Skip to main content

OBI katalog

Page 1

1700/15 velja od 9. 9. do 20. 9.

z daljinskim upravljalnikom

z menljivo svetlobo in barvami sveti kot 130W sijalka1

hladna bela svetloba

49,)) od

topla bela svetloba

LED Stropna svetilka

Okrogla, 34 cm ali pravokotna, 33 × 33 cm. S fiksno vgrajenimi svetlečimi diodami, 25 W, do 2100 lm, nastavljiva od tople (3.000 K) do hladne bele svetlobe (5.000 K), razred energijske učinkovitosti A. Zatemnilna. Št. art.: 415518 0 in dr.

Top cena

169,)) 6,$)

bor Amelia3

smreka4

Imitacija lesa, HDF-nosilec, Š 19,3 × D 138 cm, debelina približno 7 oz. 8 mm. Št. art.: 414298 0 in dr. Primerne talne letve najdete v svojem OBI trgovskem centru.

bor Genua3

OBI Laminatni pod „Comfort“

hrast3

m2 od

s čipom Syneon za maksimalno učinkovitost2 Li-ion akumulator, 18 V/2,5 Ah

179,)) Akumulatorski vrtalni vijačnik Bosch PSR 18 LI-2

Vrtilni moment v mehko/trdo maks. 25/46 Nm, število vrtljajev v prostem teku 0–400 oz. 1340/min, zmogljivost vrtanja v jeklo/les 10/35 mm, hitrovpenjalna vrtalna glava 10 mm, elektronska predizbira vrtilnega momenta. Vklj. z vijačnim nastavkom. V kovčku. Št. art.: 476674 7

Kaminska peč „Magna“

Kurjenje s poleni. Priključek za dimno cev zgoraj, 150 mm. Š 48,2 × V 98 × G 35,5 cm, 65 kg. 7 kW. Št. art.: 971031 0 in dr. standardna sijalka s primerljivo jakostjo svetlobe

1

2

3

optimalno delovanje akumulatorja, motorja in gonila, 25 odstotkov daljša doba delovanja akumulatorjev 4


1,$) kos

Krizantema (Chrysanthemum indicum) V različnih barvah. Sončna–polsenčna lega, cvetličnega lončka pribl. 11 cm. Št. art.: 747224 4

Top cena

1,))

0,))

kos od

kos od

Jesenska vresa (Calluna vulgaris – licenčna vrsta) Zimzelena in prezimna. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 9,5 cm: Št. art.: 415770 7 in dr. 0,99 €/kos cvetličnega lončka pribl. 13 cm: Št. art.: 415782 2 in dr. 1,99 €/kos

Krizantema (Chrysanthemum indicum)

V različnih barvah, za posode in gredo. Sončna–polsenčna lega. Višina pribl. 30 cm, cvetličnega lončka pribl. 14 cm: Št. art.: 415458 9 in dr. 1,99 €/kos Višina pribl. 40 cm, cvetličnega lončka pribl. 19 cm: Št. art.: 415476 1 in dr. 3,99 €/kos

2 ali 3 barve v lončku

1,)) kos

za zunaj

prezimna

1,))

0,$)

kos

Jesenska vresa

(Calluna vulgaris Lizenzsorte) Zimzelena in prezimna, posebej dolg čas cvetenja. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 11 cm. Št. art.: 415971 1 in dr.

2,$)

kos

kos

Pepelka (Senecio cineraria)

Ciklama

(Cyclamen) Različne barve. Svetla lega, brez neposredne sončne svetlobe. cvetličnega lončka pribl. 10,5 cm. Št. art.: 417425 6

Z okrasnimi srebrno sivimi listi. Sončna– polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 9 cm (brez okrasnega lonca). Št. art.: 742016 9

Kombinacija strukturnih rastlin „2 v 1“

Kalocefalus in mulenbekija v enem loncu, dobra možnost kombiniranja z vresjem. Za vse lege. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. Št. art.: 249678 4

varuje pred izsušitvijo in zatira plevel pognojena in pripravljena za sajenje

9,)) 70 l

4,)) 70 l

Zemlja za rastline Blühfix

Specialna zemlja za spomladansko, poletno in jesensko zasaditev posebej v zunanjih prostorih, primerna za zelene rastline, iglavce, rože in trajnice. Št. art.: 963320 7 (0,08 €/l)

