Skip to main content

Tedi katalog

Page 1

Velja od 31.08.2015 Brisača za na plažo pribl. 100 x 180 cm

Brisači 2 kosa v zavitku, pribl. 50 x 100 cm

DOBRA ZNAMKA – DOBRA CENA Brisača za prhanje pribl. 70 x 140 cm

Brisači, brisača za prhanje ali brisača za na plažo

8 €

100 % bombaž, različnih barv in velikosti,

po


Tekstilne etikete

9-delni komplet, pribl. 4,5 x 2,5 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

za komplet

1 €

Tekstilna preja

450 g; 1000 g = 7,78 €, 100 % poliester, različnih barv,

po

3,50 €

Komplet za šivanje

Sukanci

39-delni, 100 % poliester,

za komplet

1 €

3 kosi v zavitku, po 10 g; 100 g = 3,33 €, 100 % poliester, različnih barv,

za zavitek

1 €

Pletilke

Preja za pletenje „Sofie“

5-kosov v zavitku, 20 cm, iz bambusa, različnih debelin,

za zavitek

100 g, 100 % poliakril, različnih barv,

1 €

po

Šivanke za volno 3-kosi v kompletu, različnih debelin,

za komplet

64-delni, 19,2 g; 100 g = 18,23 €, 100 % poliester,

Pri tekstilnih prejah so možna odstopanja v barvi!

Kvačka

po

za komplet

1 €

za komplet

po Preja za pletenje „Martina“, „Anna“ ali „Alina“ 50 g; 100 g = 2 €, 100 % poliester, različnih barv,

1 €

5,55 €

Debelina 2 do 6 mm

Škarje za blago

pribl. 21,5 cm, različnih barv

Debeline 5, 6, 8 ali 12 mm

12 kosov, različnih debelin,

Debeline 1, 2, 2,5, 3 ali 7 mm

3,50 €

1 €

Komplet kvačk

z bambusovim ročajem, različnih debelin,

Debeline 3, 4, 4,5 ali 5 mm

80 cm, iz bambusa, različnih debelin,

po

2,30 € 0,60 €

Velikost 5, 6 in 7 cm

Komplet sukancev

Krožna pletilka

Gumbi

Preja za pletenje „Mina“

za zavitek

po

12 kosov v zavitku, pribl. 2,5 x 1 cm, iz lesa, različnih barv,

100 g, 74 % poliakril, 20 % volna, 6 % viskoza, različnih barv,

2,30 €

1 €

Preja za pletenje „Gabi“

200 g; 100 g = 2,25 €, 80 % poliakril, 20 % volna, različnih barv,

po

4,50 €

Kvački

2 kosa v zavitku, različnih debelin,

za zavitek Debeline 2, 3, 4 ali 5 mm

po 1 €

Komplet gumbov

150 g; 100 g = 1,53 €, različnih barv in velikosti,

za komplet

2,30 €

Preja za pletenje „Erika“ 500 g; 1000 g = 11,10 €, 100 % poliester, različnih barv,

po

5,55 €

1 €

Preja za pletenje „Marie“ 50 g; 100 g = 2 €, 100 % poliester, različnih barv,

po

1 €


Vrečke za pasje iztrebke 20 kosov, pribl. 26 x 32 cm, različnih vzorcev,

za zavitek

0,85 €

Torbica za pasje iztrebke

s 15 vrečkami za pasje iztrebke, 100 % poliester, različnih vzorcev,

za komplet

1,75 €

Ovratna ruta

pribl. 25 – 40 x 1,5 cm, 50 % poliester, 50 % najlon,

po

Na voljo tudi v velikosti pribl. 35 – 64 x 2 cm po 2,75 € in pribl. 45 – 66 x 2,5 cm po 3,50 €

