Skip to main content

Tedi katalog

Page 1

Geometrijski trikotnik hipotenuza 16 cm, plastika,

za zavitek

1 €

Lepilo v stiku 3 kosi v zavitku, 8 g, 100 g = 9,58 €,

Dvojni šilček

za navadne in debele barvice, različne barve,

za zavitek

za zavitek

2,30 €

1,50 €

Škarje

NAŠE STALNE PRODAJNE USPEŠNICE

pribl. 13 cm, različne barve in motivi,

po

2,30 €

Velja od 01.07.2016 Debele barvice

12 kosov, različne barve,

za zavitek

3,50 €

80 listov, DIN A4, perforiran in z luknjami, črtast ali karirast,

po

Radirka

2 kosa v kompletu, BR 40 in WS 30,

za komplet

Blok za pisanje

1 €

0,65 €

Barvice

12 kosov, različne barve,

za zavitek

2,30 €


Svetleče lepilo 6 kosov v zavitku, 10 g; 100 g = 1,67 €, različne barve,

1 €

za zavitek

Lepilo za ustvarjanje

Modelirna masa 1 kg,

po

100 g,

3,50 €

po

Okraski s črkami

Bleščice

104 kosov,

4 kosi v zavitku, 28 g; 100 g = 3,57 €, različne barve,

za zavitek

1 €

za zavitek

1 €

1 €

Čopiči

8 kosov v zavitku, različne izvedbe,

za zavitek

1 €

Cvetje iz blaga

Samolepilne oči

20 kosov, samolepilne, različne barve,

100 kosov, samolepilna, različne velikosti,

za zavitek

1 €

za zavitek Akrilna barva

75 ml; 100 ml = 1,33 €, različne barve,

po

1 €

1 €


Lepilni trak

Mape

z odvijalnikom, 3 kosi v kompletu, po 33 m x 18 mm,

za komplet

Permanentni markerji

30 kosov, DIN A4,

2 €

za zavitek

3 kosi v zavitku, vodoodporni različne barve,

1 €

za zavitek

Blok s spiralno vezavo po

za komplet

500 listov, DIN A4, 80 g/m2, brez lesa,

za zavitek

sivý alebo čierny,

dvojni šilček, radirka, ravnilo, 2 HB svinčnika, različne barve,

1,50 €

Kopirni papir

Dierovač

Komplet svinčnikov

200 listov, pribl. 10 x 14 cm,

80 g; 100 g = 1,25 €,

po

po

1,75 €

Večnamensko lepilo

1 €

1 €

Dvostranski flomastri

1 €

4,50 €

10 kosov, različne barve,

za zavitek

1,75 €

Prijavite se na spletne novičke TEDi na strani: www.tedi.com

Ponudba velja za izdelke iz zaloge in do odprodaje. Nakup samo v količinah, običajnih za gospodinjstva.Pridržujemo si pravico do napak. Barvna odstopanja so pogojena s tiskom. Dekoracija pri oglaševanih izdelkih ni vključena v ceni. TEDi BETRIEBS d.o.o. • Ptujska cesta 190 • 2000 Maribor


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tedi katalog by Vsikatalogi.si - Issuu