8,)) 45 l

9,)) 45 l

OBI Vrtno okrasno lubje

Javor (rumeno), mahagoni (rdeče) ali pinija (rjavo). Št. art.: 963123 5 in dr. (0,20 €/l)

OBI Pinijevo lubje

Fino, velikost zrn 0–7 mm. Št. art.: 963127 6 (0,23 €/l)

Možna je tudi kreditna prodaja. 2

Več informacij najdete v vašem najbližjem OBI trgovskem centru ali na www.obi.si

Macesnovo lubje Grin Elite

Je rdečkasto rjave barve, granulacije 20 – 45 mm, naraven proizvod. Ohranja vlažnost in preprečuje rast plevela, optimalno nasutje 6 – 8 cm. Št. art.: 614595 7 (0,15 €/l)

9,)) 60 l

Zemlja za balkonske rastline

Obeta bujno rast zaradi skladiščenja hranil guano, za cvetoče rastline na balkonu in terasi, primerna tudi za sredozemske rastline. Št. art.: 742765 1 (0,17 €/l)


2,))

5,))

kos od

6 v pak.

Trajnice

Na primer različne sorte iskrivke ali šentjanževke. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 13 cm. Št. art.: 417939 6 in dr.

2

Trajnice

Različne sorte, na primer hermelika, mleček ali šaš. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 9 cm. Št. art.: 417942 0

Top cena

1

1,/)

3

od

Cvetlične čebulice

1 Okrasni luk „Purple Sensation“, cveti od maja do junija, višina rasti pribl. 100 cm: Št. art.: 197863 4 1,79 €/kos 2 Tulipani, pisana mešanica Triumph, enojni in polni cvetovi, cvetijo maja, višina rasti 50–60 cm: Št. art.: 197896 4 in dr. 60 kos: 4,99 € 3 Narcise, mešanica različnih sort, cvetijo aprila, višina rasti 30–40 cm: Št. art.: 197903 8 in dr. 50 kos: 4,99 € 4 Cesarski tulipan, vonj čebulice odvrača voluharje, cveti od aprila do maja, višina rasti pribl. 100 cm: Št. art.: 197729 7 3,99 €/kos 5 Zvonček, cveti februarja, višina rasti pribl. 10 cm: Št. art.: 197728 9 15 kos: 1,99 €

1,)) kos

Različne jesenske trajnice

Npr. astra, enemona ali hermelika. Sončna do polsenčna lega. pribl. 13 cm. Št. art.: 418302 6 in dr.

4

5

11-letna letna garancija višina pribl. 80–100 cm od 10 kosov

2,99 €/kos

4,))

0,))

6 v pak.

Talne rastline

kos

Različne sorte, na primer panešplja, bršljan, trdoleska, zimzelen ali pušpan. Idealne kot spremljevalne rastline v posodah in koritih. Za vse lege. cvetličnega lončka pribl. 9 cm. Št. art.: 417988 3 in dr.

Iglavci

Različne sorte za zasaditev robov. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 9 cm Št. art.: 417977 6

2,))

kos od

Lovorikovec

2,))

kos od

Jagodno grmičevje

zelenka

Manjši zimzeleni grmički s čudovitimi jesenskimi jagodami. Različne sorte, na primer zelenka ali gaulterija. Sončna–polsenčna lega. cvetličnega lončka pribl. 12 cm. Št. art.: 236899 1 in dr.

pernecija

(Prunus laurocerasus) Rastlina za žive meje, zelo primerna za obrezovanje, zimzelena in prezimna. Za vse lege. V 1,5-litrski posodi za rastline: Št. art.: 417986 7 2,99 €/kos V 3-litrski posodi za rastline: Št. art.: 240509 0 4,99 €/kos

3,))

kos od

Tuja (Thuja) ali pacipresa (Chamaecyparis)

