Skip to main content

OBI katalog

Page 1

2700/16 velja od 16. 11. do 23. 11.

V pričakovanju božiča Vse za popolno praznovanje

2

2

29,))

1

14,))

1

1

2

OBI LED jelen

2

Za zunaj in znotraj, iz akrila, s 60 hladno belimi LED, prozorni kabel. Š 17,5 × V 60 × D 45 cm. Št. art.: 450513 7

Slavnostna čarobnost cvetlic Npr.: Božična zvezda

Praznična okrasitev na strani 6

Npr.: Božično drevo v loncu

OBI LED svetlobna mreža

Za notranjo in zunanjo uporabo, s toplo belimi žarnicami LED, zelen kabel, 10-metrski dovodni kabel, od Š 1,5 × G 1,5 m. Št. art.: 248786 6 in dr.

na strani 7

Št. art.: 734960 8 in dr.

Št. art.: 417415 7 in dr.

od

Uživajte v prijetni toplini Npr.: Kaminska peč „Andro“

na strani 8

Št. art.: 973240 5

Top cena

Top cena

Top cena

1,))

8,))

699,))

kos od

kos od


Izbor svetil za popolno praznično vzdušje

10-delni komplet

z daljinskim upravljalnikom

29,))

10-delni kpl.

LED svečke za božično drevo

Za znotraj, 10 svetlečih diod, topla bela svetloba, 7-stopenjska zatemnitev, po izbiri trajna svetloba ali počasno/hitro migetanje. Z izklopno avtomatiko (po štirih urah). Vklj. z baterijami. Št. art.: 453965 6

1,)) kos

LED okenske figurice

Za znotraj. S po 1 LED, ki menja barve, in priseskom. Različne figurice: božiček, snežak ali jelen. Na baterije (baterije so priložene). Št. art.: 450459 3

Individualna osvetlitev z verigami lučk

5,$) kos

OBI LED svetlobna veriga

Za znotraj. S po 10 kovinskimi kroglicami ali zvezdicami rdeče, bele ali srebrne barve, osvetljenimi s svetlečo diodo. Prozoren kabel dolžine 1,35 m, dodatno še priključni kabel dolžine 0,3 m. Baterijsko napajanje (baterije niso priložene). Št. art.: 413241 1 in dr.

Verige lučk niso le čudovit okras božičnih dreves. Z njimi lahko okrasite tudi: okna, vrata itd. in ustvarite prijetno praznično vzdušje, drevesa in žive meje na vrtu s posebnimi verigami lučk za uporabo na prostem, praznično pogrnjeno mizo, ki jo lučke z dekorativnimi svetlobnimi učinki še polepšajo.

3,))

kos od

Okenske lučke

Različni motivi, npr. smrečica, božiček ali zvezdica. Po 20 ali 35 lučk. Št. art.:423366 4 in dr.

Razdelilna letev z vtičnicami

6 vtičnic. Z zaščitnim pokrovom in otroško zaščito. Priključni kabel dolžine 1,5 m. Št. art.: 412565 4 9,99 €

Top cena

1,)) od

2

OBI LED svetlobna veriga

Za notranjo uporabo, primerna za okraševanje in ustvarjanje. Z 10 toplimi belimi oz. barvnimi svetlečimi diodami ali 20 toplimi oz. hladnimi belimi svetlečimi diodami in časovno funkcijo. Prozoren kabel. Dolžine od 0,9 m, brez priključnega kabla dolžine 0,5 m. Baterijsko napajanje (baterije niso priložene). Št. art.: 450998 0 in dr.

7,)) od

OBI LED svetlobna veriga

Za znotraj. S 50 ali 100 toplo belimi ali barvnimi LED in zelenim kablom. Dolžina od 4,9 m, vključno z 1,5m priključnim kablom. Št. art.: 454565 3 in dr.

Gumijasti kabelski podaljšek

Za zunaj, črne barve, s pokrovom, H05RR-F 3G1,5 mm², zaščita pred brizgajočo vodo IP44. Črn, dolžine 10 m, 15 ali 25 m. Št. art.: 183200 5 in dr. od 12,99 €


49,)) OBI LED figura „snežak“

Za znotraj in zunaj, iz akrila, s 64 svetlečimi diodami, hladna bela svetloba, priključni kabel dolžine 5 m. Višina 76 cm. Št. art.: 971758 8

7,))

4,))

od

od

OBI LED svetlobna veriga

OBI Svetlobna veriga „mini“

Za znotraj in zunaj. S 40–400 svetlečimi diodami s toplo ali hladno belo svetlobo, lučk 3,5 ali 5 mm in z zelenim, črnim ali prozornim kablom. Dolžine od 2,92 m, brez priključnega kabla dolžine 5 m. Št. art.: 454557 0 in dr.

Za znotraj. S 50 ali 100 barvnimi ali toplo belimi LED. Dolžine od 2,94 m, vklj. z 1,5m kablom. Št. art.: 413249 4 in dr.

19,)) od

OBI LED svetlobna veriga – šopek Za zunaj in znotraj. S 384 ali 576 toplo belimi LED (567 LED izvedba tudi z barvnimi svetili), črni kabel, 8 učinkov in funkcija „Memory“. Dolžina od 2,35 m, vklj. s 3m priključnim kablom. Št. art.: 450574 9 in dr.

19,)) OBI LED svetlobna veriga „ledeni dež“

Za zunaj in znotraj. Z 200 toplo belimi LED, črni kabel. Dolžina 5,6 m vklj. z 0,4m priključnim kablom. V praktični škatli za shranjevanje. Z 8 svetlobnimi učinki. Št. art.: 450511 1

19,)) LED svetlobna veriga/zavesa

Za zunaj in znotraj. S po 180 hladno belimi LED (dolžina 12,5 m tudi z modrimi LED), različne barve in dolžine kabla, od 8 m (zavesa, dolžina 4,5 m), vklj. s 5- ali 10m priključnim kablom, z 8 svetlobnimi učinki in funkcijo „Memory“. Št. art.: 210027 9 in dr.


Božič je pred vrati

3 2

5

višina 60 ali 100 cm

9

8

4

6 1 7

1

1

Okrasno božično drevesce

4

Lesena lanterna

2 izvedbi. Višina 56 cm. Št. art.: 454596 8 7,99 €/kos

Rjava, s srebrno kovinsko streho in steklenimi ploščicami. Š 15 × V 32 × G 15 cm (brez slike): Št. art.: 423464 7 12,99 € Š 17 × V 40 × G 17 cm: Št. art.: 452605 9 17,99 €

3

5

Z zvezdicami. Belo ali sivo. Višina 43 cm. Št. art.: 454568 7 6,99 €/kos 2

Okrasni škrat iz tekstila Okrasni venček

Iz lubja, z bleščicami, jagodičevjem in zvezdami. 2 obliki: krog, 23 cm, ali srce, Š 24 × V 23 cm. Št. art.: 450550 9 6,99 €/kos

4

Božična figurica

Iz tkanine, s teleskopskimi nogicami. 2 izvedbi. Št. art.: 450452 8 in dr. od 14,99 €/kos

6 Stojalo za božično drevo

Iz umetne snovi, s posodo za vodo, stojna ploskev 30 cm. Št. art.: 395773 5 7,99 €

7 Stojalo za božično drevo „Klick Fix“

Za drevesa, visoka do pribl. 200 cm, debla do pribl. 8 cm. GS-certifikat (TÜV Rheinland). Izdelano v Nemčiji. Št. art.: 787008 2 14,99 €

9 8

Steklene krogle

Paket z 28 kosi. V različnih barvnih kombinacijah, matne ali sijoče. po 5 ali 6 cm. Št. art.: 457080 0 in dr. 28 kosov: od 9,99 € 9

Dekorativni pladenj

Lesen ali bel. Š 20,5 × V 3,7 × D 60 cm. Št. art.: 423495 1 in dr. 4,99 €/kos


1,,))

4 v kpl. od

Sveče v obliki valja Rubinasto rdeča, opečnato rdeča ali v barvi šampanjca. V 3 velikostih: 40 × V 64 mm, 47 × V 75 mm ali 50 × V 100 mm. Št. art.: 191910 9 in dr.

