročišťování organismu. Detoxzyme spolupracuje s tělem na posílení správné funkce trávicí soustavy.

COMFORTONE KÓ D 320408

MNO ŽS T V Í x 150

KÓD 327208

M NOŽ STVÍ x 90

ZPŮS OB POUŽITÍ | Pro dosažení nejlepšího výsledku užívejte 1–3 kaplety hodinu před jídlem.

zdravé trávení. ComforTone podporuje zdraví a přirozenou schopnost tlustého střeva správně fungovat.

Užívejte 1 tobolku 3x denně. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete pít nejméně 1,8 litru vody denně.

DIGEST & CLEANSE KÓ D 329308

MNO ŽS T V Í x 30

Digest & Cleanse je vyvinut s esenciálními oleji, jako jsou olej z máty peprné a kmínu lučního, pro podporu normálního trávení a olejů ze zázvoru, fenyklu a anýzu pro zlepšení trávení. Měkké želatinové kapsle s řízeným uvolňováním se rozpustí ve střevě pro optimální vstřebání. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Užívejte 2 tobolky 3x denně mezi jídly nebo podle potřeby. Tento produkt lze užívat během programu zaměřeného na očistu a detoxikaci.

Essentialzyme je dvouvrstvý komplex několika enzymů v kapletách potažený mátou peprnou a obsahuje také esenciální oleje z anýzu, fenyklu, máty peprné, pelyňku a hřebíčku.

ComforTone je efektivní kombinace bylin a esenciálních olejů, konkrétně oleje z máty peprné a zázvoru, které posilují

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Z PŮS OB POUŽITÍ |

ESSENTIALZYME

Balance Complete je náhrada stravy na bázi tzv. superpotravin. Její složení pomáhá doplnit energii a pročistit organismus, neboť obsahuje patentovanou směs V-Fibre od Young Living. Tato směs dodává neuvěřitelných 11 gramů vlákniny v jedné porci.

Užívejte 1 měkkou želatinovou kapsli 1–3x denně s vodou, 30–60 minut před jídlem.

ESSENTIALZYMES-4 KÓ D 464508

MNO ŽS T V Í x 120

Essentialzymes-4 je multispektrální komplex enzymů s duální cílenou technologií doby uvolňování. To uvolňuje enzymy na živočišné a rostlinné bázi v odlišných časech v rámci trávicího ústrojí, což napomáhá optimálnímu vstřebávání. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Užívejte 2 tobolky (1 blistr s dvojitou dávkou) 2x denně s největšími jídly (celkem 4 tobolky). 83


ICP KÓD 320808

VELIKOST 227 g

ICP obsahuje lipázu, proteinázu a fytázu a je obohacený esenciálními oleji z fenyklu, anýzu, pelyňku, zázvoru, citronové trávy a rozmarýnu. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Denně smíchejte 2 čajové lžičky s 230 ml ovocné šťávy nebo vody. Při očistě nebo vysokoproteinové stravě užívejte třikrát denně. Nejlepší chuti dosáhnete smícháním s mrkvovou šťávou, jablečnou šťávou nebo zdravým smoothie.

JuvaPower je rostlinný komplex ve formě prášku a je jeden z nejbohatších zdrojů potravin, které vážou kyseliny. Obsahuje

JUVAPOWER KÓD

esenciální oleje z anýzu a fenyklu pro optimální podporu.

327608

VE L IKOST 226 g

INNER DEFENSE KÓ D 329508

MNO ŽS T V Í x 30

JUVASPICE KÓ D 3279500

V E LI KO S T 113 g

KÓD 18361

M NOŽ STVÍ x 30

Z P Ů S OB POUŽITÍ |

Užívejte 1 tobolku každý večer po jídle nebo podle potřeby.

MEGACAL KÓD 328008

VELIKOST 450 g

MegaCal obsahuje vysokou hladinu vápníku, který pomáhá udržet normální kosti, a hořčíku, který přispívá k normální funkci nervového systému, a také obsahuje esenciální olej z citronu, mangan a vitamín C.

JuvaSpice je lahodná směs rýžových otrub, špenátu, rajčatových lupínků, sušené řepy a lněných semínek, která dodá celé řadě pokrmů skvělou chuť. Také je obohacen o esenciální oleje z fenyklu a anýzu.

Jako doplněk stravy užívejte 1 gram (1/3–1/2 čajové lžičky) jednou denně nebo podle potřeby.

Jako doplněk stravy přidejte 1 polévkovou lžíci do jídla (např. pečené brambory, salát, rýže, vejce) nebo smíchejte se 120–230 ml demineralizované vody, rýžového či mandlového mléka. Nenahrazuje vyváženou stravu. Pro maximální přínosy užívejte třikrát denně.

Life 9 je patentovaná kombinace 9 kmenů přátelských bakterií, které jsou nezbytné k podpoře zdravého organismu. Tento doplněk stravy obsahuje 17 miliard živých kultur představujících 9 různých bakteriálních kmenů.

ZPŮSOB POUŽIT Í | Užívejte denně ráno 1 měkkou želatinovou kapsli, jste-li ve stresu, užívejte 1 měkkou želatinovou kapsli 3–5x denně. Abyste dosáhli co nejlepšího výsledku, za 8 hodin si vezměte Life 9.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

ZPŮS OB POUŽITÍ |

LIFE 9

Inner Defense obsahuje směs esenciálních olejů Thieves od Young Living, která je bohatá na thymol, karvakrol a eugenol.

LONGEVITY SOFTGELS KÓ D 328908

MNO ŽS T V Í x 30

Longevity Softgels obsahují směs esenciálních olejů, včetně oleje z pomeranče, tymiánu, hřebíčku a kadidlovníku, které pomáhají udržet zdravý životní styl. Obsaženo ve vegetariánské kapsli s cíleným uvolňováním pro ideální vstřebávání a minimální chuť po požití. ZPŮSOB POUŽITÍ | Užívejte 1 měkkou želatinovou kapsli jednou denně s jídlem nebo podle potřeby.

MULTIGREENS KÓ D 324808

MNO ŽS T V Í x 120

MultiGreens obsahují směs zeleniny, včelí pyl a esenciální oleje. Jako zdroj cholinu může také přispívat k normální syntéze aminokyselin a tuků a také k udržení normální funkce jater. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Užívejte

3 tobolky 2x denně.

Z P ŮS OB POUŽITÍ |

Užívejte 1 čajovou lžičku denně rozmíchanou v 1 šálku vody nebo šťávy hodinu po jídle (nebo po užití léků) nebo před spaním. 84


OMEGAGIZE 3 KÓD 309708

M NOŽ STVÍ x 120

OmegaGize3 má vysoký obsah omega-3-mastných kyselin, vitamínu E a D - který přispívá k normální funkci imunitního systému. EPA a DHA (omega-3) také podporují srdce tím, že přispívají k jeho normální funkci.

