Skip to main content

OBI katalog

Page 1

2200/16 velja od 31. 8. do 7. 9.

Uživajte v jeseni

Ponudba ne samo za vaš vrt in teraso.

Profesionalna kakovost

Npr.: Akumulatorski vrtalni vijačnik LUX Št. art.: 215308 8. Več na strani 32.

Hitra razdrobitev ostankov Npr.: Valjčni vrtni drobilnik Bosch Št. art.: 914245 6. Več na strani 2.

Top cena

Top cena

69,))

349,))

Učinkovito striženje

Npr.: Električne teleskopske škarje za živo mejo LUX Št. art.: 127349 9. Več na strani 2.

69,))


pal

ica je

pod

aljš l

jiva 1

od

2,4 0

do

4m

Pripravite svoj vrt in gredice na zimo

Gratis:

Adapter z žago za veje v vrednosti 33,95 €

89,)) Teleskopski rezalnik /žaga za veje Fiskars

Rezilo ima nelepljivo površino, utrjeno precizno jeklo, maks. reza 32 mm. Enostaven za uporabo, z notranjim kablom Št. art.: 963362 9

2.500 W vgrajena 53-litrska prestrezna košara z varnostnim stikalom

Top cena

399,)) Prihranite 50

€

349,)) Valjčni vrtni drobilnik Bosch „AXT 25 D“

Drobljenje vej do 40 mm. Sistem drobilnih valjev brez vzdrževanja, samodejni uvlek brez povratnega udarca, patentiran sistem Block-Release-System za sproščanje pri blokadah, velik vrtilni moment, tek naprej in nazaj. Št. art.: 914245 6

snemljiv lijak – višina za shranjevanje le 67 cm

dolži

na st rižen ja 60

159,)) Akumulatorske škarje za živo mejo Bosch „AHS 55-20 Li“

Litij-ionski akumulator, 18 V/2,5 Ah, maks. debelina striženja 20 mm. Kovinsko gonilo. Masa le 2,6 kg. Št. art.: 451008 7 Skupna delovna višina (vključuje velikost uporabnika) pribl. 6 m.

1

2

dolžin

a stri

ženja

55 cm

cm

69,)) Električne teleskopske škarje za živo mejo LUX „E-HS-710/60“ 710 W, kovinsko gonilo. Maks. debelina striženja 24 mm, lasersko izrezani noži. Le 3,7 kg. Št. art.: 127349 9

180° premičen ročaj


Novost 2016 2

720 W

eza ina r d ol ž c m 20

500 W

dolži

1

Električna verižna žaga „C-EKS-1800/35“ (simbolična slika)

z na re

maks. šiřina reza 25 mm

a 48

1

cm

1.800 W, hitrost verige 13,5 m/s, avtomatsko mazanje verige, rezilo in veriga znamke Oregon. Teža 4,35 kg. Št. art.: 934382 3

dolžin nagib v obe smeri do 60°

Električne teleskopske škarje za živo mejo Gardena „THS 500/48“ 1

1

Lasersko izdelani precizni noži z zaščitnimi omejili. Ergonomično oblikovan ročaj. Št. art.: 452671 1

2 Električni teleskopski obrezovalnik za veje Gardena „TCS 720/20“

Meč in veriga blagovne znamke Oregon. Samodejno mazanje verige. Hitrost verige 13 m/s. Ergonomski teleskopski ročaj. Masa le 3,9 kg. Vklj. z ramenskim pasom. Št. art.: 452672 9

teleskopska nastavitev višine2 1,02–1,47 m

po

2

teleskopska nastavitev višine3 1,13–1,58 m

49,))

nagib v obe smeri do 90°

129,))

a me

ča 35

cm

tel esk o

psk an

ast avi tev v

išin

e2

,3–

2,9

m

nagib do 30°

do me lžina 20 ča cm

Električna žaga za veje LUX „E-AS 710/20“

710 W, pribl. 4,5 kg. Vklj. s teleskopskim ročajem, dodatnim ročajem in ramenskim pasom. Št. art.: 979242 5

79,))

Veste kako se pripraviti na zimo? OBI je za vas pripravil nekaj nasvetov in vse potrebno

74,)) Kompostnik „Bio 600“ z zaščito pred vetrom

Zagotavlja hitro razpadanje zaradi toplotne izoliranosti in vsestranskega zračenja, volumen pribl. 600 l, velikost pribl.: 77 × 77 × 100 cm. Št. art.: 973152 2

Kako pognojiti travnik Po žetvi pripravite vse potrebno na prezimovanje Jesen je primerna za saditev čebulnic in določenih sadnih dreves Obrežite svojo živo mejo Za celotno ponudbo za vaša jesenska opravila na vrtu obiščite naš OBI trgovski center ali www.obi.si psko telesko je višine ljan nastav –95 cm 66

Gratis: priključni komplet v vrednosti 19,99 €

229,))

74,)) set

Vrtna črpalka Gardena „4000/5“

1100 W, maks. pretok 4.000 l/h, 0,00111 m³/s, maks. višina črpanja 44 m, maks. delovni tlak 4,4 bara. Z zaščito pred suhim tekom in z vgrajenim predfiltrom. Št. art.: 452534 1 2

Za delovno višino do 3,5 m. Za delovno višino do pribl. 4,4 m.

3

Kovinski voziček za cev Gardena, komplet

Čvrsta kovinska konstrukcija. Vklj. s cevjo dolžine 30 m, 13 mm (1/2“), priključkom za pipo in cev. Št. art.: 744504 2


Ustvarite svoj rastlinski raj Drobnocvetna krizantema (Chrysanthemum indicum) Rozlične barve, svetla, sončna lega. cvetličnega lončka pribl. 9 cm: Št. art.: 907024 4 0,69 €/kos cvetličnega lončka pribl. 12 cm: Št. art.: 403608 3 1,29 €/kos

Top cena

0,&)

kos od

2,$)

kos od

Krizantema (Chrysanthemum indicum) V različnih barvah, za posode in gredo. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 14 cm: Št. art.: 786130 5 2,49 €/kos cvetličnega lončka pribl. 19 cm: Št. art.: 564204 6 3,99 €/kos Trio, 3 barve v enem lončku: cvetličnega lončka pribl. 19 cm: Št. art.: 417892 7 4,99 €/kos

7,))

5,)) kos

kos

Travnice

Različne vrste, npr. trstikovec, perjanka ali proso. Sončna–polsenčna lega, pribl. 19 cm. Št. art.: 454747 7

4

Rastline za gredice „Živahni trojček“

Tri različne jesenske rastline v okrasnem lončku. cvetličnega lončka 16 cm. Št. art.: 182285 7


Top cena

0,/)

kos od

Jesenska vresa (Calluna vulgaris) Zimzelena in prezimna, posebej dolg cas cvetenja. Za balkon, teraso ali gredo. Soncna-polsencna lega. (brez lonca). Enobarvna, cvetličnega lončka 9 cm: Št. art.: 702906 9 0,79 €/kos Trio, 3 barve v 1 lončku, cvetličnega lončka 9 cm: Št. art.: 429767 7 1,29 €/kos

2,)) 50 l

Prekrivno lubje Blüh-fix

2,$)

Naravno lubje iglavcev za prekrivanje površin in poti na vrtu. Št. art.: 963321 5 (0,06 €/l)

kos

Jesenska vresa (Calluna vulgaris) Obarvana. Primerna za kombiniranje z drugimi jesenskimi rastlinami. Sončna-polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 11 cm (brez okrasnega lonca): Št. art.: 415975 2

Od 4 kosov1 70 l: 4,49 €

4,)) 70 l

Zemlja za rastline Blüh-fix

Specialna zemlja za spomladansko, poletno in jesensko zasaditev posebej v zunanjih prostorih, primerna za zelene rastline, iglavce, rože in trajnice. Št. art.: 963320 7 70 l: 4,99 € (0,08 €/l) Od 4 kosov1 70 l: 4,49 € (0,07 €/l)

1,/)

kos od

Jesenska vresa (Calluna vulgaris, licenčna sorta) Zimzelena in prezimna, posebej dolg čas cvetenja. Za posode, balkonska korita in gredo. Sončna–polsenčna lega cvetličnega lončka pribl. 11 cm. Enobarvna: Št. art.: 540416 5 1,79 €/kos Trio: Št. art.: 454715 4 2,49 €/kos

2,))

kos od

2

Jesenske trajnice

3

1

1Sortiran.

Različne sorte za vaš vrt, npr. ognjeni dež, zelenka ali teloh. Sončna–polsenčna lega. 1 Ognjeni dež, Ognjeni dež, cvetličnega lončka pribl. 13 cm: Št. art.: 908688 5 2,99 €/kos 2 Jesenske trajnice, cvetličnega lončka pribl. 11 cm: Št. art.: 453123 2 4-del. kpl.: 6,99 € 3 3 rastline v 1 lončku, cvetličnega lončka pribl. 19 cm: Št. art.: 453122 4 5,99 €/kos

4,$) kos

Mešanica trajnic

varuje pred izsušitvijo in zatira plevel

Različne vrste, npr. krokozmija, anemona ali homulica. Sončna–polsenčna lega. pribl. 17 cm. Št. art.: 454748 5 prijazen do čebel privlači metulje

1,))

paket od

Drobnjak (Allium) Čas cvetenja od maja do junija, vsebina paketa vsebuje po eno vrsto do 15 kosov. Št. art.: 197878 2 in dr.

9,)) 45 l

OBI Pinijevo lubje

Fino, velikosti 0–7 mm ali 15–25 mm. S posebnim dekorativnim učinkom zaprekrivanje gredic, grmicevja, okrasnih rastlin, poti in drugih površin. Št. art.: 963127 6 in dr. (0,23 €/l)


Vse pod eno streho s podom iz 16 mm masivnega lesa debelina stene 28 mm

Top cena

899,)) oodd

Lopa iz lepljenega lesa „Taro“

Neobdelan smrekov les. Streha iz masivnega lesa debeline 16 mm, vklj. z bitumensko kritino za prvo prekrivanje (primerne strešne skodle najdete v svojem OBI trgovskem centru). Dvojna vrata, svetla odprtina pribl. Š 154 × V 180 cm, z okni iz nezlomljivega umetnega stekla, vratnim okovjem in profilno cilindrično ključavnico. Z montažnim materialom in podrobnimi navodili za sestavljanje. Model A, Š 235 x G 240 cm: Št. art. 412661 1 899,99 € Model B, Š 295 x G 240 cm (brez slike): Št. art. 412664 5 999,99 € Model C, Š 295 x G 300 cm (brez slike): Št. art. 412665 2 1099 €

9,))

debelina stene 19 mm

0,75 l

OBI Olje za tikovino

Brezbarvno ali z odtenkom tikovega lesa. Izdatnost pribl. 9 m². Št. art.: 780740 7 in dr. (13,32 €/l)

26,)) 2,5 l

499,)) od

OBI Lopa iz lepljenega lesa „Kompakt“

Neobdelan smrekov les. Streha debel. 19 mm, vklj. z bitumensko kritino za prvo prekrivanje.1 Model A z enokrilnimi vrati, svetla mera pribl. Š 75 × V 180 cm, model B–D z dvokrilnimi vrati, svetla odprtina pribl. Š 150 × V 180 cm, model A + B s stranskim oknom, model C + D z 2 stranskima oknoma iz nezlomljivega kristalnega stekla. Brez poda. Z montažnim materialom in podrobnimi navodili za sestavljanje. Lopa iz lepljenega lesa Pod iz lepljenega lesa (debeline 19 mm) Model Talne mere (Š × G) Št. art. Cena Št. art. Cena A (brez slike) 154 × 150 cm 149938 3 499,99 € 149952 4 99,99 € B (brez slike) 200 × 150 cm 149936 7 599,99 € 149930 0 119,99 € C 200 × 196 cm 149948 2 699,99 € 149939 1 129,99 € D (brez slike) 200 × 252 cm 149937 5 799,99 € 149956 5 149,99 €

Še večja ponudba vrtnih ut je na voljo v vaših OBI trgovskih centrih. Uporabne nasvete pa najdete na obi.si/vrtne-ute

OBI Lazura za trajno zaščito Različni barvni odtenki in količine. Izdatnost pribl. 26 m². Št. art.: 943770 8 in dr. (10,80 €/l)

Velika izbira vrtnih ut

29,)) 5l

OBI Lazura za zaščito lesa

Na voljo v različnih barvnih odtenkih, npr. palisander. Pokrivnost pribl. 52 m2. Št. art.: 734349 4 in dr. (6,- €/l)

¹Primerne strešne skodle najdete v svojem OBI trgovskem centru.

