Pametni nakup 28. aprila-4. maja 2022
Pametni nakup
-17%
0,65 /
1,09
0,79
za kos
PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. %
BELA ŠTRUCA, NAREZANA
500 ml
za l 1,30 €
za kg
6,29 / popust pri blagajni
MLADI KROMPIR
za kg
SVINJSKI VRAT BREZ KOSTI V KOSU VP
7,89
SUPER KONEC MESECA ZA UPOKOJENCE
BREZPLAČNO
PETEK, 29. 04. 2022
Granulat z okusom limone, 250 g + Hladilna vrečka, 34 l
Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.
Obiščite najbližjo trgovino!
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
0,59
800 g + 200 g brezplačno
28. aprila-4. maja 2022
4,99 / za kos
5,99
MASA ZA ČEVAPČIČE IZ GOVEJEGA MESA 700 g
za kg 7,13 €
6,29 / za kg
5,99 / za kg
SVINJSKO STEGNO, ZREZKI
7,49
7,49
ČEVAPČIČI
1,69 / za kos
2,19
Cene veljajo samo za mesnice
PANIRANI SESEKLJANI PIŠČANČJI ZREZKI 500 g
za kg 3,38 €
3,79 / za kg
4,69
PIŠČANČJA KRILA
28. aprila-4. maja 2022
ŽAR IMA SVOJ ČAR 0,99
4,99
0,99 za kg
BANANE BUČKE
za kg
za kg
OREHI V LUPINI, NEPAKIRANI
1,69
MLADA ČEBULA
za kg
-23
%
-22%
0,35 / za kos
LEPINJA
0,99 / za kos
DOMAČI MEŠANI HLEB 500 g
za kg 1,98 €
1,29
0,45
180 g
za kg 1,94 €
-20%
1,19 / za kos 1,49
-18%
GRAHAM REZANI KRUH 500 g
za kg 2,38 €
2,59 / 3,19
DONAVSKI VALOVI 450 g
za kg 5,76 €
-33
%
OMEJENA KOLIČINA
2,49
OMEJENA KOLIČINA
2,29
1,99 /
za kos
2,99
BERNSKE KLOBASE S SIROM IN SLANINO
GRILL KLOBASICE S POPROM/ SIROM
BARJENE PERUTNINSKE KLOBASE, 12 KOSOV
300 g
za kg 8,30 €
1 kg
320 g
za kg 7,16 €
BREZ
GLUTENA, MLEKA IN MLEČNIH IZDELKOV
OMEJENA KOLIČINA
1,29
TOPLJENI DIMLJENI SIR SCAMORZA, V LISTIČIH 200 g
za kg 6,45 €
-16
%
3,49 /
-27
%
TOPLJENI SIR V LISTIČIH, 50 KOSOV
1,29 /
1 kg
KAJMAK S 70 % M. M. 250 g
za kg 5,16 €
1,79
4,19
-20%
1,99 / 2,49
SIR ZA ŽAR 250 g
za kg 7,96 €
OMEJENA KOLIČINA
0,99
OMEJENA KOLIČINA
1,29 0,69
KEČAP, PEKOČI
OMAKA BARBECUE
za kg 1,77 €
za kg 2,31 €
560 g
OMEJENA KOLIČINA
DIJONSKA GORČICA 200 g
za kg 3,45 €
560 g
-22
%
0,85 / za kos
1,09
AJVAR, NEPEKOČ/ PEKOČ 360 g
za kg 2,37 €
28. aprila-4. maja 2022
ŽAR IMA SVOJ ČAR OMEJENA KOLIČINA
1,69
PEČENA ČEBULA BORETTANA/ GOBE, V OLJU 280 g
za kg 6,04 €
za kos
OMEJENA KOLIČINA
OMEJENA KOLIČINA
0,99
0,85
KRUH ZA BRUSKETE
KRUH ZA HAMBURGER, 6 KOSOV 300 g
za kg 2,84 €
500 g
za kg 1,98 €
OMEJENA KOLIČINA
1,29 1,49
500 g
PENICE ZA ŽAR
za kg 2,58 €
300 g
za kg 4,97 €
OMEJENA KOLIČINA
1,69
OMEJENA KOLIČINA
0,99
TORTILJE Z OKUSOM ČILIJA, ZELO PEKOČE 400 g
za kg 4,23 €