SULFURZYME KÓ D 3243521

MNO ŽS T V Í x 120

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Užívejte 2 tobolky 2x denně hodinu před jídlem nebo po něm.

ZPŮS OB POUŽITÍ |

Užívejte 2 tobolky 2x denně mezi jídly nebo podle potřeby.

SUPER C KÓD 324208

M NOŽ STVÍ x 120

Super C poskytuje tělu vitamín C na podporu normální funkce imunitního systému během a po náročné fyzické aktivitě a pomáhá omezit pocit únavy a vyčerpání.

Sulfurzyme dodává tělu síru a je skvělým přírodním zdrojem methylsulfonylmethanu sloučeniny, která se vyskytuje přirozeně v rajčatech, mléku a mangoldu řapíkatém. Také obsahuje kustovnici Ningxia.

SUPER CAL KÓ D 3244500

MNO ŽS T V Í x 120

ZPŮS OB POUŽITÍ |

Užívejte 1 tabletu pro denní péči.

Super Cal obsahuje vápník, pro udržení normálních kostí a zubů, a navíc hořčík, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a nervovému systému. Také obsahuje zinek na podporu normální funkce imunitního systému. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Užívejte 2 tobolky před každým jídlem nebo podle potřeby.

DOPLŇKY K VÝŽIVĚ BLENDER BOTTLE KÓ D (Z EL EN Á) 4609

KÓ D (FIALOVÁ) 4622

Připravte si v této přenosné láhvi výživný koktejl. Její objem je 400 ml.

HYDROGIZE WATER BOTTLE KÓ D ( S LO NOV I NOVÁ ) 577708

KÓ D ( F I A LOVÁ ) 577508

85

Hydratace je pilířem jakékoli zdravé stravy a je nezbytná pro zdravé kosti, zuby a orgány. Optimalizujte vašich každodenních osm sklenic díky naší láhvi HydroGize, která obohatí vodu o vodík. Jelikož HydroGize využívá metodu elektrolýzy, zajišťuje optimální přísun vodíku do každé láhve. Její objem je 400 ml.


ZDRAVÉ VAŘENÍ

Předsevzali jsme si, že vám budeme nabízet lepší možnosti v každém ohledu na vaší cestě, a to dokonce i v kuchyni! S produkty, jako jsou ty v naší řade Einkorn, vám chceme pomoci získat z vaší stravy maximum a užít si ji tak, jak to příroda zamýšlela.

GARY’S TRUE GRIT EINKORN FLAKES KÓD 24360

VELIKOST 369 g

GARY’S TRUE GRIT EINKORN GRANOLA KÓD 5751500

VELIKOST 340 g

WOLFBERRY CRISP BARS KÓD 631508

VEL IKOST

Gary’s True Grit Einkorn Flakes, s jemně sladkou chutí po otrubách a křupavostí, která vydrží i v mléce, jsou přirozeně sladké a křupavé a potěší celou rodinu. ZPŮS OB POUŽIT Í |

Nasypte porci cereálií do misky a přidejte mléko nebo vaše oblíbené rostlinné mléko.

Ať už začínáte váš den, chcete odpolední svačinku, nebo hledáte zdravější možnost na cesty, celá vaše rodina si užije skvělou chuť a výživu Einkorn Granola! ZPŮS OB POUŽIT Í |

Užijte si ji jako teplých nebo studených snídaňových cereálií, samostatně jako svačinku nebo jako posypku na jogurty nebo další potraviny.

GARY’S TRUE GRIT EINKORN FLOUR KÓ D 5043500

V E LI KO S T 907 g

GARY’S TRUE GRIT EINKORN ROTINI PASTA KÓ D 5750500

V E LI KO S T 250 g

Mouka Einkorn Flour obsahuje nehybridizovaná zrna pšenice jednozrnky, která byla rozemleta a zabalena k použití ve vašich oblíbených receptech. ZPŮSOB POUŽITÍ |

Postupujte

podle receptu na obalu.

Těstoviny Gary’s True Grit Einkorn Rotini jsou lahodným a zábavným způsobem, jak si vychutnat výživnou kvalitu pšenice jednozrnky. Tyto těstoviny, vyrobené z celozrnné mouky nehybridizované pšenice jednozrnky, jsou nezbytným základem snadných, chutných, celozrnných pokrmů. Einkorn Rotini jsou jedním ze způsobů, jak společnost Young Living dodává lahodnou přírodní kvalitu ze svých polí vaší rodině.

Wolfberry Crisp jsou přirozeně oslazené tyčinky bohaté na bílkoviny, které obsahují 16 gramů bílkovin z mandlí, soji, kustovnice a dýňových semen.

x6

86KRÁSA Od líčidel Savvy Minerals po naši řadu ART obsahující produkty pro péči o pleť na rostlinné bázi, zkrášlovací produkty společnosti Young Living obohacené esenciálními oleji vyčistí, hydratují a zkrášlí vaši pleť pro přirozenou, zdravou záři. Hýčkejte vaši pleť díky síle esenciálních olejů!


Savvy

MINERALS Buď te sebevědomí bez kompromisu se Savvy Minerals by Young Living. Naše kosmetická řada Savvy Minerals by Young Living na bázi minerálních látek je kombinací prvotřídních receptur s čistými ingrediencemi, abyste se mohli přirozeně zkrášlit, aniž byste rezignovali na váš standard. V nabídce nejrozmanitějších odstínů a barev si můžete najít přesně ty produkty, které vám pomohou dosáhnout výjimečnosti.


Passionate

I Do Believe You’re Blushin’

Smashing

Crowned All Over

Summer Loved

BLUSH

BRONZER

S tvářenkou Savvy Minerals Blush vykouzlíte na tváři přirozený ruměnec. Zajistěte si dokonalý vzhled – od přirozeného po dramatický – díky třem lichotivým odstínům a vrstvitelné barvě.

Použijte Savvy Minerals Bronzer k dosažení opáleného odstínu pokožky. Tento minerální pudr se hladce roztírá, prohřeje vaši pleť do zářivého odstínu a dodá jí zdravý, přirozeně vypadající jas.

I DO BELIEVE YOU’RE BLUSHIN’ – 503

CROWNED ALL OVER – 500

PASSIONATE – 502

SUMMER LOVED – 501

KÓD

KÓ D

KÓ D

KÓD

22526

22490

22495

22492

SMASHING – 504 KÓD 22525

Cool No. 1

Cool No. 2

Cool No. 3

Warm No. 1

Dark No. 1

Dark No. 2

Dark No. 3

Dark No. 4

Warm No. 2

Warm No. 3

FOUNDATION POWDER Získejte bezchybně vypadající pokožku a celodenní účinek s podkladovým pudrem Savvy Minerals Foundation. Díky lehké konzistenci a vrstvitelnému složení se sladí s pokožkou a vytvoří přirozený a zářivý vzhled.