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

6


Ustvarjajte nove kombinacije! Klik sistem za vašo edinstveno teraso! Brez vijakov in orodja! Tudi za mojstrovalce začetnike!

Za vašo osebno noto pri graditvi terase: Zahvaljujoč prilagodljivemu sistemu na klik lahko po želji kombinirate različne terasne ploščice na klik.

1

2

Top cena

18,))

2

Ploščice na klik iz različnih materialov1

Npr. Akacija

Pritrditev na mrežo iz umetne snovi, ki je odporna proti UV-žarkom. Enostavna demontaža in skladiščenje. Odporne proti vremenskim vplivom in mrazu. 30 × 30 cm. 1 Akacija, debelina pribl. 2,4 cm. 6 kosov pokrije površino 0,54 m²: Št. art.: 417897 6 6 kosov: 14,94 € (27,67 €/m²) 2 WPC z lesno strukturo, antracitna ali barve bangkirai, debelina pribl. 2,2 cm. 6 kosov pokrije površino 0,54 m²: Št. art.: 417893 5 in dr. 6 kosov: 18,54 € (34,34 €/m²)

14,)$

1 6 kosov

2

lešnikova vrata

kremna 1

siva

1,/)

3

kos od

1

Granitna plošča

Svetlo siva. 30 × 30 oz. 60 × 30 cm, debelina 2 cm, ali 40 × 40 cm, debelina 3 cm. Št. art.: 934365 8 in dr. od 1,79 €/kos (od 19,89 €/m2) 2

Granitna palisada

10 × 10 cm, V 25 cm. Št. art.: 213139 9 2,29 €/kos 3

Granitni robnik

Pribl. Š 100 × V 15–18 cm, debelina pribl. 7 cm. Št. art.: 798853 8 13,49 €/kos

4,)) kos

Terasna ploščica „Pietra Indiana“

Beton, teksturirana površina. 40 × 60 cm, debelina pribl. 4 cm. Št. art.: 240680 9 in dr. (20,80 €/m2)

Prodaja samo v celih paketih.

1

Vse ploščice niso na voljo v vseh trgovskih centrih. Z veseljem jih naročimo za vas.

7,))

kos od

Lovska ograja

Les iglavcev, tlačno impregniran brez kroma, zelene barve. letvic 50 mm, z vijaki. Širina 250 cm, višina 60, 80 ali 100 cm. Št. art.: 435093 0 in dr.


Z novo podlago do novih užitkov bivanja

Laminat Laminat – za nego nezahtevna vsestranska talna obloga Trpežnost Cenovna dostopnost Raznolike oblike

Parket

Parket – udobje pravega lesa Toplota in udobje Naravni materiali Možnost brušenja

m2 od

OBI Laminatni pod „Comfort“

Oak Mixed1

6,$)

Hemlock Rustic3 (simbolična slika) Sea Pine1

Top cena

Walnut Tabacco1

Vinil

Imitacija lesa, HDF nosilec. Š 19,3 × D 138 cm. Debelina pribl. 7 oz. 8 mm. Št. art.: 453238 8 in dr.

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

8

Vinil – vsestranska trpežna talna obloga Primerna za vlažne prostore Enostavna nega Prijetno topla za hojo


12,))

temni javor

temni hrast

16,))

13,))

m2

posebej široko svetli hrast

svetli javor Berkley

Valley

Fresno

Kansas

hrast Savoy

Fresco beli

v naravnem izgledu

hrast Desert

neskončni dekor brez vidnih prehodov na glavnem robu

rustikalen videz z zarezami

m2 od

m2

OBI Laminatni pod „Comfort“3

OBI Laminatni pod „Excellent“3

OBI Laminatni pod „Excellent“3

Imitacija lesa, HDF nosilec. Š 19,3 × D 138 cm. Debelina pribl. 8 mm. Št. art.: 453238 8 in dr.

Imitacija lesa, HDF nosilec. Debelina pribl. 8 mm. Hrast za podeželske hiše, Š 24,4 x D 138 cm. Št. art.: 969944 8 in dr.

Imitacija lesa, HDF nosilec. Debelina pribl. 8 mm. Š 19,3 x D 138,3 cm. Št. art.: 240607 2 in dr.

17,$)

m2 od

m2 od

OBI Gotovi parket

OBI Gotovi parket

Gotovi hrastov parket „Pod podeželske hiše“

Naoljena površina, primerna za brušenje. Š 18 × D 220 cm, debelina pribl. 11 mm. Izdelano v Nemčiji. Št. art.: 285720 9

Najd i vse kar potrebuješ!

Primerne za vlažne prostore Tople za noge Majhna vgradna višina Razred uporabe 23, 31 Uporabni sloj pribl. 0,3 mm

videz sivega hrasta

18,))

7,))

m2

m2

Vinilne ploščice na klik1

Samolepilni vinil2

Videz lesa (Š 18 × D 122 cm) ali kamna (Š 30 × D 60 cm). Skupna debelina pribl. 4,2 mm. Št. art.: 214645 4 in dr.

Š 15,7 x D 94,2 cm. Skupna debelina pribl. 2 mm, obrabna plast pribl. 0,15 mm. Št. art.: 422215 4

2

3

idealna za laminat in parket videz hrasta

Samolepilnost Razred uporabe 21 Uporabni sloj pribl. 0,15 mm

videz kamna, antracit

Sistem na klik videz lesa, struktura, rjava

Samolepilni vinil

hrast

m2

3-lamelni, lakiran za uporabo v bivalnih prostorih. Š 18 × D 109,5 cm, debelina pribl. 12 mm. Št. art.: 170268 7 in dr.

3-lamelni, lakiran za uporabo v bivalnih prostorih. Š 18 × D 110 cm, debelina pribl. 11 mm. Izdelano v Nemčiji. Št. art.: 170309 9 in dr.

1

29,))

220 cm

24,%)

34,)) naoljen hrast

bukev

Top cena javor

primeren za brušenje

beli hrast

primeren za brušenje

dolge deske hrast za podeželské hiše, naoljen

vrhnji sloj iz pravega lesa debeline 2,5 mm

oreh

hrast

vrhnji sloj iz pravega lesa debeline 2,5 mm

češnja

vrhnji sloj iz pravega lesa debeline 2,5 mm

1,() m2

Pregibna plošča Selitflex „Gold“

Enostavno za polaganje ter idealno za bivanjske površine s talnim gretjem. Debelina pribl. 1,6 mm. Št. art.: 923711 6

2,") m2

Pregibna plošča Selitflex „Aqua Stop“

Kombinirani produkt z integrirano folijo proti vlagi. Debelina pribl. 3 mm. Št. art.: 923710 8

Primerne talne letve najdete v svojem OBI trgovskem centru.


Najdite svojo sanjsko barvo Storitev mešanja barv Na vašo željo vam namešamo želen barvni odtenek. Seveda brezplačno. Stenske barve, lake, fasadne barve in lazure Enkrat namešano, na voljo tudi kasneje Brezplačna pahljača vzorčnih barv za uskladitev doma

12,$) od

Dulux „Rich Matt“

Odporna proti vlažnemu brisanju, z novo izboljšano formulo, ki omogoča boljšo pokrivnost. Posebno primerna za stanovanjske prostore. 1 l: Št. art.: 971195 3 in dr. od 12,49 € 2,5 l: Št. art.: 971201 9 in dr. 24,99 € (10,- €/l) 5 l: Št. art.: 971196 1 in dr. od 35,99 € (od 7,20 €/l)

Ob nakupu JUPOL Gold 5 l, vam podarimo DIPI Koncentrat 100 ml – novi odtenki 2016

18,)) od

Jupol „Gold“

Top cena

Visokopokrivna, pralna in okolju prijazna notranja barva. Svilnato mat videz. Enostavna za nanašanje. Visoko paroprepustna. 5 l: Št. art.: 256926 7 18,99 € (3,80 €/l) 10 l: Št. art.: 256925 9 32,99 € (3,30 €/l)

15,)) 2,5 l

Alpina „Living Style“

Visoko pokrivna barva za pribl. 25 m2. Ne kaplja, je pralna, odporna in vzdržljiva. Na voljo v različnih barvah, npr. karibi. Št. art.: 295289 3 in dr. (6,40 €/l)

V se n a en em mestu ! 17,))

0,75 l

Hammerite barva za sijoče kovine

Enostavna za uporabo, zagotavlja dolgotrajno zaščito. Vsebuje antikorozijska sredstva in lastnosti pokrivnega premaza v enem. Nanaša se lahko neposredno na rjo. Št. art.: 763164 1 in dr. (23,99 €/l)

10

1,$) Pokrivalna ponjava

Dimenzije 4 × 5 m. Idealna zaščita pri renoviranju in pleskarskih delih . Št. art.: 170902 1

5,)) set

Pleskarski krep papir LUX

3-delni komplet. Za oblepljanje pri pleskarskih delih. Š 30 mm × D 50 m. Št. art.: 475884 3


Za znotraj

Top cena

22,)) 15 l

Za znotraj in zunaj

24,))

6,))

0,75 l od

Akrilna barva za beton „Takril“

OBI Fasadna barva

Izdatnost: pribl. 60 m², zaščita proti vremenskim vplivom, za vse vrste fasad. Št. art.: 734198 5 (2,50 €/l)

Tapete in ostala dekoracija 1

750 ml ali 5 l. Močno vodoodbojna in CO2 zaporna, primerna za barvanje fasadnih in notranjih površin, betonskih tal, betonskih strešnikov in vlakneno-cementnih plošč, npr. sivih. Št. art.: 433094 0 in dr. (od 7 €/l)

Vse na enem mest u! 52,))

2

3 v setu

1

1 2

2,))

m2 od

„Luxemburg“

„Turin“

Stropna plošča

Polistiren material različnih dekorjev, pakiranje 2 m². Š 50 x D 50 cm. „Luxemburg“: Št. art.: 900214 8 2,99 €/m2 (1,50 €/m2) „Turin“: Št. art.: 759796 6 4,99 €/m2 (2,50 €/m2) 2

Izdatnost: pribl. 145 m², visoka pokrivnost, za prvotni in ponovni premaz, visoka izdatnost, brez topil, snežno bela/mat. Št. art.: 951578 4 (1,54 €/l)

Za zunaj

10 l

1

Notranja barva „Malerweiss“

Okrasni profil „PWX 01“

Za čiste stenske/stropne priključke. Preprosto lepljenje, primeren za pleskanje. Dolžina 2 m. Št. art.: 921883 5 in dr. od 0,99 €/m2 (od 2,50 €/m2)

4,))

zvitek od

OBI Tapete z neenakomerno strukturo

Možnost prebarvanja. Š 0,53 × D 25 m. 1 Srednje zrnata struktura: Št. art.: 901147 9 Zvitek: 4,99 € (0,20 €/m) 2 Groba struktura: Št. art.: 901148 7 Zvitek: 6,99 € (0,28 €/m)

Večfunkcijske mize LUX MFT-4 S

Ogrodje iz aluminija in jekla, Š 60 x D 100 cm, višina nastavljiva na 73, 80, 87 in 94 cm. Št. art.: 790083 0


Najdite svoj stil vratnih kril Primer modelov:

„Imperia“

„Portofino“

Top cena

69,)) Belo lakirana notranja vratna krila*

S satastim jedrom, sodoben videz z oblikovanim profilom. Na voljo tudi z jedrom iz cevaste iverice. Št. art.: 414486 1 in dr.

