YL – Sezónní katalog 2020 – CS

Page 1

Sezónní katalogje tu čas pro vás Jsou tu Vánoce,

Nyní přišel čas vzrušení a zaneprázdněnosti, kdy je toho třeba spoustu udělat a kdy máme velké naděje. Jak odpočítáváte do svátečního období, jsme tady, abychom vám podali pomocnou ruku. Teď můžete zářit. Tento katalog je plný jedinečných nápadů na perfektní dárky a odměny. Doufáme, že si užijete toto speciální období v roce. Začneme našimi tipy na dárky na poslední chvíli pro ty, kteří stále hledají! Sezónní katalog je k dispozici v období 1. listopadu 2020 – 4. ledna 2021.

3Energie, propojení,

inspirace

Sada Energie Northern Lights Black Spruce Kód: 35422

Tato krabička plná dobroty, která je perfektní na zimu, obsahuje 5ml lahvičku velice oblíbeného esenciálního oleje Northern Lights Black Spruce a 7 cm vysoký krystal fluorit. Nakapejte olej na krystal, když meditujete nebo cvičíte jógu, a vnímejte výraznou, dřevitou a povznášející vůni. Tato sada je ideální pro ty, kteří během zimních měsíců hledají zvýšené pohodlí a zdroj síly.

5


Vánoce

jsou ve vzduchu

Sada Hvězdná obloha Kód: 35535

Nechte se unést vstříc noční obloze díky této pohádkové sadě esenciálních olejů. Tvoří ji nádherná kombinace vůní, které vám pomohou zvládnout svátky. Společně s touto sadou zdarma obdržíte praktickou taštičku, díky které budou oleje v bezpečí a v pořádku, pokud se toto sváteční období vydáte na cesty.

6


7


8


Adventní kalendář 2020 Kód: 29871

Adventní kalendář jako žádný jiný, který rozhodně není jen pro děti! Obsahuje 24 dárečků. Každý se skrývá za jedním okénkem. Aniž bychom zkazili překvapení, můžete očekávat rozmanitý výběr produtků Young Living od olejů po doplňky a kosmetiku. Uvnitř naleznete některé z vašich oblíbených olejů a směsí a také několik neobvyklejších olejů, abychom vás potěšili.


Hýčkejte se

toto sváteční období

Naše vlastní potřeby vždy ustoupí do pozadí, aby udělaly prostor pro přípravy pro naši rodinu, přátele a návštěvy. Dopřejme si tento rok trochu rozmazlování. Všichni ho potřebujeme a rok 2020 byl rokem mnoha výzev. Dali jsme pro vás dohromady několik lákavých odměn. Toto je chvilka pro vás. Chvilka na to, abyste se cítili co nejlépe. Chvilka na to, abyste vašemu tělu poskytli odpočinek, který potřebuje k osvěžení, obnovení a načerpání energie. Jsme vám po boku na každém kroku této cesty.

10
Sada Věčná krása Kód: 35727

Představujeme vám naši kompletní kolekci ART® – vše, co potřebujete pro snadný a účinný režim péče o pokožku. Řada ART se postará o každý krok, protože zahrnuje náš čisticí přípravek, tónovač, sérum a hydratační krém v jedné snadné sadě. A navíc je pečlivě vytvořena tak, aby vyhovovala všem typům pleti, a je obohacena o jedinečné esenciální oleje a inovativní rostliny společnosti Young Living.

13


Útulnépohodlí 14


Kolekce esenciálních olejů Dalmatia (Strana 14) Kód: 577408

Vneste do vašeho domova aromatické vůně Středozemí díky této trojici olejů z naší farmy Dalmatia Aromatic v Chorvatsku. 10 % z každého prodeje bude darováno nadaci The D. Gary Young, Young Living Foundation na ochranu a podporu mladých lidí ve světě.

Sacred Sandalwood 5 ml (Strana 15) Kód: 30733

Sdílejte s vaší rodinou lásku a vřelost a vytvořte si doma perfektní útočiště díky teplé, dřevité vůni oleje Sacred Sandalwood.

Davana 5 ml (Strana 15) Kód: 30510

Vneste do vašeho dne trochu pozitivity na rostlinné bázi díky sladké, utěšující vůni oleje Davana – k dispozici jsou omezené zásoby!

15


Sada Čas zářit Kód: 35520

Zařte na každé události díky naší sadě Čas zářit. Složky v produktech Savvy Minerals jsou získané zodpovědně a přirozeně, neobsahují paraben a mají krásné barvy. Součástí sady je kosmetická taštička k uložení všech vašich oblíbených produktů Savvy Minerals!


Sada Přichystejte se se Savvy Kód: 35491

Je čas na oslavu! Vypadejte naprosto úchvatně bez kompromisů. Líčidla Savvy Minerals poskytují nádherný vzhled očí a rtů bez škodlivých složek. Celý večer u sebe mějte naše praktické zrcátko, abyste si zajistili perfektní vzhled pro Instagram!