COOL NO. 1 – 100

COOL NO. 2 – 101

COOL NO. 3 – 102

WARM NO. 1 – 200

WARM NO. 2 – 201

KÓD

KÓ D

KÓ D

KÓ D

KÓD

22508

22509

22510

22505

22506

WARM NO. 3 – 202

DARK NO. 1 – 300

DARK NO. 2 – 301

DARK NO. 3– 302

DARK NO. 4 – 303

KÓD

KÓ D

KÓ D

KÓ D

KÓD

22507

22511

22512

22513

22514

Vždy si přečtěte bezpečnostní pokyny na jednotlivých etiketách. Obal produktu se může lišit od vyobrazení v tomto Katalogu produktů.

90


Diamond Dust

VEIL – DIAMOND DUST – 505

Jet Setter

EYELINER – JET SETTER – 408

Multitasker

MULTITASKER – 409

KÓD

KÓ D

KÓ D

22524

22504

22523

Stačí pár tahů a fixační pudr Savvy Minerals Veil vyhladí a vyrovná pokožku, absorbuje mastnotu a prozáří pleť. Používejte tento průhledný pudr buď samostatně, nebo jej naneste na podkladový pudr, aby pomohl upravit váš vzhled.

Použijte oční linku Savvy Minerals Eyeliner k dosažení decentního nebo nápadného vzhledu očí. Zvládněte každý styl – od smyslného kouřového líčení oka až po protažené kočičí oko – s tímto pudrovým složením a vrstvitelnou barvou.

Best Kept Secret

Residual

Determined

Wanderlust

Spoiled

Crushin’

Diffused

Unscripted

Vytvořte cokoli se Savvy Minerals MultiTasker, naším víceúčelovým pudrem, který zastane funkci vyplňujícího přípravku na obočí, očních stínů a oční linky. Vydrží celý den a zajistí upravený vzhled, kdekoli je použit.

EYESHADOW Oční stíny Savvy Minerals Eyeshadow s bohatou, velmi výraznou barvou a rozmanitými barvami umožní vytvořit jakýkoli vzhled. Toto vrstvitelné dlouhotrvající složení vydrží celý den, můžete se tedy cítit naprosto jistě od rána do večera.

BEST KEPT SECRET – 400 KÓD

KÓ D

22499

22500

DETERMINED – 405

WANDERLUST – 402

KÓD

KÓ D

22497

22503

SPOILED – 403

CRUSHIN’ – 404

BRUSH SET

KÓD

KÓ D

KÓ D

22502

22498

21257

DIFFUSED – 406

91

RESIDUAL – 401

UNSCRIPTED – 407 KÓD

KÓ D

22496

22556

Souprava Savvy Minerals Brush Set obsahuje pět vysoce kvalitních štětců vyvinutých speciálně tak, aby nabraly optimální množství produktu a snadno jej nanesly na pleť. Každý jemný štětec je vyroben z vysoce kvalitních syntetických vláken a celá souprava je dodána ve stylovém kufříku pro snadné uložení a přepravu.


T I P Y A T R I K Y P R O VA Š E D O K O N A L É K O N T U RY

Nezalekněte se této profesionální techniky! Ukažte vaši nejodvážnější tvář díky několika tipům a trikům, které vám pomohou vytvořit dokonalé kontury.

Naneste podkladový pudr, jak jste zvyklí, abyste vytvořili stejnoměrný základ.

Bronzer naneste také podél linie vlasů – se zaměřením na spánky – a podél brady. Tvář tak získá výraznější tvar a rozměr. Zvýrazněte váš nos konturováním po stranách a na špičce.

Čistým štětcem bronzer jemně rozetřete, aby nikde nezůstaly žádné ostré či nepřirozené linie.

Konturovacím štětcem nebo štětcem Blush Brush lehce naneste bronzer podél lícních kostí od středu líce k hornímu okraji ucha.

Vytvořte kontrast tím, že zvolíte základ o jeden odstín světlejší, než je vaše běžná barva, nebo pomocí zvýrazňovače. Naneste na střed čela, pod oči, na vrcholky lícních kostí, nad horní ret (tzv. Amorův luk) a dolů po středu nosu a brady.

Nakonec tvář lehce poprašte tvářenkou, aby získala přirozený ruměnec.


Abundant

Embrace

Daydream

On a Whim

Wish

Uptown Girl

LIP GLOSS

LIPSTICK

Lesk na rty Savvy Minerals Lip Gloss zklidňuje a změkčuje rty, dodává jim lesk a barvu, navíc neobsahuje žádná syntetická barviva. Jeho vrstvitelná barva přírodního původu vám umožňuje docílit požadovaného odstínu, od čirého po středně výrazný.

Savvy Minerals Lipstick, rtěnka vyrobená bez syntetických barviv, zajistí svým lehkým složením, vrstvitelnou barvou a hladkým nanášením barevnou explozi. Je to skvělá rtěnka pro každodenní použití.

ABUNDANT – 600

EMBRACE – 601

KÓD

KÓ D

22517

22515

22522

V E L I KO ST 59 ml

Zvládněte pigmentaci a částice díky Savvy Minerals Misting Spray. Tento rozprašovač přírodního původu, dokonalý doplněk líčidel na bázi minerálů, se používá k soustředění barvy na štětce před nanesením pudru.

93

ON A WHIM – 603

KÓ D

KÓ D

22519

22567

WISH – 604

UPTOWN GIRL – 605 KÓ D

KÓ D

22520

22521

MASCARA

MISTING SPRAY – 506 KÓ D

DAYDREAM – 602

KÓ D 24331

Zvolte si díky Savvy Minerals Mascara přírodní řasenku, která se nedrolí a vydrží celý den. Tato řasenka, navržená tak, aby přetvořila řasy díky svému složení s možností vrstvení, je obohacená o olej z levandule, neobsahuje parabeny, ftaláty, ropné produkty, bismut, mastek, barvy, syntetická barviva ani syntetické vonné látky, takže se můžete cítit pohodlně a sebevědomě, když ji používáte v blízkosti očí, dokonce i těch citlivých.


Kontrolujte vaše nanesení SAVVY MINERALS MISTING SPRAY #22522

Savvy Minerals by Young Living Misting Spray vám poskytne důkladné, stejnoměrné a hladké nanesení vašich líčidel na bázi minerálů. Je obohacen o čisté esenciální oleje - včetně oleje z levandule, cedrového dřeva, růže a pelargonie - a je vyroben bez parabenů a ftalátů a dodává vaší pleti jasnou záři a udržuje vaše líčení na místě po celý den.

JAK HO MÁM POUŽÍT?

Nastříkejte 2-3 dávky na váš štětec a jemně oklepejte přebytečné množství před tím, než naberete vámi zvolený produkt. Podkladový pudr se nanese se saténovým zakončením a linka na oči bude vypadat jako tekutá, zatímco další produkty, jako je oční stín a tvářenka, budou mít odvážnější zakončení. T I P : Po postříkání vašeho štětce a oklepání přebytečného množství je nejlepší nabrat prášek z vnitřku víčka produktu.