Zimzelena in prezimna. Sončna–polsenčna lega. Višina pribl. 80–100 cm, cvetličnega lončka pribl. 21 cm: Št. art.: 237993 1 in dr. 3,99 €/kos Višina pribl. 120–140 cm, cvetličnega lončka pribl. 28 cm: Št. art.: 308881 2 in dr. 9,99 €/kos Višina pribl. 140–160 cm, cvetličnega lončka pribl. 28 cm: Št. art.: 308908 3 in dr. 16,99 €/kos


sveti kot 35 W**

2

1

14,)) od

Stropne svetilke “Ballerina”

Za žarnice E27, maks. 60W. Primerne za žarnice razreda energijske učinkovitosti A++ do E. 1 Okrogla, 33,5 cm: Št. art.: 422204 8 in dr. 14,99 € 2 Kvadratna, 33 × 33 cm: Št. art.: 137270 5 in dr. 19,99 € vklj. z LED-svetili sveti kot 35 W* 1

Top cena

14,)) od

49,))

2

od

LED-spot reflektorji

Stropna LED-svetilka

Vklj. LED-svetilo E14, 4W, 400lm na spot. Topla bela (3000K). Razred energijske učinkovitosti A. 1 spot, širina 11 cm: Št. art.: 422202 2 14,99 € 2 spota, širina 28 cm: Št. art.: 422205 5 29,99 € 4 spoti, širina 70 cm: Št. art.: 422203 0 49,99 €

Vklj. s po 5 LED-sijalkami GU10, 3 W, 200 lm, topla bela svetloba (3000 K), razred energijske učinkovitosti A+. 1 Podolgovata stropna svetilka, dolžina 83 cm: Št. art.: 255031 7 49,99 € 2 Okrogla stropna svetilka, 31 cm: Št. art.: 255032 5 59,99 €

**standardna žarnica s primerljivo svetilnostjo

*standardni halogenski reflektor s primerljivo svetilnostjo

17,)) zatemnilna 2

1

19,)) OBI LED viseča svetilka „Basento” OBI Viseča svetilka „Časopis“

Za sijalke E27, maks. 40W. Primerna za sijalke energijske učinkovitosti A++ do E. Ø 38 cm. Št. art.: 321823 7

S prosojnim ali obarvanim steklom. Dolžina kabla pribl. 126 cm. pribl. 18 cm. S fiksno vgrajenimi svetlečimi diodami, 4 W, 130 lm, topla bela svetloba (3000 K), razred energijske učinkovitosti A. Št. art.: 315520 7 in dr.

12,))

19,))

od

od

Stropne svetilke

Za sijalke E14, maks. 40 W, razred energijske učinkovitosti A++ do E. 3 sijalke, Š 24 × D 39 cm: Št. art.: 266580 0 19,99 € 5 sijalk, Š 21 × D 62 cm: Št. art.: 293370 3 29,99 €

Podstropna svetilka

Za 1 sijalko, maks. 100 W. Primerna za sijalke razreda energijske učinkovitosti od A++ do E. Višina pribl. 180 cm . 1 Brez svetilke za branje: Št. art.: 321870 8 12,99 € 2 S svetilko za branje, s svetilko za branje E14, maks. 40 W: Št. art.: 321862 5 14,99 €

Možna je tudi kreditna prodaja. 4

Več informacij najdete v vašem najbližjem OBI trgovskem centru ali na www.obi.si

9,)) OBI LED namizna svetilka „Naveli“

Črna, bela ali zelena, višina 40 cm. S fiksno vgrajenimi svetlečimi diodami, 4,5 W, 170 lm, nevtralna bela svetloba (5000 K), razred energijske učinkovitosti A+. Št. art.: 315529 8 in dr.


269,)) Kaminska peč „Bromo 2“

100 × 48,6 × 37 cm, moč ogrevanja: 7 kW, teža: 78 kg, za prostore do cca 160 m³, priključek dimne cevi: 150 mm, sive barve. Št. art.: 984481 2

Top cena

149,))

OBI Sesalec za pepel AS-18 Z motorjem in filtrom, 1.000 W. Št. art.: 187409 8

Delavniška peč „Toba“

34,))

črne barve, 89 × 28,5 × 28,5 cm, moč ogrevanja: 6,3 kW, teža: 68 kg, za prostore do 120m3, priključek dimne cevi: 120 mm, Št. art.: 413071 2