2,30 €

po

Ø pribl. 6 cm, različnih vzorcev,

1 €

Vrv za psa

100 % bombaž, različnih izvedb,

po

pribl. 50 x 8 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

5,55 €

po

Vintage

12 €

A J I C I D E n psi

Na voljo tudi v velikosti pribl. 60 x 8 cm po 14 € in pribl. 70 x 8 cm po 17 €

Oprsnica

Podstavek za posodico za hrano

obseg vratu pribl. 25 – 45 cm, obseg prsnega koša pribl. 32 – 50 cm, 50 % poliester, 50 % najlon,

po

Postelja za hišne živali

pribl. 43 x 28 cm, iz plastike, različnih vzorcev,

po

4,50 €

1,50 €

Postelja za hišne živali

pribl. 120 x 2 cm, 50 % poliester, 50 % najlon,

1,75 €

Žoga po

Povodec

pribl. 45 – 50 x 15,5 cm ali pribl. 55 – 60 x 17,5 cm, 100 % bombaž, različnih vzorcev,

po

Pasja ovratnica

pribl. 35 x 35 x 15 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

1 €

po

12 €

Brlog za hišne živali

pribl. 40 x 38 x 28 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

po Posodica za hrano

pribl. 11 x 5 cm, iz keramike, različnih vzorcev,

po Tudi za obseg vratu pribl. 35 – 58 cm, obseg prsnega koša pribl. 42 – 70 cm po 5,55 € in obseg vratu pribl. 45 – 70 cm, obseg prsnega koša pribl. 50 – 85 cm po 8 €

1,75 €

Na voljo tudi v velikosti pribl. 15 x 4 cm po 2,30 €

14 €

Na voljo tudi v velikosti pribl. 45 x 45 x 15 cm po 14 € in v velikosti pribl. 55 x 55 x 16 cm po 17 €

Macke i


Prijemalka za vročo posodo

pribl. 18 x 18 cm, 100 % bombaž, različnih vzorcev,

po

0,65 €

Rokavica za vročo posodo

Kuhinjska krpa pribl. 45 x 70 cm, 100 % bombaž, različnih vzorcev,

pribl. 18 x 28 cm, 100 % bombaž, različnih vzorcev,

po

1 €

po

1,75 €

Zvezda

pribl. 26,5 cm, iz lesa,

po

4,50 €

Darilna škatla

pribl. 16 x 10 x 5,5 cm, različnih barv,

po

0,65 €

Na voljo tudi v velikosti pribl. 18 x 12 x 7 cm po 1 €

Darilna vrečka

Pladenj

pribl. 22 cm, iz lesa,

po

pribl. 40 x 40 cm, 100 % poliester,

po

3,50 €

1,75 €

Torba

zunanji material 100 % poliuretan, notranji material 100 % poliester, različnih barv,

