Moje
ugodnosti januar/februar
ďż˝ www.dm-drogeriemarkt.si ďż˝ www.facebook.com/dmslovenija
Zima radosti, poln kup ugodnosti!
Knjižica bonov 01/02
2015
za
i. hrbtni stran so opisani na 3. 2015. čenja bona 2015 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 1. Bon lahko izkor
! 50 %
Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 1. 2015 na hrbtni str do 15 . 3. 20 ani. 15.
–50 %
15to0čk
do anim Prihr
za
is LʼOréal Par Infallible laga tekoča pod ov več odtenk 16,49 € redna cena:
8
24
€
ranite MPrih oj b
–50 %
8,25 €
Prihra on s po p izdelk nite 50 % ustom na a za n ego u nakup Prihra s n tnic. it e 50 % Bon ob naku pu od
dajte
na bl
150 točk
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 % –15 %
agajn
i.
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Nivea LʼOréal Paris Infallible tekoča podlaga več odtenkov redna cena: 16,49 €
8
24 €
Prihranite 8,25 €
Vital dnevna krema 50 ml redna cena: 9,99 €
4
99 €
1 € za 10 ml Prihranite 5 €
Moj bon s popustom Moj bon s popustom Prihranite 50 % na izdelek Prihranite 50 % na blagovne znamke Weleda olje za telo Natura Siberica. 100 ml, več vrst. Prihranite 50 %
Prihranite 50 %
Afrodita
Palmolive
Himalaya
Nivea
naravno mandljevo olje
Naturals peneča kopel
intenzivno vlažilna krema
Men Active Age dnevna krema 6 v 1
150 ml redna cena: 5,49 €
500 ml, več vrst redna cena: 3,75 €
150 ml redna cena: 3,89 €
50 ml redna cena: 13,79 €
2
74 €
1,83 € za 100 ml Prihranite 2,75 €
1
87 €
0,38 € za 100 ml Prihranite 1,88 €
1
94 €
1,30 € za 100 ml Prihranite 1,95 €
6
89 €
1,38 € za 10 ml Prihranite 6,90 €
Natracare naravni damski vložki Ultra dolgi
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelka za nego ustnic. Prihranite 50 %
14 kosov redna cena: 3,89 €
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na izdelek Moj bon s popustom blagovne znamke Le Petit Prihranite 50 % na nakup kreme za roke. Marseillais. Prihranite 50 %
Izdaja kuponov do 28. 2. 2015. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 3. 2015. Seznam ostalih izdelkov poiščite na www.dm-drogeriemarkt.si.
Prihranite 50 %
194 €
1,39 € za 10 kosov Prihranite 1,95 €
*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Knjižica bonov 01/02
2015
za
i. hrbtni stran so opisani na 3. 2015. čenja bona 2015 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 1. Bon lahko izkor
! 50 %
Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 1. 2015 na hrbtni str do 15 . 3. 20 ani. 15.
–50 %
15to0čk
do anim Prihr
za
L‘Angelica na voda zeliščna ust 500 ml 4,39 € redna cena:
219
€
–50 %
Vanis h Oxi A ct odstra ion v pra njevalec m šku adež ev 500 g , redn dve vrsti a cen a: 6,59 €
ml 0,44 € za 100 2,20 € Prihranite
3 29
0,66
€ za
Prihra
€
100 g
nite
3,30 €
150 točk
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 % –15 %
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Nivea Carefree ščitniki perila 76 kosov, dve vrsti redna cena: 4,49 €
2
24 €
0,30 € za 10 kosov Prihranite 2,25 €
šampon za lase Diamond Volume 250 ml ali balzam za lase Diamond Volume 200 ml
Nivea Hair Care gel za lase Ultra
Colgate
1
150 ml redna cena: 3,69 €
1
75 ml, dve vrsti redna cena: 2,99 €
redna cena: 2,59 €
29 €
0,52 € ali 0,65 € za 100 ml Prihranite 1,30 €
84 €
1,23 € za 100 ml Prihranite 1,85 €
semena črne kumine 150 g redna cena: 7,49 €
900 ml, več vrst redna cena: 2,29 €
500 g, dve vrsti redna cena: 6,59 €
zeliščna ustna voda 500 ml redna cena: 4,39 €
€
Prihranite 2,20 €
Prihranite 1,50 €
Oxi Action odstranjevalec madežev v prašku
Ekolife Natura
0,44 € za 100 ml
€
1,99 € za 100 ml
detergent za ročno pomivanje posode
L‘Angelica
2
1
49
Vanish
Pril*
19
Total Advanced zobna krema
3
74 €
2,50 € za 100 g Prihranite 3,75 €
114 €
0,13 € za 100 ml Prihranite 1,15 €
3
29 €
0,66 € za 100 g Prihranite 3,30 €
Duck osvežilec za wc školjke 5 v 1 41 g, dve vrsti redna cena: 1,99 €
099 €
0,25 € za 10 g Prihranite 1 €
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup Moj bon s popustom Moj bon s popustom izdelka blagovne znamke Prihranite 50 % na nakup S tem bonom vam na WC obešanke ali celotni nakup priznamo Vileda*. WC čistila. 15 % popusta. Prihranite 50 %
Popust ne velja na Vileda čistilni robot Relax 1 kos.