94


ART

Náš speciálně vyvinutý systém ART Skin Care System bezpečně a efektivně čistí, tonizuje a hydratuje vaši pleť, aby odhalil krásu, s níž jste se narodili!

PRŮVODCE PÉČÍ O PLEŤ Nemáte jasno v tom, kde začít, když používáte esenciální oleje

ESENCIÁLNÍ OLEJE PŘÍNOSY

NEJLEPŠÍ PRO

Frankincense

hydratuje a vyhlazuje

všechny typy pleti

Lavender

ztišuje a vyživuje

všechny typy pleti

Royal Hawaiian uklidňuje a hydratuje Sandalwood

všechny typy pleti

Rose

uklidňuje, vyhlazuje, vyživuje všechny typy pleti a hydratuje

Tea Tree

myje a čistí

mastná pleť

oleje přímo na pleť, tento stručný

Geranium

čistí

mastná pleť

návod shrnuje nejčastější způsoby

Myrrh

hloubkově čistí

suchá pleť

použití.

Patchouli

vyhlazuje a hydratuje

suchá pleť

jako součást vašeho kosmetického rituálu? Přestože je každá pleť jiná a může jinak reagovat na nanášení


ART CREME MASQUE KÓD 5173

VEL IKOST 30 ml

Maska ART Creme Masque je díky exkluzivní směsi kyseliny hyaluronové a čistých esenciálních olejů určena k hloubkové hydrataci pleti. Obsahuje také další přírodní rostlinné druhy lázeňské kvality, které pomáhají vaši pleť zpevnit a obnovit její mladistvý vzhled. Vhodná pro všechny typy pleti.

ART GENTLE CLEANSER KÓ D 5361550

V E LI KO S T 100 ml

Umyjte a osušte obličej. Naneste stejnoměrně na celý obličej. Nechte 20 minut působit. Navlhčenou žínkou odstraňte přebytečné zbytky produktu.

KÓD 5362550

VEL IKOST 30 ml

ART RENEWAL SERUM KÓD 5175

VEL IKOST 20 ml

ART SKIN CARE SYSTEM KÓD 5363550

ART Light Moisturiser pomůže vaší pokožce zajistit a udržet správnou hydrataci. Díky esenciálním olejům Young Living a dalším prvotřídním složkám bude vaše pleť hedvábně vláčná. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Očistěte pleť, použijte tonikum a poté přípravek jemně naneste na obličej a šíji. Používejte ráno nebo podle potřeby.

ART Renewal Serum je luxusní směs z extraktu exotické orchideje a esenciálních olejů, která je přínosem pro nejcitlivější oblasti obličeje. Toto prvotřídní složení je určeno k hloubkové výživě a hydrataci a pomáhá udržet mladistvý vzhled. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Umyjte si obličej. ART Renewal Serum naneste dvakrát denně na citlivá místa obličeje a nechte vstřebat. Pro maximální účinek pleť dále ošetřete některým z vašich oblíbených hydratačních krémů Young Living.

ZPŮSOB POUŽIT Í |

Naneste na navlhčené ruce a krouživým pohybem vmasírujte do obličeje i šíje.

Z P ŮS OB POUŽITÍ |

ART LIGHT MOISTURISER

ART Gentle Cleanser podporuje zářící pleť, neboť vytvoří hebkou, jemnou pěnu, která spláchne všechny nečistoty. Pocítíte, jak je vaše pleť, nasycená esenciálními oleji, které pleť milují, čistá a osvěžená a současně se obnoví její zářivost a vitalita.

ART REFRESHING TONER KÓ D 5360550

V E LI KO S T 120 ml

ART SHEERLUMÉ BRIGHTENING CREAM KÓ D 4833500

V E LI KO S T 30 ml

ART Refreshing Toner šetrně odstraňuje nečistoty, aniž by pleť vysušoval. Dokonalá směs esenciálních olejů pomáhá vyrovnat pH vaší pleti a zanechává ji čistou, tonizovanou a svěží. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Po očištění pleti přetřete obličej a krk vatovým tamponem navlhčeným tonikem. Používejte ráno a večer podle potřeby.

Sheerlumé, vyspělé složení posílené vytříbenou patentovanou směsí alpských bylin a čistých esenciálních olejů, viditelně rozjasní tvář a sjednotí odstín pleti. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Naneste tenkou vrstvu krému Sheerlumé na čistou pokožku. Nejlepších výsledků lze dosáhnout, pokud krém použijete ráno i večer buď samotný, nebo jako základ pod svůj oblíbený hydratační krém od Young Living.

ART Skin Care System od Young Living bezpečně a účinně pročistí, harmonizuje a hydratuje vaši pleť a obnoví její přírodní a přirozenou vlastní krásu. V tom je krása kosmetiky ART! ZPŮS OB POUŽIT Í |

Návod k použití najdete u jednotlivých produktů.

96


PÉČE O OBLIČEJ Produkty pro péči o pleť Young Living jsou dokonalým spojením špičkových rostlinných složek a esenciálních olejů, které zkrášlují vzhled vaší pokožky. Tato řada nabízí nezbytná řešení pro péči o každý typ pleti díky produktům, které jsou odborně vyvinuty, aby pomohly vaší pleti udržet zdravý a svěží vzhled.

Boswellia Wrinkle Cream obsahuje čisté esenciální oleje, mimo jiné kadidlovník a santalové dřevo, které hydratují pokožku a současně minimalizují lesk a vyhlazují drobné vrásky.

BOSWELLIA WRINKLE CREAM KÓD 5141500

VEL IKOST 57 g

GRAPEFRUIT LIP BALM KÓD 517808

VELIKOST

Z PŮS OB POUŽITÍ |

Očistěte pleť, použijte tonikum a poté jemně nanášejte na obličej a šíji.

Tento osvěžující balzám na rty, obohacený esenciálním olejem z grapefruitu, semeny kustovnice a antioxidanty zadržuje vlhkost a zabraňuje tak dehydrataci rtů, které zůstanou vláčné. ZPŮS OB POUŽITÍ |

naneste na rty.

Podle potřeby

KÓD 24465

VELIKOST 113 ml

Odmítněte na váš obličej používat nevlídné čisticí emulze! Mirah Luminous Cleansing Oil, složený z 10 esenciálních olejů včetně oleje z růže a ylang ylang - a z 10 hydratačních nosných olejů, jako je jojobový a arganový, odstraňuje nečistotu bez toho, aby z vaší pleti stáhl přirozené oleje, které pleť potřebuje. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Na suché ruce naneste 2-3 pumpičky a vmasírujte do obličeje, abyste ho vyčistili a odstranili líčidla. Opláchněte teplou vodou.