12

„Savona“


Primer modelov:

Top cena

30,)) od

Preprosta uporaba in izredno ugodna cena*

bela

hrast

Lahka izvedba s satastim jedrom in velika trdnost. Barvno obstojna okrasna folija. Npr. okrasna notranja vrata, bela ali imitacija lesa bukve. Št. art.: 975015 9 in dr.

Vse na en em m es tu !

Primer modelov:

Montažna pena

Št. art.: 943999 3 (4,52 €/l)

3,§)

750 ml

84,)) Prijeten in naraven videz*

Rustikalen videz. Neobdelan, masiven les iglavcev. Primeren za vse vrste premazov. Npr. Š 65/75/85 cm. Št. art.: 130081 3 in dr.

Primer modelov:

54,)) od

Vratna krila „Sonoma“ hrast

*Š 75/85 x V 200cm. Pripravljena za namestitev, s ključavnico in tečaji. Brez vratnega okovja in podboja, oboje je na voljo v vašem trgovskem centru OBI.

hrast

Na voljo z okni iz peskanega stekla ali polna. Videz hrastovine, teksturirana 3D folija. Sredica iz hrastovine. Št. art.: 447375 7 in dr.


2

1

12,)) od

1

OBI Viseča svetilka „Ostana“

Svetilka „Ostana“ za 1 oziroma 3 sijalke E27, maks. 60 W. Dolžina do 125 cm. Primerna za sijalke energijskega razred A++ do E. 1 1 sijalka, 12 cm: Št. art.: 321821 1 12,99 € 2 3 sijalke, 50 cm: Št. art.: 321822 9 29,99 € 1 2

Top cena

19,))

29,))

2

od

od

OBI Stropna svetilka „Borgia“

OBI Stropno izvlekljivo svetilo „Sarno“

Za 3 oziroma 4 sijalke E14, maks. 40 W. 55 oziroma 60 cm. Primerna za sijalke razreda energijske učinkovitosti od A++ do E. 1 3 sijalke, 55 cm: Št. art.: 212555 7 19,99 € 2 4 sijalke, 60 cm: Št. art.: 212550 8 24,99 €

E27, maks. 60 W. Brez žarnic. Primerno za razred energijske učinkovitosti A++ do E. 1 2 svetili: Št. art.: 448680 9 29,99 € 2 3 svetila: Št. art.: 448683 3 39,99 €

24 cm

svetleče diode v videzu žarnice z nitko

3,))

3,))

kos od

LED-sijalke

6,))

Namizne svetilke CMI

Različne izvedbe v obliki žarnice, sveče, globusa ali druge oblike, E27 ali E14, 2,3 W, 250 lm do 6 W, 806 lm, nadomestek za 21 do 60 W2, topla bela svetloba (2400 oz. 2700 K), razred energijske učinkovitosti A++. Št. art.: 448626 2 in dr.

Namizne svetilke CMI

Na voljo v različnih barvah in oblikah. E 14. Brez žarnic. Primerne za razred energijske učinkovitosti A++ do E. Št. art.: 448646 0 in dr.

Na voljo v različnih barvah in oblikah. E 14. Brez žarnic. Primerne za razred energijske učinkovitosti A++ do E. Št. art.: 448654 4 in dr.

za bolj polno svetlobno vzdušje

7,))

1

2

3

1

16,))

kos od

LED „Party“ svetila

Različna vrteča svetila in LED namizna svetilka s diskoefektom, energijski razred A. 1 Disko svetilo, E27, 3 W: Št. art.: 425876 0 7,99 €/kos 2 LED-namizna svetilka „Disko krogla“, pribl. 9 cm, z vgrajenimi LED, 3 W: Št. art.: 456032 2 in dr. 9,99 €/kos 3 Svetilo z motivi, E27, 4 W: Št. art.: 429399 9 in dr. 9,99 €/kos

14

s spreminjanjem barv

kos od

2

3

OBI LED svetlobni trak

S 16 barvami, 9-stopenjska zatemnitev. Dolžina 3 m, 90 svetlečih diod: Št. art.: 315578 5 16,99 €/kos Dolžina 5 m, 150 svetlečih diod: Št. art.: 315579 3 19,99 €/kos

daljinski upravljanie

možnost krajšanja


nastavljiva jakost, s funkcijo menjanja barv in nočno lučjo

nastavljiva jakost, s funkcijo menjanja barv in nočno lučjo

nastavljiva od toplo do hladno bele

nastavljiva od toplo do hladno bele

zatemljiva

hladna bela

z menjalnikom barv

69,))

Top cena

po

49,))

LED stropna svetilka

40 cm. 24 W, 1.400 lm, sveti kot 90 W2, razred energijske učinkovitosti A. Brez menjanja barev: Št. art.: 448688 2 Z funkcijo menjanja barv RGB: Št. art.: 448686 6

učinek zvezdnatega neba

topla bela

LED stropne svetilke

S vgrajenimi LED svetili, od tople (3.000 K) do hladno bele (6.000 K), razred energijske učinkovitosti A. Natavljiva jakost. 40 cm, 24,5 W, 1.600 lm, sveti kot 104 W2: Št. art.: 448692 4

z daljinskim upravljanjem

z daljinskim upravljanjem

hladna bela

2 1

7,)) od

OBI Spot serija „Vernoli“

Kromirana, steklo in kovinska mrežica. E14, maks. 40 W. Brez žarnice. 1, 2, 3 ali 4 spoti. Primerni za razred energijske učinkovitosti od A++ do E. Št. art.: 448689 0 in dr.

sveti kot 35W halogenska sijalka1

9,)) od

9,)) od

4,)) OBI Stropne luči

Različne izvedbe. Vsaka luč z 1 žarnico E27, maks. 42 W. 25 cm. Primerne za žarnice energijskega razreda A++ do E. Št. art.: 321916 9 in dr. 1

Standardna halogenska sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe. Standardna sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe.

2

OBI Svetilke z LED-spoti „Bienno“

S fiksno vgrajenimi svetlečimi diodami, 4 W, vsak spot 240 lm. Topla bela svetloba (3.000 K). Razred energijske učinkovitosti A+ 1 spot, širina 10 cm: Št. art.: 321731 2 9,99 € 2 spota, širina 32 cm: Št. art.: 321816 1 19,99 € 3 spoti, širina 56 cm: Št. art.: 321729 6 29,99 € 4 spoti, širina 70 cm: Št. art.: 321815 3 39,99 €

Podstropna svetilka

Za 1 sijalko, maks. 100 W. Primerna za sijalke razreda energijske učinkovitosti od A++ do E. Višina pribl. 180 cm. 1 Brez svetilke za branje: Št. art.: 321870 8 9,99 € 2 S svetilko za branje, s svetilko za branje E14, maks. 40 W: Št. art.: 321862 5 14,99 €


Polepšajte svoje domovanje 1

3,)) kos

Deka iz flisa

100% poliester, pralna do 30 °C. Različne barve. Š 130 x D 160 cm. Št. art.: 287136 6 in dr.

2

1

1 2

Top cena

4,))

9,)) Zavesa z zanko

2 kosa. Material: 100-odstotni poliester. Pranje pri 30 °C. V različnih barvah (bela, trsje, fuksija, paprika). Š 235 × D 135 cm. Št. art.: 287629 0 in dr.

7,)) kos

Bombažna preproga „Kufstein“ 100% večbarvni bombaž. Š 70 × D 140 cm. Št. art.: 100674 1

16

kos od

7,))

2 v pak.

2

Obtežilnik za vrata/Zaščita proti prepihu

V različnih barvah. 1 Obtežilnik: Št. art.: 439078 7 in dr. 4,99 €/kos 2 Zaščita proti prepihu: dolžina 100 cm. Št. art.: 439069 6 in dr. 6,99 €/kos

9,)) kos

Tepih

Različne izvedbe. 100% polipropilen. Š 95 x D 155 cm. Št. art.: 424551 0

Metuljasta orhideja

(Phalaenopsis) V različnih barvah, Svetla lega, brez neposredne sončne svetlobe. Višina pribl. 55–65 cm, lončka pribl. 12 cm. 1-stebelna: Št. art.: 439906 9 4,99 €/kos 2-3stebelna: Št. art.: 449717 8 in dr. od 7,99 €/kos

Mesojede rastline

Različne sorte, npr. muholovka ali vrčkovka. Sončna lega. cvetličnega lončka pribl. 8–8,5 cm. Z okrasnim loncem ali brez njega. Št. art.: 453135 6 in dr. od 3,99 €/kos

9,))

kos od

Igralna preproga “Ulica”

100% polipropilen. Š 100 × D 133 cm: Št. art.: 997434 6 9,99 €/kos Š 133 × D 150 cm: Št. art.: 702407 8 14,99 €/kos


Top cena

5,)) kos

Univerzalni tekač

100% Polipropilen. V različnih barvah. Nedrseč hrbet iz PVC-ja. Š 60 × D 180 cm. Št. art.: 430946 4 in dr.

3

5

4

3 Kaktusi (Cactaceae) Različne sorte s preprosto nego. Sončna lega. cvetličnega lončka pribl. 13 cm. Vklj. s keramičnim okrasnim loncem v različnih barvah. Št. art.: 453136 4 5,99 €/kos 4 Ciklama (Cyclamen) Posebne sorte s posebno obliko cvetov, npr. s plamenastim vzorcem ali franžasta. V različnih barvah. Svetla lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm (brez okrasnega lonca) Št. art.: 453134 9 in dr. od 1,99 €/kos 5

Zelene rastline

Različne sorte, na primer zmajevka ali fikus benjamin. Svetla lega. Višina pribl. 65–80 cm, cvetličnega lončka pribl. 17 cm. (brez okrasnega lonca) Št. art.: 423930 7 in dr. od 4,99 €/kos

7,)) Nitaste zavese

V različnih barvah. Iz 100 % poliestra. Pralne pri 30 °C. Š 245 x D 90 cm. Št. art.: 453408 7 in dr.

9,))

kos od

Preproga

Plosko tkana, 100% polipropilen, enostavna za vzdrževanje in vzdržljiva, 1.300 g/m². Vsestransko uporabna in trpežna, nedrseča hrbtna stran. Na voljo v različnih barvah. Primerna za ogrevana tla. Velikost od 67 × 120 cm. Št. art.: 145963 5 in dr.