1

Rustikalne sveče

V različnih barvah. 68 mm. Različne višine: 80 ali 130 mm. Št. art.: 423854 9 in dr. od 1,99 €/kos 2

Slamnati venec

Za kreativno ustvarjanje, npr. adventnega venca. Različne velikosti, debelina od pribl. 3 cm, venčka od pribl. 20 cm. Št. art.: 255787 4 in dr. od 1,49 €

2,$) od

Okrasna kita iz umetne mase

3 1

Za znotraj, dolžine 2,10 m (samo nedekorirana) ali 2,70 m. Nedekorirana: Št. art.: 212070 7 in dr. od 2,49 € Dekorirana: Št. art.: 920700 2 6,99 € S 35 toplo belimi lučkami, 1,3m kabel: Št. art.: 450548 3 9,99 €

Adventni aranžma/ venček za na vrata

Adventni aranžma z 1 ali 4 svečami in barvno usklajeno dekoracijo v rdeči, umazano rdeči ali kremni barvi, ognjevaren podstavek za sveče, pribl. 23 cm oz. dolžina pribl. 45 cm: Št. art.: 414202 2 in dr. od 4,99 €/kos 2 Venček za na vrata, z božičnim okrasjem, v različnih barvah, pribl. 30 cm: Št. art.: 414289 9 in dr. 9,99 €/kos

Okrasni sortiment

Vrečka z dekorativnimi pomarančnimi rezinami, cimetovimi palčkami ali mešanico cimetovih palčk/janeževih zvezd ali storžev/cimetovih palčk/ pomarančnih rezin. Ni primerno za uživanje. Različne velikosti. Št. art.: 972431 1 in dr. od 1,49 €/vrečka

2

3

1

1

1

Adventni venček/ aranžma

2

4,))

kos od

S štirimi svečami in barvno usklajeno dekoracijo, na primer rdeče, starinsko rdeče ali kremne barve. Svečnik je odporen proti ognju. Različne velikosti pribl. 30 oz. 35 cm. Št. art.: 414235 2 in dr.

9,))

kos od

Praznična okrasitev za drevesca

Umetna jelka

Za notranjo uporabo. Bela, s kovinskim stojalom. Višina 90, 120, 150, 180 ali 210 cm. (brez dekoracije) Št. art.: 190411 9 in dr.

16,)) od

0,))

paket od

6,))

25 kosov 25

Balončki za božično drevo

Paket z 9, 16, 20 ali 25 kosi. Plastika, v različnih barvah in izvedbah, po 3–6 cm. Št. art.: 244985 8 4 in dr.

Krogle za božično drevo

Doza s 25 kroglami, umetna masa, v različnih barvah, vsakokrat mat, sijajna in z bleščicami. Premer 6 cm. Št. art.: 413338 5 in dr.

3,$)

16 kosov

OBI Božične okrasne krogle Paket s 16 kosi, iz umetne mase, v zlati, srebrni ali rdeči barvi. 5 cm, vsebuje matne, polirane in z bleščicami. Št. art.: 212066 5

29,)) od

Umetna jelka

Za znotraj. Iz PVC. Kovinsko stojalo. Dve višini: 120 ali 180 cm. Št. art.: 450505 3 in dr.


Top cena

1

1,)) kos od

Božična zvezda

2

(Euphorbia pulcherrima) V različnih sijočih barvah. Svetla lega, brez neposredne sončne svetlobe. lončka 11 oz. 13 cm. (brez okrasnega lončka) 1 Z vsaj 4 cvetovi: Št. art.: 417415 7 in dr. od 1,99 €/kos 2 Z bleščicami ali dekoracijo: Št. art.: 454924 2 in dr. od 3,29 €/kos 3 V različnih barvah, pribl. 13 cm: Št. art.: 734874 1 5,99 €/kos

3

Okrasni venček 6,99 €/kos (več na str. 4)

7

6

5

4

Sveče v obliki valja od 1,99 €/4 v kpl. (več na str. 5)

2,$)

3,$)

kos

4 Kalahoja (Kalanchoe „Tisento“) Z zlatimi ali srebrnimi bleščicami. Svetla lega. lončka pribl. 12 cm. (brez okrasnega lončka) Št. art.: 455806 0

6

kos od

5

Božični aranžmaji

Različne posode, npr. kozarec, keramični okrasni lonec ali jelenček iz sisalovih vlaken z božični zvezdo, ciklamo, bršljanom itd. ter z božično dekoracijo. Lega: svetla. Višina jelenčka iz sisala pribl. 28 cm, cvetličnega lončka pribl. 6–18 cm. Št. art.: 455808 6 in dr.

1,,$) kos

6 Ciklama (Cyclamen) S cvetovi v obliki srca. V različnih barvah. Svetla lega. lonca pribl. 10,5 cm. (brez okrasnega lončka) Št. art.: 425776 2

4,)) kos

7

Božični kaktus

(Schlumbergera) Z najmanj 40 cvetovi, v keramičnem okrasnem loncu v primerni barvi. Polsenčna–senčna lega. Premer cvetličnega lončka pribl. 13 cm. Št. art.: 198571 2


10

Top cena

Božično drevo v loncu

Srebrna smreka ali kavkaška jelka. Goste iglice vse do vrha vej, lepa simetrična rast, dolgotrajna obstojnost (brez okrasnega lonca, razsvetljave in dekoracije). Višina pribl. 40–60 cm: Št. art.: 734960 8 in dr. od 8,99 €/kos Višina pribl. 60–80 cm: Št. art.: 212533 4 in dr. 12,99 €/kos Višina pribl. 80–100 cm: Št. art.: 212534 2 in dr. 16,99 €/kos Višina pribl. 100–125 cm: Št. art.: 212527 6 in dr. 19,99 €/kos

8,)) kos od

Steklene krogle

8

28 kosov: od 9,99 € (več na str. 4)

1

4

6

5

Svetlobna veriga od 1,99 € (več na str. 2)

7,))

kos od

8

Orhideja

2- ali 3-stebelna. Različne sorte, npr. metuljasta orhideja, cambria ali miltonia. Svetla lega, brez neposredne sončne svetlobe. pribl. 12 cm (brez okrasnega lonca): Št. art.: 453149 7 in dr. od 7,99 €/kos pribl. 9 cm, v stekleni posodi: Št. art.: 455807 8 9,99 €/kos

1,))

kos od

9 Božična zasaditev

(Chamaecyparis „Ellwoodii“/ Picea „Conica“) Različni iglavci. Npr. stožčasta smreka ipd. Božično dekorirane. Sončna–polsenčna lega. 9 cm. Št. art.: 456048 8 in dr.

