Velja od 05.12.2016 Čokoladni fondi
z 10 nabodali, 10 vilicami in lopatico, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 25 W,
po
12 €
Kozarci za penino
ˇ o n c e r S
-
2017!
160 ml, iz stekla,
za zavitek
Raclette žar
5,55 €
z 8 ponvicami, plošča žara iz naravnega kamna in aluminija, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 1200 W,
po
ŕ
22,50 €
Doberŕ tek
Komplet skledic za omake
5 skledic, 5 žličk in pladenj, pribl. 35,5 x 8 cm, iz porcelana,
Komplet omak
za komplet
4 različne pikantne omake, po 50 g; 100 g = 2,78 €,
za komplet
5,55 €
12 kosov Pikantna omaka
140 g; 100 g = 2,50 €,
po
3,50 €
5,55 €
Komplet tatujev in nakita z 2 zapestnicama, različnih izvedb,
za komplet
2,30 €
blisc
SILVESTRSKI
Z ZAPESTNICAMA MA
Mizica za ličenje
Okrasna veriga
pribl. 65 x 36 x 127 cm, iz lesa,
po
Komplet za koktajle
3 x 135 ml; 1 l = 13,70 €, različnih vrst,
pribl. 2 m x 11 cm, iz PVC,
72,50 €
po
1€
za komplet
5,55 €
Dodatek za koktajl ktajl zmešajte mešajte z alkoholom holom m in ledom ledom, m, pretresite ppretreesite ali premešajte prem m jte in mešajte uživajte uživajt jtee ledeno ledde deno hladno. hla adn dnoo.
Komplet tatujev in nakita s 4 prstani, različnih izvedb,
za komplet
2,30 € Komplet za selfieje 7-delni komplet,
s pprstani
Paleta senčil za veke 12 x 1,5 g,
po
3,50 €
Lak za nohte 7 ml, različnih barv,
po
2,75 €
za komplet
po
Samodejni varnostni izklop po 60 minutah
2,30 €
po
1,75 €
5,55 €
Komplet za koktajle
4-delni komplet, različnih vrst,
za komplet
5,55 €
Dodatek za koktajljl zmešajte z alkoholom loom in okrasite s soljo ali sladkorjem.
Kozmetični kovček z ličili
20-delni komplet, pribl. 25 x 16 x 9 cm, iz aluminija,
za komplet
250 ml
12 € 8 kosov v zavitku, iz lepenke,
za zavitek
1€
Balzam za ustnice 4 g, različnih vrst,
2,30 €
po
Balon iz folije
Ø pribl. 60 cm, iz plastike,
5 x 1,2 m; 1 m = 1,11 €, iz papirja, različnih barv,
s prikazom temperature, W, 220 – 240 V ~ 50/60 Hz, 50
Krožnik ali kozarec
po
različnih izvedb,
Namizni prt v roli
Krtača za ravnanje las po 17 €
5,55 €
Obroč za lase
Kozmetični kovček
s ključavnico, pribl. 28 x 21 x 21 cm, iz aluminija, različnih barv,
po
27,50 €
20 kosov v zavitku, pribl. 33 x 33 cm,
za zavitek Ø pribl. pribl 23 cm pri
Namizna dekoracija
Prtički
1€
pribl. 50 cm, iz plastike, različnih barv,
po
2,30 €
Svečnik
V orientalskem
Ø pribl. 8 x 6,5 cm, iz stekla,
slogu
po
2,30 €
Stenski svečniki 2 kosa v zavitku, pribl. 9 x 30 cm, iz kovine in stekla,
za zavitek
Stenski svečnik
pribl. 35 x 57,5 cm, iz stekla in kovine,
po
5,55 €
8€ LED svetlobna veriga Etažera
Ø spodnjega pladnja pribl. 49,5 cm, Ø zgornjega pladnja pribl. 35 cm, višina pribl. 40 cm, iz kovine,
Ogledalo
pribl. 64 x 3 x 84 cm, iz kovine in lesa,
po
po
s podporno nogo, pribl. 19 x 24 cm, za sliko formata pribl. 10 x 15 cm, iz kovine,
po
po
4,50 €
32,50 €
32,50 €
z 10 LED lučkami, pribl. 130 cm, na baterije,
Okvir za sliko
3,50 €
Blazina
pribl. 45 x 45 cm, 100 % bombaž, različnih barv,
po
Mizica
5,55 €
Ø pribl. 49 x 47,5 cm, iz lesa,
po Laterna
Skrinjica
pribl. 33 x 28,5 x 63 cm, iz lesa in stekla,
po
z žametno oblogo, pribl. 20 x 12 x 6 cm, iz kovine,
22,50 €
po
5,55 €
Sveča
pribl. 9 x 18 cm,
po
3,50 €
Na voljo tudi v pribl. 6 x 12,5 cm po 2,30 € in v pribl. 7 x 10 cm po 1,75 €.