19,))

kos od

OBI preproga „Tiana“

Klasična kratka vlakna s borduro. 100% polipropilen, nezahteven za vzdrževanje, brez cufanja. 900 g/m². V različnih barvah. Š 80 × D 180 cm: Št. art. 274205 4 in dr. 19,99 €/kos Š 140 × D 200 cm: Št. art. 274204 7 in dr. 39,99 €/kos

34,))

kos od

OBI Preproga „Zamora“

Moderni dizajn, 100 % polipropilen, enostavna za nego, trpežna, brez kosmičev, primerna za talno gretje, v različnih barvah, npr. bež. Š 80 × D 150 cm: Št. art. 105797 5 in dr. 34,99 €/kos Š 140 × D 200 cm: Št. art. 105801 5 in dr. 79,99 €/kos

49,))

kos od

OBI Preproga „Barosa“

Velika preproga s 30 mm debeline. 100% poliester, 2.700 g/m², odporna na svetlobo, absorbira zvok. Primerna za talno ogrevanje. Š 80 × D 150 cm: Št. art.: 221640 6 in dr. 49,99 €/kos Š 140 × D 200 cm: Št. art.: 221638 0 in dr. 119,99 €/kos


Kaminske peči

Delavniška peč

149,)) Delavniška peč „Toba“

Črne barve, Š 28,5 × V 89 × G 28,5 cm, moč ogrevanja: 6,3 kW, teža: 68 kg, za prostore do 120 m3, priključek dimne cevi: 120 mm. Št. art.: 187373 6

Kaminske peči

Top cena

299,))

Kaminska peč „Bromo 2“

Š 48,6 × V 100 × G 37 cm, moč ogrevanja: 7 kW, teža: 78 kg, za prostore do pribl. 160 m³, priključek dimne cevi: 150 mm, sive barve. Št. art.: 984481 2

Osnove o pečeh 1

Kaminske peči Primerna za lesna goriva Lahko je prižgana 24 ur na dan Briketi se lahko vžgejo tudi na žerjavico

18

2

Delavniška peč Dolgotrajna učinkovita toplota Lahko se uporablja kot dolgotrajni vir toplote Ne potrebuje rednega polnjenja

189,)) Kaminska peč „Magna“

Kurjenje s poleni. Priključek za dimno cev zgoraj, 150 mm. Š 48,2 × V 98 × G 35,5 cm, 65 kg. 7 kW. Št. art.: 971031 0 in dr.


Ogrevalni sistemi

44,))

6 možnosti priključitve

od

Ploščati radiator

Bele barve, iz 1,25 mm debele, dvostenske jeklene pločevine. 2 konvektorja, kontrolni tlak 13 barov. S slepim in odzračevalnim čepom, zaščitno mrežo in stransko oblogo. Preizkušen po EN 442. Različne velikosti, od Š 60 × V 50 cm, 914 W. Št. art.: 794660 1 in dr.

kakovostno lakiranje

39,)) od

5-letna garancija

OBI Oljni radiator

3 grelne stopnje: 600/900/1.500 W oz. 800/1.200/2.000 W. Termostat, zaščita pred pregrevanjem, kontrolna lučka. Na kolesih. 1 7 reber, Š 23,5 × V 55 × G 31 cm, 5,8 kg: Št. art.: 448730 2 39,99 € 2 9 reber, Š 23,5 × V 55 × G 38,5 cm, 6,8 kg (brez slike): Št. art.: 448731 0 49,99 € 3 9 reber, LED-prikaz, 24-urni časovnik, Š 27,5 × V 64 × G 43 cm, 11,9 kg: Št. art.: 448734 4 69,99 €

3

59,)) od

1

OBI Kopalniški grelec Bel, ukrivljena oblika. Širina 62 cm. Višina 80 cm, 762 W: Št. art.: 947167 3 59,99 € Višina 121 cm, 1.120 W: Št. art.: 947168 1 74,99 € Višina 169 cm, 1.553 W: Št. art.: 947169 9 84,99 €

Kako do pravilne izbire goriva Pregled primernih goriv: Briketi iz rjavega premoga Visoka gorilnost, primerni samo za certificirane peči Gorijo počasneje in bolj enakomerno kot les, kar omogoča manj redno dodajanje goriva Prednost: prihranijo prostor

Lesno gorivo Obnovljiv vir, ekološka ozaveščenost Pozor: sveže posekan les se mora primerno dolgo skladiščiti, drugače je preveč vlažen

Goriva

1,()

10 kg

Lesni briketi brez luknje V PE foliji. Št. art.: 746052 0 (0,19 €/kg)

1,))

10 kg

Lesni briketi Comfort bukev

Brez luknje. Št. art.: 262727 1 (0,20 € /kg)

2,() 10 kg

Heizprofi briketi

Iz premoga,za grelne enote na trdo gorivo. V PE foliji. Št. art.: 212520 1 (0,29 €/kg)

3,)) 15 kg

Lesni peleti v PE foliji Št. art.: 729288 1 (0,27 €/kg)


Obdajte vaše stene in tla v nov sijaj

Stenske ploščice

Velikanska izbira barv in formatov Stilska raznolikost – od klasičnih preko trendovskih do elegantnih Možnost kreativnih kombinacij z bordurami, mozaiki itd.

Obloge

Enostavna izdelava rustikalnega podeželskega sloga Nezahtevno – kot polaganje stenskih ploščic

Poravnane ploščice

Top cena

12,)) m2

Stenska ploščica „Alaska“

Belo glazirana, poravnana. 30 × 60 cm. Na voljo tako v 30 x 80 in 30 x 90 cm. Št. art.: 448839 1

Info

se po žaganju rezkajo pravokotno na robovih. To pomeni, da so vse ploščice popolnoma enake velikosti in jih je mogoče položiti z zelo ozko fugo (približno 2 mm). Prednost: enakomerna, harmonična celota in bistveno zmanjšano vzdrževanje.

Poravnane

20

Fina kamenina

majhne fuge boljši rezultati

Izjemno robustne in nezahtevne za nego

Ploščice, ki se polagajo same S priročnimi namigi in triki S praktičnimi nasveti o materialih in z navodili za uporabo Enostavno in pametno

Raznolikost materiala – naravni kamen, beton in kamenina

Nezahtevno – kot polaganje stenskih ploščic

Več na obi.si/polaganje-ploscic

Raznolikost materiala – naravni kamen, beton in kamenina


V se na en em mestu !

2

2

1 1

12,))

9,))

m2

m2

1

1

Stenska plošcica

Sijajno bela, z valovitimi črtami. 30 × 60 cm. Št. art.: 190990 2 2 Bordura, 4,6 × 60 cm: Št. art.: 190988 6 9,99 €/kos

19,))

Stenska plošcica „Liverpool“

Bele, z nežno strukturo na površini, 20 × 40 cm. Št. art.: 431463 9 2 Polno dekorirane, kovinsko siva: Št. art.: 431464 7 6,99 €/kos

24,))

m2

m2

Stenska obloga „Vista“

Kakovostna stenska obloga v videzu naravnega kamna, v barvi ebenovine, za znotraj. 10 × 37 cm. Št. art.: 445566 3

vide z lesa

Stenske obloge iz naravnega kamna

Visokokakovostna stenska obloga v sivih/bež tonih, notranja in zunanja. 10 × 40 cm. Št. art.: 153160 7

5,))

25 kg

Elastično lepilo

Za keramične ploščice. Sive barv e. Št. art.: 103767 0 (0,24 €/kg)

24,)) m2

Zidna obloga

Z videzom naravnega kamna, bež siva, za znotraj in zunaj. Št. art.: 414111 5 Primerne kotne obloge dobite v svojem OBI trgovskem centru.

polirano

Poravnane majhne fuge boljši rezultati

wenge

9,)) m2

Fina kamenina

Obraba 4, nedrseča R10, odporna proti mrazu. 30,2 × 60,4 cm. Št. art.: 413629 7 in dr. Zidna obroba, 7,5 × 30,2 cm (brez slike): Št. art.: 413622 2 in dr. 1,99 €/kos

bež

12,)) m2

Fina kamenina „Capital“

Taupe, obraba 4, rektificirana, odporna proti mrazu. 30 x 60 cm. Št. art.: 448830 0 Talna bordura, 30 × 60 cm: Št. art.: 448831 8 14,99 €/m² (1,87 €/kos)

16,)) m2

Fina kamenina

Bela marmorirana, obstojna proti zmrzovanju. 30 × 60 cm. Št. art.: 182365 7


Poiščite vse za svojo čudovito kopalnico 79,)) Omarica z ogledalom „Funa“

Telo iz MDF, 3 ogledala iz kristalnega stekla, nastavljivi stekleni vložki. Z 2 LED-spotoma, po 1 W, 132 lm (4.000 K). Razred energijske učinkovitosti A, vtičnica in stikalo. Š 68 x V 60 x G 22 cm. Št. art.: 434473 5

Top cena

699,)) set

Omarica z umivalnikom „Rave“

Sprednje stranice iz MDF, ohišje iz iverne plošče s prevleko iz melamina, bele barve. Omarica vklj. z umivalnikom. Umivalnik iz litega marmorja, spodnja omarica (Š 70 × V 51 × G 52 cm) in zgornja omarica z ogledalom (Š 70 × V 70 × G 17 cm) z razsvetljavo*, vtičnica, stikalo (brez armature). Št. art.: 413213 0 in dr.

49,)) Umivalnik „Carina“

55 cm, odtok, dimenzije: 55 × 40 cm. Št. art.: 449231 0

79,)) WC školjka „Carina“

Spodnji odtok, WC sedež iz duraplasta s sistemom „softclose“ Št. art.: 449229 4

59,)) Ogledalo z LED lučkami „Moonlight”

Z 18 LED lučkami s toplo belo svetlobo, 3,6 W, razred energijske učinkovitosti A++, senzorsko stikalo na dotik. Š 50 x V 70 cm. Št. art.: 415337 5

49,)) WC komplet

Spodnji odtok, sedež iz termoplasta, keramična posoda za splakovanje, 3/6 l. Št. art.: 449099 1 in dr.

*Svetilna cev, 13 W, 830 lm, razred energijske učinkovitosti B.

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

22


vklj. z radiem (AM in FM)

s samodejnim menjavanjem barv

Top cena

12,))

72,))

29,))

Prihranite 31%

set

set

Set za ročno prho

Sestavljen iz ročne prhe s 3 različnimi curki, nerjavne cevi za prho dolžine pribl. 150 cm, stenskega držala in radia za prhanje, razred zaščite IPX4. Vklj. s 3 baterijami AAA. Št. art.: 412525 8

49,))

OBI Set za prho „Marta“

set

Ročna prha s 3 različnimi curki in funkcijo proti nabiranju apnenca, glave prhe pribl. 12,5 cm. Kovinska cev za prho dolžine 150 cm, nosilna cev za prho dolžine 62 cm. Št. art.: 277483 4

Komplet nadglavne prhe z LED lučkami „Galaxis“

Nadglavna prha, pribl. 21 cm, ročna prha s 5 vrstami curka, obe s funkcijo preprečevanja nabiranja vodnega kamna. Kovinska cev prhe 150 cm, kovinska priključna cev 70 cm. Drog prhe maks. 102 cm. Št. art.: 454712 1

izjemna varčnost zaradi uravnavanja temperature vode s senzorji

39,)) OBI Armatura za umivalnik „Tula“

Št. art.: 418432 1 Več armatur serije „Tula“ najdete v OBI trgovskem centru.

69,)) OBI Armatura s senzorji „Carvone“

Uravnavanje hladne/tople vode. Delovanje s 4 baterijami tipa AAA (niso priložene). Št. art.: 981216 5

S samodejnim spuščanjem

z LED

99,)) OBI Armatura za umivalnik „Malleo“ Z iztokom v obliki slapa. Št. art.: 981220 7

z LED lučkami in samodejno funkcijo prižiganja lučk

izjemna varčnost zaradi predhodne nastavitve temperature

129,)) Armatura s termostatom Grohe „Precision Start“ Za prho. Z zaporo pri 38 °C. Št. art.: 439949 9

Vse na enem mestu !