10

Zraven vzemite! 1,)) kos

Keramični okrasni lonec

V različnih barvah, primeren za božične zvezde. 15 × V 13 cm. Št. art.: 787480 3 in dr.


Ustvarite si popolno toplino in udobje

Top cena Kaminska peč „Andro“

699,))

108 × 55 × 40 cm, moč ogrevanja: 7 kW, teža: 125 kg, za prostore do 200 m³, priključek dimne cevi: 150 mm, elegantna kaminska peč, obložena s serpentinom. Št. art.: 973240 5

Kurjava

1,)) 10 kg

2,") 10 kg

2,))

48 kockic

Lesni briketi brez luknje

V PE foliji. Št. art.: 746052 0 (0,20 €/kg)

8

Lesni briketi Comfort bukev

Brez luknje. Št. art.: 262727 1 (0,23 €/kg)

Kocke za podžig

Za žar ali peč na trda goriva ali kamin. Št. art.: 101765 6

3,() 15 kg

Lesni peleti

Št. art.: 101603 9 (0,26 €/kg)

69,))

0,90 prm

Drva za kamin

Napol sveža. V lesenem zaboju. Št. art.: 101602 1 (77,77 €/prm)


179,)) Peč za delavnico „Hiri“1

Za polena in brikete iz lesa ali rjavega premoga. Priključek dimne cevi zadaj, 120 mm. Š 28,5 × V 91 × G 28,5 cm. 54 kg. 5 kW. Št. art.: 413074 6

589,)) Peč Haas+Sohn „Pico“

Zraven vzemite!

Primerna za polena in lesne brikete. Priključek za dimniško cev zgoraj. 150 mm, Š 54 × V 95 × G 40,5 cm, 86 kg. 5 kW. Št. art.: 109528 0

Sesalec pepela

34,))

Z motorjem in filtrom. 1.000 W. Prostornina posode 18 l. Širina cevi 30 mm. Št. art.: 418116 0

Vklj. sesalec pepela

Top cena

299,))

899,))

Š 48,6 × V 100 × G 37 cm, moč ogrevanja: 7 kW, teža: 78 kg, za prostore do pribl. 160 m³, priključek dimne cevi: 150 mm, sive barve. Št. art.: 984481 2

Š 470 × V 899 × G 476 mm. 7,45 kW. Teža 81 kg. Št. art.: 101700 3

Orodje za kamin

4 delno antracitne barve, ročaji v barvi oplemenitenega jekla. Št. art.: 757294 4

Kaminska peč „Bromo 2“

Peč na pelete „Qlima Fiorina“

24), )

Košara za drva

Iz filca. Š 430 × V 350 × G 550 mm. Teža 2 kg. Št. art.: 101770 6

39,))

Električni grelci 2.000 W

1.500 W

29,))

OBI Keramični grelec

2 stopnji gretja: 750/1.500 W, z oscilacijo, možnost hlajenja, s termostatom, zaščita pred pregretjem, stabilen, integriran ročaj. Št. art.: 663612 0

19,))

Konvektor

3 stopnje gretja: 750/1.250/2.000 W. S termostatom (0–85 °C) in zaščito proti pregrevanju. Prostostoječ. Š 57,5 × V 41,8 × G 20 cm. Št. art.: 413057 1

Izpolnjuje zakonske predpise v Nemčiji in Avstriji, EN 13240, DINplus in dodatne regionalne standarde.

1

3.000 W

39,)) od

Keramični industrijski grelec

S termostatom (0–85 °C) in zaščito proti pregrevanju. Prostostoječ. Različne velikosti od Š 28 × V 24,5 × G 19 cm. 51 dB. Z nosilnimi ročaji. Št. art.: 413067 0 in dr.


sveti kot 35W sijalka1

1

s pritrjenimi kristalčki

39,)) od

LED stropne svetilke

Vklj. z LED sijalkami, po 3 W, 200 lm, topla bela svetloba (3.000 K), razred energijske učinkovitosti A+. 4 sijalke, 29 × 29 cm: Št. art. 417028 8 39,99 € 6 sijalk, 34 × 34 cm: Št. art. 426794 4 69,99 €

Top cena

24,))

2

1

2

1

od

1

LED stropna svetilka

Dolžine 45,8 do 70 cm. Z 2, 3 ali 4 vgrajenimi LED elementi v akrilno steklenem videzu. 6, 15 ali 20 W, 480, 1.200 ali 1.600 lm, sveti kot 40 W2, toplo bela (3.200 K), razred energijske učinkovitosti A. Št. art.: 457142 8 in dr. od 24,99 € 2

14,)) od

LED stenska svetilka „Street“

S fiksno vgrajenimi LED. 4,5 W vsak, 400 lm, sveti kot 35 W2. Topla bela (3.000K). S 3 ali 4 LED elementi. Razred energijske učinkovitosti A+. Št. art.: 457155 0 in dr. od 39,99 €

Stropne svetilke

3 sijalke. Za sijalke E14, maks. 40 W, razred energijske učinkovitosti A++ do E. Št. art.: 457146 9 in dr. nastavljiva jakost, s funkcijo menjanja barv in nočno lučjo nastavljiva od tople do hladne bele

sveti kot 65W sijalka2

14,))

hladna bela

od

OBI LED stropne svetilke

S fiksno nameščenimi svetlečimi diodami, nevtralna bela svetloba (3.500–4.000 K). Različne izvedbe, npr. 30 cm, 12 W, 960 lm, energijski razred A+. Št. art.: 315511 6 in dr.

4,)) OBI Stropne svetilke

Različne izvedbe. Vsaka luč z 1 žarnico E27, maks. 42 W. 25 cm. Primerne za žarnice energijskega razreda A++ do E. Št. art.: 321925 0 in dr.

