Skip to main content

OBI katalog

Page 1

1600/16 velja od 25. 5. do 5. 6.

Top cena

799,)) za površino trate do 800 m² košnja ob vsakem času, posebej tiha

6,))

Robotska kosilnica Worx „Landroid M800“

kos

Samostojno obide ovire, za naklon do 35 %, zaščita pred krajo s kodo PIN. Samodejna vrnitev v polnilno postajo ob koncu košnje ali šibki bateriji. Brezstopenjska centralna nastavitev višine reza 20–60 mm. Zmogljiv, kakovosten Li-ionski akumulator, 28 V/2 Ah. Funkcija zastirke s tremi noži: zbiranje pokošene trave ni potrebno, senzor za dež, časovna funkcija, večconsko programiranje. Sistemsko predprogramiranje olajšuje zagon. Enkratno polaganje omejevalnega kabla. Št. art.: 318990 9 Polepšajte stene, Kdor ima velike načrte, Poiščite navdih in Model „M1000i“, kot „M800“, vendar za površino trate do 1000 m², strope in tla! tudi veliko privarčuje! oblikujte sanjski vrt! Projekt: idealni prostor programiranje in upravljanje prek aplikacije (brez slike): Projekt: sanjski vrt Ne glede, ali gre za vrtni ribnik, teraso, gredice s polnilno postajo ali balkon – s knjižico za zbiranje bonusa OBI Št. art.: 318991 7 999,99 € lahko pri svojem projektu prihranite do 15%. Načrtovanje in oblikovanje sanjskih prostorov – Od predhišne OBI je profesionalni partner, ki vam pomaga pri uresničevanju vaših želja: na strani obi.si najdete številne navdihe, navodila in privlačne ponudbe različnih storitev, na primer dostavo.

pomagajte si z načrtovalnikom OBI: Pustite se navdahniti in vzemite navodila za svoje projekte. Na strani obi.si/stanovanje lahko najdete številne ideje in praktične nasvete za oblikovanje sanjskega prostora.

ga, tematskega do okrasnega vrta – z načrtovalnikom gred OBI lahko oblikujete svoj sanjski vrt: lastnosti gred, posebnosti posameznih rastlin in prednosti gred s podrobnimi navodili, ustreznim načrtom in popolnim nakupovalnim seznamom za vse sanjske grede in vrtove najdete na obi.si/nacrtovalnik_ gred

Zbirajte točke in

Oleander (Nerium oleander) eza na r

širi

Koristne informacije za popoln ribnik! Projekt: vrtni ribnik

Ali si želite vodo v vrtu? Pri OBI vas čakajo številni navdihi na temo ribnikov: veliko izbiro gotovih ribnikov in folije za ribnike do bazenov in vseh koristnih informacij o izdelavi in vzdrževanju ribnika najdete na obi.si/ribn ik

privarčujte do 15%!

1

1

Dodatne informacije prejmete v svojem

OBI trgovskem centru ali na spletni strani

obi.si/bonus-tocke.

2 ščiti pred izsušitvijo

in zatira plevel

kombinacija plinskega žara in žara na oglje

1

modularni žar za različne načine priprave 2

1,/)

40 l od

Prst za rože in rastline 1

Št. art.: 108683 4 in dr. 40 l: 1,79 € (0,05 €/l) 2

Okrasno lubje

Št. art.: 237441 1 40 l: 1,99 € (0,05 €/l)

449,)) OBI Žar na plin in oglje „Hudsonville“

3 gorilniki, 14.000 W, stranski gorilnik. Površina za peko plinskega žara pribl. 62 × 43 cm, površina za peko žara na oglje pribl. 42 × 43 cm, Š 161 × V 120 × G 61 cm. Št. art.: 417801 8

m 18 c

Sredozemski pridih na balkonu in terasi. V različnih barvah. Svetla–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 17 cm. Št. art.: 919020 8 Navdih za terase in balkone Projekt: najljubši kotiček

Za velike terase ali prijetne balkone – pomagamo vam pri izdelavi zelenega najljubšega kotička: številne podrobnosti o popolni legi in usmerjeno sti, ustreznih materialih in privlačnem vrtnem pohištvu ter najlepših rastlinah za terase in balkone najdete na obi.si/terase

Zbirajte in

privarčujte do 15%! Z OBI knjižico za zbiranje bonusa.


vklj. s priborom za montažo 10 let garancije

1049-

od

Nadstrešek za teraso

možnost uporabe tudi kot nadstrešek za avto

• Aluminijasti profili, antracitni ali beli s prašnim obrizgom • Kritina iz polikarbonata, debelina 10 mm • Integriran žleb z odtokom na obeh zaključnih stebrih • Š 300/420/540 × G 300 cm • Dobava možna do roba ceste Bel: Št. art.: 244135 0 od 1049,- € Antracit: Št. art.: 270808 9 od 1099,- €

Top cena

349,)) 2-del.

Klubska garnitura

Jekleno ogrodje in rjavo umetno pletivo. Kotna zofa (pribl. Š 204 × V 64 × D 204 cm, globina sedeža 62 cm) in miza s ploščo iz varnostnega stekla (pribl. Š 62 × V 35 × G 62 cm). Vklj. z blazinami v bež barvi. Št. art.: 416914 0

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

2


OBI. Lahkotno! Dostava blaga Poskrbimo za vas.

89,)) od

Okrogli žar na lesno oglje Weber® „Compact Kettle“

Pokrov in kotel emajlirana s porcelanom. S termostatom v pokrovu in s pokromano rešetko žara. S kolesci. Pribl. Š 47 × V 94 × G 56 cm: Št. art.: 936165 0 89,99 € Pribl. Š 61 × V 91 × G 61 cm, površine žara pribl. 57 cm (brez slike): Št. art.: 936164 3 124,99 € Z zaščitnim prekrivalom (brez slike): Št. art.: 796441 4 in dr. od 14,99 €

površine žara pribl. 47 cm

Enostavna dostava težjih izdelkov:

Naročite dostavo izdelkov iz celotne ponudbe našega trgovskega centra z gradbenim materialom udobno in enostavno na svoj naslov in izberite termin dobave, ki vam najbolj ustreza.1 Za več informacij o možnostih, pogojih dobave in cenah so vam z veseljem na voljo delavci OBI v Servisnem centru.

5,)) od

Oglje za žar Weber®

Močna, popolna žerjavica v samo 15 minutah. Manj prahu, saj in isker, optimalna za polno dovajanje zraka. 3 kg: Št. art.: 431389 6 5,99 € (2,- €/kg) 5 kg: Št. art.: 431393 8 9,99 € (2,- €/kg)

rumena

9,)) Senčnik za na plažo

Jekleno ogrodje s prevleko iz poliestra. S pregibom in funkcijo odpiranja „Push-up“. pribl. 160 cm. Št. art.: 268809 1

modro-belo črtasta

zelena

rumenobelo črtasta

49,)) Ležalnik za sončenje

Aluminijasto ogrodje s poliestrskim platnom. Naslonjalo nastavljivo v več položajih, brezstopenjsko nastavljiva senčna streha. Ležalna površina pribl. Š 61 × D 197 cm. Št. art.: 268770 5 in dr.

limonasta

turkizna antracitna

siva 1

V skladu z dnevi, ob katerih posamezni trgovski center dostavlja izdelke na dom.


pribl. 290 × 290 cm

Top cena

39,))

Paviljon

Jekleno ogrodje s streho iz polietilena. Kompletno z 2 stranskima stenama in okni. Zeleno-belo črtasta. Višina pribl. 250 cm. Št. art.: 127342 4

antracitna

2

1

2,)) kos

199,)) OBI Gugalni ležalnik „Palmdale“

19,))

zelena

svetlo siva

terakota

Sedežne blazine

Prevleka iz 40% volne, 60% poliestra. Pribl. 38 × 38 cm. Št. art.: 425998 2

1

Bistro pohištvo

Jekleno ogrodje. 1 Nakladalni stol, rjavo umetno pletivo: Sivo lakirano jekleno ogrodje. Nastavljiv senčnik in oblazinjenje, oboje iz poliestra, lončena barva. Ležalna Št. art.: 417626 9 19,99 € površina pribl. Š 104 × D 197 cm, celotna višina pribl. 2 Miza, pribl. Š 60 × V 38, s ploščo iz varnostnega stekla: Št. art.: 417630 1 24,99 € 200 cm. Št. art.: 416932 2

89,))

79,)) Gugalnica „Hollywood“

Kovinsko ogrodje s prašnim obrizgom, blazine in streha iz poliestra, v zeleni barvi ali z vzorcem rumenozelenega kara. Trisedežna. Pribl. Š 170 × V 153 × G 110 cm. Št. art.: 127345 7

4

9,)) Blazina

Prevleka: 40% bombaž, 60% poliester. Rdeče-oranžni karo. S pritrdilnimi pasovi in trakom. Pribl. 50 × 116 cm. Št. art.: 218287 1

14,)) Blazina

Prevleka iz 100% poliestra, antracitne barve. S stoječimi šivi, pritrdilnimi trakovi in držalnim trakom. Pribl. 48 × 120 cm. Št. art.: 218308 5

19,)) Blazina

Prevleka: 50% bombaž, 50% poliester, zeleno-sivo karirasta. S stoječimi šivi, pritrdilnimi trakovi in držalnim trakom. V različnih oblikah. Pribl. 50 × 120 cm. Št. art.: 218339 0


Do stavite si težke tovore z la

1

19,)) 1

34,))

Nakladalni stol/naslanjač

Čvrsto jekleno ogrodje v črni barvi. 1 Nakladalni stol: Št. art.: 268609 5 19,99 € 2 Naslanjač, vklj. z blazino v bež barvi: Št. art.: 268602 0 39,99 €

Vrtni stol

Črno umetno pletivo. Vklj. s sivimi sedežnimi blazinami. Št. art.: 417673 1

2

2

29,)) 1

Vrtno pohištvo

Prašno lakirana jeklena mreža. 1 Nakladalni stol: Št. art.: 210364 6 29,99 €/kos 2 Miza, pribl. 100 × V 71 cm: Št. art.: 210371 1 79,99 €

vklj. z blazinami v bež barvi

Top cena 4-del.

vašega trgovskega centra lahko do stavite v terminu,ki va m najbolj ustreza.*

Za več informacij o možnostih, pogojih dobave in cen ah se obrnite na naš OBI servisni center.

1

179,))

hka!

Dostava blaga Vse izdelke iz ponudb e

Garnitura vrtnega pohištva

Rjava. Jekleno ogrodje iz rjavega umetnega pletiva. 2 naslanjača (pribl. Š 62 × V 85 × G 61 cm), zofa (pribl. Š 108 × V 85 × G 63 cm) in zofa (pribl. Š 47 × V 38 × D 78 cm) s ploščo iz varnostnega stekla. Št. art.: 129757 1 in dr.

*V skladu z dnevi, ob katerih posamezni trgovski center dostavlja izdelke na dom.

Blazine

Nièesar ne prepustite n akljuèju!


OBI. Žareče!

površina žara pribl. 60 × 38 cm primeren za začetnike OBI Prekajevalnik „Kingston“

Za griliranje, indirektno griliranje, pečenje, prekajevanje in kuhanje. 2-prekatni grilirni sistem, kurjenje z bukovino ali lesnim ogljem, nastavljivo dovajanje zraka. Jeklen. 3-delna rešetka žara iz litega železa (glavni prekat), 1 pokromana rešetka žara iz jekla (prekajevalna komora), odlagalna rešetka, ki jedi ohranja tople, termometer na pokrovu, zložljiva stranska odlagalna polička. S kolesci. Pribl. Š 136 × V 116 × G 56 cm. Št. art.: 270855 0

Top cena

149,))

Dimljenje: ekskluzivni užitek na žaru

Kaj pomeni dimljenje? Prekajevalnik je opremljen s stranskim kuriščem, kjer zgoreva les ali oglje. Vroč dim, ki nastaja pri tem, gre najprej skozi komoro za kuhanje, nato pa uhaja skozi dimno cev. Hrana na žaru se torej kuha neposredno, pazljivo in enakomerno.