4,/)

310 ml

19,)) OBI WC deska „Rosanna“

Leseno jedro, bel, s kovinskimi tečaji. Št. art.: 444454 3

29,)) OBI WC deska „Demali“

MDF, 3D efekt, s površino z visokim leskom in s kovinskimi tečaji. Št. art.: 258850 7

49,)) OBI WC deska „Svetilnik“

Leseno jedro, kovinski tečaji in samodejen dvig‚ ‘Take-off‘‘. LED lučke na pokrovu se aktivirajo ob zaznavi šumov in se po 15 sekundah spet izključijo. Vklj. z baterijami. Št. art.: 444361 0

OBI Sanitarni silikon

Za kopalnico, WC in kuhinjo. Trajno elastičen, barvno trajen, UV odporen, dobro sprijemljiv. Št. art.: 167412 6 in dr. (15,46 €/l)


OBI Vgradno pomivalno korito

Vse na enem mestu!

Nerjavno jeklo. Za spodnje kuhinjske elemente od 45 cm. Z odtočnim kompletom, tesnilnim trakom in pritrdilnimi sponkami. Pribl. Š 86 x G 50 cm. Odtočni komplet z ekscentrom z doplačilom. 1 Z odtokom: Št. art.: 194412 3 99,99 € 2 Brez odtoka: Št. art.: 194411 5 99,99 €

44), ) od

Mali grelnik za vodo

Vgradljiv v omarico, brez pritiska, idealen za umivalnike in pomivalna korita. Prostornina 5 l. 1 Saniself US 5 EU, razred energijske 1 učinkovitosti A, poraba energije 0,39 kW/24 ur, IP 24, Š 25,2 × V 39,4 × G 17,7 cm: Št. art.: 445225 6 44,99 € 2 Siemens DO 3170D5, razred energijske učinkovitosti A, poraba energije 0,18 kW/24 ur, IP 24D, Š 27 × V 43,5 × G 24 cm: Št. art.: 444864 3 89,99 €

2

1

99,))

2

po

OBI Vgradno pomivalno korito

Kakovosten kompozitni material v videzu granita, bele, bež ali antracitne barve. Za spodnje kuhinjske elemente od 50 cm. Z odtočnim kompletom, s tesnilnim trakom in pritrdilnimi sponkami. Pribl. Š 86 x G 50 cm. Odtočni komplet z ekscentrom z doplačilom. Št. art.: 194418 0 in dr.

Top cena

39,))

OBI Armatura za pomivalno korito „Tibio“ Vklj. 1,5 m cev z izvlečno tuš ročko. Št. art.: 989719 0

159,)) od

OBI Kuhinjska napa

razred energijske učinkovitosti A+

Nerjavno jeklo, 3-stopenjska elektronika s tipkami, aluminijast filter za maščobo, primeren za pomivalni stroj, delovna svetilka, 2 × 28 W. Izpušni in obtočni način delovanja. Razred energijske učinkovitosti E. Širina 60, Š 66 × V 37 ×G 57 cm: Št. art.: 183627 9 69,99 € Širina 90, Š 96 × V 37 × G 57 cm: Št. art.: 4191516 149,99 € maks. zmogljivost 299 m³/h

69,)) od

1

maks. zmogljivost 314 m³/h

1

OBI Kuhinjska napa

Steklo/nerjavno jeklo, 3-stopenjska elektronika s tipkami, kovinski filter za maščobo, primeren za pomivalni stroj, halogenska delovna svetilka, 2 × 20 W. Izpušni in obtočni način delovanja. Razred energijske učinkovitosti E. Širina 60, Š 65,5 × V 45,5 × G 57 cm: Št. art.: 183635 2 119,99 € Širina 90, Š 95,5 × V 45,5 × G 57 cm: Št. art.: 183632 9 159,99 € 2 Filter z aktivnim ogljem KF 110, za kuhinjske nape in nape s steklenim ščitnikom. Zmanjšuje vonj po kuhanju: Št. art.: 1840842 1 2 delni set: 14,99 €

119,)) od

24

2

299,)) Mini kuhinja

100 × 60 cm, bela, vključuje hladilnik, brez FCKW in FKW, TÜV-GS / VDE, pokrov iz legiranega jekla z 2 kuhinjskima ploščama, preverjeno po VDE, celotna moč pribl. 3.000 W, pomivalno korito z ventilom za garnituro, 1 spodnja omarica (brez dodatne opreme). Št. art.: 905521 1


Storitev razreza lesa

Dostava blaga

Izkoristite brezplačni razrez lesa:

Enostavna dostava težjih izdelkov:

Pri nas kupljen les vam razrežemo natančno po meri in po želji zalepimo tudi robne trakove. Za opravljanje storitve in svetovanje so vam na voljo naši strokovnjaki za razrez lesa. Več informacij prejmete v svojem OBI trgovskem centru ali na obi.si

Naročite dostavo izdelkov iz celotne ponudbe našega trgovskega centra z gradbenim materialom udobno in enostavno na svoj naslov in izberite termin dobave, ki vam najbolj ustreza. Za več informacij o možnostih, pogojih dobave in cenah so vam z veseljem na voljo delavci OBI v Servisnem centru ali na obi.si

ev buk tel sve

h

ore

reh

no

e tem

nit

gra

r

o rm

8,))

ma

za m od

Večnamenska plošča¹

22,)) m2

a

bel

Opažne plošče iz masivnega lesa

Robustna površina iz umetne mase. Š 60 × D 250/260 cm. Debelina pribl. 28 mm, dobavljiva tudi v debelini 38 mm. Št. art.: 738668 3 in dr. (od 23,37 €/kos)

Jelka/smreka. Z zaščito robov, C-profilom in impregnirano z oljem. Š 25 × D 20 cm, debelina 19 mm. Št. art.: 145962 7 Primeri dekorjev

Primeri dekorjev

videz betona, bela

hrast

samtulme

breza

Izkoristite brezplačni razrez lesa v svojem trgovskem centru OBI.

akacia

gorski hrast pivniški hrast

32,)) za m

Kuhinjska delovna plošča

Površina iz umetne mase, odporna proti temperaturam do 230 °C, različni ekskluzivni dekorji. Debelina pribl. 40 mm, globina 60 cm. Št. art.: 165435 9 in dr. ¹Prodaja le v celih ploščah.

bukev

12,))

za m od

OBI Delovna plošča iz masivnega lesa¹

Različne vrste lesa, zlepljena neprepustno za vodo, globina 60 cm, različne debeline in dolžine. Št. art.: 920091 6 in dr.


brez črt in kapljanja

Z dodatno prevleko, primerno za plošcice in kamnita tla.

+

Vklj. z brisalom in vedrom

+

Z gibljivo glavo doseže vsak vogal.

Top cena

49,))

39,))

24,)) set

29,)) set

Komplet za brisanje tal Vileda „Ultramat“ Baterijski okenski sesalnik Vileda

Posesa nečistoče in vodo z vseh gladkih površin, ne pušča črtastih sledi, pri čemer voda ne kaplja na tla ali na okenski okvir. S 100 ml posodo za umazano vodo in zmogljivo Li-ion baterijo s časom delovanja 40 minut. Zelo lahek, saj tehta samo 640 g. Vklj. z 2 nastavkoma, 27 in 16 cm, za velike in majhne površine. Št. art.: 450230 8

Brisalo, 10 l vedro s stiskalnico „Power-Presse“ za enostavno ožemanje, prevleka brisala s 3D– strukturo. Idealno za laminatna in parketna tla. Št. art.: 314324 5

Set močo Vileda „Easy Wring & Clean“

Močo iz mikrovlaken, ročaj, 6-litrsko vedro. Sistem „Easy Wring“: centrifugiranje namesto ožemanja. Št. art.: 996898 3

eno krilo je snemljivo in se lahko uporabi za sušenje na radiatorju, s sponko.

14,)) Sušilo za perilo „2 v 1 Duplo“

Preprosta postavitev, ploščato zložljivo, dodatna zložljiva krila za daljše kose perila. Prevlečeno jeklo. Št. art.: 422491 1

29,)) Likalna deska „Royal“

Likalna površina Š 38 x D 122 cm, višina nastavljiva do 95 cm. Držalo za likalnik iz silikona, odpornega na vročino, električni priključek in držalo za kabel. Št. art.: 416021 4

na verfügbar voljo v dveh in velikostih zwei Größen

24,)) od

6,))

kos od

Zaboj za perilo „Country“

Umetna masa z videzom ratana, bele, črne ali kapučino barve. V treh velikostih od 22 l, Š 43,5 × V 33,5 × G 22,5 cm. Št. art.: 412577 9 in dr.

26

17,))

kos od

Koš za smeti z nožnim odpiranjem

Koš za smeti z nožnim odpiranjem Iz umetne snovi, v srebrni in bakreni barvi. Gumijast obroč v pokrovu preprečuje izhajanje vonjav, s 4 nedrsljivimi nogicami. Prostornina 22 ali 42 l. Št. art.: 455100 8 in dr.

Enostranska aluminijasta lestev „Eurostyl“

Maks. obtežitev stopnic 150 kg. Št. stopnic s platformo 1+3, teža 4,2 kg: Št. art.: 431763 2 24,99 € Št. stopnic s platformo 1+4, teža 4,7 kg: Št. art.: 431769 9 29,99 €


100 kg1

5-letna garancija primeren tudi kot delovna miza

enostavna postavitev

17,))

265 kg1

Kovinski regal za težka bremena z vtičnimi policami

OBI Kovinski regal z vtičnimi policami za težka bremena

Pocinkan, 4 lesene police. Št. art.: 453178 6 Širina 90 cm Višina 180 cm Globina 40 cm

Lakiran z grafitno sivo barvo, 5 lesenih polic. Št. art.: 103477 6

primeren tudi kot delovna miza

Širina 90 cm Višina 180 cm Globina 45 cm

Top cena pocinkan

34,))

bel

5-letna garancija enostavna postavitev

odporen proti udarcem

Preprosto najdite pravi regal! Kovinski regali z lesenimi policami

65 kg1

Kovinski regali s kovinskimi policami

• Posebej stabilen in vzdržljiv • Primeren za klet, garažo, gospodinjstvo, ni primeren za vlažne prostore

Regali iz umetne mase

• Zelo stabilen in vzdržljiv, prav tako enostaven za vzdrževanje • Lakiran s prašno barvo, odporen na vremenske vplive, primeren za vse prostore

• Za lažja bremena, enostaven za vzdrževanje • Odporen na vremenske vplive, primeren za vse prostore

29,)) OBI Kovinski regal z vtičnimi policami

5 polic. Št. art.: 135493 5 in dr.

Leseni regali

• Posebej priljubljeni za bivalne prostore • Niso primerni za garažo in vlažne prostore

Odkrijte širok sortiment v svojem najbližjem OBI trgovskem centru. Naši prodajalci vam bodo z veseljem pomagali pri izbiri.

Širina 100 cm Višina 193 cm Globina 40 cm

„Basic“ od 10 kosov 1,49 €/kos 1 1

2

4,)) 1

12) 1

1

kos od

OBI Škatla za shranjevanje „Santos“

Umetna masa, prozorna. Različne velikosti, od 4,5 l , 26 × 15 × 17,5 cm (brez pokrova). Št. art.: 445564 8 in dr. od 1,29 €/kos 2 Ustrezen pokrov: Št. art.: 445565 5 in dr. od 0,59 €/kos 1Pri enakomerno porazdeljenem bremenu.