10

49,))

učinek zvezdnatega neba

topla bela

LED stropne svetilke

Z vgrajenimi LED svetili, od tople (3.000 K) do hladne bele (6.000 K), razred energijske učinkovitosti A. Zatemnljiva. Nastavljiva jakost. 40 cm, z daljinskim upravljanjem 24,5 W, 1.600 lm, sveti kot 104 W2: Št. art.: 448692 4

hladna bela


Top cena

12,))

7,))

od

od

Serija spotov „Sochaux“

Za svetilna sredstva G9, maks. 18 W, razred energijske učinkovitosti od A++ do E. 1 spot: Št. art.: 101671 1 7,99 € 2 spota: Št. art.: 101674 0 15,99 € 4 spoti: Št. art.: 101675 7 32,99 €

LED Serija spotov

S fiksno vgrajenimi svetlečimi diodami, 3,8 W, 350 lm na spot, topla bela svetloba (3.000 K), sveti kot 50W3 reflektor, razred energijske učinkovitosti A++. 1 spot, dolžina 14 cm: Št. art.: 416084 2 12,99 € 2 spota, dolžina 33 cm: Št. art.: 416083 4 25,99 € 4 spoti, dolžina 75 cm: Št. art.: 416082 6 52,99 €

vklj. z LED žarnico

9,)) od

Serija spotov

Antična rjava. E14, 40 W, 230 V. Razred energijske učinkovitosti A++ do E. 1 spot: Št. art.: 102011 4 9,99 € 2 spota: Št. art.: 102016 3 19,99 € 3 spoti (brez slike): Št. art.: 102024 7 29,99 € 4 spoti: Št. art.: 102026 2 39,99 €

9,)) Bela ali oranžna, za po 1 sijalko E27, maks. 60 W, primerna za sijalke razreda energijske učinkovitosti od A++ do E, višina 22 cm. Št. art.: 425934 7 in dr.

od

V retro videzu, zunanjost v črni barvi, znotraj v zlati. Za žarnice E14, maks. 40 W. Razred energijske učinkovitosti A++ do E. (svetilo ni priloženo) 1 spot, 11 cm: Št. art.: 457032 1 14,99 € 2 spota, dolžina 33 cm: Št. art.: 457030 5 29,99 € 3 spoti, dolžina 58 cm: Št. art.: 457028 9 44,99 € 4 spoti (brez slike), dolžina 84,5 cm: Št. art.: 457029 7 59,99 € 1Standardne halogenske sijalke s primerljivo svetilnostjo. 2Standardne sijalke s primerljivo svetilnostjo. 3Standardni halogenski reflektorji s primerljivo svetilnostjo.

višina pribl. 180 cm

Namizna svetilka

14,)) Serija spotov „Nina“

višina pribl. 180 cm

12,)) Namizna svetilka

Dekorativna lučka, z žaluzijsko menjavo motivov. Motivi: kmetija ali princesa na konju. 10 W, 210 lm, 8.500 K. Št. art.: 101913 2 in dr.

34,)) LED stoječa svetilka „Walker“

18 W, 1.700 lm, 3.000 K (toplo bela) razred energijske učinkovosti A++. Št. art.: 102210 2

39,)) LED stoječa svetilka

Zgornja in bralna luč se vklapljata ločeno. Vključno s svetili LED, zgornja luč E27, 4 W, 400 lm, bralna luč E14, 3 W, 300 lm, toplo bela (3.000 K), razred energijske učinkovitosti A+. Št. art.: 255193 5


Simbolična slika.

ev buk h

ore

tel sve

reh

no

e tem

nit

gra

or

am mr

Ustvarite si kuhinjo v lastnem stilu

8,))

a

bel

za m od

Večnamenska plošča¹

Robustna površina iz umetne mase. Š 60 × D 250/260 cm. Debelina pribl. 28 mm, dobavljiva tudi v debelini 38 mm. Št. art.: 738668 3 in dr. (od 23,37 €/kos)

vklj. z leseno rezalno desko in belo košarico za posodo bukev

akacija

69,))

59,))

OBI Vgradni umivalnik „Quadra Single 65“

Iz jekla. Za omarice od 50 cm. Z manjšo površino za odtekanje, odtokom, tesnilnimi trakovi in pritrdilnimi nosilci. Pribl. Š 65 × D 50 cm. Ekscentrični odtok na voljo za doplačilo. Št. art.: 194414 9

12,)) m od

Komplet za okroglo korito

Plemenito jeklo, globina korita pribl. 17,5 cm, površina za odcejanje globine 4 cm, premer obeh pribl. 43,5 cm. Primerno za omarice globine vsaj 45 cm. S sifonom in mrežico za odpadke. (brez armature) Št. art.: 194425 5

OBI Delovna plošča iz masivnega lesa1

od

69,)) 1Prodaja samo celih plošč.

12

Št. art.: 439962 2

breza

Različne vrste lesa, zlepljena neprepustno za vodo, globina 60 cm, različne debeline in dolžine. Št. art.: 920091 6 in dr.

59,)) Armatura za kuhinjsko korito Grohe „Start“

hrast

OBI Armatura za pomivalno korito „Raso“

S fleksibilnim iztokom in prho za posodo. Višina pribl. 59 cm. Krom: Št. art.: 981341 1 59,99 € Plemenito jeklo (brez slike): Št. art.: 981324 7 69,99 €


S pomočjo škatel in regalov do popolne urejenosti od 20 kg2

10,)) od

Vtični regal iz umetne mase

Črn, GS-preverjen (TÜV Rheinland). 4 police, Š 60 × V 135 × G 30 cm: Št. art.: 422938 1 10,99 € 5 polic, Š 74 × V 176 × G 32 cm: Št. art.: 422941 5 19,99 €

prašno lakiran

5-letna garancija enostavna postavitev pocinkan

bel

Top cena

29,)) OBI Kovinski regal z vtičnimi policami

5 polic. Št. art.: 135493 5 in dr.

65 kg2

Širina 100 cm Višina 193 cm Globina 40 cm

59,)) Kovinski regal za težke predmete

Primeren za posebej težke in okorne predmete, 4 lesene police. Št. art.: 453179 4

Širina 160 cm Višina 180 cm Globina 60 cm

Škatle za shranjevanje

19,))

4 v setu

Clipbox set „Cornelia“

4 v setu različnih velikosti, 4, 7, 12 in 24 l. Iz umetne mase, prozorne. S trdno zapirajočim se pokrovom. Št. art.: 453232 1

2Pri enakomerno porazdeljenem bremenu.

6,))

kos od

Škatle za shranjevanje

Plastika zmečkanega videza. Različne barve in velikosti, od 1,8 l, Š 14 × V 14,7 × G 9 cm. Št. art.: 425383 7 in dr.

250 kg2


Laminat

m2 od

Trpežnost Cenovna dostopnost Raznolike oblike

OBI Laminatni pod „Comfort“

Imitacija lesa, HDF–nosilec, Š 19,3 × D 138 cm. Debelina 7 oz. 8 mm. Št. art.: 453238 8 in dr. Primerne talne letve najdete v svojem OBI trgovskem centru.

Walnut Tabacco Tabacco1

6,$)

Hemlock Rustic2

Sea Pine1

Laminat – za nego nezahtevna vsestranska talna obloga

Oak Mixed1

Top cena

Zraven vzemite! za laminate in parket

1

1,()

m2 od

OBI Laminatna tla „Comfort“1

Videz lesa, HDF–nosilec. Š 19,3 × D 138,3 cm. debelina 7 mm: Št. art.: 249734 5 in dr.

Imitacija lesa, HDF–nosilec, zaščiten pred nabrekanjem. Š 19,4 × D 128,5 cm, debelina pribl. 7 mm. 12-letna garancija. Št. art.: 173365 8 in dr.

5,$) m2

Zgibna podloga za vinil Selitbloc

Ščiti uporabno površino ter izboljša udobje bivanja, 1,5 mm. Št. art.: 190660 1

hrast „Achense“

6,)) m2

m2 od

Imitacija lesa, HDF–nosilec, Š 19,3 × D 138 cm, debelina pribl. 6 mm. Št. art.: 794469 7 in dr.

Š 19,2 × D 129,2 cm, debelina 7 mm. Pakiranje 2,481 m2. Št. art.: 287002 0 in dr.