6

Žganje Prekajevalnik je treba najprej eno do dve uri prežgati pri temperaturi največ 140 °C. Pri tem se dim in saje oprimejo notranjosti žara. Na zunanji strani se ognjevarna barva vpije v jeklo in s tem izboljša odpornost žara proti vremenskim vplivom.

Prava temperatura Jedi se več ur kuhajo pri nizki temperaturi (80–130 °C) (pazite na konstantno temperaturo). Rezultat: izjemen okus in posebej sočno meso.


Električni žari

Žari na oglje 2.200 W

269,))

izjemno primeren za na pot

površina žara pribl. 43 × 32 cm

površine žara pribl. 35 cm

Električni žar Weber® Q™ 1400

Pokrov in ohišje iz litega aluminija. Z nastavljivim termostatom, dvodelno s porcelanom emajlirano litoželezno rešetko, samočistilno grelno spiralo in snemljivo posodo za maščobo. 5-letna garancija na vse dele iz litega aluminija. Pribl. Š 66 × V 58 × G 44 cm. Št. art.: 217545 3

12,)) Mini kroglasti žar na oglje

Transport s kurivom vred. Žar napolnete z ogljem in vžigalnikom, z zaponkami varno zaprete pokrov in vzamete žar s sabo. S porcelanom emajlirana pokrov in kotel. V pokrov integriran termometer. Pribl. 36 × V 38 cm. Št. art.: 932061 5

Plinski žari

149,)) Plinski žar Campingaz® „1 Series Compact EX CV“

Pokrov iz emajliranega jekla in aluminijeve litine, gorilnik Heat-Core iz aluminiziranega jekla, elektronski vžig, termometer na pokrovu, litoželezna emajlirana rešetka za peko. Z držali in hitrim zapiralom na pokrovu, enostaven za transport, izjemno primeren za na pot. Vklj. s cevjo in priključkom za plinsko kartušo. Pribl. Š 45 × V 29 × G 46 cm. Št. art.: 293582 3

2.500 W površina žara pribl. 33 × 32 cm

34,)) Kroglasti žar na oglje

S porcelanom emajlirana pokrov in kotel. V pokrov integriran termometer, kromirana rešetka za peko in odstranljiva posoda za zbiranje pepela. Na kolesih. Pribl. Š 45 × V 99 × G 45 cm. Št. art.: 935242 8

Kupi 3, plačaj 2

399,)) 7.800 W površina žara pribl. 40 × 53 cm

Plinski žar Campingaz „2 Series RBS® LE“

2 ločeno nastavljiva keramična gorilnika s sistemom RBS (Radiant Burner System) za počasno peko, elektronski vžig, v pokrov integriran termometer, rešetka za peko iz emajliranega jekla, kromirana rešetka za ohranjanje toplote jedi, 1 zložljiva stranska polica, snemljiva lovilna posodica za maščobo. Vklj. s cevjo in regulatorjem tlaka. Na kolesih. Š 113 × V 115 × G 60 cm. Št. art.: 435559 0

površine žara pribl. 44 cm

1

2,))

po 2,5 kg

1 Lesno oglje za žar

Št. art.: 150763 1 2,5 kg: 2,99 € (1,20 €/kg) 2

Briketi za žar

Št. art.: 783094 6 2,5 kg: 2,99 € (1,20 €/kg)

Pribor za žar

7,)) OBI Posoda za dimljenje

Nerjavno jeklo, za aromatiziranje jedi za žar. Pribl. Š 22 × V 4 × G 9 cm. Št. art.: 215812 9

9,))

3-del.

OBI Pribor za žar

Iz kvalitetnega nerjavečega jekla. Obračalo, klešče in vilice. Št. art.: 942746 9

16,)) OBI Kamen za pico

Za peko pice na žaru. pribl. 28 cm. Št. art.: 146228 2

2


OBI. Osvežujoče! vklj. s črpalko in kartušo filtra

Top cena

59,)) 1

1

2

vklj. z dvojimi 3D-očali

vklj. s črpalko in filtrsko kartušo

129,)) 1

od

39,))

Bazenski komplet „Metal Frame“

Ogrodje iz jeklenih cevi za optimalno trdnost in proti trganju, proti mrazu odporna PVC-folija. S praktičnim izpustnim ventilom. Vklj. z lestvijo. 305 cm, višina 76 cm: Št. art.: 416999 1 129,99 € 366 cm, višina 76 cm: Št. art.: 417000 7 189,99 € 457 cm1, višina 91 cm: Št. art.: 417003 1 299,99 €

Pribor za bazene Biocidne proizvode uporabljajte previdno. Pred uporabo vedno preberite nalepko z navodili in informacije o izdelku.

2 Primerna ponjava za prekrivanje (brez slike)

Za bazen s 305 cm: Št. art.: 990390 7 19,99 € Za bazen s 366 cm: Št. art.: 990400 4 22,99 € Za bazen s 457 cm: Št. art.: 171652 1 25,99 €

Napihljiv. S 3D-učinkom na dnu in notranjih stranskih površinah. Pribl. Š 175 × V 51 × D 262 cm. Vklj. s kovanci za igro „Iskanje zakladov“ pod vodo. Št. art.: 127222 8

1

po

Komplet za enomesečno nego vode

Za razkuževanje in preventivo proti algam, vnaprej pripravljene vrečke, za bazene s prostornino do 12.500 l. 1 „Klor“: Št. art.: 447160 3 0,55 kg: 19,99 € (36,35 €/kg) 2 „Kisik“: Št. art.: 441632 7 0,72 kg: 19,99 € (27,77 €/kg) Vklj. z lestvijo, zaščito tal in kompletom za popravilo.

8

Družinski 3D-bazen

2

19,))

1

Komplet za bazen „Fast Pool“

Proti trganju in vremenskim vplivom odporna PVC-folija. S praktičnim izpustnim ventilom. 305 cm, višina 76 cm: Št. art.: 416995 9 59,99 € 366 cm, višina 76 cm: Št. art.: 416996 7 79,99 € 457 cm1, višina 107 cm: Št. art.: 416998 3 169,99 € 2 Primerna ponjava za prekrivanje Za bazen s 305 cm: Št. art.: 956192 9 11,99 € Za bazen s 366 cm: Št. art.: 979624 4 13,99 € Za bazen s 457 cm: Št. art.: 956199 4 16,99 €

1

1

od

129,)) Solarni vrtni tuš „Speedshower Magic“

Solarni rezervoar za vodo iz umetne mase, prostornina 23 l, nastavljiva glava za tuširanje, priključek za cev. Zaradi lažjega shranjevanja se lahko razstavi. Višina pribl. 215 cm. Št. art.: 951071 0

s 3D-odtisom

Vse za idealno nego bazena najdete v svojem OBI trgovskem centru.


z integriranim elektromotorjem

zglobne ročice z LED-osvetlitvijo

OBI LED-markiza s kaseto „Fabiona“

Tkanina je s kaseto optimalno zaščitena proti vremenskim vplivom. Zglobne ročice in vodila iz aluminija, prašni premaz v antracitni barvi. Tkanina: 100% akril (300 g/m2), s PUpremazom, odbija umazanijo, z UV-zaščito 50+. V sili možnost upravljanja tudi z ročičnim drogom. Naklonski kot pribl. 12–30°. Skupaj z materialom za stensko in stropno montažo. 5 let garancije. Pribl. 4,00 × 2,50 m, s 3 držali: Št. art.: 213886 5

Top cena

z daljinskim upravljanjem

699,))

vklj. z zaščito pred vetrom

enostavno izvlekljiva bež

antracitna dvostranska preprosto odpiranje

89,))

169,))

OBI Navpična markiza „Livingston“

Sodobna zaščita diskretnosti in pred vetrom. Aluminijasto prašno barvano ohišje, platno iz poliestra (280 g/m2), PU-prevleka. Višina 1,50 m. Preprosta namestitev na vsako nosilno fasado. Širina do 3 m, vklj. z nosilcem. Št. art.: 955732 3 in dr.

prihrani prostor

OBI Navpična markiza „Cordoba“ antracitna

Sodobna zaščita pred pogledi in vetrom za teraso, balkon, zunanjo jedilnico itd. Aluminijasto ohišje, lakirano s prašnato barvo, platno iz poliestra antracitne barve (280 g/m²), PU-prevleka. Višina 1,50 m, vsaka stran se lahko ročno izvleče do širine 3 m, kot 90 do 180°. Preprosta namestitev na vsako nosilno fasado oziroma talni temelj. Vklj. z 2 nosilcema, po 1 stenski in talni nosilec. Št. art.: 267518 9

namestitev z vpenjanjem brez vijačenja

bakrenokremno bela

Bočna markiza

kremnorumena terakota

79,))

Ogrodje bele barve, prašno barvano, tkanina iz 100-odstotnega poliestra (260 g/m²), PU-prevleka. Upravljanje prek ročičnega droga. Preprosta namestitev z vpenjanjem z dvema pokončnima opornikoma, vgradna višina nastavljiva od pribl. 2 do 3 m. Pribl. 2,50 × 1,50 m: Št. art.: 955735 6 in dr.

Nasvet za nakup markize! • Da boste imeli ves dan zagotovljeno senco, upoštevajte pot sonca in velikost terase. • Določite pravilno višino montaže, saj lahko nagib markize spremeni višino ob prehodu. Optimalno: najmanj 260 cm. • Izberite primerno obliko markize: na strani, ki je bolj izpostavljena vremenskim vplivom, priporočamo polkasetno ali kasetno markizo, na zaščiteni fasadi pa odprto ali polkasetno markizo.


OBI. Cvetoče! Nicesar ne prepustite nakljucju! Gnojilo za rastline

Top cena Zemlja za rastline

2,/) kos

Gredne in balkonske rastline „Trixi-Mix“

Odlična kombinacija za balkonska korita ali viseče cvetlične lonce, 3 kontrastne barve v enem lončku. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. Št. art.: 448804 5 in dr.

1,)) kos

Dalije (Dahlia) V različnih barvah. Sončna lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. Št. art.: 309917 3 in dr.

1,)) kos

Sončna vodenka

(Impatiens „Neuguinea“) V različnih barvah. Polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. Št. art.: 606599 9

Cvetlična korita

2,)) kos

Gredne in balkonske rastline Posebej močne sorte kot geranija, murka, vodenka idr. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 14 cm. Št. art.: 317414 1 in dr.

Le najboljše za vaše rastline! Koristne nasvete za izdelavo svoje sanjske grede najdete na:

obi.si/nacrtovalnik_gred

10

7,))

kos od

Dipladenija (Mandevilla) Kakovostna, robustna rastlina za balkon, teraso in gredo. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 14 cm: Št. art.: 448805 2 7,99 €/kos cvetličnega lončka pribl. 17 cm: Št. art.: 432867 0 12,99 €/kos cvetličnega lončka pribl. 20 cm: Št. art.: 448806 0 19,99 €/kos


1-letna garancija za rast

2,)) kos

Zvončnica (Campanula

portenschlagiana „Catharine“) Primerna za skalnjake ali korita. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 13 cm. Št. art.: 443304 1

metličasta hortenzija

Top cena grmasti petoprstnik

4,))

6,)) kos

kos od

Cvetoče grmovnice

Različne sorte kot metličasta hortenzija, grmasti jetičnik, metuljnik ali grmasti petoprstnik. Sončna–polsenčna lega. V 2- do 4-litrski posodi za rastline. Št. art.: 418489 1 in dr.

Hortenzija (Hydrangea macrophylla)

Z najmanj 5 cvetnimi kobuli, v različnih barvah. Čas cvetenja od junija do septembra. Sončna–polsenčna lega. V 3-litrski posodi za rastline. Št. art.: 311685 2 in dr.

