Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametni nakup 6.-12. avgusta 2020

Pametni nakup

slo_dor_C

-21%

-26%

1,65 /

1,99 /

2,09

2,69 KAPELETI Z MESOM

TEMNA ČOKOLADA 500 g

2 x 500 g

za kg 3,30 € ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

-25%

-20%

0,89 /

0,79 /

1,19 BIO RIŽEV NAPITEK

0,99

NAPOLITANKE S KAKAVOVO KREMO

1l

300 g za kg 2,63 €

Ko kakovost sreča nizko ceno


6.-12. avgusta 2020

Pametni nakup pomeni zagotavljanje kakovostnih izdelkov po ugodnih cenah vsak dan. To je poslanstvo podjetja Eurospin in naša glavna zaveza do družbe.

-26%

2,19 /

FILEJI DIVJEGA LOSOSA, 2 KOSA 250 g za kg 8,76 €

2,99

-20%

-20%

0,79 /

4,79 /

ŠIROKI JAJČNI REZANCI

BIO EKSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE

5,99

0,99

500 g

750 ml

za kg 1,58 €

-25

%

1,19 /

TUNINA V OLJČNEM OLJU 160 g za kg 7,44 €

za l 6,39 €

-18%

-25%

0,89 /

0,89 /

POLNOZRNATI KREKERJI 500 g

KEKSI FOURRÉ S KAKAVOVO KREMO

za kg 1,78 €

500 g

1,09

1,19

1,59

za kg 1,78 €

-24

%

0,75 / 0,99

DIŠEČI 4-SLOJNI PAPIRNATI ROBČKI, 15 X 9 KOSOV

-22

%

0,85 / 1,09

PAPIRNATE BRISAČE, 2-SLOJNE, 4 ROLE

www.fsc.org


Izdelki Okolje Zavezanost druzbe

Ta certifikat podpira trajnostno pridelavo kakava, kave in čaja ob uporabi pridelovalnih praks, v katerih se odraža spoštovanje do ljudi in okolja.

Certifikat MSC za trajnostni ribolov zagotavlja dolgoročno varovanje morskega okolja.

Ta oznaka se uporablja pri projektu Eurospin, ki se nanaša na izdelke, v katerih so uporabljena jajca iz talne reje.

Certifikat Dolphin Safe je program nadzora za delfinom prijazen lov na tuna.

Ta oznaka se uporablja pri projektu družbe Eurospin, ki se nanaša na izdelke, pri katerih smo iz receptov odstranili palmovo olje.

FSC je certifikat za gozdove in izdelke, pri katerih se upošteva načelo trajnosti. Promovira trajnostno, okolju prijazno, ekonomsko sprejemljivo in socialno pravično gospodarjenje.

dizajn: Lana H., 17 let

Podarite 1 € za nakup šolskih potrebščin otrokom iz socialno ogroženih družin Od vsake prodane flaške bomo 1 € namenili v dobrodelne namene, in sicer za nakup šolskih potrebščin za otroke iz socialno ogroženih družin. Ekološko flaško krasi slika zmagovalke natečaja Lane Hrastelj, ki smo ga organizirali skupaj z Zvezo prijateljev mladine Slovenije.

Certifikat PEFC zagotavlja, da lesne surovine za papir in leseni izdelki prihajajo iz trajnostno upravljanih gozdov. Certifikat ekološkega kmetovanja se uporablja za izdelke, pri katerih je bil celoten proizvodni proces skladen s predpisi ekološkega kmetovanja.

S skupnimi močmi jim polepšajmo šolske dni!