Vodna pipa
pribl. 11,5 x 21 cm, dolžina cevi pribl. 1 m, iz stekla in kovine, različnih barv,
po
Laterna
pribl. 24,5 x 21 x 45 cm, iz lesa in stekla,
po
12 €
8€ Klop
z lesenimi nogami, pribl. 98 x 30 x 55 cm, material prevleke 75 % poliester, 25 % bombaž,
po
52,50 €
Odeja
pribl. 130 x 162 cm, 100 % bombaž, različnih barv,
po
17 €
22,50 €
Zavesa
z 8 obročki, pribl. 140 x 235 cm, 100 % bombaž,
po
8€
Dišava za prostor
Sveča
po 4,50 €
po
200 ml; 100 ml = 2,25 €, različnih vonjev,
Orientalsko
e j š u vzd
Ø pribl. 12 x 9 cm, iz stekla,
4,50 €
Svečnik Namizni tekač pribl. 45 x 145 cm, 98 % bombaž, 2 % poliester,
po
4,50 €
pribl. 18 x 18 x 15 cm, iz kovine,
Krožnik za sveče
Ø pribl. 27 x 3 cm, iz stekla in kovine, Na voljo tudi kot pogrinjek v pribl. 48 x 33 cm, po 2,30 €
po
5,55 €
po
4,50 €
Svetilka
, za žarnice z navojem E14 pribl. 14,5 x 14,5 x 40 cm, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 40 W, razred energijske učinkovitosti A++, iz kovine,
po
Vrvica za zaveso
Kocka za sedenje
pribl. 31 x 31 x 38 cm, material prevleke 75 % poliester, 25 % bombaž, različnih vzorcev,
po
100 % poliester, različnih izvedb,
12 €
Sedežna skrinja pribl. 70 x 38 x 45 cm, material prevleke 75 % poliester, 25 % bombaž, različnih vzorcev,
po
po pribl. 60 cm
17 €
4,50 € pribl. 80 cm
Blazina za sedenje
pribl. 50 x 10 cm, 85 % bombaž, 15 % poliester, različnih barv,
po
8€
27,50 €
Stenski tatu
pribl. 40 x 80 cm, PVC, samolepilni, različnih vzorcev,
po
4,50 €
LED stenska svetilka
Balzam za ustnice
z zvočnim senzorjem, pribl. 18 x 26 cm, na baterije, različnih vzorcev,
po
3D plišasti nahrbtnik
10 g, različnih barv,
po
4,50 €
2,30 €
pribl. 22 x 8 x 50 cm, 100 % poliester,
po
Kovček za shranjevanje pribl. 22 x 8 x 16 cm, iz lepenke,
po
4,50 €
Torba s kolesci
z 2 kolescema in nogami, pribl. 34 x 25 x 9 cm, 100 % poliester,
po
12 €
17 €
Z brezstopenjskim teleskopskim sistemom
Blazina
100 % poliester, različnih izvedb,
po
5,55 €
Snežna krogla
Ø pribl. 7,5 x 9 cm, iz plastike, različnih vzorcev,
po
3,50 € Z nastavljivim pasom
Hranilnik
Ø pribl. 10 x 15 cm, iz kovine, različnih vzorcev,
po
1,75 €
Čevlji
velikost 24/25 – 34/35, EVA, podloga 100 % poliester,
po
5,55 €
Komplet dodatkov
K l Komplet dodatkov za lase
različnih izvedb,
za komplet
2,30 € Komplet posode
3-delni komplet, iz porcelana,
za komplet
Škatla za shranjevanje
pribl. 38,5 x 26 x 15,5 cm, iz lepenke,
po
5,55 €
Odeja
pribl. 130 x 170 cm, 100 % poliester, različnih vzorcev,
po
9€
Odpre se z odpiračem za pločevinke