14

3,))

Laminatni pod1

Laminatni pod1

1

oreh

hrast „Krems“

hrast „Belfort“

bukev

2

3

Primerne talne letve najdete v svojem OBI trgovskem centru.

naravni hrast

Laminatni pod Parador „Basic 200“1

1 „Gold“, enostavno za polaganje ter idealno za bivanjske površine s talnim gretjem, 1,6 mm. Št. art.: 923711 6 1,89 €/m2 2 „Aqua Stop“, kombinirani produkt z integrirano folijo proti vlagi, 3 mm: Št. art.: 923710 8 2,29 €/m2

idealna podlaga za vinilne talne obloge hrast „Wasabi“

m2 od

hrast „Silver“

7,$)

m2 od

pinija „2-Stod“

9,))

„Toscana Flair“

javor

oreh

2

Zgibna podloga za laminat Selitflex


Sistem na klik • Primerne za vlažne prostore • Tople za noge • Majhna vgradna višina • Razred uporabe 23, 31 • Uporabni sloj pribl. 0,3 mm

Vinil – vsestranska trpežna talna obloga

videz hrasta

Primerna za vlažne prostore Enostavna nega Prijetno topla za hojo

7,))

videz kamna, antracit

Samolepilni vinil • Samolepilnost • Razred uporabe 21 • Uporabni sloj pribl. 0,15 mm

videz lesa, struktura, rjava

Vinil

18,))

m2

m2

Samolepilni vinil2

Š 15,7 × D 94,2 cm. Skupna debelina pribl. 2 mm, obrabna plast pribl. 0,15 mm. Št. art.: 422215 4

Vinilne ploščice na klik1

Videz lesa (Š 18 × D 122 cm) ali kamna (Š 30 × D 60 cm). Skupna debelina pribl. 4,2 mm. Št. art.: 214645 4 in dr.

Stenske in mozaične ploščice

Obloge

1 2

rdeča

črnorjava

19,))

9,)) m2

24,))

m2

m2

Stenska obloga „Vista“

2

Stenska obloga

Kakovostna stenska obloga v videzu naravnega kamna, v barvi ebenovine, za znotraj. 10 × 37 cm. Št. art.: 445566 3

V videzu naravnega kamna, belo bež, za znotraj in zunaj. Št. art.: 926314 6

kremna barva

2,))

od kos

Stenska ploščica

Sijajno bela, z valovitimi črtami. 30 × 60 cm Št. art.: 190990 2 2 Bordura, 4,6 × 60 cm: Št. art.: 190988 6 9,99 €/kos

Lomljeni mozaik

Iz naravnega kamna.30,5 × 30,5 cm. Št. art.: 941771 8 in dr.

Zraven vzemite!

Fina kamenina videz lesa

videz lesnih desk

5,))

25 kg

Elastično lepilo

Za keramične ploščice. Sive barve. Št. art.: 103767 0 (0,24 €/kg)

wenge

1

9,))

2

Lepilna in tesnilna masa „Fix All“

bež

m2

Fina kamenina

Obraba 4, nedrseča R10, odporna proti mrazu. 30,2 × 60,4 cm. Št. art.: 413629 7 in dr. Zidna obroba, 7,5 × 30,2 cm (brez slike): Št. art.: 413622 2 in dr. 1,99 €/kos

14,)) m2

Fina kamenina „Melfi“

V barvi kapučina, obraba 4, stopnja preprečevanja drsenja R9, odpornost proti zmrzali. 15 × 90 cm. Št. art.: 447480 5

9,)) od

Trajno elastična. Prozorna. Prekrivna, brez topil in brez vonja. Za zunaj in znotraj. Prilepi tudi na vlažne površine. 1 „Crystal“: Št. art.: 424020 6 300 g: 9,99 € (33,30 €/kg) 2 „Fix All High Tack“: Št. art.: 424019 8 420 g: 10,99 € (26,17 €/kg)


Naj vaš dom zažari v novih barvah zelo dobra prekrivnost že z enim premazom več kot 50 barvnih odtenkov

14,)) 5l

Notranja barva „Jupol Citro“

Izdatnost: pribl. 5 l/25 m2 in 10 l/55 m², bela notranja barva z vonjem limone, na vodni osnovi. Št. art.: 598468 7 (3,- €/l) visoko neprozorna

Top cena

19,))

15,))

15 l

2,5 l

Alpina „Deckweiss“

Visoka stopnja beline. Odporna na mokro brisanje. Izdatnost pribl. 110 m². Št. art.: 433143 5 (1,34 €/l)

OBI „Design Color“

Mat. Izdatnost pribl. 25 m2. Št. art.: 956930 2 in dr. (6,40 €/l)

Posebni dodatki

1,") Pokrivalna ponjava

Dimenzije 4 × 5 m. Idealna zaščita pri renoviranju in pleskarskih delih. Št. art.: 170902 1

2,)) 0,5 l

6,)) od

OBI Lak za stropnice in parket

Sijajna ali matna. Različne velikosti, od 375 ml, izdatnost pribl. 4 m². Št. art.: 734378 3 in dr. (od 18,64 €/l)

6,))

9,))

kos od

9,))

Igralna preproga “Ulica” 100% polipropilen. Š 100 × D 133 cm: Št. art.: 997434 6 9,99 €/kos Š 133 × D 150 cm: Št. art.: 702407 8 14,99 €/kos

kos

Tepih

Različne izvedbe. 100% polipropilen. Š 95 × D 155 cm. Št. art.: 424551 0

0,5 l

Jubocid1

Učinkovito preventivno sredstvo za preprečevanje rasti in razvoja večine zidnih plesni in mikroorganizmov. Deluje kot vodna suspenzija. Prekrivnost pribl. 8 m². Št. art.: 534481 7 (5,98 €/l)

3,$) od

Akril emulzija

Za notranje in zunanje prostore, za uporabo pred nanosom barve, izravnalnih mas in ometov ter kot vezni most pri vezavi betona. 1 kg: Št. art.: 598425 7 3,49 € 5 kg: Št. art.: 598426 5 11,99 € (2,40 €/kg)

Algicid Plus1

Odlično blokira madeže. Visoko pokrivna. Dobro paroprepustna. Vrhunsko odporna na mokro drgnjenje. Hitro sušenje. Primerna za nadaljnjo obdelavo že po 6 urah. enostavno nanašanje. Prekrivnost pribl. 3 m². Št. art.: 433095 7 (13,98 €/l)

16

Stenski "tatoo"

Za kreativno okrasitev površin, kot so stene, police, ploščice ipd. Na samolepilni foliji. Različni motivi. Š 50 × D 70 cm. Št. art.: 101710 2 in dr.

19,)) 2l

Jupol Block

Odlično blokira madeže. Visoko pokrivna in paroprepustna. Odporna na mokro drgnjenje. Hitro sušenje – primerna za nadaljnjo obdelavo že po 6 urah. Enostavno nanašanje. Št. art.: 433104 7 (10,- €/l)

Biocide uporabljajte varno. Pred uporabo vedno preberite oznako in informacije o proizvodu.