1-letna garancija za rast vrtna kresnica

9,))

5,))

ostrožnik

kos

kos

Žajbelj (Salvia nemorosa „Trio“)

Novost: 3 barve v enem lončku. Izredno dolgotrajno cvetenje od junija do septembra. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 19 cm. Št. art.: 443420 5

Gredne vrtnice

Različne sorte z razkošnimi cvetovi in čarobnim vonjem. Čas svetenja od junija do prvega mraza. Sončna–polsenčna lega. Višina 40–60 cm, cvetličnega lončka pribl. 19 cm. Št. art.: 311902 1 in dr.

volčji bob

59,)) kos

OBI Lok za vrtnice „Preston“

Pripomoček za vzpenjanje vrtnic in drugih vzpenjavk. Iz jekla, prašno lakiran s črno-zlato barvo. Š 120 × V 230 × G 40 cm. Št. art.: 932441 9

4,)) kos

Poletne trajnice

Različne sorte, npr. vrtna kresnica, volčji bob ali ostrožnik. Čas cvetenja od junija do septembra. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 19 cm. Št. art.: 412353 5 in dr.


2

1

Top cena

2,))

kos od

Velikocvetna vrtnica

S številnimi cvetovi. V različnih barvah. V poletnem casu primerna tudi za teraso in balkon. Svetla lega. (brez cvetličnega lonca) 1 cvetličnega lončka pribl. 12 cm: Št. art.: 240300 4 2,99 €/kos 2 Steblo, višina pribl. 40–45 cm, cvetličnega lončka pribl. 13 cm: Št. art.: 141685 8 5,99 €/kos

primerna tudi za zunaj

kos

Kalanhoja (Kalanchoe)

Različne barve. Poleti uspeva tudi na prostem. Svetla lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. Vklj. s primernim keramičnim okrasnim loncem. Št. art.: 436479 0

11,)) kos

Zmajevka

(Dracaena Luxe) Različne sorte, npr. z zelenimi ali pisanimi listi. Svetla lega. cvetličnega lončka pribl. 19 cm. Vklj. s primernim lesenim okrasnim loncem. Št. art.: 436478 2

12

4,))

1,/)

kos

kos

Vrtna hortenzija

Zvončnik

(Hydrangea macrophylla) Z najmanj 4 cvetnimi kobuli, v različnih barvah. Polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. (brez okrasnega lonca) Št. art.: 436480 8

(Platicodon grandiflorus) V različnih barvah. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. (brez cvetličnega lonca) Št. art.: 541696 1

višina pribl. 65 cm

2,))

9,)) kos

1

Metuljasta orhideja

(Phalaenopsis) Različne barve. Svetla lega, brez neposredne sončne svetlobe. Višina pribl. 60 cm, cvetličnega lončka pribl. 12 cm. 1 2 poganjka v stekleni posodi: Št. art.: 230387 3 9,99 €/kos 2 3 poganjki brez okrasnega lonca: Št. art.: 449717 8 9,99 €/kos

2


OBI. Sijoče!

1

2

1

9,))

kos od

OBI Zunanja stenska svetilka „Sassano“

2

Vklj. halogensko svetilo GU10, 35 W, 190 lm, razred energijske učinkovitosti C. 1 Sveti navzdol, dolžina pribl. 14 cm: Št. art.: 181633 9 9,99 € 2 Sveti navzdol/navzgor, dolžina pribl. 17 cm: Št. art.: 181632 1 14,99 €

2

višina pribl. 30 cm

Top cena Solarna svetilka

1 Nerjavno jeklo: Št. art.: 215547 1 0,99 €/kos 2 Iz umetne mase, različne barve: Št. art.: 274502 4 in dr. 0,99 €/kos

višina pribl. 37 cm

0,))

8,)) kos

kos

Zunanja vrtna lanterna „Alfex“

Šesterokotne oblike. Črne barve. Razred zaščite IP43. Stenska ali viseča. Št. art.: 454288 2 in dr. višina pribl. 68 cm

z 1 belo LED-lučko in 1 LEDlučko, ki spreminja barve legirano jeklo

2,))

4,))

OBI Solarna svetilka „Donori“

Pravo steklo, različne izvedbe. Št. art.: 215336 9 in dr. višina pribl. 22 cm

OBI Solarna svetilka „Cameri“

Različne izvedbe. S svetlobnim efektom. Višina pribl. 35 cm. Št. art.: 417853 9 in dr. višina pribl. 43 cm

3,)) kos

3,)) kos

Solarni zunanji spot

S po 4 LED. Iz umetne mase, črna. Št. art.: 940333 8

9,))

kos

kos

LED solarna svetilka

Oblika krogle. Z vzorcem. Iz kovine in umetne mase. IP44. 9,5 cm, Vklj. 1× LED, 0,06 W, 3 V. Št. art.: 454287 4

kos

siva

baker

OBI Solarna svetilka „Tanesi“

Nerjavno jeklo. 4 posebej svetle svetleče diode. Št. art.: 417864 6 višina pribl. 82 cm

7,)) kos

OBI Solarna svetilka „Cori“

Legirano jeklo in mozaična krogla v različnih barvah. Št. art.: 215352 6 in dr.


100 kg1

25 kg1

1

2

enostavna postavitev 5-letna garancija

9,() od

20 kg1

11,))

25 kg1

OBI Leseni regal

Vtični regal iz umetne mase

Črn, GS-preverjen (TÜV Rheinland). 1 4 police, Š 60 × V 135 × G 30 cm: Št. art.: 422938 1 9,89 € 2 5 polic, Š 74 × V 176 × G 32 cm: Št. art.: 422941 5 19,99 €

4 police. Št. art.: 172345 1 Širina 80 cm Višina 170 cm Globina 30 cm

pocinkan prašno lakiran

bel 65 kg1

5-letna garancija enostavna postavitev

29,))

Kovinski regal za težka bremena z vtičnimi policami

Kovinski regal za težka bremena z vtičnimi policami Lakiran s prašnato barvo, oranžne barve, 5 lesenih polic. Št. art.: 215549 7 Širina 90 cm Višina 180 cm Globina 40 cm

Top cena enostavna vtična montaža

Preprosto najdite pravi regal!

Emajlirano lakiran, 5 polic. Št. art.: 135493 5 in dr.

Nasvet

250 kg1

5-letna garancija

Kovinski regali z lesenimi policami

enostavna postavitev

Regali iz umetne mase

Kovinski regali s kovinskimi policami

• Zelo stabilen in vzdržljiv, prav tako enostaven za vzdrževanje • Lakiran s prašno barvo, odporen na vremenske vplive, primeren za vse prostore

• Za lažja bremena, enostaven za vzdrževanje Leseni regali • Odporen na vremenske vplive, primeren za • Posebej priljubljeni za bivalne prostore vse prostore • Niso primerni za garažo in vlažne prostore 1Pri enakomerno porazdeljenem bremenu.

Širina 100 cm Višina 193 cm Globina 40 cm

19,))

Odkrijte širok sortiment v svojem najbližjem OBI trgovskem centru. Naši prodajalci vam bodo z veseljem pomagali pri izbiri. • Posebej stabilen in vzdržljiv • Primeren za klet, garažo, gospodinjstvo, ni primeren za vlažne prostore

14

OBI Kovinski regal

64,)) OBI Regal za težka bremena z vtičnimi policami

Kovina, lakirana z antracitno barvo. 4 lesene police. Kakovostno lakiranje. Št. art.: 971021 1

Širina 160 cm Višina 180 cm Globina 60 cm


OBI. Urejeno! 2 1

Top cena 1

1,“)

1,/)

kos od

1

OBI Škatla za shranjevanje „Santos“

Umetna masa, prozorna. Različne velikosti od 4,5 l, Š 26 × V 15 × G 17,5 cm. (brez pokrova) Št. art.: 445564 8 in dr. od 1,29 €/kos 2 Ustrezen pokrov: Št. art.: 445565 5 in dr. od 0,59 €/kos

kos od

Zložljiv zaboj

Umetna masa, nakladalen, primeren za živila in trpežen. V različnih barvah. Mini, 3,1 l, Š 24 × V 16 × G 10 cm: Št. art.: 425371 2 in dr. 1,79 € Midi, 14,5 l, Š 40 × V 14,5 × G 30 cm: Št. art.: 425379 5 in dr. 3,99 €

zelena 1

siva

zlaganje eden na drugega in eden v drugega

2

4,)) 1

modra

2,)) kos

Nakladalni zaboj

1

2

4,))

kos od

1 kos od

OBI Zaboji „Cadiz“

Prosojna umetna masa. Pokrov modre barve se trdno zapre. Različne velikosti od XS, 12 l, Š 38 × V 18,5 × G 26,5 cm. Št. art.: 422920 9 in dr. od 4,99 €/kos 2 Primerni vstavni zaboji: Št. art.: 422927 4 in dr. od 2,99 €/kos

Umetna masa. 23 l, Š 42 × V 23 × G 35 cm. Št. art.: 452742 0 in dr.

prozorna

1

Evro zaboj

Izredno trden in primeren za shranjevanje živil, nakladalen. Različne velikosti od 20 l, Š 40 × V 20 × G 30 cm. (brez pokrova) Št. art.: 424810 0 in dr. od 4,99 €/kos 2 Primeren pokrov: Št. art.: 424811 8 in dr. od 3,99 €/kos

Stone

zelena

5,))

kos od

Škatla za shranjevanje

Iz prozorne umetne mase. S pokrovom. Različne velikosti od 1,8 l, Š 14 × V 14,7 × G 9 cm. Št. art.: 425383 7 in dr.

1

Lime

6,))

fuksija

kos od

Škatla na kolescih

Iz umetne mase. S pokrovom, 4 kolesca. Različne velikosti od 25 l, Š 59 × V 16 × T 39 cm. Št. art.: 452395 7 in dr.

12,))

Strawberry

set od

Zaboj za shranjevanje

Prosojna umetna masa. S pokrovom. Različne velikosti od 5 l, Š 20,2 × V 19,3 × G 34,4 cm, 2-delni, 3-delni ali 4-delni kompleti. Št. art.: 452570 5 in dr.


Vklj. s košarico za ščipalke

Enostranska aluminijasta lestev Alve „Eurostyl“ Maks. obtežitev stopnic 150 kg. Št. stopnic s platformo 3 + 1 (teža 4,2 kg) ali 4 + 1 (teža 4,7 kg). Št. art.: 431763 2 in dr.

s kolesi posebno lahko

Top cena

29,)) od

OBI Sušilo za perilo

29,))

Preprosta postavitev, ploščato zložljivo, z dodatnimi zložljivimi krili za daljše kose perila in širokimi aluminijastimi prečkami za hitro sušenje in enostavno likanje. Za 20 m perila. Št. art.: 416024 8 s polico za srajce vklj. z rokavnikom

34,)) Likalna miza „Royal“

Likalna površina Š 38 × D 122 cm, nastavljanje višine do 95 cm. Odlagalna površina za likalnik s silikonskimi vstavki, odpornimi proti vročini, z električnim priključkom in držalom za kabel. Št. art.: 416021 4

3 stopnje moči

29,)) Stolpni ventilator

Nihajni. 50 W. S časovnikom (7,5 h). „Sleep wind mod“ kot opcija. Z zmogljivim elektromotorjem. Z daljinskim upravljavcem. Mere: 26 × 80 × 26 cm. 220–240 V. Št. art.: 423620 4 preprosta montaža 2× 14 litrov

19,)) od

Aluminijasta lestev Alve

Število stopnic vklj. s podestom 1 + 3/4/5. 1 + 5. Podest iz jekla velikosti 264 × 262 mm. Maks. nosilnost 120 kg. Št. art.: 431762 4 in dr.