9€
kapa, šal in rokavice, vrhnji material 100 % poliester, podloga 100 % poliakril,
za komplet
9€
Klešče za čajne vrečke s plastičnim ročajem, pribl. 3,5 x 16 cm, različnih barv,
S
1,50 €
do boljšega
Posipalnik za sladkor
Modelček za piškotke za skodelico
Ø pribl. 8 x 14 cm, iz stekla,
po
Posoda
Ø pribl. 9 x 12 cm, iz kovine, različnih barv,
2 kosa v zavitku, iz legiranega jekla,
1€
po
za zavitek
1,50 €
Posoda
Ø pribl. 14 x 18 cm, iz kovine, različnih barv,
po
2,75 €
1€
Čajnik
z vstavljenim cedilom, 950 ml, iz stekla in legiranega jekla,
m S cedilo om o r in pok v
po
8€
Držalo za čajno vrečko in piškot
4 kosi v zavitku, iz polipropilena, različnih barv,
Grelni podstavek
za zavitek
Ø pribl. 16,5 x 5,5 cm, iz kovine,
0,85 €
po
Skodelica
2,75 €
z vstavljenim cedilom in pokrovom, 420 ml, iz porcelana, različnih barv,
po
4,50 € Cˇudovita
id
eja za darilo!
Kuhalnik za čaj iz keramike
s samodejnim izklopom, 0,8 l, 220 – 240 V ~ 50 – 60 Hz, 1300 – 1500 W, iz keramike, različnih barv,
po
22,50 €
Pladenj
pribl. 37,5 x 25 cm, iz kovine,
po
2€
Skodelica za čaj
300 ml, iz stekla in kovine, različnih izvedb,
po
1,50 €
Škatla za čaje
s 6 predalčki, pribl. 21 x 16 x 9 cm, iz kovine, različnih barv,
po
5,55 €
i k s j n i h Ku mojstri
Cvrtnik na vroč zrak
z zaščito pred pregrevanjem, timerjem in regulatorjem temperature, 220 – 240 V ~ 50 Hz, 1500 W,
po
62,50 €
Za zdravo cvrtje in kuhanje z manj mašcobe Živila ohranijo naraven okus Brez nastajanja neprijetnih vonjav
snega
Električni pripomočki brezča
dizajna po privlačnih cenah
Multi opekač
s 4 zamenljivimi ploščami, prevleko proti sprijemanju in z zaščito pred pregrevanjem, 220 – 250 V ~ 50 Hz, 640 – 760 W,
po
27,50 €
Pokončni mešalnik
Opekač
s 5 hitrostnimi stopnjami in 1,5 l-stekleno posodo, 220 – 240 V ~ 50 – 60 Hz, 500 W,
z grelno rešetko in predalčkom za drobtine, 220 – 240 V ~ 50 – 60 Hz, 720 – 850 W,
po
po
17 €
22,50 €
Parna likalna postaja
z 1,8 l rezervoarjem za vodo, 220 – 240 V ~ 50 – 60 Hz, 2000 – 2400 W,
Grelnik za vodo
s samodejnim in ročnim izklopom, 1,7 l, 220 – 240 V ~ 50 – 60 Hz, 1850 – 2200 W,
po
po 52,50 €
17 €
TEDi – že več kot 1500 poslovalnic v Evropi! Poiščite najbližjo trgovino in se prijavite na spletne novičke TEDi na strani www.tedi.com Ponudba velja za izdelke iz zaloge in do odprodaje. Nakup samo v običajnih prodajnih količinah. Pridržujemo si pravico do napak. Barvna odstopanja so pogojena s tiskom. Dekoracija pri oglaševanih izdelkih ni vključena v ceni. P06 16/17 Si