1

19,))

Večfunkcijske mize LUX MFT-4 S

Ogrodje iz aluminija in jekla, po Š 60 × D 100 cm, višina nastavljiva na 73, 80, 87 in 94 cm. Št. art.: 790083 0

52,))

3 v setu


Drsna vrata

„Nevo“

primer modelov

„Stella“

„Fumo“

199,)) od

OBI Steklena drsna vrata

Velik prihranek prostora. 8-milimetrsko varnostno steklo, Š 90 × V 205 cm. Odvisno od modela vrat z nosilnim drogom iz plemenitega jekla ali okrasne letve iz aluminija, krtačena izvedba. Popoln komplet, vključno z materialom za pritrditev, talnim vodilom in školjkasto kljuko. Št. art.: 100944 8 in dr. Še več modelov je na voljo v OBI trgovskem centru.

Zraven vzemite!

„Coluna“

„Viga“

Primer modelov: Primer modelov: „Imperia“

3,§)

750 ml

Montažna pena

Št. art.: 943999 3 (4,52 €/l)

„Savona“

„Portofino“ hrast

hrast

29,))

hrast

bela

69,))

od

Okrasno vratno krilo1

• Preprosta uporaba in izredno ugodna cena. • Lahka izvedba s satastim jedrom in velika trdnost. • Barvno obstojna okrasna folija. Npr. okrasna notranja vratna krila, bela ali imitacija lesa. Na voljo v velikem številu različnih izvedb. Št. art.: 975015 9 in dr.

od

54,)) od

Ravne oblike bele barve

Vratna krila „Sonoma“

Na voljo z okni iz peskanega stekla ali polna. Videz hrastovine, teksturirana 3D folija. Sredica iz hrastovine. Št. art.: 447375 7 in dr.

• Sodoben videz z oblikovanim profilom. • Belo lakirana površina. • Večslojno lakiranje. • Dolga življenjska doba in trpežnost. S satastim jedrom. Št. art.: 414486 1 in dr.

Š 65/75/85 × V 200 cm. Pripravljena za namestitev, s ključavnico in trakovi. Brez vratnega okovja in podboja, oboje je na voljo v vašem OBI trgovskem centru.

1

Ta izdelek vam z veseljem naročimo.


Najdite vse za svojo čudovito kopalnico 59,)) 2

Ogledalo z LED lučkami „Primo“

S peskanimi izrezi za lučke, 21 LED lučk, 1,68 W, 147 lm, nevtralna bela svetloba (4.000–4.350 K), razred energijske učinkovitosti A. IP 20. Š 40 × V 60 cm. Št. art.: 101191 5

1

s parnim sistemom

Top cena

469,)( OBI Pohištvo za kopalnico „Santos“

Prihranite 39,))

Sprednje stranice in ogrodje iz ivernih plošč z melaminsko prevleko, v antracitni barvi. 1 Omarica pod umivalnikom vklj. z umivalnikom iz mineralne litine, Š 80 × V 85 × G 48 cm (brez armature): Št. art.: 231905 1 289,99 € 2 Omarica z ogledalom¹, Š 75 × V 80 × G 18 cm: Št. art.: 231910 1 179,99 €

€

429,)) set

159,)) Ogledalo z LED lučkami „Sirius I“ S peskanimi izrezi za lučke. 129 LED lučk, 11,04 W, 903 lm, nevtralna bela svetloba (4.000–4.350 K), razred energetske učinkovitosti A in stikalo s senzorjem na dotik. IP 20. Š 50 × V 70 cm. Št. art.: 426993 2

Enostavno do lepe kopalnice!

1

2

17,)) od

1 Umivalnik 60 cm. Št. art.: 945121 2 17,99 € 2 Stoječi WC Navpični priključek, sanitarna keramika, bele barve. Št. art.: 945075 0 23,99 €

59,)) set

Komplet za stoječi WC

Notranji vertikalni odtok, WC sedež iz termoplasta, keramična posoda z vodo, 3–6 l. Št. art.: 449100 7 in dr.

Poiščite vse potrebne nasvete za prenovo svoje kopalnice. Vse nasvete, kot so namestitev umivalnika, vgradnja prhe ali postavitev hišne savne, najdete na obi.si/kopalnica

1Vklj. halogenska žarnica 25 W. Energetski razred A–E.

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

18


armatura s termostatom izjemna varčnost zaradi prednastavitve temperature

Top cena

199,)) 29,)) set

OBI Set za prho „Marta“

Ročna prha s 3 različnimi curki in funkcijo proti nabiranju apnenca, glave prhe pribl. 12,5 cm. Kovinska cev za prho dolžine 150 cm, nosilna cev za prho dolžine 62 cm. Št. art.: 277483 4

49,)) set

Komplet palic za prho Grohe „Vitalio Start 100“ Ročna prha z 2 vrstama curka in s funkcijo preprečevanja nastajanja apnenčastih oblog. Kovinska cev prhe 175 cm, palica prhe 70 cm. Št. art.: 436469 1

Prihranite 50

€

149,)) set

OBI Komplet za nadglavno prho „My Rain“

Premer nadglavne prhe 25 cm, ročna prha, oboje s funkcijo proti nabiranju apnenca, kovinska cev za prho dolžine 150 cm, višina 131 cm. Št. art.: 183647 7

s samodejnim menjanjem barv

39,)) od

OBI Serija armatur „Arun“

Št. art.: 412521 7 Več armatur iz serije „Arun“ najdete v OBI trgovskem centru.

49,)) od

OBI Serija armatur „Keri“

Št. art.: 981257 9 Več armatur iz serije „Keri“ najdete v OBI trgovskem centru.

49,)) set

LED nadglavna prha

Nadglavna prha 22,5 cm, ročna prha z 8 nastavitvami, odporna proti nabiranju vodnega kamna, kovinska cev 150 cm, priključna cev za prho 70 cm, drog za prho 103 cm, vklj. posodico za milo. Št. art.: 455027 3

59,)) set

OBI Komplet nadglavne prhe „Raton“

Nadglavna prha pribl. 20 × 20 cm, ročna prha, kovinska cev prhe 150 cm, kovinska priključna cev 50 cm, skodelica za milo. Višina 120 cm. V beli ali črni barvi. Št. art.: 214765 0 in dr.

59,)) od

Grohe Serija armatur „Start“

Št. art.: 439924 2 Več armatur iz serije „Start“ najdete v OBI trgovskem centru.


Začnite z delom v notranjih prostorih Z r a ven vz e m ite ! odporna kolesa iz PU

39,)) Transportni voziček

14,)) Razdelilec

Varnostni ročaji z loki za zaščito rok, zaščita koles. Nosilnost 200 kg. Št. art.: 452569 7

IP 44, 4 vtičnice s pokrovčki. Črno-siv. ohišje. ljivo lom Nez ². mm .5 3G1 H05 VV-F a 10 m. Otroško varovalo. Dolžina kabl Št. art.: 449745 9

1

delovna višina do 3 m

2

1

2

0,")

kos od

Plošča iz trde pene!