97

KÓ D 515008

V E LI KO S T 4,2 g

LAVENDER LIP BALM KÓ D 520308

Tento zcela přírodní balzám na rty hydratuje a chrání vaše rty. Cinnamint Lip Balm, obsahující čisté esenciální oleje ze skořicové kůry a máty peprné, pomáhá zabránit dehydrataci pokožky a rty zůstávají hebké a vláčné. ZPŮSOB POUŽIT Í |

naneste na rty.

Podle potřeby

Lavender Lip Balm zklidňuje vysušené rty, využívá účinky esenciálního oleje z levandule a hydratační vlastnosti jojobového oleje a vitamínu E. ZPŮSOB POUŽIT Í |

naneste na rty.

Podle potřeby

V E LI KO S T 4,2 g

4,2 g

MIRAH LUMINOUS CLEANSING OIL

CINNAMINT LIP BALM

ORANGE BLOSSOM FACIAL WASH KÓ D 5136500

V E LI KO S T 118 ml

Tato šetrná obličejová emulze bez obsahu mýdla čistí pleť, aniž by ji zbavila přirozených olejů. Obsahuje methylsulfonylmethan pro zvláčnění a esenciální olej z levandule pro zklidnění pokožky. ZPŮSOB POUŽIT Í |

Roztírejte s teplou vodou jemně po tváři a krku. Ke každodennímu použití.


Sandalwood Moisture Cream má mimořádné hydratační schopnosti a je obohacen čistými esenciálními oleji Young Living.

SANDALWOOD MOISTURE CREAM KÓD 514808

V EL IKOST 113 g

ZPŮS OB POUŽIT Í

| Šetrně vmasírujte do obličeje, šíje a dalších

požadovaných míst. Používejte denně po vyčištění a tonizování pleti.

SATIN FACIAL SCRUB, MINT KÓD 3735500

VEL IKOST 57 g

SHUTRAN SHAVE CREAM KÓD 515708

VEL IKOST 70 g

WOLFBERRY EYE CREAM KÓD 5145

VEL IKOST 14,1 g

Satin Facial Scrub Mint je peelingový produkt na vodní bázi. Obsahuje jojobový olej, mangové máslo, methylsulfonylmethan, aloe a esenciální olej z máty peprné pro odstranění viditelnosti pórů a pro oživení unavené pokožky. ZPŮS OB POUŽITÍ |

Jemně masírujte po tváři a šíji s teplou vodou. Používejte podle potřeby.

Shutran Shave Cream, složený z hydratačního hroznového a olivového oleje, komplexu vitamínu E přírodního původu a mangového a kakaového másla, poskytuje hladké oholení, které snižuje podráždění či pořezání pokožky. ZPŮSOB POUŽITÍ | Navlhčete pokožku teplou vodou. Naneste tenkou, stejnoměrnou vrstvu. Při holení žiletku opláchněte po každém tahu. Nakonec opláchněte pokožku vodou.

Wolfberry Eye Cream je přírodní hydratační přípravek na bázi vody. Díky oleji ze semínek kustovnice, který pěstí pokožku, zklidňuje krém unavené oči a minimalizuje viditelnost drobných vrásek. Z P ŮS OB POUŽITÍ |

Po očištění a tonizaci pleti vetřete šetrně do citlivé pleti pod očima. Používejte večer.

98


SDÍLENÍ

ŽIVOTNÍHO STYLU YL

Díky více než 20 letům zkušeností při vývoji produktů, které vyživují tělo, čistí domov, zkrášlují pokožku a vlasy a potěší duši, vám s hrdostí přinášíme výběr možností, které podporují skutečný zdravý životní styl v každém směru. Aniž bychom jedinkrát zakolísali v našem nekompromisním závazku Seed to Seal, je naším cílem poskytnout vám další možnosti, jak začlenit zdravý životní styl do vašich zvyků a vašeho domova. Dosažení finanční nezávislosti tím, že budete sdílet Young Living se svým okolím, je příležitostí, jak můžete do vašeho života vnést další rozměr zdravého životního stylu.PROČ SE PŘIDAT K Young Living?

Jestliže se připojíte ke společnosti Young Living, dostanete se do celosvětového společenství lidí, kteří jsou nadšeni z přírodních, pravých řešení pro vlastní potřeby i potřeby celé rodiny. Členství ve společnosti Young Living je mnohem více než jen přístup k nejčistším esenciálním olejům a produktům obohaceným oleji. Nabízí také tyto výhody: •

Sleva 24 procent z maloobchodní ceny všech produktů Young Living: Tato výrazná sleva vám umožní objevit více našich produktů, které si oblíbíte, a budete moci naše transformativní produkty šířit mezi další zájemce.

Možnost účasti v našem plánu odměn: Náš plán, jeden z nejštědřejších v našem odvětví, nabízí nadprůměrné vyplacení ve formě provizí, bonusy a maloobchodní slevy - čistě za sdílení esenciálních olejů!

Pohodlí našeho programu Essential Rewards: Vaše oblíbené produkty budou přistávat u vašich dveří měsíc za měsícem bez jakékoli námahy a nadto můžete sbírat body na produkty zdarma – a to pouze za pravidelné zadávání měsíční objednávky! Navíc vám přihlášení do programu Essential Rewards nabízí slevy přepravného, věrnostní dárky, oprávnění ke speciálním bonusům a přístup k propagačním akcím určeným výhradně pro tento program!

Uznání vašich schopností a pracovního úsilí: Každoročně pořádáme několik setkání v nádherných lokalitách celého světa, abychom odměnili a dále vzdělávali ty, kteří prokázali výjimečnou obětavost při budování svého podnikání. Kromě toho každoročně na našem kongresu International Grand Convention na pódiu uznáváme naše členy, kteří postoupili na vyšší hodnosti.

101


ESSENTIAL REWARDS Zajistěte si automaticky každý měsíc vaši objednávku tím, že se zaregistrujete do programu Essential Rewards! Vzhledem k takové spoustě výhod a bonusů je nejlepší okamžik, kdy začít, právě teď ! Veškeré informace získáte na stránce YoungLiving.com.

V Ý H O DY Č L E N Ů P RO G R A M U E S S E N T I A L R E WA R D S

Prioritní zásilky vašich oblíbených produktů od Young Living

Snížené ceny přepravného

Možnost kdykoli změnit či zrušit vaši objednávku

Zlevněné ceny sad exkluzivních produktů

Přístup k exkluzivním bonusům, včetně Rising Star Team Bonus

Věrnostní dárky za 3, 6, 9 a 12 měsíců nepřetržité účasti

NINGXIA RED ESSENTIAL REWARDS KIT KÓD

NingXia Red x 4 (750 ml)

489308

NingXia Red Singles (60 ml), 30 ks

Až 25 procent ceny zpět v bodech Essential Rewards s každou objednávkou, které lze použít pro budoucí objednávky •

1.–3. měsíc: 10 procent zpět v bodech PV z vaší objednávky ER

4.–24. měsíc: 20 procent zpět v bodech PV z vaší objednávky ER

Nad 25 měsíců: 25 procent zpět v bodech PV z vaší objednávky ER

THIEVES ESSENTIAL REWARDS KIT KÓ D

Thieves 15 ml

369708

Thieves AromaBright Toothpaste

Thieves Mouthwash

Thieves Foaming Hand Soap x 2 (236,5 ml)

Thieves Spray x 2

Thieves Household Cleaner x 2 (426 ml)

Thieves Waterless Hand Purifier x 2 (29,35 g)

102


Připravte se na úspěch se sadou pro začátečníky

YOUNG LIVING!