Zamrznjeni izdelki -20

%

0,79 /

MEŠANICA 16 VRST ZELENJAVE ZA MINEŠTRE 600 g za kg 1,32 €

0,99

-25%

3,35 /

-20

%

4,99 / 6,29

SLADOLEDNA TORTA 750 g za kg 4,47 €

4,49

REPKI TROPSKIH KOZIC 350 g za kg 14,26 €

6.-12. avgusta 2020

-20

%

2,15 /

OMAKA Z MORSKIMI SADEŽI 300 g za kg 7,17 €

2,69

-23

%

2,99 /

PICA MARGERITA, 3 KOSI 960 g za kg 3,11 €

3,89

OMEJENA KOLIČINA SLADOLEDNE

-20%

0,99

1,35 /

za kos

LUČKE BIG CIOC, PISTACIJA/ PIŠKOT, 3 KOSI 216 g za kg 4,58 €

1,69

KORNETI Z VIŠNJO, 6 KOSOV 450 g za kg 3,00 €

-20%

-25%

-22%

7,49 /

2,99 /

popust pri blagajni

0,95 / 1,19

3,85

9,99

PEČENE PIŠČANČJE PRSI, REZINE

PIKANTNA SALAMA

PRŠUT V KOSU

500 g

za kg

100 g

za kg 5,98 €

za kg 9,50 €

-13%

2,25 / 2,59

HRENOVKE 600 g za kg 3,75 €

-15%

-20%

2,35 /

0,79 /

2,79

0,99

SIRNI NAMAZ Z ZELIŠČI 175 g za kg 4,51 €

-22%

0,69 /

PIZZA ŠUNKA 800 g za kg 2,94 €

Ko kakovost sreča nizko ceno

0,89

SIR GRAN BAVARESE 100 g za kg 6,90 €


Pametni nakup -15

%

3,19 /

TRAPIST 700 g

za kg 4,56 €

3,79

-25

%

0,89 /

6.-12. avgusta 2020 TESTO ZA PICO 400 g

za kg 2,23 €

1,19

-26%

1,25 / 1,69

MLEČNI NAPITEK Z AKTIVNIMI ENCIMI, OKUS JAGODA 6 x 100 g

za kg 2,08 €

-15

%

0,16 /

JOGURT, RAZLIČNI OKUSI 150 g

za kg 1,07 €

0,19

za kos

-14

-18

0,85 /

0,69 /

%

%

0,99

0,85

-20

3,19 / 3,99

2 kg

za kg 1,60 €

-28

%

0,99 /

0,39 /

250 ml

1 kg

RIŽ BASMATI

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

SLADKA SMETANA

TEKOČI JOGURT S 3,2 % M. M.