1

2

kos od

OBI Zaboji „Cadiz“

Prosojna umetna masa. Pokrov modre barve se trdno zapre. Različne velikosti, od XS, 12 l, Š 38 × V 18,5 × G 26,5 cm. Št. art.: 422920 9 in dr. od 4,99 €/kos 2 Primerni vstavni zaboji: Št. art.: 422927 4 in dr. od 2,99 €/kos

1,))

1 2

kos od

Selitveni kartoni

4

3

1 „Basic“, Š 42 × V 35 × G 35 cm: Št. art.: 434356 2 1,99 €/kos, od 10 kos.: 1,49 €/kos 2 M, Š 52,5 × V 33,1 × G 35 cm: Št. art.: 434362 0 2,59 €/kos, od 10 kos.: 1,99 €/kos 3 L, Š 67,5 × V 33,5 × G 34 cm: Št. art.: 434363 8 2,99 €/kos, od 10 kos.: 2,49 €/kos 4 „Špedicijski“, Š 31,3 × V 52 × G 47,3 cm: Št. art.: 434359 6 3,69 €/kos, od 5 kos.: 2,99 €/kos


Prihranite in gradite z boljšo izolacijo

1,&) m2 od

Ursa „Glasswool DF 39“

Različne debeline. Lahki izolacijski filc, izdelan iz mineralne steklene volne, primeren za izolacijo poševnih streh, predelnih sten in drugih konstrukcij z zahtevnejšimi izolacijskimi zahtevami. Št. art.: 442840 5 in dr. (od 30,42 €/rola)

Top cena

5,))

2,$)

m2 od

kos

Ursa „Glasswool TWP 1“

Različne debeline. Lahke izolacijske plošče, izdelane iz mineralne steklene volne, primerne za toplotno in zvočno izolacijo lahkih suhomontažnih konstrukcij in drugi konstrukcij. Predvsem primeren za izolacijo sistemov s kovinsko podkonstrukcijo in mavčnimi ploščami (npr. spuščeni stropovi). Št. art.: 442846 2 in dr. (od 22,41 €/pak.)

Talna podstrešna izolacija

Energijsko varčna inovacija za enostavno in hitro izolacijo zgornje strani stropa. WLG 040. Iz 10-milimetrske mavčnovlaknene plošče in stiropora. Celotna debelina 120 mm. 50 × 100 cm. Št. art.: 436137 4 (11,98 €/m2)

1,$)

kos od

OBI Lepljena smreka

Masivna. Debelina pribl. 18 mm. Različne velikosti od Š 20 × D 80 cm. Št. art.: 443106 0 in dr. Prodaja samo v celih ploščah.

*

28

3,()

m2 od

Plošča za oblaganje in polaganje*

Iverna plošča P3, na štirih straneh na utor in pero, posebej za notranjo uporabo. Primerna tudi za povečano vlažnost. Š 61,5 × D 205 cm. Št. art.: 427370 2 in dr. (od 4,98 €/kos)

7,$) m2

Opaž

Les smreke/jelke, za stene, strop in tla, na utor in pero. Širina 96 mm, različne dolžine, debelina 19 mm. Št. art.: 194177 2 in dr. (od 8,61 €/kos)


Top cena

1,/)

25 kg po

1

2

1

3

Estrih

Št. art.: 947221 8 25 kg: 1,79 € (0,08 €/kg) 2

Malta

Mineralna malta za zidanje. Št. art.: 947217 6 25 kg: 1,79 € (0,08 €/kg) 3

Apnenocementni omet

Mineralni omet za ročno obdelavo. Št. art.: 947223 4 25 kg: 1,79 € (0,08 €/kg)

0,)%

kos od

Fasadna izolacijska plošča

EPS-izolacijska plošča za zunanjo izolacijo sten za postavitev celotnega izolacijskega sistema. WLG 040, 50 × 100 cm. Debelina Št. art. Cena/kos 30 mm 436124 2 0,95 € 50 mm 436125 9 1,59 € 80 mm 436128 3 2,49 € 100 mm 436127 5 3,09 € 120 mm 436131 7 3,69 €

5,)) 25 kg

Lepilo za stiropor

Na cementni osnovi, primerno za lepljenje EPS plošč in steklenih mrežic, končni izdelek. Št. art.: 129790 2 (0,24 €/kg)

0,()

kos od

Doza za votlo steno

Zatesnjena proti vetru z 8 mehkimi uvodnimi membranami, z veznimi nastavki. IP 40, 68 mm. T 47 mm: Št. art.: 418831 4 0,89 €/kos T 61 mm: Št. art.: 418828 0 1,29 €/kos

36,))

30 kg

Silikatni strukturni omet

Pastozni zaribani omet na mineralni osnovi, za zunaj. Bel, zrnatost 2 mm, difuzijsko odprt in vodoodbojen. Št. art.: 436474 1 (1,24 €/kg)

49,)) Kabelski boben

3 vtičnice z zaščitnim stikom, ki preprečuje pregrevanje, zaščita pred brizgajočo vodo IP44. Kabel dolžine 50 m, H05VV-F 3G1,5. Št. art.: 415734 3

npr. vtičnica

1,3) kos

OBI Serija stikal „Trend“

Bela. Različne izvedbe. Št. art.: 183465 4 in dr.

19,)) od

Napeljava za vlažne prostore NYM-J

Oplaščena napeljava, siva. Za namestitev v ali na steno. 50m kolut. 3× 1,5 mm²: Št. art.: 975817 8 19,99 € 5× 1,5 mm²: Št. art.: 421194 2 34,99 €


Nadstrešek

Kritina iz 4-milimetrske prosojne polikarbonatne plošče. Š 120 × G 80 cm, možnost poljubne dograditve. Vklj. s stenskimi nosilci iz črne trde plastike. Št. art.: 213881 6

59,))

Vse na enem mestu! Set držajev za vrata

5-točkovno zaklepanje z varnostnimi zatiči

Jeklo, 350 mm, vklj. ročaj in rozeto: Št. art.: 433993 3 Set: 59,99 €

Vaš katalog vratnih kril Pridobite vse potrebne informacije o naši ponudbi. Nasveti in smernice, vse o vratnih krilih.

Hišna in večnamenska vrat a

iz lesa in umetne

mase

Več na obi.si Gültig Velja od ab März 2015 oktobra

toplotno izolirana aluminijasta talna letev

Model G2200

Model K014

Model K019

Model K003

3D-tečaji

Top cena

179, )) od

Hišna vrata iz umetne mase1

Ornamentna zasteklitev. Trije prestavljivi 3D-tečaji. Brez kljuke in cilindrične ključavnice, oboje dobite v svojem OBI trgovskem centru. Š 110 × V 210 cm. Št. art.: 195211 8 in dr.

Brez vratnega okovja in cilindričnega vložka, oboje je na voljo v vašem OBI trgovskem centru.

1

30

Za doplačilo je mogoča izdelava na mero.


maks. delovna višina kot prislonska lestev pribl. 4,50 m

Vklj. kvalitetni motor in 2 dalj. upravljalnika

+ + Top cena

Sekcijska garažna vrata

• Majhna poraba prostora • Površina v videzu lesa, bela • Izolirano vratno krilo iz dvostenskih jeklenih sekcijskih elementov, 40/20 mm, jedro iz penaste mase • Samodejni nadzor sile: samodejna zaustavitev in vnovično odpiranje pri zaznavanju ovire • Izdelano v Nemčiji

74,)) Aluminijasta večnamenska lestev

Uporabna kot prislonska ali samostoječa lestev ali kot most za delovni podest. 4× 3 klini, robustni varnostni jekleni členki. Skupna dolžina pribl. 3,46 m, nosilnost 150 kg. Št. art.: 907990 6

• Certifikat TÜV (TÜV Nord), standard za izdelavo vrat DIN EN 13241-1 • Š 250 × V 212,5 cm Št. art.: 453337 8

Prihranite 30

€

599,)) 10 let garancije

Obloge

2,))

629,))

popoln komplet 1

2

kos od

Valovita plošča PVC

1 Prosojna 0,8 mm: Št. art.: 440723 5 2,99 €/kos (3,12 €/m²) 2 Črna 1,2 mm: Št. art.: 440724 3 3,99 €/kos (4,16 €/m²)

4,)) m od

Poliestrska valovita strešna plošča

Za prekrivanje streh, sten ipd. Zelo obstojna in odporna proti vremenskim vplivom. Na voljo so različne velikosti. Št. art.: 768791 6 in dr.

od

1 Bitumensko lepilo „Bitustick“

2

2

Bitumenski premaz „Fimizol“

Predhodni premaz za pripravo podlage hidroizolacije. Št. art.: 215557 0 9 kg: 19,99 € (2,23 € /kg)

od

Nadstrešek za teraso

4,)) Uporablja se za lepljenje na delih, kjer ni nanesenega lepila. Št. art.: 396255 2 350 g: 4,99 € (14,26 € /kg)

1049,-

1

• Aluminijasti profili, antracitni ali beli s prašnim obrizgom • Kritina iz polikarbonata, debelina 10 mm • Integriran žleb z odtokom na obeh zaključnih stebrih • Š 300/420/540 × G 300 cm • Dobava možna do roba ceste V beli barvi: Št. art.: 244135 0 in dr. od 1049,- € V antracitni barvi: Št. art.: 270808 9 in dr. od 1099,- €

možnost uporabe tudi kot nadstrešek za avto


Vklj. z 18-delnim kompletom svedrov v vrednosti

20 €

39,))

49,))

Akumulatorski vrtalni vijačnik CMI

49,))

Udarni vrtalni stroj LUX

Li-ionski akumulator, 10,8 V/1,3 Ah. Št. art.: 106252 0

600 W. Vklj. z dodatnim ročajem in nastavkom za omejitev globine. Št. art.: 244999 9

vklj. pribor

Vbodna žaga LUX

500 W. Vklj. z 10-delnim kompletom listov za vbodno žago. Št. art.: 277554 2

z laserjem za vodenje pri žaganju

1.200 W

199,)) 89,))

Akumulatorski vrtalni vijačnik Metabo „BS 18“

Li-ionski akumulator, 18 V/2 Ah, 2-stopenjsko gonilo, vrtilni moment v mehko/trdo 24/48 Nm, število vrtljajev v prostem teku 0–450 oz. 0–1600/min, vrtanja v jeklo/les 8/20 mm. Hitrovpenjalna vrtalna glava 13 mm. V kovčku. Št. art.: 456663 4

Namizna krožna žaga LUX

Število vrtljajev v prostem teku 4.800/min, globina reza pri 0°/45°: 48/45 mm. žaginega lista 210 mm. Velikost mize Š 400 x D 525 mm. Vklj. z žaginim listom iz karbidne trdine, vzporednim vodilom in zajeralnim vodilom. Št. art.: 422216 2

18 V/1,3 Ah

Celilna žaga Metabo „KS 216 M Lasercut“

Hitrost vrtljajev v prostem teku 5.000/min. obojestransko nastavljiva do 45°, globina reza pri 90/45°: 60/45 mm. Širina reza pri 90/45°: 120/60 mm. žaginega lista: 216 mm. Š 760 × V 340 × G 475 mm. Integrirana delovna lučka, sesalec in zbirna vreča. Vklj. z žaginim listom iz karbidne trdnine. Št. art.: 295540 9

vklj. z 2. aku.