17


a relaxace

Odpočinek

Sada Luxusní péče Kód: 35531

Možná pro vás bude obtížné se této sady vzdát, protože z ní čiší hýčkání a relaxace. Masážní olej Relaxation Massage Oil je perfektní k uvolnění, stejně jako olej Roman Chamomile díky své teplé, sladké a zklidňující vůni. Užijte si šťavnatost oleje Orange, který v zimě přinese sluneční paprsky. Olej Ravintsara z Madagaskaru přináší sny o cestování. A navíc jsme do sady zařadili kartáč na tělo s dlouhou rukojetí, který pomůže stimulovat vaši pokožku.

18Prostě masírujte! Sada Relaxační rituály Kód: 35534

Tato oblíbená trojice je ideální pro ty, kteří milují jednoduchost a praktičnost našich kuličkových aplikátorů. Kombinace olejů v každém aplikátoru je pečlivě vytvořena, aby poskytla rychlou dávku vůně, která vám pomůže na vaší cestě. Tato sada obsahuje tři z našich nejoblíbenějších kuličkových aplikátorů, které vám pomohou přes Vánoce a pomohou vám začít nový rok. Breathe Again Roll-On Máta peprná, eukalyptus a další pro osvěžující vůni. Stress Away Roll-On Vanilka, limetka a další, které vám pomohou uspět. Peace & Calming Roll-On Citrusové a květinové tóny každý den zachrání situaci.

20


21Nechte se dojmout

kouzlem Sada Kouzlo Vánoc Kód: 35532

Získejte moudrost starověkého světa díky našemu sezónnímu dárku v podobě esenciálního oleje Frankincense, Myrrh a směsi esenciálních olejů Three Wise Men. Jsou skvělé k použití během modlení, meditace nebo rozjímání. Olej Frankincense je zejména výjimečný, je to olej nejvyšší a nejčistší kvality. Užijte si balzámovou, zemitou, sladkou, dřevitou vůni podobnou medu. Sada obsahuje také náš krásný difuzér Rose Diffuser, který přirozeně provoní váš domov.

23


od začátku

Začněte

Sada Novoroční předsevzetí Kód: 35533

Někdy je náš seznam novoročních předsevzetí delší než náš seznam dárků. V životě toho chceme spoustu dosáhnout a společnost Young Living je po vašem boku na každém kroku této cesty. Tato sada čtyř nejvíce povzbuzujících a stimulujících olejů vám pomůže začít nový rok správně. Obsahuje směs esenciálních olejů Clarity, Acceptance, Magnify Your Purpose a Light the Fire a také náš krásný difuzér Rose Diffuser, který přirozeně provoní váš domov.

24


25


Sada Svěží a voňavé sprchové tablety Kód: 35424

26

Překvapte a inspirujte díky našim inovativním sprchovým tabletám! Ať máte po probuzení jakoukoli náladu, jednoduše přidejte jednu tabletu na podlahu sprchy, aby vás připravila na den před vámi. Sada obsahuje sprchové tablety Young Living Citrus Fresh® Shower Steamers a Easy Breeze Shower Steamers s eukalyptem a mátou peprnou.


Sada Vánoční vůně Kód: 35413

Pokud je teplá, zklidňující koupel vaším způsobem relaxace, potom je tato sada dárkem pro vás. Oddejte se zklidňující vůni směsi Stress Away a oleje z levandule v našich koupelových bombách. Jsou vhodné pro vegany a neobsahují umělá barviva ani konzervanty.

27


28


sebedůvěrou

Vařte se

Sada Vánoční vaření plné chuti Kód: 35429

Špetka sem, kapka tam – snadné vaření s něčím trošku jiným! Tato sada obsahuje Lemon+, Peppermint+, Young Living Citrus Fresh®+, Lavender+ a Thieves®+. Thieves je jednou z našich nejoblíbenějších směsí, která má silnou, kořeněnou vůni, jež je perfektní pro toto roční období.

Sada Sváteční chutě Kód: 35421

Tyto tři sváteční oleje shrnují chuť Vánoc. Teplé a lahodné oleje Cinnamon Bark+ a Nutmeg+ jsou perfektní pro kořeněné sušenky nebo čaj, zatímco veselá kapka oleje Orange+ přinese radost každému pokrmu.

29


čistá zábava!

Dobrá,

Sada Péče a starost Kód: 35729

Tato odolná trojice čističů rukou Thieves Waterless Hand Purifier je skvělá pro celou rodinu. Obsahuje zklidňující gel z aloe vera, esenciální olej z máty peprné a čisticí vlastnosti naší oblíbené směsi Thieves®. Sada obsahuje tři čističe rukou Thieves Waterless Hand Purifier a tři veselá pouzdra se zvířecími motivy, díky kterým bude hygiena rukou zábavou!

30Sada Nejlepší začátek Kód: 35412

Rozjasněte režim vašich dětí díky našim doplňkům stravy, které je snadné užívat. Pomozte vašim nejmenším zůstat aktivní díky žvýkacím tabletám KidScents MightyZyme – jsou ideální pro děti od 6 let – a KidScents MightyPro, našemu vynikajícímu doplňku stravy v podobě pytlíčků, který je speciálně vytvořen pro děti od 2 let.