24,)) Merilnik vlažnosti LUX Meri vlažnost lesa in gradbenih materialov ter temperature od 0 do 40 °C. Vklj. z baterijami. Št. art.: 183850 7

Pribor za kamin 4-delni

Legirano jeklo, vključuje lopato, kavelj, metlo in prijemalko. Št. art.: 920653 3

14,))

7,)) Posoda za pepel

Podstavek za drva „Modern Style“

Pocinkana posoda za pepel. Št. art.: 971060 9

17,))

19“, črn. Št. art.: 908078 9

OBI Filter za pepel AF-18

7,))

Nastavek za sesalce. Št. art.: 187374 4

14,)) 2,!)

10 kg

3,") 6 kg

Drva za podžig

V PE – foliji. Št. art.: 247204 1 (0,55 €/kg)

Lesni briketi brez luknje

V PE foliji. Št. art.: 746052 0 (0,22 €/kg)

Košara za drva

Iz črne klobučevine. Š 45 × V 29,5 × G 45 cm Št. art.: 412918 5


19,)) 10 l

Notranja barva „Jupol Citro“

Izdatnost: pribl. 55 m², bela notranja barva z vonjem limone, na vodni osnovi. Št. art.: 598469 5 (2,- €/l)

2,)) od

Top cena

20,)) 15 l

Jubolin

Izravnalna masa za zelo fino izravnavo in glajenje notranjih zidnih in stropnih površin. Primerna je tudi za zapolnjevanje manjših vdolbin, razpok, lukenj in rež. Enostavno nanašanje, dober oprijem, lahko brušenje. 3 kg (brez slike): Št. art.: 599808 3 2,99 € (1,- €/kg) 25 kg: Št. art.: 599836 4 15,99 € (0,64 €/kg)

Helios Spektra Classic Visoko pokrivna zidna barva. Št. art.: 258277 3 (1,40 €/l)

v več kot 25 barvnih odtenkih zelo dobra sposobnost prekrivanja že z enim premazom

primeri barev

59,))

13)) 2,5 l

49,)) od

OBI Preproga „Molinos“

Zelo mehka tkanina z žlahtnim vzorcem starinskega videza. 43% bombaž, 14% poliester, 43% akril, 500 g/m2. V različnih barvah. Primerna za talno gretje. Š 80 × D 150 cm: Št. art.: 321418 6 in dr. 49,99 € Š 140 × D 200 cm: Št. art.: 321429 3 in dr. 99,99 €

OBI Stenska in stropna barva „Design Color“

Posebej trpežna, ne kaplja. Izdatnost pribl. 25 m2. Mat. Št. art.: 307509 0 in dr. (5,60 €/l)

Bombažna preproga „Kufstein“

100% večbarvni bombaž. Š 70 × D 140 cm. Št. art.: 100674 1

9,))

7,))

9,)) od

Preproga

Plosko tkana, 100% polipropilen, enostavna za vzdrževanje in vzdržljiva, 1.300 g/m². Vsestransko uporabna in trpežna, nedrseča hrbtna stran. Na voljo v različnih barvah. Primerna za ogrevana tla. Velikost od 67 × 120 cm. Št. art.: 145991 6 in dr.

Možna je tudi kreditna prodaja. 6

Več informacij najdete v vašem najbližjem OBI trgovskem centru ali na www.obi.si


Štiri fine kamenine z videzom lesa po vrhunski ceni! Top cena

9,))

bež

m po

barva wenge

rjava

bež

sivo-bež

2

Videz lesa Videz lesa

Obraba 4, nedrseča R9, odporna proti mrazu. 30,2 × 60,4 cm. Št. art.: 413628 9 9,99 €/m2 Zidna obroba, 7 × 30,2 cm: Št. art.: 413625 5 1,99 €/kos

Obraba 4, nedrseča R9, odporna proti mrazu. 30,2 × 60,4 cm. Št. art.: 414114 9 9,99 €/m2 Zidna obroba, 7 × 30,2 cm: Št. art.: 414115 6 1,99 €/kos Talni dekor, 30 × 30 cm: Št. art.: 414113 1 8,99 €/kos