16

Aluminijasta gospodinjska lestev Alve

29,)) od

Aluminijasta lestev z jekleno platformo, narebrene stopnice za bolj varno podlago, obremenitev do 150 kg, teža samo 3,7 kg. Št. art.: 431765 7 in dr.

29,)) OBI Vgradni koš za odpadke

Dvojno sortiranje v ločenih, odstranljivih posodah iz umetne mase. Robustno jekleno ogrodje. Za spodnje kuhinjske elemente od 48 cm. Š 25,9 × V 39,8 × G 45 cm. Št. art.: 105943 5


Vklj. z 2 brisalnima glavama

+

za manjše površine

brez črt in kapljanja

primeren za ploščice in vinil

Vklj. s pršilnikom, nadomestnim gumijastim brisalcem in ročajem

24,))

19,)) set

Čistilni komplet Vileda „Supermocio“

1 brisalo iz mikro vlaken, 1 brisalo iz velurja za enostavno zbiranje umazanije, ročaj in 10l vedro. S stiskalnico „Power-Presse“ in EasyClick sistemom za hitro menjavo glave. Št. art.: 445167 0

Vklj. z 2 glavama in držalom

+

Top cena

59,))

za srednje velike površine primeren za vse vrste tal

Akumulatorski sesalnik za čiščenje oken Leifheit

Idealen za okna, ploščice in kabine za tuširanje ter za težko dostopne površine, kot so zimski vrtovi in strešna okna. Zbiralnik za umazano tekočino prostornine 100 ml, sesalna šoba širine 28 cm, ročaj dolžine 43 cm. S finim gumijastim brisalcem za gladke površine, adapterjem za ročaje s sistemom na klik, senzorjem za pripravljenost, deluje šele ob stiku s površino. Z litij-ionskim akumulatorjem, čas delovanja 30 minut. Št. art.: 278876 8

34,))

29,)) set

Čistilni komplet Vileda „Easy Wring & Clean“

Vsebuje brisalo iz mikrovlaken, ročaj, 6-litrsko vedro. S sistemom „Easy Wring“: preprosta uporaba brez pripogibanja in mokrih rok, nožni pedal za optimalno uravnavanje vlažnosti brisala. Št. art.: 996898 3

Vklj. z dodatno prevleko in ročajem za velike površine primeren za laminatna in parketna tla

+

intenzivni parni curek s funkcijo Steamboost regulacija pare za različne talne obloge

119,)) Prihranite 30 €

34,)) set

Komplet za brisanje tal „Ultramat“

Brisalo z krpo, 10l vedro s stiskalnico „Power-Presse“. Prevleka s 3D-strukturo omogoča boljšo navlaženost in drsenje. Št. art.: 112443 7

89,)) Parni čistilnik „Aquaclean DD301-0 D“

Za lakirane trde talne obloge, kot so ploščice in laminat. Količina vode 500 ml, 1600 W. Z vgrajeno ščetko za trdovratno umazanijo. Vklj. z drsno površino za preproge in 2 krpama iz mikrovlaken. Št. art.: 434055 0

Najdite najprimernejši sistem za brisanje tal. Kaj morate upoštevati pri izbiri?

Velikost prostora: • Za velike prostore se priporoča površinsko brisalo z veliko površino za brisanje. • V majhnih prostorih zadošča manjše brisalo. • Za kuhinje ali manjše kopalnice je najprimernejši mop za brisanje.

Talne obloge: • Parket in laminat se čistita le vlažno, za kar so izredno primerne tkanine iz mikrovlaken. • Ploščice se brišejo mokro, za kar so na voljo tkanine z velikim deležem bombaža ali netkanega blaga.


OBI koristno! učinek odboja toplote

Več informacij in pomoč pri namestitvi rolojev in žaluzij najdete na: obi.si/roloji

bela

rumena

taupe

bež

Top cena

9,)) od

bež

bela

rumena

taupe

OBI Roleta za zaščito pred soncem „Pamplona“

Zaščita pred vročino in pogledi, 100% poliester. Za lepljenje ali vpenjanje na okensko krilo, možnost montaže na steno ali strop. Z montažnim materialom oz. vpenjalnimi nosilci. Različne velikosti, od Š 45 × D 175 cm. Št. art.: 418210 1 in dr.

Zaščita pred vročino in pogledi

7,)) od

OBI Roleta za zaščito pred soncem „Sagunto“

Zaščita pred pogledi, 100% poliester. Za lepljenje ali pripenjanje na okensko krilo, možnost montaže na steno ali strop. Vrvica se lahko namesti na levi ali desni strani. Z montažnim materialom oz. nosilcem. Različne velikosti od Š 45 × D 175 cm. Št. art.: 418203 6 in dr.

regulacija od popolnoma prepustne za svetlobo do neprepustne za poglede bela

čoko

15,)) od

OBI Varioroleta „Avila“

100% poliester. Za namestitev na strop ali steno, tudi za namestitev na okensko krilo. Vrvica se lahko namesti na desni ali levi strani. Različne velikosti, od Š 45 × D 180 cm. (brez vpenjalnih nosilcev) Št. art.: 418225 9 in dr.

19,)) Folija za zaščito pred soncem d-c-fix

Za prijetno temperaturo v prostoru in zaščito pred bleščanjem, UVsvetlobo in toplotnim sevanjem tudi ob vročih poletnih dneh. Proti praskam odporna površina, prepustna za svetlobo, samolepilna, enostavna namestitev. Š 92 × D 200 cm. Vklj. z nožem, gladilko in navodili. Št. art.: 413212 2 (10,- €/m)

14,)) Folija za zaščito pred pogledi d-c-fix

Zaščitna folija za steklena vrata in okna. Preprečuje poglede od zunaj in bleščanje zaradi sončne svetlobe. 99% UV-zaščita. Proti praskam odporna površina, samolepilna, enostavna namestitev. Š 67,5 × D 150 cm. Vklj. z nožem in gladilko. Št. art.: 192477 8 (10,- €/m)

18

zrcalna površina

bela bež

siva

16,)) od

OBI Plise s toplotno zaščito „Tona“

Brezstopenjsko nastavljiv. 100% poliester s toplotno zaščitno prevleko na hrbtni strani. Udobna namestitev z lepljenjem ali vpenjanjem na okenski okvir. S pritrdilnim materialom. Različne velikosti, od Š 45 × D 130 cm. Št. art.: 418247 3 in dr.


Z mega paketi prihranite v velikem stilu!

19,)) 15 l

Sipol notranja barva

Izdatnost pribl. 80 m². Št. art.: 913656 5 (1,34 €/l)

Visoka kakovost Primerna za vsa bivalna področja Brez škodljivih hlapov Brez topil Zelo dobra pokrivnost

21,)) 14 l

Helios Spektra „Fresh&Easy“

Izdatnost pribl. 140 m2. Št. art.: 258271 6 (1,58 €/l)

Več kot 1000 odtenkov Odporna na mokro brisanje Izredna pokrivna moč že v 1 sloju Visoko paroprepustna Vonj jasmina Zdravju in okolju prijazna

34,)) 14 l

Alpina „Premium bela“

Izdatnost pribl. 115 m². Št. art.: 433146 8 (2,50 €/l)

Profesionalna kakovost Visoka pokrivnost Pralna barva Brez topil Hitra in zanesljiva izvedba

odlično odporna na obrabo in mehanske poškodbe barvnega premaza

Storitev mešanja barv:

Na vašo željo vam namešamo popolni barvni odtenek

15,/)

9,))

2 l od

1 l od

14,))

Odporna proti vlažnemu brisanju, z novo izboljšano formulo, ki omogoča boljšo pokrivnost. Posebno primerna za stanovanjske prostore. Dostopna v širokem razponu barvnih odtenkov (paleta Colour dimensions). 1 l: Št. art.: 971195 3 in dr. od 9,99 € 2,5 l: Št. art.: 971201 9 in dr. 19,99 € (8,- €/l) 5 l: Št. art.: 971196 1 in dr. od 32,99 € (od 6,60 €/l)

Alpina „Living Style“

Visoko pokrivna barva za pribl. 25 m2. Ne kaplja, je pralna, odporna in vzdržljiva. Na voljo v različnih barvah, npr. karibi. Št. art.: 295289 3 in dr. (6,- €/l)

podaljšljiva teleskopska palica, 40–80 cm

Širina 25 cm, iz akrila, teleskopska palica, dolžina 40–80 cm, vklj. z rešetko. Št. art.: 191812 7

25 kg

Gotova izravnalna masa

7,))

Za notranje prostore, brez topil, pripravljena za uporabo. Št. art.: 106635 6 (0,64 €/kg)

3,")

15,$) Varuje tla pred barvo in umazanijo. 100% reciklirana bombažna in sintetična vlakna, nedrseča prevleka folije. Š 1 × D 10 m. Št. art.: 738972 9

Namenjena je dekorativni zaščiti bolj obremenjenih notranjih zidnih površin. Dobro paroprepustna. Dobra zaščita površin, ki jih ne premazujemo, ker se barva težko odstrani z neželjenih površin. Gladek film z mat izgledom. Izdatnost: 2 l za 10 m²: Št. art.: 433099 9 15,79 € (7,90 €/l) 5 l za 26 m²: Št. art.: 433103 9 36,99 € (7,40 €/l)

15,))

Teleskopski valjček za barvanje LUX

Koprena za prekrivanje LUX

Jupol Strong

Dulux Rich Matt

2,5 l

1 kg od

52,))

3-del.

Večfunkcijske mize LUX „MFT-4 S“

Ogrodje iz aluminija in jekla, po Š 60 × D 100 cm, višina nastavljiva na 73, 80, 87 in 94 cm. Št. art.: 790083 0

Akril emulzija

Za notranje in zunanje prostore, za uporabo pred nanosom barve, izravnalnih mas in ometov ter kot vezni most pri vezavi betona. 1 kg: Št. art.: 598425 7 3,29 € 5 kg: Št. art.: 598426 5 11,99 € (2,40 €/kg)


Talna obloga iz vinila

OBI. Raznoliko!

Enostavna za polaganje Primerna za vlažne prostore Topla za noge Enostavna za nego, tiha Majhna vgradna višina

Talna obloga iz vinila, sistem na klik

Samolepilna Razred uporabe 21 Uporabni sloj pribl. 0,15 mm

Enostavna za polaganje Primerna za vlažne prostore

zadnja stran

Topla za noge Enostavna za nego, tiha Majhna vgradna višina Samolepilna Razred uporabe 31

Top cena

18,))

videz hrasta

m2

videz kamna, antracit

videz lesa, struktura, rjava

Uporabni sloj pribl. 0,3 mm

9,)) m2

Samolepilni vinil2

Vinilne ploščice na klik1

7,)) m2

oreh

17,$)

m2 od

Laminatni pod Parador „Basic 200“1

Laminatni pod1

Imitacija lesa, HDF nosilec, zaščiten pred nabrekanjem. Š 19,4 × D 128,5 cm, debelina pribl. 7 mm. Št. art.: 993050 4 in dr.

Imitacija lesa, HDF nosilec, Š 19,3 × D 138 cm, debelina pribl. 6 mm. Št. art.: 794469 7 in dr.

češnja

OBI Gotov parket

3-lamelni, lakiran za uporabo v bivalnih prostorih, Š 18 × D 110 cm, debelina pribl. 11 mm. Izdelano v Nemčiji. Št. art.: 170309 9 in dr. vrhnji sloj iz pravega lesa debeline 2,5 mm dolge deske

videz skrilavca Vesuv

m2 od

OBI Laminatni pod „Comfort“3

HDF nosilec, Š 32,7 × D 127,6 cm, debelina pribl. 8 mm. Št. art.: 969911 7 in dr.