po 8 €

po

Prevleka za blazino

pribl. 40 x 40 cm, 65 % poliester, 35 % bombaž, različnih barv,

po

2,30 €

Odeja iz flisa

pribl. 125 x 150 cm, 100 % poliester, različnih barv,

po

2,30 €

po

2 €

320 ml, različnih barv,

0,85 €

Blazina brez prevleke

340 ml, iz keramike, različnih barv,

Kozarec

pribl. 27 x 11 x 34,5 cm, različnih barv,

po

Skodelica za müsli

Blazina

1 €

Zajtrk z zvezdami Lonček

350 ml, iz keramike, različnih barv,

po

2,75 €

Svečnik za čajno svečko Ø pribl. 8 cm, iz keramike, različnih izvedb,

po

1 €

Na voljo tudi v velikosti Ø pribl. 27 cm po 3,50 €

pribl. 45 x 45 cm, 70 % poliester, 30 % bombaž, različnih barv,

po

8 € Krožnik

Ø pribl. 20 cm, iz keramike, različnih barv,

po

2 €

Kavna skodelica s podstavkom

skodelica 170 ml, podstavek Ø pribl. 15 cm, različnih barv,

za komplet

2,75 €

Skodelica

250 ml, iz keramike, različnih barv,

po

1,75 €


L jubo doma, kdor ga ima

Zavesa

pribl. 140 x 235 cm, 100 % poliester,

po

8 €

Svečnik

Svečnik

pribl. 26 x 26 cm, iz lesa,

po

12 €

pribl. 19 x 15 cm, iz lesa,

po

4,50 €

Svečnik

pribl. 9 cm, iz stekla, različnih barv,

po

1,75 €

Vaza

Dekorativna figura

2,30 €

po

pribl. 31 cm, iz stekla, različnih barv,

po

po

1,75 €

Dišeče čajne svečke

Svečnik

pribl. 14,5 x 18 cm, iz lesa, različnih barv,

pribl. 37 cm, iz lesa, različnih barv,

2,30 €

po

Posoda

30 kosov v zavitku, različnih barv,

za zavitek

Steklenica

pribl. 19 cm, iz stekla, različnih barv in vzorcev,

s keramičnim pokrovom, pribl. 11 x 20,5 cm,

3,50 €

po

2,75 € Lahko se uporabi tudi kot adventni venček

Na voljo tudi v velikosti pribl. 11 x 16,5 cm po 2,30 €

Svečnik

pribl. 47 cm, iz lesa, različnih barv,

po Zvezda

pribl. 30 cm, iz lesa,

po

Svečnik za čajno svečko

Svečnik

pribl. 32 x 6,5 cm, iz kovine,

pribl. 25 x 28 cm, iz lesa,

po

po

5,55 €

12 €

3,50 €

Svečnik

pribl. 17 cm, iz lesa,

po

3,50 €

Sveča

pribl. 68 x 100 mm, različnih barv,

po

1,75 €

Sveča

pribl. 58 x 125 mm, različnih barv,

po

2,30 €

Svečnik

pribl. 29 x 30 cm, iz lesa,

po

17 € Dekorativni pesek 700 g; 1000 g = 1,43 €, različnih barv,

po

1 €

Sveča

pribl. 68 x 160 mm, različnih barv,

po

2,75 €

Sveča

pribl. 88 x 180 mm, različnih barv,

po

3,50 €

Svečnik

pribl. 30 cm, različnih barv,

po

5,55 €

9 €

7 €


a z h i d v a N o c i n l opa

k

Kopalniška zavesa iz tekstila

z obročki in svinčenim trakom, pribl. 180 x 200 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

po

7 €

in Zavesa o lj o v ga na prepro eh vzorcih t tudi v

Kozmetično ogledalo z dvojnim povečevalom na zadnji strani, pribl. 18,5 x 35 cm,

po

9 €

Kopalniški regal

Lonček ali držalo za zobne ščetke

s priseski in poličkami iz bambusa, gumirana kovina, različnih izvedb,

po

4,50 €

pribl. 6,5 x 10 cm, iz keramike, različnih barv, pribl. 26,5 x 11,5 cm

po

Dozirnik za milo

pribl. 6,5 x 15 cm, iz keramike, različnih barv,

po

2,30 €

1,75 €

pribl. 19,5 x 6,5 cm

po

14 €

A PO G E

-OAZA-

U TJA

8 €

s pralno laneno vrečo, pribl. 38 x 50 cm, iz bambusa,

C

po

Košara za perilo

DOBR

Kopalniški regal

s poličkami iz bambusa, pribl. 26 x 11,5 x 49 cm, gumirana kovina,

S snemljivim plastičnim vedrom

Kopalniška preproga pribl. 45 x 75 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

po

5,55 €

Straniščna deska

z montažnim materialom, pribl. 46 x 37 x 5,5 cm, primerna za vse običajne straniščne školjke, različnih vzorcev,

po

17 €

Lesena kopalniška preproga

pribl. 74,5 x 45,5 cm, iz bambusa,

po

9 €

WC garnitura

straniščna ščetka in držalo, pribl. 9,5 x 38 cm, različnih barv,

po

4,50 €

Koš za smeti

pribl. 20 x 28 cm, iz kovine, različnih barv,

po

9 €


Prevleka za blazino pribl. 40 x 40 cm, 65 % poliester, 35 % bombaž,

po

2,30 €

Namizni pogrinjek pribl. 33 x 46 cm, 65 % poliester, 35 % bombaž,

po

1,75 €

Namizni tekač pribl. 40 x 100 cm, 65 % poliester, 35 % bombaž,

po

2,75 €

VINTAGE EDICIJA

Zavesa

pribl. 140 x 235 cm, 100 % poliester,

po

8 €

Prevleka za blazino

pribl. 40 x 40 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

po

1,75 €

Blazina

Odeja iz flisa

pribl. 45 x 45 cm, 70 % poliester, 30 % bombaž,

pribl. 150 x 200 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,

po

4,50 €

po

TEDi – že več kot 1400 poslovalnic v Evropi! Poiščite najbližjo trgovino in se prijavite na spletne novičke TEDi na strani www.tedi.com Ponudba velja za izdelke iz zaloge in do odprodaje. Nakup samo v običajnih prodajnih količinah. Pridržujemo si pravico do napak. Barvna odstopanja so pogojena s tiskom. Dekoracija pri oglaševanih izdelkih ni vključena v ceni.

P03 15/16 Si

8 €


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tedi katalog by Vsikatalogi.si - Issuu