Naše úvodní sady byly navrženy tak, aby obsahovaly špičkové materiály týkající se budování podnikání a více vzorků produktů než kdy dříve. Jsou skvělým způsobem, jak můžete vaše okolí seznámit s možnostmi a životním stylem Young Living. Zaregistrujte se s jednou z našich sad pro začátečníky a vychutnejte si řadu exkluzivních výhod jako: •

24% velkoobchodní sleva

Možnost získat provize a bonusy

Oprávnění k účasti v programu Essential Rewards a získání produktů zdarma, zlevněného přepravného a dalších výhod

Příležitost pomáhat druhým při objevování větší pohody a svobody

Z A Č N Ě T E P R Á V Ě T E Ď N A S T R Á N C E Yo u n g L i v i n g . c o m !

PRÉMIOVÁ SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY S DIFUZÉREM ARIA KÓ D (CS) 546542

103

1 x Premium Essential Oils Collection

Marketingová literatura

10 x Sample Oil Bottles

1 x Aria Diffuser

1 x Stress Away 5 ml

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Katalog produktů

1 x AromaGlide Roller Fitment

10 x Business Card Sampler

Základní sada pro začátečníky:

1 x Orange+ 5 ml


PRÉMIOVÁ SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY S DIFUZÉREM DEWDROP KÓ D (CS) 546342

1 x Premium Essential Oils Collection

Marketingová literatura

10 x Sample Oil Bottles

1 x Dewdrop Diffuser

1 x Stress Away 5 ml

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Katalog produktů

1 x AromaGlide Roller Fitment

10 x Business Card Sampler

Základní sada pro začátečníky:

1 x Orange+ 5 ml

PRÉMIOVÁ SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY S NINGXIA KÓ D (CS) 546742

NingXia Red – 2x 750ml láhve

Základní sada pro začátečníky:

1 x Orange+ 5 ml

30 x NingXia Red Single (60 ml)

Marketingová literatura

10 x Sample Oil Bottles

NingXia Nitro

1 x Stress Away 5 ml

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Katalog produktů

1 x AromaGlide Roller Fitment

10 x Business Card Sampler

104


PRÉMIOVÁ SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY S THIEVES KÓD (CS)

1 x Thieves 15 ml

1 x Thieves Waterless Hand Purifier

1 x Stress Away 5 ml

546642

1 x Thieves AromaBright Toothpaste

1 x Thieves Laundry Soap

1 x AromaGlide Roller Fitment

1 x Thieves Mouthwash

1 x Thieves Washing Up Liquid

1 x Orange+ 5 ml

1 x Thieves Household Cleaner

1 x Katalog produktů

10 x Sample Oil Bottles

1 x Thieves Foaming Hand Soap

Základní sada pro začátečníky:

2 x NingXia Red Single (60 ml)

1 x Thieves Spray

Marketingová literatura

10 x Business Card Sampler

ZÁKLADNÍ SADA PRO ZAČÁTEČNÍKY KÓD (CS)

Marketingová literatura

1 x Orange+ 5 ml

546042

1 x Stress Away 5 ml

10 x Sample Oil Bottles

1 x AromaGlide Roller Fitment

2 x NingXia Red Single (60 ml)

105

10 x Business Card Sampler


VZDĚLÁVÁNÍ

Dozvědět se více o společnosti Young Living a o našem závazku kvality nebylo nikdy snazší! Naše vzdělávací nástroje, k nimž patří vše od katalogů produktů přes prospekty, brožury až po materiály k plánu odměn, jsou komplexní, inspirující a nezbytné pro to, abyste se stali odborníky na Young Living. Letáček plánu odměn je přehledem štědrého plánu odměn a příležitostí získat bonusy u společnosti Young Living.

LETÁČEK PLÁNU ODMĚN KÓD 472042

en Xia Red

®

perte für ätherische Öle, hat die Kraft der Ningxia natürlichen Energie reiner ätherischer Öle in einem ereint: Das synergistisch wirksame Nährstoffgetränk ert Ihren ganzen Körper und versorgt ihn mit lang ch Sie heute schon Ihren NingXia Red getrunken?

KÓ D 492142

M NO Ž STVÍ

MNO ŽS T V Í

x 25

x 25

BROŽURA NINGXIA RED

die Ningxia Wolfsbeere als eine der üchte weltweit verehrt. Voll mit Ballaststoffen und tien gilt sie als wahres Kraftpaket und Wunderwerk der

BROŽURA EVERYDAY ESSENTIALS

F: Was ist rot und steckt voller Vorteile für Ihre Gesundheit?

KÓD A: NingXia

495242

Besuchen Sie ningxiared.com und erfahren Sie mehr über die neue Rezeptur und die außergewöhnlichen gesundheitsfördernden Wirkungen von NingXia Red.

M NOŽ STVÍ Code 495210

x 25

BROŽURA SAVVY MINERALS KÓD 24602

M NOŽ STVÍ x 25

BROŽURA OBJEVTE VÁŠ ŽIVOTNÍ STYL YL KÓD 24615

M NO Ž STVÍ x 25

Brožura NingXia Red skvělým způsobem představuje účinnost produktu NingXia Red. Je ideální pro setkání s přáteli a rozhodně vzbudí zájem lidí o výhody kustovnice Ningxia.

Brožura Savvy Minerals zahrnuje nejlepší tipy pro snadnou aplikaci a výhody našich přírodních složek, které milují pleť. Je to také skvělá sdílitelná příručka pro odstíny našeho podkladového pudru Savvy Minerals Foundation a dekorativní kosmetiky! Od našich předních světových produktů po naše patentované Zásady partnerství Seed to Seal a program Essential Rewards, tato 32 stránková brožura je perfektním způsobem, jak představit společnost Young Living někomu novému.

Brožura Everyday Essentials představuje naše nejoblíbenější esenciální oleje a shrnuje možnosti, jak je zařadit do denního režimu. Noví i pokročilí uživatelé zde najdou spoustu užitečných informací o používání produktů, včetně praktické tabulky použití jednodruhových esenciálních olejů i směsí.