%

-17

%

ODLIČNA KAKOVOST

za l 2,76 €

MAJONEZA V KOZARCU 500 ml

za l 1,98 €

-28

%

0,99

1,39

1,39 /

-20

%

4,79 /

OMEJENA KOLIČINA RDEČA

1,99

PAPRIKA

660 g/ plod 400 g za kg 4,98 €

KUMARICE

545 g/plod 300 g za kg 3,30 €

5,99

MEŠANO RASTLINSKO OLJE 5l

za l 0,96 €

www.eurospin.si

0,47

PŠENIČNA BELA MOKA TIP 400 1 kg


Pametni nakup OMEJENA KOLIČINA KALČKI

1,49

3 x 200 g/ plod 270 g za kg 5,52 €

-15

%

1,69 /

6.-12. avgusta 2020 GOVEJI GOLAŽ 400 g

za kg 4,23 €

1,99

-21

%

1,09 /

DVOBARVNI KREMNI NAMAZ 400 g

za kg 2,73 €

za kos

LIMONA/ KAKAV/ KATALONSKA KREMA 300 g

za kg 6,63 €

1,39

0,99 /

POPRAŽEN KRUH ZA JUHE IN SOLATE 200 g

za kg 4,95 €

1,29

OMEJENA KOLIČINA TORTA,

1,99

-23

%

-20

%

0,79 /

-22

%

0,69 /

DATELJNI DEGLET NOUR 250 g

za kg 2,76 €

0,89

ČOKOLADICE S KOKOSOM, 7 KOSOV 175 g

za kg 4,51 €

0,99

OMEJENA KOLIČINA

0,89 NAPOLITANKE Z LEŠNIKOVO KREMO, KOCKE 250 g

za kg 3,56 €

0,13 /

za kos

0,15

NARAVNA GAZIRANA/ NEGAZIRANA VODA 1,5 l

za l 0,09 €

-17

%

0,65 0,79 /

-20%

-28%

0,79 /

2,49 /

100 % SOK GRENIVKE

RENSKI RIZLING

0,99

1l

3,49

PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. % 500 ml

za l 1,30 €

750 ml

za l 3,32 €

Ko kakovost sreča nizko ceno

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-13%


Pametni nakup -25

%

PAPIR ZA PEKO, 20 M

1,19 /

-25

%

1,49 /

1,59

6.-12. avgusta 2020 ŽENSKE BRITVICE S 3 REZILI, 4 KOSI

-22

%

0,89 /

1,99

ŠAMPON NEUTRO, VEČ VRST 1l

1,15

za kos

-30%

0,69 / 0,99

BOMBAŽNE BLAZINICE, 120 KOSOV

-24

%

2,79 /

KAPSULE ZA PRANJE PERILA, VEČ VRST, 20 KOSOV

-28

%

1,09 /

0,99

3,69

za kos

-21

%

MEHČALEC MICROPERLE, KONCENTRAT, VEČ VRST 1,5 l za l 0,73 €

1,39

za kos

1,39 /

-26

%

0,85 / 1,15

DEMINERALIZIRANA VODA 5l za l 0,17 €

RAZMAŠČEVALEC Z VONJEM MARSEJSKEGA MILA, V RAZPRŠILU

-24

%

4,55 / 5,99

1l

-27

-24

0,79 /

0,75 /

%

za kos

1,09

%

0,99

ABRAZIVNE GOBICE, 8 KOSOV

-23

%

2,29 /

PAŠTETA ZA MAČKE, VEČ OKUSOV V ŠKATLI 12 x 100 g za kg 1,91 €

2,99

OSVEŽILEC ZRAKA, VEČ VRST 400 ml za l 1,98 €

www.eurospin.si

BRIKETI ZA PSE 10 kg za kg 0,46 €


Sveže meso

6.–12. avgusta 2020

Cene veljajo samo za mesnice

-33

%

3,99 za kg

5,99 /

PIŠČANČJA BEDRA BREZ KOSTI IN KOŽE

popust pri blagajni

6,59 / 7,99

za kg

-30

%

3,79 / za kg

MARINIRANA SVINJSKA REBRCA

OMEJENA KOLIČINA BALKANSKI

4,99

ČEVAPČIČI 960 g

za kg 5,20 €

za kos

SVINJSKI HRBET/ LEDJA S KOSTJO

2,69 / za kos

3,29

MLETO GOVEJE MESO 500 g

za kg 5,38 €

5,49

Misija: vse sveže


Sadje in zelenjava

1,49

BRESKVE

0,29

LUBENICA

za kg

6.–12. avgusta 2020

1,29

JABOLKA ZLATI DELIŠES

za kg

za kg

0,39

BELO ZELJE

za kg

Sveži kruh -21

%

RŽENI HLEBEC 1 kg

1,09 /

-28

%

0,99 / za kos

1,39

-23

%

0,99 /

1,39

za kos

6.–12. avgusta 2020

500 g za kg 1,98 €

100 g za kg 9,90 €

1,29

za kos

KORUZNI HLEBEC

KREMNE ROLICE

-40

%

0,15 / za kos 0,25

Misija: vse sveže

PLETENKA Z MAKOM 80 g za kg 1,88 €


Ne spreglej!

od 6. avgusta 2020

29,99

3,99

PODKAPA ZA ČELADO*

za komplet

Ščiti pred toplotnimi nihanji, enotna velikost.

KOMPLET ZA ZAŠČITO PRED DEŽJEM* Jakna, hlače in torbica, velikosti: M–XL.

19,99 za par

HOMOLOGIRANE MOTORISTIČNE ROKAVICE*

Dihajo, so ojačene na najbolj obremenjenih mestih, s funkcijo touch, velikosti: M–XL.

12,99

KLJUČAVNICA*

Dolžine 100 cm s kvadratnim prerezom, debeline 5,5 mm, ojačen cilinder odporen na vrtanje in žaganje, visoka varnostna zaščita, priložena 2 ključa.

9,99

9,99

NEDRSNA PODLOGA ZA PRTLJAŽNIK*

Univerzalna, iz PVC-ja, zložljiva, mere: 80 x 120 cm.

ZAŠČITNA PREVLEKA ZA PRTLJAŽNIK*

Zaščita pred umazanijo, vodo in živalsko dlako, se preprosto namesti in je pralna pri temperaturi 30 °C.