Videz lesa

Obraba 4, nedrseča R9, odporna proti mrazu. 30,2 × 60,4 cm. Št. art.: 413627 1 9,99 €/m2 Zidna obroba, 7 × 30,2 cm: Št. art.: 413630 5 1,99 €/kos

Videz lesa

Obraba 4, nedrseča R9, odporna proti mrazu. 30 × 60 cm. Št. art.: 321431 9 9,99 €/m2 Zidna obroba, 8,5 × 60 cm: Št. art.: 414346 7 3,99 €/kos

2 1

8,))

14,))

m2

1

m2

Stenska ploščica

Bela mat. 25 × 33 cm. Št. art.: 278262 1 2 Obroba, 5 × 25 cm: Št. art.: 278271 2 5,99 €/kos

Zidna obloga

Z videzom naravnega kamna, svetlo bež, za notranje površine. Št. art.: 926304 7 1

2

1 2

17,)) 25 kg

9,))

9,))

m2

m2

1

Stenska ploščica

Bela sijajna, z valovitimi črtami. 30 × 60 cm. Št. art.: 190990 2 2 Obroba, 4,6 × 60 cm: Št. art.: 190988 6 9,99 €/kos

1

Stenska ploščica

Bela sijajna. 30 × 60 cm. Št. art.: 244708 4 2 Kremenov mozaik na mreži, 30 × 30 cm: Št. art.: 100922 4 9,99 €/kos

Fleksibilno lepilo za ploščice

Fleksibilno, visoko zmogljivo cementno lepilo z zmanjšanim zdrsom in podaljšanim odprtim časom za zunanje/notranje polaganje v sloju debeline 3-5 mm. Razred deformabilnosti C2TE S1. Poraba pribl. 1,4 kg/m2 na mm nanosa. Št. art.: 767736 2 (0,72 €/kg)


izjemna cena vklj. z 2. akumulatorjema

89,))

0,§(

za m od

Groba letev smreka

4.000 × 24 × 48 mm, 2 kakovostni razred. Št. art.: 194355 4 in dr. (od 1,49 €/kos)

Akumulatorski vrtalnik/ vijačnik LUX

Li-ion akumulator, 18 V/2 Ah. Vklj. z 1 dvojnim vijačnim nastavkom. V kovčku. Št. art.: 244998 1

Top cena

4,$/ m2 od

Polagalna plošča OSB*

2.050 × 675, z utorom in peresom, nebrušena. PE = 1 plošča je 1,384 m². Debelina Št. art. Cena/kos Cena/m2 12 mm 102147 6 6,19 € 4,47 € 15 mm 102145 0 7,39 € 5,34 € 18 mm 102144 3 9,59 € 6,93 € 22 mm 102146 8 12,49 € 9,03 €

19,))

1,§=

za m od

Lesene letve

Smreka/jelka, neobdelan žagan les, sušen. Različne dolžine, debeline od 38 × 58 mm. Št. art.: 926853 3 in dr. (od 3,89 €/kos)

Vbodna žaga

Št. vrtljajev v prostem teku 500-3.000/min., maks. globina reza v les do 65 mm, Št. art.: 935402 8

*prodaja le v celih ploščah

energija udarjanja 4,5 J 1.300 W

99,)) Vrtalno kladivo LUX BH-1300

Število vrtljajev v prostem teku 0–800/min, število udarcev maks. 4500/min, zmogljivost vrtanja v beton 32 mm. 3 funkcije, nastavljiva regulacija hitrosti, vpenjalna glava SDS-plus. Vklj. s 3 svedri, 2 sekačema, dodatnim ročajem, omejilnikom globine in kompletom ogljenih ščetk. Št. art.: 126169 2

89,)) Udarno kladivo „BHA 850“

Udarna moč 2,5 J, vklj s priborom. Št. art.: 126180 9

Potezna, čelilna in zajeralna žaga Einhell TH-SM 2131 „Dual“

s čipom Syneon za maksimalno učinkovitost1

Število vrtljajev v prostem teku 5000/min, vrtljiva plošča obojestransko nastavljiva do 45°, nagib glave žage desno/levo 0–45°, globina reza pri 90/45°: 62/36 mm, širina reza pri 90/45°: 310/210 mm, žaginega lista 210 mm (48 zob). Vklj. z žaginim listom iz karbidne trdine in prestrezno vrečo. Št. art.: 221953 3

127,)) laser za vodenje pri žaganju 1.800 W

li-ion akumulator, 14,4 V/2,5 Ah

159,)) Akumulatorski vrtalnik/vijačnik Bosch PSR 14,4 LI-2 2-stopenjsko gonilo, maks. navor v mehko/trdo 20/40 Nm, število vrtljajev v prostem teku 0–390 oz. 1300/min, zmogljivost vrtanja v jeklo/les 10/30 mm, hitrovpenjalna vrtalna glava 10 mm, 10 stopenj navora. Vklj. z 1 vijačnim nastavkom. V kovčku. Št. art.: 418308 3

optimalno delovanje akumulatorja, motorja in gonila, 66 odstotkov daljša doba delovanja akumulatorjev

1

Možna je tudi kreditna prodaja. 8

Več informacij najdete v vašem najbližjem OBI trgovskem centru ali na www.obi.si


Top cena

6,$) kos

1,))

m2 od

Izolacija “Thermolan Classic 044” Za izolacijo stropnih prostorov. Debelina 50 mm 100 mm 150 mm

Št. art.: 919263 4 919266 7 258923 2

Cena/m2 1,99 € 3,89 € 4,99 €

maks. nosilnosti do 200 kg

34,)) Prekucni transportni voziček

Za okorne tovore, 2 varnostna ročaja, šasija in nosilna plošča iz jeklene cevi. Št. art.: 676091 2

Talna podstrešna izolacija „steinopor® 750“

V 1.000 × Š 500 × D 120 mm, izolacijska plošča iz stiroporja z 10 mm varnostno ploščo, enostavno polaganje, po polaganju možna takojšnja uporaba, U-vrednost 0,32, PE = 1 paket je 44 kosov. Št. art.: 258519 8 maks. delovna višina pribl. 5 m

0,/=

kos od

Fasadni stiropor EPS-F

Primeren za izolacijo zunanjih sten. 1.000 × 500 mm. Debelina Št. art. Cena/kos 2 cm 231165 2 0,70 € 3 cm 231166 0 1,05 € 5 cm 231170 2 2,29 €

1 2

349,))

2,")

m2 od

Plošče za suho gradnjo Tip Debelina Mere (Š × V) Št. art. Cena/kos Cena/m2 1 Gradbena plošča 9,5 mm 60 × 260 cm 174225 3 3,57 € 2,29 € 2 Gradbena plošča super 12,5 mm 90 × 130 cm 174226 1 4,78 € 4,09 €

329,)) Aluminijasti montažni podest

Prilagodljiv delovni oder za znotraj in zunaj, uporaben tudi na stopnicah in klančinah. Z vgrajenimi kolesi se lahko uporablja tudi kot premični podest. Platforma z vremensko obstojno, nedrsečo vezano ploščo, 1,40 × 0,56 m, nosilnost 150 kg. V skladu z EN/HD 1004, GS-certifikat (TÜV Süd). Št. art.: 415333 4


Top cena 183,))

vklj. s 64-litrsko prestrezno vrečo 2.500 W

Prihranite 44

Litij-ionski akumulator, 18 V/1,5 Ah 30% lažje od primerljivih orodij

€

2 cm

enja 5

striž olžina

d

139,)) 163,)) Prihranite 44

€

119,)) Akumulatorske škarje za živo mejo Bosch ASB 52 LI-IO Lasersko izrezani precizni noži, maks. debelina striženja 15 mm. V celoti kovinsko gonilo. Masa le 2,3 kg. Št. art.: 796693 0

napenjanje/zamenjava verige brez orodja 2.400 W dolž

ina

79,)) Električna verižna žaga LUX EKS 2400-40

Valjčni vrtni drobilnik C-ELH-2500/40 (podoben kot na sliki)

Hitrost verige 13,5m/s, samodejno mazanje verige, okence za kotrolo nivoja olja, kakovostna veriga Oregon, kovinski menjalnik, LED-prikazovalnik obremenitve, ergonomični ročaj Softgrip. Št. art.: 963137 5

Za drobljenje vej do premera 40 mm. Valjčna tehnika s tihim delovanjem, vzvratna prestava in zaščita pred pregrevanjem. Št. art.: 187038 5

zraven brezplačno:

25-letna garancija

vrtne rokavice Bosch in vrtna vreča v skupni vrednosti 24,98 €

+

2.500 W

124,)/ )( € Prihranite 44,

79,))

pihalnik sesalno/sekalni nastavek nje avlja 1 nast m sko 3,90 skop 2,10 – Tele

Električni sesalnik za listje Bosch ALS 25

3 v 1: sesanje, pihanje, drobljenje. Zmanjšanje prostornine na 1/10, maks. sesalna moč 800 m3/h, maks. hitrost pihanja 300 km/h, brezstopenjska regulacija vrtljajev. Masa le 3,2 kg. Vklj. s 45-litrsko prestrezno vrečo in ramenskim trakom. Št. art.: 415637 8

e

višin

1

2

23,%)

86,))

17,))

74,))

1

Čistilec žlebov Gardena

Za lažje čiščenje žlebov. S strgalom. Nastavljiv delovni kot. Št. art.: 123363 4

2

Teleskopski ročaji

160 – 290 cm: Št. art.: 417089 0 44,99 € 210 – 390 cm: Št. art.: 417090 8 49,99 €

Škarje za veje s teleskopskim ročajem Gardena

Z notranjo vlečno vrvico in kavljem za veje. Za veje s premerom največ 35 mm. Št. art.: 418549 2 1

Delovni doseg (vklj. z višino uporabnika) pribl. 6 m.

Možna je tudi kreditna prodaja. 10

Več informacij najdete v vašem najbližjem OBI trgovskem centru ali na www.obi.si

meč

a 40

cm


debelina stene 19 mm

debelina stene 19 mm vklj. z bitumensko kritino za prvo prekrivanje

499,)) od

OBI Lopa iz lepljenega lesa „Kompakt“

Neobdelan smrekov les. Streha debeline 19 mm, vklj. z bitumensko kritino za prvo prekrivanje (primerne strešne skodle najdete v svojem trgovskem centru OBI). Model A z enokrilnimi vrati, svetla mera pribl. Š 75 × V 180 cm, model B – D z dvokrilnimi vrati, svetla mera pribl. Š 150 × V 180 cm, model A + B s stranskim oknom, model C + D z 2 stranskima oknoma iz nezlomljivega kristalnega stekla. Brez poda. Z montažnim materialom in podrobnimi navodili za sestavljanje. Pod iz lepljenega lesa (debeline 19 mm) Model Talne mere (Š × G) Št. art.: Cena Št. art.: Cena A (brez slike) 154 × 150 cm 149938 3 499,99 € 149952 4 99,99 € B (brez slike) 200 × 150 cm 149936 7 599,99 € 149930 0 119,99 € C 200 × 196 cm 149948 2 699,99 € 149939 1 129,99 € D (brez slike) 200 × 252 cm 149937 5 799,99 € 149956 5 139,99 €

debelina 2,7 cm

Večnamenski zabojnik/zabojnik za kolo

1,))

Primeren tudi za shranjevanje smetnjakov za recikliranje, vrtnih naprav itd. Neobdelan smrekov les, možnost barvanja z želeno barvo.2 Streha iz masivnega lesa debeline 19 mm, široka dvojna vrata, svetla mera Š 134 × V 141 cm, z varnostno zaščito. Z montažnim materialom in navodili za sestavljanje. Pribl. Š 205 × V 151 × G 84 cm. Št. art.: 248917 7

za m

Deska za teraso1

Iz obojestransko profiliranega lesa iglavcev, s posebno vodoodbojno impregnacijo. Širina 14,4 cm, Dolžina 2 ali 3 m, debelina 2,7 cm. Št. art.: 143026 3 in dr. od 3,98 €/kos (13,82 €/m2) 1

originalno neobdelana izvedba, na sliki lazirano s sivo barvo

2

prodaja le v celih deskah

57,)) 5l

Lazura „Sadolin“

Debeloslojna lazura za les. Zaščita s svilenim leskom. Posebej primeren za lesene dele, ki so izpostavljeni hujšim vremenskim vplivom. Št. art.: 331398 8 in dr. (11,60 €/l)

Top cena

6,))

0,75 l

Lazura za zaščito lesa

Za zunanjo uporabo, odbija vodo, odporna proti svetlobi in izredno odporna proti vremenskim vplivom, na voljo v različnih barvnih odtenkih, npr. palisander. 0,75 l: Št. art.: 734551 5 in dr. 6,99 € (9,32 €/l) 5 l: Št. art.: 734351 0 in dr. 29,99 € (6,- €/l)

Ta izdelek vam z veseljem naročimo.

19,)) Brizgalka

3 funkcije pršenja: prha, polni in ravni curek, pretok vode brezstopenjsko nastavljiv. Št. art.: 670156 9

Top cena

349,))


LED nadomesti za standardne sijalke

zatemnilna 2 ali 3 v paketu

Top cena

12,))

kos od

LED svetlobne letve

S fiksno vgrajenimi svetlečimi diodami, topla bela svetloba (6000 K), razred energijske učinkovitosti A. Dolžina 61,5 cm, 10 W, 800 lm: Št. art.: 415481 1 12,99 €/kos Dolžina 124 cm, 20 W, 1600 lm: Št. art.: 415480 3 14,99 €/kos

+

+

+ +

2

2

6,()

m2 od

2,))

1

paket od

Bitumenska skodla

Halogenske sijalke

Različnih barv, pravokotna oblika. PE = 1 zvitek je 3,5 m2. 1 Rdeča: Št. art.: 685472 3 24,11 € (6,89 €/m2) 2 Zelena, črna, rjava: Št. art.: 319020 4 in dr. 25,16 € (7,19 €/m2)

Različne izvedbe, npr. v obliki žarnice, E27, od 28 W, 350 lm, topla bela svetloba (2800 K), razred energijske učinkovitosti C. Št. art.: 982878 1 in dr.

maks. delovna višina pribl. 5 m

dolžina vrvi 16 m

29,))

24,)) Sušilnik za perilo Leifheit „Condor 160“

Preprosta postavitev, ploščato zložljiv, z dodatnimi zložljivimi krili za daljše kose perila. Nedrseče noge, palice za perilo so odporne proti rjavenju. Št. art.: 415330 0

Paletna cena

2,))

10 kg od

Heizprofi briketi

Iz premoga, za grelne enote na trdo gorivo. V PE foliji. Št. art.: 212520 1 3,29 € (0,33 €/kg) V paleti (90 kosov) 2,99 € (0,30 €/kg)

Vedno v vaši bližini na obi.si Lastnik, izdajatelj, založnik je OBI d.o.o - OBI trgovina z materiali za gradnjo in dom, Jurčkova cesta 226, SI-1000 Ljubljana. Cene vseh izdelkov so maloprodajne, izražene v € in vključujejo DDV. Pri cenah in tehničnih podatkih si pridržujemo pravico popravka morebitnih tiskarskih napak. Izdelki v akcijskem letaku niso združljivi z drugim popusti in akcijami. Izdelki se prodajajo brez dekoracije. Slike so deloma simbolične. Izdelki označeni s TOP CENO so izdelki iz prodajnega asortimana OBI, ki imajo po izboru OBI-ja najboljše razmerje med kakovostjo in ceno.

11,)) od

OBI Zložljive stopnice

Iz jekla, s posebej širokimi stopnicami in nedrsečo površino, nosilnost 150 kg, GS-certifikat (TÜV Rheinland). 2 stopnici, višina pribl. 90 cm: Št. art.: 416011 5 11,99 € 3 stopnice, višina pribl. 115 cm: Št. art.: 416013 1 16,99 € (brez slike)

89,)) Aluminijasti podest in lestev „Corda“

Uporaben kot delovni podest, samostoječa ali prislonska lestev. 2× 7 klinov, nosilnost 150 kg. Maks. delovna višina kot samostoječa lestev pribl. 3,20 m, kot prislonska lestev pribl. 4,05 m. GS-certifikat (TÜV Süd). Št. art.: 143335 8

Možna je tudi kreditna prodaja. Več informacij najdete v vašem najbližjem OBI trgovskem centru ali na www.obi.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
OBI katalog by Vsikatalogi.si - Issuu