Od tipů jak použít náš milovaný multifunkční čisticí prostředek Thieves Household Cleaner po péči o zuby a prací prostředky, v této brožuře najdete vše, co potřebujete k tomu, abyste vnesli sílu Thieves do vašeho domova!

BROŽURA THIEVES KÓ D 349042

MNO ŽS T V Í x 25

BROŽURA ART KÓ D 24582

MNO ŽS T V Í x 25

KATALOG PRODUKTŮ KÓ D

KÓ D

385042

384942

MNO ŽS T V Í

MNO ŽS T V Í

x1

x 10

Tato příručka vám krok za krokem vysvětlí, jak jednoduše začlenit Young Living do vaší každodenní zkrášlovací péče, a zahrnuje podrobná vysvětlení výhod produktů, tipy pro použití, předpokládané výsledky a další! Katalog produktů je souhrnným popisem všech produktů Young Living od A do Z. Katalog produktů má informativní charakter, obsahuje tipy, jak produkty používat, a jejich podrobný popis. Pohodlně z něj zjistíte vše o produktech Young Living a budete je moci snadno sdílet.

106


OBSAH

C

Everyday Oils

54

Exodus II

46

Car Vent Diffuser

56

Cardamom+

40

Carrot Seed

30

F

Cedarwood

30

Feelings

54

Cel-Lite Magic Massage Oil

53

Fennel

32

3 Wise Men

44

Cinnamint Lip Balm

97

Fennel+

40

5-Day Nutritive Cleanse

83

Cinnamon Bark

30

Forgiveness

46

30 Oil Case

57

Cinnamon Bark+

40

Frankincense

32

30 Oil Collection

54

Cistus

30

Citronella

31

G

A

Citrus Fresh

45

Gary’s True Grit Einkorn Flakes

86

Abundance

44

Clarity

45

Gary’s True Grit Einkorn Flour

86

Acceptance

44

Clary Sage

31

Gary’s True Grit Einkorn Granola

86

Active & Fit Kit

54

Clary Sage Floral Water

75

Gary’s True Grit Einkorn Rotini Pasta

86

Aria Ultrasonic Diffuser

56

Clear Vegetable Capsules

57

Genesis Hand & Body Lotion

72

Aroma Carousel

57

Clove

31

Gentle Baby

46

AromaEase

44

Clove+

40

Geranium

32

AromaGlide Roller Fitments

57

ComforTone

83

German Chamomile

32

AromaGuard Meadow Mist Deodorant

71

Common Sense

45

Ginger

32

AromaGuard Mountain Mint Deodorant

71

Cool Azul

45

Ginger+

40

Aroma Life

44

Cool Azul Sports Gel

72

Glass Oil Droppers

57

AromaLux Atomizing Diffuser

56

Copaiba

31

GLF

46

Aroma Siez

44

Copaiba Vanilla Moisturising Conditioner

73

Grapefruit

33

ART Creme Masque

96

Copaiba Vanilla Moisturising Shampoo

73

Grapefruit Lip Balm

97

ART Gentle Cleanser

96

Cypress

31

Gratitude

47

ART Light Moisturiser

96

Grounding

47

ART Refreshing Toner

96

D

ART Renewal Serum

96

Deep Relief Roll-On

52

H

ART Sheerlumé Brightening Cream

96

Detoxzyme

83

Harmony

47

ART Skin Care System

96

Dewdrop Diffuser

56

Helichrysum

33

Australian Kuranya

44

Digest & Cleanse

83

Highest Potential

47

Awaken

44

DiGize

45

Hinoki

33

Dill

31

Hong Kuai

33

Dorado Azul

31

HydroGize Water Bottle

85

B Balance Complete

83

Dragon Time

46

Basil

30

Dragon Time Bath & Shower Gel

70

CH

Bath & Shower Gel Base

70

Dragon Time Massage Oil

53

Christmas Spirit

Believe

45

Dream Catcher

46

Bergamot

30

Black Pepper

30

E

ICP

84

Blender Bottle

85

Elemi

31

Idaho Balsam Fir

33

BLM

83

En-R-Gee

46

Idaho Blue Spruce

33

Blue Tansy

30

EndoFlex

46

ImmuPower

47

Bon Voyage Kit

72

Essential Oil Sample Bottles

57

Inner Child

47

Boswellia Wrinkle Cream

97

Essentialzyme

83

Inner Defense

84

Brain Power

45

Essentialzymes-4

83

Breathe Again Roll-On

52

Eucalyptus Blue

32

J

Build Your Dream

45

Eucalyptus Globulus

32

Jade Lemon

33

Eucalyptus Radiata

32

Jasmine

33

Evening Peace Bath & Shower Gel

70

Joy

47

107

47

I


Juniper

34

Melissa

35

R

Juva Cleanse

48

Melrose

49

R.C.