1

20

cm 220 videz skrilavca Sahara

14,))

34,))

29,)) m2

Gotov hrastov parket „Pod podeželske hiše“

Naoljena površina, primerna za brušenje. Š 18 × D 220 cm, debelina pribl. 11 mm. Izdelano v Nemčiji. Št. art.: 285720 9

2

3

Primerne talne letve najdete v svojem OBI trgovskem centru.

oreh

hrast

m2 od

javor

oreh

javor

bukev

3,))

Prihranite 27%

hrast, beli

primeren za brušenje

10,))

hrast z videzom podeželjske hiše, naoljen

vrhnji sloj iz pravega lesa 2,5 mm

hrast, naoljen

Parket

Laminat

bukev, rustikalnen videz

Videz sivega hrasta. Š 15,7 × D 94,2 cm. Skupna debelina pribl. 2 mm, obrabna plast pribl. 0,15 mm. Št. art.: 422215 4

Robustne, nezahtevne za nego, prijetno tihe. Skupna debelina pribl. 4,2 mm, vrhnji sloj pribl. 0,3 mm. Videz hrasta, Š 18 × D 122 cm. Videz kamna, v antracitni barvi, Š 30 × D 60 cm. Št. art.: 214645 4 in dr.


Fina kamenina

1

imitacija lesa

9,)) m2

Fina kamenina

Obraba 4, nedrseča R9, odporna proti mrazu. 30,2 × 60,4 cm. Št. art.: 414114 9 Talni dekor, 30 × 30 cm: Št. art.: 414113 1 8,99 €/kos Zidna obroba, 7 × 30,2 cm (brez slike): Št. art.: 414115 6 1,99 €/kos

talni dekor

2

11,))

12,))

25 kg

m2

1

Elastično lepilo „Ceresit CM 16“

Stenska ploščica „Macao“

Bela mat, marogasta. 30 × 60 cm. Št. art.: 443570 7 2 Bordura, 1,45 × 60 cm: Št. art.: 443573 1 9,99 €/kos

polirana

Za notranje in zunanje polaganje ploščic, primerno za polaganje ploščice na ploščice, za površine s talnim gretjem. Št. art.: 758777 7 (0,48 €/kg)

Položite ploščice enostavno sami.

12,)) m2

12,)) m2

Fina kamenina

Fina kamenina „Capital“

Bež, odporna proti mrazu. 30 × 60 cm. Št. art.: 975435 9

Taupe, obraba 4, rektificirana, odporna proti mrazu. 30 × 60 cm. Št. art.: 448830 0 Talni dekor, 30 × 60 cm: Št. art.: 448831 8 14,99 €/m2 (1,87 €/kos)

Je veliko bolj preprosto, kot si mislite. Celoten postopek polaganja ploščic in tudi drugih talnih oblog najdete na: obi.si/svetploscic

Fina kamenina v obliki desk

imitacija lesa

90 c

m

Top cena Fina kamenina „Melfi“

Kapučino, obraba 4, nedrseča R9, odporna proti mrazu. 15 × 90 cm. Št. art.: 447480 5

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

17,)) m2


27,)) OBI Armatura za umivalnik „Tibio“

Št. art.: 981258 7 Druge armature iz serije „Tibio“ najdete v svojem OBI trgovskem centru.

45,))

34,)) Armatura za umivalnik „Cassai“ Št. art.: 981261 1 Druge armature iz serije „Cassai“ najdete v svojem OBI trgovskem centru.

46,))

29,))

Prihranite 25%

set

Armatura za umivalnik „Start Loop“

OBI Komplet za nadglavno prho „Samson“

Št. art.: 439932 5 Druge armature iz serije „Start Loop“ najdete v svojem OBI trgovskem centru.

Nadglavna prha, pribl. 15 cm, ročna prha s 3 različnimi curki, obe s funkcijo proti nabiranju apnenca. Kovinska cev za prho dolžine 150 cm, nosilna cev za prho dolžine 70 cm. Višina 85 cm. Št. art.: 212412 1

popoln komplet

set

set

Komplet za prho Grohe Komplet za prho „Marta“ „Vitalio Comfort 100“ Ročna prha s 3 različnimi curki in funkcijo proti nabiranju apnenca, glave prhe pribl. 12,5 cm. Kovinska cev za prho dolžine 150 cm, nosilna cev za prho dolžine 62 cm. Št. art.: 277483 4

Ročna prha s 3 vrstami curka in funkcijo proti nabiranju apnenca, cev za prho iz umetne mase dolžine 175 cm, nosilna cev za prho dolžine 63,3 cm. Z omejilnikom pretoka. Št. art.: 439588 5

element za suho vgradnjo na steno

€

199,))

139,))

set

set

OBI Komplet stenski WC „Puerto“

OBI Komplet stenski WC „Puerto“

Stenski WC z globinskim splakovanjem, pokrov WC-školjke Duroplast, podometni splakovalnik s tehnologijo 2 količin vode (3 oz. 6 l) in plošča za aktiviranje splakovanja. Z materialom za pritrditev. Št. art.: 995934 7

Stenska straniščna školjka, globoko izpiranje, straniščna deska iz duroplasta, podometni splakovalnik z dvema načinoma spiranja (3 oz. 6 l) in ploščo za splakovanje. S pritrdilnim materialom. Št. art.: 444650 6 s samodejnim spuščanjem

s samodejnim spuščanjem

s samodejnim spuščanjem

19,))

39,))

39,))

OBI WC-sedež „Olivares“ Duroplast, bele barve, s kovinskim okovjem. Št. art.: 977229 4

22

49,))

29,))

popoln komplet

169,)) Prihranite 30

39,))

OBI WC-sedež „Kosmos“ Leseno jedro, kovinski tečaji. Št. art.: 289918 5

WC-sedež „Sabbia“

Duroplast, s tečaji iz nerjavnega jekla. Št. art.: 453410 3


6

1

4

2

5

Top cena

289,))

3

set

Kopalniško pohištvo „San Marino“ 1 2 3 4 5 6

Ogledalo s polico Stenska omara, 1 vrata Omara za umivalnik, 2 vrat Regal s 6 odprtimi predelki Spodnja omara, 1 vrata, 1 predal Visoka omara, 2 vrat, odprti predelek

Višina 73 cm 70 cm 55 cm 184,5 cm 86,5 cm 184,5 cm

Št. art. 442807 4 442803 3 442805 8 442808 2 442804 1 442806 6

Cena 32,99 € 37,49 € 49,99 € 49,99 € 49,99 € 83,99 €

OBI koristno! Nasvete, na kaj morate paziti pri namestitvi umivalnika, najdete na: obi.si/namestitevumivalnika

279,)) set

Kopalniško pohištvo „Leo“

Polepšajte svojo kopalnico! Številne druge koristne nasvete za prenovo ali dopolnitev kopalnice najdete na: obi.si/kopalnica

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

Sprednji del iz MDF, osnova iz z melaminom ojačane iverne plošče. Keramični umivalnik (Š 105 × V 25 × G 50 cm), omarica pod umivalnikom (Š 100 × V 82 × G 33,5 cm), omarica (Š 20 × V 74 × G 20 cm) in zrcalo (Š 100 × V 103 × G 3 cm) z 2 halogenskima svetiloma 10 W, 110 lm, 2.800 K, razred energijske učinkovitosti C, stikalo in vtikač. Št. art.: 413540 6


Poiščite primerno izolacijo za obnovo svoje podstrehe

Top cena

Izolacija “Thermolan Classic 044”

1,))

Za izolacijo stropnih prostorov. Debelina 50 mm 100 mm 150 mm

Št. art. Cena/m2 919263 4 1,99 € 919266 7 3,89 € 258923 2 4,99 €

m2 od

Korak za korakom do prave izolacije Natančne informacije in navodila najdete na: obi.si/izolacijastrehe

49,)) Kabelski boben

Iz jeklene pločevine. Zaščita pred brizgajočo vodo IP44. Kabel dolžine 50 m. Št. art.: 415734 3

24

8,))

25 kg

Lepilo za izolacijske plošče TK 01

Št. art.: 447465 6 (0,36 €/kg)

36,))

30 kg

Silikatni strukturni omet

Pastozni zaribani omet na mineralni osnovi, za zunaj. Bel, zrnatost 2 mm, difuzijsko odprt in vodoodbojen. Št. art.: 436474 1 (1,24 €/kg)


Strešna lepenka/bitumenska lepenka Bitumenski trak za spodnje sestavne dele, npr. kot sekundarna strešna kritina ali začasna zaščita pred vlago pri poševnih strehah. Vstavek nosilca iz cevaste lepenke. 1 Strešna lepenka: Št. art.: 447957 2 10-metrska rola: 10,99 € (1,10 €/m²) Za paleto (33 rol): 9,99 €/rola (1,– €/m²) 2 Bitumenska lepenka: Št. art.: 447962 2 20-metrska rola: 19,99 € (1,– €/m²) Za paleto (42 rol): 18,99 €/rola (0,95 €/m²)

Fasadna izolacijska plošča

0,")

kos od

EPS-izolacijska plošča za zunanjo izolacijo sten za postavitev celotnega izolacijskega sistema. WLG 040, 50 × 100 cm. Različne debeline od 10 mm. Št. art.: 436130 9 in dr.

7,$)

1

Plamenska lepenka

Bitumenski varilni trak za zatesnitev spodnjih sestavnih delov. Vstavek nosilca iz steklenega koprenastega materiala. 3 V 3: Št. art.: 447955 6 10-metrska rola: 23,99 € (2,40 €/m²) Za paleto (20 rol): 22,99 €/rola (2,30 €/m²) 4 V 4: Št. art.: 447956 4 10-metrska rola: 26,99 € (2,70 €/m²) Za paleto (20 rol): 25,99 €/rola (2,60 €/m²)

Paletna cena

9,))

rola od

5-letna garancija proti prerjavenju

m2

Opažna deska

Smreka/jelka, za stene, strop in tla, na pero in utor. Širina 96 mm, različne dolžine, debelina 19 mm. Št. art.: 194177 2 in dr.

9,)) m2

Trapezna pločevina 138/2011

Jeklena pločevina debeline 0,5 mm s 25-mikronsko poliestrsko prevleko. Antracitne, rdeče ali zelene barve, odbojna za umazanijo, preprosta za polaganje. 110 × 200 cm. Št. art.: 449978 6 in dr. (21,97 €/kos)

3,()

m2 od

Iverna plošča za oblaganje in polaganje1

Iverna plošča P3, na utor in pero na vseh straneh. Posebej za uporabo v notranjih prostorih tudi pri povečani vlažnosti. Debeline od 13 mm. Št. art.: 427370 2 in dr.

maks. delovna višina pribl. 5 m 5 let garancije izdelano v Nemčiji

maks. delovna višina pribl. 3 m

Top cena

279,)) 84,)) Aluminijasti podest in lestev

2× 6 klinov. S poklopnimi kolesi za preprosto premikanje podesta. Hitra postavitev in zlaganje brez uporabe orodja. Preprosto za transport zaradi majhne velikosti in mase. Nosilnost 150 kg. Št. art.: 436647 2 1

Aluminijasti montažni delovni oder Hymer „easy up“

S trdnimi traverzami za visoko stabilnost in valjčki za enostavno premikanje odra. Orodje je potrebno samo pri prvi montaži. Velikost podesta 1,50 × 0,60 m. Nosilnost 150 kg/m2. Ustreza standardu DIN EN 1004, GS-preverjeno (Dekra). Št. art.: 436652 2

Prodaja samo v celih ploščah.