LED- prikazovalnik

v kovčku

Top cena

69,))

249,)) s hitrim polnilnikom

Akumulatorski vrtalni vijačnik LUX 18V „NiCd“

Vrtilni moment maks. 25 Nm, število vrtljajev v prostem teku 0–350 oz. 1200/min, zmogljivost vrtanja v jeklo/les 8/22 mm, vrtalna glava 0,8–10 mm, 19 + 1 momentna stopnja. Z vgrajeno delovno LED-svetilko in hitrim polnilnikom. Vklj. s priborom. Št. art.: 215308 8

32

Namizna krožna žaga Metabo „TKHS 315 C 2,0 WNB“

Število vrtljajev v prostem teku 2980/min, globina reza pri 90/45°: 85/60 mm, višina reza 85 mm, hitrost rezanja 50 m/s, žaginega lista 315 mm. Robustna, prašno lakirana konstrukcija iz jeklene pločevine, pocinkana mizna plošča Š 550 × D 800 mm, s podaljškom D 1600 mm. Vklj. z žaginim listom iz karbidne trdine. Št. art.: 602664 5

149,))


Zmogljivi pripomočki vsake delavnice 1.300 W

39,)) OBI Sesalnik za suho in mokro sesanje

20-litrski zbiralnik iz umetne mase, količina vode maks. 14,1 l, funkcija pihanja, sesalna cev dolžine 1,8 m, vakuum 165 mbarov, pretok zraka 30 l/s. Vklj. s šobo za reže, okroglo/kombinirano ščetko, nagubanim/kartušnim filtrom, vrečko za prah in sesalnim adapterjem. Št. art.: 245060 9

Vklj. pihalno pištolo, polnilec za pnevmatike, pištolo za barvanje s posodico in spiralno cev

Top cena 8 barov

109,)) 169,)) Kompresor Metabo „Basic 250-24 W“

1.500 W. Zmogljivost 200 l/min. 1 cilinder, podmazani batni kompresor, z manometrom. Št. art.: 435126 8

99,)) Kompressor LUX

24 l prostornina kotla

1.800 W. Pretočnost 257 l/min, 1 cilinder. Z manometrom. Št. art.: 417406 6


99,)) WiFi-IP-Kamera

Za zunaj. Zasučna in vrtljiva. Povezljiva preko WiFi ali kabla, ovladljiva preko aplikacije. Zaznavanje gibanja, samodejno pošlje obvestilo na mobilni telefon. Prenos v živo. Nočna funkcija z Infrardečimi LED. Doseg do 15 m. Povezljivo v mrežo do 16 kamer. Št. art.: 439224 7

7,)) Lažna varnostna kamera

S javljalnikom gibanja, doseže pribl. 3 m, s kontrolno lučko. 180° nastavljiva. Št. art.: 439207 2

29,)) Avdio domofon

Za enodružinsko hišo. Komplet vključuje vse potrebno za notranjo in zunanjo namestitev. Št. art.: 426825 6

29,)) Mini alarm

Poskrbite za zaščito svojega doma

Centralna enota z infrardečim detektorjem gibanja in sireno. Kot detekcije 140°, razpon 10 m, jakost alarma 105 dB. Z daljinskim upravljalnikom in vrtljivo osnovo za stensko montažo. Deluje na baterije (baterije niso priložene). Št. art.: 439229 6

Vložite v učinkovito varnostno tehnologijo, kot so dodatne ključavnice, tečajna varovala, dobra zunanja razsvetljava Popolnoma zaprite okna, tudi ob kratki odsotnosti Svojo prisotnost simulirajte s svetlobnimi senzorji/ časovnimi stikali Svoje odsotnosti ne objavljajte, npr. na avtomatskih odzivnikih ali družabnih omrežjih

detektor lahko rešuje življenja

Top cena

159,)) Video postaja Extel „Livia“

Video postaja za odpiranje vrat z vgradno ploščo. Velikost zaslona 18 cm. Omogoča video/avdio. Nočna funcija zahvaljujoč infrardeči svetlobi. Upravlja opiranje vrat. 25 melodij. Dodate lahko dodatni monitor ali avdio mikrofon. Št. art.: 436730 6 Dodatna oprema: Avdio postaja za interier: dodatna avdio postaja za interier za vratni sistem „Livia“. V 15 × Š 12 × G 3 cm. Omogoča odpiranje vrat in hišni telefon: Št. art.: 436727 2 49,99 € Video postaja za interier: avtomatično odpiranje vrat. Diagonala zaslona 18 cm. 25 melodij. Š 21 x V 12 X G 2,2 cm: Št. art.: 436726 4 139,99 €

34

69,)) Detektor CO „FlammEx“

Zaznava smrtno nevarni in brez vonja ogljikov monoksid (CO), sproženje alarma je odvisno od koncentracije plina. S testnim gumbom. Za montažo na steno. Vklj. 3 × 1,5 AA baterije. Št. art.: 435538 4


3

+

4

s senzorjem gibanja

Simbolična slika. 3

1

Top cena

2

9,)) od

LED zunanji reflektor

4

Siv. Prihrani energijo, življenska doba do 30 000 ur. Razred energijske učinkovitosti A do A++. 1 Brez senzorja gibanja, 10 W/IP65: Št. art. 447073 8 9,99 € 2 Brez senzorja gibanja, 20 W/IP65: Št. art. 447113 2 15,99 € 3 S 180° senzorjem gibanja, 10 W/IP44: Št. art. 447081 1 17,99 € 4 S 180° senzorjem gibanja, 20 W/IP44: Št. art. 447099 3 24,99 €

1

2

1

5

1

9,))

kos od

OBI Zunanja stenska svetilka „Sassano“

Vklj. halogensko svetilo GU10, 35 W, 190 lm, razred energijske učinkovitosti C. 1 Sveti navzdol, dolžina pribl. 14 cm: Št. art.: 181633 9 9,99 €/kos 2 Sveti navzdol/navzgor, dolžina pribl. 17 cm: Št. art.: 181632 1 14,99 €/kos

4 3

2

9,))

kos od

Zunanja svetila „Milano“

Antična zlata barva. 1× 60 W, E27. 1 Stensko svetilo: Št. art.: 442969 2 in dr. 9,99 €/kos 2 Viseča svetilka: Št. art.: 442976 7 14,99 €/kos 3 Stoječa svetilka, višina 43 cm: Št. art.: 442977 5 14,99 €/kos 4 Stensko svetilo z senzorjem: Št. art.: 443064 1 24,99 €/kos 5 Stoječa svetilka, višina 102 cm: Št. art.: 442980 9 29,99 €/kos

24,)) Zunanja luč na senzor gibanja Steinel

Infrardeči senzor. Varnostni razred IP44. Mere (Š × V × G): 307 × 215 × 228 mm. Za svetila E27, maks 60W. Obseg senzorja 180° s zaščitnim pokrovom. Višina postavitve senzorja. Št. art.: 221807 1 in dr.


vklj. s strešno kritino in montažnim materialom

Drevo življenja (tuja) in pacipresa (Chamaecyparis)

Zimzeleni in prezimni rastlini. Z zelenimi oz. modrimi iglicami. Samo 2 rastlini za 1 m žive meje. Lega: sončna–polsenčna. Višina ca. 80–100 cm, cvetličnega lončka pribl. 21 cm. Št. art.: 237992 3 in dr. 3,99 €/kos Od 10 kosov: 2,99 €/kos

3,)) kos

Od 10 kosov: 2,99 €/kos

Top cena

189,)) Nadstrešek z ravno streho za avtomobil

Borovina, tlačno impregnirana brez kroma, 6 stebrov po 9 × 9 cm za postavitev na sidra za stebre (na voljo kot pribor). Višina vhoda pribl. 223 cm. Strešna kritina iz črnih PVC plošč, maks. dopustna teža snega 85 kg/m². Š 300 × V 237 × G 502 cm. Z navodilom za postavitev. Izvedba z maks. dopustno težo snega 125 kg/m² za doplačilo na voljo na podlagi povpraševanja. Št. art.: 152388 5

1-letna garancija za rast

1

+ 2 lahko namešate v želenih odtenkih 1

4

1

2,))

2

15 kg od

Okrasni prod/drobljenec Carrara

3

„Compact barva“ za omet

(brez slike) 2 g. Št. art.: 775188 6 in dr. od 4,99 €

26,))

4

Grundirno sredstvo

Št. art.: 775185 2 5 kg: 29,99 € (6 €/kg) Pribor za nanos barve: (brez slike) Št. art.: 775210 8 in dr. od 7,29 €

1

enostavne za rokovanje in montažo

nadomestilo za do 60 W sijalko* rjava

4,/) m2

Bitumenska valovita plošča „guttanit K11“

Omet „Royal-Fertigputz“

Visoko sijajna bela. Velikost zrna 1 mm. Št. art.: 412766 8 in dr. 20 kg: 26,99 € (1,35 €/kg)

2

Različne velikosti kamnov od 9 do 60 mm. Št. art.: 319930 4 in dr. (od 0,20 €/kg) Številni kamni so na voljo tudi kot Mini- ali BigBag1

Omet „Easy Putz“

Svetleče bela, matna. Velikost zrna 0,5 mm. Št. art.: 775186 0 in dr. 10 kg: 26,99 € (2,70 €/kg)

rdeča zelena

2,))

1

2

3

4

kos od

OBI LED-sijalke

črna 15 letna garancija zaščite pred vodo. Izdelek primeren za reciklažo. Š 83 × D 200 cm, debelina 2,2 mm. Št. art.: 409249 0 in dr. (8,33 €/kos)

Topla bela (3000 K) ali nevtralna bela svetloba (4000 K), razred energijske učinkovitosti A+. 1 Reflektor, GU10, snop svetlobe 110°, 5 W, 320 lm, nadomestilo za 50 W**: Št. art.: 245830 5 in dr. od 2,99 €/kos 2 Oblika sveče/kaplje, E14, 4 W, 320 lm, nadomestilo za 25 W*: Št. art.: 243161 7 in dr. od € 2,99/kos 3 Oblika žarnice, E27, 7 W, 470 lm, nadomestilo za 40 W*: Št. art.: 291658 3 in dr. od € 3,99/kos 4 Žarnica, E14, 5 W, 400 Im: Št. art.: 215376 5 in dr. od € 4,99/kos

1MiniBag pribl. 500 kg, BigBag pribl. 1000 kg. *Standardna halogenska sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe. **Standardna sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe.