32


Sada Doplňky stravy pro úspěšný den Kód: 35523

Vše, co tuto zimu potřebujete uvnitř i navenek pro extra povzbuzení. Sada obsahuje Super C, Olive Essentials, Life 9 a Inner Defense a také elegantní a zábavný šejkr na vaše oblíbené nápoje.

váš příjem Zvyšte

33


34


Udělejte změny!

Dárková sada Svěžest a dobrota

Sada Vitální život

(Strana 34) Kód: 34960

(Strana 35) Kód: 35538

Připravte se díky naší sadě vzrušujících olejů a nápojů. Sada obsahuje náš osobitý nápoj NingXia Red®, který je plný ovocné chuti a oblíbených olejů. Zahrnuli jsme do ní také šejkr, olej Peppermint+ a Young Living Citrus Fresh®+, které dodají zábavu a ovocnou chuť!

Prospívejte tuto zimu díky naší účinné sadě doplňků stravy. Obsahuje MultiGreens, Essentialzymes-4 a OmegaGize3 s omega-3 mastnými kyselinami, vitamínem D-3 a koenzymem Q10 (ubichinon). Součástí je i šejkr.


Sada Sváteční vlasová péče Kód: 35526

Dopřejte vašim vlasům odměnu, kterou si zaslouží, díky naší sadě Sváteční vlasová péče. Použijte šampon a kondicionér s naší dvojicí levandule a máta, poté vaše kadeře uhlaďte pomocí oleje na vlasy Mirah Lustrous Hair Oil a sledujte, jak budou poddajné a lesklé. Všechny tři produkty na rostlinné bázi jsou vhodné pro všechny typy vlasů.


Sada Nebeské vůně pro koupel a tělo Kód: 35524

Tato luxusní sada obsahuje sprchový gel Lavender Bath and Shower Gel, povznášející směs obsaženou ve sprchovém gelu Morning Start a náš neuvěřitelně aromatický sprchový gel Sensation Bath and Shower Gel. Také obsahuje sprchový základ Bath and Shower Gel Base pro vytvoření vašeho vlastního zážitku.


o maličkostech

Je to

Hledáte něco malého nebo perfektní završení vašich dárků Young Living? Máme vše, co potřebujete.

Lavender Oatmeal Soap

Valor Bar Soap

(A) Kód: 4904500

(B) Kód: 3680500

Shutran Bar Soap

Coconut-Lime Body Butter

(C) Kód: 5711500

(D) Kód: 32834

Kosmetická taštička pro muže

Velká dárková krabice – stříbrná

(E) Kód: 34705

(F) Kód: 34729

Malá dárková krabička – přírodní

Malá dárková krabička – zelená

(G – vlevo) Kód: 34726

(H – vpravo) Kód: 34728

Vysoká dárková taška

Velká dárková taška

(I) Kód: 10866500

(J) Kód: 10867500


A

B

C

D

E

F

I

J

G

H


Řetízek s lávovým kamínkem ve tvaru hvězdy Kód: 34722

Elegantní náhrdelník s lávovými kamínky Kód: 34887


Stromečky z olivového dřeva

Crystal Diffuser

Kód: 35022

Kód: 34741

Potěšte vaše hosty kapkou oleje na těchto krásných difuzérech v podobě stromečků, které pochází z Betlému. Sada obsahuje dva stromečky (10 cm a 12 cm).

Pouze přidejte oleje pro snadné rozptylování díky tomuto nádhernému difuzéru Crystal Difuser limitované edice. Dodá barvu a pocit klidu jakémukoli prostoru.Sněhové vůně

Limitovaná edice: Snowy the Owl Diffuser (Strana 42 – vlevo) Kód: 34483 (univerzální zástrčka)

Zvyšte sváteční roztomilost díky tomuto exkluzivnímu difuzéru Snowy the Owl Diffuser limitované edice! Tento difuzér, vhodný pro děti, které ho mohou snadno používat, je dodáván také se směsí TummyGize 5 ml a 100 odstranitelnými samolepkami, díky kterým bude aromaterapie zábavou!

Feather the Owl Diffuser (Strana 42 – vpravo) Kód: 27016 (evropská zástrčka)

Každý večer zachumlejte vaše nejmenší se společností našeho multifunkčního difuzéru Feather the Owl! Je to zvlhčovač vzduchu, difuzér vůní, noční světlo a přístroj bílého šumu v jednom a je dodáván s olejem Lavender 5 ml.

43


růže

Polibek

Sada Jen pro ni Kód: 362308

Ve vzduchu je romantika! Užijte si nádhernou, svěží vůni oleje Rose jako parfém nebo jako součást vašeho režimu péče o pleť. Tato sada také obsahuje decentní náhrdelník s růžovým lávovým kamínkem – jednoduše přidejte kapku oleje, abyste povznesli a jemně provoněli váš den. CS v.1 997042