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

2

3

4


Notranja vratna krila2

profilirana „Savona“

3,3)

750 ml

set držajev za vrata 2

1

Montažna pena Št. art.: 943999 3 (4,52 €/l)

Top cena

249,)) od

Primer modelov:

5-točkovno zaklepanje Model K014

Model K017

Primer modelov:

69,)) od

1

Premočrtne oblike bele barve

Hišna vrata iz umetne mase1

Ornamentna zasteklitev. Trije prestavljivi 3D-tečaji. Brez kljuke in cilindrične ključavnice, oboje dobite v svojem OBI trgovskem centru. Š 110 × V 210 cm. Št. art.: 433983 4 in dr. 2 Set držajev za vrata, jeklo, 350 mm, vklj. ročaj in rozeto: Št. art.: 433993 3 Set: 59,99 €

Drsna vrata

Model K019

Model K003

OBI Steklena drsna vrata

Velik prihranek prostora. 8-milimetrsko varnostno steklo, Š 90 × V 205 cm. Odvisno od modela vrat z nosilnim drogom iz plemenitega jekla ali okrasne letve iz aluminija, krtačena izvedba. Popoln komplet, vključno z materialom za pritrditev, talnim vodilom in školjkasto kljuko. Št. art.: 100944 8 in dr. Še več modelov je na voljo v OBI trgovskem centru.

„Stella“

„Coluna“

„Viga“

„Fumo“

• Sodoben videz z oblikovanim profilom • Belo lakirana površina „Portofino“ • Večslojno lakiranje • Dolga življenjska doba in trpežnost S satastim jedrom. Št. art.: 414484 6 in dr.

Krila iz masivnega lesa3 Primer modelov:

„Nevo“

199,))

set od

1 2 3

Prijeten in naraven videz Primeri modelov:

Brez vratnega okovja in cilindričnega vložka, oboje je na voljo v vašem OBI trgovskem centru. Š 75/85 × V 200 cm. Pripravljena za namestitev, s ključavnico in tečaji. Brez vratnega okovja in podboja, oboje je na voljo v vašem OBI trgovskem centru. Pripravljene za namestitev s ključavnico in šarnirji. Brez okovja in podboja, oboje na voljo v OBI trgovskem centru.

26

„Imperia“

• Rustikalen videz • Neobdelan, masiven les iglavcev • Primeren za vse vrste premazov

84,)) od

Npr. Š 75/85 × V 200 cm. Št. art.: 130081 3 in dr.


Okno iz umetne mase

Energijsko varčno okno

6,/)

500 ml

PU-tesnilna pena Soudal „Genius Gun“ Št. art.: 437725 5 (13,58 €/l)

trojna zasteklitev Iso-toplotna izolacija stekla, Ug-vrednost 1,2 W / m2K, Uw-vrednost 1,5 W / m2K

toplotni rob

jeklena ojačitev v okvirju in robu*

jeklena ojačitev od Š/V 650/850 mm

59,))

4-komorni profil, globina 60 mm

62,))

od

6-komorni profilni sistem,70 mm skupne globine

od

Okno iz umetne mase

Dvojna zasteklitev. Š×V Št. art. 60 × 60 cm 434127 7 in dr. 80 × 60 cm 434129 3 in dr. 100 × 100 cm 434126 9 in dr.

Cena 59,99 € 64,99 € 89,99 €

Drugi modeli in velikosti so na voljo v vašem OBI trgovskem centru ali pa bodo v kratkem.

Korak za korakom: vgradnja oken. Podrobna navodila za vgradnjo oken najdete na: obi.si/okna

Š×V 60 × 60 cm 80 × 100 cm 100 × 100 cm 90 × 120 cm

Št. art. 434140 0 in dr. 434167 3 in dr. 434149 1 in dr. 434153 3 in dr.

Energijsko varčno okno Cena 62,99 € 92,99 € 104,99 € 110,99 €

Do razprodaje zalog Komplet oprijemal

Energijsko varčno okno z visoko toplotno izolacijo. Uw-vrednost 1,1 W / m2 K. Drugi modeli in velikosti so na voljo v vašem OBI trgovskem centru ali pa bodo v kratkem. *Pri velikosti od 55 × 75 cm.

poljubno krajšanje in podaljševanje

Bukev, za znotraj. Komplet z 2 aluminijastima konzolama in montažnim materialom. Dolžina 2 m, 40 mm. Št. art.: 441932 1

29,))

Top cena 305,)) Prihranite 56 €

249,)) Dvižna vrata Pearl RAL 9016

2.500 × 2.125 mm, s strukturirano površino Pearlgrain. Št. art.: 962767 0

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.


24,)) Akumulatorski vrtalni vijačnik

18 V/1,3 Ah

Litij-ionski akumulator, 10,8 V/1,3 Ah. Št. art.: 106252 0

vklj. z 2. aku.

Vklj. z 18-delnim kompletom svedrov v vrednosti 20 €

v kovčku

Top cena

69,))

s hitrim polnilnikom

LED-prikazovalnik

Akumulatorski vrtalni vijačnik LUX 18V NiCd

Vrtilni moment maks. 25 Nm, število vrtljajev v prostem teku 0–350 oz. 1200/min, zmogljivost vrtanja v jeklo/les 8/22 mm, vrtalna glava 0,8–10 mm, 19 + 1 momentna stopnja. Z vgrajeno delovno LED-svetilko in hitrim polnilnikom. Vklj. s priborom. Št. art.: 215308 8

49,)) Udarni vrtalni stroj LUX

600 W. Vklj. z dodatnim ročajem in nastavkom za omejitev globine. Št. art.: 244999 9

vklj. pribor

59,))

79,))

49,))

Univerzalna žaga Black + Decker „Scorpion 3-in-1 AutoSelect“

Vbodna žaga LUX

500 W. Vklj. z 10-delnim kompletom listov za vbodno žago. Št. art.: 277554 2

vklj. pribor

500 W, število hodov 0–2700/min. Vklj. 1 list za ročno žago (210 mm), 1 list žage za kovino (120 mm), 1 list za rezanje krivulj (100 mm). V kovčku. Št. art.: 444242 2

11,))

3-del.

vklj. 18-delni pribor

99,)) 28

Vrtalno kladivo

Večfunkcijsko orodje Worx WX679

250 W. Žaganje, strganje, brušenje, rezanje in še veliko vec. V softbagu. Št. art.: 433288 8

Komplet obešank Burg-Wächter „Trio 400“ 3 obešanke z enakim zaklepanjem. loka 6 mm, višina loka 22 mm. Širina 40 mm. Št. art.: 692056 5

vklj. pribor

710 W, energija udarjanja 2,6 J. Vklj. z dodatnim ročajem, omejilnikom globine, protiprašnim pokrovom in 5-delnim kompletom svedrov/ sekačev. V kovčku. Št. art.: 322617 2

49,)) Vgradni trezor Burg-Wächter „Point-Safe 1“ Preizkušen v preizkusnem laboratoriju Burg-Wächter. Zunanje mere pribl. Š 280 × V 180 × G 200 mm), notranje mere pribl. Š 273 × V 173 × G 141 mm, masa 7,5 kg. Št. art.: 692065 6


NOVOST: Kärcher Full Control LED – zaslon z nivojem pritiska vklj. s talno šobo T 350

vklj. z rotirajočo ščetko in avtošamponom (5 l)

vklj. z rotirajočo ščetko

vklj. s talno šobo T 350

maks. 130 barov

maks. 145 barov

Top cena

319,))

Prihranite 60

Top cena

429,))

€

Prihranite 80

259,))

349,))

Visokotlačni čistilnik Kärcher K 4 Full Control Home RWB

Visokotlačni čistilnik Kärcher K 5 Full Control Home RWB

1.800 W, maks. pretok 420 l/h, 0,0001 m³/s, maks. temp. vode 40 °C. Visokotlačna pištola z visokotlačno cevjo dolžine 6 m, aluminijast teleskopski ročaj, razpršilna cev Vario-Power in rotirajoča šoba. Vgrajen fini filter za vodo. Št. art.: 439983 8

2.100 W, maks. pretok 500 l/h, 0,0001 m³/s, maks. temp. vode 40 °C. Visokotlačna pištola z visokotlačno cevjo dolžine 8 m, aluminijast teleskopski ročaj, razpršilna cev VarioPower in rotirajoča šoba. Vgrajen fini filter za vodo. Št. art.: 439982 0

maks. 110 barov

89,))

€

maks. moč 750 W vklj. pribor laser

79,)) 39,)) Visokotlačni čistilec K 2 Compact

Pretok vode: maks. 360 l/ura. Z dodatno opremo. Št. art.: 240761 7

Sesalnik za mokro in suho sesanje

1.250 W. 20-litrski zbiralnik iz nerjavnega jekla. Št. art.: 418112 9

89,)) Električni agregat

2-taktni motor, 1 cilinder, 63 cm³, število vrtljajev 3.000/min., prostornina rezervoarja za gorivo 12 l. Vtičnica 230 V. Št. art.: 418105 3

Avto

129,)) Potezna, čelilna in zajeralna žaga Einhell TH-SM 2131 „Dual“

1.800 W, število vrtljajev v prostem teku 5000/min, žaginega lista 210 mm. Z laserjem za vodenje pri žaganju. Vklj. z žaginim listom iz karbidne trdine in prestrezno vrečo. Št. art.: 221953 3

1 2

599,))

39,))

5,))

1 l od

Motorno olje Castrol Garden1

Visokozmogljivo motorno olje na primer za kosilnice, verižne žage, vertikutirne stroje, motokultivatorje, kosilnice na nitko itd. 2T: Št. art.: 326155 9 5,99 € 4T 10W-30, za štiritaktne motorje: Št. art.: 409452 0 6,99 € 1

Upoštevajte proizvajalčeva navodila.

Prihranite 50

Prihranite 25%

549,))

29,)) Kamera za vozniško kabino

Beleži dokazni material in prijetne trenutke z vaših potovanj. Vrtljiva do kota 270°, spomin 32 GB, do 16 ur posnetkov, Li-ionska baterija (500 mAh), vgrajen mikrofon. Senzor gibanja za samodejno snemanje, IR-LED za nočno vožnjo in vožnjo v tunelih. 106 × 61 × 33 mm, 118 g. Vklj. z napajalnikom, USB-kablom, vakuumskim držalom in navodili za uporabo. Št. art.: 412557 1

€

1

Prikolica za osebni avtomobil LPA 206 UB

Brez zavor. Dopustna skupna teža pribl. 630 kg, notranje mere zaboja Š 105,7 × V 35,5 × D 201 cm, platišča s premerom 33,02 cm (13“). Vklj. z multifunkcionalno lučjo, s podpornim kolesom, z visoko ponjavo (85 cm) in dokazilom o lastništvu vozila. Št. art.: 436473 3 2 Komplet pritrdilnih pasov, 4 pasovi dolžine 400 cm, maks. obremenitev 500 kg, vključno z ragljami in kavlji. Št. art.: 182616 3 Komplet: 12,99 €


V 8 korakih do popolne trate! Navodila, kako do popolne trate, najdete na: obi.si/trata

2,5 kW (3,4 KM)¹ aluminijasto ohišje in kolesni pogon optimalen rezultat košnje2

28 cm

širin

a re

za 5

3 cm

Top cena

449,))

89,)) Električna kosilnica LUX E-1400/35 za a re širin 5 cm 3

1.400 W, širina košnje 35 cm, 6-kratna nastavitev višine košnje 25–75 mm, volumen zbirne košare 40 l. Št. art.: 979245 8

Bencinska vrtna kosilnica z visokimi kolesi LUX B-53 HMA/A

7-stopenjska centralna nastavitev višine reza 25–80 mm, motor z znamko s 190 cm3 delovne prostornine in tehnologijo lahkega zagona, kolesa s krogličnimi ležaji. Ergonomski, po višini nastavljiv ročaj s kovinskim stikalom in držalom z mehkim oprijemom. Izmet zadaj, po želji s funkcijo mulčenja. Vklj. s priborom za mulčenje in 70l vrečo iz trpežnega materiala s prikazom stanja napolnjenosti. Št. art.: 979901 6

Vklj. s 35l prestrezno vrečo v vrednosti 31,99 €

širina

reza 3 2 cm

99,))

152,))

89,))

Električna vrtna kosilnica Gardena „PowerMax 32 E“ (simbolična slika)