OBI Maribor

Tržaška cesta 1 2000 Maribor Tel. 02 320 73 20 Po.–pet., 7.–20. ure Sob., 8.–20. ure Ned., 8.–1 5 . ure

OBI Murska Sobota

Nemčavci 66 9000 Murska Sobota Tel. 02 530 12 88 Po.–Sob., 8.–20. ure Ned., 8.–1 3 . ure

OBI Ptuj

Puhova ulica 19 2250 Ptuj Tel. 02 799 06 92 Po.–Sob., 8.–20. ure Ned., 8.–1 3 . ure

Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o – OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu, odtisnjenem na prvi strani oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami, vklujčno z akcijo Dan velikih kupcev (podrobnosti na obi.si/dan-velikih-kupcev ali v vašem OBI trgovskem centru). Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.


vklj. s strešno kritino in montažnim materialom

Drevo življenja (tuja) in pacipresa (Chamaecyparis)

Zimzeleni in prezimni rastlini. Z zelenimi oz. modrimi iglicami. Samo 2 rastlini za 1 m žive meje. Lega: sončna–polsenčna. Višina ca. 80–100 cm, cvetličnega lončka pribl. 21 cm. Št. art.: 237992 3 in dr. 3,99 €/kos Od 10 kosov: 2,99 €/kos

3,)) kos

Od 10 kosov: 2,99 €/kos

Top cena

189,)) Nadstrešek z ravno streho za avtomobil

Borovina, tlačno impregnirana brez kroma, 6 stebrov po 9 × 9 cm za postavitev na sidra za stebre (na voljo kot pribor). Višina vhoda pribl. 223 cm. Strešna kritina iz črnih PVC plošč, maks. dopustna teža snega 85 kg/m². Š 300 × V 237 × G 502 cm. Z navodilom za postavitev. Izvedba z maks. dopustno težo snega 125 kg/m² za doplačilo na voljo na podlagi povpraševanja. Št. art.: 152388 5

1-letna garancija za rast

1

+ 2 lahko namešate v želenih odtenkih 1

4

1

2,))

2

15 kg od

Okrasni prod/drobljenec Carrara

3

„Compact barva“ za omet

(brez slike) 2 g. Št. art.: 775188 6 in dr. od 4,99 €

26,))

4

Grundirno sredstvo

Št. art.: 775185 2 5 kg: 29,99 € (6 €/kg) Pribor za nanos barve: (brez slike) Št. art.: 775210 8 in dr. od 7,29 €

1

enostavne za rokovanje in montažo

nadomestilo za do 60 W sijalko* rjava

4,/) m2

Bitumenska valovita plošča „guttanit K11“

Omet „Royal-Fertigputz“

Visoko sijajna bela. Velikost zrna 1 mm. Št. art.: 412766 8 in dr. 20 kg: 26,99 € (1,35 €/kg)

2

Različne velikosti kamnov od 9 do 60 mm. Št. art.: 319930 4 in dr. (od 0,20 €/kg) Številni kamni so na voljo tudi kot Mini- ali BigBag1

Omet „Easy Putz“

Svetleče bela, matna. Velikost zrna 0,5 mm. Št. art.: 775186 0 in dr. 10 kg: 26,99 € (2,70 €/kg)

rdeča zelena

2,))

1

2

3

4

kos od

OBI LED-sijalke

črna 15 letna garancija zaščite pred vodo. Izdelek primeren za reciklažo. Š 83 × D 200 cm, debelina 2,2 mm. Št. art.: 409249 0 in dr. (8,33 €/kos)

Topla bela (3000 K) ali nevtralna bela svetloba (4000 K), razred energijske učinkovitosti A+. 1 Reflektor, GU10, snop svetlobe 110°, 5 W, 320 lm, nadomestilo za 50 W**: Št. art.: 245830 5 in dr. od 2,99 €/kos 2 Oblika sveče/kaplje, E14, 4 W, 320 lm, nadomestilo za 25 W*: Št. art.: 243161 7 in dr. od € 2,99/kos 3 Oblika žarnice, E27, 7 W, 470 lm, nadomestilo za 40 W*: Št. art.: 291658 3 in dr. od € 3,99/kos 4 Žarnica, E14, 5 W, 400 Im: Št. art.: 215376 5 in dr. od € 4,99/kos

1MiniBag pribl. 500 kg, BigBag pribl. 1000 kg. *Standardna halogenska sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe. **Standardna sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe.

OBI Ljubljana

Jurčkova cesta 226 1000 Ljubljana Tel. 01 420 10 39 Po.–Sob., 8.–20. ure Ned., 8.–1 5 . ure

OBI Kranj

Stara cesta 25 4000 Kranj Tel. 04 281 24 15 Po.–Sob., 8.–20. ure Ned., 9.–1 3 . ure

OBI Koper

Ankaranska cesta 3a 6000 Koper Tel. 05 611 64 40 Po.–Sob., 8.–20. ure Ned., 9.–1 5 . ure

Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o – OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu, odtisnjenem na prvi strani oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami, vklujčno z akcijo Dan velikih kupcev (podrobnosti na obi.si/dan-velikih-kupcev ali v vašem OBI trgovskem centru). Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.


vklj. s strešno kritino in montažnim materialom

Drevo življenja (tuja) in pacipresa (Chamaecyparis)

Zimzeleni in prezimni rastlini. Z zelenimi oz. modrimi iglicami. Samo 2 rastlini za 1 m žive meje. Lega: sončna–polsenčna. Višina ca. 80–100 cm, cvetličnega lončka pribl. 21 cm. Št. art.: 237992 3 in dr. 3,99 €/kos Od 10 kosov: 2,99 €/kos

3,)) kos

Od 10 kosov: 2,99 €/kos

Top cena

189,)) Nadstrešek z ravno streho za avtomobil

Borovina, tlačno impregnirana brez kroma, 6 stebrov po 9 × 9 cm za postavitev na sidra za stebre (na voljo kot pribor). Višina vhoda pribl. 223 cm. Strešna kritina iz črnih PVC plošč, maks. dopustna teža snega 85 kg/m². Š 300 × V 237 × G 502 cm. Z navodilom za postavitev. Izvedba z maks. dopustno težo snega 125 kg/m² za doplačilo na voljo na podlagi povpraševanja. Št. art.: 152388 5

1-letna garancija za rast

1

+ 2 lahko namešate v želenih odtenkih 1

4

1

2,))

2

15 kg od

Okrasni prod/drobljenec Carrara

3

„Compact barva“ za omet

(brez slike) 2 g. Št. art.: 775188 6 in dr. od 4,99 €

26,))

4

Grundirno sredstvo

Št. art.: 775185 2 5 kg: 29,99 € (6 €/kg) Pribor za nanos barve: (brez slike) Št. art.: 775210 8 in dr. od 7,29 €

1

enostavne za rokovanje in montažo

nadomestilo za do 60 W sijalko* rjava

4,/) m2

Bitumenska valovita plošča „guttanit K11“

Omet „Royal-Fertigputz“

Visoko sijajna bela. Velikost zrna 1 mm. Št. art.: 412766 8 in dr. 20 kg: 26,99 € (1,35 €/kg)

2

Različne velikosti kamnov od 9 do 60 mm. Št. art.: 319930 4 in dr. (od 0,20 €/kg) Številni kamni so na voljo tudi kot Mini- ali BigBag1

Omet „Easy Putz“

Svetleče bela, matna. Velikost zrna 0,5 mm. Št. art.: 775186 0 in dr. 10 kg: 26,99 € (2,70 €/kg)

rdeča

2,))

zelena

1

2

3

4

kos od

OBI LED-sijalke

črna 15 letna garancija zaščite pred vodo. Izdelek primeren za reciklažo. Š 83 × D 200 cm, debelina 2,2 mm. Št. art.: 409249 0 in dr. (8,33 €/kos)

Topla bela (3000 K) ali nevtralna bela svetloba (4000 K), razred energijske učinkovitosti A+. 1 Reflektor, GU10, snop svetlobe 110°, 5 W, 320 lm, nadomestilo za 50 W**: Št. art.: 245830 5 in dr. od 2,99 €/kos 2 Oblika sveče/kaplje, E14, 4 W, 320 lm, nadomestilo za 25 W*: Št. art.: 243161 7 in dr. od € 2,99/kos 3 Oblika žarnice, E27, 7 W, 470 lm, nadomestilo za 40 W*: Št. art.: 291658 3 in dr. od € 3,99/kos 4 Žarnica, E14, 5 W, 400 Im: Št. art.: 215376 5 in dr. od € 4,99/kos

1MiniBag pribl. 500 kg, BigBag pribl. 1000 kg. *Standardna halogenska sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe. **Standardna sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe.

OBI Celje z Drive-In halo Kidričeva ulica 32 3000 Celje Tel. 03 428 77 77 Po.–pet., 7.–20. ure Sob., 8.–20. ure Ned., 8.–14 . ure

Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o – OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu, odtisnjenem na prvi strani oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami, vklujčno z akcijo Dan velikih kupcev (podrobnosti na obi.si/dan-velikih-kupcev ali v vašem OBI trgovskem centru). Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.


vklj. s strešno kritino in montažnim materialom

Drevo življenja (tuja) in pacipresa (Chamaecyparis)

Zimzeleni in prezimni rastlini. Z zelenimi oz. modrimi iglicami. Samo 2 rastlini za 1 m žive meje. Lega: sončna–polsenčna. Višina ca. 80–100 cm, cvetličnega lončka pribl. 21 cm. Št. art.: 237992 3 in dr. 3,99 €/kos Od 10 kosov: 2,99 €/kos

3,)) kos

Od 10 kosov: 2,99 €/kos

Top cena

189,)) Nadstrešek z ravno streho za avtomobil

Borovina, tlačno impregnirana brez kroma, 6 stebrov po 9 × 9 cm za postavitev na sidra za stebre (na voljo kot pribor). Višina vhoda pribl. 223 cm. Strešna kritina iz črnih PVC plošč, maks. dopustna teža snega 85 kg/m². Š 300 × V 237 × G 502 cm. Z navodilom za postavitev. Izvedba z maks. dopustno težo snega 125 kg/m² za doplačilo na voljo na podlagi povpraševanja. Št. art.: 152388 5

1-letna garancija za rast

1

+ 2 lahko namešate v želenih odtenkih 1

4

1

2,))

2

15 kg od

Omet „Royal-Fertigputz“

Visoko sijajna bela. Velikost zrna 1 mm. Št. art.: 412766 8 in dr. 20 kg: 26,99 € (1,35 €/kg)

2

Okrasni prod/drobljenec Carrara

3

Različne velikosti kamnov od 9 do 60 mm. Št. art.: 319930 4 in dr. (od 0,20 €/kg) Številni kamni so na voljo tudi kot Mini- ali BigBag1

Omet „Easy Putz“

Svetleče bela, matna. Velikost zrna 0,5 mm. Št. art.: 775186 0 in dr. 10 kg: 26,99 € (2,70 €/kg)

„Compact barva“ za omet

(brez slike) 2 g. Št. art.: 775188 6 in dr. od 4,99 €

26,))

4

Grundirno sredstvo

Št. art.: 775185 2 5 kg: 29,99 € (6 €/kg) Pribor za nanos barve: (brez slike) Št. art.: 775210 8 in dr. od 7,29 €

1

enostavne za rokovanje in montažo

nadomestilo za do 60 W sijalko* rjava

4,/) m2

rdeča

Bitumenska valovita plošča „guttanit K11“

zelena

2,))

1

2

3

4

kos od

OBI LED-sijalke

črna 15 letna garancija zaščite pred vodo. Izdelek primeren za reciklažo. Š 83 × D 200 cm, debelina 2,2 mm. Št. art.: 409249 0 in dr. (8,33 €/kos)

Topla bela (3000 K) ali nevtralna bela svetloba (4000 K), razred energijske učinkovitosti A+. 1 Reflektor, GU10, snop svetlobe 110°, 5 W, 320 lm, nadomestilo za 50 W**: Št. art.: 245830 5 in dr. od 2,99 €/kos 2 Oblika sveče/kaplje, E14, 4 W, 320 lm, nadomestilo za 25 W*: Št. art.: 243161 7 in dr. od € 2,99/kos 3 Oblika žarnice, E27, 7 W, 470 lm, nadomestilo za 40 W*: Št. art.: 291658 3 in dr. od € 3,99/kos 4 Žarnica, E14, 5 W, 400 Im: Št. art.: 215376 5 in dr. od € 4,99/kos

1MiniBag pribl. 500 kg, BigBag pribl. 1000 kg. *Standardna halogenska sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe. **Standardna sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe.

Soča

ta

ka uli

ca

ce s jkova Vo

majs

Nova Gorica va

vče

Erja

Krom berška cesta

a

t ces

104

Šempeter pri Gorici

Ajdovščina

104

Prvo

ITALIJA

Brda

OBI Nova Gorica Prvomajska ulica 35 5000 Nova Gorica Tel. 05 335 30 90 Po.–pet., 8.– 20. ure Sob., 8.– 20. ure Ned., 9.– 15. ure

Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o – OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu, odtisnjenem na prvi strani oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami, vklujčno z akcijo Dan velikih kupcev (podrobnosti na obi.si/dan-velikih-kupcev ali v vašem OBI trgovskem centru). Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
OBI katalog by Vsikatalogi.si - Issuu