84,)) Aluminijasta lestev-oder

2× 6 prečk. Z enostavnim sistemom za postavitev gradbenega odra. Hitra postavitev in zlaganje brez orodja. Enostavna za prevoz zaradi majhne velikosti in teže. Nosilnost 150 kg. Št. art.: 436647 2

0,,$) kos

Zaščitna gradbena vreča

PE, oranžne barve. 40 l, 50 × 80 cm, debelina 0,15 mm. Št. art.: 435714 1

20

8,)) od

1

Uniflott fugirna masa

Posebna masa za izravnavo mavčnih plošč. 5 kg: Št. art.: 174035 6 8,99 € (1,80 €/kg) 25 kg: Št. art.: 295383 4 41,99 € (1,68 €/kg) 2

Uniflott impregnirna furgina masa

1 Izolacijska plošča EPS W 20 za toplotno izolacijo pod obremenitvijo, npr. pod estrihom. Za talno gretje, ravne strehe ali hladilnice. WLG 040, 50 × 100 cm. Debelina Št. art. Cena/kos 20 mm 436143 2 0,69 € 30 mm 436133 3 0,99 € 50 mm 436134 1 1,69 €

5 kg: Št. art.: 519674 6 13,99 € (2,80 €/kg)

0,3) m od

Letev/tramovi

Smreka/jelka, prirezane in neobdelane, posušene. V različnih dolžinah. Naravne, 24 × 38 mm: Št. art.: 926848 3 0,39 €/m Impregnirne, 24 × 48 mm: Št. art.: 428331 3 in dr. 0,59 €/m

2 Izolacijske plošče EPS W 15 za splošno izolacijo. Za osnovno izolacijo, notranjo izolacijo ali pri renoviranju podstrešja. WLG 045. 50 × 100 cm. Debelina Št. art. Cena/kos 10 mm 436130 9 0,29 € 20 mm 436126 7 0,55 € 30 mm 436132 5 0,85 € 40 mm 436141 6 1,09 € 50 mm 436135 8 1,59 € 80 mm 436139 0 2,29 € 100 mm 436136 6 2,89 €

0,() m od

Lesene letve

Smreka/jelka, neobdelan žagan les, sušen. Različne dolžine, debeline od 38 × 58 mm. Št. art.: 926853 3 in dr. (od 2,67 €/kos)


Prihranite in gradite z boljšo izolacijo

Velike količine vedno na zalogi

Top cena

5,))

Talna podstrešna izolacija

Energijsko varčna inovacija za enostavno in hitro izolacijo zgornje strani stropa. WLG 040. Iz 10-milimetrske mavčno-vlaknene plošče in stiropora. Celotna debelina 120 mm. 50 × 100 cm. Št. art.: 436137 4 (11,98 €/m2)

kos

1

1 2

3 2

8,))

25 kg od

Omet za ročno nanašanje v notranjih prostorih. 7–50 mm. Št. art.: 792265 1 25 kg: 8,99 € (0,36 €/kg) 2

Mavec „Blauband“

Tankoslojni mavčni omet za ročno obdelavo v notranjih prostorih. Št. art.: 792264 4 25 kg: 9,99 € (0,40 €/kg) 3

Fugirna masa „Gelbband“

Za fino izravnavo notranjih stenskih površin. 0–4 mm. Št. art.: 792263 6 25 kg: 17,49 € (0,70 €/kg)

Mavčna gradbena plošča1

1

Omet „Rotband“

1

36,)) 30 kg

Silikatni strukturni omet

Pastozni zaribani omet na mineralni osnovi, za zunaj. Bel, zrnatost 2 mm, difuzijsko odprt in vodoodbojen. Št. art.: 436474 1 (1,24 €/kg)

Standard. Debelina Mere (Š × V) Št. art. 9,5 mm 60 × 260 cm 174225 3 12,5 mm 125 × 200 cm 234468 7 2

2,!)

Cena/kos 3,57 € 5,47 €

Cena/m² 2,29 € 2,19 €

Cena/kos 4,29 € 8,08 €

Cena/m² 3,67 € 4,49 €

Mavčna plošča za suho gradnjo1

Ognjevarna, vodoodporna. Debelina Mere (Š × V) Št. art. 12,5 mm 90 × 130 cm 174226 1 12,5 mm 90 × 200 cm 282142 9

m2 od

1

2

1,3%

1,&) m2 od

m od

Profil za suhe gradnje

Dolžina 2 oz. 2,60 m. Št. art.: 106536 6 in dr. 1 Steber UW 2 CW Debelina profila cena/m cena/m 50 mm 1,35 € od 1,54 € 75 mm 1,50 € od 1,85 € 100 mm 2,31 € *Prodaja le v celih ploščah.

Ursa „Glasswool DF 39“

Različne debeline. Lahki izolacijski filc, izdelan iz mineralne steklene volne, primeren za izolacijo poševnih streh, predelnih sten in drugih konstrukcij z zahtevnejšimi izolacijskimi zahtevami. Debelina Št. art. Cena/m2 Cena/rola 50 mm 442840 5 1,69 € 30,42 € 140 mm 442843 9 4,69 € 30,39 € 150 mm 442844 7 4,99 € 29,94 €

2,$) m2 od

Ursa „Steklena volna TWP 1“

1250 × 600 mm. Lahke izolacijske plošče, izdelane iz mineralne steklene volne, primerne za toplotno in zvočno izolacijo lahkih suhomontažnih konstrukcij in drugi konstrukcij. Predvsem primerne za izolacijo sistemov s kovinsko podkonstrukcijo in mavčnimi ploščami (npr. spuščeni stropovi). Debelina Št. art. Cena/m2 Cena/rola 50 mm 442846 2 2,49 € 22,41 € 60 mm 442850 4 2,99 € 22,42 € 100 mm 442851 2 4,99 € 22,45 €


600 W

Top cena

79,))

Mini ročna žaga LUX

Širina žaginega lista 85 mm, št. vrtljajev v prostem teku 4.000/min. Vklj. odsesalno cev, kvalitetna TCT in HSS žagina lista, diamantno brušeno rezilo. V kovčku. Št. art.: 436712 4

Li-ion aku., 18 V/1,5 Ah vklj. 5 delni pribor

59,)) 99,)) Aku. vrtalnik Black & Decker „BDODC18K1A“

Vrtilni moment maks. 30 Nm, število vrtljajev v prostem teku 0–650/min, vrtanja v jeklo/les 10/25 mm, hitra vpenjalna glava 10 mm, 10 + 1 stopnja vrtilnega momenta. Z delovno LED lučko in hitro menjavo nastavkov. V kovčku. Št. art.: 456128 8 720 W

199,)) Udarni vrtalnik Makita „HP2051H“

Število vrtljajev v prostem teku 1.200–2.900/min. 2-stopenjski. Hitrost udarcev: 24.000–58.000/min. Hitrovpenjalna glava 13 mm. Maks. širina vrtanja jeklo/les 13/40 mm. Vklj. stranski ročaj in vodilo. V prenosnem kovčku. Št. art.: 107063 0

22

Sesalnik za mokro in suho sesanje Einhell „TH-VC 1820 S Kit“

20-litrski zbiralnik iz nerjavnega jekla, funkcija pihanja, sesalna cev dolžine 1,5 m, vakuum 180 milibarov. Prestrezna vreča za umazanijo. Vklj. s šobo za reže, sesalno šobo, filtrom iz penjene gume in tremi podaljševalnimi cevmi. Št. art.: 422470 5 1.200 W