1.200 W, 5-kratna centralna nastavitev višine reza 20–60 mm, teža 8,5 kg, vklj. z 29l prestrezno posodo. Št. art.: 983254 4

širina reza

2

3

30

129,))

Ročna kosilnica Gardena „Comfort 400CF“

Nastavljiva višina reza 12–42 mm. Jekleno ohišje. Št. art.: 303700 9

pri 2.800 obratih/min Izjemno veliki zadnji kolesi bolje izravnavata neravnosti tal, kar ima za posledico lepši videz trate. pri 2.900 obratih/min

1

40 cm

posebni model – do razprodaje zalog

širina

reza 4

0 cm

169,))

Bencinska vrtna kosilnica C-B-40-B 1,9 kW (2,6 KM)3. 5-stopenjska nastavitev višine reza 25–75 mm. Vklj. s 45l prestrezno vrečo. Št. art.: 271341 0


o telesk

39,)) Črpalka za deževnico 400

Top cena

psko n

400 W. Maks. dvižna višina 11 m. Maks. količina črpanja 4.000 l/h, 0,00111 m³/s, maks. delovni tlak 1,1 bara. Št. art.: 956660 5

55 višine ljanje astav

59,)) set

–90 c

Kovinski voziček za cev LUX

m

Čvrsta kovinska konstrukcija, ročaj za potiskanje z mehkim držalom. Lahko tekoča, do trate prijazna kolesa iz umetne mase. Vklj. s 30 m gibke cevi s premerom 13 mm (1/2“) in priključnim kompletom. Št. art.: 418326 5

komplet je pripravljen za priključitev

79,)) Vrtna črpalka GP-800

800 W, maks. višina črpanja 40 m, maks. pretok 3600 l/h, 0,001 m³/s, maks. delovni tlak 4 bare. Št. art.: 274255 9

179,)) Prihranite 60

€

119,)) Bencinska motorna kosa LUX B-FS-51/43

1,5 kW (2 KM), velika zmogljivost: prostornina 51,7 cm³, masa 7,9 kg. Vklj. s kaseto z rezalno nitko, trizobim jeklenim nožem in ramenskim pasom. Št. art.: 271344 4 reza z nitko 43 cm, z nožem pa 25,5 cm

9,))

ramenski pas

Vrtna cev LUX „Classic“

Obstojne oblike, odporna proti UV-svetlobi, 3-slojna. Dolžina 20 m, 13 mm (1/2“), razpočni tlak 24 bar. Št. art.: 260106 0

kaseta z rezalno nitko

zaščita pred izsušitvijo, zatiranje plevela 1

4,)) 1

2,)) od

OBI Prst za rože

Kakovostna prst za vse sobne, balkonske in vrtne rastline. Manjša vsebnost šote. 20 l: Št. art.: 963128 4 2,99 € (0,15 €/l) 45 l: Št. art.: 963129 2 4,99 € (0,12 €/l)

3,$) 1l

OBI Gnojilo za geranije

Za geranije in druge balkonske rastline. S takojšnjim delovanjem. 1 l zadostuje za pribl. 300 l vodne mešanice. Št. art.: 963340 5 in dr.

3,)) 20 l

Balkonia – zemlja za balkonske in sobne rože

Visokokakovostna petkomponentna zemlja za balkonske in sobne rože z dolgodelujočimi hranili, odlična za sajenje in presajanje vseh balkonskih, okenskih in sobnih rastlin. Št. art.: 755057 7 (0,20 €/l)

40 l

Vrtni dekor „Mahagoni“ 1

Barva mahagonija (rdeča). Št. art.: 308107 2 40 l: 4,99 € (0,13 €/l) 2

Lubje pinije

Srednje, granulacija 7–15 mm. Št. art.: 308105 6 40 l: 5,99 € (0,15 €/l)

2


debelina stene 19 mm s stranskim nadstreškom

Top cena

999,))

0€

Prihranite 20

Brunarica „Bologna“

Naravna, neobdelana smrekovina. 16 mm debela streha, vključno z bitumensko oblogo strehe (ustrezne skodle najdete v OBI trgovskem centru). Dvokrilna vrata, dimenzije svetline vrat pribl. Š 117 × V 176 cm, z okni iz nelomljivega umetnega stekla in varnostnim pregrinjalom. Nadstrešek 50 cm. Mere podzidka Š 340 × G 200 cm, zunanje mere Š 365 × G 258 cm. Brez tal. Z materialom za montažo in natančnimi navodili za postavitev. Št. art.: 232048 9 Ustrezna tla, debelina 16 mm (brez slike): Št. art.: 232052 1 129,99 €

799, ))

debelina stene 19 mm

OBI Lopa iz lepljenega lesa „Kompakt“

Neobdelan smrekov les. Streha debel. 19 mm, vklj. z bitumensko kritino za prvo prekrivanje.1 Model A z enokrilnimi vrati, svetla mera pribl. Š 75 × V 180 cm, model B – D z dvokrilnimi vrati, svetla mera pribl. Š 150 × V 180 cm, model A + B s stranskim oknom, model C + D z 2 stranskima oknoma iz nezlomljivega kristalnega stekla. Brez poda. Z montažnim materialom in podrobnimi navodili za sestavljanje. Lopa iz lepljenega lesa Pod iz lepljenega lesa (debeline 19 mm) Model Talne mere (Š × G) Št. art. Cena Št. art. Cena A (brez slike) 154 × 150 cm 149938 3 499,99 € 149952 4 99,99 € B (brez slike) 200 × 150 cm 149936 7 599,99 € 149930 0 119,99 € C 200 × 196 cm 149948 2 699,99 € 149939 1 129,99 € D (brez slike) 200 × 252 cm 149937 5 799,99 € 149956 5 149,99 €

499,)) od

Zaščita kovine in lesa premaz neposredno na rjo

15,))

0,75 l

Zaščitni lak za kovino Hammerite

2 v 1: zaščita pred rjo in lak. Različni barvni odtenki. Izdatnost pribl. 4 m² pri dvakratnem premazu. Št. art.: 763148 4 in dr. (21,32 €/l) ¹Primerne strešne skodle najdete v svojem OBI trgovskem centru.

32

9,))

34,))

0,75 l

5l

OBI Lazura za zaščito lesa

Za zunanjo uporabo, odbija vodo, odporna proti svetlobi in izredno odporna proti vremenskim vplivom, v različnih barvnih odtenkih, npr. palisander. Št. art.: 734351 0 in dr. (7,- €/l)

OBI Olje za tikovino

Impregnira površino, poveča vodoodpornost, poudari naravni barvni odtenek, izdatnost pribl. 10 m², v razl. barvnih odtenkih, npr. tik. Št. art.: 780741 5 in dr. (13,32 €/l)

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.


Vrtne ute Od temeljev do strehe – z našimi nasveti! Več na: obi.si/vrtneute

enostavno namestljiva s spojniki

Top cena

129,))

6,))

rdečerjava

kos

Blažilna tla za igrala

Brunarica za otroke

Sistem blaženja udarcev, odporna proti vremenskim vplivom in gnitju. 40 × 40 cm, debelina 3 cm. Št. art.: 939432 1 (43,69 €/m2)

131 × 128 × 132 cm. Impregnirani bor. Št. art.: 435095 5

74,)) od

Kovinska ograja „Flora“

Pocinkana in prašno barvana, globoka črna. Profil debeline 18 × 18 mm. Enojna vrata, Š 90 × V 160 cm: Št. art.: 435364 5 74,99 € Del ograje, Š 200 × V 130 cm: Št. art.: 435367 8 79,99 € Dvojna vrata, Š 300/400 × V 160 cm: Št. art.: 435362 9 in dr. od 219,99 €

3,))

kos od

Terasne deske1

Smreka ali bor, impregnirane brez kroma. Ena stran grobo, druga stran fino nagubana. Širina 14,4 cm, debelina 2,7 cm. Dolžina 2 m: Št. art.: 431874 7 in dr. od 3,99 €/kos (13,86 €/m²) Dolžina 3 m: Št. art.: 431877 0 in dr. od 5,99 €/kos (13,86 €/m²) 1

Prodaja samo celih desk.

7,))

kos od

Lovska ograja

Les iglavcev, tlačno impregniran brez kroma, zelene barve. letvic 50 mm, z vijaki. Širina 250 cm, višina 60, 80 ali 100 cm. Št. art.: 435093 0 in dr.

vrata


lešnikova

kremna

siva

1,/)

kos od

Plošča iz pranega betona V formatih 40 × 40, 50 × 50 ali 60 × 40 cm, debelina pribl. 3,7 cm. Št. art.: 707588 0 in dr.

4,)) kos

Terasna ploščica „Pietra Indiana“ Beton, teksturirana površina. 40 × 60 cm, debelina pribl. 4 cm. Št. art.: 240680 9 in dr.

Področja uporabe za fine kamenine Področja uporabe Polaganje na travo Polaganje na pesek Polaganje na gramoz Polaganje na estrih ali lepilo Polaganje na dvojni pod

rektificirana in glazirana kemično obstojna, nobenega obarvanja

Info Dvorišče1 – – – da –

Vrt da da da – –

Pot da da da da –

Terasa – – – da da Oak

rektificirana in glazirana

kremna siva

nobenega vpijanja umazanije ali obarvanja

39,))

Grey

m2 od

Ebony

Talna plošča iz fine kamenine

Videz lesa, obraba 4, nedrseča R11, odporna proti mrazu, primerna tudi za prosto polaganje, odbojna za vodo in umazanijo, preprosta za čiščenje. Posebej lahka, le pribl. 17,7 kg. 60 × 60 cm, debelina pribl. 2 cm Št. art.: 427278 7 in dr.

2,/)

temno siva

kos

Mrežasti tlakovec

60 × 40 × 8 cm, zelo stabilen v zemlji. Št. art.: 939423 0

39,))

0,$)

m2 od

Talna plošča iz fine kamenine „Streetline“

Nedrseča R11, odporna proti mrazu, primerna tudi za prosto polaganje. Posebej lahka, le 16 oz. 25 kg. 60 × 60 cm ali 90 × 60 cm, debelina pribl. 2 cm Št. art.: 427273 8 in dr.

kremna siva

kos od

2,))

15 kg od

Okrasni prod/drobljenec Carrara

Kosilni robnik

Različne velikosti kamnov od 9 do 60 mm. Št. art.: 319930 4 in dr. (0,20 €/kg) Številni kamni so na voljo tudi v Mini- ali BigBag.2

24 × 12 × 4,5 cm, za lep rob pri košenju trave. 1 paleta (360 kosov). Siva: Št. art.: 153538 4 0,49 €/kos Rjava: Št. art.: 153553 3 0,65 €/kos

rjava

siva

Po postopku žganja se ploščice izravnajo. S tem so fuge enakomernejše, ker so tudi ozke, pa zahtevajo manj nege. 2MiniBag pribl. 500 kg, BigBag pribl. 1.000 kg.

1

Izdelka ni na zalogi v trgovskem centru. Z veseljem vam ga naročimo.