49

JuvaFlex

48

Mirah Luminous Cleansing Oil

97

Raindrop Technique

54

JuvaPower

84

Mirah Lustrous Hair Oil

73

Rainstone Diffuser

56

JuvaSpice

84

Mister

49

Raven

50

Morning Start Bath & Shower Gel

70

Ravintsara

36

Motivation

49

Relaxation Massage Oil

53

K KidScents GeneYus

66

MultiGreens

84

Release

50

KidScents Owie

66

Myrrh

35

Relieve It

50

KidScents Shampoo

66

Myrtle

35

Roman Chamomile

36

KidScents Slique Toothpaste

66

Rose

36

KidScents TummyGize

66

N

Rosemary

37

Kunzea

34

Nicolas Diffuser

75

Rosemary+

42

NingXia Dried Wolfberries

80

Rosemary Floral Water

75

NingXia Nitro

80

Royal Hawaiian Sandalwood

37

L Lady Sclareol

48

NingXia Red

80

RutaVaLa

50

Lantern Diffuser

56

NingXia Red Combo Pack

80

RutaVaLa Roll-On

52

LavaDerm Cooling Mist

72

NingXia Red Singles

80

Lavender

34

NingXia Zyng

80

S

Lavender+

40

Northern Lights Black Spruce

35

Sacred Frankincense

37

Lavender Bath & Shower Gel

70

Nutmeg

35

Sacred Mountain

50

Lavender Dry Flowers

75

Nutmeg+

42

Sage

Lavender Einkorn Pillow

75

Lavender Essential Water

75

O

SARA

50

Lavender Floral Water

75

Ocotea

35

Satin Facial Scrub, Mint

98

Lavender Foaming Hand Soap

71

Oil Bottle Cap Labels

57

Savvy Minerals - Blush

90

Lavender Hand & Body Lotion

72

Oils of Ancient Scripture

54

Savvy Minerals - Bronzer

90

Lavender Honey

75

OmegaGize

85

Savvy Minerals - Brush Set

91

Lavender Lip Balm

97

Orange

35

Savvy Minerals - Eyeliner- Jet Setter

91

Lavender Mint Daily Conditioner

73

Orange Blossom Facial Wash

97

Savvy Minerals - Eyeshadow

91

Lavender Mint Daily Shampoo

73

Orange+

42

Savvy Minerals - Foundation Powder

90

Lavender Volume Shampoo

73

Oregano

36

Savvy Minerals - Lip Gloss

93

Lavender Volume Conditioner

73

Oregano+

42

Savvy Minerals - Lipstick

93

Ledum

34

Ortho Ease Massage Oil

53

Savvy Minerals - Misting Spray

93

Lemon

34

Ortho Sport Massage Oil

53

Savvy Minerals - Mascara

93

Lemon Myrtle

34

Savvy Minerals - Multitasker

91

Lemongrass

34

P

Savvy Minerals - Veil - Diamond Dust

91

Lemongrass+

40

Palo Santo

36

SclarEssence

50

Lemon+

40

PanAway

49

Seedlings Baby Lotion

68

Life 9

84

Patchouli

36

Seedlings Baby Oil

68

Light the Fire

48

Peace & Calming

49

Seedlings Baby Wash & Shampoo

68

Lime

34

Peace & Calming II

49

Seedlings Baby Wipes

68

Live Your Passion

48

Peppermint

36

Seedlings Diaper Cream

68

Longevity

48

Peppermint+

42

Sensation

50

Longevity Softgels

84

Pine

36

Sensation Bath & Shower Gel

70

Prémiová sada pro začátečníky s difuzérem Aria 103

Sensation Massage Oil

53

Prémiová sada pro začátečníky s difuzérem Dewdrop 104

Shutran

51

M

37

Sandalwood Moisture Cream

3

72, 98

M-Grain

48

Prémiová sada pro začátečníky s NingXia 104

Shutran Shave Cream

98

Magnify Your Purpose

48

Prémiová sada pro začátečníky s Thieves 105

Slique Bars

81

Marjoram

35

Progessence Phyto Plus

72

Slique Essence

81

MegaCal

84

Purification

49

Slique Tea

81

108


Spearmint

37

Thieves Household Cleaner

63

Vetiver

Stress Away

51

Thieves Laundry Soap

63

Vitassage se Storage Case

Stress Away Roll-On

52

Thieves Mints

63

Vzdělávání

Sulfurzyme

85

Thieves Roll-On

52

Super C

85

Thieves Spray

63

Super Cal

85

Thieves+

T

42, 63

White Angelica

51

Thieves Waterless Hand Purifier

63

Wintergreen

38

Thyme

37

Wolfberry Crisp Bars

86

Wolfberry Eye Cream

98

37

Thyme+

42

Tangerine+

42

Tranquil Roll-On

52

Tea Tree

37

Transformation

51

X

The Gift

51

Trauma Life

51

Xiang Mao

Thieves

51, 62 62

Thieves Cleansing Soap

62, 71

U

38

Y

USB Diffuser

56

Ylang Ylang

38

Young Living V-6

53

Thieves Dental Floss

62

Thieves Dentarome Ultra Toothpaste

62

V

62

Valerian

38

Z

Valor

51

Základní sada pro začátečníky

Valor Roll-On

52

Thieves Dish Soap Thieves Foaming Hand Soap

62, 71

Thieves Fresh Essence Plus Mouthwash

62

BOTANICKÝ PRŮVODCE

105

Marjoram Majoránka

Rose Růže

Melissa Meduňka

Rosemary Rozmarýn

Myrrh Myrha

Royal Hawaiian Sandalwood Královský havajský santalovník

Basil Bazalka

Dill Kopr

Hinoki Cypřišek tupolistý

Bergamot Bergamot

Dorado Azul Dorado azul

Hong Kuai Hong kuai

Black Pepper Pepř černý

Elemi Elemi

Idaho Balsam Fir Jedle balzámová z Idaho

Northern Lights Black Spruce Smrk černý Northern Lights

Myrtle Myrta

Blue Tansy Vratič obecný

Eucalyptus Blue Eukalyptus modrý

Idaho Blue Spruce Smrk pichlavý z Idaho

Nutmeg Muškátový oříšek

Carrot Seed Mrkvová semínka

Eucalyptus Globulus Eukalyptus kulatoplodý

Jade Lemon Citron eureka

Ocotea Obaleň

Sacred Frankincense Kadidlovník pravý Sage Šalvěj Spearmint Máta klasná Tangerine Mandarinka

Cedarwood Cedrové dřevo

Eucalyptus Radiata Eukalyptus úzkolistý

Jasmine Jasmín

Orange Pomeranč

Cinnamon Bark Skořicová kůra

Fennel Fenykl

Juniper Jalovec

Oregano Oregano

Cistus Cistus

Frankincense Kadidlovník

Lavender Levandule

Palo Santo Březule vonná

Citronella Citronela

Geranium Pelargonie

Ledum Rojovník

Patchouli Pačuli

Clary Sage Šalvěj muškátová

German Chamomile Heřmánek pravý

Lemon Citron

Peppermint Máta peprná

Clove Hřebíček

Ginger Zázvor

Lemon Myrtle Myrtovník citronový

Pine Borovice

Wintergreen Libavka

Copaiba Kopaiva

Grapefruit Grapefruit

Lemongrass Citronová tráva

Ravintsara Kafrovník lékařský

Xiang Mao Xiang Mao

Cypress Cypřiš

Helichrysum Smil

Lime Limetka

Roman Chamomile Heřmánek římský

Ylang Ylang Ylang ylang

109

57 106

W

Tangerine

Thieves AromaBright Toothpaste

38

Tea Tree Kajeput střídavolistý Thyme Tymián Valerian Kozlík lékařský Vetiver Vetiver


JSTE PŘIPRAVENI SE K NÁM PŘIDAT? Přihlášení ke společnosti Young Living je snadné a plné výhod! Funguje to takto: 1.

Přejděte na stránku YoungLiving.com.

2.

Klikněte na „Staňte se členem“ a řiď te se přihlašovacím postupem, včetně výběru typu členství, můžete být distributor, nebo zákazník: a.

lenové typu distributor se těší ze slevy 24 procent z cen produktů, včetně možnosti využívat Č výhod programu Essential Rewards a našeho štědrého plánu odměn.

b.

Členové typu zákazník platí plnou cenu za produkty Young Living, přičemž nemusí plnit žádné minimální objednávky k udržení aktivního stavu. Členové typu zákazník nemohou využívat program Essential Rewards ani plán odměn.

3.

Pokud si přejete, vyberte si vaši sadu pro začátečníky a Essential Rewards Kit.

4.

Přidejte do vaší objednávky jakékoli další produkty.

5.

Pokračujte k pokladně a dokončete vaši registraci.

6.

Začněte využívat nejkvalitnějších produktů obohacených esenciálními oleji na světě!


384942 C S v. 1


Issuu converts static files into: digital portfolios, online yearbooks, online catalogs, digital photo albums and more. Sign up and create your flipbook.