Izdaja kuponov do 28. 2. 2015. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 3. 2015. Seznam ostalih izdelkov poiščite na www.dm-drogeriemarkt.si.
Prihranite 50 %
Prihranite 15 %
*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
! ju r a u n ja u c e s e m Samo v
Kuharska knjiga receptov Alnatura. Hitro, zdravo in preprosto! Za vse tiste, ki uživate v dobri in zdravi hrani, smo pripravili kuharsko knjigo z recepti, ki bodo prebudili vaše brbončice in vas popeljali v svet gurmanskih užitkov z blagovno znamko ekološke prehrane Alnatura. Več receptov najdete v Kuharski knjigi.
Izdaja kuponov od 6. 1. do 31. 1. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 1. 2015.
za
100 točk
1001 dar
za
50
točk
20% popust na celotno ponudbo znamke 1001 dar. Blagovna znamka 1001 dar je plod dolgoletnih izkušenj s prodajo darilnega programa s poslovalnicami v Ljubljani v Plavi laguni, v Cityparku in Mercator centru Šiška, v Mariboru v Europarku ter v Domžalah v Mercator centru. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Izdaja kuponov od 5. 1. do 28. 2. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2015.
! h li e t o H a v a S v je Razvajan za
300 točk
1+1 GRATIS
v Grand Hotelu Primus**** v Termah Ptuj. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si ali na terminalu v vseh prodajalnah dm.
za
45% popust za
150 točk
program Sladko razvajanje za pare v hotelu Zeleni gaj*** v Termah Banovci
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si ali na terminalu v vseh prodajalnah dm.
za
150 točk
40% popust na
vikend paket v hotelu Livada Prestige***** v Termah 3000 Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si ali na terminalu v vseh prodajalnah dm.
Izdaja kuponov od 5. 1. do 28. 2. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2015.
! o k š a L i n a m r e h T Razvajajo me v za
50
25% popust na
točk
celodnevno kopanje in savnanje v Termalnem Centru Hotela Thermana Park Laško.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si ali na terminalu v vseh prodajalnah dm.
za
30% popust na
50
točk
gurmanske užitke in kopel z večerjo v Spa Centru Hotela Thermana Park Laško.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si ali na terminalu v vseh prodajalnah dm.
za
300 točk
1 + 1 GRATIS za zimsko razvajanje v Hotelu Thermana Park Laško.
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si ali na terminalu v vseh prodajalnah dm.
Izdaja kuponov od 6. 1. do 28. 2. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2015.
s u n o b y b a b m d a Ponudb za
30
točk
30% popust
na otroške kašice, 190 g, blagovne znamke Alnatura. Velja za nakup 3 kašic. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Izdaja kuponov od 6. 1. do 2. 2. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 2. 2015.
za
30
točk
30% popust
na vozičke blagovne znamke Chipolino 3 v 1. Zaloge so omejene. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Izdaja kuponov od 5. 1. do 28. 2. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2015.
za
30
točk
30% popust
na prenosno varuško blagovne znamke Chipolino. Zaloge so omejene. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Izdaja kuponov od 5. 1. do 28. 2. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2015.
Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.