HRUSTLJAVI ČIPS LE GRIGLIATE 180 g
za kg 5,50 €
OMEJENA KOLIČINA
-25
%
0,29 / 0,39
PIJAČA COLA 1,5 l
za l 0,20 €
2,69
PIVO 5,5 VOL. % 900 ml
za l 2,99 €
-21%
0,29 / 0,37
BREZALKOHOLNO PIVO 500 ml
za l 0,58 €
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
OMEJENA KOLIČINA
KRUH ZA TOAST, VELIKE REZINE
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
28. aprila-4. maja 2022
OMEJENA KOLIČINA
OMEJENA KOLIČINA
4,19 OMEJENA KOLIČINA
1,39
PIVO PREMIUM PILS, 8,4 VOL. % 6 x 500 ml za l 1,40 €
OMEJENA KOLIČINA
5,29 OMEJENA KOLIČINA
1,99
PIVO LAGER 4,8 VOL. %
3,99 LESNO OGLJE 5 kg
za kg 0,80 €
za l 14,70 €
SERVIETE, 3-SLOJNE, 40 X 40 CM, 100 KOSOV
OMEJENA KOLIČINA
2,99 OGLJE, BRIKETI 3 kg
PIVO PREMIUM STRONG, 8,4 VOL. %
8 x 500 ml
PAPIRNATE BRISAČE, 3-SLOJNE, 100 LISTIČEV
OMEJENA KOLIČINA
5,99
za kg 1,00 €
6 x 500 ml za l 2,00 €
OMEJENA KOLIČINA
2,49
RAZGRADLJIVI PLITVI KROŽNIKI, 25 KOSOV
OMEJENA KOLIČINA
1,49
KOZARCI ZA PIVO, KOMPOSTABILNI, 390 ML, 20 KOSOV
OMEJENA KOLIČINA
1,49 za kos
POLNILNI VŽIGALNIK S PODALJŠANIM GIBLJIVIM VRATOM
-20%
0,79 / 0,99
VŽIGALNE KOCKE, 48 KOSOV
Ne spreglej!
od 28. aprila 2022
14,99
Neverjetna PONUDBA
za komplet
44,99 Omejena količina!
KOMPLET ZA PEKO NA ŽARU* Iz nerjavnega jekla, lopatica, par klešč, vilice, krtača za čiščenje, kovček za prenašanje.
ELEKTRIČNI ŽAR*
S premazom Ilag proti sprijemanju, snemljiva rešetka za preprosto čiščenje, 4 nedrseči nosilci.
14,99 za komplet
14,99 za komplet
KOMPLET 2 PONEV*
Iz nerjavnega jekla, velika ponev: 24 x 38 x 3,5 cm, mala ponev: 16 x 29,5 x 3,3 cm.
KOMPLET ZA SERVIRANJE PICE*
Lopatica za rezine, iz nerjavnega jekla, z lesenim in gumijastim ročajem, mere: 43,5 x 25,5 cm, krožni nož za rezanje pice, mere: 20,5 cm, lopar za pico, z lesenim in gumijastim ročajem, Ø 26,5 cm.
3,99
3,99 za komplet
DVOJNA KRTAČA ZA ČIŠČENJE ŽARA*
Ščetine iz nerjavnega jekla, mere: 17 x 6 cm.
KOMPLET 6 JEDILNIH NOŽEV*
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
Z jeklenim rezilom dolžine 11 cm.
6,99
za komplet
11,99
DESKA IZ AKACIJEVEGA LESA* Mere: 38 x 30 x 2,5 cm.
PREDPASNIK IN 2 KUHINJSKI KRPI/ROKAVICA IN 2 KUHINJSKI PRIJEMALKI*
5,99
MLINČEK ZA POPER*
Iz akacijevega lesa, velikost: 38 x 30 x 2,5 cm.
2,99
LESENO DRŽALO ZA PRTIČKE* Iz akacijevega lesa, velikost: 13 x 5,5 x 10 cm.
www.eurospin.si Pametni nakup
Ne spreglej!
od 28. aprila 2022
29,99
Neverjetna PONUDBA
ELEKTRIČNI REZALNIK ZELENJAVE*
49,99 Omejena količina!