7,99

ŠKATLA ZA PREDMETE ZA AVTOMOBIL*

Idealna za boljšo organizacijo v prtljažniku, z ročaji za prenašanje in stranskimi žepi, mere: 63 x 33 x 34 cm.

9,99 GASILNI APARAT NA PRAH RH 1 KG Z MANOMETROM*

9,99

VŽIGALNI KABLI 16 MM, 3 M* Klešče z zaščito proti sunkom, za bencinske/ dizelske motorje do prostornine 2.500 cm3.

1,99

2,99 7,99

od

za kos

KRPA ZA ODSTRANJEVANJE ŽUŽELK* Za steklo in barvane površine, mere: 40 x 40 cm.

do KRPA ZA STEKLA*

Gladka stran za čiščenje brez puščanja nitk, mehka stran za brisanje, mere: 40 x 40 cm.

Pametni nakup

za kos

RAZLIČNI IZDELKI ZA AVTOMOBIL*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Homologacija Rina, za požare razreda A, B, C, primerni za uporabo doma, v avtomobilu, v plovilih ali bivalnih vozilih.


Ne spreglej! 14,99

od 6. avgusta 2020

KLASIČNE PREVLEKE ZA SEDEŽE*

Komplet 9 kosov: prednje in zadnje prevleke, primerne za večino modelov, ščitijo sedeže brez kakršnega koli vpliva na varnostne zračne blazine.

za komplet

13,99

Z osvežilnim gelom, podpira ledveni del in se prilagaja hrbtenici za lajšanje bolečin in napetosti, idealna za uporabo v avtomobilu, pisarni in doma.

9,99

7,99

5,99

4,99

ŽAMETNA PREVLEKA ZA SEDEŽ*

PREVLEKA ZA SEDEŽ S KROGLICAMI*

MAGNETNA PREVLEKA ZA SEDEŽ*

ZAŠČITA ZA VOLAN*

Univerzalni model, udoben v vseh letnih časih, različne barve.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

BLAZINA IZ SPOMINSKE PENE*

7,99

za komplet

Masira in sprošča hrbet, zmanjšuje utrujenost, spodbuja kroženje zraka okrog telesa, idealna za uporabo v avtomobilu, pisarni in doma.

KOMPLET 2 AVTOMOBILSKIH PREPROG*

Protidrsna podloga, zelo odporen zaščitni trak, preproste za namestitev in čiščenje.

Premera 37–39 cm.

Zmanjšuje utrujenost, preprosta za namestitev, mere: 93 x 46 cm.

5,99

4,99

2,99

KOMPLET BARVNIH AVTOMOBILSKIH PREPROG IZ TKANINE*

SENČNIK ZA VETROBRANSKO STEKLO*

SENČNIK ZA VETROBRANSKO STEKLO TRENDY LINE*

za komplet

Univerzalne, prilagodljive, 2 prednji + 2 zadnji preprogi, z barvnim robom.

www.eurospin.si

Mere: 68 x 140 cm.

Z odbojnikom toplote na obeh straneh: učinek ogledala, z izvirnim motivom, mere: 145 x 75 cm.


Pametni nakup

! n e c h i r o n a t o b So 0,85 /

0,50

1,29

SLADOLEDNE LUČKE BIG CIOC Z BELO ČOKOLADO IN MANDLJI, 3 KOSI

za kg

RUMENA ČEBULA, PAKIRANA

255 g

za kg 3,33 €

-34%

10 kg

za kos 4,99 €

2,59 / 4,19

0,75 /

TOPLJENI SIR V LISTIČIH, 50 KOSOV

1,09

ROLADE Z LEŠNIKOVO KREMO, 6 KOSOV 222 g

za kg 3,38 €

1 kg

1,19 /

5-DNEVNA NAGROBNA SVEČA

1,89

-38%

% 1 3 -

-37%

od 8. avgusta 2020

54,99

12,99

PRENOSNI KOMPRESOR*

PREVLEKA ZA AVTOMOBILSKI SEDEŽ*

Obratovalni tlak do 8 barov, samodejno odzračevanje, gibka cev in hitri priključek, moč: 1.100 W.

Z naslonom za glavo in odstranljivo opora za ledveni del, s sprimnim trakom, preprosta za namestitev.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

8. avgust 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu