Za embalažo vsakega Hoferjevega izdelka je plačan prispevek za recikliranje odpadne embalaže, zato jo lahko brezplačno odstranite v katerem koli ekološkem otoku v Sloveniji, večje količine pa lahko brezplačno oddate v zbirnih centrih sistema SLOPAK. Seznam zbirnih centrov najdete na spletni strani www.slopak.si.
diamant
DIAMANT
Kristalni sladkor
Sladkor v prahu 500 g
1 kg
znižano od 07.10.2013
znižano od 07.10.2013
-% % % % -% -% -% -% -% -% Sončnično % % % olje -% -%0, -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% % % 99 % % % 0,%85 % % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -%-%-%-%-%-%-% % % % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -%-%-%-%-%--%%-%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% % -% -% -% % -%-%-%-%-% - % -%-%-%-%-%-% -%% -%-%-%-% -Gladka -% - -%-%%-Ostra -%- -%-%-%-%-%-%-%-%-%- -%-%-%-%%%-%-%moka % % -% -% --%%-moka % % % % - -% -%-%-%%-%-%-%-%-% -%-%-%-%-%-%-%-% -% % % % % % % 39 % % % - -% -%%-%-%-%-%-%-% --%-%-%-%-%-%-%-% -%%-%-%-%-%-%-% 1, VEČ KOT FER. HOFER. % % % % % % -%-% -%%-%-%-%-%-%-% - -% -%-%-%--%%-%-% -%%-%-%-%-%-%-% - -% -%-%-%-%-% % % % -% -% -%-%-%-%-% - -%-%-%-%-%-%-%-% -%-%%-%--%%-%--%%-% - -%-%-%-%-%-%-%-% -%-% -% % % % -%-% -%%-%-%-%-%-%-% - -%-%-%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -%-%-%--%%-%% %-%-%-%%- -%-%-%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% -% -% -% -% % - -47 % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-% % -%-% - -%%--%%--%%--%% --% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% % 49 % %-%-%-%--%%% % % 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-0, % % % --% - -% --%%--%%--%% - -%-%-%-%-%-%-%-% -%%-%-%-%-%-%-% % % % % % % % % -%--%%--%% - -%%--%%--%%--%% -% -% --%-%%--%-%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-%-% - -%%-%-%-%-%-%Delikatesno % % % %% - % --%%--%%--%% -% %-%-%-%%--%-%%--%% % -%-%-%-%-%-% - % -%-%-% olje %%--ITALIA -%jedilno -% -% --% -%--%%--BAR % - -% -%%-%-%-%-%- -% % de %cafe % % % -%%--%% --%%--%%--%%--%%--%%-%---%-grano % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-Kava -%%--%%%v -zrnju % Kava zrnju %% -%v-% %-%-%-%%- -%-%-%-%-%-%-%% % % % % % % % % % % % % % Grande % % -% -% -% -% -% -% -%--%% -% -%%--%%--%%--% -% -%-%-% - -%-%-%-%-%-%- -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% --% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%--%-%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% Sveži -%49 -%-%-79 -% -% -% -% -% % % % 99 % % 6, 4, 3, % piščančji -% % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % file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fotoaparat % % % IXUS % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --%%---%Digitalni % % %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% --%%---%%--%% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % Ora % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-% -% % -% -% - -% -% -% -% -% -% -% - -% -% --% % % -% -%%-30 % % % %-%% %-%--% %-%--% % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - %0, %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 69 % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kos -% -% -% -% -% -% % % % -%M&M’s % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%Bonboni -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -3% -% --%% -% -%% -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -%-25 % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% za komplet % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -%Otroški % -46 % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% 1, smučarski % % - -% -% - komplet % 99 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Prigrizki % % % -% % % % % % za pse % % % % -% -%%-50 % % % % -% -% % -% -% % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - %0, 69 %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%72x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% prej 0,89
prej 1,05
za kos samo
za kos samo
1l
znižano od 21.10.2013
1,70/kg
prej 1,49
za kos samo
tip 500, 1 kg
tip 400, 1 kg
znižano od 04.11.2013
znižano od 04.11.2013
prej 0,49
prej 0,54
za kos samo
za kos samo
5l
znižano od 21.10.2013
16 .11 .2 01 3
1 kg
500 g
prej 7,25
prej 4,99
prej 3,59
za kos samo
za kos samo
1,40/l
6,98/kg
redna cena
iz hladilnika, 500 g
znižano od 07.10.2013
znižano od 07.10.2013
za kos samo
3,49
za kos samo
st iz
ovo Kak
st iz
za kos samo
ovo Kak
0,35/l
• čokoladni dražeji ali • arašidi, obliti s čokolado 200 g
-LETNA GARANCIJA
VKLJUČNO S 4 GB VELIKO POMNILNIŠKO KARTICO SD
redna cena
119,–
18.11.
0,99
• original ali • exotic 2l
OD PONEDELJKA,
redna cena
• 8-kratna optična povečava, WLAN omogoča 28-mm širokokotni objektiv in brezžični preno s podatkov in ne 16-kratna povečava ZoomPlus posreden ogled fotografij (shran jenih na fotoapa • ločljivost: 16 milijonov slikovnih pik ratu) na pametnih tel efonih in tabličn • optični stabilizator slike ih računalnikih z operacijskim • WLAN (Wi-Fi) za brezžično povezavo in sistemom iOS ali AndroidTM ter neposredno na GPS-označevanje prek mobilnih naprav laganje fotograf ij na družabna om • velik 7,5-cm (3") LCD-zaslon PureColor II G režja Facebook© ali Twitter© in na YouTubeTM. • snemanje HD-videa (720p) z gumbom za snemanje • način “Smart Auto” z 32 prizori fotografiranja • v načinu “Eco-Modus” lahko z enim polnjenjem baterije posnamete več posnetkov • vključno z bogato opremo, npr. originalno Canonovo torbico, 4 GB veliko pomnilniško kartico SD, USB-kablom itn. • mere: ca. 95,4 x 56 x 20,6 mm (Š x V x G) • masa: ca. 133 g
Z BOGATO OPREMO
POSEBNA PONUDBA
wlan
5,38/kg
redna cena
1,39
več vrst, 300–77 g
toplo podložen in zračen, vrhnji material z vodoodbojno prevleko, v kompletu: jakna s snemljivo kapuco in usklajene hlače s snemljivimi naramnicami ter zaščito pred vdorom snega s protidrsno elastiko; s priročnimi detajli, npr. notranjim žepom z vodilom za kabel MP3-predvajalnika ipd., vel. 98–164
27,
za kos samo
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
2,30–8,96/kg
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 16.11.2013, do razprodaje zalog.
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 47/13
OD ČETRTKA,
7,30/kg
POSEBNA PONUDBA
za kos samo
21.11.
1,96
Hofer sporoča SVEŽIH RIB
OD OD ČETRTKA ČETRTKA DO DO NEDELJE, NEDELJE,
14.11.–17.11., oz. 17.10.–20.10., oz.do dorazprodaje razprodajezalog zalog VVnedeljo nedeljojejeponudba ponudbana navoljo voljosamo samovvposlovalnicah, poslovalnicah,kikisosoob obnedeljah nedeljahodprte. odprte.
sveže iz hrvaškega morja
Avokado razred I
IN MORSKIH SADEŽEV
-% -% -%% % % % % % -% -% 0,79 Sveža jadranska -% -% -%% -% -% -% -% --37 % % % % -% -% orada % -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -%za-%kg samo -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% %-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -%-%za-%-kos%-samo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es-%ni-ne % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - Pomaranče % -% % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % % % Piščančje -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% hrenovke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -35 -% -%% 1,99 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -za%zavoj % % % % t iz s % samo % o % v % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -%za-%kg samo % % ak-o% -% -% -% % K% % % % % % % % %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-29 % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%49 % % -% -% -% -% -% -%-% -% -% - -% -%-%-%-%-%-% -% % % % % % % % % % % % % % % % 0,65/kg % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% %-% - % -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -%Uporaba: % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % es-%o -% -% -% -% -% -% -% -% %Sv e-%m-% -% -% -%Radič -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% ež % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena
cromaris iz hladilnika
7,
0,
razred I, 2 kg
iz hladilnika
redna cena
1,
2,
okusno, nežno in nemastno meso, primerno za peko v kosu ali pripravo slastnih zrezkov.
razred I
-35%
redna cena
0,85
-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % za kos samo -% -% -% % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%%-%-%--%-%-%-%-% -% -% - % -% -% -% -%55 -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%za-%kg samo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ini božična Božična -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % -% -% zvezda % % % % % zvezda % -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%OD-%ČETRTKA % -% -% --%%--%% -% -% -% DO NEDELJE, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% 14.11.–17.11., % % -% -% -% -% -% oz. do razprodaje zalog -% -% Svinjski kare brez kosti in kože v kosu, iz hladilnika
0,
4,
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v okrasnem lončku Ø 7,5 cm, barve lončkov: • zlat ali • srebrn ali • rdeč
1,49 za kos samo
Slike so simbolične.
v lončku Ø 12 cm, 4–6 cvetov
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
1,99 za kos samo
% % % % -% -% -% % -% % -%
% % % % -% -% -% % -% % -%
% % % % -% -% -% % -% % -%
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
KUPUJTE UGODNO, KUPUJTE VEČ – S HOFERJEVIMI IZDELKI, CENEJŠIMI OD 1 EVRA! Mini sirček
gorski, iz hladilnika, 80 g
CHOCO BISTRO
Kosmiči
Mini piškoti
Honey Rings, 250 g
0,99 za kos samo
Jaffa Cake, 150 g
0,79 za kos samo
12,38/kg
0,99 za kos samo
3,16/kg
6,60/kg
Tekoče milo
Šampinjoni
narezani, 400 g oz. 425 ml
Kisla smetana
Aqua Fresh, 500 ml
0,78 za kos samo
18 % m. m., iz hladilnika, 410 g
0,85 za kos samo
1,95/kg
1,70/l
0,89 za kos samo
2,17/kg
Dolgozrnati riž
Jabolčni kis
Kremni gel za prhanje
v vrečki, 1 kg
1l
0,78 za kos samo
mlečni proteini in mandlji, 300 ml
0,79 za kos samo
0,85 za kos samo
2,83/l
st iz
Žlahtna mlečna čokolada
gianduja, 100 g
ovo Kak
Fileti skuše v sončničnem olju
0,99 za kos samo
125 g
9,90/kg
Ledeni čaj
0,79 za kos samo
brusnica-malina, 1,5 l
6,32/kg
0,95 za kos samo
0,63/l
Fileti rdeče paprike
650 g oz. 720 ml
Piškoti Granada
kokos, 200 g
0,92 za kos samo
0,99 za kos samo
1,42/kg
Testenine – svedrčki
100% pšenični zdrob durum, 1 kg
4,95/kg
Polnozrnati toast
0,82 za kos samo
st iz
ovo Kak
500 g
0,89 za kos samo
Mentol bonbon
Tortilla čips
200 g
0,89 za kos samo
1,78/kg
s čilijem, 250 g
0,95 za kos samo
4,45/kg
3,80/kg
Sadni jogurt
3,2 % m. m., iz hladilnika, 500 g
Breskve v kompotu
Špinača
0,85 za kos samo
1,70/kg
pasirana, 600 g
valnika iz zamrzo
0,79 za kos samo
1,32/kg
820 g oz. 850 ml
0,99 za kos samo
1,21/kg
Hofer sporoča
OD PONEDELJKA DO SREDE,
18.11.–20.11., oz. do razprodaje zalog
Piščančje prsi v ovitku
-28%
iz hladilnika, 400 g
redna cena
2,79
1,99
Zelena paprika razred I
za kos samo
-% -% % % % -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % - 0, -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -27% 29 % % % % % % % % % % - % -%-%-%-%-%-% - % -%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -%Mandarine -% -% --% -% -% -% -% % % % % % -% -%0,-%24 -% -% --%%--%% -% -% --%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%-% -% --%%--%% -% -% -%-%-%%-%--%%--%%-%--%-%-%-%-%-%%-%--%%--%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%--% % -% -%%--%% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% ---%%%--%%--%%--%%%---%%%---%%%---%%--%%-% --%% -% -% -% -% --%%-%%-%--%%-%-%-%-%-%-%--%%-%--%--%%-%-% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -%-33 % % --%%-% -% -% -% -% -% -%- -%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%Muesli % % -% -% --% -%Arašidi -% -% --% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -%% -%--%%-%-%-%-%-%-%-%%-%--%--%%-%-%-%-% -% -% -% % 79 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% --%%--% --%%--%%--%% % -% -% -% -% - % -%-%-%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% 0, -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%%--%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% % -% - %-21 % % % % % % -% -% -% -% % -% - -50% -% -% - -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% 1,%79-% -% -% -% -Krompir -% --%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% % % % -% -% -% -% -% -% - % --% -% - -% -% % --%% -% % % % 0,49 % % % % % % % % % -% % -% --% -% -% -% -% -% % -% -%KARTIC Z-V%ESTO-B%E, KL-% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% --40% % -% % --% -% -% -% -% -% -BR%EZ -% -% -%U-BO%V -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % --% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % NNO-JE%%, --%%--% -% -% -% -% % -% % -% --% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % EN-OSTA-V% % % % % % % % % % % A V % % % O % % % -% - % -% --% % - % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%--N%%AK--U%P -%%L-N%O--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% % --% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % A % % % M I % % % % % S -% % -%1,- 65 -% % % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%M--A%%K-% -%%N-J%E!--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -% - % -% % --% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%VA--%%RČ--%E%V--A%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -%--% % % % -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%k-azan-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % % bonboni % % % % % % % % % % % -% -% --% -Sadni % % % % % % % % - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--% % % % % % -% % -% a -% -% % -% % -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%--%%--%%--%%%--%%--%% -% -% -%k o--%v%o -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -ROMEO % EXCELLENCE % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % za pse % -% - % -% -% -% -% % -% - %Briketi % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% - vrsto -% -% % -% %najljubšo -% -% -% -% -% -Svojo % % % % % % -25% - zelenjave -%ali -% -% -lahko -% -% % -% % -%-%sadja -30% % % % % % % % % % % % % % -%-%- -%-%%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % - torkih -% -%-%-%-%-%-%-%ob -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% in sredah kupite % % % % % % % % % % % % % % 99 % % % % -%69 -% -% -% -% -% -% --%% --2, %%--%%- % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%- -% -% -%25 % -%0, -% % ceneje. % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% --%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% Kupona % -%s popustom poiščite v letaku, % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% četrtek prejmete na dom. --%%--% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%ki-%ga-%vsak % % % % % % % -% - %OLANA MED --%%za--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%za-% -% -% -% -% -% -% -%--%%--% --%% -%%Vrečke % % Losjon % % % % % --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%--%%--% -% -%smeti % % % % prhanje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ašteta
st iz
4,98/kg
ovo Kak
• jetrna ali • čajna ali • piščančja 75 g
-35%
redna cena
0,45
za kos samo
redna cena
0,33
za kos samo
nepakirane, razred I
3,20/kg
redna cena
1,19
več vrst, 750 g/600 g
za kg samo
praženi in soljeni, v vrečki, 200 g
redna cena
2,29
redna cena
0,99
za kos samo
za kos samo
razred I, 3 kg
2,39/2,98/kg
st iz
redna cena
2,45/kg
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
2,79
za zavoj samo
a
k
st
• maoam ali • maoam sour 176 g
do
0,55/kg
3 kg
redna cena
redna cena
3,99
0,99
za kos samo
za kos samo
1,00/kg
3,92/kg
pH-nevtralen • Classic ali • Sensitive 500 ml
z zateznim trakom • 30-l, 35 kosov, ali • 60-l, 20 kosov
redna cena
redna cena
1,49
1,39
za kos samo
1,58/l
za zavoj samo
0,03/0,05/kos
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
ovo Kak
IZ NAŠE PONUDBE Orehova jedrca
Kakav v prahu
200 g
Mak
250 g
mleti, 250 g
za kos
2,89 14,45/kg
Mandlji
mleti, 200 g
za kos
za kos
1,49
1,79
za kos
5,96/kg
kraš
7,16/kg
1,99
Bajadera 200 g
9,95/kg
Belgijski pralineji 250 g
ža Kartonska embalaja , ča v, iče sm ko (npr. piškotov)
ke Z recikliranjem kartons o en o im an ihr pr e laž emba ov litr petino drevesa in 40 bačiste vode. Kartonsko em o em vrž od in lažo sploščimo avilv zabojnik za papir. S pr o im rb sk po jem an nim ločev . nje ira ikl rec no za nje Več preberite na
kov.si. www.locevanjeodpad
za kos
4,98
za kos
1,99
Pralineji • mlečni ali • temni 300 g
24,90/kg
7,96/kg
Zimski čaj
• toplota kamina ali • zimska harmonija ali • pečeno jabolko 75–50 g oz. 25 čajnih vrečk
za kos
za kos
1,39
4,99
18,53–27,80/kg oz. 0,06/vrečko
16,63/kg
Hoferjeva resnica št. 16: Sladka ponudba po sladko nizkih cenah. herba
Bonboni
• pomaranča-ingver ali • črni ribez-ameriški slamnik ali • brusnica-acai jagode 90 g
za kos
Bio oreščki
• študentska hrana ali • indijski oreščki ali • mešanica oreščkov 135 g/125 g
1,79
st iz
ovo Kak
13,26/14,32/kg
za kos
0,69 7,67/kg
Jabolčni krhlji
• neolupljeni ali • olupljeni 200 g/150 g
Suhe fige poreklo: Grčija, 500 g
Dateljni
s koščico, 200 g
za kos za kos
2,29 4,58/kg
za kos
1,59 7,95/10,60/kg
st iz
ovo Kak
0,79 3,95/kg
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
MIZICA, POGRNI SE
18.11.
MY LIVING STYLE
Praznični namizni prt
visokokakovostnega videza zaradi lepih žakarskih vzorcev in elegantnih barv, preprost za vzdrževanje in trpežen • ovalen: vel. 160 x 220 cm, ali • pravokoten: vel. 150 x 280 cm
Z NIZKIMI CENAMI
za kos
19,99 Jedilni pribor, 24-delna garnitura
iz nerjavečega legiranega jekla, visokokakovosten, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • 6 žlic, • 6 vilic, • 6 nožev in • 6 čajnih žličk
Z VISOKiM SIJAJEM ALI MAT COLLINI – BLAGOVNA ZNAMKA PRIZNANEGA PROIZVAJALCA BERNDORF
za garnituro
24,99 Karafa/bokal
MY LIVING STYLE
Serviete z žakarskim vzorcem, 4 kosi
Čajne žličke/desertne vilice, 6 kosov
visokokakovostnega videza zaradi lepih žakarskih vzorcev in elegantnih barv, barvno usklajene s prazničnim namiznim prtom
iz nerjavečega legiranega jekla, visokokakovostne, primerne za pomivanje v pomivalnem stroju • 6 desertnih vilic ali • 6 čajnih žličk
za zavoj
za zavoj
6,99
Z VISOKIM SIJAJEM ALI MAT
7,99
COLLINI – BLAGOVNA ZNAMKA PRIZNANEGA PROIZVAJALCA BERNDORF
1,17/kos
PREPROSTE ZA VZDRŽEVANJE IN TRPEŽNE
za kos
5,99
2,00/kos
Komplet kozarcev, 6-delni
iz visokokakovostnega ročno pihanega stekla, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • bokal: prostornina ca. 1,5 l, ali • karafa: prostornina ca. 0,9 l
za komplet
iz visokokakovostnega kristalnega stekla, primerni za pomivanje v pomivalnem stroju • 6 kozarcev za mešane pijače ali • 6 kozarcev za žgane pijače ali • 6 kozarcev za belo vino ali • 6 kozarcev za rdeče vino ali • 6 kozarcev za whiskey ali • 6 kozarcev za penino
8,99
Svečnik “Endless Light” za čajne svečke
visokokakovosten, z zrcalno sprednjo in zadnjo stranjo za edinstven odboj svetlobe, 3 različni modeli, vključno s čajnimi svečkami
1,50/kos
za komplet
4,99
Krpa za poliranje kozarcev, 2 kosa
za zavoj
2,99 Kozarci za mešane pijače
idealni za koktajle in druge pijače, prostornina: ca. 330 ml
iz mikrovlaken, za poliranje kozarcev za vino, bokalov, ogledal ipd., ne pušča sledi in vlaken
1,50/kos
Kozarci za žgane pijače
elegantne oblike, prostornina: ca. 108 ml
Kozarci za belo vino
zaradi posebne oblike razvije vino popolno aromo, prostornina: ca. 395 ml
Kozarci za rdeče vino
zaradi posebne oblike razvije vino popolno aromo, prostornina: ca. 537 ml
Kozarci za whiskey
elegantne oblike, prostornina: ca. 330 ml
Kozarci za penino
klasično-elegantne oblike, za šampanjec, penino in peneča vina, prostornina: ca. 210 ml
DO VISOKEGA SIJAJA BREZ KEMIČNIH SREDSTEV
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
18.11.
XXL-pekač iz aluminijeve litine
pekač s trpežno prevleko proti prijemanju Ilag® Premium, idealen za tradicionalno pripravo gosje pečenke ali večjih kosov mesa, posebej debelo, energijsko varčno termično dno; primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, prostornina: ca. 8,8 l, mere: ca. 42 x 27 x 12 cm (D x Š x V)
Salamoreznica
ca. 6,0 mm
3075172
Z VSTAVKOM ZA DUŠENJE
• kovinsko ogrodje • trenutno in trajno stikalo z varnostno zaščito za otroke • valovit nož premera 17 cm iz nerjavečega legiranega jekla Solingen • nagnjen rezalni del z možnostjo podstavitve krožnika ipd. • velike drsne sani, ki omogočajo gladko drsenje
• hitrospojni sistem za preprosto razstavljanje in čiščenje • vgrajen prostor za shranjevanje električnega kabla • protidrsne gumijaste noge • mere: ca. 37,5 x 25,5 x 26,5 cm (D x Š x V) • masa: ca. 4,5 kg VKLJUČNO Z DRŽALOM ZA OSTANKE
za kos
89,99
za kos
29,99
PRIMEREN TUDI ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE)
Lonci iz legiranega jekla, 3-delna garnitura
2 v 1 – PEČENJE IN DUŠENJE
iz visokokakovostnega legiranega jekla, s stekleno pokrovko, primerni za pomivanje v pomivalnem stroju • lonec Ø 16 cm: prostornina: ca. 1,8 l, • lonec Ø 20 cm: prostornina: ca. 3,3 l, in • lonec Ø 24 cm: prostornina: ca. 6,1 l
DRSNA POT: 24 cm ALUMINIJASTO OHIŠJE IZJEMNO STABILNA 150 W
• dober lonec je kompakten in stabilen • priročna oblika omogoča prepro sto zlaganje eneg a lonca v druge ga • dno iz legira nega jekla z alu minijastim jedrom odlično prevaja toploto • priročna me rilna lestvica na notranji strani omogoča hitro odmerjanje sestavin
BREZSTOPENJSKA NASTAVITEV DEBELINE REZA: 0−23 mm
za garnituro
39,99
3
-LETNA GARANCIJA
S PRIROČNO MERILNO LESTVICO
PRIMERNI ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV IDEALNA OSNOVNA KUHINJSKA GARNITURA
Odpirač za steklenice za preprosto in hitro odpiranje steklenic, preprosta uporaba zaradi vzvodnega delovanja, vključno z nožkom za odstranitev folije na vratu steklenice in nadomestno spiralo za komplet
9,99
CEKIN ca. 6,0 mm
vel. S, poreklo: Slovenija, 18 kosov
Kuhinjski termometer
iz nerjavečega legiranega jekla, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, s temperaturno lestvico • za hladilnik/zamrzovalnik: merilni razpon od –30 °C do +30 °C, ali • za pečenko: merilni razpon od 0 °C do +120 °C, s simboli živali za ugotavljanje ustrezne temperature v sredici, ali • za pečico: merilni razpon od +50 °C do +300 °C
Sončnično olje
Sveža jajca
144002343
st iz
ovo Kak
za zavoj
za kos
1,89
1,99 0,11/kos
LAMBERTZ
za kos
ZA PEČENKO
Nastavki za steklenice, 4-delni komplet
XXL-medenjaki, 1 kg
3,99
• 2 vakuumska zamaška: ohranita popolno aromo vina in penine, in • 2 tulca za nalivanje “Drop Stop”: preprečita kapljanje pri nalivanju vina
11 RAZLIČNIH AACHENSKIH MEDENJAKOV Z ZAŠČITENIM GEOGRAFSKIM POREKLOM ZARADI PRIROČNEGA PAKIRANJA MEDENJAKI OHRANIJO SVEŽINO
za komplet
9,99
za zavoj
11,99
Božiček
posamično pakirane 6-gramske čokoladice • iz žlahtne temne čokolade ali za zavoj • iz žlahtne mlečne čokolade ali • z mandlji 300 g
3,99
za kos
ZA HLADILNIK/ ZAMRZOVALNIK
mešanica 11 različnih aachenskih medenjakov s 17 % temne čokolade, 10 % mlečne čokolade in 2 % bele čokolade, v priročnem pakiranju, 4 x 250 g
Čokoladice
iz žlahtne mlečne ali temne čokolade, 130 g
ZA PEČICO
olje, vredno vsakega cekina, 1 l
1,49
13,30/kg
11,46/kg
Noži za sir, 3-delni komplet
iz nerjavečega legiranega jekla, primerni za pomivanje v pomivalnem stroju • nož s široko zaobljeno konico za mazanje masla in svežega sira, • nož za trde sire z značilno oblikovanim rezilom z dvojno konico in • nož za mehki sir s konico z 2 rogljema in značilnim rezilom
za komplet
11,99 KOESTLIN
Čajno pecivo Speculaas 500 g (2 x 250 g)
za zavoj
Made in Germany
100 LET STAR RECEPT
Čokolada na palčki
za pripravo vročih napitkov, več vrst, 4 x 30 g za zavoj
1,99
1,98
3,98/kg
16,50/kg
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
Jesenski šopek iz suhega cvetja
18.11.
MY NIGHT STYLE
Flanelasta posteljna garnitura
iz 100% bombaža, prijetno mehka, sanforizirana, z zadrgo, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm
okrasni šopki iz različnih naravnih materialov, višina: ca. 115–120 cm, primeren za talne vaze za kos
12,99
za garnituro
19,99 MY NIGHT STYLE
Prevleka za vzglavnik, 2 kosa
iz 100% bombaža, prijetno mehka, sanforizirana, z zadrgo, vel. 40 x 80 cm
ROČNO DELO
za zavoj
6,99 3,50/kos
USKLAJENA S FLANELASTO POSTELJNO GARNITURO
MY LIVING STYLE
Odeja iz kosmatenega flisa
iz visokokakovostnih mikrovlaken, puhasto mehka in prijetno topla, vel. ca. 150 x 200 cm
MY LIVING STYLE
Preproga “Loop” ročno pletena, puhasto mehka preproga lepih barv, primerna tudi za tla s talnim gretjem, vel. ca. 50 x 80 cm
za kos
za kos
8,99
19,99
RAZLIČNE BARVE
Preja
Groba preja
različne barve in materiali, vključno z okroglo pletilko in navodili za pletenje, 4 x 50 g oz. 3 x 50 g
iz 80 % poliakrila in 20 % runske volne, idealna za pletenje puloverjev, šalov, nogavic ipd., različne barve, 400 g
Gibljivo stojalo
lahko in kompaktno, 35,6 mm (1/4") navoj in hitrosnemljiva ploščica omogočata preprosto namestitev in odstranitev fotoaparata
5,99
6,99 17,48/kg
GibLJIVo IN VRTLJIVo
Večnamenska brusilno-gravirna naprava
za zavoj
za komplet
24,99
6,99 34,95/46,60/kg
SINHRONIZIRANE V SLOVENŠČINO
za kos
1,99 Otroška risanka s superjunaki na DVD-ju
3-LETNA GARANCIJA
MODRO-ČRNE ALI SIVO-ČRNE BARVE
za kos
za kos
vsestransko uporabna pri različnih rezkalnih, brusilnih, gravirnih, polirnih in vrtalnih opravilih ter pri opravilih na težje dostopnih mestih • omrežna napetost: 230 V, ~ 50 Hz • moč: 135 W • število vrtljajev v prostem teku: 8.000–32.500 vrt./min • nastavljivo število vrtljajev • oprema: gibka gred, prijemalka za mizo, teleskopsko stojalo in 213-delni komplet dodatne opreme
30 °
različne risanke s priljubljenimi superjunaki: • X-Men: Wolverine ali • Iron Man ali • Atomic Betty
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
21.11. Ženska plišasta trenirka
Sobno kolo
• 32 težavnostnih stopenj (do 400 W) • tih pogon s klinastim jermenom • zavora na vrtinčaste tokove • digitalna nastavitev upora • udoben oblazinjen sedež • vadbeni računalnik: osvetljen in nebleščeč LCD-prikazovalnik • 11 različnih funkcij: npr. težavnostne stopnje, merjenje časa, hitrosti, razdalje, vrtljajev na minuto in porabe kalorij • 10 programov: npr. hiter začetek, program ciljnega srčnega utripa, meritev umirjanja srčnega utripa, osebni program ipd. • merjenje srčnega utripa prek ročnih senzorjev na ročajih, sprejemnik merilnika srčnega utripa je združljiv z vsemi običajnimi oddajniki • samodejno navijanje kabla, dolžina kabla: ca. 3 m • nastavitev nog za izravnavanje neravne podlage • mere postavljenega sobnega kolesa: ca. 116 x 55 x 135 cm (D x Š x V) • masa: ca. 37 kg
iz prijetno mehkega plišastega velurja, nekateri modeli z vezeninami, stoječim ovratnikom ali kapuco, vel. 36–46 za komplet
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
14,99
VADBENI RAČUNALNIK
Moška flanelasta srajca
za komplet
iz 100% bombaža, mehka in prijetna za nošenje, vel. 39/40–43/44
VKLJUČNO Z DRŽALOM IN PLASTENKO ZA VODO
Otroška pižama
iz 100% bombaža (mehko pletivo interlock), zgornji del z okroglim izrezom in potiski, nekateri modeli s patentno obrobo na robu hlačnic, vel. 98−164
7,99
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
za kos
199,–
za kos
9,99
3
ZALOŽBA GRAHOVAC
-LETNA GARANCIJA
Otroška knjiga
IZBOLJŠUJE KONCENTRACIJO IN KOORDINACIJO
za kos
Otroška sestavljanka, 2 kosa
Sestavljanka iz kolesc
za otroke, starejše od 3 let; kolesca različnih barv in v 2 različnih velikostih (400 oz. 180 kosov)
za zavoj
4,99
za zavoj
8,99
4,99
Pepsi
primerna za otroke, starejše od 3 let; otrok ima v kratkem času občutek, da je nalogo uspešno opravil; priljubljeni motivi, kot so Avtomobili, Medvedek Pu, Princese ipd., 48-, 35- ali 12-delna
2l
za kos
0,99
IZBOLJŠUJE KONCENTRACIJO
0,50/l
OTROK JO BO Z VESELJEM SESTAVIL VEČKRAT
SANI
Sončnično olje, 10 l
2,50/kos
100% sončnično olje, obogateno z vitaminom E, nepogrešljiva sestavina vsake kuhinje za kos
11,69
20 RAZLIČNIH NASLOVOV
1,17/l
Hofer foto storitve
Ugodne cene fotografij, fotoknjig, koledarjev, foto daril...
Sami izdelajte darila za vaše bližnje
Z ima
2013
Medvedek za kos
9,99*
za kos
od
4,99
*
Fotoknjige • različne vrste vezave • od 16 do 156 strani • velikosti od pribl. 10 x 15 do pribl. 30 x 30 cm • sedaj tudi z opleme nitvijo v visokem sijaju
* Navedene cene vključujejo DDV, ne vključujejo pa stroškov pošiljanja. Dostava izključno po Sloveniji.
za kos
Koledarji
od
• 1 naslovnica in 12 listov koledarja • izberete lahko začetni mesec koledarja • vnesete lahko pomembne datume
9,99
*
Še več idej za darila in dodatne informacije na:
Snežna krogla za kos
7,99*
Prevleka za blazino za kos
9,99* ČUDEŽNA SKODELICA – KO VANJO NALIJETE TOPLO TEKOČINO, SE POKAŽE SLIKA
Skodelica za kos
od
7,99*
www.hoferfoto.si
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
21.11.
TEMPERATURE
STRMO PADAJO,
HOFERJEVE CENE TUDI!
PROTIDRSNA ELASTIKA NA ROBU HLAČNIC
Termohlače
zračne, vodoodbojne in neobčutljive za umazanijo, pas z elastiko in zankami, različni žepi, zaščita pred vdorom snega, ki ščiti tudi pred vetrom (z zadrgo, da jo lahko snamete) • ženske: vel. 36–42 • moške: vel. 48–54
VODNI STOLPEC: 2.000 mm ZRAČNOST: 2.000 g/m2/24 ur
za kos
14,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
Moške termohlače
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
iz 100% bombaža (jeansa ali tvila), s 5 žepi in toplo flanelasto podlogo za hladne dni, vel. 48–56
S FLANELASTO PODLOGO
za kos
12,99 Termoškornji
idealni za zimske dni, vrhnji materiali neobčutljivi za umazanijo, z vodotesno tekstilno membrano, toplo podlogo iz flisa in odsevniki 3M Scotchlite za večjo varnost • ženski: z vložkom z aluminijasto vmesno plastjo, ki ščiti pred mrazom, in nedrsečim podplatom, št. 36–41 • moški: z nedrsečim, profiliranim podplatom, št. 41–45 za par
19,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI moški: Vsebina preverjanj: Škodljive snovi
ženski: Vsebina preverjanj: Škodljive snovi
Prileganje
Prileganje
Obdelava
Obdelava
ID projekta: 108-02-SHS B13
ID projekta: 108-01-SHS B13
Impregnacijsko razpršilo
Dereze
za varno hojo po poledenelih in zasneženih površinah, prožne, preprosto jih nataknete na čevlje oz. škornje, št. 37−45 za par
6,99
za impregnacijo izdelkov iz usnja (npr. čevljev, torbic ipd.) in tekstila (npr. oblačil, šotorov, dežnikov ipd.), pred vlago ščiti tudi zračna vrhnja oblačila in čevlje, 300 ml za kos
1,49 4,97/l
Ženske hlačne termonogavice/ termopajkice
zaradi plišaste notranje strani izjemno mehke in tople, prijetne za nošenje zaradi širokega neutesnjujočega pasu in ploskih šivov, vel. S–L za kos
3,99
Moške dolge spodnje hlače
iz 100% bombaža, koži prijazne, s široko ali ozko rebrasto strukturo, ojačane v predelu zadnjice in koraku, z razporkom, bele ali črne barve, vel. M−XXL
za kos
4,99
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
21.11. Obesek za božično drevo, 6 kosov
Smučarske rokavice za malčke/otroke
iz umetne mase ali lesa, različni modeli
s trpežnim vrhnjim materialom, toplotno izolacijo 3M Thinsulate, zračno dlansko stranjo in elastično obrobo na zapestju, vel. 2–7
2,99
za par
3,99
VODOTESNE ŠČITIJO PRED VETROM
Božična lončnica iz tekstila
za zavoj
različne sorte (npr. božična zvezda, teloh ipd.)
Otroške termohlače
iz 100% bombaža, idealne za hladne dni, z mehko podlogo in nastavljivim pasom, vel. 116–164
RAZLIČNE BARVE
za kos
za kos
6,99
8,99 Božična sveča
NOTRANjost IZ TOPLE VOLNENE MEŠANICE
Otroški škornji za sneg
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
klasična ali okrogla sveča z različnimi božičnimi motivi, na kovinskem podstavku, čas gorenja: 50–60 ur (odvisno od sveče), vel. ca. 10 x 10 cm
vodoodbojni in neobčutljivi za umazanijo zaradi prevleke iz Teflona®, s trpežno in vodotesno galošo ter odsevniki za večjo varnost, aluminijast vmesni sloj podplata ščiti pred mrazom, št. 29–37
Božična dekoracija
različni okraski za okrasitev mize ali prostorov oz. za ustvarjanje; različnih barv, npr. srebrne, svetlo modre, bele, rdeče itn. za zavoj
1,99
za kos
3,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
za par
11,99 NOTRANjOST IZ TOPLE VOLNENE MEŠANICE
Škornji za sneg za malčke
vodoodbojni in neobčutljivi za umazanijo, s trpežno in vodotesno galošo ter odsevniki za večjo varnost, aluminijast vmesni sloj podplata ščiti pred mrazom, št. 22–28
za zavoj
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
0,14/0,38/kos
božičnih barv, z lepimi okrasnimi elementi, nekatere sveče so dišeče • večja sveča, 6 kosov, ali • čajna svečka, 16 kosov
10,99
izjemno mehka in puhasta notranja stran, udobna patentna obroba in ročno robljene konice, odlično grejejo tudi konice prstov, št. 35–42
2,29 Okrasne sveče
za par
Ženske termonogavice, 2 para
za zavoj
Otroške zimske hlačne nogavice
z visokim deležem bombaža in elastanom za odlično prileganje, enobarvne ali z ljubkimi motivi, z neutesnjujočimi prstnimi kapicami in podplatom iz frotirja za topla stopala, vel. 74–146
3,99
za komplet
Otroške protidrsne nogavice
z visokim deležem bombaža in neutesnjujočimi prstnimi kapicami, št. 19–38
za kos
2,99
RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI
2,00/par
Udobni dekliški/ ženski copati prijetno topli, s podlogo iz flisa in nedrsečim podplatom, št. 35–41
za par Vsebina preverjanj: Škodljive snovi
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
Prileganje Obdelava
ID projekta: 144-01-SHS B13
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
8,99
za par
2,99
3,99
Otroški naglavni trak in šal naglavni trak iz flisa, različni modeli, enotna velikost
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
21.11.–24.11., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Brusnični džem
Premium sadni čaj
50% sadni delež, 400 g
-37%
več vrst, 60 g oz. 20 čajnih vrečk
redna cena
1,89
-43 % % -% % -% -% % % Jabolčni % % % % 19 % 1, -% -% -% -% -% -% -% sok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Š -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%Solatno % olje Domačica %--%% -% --%%--% -% --%% -% -%% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-22 -% -% -% -% --%% -% -%%--%% -% --%%--% -% -% -% % % % % % % % % % % % 49 % % % --%% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% 0, --%%% -%-%-%-%--%-%-%-%-% -% -% --%% -% -% -% -% --%%%--%%--%%---%%-20 % % % % % --% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% %-%-%-%-%-%-%-% -%-% -% -% % % % % 69 % % -% -% -% -% -%- -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% 1, % -% -% -% - % -% -% -% -% % % % -% -% %-%-% %-%-% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--%-% -% % 89 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% % % % % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% --%EZ K-AR%TIC Z-V%ESTO-B%E, KL-UB% --%% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OV -% -% -% -% -% -% -% -% B-R% -%TA-%VN-O% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -28 % % % % % % % % -% - % -%Tablete % % % -% -% - za-%strojno -% -% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% --%% --N%%AENK--OU%%SPO--V%%AN--JE%%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % %--% -% % % % % posode % % % -% - % -%pomivanje % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%M-A%K--S%%IM--%%A-L-%N%O-% --% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%V--A%%R-Č%%EV--A%%N--% % --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E!--% J% % % % 99 % % % - -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%4, % % % % --%% -% --%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % % % % - -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% % % % % % % % % -% -%% --29 -% -% --%% -%Žepni % % -robčki % % % % % % -% Hrana za % % -% -% -%v --%%--% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% --% -%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -%mačke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -%pločevinki 39 -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -17 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 32 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% Hrana -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za pse v -% v tulcu Repično E-% -% -% -% -% -% -%Čips pločevinki PO-%NUDB -% -% -% olje -% -% -% -% -% -% -% redna cena
1,39
za kos samo
100% sadni delež, 1l
za kos samo
2,98/kg
13,17/kg
redna cena
0,63
redna cena
2,17
čajno pecivo, oblito s temnim čokoladnim prelivom, 300 g
za kos samo
st iz
UGODN E CE NE
6,98
za zavoj samo
0,07/kos
2,39
za kos samo
SOV ... BONU ČK, , TO
redna cena
ovo Kak
redna cena
za kos samo
5,63/kg
All in One 10, 70 kosov v zavoju
1l
redna cena
0,55
100 kosov
za zavoj samo
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
več vrst, 415 g
3-SLOJNI
0,01/kos
redna cena
0,39
za kos samo
0,77/kg
več vrst, 175 g
več vrst, 1.250 g
1l
Kokosova moka 250 g
znižano od 17.10.2013
prej 0,89
za kos
0,86 za kos samo
3,44/kg
1,19 6,80/kg
za kos
1,59
za kos
0,75 0,60/kg
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si