Rezila iz nerjavnega jekla, 5 nastavkov: za zelenjavo, sadje, sir in čokolado, s predalom za nastavke, moč 150 W.
CVRTNIK NA VROČ ZRAK*
Za cvrtje na zdrav način z manj maščobami, z digitalnim časovnikom, temperatura nastavljiva do 200 °C, moč: 1.400 W.
14,99 ELEKTRIČNI OPEKAČ* Plošče iz materiala proti sprijemanju, sistem za izklop, protizdrsni podstavki, kontrolna lučka, moč: 750 W.
29,99 za komplet
9,99 za kos
PLOŠČA ZA PEKO PICE*
Iz kamna kordierita, na voljo: pravokotna 30 x 38 x 1,2 cm ali okrogla Ø 38 cm, višina: 1,2 cm.
16,99
ELEKTRIČNI BRUSILNIK NOŽEV*
Za vse vrste nožev, z režo za začetno in fino brušenje, materiali: kovina in keramika.
KOMPLET 2 PONEV Ø 24 IN Ø 28 TOGNANA* Kovani aluminij, primerni za indukcijske plošče.
TERMO PIKNIK KOŠARA*
Zložljiva, z aluminijastim okvirjem, prostornina približno 18 l, velikost 46 x 28 x 24 cm.
4,99 za komplet
5-DELNI KOMPLET KUHINJSKEGA TEKSTILA*
2 kuhinjski prijemalki 18 x 18 cm, 1 rokavica 18 x 32 cm in 2 kuhinjski krpi 50 x 70 cm. Različni vzorci.
6,99
1,49
za kos
VRČ NANCY, 1 L*
PREDPRAŽNIK IZ KOKOSOVIH VLAKEN*
Različne barve.
Iz naravnega kokosa, z nedrsečo podlago, mere: 40 x 60 cm.
Pametni nakup
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
14,99
Zamrznjeni izdelki OMEJENA KOLIČINA
0,99
KROMPIRČEK BARČICA, ZA PEKO V PEČICI 600 g
za kg 1,65 €
-20
%
1,19 / 1,49
-23
%
ZELENJAVA NA ŽARU 450 g
za kg 2,65 €
28. aprila-4. maja 2022
-20
%
4,79 /
REPKI ARGENTINSKIH KOZIC, OČIŠČENI 240 g
za kg 19,96 €
5,99
OMEJENA KOLIČINA
1,59
1,99 / 2,59
-25
%
2,99 /
GOVEJI HAMBURGER, 10 KOSOV 750 g
za kg 3,99 €
3,99
SLADOLEDNI KEKSI, OKROGLI, VANILJA IN ČOKOLADA, 8 KOSOV 280 g
za kg 5,68 €
OMEJENA KOLIČINA
0,99
SLADOLEDNE LUČKE, BELA ČOKOLADA/ PISTACIJA, 3 KOSI 216 g
za kg 4,59 €
za kos
SIROV BUREK 1 kg
-22
%
6,99 / popust pri blagajni
8,99
PRŠUT V KOSU za kg
-26%
-22%
-15%
1,09 /
1,39 /
1,99 /
DIMLJENA KUHANA SLANINA, REZINE
TLAČENKA
GRANA PADANO DOP, RIBAN
1,49
1,79
400 g
za kg 3,48 €
2,35
za kg 9,95 €
za kg 7,27 €
SIGNATIO OF
OTECTED PR
DE
ORIGI •
•
1,29 /
0,35 /
VELIKI TORTELINI S SKUTO IN ŠPINAČO
KISLA SMETANA Z 20 % M. M.
1,79
500 g
za kg 2,58 €
0,45
N
-22
%
N
-27
Kakovost na osnovi senzoričnega ocenjevanja preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani.
200 g
150 g
%
ODLIČNA KAKOVOST
-20
%
1,59 /
JAJCA IZ PROSTE REJE, VELIKOST M, 6 KOSOV
1,99
180 g
za kg 1,95 €
www.eurospin.si Pametni nakup
Pametni nakup -24
%
1,05 /
RIŽ PARBOILED 1 kg
1,39
28. aprila-4. maja 2022
-18
%
0,45 /
JAJČNE TESTENINE PAPPARDELLE
DVOJNI PARADIŽNIKOV KONCENTRAT
za kg 2,76 €
za kg 2,25 €
250 g
-24
%
1,35 / 1,79
-18%
2,19 /
1,39 /
2,69
1,89
KAVA CUOR D'AROMA
CVETLIČNI MED
za kg 5,56 €
za kg 4,38 €
500 g
250 g
-17
%
0,65 / za kos
0,79
ČOKOLADA SCHOGETTEN, RAZLIČNI OKUSI 100 g
za kg 6,50 €
-17
%
0,69 / 0,85
-26%
-18
%
-25
%
1,19 /
1,39 /
0,55
TUNINA V LASTNEM SOKU 3 x 80 g
za kg 5,80 €
1,69
200 g
FILEJI SKUŠE NA ŽARU, V EKSTRA DEVIŠKEM OLJČNEM OLJU 120 g
za kg 11,25 €
-22
%
0,35 /
-26
%
ČAJNA PAŠTETA
0,65 /
100 g
za kg 3,50 €
0,45
0,89
-28
%
0,99 / KEKSI FROLLINI
friendofthesea.org
1,39
1 kg
1,59
LIZIKE 250 g
za kg 4,76 €
Prava italijanska kakovost
DATLJI, BREZ KOŠČIC 200 g
za kg 2,60 €
Pametni nakup
28. aprila-4. maja 2022
-22
-25%
%
2,15 /
0,69 / NAPITEK TROPICO
-24%
2,25 /
2,89
2,99
MALVAZIJA
REFOŠK
750 ml
1l
za l 2,87 €
0,89
-26
%
1,25 /
1,5 l
za l 0,46 €
VREČE ZA SMETI, ZELO MOČNE, 80 X 120 CM, 10 KOSOV
1,69
-33%
0,99 / 1,49
ZOBNA ŠČETKA, SREDNJA TRDOTA, 3 KOSI
0,99 /
ŠČITNIKI PERILA, VEČ VRST
1,49
za kos
-20
%
0,79 /
PAPIRNATI ROBČKI, 3-SLOJNI, 100 KOSOV
0,99
za kos
-20
%
2,79 /
TEKOČI DETERGENT ZA PERILO SUPERBIANCO 3l
za l 0,93 €
3,49
-25
%
0,89 / 1,19
RAZMAŠČEVALEC Z VONJEM MARSEJSKEGA MILA, PONOVNO POLNJENJE 1l
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
-33
%
0,066 €
-20
%
0,79 / za kos
0,99
DETERGENT ZA TLA, MULTIAKTIVEN/ Z VONJEM AGRUMOV
-24
%
0,75 / 0,99
ABRAZIVNE GOBICE, KI NE PUŠČAJO PRASK, 4 KOSI
-20%
2,39 /
PAŠTETA ZA MAČKE, VEČ OKUSOV V ŠKATLI 12 x 100 g
za kg 2,00 €
2,99
1,5 l
za l 0,53 €
www.eurospin.si Pametni nakup
29.-30. aprila 2022
0,40 za kg
0,19 /
RUMENA ČEBULA, PAKIRANA 5 kg
za kos 1,99 €
za kos
0,55 / za kos
0,89
TEKOČI SADNI JOGURT Z 0,1 % M. M., RAZLIČNI OKUSI
0,29
0,89 / 1,45
ODSTRANJEVALEC VODNEGA KAMNA, V RAZPRŠILU 750 ml
za l 1,19 €
LEDENI ČAJ, BRESKEV/LIMONA 500 ml
za l 0,38 €
-38%
anih brez dod nsov a konzerv in barvil
-38%
-34%
500 g
za kg 1,10 €
Neverjetna PONUDBA
od 29. aprila 2022
199,99
Neverjetna PONUDBA
39,99
Omejena količina!
Omejena količina!
za komplet
ŽAR RACLETTE*
KOMPLET MIZE S 4 STOLI*
Žar plošča s prevleko Ilag proti sprijemanju, s kamnito površino, priloženih 8 lopatic, moč: 1.400 W.
Ogrodje iz železa, miza s stekleno površino, mere: stol 70 x 55 cm, višina 91 cm, miza 150 x 90 cm, višina 70 cm, nosilnost: stol 100 kg, miza 20 kg.
Pametni nakup
* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva.
Pametni nakup
! n e c h i r o Vikend n