89,)) Namizna krožna žaga LUX

1.200 W, št. vrtljajev v prostem teku 4.800/min, površina mize Š 400 × D 525 mm. Vklj. HM žagin list. Št. art.: 422216 2


pomladno/poletna izvedba

smer izmeta nastavljiva za 180°

9,2 kW (12,5 KM)1

maks. višina frezanja 53 cm

reza širina

širina pluženja 40 cm

92 cm

Vklj. z opremo za zimsko uporabo: 1. priklopni trosilnik 2. snežne verige 3. snežni plug z gumijasto strgalno letvijo

99,))

Električna snežna freza „C-ESF-1600/40“ (podobna kot na sliki) Maks. dolžina izmeta 4 m. 1.600 W. 12 kg. Št. art.: 187037 7

zimska izvedba

Top cena

2.499

set

14,)) Snežna lopata iz umetne mase

50 cm široka, z rebri ojačana ploskev iz umetne mase z robom iz aluminija, lahko aluminijasto držalo dolžine 130 cm, z ročajem D oblike. Št. art.: 452437 7

nja

uže a pl

cm 117

širin

Traktorska kosilnica z izmetom zadaj LUX RT 155-92 HW

5-stopenjska centralna nastavitev višine reza 30–95 mm, motor z znamko s 500 cm3 delovne prostornine in električnim zagonom, tehnologija z 2 reziloma in izmetom zadaj, pogon Transmatic: prestavljanje brez ustavljanja. 7 prestav za vožnjo naprej in 7 prestav za vzvratno vožnjo. Plavajoče nameščen kosilni mehanizem s kolesci. Radij obračanja samo 46 cm. Z lučjo in 240-litrsko prestrezno posodo, ki jo je mogoče izprazniti z voznikovega sedeža. Št. art.: 193464 5

Pripravite svoj avto na zimsko vožnjo

9,)) OBI Pregrinjalo za avtomobilska stekla

Notranja prevleka za zaščito laka. Univerzalna velikost, primerna za skoraj vsa osebna vozila. Pritrditev z magneti. Št. art.: 182626 2

7,)) 4,)) 5l

Sredstvo proti zaledenitvi stekel

Čiščenje brez puščanja prog. S prijetnim vonjem. Učinkovito do –30 °C. Št. art.: 423669 1 (1,- €/l)

Avto grelec

19,))

Toplo/hladni ventilator za vse vrste 12V električnega napajanja (avto, čoln in podobno). Ne potrebuje vzdrževanja. Dobra učinkovitost s keramičnim grelnim elementom. Dolžina kabla 1,75 m. Št. art.: 935009 1

44,))

Pametni polnilec akumulatorjev EAL

od

Popolnoma avtomatično delovanje z integriranim mikroprocesorjem. ZA 6-/12V za avto/moto baterije. S funkcijo za oživljanje in vzdrževanje baterije, 6 stopenj polnjenja. Shranjevalnik za kable. Zaščita pred vodo IP 65. Št. art.: 454678 4

Zagonski akumulator

Napolnjen. Tehnologija kalcij-kalcij, brez vzdrževanja, npr. 35 Ah. Št. art.: 695380 6 in dr.

Vklj. 2. veriga

139,)) 89,)) set

Električna verižna žaga Bosch „AKE 35 S“

dolžina m

eča 35 cm

Napenjanje/menjava verige brez uporabe orodja. Hitrost verige 9 m/s, samodejno mazanje verige, povratna zavora in zavora izteka, kovinska ostroga, mehak ergonomski ročaj. Masa 4 kg. Št. art.: 303841 1 1pri 2800/min. (obrati)

Akumulatorska verižna žaga Black + Decker „GKC1820L20“

Litij-ionski akumulator, 18 V/2 Ah. Masa le 2,3 kg. Št. art.: 422467 1

dolžina meča 20 cm


Vklj. s snežnim plugom, zbiralnikom za smeti in LED svetilko

+

„Basic“ od 10 kosov 1,49 €/kos

1

2 4 3

3,5 kW (4,8 KM)

1,))

kos od

Selitveni kartoni

1 „Basic“, Š 42 × V 35 × G 35 cm: Št. art.: 434356 2 1,99 €/kos, od 10 kos.: 1,49 €/kos 2 M, Š 52,5 × V 33,1 × G 35 cm: Št. art.: 434362 0 2,59 €/kos, od 10 kos.: 1,99 €/kos 3 L, Š 67,5 × V 33,5 × G 34 cm: Št. art.: 434363 8 2,99 €/kos, od 10 kos.: 2,49 €/kos 4 „Špedicijski“, Š 31,3 × V 52 × G 47,3 cm: Št. art.: 434359 6 3,69 €/kos, od 5 kos.: 2,99 €/kos

cm 35

Top cena

719,))

Prihranite 120

Bencinski pometalni stroj Texas „Handy Sweep 619 TG“

Univerzalno uporabna, kakovostna naprava za celoletno uporabo okoli hiše, na parkirišču in drugih površinah. Štiritaktni motor s prostornino 179 cm³, 3 prestave naprej, 1 vzvratno, nastavljiv vodilni ročaj, stranska nastavitev ščetke. Masa brez pribora 66 kg. Montaža dodatkov brez uporabe orodja. Št. art.: 431873 9

€

599,)) set

javljalniki dima lahko rešijo življenje 10-letna življenjska doba baterij

19,)) Set

Fotooptični javljalnik dima

S testno funkcijo za preverjanje obratovalne pripravljenosti. Alarmni signal jakosti 85 dB, optični in akustični signal. Preizkušen v skladu z DIN EN 14604. S fiksno vgrajeno 3V litijevo baterijo. Št. art.: 418329 9 nadomestilo za do 35 W1

Podarite veselje že od 5 €!

9,)) od

OBI LED svetlobna veriga Darilna kartica je na voljo v velikem številu lepih dizajnov, ki so primerni za vsako priložnost – izberite jo v OBI trgovini v svoji bližini, nanjo naložite želeni znesekin podarite veselje! Standardna sijalka s primerljivo svetilnostjo.

1

Za notranjo in zunanjo uporabo, s toplo belimi ali barvnimi LED svetili, Zelen kabel, 3-metrski dovodni kabel. V škatli za shranjevanje. 40 LED, dolžina 2,93 m: Št. art. 244974 2 in dr.

Vedno v vaši bližini na obi.si Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o – OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu, odtisnjenem na prvi strani, oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugimi popusti in akcijami, vključno z akcijo Dan velikih kupcev (podrobnosti na obi. si/dan-velikih-kupcev ali v vašem OBI trgovskem centru). Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.

+ + +

5,))

2 v pak. od

Filamentna LED sijalka

Topla bela svetloba (3000 K), razred energijske učinkovitosti A++. E14, v obliki sveče/vrtinca/kapljice, 2 W, 250 lm, nadomestilo za 15 W1: Št. art.: 454681 8 in dr. 2 v paketu: 5,99 € E27, v obliki kapljice, 4 W, 470 lm, nadomestilo za 35 W1: Št. art.: 454682 6 2 v paketu: 7,99 €


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
OBI katalog by Vsikatalogi.si - Issuu