34


OBI. Trdno!

nobenega vpijanja umazanije ali obarvanja globinsko barvana, rektificirana in glazirana

temno siva

Top cena

bež črna

39,))

bež

m2 od

črna

Talna plošča iz fine kamenine „Manhatten“

Nedrseča R11, odporna proti mrazu, primerna tudi za prosto polaganje. Posebej lahka, le 16 oz. 25 kg. 60 × 60 cm ali 90 × 60 cm, debelina pribl. 2 cm. Št. art.: 427276 1 in dr.

siva antracitna

siva

rdečerjava

rdeča

1,")

siva

1,$)

kos od

Robnik

Beton. Pribl. od 100 × 20/25 cm, debelina pribl. 5 cm. Siva: Št. art.: 112223 3 in dr. od 1,49 €/kos Antracitna: Št. art.: 307553 8 2,79 €/kos

kos od

3,))

kos od

Okrogle prekrivne palisade

Beton. Pribl. 50 × 25 cm, debelina pribl. 6 cm. Siva: Št. art.: 240686 6 3,99 €/kos Rjava: Št. art.: 240692 4 4,99 €/kos

1,))

kos od

Cvetlični škarpni kamni

Beton. Pribl. 35 cm. Višina 20 cm. Siva: Št. art.: 241209 6 1,99 €/kos Rdečerjava: Št. art.: 241210 4 2,49 €/kos

Opažni elementi

Beton, siv. Različne možnosti uporabe, na primer za izdelavo temeljev, zidov in nosilnih sten. Debelina stene pribl. 20 cm: Št. art.: 274588 3 1,29 €/kos Debelina stene pribl. 25 cm: Št. art.: 274589 1 1,49 €/kos


9,2 kW (12,5 KM)1 7 prestav za vožnjo naprej in 7 za vožnjo nazaj z električnim vžigom

Traktorska vrtna kosilnica z izmetom zadaj „Mastercut 155-92 H“

5-kratna centralna nastavitev višine reza 30–95 mm, motor z znamko in prostornino 500 cm3, tehnologija z 2 reziloma in izmetom na zadnji strani. Pogon Transmatic: preklapljanje prestav brez ustavljanja. Plavajoče vpet kosilni mehanizem s kolesci, pnevmatike, ki varujejo trato. Radij obračanja samo 46 cm. Z lučjo za vožnjo in 240-litrsko prestrezno posodo, ki jo lahko izpraznite kar z voznikovega sedeža. Št. art.: 987271 4

Top cena 1.999,1.999

99,)) Zunanje sušilo za perilo Leifheit „Linomatic 400 Premium“

Samodejni uvlek vrvi za vedno čiste in suhe vrvi za obešanje, 4 kavlji za obešalnike na zaključnih kapah nosilnih rok. Za do 4 pralne stroje perila. Izdelano v Nemčiji, 3-letna garancija. Vklj. s sidrnim vijakom in 25 ščipalkami za perilo. Št. art.: 439910 1

0€

Prihranite 10

1.899,-

širina reza 92 cm

siva

0,"$

3,()

m2 od

rdeča

kos od

Pravokotni tlakovci

antracitna

Beton. Pribl. 20 × 10 cm, debelina pribl. 6 cm. Siva: Št. art.: 153547 5 0,24 €/kos (12,- €/m2) Antracitna ali rdeča: Št. art.: 307546 2 in dr. 0,33 €/kos (16,50 €/m2)

Polagalna plošča OSB2

2.050 × 675 × debelina od 12 mm, z utorom in peresom, nebrušena. PE = 1 plošča je 1,384 m². Št. art.: 427365 2 in dr. (od 4,98 €/kos) vklj. s strešno kritino in montažnim materialom

119,))

99,)) Grelnik za toplo vodo LEOV AD 100L

189,))

Prostornina 100 l. Čas segrevanja (na 72 °C) 3,43 ure. Količina mešane vode 40 °C/170 l. Primeren za nizkotlačne armature. S temperaturnim omejevalnikom in zaščito proti kapljanju vode. Ročna regulacija temperature. Poraba energije v stanju pripravljenosti 1,7 kW/24 ur. Emisija hrupa 15 dB. 230 V, 1.500 W. Razred energijske učinkovitosti D. Š 44 × V 94,5 cm. Masa prazne naprave 26 kg. Št. art.: 333768 0

Nadstrešek z ravno streho za avtomobil Borovina, tlačno impregnirana brez kroma, 6 stebrov po 9 × 9 cm za postavitev na sidra za stebre (na voljo kot pribor). Višina vhoda pribl. 223 cm. Strešna kritina iz črnih PVC-plošč, maks. dopustna teža snega 85 kg/m². Š 300 × V 237 × G 502 cm. Z navodilom za postavitev. Izvedba z maks. dopustno težo snega 125 kg/m² za doplačilo na voljo na podlagi povpraševanja. Št. art.: 152388 5

1

Pri 2.800 obratih/min. 2 Prodaja samo v celih ploščah.

Vedno v vaši bližini na obi.si Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o - OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu odtisnjenem na prvi strani oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami. Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.

2,)) kos

Sivka (Lavandula angustifolia)

Grmičasta, dišeča mala grmovnica. Sončna– polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 17 cm. (brez okrasnega lonca) Št. art.: 262339 5


9,2 kW (12,5 KM)1 7 prestav za vožnjo naprej in 7 za vožnjo nazaj z električnim vžigom

Traktorska vrtna kosilnica z izmetom zadaj „Mastercut 155-92 H“

5-kratna centralna nastavitev višine reza 30–95 mm, motor z znamko in prostornino 500 cm3, tehnologija z 2 reziloma in izmetom na zadnji strani. Pogon Transmatic: preklapljanje prestav brez ustavljanja. Plavajoče vpet kosilni mehanizem s kolesci, pnevmatike, ki varujejo trato. Radij obračanja samo 46 cm. Z lučjo za vožnjo in 240-litrsko prestrezno posodo, ki jo lahko izpraznite kar z voznikovega sedeža. Št. art.: 987271 4

Zunanje sušilo za perilo Leifheit „Linomatic 400 Premium“

Samodejni uvlek vrvi za vedno čiste in suhe vrvi za obešanje, 4 kavlji za obešalnike na zaključnih kapah nosilnih rok. Za do 4 pralne stroje perila. Izdelano v Nemčiji, 3-letna garancija. Vklj. s sidrnim vijakom in 25 ščipalkami za perilo. Št. art.: 439910 1

Top cena 1.999,1.999

99,))

0€

Prihranite 10

1.899,-

širina reza 92 cm

siva

0,"$

3,()

m2 od

rdeča

kos od

Pravokotni tlakovci

antracitna

Beton. Pribl. 20 × 10 cm, debelina pribl. 6 cm. Siva: Št. art.: 153547 5 0,24 €/kos (12,- €/m2) Antracitna ali rdeča: Št. art.: 307546 2 in dr. 0,33 €/kos (16,50 €/m2)

2,)) kos

Polagalna plošča OSB2

Sivka (Lavandula angustifolia)

2.050 × 675 × debelina od 12 mm, z utorom in peresom, nebrušena. PE = 1 plošča je 1,384 m². Št. art.: 427365 2 in dr. (od 4,98 €/kos)

Grmičasta, dišeča mala grmovnica. Sončna– polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 17 cm. (brez okrasnega lonca) Št. art.: 262339 5

vklj. s strešno kritino in montažnim materialom

119,))

99,)) Grelnik za toplo vodo LEOV AD 100L

189,))

Prostornina 100 l. Čas segrevanja (na 72 °C) 3,43 ure. Količina mešane vode 40 °C/170 l. Primeren za nizkotlačne armature. S temperaturnim omejevalnikom in zaščito proti kapljanju vode. Ročna regulacija temperature. Poraba energije v stanju pripravljenosti 1,7 kW/24 ur. Emisija hrupa 15 dB. 230 V, 1.500 W. Razred energijske učinkovitosti D. Š 44 × V 94,5 cm. Masa prazne naprave 26 kg. Št. art.: 333768 0

Nadstrešek z ravno streho za avtomobil Borovina, tlačno impregnirana brez kroma, 6 stebrov po 9 × 9 cm za postavitev na sidra za stebre (na voljo kot pribor). Višina vhoda pribl. 223 cm. Strešna kritina iz črnih PVC-plošč, maks. dopustna teža snega 85 kg/m². Š 300 × V 237 × G 502 cm. Z navodilom za postavitev. Izvedba z maks. dopustno težo snega 125 kg/m² za doplačilo na voljo na podlagi povpraševanja. Št. art.: 152388 5

1

Pri 2.800 obratih/min. 2 Prodaja samo v celih ploščah.

OBI Celje Kidričeva ulica 32 3000 Celje Tel. 03 428 77 77 Po.–pet., 7.–20. ure Sob., 8.–20. ure Ned., 8.–14 . ure

Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o – OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu, odtisnjenem na prvi strani oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami. Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.


9,2 kW (12,5 KM)1 7 prestav za vožnjo naprej in 7 za vožnjo nazaj Traktorska vrtna kosilnica z izmetom zadaj „Mastercut 155-92 H“

z električnim vžigom

5-kratna centralna nastavitev višine reza 30–95 mm, motor z znamko in prostornino 500 cm3, tehnologija z 2 reziloma in izmetom na zadnji strani. Pogon Transmatic: preklapljanje prestav brez ustavljanja. Plavajoče vpet kosilni mehanizem s kolesci, pnevmatike, ki varujejo trato. Radij obračanja samo 46 cm. Z lučjo za vožnjo in 240-litrsko prestrezno posodo, ki jo lahko izpraznite kar z voznikovega sedeža. Št. art.: 987271 4

Zunanje sušilo za perilo Leifheit „Linomatic 400 Premium“

Samodejni uvlek vrvi za vedno čiste in suhe vrvi za obešanje, 4 kavlji za obešalnike na zaključnih kapah nosilnih rok. Za do 4 pralne stroje perila. Izdelano v Nemčiji, 3-letna garancija. Vklj. s sidrnim vijakom in 25 ščipalkami za perilo. Št. art.: 439910 1

Top cena 1.999,1.999

99,))

0€

Prihranite 10

1.899,-

širina reza 92 cm

siva

0,"$

3,()

m2 od

rdeča

kos od

Pravokotni tlakovci

antracitna

Beton. Pribl. 20 × 10 cm, debelina pribl. 6 cm. Siva: Št. art.: 153547 5 0,24 €/kos (12,- €/m2) Antracitna ali rdeča: Št. art.: 307546 2 in dr. 0,33 €/kos (16,50 €/m2)

2,)) kos

Polagalna plošča OSB2

Sivka (Lavandula angustifolia)

2.050 × 675 × debelina od 12 mm, z utorom in peresom, nebrušena. PE = 1 plošča je 1,384 m². Št. art.: 427365 2 in dr. (od 4,98 €/kos)

Grmičasta, dišeča mala grmovnica. Sončna– polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 17 cm. (brez okrasnega lonca) Št. art.: 262339 5

vklj. s strešno kritino in montažnim materialom

119,))

99,)) Grelnik za toplo vodo LEOV AD 100L

189,))

Prostornina 100 l. Čas segrevanja (na 72 °C) 3,43 ure. Količina mešane vode 40 °C/170 l. Primeren za nizkotlačne armature. S temperaturnim omejevalnikom in zaščito proti kapljanju vode. Ročna regulacija temperature. Poraba energije v stanju pripravljenosti 1,7 kW/24 ur. Emisija hrupa 15 dB. 230 V, 1.500 W. Razred energijske učinkovitosti D. Š 44 × V 94,5 cm. Masa prazne naprave 26 kg. Št. art.: 333768 0

Nadstrešek z ravno streho za avtomobil Borovina, tlačno impregnirana brez kroma, 6 stebrov po 9 × 9 cm za postavitev na sidra za stebre (na voljo kot pribor). Višina vhoda pribl. 223 cm. Strešna kritina iz črnih PVC-plošč, maks. dopustna teža snega 85 kg/m². Š 300 × V 237 × G 502 cm. Z navodilom za postavitev. Izvedba z maks. dopustno težo snega 125 kg/m² za doplačilo na voljo na podlagi povpraševanja. Št. art.: 152388 5

1

Pri 2.800 obratih/min. 2 Prodaja samo v celih ploščah.

OBI Maribor Tržaška cesta 1 2000 Maribor Tel. 02 320 73 20 Po.–pet., 7.–20. ure Sob., 8.–20. ure Ned., 8.–1 5. ure

Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o – OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Ponudba velja v terminu, odtisnjenem na prvi strani oz. do razprodaje zalog. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami. Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki, označeni s TOP CENO, so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
OBI katalog by Vsikatalogi.si - Issuu